Po odhalení iPhone 14 by mohl být iPhone 11 skvělým vyjednáváním. Apple iPhone 11 64 GB

Po odhalení iPhone 14 by mohl být iPhone 11 skvělým vyjednáváním

Přes humbuk iPhone 14 je iPhone 11 stále kvalitním iPhone, který stojí méně než 500, a mohl by být ještě levnější.

Sareena je senior editor pro CNET pokrývající mobilní rytmus včetně recenzí zařízení. Je to ostřílená multimediální novinářka s více než desetiletým zkušenostmi s produkcí příběhů pro televizní a digitální publikace napříč finančními hlavními městy Asie, včetně Singapuru, Hongkongu a Bombaje. Před CNET pracovala Sareena v CNN jako spisovatelka a agentura Reuters jako producent.

Zveřejnění inzerenta

Tento reklamní widget je poháněn navi a obsahuje reklamy, za které lze Navi platit různými způsoby. Nebudete být účtováni za zapojení do této reklamy. I když se snažíme poskytovat širokou škálu nabídek, tento reklamní widget neobsahuje informace o každém produktu nebo službě, která vám může být k dispozici. Vyvíjíme přiměřené úsilí, abychom zajistili, že informace v doporučených reklamách jsou aktuální, každý inzerent uvedený v tomto widgetu je zodpovědný za přesnost a dostupnost jejích podrobností. Je možné, že vaše skutečné podmínky nabídky od inzerenta se mohou lišit od podmínek nabídky v tomto reklamním widgetu a inzerované nabídky mohou podléhat dodatečným smluvním podmínkám inzerenta, které vám budou předloženy před nákupem. Všechny informace jsou prezentovány bez jakékoli záruky nebo záruky.

Už jsou to tři roky od debutu iPhone 11. s Apple spuštěním iPhone 13 a iPhone 12 v letech od té doby. A na středeční akci Apple jsme dostali všechny zprávy o bezprostředním iPhone 14. který bude k dispozici v pátek září. 16.

Nejnovější vydání společnosti Apple

Přestože je iPhone 11 starý téměř tři roky, může to být pro mnoho uživatelů iPhone stále dobrá volba, zejména pokud cena po události „daleko ven“ Apple značně klesne. U dřívějších modelů iPhone se po oficiálním oznámení nových modelů obvykle snižují. I když její cena moc neklesne, iPhone 11 má stále hodně rád pro telefon, který je pod 500.

Nevadí vám použití iPhone, který se cítí trochu datovaný? Nebo si myslíte, že úspora několika set dolarů je důležitější než přenášení nejnovějšího telefonu? A co 5G.- Jak důležité je to pro vás? Pokud nakupujete na rozpočet, je iPhone 11 stále skvělou volbou. I když vám chybí některé novější funkce, iPhone 11 vám poskytne všechny základy, které byste chtěli od iPhone, včetně výdrže baterie, která je na stejné úrovni jako iPhone 12. Skvělá kamera s duálními čočkami, která zahrnuje noční režim a procesor, který je stále dostatečně rychlý pro každodenní úkoly.

Ale pokud máte ve svém rozpočtu nějakou místnost kroucení, zde je několik otázek, které si můžete položit. (Pro účely tohoto článku budu předpokládat, že v současné době používáte iPhone.) A pokud se po těchto otázkách stále věnujete svému rozhodnutí, nezapomeňte si prohlédnout náš seznam nejlepších iPhone a podívejte se na všechny rozdíly mezi iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max.

G připojení: iPhone 11 nemá 5G. Ale opravdu to teď potřebujete?

Jednou z největších chybějících funkcí iPhone 11 ve srovnání s iPhone 13 a iPhone 12 je 5G připojení. IPhone 11 je zařízení pouze pro LTE, a pokud se o bezdrátovou technologii příští generace nestaráte (služba je nakonec v USA nepravidelná), pak by vám iPhone 11 měl vyhovovat v pořádku. Nezapomeňte, že 5G debutoval na sestavě iPhone 12 a získání přístupu k rychlejším pásům 5G závisí na tom, kde žijete, takže jít na iPhone 12 je váš nákup více dooko.

Kvalita displeje: Na iPhone 11 (nebo iPhone 12) nebudete mít obnovující frekvenci 120 Hz)

IPhone 11 používá ostré LCD obrazovky, která se osvěží při 60 snímcích za sekundu, nebo 60 Hz. Apple se obchodoval v iPhone 12 a vybavil jej OLED obrazovkou, i když displej udržoval na 60 Hz stejně jako většina telefonů. OLED jsou obvykle živější než jejich protějšky LCD, s bohatším kontrastem a inkoustmi černochy. Pokud sledujete spoustu videí na vašem iPhone a chcete vynikající zážitek z prohlížení, může pro vás OLED obrazovka mít větší smysl. IPhone 13 se také může pochlubit panelem OLED, ačkoli Apple narazil na obnovovací frekvenci pro modely Pro na 120 Hz. Rychlejší obnovovací frekvence se překládá na plynulejší, snappier posouvání aplikací a webových stránek.

Podpora softwaru: Jak dlouho získá iPhone 11 aktualizace softwaru iOS?

Nejnovější operační systém Apple, iOS 15. je podporován na mnoha starších iPhonech a nejstarší je iPhone 6s 2015 (zde je návod, jak si stáhnout nový operační systém, ale možná budete chtít počkat.) Na základě toho a nějaké rychlé mentální matematiky můžeme odvodit, že Apple plánuje poskytnout podporu iPhone až šest let od startu. Výsledkem je, že s iPhone 11, představený v roce 2019, si můžete pohodlně odpočívat s vědomím, že můžete očekávat aktualizace do roku 2025.

Trvanlivost a odolnost proti vodě: Jak odolný chcete, aby byl váš iPhone?

Pokud se rozhodnete pro iPhone 11, bude vám chybět několik funkcí trvanlivosti, které jsou k dispozici na novějších modelech iPhone pro iPhone. Jedním z velkých vylepšení iPhone 12 je materiál jeho displeje. Apple to nazývá sklo „keramický štít“. Vyrobeno Corningem, keramický štítový sklo zakrývající displej telefonu je zjevně těžší než většina kovů. Ve skutečnosti můžeme potvrdit, že keramický štít iPhone 12 je těžký. Naše testy iPhone 12 Drop ukazují, že chránil hardware před kapkami až 9 stop. (CNET’s iPhone 12 Mini Drop testy přinesly podobné výsledky.) IPhone 13 má také na svém displeji stejné sklo keramického štítu.

Takže pokud jste velký Klutz a jste náchylní k skluzům a kapkám, pramení pro iPhone 13 nebo iPhone 12 je moudrý tah (nebo jen získejte opravdu pěkný pouzdro iPhone). Mějte na paměti, že iPhone 11 není delikátní miláček. buď. Přežila také testy CNET s kapkou a vodou a získala cenu CNET Editors ‚Choice Award. Další podrobnosti si můžete přečíst naši recenzi iPhone 11.

Cena a rozpočet: Kolik chcete utratit za iPhone?

Před jejím podzim 2022 „daleko ven“ prodával Apple téměř tříletý iPhone 11 za 499, což z něj udělal dobrou volbu pro ty nakupování s rozpočtem. Nyní, když byl iPhone 14 oficiálně vydán, společnost již na svých webových stránkách neprodává iPhone 11.- Chcete.li porovnat ceny. Stojí za zmínku, že současný iPhone 12 a 12 Mini by se mohl snížit v ceně a zasáhnout stejnou úroveň 499, protože Apple obvykle snižuje cenu stávajících modelů iPhone poté, co nejnovější model bude v prodeji. Od září. 7, Apple stále prodává iPhone 12 od 599.

Kupující iPhone, kteří hledají dohodu, by také měli zvážit dohody o dopravcích od Verizonu, T-Mobile a ATT, které mohou dotovat cenu iPhone výměnou za zavázání plánu buněčné služby. V loňském roce tyto tři společnosti nabídly s těmito smlouvami stovky dolarů a mohly by dokonce vyplácet telefon s obchodem. Jen mějte na paměti, že k těmto obchodům existuje spousta upozornění, jako jsou závazky služeb v rozmezí od 24 do 36 měsíců.

Apple iPhone 11 (64 GB). Bílý. (Odemčené) dobře

Zajistíme, aby vaše položka byla kontrolována, vyčištěna a připravena k použití. Vše, co musíte udělat, je vložit na svou SIM kartu a dát jí plné nabití.

Všechny naše telefony jsou zrekonstruovány a klasifikovány s naším hodnocením kolíku, fantasticky vám ušetří peníze a čas. Kvalitní kontrola a vyčistíme každé sluchátko připravené k použití. Vše, co musíte udělat, je vložit svou SIM kartu a užívat si.Všechny naše sluchátko/tablety obsahují následující:

12 měsíční záruka. Pro váš klid.

Politika 30denního návratu. Pokud nejste spokojeni s produktem nebo jste změnili názor, nabízíme záruku vrácení peněz. Žádné otázky, jednoduše vrácení zboží v původním obalu:

Zdarma sledovaná doručení. Jakmile obdržíme vaši objednávku, pošleme vám e.mailem vaše sledovací číslo, které můžete sledovat online.

20 GBP v hodnotě zdarma příslušenství. Všechny naše sluchátka/tablety nyní přicházejí, USB nabíječka a otevírací nástroj SIM. Vezměte prosím na vědomí, že příslušenství jsou obecné a nejsou označeny.

Vezměte prosím na vědomí, že příslušenství jsou obecné a nejsou označeny. Žádná smlouva a žádné vazby. Nemyslete si dvakrát, stiskněte nákup a vyberte si možnost Smart na Smart Cellular.

Provádíme 100 bodovou kontrolu všech našich telefonů a tabletů. Každý z nich je testován jednotlivě a je přidělen jako známka pouze na základě svého fyzického vzhledu. Zde jsou vysvětleny níže uvedené známky:

Nedotčené podobné nové

Tělo může mít velmi lehké škrábance, stěží viditelné. Obrazovka nebude mít žádné škrábance.Všechny vnitřní komponenty budou testovány, aby se zajistilo, že jsou plně funkční. Nedotčený pracovní řád

odhalení, iphone, mohl, skvělým, vyjednáváním, apple

VYNIKAJÍCÍ

Lehké známky opotřebení na těle a obrazovce. Všechny vnitřní komponenty budou testovány, aby se zajistilo, že jsou plně funkční. Nedotčený pracovní řád

DOBRÝ

Známky opotřebení na těle a obrazovce, mohou mít viditelné promáčknutí a škrábance, které neovlivňují výkon telefonu. Všechny vnitřní komponenty budou testovány, aby se zajistilo, že jsou plně funkční. Nedotčený pracovní řád

(Podívejte se, co není kryté, plná záruka klikněte zde)

Chyba zakryta

Přední zadní kamera (Inc Flash)

Reproduktor, náhlavní souprava reproduktoru

Digitizer LCD (viz omezení, klikněte zde)

Chyba zakryta

Naším cílem je opravit nebo vyměnit veškeré výnosy záruky v přiměřené době, ale dodací lhůty se budou lišit v závislosti na dostupnosti zásob a/nebo náhradních dílů.

Zdarma standardní doručení

Doručení zdarma do 5-7 pracovních dnů. (pro všechny objednávky přes 10 EUR) Objednávky do 10 EUR jsou účtovány za 2 EUR.99.Objednejte si online do 18:00.

Dodávka dalšího dne

Následující pracovní den kdykoli doručení £ 7.99. Objednejte si online do 13:00 pondělí- čtvrtek Fordelivery příští pracovní den. Předmět k dosažení

Mezinárodní doručení

Veškerý vlastní poplatek DPH vyloučený od 28/12/2021. Odhadujeme, že doručení pro tuto službu může trvat 3-5 pracovních dnů. Pokud je objednávka doručena na adresu z Velké Británie, bude možná nutné zaplatit další dovozní poplatky za uvolnění vaší pozemky. DPH/CLOUNS na všech našich položkách je vyloučena a budou vám navíc účtovány. Vypočítejte poplatky: https: // www.TheVatcalculator.com/Irsko-Vat-Calculator/

Všechny naše telefony jsou zrekonstruovány a klasifikovány s naším hodnocením kolíku, fantasticky vám ušetří peníze a čas. Kvalitní kontrola a vyčistíme každé sluchátko připravené k použití. Vše, co musíte udělat, je vložit svou SIM kartu a užívat si.Všechny naše sluchátko/tablety obsahují následující:

12 měsíční záruka. Pro váš klid.

Politika 30denního návratu. Pokud nejste spokojeni s produktem nebo jste změnili názor, nabízíme záruku vrácení peněz. Žádné otázky, jednoduše vrácení zboží v původním obalu:

Zdarma sledovaná doručení. Jakmile obdržíme vaši objednávku, pošleme vám e.mailem vaše sledovací číslo, které můžete sledovat online.

20 GBP v hodnotě zdarma příslušenství. Všechny naše sluchátka/tablety nyní přicházejí, USB nabíječka a otevírací nástroj SIM. Vezměte prosím na vědomí, že příslušenství jsou obecné a nejsou označeny.

Vezměte prosím na vědomí, že příslušenství jsou obecné a nejsou označeny. Žádná smlouva a žádné vazby. Nemyslete si dvakrát, stiskněte nákup a vyberte si možnost Smart na Smart Cellular.

Apple iPhone 11 specifikace

IPhone 11 slouží jako de facto nástupce iPhone XR. Získává skóre 12MP ultra širokoúhlé kamery vzadu, která má ohniskovou vzdálenost pouhých 13 mm a clonu F2.4. IPhone 11 také získá vyhrazený noční režim pro kameru, nový 12MP facetime selfie fotoaparát, který natáčí 4K60fps video a vylepšený portrétní režim. Bionická čipová sada A13 je výkonnější a efektivnější a přidává další hodinu výdrže baterie ve srovnání s iPhone XR. IPhone 11 je k dispozici v černé, bílé, červené, žluté, zelené a fialové. Počáteční cena iPhone 11 je 699 pro verzi 64 GB, 749 pro 128 GB a 849 pro 256 GB One.

Toto zařízení je také známé jako Apple A2111, Apple A2221

Populární srovnání

Apple iPhone 11 je nejčastěji ve srovnání s těmito telefony:

Přehled Apple iPhone 11

IPhone 11 je dodáván s 6.1-palcový displej s kapalinou 60Hz kapalina HD s podporou Dolby Vision na přední straně duálního SIM iPhone 11. Cenově dostupné telefony 2019 společnosti Apple je dodáván s Bionic Chip 7nm A13, 64bitový šestijádrový čipová sada doprovázená 4 GB LPDDR4X RAM.

Konektivita Gigabit Class LTE Advanced a Wi-Fi 6, stejně jako podpora ultralesa pro prostorové vědomí. IPhone 11 přišel s 64 GB, 128 GB a 256 GB nativního úložiště. Existuje také funkce duálního sim, pokryté fyzickým Nano Sim a ESIM.

Na rozdíl od iPhone XR dorazil Apple iPhone 11 s duální kamerou vzadu, sestávající z 12MP F2.4 ultraletní a 12MP F1.8 širokoúhlý fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a digitálním zoomem.

K dispozici je také Smart HDR příští generace s podporou rozšířeného dynamického rozsahu, která podporuje 4K video nahrávání až do 60 snímků za sekundu, má automatický noční režim, režim prasknutí, živé fotografie a hluboké fúzní AI a strojové učení díky A13 Bionic.

Režim portrétu rozdává pokročilý vzhled bokeh s různými režimy, jako je vysoko klíčové mono, nízké klíčové mono, mono, mono, atd. Ultra široká přední kamera váží také 12 MP.

Baterie-moudrý, Apple iPhone 11 dorazil s baterií 3110 mAh s až 18 W rychlým kabelovým nabíjením a až 7.5W Qi bezdrátové nabíjení.

Bezdrátové nabíjení bylo výrazně pomalejší než běžné. Měl velkou výdrž baterie a předběhl více současných soupeřů. Telefon nabitý konektorem Lightning a rychlé nabíjení bylo k dispozici s dodávaným napájecím adaptérem a bleskovým kabelem.

Díky ekosystému Apple tento iPhone hraje dobře s jinými produkty Apple, jako je počítačový systém Mac OS, Apple Pay, Watch OS a další. Zařízení přišlo s verzí 13 operačního systému iOS.

IPhone 11 zopakoval zárubu, která byla zahájena pomocí iPhone X a iPhone XR, přičemž zářez obsahuje selfie fotoaparát, senzor okolního světla, jeden ze stereofonních reproduktorů a snímač kamery Truedepth, který se používá k odemknutí a jablko Zaplatit ověřování.

Byla to také poslední generace iPhone, která obsahovala zaoblený design sendvičového skla a hliníku. Naštěstí je telefon také hodnocen IP68 pro odolnost vůči vody a prachu. Díky Face ID, tento Apple iPhone podporoval Apple Pay.

Tento Apple iPhone byl k dispozici v černé, bílé, fialové, žluté, zelené a produktové (červené) barvy.

Appleův dvouletý iPhone, který je stále k dispozici jako varianta s nižšími cenami, představující kameru s dvojitou objektiv, řadu barevných možností a další.

Na první pohled

 • IPhone 11 byl představen v září 2019 a Apple jej pokračoval v prodeji jako s nízkou cenou spolu s následnými generacemi iPhone a klesl na 499 se spuštěním sestavy iPhone 13. IPhone 11 má 6.1-palcový displej, kamera s duálním čočkou a bionický čip A13.

iPhone 11

 • Zadní kamera s dvojitým objektivem
 • Ultra široké a široké čočky
 • 6.1 „Displej kapaliny sítnice
 • Noční režim
 • Dolby Atmos
 • odolné sklo
 • Nové barvy

Obsah

 • Zobrazit
 • Haptický dotek
 • A13 Bionic
 • Neurální motor
  • RAM a úložný prostor
 • Truedepth Camera and Face ID
 • Zabezpečení a soukromí tváře ID
  • Specifikace kamery Truedepth
  • Slofies
  • Animoji a Memoji
 • Zadní kamery
 • Noční režim
  • Režim portrétu
  • Osvětlení portrétu
  • Další funkce fotoaparátu
  • Výukové programy kamery
  • Video schopnosti
  • Rychlé provazení
 • Životnost baterie
 • Rychlé nabíjení
  • Bezdrátové nabíjení
 • Připojení
 • Gigabit LTE
  • Podpora duálního SIM
  • Ultra širokopásmové připojení
  • Bluetooth a Wi-Fi
  • GPS a NFC
  odhalení, iphone, mohl, skvělým, vyjednáváním, apple
 • iPhone 11 jak tos
 • Průvodce přehledem iPhone
 • Časová osa iPhone 11
 • Apple představil iPhone 11 v září 2019 a byl k dispozici jako nízkonákladová možnost po několik let poté, ale iPhone 11 byl od té doby přerušen a již není k dispozici od Apple.

  IPhone 11 vystřídal iPhone XR a má 6.1-palcový LCD displej, který Apple nazývá „displej s kapalinou HD HD.„Je vybaven rozlišením 1792 x 828 při 326ppi, poměr kontrastu 1400: 1, maximální jas 625 nits, opravdový tón pro úpravu vyvážení bílé k okolnímu osvětlení a širokou barevnou podporu pro barvy v pravém životě.

  Stejně jako iPhone XR před IT a dalšími nedávnými modely iPhone, iPhone 11 nezahrnuje 3D dotyk, místo toho pomocí Haptic Touch. Haptický dotyk je podporován napříč iOS, ale postrádá tlakovou citlivost 3D dotykové funkce Apple, který byl dříve podporován.

  Design moudrý, iPhone 11 má skleněné tělo, které je dodáváno v šesti různých barvách: bílá, černá, žlutá, (produkt) červená, fialová a zelená.

  IPhone 11 nevypadá moc jinak než iPhone XR, který mu předcházel, ale v době úvodu iPhone 11 Apple uvedl, že byl vyroben z nejtěžšího skla v smartphonu v té době a nabídl zlepšený odolnost proti vodě (IP68 ), který se stal standardem pro iPhony, zvyšuje celkovou trvanlivost. Prostorový zvuk nabízí pohlcující zvukový zážitek a je podporován Dolby Atmos.

  I když se nemůže shodovat s nejnovějšími iPhony Apple, kamerový systém na iPhone 11 jej odlišuje od XR, přičemž Apple zavádí novou kameru s duálním objektivem, která byla zlepšením oproti předchozí kameře s jedním objektivem. Nastavení fotoaparátu má standardní širokoúhlý fotoaparát a ultra širokoúhlý fotoaparát s zorným polem 120 stupňů. Na rozdíl od větších telefonů Pro a Pro Max v nedávných sestavách společnosti Apple není na iPhone 11 objektiv teleobjektivu fotoaparátu 11.

  Apple říká, že ultra širokoúhlý fotoaparát zachycuje čtyřikrát více scény než standardní široký objektiv, takže je ideální pro fotografie krajiny, obrázky architektury, těsné záběry a další. Obě kamery spolupracují, aby umožnily režim portrétu pro lidi, domácí mazlíčky, objekty a další, upgrade nad iPhone XR, která podporovala pouze výstřely osoby v režimu portrétu.

  Rozhraní fotoaparátu na iPhone 11 bylo přepracováno pohlcujícím zážitkem, který vám umožní vidět a zachytit oblast mimo rámec pomocí ultra širokoúhlé kamery, pokud je to žádoucí. Je podporováno 2x optické přiblížení, stejně jako digitální přiblížení až do 5x.

  Apple přidal nový noční režim, který je navržen tak, aby využíval možnosti zpracování iPhone a nový širokoúhlý senzor kamery pro zachycení ostrých, jasných a jasných fotografií i za velmi slabé osvětlení, podobně jako režim nočního dohledu na zařízeních Google Pixel.

  Smart HDR novou generace využívá strojové učení k zachycení přirozenějších obrázků se vylepšeným zvýrazněním a stínovými detaily a v iOS 13.2, Apple představil funkci hluboké fúze, která používá pokročilé techniky strojového učení pro zpracování fotografií po pixele. Celkově vzato, iPhone 11 nabídl mnoho vylepšených fotografických schopností oproti XR a zůstává o dva roky později schopným fotografováním o dva roky později.

  4K nahrávání videa s rozšířeným dynamickým rozsahem je k dispozici při 24, 30 nebo 60fpps a obě kamery v iPhone 11 lze použít pro nahrávání videa, přičemž živé výměny je k dispozici pomocí jednoduchého klepnutí.

  Režim videa QuickTake umožňuje podržet tlačítko Shatter v aplikaci kamery pro automatické nahrávání videa s sledováním předmětu a funkce zvuku zvětšení odpovídá zvuku s videohovořením pro více dynamického zvuku.

  Systém kamer s orientací vpředu byl aktualizován s 12megapixelovou kamerou a vytvořil ID obličeje až o 30 procent rychleji a mohl pracovat z více úhlů. Poprvé to přidalo podporované pro 120 fps Slo-Mo Video, což uživatelům umožňuje zachytit Slo-Mo selfies, aka „Slofies.„Truedepth Camera také podporuje inteligentní HDR příští generace pro přirozeně vypadající fotografie a může nahrávat 4K video při 60 FPS.

  Uvnitř iPhone 11 je A13 Bionic 7-nanometrový čip spolu s nervovým motorem třetí generace. Apple uvedl, že na svém zavedení byl A13 Bionic nejrychlejším čipem v smartphonu s 20 procenty rychlejším CPU a GPU než A12. Akcelerátory strojového učení v A13 umožňují CPU poskytovat více než 1 biliony operací za sekundu a nervový motor je rychlejší než v předchozích žetonech pro analýzu fotografií a videa v reálném čase.

  Pokud jde o výdrž baterie, iPhone 11 trvá o hodinu déle než iPhone XR. Podporuje až 17 hodin přehrávání videa, až 10 hodin přehrávání videa a 65 hodin přehrávání zvuku, i když neodpovídá výdrži baterie některých modelů Apple větších iPhone pro iPhone. Rychlé nabíjení je k dispozici, ale iPhone 11 je dodáván pouze s kabelem USB-C na blesk, a proto je pro rychlé nabíjení vyžadováno další vybavení.

  IPhone 11 má čip Intel Modem s Gigabit-Class LTE, 2×2 MIMO a LAA, Wi-Fi 6 podpora (802.11AX) s 2×2 MIMO, Bluetooth 5.0, Dual-SIM s ESIM a ultra širokopásmový čip navržený jablkou, který zlepšuje prostorové povědomí a umožňuje lepší indoor sledování. V iOS 13.1, čip získal podporu pro směrově vědomé návrhy pro Airdrop, takže můžete soubory uložit na osobu, na kterou nasměrujete svůj iPhone na.

  POZNÁMKA: Viz chyba v tomto kole nebo chcete nabídnout zpětnou vazbu? Zašlete nám e.mail zde.

  Jak nakupovat

  Jak koupit iPhone 11

  IPhone 11 je k dispozici z online obchodu Apple, maloobchodních místech Apple a maloobchodních prodejnách třetích stran. IPhone 11 je cena od 499 pro model 64 GB a je zde také 128 GB model pro 549, ale předchozí 256 GB model byl přerušen. Apple v únoru 2021 začal prodávat renovované modely iPhone 11 a v současné době jsou k dispozici od 419.

  Design

  Stejně jako předchozí iPhone XR má iPhone 11 hliníkový rám série 7000 s přesností, který se obává kolem všestranného krytu. S jeho 6.1-palcový displej, iPhone 11 je mezi 5.4palcové „mini“ modely iPhone, jako jsou iPhone 13 Mini a větší modely Apple, jako je 6.7palcový iPhone 13 Pro Max ve velikosti.

  IPhone 11 má displej k okraji s štíhlými rámečky a bez tlačítka domova, přijme se zářez nahoře pro systém Truedepth Camera System. Protože místo OLED displeje používá LCD, má iPhone 11 o něco silnější rámy než jiné nedávné modely Apple OLED.

  Jiné než zářez nahoře pro fotoaparát, reproduktor a senzor okolního světla, iPhone 11 je zobrazen iPhone 11.

  IPhone 11 měří 150.9mm vysoký, 75.7mm široký a 8.3mm tlustý, což je totožné s předchozí generací iPhone XR. Váží v 6.84 uncí, také identické s XR.

  Zadní část iPhone 11 představovala nejvýznamnější změnu designu oproti XR díky přidání systému duální kamery. IPhone 11 přidal nárazník ve tvaru čtverce, který teče do zbytku zařízení. Obě objektivy fotoaparátu mírně vyčnívají ze zadní části iPhone, protože prvky kamery jsou silnější než tělo iPhone.

  odhalení, iphone, mohl, skvělým, vyjednáváním, apple

  Logo Apple na iPhone 11 bylo přemístěno ve srovnání s předchozími modely iPhone. Spíše se přesunul do středu zařízení než na vrchol, změna, která mohla být implementována pro plánovanou obousměrnou funkci nabíjení, která byla později vyřazena. Možnost bilaterálního bezdrátového nabíjení by umožnila použití iPhone 11 k nabíjení dalších iPhonů, Apple Watch, AirPods a dalších zařízení založených na Qi.

  Odolné sklo

  Podle Apple při představení zařízení byl iPhone 11 vyroben z nejodolnějšího skla v smartphonu v té době, takže teoreticky by měl lépe vydržet náhodné hrboly a kapky než dřívější modely. Je to však stále sklo, takže je nejlepší použít případ nebo mít Applecare v případě náhodného poškození.

  Apple říká, že používá „proces s dvojitou výměnou iontu“ k posílení přední a zadní sklenice iPhone 11.

  Barevné možnosti

  IPhone 11 je k dispozici v šesti barvách, ale Apple představil nové barvy ve srovnání s předchozí generací iPhone XR. Dodává se v černé, zelené, žluté, fialové, (produktu) červené a bílé, s jablkem eliminujícím korálové a modré odstíny, ve kterých byl iPhone XR k dispozici v.

  Odolnost proti vodě a prachu

  IPhone 11 má hodnocení odolnosti vůči vodě IP68, které je z IP67 v předchozí generaci iPhone XR. Je hodnoceno přežít hloubku až dva metry (6.5 stop) až 30 minut. Dva metry jsou dvojnásobkem hloubkového hodnocení iPhone XR, ale méně než některé novější modely iPhone.

  S hodnocením odolnosti proti vodě IP68 vydrží iPhone 11 stříkáním, deštěm a krátkou náhodnou expozicí vody, ale je třeba se vyhnout úmyslné expozici vody. Apple varuje, že odolnost proti vodě a prachu nejsou trvalé podmínky a zhoršují se v důsledku normálního opotřebení.

  Záruka společnosti Apple nepokrývá poškození kapalin pro zařízení iOS, takže je nejlepší při vystavení iPhone 11 na tekutiny opatrně opatrně.

  Prostorový zvuk a Dolby Atmos

  IPhone 11 je postaven s funkcí prostorového zvuku, která je navržena tak, aby simulovala prostorový zvuk pro pohlcující zvukový zážitek. Podporuje také zvuk Dolby Atmos.

  Zobrazit

  Stejně jako iPhone XR, iPhone 11 používá LCD displej, který nazývá displej „Liquid Fingtin HD“. Měří v 6.1 palce a obsahuje rozlišení 1792 x 828 při 326 pixelech na palec.

  Přestože iPhone 11 má místo OLED displeje LCD, Apple uvedl, že to byla nejpokročilejší LCD, která byla představena ve smartphonu, konstruované s novými technikami techniky. Je totožný s displejem v iPhone XR a je horší než OLED displeje v novějších modelech iPhone Apple.

  Displej iPhone 11 nadále podporuje technologický pokrok společnosti Apple, včetně Klepnutím, prow a aktivujte displej s jedním klepnutím, systém gesta založený na švihnutí nahradí tlačítko Touch Id Home, skutečný tón pro přizpůsobení vyvážení bílé displeje k okolnímu osvětlení. a široká barva pro živé, pravdivé barvy života.

  Má kontrastní poměr 1 400: 1, což je jedna z oblastí, kde nedosáhne modelů založených na OLED. Sestavy iPhone 12 a 13 mají kontrastní poměr 2 000 000: 1, což znamená, že jejich barvy jsou bohatší, černoši jsou černé a existuje podpora HDR, která není v iPhone 11 nedostupná.

  Haptický dotek

  Apple eliminoval funkci 3D Touch v iPhone XR a nahradil ji novou možností Haptic Touch, která se zavázala na celou řadu iPhone 2019 a od té doby byla zahrnuta do každého vlajkové lodi iPhone.

  Haptický dotyk je podobný 3D dotyku a nabízí většinu stejné funkce, ale není citlivý na tlak, takže pro každý tisk není více funkcí. Místo toho je haptický dotyk jako dlouhý tisk s haptickou zpětnou vazbou. Pro více informací o rozdílu mezi haptickým dotykem a předchozím 3D dotykem se ujistěte, že se podívejte na našeho průvodce Haptic Touch.

  A13 Bionic

  IPhone 11 je vybaven bioninickým čipem A13, který je rychlejší a efektivnější než bioninický čip A12 v iPhone XR. Dva výkonové jádra CPU v A13 jsou až 20 procent rychlejší a používají o 30 procent méně energie než A12 a čtyři jádra účinnosti jsou až o 20 procent rychlejší a využívají až o 40 procent méně energie.

  GPU v A13 je o 20 procent rychlejší než GPU v A12 a používá o 40 procent méně energie.

  Podle testování Anandtech nabízí A13 v iPhone 11 a 11 Pro nabízí 50 až 60 procent vyšší trvalé grafické výkon než iPhone XS a 20 procent rychlejšího výkonu CPU.

  Jako dvouletý čip nemůže odpovídat výkonu novějších čipů Apple A14 a A15, ale stále funguje dobře.

  Neurální motor

  Čip A13 má osmijádrový nervový motor, o kterém Apple říká, že je rychlejší než dříve pro analýzu fotografie a videa v reálném čase. Pár urychlovačů strojového učení umožňuje CPU běžet až šestkrát rychlejší předchozí generaci a poskytovat více než 1 biliony operací za sekundu.

  Neurální motor je až o 20 procent rychlejší a využívá až o 15 procent méně energie než nervový motor předchozí generace. Apple říká, že jeho nervový motor pohání kamerový systém, ID obličeje, aplikace AR a další.

  Core ML 3 pro vývojáře umožňuje aplikacím využít sílu A13 Bionic pro aplikace a hry.

  RAM a úložný prostor

  IPhone 11 je vybaven 4 GB RAM, z 3 GB RAM v iPhone XR. Je k dispozici v 64 a 128 GB kapacitách, s původní možností 256 GB, která byla přerušena, když se iPhone 11 pohyboval dolů po cenové matici Apple.

  Truedepth Camera and Face ID

  ID Face, představený v roce 2017, je biometrický autentizační systém používaný v iPhone 11, který obsahuje zářez umístěný systém Truedepth Camera, který umožňuje ID Face ID.

  V iPhone 11 byl teedepth kamerový systém vylepšen novým hardwarem. Bylo to rychlejší než dříve a bylo možné pracovat z širšího rozsahu úhlů, takže je efektivnější a rychlejší než v předchozích iPhone Modely.

  ID obličeje se používá napříč iOS pro úkoly, jako je odblokování iPhone, což umožňuje přístup k aplikacím za chráněné přístupovým kódem třetích stran, potvrzující nákupy v iTunes a App Store a ověřování plateb Apple Pays.

  ID obličeje pracuje přes sadu senzorů a kamer zabudovaných do přední části iPhone 11, nazvaného Truedepth Camera System. Chcete.li vytvořit skenování obličeje, dot projektoru promítá do obličeje více než 30 000 infračervených teček, které pak čte infračervená kamera.

  Tato hloubková mapa vaší tváře je poté předána do bionického procesoru A13, kde je transformována na matematický model, který iPhone používá k zajištění toho, že se pokoušíte získat přístup k vašemu iPhone.

  ID obličeje používá infračervené záření, takže funguje ve slabém světle a ve tmě, s vestavěným povodňovým osvětlovač. ID tváře pracuje s klobouky, vousy, brýlemi, slunečními brýlemi, šátky, make.upem a veškerým dalším příslušenstvím a předměty, které by mohly částečně zakrývat obličej, ale musí vidět vaše oči, nos a ústa, aby fungovaly.

  Bionický čip A13 s vestavěným neurálním motorem znamená, že ID obličeje se může v průběhu času přizpůsobit drobným změnám obličeje, takže pokud pěstujete vlasy déle nebo pěstujete vousy, nastaví se ID obličeje a pokračujete v odemčení iPhone.

  Zabezpečení a soukromí tváře ID

  ID obličeje používá podrobné 3D skenování obličeje, který není schopen oklamat fotografii, maska ​​nebo jinou napodobování obličeje. Bezpečnostní funkce „Pozornost“ umožňuje ID obličeje odemknout zařízení pouze tehdy, když se podíváte ve směru iPhone 11 s otevřenými očima, takže nefunguje, když jsou vaše oči zavřené, když spíte, když máte, když ‚ znovu v bezvědomí, nebo když se díváte od telefonu.

  Pozornost si uvědomí je volitelná a existuje funkce přístupnosti, která ji vypne pro ty, kteří se nemohou zaměřit na obrazovku iPhone, ale většina lidí by ji měla nechat zapnout pro přidanou vrstvu zabezpečení.

  S funkcí pozornosti, iPhone 11 ví, kdy se na to díváte. ID obličeje zobrazuje oznámení a zprávy na obrazovce zámku, když se podíváte na iPhone 11, udržuje obrazovku rozsvícenou a automaticky snižuje objem alarmu nebo vyzvánění, když ví, že vaše pozornost je na zobrazení iPhone 11.

  Хто знайде дешевше? Apple iPhone 14 Pro 256GB та iPhone 11 128GB #shorts

  Pokud zloděj požaduje váš iPhone, lze ID obličeje rychle a diskrétně zakázat stisknutím na boční tlačítko a tlačítko hlasitosti současně. Udělejte to před předáním telefonu a zloděj nebude schopen prohledat vaši tvář. ID obličeje se také vypne po dvou neúspěšných pokusech o rozpoznávání obličeje a je třeba zadat přístupový kód, aby byl vrácen zpět.

  Data ID obličeje jsou šifrována a uložena v zabezpečené enklávě na iPhone 11. Apple nemůže přistupovat k vašim údajům o obličeji ani nikdo, kdo má váš telefon. Ověřování se děje zcela na vašem zařízení, bez údajů o ID obličeje nikdy uložena v cloudu nebo nahrána do Apple. Vývojáři třetích stran nemají přístup k mapě obličeje, kterou ID Face ID používá k odemknutí zařízení, ale kamera Truedepth lze použít k prohledání tváře uživatele za účelem vytvoření realističtějších aplikací pro rozšířenou realitu.

  S ID obličeje existuje šance 1 z 1 000 000, že tvář někoho jiného může oklamat ID obličeje, ale míra chyb se zvyšuje na 1 z 1 z 500 000 s alternativním vzhledem registrovaným v iOS 13. ID tváře byla oklamána stejnými dvojčatami, dětmi a pečlivě vytvořenou maskou, ale je stále natolik bezpečné, aby se průměrný člověk neměl starat o to, aby jejich iPhone odemkl někdo jiný.

  Specifikace kamery Truedepth

  Systém kamery Truedepth, kromě napájení ID obličeje s dalšími biometrickými komponenty, je také standardní kamerou směřující přední stranu, kterou lze použít pro selfies.

  V iPhone 11 byla kamera směřující přední část upgradována na 12 megapixelů ze 7 megapixelů v iPhone XR a podporuje inteligentní HDR. Aktualizovaná kamera je schopna nahrávat video 60 FPS do 4K s podporou pro video pro rozšířené dynamické řady při 30 fps.

  Při použití kamery směřujícího přední část můžete přeměnit iPhone z režimu portrétu na režim krajiny a automaticky zachytit více v rámečku, což je užitečné pro situace, jako jsou skupinové selfies.

  iPhone 14 Yellow Color Unboxing | New Yellow iPhone 14 Plus | iPhone 14 Yellow Color Review #shorts

  Když si vezmete selfie s iPhone 11 ve standardní orientaci portrétu, používá zvětšenou 7megapixelovou verzi. Otočení vašeho iPhone na režim krajiny umožňuje více do rámečku a vede k 12megapixelové fotografii, stejně jako klepnutí na ikonu malé šipky, aby se při portrétu při portrétu oddálo.

  Slofies

  Truedepth Camera směřující přední strana je schopna zachytit videa 120 FPS SLO-Mo, což umožňuje funkci, kterou Apple nazývá „slofies“. Jedná se o pomalé pohybové videa s fotoaparátem podobnou videím SLO-Mo dostupné z kamery směřující dozadu v předchozích iPhonech.

  Animoji a Memoji

  Systém kamery Truedepth podporuje dvě funkce nazvané „Animoji“ a „Memoji“, které jsou animované, 3D emoji postavy, které ovládáte s vaší tváří. Animoji jsou zvířata ve stylu emodži, zatímco Memoji jsou přizpůsobitelné, personalizované avatary, které můžete vytvořit.

  Aby povolila Animoji a Memoji, kamera Truedepth analyzuje více než 50 pohybů svalů v různých oblastech obličeje a detekuje pohyb obočí, tváře, brady, oči, čelist, rty, oči a ústa.

  Všechna vaše pohyby obličeje jsou přeložena do postav Animoji/Memoji, což jim umožňuje odrážet váš výraz a emoce. Animoji a Memoji lze sdílet s přáteli a používat se v aplikacích pro zprávy a FaceTime.

  Na výběr je více než tucet různých animoji, modelovaných po existujících postavách emodži: opice, robot, kočka, pes, ps, liška, hovno, prase, panda, králík, kuře, jednorožec, lev, lebka, lebka, medvěd, Tiger, Koala, T-Rex a Ghost. Existuje neomezený počet memoji, které lze vytvořit tak, aby vypadaly jako vy a ostatní lidé.

  iOS 13 představil nálepky Animoji a Memoji, které lze použít v aplikaci Zprávy a dalších oblastech operačního systému.

  odhalení, iphone, mohl, skvělým, vyjednáváním, apple

  Zadní kamery

  Hlavní novou funkcí v iPhone 11 byl modernizovaný systém kamer s dvojitým objektivem. Zahrnuje ƒ/1.8 6-element 12-megapixel širokoúhlý objektiv (26 mm ohnisková vzdálenost) a ƒ/2.4 5-element 12-megapixel Ultra-úhel objektivu (13 mm ohnisková vzdálenost), nahoru z jediného 12-megapixelového objektivu v iPhone XR.

  Ultra širokoúhlý objektiv má zorné pole 120 stupňů, což je ideální, když chcete získat krajinu nebo architekturu, nebo více zapadnout do rámu zblízka. Na rozdíl od modelů pro iPhone Apple Apple nemá teleobjektiv, takže zatímco 2x optické přiblížení je podporován, není zde žádný optický zoom ve funkci.

  Standardní širokoúhlý fotoaparát podporuje optickou stabilizaci obrazu, ale ultra širokoúhlý objektiv ne.

  S ultra širokoúhlým objektivem představil Apple aktualizované rozhraní aplikace pro fotoaparát, které zobrazuje celé zorné pole zachycené ultra širokou čočkou, i když fotografujete se standardní širokoúhlý objektiv. Přepínání mezi režimy lze provést klepnutím.

  IPhone 11 je vybaven inteligentním HDR, což Apple říká, že lépe rozpozná lidi a zachází s nimi odlišně od zbytku výstřelu. Faces má hlavní body, stíny a přirozeně vypadající tóny pleti, zatímco jsou zachovány prvky pozadí.

  Noční režim

  Kamera širokoúhlého v iPhone 11 má větší senzor než dříve se 100 procenty více zaostřovacích pixelů, které umožňují nové schopnosti nízkého světla, jako je noční režim, který je navržen tak, aby pořizoval mnohem jasnější obrázky za podmínek slabého osvětlení. Je to podobné režimu noční směny společnosti Google, rozjasňuje fotografii pomocí softwaru.

  Noční režim se automaticky zapíná za podmínek slabého osvětlení a není třeba s ním používat blesk. Když jste v oblasti se špatným osvětlením, fotoaparát pořizuje více obrázků, zatímco optická stabilizace obrazu funguje tak, aby uklidňovala čočku.

  Čip A13 je poté zapojen k zarovnání obrázků, aby se korigoval pro pohyb. Sekce s příliš velkým rozostřením jsou eliminovány, zatímco ostřejší obrázky jsou spojen dohromady. Kontrast je poté upraven, barvy jsou doladěné, přebytečný hluk je eliminován a detaily jsou vylepšeny tak, aby vytvořily konečný obrázek, který vypadá mnohem jasněji a ostřejší, než by podmínky osvětlení normálně umožňovaly.

  Pro více informací o tom, jak funkce Night Mode funguje a podrobnosti o tom, jak pořizovat nejlepší fotografie z nočního režimu, nezapomeňte se podívat na náš průvodce nočním režimem.

  Režim portrétu

  Ačkoli iPhone 11 nemá teleobjektivy, stále je schopen pořizovat výstřely portrétního režimu pomocí ostatních čoček fotoaparátu, podobně jako iPhone XR. Obě kamery spolupracují na vytvoření fotografií portrétního režimu, kde je předmět fotografie zaostřen a pozadí je rozmazané, podobné účinku, který získáte s DSL.

  Režim portrétu v iPhone 11 byl vylepšen, protože pracuje s lidmi, domácími mazlíčky, jídlem a dalšími předměty. S iPhone XR byl režim portrétu omezen na záběry lidí.

  Osvětlení portrétu

  IPhone 11 podporuje osvětlení portrétu, které umožňuje posunout efekty osvětlení pomocí softwaru. Režimy osvětlení jsou podporovány v iPhone 11, včetně přírodního studia. Obrys, jeviště, jeviště, mono a vysoko klíčové mono. Jevištní a jeviště mono nebyly k dispozici v XR.

  Od roku 13, efekty osvětlení portrétu lze upravit pomocí posuvníku intenzity, díky čemuž je užitečnější, protože lze dosáhnout jemnějším vzhledem.

  Další funkce fotoaparátu

  Mezi další dostupné funkce fotoaparátu patří 36 % jasnější True Tone Flash, 63-megapixelové panoramata, široké zachycení barev, podpora živých fotografií, pokročilá korekce červených očí a prasklý režim.

  Apple také představil funkci hluboké fúze, což je systém zpracování obrázků, který používá Bionic a později A13 a nervový motor. Deep Fusion používá techniky pokročilého strojového učení k provádění zpracování fotografií po pixelech po pixelech, optimalizaci textury, detailů a hluku v každé části obrázku.

  Hluboká fúze je zaměřena na zlepšení vnitřních fotografií a fotografií pořízených ve středním osvětlení. Je to funkce, která se aktivuje automaticky na základě používané čočky a na úrovni světla v místnosti, spíše než být něčím, co lze ručně povolit.

  Výukové programy kamery

  Pro více informací o tom, co bylo s kamerami iPhone 11, nezapomeňte se podívat na náš průvodce vyhrazeným fotoaparátem.

  Video schopnosti

  Objektivy širokoúhlých a ultra širokoúhelníků fungují také ve video režimu a při natáčení můžete mezi nimi přepínat klepnutím. IPhone 11 střílí 4K video při 60 snímcích za sekundu s oběma čočkami a ultralehká kamera může zachytit čtyřikrát více scény pro lepší akční záběry.

  IPhone 11 podporuje rozšířený dynamický rozsah při zachycení videa až do 60 snímků za sekundu a optická stabilizace obrazu je k dispozici pro videozáznam pomocí standardního širokoúhlého fotoaparátu.

  Funkce zvukového zoomu je navržena tak, aby odpovídala zvuku s videorámem pro lepší zvuk při natáčení videa na iPhone.

  Rychlé provazení

  Funkce s názvem QuickTake vám umožňuje pořídit video tím, že při fotoaparátu ve fotografickém režimu podržíte, takže můžete zachytit okamžik bez nutnosti vyměnit ze standardního režimu kamery do režimu videa.

  Při fotografování venku je A13 Bionic schopen používat strojové učení k automatickému sledování pohyblivého předmětu, když je zapojen režim Quicktake.

  Životnost baterie

  IPhone 11 nabízí jednu hodinu další výdrže baterie ve srovnání s iPhone XR. IPhone 11 má baterii 3 1010 mAh, což je vyšší kapacita než 2 942 mAh baterie v iPhone XR.

  Apple říká, že během přehrávání videa trvá až 17 hodin, až 10 hodin pro přehrávání videa a až 65 hodin pro přehrávání zvuku.

  Podle dokumentu podpory Apple jsou modely iPhone 11 vybaveny hybridním softwarem a hardwarovým systémem pro správu výkonu, který je pokročilejší než systémy pro správu baterií a energie na starších iPhonech.

  Apple říká, že funkce funguje na poskytnutí „nejlepšího možného výkonu, protože stárnutí baterií dochází v průběhu času.„Potřeby výkonu nových iPhonů jsou dynamicky sledovány, přičemž výkon je spravován v reálném čase.

  Rychlé nabíjení

  IPhone 11 je rychlý náboženství, což znamená, že může být účtována na 50 procent výdrže baterie za pouhých 30 minut. Rychlé nabíjení vyžaduje napájecí adaptér USB-C, který nabízí alespoň 18 wattů, který zahrnuje 29/30 W adaptéry od Apple (cena 49).

  Apple již nezahrnuje napájecí adaptér v krabici a iPhone 11 je dodáván pouze s kabelem USB-C k blesku, takže budete muset poskytnout svůj vlastní adaptér, abyste využili rychlé nabíjení.

  Bezdrátové nabíjení

  IPhone 11 má skleněné tělo s vestavěnými bezdrátovými nabíjecími cívkami, které podporují funkce bezdrátového nabíjení.

  Apple používá standard bezdrátového nabíjení QI, který je k dispozici také v mnoha telefonech Android, což znamená.

  IPhone 11 pracuje se 7.5W a 5W bezdrátové nabíjecí příslušenství, ale 7.5W nabíjení je rychlejší. Více společností nyní vyvinulo možnosti bezdrátového nabíjení navržené speciálně pro iPhony Apple.

  Připojení

  Gigabit LTE

  IPhone 11 je vybaven čipem Intel Modem, který má LTE třídu Gigabit s 2×2 MIMO a LAA. To je zlepšení oproti LTE pokročilé v iPhone XR, ale není to tak dobré jako schopnosti LTE nebo dokonce 5G nalezené v novějších modelech iPhone. IPhone 11 nabízí podporu až 30 pásů LTE, což je užitečné při cestování.

  5G podpora, funkce, která byla přidána v sestavě iPhone 2020, není zahrnuta. IPhone 11 není schopen se připojit k 5G sítím a je omezen na 4G LTE sítě. Technologie 4G se bude i nadále používat po celá léta po boku 5G, takže tyto iPhone 11 bude fungovat i nyní, když jsou k dispozici 5g iPhone.

  Podpora duálního SIM

  Podpora Dual-SIM, která umožňuje použití dvou telefonních čísel najednou, je zahrnuta do iPhone 11. Funkčnost Dual-SIM je povolena zahrnutím jednoho fyzického nano-SIM slotu a ESIM.

  Funkce ESIM je k dispozici v mnoha zemích po celém světě a Apple má úplný seznam dopravců, kteří na svých webových stránkách podporují ESIM.

  Ultra širokopásmové připojení

  IPhone 11 má čip navržený Apple, který umožňuje ultra širokopásmové technologii pro zlepšení prostorového povědomí. Čip umožňuje iPhone 11 přesně najít jiná zařízení Apple vybavená U1, což nakonec usnadní nalezení ztraceného zařízení.

  Apple přirovnává ultra širokopásmové připojení k „GPS v rozsahu obývacího pokoje“, což je přesné, protože technologie je navržena speciálně pro vylepšené vnitřní umístění.

  Jedním z příkladů toho, jak Apple používá čip U1, jsou vylepšení Airdrop přidané v iOS 13.1. Apple říká, že můžete pouze ukázat iPhone na iPhone někoho jiného a jejich zařízení se nejprve zobrazí na seznamu cílů Airdrop.

  Bluetooth a Wi-Fi

  IPhone 11 podporuje Bluetooth 5.0, který nabízí delší dosah, rychlejší rychlosti, větší kapacitu vysílání zpráv a lepší interoperabilita s jinými bezdrátovými technologiemi.

  Ve srovnání s Bluetooth 4.2, Bluetooth 5 nabízí čtyřnásobek rozsahu, dvakrát vyšší rychlost a osminásobek kapacity vysílané zprávy.

  Wi-Fi 6 s 2×2 MIMO, aka 802.11AX Wi-Fi, je podporován. Wi-Fi 6 je nejnovější protokol Wi-Fi a umožňuje vám stáhnout až 38 procent rychlejší než Wi-Fi 5 (aka 802.11AC). Wi-Fi 6 je nový protokol Wi-Fi a není široce používán, ale podpora bude pravděpodobně v průběhu několika příštích let stále důležitější.

  GPS a NFC

  Podpora GPS, GLONASS, Galileo a QZSS Služby je zahrnuta do iPhone 11.

  Je zahrnuta NFC s režimem čtečky a existuje funkce značky na pozadí, která umožňuje modelům iPhone skenovat značky NFC bez nutnosti otevřít aplikaci jako první.

  Průvodce přehledem iPhone

  Pokud chcete vidět, jak se všechny telefony iPhone v aktuální sestavě Apple porovnávají, nezapomeňte se podívat na náš vyhrazený průvodce iPhone, který má podrobnosti o každém iPhone spolu s návrhy nákupu.

  Pokud byste si koupili iPhone 11 v roce 2023? Proč je to (a není) dobrý nákup

  IPhone 11 býval jedním z nejlepších dostupných telefonů. Ale je to stále pravda v roce 2023? Zde je, jak se telefon o tři roky později drží.

  IPhone 11 byl jedním z nejlepších dostupných chytrých telefonů v roce 2019. O více než o tři roky později je v roce 2023 stárnoucí sluchátko Apple, který stojí za to koupit? Svět smartphonů se neustále pohybuje vpřed. Nové telefony jsou pravidelně vydávány, dokonce i novější modely jsou vždy na obzoru a to zanechává málo času na pohled na starší generace. Pokud je iPhone 14 venku a je iPhone 15 na obzoru, proč by se měl někdo zastavit a přemýšlet o iPhone 11?

  Pokud chcete špičkový smartphone, ale máte omezený rozpočet, láká nákup staršího modelu. Toto je situace, ve které se iPhone 11 nachází. Vydáno v září 2019, iPhone 11 není zdaleka nejnovější iPhone, který je dnes dostupný. Je to tři generace, má stárnoucí procesor a již není horkou novou věcí na trhu. Od září 2022 již to není iPhone Apple prodává na svých webových stránkách, ale je k dispozici na jiných webech jako Amazon, Walmart a dokonce i dopravci jako Cricket Wireless.

  Proč byste si měli koupit iPhone 11 v roce 2023

  Přestože je více než tři roky, tolik o iPhone 11 v roce 2023 drží pozoruhodně dobře. Největším důvodem je jeho procesor. Napájení iPhone 11 je Apple A13 Bionic Chip. A13 byl od té doby následován A14, A15 a A16. Přesto je to i nadále výkonnostním šampionem. S 6jádrovým CPU, čtyřjádrovým GPU a 8jádrovými nervovým motorem by všechno na iPhone 11 mělo být stále dostatečně rychlejší.

  Kamerový systém iPhone 11 také v roce 2023 drží docela dobře. Stejně jako iPhone 14, iPhone 11 má 12MP primární kameru a 12MP ultra širokou kameru. Má také noční režim, hlubokou fúzi, režim portrétu a inteligentní HDR pro vylepšené zpracování fotografií. A na straně videa iPhone 11 podporuje nahrávání 4K při 60 snímků za sekundu. Novější funkce, jako jsou fotografické styly a filmový režim, nejsou k dispozici, ale pro příležitostné sdílení na Instagramu, Snapchat atd., Nastavení fotoaparátu iPhone 11 zůstává silným umělcem.

  Na iPhone 11 najdete také spoustu dalších vlajkových lodí. Má ID obličeje, hodnocení odolnosti proti prachu/vodě IP68, bezdrátové nabíjení Qi a je slíbeno až 17 hodin výdrže baterie. Důležité než to všechno, Apple stále aktivně podporuje iPhone 11. Spustí nejnovější verzi iOS 16, očekává se, že iOS 17 později v tomto roce, a měla by se dostávat aktualizace do roku 2025. Softwarová podpora společnosti Apple zůstává nejlepší v oboru a je to jeden z důvodů, proč jeho starší chytré telefony stojí za to doporučit roky po propuštění.

  Proč byste neměli koupit iPhone 11 v roce 2023

  Ale to neznamená, že je to všechno slunce a duhy pro iPhone 11. Žádný smartphone dokonale stárne a iPhone 11 není výjimkou. Jednou z oblastí, kde je to nejznámější, je displej iPhone 11. Samotná obrazovka vypadá dobře. Je to 6.1-palcový LCD panel s rozlišením 1792 x 828, má kontrastní poměr 1400: 1 a 625 nits maximálního jasu. Pro příležitostné sledování filmů, hraní her a prohlížení. je to víc než opravitelné. Od té doby však Apple udělal značné skoky vpřed. zejména ve srovnání s OLED displejem iPhone 14 s rozlišením 2532 x 1170, kontrastním poměrem 2 000 000: 1 a jasem 800 nits.

  IPhone 11 také není nejodolnějším iPhone, který je dnes dostupný. I když má odolnost proti vodě IP68, pokrývá pouze telefon až 2 metry ponoření. IPhone 13 a iPhone 14 mohou přežít až 6 metrů, takže je mnohem pravděpodobnější, že přežijí, že jsou upuštěni do hlubokého bazénu nebo jezera. Podobně má iPhone 11 na svém displeji slabší sklo. Novější telefony iPhone mají sklenici Apple „keramic štít“ a nabízejí čtyřikrát lepší ochranu kapky než iPhone 11. Pokud jste obzvláště nemotorní a upusťte svůj telefon hodně, roztříštění pro iPhone 13 nebo iPhone 14 je dobře utracené peníze.

  Před vyzvednutím iPhone 11 je třeba zvážit několik dalších věcí. Na rozdíl od nejnovějších iPhone, iPhone 11 nefunguje s Magsafe. To znamená příslušenství, jako je kožená peněženka pro iPhone, nabíječka Magsafe a baterie Magsafe, nejsou kompatibilní s iPhone 11. IPhone 11 také nemá 5G připojení. místo toho se vyšívá na 4G LTE. 4G LTE je v roce 2023 stále dokonale použitelný, ale pokud chcete telefon, který podporuje nejrychlejší možné rychlosti dat, budete se chtít podívat jinde jinde.

  IPhone 12 je lepší volbou v roce 2023

  Všechny věci zvažují, pokud hledáte levný iPhone v roce 2023, budete raději zakoupit iPhone 12 místo iPhone 11. Hlavním důvodem je to, že Apple stále prodává iPhone 12 na svých webových stránkách. V 599 patří mezi nejlevnější dostupné telefony iPhone a přichází s dalšími upgrady, včetně OLED displeje, 5G připojení, kompatibility Magsafe, tvrdší keramické sklo, lepší kamery a novější bionický procesor A14.

  IPhone 11 již Apple oficiálně prodává, což znamená, že si jej budete muset vyzvednout z webové stránky třetích stran. Amazon a Cricket Wireless prodávají iPhone 11 za 599, což je stejná cena jako iPhone 12. Walmart to prodává za 249, ale to je pouze tehdy, pokud se kvalifikujete do cenově dostupného programu připojení (ACP).

  Apple navíc nabízí na svých webových stránkách v roce 2023 několik dostupných možností. Kromě iPhone 12 si můžete také vyzvednout iPhone 13 Mini (599), iPhone 13 (699) a iPhone SE 3 (429). S tolika podobnými cenami (a levnějšími) možnostmi na výběr, iPhone 11 není v roce 2023 dobrým nákupem v roce 2023. Pokud již používáte iPhone 11, je to dobré na několik let, ale pokud si chcete koupit nový iPhone, existují lepší možnosti, jak zvážit.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS