Problémy s herním her: Frame (FPS) klesá v určitých hrách v doteku jógy 730 15 2-in-1…

Problémy s herním her: Frame (FPS) klesá v určitých hrách v notebooku dotykové obrazovky jógy 730 15 2 v 1

Na papíře Lenovo Yoga 730-15IKB zkontrolovala spoustu krabic, díky nimž vypadala jako ideální všestranný notebook pro studenta a hráče. Měl dotykovou obrazovku, možnost tabletu, kompatibilitu pera, rozlišení 4K, procesor Intel I7-8550U a NVIDIA GTX 1050. I7 je čtyřjádrový model se základní rychlostí asi 1.8 GHz a Boos až asi 4 GHz na všech čtyřech jádrech. GTX 1050 není v žádném případě zvíře, ale zvládl by mnoho her na 1080p, jako je Rocket League a (teoreticky) hry LEGO, které moje dcera má ráda. Doufal jsem, že to bude provozovat moderní hry jako Marvel’s Avengers (2020) při 720 nebo 900p, nízké nastavení a 4 jádra CPU by alespoň spustily hru na 30 fps plus.

Lenovo jóga 730 15IKB CPU škrtící ruiny hraní her

Teoreticky by tyto specifikace měly vykonávat práci pro hraní se sníženými očekáváními. V praxi, dokonce i s novou tepelnou pastou MX-4 a zvýšením notebooku k dýchání, by CPU zasáhl tepelný limit a snižoval všechna čtyři jader na méně než 900 MHz, pokud by spustila všechna čtyři jader na něco více než několik minut. Moje poslední jóga byla jóga 15 s dvoujádrovým i5-5200u. Dvou jádrový mobilní i5 byl pro hraní při vysokém zatížení konzistentnější a lepší, protože se nikdy nevytvořil. To je smutný stav věcí, moji přátelé. Tepelné škrcení čtyřjádrového I7 jógy 730 udržovalo Marvel Avengers pod 30 FPS a v době, kdy vstoupily do hlavní kampaně různé nakládací brány, blíže k 20 FPS v době, kdy různé nakládací brány vstoupily do hlavní kampaně. Podařilo se mu prohloubit GTX 1050, kde se nikdy příliš nepřiblížil svému plnému potenciálu.

Dokonce jsem měl problémy se škrtíním v poměrně nízkopalkovém hrách, jako je Lego Star Wars 2. Abychom zabránili CPU v zasažení 97 stupňů Celsia, musel jsem omezit svůj GPU na 30 FPS (tepelné kolejnice probíhají přes GPU i CPU, takže jejich teplo poněkud vzájemně závislé. I když jsem nikdy neměl šanci zahřát se na kartu Nvidia).

Snažil jsem se zastavit škrticí klapku, abych omezil frekvence a doufejme, že CPU tempo, takže by se tak rychle nehrozil. Ani omezení CPU na jeho základní frekvenci, vypnutí zvýšení, zabránilo tomu, aby nakonec škrtila pod 900 MHz. Tento procesor byl mimochodem uzamčen z podceňování prostřednictvím intel extrémního ladění a Throttlestop s nedávnými aktualizacemi BIOS nebo Windows. Na základě problémů se škrtíním CPU je hodnota i7 vážně snížena. Doporučil bych hráčům zůstat daleko, daleko od tohoto notebooku.

Video ilustrující tento problém lze vidět na YouTube zde.

Dotyková obrazovka Lenovo Yoga 730 15IKB způsobující konflikty a nízké snímkové frekvence (FPS)

Některé, ale ne všechny, hry, které jsme vyzkoušeli na tomto notebooku, byly zcela nehratelné kvůli tomu, co se zpočátku zdálo být problémem s GPU nebo hybridní grafikou na notebookech. Hry, se kterými jsem měl problémy, byly Lego Hobit, Lego Star Wars a Lego Marvel Avengers. Tento problém se neobjevil na jiných hrách LEGO, které jsme měli, nebo na Rocket League nebo Marvel’s Avengers (2020). Na základě vyhledávání Google se však zdá, že stejný problém se objevuje v jiných hrách a potenciálně dalších notebookech 2 v 1, jako je Dell Inspiron 7000 (viz zde a zde). Další stížnosti naznačují, že Lego Starwars: Skywalker Saga může mít stejné problémy.

GPU by probíhala pouze kolem 3% nebo 139 MHz a rámcové frekvence byly extrémně nízké. Naštěstí mám také notebook Lenovo Thinkpad X1 Extreme Gen 3. Jeden doporučuji. které jsem mohl použít pro účely srovnání v potížích. Vzal jsem si starou jednotku SSD NVME z X1 a dal jsem ji do jógy. Stejný problém však přetrvával. Konflikty řidiče nebo programu zřejmě vyloučily. Poté, co na něm spal, na mě svítilo, že mezi dvěma notebooky byl opravdu jeden hlavní rozdíl: jóga měla dotykovou obrazovku, ale X1 ne. Šel jsem do správce zařízení na józe a deaktivoval dotykovou obrazovku. Voila! GTX 1050 jógy fungoval podle očekávání (vzhledem k problému s CPU). Všiml jsem si, že to nebyl problém s mým druhým, starším modelem, jógou. Pokud tedy někdo zažije tento problém ve svém notebooku dotykové obrazovky, na okamžik se vyplatí deaktivace dotykové obrazovky.

Pokud by jediným problémem byla nekompatibilita dotykové obrazovky s některými hrami, kdybych nepřišel s řešením (ten, o kterém jsem neviděl nikde na webu) sám, pravděpodobně bych to z tohoto důvodu vrátil. Ale škrcení CPU je absolutním jističem obchodu. Považuji tento notebook vinný za obvinění ze špatného herního výkonu. Aktualizováno dne 06/08/2022 od Daniel Layton.

Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3 fungoval mnohem lépe v hraní než jóga 730 15ikb

Lenovo Yoga 730 (15.6-palcová) Recenze: Dobře postavený konvertibilní 2 v 1, ale výdrž baterie může být lepší

Lenovo Yoga 730 přichází ve dvou různých velikostech.- s 13 palci nebo 15.6-palcová obrazovka. Obě velikosti tohoto notebooku mají na mysli energetického uživatele, přijímají vstup pera, představující diskrétní grafiku a sportovní obecně specifikace na vysoké úrovni.- Samozřejmě, včetně, charakteristická 360 stupňová rotační obrazovka s řadou jógy. Vzal jsem si špičkový 15palcový model pro rotaci. Přichází za 1 499 GBP.99 (vč. Vat), to udělá vážný propad v financích. Je to dobrý nákup?

Lenovo jóga 730 15 palců je dobře vyrobená souprava s velmi pevným hliníkovým podvozkem. Obvykle se snažím ohýbat víčka notebooku v mých rukou a v tomto případě, když jsem byl schopen získat nějaký pohyb, nestačilo to způsobit obavy. Pravděpodobně nebudete vyžadovat ochranný případ, když si vezmete tento notebook na svých cestách.

Na druhé straně je to velký a těžký systém. 15.6-palcová obrazovka vyžaduje podvozek měřící 360 mm a 249 mm a 17.15 mm a váží 1.98 kg. To je docela hodně co denně, a budete potřebovat velkou tašku nebo batoh. Potřebuje také slušný kousek stolního prostoru, takže není ideální pro použití ve stísněném vlaku nebo letadle.

Jóga 730 je navržena pro flexibilitu a jak napovídá její název, závěs se otáčí o plných 360 stupňů, což umožňuje nyní známý notebook, prezentace stanů a režimy tablet:

Lenovo neprovedla druh klíčového uzamčení systému, který je vidět ve svém prémiovém thinkpadu x1 józe. Líbí se mi systém uzamčení, protože chrání klíče, když je notebook držen v tabletovém režimu. Na tom záleží méně s velkým těžkým strojem, jako je tento, než u menšího, protože jen málo lidí bude chtít držet téměř 2 kg notebooku na dlouhou dobu a je pravděpodobnější, že lidé budou pracovat v tabletovém režimu s 15.nch jóga 730 sedí na stole. Klávesy jsou však zranitelné při práci v tabletovém režimu, přičemž klávesnice spočívá na kolenou.

Obrazovka reaguje na obou dostupných konfigurací ve Velké Británii a v obou případech je poskytnuty Lenovo Active Pen 2. Pero podporuje 4 096 úrovní tlaku. Lenovo v minulosti bojoval, aby našel způsoby, jak přivádět stylus do svých notebooků, a zde poskytuje plastový klíč, který zabírá USB 3.0 Port. To nejen činí nepoužitelný port USB, ale také blokuje další porty. Existují dva USB 3.0 portů, jeden na každém okraji, a když se jeden používá pro pero, jsou blokovány všechny ostatní porty na zvoleném okraji.

problémy, herním, frame, klesá

Nejlepší recenze ZDNET

Nejlepší recenze ZDNET

Samsung Galaxy Xcover Pro

Můj vzorek recenze měl 3 840 po 2 160 pixelové IPS dotykové obrazovce, která byla ostrá, jasná a jasná s skvělými úhly sledování. Velmi reflexní obrazovka bude pro některé dráždivé, ale barvy se pěkně pop a pokud máte zájem o podrobnou práci stylusu, měli byste být šťastní. Levnější předkonfigurovaný model má 1 920 po 1 080 dotykové obrazovce.

Klávesnice není tak příjemná k použití jako ty na špičkovém thinkpadu x1s. Klíče depresí méně daleko a cítí se o něco méně citliví, s velmi malým hlukem generovaným při psaní. Nic z toho však není problematické a já jsem se mohl dotknout typu při normální rychlosti.

Neexistuje žádný bod stopa a následně žádná hardwarová tlačítka nad trackpadem. Dvouúrovňové podsvícení lze ovládat pomocí kombinace klíče FN a mezerníku.

Toto je účtováno jako notebook, který upřednostňuje rychlost a fyzickou flexibilitu. Existují diskrétní grafika ve tvaru NVIDIA GeForce GTX 1050, podporovaná buď 2 GB nebo 4 GB GDDR5 RAM. Existují dvě možnosti procesoru, s špičkovým modelem poháněným společností Intel Core i7-8550U s 16 GB RAM.

Obě předkonfigurované specifikace ve Velké Británii provozují Windows 10 Home.- A na rozdíl od jiných notebooků Lenovo neexistují žádné možnosti pro vyladění specifikací:

  • Intel Core i5-8250U, Windows 10 Home, 15.6-palcová 1 920 x 1 080 dotyková obrazovka, Nvidia Geforce GTX 1050 (2 GB GDDR5), 8 GB RAM, 256 GB SSD, aktivní pero 2 099 £.99 (vč. KÁĎ)
  • Intel Core i7-8550U, Windows 10 Home, 15.6-palcová 3 840 x 2 160 dotyková obrazovka, Nvidia Geforce GTX 1050 (4 GB GDDR5), 16 GB RAM, 512 GB SSD, aktivní pero 2 499 £ 1 499.99 (vč. KÁĎ)

Na odpočinku zápěstí je čtečka otisků prstů a na levé a pravé okraji je slušný rozsah konektorů. Levý okraj je umístěn staromódní obdélníkový konektor náboje, USB 3.0 port a 3.5 mm náhlavní soupravy. Pravý okraj je umístěn na druhém USB 3.0 port, port HDMI v plné velikosti a konektor USB-C s Thunderbolt. Přepínač zapnutí/vypnutí je zde také. To má LED rámeček, který svítí bílý, když je notebook zapnutý a má 21 procent nebo více napájení baterie, svítí jantar, když je baterie na 20 procent nebo nižší, a bliká bílá, pokud je notebook v režimu spánku.

Lenovo říká, že baterie jógy 730 vydrží až 9 hodin s UHD (3 840 x 2 160 pixelů), zobrazení a až 11 hodin s displejem FHD (1 920 x 1 080 pixelů). Měl jsem bývalý a myslím si, že toto tvrzení je dosažitelné.- ale pouze s pečlivým řízením jasu obrazovky.

V jedné pracovní relaci, s notebookem na jeho nastavení jasu výchozího obrazovky, jóga 730 vyčerpala 73 procent za tři hodiny. Nedělal jsem mnohem víc, než jsem psal do místní aplikace, procházení a trochu streamování hudby. Nabila jsem se, změnil se na „navrhovaný“ jas obrazovky a provedl jsem další relaci s podobným pracovním vytížením. Tentokrát bylo dosaženo vyčerpání 76 procent po 7 hodinách.

Úspora milosti pro ty, kteří chtějí tvrdě tlačit obrazovku, je rychlá podpora náboje. Lenovo říká, že to doručí až 2 hodiny použití z 15minutového poplatku.

S baterií na 73 procent jsem podával 15minutový náboj a baterie vzrostla na 87 procent.- Posílení 14 procent. S mým nastavením jasu „navrhovaného“ jsem prohrál 10.5 procent každou hodinu, takže bych očekával, že dostanu méně než dvě hodiny života z 15minutového poplatku. Můžete samozřejmě snížit jas obrazovky nižší nebo rychlý náboj déle.

Závěry

Lenovo Yoga 730 je výkonný notebook. Diskrétní grafika, dotyková obrazovka, displej s vysokým rozlišením a svazek Active Pen 2, spolu s 360 stupňovým závěsem, činí to lákavé pro kreativní typy. Relativně krátká výdrž baterie je pokles, ale to lze zmírnit tím, že přijde namísto možnosti obrazovky FHD než UHD. Díky tomu bude to také levnější nákup.

Nedávný a související obsah

Nejlepší notebooky, kabriony a hybridní notebooky pro podnikání 20182-in-1, které mohou fungovat jako notebooky nebo tablety, jsou rostoucím segmentem trhu s PC. Ale který typ a model hybridního notebooku byste si měli koupit? Prozkoumáme možnosti a uveďte některé z nejlepších.

Prodej zařízení 2-v-1 k přepravě trhu s potápěním PC v roce 2018: IDCThe Research Firma očekává, že zásilky 2-v-1, jako jsou odnímatelné tablety a konvertibilní notebooky, letos poroste o více než 9 procent.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga (3rd Gen) review: A top-quality convertible laptop for businessThe third outing for Lenovo’s 360-degree ThinkPad X1 convertible is excellent in almost every way except for battery life, which could be better.

Nejlepší dotykový displej a hybridní notebooky pro rok 2020 (CNET) Naši editoři tyto produkty ručně vybrali na základě našich testů a recenzí.

Přečtěte si další recenze

Lenovo jóga 730-15IKB-81CU I7-8550U 16 GB GTX 1050M Ne HDD Žádná OS B Grade

Koupit nyní, zaplatit splátky bez úroků. Žádné skryté poplatky. Platí 18 podmínek.

Jednoduše přidejte do košíku a vyberte z níže při pokladně.

Poznámka: Níže uvedené jsou například pouze účely. Skutečné údaje o splácení se mohou lišit. Pouze vybrané nákupy.

  • Plaťte ve třech úrokových splátkách XXX s Klarnou. Bez poplatku.
  • Plaťte ve čtyřech úrokových bezplatných splátkách xxx s ClearPay. Bez poplatku.
  • PayPal Credit k dispozici při vybraných nákupech.

Čas zbývá na odeslání ve stejný den

Potřebujete to dnes? Žádost o volání (44) 01423 789 120

Potřebujete to dnes? Žádost o volání (44) 01423 789 120

Poplatky za doručení

Požadovaná služba. pouze britská pevnina Cena doručení
Následující pracovní den (kdykoli) ve všech online objednávkách 12 liber
Zdarma 3-5 pracovní den doručení všech online objednávek nad 75 GBP VOLNÝ, UVOLNIT
Další pracovní den před 10.30:00 25 £
Další pracovní den před 12:00 20 liber
Sobota před 12:00 40 £

Čas odříznutí pro příští pracovní den je 3.30pm.Čas odříznutí pro sobotní doručení je 3.30pm

Poznámka: Všechny objednávky zadané přes víkend budou zpracovány v pondělí, a proto nejdříve očekávaný den doručení pro příští pracovní den bude úterý.

Podmínky

Továrna uzavřená

Továrna uzavřená v maloobchodním balení původního výrobce. 3letá záruka TechBuyer

Nová otevřená krabice

Nový/as-nový produkt v otevřeném původním balení výrobce. 3letá záruka TechBuyer

Vynikající

Zrekonstruovaný produkt, který vypadá a funguje „tak dobře jako“ nový, bez originálního balení. Může být zabaleno do nové hnědé krabice. 3letá záruka TechBuyer

Některá čísla/ soupravy dílů mohou být sestavena pomocí komponent z různých různých zdrojů a mohou obsahovat alternativní/ náhradní komponenty.

Renovovanou/velmi dobré

Testováno a zrekonstruováno na standardy TechBuyer a provozuje „dobře jako nové“ s menšími estetickými značkami. 3letá záruka TechBuyer

Některá čísla/ soupravy dílů mohou být sestavena pomocí komponent z různých různých zdrojů a mohou obsahovat alternativní/ náhradní komponenty.

Notebooky mohly být znovu vinyly a/nebo byly nainstalovány novou klávesnici.

Dobrý

Zrekonstruovaný produkt, který funguje „stejně dobrý jako nový“, s estetickými značkami menší než 30 mm na délku. Notebooky mohly být znovu vinyly a/nebo byly nainstalovány novou klávesnici. Obrazovka může mít také minimální značky/škrábance, které nejsou viditelné, když je produkt zapnutý. 3letá záruka TechBuyer

Veletrh

Testovaný a renovovaný produkt, který funguje „dobrý jako nový“ s estetickými značkami menší než 50 mm na délku. 3letá záruka TechBuyer

Některá čísla/ soupravy dílů mohou být sestavena pomocí komponent z různých různých zdrojů a mohou obsahovat alternativní/ náhradní komponenty.

U notebooků mohou být viditelné další známky opotřebení na odpočinku, klávesnici a trackpadu. Produkt mohl být znovu vinyd a/nebo měl nainstalovanou novou klávesnici. Obrazovka může mít také minimální značky/škrábance, které nejsou viditelné, když je produkt zapnutý.

Mít dotaz o jakékoli z našich podmínek?

Náš prodejní tým s pěti hvězdičkami pomohl více než 10 000 zákazníkům najít perfektní řešení pro jejich podnikání.

Zavolejte nám na 44 (0) 1423 789 120 nebo nám napište e-mail na uk-sales@techbuyer.com.

Lenovo Yoga 730 15

Není to úplně levné, ale jako notebook, který je připraven na téměř cokoli, se 730 cítí jako solidní obchod.

Techspot Metcore

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

  • Displej IPS
  • NVME SSD
  • Podsvícená klávesnice
  • Thunderbolt 3 Port
  • Stylus je zahrnut

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

Lenovo Ideapad 530S 15.6 „

Odborné recenze a hodnocení

Lenovo Yoga 730 nabízí vynikající ergonomii, slušný design, pevný závěs a pohodlnou klávesnici, plus interní, která nabízejí sílu zvládnout většinu pracovních úkolů. Dell XPS 15 2-in-1 může mít rychlejší interní a lepší obrazovku, ale jóga 730 není nikdy pozadu-s bonusem, že je mnohem dostupnější.

Není to úplně levné, ale jako notebook, který je připraven na téměř cokoli, se 730 cítí jako solidní obchod.

Ve své 15palcové podobě nabízí Lenovo Yoga 730 dobrý zážitek z psaní, ultrastranné vizuální efekty z jeho 4K displeje a dostatek síly pro chrlení úkoly.Procesor a kombinace obrazovky však poněkud omezují výdrž baterie, takže pokud jste.

Vysoce všestranný a rychlý 2 v 1, který stojí více než za to.

Lenovo Yoga 730 je výkonný notebook. Diskrétní grafika, dotyková obrazovka, displej s vysokým rozlišením a svazek Active Pen 2, spolu s 360 stupňovým závěsem, činí to lákavé pro kreativní typy. Relativně krátká výdrž baterie je pokles, ale.

Lenovo jóga 730 151 kB může být drahá, ale vzhledem k tomu, že se jedná o tablet i notebook, myslíme si, že je to skvělý nákup. Nejlépe se hodí pro ty, kteří chtějí velkou jasnou 4K obrazovku pro sledování televizních pořadů nebo tabletu pro kreslení a skicování. Je to rychlé.

Lenovo Yoga 730 je dobrým nákupem pro studenty a ty z vás, kteří potřebují dobře vyvážený počítač pro práci i příležitostnou zábavu. Je to dobře postavený notebook 2 v 1 s jednoduchými konstrukčními liniemi a lehkou konstrukcí, moderním hardwarem a docela dobrým.

2-in-1 všestranný. S jógou 730-15IKB doručí Lenovo 15.6-palcový kabriolet, který je vhodný pro hraní a pro konzumaci mediálního obsahu. Zařízení získává některé hlavní body s jeho úhledným kovovým pouzdrem, podsvícenou klávesnicí a portem Thunderbolt 3.

Lenovo Yoga 730 (15 ″) je jedním z nejlepších víceúčelových strojů, které Artis může získat nyní. Zvláště pokud jde o cenu. Má jak prémiovou kvalitu, tak širokou použitelnost. Zřejmě existuje spousta 2 v 1 a navíc, kvalitní. Zřídka však vidíme kabriolet, který přijde s příslušenstvím, se kterými je obvykle používáte v krabici.

Co můžeme říct? Další skvělý All Rounder od Lenovo. Jóga 730 je hodným nástupcem posledních let Yoga 720. Nejen, že si zachovává všechny zásluhy od svého předchůdce, ale řešil to jeden hlavní problém. výkon. Jóga 720 trpěla velmi.

problémy, herním, frame, klesá

Přečtěte si další: Nejlepší notebooky 2018 před ponořením do samotných modelů, je důležité dostat hlavu kolem různých kategorií notebooků. a rozdíly mezi nimi. Ve skutečnosti je nyní pět řádků a každá z nich je jiná.Pro začátečníky.

Před několika měsíci jsme měli šanci zkontrolovat Lenovo Yoga 730. Nakonec jsme dospěli k závěru, že zařízení zabalilo velký výkon v malém, ale prémiovém balíčku. Nyní asi o půl roku později Lenovo následoval, aby nám poslal 15palcovou verzi jógy 730 pro.

NewESC.com 20. února 2020 80

El lenovo jóga 730 es uno de los mejores con pantAlla tactitil que encontrar en el mercado. Existen modelOs con mejores especfificaciones por este precio, pero muy pocos que pesen 1.2kg y Tengan Una Pantalla Táctitil. Su Rendimiento es.

Autor: MobileGeeks.DE 4. ledna 2019 77

MIT DEM LENOVO JOGA 730 Bekommt Ihr Ein Hochwertig Verarbeitetes 2-in-1-Notebook Mit Einem Simplen und Leichten Design, Modernener Hardware, Guter Performance und Condentlicher Akkulaufzeit-und Zwar Zu eenem eenem eenem eenem. Es ist eine gute wahl.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS