Opravy pro špatné informace o konfiguraci špatného systému v systému Windows 10/8/7. Konfigurační systém Windows System32

Opravy pro špatné informace o konfiguraci špatného systému v systému Windows 10/8/7

Přijímáte spouštěcí modrou obrazovku s chybovou zprávou Bad_System_Config_info ve vašem PC a nemůžete spustit Windows 10/8/7 PC? Tento článek vám nabídne efektivní metody pro opravu chyb špatného systému konfigurace systému v systému Windows 10/8/7 a pomůže vám restartovat PC bez problémů.

Pokud čelíte Windows, nepodaří se zavést nebo spouštěcí chyba modré obrazovky pomocí chybové zprávy „Bad_System_Config_info“ v počítači, nebojte se už starosti, nebojte se už starosti. Zde v tomto článku najdete přesné důvody, které způsobují chybu konfigurace špatného systému v systému Windows 10, 8 nebo 7 a doporučená řešení pro opravu této chyby bez jakýchkoli překážek. Níže můžete sledovat nabízené dvě části, abyste našli hledané důvody a řešení pro chybu informací o špatné konfiguraci systému:

Část 1: Důvody pro chybu bad_system_config_info v systému Windows 10/8/7

Zde je několik hlavních důvodů, které mohou způsobit chybu konfigurační konfigurace špatného systému ve vašem PC pod Windows 10/8/7:

 • Poškozený/poškozený jednotku pevného disku
 • Poškozené systémové soubory Windows
 • Poškozené soubory registru Windows
 • Nesprávně nakonfigurované ovladače zkorumpovaného zařízení
 • Konflikt řidiče mezi nově nainstalovaným hardwarem
 • Poškození nebo poškození RAM

Jak tedy opravit tyto problémy a zachránit váš počítač před chybou špatné konfigurace systému? Nebojte se, v části 2 získáte relativní řešení pro opravu této chyby bez jakýchkoli překážek.

Část 2: Najděte řešení pro opravu chyby bad_system_config_info v systému Windows 10/8/7

Metoda 1 a metoda 2 lze jednoduše provést běžní uživatelé pomocí výkonného softwaru pro správce oddílů, ale vyžadovalo by to více pozornosti, zatímco sledujete některou z těchto metod od metody 3 do metody 6.

Můžete si selektivně vybrat některou z těchto řešení níže poskytovaných softwarem Easteus pro opravu chyby konfigurace špatného systému v systému Windows 10/8/7 a znovu restartujte počítač.

Pokud váš počítač dostane chybu obrazovky „bad_system_config_info“, vyzkoušejte Master EaseUS oddíl s metodami níže, abyste ji mohli opravit hned.

Metoda 1: Zkontrolujte opravu chyb korupce pevného disku

Když se jednotka pevného disku poškodí nebo poškodí, může to způsobit chybu špatné konfigurace systému. A byla by to práce kontrolou a opravou korupce pevného disku. Zde se můžete rozhodnout zkontrolovat a opravit poškozenou jednotku pevného disku ručně nebo použít software pro správce oddílů pro pomoc. Níže uvedené metody lze použít v počítačích Windows 10, 8 a 7.

Přístup 1: Ručně zkontrolujte a opravte pevný disk pomocí CMD

Krok 1: Klikněte na spuštění a zadejte: Příkaz ve vyhledávacím zásahu „Enter“.

Krok 2: Klikněte na ANO a zadejte: Chkdsk /F Hit „Enter“.

Pak musíte jít po příkazu na obrazovce a dokončit proces kontroly a opravy pevného disku.

Přístup 2: Zkontrolujte a opravujte poškozený/poškozený pevný disk pomocí softwaru pro správce oddílů

Software pro profesionální správce oddílů. Easeus Diartition Master vám pomůže udělat všechny tyto práce pomocí jednoduchých kliknutí.

Krok 1. Klepněte pravým tlačítkem myši na cílový oddíl, který má problém.

Krok 2. Vyberte „pokročilý“ „kontrolní systém souborů“.

Jak opravit nefunkční zvuk ve Windows. Oprava potíží se zvukem ve Windows 10. Jak zapnout zvuk

Krok 3. Potvrďte, zda chcete oddíl skrýt nebo ne.

Krok 4. V okně systému kontrolního souboru zkontrolujte možnost „Zkuste opravit chyby, pokud jsou nalezeny“.

Krok 5. Kliknutím na „Start“ zkontrolovat chyby na oddílu.

Pokud nemůžete spustit počítač a nepostupovat podle této metody k vyřešení tohoto problému, můžete přímo vyzkoušet metodu 2 pro spuštění a obnovení oken, zbavení se špatného systému konfigurace systému, spuštěním PC s bootovacím disku WinPE boot. Všechny problémy budou vyřešeny.

Metoda 2: Použijte bootovací disk

Disk Winpe Bootdable by vám pomohl restartovat Windows do zdravého stavu a vše, co potřebujete. Easteus Distintition Master and Restart PC. Poté by byla vyřešena chyba konfigurační informace o špatném systému.

Krok 1: Vytvořte zaváděcí disk WinPE z jiného zdravého počítače, který provozuje stejný systém jako váš současný počítač.

Krok 2: Připojte jednotku USB s bootovacím disku nebo SD kartou s počítačem a vyberte spuštění z disku na spuštění.

Krok 3: Vyberte, abyste zadali Master Easteus Diskladu, můžete přímo provést operaci kopie disku nebo oddílu, abyste zkopírovali data oddílu do nového úložného zařízení. (Nezapomeňte připojit další nové jednotky nebo úložné zařízení s PC.)

Krok 4: Poté použijte Master Easteus oddíl k kontrole a opravě chyby pevného disku.

Později můžete restartovat okna a pokračovat v používání počítače znovu. (Pokud byla ztracena některá data, nebojte se. Můžete je obnovit z kopírovaných oddílových dat.)

Metoda 3: Oprava poškozeného registru Windows pomocí CMD

Bez ohledu na to, že na počítači spustíte Windows 10, 8 nebo 7, můžete přímo použít níže uvedené příkazy CMD k opravě poškozeného registru Windows, které mohou právě teď způsobit chybu „bad_system_config_info“:

Krok 1: Boot z Windows 10/8/7 USB/DVD a spusťte „Příkazový řádek“.

Krok 2: Typ: CD C: \ Windows \ System32 \ config hit „Enter“.

Krok 3: Postupujte podle příkazů pod jednou po druhém a stiskněte „Enter“ a přejmenujte tyto soubory.starý postfix:

Ren C: \ Windows \ System32 \ config \ Default Default.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ config \ Sam Sam.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ Config \ Security Security.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ config \ software.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ Config \ System System.starý

 • Zadejte následující příkazy jeden po druhém a stiskněte Enter a kopírujte záložní soubory registru do vaší aktuální složky registru. A to pomůže ručně obnovit registr Windows:

Kopie C: \ Windows \ System32 \ config \ regback \ Default C: \ Windows \ System32 \ Config \ Copy C: \ Windows \ System32 \ Regback \ SAM C: \ Windows \ System32 \ config \ Copy C: \ Windows \ System32 \ config \ regback \ Security C: \ Windows \ System32 \ config \ copy C: \ Windows \ System32 \ config \ regback \ System C: \ Windows \ System32 \ Config \ Copihy C: \ Windows \ System32 \ configback \ Software C: \ Windows \ System32 \ config \

Metoda 4: Aktualizujte ovladače zařízení

Pak pro vás aktualizuje ovladač zařízení. Nebo můžete také vyzkoušet nástroj pro aktualizaci ovladačů, který automaticky aktualizuje všechny vaše ovladače.

Metoda 5: Použijte poslední známou dobrou konfiguraci

Dalším způsobem, jak opravit špatný problém s konfigurací systému špatného systému v systému Windows 10, 8 nebo 7, se můžete pokusit obnovit z poslední známé dobré konfigurace z pokročilého režimu:

Krok 1: Otevřete „Start“ a klikněte na „Power“ stiskněte a podržte „Shift“ Klikněte na „Restart“.

Krok 2: Vyberte „Odstraňování problémů“ Vyberte „Pokročilé možnosti“ Klikněte na „Start Up Nastavení“.

Krok 3: Klikněte na „Restart“.

Krok 4: Po restartování Windows uvidíte černou obrazovku Advanced Boot INA. Poslední známá dobrá konfigurace (Advanced) Vyberte ji pomocí kláves se šipkami a stiskněte „Enter“.

U uživatelů Windows 7/Old Version:

Krok 1: Restartujte PC stisknutím a podržte „F8“, když se PC vysílá a zobrazí černý bílý text nebo logo Windows;

Krok 2: Když se objeví nabídka Advanced Boot v černé obrazovce, vyberte „Poslední známá dobrá dobrá konfigurace (Advanced)“ s klávesami se šipkami na klávesnici Hit „Enter“.

Metoda 6: Použijte diagnostiku paměti Windows k testování opravy poškozeného/poškozeného RAM

Krok 1: Otevřete start a zadejte: Diagnostika paměti Vyberte „Diagnostika paměti Windows“.

Krok 2: Klikněte na „restartovat nyní“ a zkontrolujte problémy (doporučeno);

Váš počítač bude restartován a automaticky zkontroluje problémy s pamětí RAM. Může to trvat několik minut a když detekuje jakékoli chyby, kontaktujte prosím výrobu počítače, abyste od nich získali podporu a vyřešte chybu informací o konfiguraci špatného systému.

 • Změnit adresář v terminálu Mac | Získejte všechny informace zde Dany/2023-05-18
 • Jak si vybrat a nastavit formát karty ROKU SD [2023 Nejlepší způsoby] CICI/2023-02-22
 • Opravte chybu 1327 Neplatná jednotka Při instalaci programů Windows 10 Daisy/2023-02-22
 • Opraveno: Prohlížeč Chrome není otevřen/nepracuje ve Windows 10 tvůrce Tracy King/2023-02-22

Jak opravit chybu konfigurací špatného systému v systému Windows 11

Existuje několik modré obrazovky chyb smrti, kterým se uživatelé v systému Windows 11 potýkali a jednou z nich je „bad_system_config_info“ aka Error 0x74. Podle společnosti Microsoft se obvykle týká zkorumpovaných souborů registru nebo poškozených dat BCD. V této příručce tedy sdílíme ty nejlepší metody pro opravu chyby konfigurace špatného systému v systému Windows 11. Registr můžete ručně opravit nebo použít některé nativní nástroje příkazového řádku k automatickému opravě chyby konfigurace špatného systému. V této poznámce pojďme dopředu a podívejte se na podrobné pokyny.

Opravte chybu konfigurace špatného systému v systému Windows 11 (2022)

Zahrnuli jsme několik způsobů, jak opravit chybu konfigurační konfigurace špatného systému na Windows 11. Od základních metod po pokročilé opravy registru najdete všechny zde. Rozbalte tedy níže uvedenou tabulku a podívejte se na požadované řešení.

Restartujte svůj počítač Windows 11

V první řadě byste měli zkusit restartovat počítač. Kdykoli jste zasaženi chybou BSOD (v tomto případě chyba informací o špatné konfiguraci systému), restartování počítače obvykle vyřeší problém. Takže stiskněte a podržte tlačítko napájení na CPU nebo notebooku a vypněte jej.

Poté znovu stiskněte tlačítko napájení a spustíte počítač Windows 11. Nyní na chvíli použijte počítač a zkontrolujte, zda byla „chyba 0x74“ aka chyba konfigurace špatného systému opravit nebo ne.

Spusťte opravu startupu

Pokud normální restart neopraví chybu informací o konfiguraci špatného systému na počítači se systémem Windows 11, je čas vystřelit prostředí pro obnovení a provést automatickou opravu spuštění. Zde je, jak to udělat.

Nejprve úplně vypněte počítač. Nyní to zapněte a znovu jej vypněte. Poté zapněte počítač a znovu ho zavřete. To udělejte 2-3krát a okna budou nucena načíst prostředí pro zotavení. Ukáže „příprava automatické opravy“ nebo „prosím počkejte“. Nechte jej dokončit proces a poté přejít k dalšímu kroku.

Jakmile jste na obrazovce obnovy, vyberte „Pokročilé možnosti“.

Poté otevřete nabídku „Odstraňování problémů“.

Nakonec klikněte na „Oprava startupu“. Tím se restartujete počítač a pokusíte se opravit chybu konfigurace špatného systému na Windows 11.

Spusťte SFC a Scan

V systému Windows 11 s názvem SFC a DEP, který vám umožní opravit zkorumpované systémové soubory a komponenty pomocí několika příkazů, je vynikající vestavěný nástroj s několika příkazy, které vám umožní opravit zkorumpované systémové soubory a komponenty. Pokud stále čelíte chybě informací o konfiguraci špatného systému v systému Windows 11, může se tento nástroj příkazového řádku hodit. Zde jsou kroky, které je třeba následovat:

Opravy pro špatné informace o konfiguraci špatného systému v systému Windows 10/8/7. Konfigurační systém Windows System32

Podobně jako výše uvedené pokyny zaveďte do nabídky obnovy a klikněte na „Odstraňování problémů“.

Dále klikněte na „Příkazový řádek“.

Otevře se okno příkazového řádku. Nyní spusťte příkaz níže. Tím se pokusí opravit komponenty zkorumpovaného systému v systému Windows 11. Všimněte si, že proces bude trvat značný čas, takže udržujte trpělivost.

Disp /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Poté provedete příkaz SFC a zkontrolujte integritu souboru vašeho počítače Windows 11. Během tohoto procesu se pokusí opravit chybu konfigurace špatného systému v počítači se systémem Windows 11.

Po dokončení skenování restartujte PC a zkontrolujte, zda byla chyba informací o konfiguraci špatného systému vyřešena nebo ne.

Opravte data konfigurace spuštění

BCD, zkratka pro konfigurační data zavádění, je zodpovědná za zpracování údajů o spouštění požadovaných během každého spuštění. Informace udržuje pod EFI/Microsoft/Boot/BCD. A dobře, pokud se tento soubor stane zkorumpovaný, získáte chyby BSOD, jako jsou informace o špatné konfiguraci systému na Windows 11. Takže musíte postupovat podle těchto kroků k opravě BCD.

Opět zaveřejněte do nabídky obnovy a otevřete se odstraňování problémů. Příkazový řádek.

Bad System Config Info Error windows 10 | Fixed

Zde spusťte níže uvedené příkazy jeden po druhém opravit a obnovit BCD. Nyní mohou některé příkazy nějakou dobu trvat, než se operace dokončí, takže udržujte trpělivost.

Bootrec /Rebuildbcd Bootrec /Repairbcd Bootrec /Osscan Bootrec /RepairMbr

Po dokončení restartujte počítač a zkontrolujte, zda byla chyba konfigurace špatného systému na Windows 11 stanovena nebo ne.

Oprava zkorumpovaného registru

Pokud stále čelíte chybě informací o konfiguraci špatného systému v systému Windows 11, může to být kvůli zkorumpovanému registru. Chcete.li to opravit, můžete obnovit čistou zálohu registru pomocí příkazového řádku v nabídce obnovy. Zde je, jak to udělat.

Nejprve, otevřete příkazový řád z nabídky obnovy. Poté spusťte příkaz níže a přesuňte se do složky „Config“ pod jednotkou C.

CD C: \ Windows \ System32 \ config

Nyní spusťte příkazy níže po druhém. Tím se přejmenují všechny důležité soubory registru, včetně výchozího, SAM, zabezpečení, softwaru a systému.

Ren C: \ Windows \ System32 \ config \ Default Default.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ config \ Sam Sam.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ Config \ Security Security.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ config \ software.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ Config \ System System.starý

Nyní, když byly soubory registru přejmenovány, můžete zkopírovat zálohy Clean Registry do složky „Config“. Zálohovací soubory registru jsou k dispozici ve složce „Regback“. Jednoduše spusťte níže uvedené příkazy jeden po druhém.

Kopie C: \ Windows \ System32 \ config \ regback \ Default C: \ Windows \ System32 \ Config \ Copy C: \ Windows \ System32 \ Regback \ SAM C: \ Windows \ System32 \ config \ Copy C: \ Windows \ System32 \ config \ regback \ Security C: \ Windows \ System32 \ config \ copy C: \ Windows \ System32 \ config \ regback \ System C: \ Windows \ System32 \ Config \ Copihy C: \ Windows \ System32 \ configback \ Software C: \ Windows \ System32 \ config \

Nakonec zavřete okno CMD a restartujte počítač. Tentokrát by měla být chyba BSOD 0x74 stanovena na vašem počítači se systémem Windows 11.

Použijte obnovení systému

Pokud žádná z výše uvedených metod nevyřešila chybu konfigurace špatného systému v počítači, budete nyní muset použít systém systému Windows 11. Přesune váš počítač zpět v čase, ale alespoň znovu získáte funkční systém. Mějte na paměti, že se ztratí všechny změny provedené v souborech a složkách mezi aktuálním časem a obnovu systému. Pokud jste v pořádku při ztrátě některých dat, pokračujte v této metodě.

Otevřete nabídku obnovy podle výše uvedených pokynů a přejděte na „Odstraňování problémů“.

Zde klikněte na „Obnovení systému“.

Na další obrazovce vyberte nejnovější bod obnovení a klikněte na „Další“. Konečně, Windows 11 začne obnovovat systém a soubory na uvedené datum.

Nyní restartujte počítač Windows 11 a chyba konfiguračního systému špatného systému (0x74) by měla být vyřešena.

Resetovat PC

A konečně, pokud stále dostáváte chybu „Chyba 0x74“ nebo „Bad System Configur Info“ na Windows 11, možná budete muset PC resetovat jako poslední možnost. Tento proces nebude mít vliv na soubory a složky z jiných jednotek, ale odstraní jednotku C, včetně souborů a složek na ploše, dokumentů, stahování atd. S tím bylo řečeno, tady je to, jak můžete tovární resetovat svůj počítač se systémem Windows 11, aniž byste smazali své osobní soubory.

Spuštění na obrazovku obnovy podle výše uvedených pokynů. Poté vyberte Odstraňování problémů a klikněte na „Resetovat tento počítač“.

Na další obrazovce vyberte „Udržujte mé soubory“ a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Nakonec se váš počítač restartuje a na vašem počítači bude přeinstalována čistá kopie systému Windows 11. Doufejme, že nyní nebudete čelit chybě informací o špatném systému na Windows 11.

Okamžitě vyřešení chyby 0x74 na Windows 11

Jedná se tedy o osvědčené metody, které vám pomohou opravit chybu 0x74 na Windows 11. Jak jsme již zmínili výše, restartování počítače často řeší problém automaticky. Pokud to však nefunguje, projděte jinými řešeními, zejména oprava registru. Každopádně je to všechno od nás. Pokud chcete vyčistit instalaci Windows 11, abyste měli zážitek bez chyb, vydejte se na náš podrobný návod. A v případě, že po aktualizaci čelíte problémům s černou nebo prázdnou obrazovkou, máme průvodce, jak to opravit. A konečně, pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět v sekci komentáře níže.

Jak opravit chybu „špatné konfigurace systému“ v systému Windows

Informace o konfiguraci špatného systému je běžná chyba kontroly chyb v systémech Windows, která je způsobena hlavně nefunkčními soubory systému a registrů nebo souboru konfigurace spuštění (BCD). Některé soubory zaváděcího pořadí v BCD, nebo dokonce některé starší, mohou být v rozporu s novějšími a stabilními soubory. Když k tomu dojde, dojde k chybě jinak známé jako modrá obrazovka smrti (BSOD).

Chyba kontroly chyby může být také způsobena:

 • vadný hardware
 • Nesprávné nastavení systému
 • špatný řidič
 • Instalace důležité aktualizace

Většina chybových zpráv však bude mít často popis toho, jaký může být problém. Níže jsou uvedena některá vyzkoušená a testovaná řešení, která vám pomohou opravit chybu konfigurace špatného systému v systému Windows 10 a 11.

Zkuste restartovat počítač

Existuje důvod, proč se mnoho lidí žertem ptá: „Zkusili jste to znovu vypnout a znovu?„Je to proto, že v mnoha případech může jednoduchý restart vyčistit problémy, které má váš počítač. Než zkusíte něco jiného, ​​zkuste tento návrh.

Opravy pro špatné informace o konfiguraci špatného systému v systému Windows 10/8/7. Konfigurační systém Windows System32

V ideálním případě byste měli udělat „pevný restart“ tím. Napájení. Vypněte se, “pak čeká několik minut před zapnutím počítače. To dává systému čas na úplné zapnutí před restartováním.

Roll Back Windows Update

Pokud se tato chyba začala dojít brzy po aktualizaci Windows, pak to pravděpodobně je to, kde váš problém leží, a řešení by mělo být jednoduché: Vraťte zpět aktualizaci systému Windows!

Mimo vzadu zdánlivě nekonečných problémů s aktualizací Windows, které uživatelé uvádějí, Microsoft integroval dobře doporučenou funkci „odinstalace aktualizací“ do systému Windows 10.

 • Přejděte do nastavení Windows Update na nastavení „Nastavení. Aktualizujte zabezpečení, “poté klikněte na„ Zobrazit historii aktualizace.“
 • V seznamu klepněte pravým tlačítkem myši a odinstalujte aktualizace, jejichž data odpovídají datu, kdy vaše problémy začaly. (V ideálním případě nejnovější aktualizace před zahájením chyb „Bad System Config“).

Zkontrolujte svůj beran a pevný disk

Pro některé se může zdát skličující podívat se do svého počítače a začít se kroutit s fyzickými komponenty. Zdraví a montáž vašeho RAM a pevného disku však může být příčinou chyby informací o konfiguraci špatného systému.

Pokud jste spokojeni s otevřením počítače, můžete se podívat dovnitř a ujistit se, že váš beran je správně namontován do slotů a že kabely SATA pevného disku jsou také správně připojeny.

Tyto kontroly by neměly trvat déle než pár minut.

Pokud máte více než jednu hůlku Ram, můžete dokonce odstranit přebytečné tyčinky tak, aby zůstalo pouze jeden, a zjistit, zda chyba zmizí. Pokud se chyba objeví pouze tehdy, když jsou určité tyčinky RAM zaručeny, je pravděpodobné, že tyto tyčinky způsobují chybu, v takovém případě možná budete muset spustit počítač na méně RAM (a po řádku se podívejte na nákup nového RAM).

Za předpokladu, že jsou vaše RAM a pevný disk správně namontovány, měli byste se podívat na zdraví vašeho beran a zdraví pevného disku, které máme zde na webu. Pokud se na obou frontě vrátíte špatné výsledky, mohlo by to způsobit chyby a možná je čas podívat se na výměnu příslušných komponent.

Aktualizovat nebo přeinstalovat ovladače

Nekompatibilní nebo zastaralé řidiče jsou zdrojem několika otázek. Nejhorší věc, kterou mohou špatní řidiči udělat, je vyvolat chyby BSOD, například informace o konfiguraci špatného systému.

Opravy pro špatné informace o konfiguraci špatného systému v systému Windows 10/8/7. Konfigurační systém Windows System32

Chcete.li to vyřešit, sledujte níže uvedené pokyny:

 • Přejděte do správce zařízení Windows.
 • Stiskněte klávesu Win a poté zadejte správce zařízení.
 • V okně správce zařízení klikněte na „Akce. Skenujte změny hardwaru, “pak se podívejte, zda se vedle některých zařízení objeví nějaké žluté vykřičníky. (Budete muset kliknout na rozbalovací ikony, abyste je vyhledali.)
 • Pokud najdete nějaké špatně chované řidiče, klepněte pravým tlačítkem myši, klikněte na „Update ovladač aktualizovat.“
 • Pokud problém pokračuje, klepněte pravým tlačítkem myši na řidiče, klikněte na „Odinstalovat zařízení.„Pokud se jedná o systémové zařízení (jako je ovladač pro váš palubní ethernetový port), automaticky se znovu nainstaluje po restartování počítače.
 • Pokud se jedná o ovladač třetích stran, znovu se nainstaluje po opětovném připojení dotyčného zařízení nebo po opětovné instalaci softwaru.

Příkaz BcDedit

Poměrně často se může objevit chyba špatné konfigurace systému, když je konfigurace systému nesprávná nebo není správně nakonfigurována. Chyba se navíc objeví také, pokud paměť a procesory v konfiguračním souboru mají nesprávnou hodnotu, což zabraňuje přístupu k Windows 10 a Windows 11.

Chcete.li to vyřešit, musíte jít do nabídky Advanced StartUp:

 • Stiskněte a podržte posun a klikněte na restart.
 • Zobrazí se obrazovka „Vyberte si možnost“. Vyberte Odstraňování problémů.
 • Počítač se restartuje a poté zobrazí modrá obrazovka příkazového řádku. Budete požádáni o výběr účtu, který bude pokračovat. stiskněte Enter. Poté zadejte své heslo pro tento účet.
 • Po spuštění příkazového řádku zadejte následující řádky:

Výchozí NumProc Bcdedit/DeleteValue Default TrancAteMory

Opravte soubor BCD

Pokud je váš soubor BCD zkorumpovaný nebo poškozen, může se objevit chyba konfigurační konfigurace špatného systému a zcela zamítnutí přístupu k bezpečnému režimu a okenům.

Chcete.li to vyřešit, potřebujete svou bootovatelný USB flash disk s Windows nebo instalační DVD. Nástroj pro tvorbu médií můžete také použít, pokud nemáte bootovatelný USB jednotku.

 • Vložte zaváděcí DVD (nebo Flash Drive) instalační DVD (nebo Flash Drive) a boot z něj.
 • Nastavení systému Windows začne.
 • Klikněte na Další.
 • Klikněte na „Opravit počítač.“
 • Vyberte „Odstraňování problémů. Pokročilé možnosti. Příkazový řádek.“
 • Po spuštění příkazového řádku zadejte následující řádky. (Stisknutím klávesy Enter po každém řádku jej provedete.)

Bootrec /Repairbcd Bootrec /Osscan Bootrec /Repairmbr

POZNÁMKA: Poslední příkaz, který zadáte, odstraní a poté znovu vytvoří záznamy Master Boot Records. Buďte opatrní používat.

Opravte registr

Existují specifické problémy registru, které mohou vyvodit chybu, ale můžete opravit registr a vyřešit jej podle těchto kroků:

 • Boot z instalačního DVD Windows 10 nebo 11.
 • Vyberte „Odstraňování problémů. Pokročilé možnosti. Příkazový řádek.“
 • Po spuštění příkazového řádku zadejte následující řádky. (Stisknutím klávesy Enter po každém řádku jej provedete.)

CD C: \ Windows \ System32 \ Config Ren C: \ Windows \ System32 \ config \ Default Default.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ config \ Sam Sam.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ Config \ Security Security.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ config \ software.Old Ren C: \ Windows \ System32 \ Config \ System System.starý

Poznámka: Složky každého z těchto příkazů jsou přejmenovány na. A jakmile je to hotovo, Windows je znovu nepoužívá. Mohou být smazány, ale je lepší přejmenování v případě, že budete muset provést systém obnovení systému mnohem později.

Do příkazového řádku zadejte řádky níže:

Kopie C: \ Windows \ System32 \ config \ RegbackDefault C: \ Windows \ System32 \ config \ Copy C: \ Windows \ System32 \ RegbackDefault C: \ Windows \ System32 \ Config \ Copy C: \ Windows \ System32 \ config \ Regbacksam C: \ Windows \ System32 \ config \ Copihy C: \ Windows \ System32 \ config \ regbackSecurity C: \ Windows \ System32 \ Copy C: \ Windows \ System32 \ config \ regbacksystem C: \ Windows \ System32 \ config \ Kopie C: \ Windows \ System32 \ config \ regbacksoftware C: \ Windows \ System32 \ config \

Tento proces zkopíruje zálohu registru a nahrazuje staré soubory. Zavřete příkazový řád a restartujte počítač.

Obnovení systému

Pokud ostatní metody nepomáhají, může to být jedno z vašich posledních dvou řešení, které můžete vyzkoušet. Všimněte si, že tuto metodu nebudete moci použít, pokud jste neměli uložené body obnovení. Systém vám však dá vědět, pokud ne. Chcete.li provést obnovení systému, postupujte podle níže uvedených kroků.

Resetujte Windows 10/Windows 11

Toto je poslední řešení, které zkusí, pokud nikdo z ostatních nepracoval. Před resetováním vytvořte zálohu, protože jakmile resetujete Windows, budou všechny soubory odstraněny z oddílu C.

 • Klikněte na Start.
 • Klikněte na napájení.
 • Stiskněte a podržte posun a klikněte na „restartovat.“
 • Vyberte „Odstraňování problémů. Resetujte tento počítač.“
 • Vyberte „Odebrat vše. Pouze jednotka, kde je nainstalována okna. Prostě Smaž moje soubory.“
 • Klikněte na „Resetovat“ a počkejte, až proces dokončí. Jakmile to bude hotovo, budete mít čerstvou instalaci Windows.

Resetování by měl problém vyřešit, pokud se týká softwaru vašeho počítače.

Často kladené otázky

Jak najdu takové kódy systému Windows a opravit chyby?

Existují aplikace třetích stran, které vám mohou pomoci vyhledat stop kódy v programování vašeho systému. Bluescreenview je nejvýznamnější.

Jak zaveřejňuji v nouzovém režimu?

Chyby BSOD někdy ztěžují provádění kterékoli z navrhovaných oprav v tomto článku. V takovém případě můžete vyzkoušet zavedení v nouzovém režimu přidržením klíče F8 při spuštění Windows. Poté přepněte do nouzového režimu před dokončením načítání systému.

Může Windows automaticky opravit chybu špatné konfigurace systému?

Kdykoli Windows má potíže s správným bootováním, nástroj pro automatické opravy Windows bude spuštěn jako způsob, jak opravit chybu. Bohužel to není vždy užitečné řešení pro chyby BSOD.

Megan Glosson je spisovatel technologie na volné noze se sídlem v Nashvillu, TN. Má rozsáhlé zkušenosti s prací se vším od tiskáren po inteligentní domácí systémy a slouží jako „technický guru“ pro malý podnik, který prodává digitální produkty. Megan vytvořila tisíce článků pro online publikace a firemní blogy, včetně How-to Geek, E-mailem a kontrolovat Geek. Když nepíše, pravděpodobně najdete Megan hraní deskových her se svým partnerem a dvěma dětmi nebo plavání v bazénu. Celé portfolio Megan si můžete prohlédnout na jejích webových stránkách, https: // www.Meganglosson.com/.

Naše nejnovější tutoriály byly dodány přímo do vaší doručené pošty

Jak opravit konfigurační systém Windows System32

Pokud navštěvujete stránku, možná jste se také setkali s chybou, která říká systém Windows System32 Config. Může to přerušit vaši práci a zabránit vám v přístupu k vašemu systému. V tomto blogovém příspěvku vám pomůžeme zjistit důvody a možná řešení, která vám pomohou opravit chybějící nebo zkorumpovaný systém systému Windows Windows32.

Co je konfigurace System32?

Konfigurace System32 je hlavním místem pro uložení registru Windows na Windows NT. Proto, pokud jde o poškození nebo chybějící, musíte se podívat na opravu položek registru. Konfigurační chyby systému Windows32 mohou být způsobeny špatnými položkami registru. Bude to mít za následek poruchu počítače a někdy povede k úplnému selhání zavádění. V další části se naučíme opravit chybějící nebo zkorumpovaný konfiguraci systému Windows32.

Jak opravit konfigurační systém Windows System32-

Pokud vám chyba systému systému Windows System32 brání v přístupu k vašemu systému. Může být několik věcí, které můžete pokusit tento problém vyřešit. Nejprve zkuste tvrdý resetování, to obvykle opravuje dočasné chyby. Pokud to váš problém nevyřeší, zkuste se dostat do bezpečného režimu a zavést počítač. Tímto způsobem můžete do systému zadat a spustit diagnózu a vyřešit problém.

Oprava 1: Zkorumpovaný registr.

Pro opravu poškozeného registru máme velmi snadné řešení. pokročilé čištění počítače. Je to skvělý nástroj pro čistič PC, který vyčistí všechny zbytečné položky v počítači a optimalizuje je pro lepší výkon. Jednou z hlavních rysů tohoto nástroje je to, že může vyčistit neplatné položky registru. K tomu potřebujete aplikaci třetích stran, aby se práce dokončila bez jakýchkoli potíží. Pokročilé čištění počítače je jedna taková aplikace, která může úspěšně skenovat a odstranit neplatný registr a poté opravit chyby v počítači.

Pokud chcete opravit chybu konfiguračního systému Windows System32, postupujte podle těchto kroků-

Krok 1: Stáhněte si pokročilé čištění počítače z níže uvedeného odkazu ke stažení-

Krok 2: Spusťte soubor nastavení a nainstalujte software do počítače.

Krok 3: Aplikace bude spuštěna při úspěšné instalaci.

Pokročilé čištění počítače spustí rychlé skenování a ukáže vám stav systému.

Krok 4: Nyní můžete kliknout na tlačítko Start Scan Now a získejte podrobný skenování.

Jak můžete vidět naskenované oblasti se shrnutím a nežádoucím prostorem na disku, který získal.

Kliknutím na tlačítko Clean Now to vše vyčistíte najednou nebo přejděte na další krok.

Krok 5: Přejděte do sekce čističe v levém podokně a klikněte na Neplatný registr.

Skenování vám ukáže všechny špatné položky registru ve vašem počítači. Pomůže vám opravit chybu konfiguračního systému Windows32 v počítači.

Oprava 2: Spusťte skenování SFC.

Doporučujeme vám spustit skenování SFC v režimu bezpečného. Pokud nevíte, jak spustit v nouzovém režimu, postupujte podle níže uvedených kroků:

Krok 1: Podržte klávesu Shift a zobrazíte možnost restartu.

Krok 2: Nyní klikněte na Odstraňování problémů.

Krok 3: Přejděte na pokročilé možnosti.

Krok 4: Nyní přejděte na možnost restartu, vyberte režim SEFF s funkčním klíčem.

Krok 5: Otevřete příkazový řád a zadejte následující příkaz.

SFC /Scannow /Offbootdir = C: /Offwindir = D: Windows.

Jakmile stisknete Enter, uvidíte seznam naskenovaných souborů.

Restartujte počítač, abyste zjistili, zda byl problém vyřešen.

Závěr-

Tím se uzavírá příspěvek se všemi možnými metodami pro opravu nepřístupné chyby zařízení na PC Windows. Užitečné je také aktualizace Windows na nejnovější verzi a změny nastavení napájení. Doporučujeme používat pokročilé čištění počítače pro opravu problémů pro spuštění systému Windows související s konfiguračním systémem System32.

Doufáme, že vám tento článek pomůže při opravě chyby konfiguračního systému Windows32. Chtěli bychom znát vaše názory na tento příspěvek, aby byl užitečnější. Vaše návrhy a комментари и мнения. Sdílejte informace se svými přáteli a dalšími sdílením článku o sociálních médiích.

Rádi od vás slyšíme!

Jsme na a YouTube. Pro jakékoli dotazy nebo návrhy, dejte nám prosím vědět v комментари и мнения. Rádi se k vám dostaneme s řešením. Pravidelně zveřejňujeme tipy a triky spolu s řešeními běžných otázek souvisejících s technologií.

Všechna názvy produktů, ochranné známky a registrované ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Všechna jména společnosti, produktů a služeb používaných na tomto webu jsou pouze pro identifikační účely. Použití těchto jmen, ochranných známek a značek neznamená schválení. Wethegeek neznamená žádný vztah s žádnou ze společností, produktů a názvů služeb v jakékoli formě.

Wethegeek je nezávislý web a nebyl autorizován, sponzorován ani jinak schválen společností Apple Inc.

Wethegeek není spojen s Microsoft Corporation, ani si nevyžaduje žádné takové předpokládané nebo přímé přidružení.

Zřeknutí se odpovědnosti zřeknutí se naposledy aktualizováno: 1. ledna 2023 Informace obsažené na Wethegeek.Web COM („Služba“) je pouze pro obecné informační účely. Wethegeek.com nepředpokládá žádnou odpovědnost za chyby nebo opomenutí v obsahu ve službě. V žádném případě nebude Wethegeek.com je odpovědný za jakékoli zvláštní, přímé, nepřímé, následné nebo náhodné škody nebo jakékoli škody, ať už v jednání s smlouvou, nedbalostí nebo jiným deliktem, které vyplývají z nebo v souvislosti s používáním služby nebo obsahem Servis. Wethegeek.COM si vyhrazuje právo provádět dodatky, odstranění nebo úpravu na obsah ve službě kdykoli bez předchozího upozornění. Wethegeek.com nezaručuje, že web je bez virů nebo jiných škodlivých komponent.Externí odkazy zřeknutí se odpovědnosti Wethegeek.Webové stránky COM mohou obsahovat odkazy na externí webové stránky, které nejsou poskytovány nebo udržovány nebo nemusí být v žádném případě spojeny s Wethegeek.com. Vezměte prosím na vědomí, že Wethegeek.com nezaručuje přesnost, relevanci, včasnost nebo úplnost jakýchkoli informací na těchto externích webových stránkách.

Vezměte prosím na vědomí, že Wethegeek.com může přijímat provize, když kliknete na naše odkazy a provedete nákupy. To však nemá dopad na naše recenze a srovnání. Snažíme se co nejlépe udržovat věci spravedlivé, objektivní a vyvážené, abychom vám pomohli udělat pro vás nejlepší volbu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS