Obnovení Apple ID bez hesla a bez přihlášení

Jak obnovit výchozí nastavení iPadu bez hesla? Vyzkoušejte účinné metody!

„Mám iPad a nechápu, jak obnovit tovární nastavení iPadu bez hesla a nemám přístup k e-mailu. Pokusil jsem se obnovit tovární nastavení iPadu, ale to mě nutí použít přihlašovací jméno, které bylo použito naposledy. Samozřejmě existuje způsob, jak to obejít?“

Na stejný problém narazíte i při obnovení továrního nastavení iPadu? Nebojte se. Nejste sami. Chcete-li obnovit tovární nastavení iPadu bez hesla, stačí postupovat podle pokynů v tomto článku a bude to docela snadné.

Obnovení továrního nastavení iPadu bez hesla (hesla iCloud / hesla Apple ID)

Pokud si nemůžete vzpomenout na heslo k Apple ID / iCloudu nebo si koupíte použité zařízení se systémem iOS Pokud je Apple ID uzamčeno a chcete iPad vymazat, můžete pomocí nástroje iPad Unlocker odstranit Apple ID z iPadu bez hesla a poté iPad obnovit do továrního nastavení.

Postup obnovení továrního nastavení iPadu bez hesla iCloudu. Postupujte krok za krokem podle níže uvedených pokynů:

Spusťte program iPad Unlocker v počítači a připojte iPad k počítači pomocí kabelu USB.

Klikněte na modul „Odemknout Apple ID“ v rozhraní softwaru a klikněte na „Zahájit odemykání“. Během procesu nechte iPad připojený a Lockwiper během několika minut odstraní Apple ID z vašeho iPadu.

Po odebrání Apple ID ze zařízení iPad můžete přejít na jiné Apple ID nebo si vytvořit nové. Na nejnovější verzi iOS můžete aktualizovat i bezdrátově, aniž byste přišli o právě získané Apple ID. A obejitý iPad nebude možné na dálku uzamknout ani smazat předchozím uživatelem Apple ID.

Obnovení iPadu bez iTunes. Na iPadu přejděte do Nastavení „Obecné“, sjeďte dolů a stiskněte „Resetovat“ „Vymazat veškerý obsah a nastavení“. Pak je vše připraveno. Před resetováním iPadu můžete také vytvořit zálohu.

Jak resetovat iPhone pomocí iTunes

Alternativní metodou je vynikající (samozřejmě konvenční) metoda, která umožňuje resetovat iPhone prostřednictvím iTunes. Tato možnost má méně podmínek než předchozí, ale vyžaduje, abyste mohli vstoupit do režimu obnovení. Pokud nevíte, jak na to, přečtěte si naše pokyny. je tam vše, a až se to naučíte, vraťte se zpět a vše bude v pořádku:

  • Přepněte iPhone do režimu obnovení;
  • Připojte jej k počítači pomocí blesku Lightning;
  • Spusťte iTunes nebo Finder (v závislosti na verzi operačního systému);

iTunes umožňuje resetovat iPhone bez hesla, ale vyžaduje ruční přepnutí do režimu DFU

Na rozdíl od předchozí metody je tato metoda dobrá, protože umožňuje obnovit iPhone, pokud zapomenete heslo. Pokud jste tedy zapomněli kombinaci pro odemknutí smartphonu, nebo ji v horším případě vůbec neznáte, budete mít možnost získat k němu přístup. Je pravda, že bez účtu Apple ID, ke kterému je zařízení připojeno, nebudete moci obnovit zálohu, zakázat funkci Najít iPhone ani odstranit aktivační zámek.

Jak odvolat (resetovat) heslo Apple ID?

Pokud si své Apple ID pamatujete, ale zapomněli jste heslo, musíte ho obnovit a nastavit nové. Zde je několik způsobů, jak to udělat:

Na iPhonu nebo iPadu s dvoufaktorovým ověřováním

Klikněte na své jméno v horní části obrazovky.

Klepněte na Heslo a zabezpečení.

Zadejte nové heslo, potvrďte je a stiskněte tlačítko Změnit.

Na Macu s dvoufázovým ověřováním

Klikněte na nabídku Apple (v levém horním rohu obrazovky) a na položku Předvolby systému

Klikněte na kartu Zabezpečení → Změnit heslo.

Zadejte nové heslo, potvrďte je a klepněte na možnost Změnit.

V aplikaci Najít iPhone na jiném iPhonu nebo iPadu

Pokud máte po ruce pouze chytrý telefon přítele nebo člena rodiny, otevřete aplikaci Najít iPhone (odkaz ke stažení) a proveďte následující kroky

Zkontrolujte, zda se majitel zařízení odhlásil ze svého účtu.

Klikněte na tlačítko Zapomenuté Apple ID nebo heslo?

Zadejte své Apple ID a podle pokynů společnosti Apple obnovte heslo.

V jakémkoli prohlížeči na iPhonu, iPadu nebo počítači

Přejděte na webovou stránku Apple ID a klikněte na možnost Zapomenuté Apple ID nebo heslo?

Zadejte své Apple ID a stiskněte tlačítko Pokračovat.

Budou vám nabídnuty možnosti obnovení hesla. Vyberte si a postupujte podle pokynů společnosti Apple.

Pokud máte povoleno dvoufázové ověření, budete vyzváni k ověření telefonního čísla přidruženého k vašemu Apple ID. Bude vám zaslána textová zpráva s pokyny.

Obnovení hesla Apple ID pomocí bezpečnostních otázek

Přejděte na webové stránky iforgot.Apple.přejít na. 2. Zadejte Apple ID, které chcete obnovit, a stiskněte tlačítko Pokračovat.

Na další obrazovce vyberte možnost „Chci obnovit heslo“ a stiskněte tlačítko Pokračovat.

Vyberte možnost „Checklist answer“ a stiskněte tlačítko Continue.

Zadejte své datum narození.

Zadejte odpovědi na dvě bezpečnostní otázky (při registraci Apple ID jste zadali 3 bezpečnostní otázky) a klikněte na tlačítko Pokračovat. Pokud máte potíže s odpovědí na jednu z otázek, zkuste znovu zopakovat kroky 1-4, aby vás systém vyzval k zodpovězení další dvojice otázek. Klikněte na tlačítko Pokračovat.

Zadejte a potvrďte nové heslo a klikněte na tlačítko Obnovit heslo. Nezapomeňte, že heslo k Apple ID musí mít alespoň 8 znaků, musí obsahovat velká i malá písmena latinské (anglické) abecedy a alespoň jednu číslici.

Nezapomeňte si přečíst tento kontrolní seznam.

obnovení, apple, hesla

Pokud máte na svém účtu aktivované dvoufázové ověření, použijte následující pokyny. Také silně s tímto a tímto materiálem.

Co nemůžete dělat bez hesla Apple ID

Nenechávejte heslo na přístupném místě, například v poznámkách nebo na fotografii v iPhonu. Pokud vetřelec získá přístup k vašemu odemčenému telefonu, bude během minuty odblokován z vašeho Apple ID.

Hesla uchovávejte v aplikaci s heslem nebo zámkem Touch ID, jako je 1Password nebo VKarman.

Jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo

iPhone byste měli resetovat pouze v případě, že je na něm napsáno iPhone zakázán, připojte se k iTunes. To znamená, že jste již vyčerpali všechny pokusy o nalezení platného hesla, a abyste se vyhnuli trvalému zablokování smartphonu, je nyní lepší použít asistenční software.

4uKey umožňuje obnovit heslo k iPhonu, pokud ho zapomenete

iPhone můžete do režimu DFU přepnout ručně nebo můžete použít nástroj 4uKey zde

  • Stiskněte tlačítko „Start“ a poté stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti, poté tlačítko snížení hlasitosti a podržte je, dokud iPhone nepřejde do režimu obnovení;
  • Poté stáhněte nejnovější verzi systému iOS a stiskněte tlačítko „Spustit odemknutí“;
  • Počkejte na odstranění hesla a odpojte iPhone od počítače;
  • Nyní nastavte iPhone jako nový nebo obnovte zálohu.

Stažení nejnovější verze systému iOS je povinné pro postup resetování iPhonu, pokud jste zapomněli heslo. Pokud se tomu chcete vyhnout, nebude to fungovat. Odměnou je však reset iPhonu, který můžete znovu nakonfigurovat.

Ano, tento postup odstraní všechna data z paměti, ale pokud si pamatujete heslo iCloudu, můžete obnovením zálohy vše obnovit tak, jak bylo. Heslo k účtu si však můžete v případě potřeby obnovit také zodpovězením kontrolních otázek.

Jak zrušit propojení iPhonu s iCloudem bez hesla

Propojení iPhonu s Apple ID se nazývá „aktivační zámek“. Jeho podstatou je zabránit jiným osobám získat plnou kontrolu nad zařízením, které patří jiné osobě, i když k němu získaly přístup. Původně to byl nástroj na ochranu iPhonu před krádeží. Pokud ho nemůžete propojit s jiným účtem, nemá smysl ho krást. Někdy se však stává, že skuteční majitelé musí svůj smartphone od starého účtu odpojit.

S tím nám může pomoci další nástroj od společnosti Tenorshare. 4MeKey. To ona ví, jak obejít aktivační zámek iPhonu:

Zámek aktivace iPhonu je možné obejít, ale není to snadné

Dbejte na to, abyste přesně dodržovali pokyny na obrazovce

Tato metoda nemusí být vhodná pro každého, protože vyžaduje provedení útěku z vězení, tj. jedná se v podstatě o hack. Je to však jediný funkční způsob, jak vypnout aktivační zámek na iPhonu a odpojit jej od účtu Apple ID bez hesla, který můžete používat doma. Uvědomte si však, že útěk z vězení je důvodem k odmítnutí záručního servisu. Pokud se tedy něco pokazí, nemůžete se obrátit na autorizovaného prodejce.

Obnovení iPhonu bez Apple ID/hesla, když je funkce „Najít můj iPhone“ vypnutá

Obnovení továrního nastavení iPhonu je poměrně snadné, když je funkce Najít iPhone vypnutá, můžete přímo vymazat všechna data prostřednictvím nastavení iPhonu, režimu DFU / obnovení.

Jak resetovat iPhone prostřednictvím nastavení iPhone

Přejděte do Nastavení ⟶ Obecné ⟶ Přenést nebo resetovat iPhone ⟶ Vymazat obsah a nastavení, zadejte heslo a potvrďte, poté se zobrazí ikona Apple a ukazatel průběhu. Za několik minut obdržíte zbrusu nový iPhone.

Poznámka. Když budete vyzváni k zadání hesla Apple ID, abyste deaktivovali funkci „Najít iPhone“, nejprve zastavte a vymažte své Apple ID, zejména pokud jste ho zapomněli. Protože aktivační zámek se zobrazí i v případě, že jste úspěšně provedli vymazání zařízení.

Jak resetovat iPhone pomocí režimu obnovení

Bez použití přístupového kódu iPhonu můžete zařízení resetovat pomocí iTunes. Pro tuto metodu si přečtěte následující doporučení. (Předtím se ujistěte, že je funkce Najít iPhone vypnutá.)

Spusťte iTunes a připojte zařízení

Chcete-li resetovat iPhone pomocí iTunes, musíte získat přístup k zařízení připojením k počítači.

Ujistěte se, že používáte správný kabel USB, abyste předešli budoucím poruchám.

Vstup do režimu obnovení na iPhonu

Do režimu obnovení můžete vstoupit ručně stisknutím určitých tlačítek na iPhonu.

Modely iPhone Tlačítka pro urychlení režimu obnovy
iPhone 8 nebo novější (včetně iPhone SE 2nd) Stiskněte a uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti, poté stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti a pokračujte stisknutím tlačítka napájení. Neuvolňujte tlačítka, dokud se nezobrazí ikona připojení k iTunes/počítači.
iPhone 7 Pokračujte v současném stisknutí tlačítka snížení hlasitosti a tlačítka napájení
iPhone 6s nebo starší (včetně iPhone SE1st) Pokračujte v současném stisknutí tlačítka domů a tlačítka napájení.

Když logo Apple zmizí, znamená to, že jste iPhone úspěšně přepnuli do režimu DFU. Kliknutím získáte další informace o tom, jak přejít do režimu DFU, zde.

Pokud se vám však výše uvedený postup zdá příliš složitý, můžete vyzkoušet jinou možnost.

Obnovení systému iOS. Bezplatný nástroj pro obnovení systému iOS na světě dokáže uvést iPhone do režimu obnovení jediným kliknutím.

V počítači se zobrazí oznámení, když iTunes zjistí, že je zařízení v režimu obnovení.

Pak můžete iPhone restartovat. Pro pokračování klepněte na OK ⟶ Závěr ⟶ Obnovit iPhone.

Po dokončení resetu se zobrazí oznámení a iPhone se automaticky restartuje.

Nyní jste připraveni vymazat iPhone bez Apple ID, ať už je funkce Najít iPhone zapnutá, nebo ne. Poté budete moci iPhone opět používat.

Otevřete Nastavení aplikace, klepněte na své jméno a najdete svůj účet Apple ID. Pak klepněte na Najít moje a dozvíte se stav zablokované aktivace služby iCloud.

Otevření webu Apple ID ve webovém prohlížeči. Pak zadejte své údaje, například jméno, příjmení a e-mailovou adresu přidruženou k vašemu Apple ID.

Poté můžete vybrat možnost „Obnovit e-mailem“ nebo „Odpovědět na bezpečnostní otázky“. Poté můžete obnovit své Apple ID a heslo. A TA. ano! Úspěšně jste obnovili své Apple ID.

Zde je několik dalších metod, které vám v tom pomohou. Podívejte se do sekce „Pokud jste zapomněli své Apple ID“ na webu podpory společnosti Apple.

Přejít na appleid.Apple.com a pak klepněte na Zapomenuté Apple ID nebo heslo? Přejděte do části Správa účtu Apple.

Na nové stránce byste měli zadat své Apple ID a začít. Poté vyberte možnosti obnovení hesla a zvolte možnost „Obnovit zabezpečení“.

Obnovení hesla podle pokynů krok za krokem. Pokud si nemůžete vzpomenout na odpovědi na testovací otázky, existují další možnosti, například resetování pomocí e-mailu nebo resetování hesla pomocí klíče pro obnovení.

Další informace najdete v části „Pokud jste zapomněli heslo Apple ID“ zde.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS