Nejlepší nabídky Amazonu Chytrá domácí zařízení Vysavače a další zařízení

Denně jsou k dispozici tisíce nabídek na Amazonu. Identifikujeme ty, které stojí za váš čas (a peníze).

Adam Oram je autorem nabídek na CNETu. Vystudoval média na Newcastle University a od roku 2013 píše o technologiích. Dříve pracoval jako seniorní autor v i, redaktor obchodů v Thrifteru a jako Apple Genius. Svůj volný čas tráví sledováním fotbalu (obou druhů), hraním her Pokémon a pojídáním veganského jídla.

Amazon je často místem, kde se nakupuje online, ale jak si můžete být jisti, že získáte nejlepší cenu?? Tým CNET Deals každý den prochází web a hledá ty nejlepší nabídky Amazonu na všechno, od technologií a domácích produktů až po autopříslušenství, fitness, módu, věci denní potřeby a další, takže když vidíme dobrou nabídku, víme, že je dobrá. Abychom vám usnadnili práci, níže shrnujeme nejlepší nabídky Amazonu za daný den, takže vždy uvidíte ty nejpozoruhodnější poklesy cen a akce.

nejlepší, nabídky, amazonu, chytrá, domácí, zařízení

Najdete zde zařízení pro chytrou domácnost. síťové Wi-Fi systémy a nabídky MacBooků níže, které náš tým odborníků schválil jako nabídky hodné vašich těžce vydělaných peněz. Tento seznam je denně aktualizován, takže uvidíte také jen aktuální nabídky.

Výprodej chytré domácnosti SwitchBot

Sleva až 52 %

Obrovské množství produktů SwitchBot Smart home je dnes ve slevě s až poloviční slevou. Výprodej zahrnuje oblíbené tlačítko Smart button pusher a motorizovaný otvírač záclon, stejně jako zástrčky Smart plugs, bezpečnostní kamery, teplotní senzory, žárovky Smart bulbs a další produkty. Díky podpoře Alexy a Google Assistant, navíc z 10, se jedná o jednodenní výprodej, který stojí za to nakupovat.

nejlepší, nabídky, amazonu, chytrá, domácí, zařízení

SOURCE

nejlepší, nabídky, amazonu, chytrá, domácí, zařízení

Image:www.cnet.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS