Obnovení továrního nastavení iPhonu zapomenutým heslem

(Ověřeno) Jak vymazat iPhone bez hesla / hesla iCloud

Máte starý iPhone v prodeji, ale zapomněli jste jeho heslo nebo heslo k odinstalaci? Nemůžete správně používat iPhone, protože jste zapomněli heslo nebo heslo? Nebojte se, tento průvodce vám ukáže, jak vymazat iPhone bez hesla nebo hesla iCloudu.

obnovení, továrního, nastavení, iphonu

Obvykle na zařízení nastavíte zámek obrazovky a heslo. je ten, který jej odemkne a umožní vám přihlásit se do iPhonu.

Heslo služby iCloud. používá se k přihlášení k účtu iCloud a označuje také heslo k vašemu Apple ID, které musíte zadat, když se snažíte přihlásit ke svému účtu v zařízeních nebo při nákupu některých položek v App Store.

Ve většině případů budete k obnovení iPhone potřebovat přístupový kód a heslo. Protože se do iPhonu musíte přihlásit pomocí hesla a resetovat ho pomocí. Přesto můžete provést vymazání pomocí některých speciálních metod, podívejte se do následujících částí této příručky a najděte metodu, která vám nejlépe vyhovuje.

Obnovení hesla iPhonu pomocí 4uKey

Pokud jste zapomněli heslo k iPhonu a nevíte, co s ním, nebo z nějakého důvodu nemůžete použít iTunes. Doporučuji použít Tenorshare 4uKey k odemknutí iPhonu a odstranění Apple ID z iPhonu/iPadu. Vývojář přišel se skvělým způsobem, jak vyřešit problém zapomenutých hesel pro iPhone, a vytvořil skvělý nástroj pro resetování jakéhokoli zámku.

 • Stáhněte si software z oficiálních stránek vývojáře a nainstalujte jej do počítače. Poté spusťte nástroj v počítači. Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.
 • Jakmile program automaticky detekuje zařízení, klikněte v otevřeném okně programu na tlačítko „Start“. Pokud telefon nedokáže detekovat, přepněte iPhone do režimu obnovení podle pokynů aplikace.
 • V novém okně softwaru vyberte možnost „Stáhnout“ a stáhněte nejnovější verzi firmwaru.
 • Po stažení souboru firmwaru do počítače stiskněte tlačítko „Start unlock“. Během tohoto procesu neodpojujte zařízení od počítače a neprovádějte s ním žádné operace. Celý proces trvá jen několik minut.
 • Po úspěšném obnovení hesla zamčené obrazovky iPhonu můžete iPhone nastavit jako nový nebo obnovit data z dříve vytvořené zálohy.

Použití 4uKey může váš problém vyřešit na 100 %. Pokud chcete odebrat své Apple ID, může vám pomoci také tento program.

nejlepších způsobů odemknutí iPhonu

Máte svůj oblíbený iPhone, který se náhle stal nepřátelským. Vraťte se do normálního režimu pomocí jednoho z pěti způsobů odemknutí iPhonu všech modelů, když zapomenete heslo. Některé metody zachrání osobní údaje, ale jiné povedou k úplné ztrátě dat na vašem „jablečném“ gadgetu.

Jak odemknout iPhone pomocí iTunes

Pokud tedy zadáte špatné heslo více než devětkrát nebo použijete rozpoznávací skener na svém gadgetu, chytrý operační systém zařízení deaktivuje, uzamkne a deaktivuje. Aby se podvodníci nedostali k osobním údajům (např. heslům do peněženky, osobním fotografiím a kontaktům), bude veškerý obsah v zařízení vymazán.

A vše dobře dopadne, pokud jste iPhone pravidelně zálohovali v iTunes. V takovém případě budete k resetování telefonu potřebovat autorizovaný počítač.

 • Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu, zapněte iTunes.
 • Chcete-li telefon na iPhonu X, XS a XR a iPhonu 8 a 8 Plus násilně restartovat, musíte stisknout a rychle uvolnit tlačítko pro zvýšení hlasitosti a poté tlačítko pro snížení hlasitosti. Poté držte boční tlačítko stisknuté, dokud se neobjeví obrazovka režimu obnovení. (ikona aplikace). U iPhonu 7 a 7 Plus stiskněte současně boční tlačítko a tlačítko hlasitosti. Na iPhonu 6s stiskněte domovské tlačítko a horní nebo boční tlačítko.
 • V zobrazeném okně vyberte možnost „Obnovit telefon“.
 • Pokud jste během synchronizace vytvořili zálohu systému, budete po stažení softwaru vyzváni, abyste ji použili k zápisu do telefonu. Souhlasím.
 • Opětovné nastavení telefonu a jeho používání.

Uživatelé iTunes mohou mít problémy a v takovém případě je vhodné použít nástroj třetí strany, který vám pomůže heslo odstranit. Pokud je verze vašeho systému iOS 11, 12 nebo 13, Tenorshare 4uKey uloží vaše data.

obnovení, továrního, nastavení, iphonu

Stejně jako v iOS 15.2 resetování iPhonu bez počítače

To lze provést pouze tehdy, pokud máte heslo k účtu Apple ID používanému ve smartphonu.

Varování! Při resetování budou z miniaplikace vymazána všechna data, aplikace, obsah a nastavení. Vše, co se nedostalo do nejnovější zálohy smartphonu, bude ztraceno.

Opakovaným zadáním nesprávného odblokovacího kódu přejde smartphone do stavu „iPhone dočasně nedostupný“.

V dolní části obrazovky se zobrazí tlačítko Vymazat iPhone, na které klikněte.

V dialogovém okně vyberte možnost Vymazat zařízení iPhone a zadejte heslo k účtu Apple ID a odhlaste se.

Počkejte na dokončení procesu vymazání miniaplikace.

Získejte resetovaný smartphone bez dat a obsahu. Můžete ji znovu nastavit nebo stáhnout aktuální zálohu z iCloudu.

Přidat do záložek

Jak zcela resetovat iPhone bez iTunes

Tato metoda funguje, pokud se vám z jakéhokoli důvodu nedaří zadat heslo k účtu Apple do zařízení nebo iTunes.

S nástrojem PassFab iPhone Unlocker můžete nejen zcela obnovit tovární nastavení iPhonu bez hesla, ale také využít další užitečné funkce:

 • Odstranění stávajících účtů Apple ID a iCloud na aktivovaném zařízení a zároveň další používání iPhonu.
 • Vymazání přístupového kódu. heslo pro odemknutí obrazovky iPhonu.
 • Obejít nebo odstranit profil MDM (správa mobilních zařízení) v zařízení se systémem iOS bez zadání uživatelského jména a hesla.

Zde je podrobný úvod o tom, jak používat produkt „PassFab iPhone Unlocker“, podrobné kroky:

  01 V aplikaci PassFab iPhone Unlocker vyberte možnost „Odemknout obrazovku iOS“ a poté postupujte podle pokynů programu.

Způsoby resetování iPhonu při zapomenutí hesla

PassFab iPhone Unlocker Režim obnovení iTunes Režim DFU Režim iCloud Najít nastavení aplikací
Rejstřík doporučení
Potřebujete heslo k obrazovce
Potřebujete heslo Apple ID
Potřebujete iTunes
Potřebujete počítač

Podle mého výzkumu PassFab iPhone Unlocker. Nejlepší a jediná možnost obnovení výchozího továrního nastavení iPhonu 12/13, pokud jste zapomněli heslo k obrazovce a heslo k Apple ID. Pokud však znáte heslo Apple ID, můžete také zvolit iTunes, režim obnovení, režim DFU, iCloud nebo Find My App, jak obnovit tovární nastavení iPhonu, pokud jste zapomněli heslo pro nastavení zařízení. Pokud navíc chcete rychle obnovit nastavení iPhonu nebo zabránit jiným problémům s iPhonem, PassFab iPhone Unlocker bude stále vaší nejlepší volbou.

Obnovení továrního nastavení iPhone bez hesla pomocí PassFab iPhone Unlocker [nejlepší způsob]

Jak víme, resetování iPhonu bez hesla je poměrně obtížné. Ještě obtížnější je, že jste zapomněli heslo Apple ID a nemůžete použít iTunes ani iCloud k obnovení továrního nastavení iPhonu. PassFab iPhone Unlocker. Ideální řešení pro obnovení továrního nastavení iPhonu bez hesla. A je k dispozici také pro obnovení továrního nastavení iPhonu 13/11/12/X/8/7/6/5/4. PassFab iPhone Unlocker s naprosto spolehlivou sadou funkcí dokáže snadno a 100% efektivně obejít heslo na obrazovce iPhone/iPad, abyste pochopili, jak obnovit iPhone do továrního nastavení.

4 důvody, proč si vybrat PassFab iPhone Unlock

 • Heslo není potřeba.
 • Nejvyšší úspěšnost: 100 %.
 • Více funkcí: Rychlé odemknutí zamčené obrazovky, Obnovení továrního nastavení iPhonu, Odstranění Apple ID nebo přístupového kódu, Obejití MDM.
 • Snadné ovládání: stačí kliknout na tlačítka na obrazovce, abyste pochopili, jak resetovat iPhone, pokud zapomenete heslo.

Použijte výkonný iPhone Unlocker PassFab, který udělá všechnu práci za vás v pouhých 3 krocích. Jednoduše postupujte podle níže uvedených pokynů:

Stáhněte a nainstalujte iPhone Unlocker

Pro zahájení procesu si jednoduše stáhněte software do svého stolního počítače PC nebo Mac. Po instalaci spusťte aplikaci a klepněte na „Odemknout obrazovku iOS“.

Poté připojte zařízení k počítači nebo Macu a v rozhraní klikněte na tlačítko „Start“.

Je třeba stáhnout nejnovější balíček firmwaru. Ujistěte se, že jste vybrali správnou cestu, a pokračujte kliknutím na tlačítko „Stáhnout“.

Obnovení továrního nastavení iPhone bez hesla

Po stažení balíčku firmwaru software obnoví výchozí tovární nastavení iPhonu. Kliknutím na tlačítko „Začít“ odstraníte přístupový kód iPhonu.

Jen chvíli počkejte. Po odstranění hesla nakonfigurujte nový iPhone a proveďte změny v nastavení zabezpečení. Pokud máte běžnou zálohu iTunes/iCloud, obnovte iPhone ze zálohy.

Obnovení iPhonu, pokud jste zapomněli heslo přes iTunes

iTunes, oficiální přehrávač médií pro iPhone. Je to především hudební aplikace pro uživatele Apple. Lze ji však použít k rozhodnutí, jak vymazat iPhone bez hesla, a také k dalším účelům, jako je aktualizace zařízení. Pokud chcete získat přístup k druhému zařízení iPhone, vyřešit problémy se softwarem/hardwarem nebo opravit závady, obnovte iPhone do továrního nastavení pomocí iTunes. Nejlepší způsob, jak obnovit tovární nastavení iPhonu bez hesla, a porozumění tomuto postupu. Potřebujete pouze připojení mezi zařízením a počítačem a postupujte podle následujících kroků.

Chcete-li vymazat data z iPhonu pomocí iTunes, musíte:

 • Znát své Apple ID a heslo.
 • Vypnutí funkce Najít mě v zařízení.
 • Už jste někdy synchronizovali iPhone s počítačem a věřili jste mu.

Obnovení iPhone bez hesla v režimu obnovení

Přepnutí iPhonu do režimu obnovení může vyřešit řadu problémů, například zaseknutí iPhonu na obrazovce s logem Apple. V určité situaci lze samozřejmě iPhone resetovat i bez hesla, musíte však znát heslo Apple ID a funkce Najít mé problémy je v zařízení vypnutá.

 • 01 Stáhněte si nejnovější verzi iTunes a otevřete ji v počítači.
 • 02 Přepnutí iPhonu do režimu obnovení.
 • Pro iPhone 8 a novější: Stiskněte a podržte jedno z bočních tlačítek a jedno z tlačítek hlasitosti. Přetažením posuvníku vypnutí vypnete iPhone. Poté stiskněte a podržte tlačítko pro snížení hlasitosti, abyste připojili iPhone k iTunes a vstoupili do režimu obnovení.
 • Pro iPhone 7 a 7 Plus: Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí posuvník vypnutí. Přetažením doprava telefon vypnete. Stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.
 • Pro iPhone 6 a starší: stiskněte boční tlačítko a uvolněte ho, jakmile se zobrazí posuvník „Vypnout“. Přetažením vypnete iPhone. A stisknutím a podržením tlačítka Domů přejděte do režimu obnovení.

Jak resetovat iPhone pomocí PassFab iPhone Unlocker

Za jeden z nejúčinnějších a nejspolehlivějších nástrojů je považován PassFab iPhone Unlocker. Pomocí tohoto nástroje můžete telefon nejen odemknout, ale také zjistit, jak obnovit tovární nastavení iPhonu, pokud zapomenete jeho heslo. Podívejme se krok za krokem na funkce, které nám v tom pomohou.

Funkce 1: Odemknutí hesla iPhone během několika minut

Pokud jste zapomněli heslo k iPhonu a je vypnutý nebo zamčený, iPhone Anlocker vám pomůže s jeho odemknutím. Abyste v takové situaci mohli odemknout obrazovku zařízení, musíte si nainstalovat nástroj, který heslo odstraní během několika sekund. Tímto způsobem získáte plný přístup k iPhonu.

Pokud se vám nepodařilo resetovat iPhone prostřednictvím iTunes, tato funkce vám pomůže obejít Apple ID bez hesla a odemknout telefon. Pokud je váš účet z bezpečnostních důvodů zablokován nebo zakázán, tento program vám pomůže odstranit účty ve vašem ID.

Funkce 3: Obcházení správy mobilních zařízení

Pokud se potýkáte se zablokováním dálkového ovládání iPhonu, tento nástroj vám pomůže. Když se vám zablokuje vlastní telefon a nemůžete se přihlásit do režimu vzdáleného ovládání, nezoufejte. Tato aplikace vám pomůže přihlásit se k MDM v iOS bez uživatelského jména a hesla.

Pomocí nástroje PassFab iPhone Unlocker můžete odemknout obrazovku jakéhokoli iPhonu nebo iPadu během několika minut. Nevyžadují se žádné technické ani technologické znalosti. stačí pár kliknutí a pochopíte, jak resetovat iPhone bez hesla.

Jak resetovat uzamčený iPhone v režimu obnovení

V režimu obnovení se odstraní veškerý obsah a nastavení a iPhone se resetuje. Navíc ji uživatelé mohou ručně zvýšit bez zadání hesla. Proto může resetovat uzamčený iPhone.

Je to také dobrý pomocník při dalších složitých problémech, jako je zamrznutí iPhonu při přípravě aktualizace.

Nyní restartujeme uzamčený iPhone v režimu obnovení.:

Krok 1: Zrychlený režim obnovy na iPhonu

Postupujte podle pokynů stisknutím několika tlačítek a aktivujte režim obnovení na iPhonu.

Na iPhone 8 nebo novějších modelech (včetně iPhone SE 2nd): Stiskněte a uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti, poté stiskněte a rychle uvolněte tlačítko snížení hlasitosti, stiskněte a podržte boční tlačítko pro zobrazení režimu obnovení.

Na iPhonu 7/7Plus : Stiskněte společně tlačítka Hibernace/Servis a Snížení hlasitosti a chvíli je podržte, dokud se neobjeví režim obnovení.

obnovení, továrního, nastavení, iphonu

Na iPhonu 6s nebo starším (včetně iPhonu SE 1st): Stiskněte a chvíli podržte tlačítka Domů a Spánek/Sleep společně.

Po dokončení se na obrazovce objeví ikona připojení k iTunes/počítači a připojte iPhone k počítači.

Krok 2: Resetování iPhonu pomocí aplikace iTunes/Finder.

Tip: iTunes byly na Macu Catalina nebo novějším nahrazeny několika aplikacemi, ujistěte se, že je nainstalována nejnovější verze macOS. Pak použijte aplikaci Finder k obnovení iPhonu.

Otevřete aplikaci iTunes/Finder a zobrazí se výzva, která vám připomene obnovení iPhonu. Vyberte tlačítko Obnovit a váš iPhone bude resetován a zároveň budou smazána všechna vaše data.

Jakmile se na zařízení zobrazí obrazovka Hello, můžete zařízení nastavit a poté obnovit zálohu a obnovit smazaná data. Některé fotografie byly omylem ztraceny? Obnovte je přímo ze svého zařízení.

Obnovení iPhonu bez Apple ID/hesla, když je funkce „Najít můj iPhone“ vypnutá

Obnovení továrního nastavení iPhone je poměrně snadné, když je funkce Najít iPhone vypnutá, můžete přímo vymazat všechna data prostřednictvím nastavení iPhone, režimu DFU / režimu obnovení.

Jak resetovat iPhone prostřednictvím nastavení iPhone

Přejděte do Nastavení ⟶ Obecné ⟶ Přenést nebo resetovat iPhone ⟶ Vymazat obsah a nastavení, zadejte heslo a potvrďte, poté se zobrazí ikona Apple a ukazatel průběhu. Za několik minut obdržíte zbrusu nový iPhone.

Poznámka. Když budete vyzváni k zadání hesla Apple ID, abyste deaktivovali funkci „Najít iPhone“, nejprve zastavte a vymažte své Apple ID, zejména pokud jste ho zapomněli. Protože aktivační zámek se zobrazí i v případě, že jste zařízení úspěšně donutili vymazat.

Jak resetovat iPhone pomocí režimu obnovení

Bez použití přístupového kódu iPhone můžete zařízení restartovat pomocí iTunes. Pro tuto metodu si přečtěte následující doporučení. (Předtím se ujistěte, že je funkce Najít iPhone vypnutá.)

Spusťte iTunes a připojte zařízení

Chcete-li resetovat iPhone pomocí iTunes, musíte získat přístup k zařízení připojením k počítači.

Ujistěte se, že používáte správný kabel USB, abyste předešli případným budoucím poruchám.

Vstup do režimu obnovení na iPhonu

Do režimu obnovení můžete vstoupit ručně stisknutím určitých tlačítek na iPhonu.

Modely iPhone Tlačítka pro urychlení režimu obnovy
iPhone 8 nebo novější (včetně iPhone SE 2nd) Stiskněte a uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti, poté stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti a pokračujte stisknutím tlačítka napájení. Tlačítka neuvolňujte, dokud se na obrazovce neobjeví ikona připojení k iTunes/počítači.
iPhone 7 Pokračujte v současném stisknutí tlačítka snížení hlasitosti a tlačítka napájení
iPhone 6s nebo starší (včetně iPhone SE1st) Pokračujte v současném stisknutí tlačítka domů a tlačítka napájení.

Když logo Apple zmizí, znamená to, že jste iPhone úspěšně přepnuli do režimu DFU. Kliknutím získáte další informace o tom, jak přejít do režimu DFU, zde.

Pokud se vám však výše uvedený postup zdá příliš složitý, můžete vyzkoušet jinou možnost.

Obnovení systému iOS. Bezplatný nástroj pro obnovení systému iOS na světě dokáže uvést iPhone do režimu obnovení jediným kliknutím.

V počítači se zobrazí oznámení, když iTunes zjistí, že je zařízení v režimu obnovení.

Poté můžete iPhone restartovat. Stiskněte OK pro pokračování ⟶ Závěr ⟶ Obnovení iPhone.

Po dokončení resetu se zobrazí oznámení a iPhone se automaticky restartuje.

Nyní jste připraveni vymazat iPhone bez Apple ID, ať už je funkce Najít iPhone povolená, nebo ne. Poté budete moci iPhone opět používat.

Otevřete aplikaci Nastavení, klepněte na své jméno a najdete svůj účet Apple ID. Pak klepněte na Find Mine a dozvíte se stav aktivace uzamčeného iCloudu.

Otevření webu Apple ID ve webovém prohlížeči. Pak zadejte své údaje, například jméno, příjmení a e-mailovou adresu přidruženou k vašemu Apple ID.

Poté můžete vybrat možnost „Obnovit e-mailem“ nebo „Odpovědět na bezpečnostní otázky“. Pak můžete obnovit své Apple ID a heslo. A ta-da! Úspěšně jste obnovili své Apple ID.

Zde je několik dalších metod, které vám v tom pomohou. Podívejte se do části „Pokud jste zapomněli své Apple ID“ na webu podpory společnosti Apple.

Přejít na appleid.Apple.Pak klepněte na Zapomenuté Apple ID nebo heslo? V části Správa účtu Apple.

Na nové stránce zadejte své Apple ID a začněte. Poté vyberte možnosti obnovení hesla a zvolte možnost „Odpovědět na bezpečnostní otázky“.

Postupujte krok za krokem a obnovte své heslo. Pokud si nemůžete vzpomenout na odpověď na kontrolní otázky, existují další možnosti, například resetování pomocí e-mailu nebo resetování hesla pomocí klíče pro obnovení.

Další informace najdete v části „Pokud jste zapomněli heslo Apple ID“ zde.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS