Projekt: Xiaomi Mi Max (2016) Výměna baterie. Xiaomi Mi Max

Projekt: Xiaomi Mi Max (2016) Výměna baterie

Od té doby, co jsem to v roce 2017 vyzvedl, jsem na začátku mého téměř celoročního svátku laskavým uživatelem Xiaomi Mi Max. Jako první cenově dostupný „velký“ telefonní telefon, který jsem kdy vlastnil, jsem zjistil, že přidaný nemovitost neocenitelný pro svou dovolenou a každodenní použití, zejména v kombinaci s flexibilitou, která je uvolněna, když je odemknuta bootloadera a telefon zakořenil a telefon zakořenil. Ale možná největší atrakcí byla baterie 4850 mAh, která dala telefonu výdrž, prakticky bezkonkurenční ostatními za tuto cenu.

Stal se mým primárním telefonem již několik let, dokud se její baterie začala zhoršovat. Do té chvíle jsem přešel své primární telefonní povinnosti na levný (a menší) ostrý Aquos S3 a zároveň si zachoval MI Max pro domácí povinnosti, kde byla baterie stále dostatečná.

Postupem času pokračovala v poklesu baterie do bodu, kdy jsem přemýšlel, zda se vyplatí pokusit ji nahradit. Jen málo výrobců telefonů skutečně uvolňuje skutečné náhradní díly na trh, takže nákup náhradní baterie by byl riziko. někdy je to horší než originál. Postup nahrazení baterie pro nevylučovatelnou baterii také zahrnuje některé potenciálně obtížné chirurgické zákroky-hazard by mohl vést k poškozenému telefonu, který by už nikdy nemohl fungovat, zejména pokud poškodíte původní odstranění baterie a nová baterie nefunguje. Pokud propíchnete baterii, můžete dokonce naplnit místnost kouřem a plameny.

Po mnoho měsíců jsem odložil výměnu baterie, když byl telefon nastaven tak, jak se mi to líbilo, a bylo to tolerovatelné. Ale potom jsem si uvědomil, že náhradní díly (i když jsou náhradní dílo), nebudou už dlouho, protože Xiaomi přerušil maximální linii při třetí iteraci. Rozhodl jsem se, že i ve 24 letech pro novou baterii neznámé kvality to stálo za krátkou. nové telefony běžící novější verze Android OS bývají méně flexibilní, pokud jde o zakořenění a často mají problémy s kompatibilitou se staršími aplikacemi. Samozřejmě, něco jiného v telefonu může selhat a jednotka je pravděpodobně po celém případě získána zranitelnosti zabezpečení.

Výměna baterie

Chcete.li vyměnit baterii, vyžaduje odstranění zadního pouzdra z jednotky. Prvním krokem je zcela odstranit podnos SIM. Zjistil jsem, že stisknutí kolem horní a dolní části, kryt mírně vrzající a neht lze snadno zadržet do plastového rámečku, aby se uvolnil zadní. Senzor otisků prstů je zapojen na flexibilní plochý kabel. objevování tohoto vypnutí umožňuje úplně odstranit zadní kryt.

Náhradní baterie byla objednána z eBay. byl to nejlevnější seznam, který dorazil do tašky na celofán uvnitř tenké zděné lepenkové krabice v polstrované obálce. Samotná buňka se cítí pevná a zdá se, že má zhruba očekávanou hustotu, ale jak se očekávalo. Mnoho dalších seznamů, které ukazují značku.

Původní baterie je datována 22. srpna 2016, což znamená, že již přežila tři roky. Na rozdíl od některých jiných telefonů Xiaomi, které jsem vlastnil, se tato baterie neznámaji oteklá, ačkoli váček začal mírně odcházet z balení, což mi naznačuje, že došlo k určitému vývoji plynu. Zdá se, že baterie je vyrobena čínskou společností s názvem Sunwoda Electronic Co. Ltd. kteří nyní také vyrábějí také baterie elektrických vozidel.

Při pohledu na sériové číslo náhradní baterie se zdá, že začíná SWBM. mohlo by to být krátké pro výrobu baterií Sunwoda? Jen myšlenka protože mnoho telefonů, jako je tento, používají vlastní velikosti hranových buněk, nebylo by snadné získat dokonalý zápas jinak.

Pro přístup k připojení baterie vyžaduje odstranění desky hliníkového štítu nahoře, která je také spojena s černým plastovým bývalým na vrcholu s metalizovanými tištěnými stopami antény. To vyžaduje zrušení hodně šroubů velikosti pH000, včetně jednoho pod záruční štítkem Orange MI a jeden pod černou plastovou páskou poblíž LED fotoaparátů.

Celá sestava se odkloní, pokud budete plastový bývalý plast od obou stran. Konektor baterie je podél spodního okraje PCB, právě vlevo od středu a lze jej vyrazit, aby se osvobodil z základní desky.

Odstraňování baterie je v této jednotce jednoduché pomocí speciální lepicí pásky, která funguje podobně jako u adhezivních proužků příkazu 3M. Karty černé pásky na baterii na dně lze zvednout. Poté pevně držte na jedné pásku po druhém, vytáhněte pásku směrem k dno telefonu a udržujte konstantní tlak, když se páska protahuje a nakonec stříhá od obou povrchů. Opakujte pro druhou pásku.

Baterie pak může volně vypadnout z podvozku. velký úspěch. Je zajímavé vidět tisk na druhé straně baterie. to zahrnovalo některé kódy, které se zdají být sériové číslování, ale umístění a typ tisku na nové náhradní baterii, což mi naznačuje, že náhrada může být stejně jako stejně Dobré jako originál.

K zajištění nové baterie jsem použil nějakou pravidelnou oboustrannou lepivou pásku, ořízl jsem se do vedení a zvrátil proces, abych znovu sestavil telefon. Nová baterie byla útulným přizpůsobením. nemám v úmyslu ji znovu vzít zpět, ale pokud ano, možná budu muset použít metodu „tepelného balíčku“ k změkčení lepidla, než se ztáhnou baterii tuhou kartou. Propíchnutí baterie by byla špatná zpráva.

Dobrou zprávou bylo, že se zdálo, že telefon byl spokojený s náhradní baterií. byl schopen zavést, nabíjet a běžet z baterie, zdánlivě nezraněný z chirurgického zákroku.

Výkon baterie

Jedním z mých obav bylo, že nová baterie by mohla být potenciálně nekvalitní náhradní baterie, která by nesplnila tištěné hodnocení. V důsledku toho jsem chtěl vidět, kolik jsem získal z výměny baterie. Za tímto účelem jsem nechal telefon běžet s obrazovkou, volnoběžnou, připojenou k mé domácí síti a se zadními LED diodami při plném jasu pomocí funkce pochodně. Baterie byla vyčerpána ze 100% na 5% a doba běhu z operačního systému telefonu.

Před výměnou dosáhl telefon pouze 2H 47M 54s na baterii.

Po výměně jsme byli schopni dosáhnout 5H 17m 14s (poznamenávání jsem změnil DPI obrazovky v telefonu, abych získal více podrobností při používání s jinými aplikacemi). Jedná se o téměř zdvojnásobení běhu, což znamená, že náhrada stojí za to námahu. To také znamená, že stará baterie byla možná jen 52.7% kapacity nového.

Testování staré baterie

To ponechává otázku, kolik kapacity v ní nechala stará baterie. Rozhodl jsem se rozebrat baterii, abych se dostal do samotné buňky.

Důvodem je to, že i když je konektor Snap-On dobře označen, pokud jde o jeho funkce, neměl jsem žádnou kompatibilní formu spojení. Místo toho jsem se rozhodl, že prokopnu lepicí pásku, abych odstranil ochrannou desku, abych mohl přímo získat přístup k buňce.

Po odhalení ochranné desky jsem z desky odřízl kovové karty na bodové svah a pomocí aligátorových klipů, abych je připojil k mému Rohde Schwarz Ngm202, abych provedl testování.

Nabíjení bylo provedeno na 4.40V při 2A proudu, ukončené, když proud klesl na 100 mA. Vypouštění bylo provedeno při rychlosti 485 mA (c/10) na 2 na 2.5V, aby buňka poskytla maximální možnou zaznamenanou kapacitu. Nemám v úmyslu znovu použít buňku, nevadí mi, jestli je poškozen procesem vypouštění.

Podle zaznamenaných údajů dosáhla testované kapacity 2249.123Mah, což je jen 46.4% typické jmenovité kapacity (nebo 47.3% své minimální jmenovité kapacity). To naznačuje, že baterie utrpěla značné množství ztráty kapacity. ale to je jedna z výhod vlastnictví telefonu s velkou baterií. můžete se přizpůsobit větší ztrátě kapacity, než bude telefon příliš krátkou životnost, která je příliš krátká Pro pravidelné každodenní využití.

Používáme to k zpětnému vyloučení na základě poměru doby provozu, znamená to, že náhradní buňka může mít skutečnou kapacitu blíže k 4270 mAh nebo asi 88% jmenovité kapacity. To neodpovídá přesně tomu, co je na etiketě, ale je ve skutečnosti poměrně typické pro buňku, která může být v provozu po několika prvních poplatcích nebo po nějakém prodlouženém úložišti.

Závěr

Výměna baterie byla pravděpodobně méně obtížná, než jsem si představoval a šel hladce. Náhradní baterie prodloužila dobu běhu asi o dva, velmi užitečné zvýšení, které nyní znamená, že MI Max je zpět v podnikání (i když je teď trochu starý a může mít docela málo bezpečnostních děr)! To je pro mě skvělá zpráva, protože mám dovolenou a to by se hodilo, spolu se všemi kořenovými aplikacemi, které používám a nastavuji, které byly v průběhu let tak pečlivě rafinovány.

Původní baterie se snížila na pouhých 46.4% jmenovité kapacity do asi tří let, proto to bylo patrné, ale výhodou začátku tak velké baterie je, že musíte dále padnout, než se stane příliš malým pro pohodlí. Náhradní baterie se zdála být obecnou buňkou, ale měla s původní baterií určité podobnosti. Prostřednictvím zpětného vypočítače se zdá, že náhradní buňka může mít kapacitu asi 4270 mAh nebo 88% hodnocení štítků, což je možná lepší, než jsem očekával, protože náhradní baterie eBay mohou být loterií loterií.

Xiaomi Mi Max 3 má obrazovku velikosti tabletu a obrovskou baterii

Pamatujte, když závod byl na tom, kdo by mohl vytvořit nejmenší telefon na světě? Tyto dny jsou dávno pryč a už není příliš obtížné najít telefon, který je dostatečně velký, aby se také zdvojnásobil jako zásobník čaje v době potřeby.

Ale tyto telefony pro vás nejsou dost velké. chcete opravdu masivní telefon. To je místo, kde přichází Xiaomi Mi Max 3. S tabletem velikosti 6.9palcová obrazovka, MI Max 3 je telefon pro každého, kdo opravdu chce telefon větší než jejich hlava. Zde je vše, co potřebujete vědět o obrovském Xiaomi Mi Max 3.

Návrh a zobrazení

První věc je první. Xiaomi Mi Max 3 je naprosto obrovský displej. Je to 6.9palcový IPS LCD s rozlišením 2 160 x 1 080 pixelů v rozlišení 18: 9. To mu dává měření 350 pixelů na palce, což je daleko od jednoho z nejostřejších telefonů, jaké jsme kdy viděli, ale pro nejvíce by to mělo být dostatečně jasné.

Jak byste mohli očekávat, tělo je také velké a věže Mi Max 3 přes Galaxy Note 8 o více než půl palce na výšku-ale díky designu bez rámečku se ve stopě blíží k malé velikosti tablet. Slim rámy běhají po stranách telefonu a vedou do poměrně štíhlého čela a brady. Ne nejtenčí, jaké jsme viděli, ale ne hrozné pro střední telefon. Fotoaparát směřující vpředu najdete nahoře, spolu s sluchátkem telefonu. V horní části zařízení najdete konektor pro sluchátka a port USB-C v dolní části.

Překlopte telefon a najdete systém kamery s duálním objektivem naskládaný svisle ve stylu iPhone X. Na rozdíl od iPhone však také najdete také senzor otisků prstů, umístěný centrálně poměrně daleko na zadní straně telefonu. Budeme muset vidět, zda extrémně velká velikost telefonu znamená, že dosažení senzoru bude fuškou.

Specifikace a baterie

Klíčové specifikace

 • CPU: Qualcomm Snapdragon 636
 • Paměť: 4/6GB
 • Úložiště: 64/128 GB
 • Úložiště microSD: Až 256 GB
 • Velikost obrazovky: 6.9 palců
 • Rozlišení: 2 160 x 1 080
 • Připojení: GSM/CDMA/LTE
 • Baterie: 5 500 mAh
 • Velikost: 176.2 x 87.4 x 8 mm
 • Hmotnost: 221 g (7.80 oz)
 • Operační systém: Android 8.1 Oreo (pod Miui 9.5)

Linie Xiaomi MI Max byla tradičně nabídkou střední, navzdory velikosti, a MI Max 3 se v tomto ohledu neliší. Je poháněn procesorem Snapdragon 636. stejný procesor na rychlé hře Moto Z3. a nabízí výběr mezi 4 GB RAM a 64 GB úložiště nebo 6 GB RAM a statným 128 GB úložiště. I když je nepravděpodobné, že bude nejrychlejším telefonem v bloku, je pravděpodobné, že bude poskytnout dobrý výkon.

S těmi skromnými středními specifikacemi by vás zajímalo, co je velké tělo MI Max 3 naplněno. Ukázalo se, že je plná extra baterie. MI MAX 3 zabalí masivní baterii 5 500 mAh. Většina moderních vlajkových lodí sedí kolem baterie 3 000 mAh, s některými obzvláště velkými bateriemi zasahujícími 4 000 mAh. činí baterii MI Max 3 naprosto obrovské. Je také vybaven QuickChafary 3.0 a Xiaomi tvrdí, že se baterie nabije z prázdného na 71 procent za hodinu.

Software a speciální funkce

Telefon bude odeslán s Androidem 8.1 oreo, ale bude to skryté pod Miui 9.5, nejnovější verze Android Skin Xiaomi. Miui není hrozná opětovná kůže Androidu. Ale je to určitě jiné, takže je spravedlivé očekávat několik různých vyhlížejících nabídek a nastavení na MI Max 3. Aktualizační hra Xiaomi je však dobrá a pravděpodobně můžete očekávat, že MI Max 3 obdrží aktualizace MIUI pro Android P a Android Q.

V rozsáhlém těle Mi Max 3 bude také řada speciálních funkcí, včetně a.I. Rozpoznání scény ve fotoaparátu, odemknutí obličeje a hlasový asistent.

Fotoaparát

K MI MAX 3 je připevněna slušná apartmá. Kolem zad najdete systém s dvojitou objekt, s 12megapixelovým hlavním čočkou vyzbrojeným f/1.9 Clona. Sekundární čočka je pouhých 5 megapixelů a bude použita primárně pro senzing hloubky ve výstřelech portrétu. MI MAX 3 zřejmě bude také moci zachytit 4K video při 30 snímcích za sekundu a video zpomalené při 120 snímcích za sekundu, ale pouze při 720p. Selfie střelce kolem přední strany bude čočka 8-megapixelu s f/1.7 Clona.

projekt, xiaomi, 2016, výměna

Datum a cena vydání

Zatím není slovo k datu vydání nebo dokonce o možném u.S. uvolnění. Xiaomi byl hlasitý o své touze proniknout do u.S., Je tedy možné, že by to mohl být telefon. Xiaomi Mi Max 3 bude k dispozici v černém, šampaňském zlatě a modré.

Byly odhaleny ceny a model 4 GB/64 GB bude stát 1 699 juanů (asi 250) a model 6 GB/64 GB bude stát 1 999 juanů (přibližně 300).

Co má milovat a nenávidět o Xiaomi‚s Mi Max 2

Tolik jsem četl o masivních úsporách baterií procesoru Qualcomm 625, že když byl MI Max 2 vyhlášen začátkem tohoto roku s vynikajícími statistikami využití baterie, věděl jsem, že je čas pustit MI5S Plus. V dnešní době je to výdrž baterie nad rychlostí, pokud jde o mé požadavky na mé gadget, i když bych lhal, kdybych řekl, že mi nechybí rychlost MI5 plus jednou za čas.

Obrovská výdrž baterie

Xiaomi tvrdí, že baterie může trvat 2 dny používání a někteří uživatelé to dokázali natáhnout na 3. 4 dny. Jejich tvrzení jsou na místě jako sledování 2 hodin 10 minut videí Netflix offline při 50% jasu obrazovky a 100% objem prostřednictvím duálních stereofonních reproduktorů zapnuto jen 10% baterie. Během tohoto testu byly zapnuty duální sim, Wi-Fi a synchronizace

Pokud se rozhodnete použít kabelovou náhlavní soupravu pro uložení více baterie, 3 hodiny 10 minut Netflixu by vás stálo 10% kapacity baterie se zařízením v režimu letadla.

Pokud jde o každodenní použití, dostával jsem téměř 2 dny na Wi-Fi se 14 hodinami SOT, než jsem zapnul režim úspory energie. Jas obrazovky byl stanoven na 25% v interiéru během dne, 10% v noci a 5% po půlnoci. Používám pouze 100% nebo automatické jasnosti, když jsem venku

V režimu pouze v 3G jsem byl schopen překonat denní využití s ​​9hodinou SOT před zapnutím spořiče Power.

Není to skvělé přední zadní kamery

Zadní kamera 12MP a kamera 5MP vpředu dávají dobré záběry ve spoustě světla, ale nasávejte nízké světlo/uvnitř, jak můžete vidět na mém Instagramu. Kliknutím na boční šipky najdete obrázky.

Další záběry jsou na mém profilu IG

XIAOMI Mi Max Replacing battery connector / Замена батарейного коннектора

Toto je nejlepší výstřel, který jsem se mohl dostat dovnitř za slabého světla. Klikni pro zvětšení

Rychlé nabíjení

Zařízení podporuje rychlý nabíjení 3.0 a jako takové poplatky poměrně rychle. Očekává se, že 1 hodina nabíjení vám poskytne 68% baterie. Při mém testování trvá plné nabití od 0% do 100% jako 2 hodiny 30 minut, pokud je zařízení vypnuto.

Poznámka: Nabíjení zařízení běžným 5V/2A Powerbank nebo adaptér na stěně bude trvat 4 hodiny plus, takže vám vřele doporučuji objednat náhradní QC3.0 Nabíječka. Tronsmart je moje cesta ke značce pro takové nabíječky, protože občas přicházejí levně.

Nezapomeňte také získat náhradní kabel typu USB typu C, protože nejsou tak běžné jako běžné kabely microUSB.

Je to masivní pro telefon

Většina uživatelů si „stěžovala“ na to, jak velké bylo zařízení, ale předpokládal jsem, že prostě přehnají, dokud případ nedorazil, a věděl jsem, že jsem na hrubé probuzení.

Stejně jako jeho předchůdce je MI Max 2 obrovský s 6.4 ″ displej Full HD tedy jeho značka phablet. Zařízení se cítí opravdu dobře v rukou bez případu, ale je docela kluzké. Házejte na pouzdro, zejména jeden, jako je moje a nárůst zařízení se zvyšuje a používání jednorázové ruce se častěji stává únavným.

Útěcha je, že ohromující výdrž baterie vás udrží napojeno na a navíc je to další nejlepší věc pro sledování filmů a čtení na tabletu.

Dobrý výkon

Procesor Qualcomm 625 funguje docela dobře a dělá práci pro běžné mobilní uživatele, ale to trochu saje, když chcete provozovat vysoce napájené aplikace a co máte. Pokud se rozhodnete použít druhou funkci Miui, všimli byste si zpoždění mnohem víc.

Hlasité reproduktory

Ačkoli nejsou tak dobré jako reproduktory Dolby Atmos, na kartě Lenovo Yoga 3, reproduktory na MI Max 2 fungují docela dobře a podle Xiaomi, když je zařízení v režimu krajiny, automaticky zapne efekt duálního stereo s použitím pomocí efektu duální stereo efekt reproduktor zabudovaný do sluchátka.

S touto funkcí by mohlo být něco špatného, ​​i když podle mých zkušeností, ať už jsem v režimu portrétu nebo krajiny, cítím a slyším zvuk vycházející z hlavního reproduktoru i sluchátka.

Shrnutí: S maloobchodem třetích stran pro verzi 4 GB/64 GB až na 230, Xiaomi’s MI Max 2 je jedno zařízení, které byste určitě měli získat, zejména pokud jste jeden, kdo stráví den pryč od nabíjecího bodu. Je to perfektní telefon postavený pro mobilní zábavu.

Někteří z vás nemusí být spokojeni s humongous velikostí a jako taková by nejlepší alternativou v cenovém rozpětí by byla Lenovo P2, ale rozhodl jsem se, že si tento nekupuje, protože recenze uživatelů byly konzistentní ohledně kamery Meh a jejich aktualizace softwaru jsou docela vzácné a buggy.

Xiaomi Mi Max 1st gen battery replacement GUIDE

Комментарии и мнения владелцев a otázky jsou rádi vítáni.

Xiaomi Mi Max 2 Recenze

Autor: Rajesh Pandey

Než zamítnete tuto recenzi, přemýšlíte velké telefony jako 6.44palcový mix 2, který rozmazává hranici mezi telefonem a tabletem, jsou nepraktické pro použití v každodenním životě, přemýšlejte znovu. Kromě drahé řady Galaxy Note od Samsungu jsou phablety všichni mrtví. Zdá se však, že Xiaomi prokázal, že se všichni mýlí s jejich sérií Mi Max.

MI Max, který byl původně spuštěn v loňském roce, byl v Číně obrovským úspěchem a v Indii se také překvapivě dobře uskutečnil. Letos je společnost zpět s MI Max 2, která staví na silných stránkách svého předchůdce. A předtím, než zamítnete Mi Max 2 za svou obrovskou velikost, byli byste překvapeni, když víte, že není překvapivě tak nepraktické používat v každodenním životě.

Dobrý

Stejně jako MI Max od roku 2016, MI Max 2 také přichází s 6.44palcový displej s plným HD. Sluchátko nepřichází s fantastickým novým zobrazením poměru stran 18: 9 nalezených na LG G6 nebo Galaxy S8. To znamená, že dostanete obrazovku, která je 6.44palcový široký, když je měřeno diagonálně-to je obrovské! Přesto, zakřivené rohy a svrchovaně rafinovaná kvalita sestavení MI Max 2, dělají potěšení držet. Zatímco MI Max měl velmi blokovaný design s různými komponenty, které se právě přilepily, MI Max 2 se cítí, jako by byl vyroben z jediného kusu hliníku. A správně. Zadní konstrukce zařízení je očividný roztržení iPhone 7 s anténními liniemi umístěnými na horním a dolním okrají.

Když si poprvé vyberete Max 2, budete v úctě k jeho velikosti a jak velký je displej. Pak zapnete na displeji a budete překvapeni, jak je to dobré. Stále zde mluvíme o panelu IPS 1080p Full HD IPS, ale Xiaomi zajistil, že získal na trhu dostupný nejlepší LCD panel LCD. Jen proto, aby vám poskytl představu o jeho velikosti, dokonce i Galaxy S8 s jeho 6.2-palcový displej QHD se cítí malé před MI Max 2.

Velikost displeje je to, co dělá a rozbije Mi Max 2 pro mnoho. Pokud chcete zařízení, které může působit jako tablet i telefon, jděte na MI Max 2. A pak jsou tu lidé, kteří si nedokážou představit, že používají zařízení jako Mi Max 2 kvůli jeho obrovské velikosti pravidelně. Je to druhý druh lidí, kteří opravdu potřebují vyzkoušet Mi Max 2.

Jakmile se dostanete přes velikost MI Max 2, uvědomíte si, jak po ruce je obrovský displej na zařízení. Procházení, sledování videí, čtení atd. Jsou zážitkem, kterým se žádné jiné zařízení na trhu nemůže shodovat. Opravdu potřebujete zažít používání zařízení, jako je Mi Max 2, abyste věděli jeho výhody.

Stereo reproduktory na MI Max 2 dokonale komplimentují obrovský displej a učiní z tohoto zařízení multimediální powerhouse. Stereo reproduktory jsou automaticky aktivovány, když sledujete video v režimu krajiny, což je pro většinu uživatelů dost dobré.

Obrovská obrazovka má další výhodu: stejně obrovskou výdrž baterie. Díky kombinaci baterie 5300 mAh a čipové sady Octa-Core Snapdragon 625 Qualcomm nabízí MI Max 2 výdrž baterie, která je jednoduše bezkonkurenční jakýmkoli jiným zařízením. I když se mi často podařilo získat čas na obrazovce více než 5-6 hodin s většinou zařízeních střední třídy, MI Max 2 je vlastní liga.

Více než dva týdny, kdy jsem zařízení používal s jedinou simem, jsem neustále dostával 8 hodin času na obrazovce. A zajistil jsem, že jsem deaktivoval všechny režimy úspory energie Xiaomi, protože nakonec ovlivňují některé aplikace, které používám. Podařilo se mi projít jeden celý víkend se zařízením na jednom nabíjení dvakrát s více než 30% baterií stále zbývá.

MI MAX 2 je druh zařízení, které chcete mít, když se vydáte na výlet nebo na trekking, protože na konci druhého dne se nebudete muset starat o lov power banky. Ještě lepší, protože MI MAX 2 přichází s portem USB-C, můžete zařízení použít k nabíjení jiných chytrých telefonů. Nic jako předvádět bateriovou zdatnost Max 2 nabíjením telefonu vašeho přítele a dalším dnem stále silné. A protože zařízení obsahuje rychlý náboj 3.0, může být účtováno na 70% za pouhou hodinu.

projekt, xiaomi, 2016, výměna

Stejně jako u téměř všech ostatních zařízení středního rozsahu vydaného letos je MI Max 2 poháněn čipovou sadou Snapdragon 625 Qualcomm, což jí pomáhá poskytovat nepochopitelnou výdrž baterie. Čipová sada také dělá skvělou práci při manipulaci s tím, co na to hodíte bez přehřátí nebo přeskočení rytmu.

Navíc, protože MiUi 8 staví na MI Max 2 založeno na Androidu 7.1.1 Nougat, je to plynulejší a rychlejší používat ve srovnání s jinými zařízeními z Xiaomi s stejnou čipovou sadou. Věci se zlepší až poté, co MI Max 2 získá aktualizaci MiUi 9, která přichází s vlastním podílem vylepšení výkonu.

Průměrný

MI MAX 2 je dodáván s 12MP f/2.2 Sony IMX386 Střelce vzadu s 1.25um velké pixely. Specifikace fotoaparátu nejsou v žádném případě působivé, ale Max 2 ve většině podmínek stále dělá dobrou práci. Fotografie pořízené ze zařízení za denního světla se ukázaly jako v pořádku, když Xiaomiho zpracování barev přibíjelo scénu ve většině případů. Je to v scénářích se slabým osvětlením, kde kamera ukazuje svou slabost, ale i za svou cenu MI Max 2 dělá poměrně dobrou práci. Ve srovnání s redmi notou 4 dělá kamera MI Max 2 mnohem lepší práci. Dokonce přichází s schopnostmi Auto HDR a 4K Video nahrávání. něco, co Redmi Note 4 postrádá, přestože přichází se stejnou čipovou sadou.

Špatný

Ne všechno je perfektní s MI Max 2. Pro zařízení své velikosti, které by mělo být multimediální a multitaskingovou zdatností, je zařízení dodáváno pouze s multitaskingem s více okny. Ani tato funkce není k dispozici mimo krabici a Xiaomi zavede aktualizaci softwaru v srpnu, aby umožnila funkčnost. MI MAX 2 špatně potřebuje multitaskingové funkce nalezené na vlajkové lodi Samsung Galaxy S, jako jsou plovoucí aplikace, schopnost spustit aplikace v režimu okna a další. Je tedy skutečným potenciálem Max 2 využíván uživatelským uživatelem.

Nakonec, navzdory zpěvu chvály velikosti MI Max 2, nebudu lhát: zařízení se někdy cítí příliš velký. Je to boj o vyřazení telefonu z mého, zatímco já řídím. A pokud máte malé ruce, budete se snažit správně používat Max 2.

Nakonec však za cenu, kterou přikazuje Xiaomi pro Mi Max 2. R 16 999, je téměř nemožné ignorovat, kolik hodnoty za peníze, které zařízení nabízí, zejména proto, že získáváte 64 GB úložiště a 4 GB RAM za tuto cenu. Pokud chcete zařízení, které překlenuje mezeru mezi telefonem a tabletem, jděte na Mi Max 2 se zavřenýma očima. nebudete litovat svého rozhodnutí.

MI MAX 2 je k dispozici na vlastním MI Xiaomi.com Store, Flipkart a Amazon pro Rs 16 999 v černé barvě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS