Proč neukládám fotografie do iPhonu

Proč neukládám fotografie do iPhonu?

Pokud iPhone neukládá fotografie do Knihovny médií, nejprve se ujistěte, že je Knihovna médií iCloud aktivována a správně nastavena. Služba umožňuje pořídit fotografii na jednom zařízení a zobrazit ji na jiných zařízeních Apple. Aby tato funkce fungovala: Otevřete nastavení, přejděte do sekce „iCloud“.

Původní fotografie a videa se ukládají na iCloud a jejich zmenšené kopie se ukládají v zařízení, aby se ušetřilo místo.

Jak obnovit ztracené fotografie z aplikace Photo Capture?

Existuje aplikace Mobisaver, která pomáhá obnovit informace v zařízení iPhone.

 • Fotografie z aplikace Photoviewer
 • Přílohy zpráv
 • Telefonní čísla
 • Zprávy
 • Historie volání
 • Kalendář
 • Poznámky
 • Záložky z prohlížeče

Po spárování zařízení s počítačem software automaticky vyhledá smazané informace ze samotného zařízení nebo z předchozích záloh iTunes. Pomocí posledně jmenované funkce můžete obnovit systém.

proč, neukládám, fotografie, iphonu

Pro rychlejší vyhledávání můžete operaci provést sami na základě času smazání nebo jiných údajů. Tyto informace jsou užitečné pro přesnější vyhledávání. Můžete také zvolit zobrazení pouze vymazaných dat.

V zobrazených položkách můžete vybrat příslušné soubory a potvrdit, že je chcete obnovit.

Restartování aplikace Fotografie

Problém lze vyřešit úplným zavřením galerie zařízení a opětovným otevřením aplikace.

Otevřete panel multitaskingu přejetím prstem ze spodní části obrazovky (na iPhonu s Face ID) nebo dvojitým klepnutím na tlačítko Domů (na iPhonu s Touch ID) a „posuňte“ kartu aplikace Fotky nahoru.

Poté aplikaci znovu otevřete a zkontrolujte, zda opět funguje.

Kontrola nedávno smazaného alba

Je možné, že jste omylem smazali fotografie z iPhonu? Samozřejmě. Naštěstí má aplikace Fotky v iPhonu nebo iPadu od iOS 8 jedno vestavěné album s názvem „Nedávno smazané“. Toto album uchová nedávno odstraněné fotografie po dobu 30 dnů, než budou trvale odstraněny.

Stačí ji otevřít a zkontrolovat, zda v ní jsou chybějící fotografie. Pokud je vidíte, stiskněte tlačítko „Vybrat“ a vyberte požadované fotografie, poté je stisknutím tlačítka „Obnovit“ dole přesuňte zpět do běžného alba.

Zmizely fotografie z iPhonu. zkontrolovat nedávno smazané album

Co je formát obrázku HEIC

Rozdíl ve velikosti souboru. Kvalita je stejná.

Poprvé jsme se s HEIC setkali při vydání iOS 11. Všechny pořízené snímky jsou ukládány s vysoce účinnou kompresí obrazu, která zmenšuje velikost snímku bez ztráty kvality.

Tento formát byl vyvinut týmem MPEG (Moving Pictures Experts Group), který vymyslel MP3 a MP4.

Hlavním rysem formátu HEIC je, že fotografie v tomto formátu „váží“ mnohem méně než podobný soubor JPEG, aniž by ztratila na kvalitě snímku.

Formát HEIC může obsahovat více fotografií (série), podporuje Apple Live Photo a ukládá informace o úpravách fotografií. i po uložení můžete všechny změny vrátit zpět.

Bohužel mnoho editorů fotografií třetích stran stále nerozpoznává obrázky HEIC. Tak jsem se vrátil ke starému dobrému formátu JPEG. Zde je návod, jak to můžete udělat.

Videa se na iPhonu nenačítají

Majitelé iPhonů mají při stahování multimediálních souborů nezřídka podobný problém jako s fotografiemi. Obvykle existují pouze tři důvody, pokud se nejedná o selhání systému:

 • Služba optimalizace prostoru je aktivní. Stejně jako fotografie se i video nahrává do cloudového úložiště.
 • Nedostatek místa na disku. Chcete-li pokračovat ve stahování, stačí jej vymazat a uvolnit místo.
 • Nestabilní síťové připojení. Pro mobilní internet je to normální. Zkuste se připojit k síti Wi-Fi.

Řešení tohoto problému sestává z několika jednoduchých kroků a nevyžaduje od uživatele žádné zvláštní znalosti.

Jak opravit hlášení „Nelze stáhnout fotografie z iCloudu

Zde je 6 běžných způsobů řešení chyb při nahrávání fotografií na iCloud. Pokud se s tímto problémem setkáte, můžete nejprve vyzkoušet těchto 6 kroků, abyste zjistili, zda váš problém vyřeší.

Tento problém můžete vyřešit vypnutím režimu nízké spotřeby

Když se baterie telefonu vybíjí, některé funkce automatického stahování v telefonu se automaticky vypnou, pokud na iPhonu vypnete režim nízké spotřeby. To může ovlivnit úspěšné odesílání fotografií z iCloudu.

Proto doporučujeme vypnout režim nízké spotřeby a vyzkoušet, zda to funguje. Kroky podle následujícího obrázku:

Krok 2 Vypnutí režimu nízké spotřeby.

V pouhých dvou jednoduchých krocích budete moci tuto metodu implementovat. Podle mnoha uživatelů iPhonu, kteří chtějí stáhnout své fotografie z iCloudu, je tato metoda v mnoha případech účinná. Doufáme, že vám tato metoda pomůže.

Zkuste změnit prohlížeč a přihlásit se na webovou stránku iCloudu.

Za určitých okolností nelze fotografie do počítače nahrát, protože tento prohlížeč tuto funkci nepodporuje. Můžete zkusit přepnout na jiný prohlížeč, například Google nebo Amazon, a přihlásit se ke službě iCloud a stáhnout ji. Možná je to způsob, jak tento problém vyřešit.

je třeba zkontrolovat místo v zařízení

Jakmile si zaregistrujete účet iCloud a začnete na něj zálohovat, získáte 5 GB volného místa na disku. To znamená, že pokud jsou vaše záložní soubory již zaplněny volným místem na iCloudu a vy si stále nekoupíte další místo, může dojít k chybám, pokud chcete nahrát více záložních fotografií.

V důsledku toho navrhujeme první metodu. je zkontrolovat místo v zařízení a zjistit, zda problém souvisí s místem v úložišti.

Stačí stisknout Nastavení „Využití úložiště a iCloudu“ a zobrazí se zbývající místo na disku. Pokud je místo plné, může to ovlivnit proces nahrávání, takže bude nutné zakoupit další úložný prostor a zkusit nahrávat znovu.

Můžete se odhlásit z účtu iCloud a znovu se přihlásit

Pokud jste zkontrolovali úložiště iCloud, ale stále nemůžete nahrát fotografie z iCloudu, můžete se zkusit odhlásit z účtu iCloud a několik minut počkat. Poté se můžete znovu přihlásit a zkusit.

Jednoduše restartujte zařízení

Mnoho problémů, které se vyskytly na iPhonu, může do jisté míry vyřešit restartování telefonu. Po restartování by měly být všechny aplikace opět funkční, protože iCloud. Tímto způsobem lze aktualizovat jemné problémy se stahováním a úspěšně stahovat fotografie z iCloudu.

Restartování zařízení

Pokud vám výše uvedených pět způsobů nepomůže, doporučujeme obnovit tovární nastavení zařízení. Doporučujeme však, abyste si před resetováním vytvořili zálohu stávajících dat pro případ ztráty dat.

Měl bych říct, že po obnovení lze telefon obnovit do původního stavu. Ať už se jedná o problém s úložištěm nebo systémem, lze jej částečně vyřešit.

proč, neukládám, fotografie, iphonu

Šest výše popsaných metod je běžných, které vám doporučujeme. Ale co když tyto metody nefungují?? V další části vám představíme nejlepší řešení pro bezpečné a profesionální nahrávání fotografií z iCloudu.

Jak vyřešit problém: „V galerii došlo k chybě

U mobilních telefonů se systémem Android se nezřídka stává, že se v galerii objeví chyba, která brání otevření fotografií a videí. K pádu systému začne docházet, když uživatel do telefonu načte různé programy a hry. Často nikdo nevěnuje pozornost systémovým požadavkům některých aplikací. Co způsobuje přetížení operačního systému. Toto je kritický bod.

Chcete-li se zbavit chyby a uložit fotografii do galerie:

také vymazat data aplikace, aby opět správně fungovala. Nyní zkontrolujte, zda jsou fotografie stále v galerii telefonu.

Jak vrátit smazané fotografie do iPhonu?

Pokud vám tato metoda nepomůže, zkontrolujte, zda jste z iPhonu nebo iPadu omylem neodstranili fotografie nebo videa (nebo zda to neudělal někdo jiný, např. vaše dítě). Mnoho lidí si dosud neuvědomuje, že iOS má výchozí koš pro ukládání nedávno smazaných fotografií.

Jedná se o samostatnou složku v aplikaci Fotky, do které se ukládají všechny fotografie a videa, které můžete odstranit během jednoho měsíce. Pokud tedy byly smazány před 30 dny, můžete získat své cenné fotografie zpět.

 • Viz „Otevřené fotografie„.
 • Přejít na „Alba“. „Ostatní alba.
 • Vyberte možnost „Nedávno odstraněné“.
 • Stiskněte tlačítko „Vybrat“ v pravém horním rohu a vyberte požadované fotografie. Poté klikněte na tlačítko „Obnovit“, které se nachází v levém horním rohu, a vyhledejte obnovené fotografie ve standardním albu.

Na iCloud je tedy možné zálohovat spoustu užitečných informací včetně fotografií a videí. Pokud se obsah v cloudu neshoduje s obsahem v zařízení, otevřete iCloud a zkontrolujte, zda jste správně aktivovali požadované funkce.

Zkontrolujte také, zda je dostatek místa pro synchronizaci požadovaných dat. Pokud je dostatek místa a funkce jsou aktivovány správně, iCloud.com nezobrazuje správně, měli byste se obrátit na podporu společnosti Apple a požádat o pomoc.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS