Nejlepší hry zdarma ke stažení z Microsoft Store pro Windows 10. Microsoft hry pro Windows

Nejlepší hry zdarma ke stažení z Microsoft Store pro Windows 10

Microsoft Store obsahuje některé z nejlepších her z různých žánrů. Zde je seznam 10 nejlepších her zdarma.

Vývojáři her se postupně zaměřují na videohry mezi platformami. Na rozdíl od her-exkluzivních her se dostanou do širšího a rozmanitějšího publika. Microsoft Store se skládá z množství videoher, které si můžete zdarma stáhnout. Pocházejí z různých žánrů, včetně otevřeného světa, závodních, strategických a puzzle. Zde je 10 nejlepších her zdarma, které musíte stáhnout a hrát.

) Minecraft: Story Režim. série her Telltale Games

Vývojáři: Telltale Games, Mojang Studios

Vydavatel: Telltale Games

Minecraft je jednou z nejpopulárnějších her v obchodě Microsoft Store. Minecraft: Story Mode je nové vydání původní hry Minecraft s novým příběhem. Tato hra se skládá z celkem osmi epizod, z nichž některé můžete získat zdarma. Hra začíná zavedením příběhových postav. Hra se primárně zaměřuje na mladší publikum. Zároveň je humor v příběhu dostačující k uchválení lidí všech věkových skupin.

) Asfalt 9: Legendy

Vývojáři: Gameloft, Gameloft Iberica s.A.U.

Vydavatel: Gameloft

Asphalt Game Series byla jednou z nejlepších závodních her v obchodě Microsoft Store. Asphalt 9: Legends, nejnovější vydání vám nabízí auta vyrobená skutečnými výrobci, včetně Ferrari, Porsche a Lamborghini. Získáte také 70 jedinečných závodních skladeb nastavených na různých geografických místech včetně Ameriky a Asie. Existují dva způsoby hry. V kariérním režimu soutěžíte ve více než 800 závodech, zatímco režim World Series Multiplayer vám umožňuje konkurovat až 7 hráčům.

) World of Tanks Blitz

Vývojář: Wargaming

Vydavatel: Wargaming

World of Tanks Blitz je hra Massively Multiplayer Online (MMO) zdarma vydaná společností Wargaming. Hra hraje podobně jako World of Tanks nabízející přes 300 tanků z různých zemí, jako jsou USA, Německo, Japonsko a SSSR. Inženýři můžete řídit přes 400 vozidel, která byla postavena na plánech. Gravitační síla způsobí, že váš nádrž vznáší nad zemí. Hra je zdarma ke stažení, ale také můžete použít skutečné peníze k upgradu svých vozidel.

) Fallout Shelter

Vývojáři: Interaktivní chování, herní studia Bethesda

Какую Windows поставить для игр

Vydavatel: Bethesda Softworks

Fallout Shelter je bezplatná videohra, ve které hrajete jako hlavní stratég podzemního trezoru. Vaším úkolem je vytvořit nejlepší možný trezor. Musíte se starat o své lidi, dát jim práci, oblečení a zbraně, abyste je chránili před pustinou. Hra bude otestovat vaše rozhodovací schopnosti a bude vás udržovat v zapojení. Hra je zdarma ke stažení, ale můžete také provést nákupy ve hře pomocí peněz v reálném světě.

) World of Warships

Vývojáři: Wargaming, Lesta Studio

Vydavatel: Wargaming

Hra World of Warships, publikovaná společností Wargaming Company, se zaměřuje na námořní armádu, kde je vaším úkolem spravovat bitevní lodě, křižníky a dopravce. Vstoupíte se svými spoluhráči do námořních bojů, abyste dobyli nepřítele. Grafika hry vypadá úžasně a může být přizpůsobena tak, aby vyhovovala různým druhům systémů. Pro spuštění hry na ultra-resettingu však potřebujete nejnovější hardware.

) Roblox

Developer: Roblox Corporation

Vydavatel: Roblox Corporation

Video Roblox nabízí virtuální vesmír, kde můžete hrát, vytvářet a předpokládat jakoukoli představitelný postavu. Hra vám umožňuje spojit se s ostatními hráči a prozkoumat různé virtuální světy. Hra je postavena z rozvíjející se knihovny virtuálních světů navržených komunitou. Výsledkem je, že se nikdy nudí hrát ve stejném prostředí. Roblox přichází s úplnou podporou napříč platformami, kde můžete manipulovat s avatarem pomocí různých příslušenství, jako jsou klobouky, košile, tváře a vybavení.

) Forza Motorsport 6: Apex

Developer: Turn 10 Studios

Vydavatel: Xbox Game Studios

Forza Motorsport 6: APEX je bezplatná závodní hra sestávající z krásných prostředí a řady automobilů, jako jsou svalová auta, hračky na trati, auta GT a prototypy. Hra přichází se šesti jedinečnými mapami založenými na skladbách v reálném světě, kde můžete závodit v různých časech dne. Hra vyžaduje, aby řidič DirectX proběhl a obsahuje úchvatné rozlišení 4K. Verze hry zdarma je úžasná, ale můžete si také koupit prémiovou verzi.

) Sniper Fury

Vývojář: Gameloft

Vydavatel: Gameloft

Sniper Fury, jak název napovídá, se točí kolem odstřelovací postavy, kterou hraje. Mise začínají protagonistou na místě. Vaším úkolem je zaměřit se a ostrostřelci, pro které jste vybaveni všemi požadovanými arzenálem, jak hra začíná hratelnost. S pokrokem pěstujete svůj arzenál přizpůsobitelným vybavením a zbraněmi. Hra obsahuje více než 500 misí pro natáčení nepřátelských vojáků, leteckých jednotek a obrněných vozidel. K dispozici je také režim pro více hráčů, abyste mohli postavit svůj tým.

) mrtví soupeři. zombie MMO

Vývojář: Gameloft

Vydavatel: Gameloft

Mrtvé soupeři. Zombie MMO je hra online multiplayer online (MMO), která se točí kolem zombie. Hra vám umožňuje přizpůsobit vaši postavu podle vašich preferencí. Můžete si vytvořit své zbraně, postavit úkryt a upgradovat své dovednosti. Můžete hrát v týmech s jinými hráči nebo je dokonce čelit v režimu hráče versus hráč. Přestože můžete tuto hru hrát zdarma, můžete také využít nákupy.

0) Disney Magic Kingdoms: Build svůj vlastní magický park

Vývojář: Gameloft

Vydavatelé: Gameloft, Disney Interactive

Disney Magic Kingdoms je videohra, která se primárně zaměřuje na děti. Hraní postavy jsou inspirovány animacemi Disney, včetně slavné Mickey Mouse, Rapunzel a Tinker Bell. Grafika hry je barevná, aby ji děti považovaly za atraktivní. Přestože hra je ke stažení zdarma, jsou k dispozici nákupy ve hře od 1.99 až 99.99.

) Solitaired

Vydavatel: Solitaired

nejlepší, zdarma, stažení, microsoft, store

Hraní karetních her online nebylo nikdy tak snadné. S aplikací Solitaired jednoduše vytvořte bezplatný účet a začněte hrát. Na výběr je více než 500 verzí Solitaire. včetně Klondike Turn 1, Klondike Turn 3, Spider, Free Cell, Pyramid a Golf Solitaire. Undo se pohybuje, protože si přejete zlepšit své šance na vítězství a sledovat vaše pohyby a čas, abyste se pokusili porazit nejlepší skóre.

Oprava: Nelze nainstalovat hry a aplikace z Microsoft Store v Windows 11.

Pokud používáte Windows 11 a nemůžete nainstalovat hry a aplikace z Microsoft Store, pokračujte ve čtení níže. Store Microsoft Store, oficiální trh pro získání aplikací a her, má nový design v aplikacích Windows 11 a více produktivity byly přidány, jako je Zoom, Tiktok, WordPress atd.

Přestože obchod Microsoft v systému Windows 11 má úžasnou sbírku aplikací a her, v některých případech může být jejich stahování a instalace frustrující nebo obtížné.

nejlepší, zdarma, stažení, microsoft, store

Pokud máte potíže s stahováním nebo instalací aplikací z obchodu Microsoft v systému Windows 11, má tato příručka řada metod s pokyny krok za krokem k jejich vyřešení.

Jak opravit: Microsoft Store nefunguje, nelze stáhnout ani nainstalovat aplikace Microsoft Store v systému Windows 11.

Důležité: Pokud si nemůžete stáhnout nebo nainstalovat aplikace Microsoft Store a než budete pokračovat níže, ujistěte se, že Windows je aktuální a nejste připojeni k internetu prostřednictvím připojení VPN.

Metoda 1: Opravte problémy Microsoft Store vyčištěním mezipaměti Microsoft Store.

Pokud si nemůžete stáhnout, aktualizovat nebo instalovat aplikace Microsoft Store, první věcí, kterou můžete vyzkoušet, je vyčistit mezipaměť Microsoft Store, protože data ukládání do mezipaměti mohou zabránit správnému fungování aplikace.

Poznámka: Data v mezipaměti Store v mezipaměti pomáhají spustit stávající hry a aplikace rychleji, ale když jsou tato data zkorumpovaná, mohla by provést poruchu Microsoft Store Store. První metodou pro řešení problémů s Store Microsoft je tedy vymazat data ukládání v mezipaměti ukládání v mezipaměti. Udělat to:

Zavřít aplikaci Microsoft Store. 2. Na vyhledávacím poli zadejte CMD a poté otevřete příkazový řádek jako správce.

Zadejte WSRESET a stiskněte klávesu Enter.

Příkaz spustí některé procesy na pozadí a po několika sekundách se aplikace Microsoft Store automaticky otevře. Zkuste znovu stáhnout a nainstalovat aplikaci.

Metoda 2: Oprava/resetování aplikace Microsoft Store

Pokud problém přetrvává po vyčištění dat v mezipaměti, zkuste opravit nebo resetovat aplikaci Microsoft Store. Tato metoda je pokročilejší než clearing dat mezipaměť. Vymaže všechna nastavení, preference a přihlašovací údaje. Nemusíte se obávat ztráty her a aplikací, stále budou na vašem počítači.

Stisknutím tlačítka Windows I spustíte nastavení.

Klikněte na aplikace a poté vyberte aplikace a funkce.

V seznamu aplikací vyhledejte Microsoft Store a klikněte na 3 tečky

Klikněte na pokročilé možnosti

Klikněte na tlačítko Oprava a když je oprava provedena, zkontrolujte, zda je problém vyřešen. Pokud ne…

Kliknutím na tlačítko Resetujte a obnovte Store Microsoft ve výchozím nastavení. 6a. Uvidíte vyskakovací okno, které uvádí: „Tím se automaticky smaže data aplikace na tomto zařízení, včetně vašich preferencí a detailů přihlášení.„Klikněte na Resetování

Po dokončení procesu uvidíte vedle tlačítka resetování zaškrtnutí.

Spusťte Microsoft Store a zjistěte, zda si můžete stáhnout a instalovat hry a aplikace.

Metoda 3: Pomocí PowerShell znovu nainstalujte Store Microsoft

Běžnou metodou pro opravu problémů s Microsoft Store je znovu nainstalovat.

Klikněte na nabídku Start a poté vyhledejte PowerShell a vyberte spuštění jako správce.

Zkopírujte a vložte příkaz níže do PowerShell a stiskněte klávesu Enter.

Po provedení výše uvedeného příkazu restartujte počítač. Jakmile se to zavádí, nepřistupujte k aplikaci Store a přejděte k dalším krokům.

Po restartu jste povinni restartovat službu Instalace Microsoft Store. Zde je návod, jak to udělat:

Současně stiskněte klávesy Windows R a otevřete příkazové pole běhu. 5. V příkazovém pole Run, typ: Služby.MSc a stiskněte klávesu Enter.

6a. Vyhledejte službu Instalace Store Microsoft a poté na ni dvakrát klikněte.

6b. Zajistěte, aby byl typ spuštění automatický a pokud jej nezměníte na automatický.

6c. Nyní klikněte na tlačítko Stop, počkejte několik sekund a poté klikněte na tlačítko Start. Jakmile je služba spuštěna, vyberte aplikovat a OK.

Zavřete okna služeb a zkuste si stáhnout a nainstalovat aplikace z MS Store.

Metoda 4. Opravte chyby korupce Windows pomocí nástrojů SFC.

Otevřený příkazový řád jako správce. Udělat to:

Ve vyhledávacím poli Typ: CMD nebo příkazový řádek 2. Klikněte pravým tlačítkem na příkazový řádek (výsledek) a vyberte Spuštění jako správce.

V okně příkazového řádku zadejte následující příkaz stiskněte klávesu Enter:

Buďte trpěliví do úložiště komponent pro opravy. Po dokončení operace (měli byste být informováni, že byla opravena korupce úložiště komponent), uveďte tento příkaz a stiskněte klávesu Enter:

Po dokončení skenování SFC restartujte počítač. 5. Zkuste nainstalovat aplikace z Microsoft Store.

Metoda 5: Vytvořte nový uživatelský účet.

Pokud problém přetrvává, existují případy, kdy může být uživatelský profil poškozen. V tomto případě pokračujte v vytvoření nového uživatelského profilu a poté zkontrolujte, zda stahujete a instalujete aplikaci z obchodu Microsoft pomocí nového profilu.

Chcete-li vytvořit nový uživatelský profil.

Stisknutím tlačítka Windows I spustíte nastavení

Klikněte na účty a poté vyberte rodinu a další uživatele

Pod ostatními uživateli vyberte Přidat účet

Klikněte na Kliknutím nemám informace o přihlášení této osoby, vytvořit místní účet.

Vyberte Přidat uživatele bez účtu Microsoft

V tom, kdo bude používat tuto sekci PC, zadejte uživatelské jméno pro nový účet (E.G. „Test“) a klikněte na Další (ponechejte pole pro heslo).

Vyberte rozbalovací nabídku na novém místním účtu a klikněte na změnu typu účtu.

Změňte typ účtu na správce a poté stiskněte OK.

V tomto okamžiku se musíme přihlásit k novému účtu, který jsme právě vytvořili, a pak se pokusit stáhnout a nainstalovat aplikace z obchodu Microsoft Store.

Klikněte na nabídku Start, vyberte ikonu uživatele a poté vyberte nového uživatele (E.G. „Test“ v tomto příkladu), přihlásit se k novému účtu.

Počkejte několik minut na to, aby Windows vytvořil nový profil.

Po přihlášení k novému profilu:

A. Spusťte Microsoft Store a přihlaste se do svého účtu Microsoft.

b. Zkuste stáhnout a nainstalovat aplikace z Microsoft Store. Pokud je problém vyřešen, pokračujte v přenosu všech vašich údajů z vašeho hlavního profilu do nového.

Как установить Microsoft Store в Windows 11 и Windows 10

A je to! Která metoda pro vás fungovala? Dejte mi vědět, pokud vám tato příručka pomohla tím, že zanechte váš komentář k vaší zkušenosti. Prosím, rádi a sdílejte tuto příručku, abyste pomohli ostatním.

Pokud byl tento článek pro vás užitečný, zvažte prosím podporu tím, že poskytnete dar. Dokonce i 1 může pro nás udělat obrovský rozdíl v našem úsilí pokračovat v pomáhání ostatním a zároveň udržet tento web zdarma:

Přijímáme

Hledáme technické spisovatele na částečný úvazek, kteří se připojí k našemu týmu! Je to o vzdálené poloze, kterou se mohou vztahovat kvalifikovaní technici techniky odkudkoli na světě. Klikněte zde pro více informací.

Pokud chcete zůstat neustále chráněni před hrozbami malwaru, stávajících i budoucích, doporučujeme, abyste nainstalovali Malwarebytes Anti-Malware Pro kliknutím níže (vyděláváme provizi z prodeje generovaného z tohoto odkazu, ale bez dalších nákladů na vás. Máme zkušenosti s tímto softwarem a doporučujeme to, protože je to užitečné a užitečné):

Jak odinstalovat hry Microsoft Store

Všichni vyrůstáme z virtuálních her. Je to přirozené! A když k tomu dojde, můžete tyto metody použít k zbavení her, které již neslouží.

Parth Sawhney

Dobrá většina z nás miluje virtuální hry. Jsme s nimi obsazeni, zatímco se nudíme, a po zbytek dnů dostáváme dobrou pracovní přestávku. Microsoft Store každý den vítá nové hry. S tolika hrami na virtuálním trhu je každý fanatik hry povinen je vyzkoušet a držet se těch, které neustále zpochybňují nejvíce.

Různé zájmy odpovídají různým hrám. Každý uživatel není povinen se líbit a sledovat každou hru. Každý z jejich vlastních preferencí. Uživatelé někdy stahují hry, aby je vyzkoušeli a nakonec je udržovali nebo odinstalovali v závislosti na jejich dynamických osobních preferencích. V každém případě je vhodné odfiltrovat hry, které slouží, a odinstalovat ty, které nebo přestaly být tak vzrušující. To by nejen snížilo nepořádek v nabídce Start, ale také by pomohlo ušetřit nějaký úložný prostor.

Zde jsou dva způsoby, jak můžete odinstalovat hry Microsoft z vašeho počítače se systémem Windows a my vás probíháme skrz oba.

Odinstalovat hry Microsoft Store z nabídky Start

Kliknutím na ikonu Windows na hlavním panelu spusťte nabídku Start.

Hry Microsoft Store můžete odinstalovat přímo z nabídky Start. Za tímto účelem budete muset zadat název aplikace do textového pole „Search“. Poté vyberte „Odinstalovat“ ze správného seznamu možností pod názvem aplikace.

Stiskněte možnost „Odinstalovat“ ve výstražné zprávě, abyste hru odinstalovali.

Alternativně můžete procházet se seznamem aplikací a vyhledat hru, kterou chcete odstranit.

Nejprve klikněte nejprve klikněte na možnost „Všechny aplikace“ v pravém horním rohu panelu Overlay.

Dále klikněte na možnost „Všechny aplikace“ přítomnou v pravém horním rohu podokna Overlay.

Poté přejděte dolů a najděte aplikaci ze seznamu abecedně. Po nalezení, klepněte pravým tlačítkem myši na dlaždici aplikace a z kontextové nabídky vyberte možnost „Odinstalovat“. To přinese upozornění na vaší obrazovce.

Nakonec klikněte na možnost „Odinstalovat“ z podokna výstrahy a odinstalovat aplikaci z počítače.

nejlepší, zdarma, stažení, microsoft, store

Odinstalovat hry Microsoft Store z aplikace Nastavení

Pokud si přejete rychle odinstalovat více her společnosti Microsoft Store, může být výhodnější odinstalace aplikace pro nastavení systému Windows.

Chcete.li tak učinit, spusťte aplikaci „Nastavení“ z nabídky Start vašeho počítače se systémem Windows 11.

Dále klikněte na kartu „Aplikace“ z levého postranního panelu přítomného v okně Nastavení aplikace.

Poté klikněte na dlaždice „Funkce aplikací“ přítomné na pravé části okna.

Poté na další obrazovce můžete hru buď hledat podle jejího názvu pomocí vyhledávacího panelu přítomného v sekci „Seznam aplikací“. Jinak přejděte dolů a najděte hru ze seznamu abecedně.

Jakmile najdete herní dlaždici, vaše přání odinstalovat na základě výše uvedených metod, klikněte na ikonu „elipsis“ (tři-vertikální tečky) na krajně pravém okraji dlaždice a vyberte možnost „Odinstalovat“ z kontextové nabídky.

Dále klikněte na tlačítko „Odinstalace“ přítomného na výstraně překrytí na obrazovce a zcela odstraňte aplikaci z počítače.

Tam jdete lidi, teď víte, jak odinstalovat hry Microsoft Store z vašeho výpočtu Windows

Jak používat pluginy Chatgpt

Jak povolit procházet s Bing v chatgptu

Přeplňte svůj chatgpt s tímto průvodcem krok za krokem pro povolení modelu prohlížení webového prohlížení pro chatgpt.

Microsoft Windows 2000 (zahrnuté hry)

aka: 3D pinball. Campo Minado. Démineur. Freecell. Microsoft Windows NT 5.0. Miinaharava. Mijnenveger. Minolovka. Paciência. Paciência Spider. Pasianssi. Pasjans. Röj. Saper. Solitaire. Solitär. Spider Solitaire. Spider Solitär. Spider-Pasianssi. Vapaakenttä

Popis

Operační systém Windows 2000 společnosti Microsoft. Kromě funkcí OS obsahuje Windows 2000 řadu her. Protože tyto nejsou k dispozici samostatné, jsou považovány za součást kompilace:

  • 3D pinball
  • Freecell
  • Minolovka
  • Spider Solitaire
  • Solitaire

Toto je kosmický kadetový stůl s plným náklonem! Pinball.

Minolovka:

V této hře musí hráč odhalit umístění dolů označením je označením. To se provádí odhalením prázdných polí, která obsahují čísla, která ukazují, kolik dolů je přímo sousedící, v rozmezí 0 (žádné číslo, automaticky odhaluje sousední 0-polí) až 8 (zcela obklopené doly).

Pokud je na důl kliknuto, jsou odhaleny všechny doly a hra skončí. Pokud jsou všechny doly označeny, hráč vyhraje hru.

Hra lze hrát ve třech herních režimech, což zvyšuje velikost hřiště a množství dolů tam.

Poznámka: Režim pro začátečníky je nyní 99, na rozdíl od verzí předchůdců.

V této karetní hře je cílem dát všechny karty tříděné (Ace, dva. Queen, King) barvou do čtyř polí nahoře.

Při spuštění hry jsou cílová pole prázdná, hlavní pole se skládá ze 7 hromádek nebo karet, přičemž je vidět pouze ten nejlepší, také ve vzestupném množství (levá strana jedna karta, pravá strana 7 karet) a zbytek Karty jsou v jedné hromadě vlevo nahoře.

Karty lze přesunout z jedné hromady na druhou, když umístí dolní kartu opačné barvy na vyšší kartu, když je hromada prázdná, mohou být tam umístěny králi a nakonec, když jsou cílové hromady prázdné, mohou být pouze esa Dejte tam (pak dvojitá na esa atd.).

V závislosti na nastavení hráč vezme jednu nebo tři karty z levé horní hromady.

Když jsou všechny karty tříděny v cílových hromadách, hráč vyhrál hru. Pokud nejsou možné žádné povolené pohyby, hráč prohrál hru.

Spider Solitaire

Na rozdíl od Solitaire se zde používá celé hřiště. Existuje 10 hromádek karet a odhaleno je pouze horní karty. Karty se pohybují ve stejném panství jako v solitaire.

Úkolem je znovu třídit dotyčné karty.

Na rozdíl od Solitaire, hráč nedostane jednu nebo tři nové karty z hromady obsahující zbytek karet, ale celou sadu 10 karet, které jsou umístěny nahoře (níže) odhalené karty.

Existují tři herní režimy, které se liší podle počtu různých barev; jeden, dva nebo čtyři. (S jednou barvou mohou karty přímo třídit bez potřeby používat opačné barevné karty.)

Hra končí úspěchem, pokud jsou všechny tříděny, nebo pokud nejsou možné žádné další tahy.

Cíl FreeCell je stejný jako standardní hra Solitaire: třídění 52 karet postupně o nominální hodnotu do hromádek příslušných obleků. V pravém horním rohu hracího pole jsou čtyři určená místa (jedna pro každý oblek), aby hráči začali hromadit karty, počínaje esem a dokončení s králem. Všechny karty jsou na začátku hry rozdány lícem nahoru a poskytují hráči 8 sloupců po 6 nebo 7 kartách. Pro pohyb a třídění karet se platí obvyklá pravidla pro solitaire (e.G. Černá 6 nad červená 7).

Hráči mohou využít až čtyři držitele míst, kde lze dočasně umístit nechtěné nebo nepoužitelné karty. Jakákoli karta může být kdykoli uložena v jakémkoli držáku místa a odstranit je osvobozuje prostor tak, aby bylo možné ji znovu použít.

Jakmile jsou všechny karty tříděny a umístěny ve svých správných prostorech, vyhraje hráč. Hráč ztratí, když nejsou k dispozici žádné další tahy.

Screenshoty

Trivia

Minesweeper: Obtížnost

Minesweeper nabízí tři nastavení obtížnosti, která se liší v rozměru hřiště a počtu dolů.

Od zavedení Minesweeper s Microsoft Entertainment Pack for Windows, nastavení obtížnosti jsou začátečník (8×8 s 10 doly), střední (16×16 se 40 doly) a odborník (16×30 s 99 doly).

Problém s těmito nastaveními obtížnosti je pravděpodobnost dolů. Expert nabízí pravděpodobnost 20.6% (99/(1630)) pro odhalení dolu při kliknutí na blok. Intermediate má pouze pravděpodobnost 15.6% (40/(1616)). A normálně by měl být i začátečník nižší. Ale bohužel, 8 x 8 velkých hřiště s 10 doly na něm má pravděpodobnost 15.6% také. Takže žádný skutečný rozdíl mezi začátečníky a středně pokročilým.

A po dobu 10 dlouhých let se v tomto konceptu nic nezměnilo. Ale s vydáním systému Windows 2000 se změnila potíže se začátečníky Minesweeper. Přestože stále nabízí pouze 10 dolů, hřiště bylo zvýšeno z 8 na 8 na 9 x 9, což mělo za následek sníženou pravděpodobnost (nyní 12.3%). Takže začátečník je nyní opravdu jednodušší než střední.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS