Odolné telefony: Samsung XCover 5 Recenze. Samsung XCover 5

Odolné telefony: Samsung XCover 5 Recenze

S jeho působivou trvanlivostí a špičkovým výkonem upoutal společnost Samsung XCover 5 pozornost společností, které hledají trvanlivé telefony. Proto se blíže podíváme na Samsung Galaxy Xcover 5.

odolné, telefony, samsung, xcover, recenze

Naše recenze vám pomůže zjistit, zda toto dvojité tvrdé zařízení splní svou pověst a stojí za investici do vaší společnosti.

Populární korejský výrobce technologií nastavil bar vysoko s linií Samsung Galaxy Xcover Pro. Spíše než jen propagace další řady špičkových chytrých telefonů, je XCover Pro také robustní. Jinými slovy, ideální pro použití v drsných nebo venkovních pracovních prostředích, které by mohlo potenciálně způsobit poškození vašeho smartphonu.

Předchozí modely v řadě XCover všechny obdržely relativně pozitivní recenze online, přičemž mnoho uživatelů vykazovalo ocenění za kombinaci odolnosti proti poškození a elegantním designem smartphonu a elegantního designu.

Přesahuje však nejnovější vydání společnosti Samsung standardy stanovené předchůdci? Pojďme to zjistit kontrolou Samsung Galaxy Xcover 5.

odolné, telefony, samsung, xcover, recenze

Odolný design

Stavební průmysl například vyžaduje drsná zařízení, která vydrží tvrdé pracovní podmínky, a Samsung Galaxy Xcover 5 není výjimkou. Je nezbytné si uvědomit, že tento telefon je vytvořen účelem pro počasí a aktivní pracovní prostředí, než aby byl přizpůsoben preferencím příležitostných spotřebitelů.

Design společnosti Samsung XCover 5 upřednostňuje funkčnost a trvanlivost, což z něj činí ideální volbu pro profesionály ve stavebnictví, kteří potřebují zařízení, které dokáže držet krok s jejich náročnými pracovními požadavky.

To však neznamená, že XCover 5 se nezdá být výrazně odlišný od ostatních drsných chytrých telefonů na trhu. Samsung Galaxy XCover 5, který se odchází od typických jasných barev a pogumovaných případů, se blíží k standardním smartphonu.

Elegantní, štíhlé a kompaktní, XCover 5 je snadné a lehké držet se s texturovaným zády pro snadnější přilnavost. Není divu, že smartphone také přichází s hodnocením IP68 pro odolnost vůči prachu a vodě, stejně jako schopnosti proti Sho-Shock a Drop Protection.

Pokud se domníváte, že Samsung XCover 5 je navržen pro použití na pracovišti, je tato kombinace lehké hustoty a drsných funkcí ve skutečnosti velmi úspěšná. XCover 5 vyniká tím, že je smartphonem, který vydrží prvky, a přitom také nezabírá příliš mnoho místa ve vašem

Baterie a skladování

Bez ohledu na vaše pracoviště je kvalita baterie a úložiště pro jakékoli mobilní zařízení dva make-or-breaks, a proto jsme si mysleli, že je nezbytné čerpat z těchto funkcí v naší recenzi Samsung Galaxy Xcover 5.

Začněme výdrží baterie. Samsung rozšířil možnosti baterií z XCover 4 na XCover 5, přičemž starší model má kapacitu 2800 mAh, zatímco novější se může pochlubit 3000 mAh.

Zejména je vyměnitelná baterie v Samsung Xcover 5. To z velké části snižuje riziko, že váš smartphone umírá, když ho nejvíce potřebujete. Pokud to nejhorší přijde k nejhoršímu, jednoduše sklouzněte ze zadního krytu a vložte náhradní baterii. Snadný.

Pokud jde o paměť, Samsung XCover 5 přesahuje na trhu mnoho dalších drsných chytrých telefonů s 64 GB (úložiště EMMC) a 4 GB (úložiště RAM). K dispozici je také možnost zahrnout až dvě SIM karty a microSD kartu do zařízení.

Kvalita displeje a kamery

Obrazovka vystupovala na Samsung Galaxy Xcover 5 je relativně malá, s 5.3 palcový diagonální displej a rozlišení pixelů 1480×720.

Ať už jde o standardní zařízení smartphonu, ať už je to jakýkoli případ, v případě drsného XCover 5 je menší rozhraní ve skutečnosti bonus. Zařízení může být snadno drženo v jedné ruce a provozováno s minimálním úsilím, což z něj činí dobrou volbu pro rušná pracoviště na cestách.

Další funkcí obsažená s Samsung Galaxy Xcover 5, která zvyšuje snadné použití, je software pro rozpoznávání obličeje, což vám umožňuje odemknout telefon na cestách bez použití hesel nebo tlačítek.

I když kamera XCover 5 nemusí být nutně průlomová, je stále přiměřeně vysoká kvalita. To je obzvláště příjemné překvapení, když uvažujete o tom, že drsné chytré telefony jsou zřídka známé svými fotografiemi. Zadní kamera je 16MP, která umožňuje snímky, které jsou za většiny světelných podmínek přiměřeně ostré.

Další funkce

Spolu s výše uvedeným přichází Samsung Galaxy Xcover 5 s několika jedinečnými a užitečnými funkcemi, které stojí za zmínku v této recenzi.

 • Edice Enterprise. Samsung Galaxy XCover 5 obsahuje jedinečný štítek „Enterprise Edition“ od společnosti Samsung. Stručně řečeno, to umožňuje bezplatné aktualizace zabezpečení až po pět let a volný přístup k obchodnímu sadě společnosti Samsung na rok po dobu jednoho roku.
 • Citlivý dotykový displej. Dotyková obrazovka smartphonu je vysoce citlivá a zvyšuje se k jeho snadné použitelnosti. Citlivost obrazovky může být také zvýšena, což znamená, že stále můžete ovládat mobilní zařízení i při nošení rukavic.
 • LED TORCHLITH. Pochodně zahrnutá s XCover 5 je jasná, LED osvětlená a snadno přepínaná, což vám umožňuje udržovat vaši vizi i v těch nejtemnějších prostředích.

Náš verdikt

Pro profesionály ve stavebnictví je Samsung Galaxy Xcover 5 standout zařízení, které nabízí vzácnou kombinaci robustní trvanlivosti a uživatelsky přívětivé funkce. Navzdory svému tvrdému exteriéru XCover 5 nekompromituje standardní funkce smartphonu, poskytuje působivou kvalitu kamery, dlouhou životnost baterie a dostatečné úložiště.

Celkově je Samsung Galaxy Xcover 5 vynikající volbou pro podniky, které vyžadují spolehlivé mobilní zařízení schopné odolat drsným podmínkám prostředí. Díky jeho vynikající trvanlivosti a vysoká operabilita z něj činí cenný doplněk k sadě nástrojů jakéhokoli odborníka na stavebnictví.

Pokud se Samsung Galaxy XCover 5 jeví jako vhodná pro vaši obchodní komunikaci, spojte se s vaší skupinou Comms. Náš tým odborníků na telekomunikaci může poskytnout flotilu zařízení na flexibilní a levné tarify vhodné pro vás a vaši společnost.

Zde je 5 důvodů, proč je Edition XCover 5 Enterprise Edition perfektním telefonem pro firmy v Malajsii

Společnost Samsung právě představila svůj první telefon pod svým podnikovým vydáním Marque daboval Galaxy Xcover 5 Enterprise Edition v Malajsii.

Zatímco jejich zařízení Enterprise Edition jsou již nějakou dobu v jiných regionech, jako jsou Spojené státy a Evropa, právě právě zde v Malajsii jen vytvořili svůj první vpád, aby podnikům nabídli životaschopný smartphone pro podnikové použití a nabízejí sadu funkcí, které z nich vytvářejí sadu funkcí Ideální pro malé a střední podniky i velké podniky.

Co je zařízení Samsung Enterprise Edition?

Zařízení Samsung Enterprise Edition není ani o hardwaru ani o softwaru pod kapotou a další služby nabízené na jeho podporu. Zatímco všichni provozují Android, a v případě edice Galaxy XCover 5 Enterprise Edition nejnovější verze Android 11, telefony Enterprise Edition mají přidání samsung Knox Suite, které nabízí vylepšení a včasnou bezpečnostní podporu a další přizpůsobitelnosti a ovládání na zařízení.

Zatímco spotřebitelské telefony mají zabezpečení Knox zabudovanou, aby nabízely finanční platební služby, jako je Samsung Pay, a mají schopnost vytvořit samostatný zabezpečený oddíl pro data, Samsung Knox Suite Services vytočte věci na 11 s výrazně robustnějším zabezpečením a podle designu celek Mnohem více obruče, které skočí.

Pro nezasvěcené je Suite Samsung Knox řešením pro správu podnikových mobility dostupné v telefonech Samsung Enterprise Edition, které nabízí bezpečnostní i správní řešení řešení.

V zásadě umožňuje IT administrátorům v podstatě Snadci KNOX Správce snadno spravovat a vytlačit aktualizace firmwaru a bezpečnostních oprav pro zařízení Samsung Enterprise Edition, aniž by to muselo dělat individuálně jeden po druhém a pomáhá zajistit, aby zůstali v bezpečí před manipulací a hackery, ať už je to hardware nebo software. To vše pomáhá zajistit, aby každý telefon Samsung Enterprise Edition zůstal aktuální, funkční a bezpečný.

To není všechno, z velké úrovně obrazu jsou zařízení Samsung Enterprise také hodnocena pro delší podporu než spotřebitelská zařízení s až 5 lety vydání zabezpečení a dva roky dostupnosti produktu po jejich oficiálním spuštění

To vše je usnadňuje vlastnictví, snadněji nahradit a opravit, což jsou důležitá kritéria pro společnosti, které obvykle používají stejný model telefonu, které jsou masové po celá léta najednou. Ale co dělá nové edice XCover 5 Enterprise Edition tak speciální?

Co je to Samsung Galaxy Xcover 5 Enterprise Edition?

V Malajsii je prvním oficiálním telefonem Samsung Enterprise Edition The Galaxy Xcover 5 Enterprise Edition. Zavedené trhy mají výběr dalších telefonů Samsung pod deštníkem Enterprise Edition, jako jsou Galaxy A50, Galaxy S20, Galaxy Note10 a Tab Active 3. Neexistuje žádné slovo o tom, zda se tyto varianty objeví na našem trhu kdykoli, i když to není vyloučeno.

Na první pohled má Galaxy Xcover 5 poměrně normální specifikace s 5.3 palcový, 1 480 x 720 pixelů LCD displej, skromný exynos 850 Octacore procesor spárovaný s 4 GB RAM a 64 GB rozšiřitelného úložiště spolu s baterií 3 000 mAh, která je hodnocena až 13 hodin přehrávání videa.

Připojení se vztahuje na Wi-Fi 5 a Bluetooth V5.0 spolu s NFC a má také 3.5mm zvukový konektor. Vzadu má telefon 16MP f/1.8 fotoaparát s duálním LED bleskem a přední stranou má jednu 5MP selfie kameru.

Zde je několik benchmarků telefonu:

3Dmark Wildlife 430

3Dmark Wildlife Extreme 120

3Dmark Slingshot 1 262

3Dmark Slingshot Extrémní otevřený gl es 3.1 867

PCMark Work 3.0 Výkon 5 827

PCMark Work 3.0 životnost baterie 14 hodin 10 minut

Geekbench Single Core Score 181

Geekbench Multi Core skóre 1 109

Abychom byli spravedliví, nebude držet svíčku na špičkový telefon, jako je Galaxy S21 Ultra, ale tam, kde Galaxy Xcover 5 Enterprise Edition Excels není v jeho hardwaru, ale to, co nabízí pod kapotou.

důvodů, proč je Galaxy Xcover 5 ideální pro podniky v Malajsii

Tam, kde vyniká Galaxy XCover 5, je to, že je postavena konkrétně tak, aby vyhovovala potřebám konkrétního typu obchodního uživatele. terénního personálu, kteří pracují venku a v terénu, jako jsou doručení a přepravní personál, zaměstnanci jako silniční posádky a plantážní pracovníci a také Hrubší podmínky v terénu, které by se potýkaly s méně robustním telefonem. Na vedlejší poznámku, Samsung Galaxy XCover 5 Enterprise Edition není na spotřebitelském trhu k dispozici a budete muset získat citát přímo od Samsung. Pro více informací a požádejte o nabídku, podívejte se na jejich oficiální stránku na adrese https: // www.Samsung.com/My/Business/Smartphones/Galaxy-XCover5-G525/

S rozděleným detailem je zde 5 důvodů, proč je Edition Galaxy XCover 5 Enterprise Edition ideální pro podnikání.

Postaveno tvrdé s IP68 a MIL-STD-810H JAKODNOSTNÍ TRAVALITA

Edice Samsung Galaxy XCover 5 Enterprise má obrněnou vnější skořápku, která má hodnocení odolnosti proti vodě a prachu IP68 spolu s MIL-STD-810H hodnocenou vojenskou úrovní houževnatosti. To umožňuje telefonu přežít až 1.5 metrů vody po dobu až 30 minut a pokrýt skromné ​​kapky na zem bez poškození.

Kombinované, díky tomu je XCover 5 Enterprise Edition ideální pro práci venku, protože personál to nemusí při používání venku a s menší šancí na to, že se v poli, bude používat častěji a s menší šancí, že se bude používat častěji a častěji a Společnosti to budou muset méně vyměnit, zatímco je udržovat v provozu déle.

dotykové obrazovky kompatibilní s rukavicemi

Telefon sportuje 5.3palcový HD displej s 60 Hz obnovovací frekvencí, která je pro pracovní účely více než dostačující, ale to, co je pro uživatele podnikových v terénu, je to, že displej má podporu pro využití dotyku rukavic jednoduše přepínáním nastavení.

To znamená, že můžete navigovat v nabídkách a nastaveních na edici XCover 5 Enterprise Edition i při nošení rukavic; nutnost v některých pracovních prostředích venku. Ještě lepší je, že telefon má také rozpoznávání obličeje pro rychlý a snadný přístup v terénu.

Swappable 3 000 mAh baterie

Životnost baterie je klíčovým faktorem pro telefon, který má tvrdě pracovat po celý den a Galaxy Xcover 5 Enterprise Edition má něco, co mnoho telefonů chybí. baterie swappable. Vše, co musíte udělat, je vyskočit zezadu a získáte přístup k baterii, kterou můžete během několika sekund vyměnit.

Aby věci byly ještě efektivnější, má základna telefonu pár kolíků Pogo, což uživatelům umožňuje zakotvit do volitelné dokovací stanice mnohem tradiční Walkie Talkie, aby ji nabíjel pohodlným způsobem, aniž by se museli pohrávat, aniž by se museli pohrávat o tom, aniž by se museli pohrávat o tom, aniž by se museli ohrávat o s kabelem.

Backplate vydání Samsung Galaxy XCover 5 Enterprise je odnímatelná tak, aby umožnila přístup k swappable baterie, sloty s duálními kartami a slot pro microSD karty

Sama o sobě je baterie 3 000 mAh více než dostatečná pro celodenní použití s ​​hodnocenou 13 hodin výdrže baterie a v PCMark Work 3.0, stále získalo úctyhodných 11 hodin a 40 minut vytrvalosti.

Přizpůsobitelný klíč XCover

Strana edice Samsung Galaxy XCover 5 Enterprise je vybavena přizpůsobitelným tlačítkem, které lze podle potřeby přistupovat k jakékoli potenciální aplikaci nebo funkci v telefonu.

Uživatelé podnikavé podniky ji přidělili jako tlačítko Ersatz Walkie Talkie, aby se dostali do chatu skupiny společnosti, ale další společnosti jej přidělily přístup k konkrétnějším funkcím, jako je skener čárového kódu pro souhrn nebo na zásoby zásob.

Rozsáhlé pět let aktualizací zabezpečení

Společnosti budou často používat existující zařízení po celá léta po životnosti konvenčního spotřebitelského zařízení, a proto bude mít společnost Samsung Enterprise Edition Grade Gear až 5 let vydání zabezpečení a bude k dispozici ke koupi a dvě náhradní díly dva roky po jejich počátečním spuštění.

Samsung Galaxy XCover 5 podrobně; Obrázky, specifikace

Nadcházející drsný smartphone společnosti Samsung, Galaxy Xcover 5, se právě podrobně podařilo. Zdroj sdílel poměrně málo vykreslení zařízení a všude kolem odhalil jeho design.

Kromě toho se specifikace telefonu sdílely spolu s časovým rámcem vydání. Winfuture se podařilo získat poměrně málo detailů.

Samsung Galaxy XCover 5 Details Povrch, včetně obrázků specifikace

Začněme s designem, budeme. Samsung Galaxy XCover 5 vypadá trochu datovaný, i když to není překvapivé vzhledem k tomu, že se jedná o drsný smartphone. Jeho rámy jsou docela silné, což je hlavní důvod, proč nevypadá tak moderně jako jeho sourozenci.

Tento telefon však může bít, to je hlavní důvod, proč jsou tyto rámečky zahrnuty. Telefon také sportovní vyztužené rohy, které jsou snadno patrné. Tento černobarvý telefon je dodáván s červenými akcenty, což se zdá být pěknou kombinací.

Branding Samsung je umístěn na zádech a je to docela jemné. Tlačítka napájení / zámku, zvýšení hlasitosti a hlasitosti jsou napravo. Vlevo je čtvrté tlačítko, které je červeno barvy. To by mohl být přizpůsobitelný klíč, uvidíme.

Telefon bude zahrnovat 5.3palcový displej a Samsung je vlastní SoC

Nyní, pokud jde o specifikace. Zařízení bude obsahovat 5.Zdroj říká 3palcový HD (1480 x 720). Tento panel bude chráněn Gorilla Glass 6 a my se zde díváme na 310 ppi.

Android 11 bude předinstalován, spolu s vlastním uživatelským rozhraním společnosti Samsung. Říká se, že zařízení na palivo zařízení pohánělo zařízení Samsung Exynos 850 64-bit.

Jediná 16megapixelová kamera bude sedět na zadní straně zařízení. Doručí f/1.8 čoček clony a nabídne detekci kontrastu. Jediná 5megapixelová kamera (f/2.2 clona) bude sedět na přední straně telefonu.

Zařízení bude certifikováno IP68 pro odolnost proti vodě a prachu, zatímco to bude také odolný proti šoku. Doručí dva sloty SIM karty (2x Nano SIM) a samostatný slot pro karty microSD pro rozšíření úložiště.

Zařízení bude moci naskenovat obličej pomocí kamery směřujícího vpředu. Bluetooth 5.0 bude také součástí balíčku, stejně jako zvukový konektor a čip NFC. V jednom z níže uvedených obrázků můžete jasně vidět port typu C.

Bude zahrnuta baterie 3 000 mAh, zatímco telefon bude docela kompaktní

Zdrojem je zmíněna baterie 3 000 mAh a to samé platí pro 15w rychlé kabelové nabíjení. Baterie tohoto telefonu bude také vyměnitelná, říká zdroj.

Samsung Galaxy Xcover 5 bude měřit 147.1 x 71.6 x 9.2 mm a vážte 172 gramů. Ve skutečnosti to bude ve srovnání s většinou smartphonů ve skutečnosti docela kompaktní. Očekává se, že telefon bude v určitém okamžiku spuštěn tento měsíc.

Copyright © 2021 titulky Android. Všechna práva vyhrazena.

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Samsung XCover 5 Enterprise Edition Outdoor SmartPhobe 64 GB 13.5 cm (5.3 palce) Black Android 11 Dual Sim

Při práci doma.Nesmírně chytrý, působivě tvrdý: Robustní Galaxy Xcover 5 je skutečným hrdinou práce. Certifikováno na IP683, jakož i na americký vojenský standard MIL-STD-810G, spolupracuje svou službu spolehlivě i za nepříjemného pracovního Co…

Při práci doma.Nesmírně chytrý, působivě tvrdý: Robustní Galaxy Xcover 5 je skutečným hrdinou práce. Certifikováno na IP683, jakož i na americký vojenský standard MIL-STD-810G, spolupracuje svou službu spolehlivě i za nepříjemného pracovního Co…

Samsung XCover 5 Enterprise Edition Smartphone, černá

Při práci doma.Nesmírně chytrý, působivě tvrdý: Robustní Galaxy Xcover 5 je skutečným hrdinou práce. Certifikováno na IP683, jakož i na americký vojenský standard MIL-STD-810G, působí spolehlivě i za nepříjemných pracovních podmínek se spoustou prachu nebo vlhkosti. Kromě toho se vaše oči mohou uvolnit, které těží z 5.3 „(13.48 cm) Velký displej, který lze také provozovat s rukavicemi, když je mokrý. Volně přiřaditelné funkční klávesy a duální osvětlení LED jsou také praktické, díky tomu můžete pohledem zachovat i ve tmě. A protože zabezpečení zaměstnání má vždy přednost, Galaxy Xcover 5 přichází s bezpečnostní platformou Samsung Knox. Pravidelné dodávky aktualizací zabezpečení a softwaru. je také zajištěno do roku 2026. Kromě toho je obrovská škála funkcí obsažena v kompaktním pouzdru, takže zařízení může být provozováno pohodlně při cestování jednou rukou.

Těžko se zlomit.Ať už voda, prach nebo pády. Galaxy Xcover 5 je připraven proti mnoha věcem. Nejprve je certifikováno IP683. Za druhé, vyhovuje přísnému americkému vojenskému standardu MIL-STD-810G4. Nabízí také ochranu před nízkými nebo vysokými teplotami, intenzivním slunečním světlem, mechanickým dopadem a mlhou slané vody.

Lze provozovat za drsných podmínek.Hand On IT: Můžete pohodlně použít Galaxy XCover 5 s rukavicí. odpovědět na hovor a také napsat zprávu. Displej je také navržen tak, že funguje spolehlivě i ve vlhkých podmínkách, například v dešti. Pohodlné: Tlačítka Galaxy XCover 5 mohou být přiřazeny jakékoli požadované funkce a lze je snadno vyvolat stisknutím tlačítka, jako je zapnutí duálního LED světla.

Zaměřte úlohu zepředu dozadu.Od dokumentace stavebního projektu po videochat. Galaxy Xcover 5 také dělá spoustu věcí, pokud jde o fotografie. Jeho hlavní kamera je spuštěna s 16 MP na. a s jasným čočkou s F1.8 Clona. Přední kamera nabízí 5 MP a zajišťuje rychlé rozpoznávání obličeje a jasné videochaty. Světlá radost je také povolena duálním LED bleskem, který může přinést světlo do tmy i v tmavších prostředích.

Dlouhá doba běhu, krátká doba nabíjení.Vyměnitelná 3 000 mAh baterie dává Galaxy Xcover 5 dostatek energie pro dlouhé pracovní dny. Díky funkci rychlého náboje může být nabitý 15 W a je tak rychle funkční. Kromě toho má téměř neúnavný pracovní kůň pogo kolíky, takže jej můžete pohodlně umístit na každou pogo-nabíjecí stanici, aniž byste ji museli pracně vkládat.

Dělá práci jasně potěšením.S velikostí obrazovky 5.3 „(13.48 cm), Galaxy XCover 5 nabízí příjemnou rovnováhu mezi kvalitou a kvalitou obrazu. S jasným displejem poskytuje dobrý zážitek z prohlížení i za nepříznivých podmínek osvětlení, například v tmavých skladech.

Pevný výkon, flexibilní úložiště.Pro skvělý výkon v práci znamená procesor Galaxy XCover 5 s osmi jádry a GB RAM. Venkovní specialista se může vyrovnat s velkým množstvím dat díky své vnitřní paměti 64 GB (přibližně. 47.3 GB k dispozici zdarma). V případě potřeby můžete snadno rozšířit vnitřní paměť až o 1 TB s konvenční kartou microSD.

Vloupání marné: Samsung Knox.Nejprve dobrá zpráva: Vaše Galaxy XCover 5 přichází s Samsung Knox. Nyní ještě lepší zpráva: Samsung Knox je již aktivní při prvním zapnutí a neustále monitoruje bezpečnost zařízení. Samsung Knox nabízí vysoce kvalitní ochranu. Hardware a software. proti různým vetřelcům, malwaru a dalším hrozbám.

5 let zabezpečení Updatessamsung nabízí pro Galaxy XCover po dobu pěti let od globálního spuštění 5 aktualizací zabezpečení. Výsledkem je, že smartphone obdrží pravidelné úpravy funkcí a stability a nejnovější bezpečnostní opravy do ledna 2026.

Smartphone Samsung Galaxy XCover 5 | unboxing

Obchodní třída Samsung.Galaxy XCover 5 dělá skvělou práci, zejména v obchodě. a často může nákup speciálních zařízení zbytečným. Vybaven funkcemi NFC a inteligentní skenování, je vhodný pro mnoho mobilních aplikací. Je to obzvláště důležité pro aplikace MPOS nebo jako skener čárového kódu.

Připraveno k podnikání: Enterprise Edition.Galaxy XCover 5 v Enterprise Edition obsahuje komplexní balíček řešení sestávající z inteligentního softwaru a zaručených aktualizačních služeb. Od vysokého zabezpečení až po flexibilní přizpůsobení až po efektivní správu zařízení. Enterprise Edition nabízí hodně, bylo důležité v podnikání důležité. Suite Knox nabízí pro IT oddělení vhodné nástroje k poskytování, zabezpečení a správě flotily zařízení.

Sofistikované skenování? Je to snadné!S skenovacím roztokem Knox Capture můžete převést Galaxy XCover 5 v žádném okamžiku ve výkonném skeneru čárového kódu. A je to tak rychlé, jak se dostane: jednoduše stiskněte tlačítko Push-to-Scan-zařízení se přepíná na režim skenování.

Komunikace s dotykem tlačítka.Obchodní komunikace je snadná: Galaxy XCover 5 podporuje řešení push-to-talk, takže můžete vytvořit bezpečné připojení k vašemu týmu pouze klepnutím na tlačítko XCover. Společnost Microsoft Teams8 také přirozeně podporuje také Galaxy XCover 5.

Tento text je přeložen strojem.

Zdůrazňuje podrobnosti

 • 13.5 cm (5.3 palce) displej, 1480 x 720 pixel
 • Octa Core CPU (8 x 2.0 GHz)
 • 64 GB Vnitřní paměť (microSD Karte (až 1 TB))
 • Android 11

Samsung Galaxy Xcover 5 vs Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

dodávka

 • Chytrý telefon
 • Akumulátor
 • Nabíjení adaptéru (15 W)
 • Datové kabely
 • Slotní nástroj
 • Rychlý průvodce

Samsung XCover 5

Breaking Cover bez rozbití je nový XCover 5 Samsung, účtovaný jako „splnění potřeb stále mobilní pracovní síly, vhodné pro práci v terénu a továrně, s úplnou ochranou proti prachu a vodě“.

Číslo 5 je naživu! Tento konkrétní model je nový Samsung Galaxy XCover 5, „drsné, ale sofistikované zařízení určené k zpracování náročných úloh a zároveň splňuje potřeby stále mobilní pracovní síly.“

Samsung říká, že je „navržena pro pole a továrnu“ a „kombinuje trvanlivost s pohodlím pro produkt, který je elegantní a snadno se drží, ale dostatečně drsný, aby odolal těžkému pracovnímu prostředí. Je postaven pro napájení dnešního mobilního podnikání se zlepšenou citlivost na dotyk pro použití s ​​rukavice.“

Danny Mandrides, vedoucí podnikového vládního mobilního podnikání v Samsung Electronics Australia, řekl: „Samsung Galaxy Xcover 5 je neuvěřitelně silnou možností pro australské podniky hledající zařízení, které zvládne výzvy náročných pracovišť a prostředí, a také podporují jejich podnikové zabezpečení Požadavky až pět let.

„Společnost Samsung značně investovala do vývoje svého drsného portfolia chytrých telefonů a tablet kombinováním našeho dědictví v mobilních inovacích, bezpečnostních službách prostřednictvím Knoxu, stejně jako návrh hardwaru a vedení. Galaxy XCover 5 rozšiřuje rozsah dále se zlepšeným designem a specifikacemi, jakož i zavedením údržby softwaru Enterprise Edition.“

Mandrides pokračoval: „Jsme také hrdí na to, že můžeme oznámit, že Galaxy Xcover 5 přichází s údržbou zabezpečení až pět let, což podnikům poskytuje klid v mysli, pokud jde o dlouhověkost a bezpečnost zařízení. Navíc, s Knox Capture Knox Suite, je zařízení nejen navrženo pouze tak, aby zajistilo technologii pro používání podniku, ale jeho nástroj pro skenování čárových kódů obohacuje potenciální případy použití a průmyslová odvětví, které může mít prospěch.

„Od pomoci zdravotnickým zařízením a maloobchodníkům spravovat zásoby se skenováním čárových kódů, po těžební a stavební dělníky komunikace na místě prostřednictvím týmu Microsoft Walkie Talkie, se všemi robustními funkcemi, díky nimž je odolný v nejtěžších podmínkách, Galaxy X Cover 5 je 5. Opravdu všestranné zařízení.

„Jeho cena na RRP 449 Inc. GST je také ideálním vhodným pro většinu nasazení flotily, což umožňuje podnikovou mobilitu v měřítku, “dodal Mandrides.

Zde je oficiální video XCover 5 Samsung, po kterém je mnoho dalších informací o funkcích a výhodách, přečtěte si prosím dále!

Postaveno pro tvrdé prostředí

Říká se nám „Galaxy XCover 5 je vybavena různými funkcemi, které zvládají náročné pracovní místa a činnosti. Vylepšená absorpce šoků umožňuje Galaxy Xcover 5 odolat kapkám až 1.5 metrů a odolnost proti prachu a vodě s hodnocením IP68 znamená, že může být ponořen přes metr vody déle než 30 minut s úplnou ochranou proti prachu.

„A protože profesionálové v terénu jsou povinni nosit rukavice kvůli zdravotním a bezpečnostním opatřením, funkce dotyku rukavic zvyšuje citlivost na dotyk, což uživatelům umožňuje provozovat zařízení a nosit rukavice pro rychlé a pohodlné použití.

„Kromě toho, že je fyzicky postaven pro trvalá odolnost, musí chránit citlivé informace kritické pro obchodní operace.

„Hardware Galaxy XCover 5 je chráněn společností Samsung Knox, bezpečnostní platforma pro Defence, která nabízí skutečnou ochranu se zabezpečením zabudovanou do každé jednotlivé vrstvy zařízení, od čipu až po aplikace až po aplikace. Samsung Knox chrání důvěrné obchodní informace v reálném čase a preventivně reaguje na stále pokročilejší malware a škodlivé hrozby.“

Integrace s ekosystémem Samsung Partner

„Galaxy XCover 5 je také vylepšena jedinečnými řešeními mobility s podporou partnera pro použití v široké škále obchodních scénářů, včetně schopnosti integrovat funkci Walkie Talkie v týmech Microsoft. Funkce push-to-talk umožňuje uživatelům zůstat v kontaktu s kýmkoli po celý den jednoduchým stisknutím tlačítka, což je snazší kolegům komunikovat mezi sebou.

„Můžete také nakonfigurovat, které aplikace mohou být spuštěny pomocí klíče XCover-přizpůsobenou funkcí, která nabízí jednobudový přístup k vašim nejčastěji používaným aplikacím, jako jsou LED baterka, tísňové hovory nebo mapy.“

Větší výkon

„Galaxy Xcover 5 má sílu udržet krok s přísnými požadavky na vaše podnikání, vybavené výkonným procesorem Exynos 850, 4 GB RAM a až 64 GB interního úložiště. Dlouhodobá, vyměnitelná baterie 3 000 mAh také podporuje rychlé nabíjení prostřednictvím USB a Pogo Pins, takže můžete strávit méně času připojením a více času na úkol po ruce.“

Kamera profesionálního stupně

„Galaxy XCover 5 je vybaven jediným 16MP (F1.8) Zadní kamera, která poskytuje dokonalou ostrost, takže je bez námahy zachytit profesionální obrázky a videa. Funkce Live Focus umožňuje vyniknout předmětu vašeho výstřelu a 5MP (F2.2) Přední kamera je ideální pro videokonference. Kromě toho zahrnutí zachycení Samsung Knox také umožňuje skenování podniku přímo na vašem telefonu s konkurenční hodnotou, bez kompromitujícího výkonu zařízení.“

Pohodlné funkce

„Galaxy XCover 5 je také plná dalších pohodlných funkcí, které pomůže uživatelům práce a outdoorové aktivity. LED svítilna na zadní straně telefonu vedle kamery může být použita jako pochodní světlo, které pomáhá vašemu vidění v tmavším prostředí. Galaxy XCover 5 je také vybaven čipem NFC, který umožňuje používat telefon jako peněženku nebo přepravní kartu, takže je ideální pro profesionály, kteří používají veřejnou dopravu k dojíždění do práce.“

Nová Galaxy XCover 5 bude k dispozici od března 2021, včetně, ale nejen na vybrané trhy v Asii, Evropě a Latinské Americe, s dostupností se později rozšiřuje do jiných regionů.

Galaxy Xcover Pro, která byla spuštěna na začátku tohoto roku spolu se zprávou o drsné technologii, má pouliční cenu přibližně 700 až 800 AUD, takže na A449 je XCover 5 velká hodnota.

Zde jsou specifikace:

Dimenze147.1 x 71.6 x 9.2 mm

Displej5.3 ”HD TFT (plná fronta)

AP (Application Processor) Exynos 850 (Octa 2.0GHz)

Paměť4 GB RAM s interním úložištěm 64 GB

Kamera (hlavní) 16m AF (F1.8) (přední) 5m FF (F2.2)

Battery3 000 mAh odnímatelný (15 W podpora rychlého nabíjení)

Osandroid 11

Simdual SIM nebo Single Sim. Typ podpory SIM se liší podle trhu.

NFCNFC (EMV L1)

Certifikována RUBGEDIP68 Voda a prach Resiancemil-STD810H

Sensoraccelerometr, blízkost, geomagnetický, světlo, gyro

Pogo pouze pincharging

odolné, telefony, samsung, xcover, recenze

Biometrické rozpoznávání bezpečnostního povrchu

Hot Keyone Programmable Key

Připojte se prosím k naší komunitě zde a staňte se VIP.

Přihlaste se k odběru zpravodaje ITWire Update ZDE, připojte se k naší komunitě ITWiretv naší komunity YouTube zde zpět k nejnovějším zprávám zde

Gartner Market Guide for NDR 2022

Pravděpodobně víte, že jsme velkými věřícími v detekci a odezvě sítě (NDR).

Uvědomili jste si, že Gartner také doporučuje, aby bezpečnostní týmy upřednostňovaly řešení NDR, aby zlepšily jejich detekci a reakci?

Sbírání správného NDR pro váš tým a proces může být někdy největší výzvou.

Pokud si chcete vyzkoušet nástroj pro detekci a odezvu sítě, proč nezačněte s nejlepšími?

Detekce a reakce sítě Vectra je nejpokročilejší útočná obrana AI založená na AI pro identifikaci a zastavení škodlivé taktiky ve vaší síti bez hluku nebo potřeby dešifrování.

Stáhněte si průvodce trhem Gartner 2022 pro detekci a odezvu sítě (NDR) pro doporučení, jak se řešení detekce sítě a odezvy mohou rozšířit hlouběji do stávajících místních sítí a nová cloudová prostředí.

Propagujte svůj webinář na itwire

Je to všechno o webináře.

Marketingové rozpočty jsou nyní zaměřeny na webináře kombinované s generováním olova.

Pokud si přejete propagovat webinář, doporučujeme před vaší událostí alespoň 3 až 4 týdenní kampaň.

Kampaň ITWIRE bude zahrnovat rozsáhlé reklamy na našem zpravodajském webu.com a prominentní propagace zpravodaje https: // itwire.com/itwire-update.HTML a propagační novinky. Plus video rozhovor klíčového reproduktoru na ITWire TV https: // www.Youtube.com/c/itwiretv/videa, která budou použita v propagačních příspěvcích na domovské stránce ITWIRE.

Nyní vycházíme z uzamčení ITWIRE bude zaměřena na pomoc s vašimi webináři a kampaněmi a pomocí prostřednictvím plateb a prodloužených podmínek, webinárního obchodního posilovače a dalších podpůrných programů. Můžeme také vytvořit vaše reklamy a písemný obsah plus koordinovat váš videohovory.

Těšíme se na diskusi o vašich cílech kampaně s vámi. Klikněte na tlačítko níže.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS