Recenze Acer Swift 3 (AMD). Acer Swift 3 SF314

Acer Swift 3 nabízí úžasný výkon a výdrž baterie za levnou cenu

Tom’s Guide Verdict

Acer Swift 3 obsahuje úžasný výkon a skvělou výdrž baterie, ale jeho displej by mohl být jasnější.

Klady

 • Úžasná výdrž baterie
 • Silný výkon
 • Cenově dostupné
 • Lehká váha

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Cena: 649.99 CPU: AMD Ryzen 7 4700U GPU: AMD Radeon Graphics RAM: 8 GB Úložiště: 512 GB SSD Displej: 14-palcový, 1080p baterie: 11:09 Velikost: 12.7 x 8.6 x 0.Hmotnost 6 palců: 2.65 liber

Acer Swift 3 může být cenově dostupný notebook, který vám dává nejlepší třesk pro vaši babku, kterou hledáte. Nabízí neuvěřitelnou výdrž baterie, která vám vydrží po většinu vašeho dne, ať už je to v práci nebo ve škole. Nabízí také skvělý výkon díky CPU AMD Ryzen 7 4700U. Nemluvě o tom, že je to extrémně lehké a kompaktní, což usnadňuje přenášení s sebou. Jak moc? Jen 649. relativně dostupné. Pomocí jednoho z našich promo kódů Acer můžete získat ještě nižší cenu.

Tato recenze Acer Swift 3 však ukáže, proč je jeho displej úplně dokonalý pro streamování Netflix nebo Disney Plus. A s reproduktory umístěnými na dně notebooku můžete zvukový zážitek, který nemůžete nazvat pohlcujícím. Ale když vezmete v úvahu skvělý výkon a výdrž baterie, Acer Swift 3 je určitě jedním z nejlepších notebooků.

Acer Swift 3 (AMD): Cena, datum vydání a možnosti konfigurace

Testovaná jednotka Acer Swift 3 byla vydána začátkem tohoto roku a právě teď stojí 630 v Amazonu, diskontované od 679. Je dodáván s 14palcovým displejem 1080p, 2-GHz AMD Ryzen 7 4700u Octa-Core Processor, 8 GB RAM, 512 GB SSD a AMD Radeon GPU.

Pokud chcete ušetřit trochu peněz, možná budete moci najít základní model, který začíná na 619 a je dodáván s 14palcovým displejem 1080p, 2.3 GHz AMD Ryzen 5 4500U Hexa-Core Processor, 8 GB RAM, 256 GB SSD a AMD Radeon GPU. Tento konkrétní model je nabízen ve dvou různých barvách: stříbrné a růžové.

Acer Swift 3 založený na AMD vyšel 27. dubna 2020.

Pokud jste náhodou na trhu s něčím silnějším než náš model recenze, je zde verze 949. Získáte některé stejné specifikace jako náš model, jako je 14palcový, 1080p displej, 2-GHz AMD Ryzen 7 4700u, Octa-Core procesor a AMD Radeon GPU, ale upgradujete na 16 GB RAM a 1TB of of SSD.

Existuje také varianta Intel, kterou si můžete koupit, která stojí 699, a přichází s 14palcovým displejem 1080p, procesorem Intel Core i5-1035G1, 8 GB RAM, 512GB SSD a Intel UHD GPU.

Recenze Acer Swift 3 (AMD): Návrh

Acer Swift 3 má velmi jednoduchý design, s kovovou stříbrnou kapucí s logem Acer, které se téměř mísí ve středu notebooku. Stroj se skládá z hořčíku a hliníkového exteriéru.

Otevřete notebook otevřený více kovového vzhledu na palubě.- Dokonce i klíče klávesnice byly stříbrné a smíchané s okolním kovem. Naštěstí se klávesnice rozsvítí, což mi umožňuje vidět písmo o něco lepší, jinak by bylo obtížné zjistit, který klíč byl který který byl. Na balíčku najdete také čtečku otisků prstů s podporou systému Windows Hello.

S výjimkou relativně silného rámu spodního dna, kde se logo stříbro Acer leskne proti černé bradě, jsou zbytek rámy velmi tenký. Mezi palubou a obrazovkou je velmi dlouhý a úzký závěs, který obsahuje slovo „rychlý“ ve světlé barvě.

Acer Swift 3 (verze AMD i Intel) je super světlé a váží jen 2.7 liber, díky čemuž je o něco přenosnější než HP Envy 13 (2.8 liber). Acer Swift 3 měří 12.7 x 8.6 x 0.6 palců, takže je o něco silnější než závist HP (12.9 x 8.9 x 0.5 palců), která má o něco větší stopu.

Recenze Acer Swift 3 (AMD): Porty

Existuje slušný počet portů zahrnutých do Acer Swift 3.

Na pravé straně je slot pro zámek Kensington, USB typu 2.0 Port a Jack pro sluchátka. Má také indikátor nabití baterie. Mezitím má levá strana konektor DC, jeden port USB typu C, port HDMI a jeden typ USB 3.2 Port. Pod klávesnicí na pravé straně je malý obdélník, kterým je čtečka otisků prstů.

recenze, acer, swift, sf314

Recenze Acer Swift 3 (AMD): Displej

Acer Swift 3 má 14palcový displej 1080p, který je neuvěřitelně matný a plochý. Mohl bych říct, že se jen podívám na plochu, že barvy nebudou tak odvážné, jak by měly být.

Při sledování přívěsu pro galerii Broken Heart jsem poznamenal, že obrázek byl velmi svěží a jasný a bylo by to příjemné sledovat, ale tupost barvy opravdu odnesla z celého zážitku. Ve scéně předvádějící městskou krajinu mě vybledlý vzhled světla a barvy rozptyloval od toho, co jsem viděl. Vzhledem k tomu, že celý film má být o umění, je těžké si ji užít, když je barva tak nevýrazná.

recenze, acer, swift, sf314

Při pouhých 251 nits jasu, Acer Swift 3 nedosáhl ve srovnání s průměrem notebooku s 285-nit a 387 NIT HP Envy 13. Překonal však verzi Intel Swift 3, která dosáhla vrcholu na 224 nits.

Jak se dalo očekávat, produkce barev nebyla pro Acer Swift 3 skvělá. Podle našeho kolorimetru produkoval Acer Swift 3 62% barevného gamut SRGB, nedosáhl 66% Intel Swift 3 a klesl pod HP Envy 13 z 99%. Ani se nepřibližuje průměru kategorie 91%.

Acer Swift 3 (AMD) Recenze: klávesnice a touchpad

Acer Swift 3 má klávesnici s pěknou velikostí, která je slušná pro psaní, ale nepřichází s Numbadem a jeho odpočinek na dlaní je na malé straně (problém pro ty s většími rukama). Kliknutím na klíče však poskytly velmi příjemný zážitek.

Při provedení testu psaní na 10fastfingers.com, podařilo se mi zasáhnout 48 slov za minutu, což není daleko od mého průměru 53 WPM. Ale i když bylo snadné psát na notebooku, oblast odpočinku Palm byla malá, což vedlo k mému náhodnému kartáčování proti touchpad.

Vizuálně se všechny klíče prolínají s kovovou palubou a nepomohlo to, že písmo klíčů je v tmavě šedé, což způsobilo, že se trochu promíchalo do všech šedých/stříbrných. Nedostatek kontrastu by byl jednodušší, kdyby klíče měly více než jednu možnost jasu podsvícení.

Když jsem navigoval Windows 10, zjistil jsem, že stříbro Swift 3’s Silver 4.2 x 2.6-palcový touchpad nabízí extrémně přesné posouvání a ovládání kurzoru. Vizuálně si ani nevšimnete, že je tam, kdyby to nebylo pro odsazení kolem něj.

Recenze Acer Swift 3 (AMD): Zvuk

Reproduktory Acer Swift 3, které jsou umístěny na spodních stranách notebooku, poskytují zvuk, který je jednoduše průměrný. Když jsem poslouchal „nenávist mě“ od Blue říjen, všiml jsem si, že kytary zněly jasně a odvážně, včetně basů, které procházely přesně. Vokály však zněly tak nízko, skoro jako by někdo zakrýval ústa, zatímco se mi snažil zpívat. I s objemem na 100%, reproduktory nehrály žádnou hudbu velmi hlasitě, kterou lze křídou až na Swift 3 navrženo s reproduktory pro plnění dna.

ACER zahrnuje aplikaci pro zpracování zvuku DTS, která poskytuje určitá nastavení zvuku pro přizpůsobení. Jeho hlavní zvukové režimy jsou hudba, hraní, filmy a vlastní zvuk (kde ručně vyvážíte výšky, vokály a basy). Upřednostňoval jsem však zvuk s aplikací vypnutou, protože pro vokály a nástroje došlo k lepší rovnováze nad ostatními režimy.

Recenze Acer Swift 3 (AMD): Výkon

Tento Acer Swift 3, který běží na procesoru AMD Ryzen 7 4700U s 8 GB RAM, poskytoval vážnou rychlost pro multitasking. V jednom okamžiku jsem měl pět videí na YouTube probíhat současně při žonglování přes 50 karet Google Chrome, aniž bych vykazoval známky zpomalení.

Na Geekbench 4.3 Celkový test výkonu, Acer Swift 3 skóroval úžasný 19 163. Ještě není ohromen? AMD Swift 3 překročil nesmírně 14 641 skóre z Intel Swift 3 (10. gen Intel Core i5-1035G1U s 8 GB RAM), který skóroval a a 15 738 z HP Envy 13 (Intel Core i7-8565U a 16GB z RAM), a dokonce porazit průměr kategorie 14 197.

Swift 3 trvalo 11 minut, než přeložil 4K video na 1080p při našem testu ruční brzdy. Ačkoli to zní jako dlouho, překonalo to průměr notebooku hlavního proudu 20 minut a 33 sekund. Intel Swift 3 trvalo 21 minut a 26 sekund, zatímco HP Envy 13 trvala 23 minut a 38 sekund.

V našem testu přenosu souborů Acer Swift 3 zkopíroval 5 GB souborů rychlostí 462.7 megabajtů za sekundu, celkem 11 sekund, což jen stěží způsobí průměr kategorie 409.6 Mbps. Opět to rozdrtilo HP Envy 13, která má sazbu 363.5 Mbps.

Acer Swift 3 je dodáván s grafickou kartou AMD Radeon, která byla v průměru 79 snímků za sekundu na benchmarku závodních her Dirt 3. To překonává průměr notebooku hlavního proudu 47 snímků za sekundu a Intel Swift 3, který produkoval 44 snímků za sekundu (Yikes). Envy HP však zde získala vítězství, v průměru za 92 snímků za sekundu.

Recenze Acer Swift 3 (AMD): životnost baterie

Acer Swift 3 vás naprosto ohromí, jak dlouho to trvá na jednom poplatku. Zatímco nepřetržitě prochází web při 150 nits jasu, Swift 3 trval 11 hodin a 9 minut. Určitě vám to vydrží celý váš pracovní den a pak některé. Nabízí také rychlé nabíjení, takže za 30 minut poplatku můžete získat 4 hodiny používání.

AMD Acer Swift 3 letěl modelem Intel (7:31), stejně jako průměr kategorie 7:56. Mezitím HP Envy 13 (11:11) jen stěží porazil Acer Swift 3 o dvě minuty.

Recenze Acer Swift 3 (AMD): Webcam

Jsem opravdu ohromen tím, jak dobře webová kamera Swift 3 720p zvedla všechny mé funkce a tóny. Fotoaparát se nachází ve středu horního rámečku a má určitou nebezpečnost (standard pro většinu webových kamil na notebook), ale obrázek se z velké části zdál docela jasný.

Přestože osvětlení obrazu vypadalo příliš jasné a jas, který se na videohovorech příliš často bliká sem a tam, se kamera velmi dobře zvedla s zvednutím růžových tónů na tvářích a rtech.

Recenze Acer Swift 3 (AMD): Teplo

Acer Swift 3 zůstal docela v pohodě poté, co jsme streamovali 15minutové video na celé obrazovce 1080p. Spodní strana notebooku dosáhla 84.5 stupňů Fahrenheita, pobyt pod našim prahem pohodlí 95 stupňů. Střed klávesnice dosáhl 80.5 stupňů, zatímco touchpad zůstal na 76.5 stupňů. Nejžhavější bod notebooku byl umístěn na spodní straně, vlevo od větracích otvorů, a dokonce i pak zůstal pod naším prahem pohodlí 95 stupňů, jen se dostal na 87.5 stupňů.

Recenze Acer Swift 3 (AMD): Software a záruka

Acer Swift 3 přichází s domovem Windows 10, což není překvapením, protože to není obchodní notebook. Acer zahrnuje některé předinstalované aplikace, jako je Centrum péče, rychlý přístup, Acer Collections a App Explorer. Centrum péče a rychlý přístup nabízejí jedinečné funkce, jako je kontrola vaší záruky a umožnění rychlého nastavení pro modré světlo a takové. Mezitím jsou poslední dvě aplikace platformy, které Acer používá k agregaci softwaru třetích stran, který si můžete stáhnout.

Acer také předinstaloval různé aplikace, které lze považovat za bloatware, včetně Norton, ExpressVPN, Skype, Simple Mahjong, Spades, Spotify, mimo jiné. Acer také poskytuje některé rychlé odkazy na různé webové stránky, jako je Amazon a Rezervace.com.

Acer Swift 3 je dodáván s jednoroční omezenou časovou zárukou.

Recenze Acer Swift 3 (AMD): Verdikt

Acer Swift 3 nabízí úžasný výkon za svou cenu středního dosahu, s jeho CPU AMD Ryzen 7 4700U, dlouhou životnost baterie a lehký podvozek. Displej však není tak jasný, jak by měl být, a jeho reproduktory by mohly také používat více pep.

Pokud hledáte něco s jasnějším, barevnějším displejem a některými mocnými reproduktory, možná budete chtít vyzkoušet HP Envy 13, který běží za 799. Jinak tato recenze Acer Swift 3 ukazuje, že vám může poskytnout skvělý zážitek z notebooku a bylo by to obzvláště dobré pro ty, kteří se chtějí používat více pro práci a školu.

Acer Swift 3 (SF314-57-57bn) Recenze: tenké, světlo, cenově dostupné a ledové jezero, s Thunderbolt 3

Vážící méně než tři libry a pochlubit se procesorem Intel Ice Lake 10. gen, Acer Swift 3 balíčky ve spoustě funkčnosti a energie vzhledem k jeho 700 ceně nálepky.

Nejlepší dnes: Acer Swift 3 SF314-57-57bn

Díky svému štíhlému profilu a formovacímu faktoru peří a Acer Swift 3 obratně vyvažuje velikost, sílu, funkčnost a cena. Maloobchod za 700 a vážení asi dva a půl libry, Swift 3 je ládvebně cenově dostupný čtyřjádrový notebook. Zatímco jeho výkon ledního jezera je rozhodně uprostřed silnice, stojí na špičce se svými konkurenty bez obvyklého řevu chladicích fanoušků. Zahrnutí portů Thunderbolt 3 je pěkný bonus vzhledem k cenovému rozpětí Swift 3, ačkoli displej IPS je na dim.

Konfigurace

Acer nabízí širokou škálu notebooků Swift 3 v 15.6 palců, 14 palců a 13.3palcové konfigurace, spolu s modely Core i3, I5 a I7 v rozmezí od 8. genu Kaby Lake až po 10. gen lední jezero (nemluvě o jediné verzi AMD Ryzen 5). Na spodním konci spektra SWIFT 3 najdete konfiguraci jezera Kaby jezera Core i3 s lakomým 4 GB RAM a 128 GB pevného úložiště pro 480. Na horním konci se nachází 14palcový systém Whisky Core i7 Whiskey Lake s 8 GB RAM, 256 GB SSD a vyhrazená grafika Nvidia Geforce MX150 za 1 000.

700 (nebo 650 na místním mikrocentru odstranit nevýhodu) model Ice Lake, který recenzujeme, je v horní třetině rozsahu Swift 3:

 • CPU: čtyřjádrový procesor Intel Core i5-1035G1U Ice Lake
 • RAM: 8 GB LPDDR4 RAM
 • GPU: Intel UHD Graphics G1
 • Displej: 14-palcový 1920 × 1080 Full-HP IPS non-Touch
 • Úložiště: 512GB PCIE NVME SSD
 • Sítě: Wi-Fi 6 (802.11ax) s 2 × 2 mu-mimo
 • Rozměry: 12.58 x 8.54 x 0.63 palců
 • Hmotnost: 2.51 liber (bez moci cihel), 3.46 liber (s Power Brick)

Vypadá to jako solidní konfigurace na první pohled, s tím jasným a lesklým procesorem s 10. ledem ledem je určitě upozornění. Jsme také lákáni prostorným pohonem s pevným státem, zatímco rádio Wi-Fi 6 znamená, že tento Swift 3 bude připraven ve chvíli, kdy upgradujete na rychlejší, špičkový bezdrátový router. 8 GB RAM s nízkým výkonem DDR4 je pro notebook v tomto cenovém rozpětí poměrně standardní (i když by 16 GB byl pěkný bonus). Integrované jádro UHD Graphics G1 představuje (jak brzy uvidíme) podstatný krok z integrované grafiky UHD 620 Whiskey Lake, přičemž stále nedosahuje diskrétního výkonu s diskrétní grafikou v plném rozsahu.

Pokud jde o procesor Ice Lake Swift 3, budete muset zmírnit své očekávání. V našich počátečních testech Ice Lake jsme viděli CPU bodování vysokých značek, pokud jde o kódování videa a další úkoly náročné na CPU, ale k tomu dojde pouze tehdy, pokud výrobce poskytne volnou opěrku čipu. Relativně tenký, lehký a levný notebook, jako je Swift 3 míra řízení tepla.

Design

Pokud jde o to, naše ocelově šedá recenzní jednotka Swift 3 je, dobře, trochu na nudné straně, s dokonale plochým a bezúhonným hliníkovým víkem (s výjimkou loga Acer uprostřed), robustní závěs s „ Značka Swift ”vyrytá uprostřed (jemná, ale stylová) a pár zadních otvorů, které jsou vystaveny pouze tehdy, když je víko otevřené. Jinými slovy, nic o Swift 3 by se zvláště vyniklo na polici vašeho oblíbeného obchodu s velkými boxy.

To znamená, že budete pravděpodobně odpustit design Swift 3, jakmile jej vyzvednete a budete cítit, jak je to lehké. Váží jen vlasy na dvě a půl libry (nebo téměř tři a půl libry, pokud počítáte energetickou cihlu) a měření svelte 0.63 palců tlustý, Swift 3 se cítil skvěle v mých rukou. To, že jsem to v mém balení na den nevyhodil z kloubu.

Kromě toho je jediným dalším designovým prvkem Swift 3, který stojí za zmínku (kromě jejích displejů, které budeme na okamžik pokryt) je široký zářez na přední okraji notebooku, což usnadňuje otevřené víko o něco snazší.

Zobrazit

Displej 14palcového 14palcového displeje Acer Swift 3 vystoupí na pravou nohu díky jeho obléhavě tenkému 0.17 mm boční rámy, se spodním rámečkem, který je poněkud silnější (asi tři čtvrtiny palce). Samotná obrazovka se může pochlubit solidními pozorovacími úhly díky své technologii zobrazení IPS (přepínání v rovině), což znamená, že jas obrazovky se nezdá, než se nedívá, dokud se nebudete dívat ze strany pod úhlem větší než 45 stupňů.

recenze, acer, swift, sf314

Stejně jako u mnoha rozpočtových notebooků je však obrazovka na Acer Swift 3 trochu na dim a měří pouze 235 nits (nebo svíček) podle našich čtení. To je o něco méně než naše obvyklá nízko-voda 250 nits, ale stále je to ve standardním rozsahu jasu, které jsme viděli z notebooků v cenovém rozpětí Swift 3 Sub-000 cenových rozpětí. Během mého testování jsem zjistil, že displej Swift 3 na mých očích je přiměřeně snadný, zatímco v interiéru, i když se můžete ocitnout na obrazovku, pokud je na přímém slunečním světle.

Klávesnice, trackpad, reproduktory a doplňky

Klávesnice Acer Swift 3 se cítila docela pevná, pokud jde o vyjednávací notebooky. Cestování (nebo vzdálenost, kterou se daný klíč pohybuje, když je zasažen) bylo trochu na mělké straně, ale líbila se mi pevná, hmatatelný ráz uprostřed kláves a také osvěžující pružina odskoku. Klávesnice je také relativně tichá vzhledem k cenovému rozpětí Swift 3. (Napsal jsem tišší klávesnice, ale obvykle přicházejí v notebookech, které stojí stovky více než tento.)

Neměl jsem žádné problémy s trackpadem Acer Swift 3, který je soustředěn víceméně přímo pod kosmickým barem. Obecně řečeno, moje dlaně se netkály proti trackpadu, když jsem psal, ale i když jsem úmyslně přetáhl dlaně na trackpadu, měl jsem těžké přimět kurzor, aby se chvěl kolem.

Vestavěné stereofonní reproduktory Acer Swift 3 ve skutečnosti nejsou hrozné, a to něco říká, pokud jde o obecně nudný, cínový svět notebooků reproduktorů. Ve spojení s Acerovým zpracováním zvuku Acera Dva ovladače snižující se přinášejí přiměřeně podrobný zvuk, i když občas tenký a téměř žádnou bassovou reakcí. (Hej, neřekl jsem, že tyto reproduktory zněly skvěle.) Netřeba dodávat, že získáte mnohem lepší zvuk, pokud připojíte pár sluchátek nebo externích reproduktorů, ale integrované reproduktory Swift 3 udělají v špetce.

Sída těsně pod klávesnicí v pravém rohu je čtečka otisků prstů s podporou oken, po ruce pro odemknutí oken a přihlášení do kompatibilních aplikací s přejetím prstu. Během většiny testování jsem použil čtečku otisků prstů k přihlášení k mému účtu Windows. Čtenář téměř vždy rozpoznal můj otisk prstu při prvním pokusu a poté pokračoval v odemknutí oken v několika zlomcích sekundy.

Porty

Pojďme na pronásledování: Thunderbolt 3, zlato. Nevidíme často port Thunderbolt 3. perfektní pro dodávání napájení, připojení displeje 4K nebo 5K nebo přenos dat na až 40 Gbps. notebook v tomto cenovém rozpětí, takže jsme o tom určitě jazzováni.

Vedle portu Thunderbolt 3, který sedí na levém okraji Acer Swift 3, je USB 3.1 Port typu 1 typu A, stejně jako port HDMI v plné velikosti a port nabíjecího tvaru barelu.

Na pravé straně získáte USB 2.0 Typ-A port, kombo zvukový konektor a bezpečnostní slot pro notebook.

Chybí v Port Party: Čtečka mediálních karet. Vidíme to stále méně a méně často na notebookech a možná vám nebude záležet na tom, zda jste vykopali svůj digitální fotoaparát. Na druhou stranu stále používáme SD a MicroSD karty pro ukládání telefonů a Dash Cam. Možná je čas získat rozbočovač USB, aby vyplnil vaše potřeby připojení.

Obecný výkon

Vzhled může být klamný, a to platí zejména, pokud jde o výsledky Acer Swift 3. Je pravda, že skóre Swift 3 má tendenci sedět uprostřed smečky nebo nižší, ale Swift dosahuje těchto čísel, aniž by došlo k vysokým teplotám, které mnozí z jeho konkurentů s podobně ceny dělají. A ano, najdete lépe provádějící notebooky s formovým faktorem SWIFT 3, ale ne v jeho 700-ish cenových rozpětí.

PCMark 8

Náš první měřítko, PCMark 8, měří, jak CPU notebooku zpracovává takové každodenní úkoly, jako je prohlížení webových stránek, tabulka, online nakupování a videochat. Vzhledem k tomu, že většina domácích prací simulovaných PCMark 8 funguje dobře na jednom jádru procesoru, notebooky se čtyřmi nebo více CPU jádrami nemusí nutně získat nohu ve srovnání s levnějšími, dvojitými jádrovými systémy. Dokonce i nejnovější notebooky Ice Lake se mohou ocitnout s krkem a krkem s dvojitým jádrem whisky-lake-poháněným systémem.

Výsledek PCMark 8 o více než 2 000 obecně ukazuje na výkon s hladkými máslo a čtyřjádrový Acer Swift 3 toto skóre snadno rozdrví, spolu se všemi ostatními notebooky v našem srovnávacím grafu. Stojí za zmínku, že levnější, duální jádro Acer Aspire 5, zatímco přichází na druhém místě v našem grafu PCMark 8, do značné míry sedí se svými dražšími konkurenty v 3 000 plus klubu.

Ruční brzda

Náš procesor náročný na ruční brzdy zahrnuje kódování 30 GB MKV video do formátu souboru vhodný pro tablety Android. Je to test, který tlačí procesory notebooku na limit, stejně jako ten, ve kterém systém s nejvyššími jádry procesoru obecně vyhrává.

Při pohledu na naše výsledky se čtyřjádrový Acer Swift 3 obrátil na uspokojivý, ne-li přesně nastavený výkon na požáru. Jeho místo poblíž spodní části seznamu je trochu klamavé, vzhledem k tomu, jak blízko se to stalo čtyřmi jmenovitěmi notebooky I5, které test (mírně) dříve dokončily (mírně). Opravdu, místo toho, abych řekl, že Swift 3 přistál na pátém místě, bych to nazval více čtyřcestný kravatou na sekundu. Nahoře je lenovo Ideapad, který je silnější a těžší, a tak se snadněji vychladne, zatímco zaostávání za sebou je duální jádro Acer Aspire 5.

Stojí za zmínku, že na rozdíl od toho, co obvykle vidíme. a slyšíme. během našeho benchmarku ruční brzdy, fanoušci chlazení Swift během testu nikdy řval k životu, jmenovitě proto, že nemuseli. Rychlost procesoru SWIFT se nikdy nestala nad 2.87 GHz, který je hluboko pod jádrem I5-1035G1 maximálně 3.6GHz Boost Clock. Pro většinu testu (který může trvat až hodinu nebo déle), CPU Swift downsloval na asi 2.0 GHz.

Samozřejmě existuje skleněná polovina plná způsob, jak se dívat na skóre Swift 3 OK, ale ne-zmanící skóre ruční brzdy, což znamená Pot. a věřte mi, chladicí fanoušci na těch konkurenčních notebookech zněli jako proudové motory, když běhali Handbrake. Jinými slovy, Swift 3 poháněný ledem 3 možná nebyl rychlejší než jeho čtyřjádrové protějšky whisky jezera, ale je to pravděpodobně mnohem efektivnější, pokud jde o manipulaci s termály.

Cinebench

Další test náročný na CPU, náš Cinebench Benchmark měří výkon notebooku, protože vykresluje 3D obrázek v reálném čase. Vzhledem k tomu, že dokončení trvá jen několik minut, oproti hodině pro ruční brzdu, Cinebench dělá pěknou práci, když nám ukáže, jak notebook zpracovává krátké výbuchy aktivity při těžkém zatížení.

Acer Swift 3 se opět zatáče v tak představení, v podstatě svázané s jinými čtyřjádrovými notebooky Core i5 (i když toto čtyřjádrové whisky Lake Lenovo IdeaPad vypadá na druhém místě docela ostré), zatímco čtyřjádrem Core i7 HP Envy 13 sedí v horní části grafu. Přichází na poslední mrtvý poslední (nepřekvapivě) duální jádro Acer Aspire 5.

Stejně jako u benchmarku HandBrake, Acer Swift 3 udržoval svou chladnu s Cinebenchem, přičemž jeho procesor se vznášel kolem 2.3 GHz a jeho chladicí fanoušci mlčí. Swift 3 ve skutečnosti vstoupí na třetí místo, což hovoří o jednorázové účinnosti notebooku, která hovoří o jednorázové účinnosti notebooku na třetím místě. Takže znovu, ne nejrychlejší, ale docela možná nejúžasnější.

Dmark Sky Diver 1.0

Zatímco jeho integrovaná grafika Intel UHD Graphics G1 je krok nahoru od Graphics UHD GRAPHICS 620 GPU společnosti Acer Swift 3 není žádný herní notebook. To znamená, že jsme to stále chtěli vzít na točení s naším 3Dmark Sky Diver Benchmark, který měří herní a grafickou statečnost notebooku.

K našemu překvapení se Swift 3 podařilo zaznamenat poměrně působivé skóre Sky Diver. Skóre Envy 13 zapadá poněkud s jeho diskrétním GPU, ale stále je to významný skok na to, co obvykle vidíme z notebooků s Intel’s Integrated UHD Graphics 620 Core. Nezapomeňte, že neočekávejte, že uvidíte hladké vizuály z Fortnite, a to i na nejnižší předvolbě grafiky (zkusil jsem a snímková frekvence pravidelně ponořila do dospívajících), ale působivé skóre Sky Sky Divent Swift je dobře pro profesionální uživatele videa, které potřebují udělat Malá práce v Adobe Premiere.

Životnost baterie

Testujeme výdrž baterie smykem 4K videa pomocí filmu Filmy Actol Windows TV, s jasem obrazovky nastaveno na asi 250 nits (což znamenalo vytočit jas celou cestu nahoru v případě Swift 3) a objemu nastaveným na 50 procent. s připojenými ušími.

Poslední místo Acer Swift 3 stojící v našem odtokovém grafu baterie vypadá horší, než je. Se svou 47 watthodinovou baterií má Swift 3 jednu z nejmenších kapacit notebooků v našem kole, což je jeden ze způsobů, jak dokáže dosáhnout jeho nízké váhy za tak nízkou cenu. Ostatní notebooky v našem grafu mají buď větší baterie, ale těžší skořápky (jako je Acer Aspire 5), nebo mnohem větší cenovky (jako HP Envy 13). Pozoruhodnou výjimkou je pavilon HP X360, systém 2 v 1, který porazí Swift 3 asi 20 minut s menší 40 watthodinovou baterií. To znamená, že pavilon váží asi o libru více než Swift 3.

Sečteno a podtrženo

S jeho štíhlým a světelným designem, efektivním (ne-li hořícím) čtyřjádrovým výkonem a takovými doplňky jako port Thunderbolt 3 a podpora pro rychlý nový standard Wi-Fi 6, je cenově dostupně cenově dostupná Acer Swift 3 chytrá volba Pro produktivitu zaměřenou na rozpočet, kteří nechtějí být váženi. Máme naše dohady, jako je displej a výdrž baterie Middling, ale ty se zdají jako rozumné kompromisy vzhledem k formovému faktoru tohoto notebooku a 700 cenovnici.

Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ

Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ je domácí notebook Windows 10 se 14.00 palcový displej, který má rozlišení pixelů 1920×1080. Je poháněn procesorem Core i5 a přichází s 8 GB RAM. Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ balíky 256 GB úložiště SSD.

Možnosti připojení zahrnují Wi-Fi 802.11 AC a přichází s 1 porty USB, porty HDMI.

Od 29. května 2023 začíná cena Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ v Indii na Rs. 59 990.

Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ Cena v Indii

Cena názvu produktu v Indii
Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ notebook (Windows 11, 8 GB RAM, 512GB SSD, Intel Core i5-1240p, 12. gen, stříbro, 14.0 palce) 59,990 GBP
Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ notebook (Windows 10 Home, 8 GB RAM, 256 GB HDD, Intel Core i5, White, 14.0 palce) 127 276 GBP

Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ Cena v Indii začíná od 59 990 ₹. Nejnižší cena Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ je 59,990 GBP v Amazonu 29. května 2023.

Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ Úplné specifikace

Značka Acer
Modelka SWIFT 3 SF314-52G-55WQ
Cena v Indii 59,990 GBP
Modelové číslo 3 SF314-52G-55WQ
Série Rychlý
Rozměry (mm) 338.00 x 234.00 x 45.72
váha (kg) 1.7
Barvy Bílý
Operační systém Windows 10 Home
Baterie 4

Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ konkurenti

 • Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ 59,990

Porovnat

Acer Swift 3 SF314-52G-55WQ Recenze uživatele a hodnocení

Po nějaké hloubkové přezkumu jsem se rozhodl, že tento notebook bude vyhovovat mým potřebám. Vlastnil jsem to více než měsíc a zatím o tom nemohu říct špatné slovo. Dělám poměrně těžký vývoj webu a mírné hraní a to zvládne docela dobře. Funguje to pro hraní novějších her v nastavení s nízkým medicím, ale nikdy není hlasité. jen dost teplé, že by to nemělo být na klíně po delší dobu. Programy spouštění a načítání jsou rychlé odlehčení.Obecně běžím zatmění, mysql, několik dalších nástrojů Dev a hru současně. Zatím žádné stížnosti!

Obdržel to včera. Pěkný a lehký, snadno se utaje v tašce na notebook. Krásná lesklá obrazovka (přichází s ‚Gorilla Glass‘). Vynikající specifikace za cenu. Budu to používat pro školní práci, ale specifikace se zdají být vhodné pro lehké hry. Vřele doporučuji notebook.

Acer Swift 3 (2022) Recenze: Solidní notebook hlavního proudu, ale potřebuje větší baterii

Acer Swift 3 za 2022 je rychlejší než kdy jindy a má ostřejší displej, ale tyto upgrady přicházejí na úkor výdrže baterie.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat vývojáře XDA. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Rychlé odkazy

Acer Swift 3 je jedním z hlavních základů v sestavě notebooku společnosti a model 2022 přináší velmi velmi vítaná vylepšení, díky nimž je to skvělý notebook pro většinu lidí. Má spoustu představení se sérií Intel P, až po displej Quad HD a. potenciálně můj oblíbený aspekt. velmi dobrá webová kamera, díky které je ideální pro vzdálené učení nebo práci.

Není to bez jeho nedostatků, přičemž výdrž baterie je jednou z nevýhod, že bude mít tak výkonný procesor a ostrý displej, ale pokud nemusíte být příliš dlouho od výstupu, je to skvělé zařízení. Také bych rád viděl podporu uznání obličeje Hello Hello Hello, ale to zdaleka není nutnost.

Pro to, co nabízí, je Acer Swift 3 konkurenceschopná cena a přichází v elegantním balíčku, díky kterému je notebook, který můžete vzít kdekoli a nezískávat žádný divný vzhled. Nejedná se o notebook, který by vaši mysl vyhodil jakýmkoli konkrétním způsobem, ale pokrývá všechny základní potřeby, které byste očekávali, a dělá to velmi dobře.

Acer Swift 3 (2022)

Acer Swift 3 je notebook běžný s vysoce výkonnými procesory Intel a až na displej Quad HD.

Acer Swift 3: Ceny a dostupnost

Acer oznámil v březnu Swift 3 (2022), ale trvalo několik měsíců, než se spustil, s oficiálním spuštěním v červnu. Oficiálně notebook začíná na 849.99, ale ve skutečnosti najdete některé modely pro nižší než to, pokud se rozhlédnete kolem. Některé modely jsou k dispozici přímo od Acer, ale většinou je najdete také u Amazonu a dalších maloobchodníků.

Model ACER poskytnutý pro tuto recenzi je špičková konfigurace (viz níže uvedený list) a je oficiálně cena za 999.99. Některé peníze můžete ušetřit tím, že půjdete s menším 512 GB SSD, což je stále spousta úložného prostoru.

Acer Swift 3: Specifikace

Intel Core i7-1260p (12 jádra, 16 vláken, až 4.7GHz, 18MB mezipaměť)

Integrovaná grafika Intel Iris XE (96 EUS)

14palcový IPS, Quad HD (2560 x 1440), 210 dpi, 100% SRGB, až 300 nits, Acer ComfyView

321 x 210.8 x 15.9 mm, 1.25 kg

 • 2 x Thunderbolt 4/USB4 type-C porty (40 Gbps)
 • 2 x USB 3.2 Gen 1 typ-A (jeden vždy na nabíjení)
 • 1 x HDMI 2.1
 • 1 x čtečka karty microSD

Duální stereofonní reproduktory se zvukem DTS, Acer Trueharmony Dual Array Mikrofony s čištěním Acer.Hlas

Killer Wi-Fi 6e AX1675I Bluetooth 5.2

1080p Full HD MIPI Webcam s časovým snížením šumu

Design: Acer Swift 3 vypadá jako notebook

Pokud jde o vzhled, Acer Swift 3 je neuvěřitelně světský produkt, alespoň ve variantě, kterou jsem dostal. Acer oznámil, že přichází ve třech colorways. Dává to smysl, protože stříbrné notebooky jsou nejoblíbenější, ale prostě to vůbec nevyčnívá, což je něco, co si přeji, abych si přál, aby to udělalo více notebooků.

Ale jen proto, že to nevypadá jedinečně, neznamená to, že je to vůbec špatné. Notebook je vyroben z hliníku, který mu dává velmi prémiový pocit všude kolem. I když je utlumený, vypadá to čistě a elegantně. Jediná věc, která to dává pryč jako levnější zařízení, je plastový rámeček kolem displeje. A zatímco notebook je většinou vyroben z kovu, stále se cítí velmi lehký a váží kolem 2.75 liber a měření pouhých 15.9mm tenký. Zvednutí notebooku se cítí bez námahy a dokážu si snadno představit, že bych to přenesl v batohu bez velkého problému.

Kromě toho, že je poněkud obecný, pokud jde o to, jak to vypadá, jediná věc, na kterou mohu s tímto designem opravdu poukázat. To je však daleko od velkého obchodu a mám podezření, proč se to stane, že notebook je navržen tak, aby zvedl základnu, když otevřete závěs, položí klávesnici do pohodlnějšího úhlu a zlepšuje tok vzduchu. Podle mého názoru to je dobrý kompromis.

Když se rozhlédnete po notebooku, na levé straně najdete dva porty Thunderbolt 4, spolu s jedním portem USB typu A a jedním portem HDMI. Přál bych si, aby byly tyto přístavy o něco více rozšířeny, protože byste mohli mít nějaké potíže s zapojením periferií s oběma portů Thunderbolt současně, protože jsou tak blízko sebe. Toto je vedlejší poznámka, ale moje recenzní jednotka byla narážena, než se ke mně dostala, proto to vypadá, že víko se zakřivuje na pravé straně obrázku výše.

Levá strana má pouze jeden port USB typu A, konektor pro sluchátka a slot pro zámek Kensington. Jen se cítím, že jeden z Thunderbolt Ports mohl být na této straně, dokonce i o něco víc, ale není to velký problém.

Displej a webová kamera: 1080p webové kamery jsou konečně standardní

Acer Swift 3 je dodáván s 14palcovým displejem s poměrem stran 16: 9, což je pro sérii docela standardní. Vyšší displej by samozřejmě byl pěkný, ale v tomto cenovém rozpětí to není neočekávané a displeje 16: 9 stále dělají práci v pohodě.

Model 2022 přichází s velkým upgradem, což je zahrnutí panelu Quad HD poprvé. Stále se můžete rozhodnout pro displej Full HD a myslím, že budete v pohodě, ale pokud chcete něco trochu ostřejšího, je hezké vědět, že teď máte možnost. Myslím, že to musíte zvážit proti nákladům na výdrž baterie, které pocházejí z vyššího rozlišení. I když je to ostřejší, nemyslím si, že si většina lidí všimne rozdílu, a displej s plným HD použije méně energie, což je pravděpodobně něco, co je třeba s tímto notebookem zvážit, protože budeme diskutovat později.

Kromě rozlišení jsou dvě možnosti panelu podobné. Dosahují až 300 nitů jasu (podle Acer), což je více než dost pro použití v vnitřních použití, i když můžete mít nějaké potíže s prací pod přímým slunečním světlem. Acer také tvrdí, že displej pokrývá 100% barevného prostoru SRGB a na základě našeho testování, který se zdá, že je držen. Pokrývá také 70% NTSC a 76% Adobe RGB a DCI-P3.

Vlastně jsem cítil, že displej mohl být během mého použití trochu teplý, ale naše testování ve skutečnosti ukazuje, že je to trochu na skvělé straně. Bílý bod zůstává poměrně konzistentní na různých úrovních jasu a kontrastní poměr dosáhl vrcholu ve 1420: 1, což je docela solidní skóre. Navíc naše testování ve skutečnosti ukazuje, že jas může zvýšit na něco přes 340 nits, což je znatelně vyšší než Acerova tvrzení a rozhodně příjemné vidět.

Je skvělé mít takto webovou kameru.

Pro zvuk Acer používá pár stereofonních reproduktorů, což je pro toto cenové rozpětí poměrně standardní. Zní dobře a mohou se slušně nahlas, i když zvlášť nevyčnívají za svou úžasnou kvalitu. Budou dělat práci dobře, ale mohli by být také lepší.

Jedna z mých oblíbených věcí na tomto notebooku je přímo nad tímto displejem. Notebook má nyní webovou kameru 1080p a ze všech upgradů, které Acer mohl udělat s letošním iterací, jsem rád, že to bylo ono. Jsem vždycky rád, že v notebooku vidím vysoce kvalitní webové kamery a zdá se, že jsem jedním z mála lidí, kteří se tak cítili tak dobře před posledními dvěma roky. Jsem na videohovorech téměř každý den a je skvělé mít webovou kameru tuto dobrou vestavěnou. Na níže uvedené fotografii můžete vidět vzorek.

recenze, acer, swift, sf314

Samozřejmě je to stále notebooková webová kamera, takže byste od něj neměli očekávat svět a rozhodně to vypadá velmi měkčí. Ale v dobrých osvětlovacích podmínkách budete s tímto fotoaparátem vypadat docela dobře a v nejhorším případě je to stále pevné ve srovnání s většinou webových kamil minulosti. Dokonce to dávám přednost před 1080p webovou kamerou na Lenovo Yoga 6, kterou jsem nedávno zkontroloval, a to bylo už docela dobré.

Klávesnice a touchpad:

Mluvit o klávescích je něco, kde nejméně musíte říct, tím lepší je to obecně. Acer Swift 3 je naprosto v pořádku, a řekl bych, že je to dost chvály, ale není to nejlepší klávesnice venku. Zvyklo si to zvyknout z mé desktopové klávesnice (samozřejmě), ale po několika hodinách jsem opravdu neměl žádné hlavní problémy. Při testování po boku s Lenovo Thinkbook 13S Gen 4 (to je další recenze, kterou přijdu brzy), rozhodně se stalo patrné, o kolik pohodlnějšího notebooku Lenovo má psát. Klávesy se prostě cítí pohodlněji k tisku, zatímco Acer Swift 3 se může cítit trochu mělčí a je to těžší, když je zdola.

Ale jak jsem řekl, klávesnice na Acer Swift 3 je naprosto v pořádku a je také podsvícena, což je určitě vítáno, pokud často pracujete v temném prostředí. Řeknu však, že podsvícení je trochu nerovnoměrné, a protože je to tak podobné barvě jako samotných klíčů, může být někdy obtížné rozeznat některé symboly na některých klíčích, zejména během dne. Můžete to obejít pouhým vypnutím podsvícení, což vám také ušetří trochu baterie, takže to není obrovská dohoda. Senzor okolního světla by zde mohl pomoci a vypnout podsvícení, když kolem vás je více světla.

Jedna věc, kterou oceňuji, je směsicí tlačítka napájení se samotnou klávesnicí a Acer do ní zabudoval senzor otisku prstu. To je jeden z velkých upgradů z minulých modelů, které měly senzor otisků prstů poblíž touchpadu, který upřímně vypadal trochu ošklivě. Nyní to vypadá skvěle a senzor otisku prstu čte váš otisky prst.

Samotný dotyk je také asi tak dobrý, jak byste chtěli, aby to bylo. Mohu potvrdit, že nepříjemný hluk, který jsem slyšel s svou počáteční praktickou jednotkou. Opět, to je taková věc, kde nejmenší, tím lépe je to obecně, a v tomto ohledu nemám nic negativního.

Výkon: Intel 28W procesory jsou rychlé, ale výdrž baterie není skvělá

Zatímco jsem šel prakticky s Acer Swift 3 a Swift 5 začátkem tohoto roku, je to poprvé, kdy se opravdu chystám vyrovnat s testovacím výkonem a výdrží baterie na zařízení s procesory společnosti Intel P-Series. Tyto nové procesory mají 28W TDP a zjevně existují, aby poskytly Intel výhodu oproti Apple M1 a M2. Koneckonců, Intel zvyklý vyrábět 28 W procesorů výhradně pro konkrétní modely MacBook, takže nyní, když se Apple posunul dál, má smysl, aby byli k dispozici na strojích Windows.

Acer Swift 3 (2022) Intel Core i7-1260p

Surface Pro 8 Intel Core i7-1185G7

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 7 Intel Core i7-1260p

Moje jednotka je dodávána s Intel Core i7-1260p, a to znamená, že má 12 jádra a 16 vláken, což je pro velmi rychlý notebook napříč deskou. Při pohledu na níže uvedené grafy můžete vidět, že ve srovnání s notebooky s notebooky s procesory Intel Last Gen s 15W je velký skok a zdá se také, že funguje lépe než některé jiné notebooky se stejným procesorem. Je to všechno o chlazení, protože mnoho notebooků, které byly upgradovány na 28W procesory. Vytvářejí mnohem více modelů tepla než 15 W, takže použití stejného tepelného designu ve skutečnosti nefunguje.

Série intel p hoří baterií mnohem rychleji.

To je v souladu s mou osobní zkušeností, protože jsem nikdy nezjistil, že chci více výkonnosti. Všechno běží tak hladce, jak byste to mohli chtít, a více úkolů není vůbec problém, alespoň s 16 GB RAM. 8 GB by měl být pro většinu lidí v pořádku, ale pokud chcete mít mnoho otevřených karet, je to jedna věc, kterou budete chtít zvážit.

Problém je v tom, že s téměř dvojnásobkem TDP série Intel P hoří baterií mnohem rychleji. Pokud notebook jako Acer Swift 3 získá tyto nové procesory a nedochází k doprovodnému zvětšení velikosti baterie (což není), výdrž baterie bude trpět. Je to pro mě trochu různorodé, ale obvykle, výdrž baterie na Acer Swift 3 visí asi 3 a půl hodiny, což je sotva, aby mě vydrželo ráno v práci. V nejlepším případě, během lehčího dne jsem z toho dostal 4 hodiny a 11 minut a v nejhorším případě jsem jen asi 3 hodiny, když jsem opustil jas, který po delší dobu nechal na 100% na 100%. Není to opravdu skvělé, pokud potřebujete být celý den mimo odbytiště.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS