Přenos informací Samsung do Samsungu

Přenos dat pomocí inteligentního přepínače do chytrých telefonů Samsung Galaxy

Aplikace Smart Switch vám umožní přenést potřebná data do mobilního zařízení Samsung Galaxy. Můžete přenést seznam kontaktů, hudby, zpráv, nastavení aplikací atd.

Přenos dat je možný pomocí kabelu USB bezdrátově prostřednictvím počítače nebo paměťové karty. Jakákoli vybraná možnost se provádí rychle a bez velkého úsilí.

Systémové požadavky na práci s aplikací Smart Switch:

 • Mobilní zařízení:
 • OS Android 4.3 a vyšší, iOS 5 a vyšší, BlackBerry 7, 10 a vyšší, Windows Mobile 8.1, 10 a vyšší;
 • V jiných případech (verze Android pod 4.3 nebo smartphone je běžný telefon) Nainstalujte aplikaci KIES na mobilní zařízení.
 • Windows 7 a vyšší (verze N a KN na Windows 7, 8, 10);
 • Procesor 2.4 GHz;
 • RAM 512 MB;
 • Umístěte na pevný disk ~ 100 MB;
 • Stáhnout odkaz. https: // www.Samsung.com/global/stahování/smartSwitchwin/;
 • Macos x 10.5 a více (modely vydané po roce 2013.);
 • Procesor 1.8 GHz;
 • RAM 512 MB;
 • Umístěte na pevný disk ~ 100 MB;
 • Stáhnout odkaz. https: // www.Samsung.com/global/stahování/smartSwitchmac/.

Jak přenést do Samsung na paměťovou kartu: fotografie, aplikace, data

Jak víte, chytré telefony, které jsme postupem času získali, začínají pracovat pomaleji. PURNSURE APLIKACÍ, SERVISNÍ SURBY, POTOTY A AKTUALIZACE spotřebovává stále více a více systémových zdrojů, což vede ke zpomalení práce zařízení, vzniku různých selhání a zamrznutí. To platí také pro telefony Samsung, spolehlivé a funkční, ale také v průběhu let, které ztratily práci v rychlosti a stabilitě jejich práce. Efektivním prostředkem řešení problému je uvolnění volného prostoru, kterého lze dosáhnout přenosem souborů z telefonu na diabetes kartu. Níže budeme analyzovat, jak přenést potřebná data (fotografie, aplikace) na chytré telefony Samsung na externí paměťovou kartu a co bude pro to potřeba.

Jak víte, paměťová karta (nebo SD karta) je důležitým funkčním prvkem dnešních telefonů, což vám umožňuje rozšířit své možnosti pro ukládání dat. Podpora paměťových karet je zabudována do funkčnosti operačního systému Android, což umožňuje verzi 4.0 Uložit data, která potřebujeme na kartě telefonní karty.

Funkce karet SD: Vysvětlení:
Třída rychlosti Každá z paměťových karet má svou vlastní třídu rychlosti. Použití SD karty na Samsung bez řádné třídy může být výhodné, pokud se používá jako základní ukládání dat, která potřebujeme.
Nesprávný výběr úložiště Rozšířené funkce ve formě nahrávání HD-Video, pohyblivých souborů nebo aplikací, mohou vést ke zpomalení, poruchům nebo chybám v práci telefonu. Pokud jste při práci s SD splnili takové problémy, získejte rychlejší kartu.
Můžete si vybrat jakýkoli svazek SD si můžete zakoupit od 4 do 512 GB, vložit jej do zařízení a uložit na něj potřebná data. Je důležité seznámit se s technickými charakteristikami telefonu, abyste objasnili maximální objemy podpory úložiště podporované jím.

Níže předložíme pokyny pro pohyblivé soubory (fotografie, video atd.) na externí kartě pro telefony Samsung založené na Androidu 7.0 a novější modely.

Smart Switch: Recenze uživatele

Na Google Play je obecné hodnocení 4.3 body z 5, velmi dobré:

Hlasovalo více než 181 000 tisíc lidí. Aplikace je docela populární.

 • Někdy mohou existovat problémy při přenosu z telefonu třetího partnera. I s deklarovanou kompatibilitou.
 • Mezi smartphony Samsung může celý proces přenosu dat trvat 15 minut. Zároveň uživatel poznamenává. všechno je snadné, rychle, intuitivně jasné. Jiní trvali dvě minuty po dobu dvou minut.
 • Dokonce i otevřené stránky v prohlížeči byly odloženy od jedné osoby.
 • Některé zmrazení při připojení k iPhone.
 • Jedna osoba přenesla data ze ZTE A6 na Samsung A20. Všechno je úspěšné, i když je divné, že proces přenosu trval asi hodinu. Je důležité, aby byla Infa přenášena mezi zcela odlišnými zařízeními, aby to řekla v kategorii váhy.
 • Další úspěšná zkušenost. uživatel bez problémů převáděl data z Huawei do tabletu Samsung.
 • Část přenosového procesu vypukne o 30%, pak selhání. Opakované pokusy nepomáhají.

Existuje opravdu mnoho zpráv o úspěšném přenosu dat. Smart Switch zřejmě funguje podle očekávání. Ano, existují negativní recenze-nefunguje to od jiného výrobce, nepřipojuje se k iPhone, pak něco jiného. Ale bohužel, v praxi se všechno nestává dokonale, ale soudě podle posouzení aplikace v Google Play je aplikace užitečná.

Přenos souborů Samsung kabelem USB

Navzdory skutečnosti, že metoda přenosu dat z jednoho telefonu Samsung do druhého pomocí kabelu USB se obecně nedoporučuje, můžete jej použít ke zkopírování fotografií a videí ze starého telefonu.

 • Připojte svou starou galaxii Samsung k PC pomocí kabelu USB;
 • Přejděte do mého počítače a klikněte na název mobilního zařízení;
 • Otevřete SD kartu nebo interní paměť telefonu, ve kterém jsou umístěny potřebné fotografie, video nebo VCF;
 • Fotografie a videa najdete ve složce DCIM nebo zobrazit VCF (kontakty) ve složce úložiště; Fotografie a videa jsou obvykle ve složce DCIM
 • Zkopírujte a vložte data ze zařízení na PC;
 • Odpojte starý gadget a připojte nový Samsung k PC;
 • Přetažení (kopírovat) soubory z PC na SD kartu nebo do vnitřní paměti gadgetu. Používejte kopírování dat pomocí kabelu USB

Jak se přesunout ze starého smartphonu Galaxy na nový pomocí Smart Switch

Smart Switch není komplexní program pro zálohování a zotavení, který bude přímo zkopírovat vše na nový telefon, ale je to dobrý způsob, jak vyplnit mnoho mezer, které zbývá základním systémem zálohování a obnovy připojených k vašemu záznamu o účetnictví Google Google. Neočekávejte, že Smart Switch přenáší všechna data vaší samostatné aplikace nebo zkopíruje každý kousek informací, ale udělá to mnoho malých a nenápadných věcí, které budete vyhodnotit později, když jednoduše použijete svůj nový smartphone, namísto zmatení v nastavení.

Sdílejte svůj názor v komentářích pod tímto materiálem a v našem telegramovém chatu.

Bohužel se s vývojem technologie objevilo nejen mnoho nových způsobů komunikace, ale také přidalo problémy s důvěrností. A nemluvím o skutečnosti, že WhatsApp nebo jiní poslové a sociální sítě si přečtu naši korespondenci, ale že uživatelé se stávají předměty hackování, v důsledku toho, že jejich osobní komunikace s blízkými je nebezpečná. Ve většině případů je vina všech úniků dat, ale je také důležité si uvědomit, že ne lidé nejsou po ruce čisté. Například bez opuštění účtu WhatsApp s pracovním počítačem se váš kolega může naučit mnoho podrobností o vašem osobním životě. Nepříjemné, souhlasím? Dnes zjistíme, co dělat, pokud se vám zdá, že někdo čte vaši korespondenci.

Dnes téměř nemusíme používat hesla. Při registraci na webech nebo online službách jsou generovány správci hesel. U vchodu je automaticky nahrazují, když zkontrolovali URL uloženým v paměti. A pro odemknutí smartphonu, drtivá většina z nás používá biometriku. Nezáleží na tom, že to bude. Obličej, duhová skořápka oka nebo otisků prstů. Hlavní věc je, že díky nim nemusíme zadávat hesla. Téměř. Protože čas od času biometrické tokeny mizí a jediná možnost, jak ručně vstoupit do ochranné kombinace. A co dělat, pokud. Alespoň zabít. Nemůžeš si ji pamatovat? Pojďme to přijít.

V roce 2021 se objevilo několik fantastických telefonů, jako je řada Samsung Galaxy S21, The Google Pixel 6 Duet, rodina Xiaomi Mi 11, Third.Generation Galaxy Folding Devices a OnePlus 9 série. Ale to není všechno, na co jsme čekali. Chtěli jsme vidět další zařízení. Někteří z nich nás měli zasáhnout svými vlastnostmi, zatímco jiní. Zobrazit zcela nový formový faktor založený na technologii budoucnosti. Nyní, když rok již skončil, je čas posílit a vzpomenout si na modely, které jsme nikdy neviděli. Možná jsou jednoduše odloženy, ale existuje šance, že jejich odchod lze zrušit.

Možná je čas vás přejmenovat v Samsunginsideru? Všechny tyto informace o jakémkoli modelu smartphonu je snazší najít na 4PDA. Potřebujete pro ně horké zprávy a recenze nových produktů smartphonů a programů.

Oga, řekněte nám lépe, jak přenést z iPhone do Samsungu, když při přenosu podél kabelu je neustále vydána chyba, jak přenášet VOTSAP z Aylaud na Disk Google a další problémy, které vznikají mezi platformami

V Samsungu, právě prostřednictvím tohoto programu, si při nastavování vyberte operační místnost iOS a nabídne vstup do účtu AppStore, poté Samsung stáhne informace z Aylaud v síti. A chatování Votsapa se zdají být nikde k tažení, i když to bylo dříve možné.

Přenos dat ze zařízení iOS do smartphonu Galaxy pomocí kabelu OTG

Chcete-li to provést, budete potřebovat bleskový kabel a adaptér společnosti pro připojení externích zařízení USB (na cestách).

Možná někteří z našich čtenářů si stále pamatují, jak na začátku nulových let uživatelé smartphonů předali písně, videa a obrázky pomocí IR portů nebo Bluetooth. Od té doby se hodně změnilo a potřeba hledat požadovanou skladbu pro přátele a známé, aby si ji stáhli, prostě zmizeli. Nakonec se objevily internetové a streamovací služby. Přesto však potřeba vyměňovat data mezi zařízeními stále zůstává. Takže se objevil Airdrop. Bezdrátový komunikační protokol společnosti Apple založený na Bluetooth a Wi-Fi, který Google nezvládl, aby zkopíroval. Ale zjevně bude tato mezera brzy vyloučena.

Navzdory skutečnosti, že smartphony Galaxy nikdy nevedly hodnocení Dxomark, opravdu střílejí na velmi slušnou úroveň, bez ohledu na režim. Ačkoli portréty, alespoň makro, dokonce i noční fotografie, alespoň obrázky s přístupem vlajkových zařízení, které Samsung je velmi dobře dáno. Nemohlo to být jinak, vzhledem k tomu, jaké fotografie jsou vybaveny. Zdálo se však, že Korejci nestačí na to, aby se nazývali výrobcem kamer. Proto se rozhodli zkopírovat jeden z klíčových čipů nového iPhone a přizpůsobit si jej sami.

Dnes, 25. Února, Centrální banka Ruska oznámila, že Apple a Google vypnou 5 ruských bank z Apple Pay a Google Pay. Seznam zahrnuje VTB, Open, Sukombank (Halva), Novikombank a PromsVyazbank. Držitelé svých karet nebudou moci platit za nákupy pomocí telefonu nebo chytré hodiny. V době publikace se to ještě nestalo, ale je zřejmé, že k blokování dojde ve velmi blízké budoucnosti. Navzdory skutečnosti, že mluvíme o odpojení karet pouze 5 bank, mnozí již začali hledat alternativy k Google Pay. Je tu někdo?

Shareit. Populární nástroj pro přenos dat:

Jako užitečný nástroj existuje další aplikace, kterou můžete použít k přenosu dat z jednoho zařízení Samsung do jiného. Tato aplikace je také navržena pro zařízení Android pro výměnu dat z jednoho zařízení do druhého. Chcete.li zjistit, jak přenášet obrázky ze Samsung do Samsung prostřednictvím ShareIt, postupujte podle následujících akcí:

Nainstalujte aplikaci ShareIt na obou zařízeních a spusťte je, jakmile jsou nainstalovány.

Nyní na zdrojovém zařízení vyberte možnost „Odeslat“ na obrazovce a vyberte soubory, které chcete sdílet s jiným zařízením.

Opětovným kliknutím na tlačítko „Odeslat“ spusťte proces odesílání ze zdrojového zařízení. Na cílovém zařízení okamžitě klikněte na tlačítko „Získat“ a zdroj najde zařízení.

Na zdrojovém telefonu klikněte na profil příjemce a přenos začne.

Tato aplikace je dobrá, že si můžete také vybrat jiná data během aktuálního přenosu. Spojení je však přerušeno častěji, než očekáváte, takže telefon nechte poblíž.

Popis

Samsung Smart Switch Mobile. program pro přenos osobních údajů mezi telefony

Toto je aplikace, která přenáší osobní údaje mezi smartphony rodiny Galaxy. Samsung Smart Switch Mobile je k dispozici zdarma a lze jej stáhnout z našeho webu.

Podporuje to jako fotografie, tapety (pouze ve 4.2 Jelly Bean), hudba, video a dokumenty a poznámky, události kalendáře a co je nejdůležitější, zprávy a kontakty. Aplikace pro přenos dat používá spojení pomocí NFC a Wi-Fi Direct, které bohužel mohou být významným omezením pro stará zařízení Galaxie, která tyto standardy nepodporují.

Nyní to všechno můžeme udělat bez připojení telefonu k počítači. stačí si zdarma stáhnout a nainstalovat mobilní aplikaci Samsung Smart Switch. Program v současné době pracuje s malou skupinou zařízení ze série Galaxy:

Dalším požadavkem je Android, úroveň 4.0.4 sendvič zmrzliny a další. Pokud však potřebujete přenášet data ze zařízení odlišného od společnosti Samsung, můžete použít program Smart Switch pro PC, ale jak název napovídá, pro tento úkol budeme potřebovat počítač a telefon připojený k němu připojený.

Jak inteligentní přepínač funguje v praxi?

Nejjednodušší způsob, jak si to představit, je na jednoduchém příkladu. Předpokládejme, že existují dva chytré telefony:

ALE). Nový smartphone Galaxy S 4. byl zakoupen před několika dny.

B). Galaxy S III je dosud smartphone.

S). Obě zařízení musí mít aktivní komponentu NFC a samozřejmě nainstalovanou a pokročilou aplikaci Smart Switch.

E). Nyní vše, co musíte udělat, je udržet oba chytré telefony pohromadě, potvrdit připojení a vybrat potřebná data v programu. Nakonec klikněte na „Přenos“ a potvrďte přenos.

Režim přenosu

Tento nástroj umožňuje uživateli přenášet data v režimech kabelových (USB kabelů) a bezdrátových (Wi-Fi). Hlavní ingredience můžeme přenést do nového smartphonu nebo galaxie tabletu z téměř jakéhokoli zařízení s Androidem, iOS (pouze připojení drátu), BlackBerry (BlackBerry OS 7 nebo 10) a Windows Phonem (Windows 8.1 nebo 10; Pouze kabelové připojení).

Nákup nového smartphonu je fascinující, zejména když přepneme na Samsung Galaxy S8 nebo S8, pokud z nějakého důvodu odložíme plánovaný přenos, jedná se pravděpodobně o strach z obtíží s odložením dat ze starého zařízení. V paměti našeho smartphonu jsou uloženy naše kontakty, fotografie, zprávy, hudba atd. V případě nákupu Galaxy S8 jsou tyto obavy přehnané, protože Samsung se ujistil, že přechod na Galaxy S8 byl rychlý a pohodlný proces. To vše díky aplikaci Smart Switch.

Prvním krokem v tomto jednoduchém postupu je první stahování Galaxy S8 a připojení k internetu. Po krátkém nastavení se objeví hlavní plocha, ale bez našich dat a aplikací. Vyberte ikonu Nastavení a v nich je položka cloud a účty. Poslední možností na seznamu bude Smart Switch. Při prvním spuštění tohoto programu se ve spodní části obrazovky objeví možnost aktualizace.

Samsung Smart Switch Mobile pro apkshki.com stahováno 1005krát. Samsung Smart Switch Mobile je distribuován zdarma v Apk Extension.

Poslední verze

Pokud se vám líbí zařízení Samsung Galaxy a zakoupili jste poslední model, nebo jste jednoduše aktualizovali mobilní zařízení, nyní můžete všechny informace přenést do nového zařízení bez jakýchkoli kabelů. vše díky Samsung Smart Switch Mobile Mobile.

přenos, informací, samsung, samsungu

Tato aplikace zefektivňuje všechny informace uložené v paměti mobilního zařízení do tří velkých kategorií: osobní údaje s kontakty, zprávy a kalendářem; Multimediální informace s hudbou, obrázky a videem; a nainstalované aplikace spolu s dalšími dokumenty.

Samsung Smart Switch Mobile nemůže zkopírovat soubory uložené na paměťové kartě. Ve skutečnosti však pro přenos těchto souborů nebudete potřebovat žádné programy, protože to bude stačit pouze k přeuspořádání paměťové karty. Chcete.li přenášet soubory pomocí Smart Switch Mobile Samsung, budete muset vybrat požadovanou kategorii, jejíž soubory by měly být odloženy. Samozřejmě si můžete prohlédnout všechny soubory a složky obsažené v této kategorii, abyste si vybrali pouze to, co potřebujete.

Chcete.li přesunout soubory, budete muset nainstalovat tuto aplikaci na obou zařízeních a vybrat možnost „Získat/odeslat“ na každou z nich.

přenos, informací, samsung, samsungu

Samsung Smart Switch Mobile funguje s Wi-Fi, takže kromě skutečnosti, že aplikace by měla být nainstalována na obou zařízeních, budete muset připojit obě zařízení s jednou sítí. Proces přenosu souborů může trvat několik minut, ale může to ještě déle záviset na velikosti pohyblivých souborů, ale nakonec všechno, co bylo uloženo na vašem starém zařízení, bude na novém a bude mít přesně to Stejná nastavení. Reklamní

Přenos všech potřebných dat do Samsungu přes Bluetooth

Přenos dat pomocí Bluetooth není nejrychlejší a nejúčinnější metodou přenosu dat. Ale pokud neexistuje žádné stabilní spojení Wi-Fi v blízkosti, Bluetooth Transfer může být všelék, který tolik potřebujete.

 • Zapněte funkci Bluetooth na obou zařízeních Samsung;
 • Pro instalaci připojení připojte starý a nový gadget pomocí hesla;
 • Na zdrojovém zařízení Samsung vyberte cílový soubor, například kontakt, obrázek, video, poznámka a další;
 • Klikněte na tlačítko „Sdílet“ (sdílet) a vyberte Bluetooth;
| Denial of responsibility | Contacts |RSS