Philips Hue Play Gradient Lights and Sync Box Review: Příliš mnoho peněz, dokonce i…

Philips Hue Play Gradient Lights and Sync Box Review: Příliš mnoho peněz, dokonce i potíže

    Cameron Summerson

Na papíře, odstín přehrát gradient lightstrip spárovaný s Hue Play HDMI Sync Box vypadá úžasně. V praxi je Sync Box nejvíce frustrujícím kusem technologie, kterou jsem použil v nedávné paměti. Když systém funguje, je to krásné. Ale to je velký „pokud.“

Pokud nejste obeznámeni s gradientem odstínu, jedná se o lehký proužek Ambient TV Philips Hue. Samy o sobě je to v podstatě jen jednoduchý světelný pás. Ale když to spárujete s boxem Philips Hue Play HDMI, světla reagují na to, co je na obrazovce. Není to na rozdíl od ponoření Govee, které jsem zkontroloval před několika měsíci, ale barvy jsou mnohem přesnější, díky boxu synchronizace.

Zní to skvěle, správně? Krásný, reaktivní, zcela pohlcující zážitek, který může vaše nastavení zábavy posunout na další úroveň? To je přesně to, co dostanete, když to funguje tak, jak by to mělo. Ale existuje tolik obručí, které se dostanou k tomuto bodu; Mohu bezpečně říci, že synchronizační krabice Philips Hue je nejvíce frustrujícím produktem, který jsem použil v letech.

Box Philips Hue Sync Box: Cvičení frustrovaně a sebekontroly

Předpoklad Sync Box je opravdu chytrý: Připojíte všechna vaše zařízení HDMI k krabici a poté krabici do televize. Vytáhne informace ze zdroje před zasáhne televizní obrazovku a řekne světelům, jak reagovat v reálném čase. Je to skvělý nápad, ale nepřijde to levně. Stojí to 229. Vyžaduje to také odstín. což je dalších 60, pokud již nemáte jeden z jiných produktů odstínu.

Používám žárovky Philips Hue už roky. V každé místnosti mého domu mám konečně jedno světlo odstínu a celá moje rodina je miluje. Z tohoto důvodu jsem docela dobře obeznámen s aplikací Hue. Takže si dokážete představit mé překvapení, když jsem musel nainstalovat a druhý Aplikace. aplikace pro synchronizaci odstínu (Android/iOS). pouze pro synchronizaci. Nemám ponětí, proč má svou vlastní aplikaci, ale mohu vám říci, že nejsem fanoušek instalace dvou aplikací pro stejnou produktovou řadu.

A pak je tu proces nastavení. Je to dost snadné, pokud už víte, co děláte, ale vidím, jak by tento neuvěřitelný neintuitivní zážitek mohl být noční můrou pro někoho, kdo není technický důvtipný. Kdybych to například koupil pro své rodiče, neexistuje žádný možný způsob, jak by to dokázali nastavit. Pokyny jsou prostě příliš vágní.

philips, play, gradient, lights, sync, review

Světla jsou dostatečně snadná na instalaci, protože je prostě přilepíte na zadní stranu televize. Kromě oboustranné pásky, která přichází s montážními držáky, je docela mizerná, takže to opravdu nedrží. Nakonec jsem použil visné věšáky na 3M k namontování držáků na zadní stranu televize, což nejenže fungovalo, ale usnadní je odstranit z televize.

Dobrou zprávou je, že po nastavení a připojení všeho nefunguje lépe.

Zde je, jak se má hrát: zapnete televizi a vaše streamovací box, konzole nebo jakýkoli zdroj, který plánujete používat. Sync box detekuje signál, vyřadí režim spánku a tento obsah tlačí na obrazovku televize.

Tady je to, jak to vlastně hraje: zapnete televizi a vaše streamovací box, konzole nebo jakýkoli zdroj, který plánujete používat. Televizace říká, že nemůže detekovat signál, protože synchronizační pole se nezapnulo. Otevřete tedy aplikaci, abyste zjistili, co se děje, a uvědomíte si, že box synchronizace je stále v režimu spánku. Z aplikace to nemůžete probudit, takže musíte vstát a stisknout tlačítko na přední straně krabice.

Jakmile je to vzhůru, možná to detekuje signál z vašeho zdroje. Nebo možná jen sedí na posledním zdroji, čeká na signál. Otevřete aplikaci, abyste zjistili, co se děje, a uvidíte, že ve skutečnosti detekuje zdroj, ale na tento vstup se nezměnil. Takže to děláte ručně.

Nyní můžete konečně sledovat televizi nebo hrát hru nebo cokoli jiného. Vezměte tento scénář a aplikujte jej na všechny ve vaší domácnosti. Kromě toho, že vždy musíte být zapojeni, když někdo chce sledovat televizi, protože jste jediný člověk s přístupem k aplikaci a nikdo jiný nechápe, jak zatracená synchronizace funguje na prvním místě.

Ne, nedělám si srandu. Nejsem hyperbolický. Nejsem přehnaný. To je to, s čím se moje rodina zabývala každý den Od té doby, co jsem nainstaloval synchronizační pole. Moje žena mě prosila, abych napsal tuto recenzi, abychom se mohli zbavit krabice. Nesnáší to. nesnáším to. Všichni to nenávidíme.

Ale počkejte, zlepší se. Jakmile je vše v provozu, očekáváte, že světla budou fungovat, správně? Lol, ne. Musíte aplikaci otevřít a ručně spustit synchronizaci pokaždé, když je krabice probuzena ze spánku. Naštěstí existuje nastavení pohřbeno v možnostech automatického řízení, které zapíná synchronizaci, když detekuje vstupní zdroj. Nemám ponětí, proč to ve výchozím nastavení není povoleno.

Jsem Jackův úplný nedostatek překvapení.

Vše, co je na vrcholu skutečnosti, že box synchronizace používá HDMI 2.0, takže všechny vaše HDMI 2.1 zařízení se sníží ve druhém, že je zapojíte do synchronizace. Systém v současné době nepodporuje her 120Hz, ale získá aktualizaci, která to umožní, i když obsah 120 Hz downgrade na 1080p kvůli HDMI 2.0 Omezení.

Jo, a pokud používáte vestavěný OS své televize, můžete se sbohem políbit-alespoň pokud chcete použít světla. Protože se to spoléhá na vstup HDMI, takže vestavěný Roku (nebo cokoli, co běží), není kompatibilní. Budete muset přidat externí zdroj, takže toto již tak drahé nastavení bude ještě dražší.

Philips Hue Play Gradient Lightstrip: naprosto úžasné

Světla? Ó člověče, světla. Jsou nádherné. Philips Hue vyrábí jedna z nejlepších, nejživějších inteligentních světel na trhu a jeho pásmy se neliší. Světlovijte se hřištěm přechodu se mírně liší od ostatních lightstrips společnosti, protože je navržen speciálně tak, aby šel na zadní stranu televize.

Jako takový je styl docela odlišný. Místo pouhého jednoduchého plochého pásu LED je to tlustý, flexibilní had světel s vestavěným difuzorem. To umožňuje, aby se barvy tkaly dovnitř a od sebe, když se odlišily a proudily s obrázkem vaší televize. Přesnost je na místě a způsob, jakým proudí s televizí, je perfektní. Líbí se mi ponoření Govee, ale nemůže držet svíčku na to, co může herní list přechodu z hlediska jasu, živosti a přesnosti.

I když ponoření nemusí být tak přesné, má jednu funkci, kterou gradient není: jde celou cestu kolem televize. Světlovidelní pásmo pokrývá pouze boky a horní část televize, takže zdola nezískáte barvu. To vytváří trochu odpojení s celou věcí „extra ponoření“. zejména pokud namontujete televizi na zeď.

Philips Hue nedávno oznámila novou 180 gradientní světelnou trubici, která je navržena tak, aby pracovala s gradientovým světlem, aby poskytovala světlo pro spodní stranu televize, ale také je již tak drahý systém ještě dražší.

V současné době je hřiště s přechodem přichází ve třech velikostech: model 230 55 palců pro 55-60 palcové televizory, 250 65 palců pro 65-70 palcové televizory a 280 75 palců pro 75 palcové a větší televizory. Takže pro plnou zkušenost budete z očí zalévání 540 pro 65palcové světla, synchronizační box a Hue Hub. Přidejte nadcházející světelnou trubici a jste na více než 700. To je docela nadměrné.

Sync Sync Box Philips Hue: Stojí to za peníze?

Světlovijální hřiště herního gradientu je snadno nejhezčího světla, jakou jsem kdy viděl, což je pro televizní světla dvojnásobně pravda. Ale nakonec je synchronizační krabice jedním z nejhorších kusů technologie, jakou jsem kdy použil, a vášnivě to nenávidím.

Takže pokud vás zajímá, jestli to stojí za to, je to snadná odpověď: sakra ne. Lightstrip pravděpodobně stojí za to, ale bez synchronizace jsou docela zbytečné. můžete získat mnohem dostupnější světlo a fackovat ho na zadní stranu televize místo toho.

Pokud chcete něco reaktivního, raději bych měl ponoření 80 govee. Jistě, barvy nejsou zdaleka tak přesné nebo živé, ale prostě to funguje. zapnete to a dělá to jeho věc. Žádné potíže, žádné bolesti hlavy.

Navíc si můžete ponoření koupit pro každou místnost v domě za stejnou cenu jako jeden Sada herního gradientního světla s synchronizačním boxem a Hue Bridge.

Philips Hue Play HDMI Sync Box 8k

Pokud uvažujete o koupi boxu Sync Play HDMI Philips Hue, možná budete chtít být trpěliví. Existují velmi silné náznaky, že Philips Hue plánuje představit nový model.

Na webu se objevily dva obrázky produktů, které ukazují novou synchronizaci. Na prvním obrázku můžete vidět nový obal s nápisem „HDMI Sync Box 8K“. Na první pohled vypadá samotná synchronizační box identicky, ale na vrcholu je malý ofsetový rámeček, který není přítomen v předchozím modelu (viz obálka).

První obrázky Philips Hue Play HDMI Sync Box 8k

Tento rámeček můžete také vidět na druhém obrázku. Zde je viditelný další rozdíl v předchozí generaci: zdroj napájení „HDMI Sync Box 8K“ má pouze jedno spojení. V dříve známém modelu existují tři spojení, která se mohou připojit, například dva zájmy kromě krabice kromě krabice.

Bohužel, kromě dvou obrázků produktu, neexistují žádné další informace o nové generaci boxu Philips Hue Play HDMI Sync. Dokázal jsem si však představit, že nová generace není jen asi 8k rozlišení, ale také o HDMI 2.1 Podpora a formáty jako 4K s 120 Hertz.

In Den Letzten Jahren Habe ich Mich Zu Einem Echten Experienten in Sachen Hue Homekit Entwickelt. Mittlerweile habe ich über 50 lampen und zahlreiche schalter im einsatz. V blogu Meinem Kleinen Teile ich Meine Erfahrungen Gerne Mit Euch.

Комментарии и мнения

Objednal jsem si to včera, přes noc, dostal jsem se sem dnes ráno, není to 8k, stále stará verze. Předpokládám, že nový přichází brzy, možná týdny nebo měsíce. https: // imgur.com/a/suyv1hb

„Napájecí zdroj„ HDMI Sync Box 8K “má pouze jedno spojení. V dříve známém modelu existují tři spojení, která se mohou připojit, například dva zájmy kromě krabice kromě krabice.„To je trochu levné pro skutečně užitečnou funkci, která by mohla zachránit bod napájení. Doufejme, že starý balíček pro tři připojení bude stále pracovat s novou verzí.

Největší nevýhodou je, že externí krabice nefunguje pro streamování aplikací ve vaší televizi, což je činí většinou zbytečných.

Padl jsem jako odstín v poslední době právě uvolňuje stejné staré produkty bez významných změn nebo zlepšení pro ně, zatímco zvyšuje cenu v procesu, jen abych vydělal více peněz na „nové“ produkty. Tento je dokonalý příklad. Kdo potřebuje 8k schopný synchronizační krabice? Jaký obsah 8k je k dispozici, s výjimkou ukázek, které vidíte běžet v televizích v obchodech? 8k konzoly? Ne. 8k herní počítače? Ne. 8K Blu-rays? Ne. Cena tohoto bude ještě vyšší než již dostupná a předražená schránka synchronizace, přičemž nebude mít další napájecí konektory (takže downgrade) a stále nepracuje s ničím, co s ním není spojeno přímo. Jak zmínil článek, bude pravděpodobně mít HDMI 2.1 na všech přístavech a lidé zaplatí prémiovou cenu za to, ne proto, že je to 8k. Měli by se zaměřit na to, aby aplikace fungovala na všech (Android?) Televizory a nejen nejnovější Samsung’s, takže to ve skutečnosti funguje s tím, co lidé nejvíce používají, jejich televizory vestavěné streamovací aplikace. Znalení odstínu, že ani nesnižují cenu aktuální synchronizace, aby nám poskytli „výběr“, ale pravděpodobně to všechno přeruší, takže máme pouze jednu možnost, dražší krabici „8k“. Nemůžu se dočkat, až uvidím, co budou vycpat s Bridge V3, až to konečně vyjde v roce 2045.

souhlasím. Zajímá mě jen HDMI 2.1. Synchronicky jsem se vyhnul od doby, kdy jsem ztratil 4K120 přicházející z mého AVR do mého LG C2. Nemohl jsem více souhlasit s uvolněním aplikace pro jiné značky/operační systém kromě Samsung. Jeho cesta drahá, ale stále bych za to zaplatil, protože mám celý dům plný odstínu. Opravdu nechci další krabici ve své kabinetu AV.

Unpacking and installing the Philips Hue Play Gradient Lightstrip #shorts

Hej, jsem jedním z těch mýtických zákazníků, kteří vlastní původní synchronizaci, ale přestal ji používat v mé hlavní televizi, protože to nemůže udělat HDMI 2.1. Mám Xbox Series X a Love Gaming s Dolby Vision VRR 4K. Nebudu se spokojit s běh přes HDMI 2.0 Box, který snižuje šířku pásma z 48 Gb / s. Věřím, že deskriptor „8K“ je jednoduchý způsob komunikace se zákazníky, že toto je „skutečné“ HDMI 2.1 Protože orgán standardů, který ovládá pojmenování pro HDMI, učinil spíše kontroverzní rozhodnutí povolit jakoukoli HDMI 2.0 technologie, která obsahuje jakoukoli jednotlivou funkci z HDMI 2.1 SPECKLA KALIJTE SE SE NA HDMI 2.1. To znamená, že existují výrobci používající termín HDMI 2.1 pro jejich výrobky, které ve skutečnosti nepodporují všechny HDMI 2.1 funkce. Ukážením funkce 8K nám říká, že skutečně používají čipovou sadu schopnou plné šířky pásma 40/48 Gbps potřebnou pro všechny HDMI 2.1 specifikace. Toto je jedna funkce, na kterou jsem čekal roky, a jsem velmi nadšený.

Celý bod jste úplně zmeškali. Je to HDMI 2.1, tedy podporuje 8k. Pokud se nestaráte o HDMI 2.1 Poté se držte své aktuální krabice. Ano, hra lidé v 8k na PC, včetně mě.

^ Zapomněl jsem zmínit, že pokud jsou všechny 4 porty skutečně HDMI 2.1, to řeší další velký problém, kterým někteří lidé čelí, s mnoha televizory vycházejícími pouze s 2 HDMI 2.1 konektory (a 2 x HDMI 2.0 konektorů). Port Earc obvykle také používá jeden z HDMI 2.1 porty, což znamená, že můžete mít opravdu pouze jediný HDMI 2.1 zdroj připojený bez použití drahého přijímače. Pro ty z nás, kteří používají zvukové panely nebo žádné přijímače, získání dalšího páru HDMI 2.1 porty by to mohly stát za to samostatně (za předpokladu, že Sync Box nadále podporuje CEC).

Doufám také, že zahrnují ethernetový port, snižuje latence, je spolehlivější a mnoho lidí má kolem své televize zapojené Ethernet pro věci, jako jsou IPTV a streamovací krabice již. Měli by dokonce projít malým krokem a podpořit získání síly prostřednictvím Poe. Vzhledem k tomu, že máme stále více a více zařízení, která potřebují připojení i napájení, lidé si uvědomí, že přepínač Ethernetu s dobrým napájecím zdrojem je energeticky účinnější a praktičtější než mnoho malých adaptérů pro nízkoenergetickou zařízení. Totéž platí pro odstín můstku, musel jsem upravit můj tak, aby je napájil prostřednictvím POE, a nikdy bych se nevrátil k použití samostatného napájecího adaptéru pro taková zařízení. Doufám, že jejich V3 podporuje POE.

Synchroxní krabice názvu mě vždycky zachechtují (sarkasticky!) Protože nikdy nemůžu přimět svůj telefon Android nebo iPad, aby se synchronizoval s aktuálním modelem. Doufám tedy, že to nová verze vyřeší, může být přidáním připojení Bluetooth. Doufám také, že opraví náhodné úlevy, které se s mým stále dostávám. Další pěknou funkcí by bylo, že by bylo více než 10 světel (dokonce jen další 2 by bylo dobré), což by mělo být možné dosáhnout upgradem procesoru. Také indikátor, který je aktivní, když je vaše cyklistika po přístavech.

Pro každého, kdo hledá HDMI 2.1 synchronizační krabice to právě vyšlo nedávno. Lytmi Fantasy 3. 8K@60Hz nebo 4K@120Hz. HDR/DOLBY PASHROUS. Recenze vypadají vynikající. Něco, co hra Philips Hue není schopna udělat.

30 světelných pruhů Philips Hue mění barvu v závislosti na tom, co sledujete na počítači nebo televizi. jsou působivé pro jejich přesnost

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

Insider Picks píše o produktech a službách, které vám pomohou navigovat při nakupování online. Insider Inc. Při nákupu prostřednictvím našich odkazů přijímá provizi od našich přidružených partnerů, ale naše zpravodajství a doporučení jsou vždy nezávislé a objektivní.

  • Philips Hue Play Light Bars nabízejí překvapivě jasné a rozptýlené okolní osvětlení pro váš stůl nebo nastavení domácího kina.
  • S aplikací Sync Hue Sync můžete nastavit světla tak, aby se dynamicky přizpůsobila všemu na vaší obrazovce a nabídnout úroveň ponoření, že jen málo dalších systémů může shromáždit.
  • To znamená, že aplikace pro synchronizaci odstínu stále potřebuje nějakou práci, zejména s televizory.

Novým přírůstkem do rostoucího systému osvětlení Philips Hue jsou bary Hue Play, které přidávají okolní osvětlení do jakékoli místnosti a mohou se synchronizovat s tím, co se zobrazuje na vaší televizi. Přibližně 130 pro balení dvou světelných tyčí není cena nízká, ale pro sílu a flexibilitu světel to stojí za to.

Stejně jako většina ostatních světla odstínů jsou hrací tyče založené na LED, stmívatelné žárovky ve formě baru, který může produkovat v sousedství 16 milionů barev. Tyto barvy lze vybrat pomocí aplikace Hue v telefonu nebo přizpůsobením světel s obrázkem. Nová aplikace Sync Hue Sync je však přístup k hands-off.

Proces nastavení

Nastavení herních světel je jednoduchá. V tomto svazku budete mít dvě světla s připojenými kabely, dvěma stojany, vývod a několik šroubů. Místo toho, abyste měli jednotlivou zástrčku pro každý ze světelných pruhů, existuje vícenásobná zátlak, který vám umožní napájet až tři zařízení odstínu. I když je to v některých situacích pohodlné, v jiných je to bolest.

Pokud jste například chtěli koupit dvoubarev a používat tyče ve dvou různých oblastech, musíte si koupit další vývod. Ve většině případů si koupíte samostatné balení herních světelných barů pro různé oblasti, ale je to něco, co je třeba zvážit.

Jakmile budou žárovky zapnuty, zobrazují jasné bílé světlo. Vestavěný difuzor na přední straně dělá hodně práce. Asi o palec od zdi se bary dokážou rozprostřenat světlo rovnoměrně, s hladkým gradientem ze středu ven. To je náladové osvětlení v jeho nejlepším.

Všimněte si, že pokud používáte mnoho produktů odstínu, můžete přidat hrací lišty do existující místnosti. Pokud jste dříve použili nějaké produkty odstínu, jedná se o standardní postup.

Poté se však nastavení odchyluje a budete si muset stáhnout aplikaci pro synchronizaci odstínu na Windows nebo MacOS. Budete požádáni o vytvoření zábavní oblasti, která stanoví, jak se světla synchronizuje s obsahem na obrazovce. Aplikace ukazuje schéma toho, kde by měla být světla umístěna v místnosti. řekněme například za vaší televizí. takže ví, jaké barvy se zobrazovat na tom, na kterém světle.

Poté mají světla většina jejich funkčnosti odemčena. Můžete nastavit rutiny, vytvářet scény na základě barevných schémat fotografií a integrovat je s inteligentními rozbočovači pro hlasový příkaz. Nejlepší funkce herních sloupků však vyžaduje váš počítač.

Co to dělá vyniknout

Hvězdným prvkem herních barů je synchronizace odstínu. Tato aplikace, která je k dispozici pro Windows i MacOS, synchronizuje vaše hrací lišty s obsahem, který je na vaší obrazovce. Během nastavení je důležité, abyste umístili světla ve virtuálním prostoru tak blízko skutečného života. Světla mohou navzájem fungovat nezávisle, což znamená, že záblesk na pravé straně obrazovky nemusí způsobit, že levé světlo světla tolik.

Existují čtyři způsoby intenzity pro hry a video a aplikace pro výchozí hodnota „.„Doporučil bych to nechat tam nebo přejít na„ intenzivní “pro jakýkoli znatelný účinek. Nejnižší úroveň, „jemná“, je opravdu jemná, takže na obrazovce je jen náznak světla s okolním bílým světlem.

Philips Hue Play HDMI Sync Box. SETUP & REVIEW! | The Tech Chap

Také s hrami a videem si můžete vybrat synchronizaci herních sloupců se zvukem. Ve většině případů to znamená, že kdykoli se na obrazovce stane něco hlasitého, světla rychle vzplane bílá. Intenzita světlice bude samozřejmě záviset na intenzitě, kterou jste nastavili dříve.

I když jsem si zpočátku myslel, že synchronizace bude strašná, je to vlastně velmi dobré. Systém zachycuje většinu hlasitých zvuků s minimálním zpožděním a je překvapivě přesný na barvu, která je na obrazovce. To znamená, že to není dokonalé a pro ty, kteří sní o okolním světle, které dokonale odpovídá akci, vás může vytáhnout ze zážitku.

Zejména v „intenzivním“ nastavení jsou některé chyby synchronizace odstínů příliš patrné. Někdy by to mohlo vyzvednout hlasitý výbuch, ale úplně ignorovat další. Přestože mají to, co vypadá jako stejný relativní objem, s obavy se zacházejí odlišně aplikací. Naštěstí je tato situace vzácná a pouze pokud se synchronizuje na základě zvuku. Porovnávání barev herních světel je úžasné, jde tak daleko, aby pomalu mizelo barvy přes dvě lampy tak, aby odpovídalo tomu, co se děje na obrazovce.

Konečný režim „Hudba“ vám umožňuje vybrat barevnou paletu, se kterou lze synchronizovat hudbu. Opět existují některé problémy detekovat správné rytmy v písni. Mohu pouze předpokládat, že synchronizace odstínu upravuje světla na základě přechodů. nejhlasitějších bodů v zvuku. v hudebním souboru, který může způsobit, že v určitých situacích selhají. Celkově je však synchronizace velmi působivá.

Nevýhody, které je třeba zvážit

Synchronizace odstínu je k dispozici pouze pro Windows a MacOS, a to je vše. Playové sloupce také nepodporují televizory ani konzole, takže pokud chcete namontovat své bary za televizí. což je velký prodejní místo pro systém přehrávání. budete muset buď vrhnout do svého zařízení s něčím jako a Chromecast nebo nechte počítač připojit k televizi. Sdílí také vysokou cenovou značku-dvoudílná sada je 130, což je velmi drahé, vzhledem k tomu, že světelné pruhy jsou malé a vyrobeny z plastu.

Sečteno a podtrženo

Je jasné, že synchronizace odstínu je velmi působivá i přes některé z nedostatků. Ve většině případů je rychlý a přesný a poskytuje vynikající okolní osvětlení pro v podstatě cokoli, i když několik aktualizací aplikací to udělá spravedlnost. Totéž platí pro samotnou hru odstínu. S je případ mnoha inteligentních domácích produktů, hra je téměř tam. Má mnoho působivých funkcí, které většinou fungují, ale potřebuje několik aktualizací, než bude vše, čím by to mohlo být.

Představení však stojí za cenu a díky vynikajícímu porovnávání barev a krásného okolního osvětlení činí bary solidní doplněk k nastavení odstínu.

Recenze: Philips Hue Play přidává do vašeho zábavního centra světlé zaujatosti

Letos si připomínáme šesté výročí prvních produktů spuštěných společností Philips Hue v říjnu 2012, s původním systémem, který přišel se třemi žárovkami a jedním mostem a byl prodán jako exkluzivní obchod s Apple Store. Postupem času přidal Philips Hue podporu HomeKit poté, co Apple představil softwarový rámec v roce 2014 a mnoho nových žárovek, lamp, žárovky a další vyšly z Philips Lighting.- nyní znamenat.- za posledních šest let.

Nejnovější lampy jsou sbírka příslušenství, která zdůrazňují vaši zábavní oblast, s jednou vyšší sadou (Hue Signe) a jednou kratší sadou (odstínní přehrávání) nabízející nové a jedinečné způsoby, jak dosáhnout osvětlení zaujatosti kolem televize, oblíbené umělecké kousky a další. Signify mi poslal jednu pár světel odstínů pro účely této recenze a v posledních několika týdnech jsem si je užil jako nejnovější přírůstek do mého tuctu-bulb odstínu, i když je ještě musím považovat za nezbytné Jako moje další zařízení a světla HomeKit.

Založit

Jako každá nová žárovka odstínu přidaná do existujícího ekosystému, počáteční nastavení pro odstín hru bylo docela bezproblémové. Z krabice je odstín přichází se dvěma světelnými pruhy, z nichž každá má šňůru, aby se spojila s hlavním adaptérem na střídavém proudu (který sám dokáže pohánět až tři světelné tyče odstínů)). Pokud se chystáte položit odstín, nebudete muset dělat nic jiného, ​​než je zapojit do odtoku a umístit je do svého zábavního centra, podlahy atd.

Pokud je chcete postavit, přehrávání odstínu přichází se dvěma černými plastovými stojany, které lze připojit ke spodnímu okraji každé světelné lišty pomocí přiloženého Allenova klíče a šroubu. Po této rychlé instalaci může přehrávání odstínu sedět svisle vedle vaší televize. Krabice také obsahuje dva různé plastové stojany, které se připevňují ke středu zadní části každé světelné lišty, s lepicí páskou, která připevňuje odstín k hladkému povrchu, jmenovitě zadní část vaší televize.

Jakmile jsou světelné pruhy nainstalovány, můžete je přidat do svého nastavení HomeKit pomocí aplikace Philips Hue iOS. V aplikaci Hue, kterou jsem hledal a přidal odstín do nastavení mého bytu, přejmenoval je a přiřadil je do správné místnosti. Jednou v aplikaci Hue’s App New Lights Sync s aplikací Home Apple, kde primárně interaguji s mým odstínem. Bylo stejně snadné nastavit a přidat odstín do různých scén a automatizace v domácnosti, jako tomu bylo u všech ostatních žárovek odstínu, které jsem si koupil.

Umístění

Design Hue Play z něj činí jedinečný doplněk k systému odstínu, ale moje vlastní nastavení zábavy se nikdy docela nepokojilo zavedením odstínu jako volně stojícího příslušenství. Musel jsem provést několik úprav pro umístění, abych mohl použít odstín Hra v mém hlavním zábavním centru (když to nebylo připojeno k zadní části mé televize), což zpočátku bránilo mé potěšení ze světla světla.

Pro zábavní systémy s trochou více prostoru by se přehrávala odstín. Jednotka je poměrně štíhlá a měří těsně pod 10 palců a 2 palce široké na základně. Hra od Hue je k dispozici také v bílé a černé barvě, takže se může míchat do několika stylů designu.

Při mém testování jsem na každou stranu mého obývacího pokoje vložil jeden odstín. Pro osvětlení zkreslení už mám na zadní straně mého obývacího pokoje jeden odstín bílé a barevné atmosféry, takže jsem měl co porovnat hru odstínu, s nímž můžete vidět na obrázcích v této recenzi.

Philips Hue’s Marketing je připojen na zadní stranu televize, ukazuje tři odstínné jednotky poskytující plné zaujatosti, každý vpravo a levé okraje a jeden na vrcholu zadní strany televize. S pouhými dvěma jednotkami, které jsem testoval, jsem stále zjistil, že zaujatové osvětlení odstínu odstínu bylo stejně dobré jako moje šestimetrové odstíny a ve většině situací bylo ještě jasnější.

Další dvě konfigurace také poskytovaly atraktivní osvětlení zaujatosti a obzvláště se mi líbila hra od Hue, když ležel na mém zábavním centru. S nějakou úpravou jsem byl schopen skrýt hru odstín tímto způsobem za mým PlayStation 4 Pro a hromadou knih, dále zdůrazňující více objektů poblíž mé televize a nejen samotný sada. Když to bylo volně stojící svisle, hra byla příliš mnoho kosmického prase pro mé osobní nastavení, takže to tak dlouho nezůstalo.

philips, play, gradient, lights, sync, review

Ve všech konfiguracích jsem porovnal odstínní hru s mým stávajícím světlem a zjistil jsem, že pokaždé, když hra byla odstín jasnější než lightstrip. Každá jednotka pro odstín přehrávání vydává 530 lumenů versus lightstrip 1600 lumen pásu, ale soustředěné reflektory od Hue Play versus rozptýlené osvětlení světelného osvětlení dává celkový jasnější účinek na odstín hry. To bylo mnohem evidentnější odpoledne, kdy se v mém jasném obývacím pokoji objevil sotva efekt osvětlení světelného osvětlení, zatímco hra byla nezaměnitelná.

V noci bylo srovnání mezi nimi o něco méně zřejmé. Nikdy nedržím své světlo na 100% jas v noci, obvykle se rozhodnu pro přibližně 75%. Zjistil jsem, že to je perfektní úroveň osvětlení zaujatosti, když hraji PlayStation 4 nebo sleduji film, a na této úrovni se hra a odstínní hrací list a odstín v podstatě rovná. Mírný rozdíl přišel v přesném tvaru rozptylu světla: Lightstrip je nejjasnější na vrcholu mého televizoru v noci, zatímco odstín hraje (svisle) zdůraznil pravé a levé okraje a byl měkčí na zdi nad televizí.

Když byla hračka odstínu připojena k zadní části mé televize, mohly být na zdi za televizí zahlédnuty dva kruhové aury. Hra odstínu ležící horizontálně byla možná nejblíže k lehkému rozptylu odstínu odstínu, se světlem, které zametlo celou zeď místo toho, aby se zaměřila na konkrétní sekce. I když jsem viděl, proč by někdo mohl dávat přednost jednomu světelnému vzoru před druhým, osobně jsem nemohl najít pozitivní nebo negativní stránku tohoto aspektu odstínu a odstínu lightstrip do té míry, že jeden měl určitý okraj nad druhým.

Jako příklad je zde několik srovnávacích obrázků mezi odstínem a odstínem Lightstrip večer a v plné tmě v noci (všechny obrázky ukazují každé příslušenství při 100% jasu):

Odstín lightstrip (vlevo) vs. Hue Play (správně, vertikální stojan)

Hue Lightstrip (vlevo) Vs. Hue Play (vpravo, horizontální) odstín lightstrip (vlevo) vs odstín přehrávání (vpravo, připojené k zadní televizi)

Rozdíl mezi hrou odstínu a světlem bude opravdu záviset na vašem konkrétním případě použití a samozřejmě ceny. Pokud chcete jednoduše přidat osvětlení zkreslení do televize bez jakéhokoli vizuálního svítidla, je odstín lightstrip levnější v 89.99 (a nižší v prodeji). Pro 40 dalších, hra od odstínů nemá v této konkrétní kategorii ve skutečnosti mnoho výhod oproti osvětlení, pokud nehledáte viditelné svítidla, která by mohla přidat jako akcenty do vašeho nastavení zábavy, chcete jasnější a soustředěnější světlo a máte pokoj, místnost.

Také jsem umístil hru odstínu za rám obrázků a hromadu knih na stůl vedle mého gauče a skrytý za krychlovou knihovnou a zvláště se mi líbila tato umístění pro lehký bar. 10palcové příslušenství je perfektní délkou pro přízvuk v jedinečných situacích, kde by byl celovečerní pás příliš dlouhý. Zahrnutá šňůra je také dlouhá asi šest stop, takže máte také prostor pro možnosti umístění.

Zadní strana hraní odstínu má pogumovanou texturu, která je mírně zvednutá na bod uprostřed, což umožňuje světelné tyči. Toto nastavení je zaměřeno na zákazníky, kteří se rozhodnou pro jednu soupravu odstínu, která se prodává za 69.99, ale je třeba poznamenat, že nákup pouze jednoho světelného pruhu neposkytne osvětlení zaujatosti pro celý zábavní systém, který je stejně dobrý jako dva světelné bary nebo odstín lightstrip.

Ovládací prvky lehké a homekit

Hue Play podporuje funkce bílé a barevné atmosféry společnosti, což znamená, že můžete procházet až 16 milionů barev na výstup ze světelných pruhů. Obvykle jsem se usadil na světle modrém odstínu a rozptyl světla z každého příslušenství vypadal dobře ze všech úhlů. I když to není dost jasné, aby se rozsvítilo celou místnost sám, viděl jsem trio 530 svítidel Lumen Hue, které poskytuje překvapivé množství světla, zejména pro malé oblasti.

Na kontrolní stránce věcí je odstín ovládán jako jakékoli jiné příslušenství pro osvětlení homekit z Hue. Můžete použít aplikaci odstínu nebo domácího iOS, nebo jednoduše mluvit se Siri na jakémkoli zařízení, které podporuje digitální asistent společnosti Apple. V současné době mám v mé domácí aplikaci osm scén a 10 automatizací, které obvykle interaguji s používáním Siri na HomePod.

Přidal jsem hru odstínu do několika scén, většinou ty, které automatizují v noci. Během mých testů jsem editoval svou scénu „Popcorn Time“, abych místo mého světla použila odstín a také jsem je aktivoval pro svou scénu „Book Time“. Pro čtení používám úplně jinou lampu, ale líbila se mi přidaná hra Ambiance Hue. Také jsem kombinoval dva odstíny přehrávání do jednoho příslušenství HomeKit, takže je ještě snazší klepnout na zapnutí a vypnutí, nebo ovládat jejich jas a barevný výstup současně.

Ve všech případech se do mého stávajícího nastavení HomeKit snadno zavázala hra, která byla snadno zavedena, dobře interagovala s jinými produkty a za posledních šest týdnů se chovala trvale dobře, že jsem ji testoval denně. Samozřejmě, občas jsem narazil na několik varování „žádná odpověď“ o odstínu v HomeKit, stejně jako jiné odstíny produkty. Jako obvykle byly tyto závady obvykle opraveny samy o sobě a nebyly nijak zvlášť všudypřítomné v mém každodenním používání příslušenství.

Sečteno a podtrženo

Hra od Hue je solidní a jedinečný doplněk k rostoucí stabilní svítidlech pro odstíny, které nabízí tři rozmanité styly umístění, barevné recepty na osvětlení, jasné osvětlení a elegantní tělo, které se vejde do většiny oblastí zábavních středisek bez velkého narušení. Pokud nemáte tolik prostoru, může přehrávání odstínů stále poskytnout kvalitní osvětlení zkreslení, když je připojeno k televizoru, ale náklady neporazí relativně levnější a spolehlivé odstín lightstrip.

Jak nakupovat

Hra odstínu lze zakoupit na meethue.com v jednom balení (69.99) a Double Pack (129.99). Každá z těchto souprav je dodávána s adaptérem se třemi skvrnami, takže můžete rozšířit své nastavení. Za tímto účelem znamená prodat příponu (59.99), což je jen odstínní světlo, kabelové a montážní možnosti bez adaptéru AC.

philips, play, gradient, lights, sync, review

Znameňte si poskytnutí makrumorů s dvojitým balíčkem Philips Hue Play pro tuto recenzi. Nebyla přijata žádná jiná kompenzace

| Denial of responsibility | Contacts |RSS