První snímky Galaxy S23 S23 ukazují drobný redesign

první, galaxy, ukazují, redesign

Řada Samsung Galaxy S23 se možná přece jen dočká redesignu, i když jen drobného. Známý leaker Steve H. McFly, známější pod přezdívkou OnLeaks, se podělil o první rendery Galaxy S23 a Galaxy S23 a my jsme si hned všimli změny v uspořádání zadního fotoaparátu. Oba telefony mají na zadní straně tři fotoaparáty, které jednotlivě vystupují ze zadního panelu. Není zde žádný ostrůvek fotoaparátu jako u Galaxy S22 nebo Galaxy S22. Celou dobu jsme slýchali, že vlajkové lodě Samsungu příští generace budou vypadat stejně jako současné modely. Tato změna designu byla tedy nečekaná, ale nestěžujeme si.

Nejedná se samozřejmě o nový designový jazyk. Samsung jej používá již několik let, a to spíše u levných telefonů a telefonů střední třídy. Letošní model Galaxy S22 Ultra je však také vybaven podobnou soustavou zadních fotoaparátů. Společnost ji nyní zřejmě v příštím roce přenese i na modely vanilla a Plus, aby byl design napříč modelovou řadou konzistentní. To by ale také znamenalo, že Galaxy S23 Ultra bude vypadat stejně jako současný Ultra.

Navzdory přepracovanému designu fotoaparátu neočekáváme u modelů Galaxy S23 a Galaxy S23 zásadní vylepšení hardwaru fotoaparátu. Zvěsti ukazují na stejné senzory jako u současných modelů, ale možná s vylepšenými softwarovými algoritmy a optimalizací. Možná se tedy ještě dočkáme podstatného zlepšení kvality obrazu. Koneckonců, hardware fotoaparátu je pouze součástí kvality obrazu ve smartphonech.

Zdá se však, že u modelu Galaxy S23 Ultra je společnost Samsung připravena zahrnout 200MP primární zadní fotoaparát. Společnost údajně pracuje na třetí generaci 200Mpx řešení s názvem ISOCELL HP2. Jeho první generace fotoaparátu ISOCELL HP1 debutovala na začátku tohoto měsíce v telefonu Motorola Edge 30 Ultra, zatímco druhá generace ISOCELL HP3 se do telefonů ještě nedostala.

první, galaxy, ukazují, redesign

první, galaxy, ukazují, redesign

první, galaxy, ukazují, redesign

první, galaxy, ukazují, redesign

Upgrady Galaxy S23 se dostávají do popředí

První zprávy naznačovaly, že řada Galaxy S23 nepřinese oproti Galaxy S22 mnoho vylepšení ani změn. S postupem času se však do popředí dostávají další vylepšení. Bližší pohled na uniklé rendery odhaluje dva otvory pro mikrofon ve spodní části, po jednom na obou stranách portu USB typu C. To je navíc další na horní hraně. Samsung se možná snaží nabídnout lepší kvalitu zvuku u svých vlajkových lodí.

Mezi další údajná vylepšení Galaxy S23 patří novější SoC, vylepšený displej u modelu Ultra, větší baterie, rychlejší čtečka otisků prstů a hlavně vylepšené softwarové prostředí. Vzhledem k tomu, že do uvedení telefonů zbývá ještě čtyři až pět měsíců, je spousta času na další úniky a zvěsti. Budeme vás informovat o všech nejnovějších informacích o chystaných vlajkových lodích společnosti Samsung.

SOURCE

Image:www.androidheadlines.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS