Obnovení Apple ID, když zapomenete heslo

Co dělat, když zapomenete Apple ID? Jak se odhlásit z iCloudu, iTunes a App Storu bez hesla!

Někdy zapomeneme vlastní heslo Apple ID. Co dělat, když zapomenete Apple ID ? Na internetu je mnoho způsobů, co dělat, když vás situace dostihne, ale ne všechny články nabízejí snadné způsoby. Pokud použijete metodu, která nebyla dříve ověřena jinými osobami, je možné, že údaje Apple ID už nikdy nezískáte zpět. Zde jsou nejjednodušší, nejbezpečnější a nejbezplatnější způsoby. Podívejme se však na nejoblíbenější způsoby.

Pokud zapomenete své Apple ID, můžete postupovat třemi způsoby, které se mohou mírně lišit.

Poznámka: Formát hesla Apple ID. Jak všichni víme, Apple ID má vlastní formát hesla. Musí mít 8 znaků, obsahovat malá i velká písmena a alespoň jednu číslici. Je to z důvodu zvýšení bezpečnosti, aby v případě ztráty hesla nebylo tak snadné ho prolomit. Apple ID je užitečné také v tom, že pokud zapomenete heslo k iCloudu, můžete ho snadno obnovit pomocí Apple ID.

Nelze odemknout Apple ID? Vyzkoušejte toto odemknutí iOS

Můžete sice použít výchozí podporu odemykání od společnosti Apple, ale musíte dodržovat její pravidla. Pokud jste nepovolili funkci „Najít iPhone“ nebo jste zapomněli své kontrolní otázky a e-mailovou adresu, můžete k úspěšnému odemčení svého Apple ID použít nástroj FoneLab Unlocker pro iOS. Obejít zablokované Apple ID není složité. Jednoduše připojte zařízení iOS k počítači. Později podle kliknutí na obrazovce snadno opravte zakázané a uzamčené Apple ID. Zde jsou hlavní funkce nástroje Apple Activation Lock Bypass Tool.

 • Odstranění Apple ID bez hesla, e-mailu, telefonního čísla, bezpečnostních otázek a dalších informací o iPadu a iPodu Touch bez zapomenutého Apple ID a hesla.
 • Odblokování Apple ID a hesla na nejnovějších zařízeních iPhone 13 a iOS 15.
 • Přehledné a snadno pochopitelné možnosti v intuitivním rozhraní.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Krok 1 Stáhněte si zdarma FoneLab Unlocker pro iOS. Chcete-li odemknout Apple ID bez e-mailu nebo tajné otázky, vyberte v hlavním rozhraní možnost Odstranit Apple ID.

Krok 2 Připojení iPhonu s uzamčeným Apple ID k počítači pomocí kabelu USB. Stiskněte tlačítko Trust na iPhonu. Zadejte přístupový kód k obrazovce a odemkněte iPhone.

Krok 3 Klikněte na tlačítko Spustit odstranění Apple ID a účtu iCloud. Pokud jste v zařízení se systémem iOS povolili funkci „Najít iPhone“, musíte ji ručně vypnout. Přejděte do aplikace Nastavení. Vyberte iCloud. Pak Najít můj iPhone. Uživatelé iOS 11 a starších verzí musí v aplikaci Nastavení místo toho vybrat možnost Obecné, Obnovit a Obnovit všechna nastavení.

Krok 4 Chvíli počkejte na dokončení procesu odemknutí Apple ID. iPhone se restartuje a poté automaticky odebere vaše Apple ID. Nakonec klepněte na OK, jakmile se na obrazovce zobrazí, že jste zařízení úspěšně odemkli. V zařízení se systémem iOS si nyní můžete nastavit nové Apple ID.

Obnovení hesla při zapomenutí Apple ID a hesla

Pokud jste zapomněli účet Apple i heslo, můžete místo zadávání svého Apple ID nejprve kliknout na možnost Zapomenuté Apple ID. Nebo můžete postupovat podle pokynů.

Krok 2 Klikněte na možnost Vyhledat.

Krok 3 Pak zadejte jméno a e-mailovou adresu, které jste použili při vytváření účtu.

Jak získat dokonalé heslo

Jak být? Jaké heslo si správně zapamatovat?? Sdílím s vámi své zkušenosti Pro své Apple ID si vždy vytvářím heslo, které se skládá ze dvou slov a jednoho čísla mezi nimi.

Jedno slovo velkými písmeny a druhé malými (malými) písmeny. Zde je několik příkladů: MAC4noob nebo noob2NOOB. Taková hesla jsou snadno zapamatovatelná, snadno se zadávají z klávesnice iPhonu a je poměrně obtížné je uhodnout.

Doufám, že vám tento návod pomohl a že jste úspěšně obnovili heslo Apple ID. Pokud ano, dejte mu prosím lajk na sociálních sítích. Samozřejmě je těžké si vše zapamatovat, zejména když využíváte desítky online služeb a jste zaregistrováni v nespočtu online obchodů.

Abych byl upřímný, mám v počítači soubor v Excelu, kde mám hesla ke všem účtům. Nebezpečné věci, samozřejmě, takže je to na vás.

Obnovení pomocí dvoufaktorového ověřování

Výrobci gadgetů neustále zlepšují zabezpečení svých zařízení. Uživatelé iPhonu si mohou zvolit dvoufaktorové ověřování jako další úroveň ochrany svých dat. Toto opatření bude účinné a zabrání komukoli jinému v přístupu k vašemu účtu, a to i po zadání hesla.

Pokud je systém v zařízení povolen, můžete heslo obnovit prostřednictvím iPhonu, počítače, klíče pro obnovení, e-mailu.

Obnovení přes iPhone

Přihlašovací údaje můžete obnovit prostřednictvím zařízení: iPad, iPhone, iPod touch, pokud mají další zařízení verzi iOS 10 nebo novější. K obnovení hesla použijte následující pokyny.

Z počítače

Chcete-li obnovit heslo prostřednictvím počítače, postupujte podle následujících kroků.

 • Otevřete nabídku „Apple“, přejděte do „Předvoleb systému“ a klepněte na ikonu cloudového úložiště „iCloud“.
 • Otevřete kartu „Účet“. Zaškrtněte políčko „Forgot Password“ a postupujte podle pokynů, které se zobrazí na monitoru.
 • Možnost „Zapomenuté heslo“ můžete přeskočit a pokračovat v obnovování hesla. Klikněte na možnost „Zabezpečení“.
 • Klikněte na okno „Obnovit heslo“ a předtím do pole zadejte heslo Apple ID, které používáte k odemknutí počítače.

K obnovení hesla k účtu můžete použít klíč pro obnovení dvoufaktorového ověřování. Vyberte možnost: „Obnovit heslo pomocí klíče“.

Nejlepší způsob, jak zjistit zapomenuté heslo Apple ID ve Windows a Macu

Heslo Apple ID můžete obnovit pomocí iforgotu a iCloudu. Pokud jste ale zapomněli Apple ID i heslo, je lepší použít FoneLab iOS Unlocker. Nástroj pro odebrání Apple ID dokáže odstranit starý účet Apple ID a vytvořit nový účet Apple ID. Své předchozí Apple ID a heslo můžete odebrat bez zadávání osobních údajů. Po zadání hesla na zamykací obrazovce můžete přímo zjistit a obnovit zapomenuté heslo Apple ID.

 • Odstranění a obnovení Apple ID a hesla bez nutnosti sdělovat e-mailovou adresu, bezpečnostní otázky nebo jiné související informace.
 • Obejití zamrznutí obrazovky zámku aktivace iCloudu a přímé odstranění starého Apple ID.
 • Plná podpora nejnovějších verzí iPhone 13/12/11 / XS / XR / X / 8/7 / SE / 6s / 6 atd. Д. Používání iOS 15 a staršího.
 • Kompatibilní se systémem Windows 10/8.1 / 8/7 / XP / Vista a Mac OS X 10.7 nebo novější (včetně macOS 10.15 Catalina).
 • Bezpečné, čisté a snadné použití pro začátečníky i pokročilé.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časové omezení obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo jeho hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Krok 1 Zdarma stáhněte, nainstalujte a spusťte FoneLab iOS Unlocker. Připojte zařízení iOS k tomuto počítači pomocí kabelu USB. Na obrazovce vyberte možnost Odstranit Apple ID.

Krok 2 Stiskněte na iPhonu nebo iPadu tlačítko „Trust“. Zadejte heslo zámku obrazovky. Nyní můžete na obrazovce pro odebrání Apple ID stisknout tlačítko Start. Odstraňovač Apple ID dokáže kompletně odstranit Apple ID a heslo z iPhonu.

Krok 3 Pokud jste funkci „Najít iPhone“ již dříve povolili, obnovte všechna nastavení podle pokynů na obrazovce. Nevypínejte iPhone, dokud není proces odstranění hesla Apple ID dokončen.

Poznámka. Nevymazávejte veškerý obsah a nastavení a neaktualizujte nebo neukládejte iPhone pomocí iTunes. V opačném případě může být váš iPhone spojen s vaším předchozím Apple ID a dokonce uzamčen.

Vyhledání e-mailu od společnosti Apple

Společnost Apple obvykle odešle e-mail svým jménem, což znamená, že můžete vyhledat její e-mailovou schránku pomocí slova „Apple“. Pokud e-mail není v hlavní složce Doručená pošta, zkontrolujte Spam, Koš, Nevyžádaná pošta, Odstraněno, Archiv atd.п.

POZORNOST. POZORNOST. V posledních týdnech jsme dostávali stále více žádostí od lidí, kterým se nepodařilo vytvořit Apple ID. Vše ze stejného důvodu. neobdrží e-mail.

obnovení, apple, když, zapomenete

Po prozkoumání se ukázalo, že téměř ve všech případech tito lidé při registraci svého Apple ID zadali neexistující e-mailovou adresu.

Zřejmě si mysleli a doufali, že jim Apple vytvoří a zaregistruje poštovní schránku. To se nestane!

Znovu opakuji. MUSÍTE PŘEDLOŽIT SVŮJ EXISTUJÍCÍ E-MAIL, NA KTERÝ VYŠLE SPOLEČNOST Apple POTVRZENÝ E-MAIL. Co je na tom k nepochopení?

Obnovení hesla Apple ID

Obnovení a resetování hesla Apple ID se zapnutým rozšířeným ověřováním lze provést z libovolného zařízení připojeného k účtu. Pokud nemůžete použít důvěryhodný gadget, můžete použít libovolné zařízení Apple.

obnovení, apple, když, zapomenete

Obnovení přístupu k iPhonu

Heslo můžete obnovit v jakékoli verzi operačního systému.

Pokud se vyskytnou potíže, ověřte autorizaci služby iCloud a proveďte kroky znovu

Obnovení přístupu k notebooku Mac

V notebooku přejděte do Nastavení společnosti Apple a proveďte následující kroky

Pokud iCloud není autorizován, klikněte na „Zapomenutá hesla nebo Apple ID“ a postupujte podle pokynů na obrazovce

Použití klíče pro obnovení v počítači Mac

Na zařízeních s nejnovější verzí operačního systému vytvoří rozšířené ověřování klíč, který lze použít k obnovení nebo vytvoření nového kódu. Vaše Apple ID a šifra vám mohou pomoci obnovit heslo.

 • Restartování zařízení.
 • Klikněte na požadovaný účet.
 • Klikněte na otazník vedle pole s kódem a vyberte možnost „Obnovit pomocí klíče pro obnovení„.
 • Zadejte klíč do navrhovaného okna a postupujte podle pokynů systému.

Bez klíče nelze tuto metodu použít

Obnovení přístupu pomocí klíče pro obnovení na iPhonu nebo iPadu

Přístup k Apple ID v iPhonu můžete obnovit pouze v případě, že máte klíč pro obnovení a důvěryhodný gadget.

Pokud systém během výše uvedených kroků navrhne resetování pomocí telefonního čísla, zadejte požadované údaje a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Po vymazání starého kódu se musíte na všech zařízeních přihlásit novým heslem.

Obnovení přístupu ze zařízení Apple třetí strany

Pokud nemáte přístup k důvěryhodnému zařízení a nemůžete si zapamatovat kód, stačí vám jakýkoli iPhone nebo iPad.

Vezměte prosím na vědomí! Pokud se vám přihlašovací obrazovka nezobrazí, musíte se odhlásit z aktivovaného účtu a postupovat podle výše uvedených kroků

Obnovení ID, pokud jej nemůžete obnovit

Pokud se vám nepodaří obnovit přístup pomocí výše uvedených metod:

V podrobných pokynech na webových stránkách se dozvíte, co musíte udělat a co musíte zadat. Od podání žádosti do obnovení hesla může uplynout několik dní.

Obnovení přístupu prostřednictvím e-mailu

Pokud uživatel neví, jak heslo z účtu vyvolat, můžete přístup obnovit prostřednictvím e-mailu nebo doplňujících otázek. Za tímto účelem:

 • Otevřete stránku s účty Apple ID, klikněte na „Zapomenuté uživatelské jméno nebo heslo“ a zadejte údaje o svém Apple ID.
 • Přejděte do sekce „Obnovení hesla“.
 • Zvolte, jak chcete obnovit přístup, a postupujte podle pokynů.

Jakmile to provedete, systém vás vyzve k přihlášení pomocí nového hesla.

Důležité! Všechna používaná zařízení budou vyžadovat, aby uživatel resetoval heslo prostřednictvím nabídky Nastavení

Co dělat, když zapomenete heslo k Apple ID?

Nyní, když znáte své Apple ID, můžete heslo Apple ID obnovit jedním ze dvou způsobů:

Nyní vyberte možnost „Receive e-mail“ a znovu klikněte na „continue“. Buďte opatrní! Nezapomeňte zkontrolovat, na který e-mail vám budou zaslány pokyny k obnovení hesla Apple ID. V mém případě se zprávy odesílají na náhradní e-mail a ne na Apple ID.

Měli byste obdržet e-mail s odkazem na obnovení hesla. Kliknutím na tuto možnost se dostanete na stránku, kde je třeba vymyslet a zadat nové heslo.

Obnovení hesla Apple ID pomocí odpovědí na kontrolní otázky

Při této metodě musíte také přejít na stránku speciálně vytvořenou společností Apple: http://iforgot.Apple.com/, napište své Apple ID t.Měli byste obdržet e-mail s odkazem na obnovení hesla.

Vyberte možnost „Odpovědět na kontrolní seznam“ a znovu klikněte na tlačítko „pokračovat“.

Nyní je třeba zadat datum narození nebo datum, které jste zvolili při registraci Apple ID.

Odpovězte správně na dvě kontrolní otázky, v mém případě „Jméno nejlepšího přítele z dětství“?“ a „Model prvního dopravního prostředku?“Klikněte na tlačítko „pokračovat“.

Pokud nemáte přístup k e-mailové adrese, na kterou vám bylo zasláno heslo k Apple ID, nebo si nepamatujete datum narození a odpovědi na bezpečnostní otázky, musíte se obrátit na podporu.

Podařilo se vám obnovit zapomenuté Apple ID nebo heslo?

Doufám, že vám tento návod pomohl obnovit heslo Apple ID. Pokud to pomohlo, sdílejte to na sociálních sítích. Pokud znáte jiné způsoby, jak odemknout Apple ID, když jste zapomněli heslo. Nezapomeňte o nich napsat do komentářů.

obnovení, apple, když, zapomenete

Je jasné, že není reálné pamatovat si všechna hesla, zejména pokud jich máte desítky. Proto již více než pět let používám správce hesel 1Password a vřele vám ho doporučuji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS