Opravte Windows 10 přilepené při přípravě automatické opravné smyčky. Bootová nabídka Sony Vaio

Jak zavést Sony Vaio z USB Flash Drive

Jak spustit Sony Vaio z USB Flash Drive https: // obrázky.Certsimple.com/1661383905959.JPG 800 600 Louis Louis https: // Secure.Gravatar.com/avatar/a5aed50578738cfe85dcdca1b09bd179?S = 96d = MMR = G 7. dubna 2022 22. prosince 2022

Abyste mohli spustit svůj sony vaio z USB Flash Drive, budete muset mít bootovatelný USB flash disk. To lze vytvořit pomocí programu, jako je RUFUS nebo pomocí vestavěného nástroje pro tvorbu jednotky USB v systému Windows. Až budete mít spouštěcí USB flash disk, budete muset změnit pořadí spouštění v bios své Sony Vaio. K tomu budete muset stisknout klávesu F2, když se objeví logo Sony Vaio. Tím se zavedete do nastavení BIOS. V nastavení BIOS budete muset navigovat na kartu „Boot“ a změnit pořadí spouštění tak, aby byla jednotka USB flash první v pořadí boot nejprve. Jakmile to uděláte, můžete uložit nastavení BIOS a ukončit. Vaše společnost Sony Vaio by měla nyní spustit z USB Flash Drive.

Jak zavedeme Sony Vaio z USB Flash Drive? Chcete.li se dozvědět více o notebookech Sony Vaio, přečtěte si FAQ. Připojte pevný disk počítače a poté stiskněte tlačítko ASSIC na zobrazení nabídky s opětím. Vaio by měla mít ikonu F8 umístěnou několikrát mezi ním a ovládacím panelem. Sledováním videa můžete spustit Sony Vaio do flash disk. Po zakoupení nového počítače bude vybaven flash disk USB. Počítač bude spuštěn, když jej zapnete a stisknete nabídku výběru zařízení. Při prvním spuštění budete používat operační systém, který je již nainstalován na jednotce.

Jaký je bootovací klíč pro Sony Vaio?

Podržte klávesu FN a současně stiskněte klávesu F2. Než se objeví logo Vaio, je důležité stisknout klávesy. V okně Nastavení Utility Phoenix TrustedCore můžete přistupovat k Advanced Menu stisknutím tlačítka pravé šipky, dokud nedosáhne karty Advanced. Kliknutím na šipku dolů můžete přistupovat k nabídce Advanced a vyberte externí spoustu jednotky: ze seznamu.

Je důležité porozumět bootovacímu menu a klíčů bios pro vaši Sony Vaio. Sony původně vytvořila značku VAIO v roce 1996. Když se společnost PC společnosti nepodařilo dobře fungovat, společnost Sony ji v roce 2014 prodala Japonsku průmyslové partnery. Kupující notebooků Vaio mají stále přístup k službám následné péče od společnosti. Poznáním klávesy nabídky spouště. Mohou existovat někteří lidé, kteří nejsou schopni získat přístup k nastavení firmwaru UEFI. Metodou zavádění je pevný disk MBR (nikoli UEFI), a to je způsobeno skutečností, že PC je v režimu Legacy Boot.

Chcete.li spustit Sony Vaio z jednotky USB, postupujte podle níže uvedených kroků. Většinu času je vyžadována bootovací USB jednotka. Lze jej použít k opravě nebo instalaci oken. Kromě jednotky USB pro obnovení dat nebo antivirového USB jednotky můžete jeden požadovat. Nejlepší způsob, jak vyřešit problém s bootem USB, je deaktivovat zabezpečenou spoustu v nastavení BIOS nebo zkontrolovat port USB. V závislosti na tom, jaký model Sony Vaio používáte, může existovat jiná klávesa nabídky boot. Můžete také zadat BIOS restartováním počítače a stisknutím bios klíčů F1, F2 a F3.

Jak mohu změnit botu na své Sony Vaio?

Kredit: www.BIOS-MODS.com

Existuje několik různých způsobů, jak můžete změnit botu na své Sony Vaio. Jedním ze způsobů je jít do nastavení BIOS a změnit pořadí spouštění. Můžete také změnit pořadí spouštění z operačního systému Windows. Chcete.li to provést, přejděte na ovládací panel a klikněte na ikonu systému. Klikněte na kartu Advanced a poté klikněte na tlačítko Nastavení pod spuštěním a zotavením. V okně spuštění a obnovy uvidíte možnost změnit výchozí operační systém.

Windows 10 je nejnovější operační systém, který je standardně přichází s notebooky Sony Vaio. Bootovací nabídka je okno nebo obrazovka, která zobrazuje možnosti pro bootování zařízení. Je to postup, který říká systému BIOS, který by zaváděcí zařízení měla být umístěna do vašeho počítače. Někteří lidé nemohou používat bootovací nabídku. Chcete.li, aby se nabídka zavádění objevila na Sony Vaio, vše, co musíte udělat, je dodržovat tyto jednoduché pokyny a níže uvedené pokyny. Nedělejte žádné chyby; Pokyny jsou jasné; Nezapomeňte však pečlivě sledovat každý krok. Postup je také užitečný pro konfiguraci možnosti spuštění externího jednotky v BIOS.

Jak mohu změnit botu na své Sony Vaio?

Stisknutím klávesy [Enter] jej můžete povolit. Stisknutím klávesy [Enter] můžete změnit pořadí spouštění zařízení, které chcete změnit. Vyberte zařízení, které chcete změnit v rámci „Boot Priority.„Klíč je nyní stisknut pro zavedení zařízení, ze kterého chcete zavést.

Jak mohu změnit své první bootovací zařízení?

V okně restartu můžete vidět obrazovku s nápisem „Stisknutím tlačítka F12 Boot for Boot Menu“ nebo „Stisknutím Del pro nastavení.„Když kliknete na nabídku spouště.

Jak změnit objednávku spuštění bez klávesy nabídky na boot

Pokud nemáte bootovací nabídku, můžete změnit pořadí spouštění pomocí BIOS. Prvním krokem je zajistit, aby bylo vaše zařízení vypnuto a zapojeno do napájení. Podržte tlačítko BIOS po dobu nejméně 5 sekund, dokud se neobjeví obrazovka nastavení BIOS. Z rozevírací nabídky vyberte spuštění a stiskněte klávesu Enter. Chcete.li zavést ve svém preferovaném režimu (USB Flash Drive nebo CD ROM), vyberte OBJEDNÁVKU A poté zadejte znovu. Vaše zařízení musí být nyní restartováno.

Boot Sony Vaio z USB nefunguje

Stisknutím tlačítka pro sekvenci a spuštění můžete změnit sekvenci a spuštění spouštěcího sekvence a stisknutí kláves F2 nebo F12 na nastavení BIOS a poté přidat klíč do sekvence spouště Připojení vaší jednotky USB

Z důvodu softwarového problému nebude zavést do vašeho blogu USB. V každém případě byste měli být schopni určit, která kombinace klíčů je nutná pro vstup do bios notebooku VAIO. V prvním kroku může být zakázáno legační zařízení USB. Po spuštění z USB Flash Drive by měl být nainstalován Linux. Než ukončíte BIOS, ujistěte se, že uložte všechny změny provedené. Pokud jste to udělali dříve, budete muset použít něco podobného k vytvoření bootovatelného oddílu USB na USB flash disk pomocí obrazového souboru. Poté byste měli být schopni spustit z flash disk a nainstalovat Linux odtamtud.

Jak vytvořit spouštěcí jednotku USB v systému Windows

Když vložíte jednotku USB do Windows, měl by se zavést do režimu bezpečí. Chcete.li spustit z USB jednotky, spusťte nabídku Windows Boot. Pokud kliknete na tlačítko Boot Drive, měl by se nyní objevit jako spouštěcí jednotka v seznamu.

Boot z USB Sony

Po vypnutí počítače stisknutím tlačítka ASSIC. Případně můžete spustit počítač a poté stisknout klávesu nabídky F11, ESC nebo F10, abyste otevřeli nabídku spuštění. Tlačítko Start lze použít k přechodu na média (zařízení USB nebo optický disk), které hledáte.

Jak spustíte notebooky Sony přímo z USB? Pro použití s ​​notebookem Sony Vaio je vyžadována zaváděcí jednotka USB. VAIO by měl být restartován vícekrát. Když kliknete na klávesy se šipkami, objeví se pokročilá poslední známá možnost dobré konfigurace. Pomocí této metody můžete použít spouštěcí jednotku USB k připojení notebooku Sony Vaio k počítači. Než budete moci použít jednotku USB Flash jako zaváděcí jednotku, musí být aktualizována pomocí nezbytných aktualizací.

Boot série Sony Vaio E z USB Key

Chcete.li zavést z klíče USB na notebooku řady Sony Vaio E, nejprve se ujistěte, že klíč USB je vložen do počítače. Poté restartujte počítač a stiskněte klávesu „F2“, když se objeví logo VAIO. Tím se dostanete do nabídky Nastavení bios. Pomocí kláves se šipkami najděte na kartu „Boot“ a poté pomocí šipky dolů vyberte klíč USB jako první zaváděcí zařízení. Stisknutím klávesy „F10“ uložte změny a ukončete bios. Počítač nyní spustí z klíče USB.

Jaký je bootovací klíč pro sérii Sony Vaio E?

Během té doby zcela vypněte systém. Když spustíte VAIO, stiskněte tlačítko F8 vícekrát. Windows vás vyzve k otevření bootovací nabídky.

Klávesa nabídky boot pro série Sony Vaio E

Neexistuje žádný konkrétní klíč s nabídkou spouště. Do spouštěcí nabídky však můžete přistupovat stisknutím klávesy F2, když se při spuštění zobrazí logo VAIO. Z nabídky spouštění si můžete vybrat spouštěcí zařízení, které chcete použít, například pevný disk nebo disk CD/DVD.

Sony Vaio Boot

Proces bootu Sony Vaio je relativně jednoduchý. Když poprvé zapnete počítač, uvidíte na obrazovce logo VAIO. Po několika sekundách se počítač začne zavést. Uvidíte seznam možností na obrazovce, včetně možnosti zadat nastavení BIOS. Chcete.li zadat nastavení BIOS, budete muset stisknout klávesu F2. Jakmile jste v nastavení BIOS, můžete změnit pořadí spouštění počítače.

Jak získám botu Sony Vaio z USB? Certsimple.com je web, který nabízí jednoduchou metodu pro kontrolu názvu. Chcete.li spustit počítač VAIO, připojte k němu další zařízení. Po roce 2012 je spouštěcí nabídka F12 široce přijímána jako životaschopná možnost pro většinu počítačů Dell, které byly provedeny po tomto datu.

Jsem spisovatel obsahu, který má osm let zkušeností s vytvářením přesvědčivých článků a povídek. Neustále hledám nová témata a příběhy, abych upoutal pozornost nových čtenářů. Díky mým znalostem a zkušenostem vám mohu pomoci splnit cíle vytváření obsahu.

Как отключить тачпад SONY VAIO

Opravte Windows 10 uvíznuté ve smyčce „Příprava automatické opravy“

Oficiálním řešením Windows pro přípravu automatické opravy je přímo aktualizace nebo resetování počítače. Takto oprava funguje: v okně přípravy automatické opravy stiskněte tlačítko napájení třikrát, abyste počítač donutili k vypnutí. Systém bude po restartu vyžadovat opravu.

Mnoho uživatelů systému Windows 10 bylo zmateno problémem automatické opravné smyčky Windows. Problém je v tom, že systémové soubory Windows jsou poškozeny a Windows se nemohou správně zavést. To umístí počítač do konstantní smyčky restartování a uvíznutí.

V tomto článku hovoříme o příčině problému a o tom, jak jej opravit, a také o tom, co můžete udělat, pokud se do oken vůbec nemůžete zavést. Začněme.

 • Co způsobuje smyčku „přípravy automatické opravy“ ve Windows 10?
 • Vyřešeno: Windows 10 uvízl na smyčce „Příprava automatické opravy“
 • Metoda 1. Proveďte tvrdý restart
 • Metoda 2. Spusťte svůj počítač v nouzovém režimu
 • Metoda 3. Znovu vybudovat BCD pomocí příkazového řádku
 • Metoda 4. Zakázat automatickou opravu při spuštění
 • Metoda 5. Spusťte příkazy Fixboot a Chkdsk
 • Metoda 6. Opravte poškozené systémové soubory
 • Metoda 8. Obnovte registr Windows
 • Metoda 9. Resetovat nebo obnovit Windows 10
 • Poslední myšlenky

Co způsobuje smyčku „přípravy automatické opravy“ ve Windows 10?

Obrazovka „Příprava automatické opravy systému Windows 10“ se obvykle objeví na vašem počítači poté, co chyba způsobí, že se systém neočekávaně uzavře. Například, pokud váš systém narazil na chybu, která způsobila, že se zhroutí, při dalším spuštění Windows 10 se pokusí automaticky opravit poškozené soubory.

V některých případech tato oprava prostě není možná. Když váš počítač nemůže jít do režimu automatického oprav, uvízne na obrazovce bez pokroku nebo oprav systému. Počítač můžete zavřít a spustit jej znovu, ale nikdy neprochází přes obrazovku „Příprava automatické opravy“.

Navzdory své závažnosti se jedná o běžnou chybu Windows, která se objevuje na Windows 10 a 11, 8.1, 8 a dokonce i 7. Některé možné příčiny této chyby zahrnují následující problémy, chyby a scénáře:

 • Problémy s registrem Windows (nesprávné klíče, chybějící klíče atd.)
 • Korupce souboru pro správce Boot Windows (BootMGR)
 • Chybějící nebo poškozené systémové soubory, často vedlejší produkt infekcí malwaru
 • Problémy s ovladači hardwaru, jako jsou chybějící nebo zastaralé řidiče
 • Jiné neznámé důvody systému

Bez ohledu na to, co způsobuje problém, najdete níže uvedené řešení sledováním našich průvodců krok za krokem. Pojďme se na každý z nich podívat.

Vyřešeno: Windows 10 uvízl na smyčce „Příprava automatické opravy“

Zde je několik způsobů, jak opravit automatickou opravnou smyčku Windows 10:

Metoda 1. Proveďte tvrdý restart

Než se dostanete k odstraňování problémů pomocí pokročilejších metod, zkuste nutit počítač, aby se vypnul a pokusil se o napájení cyklu. Takto:

 • Vypněte počítač zcela stisknutím tlačítka napájení. Dobrým indikátorem, jak zjistit, kdy je vypnut, je obrazovka zcela černá a fanoušci počítače se již netočí.
 • Odpojte všechny periferie, jako jsou jednotky USB Flash, externí pevné disky, uší atd. Vyjměte také napájecí vodič nebo adaptér z počítače.
 • Pokud používáte notebook s odnímatelnou baterií, vyjměte baterii z baterie.
 • Chcete.li vypustit zbývající náboj z kondenzátorů, stiskněte a podržte tlačítko napájení v počítači zhruba 30 sekund.
 • Vložte baterii do notebooku (pokud jste ji dříve odstranili) a znovu připojte elektrickou vedení do počítače. Zatím však znovu nevysvětlíte žádné zařízení USB.
 • Chcete.li spustit počítač, stiskněte tlačítko napájení, dokud neuvidíte bootovací obrazovku. Nyní můžete zjistit, zda byl vyřešen problém s Windows 10 nalepený na obrazovce „Příprava automatické opravy“.

Pokud výše uvedený trik selže, zkuste následující řešení.

Metoda 2. Spusťte svůj počítač v nouzovém režimu

Pokud jste zažili problémy s smyčkou s automatickou opravou v systému Windows 10 a váš systém nedokončí proces spuštění před spuštěním při spuštění, může pomoci přechod do bezpečného režimu.

Začněte tím, že potvrdíte, zda k tomuto problému dochází při používání nouzového režimu (na rozdíl od normálního režimu zavádění). Pokud se nedostanete do smyčky s zapnutým režimem bezpečného režimu, můžete efektivněji vyřešit potíže pomocí nástrojů Windows 10.

 • Restartujte počítač a podržte klávesu F8 na klávesnici, zatímco je viditelná bootovací obrazovka pro vstup do prostředí pro obnovení Windows (Winre). Na některých zařízeních možná budete muset také podržet klíč FN (funkce).
 • Procházejte se a zobrazíte pokročilé možnosti opravy Odstraňování problémů Pokročilé možnosti nastavení spuštění Restartujte.
 • Nyní uvidíte výběr několika možností restartu. Stisknutím F5 na klávesnici povolíte bezpečný režim se sítí. Počkejte, až se váš systém restartuje a zjistěte, zda úspěšně boty.

Pokud dokážete spustit Windows 10 v nouzovém režimu bez setkání s obrazovkou „Příprava automatické opravy“, můžete dále vyřešit problémy! Například skenování počítače pro malware s obráncem Windows je skvělým prvním krokem.

Metoda 3. Znovu vybudovat BCD pomocí příkazového řádku

Jedním ze společných důvodů, proč se můžete dostat do smyčky „Příprava automatické opravy“, je, pokud vaše bootovací soubory chybí nebo poškozují. Výsledkem je, že někteří uživatelé znovu vybudují klíčové části systému pomocí níže uvedeného postupu.

POZNÁMKA: V níže uvedených krocích předpokládáme, že do svého systému nemůžete spustit ani v režimu bezpečí. Pokud však máte přístup na plochu, můžete dosáhnout příkazového řádku jednoduše vyhledáváním na hlavním panelu hlavního panelu.

 • Restartujte počítač a podržte klávesu F8 na klávesnici, zatímco je viditelná bootovací obrazovka pro vstup do prostředí pro obnovení Windows (Winre). Na některých zařízeních možná budete muset také podržet klíč FN (funkce).
 • Klikněte na Opravit počítač a poté klikněte na odstraňování problémů z možností.
 • Na obrazovce se zobrazí seznam pokročilých možností. Jednoduše vyberte příkazový řádek odtud a počkejte, až se načte. Na obrazovce byste měli vidět černé vyskakovací okno.
 • Zadejte následující příkazy jeden po druhém a stiskněte klávesu Enter na klávesnici a spusťte každý řádek:
 • bootrec /fixmbr
 • bootrec /fixboot
 • bootrec /scanos
 • Bootrec /Rebuildbcd
 • Po dokončení procesu opravy se zobrazí zpráva „Úspěšně naskenovaná instalace systému Windows“. Zadejte výstup a stisknutím klávesy Enter ukončete příkazový řádek.
 • Restartujte počítač a zkontrolujte, zda se během procesu zavádění můžete dostat přes obrazovku opravy.

Metoda 4. Zakázat automatickou opravu při spuštění

Pokud máte pocit, že vaše instalace Windows 10 je v provozním stavu, můžete zkusit deaktivovat funkci oprava automatického spuštění. To by vám mělo umožnit zavést se do oken, aniž byste procházeli cyklem opravy a následně na něj uvízli.

Mějte na paměti, že tato metoda bude fungovat pouze tehdy, pokud bude váš systém funkční pod obrazovkou opravy spuštění. Pokud dojde ke skutečné chybě systému, nebudete moci s touto částí průvodce vyřešit problémy!

 • Restartujte počítač a podržte klávesu F8 na klávesnici, zatímco je viditelná bootovací obrazovka pro vstup do prostředí pro obnovení Windows (Winre). Na některých zařízeních možná budete muset také podržet klíč FN (funkce).
 • Klikněte na Opravit počítač a poté klikněte na odstraňování problémů z možností.
 • Na obrazovce se zobrazí seznam pokročilých možností. Jednoduše vyberte příkazový řádek odtud a počkejte, až se načte. Na obrazovce byste měli vidět černé vyskakovací okno.
 • Zadejte následující příkaz a stisknutím klávesy Enter jej provedete:
 • BCDedit /Set Recoverynabled NO
 • Alternativně, pokud příkaz neprovedl úspěšně, zkuste následující příkaz a stisknutím Enter jej proveďte:
 • BCDedit /Set Recoverynabled NO
 • Restartujte počítač a zjistěte, zda po provedení tohoto úpravy dojde ke stejné smyčce.

Metoda 5. Spusťte příkazy Fixboot a Chkdsk

Příkaz fixboot se používá k nucení vašeho počítače k ​​zavedení a potenciálně opravit problémy s spuštěním. Můžete to použít k pokusu o provedení automatické opravy, což vám umožní zavést do vašeho systému.

Pokud příkaz fixboot nefungoval, pokračujte v krocích a zkuste spustit kontrolní disk a opravit počítač. Příkaz Chkdsk se pokouší identifikovat a zbavit se problémů s disku, což vám může pomoci s vyřešením problémů s bootovací smyčkou po ruce.

 • Restartujte počítač a podržte klávesu F8 na klávesnici, zatímco je viditelná bootovací obrazovka pro vstup do prostředí pro obnovení Windows (Winre). Na některých zařízeních možná budete muset také podržet klíč FN (funkce).
 • Z obrazovky vyberte možnost Opmělé přejděte do příkazového řádku pro odstraňování problémů.
 • Zadejte následující příkaz a stisknutím Enter jej provedete: Chkdsk C: /R
 • Počkejte na dokončení skenování. Pokud došlo k chybě nebo skenování není možné spustit, zkuste použít následující příkaz: Fixboot C:

Metoda 6. Opravte poškozené systémové soubory

Poškozené systémové soubory mohou způsobit masivní problémy s vaším operačním systémem, včetně smyček zavádění. Systémová kontrola souborů (SFC) je vestavěný nástroj, který pomáhá řešit problémy v systému Windows 10. Je schopen detekovat a opravit poškozené soubory.

 • Restartujte počítač a podržte klávesu F8 na klávesnici, zatímco je viditelná bootovací obrazovka pro vstup do prostředí pro obnovení Windows (Winre). Na některých zařízeních možná budete muset také podržet klíč FN (funkce).
 • Z obrazovky vyberte možnost Opmělé přejděte do příkazového řádku pro odstraňování problémů.
 • Zadejte následující příkaz a stisknutím klávesy Enter jej provedete: SFC /Scannow
 • Počkejte, až kontrola souborů systému dokončí skenování počítače. V případě nesrovnalosti obnovuje nástroj obnovit systémové soubory a opraví všechny chyby související s nimi.

Po dokončení skenování restartujte počítač a zjistěte, zda se dokážete dostat přes opravnou smyčku. Pokud ano, úspěšně jste vyřešili problém s pomocí kontrolního souboru systému!

Metoda 8. Obnovte registr Windows

Registr Windows může být zkorumpovaný hlavně způsobený infekcemi malwaru nebo problémy s diskem. To často vede k fatálním chybám systému, jako je spousta smyčka nebo problém s modrou obrazovkou. Naštěstí z restaurátorského prostředí můžete snadno znovu vybudovat registr a opravit jakékoli chybějící, nesprávně nakonfigurované nebo zkorumpované klíče.

Obnovením registru Windows jej v podstatě resetujete do jeho výchozí nastavení. To znamená, že byly provedeny jakékoli úpravy. ať už vy nebo třetí strana. budou ztraceny

 • Restartujte počítač a podržte klávesu F8 na klávesnici, zatímco je viditelná bootovací obrazovka pro vstup do prostředí pro obnovení Windows (Winre). Na některých zařízeních možná budete muset také podržet klíč FN (funkce).
 • Z obrazovky vyberte možnost Opmělé přejděte do příkazového řádku pro odstraňování problémů.
 • Zadejte následující příkaz a stisknutím Enter jej proveďte: C: \ Windows \ System32 \ config \ regback C: \ Windows \ System32 \ config \
 • Budete vyzváni, abyste si vybrali, které položky k obnovení a přepsání výchozími. Zadejte „vše“ a stisknutím klávesy Enter pokračujte.
 • Po dokončení procesu restartujte počítač a zjistěte, zda stále zažíváte smyčku zavádění způsobené automatickou opravou.

Metoda 9. Resetovat nebo obnovit Windows 10

Resetování Windows 10 je poslední možnost pro počítač zachycený v automatizovaném opravném bootovacím cyklu. Nemusíte se starat o ztrátu souborů nebo dat, protože si můžete vybrat mezi dvěma možnostmi: provést čistý resetování (což vše odstraní) nebo uložením osobních souborů a aplikací.

Naši odborníci se doporučují pokusit se co nejvíce zachránit, než se rozhodnete pro úplný resetování. pokud vám nebude vadit, aby se své soubory zbavili.

 • Restartujte počítač a podržte klávesu F8 na klávesnici, zatímco je viditelná bootovací obrazovka pro vstup do prostředí pro obnovení Windows (Winre). Na některých zařízeních možná budete muset také podržet klíč FN (funkce).
 • Z obrazovky volby na výběr přejděte na odstraňování problémů resetovat tento počítač.
 • Vyberte si z jedné z dostupných možností a poté postupujte podle pokynů na obrazovce a resetujte nebo obnovíte Windows 10. Po dokončení procesu byste měli být schopni zavést do svého systému bez smyčky.

Poslední myšlenky

Automatické opravné smyčky Windows mohou být frustrujícím problémem. S tímto článkem jsme se zabývali příčinami a tím, jak je opravit, a také to, co byste měli udělat, pokud váš počítač není schopen zavést do Windows vůbec.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc s těmito tipy, neváhejte se oslovit! Rádi odpovíme na jakoukoli otázku související s technikou, která přichází. Kontaktujte nás e.mailem, živým chatem a telefonu každý den v týdnu!

Získejte včasný přístup k našim blogovým příspěvkům, propagacím a slevovým kódům, když se přihlásíte k odběru našeho zpravodaje! Získáte nejlepší cenu za všechny produkty, které nabízíte při softwareeket. Chcete od nás více článků? Podívejte se na naši stránku blogu, kde najdete pravidelně více technologických článků!

Sony Vaio Boot-Menü und wie sony vaio von usb booten

Verwenden Sie Einen Sony Vaio-Laptop? Kennen Sie Die Sony Vaio-Startmenüste und Die Sony Vaio Bios-Taste? In Diesem Artikel Stellt Ihnen Minitool Průvodce diese vor und zeigt ihnen, wie sie sony vaio von einem usb-laufwerk booten.

Über Das Boot-Menü von Sony Vaio

Einführung v notebooku Sony Vaio

Vaio válka Ursprünglich Eine Marke von Sony, Die 1996 Eingeführt Wurde. Aufgrund der Schlechten Verkaufsleistung Verkaufte Sony Sein Pc-Geschäft Jedoch Im Februar 2014 a zemřít Investice Firma Japan Průmyslové partnery. Danach Plant, Entwirft und entwickett Sony Keine Computerproduktte Mehr, Biet Abeter Weiterhin Kundendienst für Die Verkauften vaio-laptops an.

Heutzutage gibt es Immer noch vaio-laptops Zum Verkauf, Aber Diese notebooky Sind Keine Sony-Laptops. Wenn Sie Ihre Vaio-Laptops Nach 2014 Gekauft Haben, Handels es sich Möglicherweise Nicht Um Sony-Laptops.

Einführung v das boot-menü

Das Boot-Menü Kann Bestimmen, Wo der Pc Gestartet Werden Soll. Wenn Sie Ein Falsches Boot-Menü Einstellen, Kann Ihr PC Möglicherweise Nicht v Das Erwartete Betriebssystem Booten.

Wenn Sie einen PC einschalten, führt er einen POST (Power On Self Test) durch, initialisiert die Systemhardware, sucht nach einem bootfähigen Gerät in der Reihenfolge der Bootgeräte, die Sie im BIOS festgelegt haben, und lädt dann das Betriebssystem vom ersten gefundenen bootfähigen Gerät. Dann Können Sie Problemlos in Das System Booten.

Wenn Sie Die Reihenfolge der Startgeräte ändern Möchten, Solten Sie Normaerweise Die Bios-Taste Verwenden, Um Die Firmware Einzugeben, und Dann Zur Startseite Gehen, um die startreiHenfolge Zu ändern. Alerdings Können Sie Bei Einigen Pc-Modellen Die Startmenütaste Verwenden, um die Startreihenfolge Einfacher Zu ändern. Darüber Hinaus ist diese änderung bei den meisten pcs eine einmalige sache. Wenn Sie den PC Später Neu Starten, Boot er Wieder v der Ursprünglichen Boot-Reihenfolge.

Klíč menu Sony Vaio BIOS Klíč und boot

Sony Vaio Bios-Taste und Boot-Menü-Taste Lauten Wie Folgt:

Kennen Sie Die Modelllnummer Ihres Sony Vaio PCS? Wenn Nicht, Können Sie es anhand der Folgenden Schritte überprüfen:

 • Drücken Sie Windows R, um das ausführen zu Öffnen.
 • Geben Sie dxdiag in Das Feld Ausführen ein und dr do dr.
 • Auf der Registerkarte System Können Sie Das SystemModell überprüfen.

Diese Methode Funktioniert Unter Windows 7/8/10. Sie Können es ausprobieren.

Wenn Die Obigen Ketkeys Bei Ihnen Nicht Funtitieren, Können Sie Folgendes Versuchen: Starten Sie Ihren Pc Neu. Möglicherweise Finden Sie Die ochutnat für das bios oder das boot-menü im kurzen startbildschirm. Diese Methode Funktioniert AUF Den Meisten PCS.

Sobald Sie Die Startmenü-Taste Kennen, Können Sie sich auf die folgenden Schritte Beziehen, um das startmenüü-fenster zu Öffnen: Schalten sie den pc pc ein und drücken sie usilü-destin während des startworgangs, whens das ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ang ange wingt wingt wingt wingt wingt. Beachten Sie, Dass, Wenn Die Startmenütaste Die Assist-Taste Ist, Sie Gedrückt Werden Sollte, Wenn der Pc Ausgeschaltet ist.

Byl tun, wenn die startmenütaste und das bios nicht funtionieren?

Ich habe einen notebook Sony vaio Sve1511g1eb. Mein problém ist, dass ich Weder auf das boot-menü noch auf das bios Zugreifen Kann. Standardmäßig Sollte Dieser Laptop Durch DRücken der Schaltfläche „ASSIGHT“ EINGEGEBEN WERDEN. ABER VOR EIN PAAR MONATEN HABE ICH DAS LAUFWERK SELBST AUF SSD UMBESTELLT Und Windows 10 MIT Pendrive Instalace. Seitdem Funktioniert der Oben Erwähnte „ASSION“.Button Nicht Mehr.

Einige Leut Haben Berichtet, Dass Die Boot-Menütaste Von Sony Vaio Nicht Funktioniert. Stehen Sie Auch Vor Diesem Problém? Wenn es der Fall Ist, Können Sie Die Folgenden Metomen Ausprobieren, Um Das problém Zu beheben.

Booten Sie Auf Andere Weise Ins Bios (Windows 8 Oder Neuere Versionen).

Začátek MIT Windows 8 Hat Hat Microsoft Die Option Hinzugefügt, Beutzern Den Zugriff auf das bios von winre aus zu ermöglichen, wodurch das Problém gelöst wird, dass der bios-schlüssel ncht bekannt ist oder der bios-schlüssel nikt funkt. Hier ist eine anleitung Zum aufrufen des bios über winre:

Schritt 1: Rufen Sie Winre Auf Eine der Folgenden Arten Auf:

 • Klicken Sie Unten Links AUf Dem Bildschirm auf die schaltfläche Start, Gehen Sie Dann Zu Einstelungen Update und Sicherheit Wiederherstellung ErWeiterter start und Klicken Sie auf Jetzt Neu Starten
 • Klicken Sie auf die schaltfläche start netzschalter-symbol, halten sie dann die umschalttaste gedrückt und Klicken sie auf neustart
 • Verwenden sie die befehlszeile „exe /r /o“.

Schritt 2: Gehen Sie Im Winre-Fenster Zu Problembehandlung Erweiterte možnost Uefi-firmwareeinstellungen. Klicken Sie Auf Die Neustart-Schaltfläche und Sie Können Das Bios-Fenster Aufrufen.

Einige Leut Stellen Möglicherweise Fest, Dass es Keine Uefi-firmware-einstelungen gibt. Das Liegt Daran, Dass der PC MBR-Festplatte Legacy-Startmodus Verwendet (Nicht GPT UEFI). Klicken Sie Auf MBr vs. GPT und uefi vs. Bios, um mehr darüber zu erfahren. V diesem Fall Haben Sie außer der bios-vlab Keine Andere Möglichkeit, Das bios aufzurufen.

Haben Sie den SchnellStartModus Aktiviert?

Der Schnellstart ist eine startmethode, zemřít v Windows 8 und 10/11 Verfügbar ist und den energiesparmodus und die abmeldefunktion kombiniert. Seine Implementierung Besteht Darin, Das System Zuerst Zu Verlassen und Dann v den ruhezustand überzugehen. Im ruhezustand werden die daten im Speicher auf der Festplatte gespeichert.

Drücken Sie Nach Dem Einschalten des Geräts Die ein/Aus-Taste. Nachdem der Selbsttest Abgeschlossen ist, Liest Das System Die Temporär Gespeicherten Speicherdaten von der Festinplatte und Stellt Sie Im Speicher Wieder ji.

Offensichtlich ist ein Schneller Start Nicht Wirklich Ein Herunterfahren. Wenn es Aktiviert ist, Kann Das Bios Daher Nicht Reibungslos aufgerufen Werden Werden. V Diesem Fall Können Sie Diese funktion deaktivieren. Hier ist die anleitung:

 • Öffnen Sie die Systemsteuerung und gehen sie dann zu systém und sicherheit energeoptionen.
 • Klicken Sie Auf Auswählen, byl Beim Drücken von Netzschalter Geschehen Soll Soll.
 • Klicken Sie auf einige Einstellungen Sind Momentan Nicht Verfügbar, Deaktivieren Sie Die Možnost SchnellStart Aktivieren und Klicken sie dann auf änderungen Speichern.

Nachdem Sie Sichergestellt Haben, Dass Sich der Pc Nicht Im Energiesparmodus Oder Ruhezustand Befindet, Können Sie Erneut Versuchen, Das bios aufzurufen.

Muži

Minitool Software Ltd. software ist ein Professionelles-EntwicklungSunternehmen und Stellt Den Kunden KOMPLETT. Die Bereiche Fassen DatenwiederHerstellung, Datedrägerverwaltung, Datensicherheit und den bei den leuten aus aller welt iMer věřící na youtube-downloader sowie videa-bearbeiter. Bis heute haben unsere anwendungen weltweit Schon über 40 miliónen ke stažení erreicht. Unsere inovationStechnologie und aUsgeBilden mitarbeiter machen ihre beiträge für ihre datensicherheit und und a.integrität.

Tập trung chạy mà không bị phân tâm

Dữ liệu nhịp tim thời gian thực cáa các thiết bên negoài có thể ượược hiển thị ồng thờii iii iiii ii. Thiết bị bên ngoài ược kết nối với ứng dụng zepp ể hiển thị ồng bộ nhịp Tim. Takže với phương phap đo nhịp tim bằng kê tay của máy chạy bộ truyền thống, việc hiển thị dữ liệu kịp thời hơn, giúp bạn rảnh tay và tập trung hơn. Các thiết bị bên ngoài ược hỗ trợ hiện tại có thể ồng bộ hóa dữ liệu nhịp tim là: Ahamafit GTr 2, AmazFit GTR. AmazFit Smart Watch Youth Edition, Amazfit Powerbuds, Thiết Bị đo nhịp Tim Của Hãng ược hỗ trợ Sẽ Tiếp tục ượược cập nhật.

Thực hiện các bài tập thú vị hơn.

Thu thập các đường chạy đặc trưng khác nhau trên khắp đất nước, bạn có thể cạnh tranh với những người dùng khác trên bản đồ ảo và bạn có thể nhận bản đồ đường chạy tương ứng sau khi hoàn thành một đường chạy; Video Trong App Các khóa đào tạo có thể ượược liên kết với Máy chạy bộ, dẫn dắt các vận ộng viên chạy ở các cấp ộ khác nhau ể tìm ra khóa. Chạy theo quỹ ạo và chạy khóa học sẽ ược thực hiện các bản nâng cấp phần mềm tiếp Theo.

Thiết kế hiện ại

Bề mặt thân máy ược phun sơn hiệu ứng Ánh Kim, nên nhìn kết cấu và ngoại hình càng thêm cao cấp. Các phần lộ ra hầu như không thể nhìn thấy trên bềt bên ngoài của thân máy, phân đoạn khe hở kín khó nhìn hơn. Chính sự Táo bạo về chi tiết, chất lượng và thiết kế đ Cho phép máy chạy bộ này dễ dàng hòa nhập với nhiều phong cách môi trường khac nhau

Tự ộng nhắc nhở khi ến hạn bảo trì, bạn không cần lo lắng về hiệu suất của thiết bị.

Nó sẽ tự động phát hiện khi bật nguồn, khi máy chạy bộ đạt số dặm bảo dưỡng, APP và máy chạy bộ sẽ đưa ra lời nhắc, vì vậy bạn đừng lo lắng về việc bỏ lỡ thời gian bảo trì.

Hộp ựng dầu và các dụng cụ bảo dưỡng ược tích hợp Trong tấm bảo vệ góc pHía sau, giúp bạn dễ dàng lấy ra sử dụng và cất giữ giữ giữ giữ.

Kết nối ứng dụng Zepp với máy chạy, ứng dụng quản lý sức khỏe mọi lúc mọi nơi

AmazFit AirRun ược Kết nối Với ứng dụng zepp mới ược nâng cấp. Zepp là một nền tảng quản lý sức khỏe mọi lúc mọi nơi iii nơi. Ngoài việc cài ặt ồng hồ, nó c by thể ghi lại nhiều môn thể thao, tình trạng thể chất và các ồ ồ ồ ồg thời hỗ trợ xem diễn ào. Bằng cách phân tích nhiều nguồn dữ liệu, bạn có thể quản lý tất cả các khía cạnh của dữ liệu cơ thể và hiểu được tình trạng thể chất hiện tại mọi lúc, mọi nơi.

Hình ảnh khách hàng đã mua sản phẩm

Chiều nay bên amazfit vietnam giao hàng chiếc máy chạy. mình nhận ược bung hàng ngay và dùng thử cảm nhận ầu tiên thiết kế máy rất hiện ại và ẹp mắttt. Ườường chạy nhìn rất mượt mà, các chi tiết gia công Trên máy ượược nhà sản xuất làm rất tỉ mỉ khi đi bộ và chạy má Hoy Hoy Hoy Hoy. Thanh thểng thể của má Plát rất OK, ộn thì phụ thuộc vào cân nặng của các thành viên trong gia đình nhưng nhìn Chung rất ổN. Đi kèm máy là bộ loa. Stereo vừa nghe nhạc vừa tập luyện. Đây là chi tiết mà mình rất thich, khác bọt với các dòng má Khác trên thị Trường có thể gấp gọn thiốn l ón a th thông goan, thôg goin, thôn gon, thông goin. g gầm giường ược thật sự mình và cả gia đình rất thich chiếc máy chạy. ne. Chị huyền bác sĩ một bệnh viện lớn chia sẻ

Ngoại hình rất ẹẹp và chắc chắn, thiết kế sáng tạo và bắt mắt, dàn loa jbl nghe đã tai dàng nhìn thấn h ở ởn kHa gọn kHa gọn kHa gọn kHá g mặc dù nhà tôi khá chật Amazfit AirRun thực sự là sản phẩm sử dụng ược cho cả gia đình. Nhìn nó thực sự cao cấp và đáng đồng tiền Đó là những lời chia sẻ của anh Tùng ở EcoPark khi sắm chiếc máy chạy hot nhất và mới nhất Xiaomi Amazfit Airrun tại Amazfit Việt Nam

Công việc chính của anh chị là ngồi đóng hàng. Ngồi nhiều lưng thì mỏi, bụng thì mỡ. Dịch giã quá, không đi đâu tập thể dục thao ược, anh ịnh mua giàn tạ về tập, nhưng vợ kêu cũng muốn tập giảm mỡ bụng, nên, nên, nên, nên, nên, nên, nêng, nên, nên. Cái này tiện lắm, máy thiết kế gọn, linh hoạt, hiện ại. Lại có thêm dàn loa jbl stereo cực chất mua xong ưng lắm, chất lượng ok mà các bạn nhân viên nhiệt tình „. Anh tuấn ở cầu giấy. Hà nội. Chia Sẻ.

Mình có tham khảo mấy máy chạy đang hot trên thị trường, thấy có mã r2 và airrun ượược rất nhiều người quan t quy quyếnh quy à à à ày ày ày ày ày ày ày | un không chút ắn đo. Máy chạy ầm chắc hơn r2, thiết kế ẹp hơn, lại chạy dc tốc ộ max 15 km. Ưng ý nhất dàn loa jbl khi chạy, cảm thấy vừa chạy vừa nghe nhạc thích thật, kết nối với ứng dụng Zepp Trên app điện thoếinn giện thiếng giện choếng. t ngân hàng ở hà nội chia sẻ

„Mình làm Công Tác phòng dịch, thời gian vừa qua chứng kiến ​​cảnh dịch bệnh tàn pha con người, mới càng thấy quý trọng sức khỏe. mình lựa chọn airrun vì nhìn đ thích rồi, hỏi ý kiến ​​ai Trong nh. ơn. Sau 1 giờ hàng đã có mặt tại nhà, ược các bạn nhân viên hỗ trợ tận tình, hướng dẫn cài ặt. Mình rất ưng ý! Cảm ơn các bạn!

Trước khi quyết ịnh sử dụng máy chạy bộa hãng amazifit thì mình đ đ dụng ồồng hồ thông minh của hãng trước. Lúc đó cũng không nghĩ là sẽ mua má chạy của hãng đâu, nhưng bạn đn đn đn ôn ôn ôn ô chenging thì thìng thìing thìing thìing thì thìing thìing thìing thìing thìing thườing thười thười. Kingsmith, có người cũng dùng airrun, thấy AirRun Có Vẻ ổn Áp nhất Về Cả CHấT LIệU, Thiết Kế và lại có bộ loa jbl nghe hay quá. Mình quyết ịnh mua. Cảm ơn các bạn hỗ trợ rất nhiệt tình! Chúc các bạn buôn může bán ắt nhé!

Disk Vaio Recovery Disk. průvodce pro Windows XP, Vista, 7, 8

Disk obnovení je také známý jako Disc Restore Disc, Repair Disc, Boot Disc nebo Rescue Disk.

Počítače VAIO byly původně vyrobeny společností Sony Corporation, ale divize byla prodána v únoru 2014.

Tato příručka zahrnuje všechny modely počítačů, které mají nainstalované Windows XP, Vista, 7 nebo 8, známé jako Sony Vaio a novější modely od společnosti Vaio Corporation, které nyní staví tyto počítače.

Stáhněte si disk obnovy vaio

Pokud váš oddíl pro obnovení již není k dispozici ve vašem počítači VAIO nebo nemáte sadu regeneračních disků k obnovení počítače, stáhněte si Easy Recovery Essentials, náš regenerační a opravný disk.

Easy Recovery Essentials funguje s jakýmkoli počítačovým modelem VAIO a je kompatibilní s následujícími verzemi Windows:

 • Microsoft Windows XP
 • Microsoft Windows Vista
 • Microsoft Windows 7
 • Microsoft Windows 8
 • Microsoft Windows Server 2003, 2008 a 2012

Spalte snadné obnovení základních přímých na CD, DVD nebo USB Flash Drive a pomocí automatizované opravné funkce automaticky najít a opravit chyby zavádění.

POZNÁMKA: K instalaci nebo opětovné instalaci Windows nelze použít snadné oživení esendály.

Vytvořte sadu regeneračních disků pro VAIO

Počítače a notebooky Sony Vaio nepřicházejí s regeneračním CD nebo DVD zahrnutím do vašeho nákupu, ale počítače mají k dispozici oddíl pro obnovení (podobně jako oddíl pro obnovení Dell), který můžete použít k vytvoření své soupravy Media Recovery Media (toto je je to Sada regeneračních CD nebo DVD, které budete používat k obnovení počítače) pomocí softwarové aplikace poskytované společností Sony/Vaio.

V závislosti na vašem počítačovém modelu a vaší verzi Windows může tato softwarová aplikace mít různá jména:

Oddíl obnovy vašeho počítače nemusí být k dispozici, pokud jste jakýmkoli způsobem změnili oddíly na pevném disku a náhodně smazali tento oddíl.

Před pokračováním zálohujte počítač. Spuštění softwarového nástroje pro obnovení k vytvoření sady pro obnovení médií může vést ke ztrátě dat (včetně vaší hudby, filmů, obrázků a aplikací).

V závislosti na modelu počítače, který máte, budete potřebovat sadu CD nebo DVD k vytvoření disků.

Můžete použít jednoduché CD nebo DVD:

Nemůžete použít žádný z následujících typů médií:

Možná budete potřebovat 10. 12 CD nebo 1. 2 DVD, v závislosti na počítačovém modelu, který máte. Software VAIO vás upozorní na požadovaný typ médií, který musíte použít a kolik budete potřebovat.

Než začnete vytvářet regenerační disky, ujistěte se, že jste:

 • Ukončete jakékoli programy
 • Odpojení od internetu a všech ostatních síťových připojení se může otevřít
 • Odpojte všechna periferní zařízení, e.G. USB flash disce, externí pevný disk
 • Zakázat jakýkoli antivirový software
 • Zakažte spořič obrazovky

Postupujte podle těchto pokynů pro nainstalovaný software VAIO:

Používání průvodce zotavením Vaio

Postupujte podle těchto pokynů a vytvořte sadu regeneračních disků pro počítač Sony VAIO pomocí softwaru Průvodce regenerací Vaio:

Pokud nejste schopni vytvořit disky, použijte pro VAIO snadné zotavení

 • Spusťte počítač
 • Přihlaste se do oken
 • Klikněte na Start
 • Přejděte na ovládací panel. Pokud máte povoleno zobrazení kategorie, přejděte na výkon a údržbu
 • Klikněte na položku Průvodce zotavením Vaio
 • Počkejte, až se otevírá software průvodce Vaio Recovery
 • Klikněte na Další
 • Vyberte Vytvořit soupravu Media Recovery Media (důrazně doporučené) a klikněte na Další
 • Vyberte, jaký typ média chcete použít: CD nebo DVD. I když váš počítač má jednotku DVD-RW nebo DVD ± RW, průvodce obnovením VAIO nepodporuje žádný z následujících: CD-RW, DVDRW, DVD-RW, 1x a 2x Speed ​​DVD-R nebo DVDR s dvojitou vrstvou a a DVD-R.
 • Klikněte na Další
 • Vložte svůj první prázdný disk do jednotky
 • Klikněte na Další
 • Pokračujte se zbytkem CD nebo DVD
 • Když se objeví okno „Mediální sada pro zotavení“, klikněte na OK
 • Klikněte na Dokončit
 • Váš počítač se nyní restartuje. Souprava médií pro obnovení je dokončena. Označte disky a udržujte je v bezpečí!

Pomocí péče o vaio

Postupujte podle těchto pokynů a vytvořte sadu regeneračních disků pro počítače Sony VAIO pomocí softwaru Vaio Care:

Pokud nejste schopni vytvořit disky, použijte pro VAIO snadné zotavení

 • Spusťte počítač
 • Připojte se k internetu a spusťte aktualizaci VAIO, abyste získali všechny aktualizace pro váš počítač a Windows
 • Poté klikněte na Start
 • Přejděte na všechny programy
 • Vyberte a klikněte na péči o Vaio
 • Pokud se objeví okno UAC (Ovládání uživatelského účtu), klikněte na Ano
 • Vyberte obnovení obnovy z možností levého nabídky
 • Klikněte na Vytvořit obnovení média
 • Přečtěte si pokyny a poté klikněte na Další
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a pokračujte v procesu

Obnovte počítač VAIO

Váš počítač lze obnovit a obnovit pomocí následujících možností:

 • Pokud se můžete zavést do Windows a spustit software VAIO
 • Pokud máte již vytvořenou sadu disků pro spuštění softwaru VAIO
 • Pokud máte v počítači k dispozici oddíl pro obnovení pro spuštění softwaru VAIO

Obnovit Windows XP

Máte.li oddíl obnovy neporušené nebo máte vytvořenou sadu regeneračních disků (sada pro obnovení médií), můžete přistupovat k softwaru pro průvodce Vaio Recovery pro obnovení Windows XP.

Pokud již nemáte oddíl na zotavení nebo regenerační disky, použijte pro VAIO snadné oživení esendály

Pokyny najdete níže, pro každý případ:

 • Pokud můžete zavést do Windows XP
 • Pokud máte sadu regeneračních disků (můžete je použít, pokud se nemůžete zavést do Windows)
 • Pokud máte k dispozici oddíl obnovy. Tuto možnost můžete použít, pokud nemůžete spustit do Windows XP a nemáte k dispozici sadu disků

Pokud můžete spuštěno do systému Windows XP, postupujte podle těchto pokynů:

 • Boot do Windows XP
 • Klikněte na Start
 • Přejděte na ovládací panel. Máte.li povoleno zobrazení kategorie, vyberte kategorii Performance a údržbu
 • Klikněte na Průvodce zotavením Vaio
 • Na uvítacím okně klikněte na Další
 • Vyberte jakoukoli z dostupných možností nabídky a pokračujte s pokyny na obrazovce

Pokud máte vytvořenou sadu disků:

 • Stisknutím tlačítka napájení spusťte počítač
 • Vložte svůj první disk na optickou jednotku a zavřete jej
 • Vypněte počítač
 • Počkejte 30 sekund (přibližně)
 • Zapněte počítač
 • Když je výzva, vložte disk požádaný softwarem pro obnovení vaio
 • Klikněte na OK
 • Klikněte na Další
 • Vyberte jakoukoli z dostupných možností a pokračujte s pokyny na obrazovce

Pokud máte v počítači k dispozici oddíl obnovy:

Как установить винду с флешки на Sony Vaio

 • Vypněte počítač
 • Spusťte počítač
 • Když se objeví logo VAIO, stiskněte klávesu F10
 • Počkejte, až se objeví průvodce zotavením VAIO
 • Klikněte na Další
 • Pokračujte s pokyny na obrazovce poté, co jste vybrali některou z dostupných možností prezentovaných softwarovým nástrojem

Obnovte Windows Vista

Počítače Vaio s Windows Vista mají nainstalovány software pro obnovení VAIO, který můžete použít k provedení továrního resetování vašeho počítače.

Pokud máte k dispozici disky, postupujte podle těchto pokynů:

 • Zapněte počítač a vložte první disk na optickou jednotku
 • Restartovat váš počítač
 • Počkejte na načtení programu obnovy
 • Vyberte Obnovit Kompletní systém
 • Klikněte na Start, poté další
 • Zkontrolujte ano na otázku ohledně vašeho C: Velikost jednotky a klikněte na Další
 • Zkontrolujte zaškrtávací políčko „I porozumění“ a klikněte na Start
 • Klikněte na ANO na „Jste si jisti?“Otázka
 • Počkejte, až software dokončí proces. Postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete proces

Pokud máte oddíl k dispozici v počítači, postupujte podle těchto pokynů:

 • Spusťte své Windows Vista
 • Zatímco se to zavádí, několikrát stiskněte klávesu Alt a F10, než se na obrazovce objeví logo Vaio.
 • Na obrazovce softwaru Vaio Recovery Center vyberte z nabídky vlevo Restore Complete System
 • Klikněte na Start
 • Klikněte na Další
 • Zkontrolujte ano na „Chcete si udržet výchozí továrnu C: Velikost jednotky?„Otázka a klikněte na Další
 • Zkontrolujte možnost „Porozumět“ a klikněte na Start
 • Klikněte na ANO na „Jste si jisti?“Otázka
 • Počkejte, až tento proces dokončí
 • Postupujte podle další sady pokynů na obrazovce a dokončete proces

Pokud ALT a F10 nefungovaly na otevření softwarového nástroje, zkuste stisknout pouze klávesu F10 nebo tlačítko ASSIC z klávesnice (pokud má váš počítačový model toto tlačítko na klávesnici).

Další alternativou je stisknutím klávesy F8 pro spuštění do Advanced Boot Možnosti Windows Vista, poté vyberte Opravit počítač a počkat, až se objeví software pro obnovení VAIO pro obnovení VAIO.

Obnovte Windows 7

Můžete provést tovární resetování na Sony Vaio s nainstalovaným Windows 7. Počítače VAIO s Windows 7 mají nainstalovány software Vaio Care Software. Další modely mohou mít software pro obnovení VAIO.

Chcete.li obnovit počítač, můžete také použít Easy Recovery Essentials pro VAIO, pokud nemáte disky vytvořené s péčí o Vaio

Pokud se můžete zavést do systému Windows 7, postupujte podle těchto kroků:

 • Spusťte Windows 7
 • Stisknutím tlačítka ASSISTE, který je k dispozici na klávesnici, otevřete software pro péči o VAIO. Pokud nemáte tlačítko ASSION, najděte software pro péči o VAIO tak, abyste spustili všechny programy
 • V sekci obnovy obnovy z levé nabídky vyberte Recovery
 • Vyberte Obnovit počítač
 • Klikněte na ANO
 • Počkejte, až se počítač restartuje
 • Na obrazovce záchrany péče o Vaio vyberte Průvodce zahájením zotavení. Pokročilé možnosti jsou k dispozici kliknutím na nástroje.
 • Vyberte Skip Rescue
 • Zkontrolujte možnost „Jsem si jistý“ a poté klikněte na Start Recovery
 • Počkejte, až tento proces dokončí. Během tohoto procesu se váš počítač může několikrát restartovat.
 • V okně pro obnovení klikněte na restart
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a znovu nastavte Windows 7

Pokud máte k dispozici oddíl obnovy, postupujte podle těchto kroků:

 • Zapněte počítač a několikrát stiskněte F10 (nebo Alt a F10). Můžete také stisknout tlačítko ASSIST, pokud je k dispozici pro váš model počítače
 • Pokud se zobrazí obrazovka „Upravit možnosti boot Windows“, stiskněte Enter
 • Počkejte, až se software objeví
 • Klikněte na Průvodce zahájením zotavení a postupujte podle pokynů na obrazovce

Pokud máte disky, postupujte podle pokynů z systému Windows 8, v sekci „Pokud máte sadu regeneračních disků“.

Obnovte Windows 8

Počítače VAIO s nainstalovaným Windows 8 mají nainstalovaný software Vaio Care, který můžete použít k obnovení a obnovení počítače.

Chcete.li obnovit počítač, můžete také použít Easy Recovery Essentials pro VAIO, pokud nemáte disky vytvořené s péčí o Vaio

Pokud se můžete zavést do systému Windows 8, postupujte podle těchto pokynů:

 • Boot do Windows 8
 • Stisknutím tlačítka a C otevřete lištu kouzelného
 • Vyberte vyhledávání
 • Zadejte „Vaio Care“
 • Z výsledkových položek vlevo vyberte VAIO Care (nebo položku Vaio Care (Desktop))
 • Vyberte pokročilé nástroje
 • Vyberte obnovení a zotavení
 • Vyberte Obnovit nebo udržovat svůj systém
 • Klikněte na ANO a počkejte, až se počítač restartuje
 • Po restartu vyberte rozložení klávesnice
 • Na obrazovce „Vyberte možnost“ vyberte Odstraňování problémů
 • Vyberte zotavení a údržbu
 • Na obrazovce nástroje pro obnovení vyberte operační systém (obvykle se jmenuje „Windows 8/;)
 • V okně Reach Reach VAIO CARE PARESE vyberte Průvodce zahájením zotavení
 • Vyberte Skip Rescue
 • Zkontrolujte možnost „Ano, jsem si jistý“
 • Klikněte na Recovery Start
 • Proces obnovy nyní začíná

Pokud máte vytvořenou sadu regeneračních disků, postupujte podle těchto pokynů:

 • Zapněte počítač a vložte první disk do optické jednotky počítače
 • Vypněte počítač
 • Znovu zapněte počítač
 • Ve správci Boot Boot Windows vyberte Zahájení záchrany Vaio Care a stiskněte Enter. Pokud máte externí optickou jednotku, možná budete muset stisknout vícekrát F11, než logo Vaio zmizí, aby se spustila do správce Boot Boot Windows.
 • Vyberte Průvodce zahájením Recovery
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a pokračujte v procesu. Pokud chcete proces obnovy, můžete místo spuštění průvodce zotavení vybrat nástroje a poté klikněte na Start Advanced Recovery Wizard

Pokud máte v počítači oddíl obnovy, postupujte podle těchto kroků:

 • Pokud má váš počítač tlačítko ASSIST:
 • Vypněte počítač
 • Stiskněte tlačítko ASSIS
 • Počkejte na spuštění softwaru pro záchranu péče o Vaio
 • Klikněte na Průvodce startu Recovery. Pro pokročilejší možnosti procesu obnovy vyberte Nástroje a poté klikněte na spuštění průvodce Advanced Recovery Wizard
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce
 • Pokud váš počítač nemá tlačítko ASSIST:
 • Zapněte počítač
 • Než zmizí logo Vaio, stiskněte několikrát klávesu F10
 • Pokud se zobrazí obrazovka možností úpravy, stiskněte Enter
 • Vyberte Průvodce zahájením Recovery. Pro více možností vyberte Nástroje a poté klikněte na START Průvodce Advanced Recovery Wizard
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce

Odstraňování problémů

Chyba načítání operačního systému

Pokud jste obdrželi tuto chybovou zprávu po spuštění softwaru pro obnovení vaio. operační systém načítání chyb. spusťte software znovu.

Napájení vašeho počítače mohl být během procesu přerušen.

Windows. žádný disk

Pokud jste obdrželi tuto chybovou zprávu. Windows. žádný disk. při spuštění počítače se sadou disků, které jste vytvořili, mohly být regenerační disky poškozeny (buď kvůli špatné kvalitě nebo nekompatibilitě).

V tomto případě musíte vytvořit novou sadu disků.

Oddíl nemůže najít, restartujte

Pokud jste již dříve použili softwarový nástroj a nebylo to správně uzavřeno, můžete tuto chybovou zprávu obdržet na jeho příštím startu:

Průvodce zotavením Vaio nemůže najít oddíl. Restartovat váš počítač.

Pokud ano, restartujte počítač a znovu spusťte průvodce regenerací Vaio.

Nelze vytvořit obnovovací média

Pokud disky nemůžete vytvořit, postupujte podle těchto tipů a zkuste to znovu:

 • Vypněte počítač a znovu spusťte software. Ujistěte se, že uzavíráte všechny své otevřené programy, antivirový software a odstraňte veškeré připojené periferie.
 • Stáhněte si nejnovější dostupné aktualizace pro váš počítačový model z softwaru aktualizace Vaio
 • Vyzkoušejte jinou sadu CD nebo DVD s lepší kvalitou

Nelze dokončit proces obnovy

Pokud nemůžete dokončit proces obnovy, zkuste tyto návrhy:

 • Odpojte jakékoli externí jednotky
 • Pokud tento proces nemůžete dokončit od průvodce obnovením Vaio nebo softwaru pro péči o VAIO, zkuste místo toho použít sadu disků
 • Zkontrolujte disky, které používáte, zdaní jakékoli škody. Disky musí být čisté a vysoce kvalitní.

Obrazovka je prázdná, indikátor napájení je zelená

Pokud je indikátor napájení zelený, ale obrazovka počítače je prázdná nebo přilepená, postupujte podle některých z těchto tipů:

 • Stisknutím kláves ALT a F4 zavřete softwarovou aplikaci
 • Stisknutím tlačítka Ctrl ALT smažte a poté přejděte na vypnutí a restartujte restartování počítače
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení déle než 4 sekundy, abyste vypnuli počítač
 • Ujistěte se, že nemáte žádná externí zařízení

Zadejte jednorázové heslo

Pokud jste zadali heslo špatné třikrát, na obrazovce se zobrazí následující chybová zpráva:

V tomto případě stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu delší než 4 sekundy, aby se počítač vypnul. Když jste si jisti, než byl váš počítač úplně vypnut, počkejte 10 až 15 sekund a poté znovu restartujte počítač.

Informace

Podpora odkazů

 • Easy Recovery Essentials for Windows. náš oprava a regenerační disk.

Použitelné systémy

Tento článek související s okny související s okny se vztahuje na následující operační systémy:

 • Windows XP (všechna vydání)
 • Windows Vista (všechna vydání)
 • Windows 7 (všechna vydání)
 • Windows 8 (všechna vydání)
 • Windows 8.1 (všechna vydání)
 • Windows Server 2003 (všechna vydání)
 • Windows Server 2008 (všechna vydání)
 • Windows Server 2012 (všechna vydání)

Použitelné modely

Tento článek související s znalostí VAIO se vztahuje na následující počítačové modely:

 • Série PCG: PCG-505, PCG-505G, PCG-505GX, PCG-505TS, PCG-505TX, PCG-838, PCG-C1XS, PCG-F150, PCG-F160, PCG-F180, PCG-F190, PCG-F340. PCG-F350, PCG-F360, PCG-F370, PCG-F390, PCG-F420, PCG-F480, PCG-F490, PCG-F520, PCG-F540, PCG-F560, PCG-F570, PCG-F580, PCG, PCG.F590, PCG-F610, PCG-F630, PCG-F650, PCG-F6650K, PCG-F680, PCG-F680K, PCG-F690, PCG-F690K, PCG-FR100, PCG-FRV26, PCG-FRV27, PCG-FRV28. PCG-FRV30, PCG-FRV31, PCG-FRV33, PCG-FRV34, PCG-FRV35, PCG-FRV35Q, PCG-FRV37, PCG-FRV37B, PCG-FX120, PCG-FX120K, PCG-FX140, PCG-FX140K, PCGGG, PCGG, PCG-FXG.FX150, PCG-FX150K, PCG-FX170, PCG-FX170K, PCG-FX190, PCG-FX200, PCG-FX200K, PCG-FX210, PCG-FX215, PCG-FX220, PCG-FX290K, PCG-FX30010B. PCG-FX30011B, PCG-FX30012B, PCG-FX30013B, PCG-FX30014B, PCG-FX30015B, PCG-FX30016B, PCG-FX30017B, PCG-FX30018B, PCG-FX30019B, PCG-FX3001B, PCG-FX30020B, PCG-FX30021B, PCG.FX30022B, PCG-FX30023B, PCG-FX30024B, PCG-FX30025B,PCG-FX30026B, PCG-FX30027B, PCG-FX30028B, PCG-FX30029B, PCG-FX3002B, PCG-FX30030B, PCG-FX30031B, PCG-FX30032B, PCG-FX30033B, PCG-FX30034B, PCG-FX30035B, PCG-FX30036B, PCG- FX3003B, PCG-FX3004B, PCG-FX3005B, PCG-FX3006B, PCG-FX3007B, PCG-FX3008B, PCG-FX3009B, PCG-FX300K, PCG-FX300P, PCG-FX310, PCG-FX340, PCG-FX350, PCG-FX370, PCG-FX390, PCG-FX400, PCG-FXA32, PCG-FXA33, PCG-FXA36, PCG-FXA40, PCG-FXA47, PCG-FXA47B, PCG-FXA48, PCG-FXA48DB, PCG-FXA49, PCG- GR200P, PCG-GR250, PCG-GR300, PCG-GR350, PCG-GR370, PCG-GR390, PCG-GRT100, PCG-GRT170, PCG-GRT200, PCG-GRT200K, PCG-GRT200P, PCG-GRT240G, PCG-GRT260G, PCG-GRT270G, PCG-GRV550, PCG-GRV600, PCG-GRV670, PCG-GRX500, PCG-GRX520, PCG-GRX550, PCG-GRX560, PCG-GRX590, PCG-GRZ530, PCG-GRZ600, PCG-GRZ610, PCG- GRZ630, PCG-GRZ660, PCG-NV100, PCG-R505TEK, PCG-R505TSK, PCG-SR17K, PCG-SR33, PCG-SR33K, PCG-SR5K, PCG-SR7, PCG-SR7K, PCG-SRX77, PCG-, PCG-, PCG-, PCG-, PCG-, PCG-, PCG-, PCG-SRX77, PCG-SRX77, PCG-SRX77, PCG-SRX77, PCG-SRX77, PCG-SRX77, PCG-SRX77, PCG-SRX77, PCG-SR77, PCG-SR77, PCG-SR77, PCG-SR77, PCG-SR77, PCG-SR77SRX77P, PCG-SRX99P, PCG-TR2A, PCG-TR2AP, PCG-TR3A, PCG-TR3AP, PCG-TR5AP, PCG-VX89, PCG-XG18, PCG-XG19, PCG-XG28, PCG-XG28K, PCG-XG29, PCG-XG29K, PCG-XG38, PCG-XG38K, PCG-XG39, PCG-XG39K, PCG-XG500, PCG-XG500K, PCG-XG700, PCG-XG700K, PCG-XG9, PCG-Z1VA, PCG-Z Z505G, PCG-Z505GX, PCG-Z505HE, PCG-Z505HS, PCG-Z505JE, PCG-Z505JEK, PCG-Z505JS, PCG-Z505JSK, PCG-Z505LE, PCG-Z505LEK, PCG-Z505LS, PCG-Z505LSK, PCG-Z505S, PCG-Z505SX, PCG-Z50LSK, PCV-RS704
 • Série VGN: VGN-A250, VGN-A260, VGN-A290, VGN-AR150G, VGN-AW200, VGN-AW200J, VGN-AW220J, VGN-CR220E, VGN-FS700, VGN-FS710, VGN-FS715, VGN-FS720. VGN-FS730, VGN-FS740, VGN-FS742, VGN-FS760, VGN-FS770, VGN-FS780, VGN-FS790, VGN-FS920, VGN-FS930, VGN-FS940, VGN-FS950, VGN-FS950P, VGNGGGNFS960P, VGN-FS980, VGN-FS990, VGN-FW130E, VGN-FW140E, VGN-FW150E, VGN-FW160E, VGN-FZ320E, VGN-FZ340E, VGN-N110G, VGN-N130G, VGN-N160G, VGN-N160G. VGN-N170G, VGN-N220E, VGN-N230E, VGN-N250E, VGN-N270E, VGN-N5240E, VGN-NR200E, VGN-NR220E, VGN-NR240E, VGN-NR260E, VGN-NS200E, VGN-S260P, VGN-NR220E, VGN-NR240E.S270B, VGN-S270P, VGN-S360P, VGN-S380P, VGN-SZ200, VGN-SZ210P, VGN-SZ210P, VGN-SZ220, VGN-SZ220P, VGN-SZ240P, VGN-SZ280P, VGN-SZ300P, VGN-SZ330P. VGN-SZ360P, VGN-SZ370P
 • Série VPC: VPC-EC3CFX
 • Série PCV: PCV-220, PCV-240, PCV-E201, PCV-E203, PCV-E206, PCV-E324DS, PCV-E518DS, PCV-J100, PCV-J120, PCV-J200, PCV-L400, PCV-L600. PCV-LX600, PCV-LX700, PCV-LX800, PCV-LX810, PCV-LX900, PCV-LX910, PCV-LX920, PCV-MXS10, PCV-MXS20, PCV-R532DS, PCV-R536DS, PCV-R538DS, PCV, PCV, PCV, PCV-R538DS, PCV-R538DS, PCV-R538DS, PCV-R538DS, PCV-R538DS, PCV-R538DS, PCV-R538DS, PCV-R538DS, PCV-R538DR539DS, PCV-R545DS, PCV-R547DS, PCV-R549DS, PCV-R553DS, PCV-R556DS, PCV-R58DS, PCV-RS100, PCV-RS101, PCV-RS210, PCV-RS220, PCV-RS221, PCV-RS300. PCV-RS310, PCV-RS312, PCV-RS320, PCV-RS322, PCV-RS400, PCV-RS400C, PCV-RS400CG, PCV-RS400CGP, PCV-RS400P, PCV-RS410, PCV-RS411, PCV-RS412, PCV, PCV-RS400P.RS420, PCV-RS422X, PCV-RS430G, PCV-RS431, PCV-RS440, PCV-RS460, PCV-RS500C, PCV-RS500CG, PCV-RS510, PCV-RS512, PCV-RS514V, PCV-RS519, PCV-RS520. PCV-RS521, PCV-RS530G, PCV-RS540X, PCV-RS550X, PCV-RS600, PCV-RS600C, PCV-RS600CG, PCV-RS610, PCV-RS611, PCV-RS611X, PCV-RS612, PCV-RS613G, PCV-RV.RS620G, PCV-RS630G, PCV-RS650, PCV-RS720G, PCV-RS724G, PCV-RS726G. PCV-RS730G, PCV-RX260DS, PCV-RX270DS, PCV-RX280DS, PCV-RX370DS, PCV-RX380DS, PCV-RX400DS, PCV-RX450, PCV-RX460, PCV-RX500, PCV-RX540, PCV-, PCV- RX560, PCV-RX570, PCV-RX572, PCV-RX580, PCV-RX600, PCV-RX640, PCV-RX650, PCV-RX660, PCV-RX670, PCV-RX680, PCV-RX681, PCV-RX700, PCV-RX710, PCV-RX720, PCV-RX740, PCV-RX741, PCV-RX750, PCV-RX753, PCV-RX755, PCV-RX760, PCV-RX762, PCV-RX770, PCV-RX820, PCV-RX821, PCV-RX830, PCV RX850, PCV-RX851, PCV-RX860, PCV-RX861, PCV-RX881, PCV-RX891, PCV-RZ14G, PCV-RZ20G, PCV-RZ22G, PCV-RZ24G, PCV-RZ26G, PCV-RZ30C, PCV-RZ30CG, PCV-RZ30CGP, PCV-RZ30CP, PCV-RZ30GN2, PCV-RZ30GN4, PCV-RZ31G, PCV-RZ32G, PCV-RZ34G, PCV-RZ35M, PCV-RZ35MX, PCV-RZ36G, PCV-RZ40, PCV-RV- RZ40C1B, PCV-RZ40C1F, PCV-RZ40CG, PCV-RZ40CP, PCV-RZ40G, PCV-RZ40GN2, PCV-RZ40P, PCV-RZ44CG, PCV-RZ44G, PCV-RZ456G, PCV-RZ45CG, PCV-RZ45G, PCV-RZ46G, PCV-RZ50C, PCV-RZ50G, PCV-RZ54G, PCV-RZ56G,PCV-V100G, PCV-V200G, PCV-V505DC2, PCV-V505DC2P
 • VGC series: VGC-RA820G, VGC-RA822G, VGC-RA825G, VGC-RA826G, VGC-RA828G, VGC-RB30, VGC-RB32, VGC-RB33G, VGC-RB34G, VGC-RB35G, VGC-RB36G, VGC-RB38G. VGC-RB39C, VGC-RB60G, VGC-RB62G, VGC-RB64G
| Denial of responsibility | Contacts |RSS