Opravte lenovo kartu 4 8 Problém s přehřátím. Lenovo Tab 4 8

Opravte lenovo kartu 4 8 Problém s přehřátím

Tablet je jedním z základních gadgetů v našich životech. Dělá to zábavu zábavnou, pomáhá vám pracovat a udržuje vás propojeno se svými přáteli a rodinou, mimo jiné. Ale když se tablet přehří, začne zpožďovat, výkon se spadne, baterie se rychle vypouští a zařízení je příliš horké na to, aby se drželo ve vašich rukou Možná se divíte: „Jak mohu opravit Lenovo Tab 4 8 Přehřátí?“.

Můžete strávit hodiny pokusem o vyřešení tohoto problému s přehřátím. Ale pokud nepoužíváte správné metody, zbytečně ztrácíte čas a skončíte frustrovaným Než se pokusíme opravit přehřátí na kartě Lenovo 4 8, nejprve pochopte-

 • 1 Co se přehřívá? Je to problém?
 • 2.1 případ
 • 2.
 • 2.
 • 2.4 Rychlé nabíjení
 • 3.1 případ
 • 3.2 kamera
 • 3.3 Hraní
 • 3.4 Hotspot
 • 3.5 Streamování
 • 6.1 S:

Lenovo Tab 4 8 a 10 (MWC 2017)

Co se přehřívá? Je to problém?

Všechna elektronická zařízení se zahřívají a je to normální chování

Za generování tepla jsou odpovědné následující komponenty karty Lenovo 4 8.

 • Baterie 4850 mAh, Li-Po-generuje teplo, když je napájení přenášeno dovnitř a ven.
 • Snapdragon 425 (procesor Wi-Fi-generuje teplo při práci, ale více tepla při těžkém používání.
 • 8.0 „, 800×1280 pixelů. generuje teplo při použití s ​​vysokým jasem

Výše uvedené tři komponenty, když se používají nadměrně, když provádíte aktivity, jako je nahrávání dlouhých videí, her a editace videí. Což způsobuje, že se téma zahřívá více než obvykle.

Vytápění nad bezpečnými teplotami může zabít procesor a baterie může explodovat.

Aby se zajistilo, že k tomuto dva nejhorší případy nedochází, tablety udržují teplotu na limitu škrtíním procesoru, obrazovky a baterie.

 • Rychlost procesoru se sníží, což snižuje výkon, a poté si během her všimnete laggy UI; Uvidíte koktání hry nebo uvidíte kapky rámu.
 • . Když jsou teploty nezvládnutelné, váš tablet přestane úplně nabíjet.
 • Jas obrazovky se sníží a nezvýší se, i když jej ručně zvýšíte, takže je obtížnější vidět obrazovku venku.

Je vaše lenovo tab 4 8 přehřátí při nabíjení? Většinou to není problém. Když je energie přenesena z nabíječky na baterii Lenovo Tab 4 8, některé z nich uniknou ve formě tepla z baterie.

Pokud nemůžete udržet tablet pohodlně na rukou nebo blízko uší, přehřátí se; Je to jen trochu teplé.

Podívejte se na níže uvedená řešení-

Pouzdro

Pouzdro snižuje tepl rozptylující z těla vašeho tabletu.

Pokud je tablet v chladném prostředí, může se stále nabíjet, ale snižuje rychlost nabíjení pro správu tepla

.

Firmware

Lenovo Tab 4 8 byla spuštěna v roce 2017 s Androidem 7.0; Pokud tento problém začal poté, co jste aktualizovali software vaší karty Lenovo 4 8, nový software způsobuje přehřátí chyb.

Pokud je k dispozici, aktualizujte svou kartu Lenovo 4 8. Nejnovější aktualizace problém vyřeší.

Předpokládejme, že nevidíte žádné nové aktualizace, zálohujte svá data a proveďte resetování továrny

Nebyla k dispozici žádná aktualizace a tovární reset problém neopravil?

Pak můžete software snížit do starší verze. Ale downgrading software není tak snadný jako upgrade. Pokud tedy chcete bezpečně snížit svůj software Lenovo Tab 4 8, doporučuji vám to udělat z opravárenského centra Lenovo.

opravte, lenovo, kartu, problém, přehřátím

životní prostředí

Prostředí, ve kterém nabíjíte svůj tablet, může přispět k přehřátí. Když nabijete tablet, když je šťáva přenesena na baterii, zahřeje se a očekává se, že tak učiní.

Ale pokud účtujete svou kartu Lenovo 4 8 za přímého slunečního světla nebo v prostředí spalování, váš tablet již nemůže ovládat teplotu a pravděpodobně přestane nabíjet a dokonce i jít dopředu a vypnout se a vypnout a vypnout.

Doporučuji tedy nenabíjet tablet v horkých místnostech, za slunečního světla.

Rychlé nabíjení

Na rozdíl od pěti let, kdy byly nabíječky hodnoceny 5W, většina lidí se neobtěžovala rychlostí nabíjení. Moderní rychlé nabíječky začínají na 20 W a stoupají až 240 W, což může nabít váš tablet za 9 minut!

Takže váš rychlý charger dělá 2-2.5 hodin nabíjení za 30 minut; Proto se zařízení zahřívá a je normální, pokud teplota při rychlém nabíjení stoupá, zařízení automaticky sníží nabíjecí příkon, který zchladí baterii.

Полный обзор Lenovo Tab 4 8 Plus LTE 64 Gb, TB-8704X

Pro tip pro: Chcete.li zajistit, aby se vaše karta Lenovo 4 8 nabíjela nejrychlejší rychlostí, kterou podporuje, měli byste případ odstranit, pokud jste nainstalovali na kartě Lenovo 4 8 a nabijte jej na chladném místě.

Lenovo Tab 4 8 Přehřátí při používání

Tablety mohou přehřát při provádění následujících úkolů, protože jsou intenzivní a náročné na zdroje.

Pouzdro

Tablety rozptylují teplo tělem, ale když instalujeme případ, snižuje účinnost procesu.

.

Fotoaparát

.

Lenovo Tab 4 8 vylepšuje svou 5MP kameru s 1080p nahráváním videa zpracováním obrázků a videí na pozadí.

Lenovo Tab 4 8 může přestat nahrávat video, pokud se příliš zahřeje.

 • Pokuste se nezaznamenat videa na přímém slunečním světle
 • Pokud to není nutné, vypněte záblesk
 • Upravit rozlišení videa a rámečky za sekundu

Hraní

Pokud se vaše karta Lenovo 4 8 při hraní přehřívá, můžete vyzkoušet následující opravy-

opravte, lenovo, kartu, problém, přehřátím
 • Při nabíjení nehrajte hry
 • Upravte nastavení grafiky
 • Nehrajte hry na slunečním světle
 • Během hraní si udělejte přestávky

.

Hotspot

Je vaše lenovo karta 4 8 přehřátí při používání hotspotu?

S tabletem není nic špatného; Když zapnete hotspot tabletu, musí se tablet spojit s mobilní sítí a používat Wi-Fi k působení jako hotspot

Streamování

Je vaše lenovo tab 4 8 přehřátí při streamování?

Když sledujete videa nebo spustíte živý stream, obrazovka, CPU a GPU pracuje současně. Bohužel, baterie se začíná přehřát kvůli těmto třem pracujícím tvrdě a přitahování hodně energie.

.

Následující triky vám pomohou vyřešit problémy s přehřátím při streamování-

 • Místo mobilních dat použijte Wi-Fi
 • Upravte kvalitu videa
 • Snižte jas
 • Zavřete další aplikace na pozadí

Je vaše lenovo tab 4 8 Přehřátí po nedávné aktualizaci? Pokud ano, nebojte se; Mám tě zakryté.

Když aktualizujete tablet Android, uvidíte obvyklý proces instalace, pak se tablet restartuje a vypadá to, že aktualizace je dokončena, ale není to tak. Protože po restartu začne tablet optimalizovat aplikace na pozadí, což vyžaduje více výkonu zpracování, než když je nečinný.

Jediné, co musíte udělat, je počkat na dokončení procesu aktualizace pozadí. Případ můžete také odstranit, pokud jste nainstalovali; Pokud tak učiníte, pomůže vašemu tabletu lépe rozptýlit teplo.

Jak dlouho byste měli čekat?

Neexistuje správná odpověď na to, protože to především záleží na počtu aplikací, které jste nainstalovali na tabletu, a na několika dalších věcech.

.

Žádná z výše uvedených řešení nepracovala?

No, teď je čas navštívit nejbližší opravy Lenovo. Pokud se váš tablet hodně přehřívá, nenavrhoval bych, abyste problém ignorovali, protože to může být nebezpečný.

Zabalení

Podívali jsme se na různé scénáře a činnosti, které mohou způsobit přehřátí Lenovo Tab 4 8.

Pokud jsem zmeškal jakoukoli aktivitu nebo aplikaci, která způsobila přehřátí vaší karty 4 8, dejte mi vědět v коментари и мнения владелццев Section.

Ale dokud konečně neuvidíme novou verzi pravděpodobně nejvýznamnějšího „fantastického“ tabletu, který běží Android, musíme přijmout alternativy.

Jednou z lepších možností je Lenovo Tab 4 8 Plus. Je to kompaktní tablet, který je ideální pro házení do tašky pro váš každodenní dojíždění nebo let a za 200 liber to nezlomí banku.

Lenovo Tab 4 8 Plus. Design

Stejně jako jeho větší sourozenec, Tab 4 10 Plus, 8 Plus Design není založen na iPadu. Místo toho má plnou skleněnou přední a zadní stranu, s kovovým okrajem běžícím mezi nimi.

Moje recenzní jednotka byla stříbrná/bílá kombo a zdá se, že je to v současné době jedinou snadno dostupnou možností.

Jedna kapka na tvrdé podlaze by mohla snadno vést k rozbitému panelu. Pro zařízení často jen vklouznu do své tašky, aniž bych dvakrát přemýšlel, možná to není nejlepší.

Pokud by tento tablet pravděpodobně použije dítě, nebo i když jste nemotorný dospělý, byli byste moudří investovat do pouzdra nebo rukávu.

Kolem okrajů zařízení jsou konektor pro sluchátka (ano, Huawei, stále musí být na tabletech), klapka pro microSD kartu a port USB-C pro nabíjení.

K dispozici je také tlačítko Lock s integrovaným skenerem otisků prstů.

Lenovo Tab 4 8 Plus. obrazovka

Rozlišení 1920 x 1200 není nejvyšší a nemůže odpovídat iPad Mini. Přesto je to slušný panel IPS LCD, který nabízí jasné barvy a dobrý kontrast.

Z dále je to však v pořádku

Neexistuje žádná podpora pro fantastické nové standardy, jako je HDR. za to budete stále muset zaplatit nejlepší dolar.

Levné tablety jsou často zklamány v důsledku špatného výkonu Amazonovy hasičské tablety. i když mnohem levnější. jsou těmito problémy neustále sužovány.

Uvnitř karty Lenovo 4 8 Plus je čipová sada Qualcomm Snapdragon 625 spárovaná s 4 GB RAM a toto kombo vytváří hladký a většinou rychlý tablet. Podle mého názoru je to na stejné úrovni, takže nebudete mít problém s většinou úkolů.

Sledování videí Netflixu, vyřazení e-mailů v Gmailu a prohlížení webu se provádí s lehkostí. Stačí také pro hraní her, s tituly, jako je Asphalt 8 hraní pouze s několika spuštěnými rámy. Doby načítání jsou znatelně pomalejší než tablety vyššího konce, jako je iPad Mini, ale.

Dolby pomohl naladit reproduktory a je zde dobrý zásah objemu, pokud sledujete hudbu, aniž byste připojili pár sluchátek.

Jsem daleko od největšího fanouška tabletových fotografií, dokonce i na menších tabletách, jako je tato 8palcová verze. V ideálním světě by Lenovo vykopal kameru a nahradil ji více úložiště

Kolem přední strany je také 5megapixelová kamera a to je v pořádku pro videochaty.

Lenovo Tab 4 8 Plus. Software

Vylepšená verze Android 7 běžící na kartě Lenovo 4 8 Plus je velmi podobná velmi velkému uživatelskému telefonu. Lenovo neprovedl příliš mnoho změn na skladování Androidu kromě přidání několika nových ikon a samozřejmě spoustu svých vlastních aplikací.

Samotné aplikace se zobrazují stejně jako telefonní aplikace, i když mají k dispozici verzi tabletu a často se necítí, jako by řádně využívaly 8palcový displej. Android prostě nehodí tablety stejně jako iOS.

Lenovo pro vás nainstaloval sadu Microsoft Office Suite, což je v pořádku, protože je to vlastně docela dobré, spolu s některými zbytečnými aplikacemi Na rozdíl od tabletů Amazonu je také správný přístup do obchodu Google Play.

Mým největším problémem se softwarem jsou aktualizace. Tento tablet stále běží Android 7, který již byl nahrazen Androidem 8 Oreo. Aby se věci zhoršily, Android 9 P přichází jen za několik měsíců. Zda Oreo nebo P přijdou na kartu 4 8 plus, zbývá vidět.

Lenovo Tab 4 8 Plus. výdrž baterie

Tablety, na rozdíl od telefonů, jsou zařízení, která mají trvat dny, spíše než vyžadovat poplatek každou noc.

8 Plus není vytrvalostní král; Je to pravděpodobně více srovnatelnější s velkým telefonem než s velkým tabletem. Baterie 5000 mAh je větší jednotka, než byste viděli v telefonu, ale také musíte vzít v úvahu tu větší obrazovku.

Nechte zařízení v tašce po dobu jednoho týdne a bude mít stále šťávu, až se k němu vrátíte.

Podél spodního okraje je port USB-C pro nabíjení, který se zdá, že integruje žádnou formu rychlého nabití.

Proč koupit lenovo kartu 4 8 Plus?

Za liber 199, The Lenovo Tab 4 8 Plus je dobrá volba, pokud váš Nexus 7 konečně šel do tabletu nebe Panel s vyšším rozlišením by však byl pěkný.

Pokud nejste zajímáni na iPad Mini, zjistěte, že tablety Amazonu jsou příliš restriktivní, nebo nejsou připraveny platit za luxusnější mediapad Huawei, pak by se Lenovo Tab 4 Plus měla šťastně přizpůsobit účtu.

Výrok

Solidní malý tablet za spravedlivou cenu.

Jak testujeme tablety

Zkoušíme každý tablet, který kontrolujeme důkladně. Používáme průmyslové standardní testy k správnému porovnání funkcí a tablet používáme jako naše hlavní zařízení v průběhu kontrolního období. Vždy vám řekneme, co najdeme, a nikdy, nikdy nepřijímáme peníze na kontrolu produktu.

Lenovo Tab 4 8 a specifikace

Karta Lenovo 4 8 je jednou z nízkých 8 palcových tablet na trhu. Náklady modelu v USA jsou 169.99.

Tab 4 8 běží s Androidem 7.0 (nugat). nejpoužívanější operační systém na trhu. 7.0 (Nougat) je pozdní verze pro Android, která umožní tabletu podporovat jakékoli hry a aplikace. Karta obsahuje uspokojivou kvalitu 8 palcového displeje s rozlišením 800 x 1280 pixelů.

Karta 4 8 má nevyjádřitelnou Li-Ion 4850 mAh baterie, což je dobrá kapacita baterie. Každopádně byste si měli uvědomit, že životnost baterie do značné míry závisí na druhu provedených operací: například sledování videa spustí baterii rychleji než psaní e.mailu.

Zařízení má čtyřjádrový 1.Procesor 4 GHz Cortex-A53, který poskytuje vynikající výkon. Vezměte prosím na vědomí, že čtyřjádrový procesor znamená, že toto zařízení bude lepší pro multitasking. Pokud si chcete koupit nejsilnější tablety, zkontrolujte, co je lenovo tab 4 10 plus.

Zařízení provozuje 2 GB RAM, což je dostatečné pro normální výkon. Nejlevnější model Tab 4 8 má běžné množství vnitřní paměti. Pokud potřebujete více množství, můžete si zakoupit jiné možnosti velikosti nebo můžete snadno zvýšit úložiště karty pomocí microSD, až 256 GB.

Tab 4 8 má průměr pro tablety 5 megapixelových primární kamery. Přední kamera 2 megapixelu tabletu je špatná. Tab 4 8 podporuje pásy 2G, 3G, 4G a má Wi-Fi. Také model má Bluetooth V4.2, což znamená, že například budete moci použít klávesnici a myši Bluetooth.

 • zahájení
 • plošina
 • Fotoaparát
 • Zobrazit
 • baterie
 • tělo
 • Paměť
 • Připojení
 • funkce
 • Sítě
 • zahájení
 • Oznámeno
 • Postavení
 • plošina
 • OS
 • Čipová sada
 • procesor
 • GPU
 • Fotoaparát
 • Zadní
 • Přední
 • Video
 • Funkce
 • Zobrazit
 • Velikost
 • Rozlišení
 • Technika
 • Multitouch
 • baterie
 • Všeobecné
 • tělo
 • Rozměry
 • Hmotnost
 • SIM karta
 • Barvy
 • Paměť
 • Internal Storage RAM
 • Slot pro kartu
 • Připojení
 • WLAN
 • Bluetooth
 • GPS
 • Rádio
 • USB
 • funkce
 • Senzory
 • Zprávy
 • Prohlížeč
 • Jáva
 • 3.5 mm jack
 • Sítě
 • Technika
 • 2G pásma
 • 3G pásma
 • 4G Bands
 • Rychlost
 • GPRS
 • OKRAJ

Lenovo Tab 4 8 ve srovnání s soupeři

Seznam všech tablet, jako je karta Lenovo 4 8. Porovnejte technické specifikace Tab 4 8 a zjistěte, jaký tablet má lepší fotoaparát, procesor, obrazovku a výdrž baterie.

Na první pohled mnoho tablet má specifikace podobné Tab 4 8 a může být opravdu obtížné vybrat tu nejlepší, dokud se jejich specifikace porovnávají vedle sebe. A Specspro to pro vás udělal! Tab 4 8 Srovnání s jeho soupeři vám pomůže prozatím vybrat opravdu nejlepší tablet snadno a rychle.

opravte, lenovo, kartu, problém, přehřátím

Lenovo Tab 4 8 videí

Před zakoupením tohoto tabletu vám doporučujeme sledovat několik recenzí videa na kartě 4 8, abyste získali úplné informace o všech specifikacích a funkcích tabletu. Strávíte jen pár minut, ale získáte plné a jasné informace o jeho specifikacích, které vám pomohou učinit správné rozhodnutí.

Lenovo Tab 4 8 Recenze od uživatelů a odborníků

Pokud stále váháte, zda si tento tablet koupit, nebo ne, přečtěte si všechny recenze Tab 4 8 uživatele a odborníky z CNET, GSMARENA, Techradar a další. Získáte skutečné informace o specifikacích a zkušenostech s využitím od skutečných uživatelů tohoto tabletu. Pokud jste již vlastníkem této karty, ohodnoťte ji a podělte se o svůj názor! Tyto informace mohou být velmi užitečné pro ostatní zákazníky.

Hodnocení 7.66 od 10

Tab 4 8 Lenovo 128 je skvělý tablet za cenu, protože přináší vše, co slibuje, že bude. Je to cenově dostupný tablet Android, který poskytuje jasný displej, dobrý zvuk a spolehlivý výkon.

Nakupující, kteří dávají přednost břidlici s mírně větší obrazovkou a lepším výkonem za skromnou cenu, by se měli podívat na Lenovo’s 180 Tab 4 10. Pokud byste raději dostali ruce na slušný tablet za ceny vyjednávání, Amazonův 80 Fire HD 8 je více než dost. Pokud však chcete skutečný tablet Android, doplněný aplikacemi Google, který se prodává za dostupnou cenu, tab 4 8 je skvělá volba. Dobrá výdrž pro profesionály; Slušný výkon; Jasný a barevný displej; Skvělá hodnota Nevýhody přední kamery by mohla být lepší verdikt Lenovo Tab 4 8 je skvělá hodnota, která nabízí dlouhou životnost baterie, slušný výkon a světlý displej, vše pro pouhých 128. Přečtěte si více

 • Pros dostupné. Solidní celkový výkon. Dobrá výdrž baterie.
 • Nesnáme špatná kvalita fotoaparátu. Žádné dvojité pásmové Wi-Fi.
 • Sečteno a podtrženo, karta Lenovo 4 8 je cenově dostupný tablet pro Android s dlouhotrvající baterií a slušným výkonem pro průměrné multimediální použití.

Klady

ergonomicky navržené pouzdro slušné reproduktory směřující přední přední stranu Světlý displej s širokým sledováním úhly poměrně chladný čistý Android s správou uživatelských účtů poměrně přesné GPS hladké využití rychlé skladovací zařízení

Nevýhody

-GPS zámek je docela pomalý.modrý odstín.Fotografie někdy rozmazané.žádný senzor okolního světla.pomalý wi-fi lenovo’stab 4 8 je cenově dostupný tablet, který nevyčnívá. Jeho design je poněkud restrestentní a konzervativní, případ je náchylný k torzní síle a tlaku a rozlišení kamery, kvalita obrazu, výkon a připojení je typické pro svou třídu. Další slova: Lenovoův tablet není nijak zvláštní, ale zároveň je v mnoha ohledech issolid. Pozorovací úhly jasného displeje jsou vynikající, GPS je přesný a zařízení se při zatížení příliš nehříje. Její čelní facingpeakers, jeho čistá verze Androidu a její velká baterie (navzdory tomu, že selenovo nedokázala vymáčknout další výdrž baterie), jsou zvláště neotevřené. Může být vyrobeno dětským s volitelným příslušenstvím a my bychom se znovu chtěli zdůraznit skutečnost, že na rozdíl od jiných výrobců, Lenovohas skutečně trávil čas, peníze a energetickou přemýšlení o tom, jak zlepšit tablet acheap s volitelným příslušenstvím. Thelenovo Tab 4 8 je solidní 8palcový tablet bez jakýchkoli zvonů a píšťal. Celkově jsou tablety, jako je série jógy Aslenovo, mnohem inovativnější než Tab 4 8. Thelatter však nabízí solidní výkon bez skutečných nedostatků za slušnou cenu. Přečtěte si více

Lenovo Tab 4 8 Tablet (Wi-Fi4G16GB)

Karta Lenovo 4 8 Tablet (Wi-Fi4G16GB) Cena v Indii začíná od 12 454 GBP. Je k dispozici za nejnižší cenu na Amazonu v Indii 29. května 2023. Podívejte se na tablet a funkce Lenovo Tab 4 8 (Wi-Fi4G16GB).

Lenovo Tab 4 8 Tablet (Wi-Fi4G16GB) Rychlé specifikace

Specifikace
Zobrazit 8 palců, 800 x 1280 pixelů
Zadní kamera 5 MP s autofokusem
RAM 2 GB
baterie 4850 mAh, li-ion baterie
procesor 1.4 GHz, čtyřjádrový procesor

Karta Lenovo 4 8 Tablet (Wi-Fi4G16GB) Cena v Indii je 12 454 GBP. Můžete si koupit tablet Lenovo Tab 4 8 (Wi-Fi4G16GB) online na Amazonu za nejnižší cenu. Lenovo Tab 4 8 Tablet (Wi-Fi4G16GB) byl naposledy aktualizován 29. května 2023

Podobné produkty

Lenovo Tab 4 8 Tablet (Wi-Fi4G16GB) Ceny

uživatelské recenze

Vysoce doporučeno

Pěkný produkt. hodnota za peníze

Elegantní produkt

Dobrá karta. Karta Nejlepší rozpočet do 13k. Jděte a chyťte to. Také rychlé dodání z Flipkartu. DÍK.

Prostě wow!

To je celkově pěkný tablet. Praktický a docela pěkný displej. Určitě byste to milovali

Související zprávy

Lenovo Tab P11 5G byla spuštěna v Indii s SD750G na INR 29,999

Co vám přijde na mysl, když mluvím o „prémiových tabletách“? Pokud máte na mysli rozsáhlý seznam, přidejte do pole další. Lenovo představuje svůj první prémiový tablet poháněný 5G v Indii s starti…

Tab Lenovo M9 vstupuje na trh s obrovským 9palcovým displejem

Lenovo konečně zavedla kartu Lenovo M9 s úžasnými specifikacemi a funkcemi. Je to nástupce tabletu Lenovo Tab M8 4. generace. Nejnovější nabídka Lenovo slouží jako základní úroveň…

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 podrobně se vynořil online; Čtěte dále a dozvědět se více

Qualcomm změnil hru ve zpracovatelském průmyslu spuštěním procesoru Snapdragon 8 Gen 1. Měl několik problémů s vytápěním, ale také se o ně postarali s procesorem Snapdragon 8 Gen 1. …

Indické stanovení cen OnePlus Pad Uniklo: nastaveno na soutěž s tablety Xiaomi a Lenovo

OnePlus, renomovaná technologická společnost oznámila svůj OnePlus Pad podél OnePlus 11 začátkem tohoto roku, ale zadržel svou cenu a detaily avialablity. Zdá se, že spuštění OnePlus Pad se blíží jako jeho.

Průvodce dynamickým ostrovem Apple: Co to je, jsou to výhody, více nevýhod

Smartphony Apple dostaly zářez jako svou hlavní funkci v roce 2017 se spuštěním iPhone X a od té doby to byla součást všech iPhonů a dokonce přišel do MacBooks. Když však Apple spustil iphon…

| Denial of responsibility | Contacts |RSS