Přenos WhatsApp chatů z iPhonu do iPhonu

Jak přenést aplikaci WhatsApp do nového iPhone 12/12 Pro / 12 Pro Max / 12 mini

Existuje snadný způsob, jak přenést zprávy WhatsApp do nového iPhonu? Právě upgraduji svůj iPhone 8 Plus na nejnovější iPhone 12. Ve starém telefonu mám spoustu cenných zpráv ve službě WhatsApp. Ale po přihlášení do iCloudu se mi nepodařilo synchronizovat tyto soubory s novým. Opravdu potřebuji přesunout svou starou historii chatu. Jakákoli pomoc?

WhatsApp. velmi oblíbená aplikace pro zasílání zpráv, která nabízí pohodlný způsob, jak se spojit s rodinou, přáteli, kolegy a dalšími lidmi. Setkali jste se někdy se situací, kdy jste chtěli přenést aplikaci WhatsApp do nového iPhonu?? WhatsApp totiž poskytuje pohodlný způsob zálohování důležitých chatů a příloh WhatsApp do nového iPhonu 12/12 Pro / 12 Pro Max / 12 mini, iPhonu 11/11 Pro / 11 Pro Max, iPhonu XS / XS Max / XR / X nebo iPadu. Ale jak to udělat? Nyní se v tomto návodu dozvíte 5 snadných způsobů, jak přenést aplikaci WhatsApp do nového iPhonu.

Zálohování a obnovení aplikace WhatsApp bez námahy

Software WhatsApp Transfer pro iOS překonává oficiální zálohovací řešení od společnosti WhatsApp a umožňuje ukládat každý záložní soubor z iPhonu do počítače samostatně bez přepisování. Všechna data aplikace WhatsApp jsou bezpečně uložena díky podpoře šifrovaného zálohování v tomto softwaru. Když obnovíte zálohu do iPhonu nebo počítače pro budoucí použití, můžete zobrazit a obnovit vybrané nebo všechny zálohy aplikace WhatsApp dokonalým způsobem.

WhatsApp Transfer pro iOS může splnit všechny vaše potřeby exportu konverzace WhatsApp. Můžete exportovat všechny nebo jeden chat WhatsApp do HTML a přímo číst všechny konverzace od jednoho přítele k druhému. Můžete také exportovat zprávy WhatsApp do formátu CSV a zobrazit je jako soubor protokolu. Bez ohledu na to, jaký způsob si vyberete, WhatsApp Transfer pro iOS je vždy nejlepší volbou.

přenos, whatsapp, chatů, iphonu

Obnovení historie chatu WhatsApp ze zálohy iCloud

Pokud chcete obnovit aplikaci WhatsApp na novém iPhonu, nejjednodušší způsob je. je používat iCloud. Předpokladem je, že během přenosu aplikace WhatsApp potřebujete dobré připojení k síti Wi-Fi. Postupujte podle pokynů pro přenos dat aplikace WhatsApp do nového iPhonu pomocí zálohy iCloud.

Na starém iPhonu klepněte na domovské obrazovce na Nastavení aplikací, přejděte na [vaše jméno] a klepněte na iCloud. Přejděte dolů a najděte a přepněte kartu WhatsApp.

Pak klepněte na možnost iCloud Backup a zapněte možnost iCloud Backup. Klepnutím na položku Zálohovat zálohujete aplikaci WhatsApp a všechny zprávy.

Nyní je čas nastavit nový iPhone, například jazyk, polohu a další funkce. Po zobrazení obrazovky Aplikace a data vyberte možnost Obnovit ze zálohy iCloud.

Můžete zadat své Apple ID a heslo. Klepněte na možnost Přihlásit se pomocí Apple iCloud ID. A vyberte nejnovější soubor zálohy. Po dokončení nastavení uvidíte, že se všechna data aplikace WhatsApp přenesou do nového iPhonu.

Přenos archivů z Androidu do iPhonu

E-mail

Messenger je k dispozici pro přenos dat z aplikace WhatsApp pomocí e-mailu. Musíte mít platný e-mailový účet.

 • Otevřete aplikaci WhatsApp v systému Android a přejděte do nastavení aplikace. Vybrat sekci chaty. V okně, které se zobrazí, klikněte na. historie chatu a klikněte na. exportovat chaty.
 • Zvolte Historie konverzace. Po výzvě k přidání mediálních souborů, které zvětší velikost exportovaného chatu, vyberte, zda jej chcete odeslat se soubory nebo bez nich.
 • Po zobrazení okna se seznamy způsobů přenosu vyberte možnost „nová zpráva“ nebo „e-mail sobě“. Klepněte na možnost odeslat. Přihlaste se do iPhonu k e-mailovému účtu, na který byl odeslán e-mail s chatem.

Nevýhoda této metody. při odesílání e-mailem se zobrazí vždy jen jeden chat.

Místní kopie

Obnovení korespondence WhatsApp z Androidu do iPhonu:

 • Vytvoření kopie v nastavení messengeru (nastavení. chaty. zálohování. kopie). Stáhněte si aplikaci WhatsApp do iPhonu, ale neotvírejte ji. Připojení systému Android k počítači pomocí kabelu USB (režim. přenos souborů).
 • Otevřete interní paměť zařízení v Průzkumníku Windows a přejděte do složky „WhatsApp“. Přesun adresáře „databáze“ ze složky aplikace do počítače. Odpojení zařízení od počítače.
 • Připojte iPhone k počítači a přesuňte zkopírovanou složku s chaty do adresáře WhatsApp ve vnitřním úložišti iPhonu. Odpojte zařízení od počítače, spusťte messenger a ve vyskakovacím okně klikněte na „obnovit“.

Disk Google nebo iCloud

Chcete-li přenést archiv WhatsApp z Androidu do iPhonu, budete muset použít jiné metody, protože se jedná o různé platformy, které spolu nekomunikují.

Je však možné přenést archiv WhatsApp ze systému Android do systému Android prostřednictvím jednotky Google:

Vytvoří záložní kopii v nastavení messengeru a nahraje ji do cloudové služby. V nové miniaplikaci se přihlaste k účtu Google, otevřete aplikaci WhatsApp a obnovte dříve vytvořenou kopii.Chcete-li obnovit zprávy na iPhonu z iPhonu, musíte použít iCloud. Princip je stejný jako u systému android.

Místní kopie

Chcete-li přenést aplikaci WhatsApp ze systému Android do systému Android s uloženými zprávami, jednoduše zkopírujte data lokálně. Celý postup zahrnuje následující kroky:

 • Uživatel spustí mobilní aplikaci pro výměnu textových zpráv a obrázků.
 • Přejděte do sekce Kopírovat informace. v osobní oblasti v kategorii nastavení.
 • Aktivace funkce místního kopírování.
 • Počkejte na dokončení postupu: systém automaticky vydá systémové oznámení.

Okamžité vytvoření souboru s osobními údaji uživatele v oblíbeném softwaru na používaném smartphonu nebo tabletu. Později bude třeba zvolit postup obnovy ztracených informací.

S pomocí počítače

Přenos aplikace WhatsApp z iPhonu do Androidu je možný přes počítač. Za tímto účelem:

 • Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.
 • Pomocí klávesové zkratky WIN R otevřete příkazový řádek a zadejte příkaz „cmd“.
 • Vyberte složku WhatsApp a zkopírujte ji.
 • Připojte systém Android k počítači pomocí kabelu USB.
 • Přesunutí kopie do správné složky.
 • Otevření aplikace WhatsApp v systému Android. Systém požádá o obnovení archivů chatu. Musíte souhlasit.

Po přenosu všech souborů se zobrazí oznámení a všechny archivy starých konverzací.

Přenos aplikace WhatsApp z Androidu do iPhonu prostřednictvím e-mailu

Nejdříve bychom rádi hovořili o běžné metodě kopírování chatů WhatsApp ze zařízení se systémem Android do iPhonu. Aplikaci WhatsApp můžete přenést z Androidu do iPhonu prostřednictvím e-mailu. V jednu chvíli však můžete přenést pouze jednu konverzaci ve službě WhatsApp.

přenos, whatsapp, chatů, iphonu

Krok 1 Otevřete aplikaci WhatsApp v telefonu se systémem Android a najděte chat WhatsApp, který chcete odeslat.

Krok 2 Klepněte na jméno kontaktu, které se zobrazí v horní části, a z rozevíracího seznamu vyberte možnost Více. Klepněte na Exportovat chat a rozhodněte, zda chcete k e-mailu připojit mediální soubory.

Krok 3 Zadejte e-mailovou adresu, kterou můžete používat k přijímání chatů WhatsApp na iPhonu. Poté klikněte na ikonu Odeslat a potvrďte operaci.

Krok 4 Přejděte zpět na iPhone a otevřete e-mail. Pak si můžete stáhnout přiložený chat WhatsApp. Musíte přenést WhatsApp chaty z Androidu do iPhone jeden po druhém.

Pokud jsou videa WhatsApp, která chcete odeslat, velká, jednoduše je před odesláním e-mailem zkomprimujte, protože pro e-mailové služby existuje velikost souboru.

Přenos do iPhonu přes iCloud

Vývojáři aplikace WhatsApp (kluci z ) rychle připomínají. Messenger neukládá informace o posledních chatech na serverech, a proto není schopen obnovit ztracené zprávy nebo najít fotografii odeslanou před několika lety. Pro takové zázraky.Přenos chatů WhatsApp z iPhonu do iPhonu. pouze cloudové úložiště iCloud dokáže kdykoli zálohovat všechny chaty, kontakty, odeslané a stažené mediální soubory a za druhé je stáhnout a obnovit do jiného smartphonu Apple. Před zahájením postupu je třeba se ujistit o dvou věcech:

 • Verze systému iOS je aktuální a není „mladší“ než 7 a funkce iCloud Drive je aktivována v nastavení iCloudu;
 • Dostatek volného místa pro ukládání korespondence. Počet potřebných megabajtů nebo gigabajtů se zobrazí ještě před zahájením zálohování, takže vás rozhodně nečeká žádné překvapení.

A další věc. data z iCloudu můžete obnovit pouze po přihlášení ke stejnému účtu, ale na novém zařízení! Žádné jiné možnosti nejsou k dispozici.

Pokud se výše uvedené nuance sečtou, je na čase se okamžitě pustit do práce, což znamená:

  Otevřete aplikaci WhatsApp messenger a klikněte na „Nastavení“ (ikona ozubeného kola) v dolní liště rychlého přístupu;

Přenos aplikace WhatsApp do nového iPhonu pomocí e-mailu

Upřímně řečeno, iCloud a iTunes. Je snadný způsob, jak přenést aplikaci WhatsApp do nového iPhonu. Měli byste zálohovat a obnovit data aplikace WhatsApp spolu se všemi ostatními aplikacemi, soubory a nastaveními. Jinými slovy, měli byste do nového iPhonu přenést veškerý obsah. Pokud chcete do aplikace WhatsApp přenést jen některé konverzace, je lepší použít e-mail.

Krok 1 : Otevřete aplikaci WhatsApp na svém předchozím iPhonu, přejděte na kartu „Chaty“ a najděte chat WhatsApp, který chcete přenést do nového iPhonu. Klepněte na chat a přejetím doleva zobrazte možnosti nabídky.

Krok 2 : Kliknutím na tlačítko „Více“ aktivujte panel nabídek a poté vyberte možnost „Email Chat“. Poté se zobrazí vyskakovací dialogové okno s dotazem, zda chcete „Připojit média“ nebo „Bez médií“. Rozhodněte se pro další krok. Zadejte svou e-mailovou adresu a kliknutím na tlačítko „Hotovo“ uložte chat do svého e-mailového účtu.

Krok 3 : Pokud chcete přenést více konverzací WhatsApp do e-mailu, přejděte do „Nastavení“ „Nastavení chatu“ a vyberte možnost „Email Chat“. Poté můžete vybrat požadované konverzace WhatsApp a podle svých potřeb vybrat možnost „Připojit multimédia“ nebo „Bez multimédií“. Nakonec zadejte svůj e-mailový účet a klepněte na tlačítko „Odeslat“.

Krok 4 Nyní můžete přistupovat ke svému e-mailovému účtu na novém iPhonu a zcela přesunout aplikaci WhatsApp do nového iPhonu.

přenos, whatsapp, chatů, iphonu

Tato metoda vám umožní zobrazit e-mailové zprávy WhatsApp na novém iPhonu, ale nemůžete synchronizovat historii chatu WhatsApp zpět do aplikace WhatsApp v novém zařízení.

V tomto průvodci jsme popsali několik způsobů, jak přenést aplikaci WhatsApp do nového iPhonu v různých situacích. iCloud dokáže přesunout aplikaci WhatsApp a další obsah z vašeho předchozího zařízení do nového iPhonu prostřednictvím sítě Wi-Fi. iTunes to umožňuje prostřednictvím kabelu USB. E-mail může přenést některé konverzace WhatsApp do nového iPhone. A také jsme se podělili o dvě nejlepší možnosti. Apeaksoft iOS Data Backup Restore vám pomůže přenést aplikaci WhatsApp do počítače a kdykoli ji přenést do nového iPhonu. A Apeaksoft iPhone Transfer vám umožňuje současně přenášet určité zprávy WhatsApp z iPhonu do iPhonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS