Odstraňování problémů s instalací systému Windows. Utility pro čištění instalátoru Windows

Odstraňování problémů s instalací systému Windows

Před řešením jakéhokoli problému s počítačem vždy doporučuji skenovat a opravit jakékoli základní problémy ovlivňující zdraví a výkon vašeho počítače:

 • Krok 1: Stáhněte si nástroj Optimizer pro opravu PC (WintHruster pro Win 10, 8, 7, Vista, XP a 2000. Microsoft Gold Certified).
 • Krok 2: Kliknutím na „Zahájení skenování“ najdete problémy s registru Windows, které by mohly způsobit problémy s PC.
 • Krok 3: Kliknutím na „Opravit všechny“ vyřešíte všechny problémy.

Nastavení týdenního (nebo denního) automatického skenování pomůže zabránit systémovým problémům a udržet váš počítač v provozu rychle a bezproblémový.

Odpověď Wally: Instalační program Windows by měl na vašem počítači fungovat dobře, takže jej nemusíte nainstalovat ani najít upgrade. Je dodáván předinstalován s Microsoft Windows. Nemusí být nainstalován samostatně na Windows 7. Instalační program Windows byl vyvinut společností Microsoft jako rámec pro nastavení souborů nebo samostatný spustitelný instalační pracovníci.

Instalační program Windows

Instalační program Windows je součástí operačního systému Microsoft Windows. Používá Windows k instalaci, odstranění a údržbě softwaru. Soubor nastavení softwaru obvykle obsahuje softwarové soubory a pokyny pro instalační program. Tyto nastavené soubory jsou běžně známé jako soubory MSI. Windows 7 a Windows 8 již přicházejí s vhodnou verzí instalačního programu Windows.

Nastavení služby instalace systému Windows do automatického

Pokud jste dostávali chybu 1723, můžete se ujistit, že instalační program Windows bude správně fungovat sledováním těchto jednoduchých kroků:

 • Použijte Windows_keyr k otevření dialogového okna spuštění.
 • Typ služeb.MSC Press Enter
 • Najděte instalační program Windows v prvním sloupci
 • Ve výchozím nastavení je sloupec stavu prázdný a sloupec typu spuštění je nastaven na ruční. Pokud jste dostávali chyby, jako je chyba 1723, můžete je zkusit nastavit na automatické.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na instalační program Windows a klikněte na Vlastnosti.
 • V dialogovém okně Vlastnosti instalačního programu Windows Instalar Vlastnosti Obecné Změňte typ spuštění na automatické kliknutí na OK restartovat počítač

Pomocí kontroly souborů systému

Příkaz SFC nebo Systémové kontroly souborů lze použít k zajištění integrity všech důležitých systémových souborů instalace Windows. Nahradí dokonce jakékoli chráněné soubory, pokud s nimi najde problém.

Znovu registrovat instalační program Windows

Pokud použití příkazu SFC/Scannow neopravilo váš problém, zkuste unregister a poté znovu zaregistrujte instalační program Windows.

Systém Windows nelze nainstalovat na tento disk. Vybraný disk má styl oddílů GPT. GPT chyba (návod)

Instalace programu a odinstalaci odstraňování problémů

Pokud pro vás žádná z výše uvedených řešení nefungovala, můžete použít nástroj pro vyčištění instalačního programu Windows s názvem Program Instalace a Odinstalace Odstraňování problémů.

Tento nástroj od společnosti Microsoft by měl opravit problémy související s korupčními klíči registru nebo jinými problémy, které by mohly způsobit problémy s instalací. Tyto problémy jsou obvykle způsobeny problémy registru. Pomocí spolehlivého softwaru pro čištění registru automaticky prohledejte registr vašeho počítače a v budoucnu se těmto problémům vyhýbáte.

Doufám, že se vám tento článek blogu líbil! Pokud v tomto problému potřebujete další podporu, neváhejte mě kontaktovat

Je váš počítač zdravý?

Vždy doporučuji svým čtenářům, aby pravidelně používali důvěryhodný čistič registru a optimalizátor, jako je WintHruster nebo Ccleaner. Mnoho problémů, se kterými se setkáte. Happy Computing!

Hodnocení odpovědi Wally

Shrnutí: Každý blogový příspěvek Windows Wally je vyhodnocen na těchto třech kritériích. Průměr všech tří prvků určuje „celkové hodnocení“ pro každý blogový příspěvek.

Utility pro čištění instalátoru Windows: Stáhněte si použití

Když některé programy v systému Windows 10, 8, 7 se dostanou do problémů, je odinstalace programu obvykle konečným, ale efektivním způsobem, jak problém vyřešit. Je však běžné, že někteří uživatelé budou vyzváni k instalaci programu Windows s názvem Windows Installer Cleanup Utility, aby se úplně zbavili souvisejících souborů a registrů.

Někteří lidé však pochybují o bezpečnosti a spolehlivosti tohoto neznámého programu. Existuje nástroj pro čištění instalátoru Windows pro Windows 10? Co tento instalační program Windows čistí? Může to opravdu odinstalovat programy, které nechci? To jsou všechny pochybnosti, které pronásledují vaši mysl.

Pokud ano, je hodné času se ponořit do tohoto nevyužitého nástroje pro vyčištění souboru a poté se pokusit použít k odstranění problematických programů nebo souborů.

Co je čištění instalátoru systému Windows? Co to dělá?

Vyvinutá společností Microsoft, Instalant Clean Up, je nástroj pro vyřešení problémů s odinstalací a tento nástroj je založen na technologii instalačního programu Windows Installer.

Over, ve správce úloh, se tento software může ukázat jako MSICU.exe nebo msicuu.exe nebo msicuu2.EXE pro různé verze, jako je Windows 2003 Instalant Cleanup Utility. Tento nástroj poprvé vydán v roce 1999 s Windows 7, 8, 8. 1 a 10 32bitových a 64bitových v různých formách.

Konkrétně, pokud jde o to, jak to funguje, bude nástroj pro čištění instalátoru Windows instalační zařízení hledat neplatné registry a soubory, které přicházejí s technologií Microsoft Windows Instalar (MSI). A stojí za zmínku, že tento nástroj odinstaluje žádné soubory spojené s vašimi programy, ale soubory nebo registry z technologie MSI.

Tímto způsobem se také používá k odstranění různých nastavení nebo programů MSI pomocí technologie MSI automaticky nainstalované na vašem PC.

Jinými slovy, když doufáte, že se zbavíte některých programů založených na technologii MSI, nemohou je odinstalovat programy a funkcemi v ovládacím panelu, protože některé soubory a registry fungují na základě technologie MSI. Proto se musíte obrátit na Instalační program Windows Clean Uption Up, abyste vyčistili chybné soubory a registry založené na MSI.

Jak používat nástroj pro čištění systému Windows Instalant pro odinstalaci programů?

Pokud jste odhodláni odstranit program spolu s jeho soubory a registry s tímto nástrojem vyčištění, můžete jej nejprve nainstalovat a poté jej použít pro vymazání programu.

Část 1: Stáhněte si a instalujte utilitu pro čištění instalačního programu Windows

Pro stahování nástrojů pro instalaci systému Windows Instalace Utility můžete prohledat online a poté zasáhnout ikonu stahování, abyste ručně získali nástroj na Windows 7, 8 10 10 10. Poté najděte stažený soubor ve složce C: \ Windows \ Installer Cleanup a poté kliknutím na stažený soubor spustíte na počítači.

Část 2: Použijte nástroj pro čištění systému Windows pro odinstalaci programů

Nyní můžete otevřít tento program pro vyčištění souborů a registrů na základě technologie Instalační technologie Microsoft Windows pomocí tohoto nástroje pro vyčištění. Poté, co jej spustíte, tento nástroj pro instalaci systému Windows zobrazí seznam nainstalovaných programů na počítači. Vyberte jeden a nechte tento nástroj automaticky opravit neplatné registry a soubory.

Zde se také můžete vybrat a vybrat všechny a vymazat všechny soubory a registry související s technologií MSI. A poté kliknutím na odstranění umožňují tento instalační program Windows vyčistit a odinstalovat nepoužité soubory.

POZNÁMKA: Někteří z vás se možná nepodaří najít odkaz pro utilitu pro čištění instalátoru Windows na webu Microsoft, a to spočívá v tom, že Microsoft tento nástroj vyčištění odešel v roce 2010. Pokud se však uvíznete v problémech s instalací a odinstalací Windows 10, může to pomoci, pokud můžete prohledat řešení na webu Microsoft, jako je „jak odstranit chyby instalačního programu Windows Instalar“.

Bonusový tip:

Zejména pro uživatele Windows 7 a 8 je zde další navržený nástroj pro vyčištění poskytovaný společností Microsoft. Instalace programu a odinstalaci odstraňování problémů. Pokud tedy nejste schopni odinstalovat program na Windows 7, 8, protože je blokován nebo některé programy zasažené v otázkách, je třeba využít tohoto nástroje pro opravu.

Přejděte na podporu Microsoft.

Přejděte dolů a zjistěte a stiskněte soubor ke stažení.

Jak vám ukáže Microsoft, kliknutím na spuštění nebo otevřete spusťte tento odstraňování problémů.

Postupujte podle pokynů na obrazovce a odinstalujte programy.

Pokud je to možné, instalace programu a odinstalace Odstraňování problémů vás vyzve k odinstalaci možností. Z Microsoftu vám tento nástroj Microsoft může pomoci opravit poškozené registry na 32bitové a 64bitové a blokovat počítač v instalaci nových programů bez vašich oprávnění.

Závěrem lze říci, že pokud jste stahovali nástroj pro čištění instalačního programu Windows Installer a použili jej k řešení problematických souborů a registrů, problémy vyplývající z odinstalace zmizí.

Články:

Brian Peng je PC technik a síťový inženýr s více než 13 lety zkušeností. V IT průmyslu pracoval po dlouhou dobu a poskytoval podporu podpory a síťových služeb pro různé společnosti. V současné době napsal více než 1000 článků o počítačích, hrách a mobilu.

Utility pro čištění instalátoru Windows

S pomocí tohoto jednoduchého nástroje. Uživatelé jsou schopni vyčistit stopy odinstalovaných aplikací. Kromě toho je možné vyřešit problémy s procesem nastavení.

Utility pro čištění instalátoru systému Windows je užitečný program pro Windows, který vám umožňuje odstranit informace o konfiguraci instalačního programu Windows na neúspěšných instalacích. To se provádí, aby se zajistilo, že budoucí procesy nastavení budou probíhat hladce bez rizika neočekávaných problémů.

Účel

Pokud se zabýváte aplikací vytvořenou pomocí instalačního programu Microsoft Windows, můžete mít různé problémy s procesem instalace. Někdy vznikají při provádění více nastavení během stejné relace. Pokud se setkáte s tímto druhem obtíží, může vám vyčistit nástroj pro vyčištění systému Windows Installer pomoci vyřešit problém bez nutnosti restartu systému.

Intuitivní operace

Toto je pohodlné řešení pro lidi, kteří rádi provádějí pravidelné čištění na svém počítači odinstalací softwaru, ale později si uvědomí, že je potřebují znovu. Obecně řečeno, když spustíte instalační proces pro program, který byl dříve odstraněn, musí se objevit chyby.

Tento nástroj byl navržen s ohledem na jeden cíl: Chcete.li odstranit informace o konfiguraci instalačního programu Windows z jakékoli aplikace nasazené ve vašem systému. Vezměte prosím na vědomí, že všechny stopy nastavení pro každou položku jsou vyčištěny, čímž se uvolní prostor pro nový proces nastavení.

odstraňování, problémů, instalací, systému, windows

Patchcleaner

Vyčistěte adresář instalačního programu Windows

Adresář instalačního programu Windows

Pokud jsou aplikace nainstalovány a aktualizovány v operačním systému Windows, používá se k uložení instalačního programu skrytý adresář „C: \ Windows \ Instalar“ (.MSI) soubory a oprava (.soubory msp).

Obecně jsou tyto soubory důležité, protože při aktualizaci, opravě nebo odinstalaci softwaru bude používat.MSI/.soubory MSP. Pokud přikrývky smažete všechny soubory v této složce, zjistíte, že potřebujete znovu vybudovat Windows.

odstraňování, problémů, instalací, systému, windows

V průběhu času, kdy je váš počítač znovu opraven a opraven, se tyto soubory instalátoru zastaví a osiřelé. Už nejsou vyžadovány, ale mohou zabírat mnoho gigabajtů dat.

Patchcleaner

PatchCleaner identifikuje tyto redundantní/osiřelé soubory a umožňuje vám buď:

 • (Doporučeno) je přesuňte na jiné místo. Pokud to chcete hrát bezpečně, stačí je přesunout na jiné místo a můžete je vždy zkopírovat zpět.
 • Smazat je.

Jak to funguje

Homedev měl mnoho dotazů o tom, jak PatchCleaner funguje a zda je možné věřit, že udělá správnou věc.

Je to docela jednoduché. Operační systém Windows obsahuje seznam aktuálních instalátorů a záplat, který lze přistupovat prostřednictvím volání WMI (Instrumentace správy Windows).

PatchCleaner získá tento seznam známých souborů MSI/MSP a porovnává to se všemi soubory MSI/MSP, které se nacházejí v adresáři „C: \ Windows \ Instalant“. Všechno, co je ve složce, ale ne na seznamu Windows, je považováno za osiřelý soubor a je označeno za přesun nebo smazání.

Homedev nemůže zaručit, že PatchCleaner nenajde falešně pozitivní a odstranit požadovanou opravu, a proto jsme přidali funkci filtru pro filtrování a doporučujeme použít funkci přesunu, a tímto způsobem můžete v případě potřeby vždy zkopírovat záplaty zpět. Viz seznam známých problémů ve spodní části stránky

CLI. Rozhraní příkazového řádku

Od Verison 1.3, čistič patch implementuje CLI (rozhraní příkazového řádku).

Aplikace může být nyní spuštěna z příkazového řádku s následujícími přepínači:

/d. Tím se provede akcí smazání. /m. Tím se provede přesun s výchozím umístěním, jak je uloženo v konfiguraci místní aplikace. /m [fileleth]. Tím se provede přesun, kde [FilePath] je místo, na které chcete soubory přesunout.

Proces napíše výstup do okna konzoly a také zaznamenává zprávy do protokolu událostí Windows.

Malware

Po 200 000 stahování jsem měl nějakou zpětnou vazbu, že několik uživatelů má problémy, kde je PatchCleaner detekován jako malware.

Nejprve mi dovolte, abych vás ujistil, že v PatchCleaner není obsažen žádný malware.

Aby se zastavilo detekování PatchCleaner, protože malware by vyžadoval nákup certifikátu SSL a digitální podepsání softwaru.

Vzhledem k tomu, že se jedná o 100% svobodný software, nemohu ospravedlnit náklady na to, takže se omlouvám za jakékoli další kliknutí, které budete muset udělat pro instalaci PatchCleaner, ale nemyslím si, že se to brzy změní.

Pokud mi nevěříte, tak jak důvěřovat Softpedia, kde jsme dostali 100% čisté hodnocení.

Podívejte se také na recenzi zde.

Známé problémy

Požadavky

 • Windows 7/8 nebo 10, x64 nebo x86 (ne kompatibilní s Windows XP)
 • .Net Framework 4.5.2
 • Také běží na Windows Server, potvrzeno na serveru 2008 R2 X64 a Server 2012 R2 64
odstraňování, problémů, instalací, systému, windows

Podpěra, podpora

Problémy s instalací

Někteří lidé se při pokusu o instalaci setkali s některými výzvami instalací. Pokud narazíte na problémy, navrhuji, abyste vyzkoušeli následující.

Instalační program, který stáhnete z webu, je samostatný archiv 7Z vytvořený podle mého blogového příspěvku (http: // ntsblog.Homedev.com.AU/Index.PHP/2015/05/11/Self-Extracting-Erchive-RUNS-SETUP-EXE-7ZIP-SFX-SWITCH/).

Takže můžete skutečně otevřít.EXE soubor s 7ZIP a extrahujte soubory (nastavení.exe a patchcleaner.MSI).

Potom bych zkusil spustit PatchCleaner.Soubor MSI přímo.

Licence

Ano, produkt je 100% zdarma, ale pokud se cítíte nakloněni, podporujte prosím dar buď prostřednictvím ikony srdce v aplikaci, nebo tento odkaz níže

Hledání souborů osiřelých

Získání podrobností o osiřelých souborech

Pojďme získat zpět nějaký prostor na disku

Podrobnosti o produktu, který si můžete udržet

Podrobnosti o osiřelých souborech

Verze 1.4.2.0

Vydáno 3/03/2016

Verze 1.4.2.0 z PatchCleaner je další bodové vydání, které implementuje následující opravy:

 • Oprava pro objekt nebyl nalezen havárii v uživatelském rozhraní.
 • Oprava pro havárii Nelze převést null na systém.Čas schůzky
 • Zpracování chyb pro VBScript není nakonfigurováno na PC.
 • Opravte se pro duplicitní soubory záplat, které se objevují
 • Vylepšení uživatelského rozhraní pro chybějící soubory.

To je nyní všechny chyby.

Verze 1.4.1.0

Vydáno 16/02/2016

Verze 1.4.1.0 z PatchCleaner je vydání Hotfix kvůli havárii, která se vyskytovala na strojích Windows 7

Hotfix také implementuje následující opravy:

 • Oprava havárie programu Shell32
 • Zlepšená zpracování chyb po všech předchozích haváriích.
 • Vylepšené zpracování nárazů produktu
 • Vylepšený výkon přístupu k souboru
 • Režim hlubokého skenování pro zlepšení výkonu, ale snížená funkce.
 • Přesunout do.Net Framework 4.5.2
 • Opravy problémů v neanglických verzích Windows.
 • Chybějící oznámení o souboru MSI/MSP

Verze 1.4.0.0

Vydáno 10/02/2016

Verze 1.4.0.0 z PatchCleaner implementuje nové funkce, včetně:

Podrobnosti o souboru

PatchCleaner nyní poskytuje podrobnosti:

 • Soubory, které se stále používají a je třeba je zachovat
 • Osamělé soubory včetně souborů, které jsou vyloučeny prostřednictvím vylučovacích filtrů

Vylučovací filtry

V předchozích verzích existuje známý problém, kde Patchcleaner falešně identifikuje záplaty čtečky Adobe Acrobat jako nevyžadování. Adobe udělá něco proprietárního, pokud jde o jejich automatickou aktualizaci tak, že pokud PatchCleaner odstraní „osiřelé“ záplaty z instalačního adresáře, automatické aktualizace Adobe Reader již nebude úspěšně nainstalovat.

Funkce vylučování filtrů umožňuje přidat klíčová slova, která se používají v filtrech „obsahuje“ k vyloučení záplat, které odpovídají těmto klíčovým slovům. Tyto kontroly „obsahují“ se používají proti názvu souboru, předmětu, autora a digitálního podpisu.

PatchCleaner je nyní předem nakonfigurován tak, aby vyloučil „Acrobat“, který vyloučí jakékoli soubory čtečky Adobe ze sady osiřelých souborů.

Tyto vylučovací filtry jsou schopny změnit vás.

 • Vydat se s „verzí“ kontroly, kde verze 1.3.0.0 vždy zobrazoval tuto verzi 1.3.0.0 byl k dispozici ke stažení.

Adobe Reader

Pokud máte obavy, že PatchCleaner detekoval vaše záplaty Adobereader jako osiřelé, můžete použít následující kroky k jejich obnovení. (Poznámka: To předpokládá, že jste použili funkci přesunu a máte přístup k úplnému seznamu záplat, které byly označeny jako osiřelé.)

 • Nainstalujte PatchCleaner 1.4.0.0
 • Spusťte čistič patch
 • Přesuňte své osiřelé soubory do složky „Move“. Čistič patch by měl nyní říkat, že máte soubory osiřelých „0“.
 • Zkopírujte své opravy z místa „Move“ zpět na „C: \ Windows \ Instalar“
 • Spusťte PatchCleaner (nebo klikněte na Obnovit, pokud jste ji nechali spustit)
 • Použijte akci smazat.

Jakékoli záplaty adobe čtečky, které byly zkopírovány zpět do „C: \ Windows \ Instalant“ v rámci kroku 4, budou vyloučeny ze sady osiřelých souborů a zůstanou ve složce instalačního programu.

Verze 1.3.0.0

Vydáno 14/11/2015

Verze 1.3.0.0 z čisticího prostředku opravy implementuje CLI (rozhraní příkazového řádku).

Aplikace může být nyní spuštěna z příkazového řádku s následujícími přepínači:

/d. Tím se provede akcí smazání. /m. Tím se provede přesun s výchozím umístěním, jak je uloženo v konfiguraci místní aplikace. /m [fileleth]. Tím se provede přesun, kde [FilePath] je místo, na které chcete soubory přesunout.

Proces napíše výstup do okna konzoly a také zaznamenává zprávy do protokolu událostí Windows.

 • Existoval kód, který zajistil, že aplikace bude mít přístup k zápisu na umístění „Move“. Zdálo se, že to způsobilo bezpečnostní problémy, pokud bylo vaše umístění přesunu kořenem vaší jednotky. Tato funkce byla odstraněna a aplikace pouze zaznamená chybu, pokud nemá oprávnění k zápisu k cílovému „pohybu“ umístění.

Verze 1.2.0.0

Vydáno 16/06/2015

Tato verze obsahuje některé drobné opravy, včetně:

 • Opravte a uložte umístění složky přesunu mezi relace. Dříve Patchcleaner by vás nezachoval zvoleným umístěním přesunu.
 • Vylepšení výkonu odstraněním redundantního kódu.

Poznámka: V kódu nedošlo k žádným funkčním změnám

Protože verze 1.1.1.0, Homedev provedl další testování, které zahrnovalo testování s nejnovějším kolem aktualizací Windows.

Všechny opravy Windows Update nainstalované bez problémů.

Spuštění čističe patch po spuštění velké sady aktualizací Windows získala další 1 GB volného prostoru.

Verze 1.1.0.0

Vydáno 9/06/2015

Hotfix pro problém, který identifikoval falešné pozitivy.

Byla tam chyba, která nepravdivě identifikovala malý počet záplat jako osiřelé, když ve skutečnosti nebyli. Například na testovacím počítači našel 42 souborů v hodnotě 300 MB skutečných souborů opravy, které by měly být zachovány.

Pokud jste použili funkci přesunu, proces obnovy je:

 • Zkopírujte soubory zpět do adresáře C: \ Windows \ Installer; a
 • znovu spustit PatchCleaner v1.1.0.0 správně identifikovat osiřelé záplaty.

Spustil jsem to déle než měsíc bez problémů, než jsem uvolnil první verzi produktu. Teprve dnes jsem měl první vydání.

Appologise, pokud to způsobilo nějaké problémy.

Verze 1.0.1.0

Vydáno 2/06/2015

Opravuje problém s havárií přesunu.

Přidáno lepší chyby zachycení kolem logiky pohybu.

Pokud se při pokusu o akci přesunujete, bude to souviset s oprávněními systému souborů. Zkuste si vybrat místo cíle, na kterém máte plnou kontrolu nad.

Verze 1.0.0.0

Vydáno 23/05/2015

První verze PatchCleaner.

Existuje nový projekt Sourceforge, kde si lze stáhnout přenosnou verzi.

Ano, vytvořili jsme verzi příkazového řádku PatchCleaner ve verzi 1.3.0

Mezi verzí 1.3 a 1.4 Došlo ke změnám ve způsobu, jakým Patchcleaner funguje.

Zdá se, že přímá upgrade ponechává některé soubory z propustné verze za sebou a když nová verze spustí, nezačne házet chybu jako:

Fatální patchcleaner.Aplikace: Došlo k nezdravému systému.IndexoutoFrangeException: Index byl mimo hranice pole.

Řešením tohoto opravit je provést následující:

 • Odinstalovat patchcleaner
 • Smažte složku a veškerý její obsah
 • 32 bitový počítač. C: \ Program Files \ Homedev \ Patchcleaner
 • 64 bitový počítač. C: \ Programové soubory (x86) \ homedev \ patchcleaner

Neovojitelná chyba, PatchCleaner používá VBScript a zdá se, že VBScript nefunguje na vašem počítači.

Na některých počítačích lze získat následující chybovou zprávu;

Neovojitelná chyba, PatchCleaner používá VBScript a zdá se, že VBScript nefunguje na vašem počítači. „Nelze najít skriptový modul„ VBScript “. Před spuštěním PatchCleaner budete muset tento problém vyřešit

Protože chyba naznačuje, že čistič patch používá VBScript. Používá se jako základní technologie, aby se váš počítač zeptal, jaký software a opravy vyžaduje váš počítač, protože to je nejrychlejší způsob, jak požadovat požadované volání „WMI“. Bez pracovní verze VBScriptu na počítači Patchcleaner nemůže fungovat.

Pokud obdržíte tuto chybu, je to proto, že je VBScript na vašem počítači rozbitý.

To může být z různých důvodů a Google bude vaším přítelem, který to pomůže vyřešit.

Windows konečně vylepšuje proces instalace her.

Níže je odkaz, který lidé použili k vyřešení problému s VBScriptem v jejich počítači:

Dokud nebudete na počítači pracovat, nebudete moci spustit čistič patch.

Easlily test vytvořit soubor s názvem „Test.vbs „, otevřete jej v NOTPAD a zadejte tento kód:

WScript.Echo „Jo, vbscript funguje“

Uložte jej a dvakrát klikněte, pokud dostanete pole Zobrazení zobrazující výše uvedený text

Měl jsem nějakou zpětnou vazbu, že několik uživatelů má problémy, kde je PatchCleaner detekován jako malware.

Nejprve mi dovolte, abych vás ujistil, že v PatchCleaner není obsažen žádný malware. Abych vám řekl pravdu, nejsem dost chytrý na to, abych do svého produktu přidal malware, ani nemám čas nebo sklon, abych se obtěžoval dělat něco takového. Jediná věc, kterou PatchCleaner dělá, je zkontrolovat zpět na základnu, abyste zjistili, zda byla vydána nová verze produktu, a používá ji k zobrazení odkazu ke stažení.

Aby se zastavilo detekování PatchCleaner, protože malware by vyžadoval nákup certifikátu SSL a digitální podepsání softwaru.

Vzhledem k tomu, že se jedná o 100% svobodný software, nemohu ospravedlnit náklady na to, takže se omlouvám za jakékoli další kliknutí, které budete muset udělat, abych nainstaloval PatchCleaner, ale nemám v plánu to změnit.

Stovky tisíc šťastných „zákazníků“ se nemohou mýlit, takže to prostě udělejte.

Od října 2017. Softpedia dala Patchcleanerovi 100% zdravotní zákon o ověření jako 100% čistý.

Přečtěte si o jejich recenzi na Softpedia

Někteří lidé se při pokusu o instalaci/odinstalaci patchcleaner setkali s výzvami Instalaton.

Instalační program, který stáhnete z webu, je samostatný archiv 7ZIP vytvořený podle mého blogového příspěvku (http: // ntsblog.Homedev.com.AU/Index.PHP/2015/05/11/Self-Extracting-Erchive-RUNS-SETUP-EXE-7ZIP-SFX-SWITCH/). Myšlenka za tím je zabalit oba nastavení bootstrapu.exe, spolu se skutečným.MSI.

Pokud narazíte na problémy s instalací (nebo v některých případech odinstalovat a nemůžete najít.Soubor MSI), můžete skutečně otevřít.soubor exe s 7Zip a extrahujte soubory.

Stáhněte si a nainstalujte kopii 7ZIP z 7ZIP.org a klepněte pravým tlačítkem myši na patchcleaner.exe a vyberte extrakt zde.

Získáte 2 soubory, nastavení.exe a patchcleaner.MSI. Nastavení.EXE je to, co se nazývá bootstrapper a pokouší se zajistit, aby se předběžné předpoklady setkaly. The.MSI je samotný instalační program.

Zkuste spustit PatchCleaner.Soubor MSI přímo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS