Použijte akční kameru jako webovou kameru

Častá otázka: Je možné použít akční kameru jako webovou kameru?

Gopro můžete použít jako webovou kameru na těchto službách pro videokonference, které vám umožní vybrat vysílací nástroj-akční kameru. Uvádíme pouze několik takových služeb: WebEx, Zoom, Microsoft týmy, Skype, Google Meetings, OB a Wirecast.

Gopro můžete připojit jako webovou kameru s jakýmkoli nástrojem pro videokonference, což vám umožní vybrat si kameru pro vysílání. Patří mezi ně WebEx, Zoom, Microsoft týmy, Skype, Google schůzky, obs a Wirecast.

Použijte GoPro jako webovou kameru bez zachycovací karty

Chcete.li používat GoPro jako webovou kameru, budete potřebovat následující komponenty:

 • Gopro kamera
 • Obyčejný kabel HDMI nebo kabel mikro HDMI
 • Zařízení HDMI Dongle USB. To převádí signál HDMI na signál webové kamery

Připojení připojení

 • Připojte zařízení USB dongle HDMI k počítači se systémem Windows.
 • Připojte kameru GoPro k kabelu HDMI a připojte druhý otevřený konec k klíči USB.

Nastavte a použijte jej jako webovou kameru

 • Zapněte kameru GoPro.
 • Spusťte videohovory, jako je Skype.
 • Otevřete nastavení kamery a vyberte výstup USB nebo HDMI jako webovou kameru. Pokud používáte Skype, přejděte na nástroje. Přejděte na nastavení videa. Vyberte kameru pro vhodné zařízení, které se zobrazí v nabídce.

Nyní, když je vše hotové, můžete začít nahrávat pomocí GoPro jako webové kamery.

Je možné použít GoPro jako webovou kameru?

Důležitá aktualizace: GoPro Hero8 Black lze nyní plně použít jako webové kamery pro vysoce kvalitní videokonference! Přečtěte si podrobné informace o připojení a nastavení akční kamery v našem blogu.

Ačkoliv akční kamera GoPro nebyla vytvořena pro videochaty, s velkou touhou se může proměnit v univerzální webovou kameru. Ale je samotný proces instalace komplikovaný? Vzhledem k tomu, že GoPro lze použít jako auto-registraci, se zdá, že již není nemožné.

Pro ty, kočka hledá rychlou odpověď, nemůže fungovat jako webová kamera. Ale může být pro to přizpůsobeno pomocí dalšího zařízení. Pojďme to pochopit!

použijte, akční, kameru, jako

Nastavení GoPro jako webová kamera

Technické požadavky

 • Kabel HDMI. Pro to není vhodný žádný kabel, ale pouze HDMI-Microhdmi. Díky němu může být kamera připojen k takovému zařízení, jako je odkaz Cam.
 • Elgato Cam Link 4k. Tento malý USB dongle spojí GoPro (také většina DSLR a videokamer) s PC nebo Mac. Bohužel se neprodává v běžných obchodech, ale najdete ji na Amazonu.
 • Gopro kamera. Budete potřebovat modely od Hero4 Black/Silver po Hero7 Black (což je špatné s Hero8 a Hero9. přečtěte si níže). Zkontrolujte předem svou akční kameru přítomnost konektoru microHDMI.
 • Malý výlet. Je důležité, aby byla kamera ve stabilní poloze a v pravém úhlu. V tomto ohledu stojí za to si koupit mini-staff GoPro Shorty nebo podobného, ​​který se na váš stůl stručně hodí.
 • USB kabel. Akční kamera jako webová kamera potřebuje konstantní výživu. Jinak je baterie vypouštěna asi po hodině. Naštěstí je kabel již v soupravě, ale lze jej také zakoupit samostatně.

Nastavení softwaru

Než začnete, musíte nainstalovat několik programů:

 • Streamlabs Obs: Jedná se o bezplatný software pro open source pro připojení fotoaparátu k počítači. Obs můžete stáhnout na tomto odkazu.
 • Odkaz Elgato Cam: Počítač s největší pravděpodobností automaticky určí nové vybavení a nainstaluje vše, co potřebujete pro odkaz CAM. Pokud ne, stačí si stáhnout aplikaci zde.

Nyní se přesuneme přímo k nastavení softwaru:

 • Připojte odkaz CAM k portu USB 3.0 počítač.
 • Připojte kabel MicroHDMI k GoPro. Druhý konec se připojuje k odkazu HDMI Port Dongl Cam.
 • Připojte kabel USB k akční kameře a připojte druhý konec k portu USB na počítači.
 • Zapněte GoPro
 • Otevřete program videohovory (Skype nebo Obs) na počítači a vyberte GoPro jako zdroj. Například na Skype přejděte na Nastavení. zvuk a video. fotoaparát. Ve výchozím nastavení bude připojení pojmenováno odkaz CAM.
 • Nastavení pro streamování: V nabídce komory vyberte „Nastavení“ „Vstup/Exit“ „Výstup HDMI“. Vyberte „Live“. To umožní kameře vysílat signál. Podle některých uživatelů tato položka také nedovolí fotoaparátu „spát“ při práci.

A nyní stejná instrukce ve formě

Mimochodem:

Dobrý zvuk není o nic méně důležitý detail než přijatý obrázek. Pokud plánujete použít akční kameru pro video konverzace, měli byste přemýšlet o dobrém mikrofonu. Zejména za tímto účelem jsme napsali podrobnou recenzi, jak si vybrat externí mikrofon pro kamery GoPro.

Které modely GoPro nebudou fungovat jako webová kamera?

Zde je úplný seznam nekompatibilních modelů:

 • Celá relace GoPro: Hero4 Session, Hero5 Session.Žádný z těchto modelů není vybaven konektorem microHDMI.
 • Všechny kamery s hrdinou nepodstatněné hrdiny: Hero 2014, Herolcd, hrdina.Všichni také nemají odchod pod HDMI.
 • 360 ° kamera: fúze a max.Je to škoda, ale důvody nekompatibility těchto kamer jsou podobné předchozím. A tak se mohli stát nejchladnějšími kamerami pro videochat!
 • Hero 7 Silver/White: GoPro zbavil počáteční úroveň portu HDMI, což je znemožnilo použití jako webová kamera.

Jaké modely GoPro budou fungovat jako webové kamery?

V GoPro Hero8 Black neexistuje žádný konektor pro odchod HDMI. V tomto případě je možné jej použít jako webovou kameru pouze pomocí dalšího pouzdra MOD MOD (zakoupeno samostatně).

Jak používat GoPro Hero9 Black jako webovou kameru?

Faktem je, že poslední model GoPro má podporu z krabice z krabice. Zde je stručná instrukce pro připojení kamery pro uživatele MacOS:

 • Stáhněte si poslední firmware pro kameru;
 • Stáhněte si a spusťte aplikaci webové kamery GoPro;
 • Zapněte HEOR9 Black;
 • Připojte GoPro s počítačem pomocí kompletního kabelu USB-C. Po připojení na kameru se rozsvítí červené světlo a na ikoně aplikace. modrá.
 • Otevřete program videochat (Skype, Zoom atd. D.) a vyberte GoPro jako výchozí kameru.

A zde je průvodce používat Windows v operačním systému:

 • Stáhněte si nejnovější verzi firmwaru prostřednictvím programu GoPro;
 • Stáhněte si a spusťte beta verzi aplikace GoPro Webcam na počítači
 • Zapněte GoPro 9;
 • Připojte kameru přes kabel USB-C k počítači. Červené světlo by se mělo rozsvítit na GoPro a na ikoně aplikace. modrá;
 • Otevřete videa pro odkazy na video a přiřaďte výchozí kameru pomocí kamery GoPro.

Je možné odstranit proud ve 4k na GoPro?

Navzdory možnosti natáčení videa ve 4K (a 2,7k) GoPro takové povolení nepřenáší kabelem HDMI. Dnes vám GoPro umožňuje vysílat pouze až 1080p s frekvencí 60 snímků za sekundu.

Nezbytná nastavení

Chcete.li se naučit střílet na akční kameru, měli byste pochopit složitost nastavení. Video samozřejmě můžete odstranit akcí videokamery stisknutím jednoho tlačítka. Ale pro lepší střelbu budete muset upravit další parametry.

Jaké parametry jsou důležité pro získání vysoké kvality

 • Formát. Charakteristikou je kombinace stran ve vertikální a horizontální. Tradičně použitá možnost. 16: 9.
 • Vysoká rychlost rychlosti za sekundu. Indikátor přímo ovlivňuje hladkost obrazu. Optimální velikost je 30-60 snímků za sekundu. Existují úpravy až do 120 f/s nebo více, což ovlivňuje plnění paměti gadgetu.
 • Úhel pohledu. Akční kamera je původně vyvinuta, takže majitel vytváří zajímavá videa sebe sama a okolního prostředí. Vzhledem k tomu výrobci dodávají kamery širokoúhlý objektiv. Umožňuje vám pokrýt široký prostor, s ohledem na odlehlost předmětu. Není obtížné změnit úhel pohledu, je však třeba si uvědomit, že okraje obrazu jsou rozmazané.
 • Nastavení zkreslení. Uživatelé věnují malou pozornost tomuto parametru. Přímo souvisí s kvalitou nastavení úhlu pozorování. Zvýšené úrovně korekce Rozmazané hranice obrázku. To se děje v důsledku ořezávání obrazu a přitahováním po stranách.
 • Bilance bílé. V tomto případě odborníci doporučují použití automatického režimu. Bude to teplejší nebo chladnější v závislosti na osvětlení.

Připojení k počítači

Je užitečné zjistit, jak připojit akční kameru k počítači. V notebookech s Wi-Fi můžete snadno nainstalovat bezdrátové připojení, ale synchronizace osobního počítače a kamera nebude fungovat. Nápověda však přijde kabel připojení. Obvykle je zahrnut, ale v některých modelech není poskytován z Číny, ale navíc jej lze zakoupit.

Kromě samotného drátu HDMI budete také potřebovat speciální adaptér Micro HDMI. Umožňuje vám pouze nainstalovat připojení, protože do kamery je vložena vidlička Micro HDMI a druhý konec kabelu je již vložen do počítače nebo televize. Tato možnost připojení akce fotoaparátu s počítačem je poměrně jednoduchá a bude trvat jen pár minut. Poté bude uživatel schopen zobrazit obrázek ze záznamového zařízení na velké obrazovce PC nebo TV. Funkce HDMI vám umožňují zajistit rychlý přenos dat bez ztráty kvality.

Jak hodit video z akční kamery do počítače?

Zapněte akční kameru. jinak se počítač nemusí vidět připojený gadget. V nabídce akční paluby vyberte Nastavení připojení USB Automatické nebo hromadné úložiště (v závislosti na modelu). Vložte jeden konec kabelu USB do příslušného konektoru na mobilním zařízení, druhý. Připojte se k počítačovému portu.

Jak připojit akční kameru EKEN k počítači?

EKEN kameru lze použít jako webovou kameru. Chcete.li to provést, musíte odstranit paměťovou kartu a připojit fotoaparát k počítači přes USB. Po prvním připojení fotoaparátu bude Windows nainstalovat zařízení, vyhledávání a instalaci ovladačů. Možná budete potřebovat restart.

Otevřete boční kryt GoPro a vložte konektor Micro-HDMI do portu. Připojte konektor HDMI k video zařízení. Připojte převodník HDMI-USB a připojte jej k počítači. Připojte kameru GoPro ke zdroji energie.

Spojte GoPro Hero 8 Black jako webovou kameru

Uživatel velmi často čelí potřebě spojit jeho GoPro místo webové kamery. Dříve výrobce nedal takovou příležitost, ale nyní je snadné to udělat. Pojďme přijít na to, jak to udělat. Dnes vám řeknu krok.ns.krok pokyny, jak propojit Hero GoPro ve formě webové kamery s vaším notebookem nebo PC. Výuka bude navíc pro dva operační systémy: Windows a MacOS.

Buďme upřímní. Většina webových kamil na trhu. Drtivá většina s jen nechutnou kvalitou. Není třeba mluvit o postavených.v notebookech. No, vzácné výjimky s dobrou kvalitou za cenu budou jako nový dobrý smartphone. A potřeba videokonferencí, zejména v roce 2020, je nesmírně velká.

A přesně díky nové aktualizaci (verze firmwaru V2.0) Váš GoPro Hero 8 Black bude moci pracovat jako webová kamera. S vysoce kvalitním videem, širokým úhlem. Nyní budou vaše video tutoriály výrazně lepší. Vezměte domácí úkoly pro studenty nebo obchodní konference? Nebo možná jste fitness instruktor nebo kuchař, který chce zastřelit jeho tutoriály a ukázat je světu? To vše je možné díky nové aktualizaci. Nechte své diváky užít si kvalitní obrázek a široký roh.

Jak aktualizovat GoPro Hero 8 Black až do posledního firmwaru?Existuje až tři způsoby, jak aktualizovat. Můžete si vybrat nejjednodušší pro vás:

 • Prostřednictvím aplikace GoPro App Company na vašem smartphonu. Podrobné pokyny zde.
 • Prostřednictvím programu Desktop Quik na vašem počítači prostřednictvím značkového programu Quik. Podrobné pokyny zde.
 • Prostřednictvím počítače pomocí režimu ruční aktualizace. Podrobné pokyny zde.

Co musíte připojit jako webovou kameru. Gopro Hero 8?

Poté, co jste úspěšně dokončili firmware, vše, co musíte pracovat jako webová kamera pro práci. Pouze kamera a kabel USB typu C. Jiné příslušenství může být užitečné pouze na vašem požadavku, pokud chcete nainstalovat kameru na stativ nebo ji napravit.

Ano, je to důležité. Správný úhel pohledu a pravý úhel je klíčem k zajímavému videu. A vzhledem k tomu, že pod GoPro je velké množství spojovacích prostředků. Bude mnohem snazší ukázat kreativní představivost. Zde je několik příkladů spojovacích prostředků:

1) Upevnění na oděvním pleše s flexibilním barem vám umožní střílet online v přírodě. Flexibilní přístup k jakékoli otázce.

2) Přísavka. Také univerzální spojovací prvky pro sklo, dlaždice, stojany a další povrchy. Dá neobvyklé rohy.

3) Gorilla Pod pro upevnění obecně, kdekoli. Nejvíce univerzální příslušenství v přírodě! Potřebují stativ? Snadno! Potřebujete monod? Ano bez pochyb. Potřebují spojovací prvky na dřevo? Snadné být jednoduchý! Neexistují pro něj žádné úkoly, s nimiž by se neskončil.

použijte, akční, kameru, jako

Krok spusťte nástroj GoPro Webcam Desktop

Pro zařízení založená na MacOS vytvoříme oficiální web a stáhneme si nástroj GoPro Webcam Utility. Nainstalujte pokyny. Po instalaci budete mít na stavovém řádku (zásobníku) ikonu GoPro.

Pro zařízení založená na Windows, okamžik psaní článku. Výrobce odstranil z oficiálního webu schopnost stáhnout nástroj pro Windows. Není to překvapivé. Software je stále ve fázi verze beta a je možná nesprávná práce. Ale jak se říká. Internet si pamatuje všechno. Tento software si můžete snadno stáhnout zde (přibližně. Editor. Autor článku není zodpovědný za tento web a vy děláte všechna rizika instalace z neznámých zdrojů na vlastní nebezpečí a riziko).

Krokové připojení GoPro Hero 8 Black to PC

použijte, akční, kameru, jako

Připojte fotoaparát k počítači pomocí kabelu USB Type-C. Po připojení kamery ji zapneme. Na ikoně komory Goops na počítači (v nabídce Trey) se objeví modrý bod). To znamená, že režim webové kamery je již zahrnut a nastaven ve výchozím nastavení.

Vyrovnání kroku v aplikaci

Chcete.li zkontrolovat, jak jste kameru připojili a zda jste správně vybrali úhel, můžete si prohlédnout přehled o tom, že je třeba stisknout ikonu komory pomocí pravého tlačítka myši a vybrat náhled pořadu v kontextové nabídce (zobrazit nabídku (zobrazit náhled).

Je také možné odrážet nebo otočit obrázek. Ve výchozím nastavení bude GoPro Hero 8 Black střílet v rozlišení 1080 při 30 snímcích. Ale vždy můžete snížit kvalitu na 720/30. Jak jsem řekl dříve. S plusem můžete zrušit možnost výběru zorného pole: široký, úzký, lineární.

Poté, co jste dokončili všechny předchozí kroky a vybrali požadovaný úhel, vyberte software, ve kterém provedeme videokonferenci. Dále vyberte Gopo jako preferovaný objekt pro snímání videa. Zde je krátký seznam, kde GoPro bude fungovat 100%:

Název slepé střevo Web
Zvětšení
WebEx
Slack
Google se setká
Microsoft Teamsn
Skype
Goto setkání
Pokoje
Svár

Poznámka! Aby Google Chrome rozpoznal kameru, může být zapotřebí další nastavení. Chcete.li to provést, můžete použít dva způsoby:

 • Stačí zkopírovat tento odkaz a vložit Chrome do řádku: Chrome: // Nastavení/obsah/fotoaparát
 • Pokyny krok za krokem:- Stiskněte tři body v pravém horním rohu, přejděte do Nastavení- Vyberte nastavení nabídky „Nabídka„ Ochrana osobních a zabezpečení “- Nastavení nabídky“- Potřidelná kamera “- V rozevíracím seznamu vyberte vyberte STAŇ SE PROFESIONÁLEM.

Zanechte komentář Zrušit odpověď

XPG, rychle rostoucí dodavatel systémů, komponent a periferních zařízení pro hráče, profesionály E.ports a technické nadšence, představuje alfa kabelové (drát) a bezdrátové herní myši (Wireless). Myš je charakterizován ergonomickým designem, energeticky účinným senzorem PAW-3335 a přepínači Premium Omron. Ergonomická struktura, udělena ceny Red Dot Design 2022 Alpha Game Mouse se vyznačuje jednoduchým a elegantním [[[[. ]

Značka Realme vstoupila na ruský trh s novinkami Realme Pad. Nový gadget je prezentován jako součást vývoje ekosystému společnosti a pokračuje ve strategii poskytování vysoce kvalitních zařízení a pokročilých technologií co nejsilnějšího kruhu spotřebitelů. Vývoj ekosystému „Internet of Things“ AIOT kombinuje koncept „1 5 t“, kde „1“ je [. ]

Adata Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, NAND Flash Memory, Mobilní příslušenství, herní produkty, elektrické jednotky a průmyslové řešení, oznámila vydání pevné státy Drive (SSD) legendy 850 PCIE GEN4 X4 M4 M4 M4 M4 M4 M4 M4 M4 M4 M4 M4 M4 M4 M4 m.2 2280. Legenda 850 poskytuje novou úroveň výkonu pro úkoly, jako je 3D modelování a animace. Pro kreativitu nabízí Adata Legend 850 uživatelům [. ]

Teamgroup má mnoho let zkušeností s vývojem disků pevných států pro hráče pod značkou T-Force. Nový úspěch společnosti ve vývoji takových disků je T-Force Vulcan Z Sata SSD, který dokonale poskytuje scény ve hrách a je nejlepší volbou SATA pro zvýšení úrovně systému z HDD na SSD. T-Force vulcan z sata [. ]

Život studenta je často velmi nasycený: Kromě párů na univerzitě se často účastní dalších kurzů, výdělků a tráví čas s přáteli. Je to pro takové aktivní uživatele, že společnost Samsung Electronics vytvořila tablety řady Galaxy Tab S8, které se pro ně stanou ideálním asistentem. S tabletem, který kombinuje největší obrazovku a samotnou [[. ]

Výrobce kompatibilního spotřebního materiálu Cactus představil kancelářský papír kaktus eco cs-epe-a480500. Příspěvek je navržen pro každodenní práci v kanceláři a doma, kompatibilní s tiskárnami všech tříd a je vhodný pro vysoce kvalitní tisk. Charakteristiky ekologického papíru Cactus jsou uvolňovány ve standardním formátu A4 a jsou vhodné pro provádění různých kancelářských úkolů. Hustota [. ]

Realme oznamuje, že se připravuje na vstup na ruský trh s tablety. První model značky, Realme Pad, bude představen 17. Května, vysílání se bude konat na sociálních sítích společnosti. Realme Pad obdržel 2K obrazovku a podporu Dolby Atmos ve stylovém a kompaktním kovovém pouzdře. Více podrobností o zařízení, stejně jako ruské ceny [. ]

Viewsonic Corp. Obdržel jsem prestižní ocenění na mezinárodní soutěži IF Design Award 2022 za její inovativní ultra-krátkosrstý pro projektor X1000-4K LED se zvukovým panelem. Tento projektor, vybraný z více než 10 000 produktů z celého světa, získal uznání za pokročilé audiovizuální příležitosti a minimalistický design designu. „Jsme nesmírně hrdí na získání takového uznání [. ]

Teamgroup úspěšně vyvinula Ram Elite U-DIMM DDR5, působící na frekvenci 5600 MHz 1.1V, který odpovídá definici asociace JEDEC „Vysoká frequency“. Vzorky paměti již byly přeneseny na největší výrobce základní desky pro testování. Teamgroup tam nezastaví a bude a bude i nadále vstoupit na trh s produkty vyšší a vyšší kvality [[. ]

LG Electronics (LG) je zahrnuta do světového indexu udržitelného rozvoje Dow Jones Sustainability, který zahrnuje světové vůdce v oblasti udržitelného rozvoje, určené společností SP Global v průběhu hodnocení stability společnosti. Společnost LG byla také společností Corporate Knights uznána jako jedna ze 100 nejstabilnějších korporací na světě. Před přijetím světově proslulého [[. ]

| Denial of responsibility | Contacts |RSS