Proč se iPhone při zapnutí neúčtuje

Udělejte to, pokud není iPhone účtován

Mnoho uživatelů nakupuje produkty Apple pro vysokou kvalitu a spolehlivost. Ale jakákoli technika podléhá poruchám a chytré telefony iPhone nejsou výjimkou. Pokud zjistíte, že iPhone není účtován, neměli byste vyvodit jednoznačné závěry. Problém může být vážný a jednoduchý. Je nutné zjistit, co se stalo s vaším zařízením a co způsobilo nepřítomnost nabití baterie. Může pro to existovat několik důvodů. V tomto článku zvážíme hlavní poruchy a také vám řekneme, co dělat, pokud se iPhone neúčtuje.

První věc, která přijde na mysl uživatele, když čelí problému, je porucha baterie. Toto je částečně správné prohlášení, ale daleko od důvodu spočívá v baterii zařízení. Pokud je problém způsoben skutečně vadnou baterií, setkáte se s řadou dalších příznaků rozkladu: zařízení se rychle vypouští, nedrží náboj, restartuje se. Pravděpodobnost náhlého selhání poruchy je jeden až milion. Dále zvažte nejčastější důvody, proč není iPhone účtován.

Software

Jak ukazuje praxe, často se objevují problémy s nabíjení iPhone v důsledku poruchy v softwaru (závada firmwaru). Uvnitř zařízení je nainstalován ovladač zodpovědný za dodávku elektřiny do baterie. Řadič pracuje na zařízení. Když uživatel připojí kabel nabíječky k konektoru, napájení není dodáno do baterie. Nejprve se jedná o poplatek, který funguje pod kontrolou programu, „Ochrana“ pro smartphone.

K napájení elektřiny do baterie tedy dochází až poté, co program rozpozná aktuální zdroj a odešle odpovídající příkaz ovladači. Poté začíná proces nabíjení. Pokud program selže, tým nebude odeslán. Iphone proto nebude moci dobít. Problém je zpravidla vyřešen pomocí tvrdého resetování.

Fairless Lightning

Proč není iPhone účtován? Dalším možným důvodem je vadný nebo kontaminovaný přístav blesku. Drtivá většina uživatelů nosí zařízení v kapse oblečení. To obvykle vede k různým poruchům spojeným s akumulací různých odpadků v konektorech zařízení. Malé částice jsou v přístavu ucpané pro nabíjení, komprimované a zabránění navázání hustého kontaktu mezi zástrčkou a kontakty konektoru.

proč, iphone, zapnutí, neúčtuje

Neúspěšná nabíječka

Pokud používáte ne.půvotní položku, přemýšlejte o koupi zařízení od Apple právě teď. To znamená, že důvod, proč se baterie smartphonu nenabíjí, je v tomto případě extrémně srozumitelný. Ale co když zařízení není nabíjeno původním nabíjením? To se také nachází v praxi. Stojí za to říci, že „nativní“ kabel je docela křehký, takže jeho selhání je otázkou času. Jeho opotřebení zrychluje neopatrné a nepřesné zacházení s ním. Excesy porušují integritu nejen vnějšího skořepiny, ale také dráty, podél doručení proudu.

Opotřebovaná baterie

Baterie v telefonu. spotřební materiál. Jeho zdroj je omezen počtem výbojových a nabíjecích cyklů. V průběhu času ztratí baterie svůj původní objem a přestává potěšit předchozí autonomii zařízení. Ve skutečnosti se jedná o nevyhnutelný proces.

Pokud je váš iPhone starší 4 roky a nikdy jste baterii nezměnili, je určitě čas navštívit dílnu. Výměna baterie ve smartphonu není nejobtížnější věc. Ale vyžaduje zkušenosti, zvláštní nástroj po ruce. Správným rozhodnutím proto bude navštívit středisko profilu profilu, kde nainstalují novou originální baterii a poskytnou záruku.

Vadné vnitřní komponenty

Dalším důvodem, proč není iPhone účtován. Jedná se o opotřebované vnitřní komponenty smartphonu. Kromě baterie může ovladač napájení nebo nabíjení selhat. Pouze plná a kvalifikovaná diagnóza zařízení pomůže přesně určit porucha rozpadu. Podle výsledků diagnostiky ve středisku servisního střediska navrhnou specialisté racionální metodu řešení problému. Často je to buď výměna baterie nebo výměna ovladače.

Zapne se iPhone na nabíjení a vypne. jak to fungovat?

Ahoj! Nejprve se vyplatí popsat situaci podrobněji, jinak nemusí být z záhlaví zřejmé, co autor znamená. Navíc jsem nedávno čelil tomuto problému osobně, takže obrázek čelí před mýma očima a popisuje situaci práce 🙂 a došlo k následujícímu. můj poměrně starý iPhone 5 byl zcela propuštěn, jak říká: „nula“ a to Zdálo by se, nic zločineckého, nestanovení na cvičení a chodil se o jeho podnikání.

Po chvíli se vrátím a vidím velmi podivné a nedostatečné chování zařízení. iPhone se zapne, obrazovka se na chvíli rozsvítí (objeví se jablko a dokonce i heslo je krátce viditelné) a okamžitě se zobrazí displej ven a telefon se bezpečně vypne. A to je vše, to se děje neustále. Kvůli experimentu jsem čekal dalších 20 minut. nic se nezměnilo (jen tvrdě zahřáté) a nadále se zapnul a vypnul se záviděníhodnou stálou.

Běžím dopředu a řeknu, že problém byl vyřešen nezávisle a bez návštěvy servisního centra a docela snadným způsobem.

Ale začněte tím, jak zabránit této situaci a tomu, čemu byste měli věnovat pozornost:

 • Nepoužívejte zařízení až do úplného výboje, zejména pokud baterie již není nová.
 • Nepokoušejte se, aby iPhone začal začít v chladu, v mrázu energie a začít mnohem více.
 • Použijte originální příslušenství. baterie řekne jen díky vám.

Ve skutečnosti se téměř všechny tyto důvody shodovaly se mnou. místnost byla relativně v pohodě, určitě existuje několik let po dobu několika let (i když to drží téměř tak, jak má), pouze drát a nabíjení jsou originály.

Při připojení k nabíjení se ukáže, že:

 • Veškerá přicházející energie se vynakládá výhradně na načtení systému a podsvícení displeje.
 • Tato energie nestačí.
 • Nemůže se hromadit.
 • Iphone, jak to bylo, zapne, ale okamžitě se vypouští a vypne.
 • A pak se všechno znovu opakuje.

Od kterého určitě potřebujeme najít cestu ven.

 • Použijte výkonnější napájecí adaptér. Ten, který přichází s iPhone, dává 1 ampére a v takové situaci zjevně nestačí. Takže něco je potřebnější například z iPadu. Má na výstupu 2,1 ampér a je schopen dát více energie, což stačí k zapnutí. Je to bezpečné? Apple říká, že to lze udělat, a nemá smysl jí nevěřit.
 • V případě, kdy není po ruce žádný jiný adaptér, je nutné provést následující operace-zastupovat zařízení v režimu DFU a na chvíli jej ponechat v nabíjení v tomto stavu. V tomto režimu obrazovka nespálí a nenačítá systém, což znamená, že nedojde k žádné spotřebě energie a vše půjde nabití baterie. Po 20-30 minutách zapneme iPhone a radujeme se, že se zastavení zastavila.
 • Tato metoda je jasně „pro amatéra“ a bude od vás vyžadovat určitou obratnost. Spočívá v připojení drátu k zařízení po dobu 2-3 sekund a bez čekání na jeho začlenění jej okamžitě vytáhne. A v takových malých částech k dobití baterie do stavu, který stačí pro úplné spuštění iPhone.

Nakonec bych si chtěl poznamenat, že situace zvažovaná v tomto článku rozhodně není normální a v dobrém případě musí být baterie změněna, aby v budoucnu nebyla žádná jiná překvapení.

Ale Moje firma je poskytovat radu a už se rozhodnete sami. měli byste běžet po nové baterii nebo „zmizí“!

P.S. Pokud jedna z možností pomohla. vložte „jako“, sdílejte úspěch! Pokud ne, pak napište do komentářezjistíte to, ale předtím stále stiskneme tlačítka sociálních sítí 🙂

proč, iphone, zapnutí, neúčtuje

Selhání napájení

Při zkoumání nabíječky není vždy možné najít problém. Například kabel bude celý, ale samotný zdroj napájení nebude dodávat energii plně. Nejlepší je vzít další nabíjení a zkontrolovat, zda energie přichází na baterii. Pokud je smartphone nabitý, pak je problémem nabíjecí zařízení. Pouze pánové budou moci opravit napájení, ale je snazší a levnější objednat si nový kabel. Je také přípustné používat adaptér-in iPhone, vstup do nabíječky se liší od obecně přijímaného mini-USB, takže se v prodeji objevily speciální zařízení, aby nabíjily smartphone pomocí standardních nabíjecích zařízení. Důvody poruchy napájení mohou zahrnovat mechanické poškození, jakož i použití levných analogů původního náboje. jejich životnost je malá, protože zařízení se zlomí i s nesprávným připojením k výstupu.

Řešení

Pokud se porucha neobjevila kvůli úderu nebo pádu telefonu, pak je pravděpodobné, že se jí bude snadné zbavit. Nejprve zkuste nejjednodušší řešení problému.

Výstup smartphonu z „hlubokého“ výboje

Pokud je telefon propuštěn, a poté si ještě chvíli lehnu bez dobíjení, smartphone nebude mít dostatek energie na zapnutí obrazovky. Pokud existují důvody k převzetí hlubokého vypouštění baterie, pak připojte telefon k nabíječce a počkejte 15 až 20 minut. Poté, aniž byste se odpojili od sítě, zapněte smartphone. Pokud se objeví obrázek nabíjení, pak je vše v pořádku, zbývá čekat na okamžik, kdy iPhone získá dostatek energie na načtení iOS a bude pokračovat v práci.

Restartujte zařízení

Další standardní krok při řešení problémů s počítačem a mobilním zařízením. opětovné načtení zařízení. Pomůže ve dvou běžných případech. s mrazem a když chytrý telefon vstoupí do „režimu ochrany“. Druhý případ často děsí nepřetržité majitele iPhone. Когда смартфон заряжен, но продолжительное время не использовался, либо редко перезагружался, то он самостоятельно отключается, не реагируя на кнопку включения.

proč, iphone, zapnutí, neúčtuje

Reboot iPhone pomocí fyzického tlačítka Home (modely od 4 do 6s včetně) se provádí pomocí tlačítek napájení a „domov“. Stiskněte klávesy současně a držte po dobu 15. 20 sekund. Tato akce odešle smartphone do nuceného restartu a obnoví normální provoz zařízení.

Jednoduchý restart nemusí pomoci, pokud selhání blesku telefonu. Možnost obnovy aplikace iTunes pomůže tento problém vyřešit. Chcete.li to provést, připojte smartphone k počítači s nainstalovaným programem a po synchronizaci vyberte možnost Načíst pro poslední zálohu. Aplikace obnoví software a restartuje iPhone.

Řešení problému s nabíječkou

Poslední naděje, že se dostanete s „nízkou krví“, je rozpad samotné nabíječky. Najděte sto procent práce a pokuste se nabíjet gadget s jeho pomocí. Mějte na paměti, že samotný napájecí zdroj a kabel USB se mohou zlomit. S intenzivním (a ne úhledným) používáním vodivé kabelové žíly.

Pokud bylo použito neriginální čínské nabíjení nebo levný automobilový adaptér, mohou se prvky napájecího ovladače stát nepoužitelné. Stává se, že smartphone přestane identifikovat původní nabíječku, i když se i nadále nabíjí čínský analog. Toto je první znamení, že ovladač napájení bude brzy mimo provoz a bude vyžadovat náhradu.

Změna komponent a modulů

Pokud nic nepomohlo, pak je problém s největší pravděpodobností při selhání prvků uvnitř iPhone. Je pravděpodobné, že samotný ovladač napájení, konektory a ovládací prvky vlaků zodpovědné za nabíjení nebo baterie, utrpěl. Můžete je nahradit sami. na internetu desítky webů s podrobnými pokyny, ale stále vám doporučujte kontaktovat inženýry ze servisních center. Je pravděpodobné, že při demontáži zařízení něco poškodí nebo nenajde důvod, protože je zaručeno, že poruchu diagnostikuje pouze ve SC na speciálním vybavení.

Iphone není účtován. hardwarové důvody

Důvody, proč není iPhone účtován, ale ukazují, že je účtováno následující:

 • Poškození kabelů (rozdělení). Pokud byl váš kabel poškozen (fyzické opotřebení, zvířata, děti atd.), Nemůžete si nabíjet iPhone a v některých případech uvidíte známky nabíjení, nedojde k tomu;
 • Rozdělení portů (Lightning). Je to obvykle způsobeno fyzickým opotřebením, stejně jako silnými (ostrými) pohyby uživatele při připojení, vypnutím kabelu;
 • Proudící port bahnem. V procesu dlouhodobého používání telefonu, jeho pobytu na různých villisových (špinavých) površích, může být hnízdo ucpané malými kousky vlny, nečistot, prachu a dalších věcí, což vede k nedostatečnému kontaktu kabelové zástrčky s přístav;
 • Problém nabíječky. Vaše zařízení z nějakého důvodu (fyzické opotřebení nebo neúplné dodržování deklarovaných charakteristik) nedává deklarované parametry nabíjení (obvykle 5V a 1A), což vede k různým problémům s nabíjením smartphonu. Zejména se jedná o zařízení malých výrobců (SO.called „noname“);
 • Problém s baterií (obvykle opotřebení). V průběhu času baterie vytváří svůj zdroj a vyžaduje výměnu. Pokud používáte iPhone po dlouhou dobu nebo jej zakoupíte rukama, je pravděpodobné, že baterie vašeho zařízení vyčerpala svůj zdroj;
 • Fyzické poškození telefonní desky. Pokud váš telefon dostal jakékoli fyzické poškození, spadl nebo zažil jiné mechanické vlivy, pak pravděpodobně negativně ovlivnili jeho funkčnost, včetně možnosti jeho nabíjení;
 • Problémy při provozu řadiče odpovědného za nabíjení telefonu.

Zapněte iPhone pro nabíjení

Výrobce doporučuje používat výhradně původní příslušenství nebo příslušenství certifikované společností Apple. Zahrnutí iPhone pro nabíjení se provádí následovně:

 • Smartphone je připojen k kabelu USB pomocí odpovídajícího konektoru;
 • Volný konec kabelu je připojen k adaptéru pro elektrickou mrkev, počítač nebo vhodné příslušenství (koncentrátor, dokovací stanice atd.).

Všechno je velmi jednoduché a je nemožné udělat chybu. Pro ty, kteří stále pochybují o tom, zda dělali všechno správně, existuje zvláštní instrukce. jak správně nabíjet iPhone nebo iPad! Přečtěte si, naučte se spoustu zajímavých, neobvyklých a užitečných.

Iphone nebo iPad není účtován. proč a co dělat?

Kategorické ahoj všem! Představte si, že jste připojili nabíječku ke svému iPhone nebo iPadu a zjistili jste, že z nějakého důvodu není poplatek. Jaký je důvod?! Adaptér? Ano, stěží Drát? Trochu hesed, ale on je stále dobrý! Obecně se zdá, že navenek je vše v pořádku, ale „proces vůbec nevychází ze slova“. nefunguje to, aby zařízení dobíjelo.

Známý okamžik? Doufám, že ne, protože tato situace je schopna ponořit se do paniky každého nepřipraveného uživatele. A téměř jakékoli. připravené. Ale neměli byste se příliš bát: Poté, co se seznámíte s těmito pokyny, zjistíte, proč se gadget „Apple“ najednou přestal účtovat a co dělat v takové situaci.

A okamžitě se přesuňte na nejdůležitější.

Toto jsou hlavní důvody, proč zařízení iOS nelze nabití ze sítě nebo počítače:

 • Kabel nabíječky kabelu. Jedna z nejběžnějších možností. Často proměnili šňůru „na hrudku“? Udržoval to „jak to bylo“? Je možné, že byla porušena integrita sloučenin. Ujistěte se, že kabel je opravdu rozbitý, můžete jej připojit k jinému iPhone/iPad. Pokud kabel nevykazuje „známky života“ na základě výsledků jednoho z uvedených testů, budete si muset koupit nový kabel nebo hledat řemeslníky, kteří dokážou opravit stávající. Druhá možnost je méně výhodná, t.Na. Kabely obnovené v „řemeslných podmínkách“ obvykle slouží velmi málo.
 • Rozbitý nebo kontaminovaný konektor pro nabíjení. Pokud je s nabíječkou vše v pořádku, ale iPhone nebo iPad na své spojení žádným způsobem nereagují, může být podstata problému přímo v přístavu. Nejprve zkuste pečlivě vyčistit přístav doma, například párátkem. Důležité! Používání kovových objektů pro čištění je přísně zakázáno. kontakty poškození. Pokud jsou kontakty již poškozeny, pak jediným způsobem, jak se dostat z této situace, je jít do servisního centra, aby se nahradil zlomený prvek.
 • Použití neriginálních kabelů USB (i když můžete být také nabití jejich pomoci). Zpočátku jsou ne.půvotní šňůry obvykle zcela tolerantně vyrovnány s jejich povinností (i když zdaleka vždy), ale životnost Číňanů (nebo jakéhokoli jiného neriginálního) kabelu bude ve srovnání s původním „kolegou mnohem skromnější ve srovnání s původním„ kolegou “ „. Jak ukazuje praxe, tento druh úspor na komponentách nakonec „vyjde do strany“.
 • Síla bloku nabíječky nestačí. Nejedná se již o drátu, ale o bloku, který se připojuje k zásuvce. Jsou také s různým výstupním výkonem, nejběžnější. 0,5 A, 1 A a 2 a. Je důležité si uvědomit, že pro iPhone by měl být výstupní výkon nabíječky alespoň 1 ampér pro iPad. alespoň 2 ampérky. S jakýmikoli nižšími ukazateli se zařízení buď odmítnou účtovat, nebo se objeví ikona nabíjení. ale půjde velmi pomalu. Což negativně ovlivní zdroj baterie (zjistěte, kolik by měl nabíjení držet novou baterii).
 • Problémy při pokusu o nabíjení iPhone nebo iPad z počítače. Začněme, chápeme. existuje spojení s PC, pokud ne, pak jsme si přečetli zde. Dále V případě, kdy je váš „Apple přítel“ obvykle nabitý ze sítě, a když se připojí k počítači, nabíjení jde extrémně pomalu nebo se vůbec nestane, pak to je to, co si musíte pamatovat a vědět. U většiny počítačů a notebooků rozkládá se USB oddělení 0,5 ampér, což znamená, že iPhone bude nabitý pomaleji než obvykle, ale iPad nebude vůbec (ve skutečnosti bude poplatek určitě půjde, ale tak pomalu, aby to bylo možné, aby to bylo možné Podívejte se na účinek bude muset dlouho čekat na dlouhou dobu). Snažíme se připojit k různým portům USB, možná je v nich problém.

Možná to jsou všechny hlavní body související s poruchou iPhone nebo iPadu.

S tímto problémem je třeba vzít v úvahu také několik důležitých bodů.

Důležité ! V případě, kdy zařízení po všech výše uvedených akcích odmítá účtovat a dosud nevypršel, neváhejte předat iPhone (iPad) v rámci záruky.

Nechte profesionály pochopit důvody nedostatek poplatku. zaměstnanci oficiálního servisního centra Apple.

Důležité ! Porucha může být v samotné baterii. konec konců, její zdroj, samozřejmě, není nekonečný. Jak zkontrolovat aktuální kapacitu baterie a zjistit nejsprávné data? To je snadné udělat i v „domově“. jedná se o podrobnou instrukce (s obrázky)!

proč, iphone, zapnutí, neúčtuje

Nebo ne? Zůstali jste nebo máte otázky? Chtěl bych sdílet osobní zkušenosti nebo vyprávět svůj příběh? Vítejte v komentáři. určitě budeme diskutovat o tom, co se děje s vaším iPhone (iPad), a samozřejmě se pokusíme najít vhodné řešení!

P.S. Umístěte jako, klikněte na tlačítka sociálních sítí a problémy s nabíjením zmizí. to je prokázaný způsob, jak bojovat s jakoukoli poruchou léta!:)

Selhání programu

To je také důvod, proč iPhone není účtován z nabíjení, mohou existovat problémy se softwarem. Baterie se nabije pomocí speciálního čipu umístěného na desce. Software řídí normální fungování napájecího řadiče. Porušení v interním programu vede ke skutečnosti, že selže, a samotná baterie nemůže získat potřebnou energii.

Kompletní načtení zařízení může pomoci. Provádí se současně stisknutím obrazovky obrazovky a tlačítkem domácího klíče a držením je po dobu 10-20 sekund. Během tak tvrdého restartu se bílá obrazovka s jablkem uprostřed rozsvítí. Tlačítka musí být držena po dobu několika sekund. Poté musíte znovu zapnout iPhone a zkontrolovat, zda může být nabitý.

Někdy může být problém vyřešen kalibrací baterie pomocí programu třetí strany. Pokud to nepomůže, měl by být telefon připsán opravě.

Vzhledem k tomu, že iPhone nelze nazvat rozpočtovým gadgetem, zkuste jej ošetřit pečlivě. noste ochranné kryty, včas změňte baterii a používejte originální (nebo certifikované příslušenství Apple). Pouze v tomto případě se můžete vyhnout většině problémů v práci telefonu a problém s nedostatkem nabíjení vás jednoduše neovlivní.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS