Pokud jste zapomněli heslo z účtu Apple

Jak obnovit heslo Apple ID přes heslo pro iPhone

Závěr Zapomněli jste heslo Apple ID? Zde je návod, jak můžete resetovat ID Apple pomocí Apple ID Option Iforgot, jednoduše zadáním přístupového kódu pro iPhone pro obnovení hesla Apple ID.

Chci stáhnout aplikaci z iTunes nebo App Store, snažím se zadat s vaším Apple ID, ale zapomněl jsem heslo Apple ID, jak resetovat heslo Apple ID a obnovit přístup k mému účtu Apple ID? dík!

pokud, jste, zapomněli, heslo, účtu, apple

Chcete-li se přihlásit k ICloud na novém zařízení iPhone / iPad nebo si stáhněte něco z iTunes nebo App Store, musíte se přihlásit pomocí svého Apple ID. Pokud nemůžete zapomenete heslo Apple ID, můžete obnovit heslo Apple ID heslo na vašem iPhone, iPad nebo Mac, zadání hesla zámku obrazovky, kromě, pokud jste zapomněli své Apple ID, můžete se pokusit odebrat ID Apple iPhone bez hesla!

Jak ukončit Apple ID bez hesla prostřednictvím aplikace Nastavení

Ukončení ID Apple ID v aplikaci Nastavení v zařízení může být jedním z nejstarších a nejjednodušších cest z Apple ID bez hesla, ale funguje to až do dneška. Níže jsou uvedeny podrobné pokyny, které musíte provést.

Kroky na tom, jak ukončit ID Apple bez hesla prostřednictvím aplikace Nastavení:

Krok 1 Nejdříve přejděte do aplikace Nastavení na vašem iPhone. Poté vyberte [Vaše jméno].

Krok 2 poté uvidíte cestu ze systému na dně; Dotknout se.

Krok 3 Poté musíte zadat heslo Apple ID, ale kliknete na tlačítko Zapomenuté heslo. Vyčkejte sekundu a budete muset zadat přístupový kód, který používáte k odemknutí zařízení. Pak vytvořte nové heslo Apple ID, nakonec klepněte na tlačítko Dokončit.

Krok 4 Dále uvidíte, jaké možnosti chcete uložit, stačí přepnout, co musíte uložit. Pak vypnete systém v levém horním rohu.

Krok 5 Konečně, při příštím výstupu z Apple ID hesla již nepotřebuje.

Na toto dokončíme naše rady o tom, jak se dostat z ID účtu Apple bez hesla. Pokud tato metoda nefunguje, můžete jít do další části učením, jak provést převzetí služeb při selhání v IBOOT k oživení vašeho iPhone, to je v režimu obnovy.

pokud, jste, zapomněli, heslo, účtu, apple

Obnovte heslo, když jsem zapomněl ID Apple a heslo

Pokud jste zapomněli svůj Apple účet a heslo, můžete kliknout na „Zapomněli jste Apple ID“ namísto zadání ID Apple na začátku. Nebo můžete postupovat podle pokynů.

Krok 2 Klikněte na Jak vypadat.

Krok 3 Poté zadejte název a e-mailovou adresu, kterou jste použili k vytvoření účtu.

Odemknout Apple ID bez hesla, který se ptá od původního vlastníka

Pokud máte štěstí, abyste se obrátili na počáteční vlastník iPhone, vše bude ještě jednodušší. Můžete vás požádat, abyste odebrali Apple ID vzdáleně.

Navštivte oficiální webové stránky ICLAD.COM a přihlásit se pomocí původního Apple ID a hesla.

Klikněte na „Najít iphone“ „Všechna zařízení“ a vyberte cíl iPhone.

Vyberte možnost Odstranit z účtu „. Chcete-li obnovit tovární nastavení iPhone, můžete také požádat, abyste klikli na „Erase iPhone“ po odstranění.

Nyní můžete propojit svůj iPhone s jiným Apple ID, stejně jako resetovat.

Jak se dostat kolem IPhone Aktivační zámek

Navzdory skutečnosti, že v nepřítomnosti se tento postup zdá být velmi obtížný a dokonce i částečně hacker, skutečně obejít blokování aktivace iPhone je velmi jednoduchý. Podívej se sám:

Aktivační zámek můžete obejít pomocí nástroje 4MEKEY

Pro obcházení aktivačního zámku musíte nainstalovat útěk

Jailbreak zde nejčastější. od Checkrain

 • Stáhněte si speciální Utility Jailbreak (Checkra1n) a klikněte na tlačítko Další „;
 • Podle pokynů na obrazovce proveďte postup vězení;
 • Potvrďte dislokaci Apple ID účtu z iPhone a počkejte, až bude postup dokončen;
 • Restartujte počítač a odpojte aktivační zámek přes 4MEKEY.

Důležité: Jailbreak v tomto případě je předpokladem pro odstranění aktivačního zámku. Přesto to není zcela právní postup, a tak, že všechno fungovalo, je nutné, aby iPhone je hacknut. Pokud však taková metoda není vhodná pro vás, máme pro vás dvě alternativní metody.

Obchodování aktivačního zámku iPhone pomocí DNS

 • Restartujte iPhone a počkejte na obrazovku konfigurace;
 • Vyberte si ruský jazyk a region vašeho pobytu;
 • Pak přejděte na „Nastavení Wi-Fi“ a klikněte na ikonu „i“;
 • Zde vyberte „Nastavit DNS“. „ručně“;

Tato metoda je nejvíce nespolehlivá, takže na to neukládají velké naděje

 • Klikněte na „Přidat server“ a zadejte adresu: 104.155.28.90. \ t
 • Uložte nastavení, vraťte se zpět do wi-fiah klepněte na tlačítko „CONNECT“;
 • Když se zařízení pokusí aktivovat, klepněte na tlačítko „Zpět“;
 • Počkejte na vzhled nápis ICLOUDDNSBYPASS.COM a pokračovat.

A nejjednodušší, ale nízkoenergetický způsob, jak kontaktovat Apple a požádat o podporu podpory, aby se odstranil aktivační zámek s iPhone. Chcete-li to provést, zavolejte 8-800-555-67-34 a popisujte problém. Ale nezapomeňte: Pokud iPhone, kterou chcete rozepnout Apple ID, nepatří vám, že nebudete téměř určitě odmítnout.

Obvykle v takových situacích od uživatele, které potřebují poskytnout buď šek nebo extrakt na bankovní kartu, která potvrzuje platbu, jakož i balení z tohoto zařízení, což jasně odlišuje svůj identifikátor. Pokud tedy iPhone není vaše, můžete použít způsoby, jakým jsme popsali výše.

Jak vymazat iPhone bez počítače

Existují však jiné způsoby, jak vymazat iPhone bez hesla z účtu Apple ID. Pokud znáte kód pro odemknutí hesla nebo vaše biometrie je zadána do paměti zařízení, můžete použít funkci „Najít iPhone„. Jenště ví, že pro nějakou dobu Apple nevyžaduje zadávání přístupového hesla při autorizaci v ICLAD, nabízet nebo používat kód hesla nebo skenování obličeje nebo otisku prstu. To je užitečné.

Chcete-li resetovat iPhone přes ICLOUD nepotřebuje heslo z účtu

Tato akce odstraní data z paměti iPhone, ale jako v předchozím případě nebude provokovat výstup z účtu Apple ID. Poté budete nabídnuti možnost aktivovat smartphone Re-, ale bez použití zálohy. To znamená, že je můžete použít dále, ale pouze jako nové zařízení, vyplnění obsahu sami od nuly. Zpravidla, mnoho takového přístupu nevyhovuje, takže jediným výstupem pro vás je zamítnout blokování aktivace.

Nejlepší způsob, jak najít zapomenuté heslo Apple ID v systému Windows a Mac

Můžete skutečně resetovat heslo Apple ID pomocí Iforgot a ICloud. Ale pokud jste zapomněli a Apple ID a heslo, lépe používáte fonelab ios Unlocker. Nástroj pro odstranění účtu Apple ID může odstranit starý Apple ID účtu a vytvořit nový Apple ID účtu. Můžete odstranit předchozí ID Apple ID a heslo bez poskytnutí osobních údajů. Po zadání hesla obrazovky zámku se můžete naučit a resetovat zapomenuté heslo Apple ID přímo.

 • Odstranit a upravit ID Apple ID a Heslo bez zadání e-mailové adresy, zkontrolujte otázky a další související informace.
 • Přijďte se vydat kolem obrazovky Icloud Aktivace Lock a přímo smažte své staré Apple ID.
 • Plná podpora pro nejnovější iPhone 13/12/11/11 / XS / XR / XR / X / 8/7 / SE / 6S / 6 a t. D. Spuštění IOS 15 a dřívějších verzí.
 • Kompatibilní s Windows 10/8.1/8/7 / XP / Vista a Mac OS X 10.7 nebo vyšší (včetně MacOS 10.15 Catalina).
 • Bezpečné, čisté a snadno použitelné pro začátečníky a odborníky.

Fonelab pomáhá odemknutí obrazovky iPhone, odebrat ID Apple nebo heslo, odebrat otevřené časy nebo omezení hesla v sekundách.

 • Pomáhá odemknutí obrazovky iPhone.
 • Odstraní ID Apple nebo heslo.
 • Odstraňte omezení času na obrazovce nebo hesla v sekundách.

Krok 1 Stáhněte si zdarma, nainstalujte a spusťte FONELAB IOS Unlocker. Připojte zařízení iOS k tomuto počítači pomocí kabelu USB s bleskem. Na obrazovce zobrazení vyberte možnost Odstranit ID Apple.

Krok 2 Klikněte na „Trust“ na svém iPhone nebo iPadu. Zadejte heslo zámku. Nyní můžete kliknout na tlačítko Start na obrazovce Demonting Screen Apple ID. Nástroj pro odstranění Apple ID může zcela odstranit ID Apple a heslo z vašeho iPhone.

Krok 3 Pokud jste již zapnuli „Nalezení iPhone“ dříve, postupujte podle pokynů na obrazovce a obnovte všechna nastavení. Neodpojujte iPhone, dokud nebudete odstranit heslo Apple ID.

Poznámka. Nepřemažte veškerý obsah a nastavení, stejně jako aktualizace nebo ukládat iPhone pomocí iTunes. V opačném případě může být váš iPhone spojen s předchozím ID Apple a dokonce zablokován.

Jak resetovat iPhone bez počítače

Dokonale pochopím, že většina lidí toleruje nemůže používat počítač pracovat s smartphone. Koneckonců, pro to je třeba je připojit k sobě na drátě, a pak stále spusťte nenáviděné iTunes, které důkladně zavěste. Obecně platí, že postup není příjemný. Je však možné resetovat heslo z iPhone bez počítače pomocí služby „Najít iPhone“, která může být spuštěna v prohlížeči. TRUE, to bude vyžadovat přístup k přihlášení a heslo z účtu Apple ID.

IPhone reset přes iCloud odstraní nejen data, ale také heslo

Chcete-li vymazat iPhone tímto způsobem, není nutné ji mít ani v ruce. Hlavní věc je mít přístup k Apple ID. Nebudete muset vstoupit do režimu obnovení, ani ho nevypojí. Výsledek však bude přesně stejný jako v prvních dvou případech: Smartphone se vrátí zpět na tovární nastavení, kód přístupového hesla bude resetován a budete muset znovu konfigurovat buď jako nové zařízení nebo dříve Uložené zálohování.

Aplikace dvoustupňového ověření

Poslední cesta není nejvhodnější, ale stále může pomoci v určitých situacích. Proto vám nabízíme nejnovější pokyny, které vám pravděpodobně pomohou:

Nyní znáte všechny přístupné způsoby, jak obnovit heslo. Můžete použít některý z dostupných možností a usilovat o příznivý výsledek.

Pokud náhle žádný z možností pomohlo vyřešit problém, pak můžete kontaktovat pouze technickou podporu prostřednictvím oficiálních webových stránek. Tato sekce je okamžitě dostupná na přihlášení. Stiskněte jej a vyberte potřebné položky k odvolání. V tom není nic těžkého, příjemného použití.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS