Přizpůsobte oblast upozornění na hlavní panel systému Windows 11. Ikona oznámení o zabezpečení Windows

Přizpůsobte oblast upozornění na hlavní panel systému Windows 11

Naučteme se, jak přizpůsobit oblast oznámení o hlavním panelu systému Windows 11 AKA TAKBAR Overflow. Oblast oznámení o hlavním panelu umožňuje ukázat nebo skrýt ikony oznámení pro aplikace.

Oblast oznámení je umístěna na pravém konci hlavního panelu. Obsahuje některé ikony, které byste mohli zjistit, jak často kliknete nebo stisknete. Poskytuje stav a oznámení o věcech, jako jsou příchozí e.maily, aktualizace a síťová připojení. Tam se můžete změnit, které ikony a oznámení.

Nejnovější aktualizovaný příspěvek. Nejlepší metoda přizpůsobení hlavního panelu Windows 11

Ve výchozím nastavení Windows 11 ukazuje zabezpečení Windows, ikony Microsoft OneDrive System v oblasti oznámení. Možná budete chtít přizpůsobit, které ikony by měly být viditelné na hlavním panelu.

Skrýt nebo zobrazit ikony v menu Overfflow Hlavní panely Windows 11 z Nastavení

Sekce Overffrow rohového panelu hlavního panelu umožňuje skrýt nebo zobrazit ikony, které se objevují v nabídce Overflow Corner ThorBar. Tady je, jak.

V zařízení Windows 11 klikněte na tlačítko Start a poté vyberte Nastavení.

Na levé straně klikněte na personalizaci a klikněte na hlavní panel na pravé straně.

přizpůsobte, oblast, upozornění, hlavní

Kliknutím na přetečení rohu hlavního panelu na pravé straně jej rozšiřujte. Ikony zapněte nebo vypněte oznámení o aplikacích, ve kterých ikony chcete skrýt nebo ukázat pod přetečením rohu hlavního panelu.

Jakmile to uděláte, zavřete aplikaci Nastavení.

Tipy. Pokud chcete do oblasti oznámení přidat skrytou ikonu, klikněte na šipku skrytých ikonů pořadu vedle oblasti oznámení a poté přetáhněte ikonu, kterou chcete zpět do oblasti oznámení. Můžete přetáhnout co nejvíce skrytých ikon, kolik chcete.

Výsledky. Zkušenost koncových uživatelů

Pokud jste zapnuli ikony přetečení rohu hlavního panelu., Ikona systémů se zobrazí v rohu hlavního panelu a ne v oblasti oznámení.

Pokud jste vypnuli ikony přetečení rohu hlavního panelu, ikony systémů se zobrazí v oblasti oznámení o hlavním panelu a ne v rohu hlavního panelu.

Poznámka. můžete přeskupovat ikony, které se objevují v oblasti oznámení. jen přetáhněte ikonu na jiné místo.

Jak spravovat oznámení o bezpečnostních funkcích Windows ve Windows 10

Můžete povolit, přizpůsobit a zakázat oznámení pro funkce Microsoft Defender a ochranu účtu a v této příručce vám ukážeme, jak dokončit úkol.

V systému Windows 10 může aplikace Windows Security stisknout oznámení pro různé bezpečnostní funkce, která vás upozorní na detekce malwaru a další hrozby detekované antiviru Microsoft Defender Antivirus. Aplikace může také odesílat upozornění, pokud je aplikace blokována firewallem Microsoft Defender, a když systém má problémy s ochranou vašeho účtu.

Pokud však tyto upozornění nepovažujete za užitečná, protože používáte jiná bezpečnostní řešení, nebo aktivně kontrolujete aplikaci pro sledování zdraví a zabezpečení zařízení, můžete tato oznámení vždy zakázat nebo přizpůsobit nastavení tak, aby bylo oznámeno pouze na konkrétních činnostech. Stačí vědět, kde najít nastavení, protože nejsou k dispozici na stránce „Oznámení“.

Pokud také nedostáváte žádná oznámení z aplikace pro zabezpečení Windows, můžete vždy potvrdit a povolit výstrahy pro vestavěné funkce antivirového, firewallu a ochrany účtu na Windows 10.

V tomto průvodci Windows 10 vás projdeme kroky ke správě oznámení pro výchozí antivirový, firewall a ochranu účtu prostřednictvím bezpečnosti Windows Security.

Jak povolit nebo zakázat oznámení pro antivirus Microsoft Defender

Chcete.li upravit nastavení oznámení o antiviru v systému Windows 10, použijte tyto kroky:

 • Otevřete zabezpečení Windows.
 • Klikněte na Nastavení (ve spodní části stránky).
 • V části „Oznámení“ klikněte na možnost Spravovat oznámení.
 • V části „Oznámení o ochraně proti hrozbě virových“ zapněte nebo vypněte přepínač přepínačů Informační informace o povolení nebo deaktivaci všech oznámení.
 • (Volitelné) Pokud chcete pouze konkrétní upozornění, zkontrolujte možnosti, které chcete vidět:
 • Nedávné výsledky aktivity a skenování.
 • Nalezeny hrozby, ale není zapotřebí žádné okamžité akce.
 • Soubor nebo aktivity jsou blokovány.

Jakmile dokončíte kroky, uvidíte oznámení pro antivirus Microsoft Defender v závislosti na vaší konfiguraci.

Pokud jste se rozhodli zakázat tyto druhy upozornění, můžete tyto pokyny vždy použít ke kontrole, zda antivirus detekoval jakýkoli malware, který může vyžadovat vaši pozornost.

Jak povolit nebo zakázat oznámení o ochraně účtu

Chcete.li povolit nebo deaktivovat oznámení pro Windows Hello a Dynamic Lock, použijte tyto kroky:

 • Otevřete zabezpečení Windows.
 • Klikněte na Nastavení (ve spodní části stránky).
 • V části „Oznámení“ klikněte na možnost Spravovat oznámení.
 • V části „Oznámení o ochraně proti účtu“ zapněte nebo vypněte oznámení o ochraně účtu Get Threption, přepínač tak, aby povolila nebo zakázal všechna oznámení.
 • (Volitelné) Pokud chcete pouze konkrétní výstraha, zkontrolujte možnosti, které chcete vidět:
 • Problémy s Windows Hello.
 • Problémy s dynamickým zámkem.

Po dokončení kroků se v akčním centru objeví oznámení o problémech s Windows Hello a Dynamic Lock podle vašeho výběru nastavení.

Pokud jste deaktivovali všechna oznámení, můžete vždy zkontrolovat stránku „Ochrana proti účtu“ v zabezpečení Windows, pokud jde o vaši pozornost.

Jak povolit nebo deaktivovat oznámení pro firewall Microsoft Defender

Chcete.li změnit nastavení oznámení pro činnosti brány firewall, použijte tyto kroky:

 • Otevřete zabezpečení Windows.
 • Klikněte na Nastavení (ve spodní části stránky).
 • V části „Oznámení“ klikněte na možnost Spravovat oznámení.
 • V části „Oznámení o ochraně sítě brány firewall“ zapněte nebo vypněte mě, když mi Microsoft Defender Firewall blokuje novou přepínač přepínače, aby povolil nebo zakázal všechna oznámení.
 • (Volitelné) Pokud chcete vidět pouze oznámení o činnostech v konkrétní síti, nechte přepínač zapnout a poté vyčistit možnosti, které nechcete:
 • Firewall domény.
 • Soukromý firewall.
 • Veřejný firewall.

Jakmile dokončíte kroky, změny pro aplikace, které jsou blokovány přes bránu firewall, se objeví v závislosti na vašem nastavení. Vždy můžete určit, zda se program blokuje na ochranu sítě Windows Security Firewall, umožňují aplikaci přes bránu firewall. Aplikace zablokována bude mít zaškrtnuto soukromé a veřejné možnosti.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Zobrazit nebo skrýt ikony oznámení v systému Windows Vista

Stejně jako předchozí verze Windows, Windows Vista umožňuje aplikacím zobrazit „ikonu oznámení“ v oblasti oznámení o hlavním panelu („Systémový zásobník“). S postupem času tyto oznámení mají tendenci zabírat na hlavním panelu stále invazivnější množství prostoru. Tento tutoriál vám ukáže, jak selektivně zobrazit nebo skrýt ikony oznámení na hlavním panelu.

Přizpůsobte ikony oznámení

Nejjednodušší způsob, jak přistupovat k nastavení ikon oznámení v systému Windows Vista, je kliknout pravým tlačítkem myši na hodiny a zvolit ikony Přizpůsobit oznámení z nabídky kontextu; Otevře se okno ICONS Oznámení o oznámení, které vám umožní na individuálním základě zobrazovat nebo skrýt ikony a v případě potřeby resetovat výchozí nastavení:

Spravujte ikony svého oznámení

Všimněte si, že nejvyšší část vašeho výpisu ikon oznamování je označena aktuální položky: Jedná se o ikony, které v současné době žijí v zásobníku systému, ať už jsou viditelné nebo skryté za zataženou částí oznámení oblasti.

Tutorial jak si udělat průhlednou lištu. Pro Windows 10

Kliknutím na rozbalovací nabídku vedle skrytí položky vyberte mezi jedním ze tří chování: „Skrýt, když je neaktivní“, funguje pouze v některých případech, protože ne všechny aplikace „mluví“ stejným způsobem do operačního systému. „Hide“ bude ikonu vždy skrýt: To znamená, že je podle potřeby stále, v oblasti oznámení o hlavním panelu Windows Vista, ale je skrytá před pohledem a může být odhalena kliknutím na Circled Arrow. Poslední možnost „Show“, pokyn Vista, aby vždy zobrazoval dotyčnou ikonu. Toto je výchozí chování 99% ikon.

Název některé změny položky oznámení na základě kontextu aplikace. Outlook říká „je offline“, když to je, ale chování skrýt/show ovlivňuje Outlook jako celek, nejen výhled ve svém offline stavu. Podobně se označení iTunes mění na základě aktuálního hraní písně, ale také zde vaše nastavení ovlivňují iTunes jako celek.

Resetujte nastavení ikon oznámení v systému Windows Vista

Kliknutím na tlačítko Nastavení výchozího nastavení resetujete chování ikon oznámení na jejich počáteční výchozí výchozí hodnotu (obvykle „show“). Poté, co jste strávili čas, když prošel měsícem, přizpůsoboval chování různých aplikací ikon ikon.

Po dokončení se změnami kliknutím na OK je použijte; Kliknutím na Zrušit zlikvidujte své změny a zavřete okno ICONS Oznámení.

Vyřešeno: Windows Defender se nezapne

Obránce Windows se nezapne? To je běžný problém.

přizpůsobte, oblast, upozornění, hlavní

Antivirové aplikace jsou nezbytné pro to, aby zůstaly v bezpečí při procházení internetu. Ať už jste připojeni k veřejnému Wi-Fi nebo vaší soukromé síti, jste zranitelní k různým útokům. Nějaký malware se může dokonce šířit offline, spoléhat se pouze na sdílení souborů. Je to obrovská červená vlajka, pokud se vestavěný antivirus Windows 10 neotevírá nebo se vůbec nezapne.

Windows Defender je předinstalován ve všech systémech Windows 10. Zahrnuje vás, aby vás chránil před kybernetickými hrozbami, jako je malware, hackeři a další.

Pokud nemůžete otevřít obránce Windows, jinak vám vůbec nebude spuštěn, tento článek vám pomůže vyřešit problém.

 • Proč se Windows Defender neotevírá?
 • Jak opravit obránce Windows se neotevře v systému Windows 10
 • Metoda 1. Zapněte ochranu v reálném čase
 • Metoda 2. Dočasně deaktivujte svůj antivirus třetí strany
 • Metoda 3. Obnovte poškozené systémové soubory
 • Metoda 4. Použijte příkaz Disp k opravě obrázků systému
 • Metoda 5. Restartujte službu zabezpečovacího centra
 • Metoda 6. Povolte Windows Defender ve skupinové politice
 • Metoda 7. Zapněte Windows Defender pomocí editoru registru
 • Metoda 8. Opravte čas a datum na vašem zařízení
 • Metoda 9. Aktualizujte Windows 10 na nejnovější verzi
 • Pevný! Zabezpečení Windows se neotevírá v systému Windows 11
 • Poslední myšlenky

Proč se Windows Defender neotevírá?

Existuje mnoho možných příčin, aby se Windows Defender nespustil. Například, stejně jako u většiny ostatních výchozích aplikací ve Windows 10, může se obránce v průběhu času poškodit. K tomu dochází kvůli aktualizacím Windows 10 nebo stávajícím malwarovým infekcím.

Oznámení o obránce Windows Defender je jedním z nejjednodušších způsobů, jak zjistit, že je váš počítač chráněn

Další běžnou příčinou pro obránce Windows, který není spuštěn, může být antivirus třetích stran. Pokud jste nedávno nainstalovali nový antivirový software, například Kaspersky nebo McAfee. Může to zasahovat do vestavěného antiviru. V tomto případě se obvykle musíte rozhodnout o tom, který bezpečnostní software budete používat.

Abychom to shrnuli, zde je většina běžných příčin, že Windows Defender se neotevírá nebo není schopen spustit:

 • Máte nainstalovaný další bezpečnostní software, který narušuje s obráncem.
 • Čas a datum počítače je synchronizováno nebo nesprávné.
 • Jste na starší verzi Windows 10.
 • Na vašem zařízení je přítomna chyba konfigurace systému.
 • Obránce Windows je deaktivován nebo vypnutý ve skupinové politice.
 • Úpravy registru brání obránce Windows v otevření.
 • Služba obránce Windows je vypnuta.
 • V počítači je infekce malwaru.

Podívejme se, co můžete udělat, abyste tyto problémy vyřešili a obnovili obránce Windows. Níže uvedené pokyny byly napsány pomocí nejnovější verze Windows 10.

Jak opravit obránce Windows se neotevře v systému Windows 10

Pokud se domníváte, že váš vestavěný antivirus nefunguje tak, jak by měl, zkontrolujte níže uvedené průvodce. Sestavili jsme 9 pracovních metod pro opravu jakýchkoli problémů souvisejících s obráncemi na vašem zařízení. Použijte níže uvedená řešení k opravě následujících chyb:

 • Obránce Windows se neotevírá
 • Obránce Windows nemůže spustit
 • Obránce Windows nebude spuštěn
 • Obránce Windows není schopen začít

Metoda 1. Zapněte ochranu v reálném čase

Je možné, že na vašem zařízení byla zapletena ochrana Windows Defender v reálném čase. To může způsobit, že software bude vypadat, jako by se neotevřel. Vypne také obrovský kus funkcí obránce, který se nedoporučuje. Zde jsou kroky k povolení ochrany v reálném čase na Windows 10.

 • Kliknutím na ikonu Windows vlevo dole na obrazovce vyvoláte nabídku Start. Vyberte nastavení. nebo alternativně použijte zkratku Windows I.
 • Klikněte na aktualizaci bezpečnostní dlaždice. Zde najdete většinu svých nastavení zabezpečení. Zde přejděte na kartu Security Windows a poté klikněte na ochranu virů viru.
 • Nejprve klikněte na odkaz Nastavení Správa pod záhlaví Nastavení ochrany virů. Budete přesměrováni na novou stránku. Zde klikněte na přepínač ochrany v reálném čase a zapněte obránce Windows.

Metoda 2. Dočasně deaktivujte svůj antivirus třetí strany

Je známo, že antivirové aplikace způsobují problémy s počítači tím, že blokují aplikace a služby správně. Můžete vyzkoušet, zda antivirový program, který v tuto chvíli používáte.

Poznámka: Tato metoda se nedoporučuje, protože není bezpečné používat počítač bez ochrany. Pokračujte pouze v případě, že jste si vědomi možných rizik a máte zálohu svého systému, abyste vrátili jakékoli poškození, ke kterému se může stát.

  Klepněte pravým tlačítkem myši na prázdný prostor na vašem hlavním panelu a vyberte správce úloh.

 • Pokud správce úloh spustí v kompaktním režimu, nezapomeňte rozšířit podrobnosti kliknutím na tlačítko „Podrobnosti o režimu“.
 • Přepněte na kartu Start-up pomocí nabídky záhlaví umístěné v horní části okna. Najděte svou antivirovou aplikaci ze seznamu a vyberte ji jednou kliknutím.
 • Klikněte na tlačítko Zakázat nyní viditelné v dolní části okna. Tím se deaktivuje aplikace spuštění aplikace, když spustíte zařízení.
 • Restartovat váš počítač.
 • Metoda 3. Obnovte poškozené systémové soubory

  Poškozené systémové soubory mohou způsobit masivní problémy s vaším operačním systémem. Jednou z hlavních příčin pro neotevření Windows Defender je korupce souboru. Vadné systémové soubory můžete identifikovat a opravit pomocí skenování SFC.

  Systémová kontrola souborů (SFC) je vestavěný nástroj, který pomáhá řešit problémy v systému Windows 10. Je schopen automaticky detekovat poškozené systémové soubory a opravit je do provozního pořadí. SCFC můžete použít k potenciálnímu opravě různých chyb.

  • Otevřete vyhledávací lištu na hlavním panelu kliknutím na ikonu zvětšovacího skla. Můžete to také přivést s klávesovou zkratkou Windows.
  • Ve vyhledávacím poli zadejte příkazový řád. Když to vidíte ve výsledcích, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte běh jako správce.
  • Pokud je výzva ovládáním uživatelského účtu (UAC), klikněte na Ano a nechte aplikaci spustit s administrativními oprávněními.
  • Zadejte následující příkaz a stisknutím klávesy Enter jej provedete: SFC /Scannow
  • Počkejte, až kontrola souborů systému dokončí skenování počítače. Pokud je detekován jakýkoli nesoulad, obslužný program obnoví potřebné systémové soubory a pokusí se opravit všechny chyby související s nimi.
  přizpůsobte, oblast, upozornění, hlavní

  Skenování SFC může trvat nějakou dobu, než projde váš systém a identifikuje jakékoli chybějící nebo poškozené systémové soubory. I když skenování nic nenajde, někteří uživatelé uvedli, že funkčnost jejich počítače se po jeho spuštění zlepšila.

  Metoda 4. Použijte příkaz Disp k opravě obrázků systému

  Nástroj Disp vám umožňuje identifikovat a opravit problémy s korupcí s vaším systémem jednoduše spuštěním příkazů v aplikaci příkazového řádku. Kontroluje korupční systém a automaticky se pokouší obnovit poškozené nebo chybějící soubory.

  Android на Windows 11 | РАЗБОР

  • Spusťte zvýšenou příkazovou výzvu. Zkontrolujte „Metoda 3. Obnovte poškozené systémové soubory „výše pro pokyny.
  • Jakmile je na příkazovém řádku, musíte zahájit skenování Disc, které bude spustit a hledat problémy s celým systémem. Zadejte následující příkaz a stisknutím tlačítka Enter jej proveďte: Desm.exe /online /čištění-image /ScanHealth
  • Dále musíte provést příkaz k vyřešení všech problémů nalezených ve vašem systému. Jednoduše zadejte následující řádek a znovu stiskněte klávesu Enter:.exe /online /čištění-image /restorehealth
  • Počkejte, až tento proces dokončí. Po dokončení zavřete okno příkazového řádku a restartujte zařízení. Můžete zkusit zapnout obránce Windows.

  Metoda 5. Restartujte službu zabezpečovacího centra

  Aby se Windows Defender spustil, musíte povolit některé služby. Existuje možnost, že byly zastaveny potřebné služby, což způsobilo, že obránce nespustil. Pomocí níže uvedených kroků můžete tyto služby založit a zajistit, aby byly v budoucnu správně spuštěny.

  • Stiskněte klávesy Windows R na klávesnici. To vychovává nástroj.
  • Zadejte „služby.MSc ”bez uvozovek a stiskněte klávesu Enter na klávesnici.

  Tím se spustí aplikaci služeb.

  Žádné štěstí? Zatím neztrácejte naději. Máme pro vás další věci, které můžete vyzkoušet níže.

  Metoda 6. Povolte Windows Defender ve skupinové politice

  Existuje možnost, že Windows Defender je zcela vypnut pomocí politiky skupiny. To by se mohlo udělat náhodou nebo jiným uživatelem v počítači. Ve vzácných případech by to malware mohl být schopen dosáhnout také. Naštěstí je otočení obránce Windows Back zapnuto snadným úkolem, pokud postupujete na tyto kroky.

  • Vyhledejte zásady skupiny ve svém vyhledávacím poli a klikněte na zásady úprav skupiny z výsledků vyhledávání.
  • Přejděte na následující místo v okně Zásady skupiny: Konfigurace počítače → Administrativní šablony → Komponenty Windows → Microsoft Defender Antivirus.
  • Poklepáním na položku Microsoft Defender Antivirus v pravém podokně poklepejte. Nové okno by se mělo otevřít.
  • Nastavte konfiguraci tak, aby nebyla nakonfigurována. a poté klikněte na tlačítko Použít. Poté můžete restartovat počítač a zjistit, zda je Windows Defender obnoven poté.

  Metoda 7. Zapněte Windows Defender pomocí editoru registru

  Uživatelé domácích Windows 10 nemusí mít přístup k výše uvedené politice skupiny. V tomto případě zkuste použít editor registru a povolit Windows Defender. Tato metoda může také fungovat, pokud jste již vyzkoušeli řešení pro politiku skupiny, ale software jste ještě neobnovili.

  • Stiskněte klávesy Windows R na klávesnici. To vychovává nástroj.
  • Zadejte „Regedit“ bez uvozovek a stiskněte klávesu Enter na klávesnici. Tím se spustí aplikaci editoru registru.
  • Pomocí navigačního podokna dosáhnete následujícího klíče registru nebo použijte adresní řádek a zkopírujte umístění souboru: HKEY_Local_Machine \ Software \ Zásady \ Microsoft \ Windows Defender. Vyhledejte položku registru s názvem DissableAntispyware. Poté na to zdvojnásobte.
  • Pokud tento klíč nevidíte, klepněte pravým tlačítkem myši na žádný prázdný prostor a vyberte novou hodnotu → DWORD (32-bit). Pojmenujte klíč DissableAntispyware. a pak na něj poklepejte, abyste otevřeli své vlastnosti.
  • Nastavte data hodnoty na 0, abyste mohli povolit Windows Defender v systému Windows 10.
  • Ukončete editora registru a restartujte počítač. K tomu dojde ke změnám a může vám umožnit spustit Windows Defender.

  Metoda 8. Opravte čas a datum na vašem zařízení

  Někteří uživatelé pozorovali, že mít nesprávný čas a datum na Windows 10 může způsobit některé šílené chyby. Zkuste to opravit, když se Windows Defender nezapne.

  • Kliknutím na ikonu Windows vlevo dole na obrazovce vyvoláte nabídku Start. Vyberte nastavení. nebo alternativně použijte zkratku Windows I.
  • Mělo by se otevřít nové okno. Zde vyberte kartu Time and Language.
  • Přepněte automaticky nastavenou dobu a automaticky vyberte časové pásmo. Windows 10 bude synchronizovat vaše datum a čas s aktuálním časem ve vašem časovém pásmu.
  • Dále přepněte na kartu regionu. Pod zemí nebo regionem. Vyberte zemi nebo stát, ve kterém jste v současné době nacházeli. Všimněte si, že musíte být připojeni k internetu pro změny.
  • Restartujte počítač a zjistěte, zda je Windows Defender schopen otevřít.

  Metoda 9. Aktualizujte Windows 10 na nejnovější verzi

  Pokud se zdálo, že žádná z výše uvedených metod fungovala, zkuste aktualizovat zařízení na nejnovější vydání Windows 10. To může opravit chyby, přinést vám nové funkce, opravit bezpečnostní díry a mnoho dalšího. Zde je způsob, jak můžete aktualizovat Windows 10:

  • Kliknutím na ikonu Windows vlevo dole na obrazovce vyvoláte nabídku Start. Vyberte nastavení. nebo alternativně použijte zkratku Windows I.
  • Klikněte na aktualizaci bezpečnostní dlaždice. To je místo, kde najdete většinu nastavení aktualizace Windows a vybrat, kdy přijímat aktualizace.
  • Nezapomeňte zůstat na výchozí kartě Windows Update. Klikněte na možnost kontroly pro aktualizace a počkejte, až Windows 10 najdete dostupné aktualizace.
  • Pokud vidíte, že již byly zobrazeny nějaké aktualizace, klikněte na odkaz Zobrazit všechny volitelné aktualizace a nainstalujte je.
  • Pokud je nalezena aktualizace, klikněte na možnost instalace a počkejte, až se Windows 10 stáhněte a použijte potřebné aktualizace.

  Poslední myšlenky

  Doufáme, že výše uvedené kroky vám pomohly opravit obránce Windows, který problém nezapne.

  Nyní si můžete užít výhody mít na počítači silnou antivirovou aplikaci. Procházejte s jistotou vědět, že jste chráněni online i offline.

  Nyní bychom to chtěli obrátit.

  Naše centrum nápovědy nabízí stovky průvodců, které vám pomohou, pokud potřebujete další pomoc. Vraťte se k nám pro více informativní články nebo se spojte s našimi odborníky na okamžitou pomoc.

  Chtěli byste dostávat propagační akce, obchody a slevy, abyste získali naše produkty za nejlepší cenu? Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje zadáním vaší e.mailové adresy!

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS