První rendery Galaxy S23 ukazují aktualizovaný design modulu fotoaparátu

Samsung pravděpodobně představí svou novou generaci vlajkové řady chytrých telefonů na začátku příštího roku. Ačkoli společnost zatím nesdělila žádné podrobnosti o řadě Galaxy S23, úniky o nových zařízeních se již začaly objevovat. V posledních několika týdnech jsme se dozvěděli, že řada Galaxy S23 by mohla být vybavena SoC Snapdragon od Qualcommu ve více regionech. Kromě toho jsme viděli certifikační seznamy pro základní model, které prozrazují, že bude stále nabízet podporu 25W kabelového rychlonabíjení. Včera jsme se díky serveru OnLeaks dočkali prvního pohledu na Galaxy S23 Plus. Nyní se únikář podělil o rané rendery vanilkového modelu.

Uniklé rendery základního modelu řady Galaxy S23 odhalují, že by měl vypadat v podstatě stejně jako Galaxy S23 Plus, tedy s aktualizovaným designem modulu fotoaparátu, který připomíná loňský Galaxy S22 Ultra, plochým displejem s výřezem pro děrování středového otvoru a zaoblenými hranami.

A nyní přichází váš první a velmi raný pohled na vanilkový #Samsung #GalaxyS23! (360° video ostré 5K rozměry renderů) #FutureSquad

Jménem @digitindia https://t.co/XEl4Ti63CV piccom/HlGz1vbSKg

Rendery také odhalují, že kolébka hlasitosti a tlačítko napájení se u Galaxy S23 budou nacházet na pravé hraně, zatímco port USB typu C, mřížka reproduktoru a přihrádka na SIM kartu budou na spodní straně.

první, rendery, galaxy, ukazují, aktualizovaný
první, rendery, galaxy, ukazují, aktualizovaný
první, rendery, galaxy, ukazují, aktualizovaný

OnLeaks dále tvrdí, že Galaxy S23 bude měřit zhruba 146.3 x 70.8 x 7.6 mm, takže je o něco vyšší a širší než jeho předchůdce. Větší displej však mít nebude. OnLeaks tvrdí, že Galaxy S23 bude mít 6.1palcový panel jako u předchůdce. Displej pravděpodobně nabídne podporu 120Hz obnovovací frekvence, ale v tuto chvíli to nemáme potvrzeno.

Únik bohužel neodhaluje žádné podrobnosti o hardwaru Galaxy S23. Domníváme se však, že bude obsahovat připravovaný čip Snapdragon 8 Gen 2 od společnosti Qualcomm. Určitě vás budeme informovat, jakmile budeme mít přístup k dalším podrobnostem o hardwaru.

Co si myslíte o aktualizovaném designu Galaxy S23?? Líbí se vám nový modul fotoaparátu? Dejte nám vědět v sekci Комментарии и мнения владельцев níže.

Prostřednictvím: Digit

XDA “ Mobilní telefony “ První rendery Galaxy S23 ukazují aktualizovaný design modulu fotoaparátu

O autorovi

Absolvent literatury a lingvistiky se zájmem o vše, co se týká Androidu. Když nepíše o technologiích, tráví Pranob většinu času hraním League of Legends nebo číháním na Redditu.

SOURCE

Image:www.xda-developers.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS