Nemohu si vzpomenout na heslo k iCloudu pro iPhone

Co dělat, když jsem zapomněl/a heslo k iCloudu??

Jakmile je iPhone ověřen a zaregistrován na iCloudu, může jej majitel zařízení používat podle svého uvážení: stahovat hudbu, filmy a samozřejmě synchronizovat telefon se svým účtem. A i když uživatel zapomene heslo, iPhone bude fungovat bez problémů. dokud se nerozhodne odhlásit. Jak obnovit heslo z iCloudu. zkusme to pochopit.

Přiznejme si, že pro iPhone, iPad a další produkty Apple neexistuje žádný postup obnovy hesla. Uživatel může pouze resetovat zapomenutý přístupový kód a vymyslet nový, nejlépe jednodušší k zapamatování.

Důležité: ačkoli počet resetů není omezen, nezneužívejte tento postup: dříve či později bude vývojář považovat jednání majitele účtu za podezřelé a účet zablokuje, dokud neobdrží vysvětlení.

Obnovení přístupu k iCloudu, pokud zapomenete heslo, je jen o málo složitější než nastavení vyzvánění na iPhonu. Uživatel bude potřebovat:

  • Výsledkem je přesměrování uživatele na stránku na oficiálních stránkách společnosti Apple. Jak již bylo uvedeno výše, přístupový kód zde nezjistíte, navíc se uživatel bude pravděpodobně potýkat s anglickým rozhraním. Chcete-li přepnout do ruštiny, klikněte na kulatou ikonu s vlaječkou v pravém dolním rohu okna prohlížeče.
  • Pro obnovení přístupu k iCloudu je nyní třeba zadat uživatelské jméno do pole Apple ID. pokud ho majitel iPhonu také zapomněl, je třeba použít příslušný odkaz.
  • A zadejte, jak plánujete obnovit autorizaci iCloudu. Po výběru prvního z nich (e-mail na e-mailovou adresu zadanou při registraci) se vlastník iPhonu.
  • Kliknutím na možnost Obnovit heslo bude uživatel upozorněn, že změna je platná, a vyzván k přihlášení ke svému účtu iCloud; to bude jednodušší než stahování hudby do iPhonu.
  • Pokud jsou všechny údaje zadány správně, může majitel účtu iCloud přistoupit k vytvoření nového hesla. postup se neliší od výše popsaného.
  • Hotovo! Nyní by mělo být okno aplikace iCloud opět otevřené a nové údaje pro přístup k účtu by neměly způsobovat žádné problémy s autorizací.

Situace 1: Apple ID je zablokované nebo zakázané, jak odemknout účet iCloud?

Když někdy zadáte heslo nebo tajné otázky příliš mnohokrát, Apple ID se automaticky zablokuje a vy se nebudete moci k účtu znovu přihlásit. Nebo po několika neúspěšných pokusech o odemknutí účtu se o to budete moci pokusit znovu až za 24 nebo 48 hodin. Jak odemknout účet iCloud?

Nejprve můžete přepnout na iforgot.Apple.com. zjistit heslo. Pokud nemůžete získat zpět své heslo, jak odemknout účet Apple iCloud?? Proč nepoužít Tenorshare 4uKey?

heslo, icloudu, iphone

Odstranění iPhonu z účtu iCloud

Tato metoda vám pomůže zrušit propojení zařízení s účtem Apple ID, pokud již nemáte přístup k samotnému zařízení (bylo prodáno, darováno apod.).п.).

Pokud účet nepatří vám, požádejte bývalého vlastníka telefonu, aby provedl následující kroky. Ano, situaci může napravit majitel účtu, ke kterému je telefon stále připojen.

KROK 1. Přejděte na webovou stránku iCloud.com a přihlaste se pomocí Apple ID, ke kterému je iPhone připojen.

KROK 2. Přejděte na „Najít iPhone“ a poté vyberte „Všechna zařízení“, abyste zobrazili seznam zařízení propojených s účtem. Klikněte na zařízení, které chcete odstranit.

KROK 3. V okně napravo klikněte na „Vymazat iPhone„.

KROK 4. Potvrďte svůj záměr kliknutím na tlačítko „Vymazat“.

KROK 5. Chcete-li dokončit vymazání iPhonu a odebrání z účtu, musíte zadat heslo Apple ID. Okno pro zadávání zpráv, které se mají zobrazit na iPhonu, lze přeskočit kliknutím na „Další“ a „Hotovo“.

To je vše. Po provedení těchto kroků bude vaše zařízení od účtu odpojeno. Při příštím připojení tohoto zařízení k internetu proběhne úplné vyčištění. Po dokončení se telefon obnoví do stavu „po vybalení z krabice“ a můžete jej nastavit s jiným účtem.

Existují případy, kdy je vaše zařízení stále uzamčeno k cizímu Apple ID, ale nemůžete ho připojit k internetu. Pak k němu nemůže přijít ani příkaz ke spuštění čištění to dává smysl, ne?

V takovém případě se znovu přihlaste na webovou stránku iCloud.com a v seznamu „Všechna zařízení“ klikněte na křížek u zařízení, které chcete odstranit. Poté zařízení přeflashujte pomocí režimu DFU (pokyny zde).

Odstranění Apple ID bez hesla pomocí webové stránky iCloud

Pokud jste zapomněli heslo k Apple ID a nemůžete se odhlásit z iCloudu. Pomocí následujícího průvodce ji můžete získat i vy:

Nejprve se přihlaste k počítači: https://www.iCloud.com/ nebo https://iforgot.Apple.com/password/verify/appleid. Toto je oficiální webová stránka služby iCloud pro získání přihlašovacího hesla.

Zadejte své Apple ID a klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Dalším krokem je zobrazení dvou možností: Potvrzení e-mailem nebo odpověď na bezpečnostní otázku. Pokud si odpověď na otázku pamatujete, můžete heslo změnit tak, že odpovíte na otázku. Pokud si nezapamatujete potvrzení e-mailové adresy, systém odešle e-mail na e-mailovou adresu uvedenou v registračním čísle.

Jak obnovit zapomenuté heslo k záloze iTunes

Chcete-li chránit data zálohy iTunes, můžete na záloze nastavit heslo. Pokud jej však zapomenete, nebudete již moci obnovit důležité soubory. V takové situaci je snadné se zmýlit, ale my vám chceme představit program, který vás přesvědčí, že vše je řešitelné: Tenorshare iPhone Backup Unlocker. Tento program umožňuje rychle a efektivně obnovit heslo zálohy iTunes bez ztráty nebo poškození kopie dat. K tomu stačí postupovat podle jednoduchých pokynů uvedených v uživatelské příručce. Rozhraní programu je jednoduché a přehledné, takže celý postup zvládnete sami.

Stáhněte si software z oficiálních stránek Tenorshare a nainstalujte jej do počítače. Po dokončení instalace spusťte program. V hlavní nabídce se zobrazí tři hlavní funkce. Vyberte možnost „Získat zálohu iTunes“.

V novém okně se zobrazí seznam všech záloh iTunes uložených v počítači. Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit, a klikněte na tlačítko „Další krok“.

Z dostupných možností vyberte vhodný režim útoku na heslo: slovníkový útok, útok maskou a útok hrubou silou.

Poté kliknutím na tlačítko „Start“ zahájíte proces obnovy správného hesla zálohy iTunes. V případě potřeby můžete proces zastavit kliknutím na tlačítko „Stop“ a poté jej znovu spustit ze stejného místa.

Počkejte, dokud nebude zjištěno správné heslo. Doba čekání závisí na délce a složitosti hesla a na nastavení režimu útoku na heslo. Po zjištění hesla se zobrazí dialogové okno, do kterého můžete heslo zkopírovat a poté jej použít k odemčení zašifrované zálohy iTunes.

Heslo k záloze iTunes můžete také odstranit jediným kliknutím. Za tímto účelem vyberte v hlavní nabídce programu položku „Odstranit nastavení zálohování“ a v dalším okně klikněte na tlačítko „Začít“. Nastavení ochrany zálohování v iTunes bude vymazáno a vy budete mít přístup ke svým souborům bez hesla.

V tomto článku jsme se podrobně zabývali několika různými způsoby, jak efektivně obnovit heslo k Apple ID v případě, že jste ho zapomněli, a také jsme vám představili skvělý nástroj iPhone Backup Unlocker, který vám umožní rychle a snadno obnovit i odstranit zapomenuté heslo k záloze iTunes.

heslo, icloudu, iphone

Návštěva showroomu Apple

Majitelé iPhonů, kteří zapomněli heslo ke službě iCloud, si konečně mohou osobně zajít do nejbližší značkové prodejny a požádat o pomoc. Zde po podrobném popisu problému konzultantovi a provedení ověřovacího postupu obnoví přístup ke službě iCloud během několika minut. bez nutnosti provádět jakoukoli manipulaci na internetu nebo v počítačových aplikacích.

Úplné obnovení telefonu. Pomocí obnovení továrního nastavení smartphonu můžete odstranit jeho připojení k osobnímu ID uživatele v systému.

Po resetování však získáte telefon bez uživatelských dat.

Všechny tyto údaje budou během procesu obnovy odstraněny.

Chcete-li telefon resetovat, postupujte podle pokynů:

  • Přejděte do nabídky telefonu a poté na panel nastavení;
  • Nyní přejděte na hlavní kartu nastavení a klikněte na pole „Resetovat“;
  • Resetování a obnovení továrního nastavení může trvat několik minut. Smartphone se může v některých případech několikrát restartovat.Chcete-li úplně odstranit identifikaci uživatele, vyberte v nabídce „Vymazat obsah a všechna uživatelská nastavení v zařízení“.

Změna hesla účtu iCloud v zařízení iPhone

Heslo ke službě iCloud může být nutné změnit, pokud ho někdo pozná nebo pokud budete chtít telefon znovu prodat. Tato možnost je vhodná pro uživatele, kteří neztratili své přihlašovací údaje:

Uživatel obdrží dvě varování. Za prvé, systém upozorní na hrozbu ztráty fotografií. Není třeba panikařit, protože informace budou z telefonu vymazány, ale zůstanou v cloudovém úložišti. Stačí se přihlásit k účtu pomocí osobních údajů z Apple ID.

Ve druhém upozornění systém oznámí, že data poznámek budou vymazána. Z iPhonu budou odstraněny, ale na webu zůstanou. Proto byste měli kliknout na tlačítko „Odebrat z iPhone“

Uživatel musí odpovědět na otázku týkající se dat, kontaktů a upomínek v Safari. Při dalším prodeji telefonu se informace vymažou. V opačném případě vyberte možnost „Keep on iPhone„. Pak zadejte heslo Apple ID a odhlaste se. Uživatelé zadají nové pověření pro vstup do trezoru.

Důležité! Níže uvedený návod platí pro iPhone 5, ale lze jej použít i pro iPhone 4

Obnovení služby iCloud prostřednictvím telefonního čísla a e-mailu

Často se stává, že zapomenete heslo nebo e-mailovou adresu. V takové situaci je nejdůležitější nepanikařit a nepřihlašovat se ke svému účtu, protože pak nebudete moci získat zpět data, která byla uložena na vašem účtu iCloud.

Použití dvoufázového ověření

Druhá metoda není nejpohodlnější, ale v určitých situacích může pomoci. Zde jsou nejnovější pokyny, které vám pravděpodobně pomohou:

Nyní znáte všechny dostupné způsoby obnovení hesla. Můžete využít některou z dostupných možností a usilovat o příznivý výsledek.

Pokud vám žádná z těchto možností nepomůže problém vyřešit, můžete se obrátit na technickou podporu pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek. Tato sekce je k dispozici ihned po přihlášení. Klikněte na něj a vyberte potřebné položky, které chcete použít. Není na něm nic složitého, užijte si s ním zábavu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS