Oprava: Disp Error 50, Disp nepodporuje servisní Windows PE s /online…

Co je to na Windows: Co to dělá a jak jej používat

Servisní a správa nasazení nasazení (Desm.exe) nebo disf je nástroj příkazové čáry, který lze použít k servisu a přípravě obrázků Windows. včetně těch, které se používají pro Windows PE, Windows Recovery Environment (Windows Re) a Windows Setup. Disp lze použít ke servisu systému Windows (. wim) nebo virtuální pevný disk.

Pomáhá kontrolovat vadné nebo poškozené funkce okna a systémové soubory. Tento příkaz se používá ke kontrole a opravě jakýchkoli problémů s vaším operačním systémem.

V tomto blogovém příspěvku se podíváme na to, co je to, co to dělá, a jak jej používat na Windows. Můžete také zjistit, jak používat běžné příkazy pro REC, jejich proměnné a co dělají pro obnovení souborů na vašem zařízení.

Co je nástroj pro servis a správu obrazu nasazení (DESC)?

Příkaz Disp je součástí nástroje pro zobrazování a správu servisu (DESC) nasazení, který vám umožňuje kontrolovat vadné nebo poškozené funkce Windows a systémové soubory. Nástroj Disp lze použít k identifikaci a opravě široké škály problémů s vaším operačním systémem.

Disp obnoví obraz systému namontováním obrázků v.Wim.VHD, OR.formáty VHDX a jejich použití k opravě instalace Windows. Disp lze použít se staršími obrazovými soubory Windows, ale ne s obrázky, které jsou novější než verze Windows, která je v současné době nainstalována na vašem zařízení.

Když začnete vidět problémy, jako je modrá obrazovka smrti (BSOD), havárie aplikací nebo konkrétní funkce Windows 10, přestanou fungovat, je to příznak chybějících nebo poškozených systémových souborů. Disp vám může pomoci vyřešit takové problémy a funguje nejlépe, když se používá společně s jinými příkazy, jako je kontrola souborů systému (SFC Scannow).

Možná však zjistíte, že výsledky skenování ukazují, že kontrola systémových souborů objevila poškozené soubory, ale nemohla je opravit. Alternativně objevila ochrana zdroje Windows vadné soubory, ale nebyla schopna je opravit a tak dále. V tomto případě použijte příkaz Disp k nápravě problému.

Kde je disp?

Servisní a správa nasazení nasazení (Desm.Exe) je nástroj příkazového řádku, který lze použít ke obsluhování obrázku Windows nebo k přípravě obrazu Preinstalace Windows (Windows PE). Více informací o dispu viz, co je disp?

Disp je ve složce C: \ Windows \ System32 všech instalací Windows 10 a Windows 11, ale můžete spustit Dism v příkazovém řádku z jakéhokoli místa.

POZNÁMKA: Disp musí běžet z příkazového řádku spuštěného jako správce.

Jak používat příkaz Disp na Windows

Chcete-li použít nástroj Disc a zkontrolovat chyby instalace systému Windows, musíte spustit jeho nástroj příkazového řádku v příkazovém řádku. Existuje řada příkazových proměnných, které můžete použít, které provádějí různé úkoly. Přečtěte si shrnutí níže a postupujte podle kroků a spusťte propuštění na jakémkoli zařízení Windows.

Použijte příkaz Disl s možností „CheckHealth“

Možnost CheckHealth In Disho. Tato možnost však neprovádí žádné opravy. Je to jen zdravotní kontrola pro váš systém systému, což může být rychlý způsob, jak diagnostikovat problémy. Pomocí tohoto příkazu ověřte všechny chyby obrazu systému Windows.

 • Otevřete vyhledávací lištu na hlavním panelu kliknutím na ikonu zvětšovacího skla. Můžete to také přivést s klávesovou zkratkou Windows.
 • Ve vyhledávacím poli zadejte příkazový řád. Když to vidíte ve výsledcích, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte běh jako správce. Pokud používáte místní účet, který nemá oprávnění správce, klikněte nejprve zde.
 • Pokud je výzva ovládáním uživatelského účtu (UAC), klikněte na Ano a nechte aplikaci spustit s administrativními oprávněními. To je nutné, aby příkaz Disp mohl mít přístup k vašim systémovým souborům.
 • Zadejte nebo vložte v následujícím příkazu a stiskněte klávesu Enter na klávesnici a proveďte jej: Desm /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
 • Počkejte, až diagnostikujete odezvu. Pokud jsou nalezeny nějaké problémy, pokusí se je identifikovat a ohlásit se s výsledky. V opačném případě, pokud se váš obraz systému jeví jako zdravý, uvidíte detekované korupce „bez komponenty úložiště. „Zpráva.

Poté, co dokončíte výše uvedené pokyny, spustí a zkontroluje jakoukoli korupci dat, která je třeba opravit. Argument „CheckHealth“ opět neobnoví žádné zkorumpované soubory. K tomu musíte použít jeden z dalších příkazů níže.

Použijte příkaz Disp s možností „Scanhealth“

Chcete.li získat nejpřesnější výsledky o integritě vašeho systému, musíte spustit pokročilejší skenování. Získejte ještě podrobnější analýzu vašeho aktuálního stavu systému pomocí argumentu ScanHealth v příkazu Disp.

 • Otevřete vyhledávací lištu na hlavním panelu kliknutím na ikonu zvětšovacího skla. Můžete to také přivést s klávesovou zkratkou Windows.
 • Ve vyhledávacím poli zadejte příkazový řád. Když to vidíte ve výsledcích, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte běh jako správce. Pokud používáte místní účet, který nemá oprávnění správce, klikněte nejprve zde.
 • Zadejte nebo vložte do následujícího příkazu a stiskněte klávesu Enter na klávesnici jej proveďte: Desm /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
 • Počkejte na analýzu systému a zkontrolujte jakékoli problémy. Může to trvat delší dobu, protože příkaz CheckHealth provádí hluboké skenování vašeho operačního systému k identifikaci složitých problémů.
 • Zkontrolujte výsledky.

Jakmile je skenování Disp dokončeno, budete moci zjistit, zda s operačním systémem zjistilo nějaké problémy. Poté můžete podniknout příslušné kroky k odstraňování problémů s zařízením nebo přejít k dalšímu příkazu k opravě.

Použijte příkaz Disp s možností „RestoreHealth“

Pokud je obraz systému poškozen, můžete k automatickému skenování a také opravit běžné chyby pomocí možnosti RestoreHealth. Postupujte podle těchto postupů a využijte nástroj Command Command k opravě problémů systému systému systému Windows.

 • Otevřete vyhledávací lištu na hlavním panelu kliknutím na ikonu zvětšovacího skla. Můžete to také přivést s klávesovou zkratkou Windows.
 • Ve vyhledávacím poli zadejte příkazový řád. Když to vidíte ve výsledcích, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte běh jako správce. Pokud používáte místní účet, který nemá oprávnění správce, klikněte nejprve zde.
 • Zadejte nebo vložte do následujícího příkazu a stiskněte klávesu Enter na klávesnici jej proveďte: Desm /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
 • Je to běžné chování, pokud se příkaz zdá být zaseknutý v jakékoli fázi. Postup bude úspěšně dokončen po několika minutách.

Pokud je váš systém systému poškozen nebo poškozen, aplikace pro servis a správu obrazu nasazení se připojí k Windows Update Online. Po dokončení skenování si stáhne a opravuje poškozené soubory.

Petrolejové petrolejové ohřívače E0 E1 E2 E3 E4 Chyba. Snadná fixace

Jak opravit disp nefungovat na Windows

V některých případech možná budete muset obnovit odmítnutí. Toto je vzácný problém, který může nastat v důsledku malwaru, korupce systému nebo nepoctivé aktualizace Windows. Naštěstí obnovení funkčnosti dismu není tak těžké, jak to zní. Níže uvedené kroky vás provedou procesem, abyste mohli na okamžik použít Disc.

Metoda 1. Podívejte se na počítač na malware

Doporučujeme provést skenování viru v počítači, abyste se ujistili, že váš systém je v dobrém stavu a neexistují žádné hrozby zasahující do odmítnutí.

Budeme využít vestavěnou aplikaci Windows Defender, která je k dispozici zdarma ve Windows, ke skenování zařízení. Doporučujeme zakoupit program třetích stran, který se specializuje na ochranu v reálném čase, aby získal podrobnější hodnocení zdraví vašeho zařízení.

 • Otevřete vyhledávací lištu na hlavním panelu kliknutím na ikonu zvětšovacího skla. Můžete to také přivést s klávesovou zkratkou Windows.
 • Zadejte zabezpečení systému Windows a spusťte jej z výsledků vyhledávání.
 • Přepněte na kartu ochrany hrozby viru pomocí domovské obrazovky nebo nabídky v levém podokně. Klikněte na odkaz na možnost skenování.
 • Vyberte možnost úplného skenování. Toto zkontroluje každý jednotlivý soubor na všech vašich discích, aby se zajistilo, že se nemohou skrýt žádné hrozby. Vezměte na vědomí, že toto skenování může trvat více než 1-2 hodiny, v závislosti na tom, kolik souborů máte na svém systému.
 • Kliknutím na tlačítko Skeny nyní spusťte skenování. Pokud je detekována hrozba, Windows automaticky karanténa nebo ji zcela odstraní. Výsledky skenování můžete poté zkontrolovat.

Metoda 2. Aktualizujte Windows na nejnovější verzi

Aktualizace vašeho systému může snadno vyřešit problémy, jako je příkaz Disp nefunguje. Zde jsou pokyny. Níže uvedené kroky jsou pro Windows 10. ale mohou být také použity pro Windows 8. a poslední verze Windows 11.

 • Kliknutím na ikonu Windows vlevo dole na obrazovce vyvoláte nabídku Start. Vyberte nastavení. nebo použijte zkratku Windows I.
 • Klikněte na aktualizaci bezpečnostní dlaždice. To je místo, kde najdete většinu nastavení aktualizace Windows a vybrat, kdy přijímat aktualizace.
 • Nezapomeňte zůstat na výchozí kartě Windows Update. Klikněte na možnost kontroly pro aktualizace a počkejte, až Windows najdete dostupné aktualizace. Pokud vidíte zobrazené aktualizace, klikněte na odkaz Zobrazit všechny volitelné aktualizace a nainstalujte je.
 • Když Windows najde novou aktualizaci, klikněte na možnost instalace. Počkejte na stažení Windows a použijte potřebné aktualizace.

Metoda 3. Resetujte komponenty aktualizace Windows

Windows Update se může občas poškodit, což vyžaduje resetování. Poté budete moci nainstalovat dříve uvíznuté aktualizace bez problému, což vám může pomoci opravit příkaz Disp.

 • Otevřete vyhledávací lištu (zkratka klávesnice Windows) a do vstupního pole zadejte příkazový řádek. Klepněte pravým tlačítkem myši na výsledky odpovídajícího vyhledávání a vyberte běh jako správce.
 • Pokud je výzva ovládáním uživatelského účtu (UAC), klikněte na Ano a nechte aplikaci spustit s administrativními oprávněními.
 • Nejprve musíte zastavit čtyři služby, které mohou být spuštěny na vašem zařízení. Chcete.li to provést, zadejte příkazy níže v následujícím pořadí a za každý řádek stiskněte klávesu Enter na klávesnici:
 • Ren C: \ Windows \ SoftwaredIstribution SoftwareDistribution.starý
 • Ren C: \ Windows \ System32 \ catroot2 catroot2.starý
 • Net Start Wuauserv
 • Net Start Cryptsvc
 • Čisté startovací bity
 • Net Start Msiserver

Poslední myšlenky

To je vše, co je třeba vědět o příkazu disp na Windows, včetně toho, co to dělá, jak to funguje a kdy by měl být použit. Doufáme, že jste náš příspěvek považovali za užitečný při řešení potíží s odhodou a více se dozvěděli o postupu.

Pokud existují nějaké dotazy, které zbývají nezodpovězené nebo problémy, které nejsou řešeny, neváhejte se oslovit. náš tým odborníků by rád pomohl! Mezitím udržujte krok se všemi věcmi tím, že zkontrolujte další články o řešení problémů a sledujte nás na sociálních médiích.

Sledujte náš blog a získejte více skvělých článků, jako je tento! Kromě toho si můžete prohlédnout naše centrum nápovědy, kde najdete spoustu informací o tom, jak řešit různé problémy.

oprava, disp, error, nepodporuje

Ještě jedna věc

Zaregistrujte se do našeho zpravodaje a získejte včasný přístup k našim blogovým příspěvkům, propagačním a slevovým kódům. Děkuji za přečtení! Doufáme, že se brzy uvidíme.

Doporučené články

Neváhejte se oslovit s otázkami nebo požadavky, které byste chtěli pokrýt.

Oprava: Disp Error 50, Disp nepodporuje servisní Windows PE s možností /online (vyřešeno)

Tento tutoriál obsahuje pokyny k vyřešení následující chyby při spuštění příkazu Disp „.exe /online /čištění-image /restorehealth „z prostředí pro obnovení Windows:„ Chyba 50, Disp nepodporuje servisní Windows PE s možností /online “.

Výše uvedená chyba dochází, protože ve Winre operační systém není spuštěn, takže /online přepínač je v tomto případě zbytečný. Ve skutečnosti /online přepínač v Disc Tool, určuje, že akce má být přijata na operačním systému, který je v současné době spuštěn.

Jak opravit: Error 50 Disp nepodporuje servisní Windows PE s možností /online. (Windows 10)

Po spuštění počítače z instalačního média Windows 10 stiskněte klávesy Shift F10 na první instalační obrazovce pro spuštění příkazového řádku. 2. Uvnitř okna příkazového řádku Winre získejte seznam všech dostupných jednotek a poskytnutím tohoto příkazu:

Poté zjistěte, která jednotka obsahuje složku „Windows“ zadáním tohoto příkazu:

E.G. Chcete.li zobrazit obsah jednotky C:, zadejte: „Dir C:“ (bez citátů). Pokud nevidíte složku „Windows“ na jednotce C:.G. „Dir d:“, „dir e:“, atd.), dokud neuvidí složku „Windows“.

[Jak můžete vidět na níže uvedeném snímku obrazovky, složka Windows (v tomto případě) je umístěna na D: Drive.]

Jakmile najdete jednotku „Windows“ (E.G. „D“ v tomto příkladu) uveďte tento příkaz k opravě obrazu offline Windows:

Poznámky: 1. Kde d = pohon Windows. (Změňte to podle vaší situace) 2. Existuje prostor mezi \ /(„… /image: d: \ /cleanup-image…“) 3. Pokud po provedení výše uvedeného příkazu obdržíte „Chyba 0x800F081F: Zdrojové soubory nemohly být nalezeny“, pak proveďte upgrade opravy. Udělat to:

Po dokončení operace DISP poskytněte následující příkaz SFC k dokončení oprav.

Poznámky: 1. Kde d = pohon Windows. (Změňte to podle vaší situace). 2. Mezi \ /(„… /offbootdir = d: \ /offwindir…“) existuje prostor

Po dokončení operace restartujte počítač.

POZNÁMKA: Pokud nemůžete chybu opravit pomocí výše uvedených pokynů, záložku svých souborů a čisté instalace Windows.

Prosím, zanechte komentář v sekci komentáře níže nebo ještě lépe: Líbí se a sdílejte tento blogový příspěvek v sociálních sítích, abyste pomohli šířit slovo o tomto řešení.

Pokud byl tento článek pro vás užitečný, zvažte prosím podporu tím, že poskytnete dar. Dokonce i 1 může pro nás udělat obrovský rozdíl.

Osm různých způsobů, jak pořizovat snímky obrazovky v systému Windows 11/10.

75 комментарии и мнения

Děkuji, děkuji, děkuji! Tolik instrukcí pro DECS Předpokládejme, že jej používáte z Windows, to byl první tutoriál, který jsem zjistil, že mi říká, co mám dělat z prostředí opravy. Poté, co jsem sledoval pokyny, jsem restartoval, ale stále jsem dostal RE, takže si myslel. Poté se restartoval a všechno se objevilo dobře. Nejste si jisti, co se děje, ale jisté, že to bylo díky vám.

Žádný z příkazů v článku nefunguje například: „Chyba: 1639 Příkazový řádek chybí požadovaný příkaz servisu.„To v reakci na: odmítnutí.EXE/Image: D: \/Cleanup-Image/RestoreHealth

Napsáno v dispu.EXE /Image: C: \ /Cleanup-image /RestoreHealth Got Chyba: 2 Nelze získat přístup k obrázku. Ujistěte se, že existuje image cesta a adresář Windows pro obrázek a máte ve složce oprávnění ke čtení. Soubor protokolu LOG ​​najdete na x: \ Windows \ logs \ desm \ desm.Přihlaste se, jak to mohu opravit?

Tento příkaz jsem spustil dvakrát a obdržel jsem následující: „Chyba: 1016 Došlo k chybě, která se pokusila o přístup k obrázku. Pro více informací si prohlédněte soubor protokolu. Soubor LOG LOG najdete a x: \ Windows \ logs \ desm \ desm.Protokol „Z této chybové zprávy předpokládám, že oprava nefungovala. Zkontroloval bych soubor protokolu Disl, ale jsem si jistý, že bych nevěděl, co dělat s informacemi, které jsem tam viděl. Přesto jsem vděčný za pokus. Mám pocit, že vaše pokyny mě přiblížily k ukládání informací na mém pevném disku, než kdokoli jiný tam venku. Děkujeme za vaše přímé a jasné pokyny.

Randy: Myslím, že do příkazu SFC zadáte špatný dopis. Zkuste prosím následující a řekněte mi výsledky: 1. In (Winre) příkazový řád typu bcdedit a stiskněte klávesu Enter. 2. Podívejte se, do kterého oddílu vidíte „Systemroot.-— \ Windows“. 3. Pak se podívejte nad touto řádkem a zjistěte dopis s pohonem (E.G. „OsDevice —- Část = D:“). 4. Nakonec uveďte příkaz „SFC /Scannow /Offbootdir = x: \ /offwindir = x: \ Windows“, ale nahraďte dopis „X“ dopisem na lince ‚Osdevice‘ (e (E.G. „D“).

Lakonst, doufám, že se nepřenáší. Odpověděl jsem, ale vypadá to, že se můj poslední komentář ztratil. Sledoval jsem původní pokyny a zjistil jsem, že složka „Windows“ je na Drive „C“ v mém notebooku. Spustil jsem „bcdedit“ a potvrdil jsem tyto informace. Přál bych si, aby to bylo něco tak jednoduchého, jako je složka Windows jen na jiné jednotky, ale bohužel tomu tak není. Jakékoli jiné nápady? dík.

Randy, 1. Uveďte následující příkaz v příkazovém řádku Winre: Desm /Image: C: \ /Get-Backages 2. Pokud obdržíte stejnou chybu („Při pokusu o přístup k obrázku došlo k chybě“), zkuste obnovit registr s tímto příkazem: Kopírovat C: \ Windows \ System32 \ config \ regback \. C: \ Windows \ System32 \ config 3. Pak znovu dejte: odmítnutí /image: c: \ /get-balení 4. Pokud je výstupem seznam nainstalovaných balíčků, restartujte a pokuste se spustit PC normálně a pokud nemůžete spustit příkaz níže pro opravu obrázku: Desm: Desm.EXE /Image: C: \ /Cleanup-Image /RestoreHealth

Lakonst, dodržoval jsem dřívější pokyny, které řekli, jak zjistit, kterou jednotku je řešit. Tyto pokyny mi řekli, že složka „Windows“ byla na jednotce C. Když spustím „bcdedit“ to říká, v řádku nad SystemRoot: „oddíl = c“, takže jsem si jistý, že píšu správný dopis s pohonem. Jakékoli jiné nápady? dík!

oprava, disp, error, nepodporuje

Stejná chyba, jakou jsem obdržel. Pak jsem to udělal, že jsem vložil prostor mezi obrázek: C: \ /Cleaup-Image…. „C: \ /Cleanup-Image“, který prohloubil můj problém

Lakonst, doufám, že se nepřenáší. Odpověděl jsem, ale vypadá to, že se můj komentář ztratil. Sledoval jsem původní pokyny a zjistil jsem, že složka „Windows“ je na Drive „C“ v mém notebooku. Spustil jsem „bcdedit“ a potvrdil jsem tyto informace. Přál bych si, aby to bylo něco tak jednoduchého, jako je složka Windows jen na jiné jednotky, ale bohužel tomu tak není. Jakékoli jiné nápady? dík.

odmítnout.exe /image: d: \ /cleanup-image /restoreHealth obvykle je okna v jednotce C: Desm.Exe /Image: C: \ /Cleanup-image /RestoreHealth Nezapomeňte na prostor mezi \ /A Zpráva se objevila, že velikost adresáře škrábance může být nedostatečná, ale proces pokračoval stále čekáním na výsledky při psaní této zprávy

RCB: Za předpokladu, že Drive Windows je jednotka „D:“: 1. Uveďte následující příkaz k vytvoření adresáře poškrábání: Mkdir D: \ Scratch 2. Poté zadejte příkaz Disp následujícím.EXE /Image: D: \ /Scratchdir: D: \ Scratch /Cleanup-Image /RestoreHealth

Napsal jsem přesně tak, jak jste zmínil. a obdržel chybu: 3 „Systém nemůže najít zadanou cestu“ „Došlo k chybě uzavření servisní komponenty v obrázku“. Co lze udělat hned teď.

Nedostal jsem mezeru, pane napsal jsem přesně tak, jak jste instruovali. Vytvořil Scratch Dir a dokonce i poté, když jsem Eun the /RestoreHealth Command Recive „chyba: 3“ „Systém nemůže najít zadanou cestu“ „Došlo k chybě uzavření servisní komponenty v obrázku“ „Počkejte několik minut a zkuste to zkusit Spuštění příkazu znovu „Prosím, řekněte mi, co jiného lze udělat.

Ujistěte se, že spustíte svůj systém pomocí instalační média Windows se stejnou architekturou vydání Windows 10 jako nainstalovaný OS.

AHOJ. Získávám chybu při spuštění prvního příkazu.EXE /Image: D: \ /Cleanup-Image /RestoreHealth Chyba: 87 RestoreHealth možnost v tomto kontextu není rozpoznána.

Dobrý den, doufám, že na tyto комментари и мнения. Udělal jsem všechno správně, dokonce jsem vytvořil adresář poškrábání. Ale když disp zasáhne 84.2% to mi dává chybu „zdrojového souboru“. Když googlujete tuto chybu? Při nakládání Windows mohu spustit svůj počítač pouze v bezpečném režimu, jinak ukazuje zelené vodorovné pruhy a havárie (černá obrazovka). Díky předem

@Yannick: Pokud můžete spustit Windows v bezpečném režimu pomocí sítí, otevřete a administrativní příkazový řád a spusťte tento příkaz: DESM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Jsi spořič života! Strávil jsem hodiny snahou opravit svůj počítač. Narazil jsem na váš návrh a fungovalo to. Děkuji!

Snir Amira: Opravte Windows 10 podle pokynů z tohoto článku: https: // www.opravárena.com/opravné-reinstall-windows-10/

Jimy: Chcete.li problém vyřešit, zkuste následující: 1. Ujistěte se, že složka Windows existuje na jednotce D: \. 2. Opětovné natírání a znovu vytvořte instalační média Windows. 3. Pokud nemůžete problém vyřešit, proveďte upgrade opravy Windows 10. To udělat: a. Boot z Windows USB média. b. V průvodci sestavováním systému Windows stiskněte „Next“ a poté klikněte na „Nainstalovat nyní“. C. Přijměte „licenční smlouvu“. d. Na otázku vyberte Upgrade: Nainstalujte Windows a uchovávejte soubory, nastavení a aplikace.

Tento blog byl fantastický! Sledoval jsem všechno. Vy víte, o čem to mluvíš. Všechno bylo přesně tak, jak se to hrálo. Díky za nevědomky pomoc!!

Ahoj lakonst. prošel všemi procesy v tomto vlákně. ne. také provedl adresář Scratch. stále dostával chybu. 23. došlo k chybě inicializace jakékoli nápady? dík!

Pokud je složka „Windows“ na jednotce D: \, pak: 1. Spusťte tento příkaz: Disp /Image: D: \ /Scratchdir: D: \ Scratch /Cleanup-Image /RevertmentPendingactions 2. Restartujte počítač a zkuste normálně spustit do Windows.

Ahoj, jsem z Turecka, takže moje angličtina není dobrá. Moje složka Windows je na disku C. Napsal jsem „Desm.exe /image: c: \ /cleanup-image /restoreHealth “poté, co mi dal chybu: 2 došlo k chybě inicializace. Pro více informací si prohlédněte soubor protokolu. Soubor protokolu LOG ​​najdete na x: \ Windows \ logs \ desm \ desm.log

Spusťte tento příkaz: Disp /Image: C: \ /Scratchdir: C: \ Scratch /Cleanup-Image /RevertmentPendingactions 2. Restartujte počítač a zkuste normálně spustit do Windows.

Dostal jsem chybu 0x800f081f Zdrojové soubory nebyly nalezeny, použijte možnost „Zdroj“ k zadání umístění souborů, které jsou potřebné k obnovení funkce. Co dělám špatně?

@Greg: Nic. Instalace Windows je poškozena. Navrhuji provést aktualizaci opravy Windows 10. To udělat: a. Boot z Windows USB média. b. V průvodci sestavováním systému Windows stiskněte „Next“ a poté klikněte na „Nainstalovat nyní“. C. Přijměte „licenční smlouvu“. d. Na otázku vyberte Upgrade: Nainstalujte Windows a uchovávejte soubory, nastavení a aplikace. Pokud nemůžete provést upgrade, pak znovu zálohujte soubory a vyčistěte se znovu nainstalovat Windows.

Ahoj! Úspěšně jsem prošel krokem 5 a provedl jsem „SFC /Scannow /Offbootdir = D: \ /Offwindir = D: \ Windows“ Nyní jsem zaseknut „. Tento proces bude trvat někdy.„Nějaká představa, kolik času to může trvat?

Totéž zde. Mohl bych skenovat zdraví a nenalezl to žádný problém. Scannow je však zaseknutý stejnou zprávou a je to přes hodinu. Bez zobrazení procenta nebo cokoli. Pomoc

Pračka F05 Chyba Kód Fix Hotpoint Indesit

Poté, co jsem minimalizoval okno a znovu otevřel, byla zpráva tam, že skenování je dokončeno bez problému. Přesto můj počítač nezačne. Nevím, proč se to stalo. Problém byl zahájen po restartování PC, ale často jsem to udělal a verze Windows byla nejnovější. Použil jsem předinstalovaný software s názvem „HP Power AC“ nebo něco, co vám umožní udržovat nízkou baterii, i když je počítač připojen k adaptéru. Bylo to před restartováním počítače. Myslíte si, že to způsobilo problém?

Znovu jsem dostal chybu 50. Říká mi, že potřebuji nejnovější verzi Disp, ale nemůžu se ani dostat do svého počítače, protože mi to nedovolí vstoupit do mého kolíku (a nemohu vstoupit do SafeMode, proto to dělám).

Ahoj. Odmítnout.Příkaz exe vyvolává chybu: 50 zpráv pro mě také. Můj problém pochází ze smyčky obnovy systému. Po dvanácti hodinách to musel vypnout. Když jsem restartoval počítač, začalo to, „příprava na automatickou opravu“ a po „diagnostice počítače“, poskytla zprávu o selhání. Řekl neschopný opravit. Vyzkoušejte pokročilé možnosti nebo vypnutí. Nelze vstoupit do bezpečného režimu se sítí nebo cokoli bez hesla. Přesto je moje heslo správné. Chkdsk Scan nevykazoval žádnou korupci. Mít problém dostat se do nouzového režimu (F8) kvůli automatickému spuštění (automatické opravy systému) přerušení, jak se objeví možnost bezpečného režimu. Pak to dělá totéž, „automatická oprava systému“.

oprava, disp, error, nepodporuje

Dobrý den, nejprve mi dovolte říci, že je to fantastický zdroj: děkuji. Vyzkoušel jsem každou vestavěnou možnost obnovit a opravit svůj notebook Windows 10. Dokonce jsem měl problémy s bootováním přímo do příkazového režimu. Už nemohu ani zavést do nouzového režimu. Zjistil jsem, že váš blog a ověřené Windows je na jednotce: C :: a běžel: Desm.EXE /Image: C: \ /Cleanup-Image /RestoreHealth. Rychle dokončilo „Chyba: 23“ Zkontroloval jsem syntaxi a znovu se znovu změnil: žádná změna. Poté jsem vyzkoušel: SCN /Scannow /Offbootdir = C: \ /Offwinddir = C: \ Windows… Začne to, pak se vrátí: Ochrana zdrojů Windows nemohla provést požadovanou operaci, kterou jsem velmi opatrný, abych zkontroloval svou syntaxi pro překlepy. Stále se bavím, když se to snažím opravit, ale pracoval jsem na tom celé dny. Znovu: Vyzkoušel jsem každou možnost z W10, dokonce jsem se snažil zavést nástroj pro tvorbu médií Windows z Flash Drive. Jde do nekonečné opravné smyčky „Can’t Repair“. neúspěšné atd. Poznámka: Když to všechno začalo, i.byl schopen udělat čerstvý znovu nastavený úsporu pomocí nástroje Win10: nic uloženého a několik dní to běželo dobře: pak zpět na čtvercový jeden. Nějaké nápady? Myslím, že je viníkem jednotku nebo základní deska. Dříve se skenuje v nouzovém režimu s Kaspersky, Malwarebytes a Kaspersky škodlivý nástroj pro odstranění softwaru. Zajímalo by mě, jestli zbývá něco jiného než pokusit se přeformátovat pohon

Také jsem byl schopen spustit: Disp /Image: C: \ /Scratchdir: C: \ Scratch /Cleanup-Image /RevertPendingactions Tento vrácený: Nasazení zobrazování servisní a správní nástroje Verze: 10.0.18362.1 Chyba: 123 Nelze získat přístup k obrázku. Ujistěte se, že existují obrazové cesty a adresář systému Windows pro obrázek a máte oprávnění na čtení ve složce …… zní to, jako bychom to udělali zde?? 🙂

Věřím, že pohon je poškozen. Připojte jej k jinému počítači (pokud můžete), zálohujte soubory a otestujte jednotku pro chyby. Pokud je disk v pořádku, proveďte čistou instalaci oken.

Příkaz Disp a příkaz SFC dokončil bez chyb. Notebook stále nedokáže spustit a výchozí hodnota do odstraňování problémů. Mám podezření, že máme poškozený pevný disk. Jakékoli jiné možnosti?

Dobrý den, když se pokusím spustit „SFC /Scannow /Offbootdir = D: \ /Offwindir = D: \ Windows“, dostanu „Ochrana zdrojů Windows neprovádí požadovanou operaci“, když se pokusím spustit aktualizaci oprava Windows z USB Boot Drive It říká: „Možnost upgradu není k dispozici, protože na jednotce již existuje kopie systému Windows 10“. Nemůžu spustit odmítnutí, protože jsem offline a vytvořil jsem adresář poškrábání, ale stále to poskytlo chybovou zprávu? Můžete mi prosím pomoci tady. dík

Ujistěte se, že používáte správná instalační média USB Windows podle vaší edice a architektury Windows. (E.G. Pokud máte Windows 10 64bit, potřebujete instalační média Windows 10 64bit USB.)

Ano, vytvořil jsem média USB s Windows 10 64bit, ale zdá se, že to neumožňuje přeinstalovat přes váš existující systém pouze opravit Windows, můžete to udělat pouze po načtení oken s touto offline možností je to pouze to, že je to pouze tak Odstraňte oddíly a proveďte úplnou přeinstalaci? Jakékoli nápady na ostatní příkazy? Opravdu chci provést skenování SFC a odmítnout skenování.

Vynikající následné sledování. dík! Pracuji na stroji klienta. Klient tvrdí, že před časem nainstaloval Windows 10 přes Windows 7. Spuštění WMIC LOGICALDISK ZÍSKEJTE JMÉNO VÝHODY C:, D:, E:, F:, G:, X: DIR E: Vrací Windows7_os Dir G: Vrací zařízení není připraveno, je možné, že nainstalují Win 10 na g: a to je poškozené? Běh Disp.EXE /Image: G: \ /Cleanup-Image /RestoreHealth-vrací se “chyba 21-Nelze získat přístup k obrázku.„Spuštění chkdsk g: /f /r /x. návraty“ Nelze otevřít hlasitost pro přímý přístup “Začínám si myslet. Díky Jim

Zkoušel jsem to, ale když jsem spustil příkaz SFC /Scannow /Offbootdir = D: \ /Offwindir = D: \ Windows, dostal jsem zprávu, že je oprava systému, která vyžaduje restartování k soutěži o konkurence. Restartujte Windows a znovu spusťte SSFC. Zkoušel jsem to jak z mého zotavení USB, tak bez něj, ale stále dostávám tuto zprávu, když spustím příkaz SFC. Pomoc

Ahoj, nejsem echie, ale snažím se opravit 8leté počítač, původně Windows 7, ale v průběhu let upgradoval na nejnovější verzi Windows 10. Minulý týden to havarovalo při restartování s výjimkou vlákna chybového systému, která není zpracována. Nebyl jsem schopen zavést do nouzového režimu nebo obnovit systém z bodu obnovení a oprava startupu problém neopravila, takže jsem vytvořil zaváděcí USB s Windows 10. Když vstoupím do SFC /Scannow /Offbootdir = f: \ /offwindir = f: \ Windows Získejte chybovou zprávu. Restartujte Windows a znovu spusťte SFC. Snažil jsem se restartovat svůj počítač bez úspěchu. Můžete to pomoci vyřešit, prosím?

Dále k výše uvedenému mohu bezpečně smazat soubor čekající.XML ve složce WinSxs? Toto je návrh na jiném fóru

To funguje. Páni, netušil jsem, proč příkazy, které každý článek navrhl, pro mě nefungovalo. Informace o nalezení správného dopisu o pohonu a spuštění s /offwindir byly klíčovými informacemi, které všichni ostatní odcházeli. Dokonce i po určení, že oprava fungovala „Pokud nemůžete zavést instalaci systému Windows 10“! Nemohu ti dost poděkovat, zachránil jsi mě před úplným přeinstalováním! Budu za to samo o sobě darovat do záložek vašeho webu pro příštím čas, kdy se Windows rozhodne svléknout.

Člověče, nevím, jestli si tento komentář někdy přečtete, ale vaše vysvětlení tohoto příkazu mi pomohlo obnovit můj počítač a pokaždé, když to fungovalo, zatímco nic jiného nebylo. Děkuji mnohokrát !

Ano. Konečně někdo, kdo ví, jak opravit problém SFC /Scannow, který není pracovní problém? Příkazový řádek. Bcdedit /DeleteValue (aktuální) bezpečná bota. ° nedělá nic. Udržujte příkaz Hetting, který není platný, nebo řetězec není rozpoznán. Zkoušel jsem různé změny. „Safeboot“, „“. Nic cmmand výzva. BCDedit /Enum Systém konfigurace dat Boot Configuration Nelze se pokusit načíst nebo obnovit soubor do registru, ale… jakékoli nápady?

Dobrý den, děkuji za tento článek, ale neexistuje nic takového jako „upgrade opravy“. Disk instalace okna to neumožňuje. Jediným způsobem, jak tuto možnost použít, je spuštění nastavení.exe uvnitř oken, ne v PE.

Ahoj! Nejste si jisti, zda stále odpovídáte na комментари и мнения. Sledoval jsem pokyny a složka Windows je v C. Vložil jsem následující příkaz: x: \ Windows \ System32dism.Exe /Image C: \ /Cleanup-Image /RestoreHealth pak říká: Nasazení obrazu Obrací a správa Verze nástroje: 10.0.19043.1766 Velikost adresáře poškrábání může být nedostatečná k provedení této operace. To může způsobit neočekávané chování. Pomocí možnosti /Scratchdir ukažte na složku s dostatečným poškrábáním. Doporučené velikosti nejméně 1024 MB. 10.Chyba 6%: 112 Na disku není dostatek místa. Soubor protokolu LOG ​​najdete na x: \ Windows \ Logs \ Disc \ Disk.Protokol Nejsem si jistý, jak používat možnost /Scratchdir. Mohl byste mi prosím dejte vědět, jak to opravit?

Pokud je disk Windows Drive „C:“ 1. Uveďte následující příkaz k vytvoření adresáře poškrábání: Mkdir C: \ Scratch 2. Poté zadejte příkaz Disp následujícím.EXE /Image: C: \ /Scratchdir: C: \ Scratch /Cleanup-Image /RestoreHealth

Děkuji vám za užitečný průvodce, většinu času jsem měl modrou obrazovku s chybou „Nevyjádřetelný svazek boty“, poté, co jsem se pokusil provést nástroj CHKCFK a SFC v CMD v diagnostickém režimu zavádění, modrá obrazovka zmizela, ale Windows zavěšená dovnitř Přihlašovací obrazovka se zprávou „Počkejte prosím na správce relací“, plyne tato příručka Problém byl vyřešen. Děkuji

Děkuji za tak skvělý příspěvek. Zkoušel jsem všechno navržené pro všechny různé chyby. Můj konkrétní problém je s bitlocker. Windows je v jednotce C. Dostanu chybu 267 a všechno, co jsem zkusil, se cirkuluje zpět na začátek. Sledoval jsem několik dalších věcí s jedinými možnostmi konfigurace uvedených na startovní obrazovce. Toto je zbrusu nový počítač, někdo v domě to začal a nesledoval správné kroky. Nyní jsme uvízli bez účtu Microsoft, bez zálohovacího bodu, CD nebo USB, bez klíčů a mimo možnosti. Snažíme se provést úplný resetování. Další chybou, kterou často dostanu, je chyba 0x80310000. Nějaké návrhy?

Jak opravit soubory Windows 10 pomocí nástroje Disp a SFC

Všimli jste si, že systém Windows 10 se začíná cítit buggy, vyžaduje čas vypnutí nebo spuštění, zamrzne, reaguje nebo prostřednictvím různých chyb při otevřených aplikacích? Toto je známka korupce systému systému, kdykoli k nám přijde k řešení, proto doporučujeme spustit nástroj pro kontrolu souborů systému. To detekuje a obnoví chybějící, poškozené soubory se známou dobrou verzí, ze speciální složky mezipaměti umístěnou na %Windir %\ System32 \ dllcache.

Někdy však uživatelé hlásí kontrolu systému systémového souboru, který není schopen opravit poškozené soubory Výsledky „Ochrana zdrojů Windows nalezla zkorumpované soubory, ale některé z nich nebyly schopny opravit“. Pokud také bojujete s problémy, jako je tento tento běžící nasazení obrazu Service and Management (Disc). Zde jak opravit Windows 10 pomocí nástroje Disp a SFC.

POZNÁMKA: Pokud vidíte „Ochrana zdrojů systému Windows nalezeno zkorumpované soubory, ale nemohl některé z nich opravit“, zkuste restartovat počítač v bezpečném režimu a znovu spustit příkaz. Stále má stejný problém s nástrojem SFC, který není schopen opravit, pak zkuste níže.

Opravte Windows 10 pomocí nástroje Disc

K opravě obrazu systému Windows v počítači můžete použít tři hlavní možnosti, které můžete použít s disp, včetně CheckHealth, ScanHealth a Restorehealh, chcete je použít v tomto pořadí.

Nástroj Disc napíše následující soubory protokolu, které lze použít k analýze stavu provozu a chyb:

Příkaz Disc CheckHealth

Chcete.li opravit a opravit Windows 10 pomocí Disc, nejprve otevřete příkazový řád jako správce. Poté zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter a proveďte příkaz.

Disp /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Poznámka: /CheckHealth se používá ke kontrole, zda byl obrázek označen jako poškozený neúspěšným procesem a zda lze korupci opravit. Tento příkaz nic neopravuje, hlásí problémy pouze tehdy.

Disp ScanHealth Command

Můžete také použít příkaz /Scanhealth ke kontrole úložiště komponent pro korupci.

Disp /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Trvá to výrazně prodlouženější doba než možnost CheckHealth, ale pomocí tohoto přepínače může být důkladně proveden důkladný test a také zapíše výsledky do souboru protokolu.

POZNÁMKA: Zatímco běžící odklon pomocí /restoreHealth nebo /ScanHealth, všimnete si, že se tento proces bude zdát uvízl na 20% nebo 40%, ale je to normální chování. Po několika minutách skončí operace podle očekávání.

Odpojte příkaz RestoreHealth

Nyní použijte příkaz Disp s přepínačem /restorehealth, abyste prohledali obrázek Windows pro jakoukoli korupci a automaticky proveďte opravu.

Disp /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Výše uvedený příkaz se pokusí použít aktualizaci Windows k nahrazení poškozených souborů. Dokončení tohoto procesu trvá dlouho. Pokud se problém také rozšířil na komponenty aktualizace Windows, budete muset zadat zdroj obsahující známé dobré soubory pro opravu obrázku.

Odpojte RestoreHealth pomocí možností zdroje

Pro toto první stahování Windows 10 ISO se stejnou verzí a vydáním vaší aktuální verze Windows 10. Po dokončení procesu stahování klikněte pravým tlačítkem na soubor ISO, vyberte namontovat a poznamenejte si cestu pohonu.

Opět otevřete příkazový řádek jako administrátor, zadejte příkaz níže a stiskněte Enter:

Disp /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Zdroj: IsomountPath \ Instalace.Wim

Nebo můžete také spustit následující, abyste omezili použití aktualizace Windows:

Jak používat příkaz Disp k opravě Windows 10/11

Disp (Deployment Image Service and Management) je výkonný nástroj pro opravu obrázků Windows a opravit problémy s systémem. Pokud máte fatální problémy a nemůžete spustit aplikace nebo dokonce používat svůj systém správně.

Tento článek se týká úplného průvodce o příkazu Disc, jak jej používat, kdy jej použít, a věci, na které musíte být při použití tohoto nástroje opatrní.

Kde použít příkaz Disp?

Disp Command je již zabudován do Windows. Příkaz můžete spustit z příkazového řádku nebo Windows PowerShell.

Kdy byste to měli použít?

Před spuštěním příkazu Disc však byste měli nejprve vyzkoušet příkaz SFC. Nevím o příkazu SFC? Bez obav. Pokryjeme to také.

Jaký je příkaz SFC

Systémová kontrola souborů (SFC) je dalším vestavěným nástrojem pro Windows pro opravu chybějících a poškozených systémových souborů. Používá se ke skenování oken a obnovení těchto souborů. Pomocí tohoto příkazu můžete vyřešit mnoho defektů.

Opravte soubory systému pomocí příkazu SFC

 • /Scannow → Skenování a opravy Všechny chráněné soubory operačního systému
 • /Verifyonly → pouze skenování souborů a neopravuje je
 • /ScanFile = Soubor → Skenování a opravy pouze konkrétního souboru

Pro tento tutoriál použijeme možnost /skandow.

Nejprve musíte otevřít příkazový řádek s oprávněním správce. Přejděte na vyhledávání a začněte psát příkazový řád. Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte běžet jako správce. Získáte výzvu. Stačí vybrat ano, aby se příkazový řád spustil

Nyní zadejte následující příkaz

Spuštění příkazu SFC /Scannow

Začne skenovat počítač pro všechny poškozené soubory. Obvykle to trvá pár minut, než všechno skenuje, takže počkejte trochu.

Pokud všechno jde hladce a nenajde nic rybího, dostanete zprávu „Ochrana zdrojů Windows nenalezla žádná porušení integrity.“

Pokud získáte zprávu „Ochrana zdrojů systému Windows, ale místo toho nemohla některé z nich opravit“, zkuste použít příkaz v nouzovém režimu.

Jakmile tento příkaz opraví poškozené soubory pomocí místních obrázků, najdete soubory protokolu zde.

%WinDIR%/Logs/CBS/CBS.log

Opravte soubory systému pomocí příkazu Disp

Pokud příkaz SFC nedokázal vyřešit vaše problémy, je čas použít příkaz Disp.

Stejně jako příkaz SFC má příkaz Disp také několik možností. Tyto jsou

Tyto možnosti musíte použít v této konkrétní pořadí. Ukážeme vám, jak používat každou možnost s příkazem a co dělají.

Chcete.li použít příkaz Disp, budete muset znovu použít příkazový řádek. Takže po stejných krocích, které jsme ukázali výše, otevřete příkazový řádek s administrativními oprávněními.

CheckHealth Možnost s příkazem Disp

Možnost CheckHealth vám pomůže najít jakoukoli vadu s obrázkem Windows. Neprovádí to žádné opravy.

Spusťte následující příkaz a zkontrolujte, zda potřebujete provést jakékoli opravy poškozených dat.

Disp /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Běh /kontrola s Disch

Možnost ScanHealth s příkazem Disp

Scanhealth je pokročilejší možností. S ScanHealth můžete naskenovat obrázek Windows pro jakoukoli korupci a zkontrolovat, zda je obrázek opravitelný nebo ne.

Spusťte následující příkaz v příkazovém řádku.

Disp /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Úplné skenování bude nějakou dobu trvat. Takže počkejte, až to úspěšně skončí.

Command. RestoreHealth

Nakonec musíte použít možnost RestoreHealth k opravě jakýchkoli druhů vad na obrázku. Pokud chcete opravit online obrázek pomocí vlastních zdrojů (spíše než Windows Aktualizace), spusťte následující příkaz

Disp /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Pokud však chcete jako zdroj opravy opravit offline obrázek s namontovaným obrázkem, zkuste tento příkaz;

Disp /Image: C: \ Offline /Cleanup-Image /RestoreHealth

Pokud nepřidáváte žádný zdroj, použije se výchozí umístění funkcí na vyžádání. K příkazu můžete také přidat limitAcces, aby se aktualizace Windows nepoužila jako zdroj opravy. Toto je ukázkový příkaz, pokud přidáte zdroj a /limitAccess;

Disp /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Zdroj: C: \ test \ Mount \ Windows /Limeaccess

Pokud jste začátečník a nemáte o všech těchto znalostech, doporučujeme vám použít první příkaz mezi třemi.

Běh /obnovení s Disch

Může to trvat déle než předchozí skenování. Může se dokonce uvíznout na 20% nebo 40%. Nepanikařte, protože to je normální.

Po úspěšném dokončení procesu dostanete úspěšně dokončenou operaci obnovy.„Zpráva.

Soubory protokolu najdete zde;

%windir%\ logs \ disc \ desm.log

Používají se běžné problémy po /obnovení

Po použití výše uvedeného příkazu můžete čelit některým problémům. Zde zdůrazňujeme dva běžné problémy, kterým můžete čelit. Pokud čelíte jiným problémům, dejte nám vědět v комментарии и мнения.

„Zdrojový soubor nemohl být nalezen“ problém

 • Krok 1: Spusťte příkazový řádek jako správce.
 • Krok-2: Zadejte příkaz DESP /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup a stiskněte klávesu Enter.
 • Krok 3: Nyní zadejte disp /online /čištění image /restorehealth a stiskněte klávesu Enter.
 • Krok 4: Zadejte tento příkaz SFC /Scannow a stiskněte klávesu Enter.
 • Krok 5: restartujte počítač, abyste zjistili, zda je váš problém vyřešen nebo ne

Chyba: 4448 Problém

Tato chyba je způsobena poškozeným systémovým souborem. Můžete to opravit pomocí upgradu systému na místě. Možná také budete chtít zkontrolovat problémy s pevným diskem a zda je váš počítač schopen úspěšně zavést.

Chyba: 87 Problém

Tento problém je způsoben hlavně ze dvou důvodů.

 • Nepřikládání příkazu správně. Například, pokud někdo zapomene přidat prostory a typy disp/online/čištění-image/restorehealth.
 • Pokud jste zapomněli spustit příkazový řád jako správce.

Co dělat, pokud Disf nefunguje?

Pokud vaše systémové problémy stále přetrvávají po spuštění příkazů SFC a Disc, existuje několik způsobů, jak můžete jít.

Pokud jste dříve vytvořili bod obnovení, zkuste obnovení systému. Je pravděpodobné, že váš počítač byl v dobrém zdravotním stavu, když jste vytvořili bod obnovy.

Alternativně můžete vzít zálohu a zkusit znovu nainstalovat okna. Neztratíte soubory, jako jsou obrázky nebo dokumenty. Budete však muset přeinstalovat všechny programy.

Proč používat příkaz Disp

Pomocí příkazu disp můžete

 • Zkontrolujte poškozené funkce okna a systémové soubory.
 • Identifikujte a opravte mnoho chyb a problémů souvisejících s operačním systémem Windows (BSOD, havárie aplikací, systémové funkce nefungují).
 • Opravte soubory, které nalezena kontrola souborů systému nebo ochrana zdrojů Windows, ale nepodařilo se o opravu.
 • Obnovte obrázek systému, abyste mohli opravit instalaci Windows.

FAQ

Jaký je příkaz Disp?

Nasazení obrazu Servisní a správa (DESP) je vestavěný nástroj příkazového řádku používaný pro servis a přípravu obrázků Windows.

K servisu obrazu systému Windows můžete použít (.wim) nebo virtuální pevný disk (.VHD nebo.vhdx).

Jak mohu spustit příkaz Disp?

 • Krok 1: Přejděte na hledání. Klávesová zkratka klávesy okna můžete použít.
 • Krok-2: Spusťte příkazový řád v vyhledávacím panelu.
 • Krok 3: Rick-Click na příkazovém řádku a stiskněte spuštění jako správce.
 • Krok 4: Zadejte příkaz Disp.

Měl bych nejprve spustit disf nebo SFC?

Nejprve byste měli spustit SFC. A pak odmítnout, pokud SFC problém vyřeší. Nástroj SFC se používá pro kontrolu chybějících systémových souborů a jejich obnovení z mezipaměti. Na druhou stranu, Disp Command Opravuje obrázky Windows tím, že získáte náhradu ze serverů Windows.

Co je to obrázek vyčištění?

Možnost vyčištění /čištění je přidána s příkazem Disc, když je spuštěna. Používá se to pro opravu vad v obrázcích Windows. Toto je syntaxe, jak se používá možnost /čištění-image:

Disp /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

V tomto tutoriálu jsme pokryli vše, co potřebujete vědět, abyste použili příkaz Disc, abyste mohli vyřešit problémy s počítačem Windows PC. Pokud nám při opravě zmeškali jakoukoli část nebo čelíte nějakému problému, dejte nám vědět v коментарии и мнения.

Dinesh je zakladatelem SysProbs a napsal více než 400 článků. Nadšenec v Microsoft a Cloud Technologies s více než 15 lety IT zkušeností.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS