Nejlepší mmorpgs na Android 2021: Top Massively Multiplayer role přehrávání her…

Nejlepší mmorpgs na Android 2021: Top Massively Multiplayer role hraní her na mobilu

MMORPG jsou přímo tam jako jeden z nejpopulárnějších žánrů na mobilu a je snadné pochopit proč. Žánr je do značné míry definován Grind a Mobile to učinil mnohem chutnější díky schopnosti vzít si herní zařízení všude, ať už jde o toaletu nebo důležité pracovní setkání.

Poté, co to bylo řečeno, to mělo za následek nějakou kontroverzní mechaniku, jako je autoplay, režimy offline a těžký plat za vítěz. Přesto to zůstává intenzivně populárním žánrem a existují hry, které mají tendenci vyhýbat se nejhorším z mobilních praktik.

V této příručce zdůrazníme řadu našich oblíbených možností, včetně zdarma pro přátelské možnosti, nejlepší autoplay MMORPG a další. Bez ohledu na váš vkus, najdete zde něco, co si můžete užít.

Nejlepší mmorpgs na Android 2021

Absolutně nejlepší: Old School Runescape

Za naše peníze to prostě není lepší než starý škola runescape. Tento zážitek z těžkého grind-heavy neobsahuje žádnou z více nebezpečnějších mechaniků, jako je autoplay, offline hra nebo placení za vítězství a má téměř příliš mnoho obsahu, pokud něco.

Výsledkem je, že se může cítit ohromující pro nováčka, který docela neví, kde začít. Poměrně rychle si uvědomíte, že na tom opravdu nezáleží. Neexistuje správný způsob, jak hrát runescape, a budete se bavit tím, že se jen věnujete tomu, co v tu chvíli cítíte, co se cítíte.

Můžete brousit příšery, řemeslné vybavení, vařit, ryby, parkour, můj, ozdobit svůj domov. možnosti jsou nekonečné a grind k dosažení všeho je lahodně návykové věci.

Old School Runescape nabízí režim zdarma pro hraní, což je docela bos. Pravděpodobně budete chtít získat členství poměrně rychle, protože otevírá hodně obsahu, včetně nových dovedností, úkolů, oblastí a vybavení. Pravidelné členství Runescape také získáte také při jediném nákupu.

The Runner-Up: Eve Echoes

Téměř všechny MMO na tomto vynikajícím seznamu jsou nastaveny ve fantasy zemích. Máte meče. Máte kouzla. Máte dlouhé vousy. Eva: Ozvěny nehrají podle těchto pravidel. Je zasazen do rozlehlosti prostoru a vidí vás pilotovat úžasné kosmické lodě kolem vesmíru.

nejlepší, mmorpgs, android, 2021, massively, multiplayer

Nejedná se pouze o svitku verze originálu PC, byla navržena od základu pro mobil, což znamená, že to funguje naprosto úžasně ve vašich rukou. Stále však existují hodiny a hodiny obsahu, do kterých se vám ponoří obličej.

Existuje tolik možností, jak zde hrát, že můžete také začít zbrusu nový život v budoucnosti. A opravdu, to je vše, co chcete od MMO, správně?

Top 15 Best MMORPG Games for Android & iOS 2023

Alternativa: Vesničané hrdinové

Vesničané hrdinové jsou solidní alternativou k runescape, pro ty, kteří se ani jeden z nich nelíbí. Má zvláštní umělecký styl, který je jako kříženec mezi bajkem a World of Warcraft a světem, který připomíná božství: šílenější momenty původního sin, ale je tu hodně, ale je tu hodně líbit.

Boj je zábava, existuje spousta možností přizpůsobení postav a můžete se věnovat spoustě bojových dovedností stejně jako v Runescape. Komunita není obrovská, ale jen zřídka se ocitnete sami a můžete hrát přes PC a Mobile.

Jedinou upozorněním je, že jsme obdrželi zprávy, že volitelné předplatné je trochu na drahé straně. Nejsme si zcela jisti, co nabízí, takže je lepší oslovit komunitu, abyste zjistili, zda to stojí za to.

Nejlepší hra k hraní: Adventure Quest 3D

Adventure Quest 3D pomalu roste do své vlastní powerhouse. Vypadá to, že to bylo navždy v beta beta a pravděpodobně to bude nějakou dobu. To však není kvůli nedostatku úsilí ze strany Dev, protože nový obsah přichází téměř týdenní.

Existují spoustu úkolů, které mají dokončit, oblasti, které můžete prozkoumat, a sady ozubených kol na broušení a celý zážitek si můžete vychutnat zcela zdarma. K nákupu je volitelné členství a kosmetika, ale nic z toho není v žádném případě nezbytné. Pokud opravdu nechcete utratit penny, Adventure Quest 3D je nejpřátelštější volbou venku.

Vývojáři provozují také pravidelné akce, které jsou často opravdu zábavné. Patří mezi ně bojové koncertní akce, ve kterých kapely Real Life hrají po určitou dobu set po určitou dobu, a sváteční akce, které mají úžasné kosmetické předměty, které se mají odemknout.

Nejlepší zdarma hrát alternativu: Toram online

Pokud Adventure Quest 3D to pro vás nedělá, Toram Online je solidní alternativa. Je to také jedna z nejvíce přizpůsobitelných, se spoustou kosmetických možností a nikdy nejste uzamčeni do konkrétní třídy. Stejně jako u Monster Hunter můžete svůj bojový styl vyměnit.

Ve skutečnosti si to hodně půjčuje od Monster Hunter, s vámi svoláte své přátele, aby vám pomohli vyrazit do světa zabití monster. Je tu obrovský svět, který prozkoumá, a děj, který je třeba porazit pro ty, kteří mají rádi takové věci.

Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný PVP, není skutečná odměna za vítězství v Toram Online. Existují volitelné nákupy, které hru usnadňují pokrok, ale s kým opravdu soutěžíte?

Nejlepší mzda za vítězství: Revoluce linie 2

Pokud vás zaplatí za vítězství, nebo se vám to opravdu nelíbí, není to mnohem lepší než linie 2: revoluce. Je to v podstatě konečný mobilní MMORPG, se silnou závislou na autoplay, spoustu platu za vítězství a offline režimy, takže můžete pokračovat v grindu, i když nemůžete aktivně hrát.

V linii 2 je také strašně mnoho. Je tu příběhová kampaň, množství dungeonů, které se mají bojovat, a rozsáhlá válka PVP, která má být, spolu s intimní arénou. Pokud je něco, je toho příliš mnoho na revoluci Roneage 2.

Plat za vítězství je v tomto však silné, protože můžete drasticky zvýšit svou sílu a rychlost, kterou postupujete jediným přejetím vaší kreditní karty. Jak již bylo řečeno, pokud se opravdu nestaráte o to, aby se na vrcholu žebříčku PVP mohli bavit, aniž byste utratili babku.

Nejlepší plat za vyhrávání alternativy: Black Desert Mobile

Nebyli jsme při revizi obrovští fanoušci Black Desert Mobile, protože existuje silný pocit. Je to ošklivé, běží jako kůň se zlomenou nohou a má všechny aspekty, které se nám nelíbí v mobilních mmorpgs. Možná však budete moci odpustit jeho nedostatky a přijmout aspekty, které se nám nelíbí.

Zdá se, že mnoho z vás již má, protože Black Desert Mobile zůstává po svém spuštění pevně populárním vstupem do žánru. Chceme zahrnout spoustu různých vkusů na mobilu, takže to zahrnujeme jako alternativu k revoluci linie 2.

Obecně je to docela podobná zkušenost, i když existují klíčové rozdíly. Například bojový systém Black Desert Mobile je nejlepší v oboru-zejména na mobilních zařízeních-a ve hře jsou hluboké systémy dovedností a bojovníky pro ty, kteří nemají fantastické bití monster s masivními meči.

Nejlepší ze zbytku

Ne všichni mohou být vítězi. Zatímco hry pod nimi nejsou to, co považujeme za nejlepší na mobilu, zahrnujeme několik níže, které zcela neučinily řez. Pokud se nic nad není odvoláno, možná je tu něco, co by to mohlo udělat místo toho pro vás.

A3: Stále naživu

A3 je úžasný nový přírůstek do tohoto seznamu pro 2021. Má všechno, co byste očekávali od MMO a mnohem, mnohem více. Co takhle režim bitevního royale? Některé úžasné PvP? Grafika, která vaše oční bulvy roztaví nejlepším způsobem? Zní to docela zatraceně dobře.

Strážci zapomnění

Rangers of Oblivion rozhodně stojí za pohled. Je to nejlepší lovec monster, který najdete na mobilu, s celou řadou brnění a zbraní, které řeší, monstra zabití a úkoly dokončit.

Perfektní svět mobilní

Perfect World Mobile může být nejlépe vypadající hra na mobilu, ale to je vše, co pro to opravdu jde. Je to obvyklý generický autoplay MMORPG s odměnou za vítězství v hmbářcích a nesmyslným příběhem.

Svět králů

World of Kings je nejbližší, co se dostanete do World of Warcraft na Mobile. Autoplay se objevuje, i když pouze při pátrání. Kdykoli se účastníte skupinového obsahu, musíte hru hrát sami.

Éra legend

Éra Legends je solidní alternativa ke světu králů, nabízí téměř identické hry, ale méně obecné třídy a závody. Nabízí však mnohem méně přizpůsobení, takže všechny třídy se navzájem vypadají stejně jako.

Objednejte chaos 2

Objednejte chaos 2 v tomto bodě v režimu údržby a již není v aktivním vývoji v Gameloft. Je to škoda, protože struktura barebones je dostatečně pevná. i když nikdy neskončila být tak dobrý jako jeho předchůdce.

Dawn of Isles

Dawn of Isles má vášnivou a tvrdou komunitu, která se věnuje své vlastní značce mobilního MMORPG. K dispozici je řemeslná budova, budova města a jedinečný bojový systém, který vám umožní smíchat elementární útoky dohromady a vytvořit všechny nové schopnosti.

Ragnarok m

Ragnarok M dělá poměrně slušnou práci při aktualizaci klasického zážitku Ragnarok pro mobily s některými fantastickými novými vizuálními prvky. Je to jen trochu nudné, celkově a obsahuje mnoho z nejhorších tropů žánru.

MapleStory m

MapleStory M odvedl mnohem lepší práci při aktualizaci klasického PC MMORPG pro mobily než Ragnarok M. Je to v podstatě zážitek, který znáte a milujete, ale s některými možnostmi pro mobily, například Autoplay. Spousta a spousta autoplay.

V4

Obrovský, plně vyvolaný MMO v dlani? Šek. Co jiného nabízí V4? Co takhle hra mezi platformami? Můžete se spojit s přáteli, kteří se vrhnou přes PC verzi tohoto drahokamu z pohodlí dlaně. Bish. Bash. Bosh.

Příběhy větru

Příběhy větru jsou vyříznuty ze stejné látky jako linie 2: revoluce a sekera, i když s slušnými anime vizuálními prvky a celkově jsou mnohem přátelštější. Obzvláště si vážíme, jak je tak snadné najít něco, co každý den dělat, aniž bychom se cítili ohromeni.

8 nejlepších MMORPG pro Android

MMORPG jsou hry MMO patřící do žánru RPG, tj. Hry na hraní rolí, které mohou hrát online velký počet hráčů současně. Budete muset vytvořit a rozvíjet svou postavu, která je obvykle v určitém vesmíru, tyto vesmíry mají v každé hře různé vlastnosti a styly. Jediná věc, která se nemění, je však bojovat proti nepřátelům!

MMORPGS, které jsou nezbytným herním žánrem pro počítače, lze také přehrávat na chytrých telefonech. Vývojáři her MMORPG dělají velmi úspěšnou práci a nabízejí hry, které se neliší od počítačových her k hráčům. Uvedli jsme nejlepší MMORPGS pro Android, abychom vám zabránili v trávení hodin na Google Play, kde je mnoho MMORPGS. Zde jsou ty nejlepší.

Nejlepší mmorpgs pro Android

Dragon Raja

Cena: zdarma

Dragon Raja je mezi nejlepšími MMORPGS pro Android, vysoce kvalitní MMORPG s více než 35 miliony registrovaných hráčů. Dragon Raja se vyvinul s vedoucím motorem UE4, nabízí jedinečný herní zážitek se svým personalizovaným avatarem a inovativním kariérním systémem. Tato hra s ohromující grafikou má obrovský otevřený svět, který na vás čeká prozkoumat. Další informace o hře také naleznete na webových stránkách hry.

Dragon Lord, zapečetěný hybridy!

Dofus dotek

Cena: zdarma

Cena: zdarma

Perfect World Mobile má panoramatickou 3D mapu překlenující 60 000 kilometrů a nabízí příležitost prozkoumat oblohu, přistání a oceány. Rovněž se ve městě otevřel na okraji útesu, kde se všechny závody scházejí, založily stánek a buďte vaším šéfem. A nezapomeňte bojovat v obrovských multiplayerových dungeonech! Ukažte se v epických střetech cechu. Další informace o hře najdete na webových stránkách hry.

Adventure Quest 3d

Cena: zdarma

Adventure Quest 3D má třídy jako Necromancer, Paladin, Dragon Slayer, Rogue a Warrior a nabízí schopnost přepínat mezi třídami. Upgradujte třídy a odemkněte dovednosti crossoveru! Proměňte se na draky, vysokorychlostní ptáky a stvoření s více než 200 cestovními formami. Tato hra také obsahuje 100% hypoalergenní domácí mazlíčky, takže v této hře nejste sami! Vyvolejte své přátele, porazte příšery a užijte si PvP! Prohlédněte si webové stránky hry pro podrobné informace.

Aurcus online

Cena: zdarma

V Aurcus Online si hráči budou užívat PVP se svými přáteli se snadným, ale hlubokým bojovým systémem. Tato hra s nekonečnými možnostmi možností je neustále aktualizována a přidávají se nové oblasti. S RPG nabitým akcí se hra stává pro milovníky her mnohem zábavnější. Aurcus Online se stává jedním z nejlepších MMORPG pro Android s působivým příběhem a výrazným stylem.

Příběh hry

Vznik temné síly přinesl na svět hrozné chaos a národy zahynuly přes noc. Příšery se chystají probudit s temnou silou smrti a země se spojily, aby se vypořádaly s temnou mocí. Království Galleria navrhlo závěr „krevní přísahy“. Krevní přísaha je starověké kouzlo, které je nevratné. V důsledku těchto událostí se narodila organizace bez státní příslušnosti. Aurcus Sword. Lidé se začali shromažďovat, aby se připojili k organizaci, a vy jste jedním z těch hrdinů!

Rucoy online

Cena: zdarma

Rucoy Online je stále rostoucí MMORPG na otevřeném světě. Hra přichází s PvP, cechovým systémem a desítkami různých příšer. Staňte se rytířem, lukostřelcem nebo mágem a kdykoli chcete, změňte svou třídu. V této zábavné hře nekonečně zvyšte svou úroveň a dovednosti! Vytvořte aliance nebo spojíte se s ostatními hráči, aby porazili příšery a získali zkušenosti. Nezapomeňte si povídat s ostatními hráči a zároveň si užívat zábavy. Navštivte webové stránky Rucoy Online a získejte více informací.

Talion

Cena: zdarma

Talion je jedním z nejlepších MMORPG pro Android s mnoha funkcemi. Vytvořte postavu, která odráží váš styl pomocí designu vaší postavy. Přidejte do své postavy barvu s kostýmy, víly strážců, jízdami a křídly. Příslušenství zvyšuje vaši bojovou sílu. Vyberte si tedy ty, které vám nejlépe vyhovují. Připojte se k cechu, abyste využili hry a užijte si nájezdy na cechy a války na cechy. Spojte síly s týmem Guild a vezměte zpět velké dveře od draka!

Sword Art Online: Integrální faktor

Cena: zdarma

Armored God je mobilní hra MMORPG vydaná v roce 2019 s tunami obsahu PVE a PVP. Poskytuje skvělou interakci hráčů díky globálnímu serveru, který podporuje hráče z celého světa.

Tato hra má pravidelné události s širokou škálou událostí od bitvy Cross-Server po PK Battlegrounds. Kromě toho se nový obsah přidává pravidelně a hráči vždy najdou něco nového. Mezi další funkce hry patří trh položek hráčů, přizpůsobitelné hory a transformační systém, který dává hráčům božské síly.

Nejlepší hry Android MMORPG

Od nostalgických dobrodružství po zcela nová to jsou nejlepší hry Android MMORPG.

Snažíte se ztratit v nejlepších hrách Android MMORPG? Ať už doufáte, že dočasně uniknete skutečnému světu kdykoli, kdekoli, nebo se vám líbí jen velké mobilní hry se spoustou dovedností, aby se Android nedostal na typy MMORPG, které byly jen zřídka vidět mimo PC Space jen pár před lety.

Právě teď necítíte tuto úroveň závazku? Neobviňujeme vás. Nejlepší hry MMORPG na Androidu mohou opravdu zabírat dobrý kus vašeho volného času. Pokud se jen snažíte relaxovat a vypnout se po dlouhém dni, nejlepší zemědělské hry Android mohou nabídnout uvítací přestávku.

Aby se mozek rozběhl, nejlepší hry pro Android mohou fungovat, což masivní svaly. A pokud potřebujete vyhodit páru, nehledejte nic jiného než nejlepší závodní hry Android. Budete překvapeni řadou nabízených závodníků. Nyní, bez dalšího povyku, zde jsou nejlepší hry Android MMORPG, které si můžete letos vyzkoušet.

Nejlepší hry Android MMORPG

Runescape

Pojďme to jen dostat z cesty. Bez plnohodnotného World of Warcraft na mobilních zařízeních je další nejlepší věc MMORPG, který do žánru zavedl generaci prostřednictvím webového prohlížeče nic jiného než webový prohlížeč.

Nyní ve své třetí hlavní iteraci je Runescape stále silný. Ať už chcete prožít dny slávy se starým školním runescape nebo požadovat modernější pohled s Runescape 3, obě verze jsou plně hratelné, stabilní, nádherné a prakticky nekončící na mobilu. S více než dvěma desítkami individuálních dovedností a světem, který se pěstuje pouze z jeho založení na konci 90. let, je Runescape stále jedním z nejvíce okouzlujících MMORPG. A je to určitě jeden z nejlepších Android MMORPGS.

Dawn of Isles

Propuštěno asi před čtyřmi lety, Dawn of Isles byl ve srovnání s dechem divočiny, než dopad na genshin způsobil, že srovnání vypadalo, jako bychom sevřeli brčka. Tento hyperbarevný MMORPG má bojový soustředěný kolem elementárních reakcí; Na rozdíl od útěku Mihoyo.

TOP 5. Nejlepších MMORPG her

Není to tak pohlcující jako ta dvě velká dobrodružství v otevřeném světě, ale jeho funkce MMORPG mohou pomoci cítit se živěji. Je těžké říci, jak moc se hra rozrostla od svého debutu. Stejně jako u herních portálů MMORPG v polovině 00 let existuje mnoho konkurence, pokud jde o nejlepší MMORPGS na Androidu, ale pokud výše uvedený obrázek jakým.

Albion online

Mobilní vydání Albion Online není případem dalšího klasického MMORPG, která vyrábí skok z PC na mobily, ale určitě to vypadá jako to. Albion Online je koncipována jako titul, který se vrátil zpět do prvních dnů žánru, a je vzácná hra řízená hráči, kde všechno vyrobené a vydělané pochází od těch na vašem serveru.

Pokud chcete přežít, budete se muset spolehnout na pomoc (nebo zabíjení) svého spoluobčana. A v tom, že jste tvrdým zážitkem, riskování nebo nesprávné posouzení hrozby nepřítele může znamenat upuštění všech vašich věcí, když jste poraženi na buničinu a poslali domácí balení.

Ať už se vidíte jako dalšího nejlepšího válečníka nebo začínajícího kovářského hledání pro materiály potřebné k vyzbrojování vašich kamarádů, Albion Online je podle dnešních standardů skutečně jedinečným zážitkem a absolutně jednou z nejlepších her MMORPG na Androidu.

Moonlight Sculptor

Pokud jste byli na konci ocasu hnutí MMORPG, pravděpodobně jste slyšeli o archeage. Toto není ambiciózní, hráč spravovaný MMO Reborn v mobilní podobě, ale pochází pocházející od stejného vývojáře. Na základě stejnojmenného románu je sochař Moonlight izometrický 3D MMORPG s velmi známým uměleckým stylem Chibi. Není to tak cutesy jako hry inspirované anime z 00, ale hraje podobně.

Prozkoumáte živé a karikaturní světy, roztrhnete tuny stále větších nepřátel, když se rozdrtíte v řadách, a posílíte své dovednosti mimo boj jako rybolov a vaření. Pokud jste typ, který se zaměřuje na vybavení svých přátel před tím, než se odejdou potápění, pravděpodobně z toho dostanete kop. A pokud jste typ potápění Dungeon, čeká na vás spousta exp a kořistí v pochybně pojmenovaném „chaotickém vstupu“ Dungeon System.

Guardian Tales

Hledám něco více podobného do éry Gameboy Advance? Guardian Tales je to. S jeho postavami založenými na Sprite a blokovaném designu je zábavný (a vtipný) svět Kanterbury krátké stahování.

Stále neustále dostává aktualizace s požadovanými komunitami (a spousta kuponových kódů), je to jako kdyby Legend of Zelda: Adventure Four Swords byl přiveden zpět jako MMORPG. Spíše než sprintující z Enemy Pack do nepřátelského balíčku jsou podél vaší cesty poseté tuny zajímavého malého prostředí, což dává spoustu důvodů spoléhat se na přátele, které nevyhnutelně uděláte po cestě.

Není to nejppaktivěji působivá hra, ale její nízké požadavky na zařízení je okamžitě přístupné. To může hrát velkou roli v popularitě hry a zase, její šance na dlouhodobé přežití. Za to musí být Guardian Tales jednou z nejlepších her Android MMORPG, které můžete hrát dnes.

Fantasy život online

Může být předčasné nazývat tuto jednu z nejlepších her Android MMORPG tak brzy, ale Color nás sebevědomě. Pochází z her na úrovni 5, toto pokračování do Nintendo 3DS Classic se hodí do své vlastní malé výklenky. Vydáno po uzavření japonské verze, jeho neočekávaný příchod se ozval kolem fanbase, která neúnavně čekala na sledování. To musí něco stát.

Správa svého slibu, že se bude cítit stejně jako původní, Fantasy Life Online zahrnuje 12 různých tříd „života“; Od bojového náročného paladinu a válečníka až po typy živých typů, jako jsou tesař, horník a švadlena. Jsou však představeny prostřednictvím systému gacha, proto si nezapomeňte zkontrolovat náš seznam úrovní fantasy života, abyste mohli pomoci, kdo si vybrat na začátku. A pokud chcete několik tahů, máme online kódy Fantasy Life, abychom vám také dostali nějaké diamanty zdarma.

Fantasy Life Online lze vnímat jako anime ekvivalent runescape nebo albion online. Věci se nikdy nebudou tak hluboké a nebezpečné jako tyto hry, ale ať už se chcete shromáždit na živobytí nebo porazit příšery v lese, tato volba je opravdu vaše.

Linie 2m

Pokud jste měli to štěstí, že jste na konci 90. let/začátkem 20. let vlastnili počítač s polovinem, možná jste zažili jeden z charakteristických znaků žánru-korejská hrací linie.

I když je to stěží první iterace klasické série, která se skočí do mobilního telefonu, je to nejnovější. Lineage 2m spuštěna na konci roku 2021. Lineage 2M, navržená jako mobilní reimaginace lineage 2 z roku 2004 (která byla ve skutečnosti předzvěstkou první hře), obsahuje mnoho funkcí, díky nimž byl domácí vydání Evergreen titul. včetně koule a dýky, které byly některé z linií 2 m Možnosti třídy v okolí.

Poté, co byl na začátku roku 2019 propuštěn v Koreji, její nedávná lokalizace naznačuje, že tato konkrétní hra Android MMORPG bude již docela dlouho, se spoustou aktualizací jistě přijde.

Nejlepší hry Android MMORPG. Čestné zmínky

Čestné zmínky jdou do swathe of PC-First MMORPGS, které se nakonec dostaly do mobilu. Od Flyff a Grand Chase po Black Desert a Blade Soul, tyto znaky PC MMORPG Space nejsou na malé obrazovce úplně stejné zážitky. Ve skutečnosti jsou to často svléknuté verze svých protějšků na ploše.

Mimo automatizované herní obavy však stále nabízejí druh broušení, přizpůsobení a socializace, které hráči MMORPG od svých her očekávají. Podle dnešních standardů nejsou prostě tak jedinečné a mohou se snažit přilákat kohokoli, kdo hledá nové a vzrušující nebo nostalgické dobrodružství. Některé mohou být docela obtížné i pro běh starších telefonů.

Pro více podobných článků se podívejte na naši jedinou stránku s mobilními hrami a omg průvodce.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Top 6 nejlepších mobilních mmorpgů, které musíte hrát v roce 2023

MMORPG je jednou z nejoblíbenějších kategorií v herní komunitě. V současné době hry Battle Royale, jako je Fortnite, PUBG Mobile, atd. možná převzali obrovské procento „nových hráčů“. Zkušenosti zamíchají mezi mmorpgs docela dost, protože to trvá nějakou dobu, než se dostanete na Hang of MMorpgs

Nyní existuje spousta tzv. MMORPG her na Android a iOS. Ale co „nejlepší mobilní mmorpgs dnes“? To je to, na co jsme byli také zvědaví. Takže po mnoha diskusích a hodnoceních je zde 6 nejlepších MMORPG pro Android a iOS, které vydělávají naše doporučení.

Nejste si jisti, jaké jsou hry „mmorpg“? Ne, starosti skákání do nejlepších mobilních mmorpgů nechte nejprve porozumět rodům o něco lépe.

Co jsou MMORPGS?

Hry Massively Multiplayer Online hraní rolí nebo zkrátka MMORPG je rody videoher, které si vezme 2 žánry her-multiplayer online a hry na hraní rolí. Rozlišuje se od jednoho hráče nebo malého multiplayerového RPGS pouhým počtem hráčů hrajících společně. Proto název „masivně multiplayer

Jedna ze slavných RPG Star Wars: The Old Republic, která byla propuštěna v roce 2011, se stala „nejrychleji rostoucí MMO vůbec“ po dosažení více než 1 milionu předplatitelů v rámci počátečních tří dnů od svého spuštění.

nejlepší, mmorpgs, android, 2021, massively, multiplayer

Moderní mmorpgs se někdy od svého předchůdce přiměřeně liší. Přesto mnoho charakteristik, jako je-úroveň pokroku, kultura ve hře, sociální interakce ve hře, členství ve skupině, architektura systému, přizpůsobení znaků a přetrvávající herní prostředí, stále zůstává docela podobné.

Top 6 nejlepších mobilních MMORPG pro Android IOS:

To zní dobře? Pokud ano, neváhejte a podívejte se na naše doporučení uvedená níže. Následuje nejlepších 6 nejlepších mobilních MMORPG pro Android a iOS, které byste měli vyzkoušet v roce 2023

1. Black Desert Mobile

Cena: Freedownload: Android | ios

Black Desert Mobile je považován za jeden z nejvíce fascinujících Android MMORPG. Přidává se ke standardním funkcím MMORPG, jako jsou. online sociální prvky, spousta úkolů a mise hrát, masivní otevřený svět, extrémně podrobné přizpůsobení postav a další.

Black Desert Mobile dává svobodu vybrat si z pěti různých tříd a má s táborem mírný stavitelský prvek. A co obvyklé věci MMO, jako jsou domácí zvířata a hory? Je zřejmé, že to také získáte.

V této hře bezpochyby stráví stovky, tisíce nebo alespoň hodiny. S hráči z více než 150 zemí po celém světě. Zažijete pohlcující svět se sofistikovanou, vysoce kvalitní grafikou, obrovským obsahem života, jako je rybolov, zkrocení, lov a seznam pokračuje. Také získáte zdarma a body, pokud v této hře utratíte peníze. Úplně záleží na vás.

Dejte Black Desert Mobile šanci a nikdy se neohlédnete zpět!

Cena: zdarma/10.99 za měsíc/ 99.99 za rok: Android | ios

Old School Runescape byl poprvé vydán v roce 2013 a hra byla založena na Runescape z Way zpět v roce 2007.

Je to sen o otevřeném světě MMORPG vytvořený jeho hráči, přičemž vývojáři poskytují nový, pravidelný obsah, o kterém se fanoušci rozhodnou ve prospěch fanoušků! než 260 milionů hráčů hrálo od svého vydání Old School Runescape.

Stará škola Runescape sjednocuje komplikovanou mechaniku moderních MMO s nostalgickou interaktivitou her na hraní rolí. Old School Runescape IS, nebo OSRS je k dispozici na mobilních zařízeních a je to jeden z nejunikátnějších MMORPG na Android a iOS.

Pro začátek můžete hrát OSR zdarma bez freemia prvků! Navíc můžete získat výrazně více obsahu s příhodou, kterou se přihlásíte k odběru (více o tom později). Oba jsou jedinečné ohledně modelu freemia, který většina MMORPG používá. Hra nezklame ani stovkami misí, bohatou ekonomikou ve hře a mnoha různými aktivitami.

Old School Runescape pracuje napříč platformami a vývojáři dělají lepší než očekávanou práci poslech hráčů. Grafika je trochu staromódní, ale stará je zlato? Všechno ostatní o hře je však stejně sladké, jak se dostane.

V současné době by to mohlo být velmi nejlepší MMORPG na mobilu a standardní verze je v tuto chvíli v předčasném přístupu beta. Jedná se o dvě z několika her v žánru s modelem předplatného místo toho, aby si mohli zdarma přehrávat model, a jsou to několik důležitých možností a rozhodování jednotlivců v tomto prostoru mají v tomto prostoru.

Hráči, kteří se rozhodnou získat předplatné OSRS, navíc získají průvodce s velkým množstvím dalších věcí.

nejlepší, mmorpgs, android, 2021, massively, multiplayer

Cena: Freeavailability: Android | ios

World of Kings je umělecké dílo 3D MMORPG s fenomenálními ilustracemi a dobrým hraním.

V obrovském otevřeném vesmíru více než 26 čtverečních kilometrů si můžete svobodně postavit a podívat se na šest závodů a 30 postupovaných tříd, abyste mohli zahájit energizující zážitek a dobrodružství. Na vás a vaše týmové skupiny čeká mnoho epických věznic, různých šéfů, neuvěřitelných zbraní a hojných koření.

Zatímco komponenty automatického přehrávání mají obrovskou roli hned z netopýra, později nebezpečnější věznice vyžadují základnu konzervativního hráče. Hra se točí kolem dokončení deníků, mezi něž patří obecně běh různých dungeonů, dokud hráči nevypustí svou vytrvalost a vytrvalost.

Stejně jako jiné MMO, svět králů umožňuje obrovské množství různých sběratelských předmětů, jako jsou domácí zvířata, stylové věci, hory a mnoho dalšího.

Zcela nový DLC: „Vzrušení Země“ byl oficiálně vydán. Do světa králů byla zahrnuta stará rasa „chlupatá“ a nová třída „hlinitý chodce“. Podobně je přístupná nová úroveň a odpovídající dovednosti pro LVL 80 se otevřou v novém kousku.

V nejnovější verzi World of Kings se objeví jedinečný obsah. probuzení Země.

Cena: Freedownload: Android | ios

Adventure Quest 3D je rychle rostoucí mobilní mmorpg. Hra je pochoutkou pro fanoušky představivosti a fantasy mmorpgs, ostré meče, čarodějnictví a hry s otevřeným světem.

Adventure Quest 3D obsahuje neobvyklé množství hravého humoru, parodie, vtipů, podivně omylů zvířat (?) a hra je tak chladně tvrdá, že existuje 99% možnost, že nakopnete kbelík před zahájením hry. Cesta do zcela nového světa, udeřte dungeony, vytvořte postavu podle vašeho výběru a mnohem více.

Kde AdventureQuest 3D je skutečně jiskřící podpora napříč platformami. S podobnými hráči můžete hrát na počítači nebo mobilu v podobném světě. Navíc dodržujete více třídy vašich postav, mluvení a další sociální angažovanosti, a přesto je to jen povrch všech věcí, které můžete udělat!

Od psaní tohoto článku má hra (Sames, kolik z nově vydaných titulů) má nějaké problémy. Kromě toho, Adventure Quest 3D dostane snadné doporučení.

Cena: Freedownload: Android | ios

Arcus Online obsahuje vzrušující hratelnost s vyvýšenými kombami! Action Mobile MMORPG má základní, ale hluboký bitevní rámec.

Zkombinujte jednoduché údery a různé dovednosti, abyste zničili nepřátele ve vzdušných kombach! Zažijte boj tím, že převzít plnou kontrolu nad vaší postavou a energizující realistické dobrodružné bitvy. Není pochyb o tom, že budete mít více zábavy k boji se svou postavou!

Hráči si mohou užívat hraní na PVP (Player vs Player) se svými společníky. K dispozici je také fantastická funkce arény, kde bojujete proti sobě. Můžete také hovořit se svými společníky pomocí funkce Chat nebo Emotion Emphect ve hře, abyste strategicky naplánovali vaše pohyby. Grafika hraní přidává smíšený pocit oční cukroví.

Aurcus Online se po většinu času v obchodě Play po většinu času vznášel pod radarem, pravděpodobně kvůli problémům s rovnováhou ve hře a mechaniky výhry v PvP.

Dejte aurcus online, pokud jste přísavka pro akce MMO hry.

Cena: Freedownload: Android | ios

Lineage 2: Revoluce je MMORPG příští generace. Jedná se o inovativní, nová online hra na hraní rolí, která přináší nejvyšší kvalitní vizuální prvky, obrovské otevřené světové a rozsáhlé PVP bojuje s vašimi zařízeními pro Android a iOS poháněné.

Hráči mohou konečně zažít to, co hra skutečně zamýšlí-krásný svět, svět MMORPG, který si můžete užít miliony po celém světě, vše uvnitř dlaně! Tato příležitost nyní přišla, aby noví hrdinové zářili, založili další část a ušetřili svět před nekonečnou temnotou.

Má to pozoruhodné věci. To se však skládá z 50-versus-50 režimu obléhání pevnosti, který je ve skutečnosti docela epický, když to funguje správně. Můžete dělat všechny úžasné věci, jako je pátrání, připojení klanů a cechů, a to je teprve začátek.

Lineage 2: Revoluce obsahuje potěšující grafické vzory, mnoho obsahu a typické pole mobilních věcí MMORPG. Je zdarma hrát hru. Tímto způsobem má spoustu podobných problémů jako ostatní. I když není tak hrozné vydělat několik odměn za získání cen za body Google Play za tento titul.

ZÁVĚR:

Toto je náš seznam nejlepších 6 nejlepších MMORPG pro Android a iOS. Doufáme, že jste tento článek považovali za hodný čtení. Sdílejte to se svými přáteli MMORPG a nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho oznamovacího týmu a zasáhnout ikonu Bell, abyste mohli informovat o našem nadcházejícím nejlepším sérii mobilních her, herních zpráv a všech dobrých věcí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS