Recenze Apple iPhone SE (2022): Malá velikost, velká hodnota. iPhone SE 128 GB

Recenze Apple iPhone SE (2022): Malá velikost, velká hodnota

IPhone SE (2022) je nejmenší a nejlevnější zbrusu nový iPhone, který si můžete koupit. Navzdory své nízké ceně a čistě anachronistické velikosti má SE stejný procesor uvnitř jako mnohem dražší iPhone 13 a iPhone 13 Pro, což z něj činí pokušení pro každého, kdo chce ušetřit peníze.

Pokud si vyberete malý iPhone, budete však muset udělat nějaké kompromisy a zjistili jsme, zda to všechno stojí za to.

Design iPhone SE (2022)

Pokud jste někdo, kdo potřebuje všechny kolem vás, aby věděl, že máte nejnovější a největší telefon, pak vám design iPhone SE (2022) nebude dělat žádné laskavosti. Technika společnosti Apple pro rozpočtové telefony je vzít starý telefon. v tomto případě iPhone 8. a naplnit jej aktualizovanými interními zařízeními. Skleněné a zaoblené hliníkové strany jsou tam, na zadní straně je pouze systém s jedním kamerou a má na přední straně senzor otisku prstu dotyku ID. Stručně řečeno, telefon vypadá jako iPhone před mnoha lety.

Není to nejhorší věc. IPhone SE (2022) má několik výhod oproti modernějším modelům iPhone a nejzřetelnější je velikost. Toto je jeden z nejmenších smartphonů, které si můžete koupit dnes, a jako takový lze jej snadno použít velmi snadno. Sklouzne do většiny S a protože je to jen 7.3mm tlustý a 144 gramů, sotva si všimnete, že je tam. Pro přenositelnost a pohodlí neexistuje žádný jiný telefon jako iPhone SE dnes. Miluji také zakřivený podvozek; Na rozdíl od čtvercového podvozku iPhone 14 je tak pohodlné uchopit.

Mnoho lidí naříká swap Apple z technologie Touch ID do ID ID a používání iPhone SE (2022) vám připomíná proč. Senzor otisků prstů je velmi rychlý a spolehlivý, dokonce i s vlhkými nebo mastnými prsty a je použitelný za všech světelných podmínek. Je opravdu snadné lokalizovat bez pohledu nebo dokonce upravit přilnavost na telefonu. Je to vynikající a zůstává radost používat. Jeho přítomnost však přichází s námi. rámečky. Skvělé, velké rámy.

IPhone SE je tak pohodlně uchopit, na rozdíl od iPhone 14.

Je to aspekt iPhone SE (2022), který mi připadal nejtěžší překonat, protože nevyužitý prostor nad a pod obrazovkou se v roce 2023 cítí zcela zbytečný. Obrazovka je malá, jak je, ale rámy způsobují, že se při psaní cítí omezující a sledování videa je daleko od pohlcujícího a příjemného zážitku, který je na telefonu s velkou obrazovkou. Zvyknete si na to, ale vzhledem k tomu, že tam jsou desítky alternativních telefonů, které nemají obrovské rámy, vždy existuje myšlenka, že se s tím nemusíte vůbec vyrovnat.

K dispozici jsou tři barvy. jasná červená barva produktu, půlnoci a hvězdné světlo a její teplá stříbřitá barva, kterou vidíte na telefonu v naší recenzi.

iPhone SE (2022) displej

IPhone SE (2022) má 4.7palcová sítnice HD obrazovka, s rozlišením 1334 x 750 a technologií skutečné barvy tónu společnosti Apple. Malá velikost a skromné ​​rozlišení mu dávají hustotu pixelů 326PPI, která odpovídá hustotě pixelů dalšího nejlevnějšího nového iPhone Apple, iPhone 11. Je to však na kterémkoli z posledních modelů, které mají ostřejší hustotu pixelů o 476ppi.

Není divu, že se obrazovka cítí malá, pokud jste zvyklí téměř na jakýkoli jiný moderní smartphone, ale kvalita a vynikající přesnost barev na obrazovce iPhone SE (2022) zajišťuje, že nikdy nevypadá úplně špatně. Je to výrazně lepší než obrazovky, které najdete na mnoha levných telefonech Android. Byl jsem také překvapen, když jsem zjistil, že je to skvělé pro hraní her, jakmile jste se naučili ignorovat velikost obrazovky.

PRAVDA o iPhone SE! Kamera, baterie, výkon [4K]

Občerstvení 60 Hz je možná nejvíce zklamáním. Mnoho telefonů s Androidem přibližně stejnou cenu jako iPhone SE (2022) má vyšší obnovovací frekvenci, což vede k plynulejšímu posouvání a menší únavě očí. To dělá rozdíl, a pokud jste byli zvyklí na vyšší obnovovací frekvenci, návrat zpět k dolnímu je otřesný. Pokud jste však neměli to potěšení používat obrazovku 90 Hz nebo 120 Hz, nebude to problém. Konečně, obrazovka není příliš jasná a boje venku za slunečního světla. Je to v pořádku.

IPhone SE (2022) výkon a software

Neexistuje žádný způsob, jak je to jednoduchý fakt: baterie iPhone SE (2022) je příliš malá na to, aby udržovala krok s bionickým čipem A15. Je to zdaleka největší úvaha pro potenciální kupce. Pokud potřebujete telefon vydržet celý den s vyšším než průměrným použitím (což znamená aplikace, video, hry, fotografie a hovory, většinou na 4G nebo 5G), pak iPhone SE (2022) nebude držet krok. Hry mohou okrádat baterii o 20% za méně než hodinu a dokonce i při mírném použití na Wi-Fi neočekávejte více než jeden den z baterie iPhone SE.

V krabici nedostanete nabíječku a telefon podporuje až 20 W nabíjení kabelového. Apple říká, že své vlastní kompatibilní nabíječky převyšují baterii až do 50% za 30 minut, ale na plné nabití budete potřebovat až 75 minut. Je zde bezdrátové nabíjení pomocí standardu Qi, ale žádné magsafe a bezdrátové nabíjení běží pomaleji než kabelové nabíjení.

Baterie iPhone SE (2022) je příliš malá.

Úložný prostor je také dalším velkým hlediskem. Nejlevnější iPhone SE (2022) přichází s 64 GB interního úložného prostoru, a to je velmi malé podle moderních standardů. iOS zabírá nejméně 10 GB samo o sobě a hry jako Diablo Immortal mohou udělat totéž, takže je snadné vidět, jak rychle 64G zmizí. Je lepší koupit jeden s více úložným prostorem nebo být připraven platit za úložiště iCloud v budoucnosti a pravidelně smazat aplikace, fotografie a další obsah.

Také jsem si všiml, kdy je iPhone SE (2022) blízko svého limitu skladování, životnost baterie trpí ještě více. Ve skutečnosti neexistují žádné nevýhody, které by se rozhodly pro 128 GB nebo 256 GB verzi, mimo vyšší počáteční cenu.

fotoaparát iPhone SE (2022)

IPhone SE (2022) má jediný 12megapixel, f/1.8 širokoúhlý fotoaparát, kompletní s Apple Smart HDR 4 a Deep Fusion Technology-plus optická stabilizace obrazu. Můžete zaznamenat při rozlišení 4 kB při až 60 snímcích za sekundu a existuje možnost rozšířit dynamický rozsah při nižších snímcích snímků. Neexistuje však žádný noční režim a režim portrétu je omezen na přidání rozmazaného pozadí na fotografie lidí. Fotoaparát selfie má 7MP a režim portrétu plus 1080p nahrávání videa.

Je to dobrý příklad toho, jaký by měl být základní kamera smartphonu, protože to pořizuje dobré fotografie za pravidelných podmínek a slušných fotografií za slabého světla. Nemá speciální funkce, jako je širokoúhlý fotoaparát nebo optický zoom, takže je zde limit kreativní zábavy, kterou s ní můžete mít. Kamera jsme však postavili proti telefonním telefonním telefonním telefonům s více kamerami a iPhone SE (2022) více než drží své vlastní.

Vrácení do iPhone SE (2022) na týden na začátku roku 2023 byl zajímavý zážitek. Aktualizováno na iOS 16.2, chtěl jsem zjistit, zda software jakýmkoli způsobem ovlivnil dříve špatnou výdrž baterie, a jsem rád, že se v průběhu naposledy použije mírně vylepšený. Stále to není skvělé a já jsem to nedostal, aby vydržel déle než jeden den, ale to je zlepšení dříve, když jsem se snažil dostat se k tomuto bodu i se základním použitím.

Ale abych byl jasný, stále to není telefon vhodný pro těžké použití. Pokud například sledujete 30minutové video na YouTube při 1080p, baterie klesne asi o 8%. Streamujte hudbu a používejte aplikace po hodinu a klesá asi o 15%. Drobná kapacita baterie znamená, že před potřebou nabíjení nikdy nepřinese dny používání, ale zdá se, že zdokonalení v softwaru vytěží maximum z jeho schopností. Stále to však není telefon pro „napájecí“ uživatele.

IPhone SE (2022) zpracovává iOS 16.2 Bez problému a funguje to, jak očekáváte, že bude iPhone: hladký, rychlý a spolehlivý. Kamera je dobrá a ve testu proti iPhone 14 Plus fungovala velmi dobře, kde jsem upřednostňoval tón jeho fotografií. Totéž to udělalo, když bylo testováno proti Samsung Galaxy A53 se systémem s více kamerami. Držení takového malého telefonu je stále novinou, ale když je tolik moderního online života založeno. To znamená, že to není jen baterie, která brání iPhone SE (2022) z moderního telefonu přátelského pro média.

IPhone SE (2022) má určitě své místo a nepochybně se na některé přitahuje, ale krátká výdrž baterie a velikost malé obrazovky jsou i nadále omezujícími faktory pro lidi, kteří chtějí sledovat videa a hrát hry na svých telefonech. Pokud se Apple v budoucnu rozhodne pokračovat v linii iPhone SE, které zpochybňují zvěsti, tyto aspekty vyžadují vážnou pozornost, pokud má telefon zůstat relevantní.

IPhone SE (2022) Cena a dostupnost

Apple iPhone SE (2022) je nyní k dispozici prostřednictvím online a maloobchodních prodejen Apple a většiny dopravců. 64 GB verze stojí 429, verze 128 GB je 479 a model 256 GB je 579. Mezi nimi neexistují žádné rozdíly od množství interního úložného prostoru.

Apple iPhone SE (2022) Recenze: Jednoduše nemůžete najít lepší telefon za tuto cenu

Jason Cipriani sídlí z krásného Colorada a za posledních 13 let pokrývá technologické zprávy a kontrolují nejnovější gadgety jako novináře na volné noze. Jeho práci najdete po celém internetu a v tisku.

Jason Cipriani sídlí z krásného Colorada a za posledních 13 let pokrývá technologické zprávy a kontrolují nejnovější gadgety jako novináře na volné noze. Jeho práci najdete po celém internetu a v tisku.

Apple iPhone SE (2022)

výhody a nevýhody

 • Nadčasový design
 • Skvělý fotoaparát
 • Působivý výkon
 • Cena
 • 5G

Tato recenze byla původně zveřejněna 15. března 2022 a byla aktualizována 2. prosince 2022.

Jsem vinen z toho, že trávím příliš mnoho času posedlí nad nejnovějšími trendy smartphonu, hledám funkce, které se budou formovat a měnit způsob, jakým mnozí z nás žijí v blízké budoucnosti.

Apple vyladil recept, který je iPhone SE, zlepšil se na telefonu, který již byl krádež.

Problém s touto linií myšlení spočívá v tom, že vynechal celý segment uživatelů. Uživatelé, kteří se nestarají o to, aby měli nejlepší technologii, ale jednoduše chtějí telefon, který jim dá způsob, jak komunikovat s prací, blízkými a přáteli v příštích několika letech, aniž by to stálo štěstí.

Tam přichází iPhone SE Apple. Apple oznámil v březnu iPhone pro třetí generaci, a dokonce i poté, co zbytek roku 2022 téměř prošel, nejnovější model iPhone SE stále drží své vlastní. Edice iPhone SE 2022 začíná na 429.- o 30 cenových zvýšení oproti předchozí generaci.

Strávil jsem pár týdnů pomocí iPhone SE jako svého hlavního telefonu v březnu a kromě toho, že jsem se musel přizpůsobit od iPhone 13 Pro Max a jeho masivní (ve srovnání) 6.7palcový displej, užil jsem si návrat k menšímu, zvládnutelnějšímu iPhone. Pokud chcete verzi TL; DR, která nevrhne recenzi, řeknu to prostě: iPhone SE je léčba k použití.

Pokud chcete všechny detaily drsné, dobře, pak pokračujte ve čtení.

Design

O designu iPhone SE není moc co říci. Je to stejný design jako iPhone SE 2020, který používá stejný design jako iPhone 8. Jako obnovovač se promítá do iPhone se 4.7palcový displej sítnice s rozlišením 1334×750.

Nad a pod displejem existují velké rámy, které slouží jako připomínka toho, jak jsme zkazili displeje, které rozšiřují hranu k okraji v moderních designech iPhone.

„Chin“ pod displejem je ikonický tlačítko Apple Home s Touch ID, který se používá k odemknutí telefonu, schválení nákupů Apple a přihlášení do aplikací.

Nejlepší levné telefony, které si můžete koupit

Balking na nejnovější vlajkové lodě Apple a Samsung? Zvažte jednu z těchto dostupných alternativ.

„Čelo“ nad displejem je místem, kde je umístěna 7megapixelová facetimová kamera, spolu s sluchátkem. Obklopující celé zařízení jsou zaoblené hrany, další kontrast k designu čtvercové hrany iPhone 13.

Na pravé straně iPhone SE je boční tlačítko, které se používá k zapnutí/vypnutí a probuzení nebo zamknutí telefonu. Na levé hraně je místo, kde jsou umístěny tlačítka hlasitosti a hlasitost, spolu s přepínačem ztlumení. Na dně telefonu je osvětlovací port pro nabíjení nebo synchronizaci telefonu.

Na zadní straně iPhone SE je jediný 12-megapixelový široký fotoaparát a blesk. Zadní panel a zobrazení telefonu používají stejné sklo, jaké se používá na zadní straně iPhone 13.- které Apple tvrdí, že je nejtěžší sklo používané na smartphonu. Abych byl jasný, není to stejné sklo keramického štítu, které se používá na obrazovce iPhone 13.

IPhone SE je k dispozici ve třech různých barvách. Je půlnoc (černá), hvězdná světlo (bílá) a produkt (červená). Použil jsem verzi Starlight a opravdu se jí líbí.

Jeden aspekt iPhone SE, který si přeji, aby se Apple změnil, je přidání Magsafe do zadní části telefonu. Magsafe se proměnila v funkci, která se týká více než jen prostředku k nabíjení iPhone. Existuje velké množství příslušenství, které pracují s Magsafe, jako je vlastní peněženka Apple Magsafe. Momentové připojení k telefonům Magsafe pro fotografii nebo nespočet případů, které nyní existují pro iPhone 12, iPhone 13 a iPhone 14.

Výkon

Zatímco design iPhone SE je něco, co jsme všichni viděli, to, co je uvnitř nejnovějších iPhone SE, je velká změna. S iPhone SE použil Apple stejný procesor.- Bionic A15.- to je uvnitř sestavy iPhone 13. Novější sestava iPhone 14 používá bioninický procesor A16, ale to neznamená, že A15 je pomalý nebo zastaralý.

Bionic A15 je 6jádrový CPU, se 2 jádry výkonu a 4 jádra účinnosti. Má také čtyřjádrový GPU a 16jádrový nervový motor. Apple nezveřejňuje ani nemluví o množství paměti ve svých mobilních zařízeních, ale mohu potvrdit, že iPhone SE má 4 GB paměti.

Nejlepší příslušenství Magsafe: Nejlepší volby pro iPhone 12 a 13

Chcete vyzkoušet technologii iPhone Magsafe, ale nejste si jisti, kde začít? Dosud vám ukážeme některé z našich oblíbených doplňků.

Nejsem velkým fanouškem používání benchmarků k určení celkového výkonu zařízení, ať už jde o počítač, tablet nebo smartphone. Byl jsem však zvědavý, jak výkon iPhone SE ve srovnání s iPhone 13 Pro Max.- vzhledem k tomu, že mají stejný procesor.- stejně jako Pixel 6 Pro s procesorem první generace Google Tensor.

Provedl jsem test CPU v Geekbench 5 na všech třech zařízeních. V době, kdy byl vydán, se iPhone SE držel proti Pixel 6 Pro a iPhone 13 Pro Max. Pixel 6 Pro skóroval 932 pro test s jedním jádrem a 2 139 pro vícejádrový test. IPhone 13 Pro Max skóroval 1 741 a 4 316. IPhone SE měl skóre 1 731 a 4 466 pro stejné a vícejádrové testy. Dát to jiným způsobem.- iPhone SE je téměř dvakrát tak rychle než 899 pixel 6 Pro, vlajkový telefon Google. Pokud to nestačí na to, abych na vás zapůsobilo, dovolte mi, abych to řekl ještě jiným způsobem. 429 iPhone SE je stejně rychlý jako Apple iPhone 13 Pro Max.

Pro srovnání, iPhone 14 Pro Max zaznamenal 1 856 při testu s jedním jádrem a 5 375 při testu s více jádry. Očekává se však, že iPhone SE není tak rychlý jako procesor současné generace. Avšak ve srovnání se skóre Pixel 7 Pro pro vícejádrové a 3 059 pro vícejádrové pro více jádra, iPhone SE stále běží kruhy kolem tenzorového čipu druhé generace Google Google Google.

Moje osobní zkušenost potvrzuje, že iPhone SE byl stejně rychlý jako iPhone 13 Pro Max (můj hlavní telefon v té době). Je to nejen patrné v tom, jak rychlé aplikace jsou otevřeny nebo při multitaskingu, ale také při změně mezi režimy fotoaparátu, například.

Další výhodou používání A15 Bionic v iPhone SE je přidání 5G připojení. Konkrétně dostanete sub-6 5G, a ne mmwave. Nevím, jaký dopad má 5G na výdrž baterie pro iPhone SE, protože ATT stále nespustil 5G, kde žiji.

I když nedostatek mmwave může být pro některé zklamáním, souhlasím s editorem zaměstnanců ZDNet June Wan, který psal o nedostatku mmwave na iPhone SE není velký problém. Pokud byla iPhone SE dvojnásobná cena, určitě. Ale v 429, nedostatek mmwave není problém. Pro ty, kteří jsou obeznámeni, je Mmwave nejrychlejší příchutí 5g, která je v současné době k dispozici, ale zavádění bylo pomalé a sporadické a vyžaduje, abyste byli velmi blízko věži a často ho brzdí okna nebo dokonce stromy.

Osamělý 12megapixelový fotoaparát není žádný úsek. Zatímco Apple negradoval hardware sám, fotoaparát těží z A15 Bionic Processor a jeho procesor obrazových signálů. Konečným výsledkem je fotoaparát, který pořizuje jasné a svěží fotografie bez pohrávání s nastavením. Otevřete fotoaparát, vyfoťte se a sdílejte.

S tímto telefonem jsem pořídil spoustu obrázků a mohu upřímně říci, že jsem nebral, kde jsem se cítil, jako by zážitek z kamery nebyl na stejné úrovni jako iPhone 13 Pro Max, s upozorněním, že Pro Max má tři kamery Pro svobodný objektiv iPhone SE. Místo toho, abych vám ukázal obrázky náhodných každodenních předmětů nebo nudných fotek s jídlem, sdílím tento jeden z mých psů.

7-megapixelový facetime fotoaparát je také jasný a ostrý. Byl jsem ohromen tím, jak jasný z obrázku se objevil v testech FaceTime s mou ženou.

Pokud jde o výdrž baterie, Apple uvádí, že ve srovnání s iPhone IPhone SE ve druhé generaci SE přidal asi dvě hodiny použití na baterii iPhone SE. To odpovídá 15 hodiny přehrávání videa ve srovnání s 13 hodinami předchozího modelu.

Nejlepší baterie Magsafe

Tech Apple Magsafe byla integrována do odnímatelných baterií. Toto jsou vaše nejlepší volby.

Podle mého použití nebyla výdrž baterie nikde blízko tomu, co nabízí iPhone 13 Pro Max, ale to se dá očekávat. Baterie v iPhone SE 2022 je 1 624 mAh, zatímco baterie v iPhone 13 Pro Max je neuvěřitelných 4 352 mAh. Pro informaci, baterie iPhone SE 2020 je 1 821 mAh.

To znamená, že jsem byl schopen získat více než 3 hodiny času na obrazovce během testování během typického dne, než jsem musel sáhnout po své nabíječce. Je to dost dobré pro někoho, kdo nežije v telefonu, neustále kontroluje sociální média, zprávy nebo e.mail. Pokud se považujete za uživatele napájení, pravděpodobně zjistíte, že výdrž baterie iPhone SE chybí.

Přál bych si, aby Apple narazil na základní úložiště z 64 GB na 128 GB, zejména s nárůstem ceny. Místo toho můžete získat 64 GB za 429, 128 GB za 479 a 256 GB za 579.

Sečteno a podtrženo

Aktualizace Apple provedené na iPhone SE přináší to aktuální s moderní technikou, pokud jde o výkon a 5G připojení, částečně díky A15 Bionic. Je to telefon, který právě běží iOS 16 a bude i nadále dostávat aktualizace iOS na příštích několik let.

Apple vyladil recept, který je iPhone SE, zlepšil se na telefonu, který již byl krádež. Ať už spravujete flotilu pracovníků, které potřebujete k vybavení iPhone, nebo jste prostě někdo, kdo má rád menší iPhone, je iPhone SE snadná volba. Jednoduše nemůžete najít lepší telefon za tuto cenu.

Stojí za to iPhone SE (2022)?

Aktualizace Apple provedené na iPhone SE přináší to aktuální s moderní technikou, pokud jde o výkon a 5G připojení, částečně díky A15 Bionic. Je to telefon, který právě běží iOS 16 a bude i nadále dostávat aktualizace iOS na příštích několik let. Apple vyladil recept, který je iPhone SE, zlepšil se na telefonu, který již byl krádež. Ať už spravujete flotilu pracovníků, které potřebujete k vybavení iPhone, nebo jste prostě někdo, kdo má rád menší iPhone, je iPhone SE snadná volba. Jednoduše nemůžete najít lepší telefon za tuto cenu.

Apple iPhone SE 128 GB půlnoc

Neuvěřitelně silný čip. Skok v životnosti baterie. Rychlé 5G připojení (1). Superstar Camera. Vše v.přátelské 4.7palcový design vyrobený pro vydržení. Neuvěřitelně výkonné aplikace A15 Bionic Chip načítají v blesku. A funguje to společně s vylepšenou baterií a iOS pro zvýšení výdrže baterie. Čip, který téměř přináší větší rychlost. více neuvěřitelně mocný čip. Skok v životnosti baterie. Rychlé 5G připojení (1). Superstar Camera. Vše v.přátelské 4.7palcový design vyrobený pro vydržení. Neuvěřitelně výkonné aplikace A15 Bionic Chip načítají v blesku. A funguje to společně s vylepšenou baterií a iOS pro zvýšení výdrže baterie. Čip, který přináší větší rychlost téměř všemu, co děláte. Baterie, která dodává až 15 hodin přehrávání videa (2) 5G, nyní na SE. Od FaceTime volání v HD až po hraní hráčů, 5G způsobuje, že se všechno cítí rychle a bezproblémové, když jste na cestách. Rychlejší stahování. Rychlejší streamování. Rychlejší hraní. Méně zpoždění. zábava. Lepší výkon kapky.(3) Ochrana před přezdívkou a škrábancemi. Odolnost vůči kávě, čaji a úniku nealkoholických nápojů. Dokonce i prach.(4) Cool s zakopnutí. Díky odolnému designu a supertough skla, přední a zadní části. V pohodě s úniky. Díky neuvěřitelnému odolnosti vody. Fotoaparát, na který okamžitě kliknete. Smart HDR 4 dělá každou část vašeho obrázku. tváře, místa, všechno. vypadat báječně. Zřeknutí se odpovědnosti: (1) Požadovaný datový plán. 5G a LTE jsou k dispozici na vybraných trzích a prostřednictvím vybraných nosičů. Rychlosti jsou založeny na teoretické propustnosti a liší se v závislosti na podmínkách a nosiči místa. Podrobnosti o podpoře 5G a LTE kontaktujte svého dopravce a viz Apple.com/au/iPhone/buněk. (2) Všechny nároky na baterii závisí na konfiguraci sítě a na mnoha dalších faktorech; Skutečné výsledky se budou lišit. Baterie má omezené nabíjecí cykly a může být nakonec nutné je nahradit poskytovatelem služeb Apple. Životnost baterie a cykly nabíjení se liší podle použití a nastavení. Viz Apple.com/au/baterie a jablko.com/au/iPhone/baterie pro více informací. (3) Ve srovnání s iPhone SE (2. generace). (4) iPhone SE (3. generace) má hodnocení IP67 podle standardu IEC 60529 (maximální hloubka 1 metru po dobu až 30 minut). Odolnost proti stříkající vodě a prachu není trvalé podmínky a odpor by se mohl snížit v důsledku normálního opotřebení. Nepokoušejte se nabíjet mokrý iPhone; Pokyny k čištění a sušení naleznete v uživatelské příručce. Poškození kapalin se nevztahuje na záruku, ale můžete mít práva podle práva spotřebitelů. Méně

Přihlaste se hned

K dispozici pouze na zúčastněných kreditních kartách. Pokud ještě nemáte kreditní kartu GEM pro GEM, můžete se přihlásit online za pouhých 10 minut.

Zažádat online

Máte již kreditní kartu GEMTIDE GEADITY GEM? Skvělá zpráva! Právě jste připraveni na nakupování bez zájmu. Jednoduše navštivte místní obchod nebo nakupujte online.

Zeměpisná šířka zdarma. Podmínky, podmínky a poplatky

Platí úroky podle podmínek zeměpisné šířky, poplatky a poplatky. K dispozici pouze schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Apple, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován v 25.90% str.A. Poplatek za službu účtu 9.Platí 95 za měsíc. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Viz webové stránky produktu prostřednictvím www.LatitudeFinancial.com.AU/ Credit-Cards/ pro více informací o podmínkách, poplatcích a poplatcích. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online. Stejné měsíční platební plány Payable ve 24, 36, 50 nebo 60 rovné měsíční platby (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení). Pokud je stejný měsíční platební plán (splátka bezúrovňová propagace) po dobu kratší než 33 měsíců, bude minimální měsíční platba větší než úroková platba za stejný období a můžete zaplatit více úroků z jakéhokoli jiného nesplaceného zůstatku na vašem Účet na kreditní kartě, protože vaše splátky budou na tento plán přiděleny. Pokud neprovedete minimální měsíční platbu, souhlasíte s tím, že všechny stejné měsíční platební plány (splátka bezúrovňová propagace) s termínem méně než 33 měsíců se změní na minimální měsíční platební plán (bezúročná propagace) Po zbytek původního plánu. Flexibilní platební plány a platby jsou splatné za jakýkoli nesplacený zůstatek po uplynutí plánu. Během propagačního období musí být provedeny minimální měsíční plány splácení. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu.

Další nabídky slevy

Naskládejte tyto nabídky

1000 EGIFT CARD (K) Když připojíte nové číslo nebo podejte své číslo s nejlepším mobilním plánem Good Guys Poháněný Telstra. Učit se

Obchodujte ~ Chcete-li získat eGift Card Trade-In vašeho způsobilého zařízení a obdržet okamžitou egift kartu, kterou můžete utratit za nákup. Začněte svůj obchod hned teď

Získejte více z nákupu s skvělými funkcemi Exkluzivní výhody.

Zlatá služba Extras je vaše produkty Best Friend. Přidejte jej ke svému nákupu za účelem podpory bez stresu při opravách, náhradách a dalším zahrnutí 30denní cenové záruky, obchodu s kredity Exkluzivní nabídky.

O péči o produkt zlaté služby doplňky

Produkty se občas stanou vadnými. ale nebojte se, protože doplňky Concierge Gold Service Extras zahrnují péči o produkty, od prvního dne po celý život vašeho členství. Hlavní výhodou péče o výrobky z Gold Service Extras je to, že vám dává jistotu, že budete mít nárok na opravu nebo nahrazení vašeho produktu, pokud se stane vadným po uplynutí vašich práv pod minimální dobrovolnou zárukou dobrých lidí, až do konce vašeho Zlatá služba Extras Členství. I když si nekupujete doplňky zlatých služeb, pokud je váš produkt vadný, můžete mít nárok na bezplatnou opravu nebo výměnu podle záruky výrobce (v závislosti na délce a podmínkách záruky výrobce) a minimální dobrovolnou záruku dobrých lidí (dobrých lidí (dobrých kluků ( během období uvedených v porozumění vaší brožuře o právech). Můžete mít také práva podle australského zákona spotřebitelů na bezplatný lék i po uplynutí záruky výrobce a minimální dobrovolné záruky dobrých lidí, ale přesná doba práv na australský spotřebitel je nejistá.

Pokračujte na web Apple

Žádné obchody nelze nalézt do 500 km od místa dodávky. Zkuste prosím jiný pohlednice nebo předměstí

Nastavte prosím svůj preferovaný obchod, abyste zkontrolovali náklady na zásoby nebo doručení. Potvrďte prosím svůj preferovaný obchod a umístění doručení v pravém horním rohu stránky nebo nastavte níže uvedený preferovaný obchod, abyste zkontrolovali náklady na zásoby nebo doručení. Nastavte svůj obchod

Získejte to rychle

Nový způsob řešení. Zavolej nám! Vyjednáváme, takže platíte méně, každý den na dobrých klucích volejte 1300 942 765 za prodej přes telefon. 9:00-21:00 7 dní (liší se u svátků). Jakmile je váš přes telefon dokončen, pošleme vám odkaz na plateb, abyste bezpečně a bezpečně zaplatili za váš nákup. Příliš snadné!

8 GB

Zdarma úrok podle zeměpisné šířky

K dispozici pouze schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován ve 24.99%. Poplatek za službu účtu 8.95 za měsíc platí vízum GALITITY GEM. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online.

Stejné měsíční platební plány

Plán je splatný o 36, 50 nebo 60 přibližných stejných měsíčních splátek podle vybraného plánu (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení).

Minimální měsíční plány splácení

Během propagačního období musí být prováděny měsíční platby. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu. Zavřít

Zdarma úrok podle zeměpisné šířky

Dobří kluci mají řadu možností financí, takže můžete získat to, co potřebujete, když to potřebujete a všichni za placení méně každodenní ceny. Plány bez úroků z zeměpisné šířky se pohybují od 6 do 60 měsíců, s k dispozici flexibilní možnosti plateb. Další informace o možnostech financí najdete zde.

Kterákoli z těchto čtyř karet lze použít k provedení 0% na nákupy úroků

Kupuj teď

Přihlaste se hned

Nemáte kartu? Požádejte o vízum GEM ještě dnes

✓ Plány platebních plateb GEM Visa GEM Visa vám umožňují koupit věci, které nyní potřebujete, s použitím flexibilních platebních možností zajištěných podle vašeho rozpočtu. ✓ Můžete také použít vízum GEM jako každodenní kreditní kartu.Nakupujte s lehkostí. kdekoli, kdykoli. ✓ Užijte si 0% úrok po dobu 6 měsíců při nákupech každodenních víz nad 250.

Použijte nyní méně než 10 minut

Získejte odezvu 60 sekund

Pokud je schválen, začněte nakupovat

Platí podmínky- dostupné na vybrané produkty za inzerované nebo tiketované ceny. Platí podmínky. Zavřít

Všeobecné obchodní podmínky

Zdarma úroky od latitudeavaitable pouze pro schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Apple, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován ve 24.99%. Roční poplatek 99 platí pro vízum GEADITY GEM. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. K dispozici také CreditLine, Latitude Go MasterCard a Kupujícího Edge zákazníci. Podrobnosti naleznete v dalších podmínkách, poplatcích a poplatcích, viz webové stránky produktu. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online. Stejné měsíční platební plány Plán je splatný o 36, 50 nebo 60 přibližných stejných měsíčních splátek podle vybraného plánu (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení). Po uplynutí plánu nejsou splatné žádné plány splácení a platby nejsou splatné za žádný nesplacený zůstatek. Během propagačního období musí být provedeny minimální měsíční splátky. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu. LatitudepaysUbject ke schválení. Platí podmínky a pozdní poplatky. K dispozici při nákupech mezi 20 a 1000. Platební plán poskytnutý společností LatitudePay Australia Pty Ltd ABN 23 633 528 873. Pro naše úplné podmínky navštivte LatitudePay.com/podmínky.

Doplňky zlaté služby

Když k nákupu přidáte doplňky zlatých služeb, získáte:

 • Osobní a komplexní podpora bez stresu-jen hovor pryč, abyste pomohli s jakýmikoli opravou, náhradami a nároky.
 • Částky 3 x 20 StoreCash každých 12 měsíců.
 • 30denní cenová záruka. Získejte 120% rozdílu zpět, pokud cena vašeho produktu klesne na dobré lidi nebo jakýkoli schválený konkurent.
 • Exkluzivní přístup k prodeji, slevám, soutěžům pouze pro členy, dárky a ještě mnohem více!

Dobří kluci Concierge Gold Service Extras Smluvní podmínky

ÚVOD

1.1 strany těchto podmínek

Good Guys Gold Service Extras je poskytován dobrými kluky na pódiu, 60 City Road, Southbank Vic 3006. Tyto podmínky se vztahují mezi vámi a námi ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras.

1.2 australské zákon o spotřebitelském

Naše zboží přichází s záruky, které nelze vyloučit podle australského spotřebitelského práva („ACL“). Máte nárok na náhradu nebo vrácení peněz za hlavní selhání a za kompenzaci za jakékoli jiné přiměřeně předvídatelné ztráty nebo poškození. Máte také nárok na opravu nebo nahrazení zboží, pokud zboží není v přijatelné kvalitě a selhání nepředstavuje hlavní selhání. Vaše práva v rámci ACL existují nezávisle na nich

1.3 Žádná záruka výkonu nebo pojištění

Good Guys Gold Service Extras není zárukou výkonu nebo pojistky, ani nejsme pojišťovny.

1.4 úpravy podmínek

V rozsahu povoleném zákonem mohou dobří kluci změnit přijaté výhody a podmínky Good Guys Gold Service Extras čas od času po přiměřeném předchozím upozornění. Při jakékoli změně výhod nebo podmínek vás dobří kluci upozorní přímo nebo aktualizací podmínek na jeho webových stránkách umístěných na WWW. Thegoodguys.com.AU.

Definice

V těchto podmínkách:

Přidružené prostředky, ve vztahu k Tggdwě, jakékoli entity, která přímo nebo nepřímo ovládá, nebo je ovládána nebo je pod společnou kontrolou s TGGDWA nebo holdingovou společností TGGDWA. Pro účely této definice:

Pro účely této definice:

a) „kontrola“ znamená ve vztahu k TGGDWA, kde entita:

 • i) řídí složení desky TGGDWA;
 • ii) je schopen obsadit nebo ovládat obsazení více než jedné poloviny maximálního počtu hlasů, které by mohly být odevzdány na valné hromadě Tggdwa;
 • iii) drží více než polovinu vydaného základního kapitálu nebo jednotek TGGDWA; nebo
 • (iv) má schopnost určit výsledek rozhodnutí o finanční a provozní politice TGGDWA.

(b) „Holding Company“ znamená ve vztahu ke straně entita, která ovládá TGGDWA.

Obchodní dny znamenají, že den není sobota nebo neděle nebo státní svátek ve státě nebo na území, na kterém je váš zapsaný produkt umístěn.

Tým Concierge znamená datum, kdy se držíte svého přihlášeného produktu.

Komunikace členských členů Concierge znamená veškerou komunikaci zaslanou dobrými kluky a týmem Concierge pro členy Good Guys Gold Service Extras týkající se jejich členství.

Odměny Concierge znamenají odměny poskytované dobrými kluky čas od času, které jsou vždy podléhají podmínkám, které vám občas informují dobří lidé.

Kredity v obchodech Concierge mají význam uvedený v části 5.2 („Kredity v recepci“) těchto smluvních podmínek.

Tým Concierge znamená náš specializovaný tým zákaznických služeb k dispozici členům Good Guys Gold Service Extras.

Přihlášený produkt znamená produkt, který jste zakoupili od dobrých chlapů s Good Guys Gold Service Contaips (jak je popsáno v původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro produkt)

Ekvivalentní náhradní produkt znamená produkt stejné nebo podobné značky a technickou specifikaci jako váš přihlášený produkt (jak jsme určili my), který může mít nižší prodejní cenu než váš zapsaný produkt a není omezen na původního výrobce vašeho zapsaného produktu.

Základní zařízení se rozumí televizní, lednička, sušička, pračka, myčka nádobí, rozdělená systémová klimatizace, trouba a varná deska

Událost na vyšší síle znamená jakoukoli válku, sabotáž, teroristickou činnost, národní nouzová situace, blokády, vládní akce, bouře, povodně, zemětřesení, epidemie nebo pandemie.

Velké zařízení znamená velké televizory (e.G. S velikostí obrazovky čtyřicet palec a vyšší), pračky, sušičky, ledničky, mrazničky, myčky nádobí a velké/pevné kuchyňské zboží, jako jsou nástěnné pece, pod lavičkou, volně stojící pece, varné desky, dosah a integrované mikrovlny.

Záruka výrobce znamená dobrovolnou záruku (pokud existuje) na díly a/nebo práci poskytovanou výrobcem zapsaného produktu.

Minimální dobrovolná záruční doba znamená období podle naší politiky minimální dobrovolné záruky (stanoveno v dobrých klucích, které porozumíte brožuře o právech dostupné na https: // www. Thegoodguys.com.Au/Gold-Service-Extras-Termm-and Conditions), během kterého máte nárok na opravu nebo nahrazení vašeho produktu v případě, že se váš produkt stane vadným bez vlastní viny.

Mechanické nebo elektrické selhání znamená náhlé a nepředvídané poruchy vašeho zapsaného produktu vyplývajícího z mechanické nebo elektrické poruchy, včetně v důsledku normálního opotřebení (s výjimkou postupného snížení provozního výkonu zapsaného produktu), ale nezahrnuje však Jakékoli rozpis vašeho zapsaného produktu způsobeného těmito chybami uvedenými v části 6.1 („Vyloučené chyby“) těchto smluvních podmínek.

Původní kupní cena znamená částku zaplacenou vám dobrým lidem na nákup přihlášeného produktu, jak je zaznamenáno na původním účtenku a/nebo daňové faktuře.

Platební karta znamená dárkovou kartu EFTPOS nebo uloženou hodnotovou kartu, kterou lze použít u jakéhokoli obchodníka, který přijímá EFTPOS, Visa nebo MasterCard, ale nelze uplatnit za hotovost.

Nárok na opravu/výměnu znamená nárok na to, aby váš přihlášený produkt opravil nebo nahradil za těchto podmínek, protože utrpěl mechanické nebo elektrické selhání.

Doba přenosu produktu náhradní znamená:

a) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu 500 nebo méně, 12měsíční období začíná v den, kdy přebíráte svůj přihlášený produkt; nebo

(b) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, období začíná v den, kdy převzalate svůj přihlášený produkt a skončí na pozdějším: (i) vypršení minimálního dobrovolného záručního období ;; a (ii) vypršení záruky výrobce.

Malé zařízení znamená zařízení, které není velkým zařízením.

Kredit v obchodě znamená hodnotu se stanoveným datem vypršení, než je možné použít na dobrých klucích nebo online k nákupu zboží a služeb.

Smluvní podmínky znamenají tyto smluvní podmínky Good Guys Gold Service, jak je čas od času aktualizováno v souladu s oddílem 1.4 („Úpravy podmínek“).

Tggdwa znamená, že dobré skladby Good Guys (Austrálie) Pty Ltd (ACN 004 880 657).

Dobří kluci znamenají Tggdwa a jeho přidružené subjekty, ze kterých byl produkt zakoupen, a jakákoli další strana uvedená na vašem původním nákupu a/nebo daňové faktuře.

Doplňky Good Guys Gold Service znamená, že výhody a prioritní služba vztahující se na váš zapsaný produkt, jak je podrobně popsáno v těchto podmínkách.

Domácí služby Good Guys znamená síť domácích služeb Pty Ltd ACN 622 336 350 obchodování jako domácí služby Good Guys.

Poskytovatel třetích stran znamená jakýkoli poskytovatel služeb třetích stran, který je jmenován k poskytování služeb třetích stran.

Služba třetích stran znamená poskytování odměn Concierge, služby instalace domů, služeb opravy produktů a všech ostatních služeb, které mohou být vyžadovány k správě doplňků zlatých služeb Good Guys nebo které jsou nabízeny dobrými kluky, včetně těch, které mohou být přidány z čas od času.

My, my, naše odkazujeme na dobré lidi nebo jakéhokoli oprávněného agenta nebo dodavatele dobrých lidí.

Vy, vaše nebo vaše znamená, že osoba nebo osoby pojmenované jako kupující na původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro váš produkt a vaše Good Guys Gold Service Extras.

Důležité věci, které byste měli vědět o Good Guys Gold Service Extras

3.1 Jak si můžete koupit Good Guys Gold Service Extras?

Doplňky Good Guys Gold Service lze zakoupit s způsobilým produktem (viz část 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek) z dobrých kluků v obchodě, online nebo po telefonu. Good Guys Gold Service Extras musí být zakoupen současně s nákupem způsobilého produktu.

3.2 Kdy se začne členství v Good Guys Gold Service Extras a jak dlouho to trvá?

Vaše členství v Good Guys Gold Service Extras začíná od data zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a s výhradou oddílu 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek pokračuje v období členství, které jste zakoupili (pokud není zrušeno dříve v souladu s oddílem 7.2 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras You“) nebo oddíl 7.3 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Us“) těchto smluvních podmínek).

Doba trvání členství Good Guys Gold Service Extras, které si můžete koupit, bude záviset na zakoupeném přihlášeném produktu:

Zapsaný typ produktu

Zapsané výrobky v hodnotě 500 nebo méně

Zapsané výrobky v hodnotě více než 500 (s výjimkou rozdělených systémových klimatizací)

Rozdělení systémové klimatizace v hodnotě více než 500

Členské období k dispozici k nákupu

3.3 způsobilé produkty

Good Guys Gold Service Extras je k dispozici pouze v případě, že způsobilý produkt zakoupený:

b) se zakoupí tak, aby se používal především v Austrálii;

(c) je jedním z následujících typů produktu: (i) domácí produkt používaný, pouze pro domácí nebo osobní účely; nebo (ii) kancelářský produkt, jako je PC, notebook, tablet, faxový stroj, kopírka, počítač, skener, tiskárna, další počítačové periferní nebo telefon, navržené a používané vámi, pro osobní nebo kancelářské účely (za předpokladu, že produkt za předpokladu se používá v kanceláři maximálně pěti (5) lidí); a

(d) Ani jeden z následujících typů vyloučených produktů: BBQ, BBQ příslušenství, BBQ Nástroje, BBQ čištění, umyvadla, kuchyňské dřezy, filtry kuchyňských kohoutků, kuchyňské zařízení, vodopřivé filtry, čistič kávovarny, všechny výrobky pro kuchyňské nádobí (kromě Potravinové vakuové těsnění), příslušenství lednic, žehlicí desky Příslušenství, příslušenství pro pračku a sušičky, příslušenství pro prádlo, vakuové přílohy, koupelnové stupnice, DVD Blu-ray filmy, televizní kabely doplňky, vedení pro rozšíření, televizní antény, stojany na stěny, TV TV, TV TV, TV TV, TV TV TV TV TV TV TV TV Konzoly stěn, stojany na televizní skříňky, mobilní příslušenství, zvukové příslušenství, chrániče případů, zvukové kabely, tablety příslušenství, periferie softwaru, herní příslušenství, pevné disky USB, počítačové tašky, domácí bezpečnostní software, mobilní širokopásmové připojení, počítačové příslušenství, inkoustový toner, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír Kabely, kancelářské potřeby, příslušenství GPS, doplňky fotoaparátu, drony,Jakýkoli produkt prodávaný jménem dodavatele třetích stran na základě dohody nebo dohody agentury.

3.4 není k dispozici pro produkty, které budou podléhat komerčnímu použití

Kromě nákupu technologických produktů pro malé kancelářské použití (5 lidí nebo méně), Good Guys Gold Service Extras není k dispozici pro produkty používané pro komerční účely. Poraďte prosím dobré lidi z zamýšleného používání produktu v době nákupu, protože nebudete mít nárok na Good Guys Gold Service Extras pro jakýkoli produkt, který má být komerčně používán komerčně.

3.5 Jak podat nárok pod vašim členstvím v Good Guys Gold Service

Abychom pomohli týmu Concierge při poskytování nejrychlejšího možného řešení jakýchkoli nároků nebo dotazů, které máte ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras, doporučujeme, abyste podali všechny nároky a dotazy;

Online přes www.Thegoodguys.com.AU/Contact-Concierge-Team nebo předložením dotazu na stránce Concierge Team Kontaktujte nás: (www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US).

Zavoláním týmu Concierge na 1300 765 988

3.6 Kreditů v obchodech

Kredity skladu vydané v souvislosti s Good Guys Gold Service Extras podléhají podmínkám, které jsou k dispozici na https: // www.Thegoodguys.com.AU/ZLATÉ-SERVICE-Extry-a-Termssions, které můžeme čas od času měnit.

Zejména si uvědomte, že kredity ukládání nelze použít k nákupu určitých produktů, včetně uložené hodnoty/dárkových karet, digitálních produktů a produktů, které dobří kluci prodávají jako agent pro příslušného výrobce nebo dodavatele. Pokud není uvedeno jinak, úvěry ukládání jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání.

Jakýkoli kredit v obchodě vydaném v souvislosti s vašimi členstvími Good Guys Gold Service Extras může také podléhat dalším smluvním podmínkám, o kterých vás čas od času upozorňujeme.

3.7 Další informace

Nároky na opravu/výměnu

4.1 Jakmile podáte svůj nárok na opravu/výměnu

Do 1 pracovního dne od data, kdy podáte svůj nárok na opravu/ výměnu, vám tým Concierge poskytne pokyny k dalším krokům ve vztahu k vašemu nároku.

Souhlasíte s účastí na jakémkoli procesu řešení problémů (telefonem nebo online videohovorem), že tým Concierge může přiměřeně požádat, abyste se provedli ve vztahu k přihlášenému produktu za účelem řešení jakýchkoli problémů, které máte s přihlášeným produktem. Abychom se vyhnuli pochybnostem, žádný takový proces odstraňování problémů nepředstavuje inspekci vašeho zapsaného produktu pro účely oddílu 4.6 („Záruka období opravy“).

4.2 jednoduchá náhrada (zapsané produkty s původní kupní cenou 500 nebo méně)

Pokud je původní kupní cena za váš zapsaný produkt 500 nebo méně a potvrdili jsme, že utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, váš přihlášený produkt bude vyměněn, takže nemusíte čekat, až bude opraven.

Jak jednoduchá náhrada funguje: Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením:

Tým Concierge vám poskytne číslo žádosti, které si můžete vzít do obchodu s dobrými kluky podle vašeho přihlášeného produktu a jakéhokoli příslušenství;

Možná budete povinni se účastnit řešení problémů s přihlášeným produktem; Náš tým posoudí váš zapsaný produkt v obchodě, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; Po ověření, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, bude podle oddílu 4 vydán ekvivalentní náhradní produkt.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením:

Tým Concierge zajistí oprávněného agenta, aby dokončil domácí hodnocení vašeho zapsaného produktu, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; a

Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem;

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, tým Concierge vám poskytne číslo nároku, který si můžete vzít do obchodu Good Guys podle vašeho výběru, kde bude vydán ekvivalentní náhradní produkt v souladu s sekcí

4.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Za určitých okolností můžete raději nechat napravit svůj zapsaný produkt, než aby byl nahrazen. Pokud takovou žádost podáte, můžeme vám tuto možnost nabídnout na základě našeho uvážení.

4.3 Oprava nebo výměna (zapsané produkty s původní kupní cenou vyšší než 500))

Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, pak:

(a) Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, tým Concierge bude kontaktovat oprávněného agenta vaším jménem a uspořádat posouzení vašeho zapsaného produktu. Oprávněný agent vás bude kontaktovat a potvrdit čas schůzky, který je výhodný, aniž byste museli opustit domov;

(b) Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem

(c) Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, tým Concierge vás bude kontaktovat a požádá vás, abyste svůj přihlášený produkt odvezli do obchodu The Good Guys v blízkosti vašeho domova nebo pošlete svůj přihlášený produkt autorizovanému opraváři, abychom mohli zajistit vhodné posouzení. Prosím, dejte nám vědět, pokud nemůžete vzít svůj přihlášený produkt do obchodu v blízkosti vašeho domova nebo do autorizovaného opraváře a tým Concierge s vámi bude spolupracovat na přiměřené alternativní uspořádání.

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt má utrpení mechanické nebo elektrické selhání, budeme buď:

(a) Nechte náš schválený opravář opravit váš registrovaný produkt do normálního provozního pořadí v souladu s oddílem 4.4 („„ podmínky opravy “) těchto smluvních podmínek; nebo

(b) Pokud se rozhodneme, že zapsaný produkt není schopen být opraven na normální provozním pořádku nebo je to nehospodárné, vyměňte svůj registrovaný produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

recenze, apple, iphone, 2022, malá

4.4 podmínky opravy

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl opraven.

Opravy a/nebo náklady spojené s opravou přihlášeného produktu pro vás budou bez nákladů za předpokladu, že v těchto podmínkách nepodléhají vyloučení.

Opravíme váš zapsaný produkt nebo relevantní díly se stejnými nebo ekvivalentními částmi. Váš produkt můžeme nahradit renovovaným ekvivalentním náhradním produktem, spíše než jej opravit a nahrazení vašeho zapsaného produktu zrekonstruovaným ekvivalentním náhradním produktem bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek a podmínek bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek. Renovované díly mohou být také použity k opravě přihlášeného produktu.

4.5 náhradních podmínek

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl nahrazen.

Určíme, co je ekvivalentní náhradní produkt. Pokud je to možné, poskytneme vám až 3 ekvivalentní možnosti náhradního produktu, z nichž si můžete vybrat před zpracováním vašeho nároku na náhradu.

Pokud jsme vám doručili váš přihlášený produkt, když jste jej zakoupili, a rozhodnete se obdržet jednu z ekvivalentních náhradních produktů nabízených vám, pak doručíme (za vlastní náklady) váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt do vašeho domova (a pokud vaše Vadný zapsaný produkt je stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku).

Navíc, pokud domácí služby Good Guys nainstalovali váš registrovaný produkt, když jste jej zakoupili a zvolíte, abyste získali jednu z ekvivalentních možností náhradních produktů, které vám nabízejí, pak (za naše vlastní náklady) zajistí, aby instalaci služeb Good Guys Home Services Váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt u vás doma (a pokud je váš vadný zapsaný produkt stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku). Pokud má být váš přihlášený produkt vyměněn, vezměte prosím na vědomí následující:

Pokud pro vás není přijatelná žádná z nabízených ekvivalentních možností náhradního produktu, můžete požádat o alternativní náhradní produkt s podobnými specifikacemi od nás. Pokud tak učiníte, můžeme vám na základě našeho uvážení umožnit vybrat alternativní produkt s podobnými specifikacemi, které jsou hodnoceny ne více než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu.

Pokud má ekvivalentní náhradní produkt, který si vybral, má cenu, která je nižší než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu, nebo se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentní náhradní produkt a tento produkt má nižší cenu než původní kupní cena Z vašeho přihlášeného produktu nebudete mít nárok na vrácení rozdílu mezi původní kupní cenou přihlášeného produktu a hodnotou vašeho vybraného ekvivalentního náhradního produktu nebo jiného vybraného produktu, pokud neurčíme jinak.

Pokud vám nabídneme ekvivalentní náhradní produkt, ale místo toho se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentním náhradním produktem (nekvalitní náhradní produkt), a že nekvalitní náhradní produkt má cenu, která je vyšší než ekvivalentní náhradní produkt (s. ) Nabízeno vám, budete muset zaplatit rozdíl v ceně mezi nekvalitním náhradním produktem a ekvivalentní náhradní produktem (s nejvyšší cenou) vám nabídl.

Pokud rozumně věříme, že vám nemůžeme poskytnout ekvivalentní náhradní produkt, poskytneme vám úvěr na hodnotu původní kupní ceny vašeho zapsaného produktu místo ekvivalentního náhradního produktu.

Zda budou vaše doplňky Gold Guys Gold Services i nadále platit po výměně vašeho přihlášeného produktu, bude záviset na okolnostech, za kterých je nahrazen váš přihlášený produkt:

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu uplatněn v období přenosu náhradního produktu a přejete si přidat Good Guys Gold Service Extras (jak to může být), váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt, váš nevybraný neekvivalentní náhradní produkt nebo náhradní produkt Zakoupili jste si s kreditem obchodu, který vám byl poskytnut místo ekvivalentního náhradního produktu (vyvolená možnost náhrady), pak vám můžeme nabídnout kredit na původní cenu, kterou jste zaplatili za vaše členství Umístěte na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti výměny.

o Pokud se rozhodnete vzít naši nabídku a použít tento kredit na náklady na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší vybrané možnosti náhrady, vaše stávající členství v Gold Gold Services Extras přestane a veškerá zbývající nároky pod že členství v Good Guys Gold Service Extras bude propadne.

o Pokud se rozhodnete nepřijmout naši nabídku kreditu na nákup nového členství v Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti náhrady, pouze zbývající nároky a výhody uvedené v části 5 („Jiné služby Good Guys Gold Service Výhody členů Extras ‚) těchto smluvních podmínek podle vašich členů Good Guys Gold Service Extras bude pokračovat po zbytek funkčního období vašich členů Good Guys Gold Service Extras. Nebudete moci uplatnit nárok na opravu/ nahrazení podle vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší zvolenou možností výměny.

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu podáván po uplynutí doby přenosu náhradního produktu, nebudete moci uplatnit nárok na opravu/výměnu podle vašeho členství Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší vybranou možností výměny. Zbývající zbývající Good Guys Gold Service Extras Členství nároky a výhody uvedené v oddíle 5 („Jiné výhody členů zlaté služby“) těchto podmínek, včetně kreditů z recepce a přístupu k odměnám v Concerge, budou pokračovat po zbytek Termín vašich členů Good Guys Gold Service Extras.

Kde jsme nahradili váš zapsaný produkt s možností zvoleného výměny, váš zapsaný produkt se stane naším majetkem. Pokud písemně souhlasíme, můžete zlikvidovat přihlášený produkt.

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním, které se týká pouze připojení nebo příslušenství, může být přílohy/příslušenství nahrazeno (s výhradou vyloučení v části 3.3 („způsobilé produkty“), oddíl 6.1 („Vyloučené chyby“), oddíl 6.2 („Vyloučené opravy“) a oddíl 6.3 („Vyloučené náklady, ztráta a škody“ těchto smluvních podmínek), spíše než nahrazení přihlášeného produktu.

Pokud souhlasíme s nahrazením vašeho registrovaného produktu pomocí zvolené možnosti výměny, budete mít 90 dní ode dne, kdy souhlasíme s uspořádáním sběru nebo převzetí dodání zvolené možnosti výměny a dokončení vašeho nároku. Pokud jste tak neučinili během tohoto 90denního období, budete muset vyvolat novou žádost o náhradu za přihlášený produkt. Tento nový požadavek na výměnu vyhodnotíme v té době, nezávisle na předchozí žádosti o náhradní produkt.

4.6 Opravte doba záruky

Pokud váš přihlášený produkt není opraven na normální provozním stavu do 20 pracovních dnů od:

 • Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, datum, kdy jsme jej poprvé zkontrolovali; nebo
 • Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, datum, kdy od vás dostaneme váš produkt,

Na vaše žádosti nahradíme váš produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek. Pokud byste raději pokračovali v opravě po uplynutí tohoto období 20 pracovních dnů, můžete o to požádat a my vám poskytneme 100 kreditů z obchodu.

4.7 Žádná citronová záruka

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje více než 2 samostatné a odlišné opravy v důsledku mechanického nebo elektrického selhání během období vašeho členství Good Guys Gold Service Extras, nahradíme váš přihlášený produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

4.8 Oprava domácího zařízení pro velké spotřebiče

Ve většině případů budou opravy přihlášených produktů, které jsou velké spotřebiče, prováděny u vás doma, pokud tyto opravy mohou být prováděny efektivně a bezpečně. Všechna velká spotřebiče musí být v obslužné poloze a možná budeme muset koordinovat to před tím, než náš schválený opravář dorazí doma. Pokud je třeba provést opravy v prostorách schváleného opraváře, budeme nést veškeré náklady na odstranění, opětovné nainstalování a přepravu vašeho přihlášeného produktu do těchto prostor az těchto prostor. V těchto případech, oddíl 4.6 („Záruka doba opravy“) těchto smluvních podmínek se bude i nadále platit.

4.9 Mechanické nebo elektrické selhání způsobené opotřebením

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním v důsledku opotřebení vyplývajícího z normálního používání produktu, opravíme nebo nahradíme váš registrovaný produkt v souladu s těmito smluvními podmínkami.

Mechanické nebo elektrické selhání je způsobeno opotřebením, pokud k tomu dojde v důsledku normálního opotřebení a není výsledkem vnějšího vlivu, jako je fyzický dopad nebo poškození vodou.

4.10 Doprava zdarma

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje opravu a požadujeme, aby byl váš přihlášený produkt odeslán našemu opraváři, zařídíme přepravu a zaplatíme za náklady na odeslání přihlášeného produktu do Austrálie, s výjimkou jakýchkoli nákladů na člun nebo trajekt, z domova do našeho schváleného opraváře a na našem schváleném opraváři a od našeho schváleného opraváře zpět do vašeho domova.

4.11 Essential Appliand Opodvaz Úvěr na opravu

Tam, kde je váš zapsaný produkt nezbytným zařízením, jsme potvrdili, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a váš přihlášený produkt má být opraven, pokud není, nebo je nepravděpodobné, že by byl opraven do deseti pracovních dnů ode dne, kdy posoudíme to, na vaši žádost, vám poskytneme 100 kreditu obchodu. Váš nárok na 100 kreditních úvěrů podléhá, ​​že jste k dispozici pro jakoukoli schůzku přiměřeně navrženou naším opravným agentem.

recenze, apple, iphone, 2022, malá

4.12 Zkažení potravy úhrada

Pokud je váš přihlášený produkt ledničkou nebo mrazákem a potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, možná upozorníte tým Concierge a my na vaši žádost poskytneme 100 platební karty za kazení potravin. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

4.13 nákladů na prádlo

Pokud je váš přihlášený produkt pračkou, potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a v průběhu období, kdy váš produkt není v provozním stavu, utrpěl náklady na prádlo, můžete oznámit týmu Concierge a budeme, na adrese na Váš požadavek, poskytněte 100 platební karty, která vám uhradí náklady na prádlo. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

Další výhody člena Gold Service Extras

5.1 recepce 30denní cenová záruka

Chcete.li mít nárok na nárok na 30denní cenovou cenu Concierge.Thegoodguys.com.AU) Do 30 kalendářních dnů od data nákupu. 30denní cenová záruka nelze uplatnit na skladě.

Důkazy o nižší inzerované online ceně musí být poskytnuty v době, kdy je pohledán. Platba za příslušný nákup musí být zaplacena v plné výši a zařazený doručený nebo doručený (pokud je to použitelné). Ověříme, že jakákoli cena konkurence je aktuální a že položka je k dispozici pro okamžitý prodej a doručení. Nižší inzerovaná cena musí být pro stejnou značku a model jako váš přihlášený produkt a být krytý zárukou vydanou výrobcem, která je použitelná v Austrálii. Cena musí být v australských dolarech a zahrnovat všechny poplatky a daně.

recenze, apple, iphone, 2022, malá

Nároky podle 30denní cenové záruky Concierge jsou omezeny na jednotlivé nakupující. Nároky firemních nebo obchodních zákazníků nejsou povoleny. Existuje limit jednoho nároku na přihlášený produkt. Jakmile je podán nárok na 30denní cenovou záruku, pokud jde o přihlášený nárok na produkt, nelze s ohledem na tento zapsaný produkt uplatnit žádné budoucí nároky.

Nároky na 30denní cenovou cenu Concierge mohou být uplatněny pouze s ohledem na inzerované na webových stránkách Good Guys nebo na webových stránkách 11 nominovaných konkurentů (spotřebiče online, Big W, Bing Lee, David Jones, Harvey Norman, JB Hifi, Joyce Mayne, Myer, Myer. Retvision, Target a Officeworks).

Nároky na záruku ceny recepce 30denní cenová záruka nejsou k dispozici pro chyby v reklamě nebo chyby, vyjednávané ceny, promo kód a finanční nabídky nebo zády k hotovosti, včetně toho, kde je nabízeno přímo dodavatelem nebo třetí stranou. Nároky na recepci 30denní cenová záruka nejsou k dispozici za procento vypnuté a další prodejní akce nabízené dobrými kluky a dobrými kluky Concierge, Bonus nabídky, omezené nebo minimální množství nabídek, odbavení a předměty prodané na tržních webových stránkách, jako je eBay a Amazon nebo jakékoli jiné nebo jakékoli Značka, kterou prodává jménem dodavatele třetích stran na základě dohody o agentuře.

Členové Good Guys Gold Service Extras, kteří podávají nárok na 30denní cenovou záruku, souhlasí s přijetím komunikace členů Concierge a budoucích marketingových materiálů od dobrých lidí o speciálních nabídkách a událostech. Členové se mohou kdykoli odhlásit z přijímání marketingového materiálu aktualizací jejich preferencí prostřednictvím www.Thegoodguys.com.AU/ Concierge/ Concierge-Contact-US

Způsobilé nároky obdrží 120% rozdílu v kupní ceně zpět jako úvěr na obchod (prostřednictvím SMS nebo e.mailu, jak určí nás). Nároky mohou být zaokrouhleny na nejbližší dolar podle uvážení dobrých lidí. Na formuláři online nároku musí být dodána platná e-mailová adresa a číslo mobilního telefonu.

Jakýkoli kredit obchodu vydaný za účelem uspokojení nároku na 30denní cenovou cenu concierge bude platný po dobu 30 dnů od data vydání.

5.2 kredity Concierge Store

Za každé dvanáctiměsíční období začínající k datu zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a každé výročí tohoto datu zahájení bude vám 20krát během každého takového dvanácti měsíce zasláno 20 kreditních obchodů (Concierge Store Credit) Vaše Good Guys Gold Service Extras Členství vyprší. Svůj kredit Store Concierge můžete obdržet prostřednictvím SMS nebo e.mailu, na platné mobilní číslo nebo e.mailovou adresu poskytovanou dobrým klukům. Metoda přijímání kreditů v obchodech Concierge se může čas od času změnit a bude na uvážení dobrých kluků.

Kredity v obchodech concierge lze uplatnit buď online, nebo v některém z obchodů s dobrými kluky po celé Austrálii, do data vypršení platnosti, které vám oznámí. Pro zákazníky, kteří si zakoupí více členství z Gold Service Extras, bude libovolnému zákazníkovi vydáno maximálně devět kreditů. Kredity na recepci jsou vydávány na zákazníka. Poskytování více mobilních čísel a / nebo e.mailových adres nebude přijímáno a pro členy, kteří drží 4 nebo více oddělených členů Good Guys Gold Service, nebudou vydány žádné další kredity.

Musíte se přihlásit k přijímání komunikace členů Concierge, abyste získali kredity Concierge Store. Pokud se nepřihlásíte nebo později se rozhodnete odhlásit se z přijímání komunikace členů Concerge. Toto pozastavení platí pro období členství, během kterého jste se rozhodli neobdržet komunikaci členů Concierge.

Každý kredit v obchodě Concierge je jedinečný, lze jej uplatnit pouze jednou a musí být použit v datu vypršení platnosti, protože jej nelze znovu vydat. Pokud vám není oznámeno jinak, kredity obchodu Concierge jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání. Kredity v obchodech concierge lze použít pouze na cenu lístku produktů, žádné další slevy se nevztahují na. Kredity v obchodech concierge nelze použít ve spojení s žádnými dalšími nabídkami úvěru v obchodě. Nákupy využívající kredity Concierge Store musí být plně zaplaceny a odeslány podle data vypršení platnosti úvěru Concierge Store, pokud není produkt na objednávku, v takovém případě musí být plně zaplaceno před vypršením úvěru.

Vyhrazujeme si právo čas od času vás informovat o dalších smluvních podmínkách platných pro použití kreditů Concierge Store, včetně jednotlivých prodejen, kde lze kredity uplatnit a zda je před jejich použitím vyžadováno minimální výdaje.

5.3 odměny recepce

Když si zakoupíte členství v Good Guys Gold Service Extras, budete mít nárok na přístup k dalším odměnám za recepční recepce, které občas poskytují dobré lidi, které můžete uplatnit na řadě produktů, nabídek a slev.

Chcete-li získat nárok na odměny za concierge, musíte poskytnout platnou e-mailovou adresu a platné mobilní telefonní číslo dobrým klukům, když přidáte Good Guys Gold Service Contaips k nákupu svého přihlášeného produktu a zůstat „rozhodnut“, aby obdržel concierge Členská komunikace. Váš nárok na přístup k odměnám v recepci bude pozastaven po libovolné období, během kterého se rozhodnete neobdržet komunikaci členů Concierge.

Odměny Concierge mohou přicházet ve formě výhod členů, včetně exkluzivních nabídek členů, pozvánek pouze na události, slevy a odměny od partnerských značek a dárků.

Vyloučení produktu a služby

Vyloučení produktu a služby

6.1 Vyloučené chyby

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá:

a) chyba nebo nedostatek v provozu, kvalitě nebo vzhledu v přihlášeném produktu vás upozornil před vámi, zakoupil přihlášený produkt; nebo

b) chyby způsobené: (i) nedbalost, náhodné poškození, náhodné nebo úmyslné zneužití nebo neoprávněné změny; ii) nedodržení pokynů výrobce pro použití, instalaci, provoz nebo údržbu; iii) vnější zdroje, včetně elektrického rušení, přepětí výkonu a kolísání napětí; iv) zamoření škůdců, škůdců nebo hmyzu; (v) Boží činy nebo katastrofy vytvořené člověkem; vi) poškození vodou, rez nebo koroze.;; a (vii) upgrady firmwaru a počítačové viry.

6.2 Vyloučené opravy

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá opravy:

a) Opravte kosmetické poškození, jako je barva nebo dokončení, promáčknutí nebo škrábance, které neovlivňují provoz zapsaného produktu;

b) příslušenství používané v nebo s registrovaným produktem (s výjimkou jinak výslovně stanoveného v těchto podmínkách);

c) kazety, pásky, software nebo možnosti doplňků začleněné do přihlášeného produktu; nebo

d) Data nebo odnímatelná datová média způsobená mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu.

6.3 Vyloučené náklady, ztráta nebo poškození

Následující náklady, ztráta nebo poškození jsou vyloučeny z a nekrytých doplňků Good Guys Gold Service:

a) Náklady na výměnu jakékoli položky nebo příslušenství, ať už externích nebo vnitřních, které mají být vyměnitelné, včetně polic, pojistky, dobíjecího baterií, žárovek, zářivkových trubek a příbuzných předkrmů, filtrů, kabelů, zástrček, osvětlových krytů nebo dešťové pokrývky (s výjimkou jinak výslovně stanovené v těchto smluvních podmínkách);

b) ztráta, poškození nebo náklady vzniklé v důsledku: (i) poškození nebo ztráty softwaru, dat nebo odnímatelného datového média způsobeného mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu; ii) poškození baterií nebo jiných spotřebních materiálů, interní nebo externí k zapsanému produktu; (iii) Použití registrovaného produktu pro jiné účely než ty, které jsou popsány v odstavci (c) oddílu 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek; (iv) jakékoli použití přihlášeného produktu v rozporu s pokyny výrobce nebo jakýmkoli selháním při údržbě vašeho registrovaného produktu v souladu s pokyny výrobce; (v) přeprava, instalace nebo odstranění přihlášeného produktu, pokud není v těchto smluvních podmínkách výslovně stanoveno jinak; vi) ztráty, poškození nebo náklady, pokud není identifikováno žádné mechanické nebo elektrické selhání; vii) normální náklady na údržbu, čištění, servis, opětovné zařazení mazání nebo externí úpravy; (viii) jakékoli mechanické nebo elektrické selhání vašeho zapsaného produktu, pokud je vyvolán výrobcem, dovozcem nebo vládní agenturou; (ix) jakýkoli nárok proti vám jakoukoli třetí stranou, včetně zranění nebo poškození majetku; nebo (x) jakýkoli nárok na zranění nebo poškození majetku;

c) náklady vzniklé za dodávání a instalaci náhradního produktu pro váš přihlášený produkt nebo extrakci a likvidaci stávajícího produktu, pokud jde o to, pokud je v těchto podmínkách výslovně stanoveno jinak;

d) pokud je zapsaný produkt televizí: (i) náklady na výměnu stojanů nebo nástěnných závorky, pokud není výslovně zahrnuta samostatnou dohodou; ii) poškození obrazovek, stojanů nebo držáků na stěnách, které jsou způsobeny vadnými nebo nesprávně nainstalovanými stojany nebo nástěnnými konzolami; (iii) defekty obrazovky vyplývající z „po obrázku“ nebo „spálení“; a (iv) poruchy, kde produkt pracuje v normálním rozsahu výkonnostních specifikací výrobce, například specifikace ve vztahu k abnormálnímu provozu pixelů, standardní redukci jasu nebo šumu ventilátoru.

6.4 odmítnutí nároků

Můžeme odmítnout službu nebo prospěch podle Good Guys Gold Service Contaim, pokud podle našeho přiměřeného názoru provedete jakékoli zkreslení nebo spácháte jakýkoli podvodný nebo nepoctivý akt nebo opomenutí v souvislosti s žádostí o službu. Můžeme také odmítnout službu nebo prospěch, pokud se vyloučení vztahuje, pokud nesplníte významný období těchto podmínek nebo v souladu s našimi právy stanoveným v oddíle 7.3 („Zrušení tohoto Good Guys Gold Service Extras u nás“) nebo oddíl 6.5 („„ Majetek síly “) těchto smluvních podmínek.

6.5 Vyšší síla

Pokud nemůžeme splnit závazek nebo je jinak zabráněno v plnění jakékoli povinnosti za těchto podmínek z důvodu jakékoli názvy síly, pak:

a) Povinnost je pozastavena do té míry, že je ovlivněna událostí vyšší moci po dobu, dokud bude událost vyšší síly pokračovat; a

(b) Používáme přiměřené úsilí k odstranění, překonání nebo minimalizaci účinků mozku síly, jakmile to bude možné.

Převod a zrušení

7.1. Převod

Můžete převést své členství v Good Guys Gold Service Extras na nový vlastník zapsaného produktu bez nákladů. Chcete.li zajistit převod, zavolejte prosím týmu Concierge. Převod členství v oblasti Gold Good Guys Gold Service Extras vyloučí všechny výhody odměn Concierge. Výhody odměny Concierge mohou zůstat pouze s vámi, protože původní kupující přihlášeného produktu.

7.2 Zrušení tohoto zlatého služby Good Guys Gold Service Extras

Pokud jste neposkytli nárok na opravu/náhradu nebo jste použili žádnou z vašich výhod Good Guys Gold Service Extras nebo nároky uvedené v části 5 („Jiné dávky členů zlaté služby“) těchto podmínek do třiceti dnů od zahájení Datum, můžete se vrátit do jakéhokoli obchodu Good Guys a požádat o zrušení vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras a získat plnou vrácení ceny, kterou jste zaplatili za vaše členství.

Můžete také zrušit své členství v Good Guys Gold Service Extras a získat kredit za cenu zaplacenou za vaše členství v Gold Guys Gold Service Extras v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

S výhradou vašich práv podle práva, včetně australského zákona o spotřebitelském zákoně, pokud jinak zrušíte své členství v Good Guys Gold Service Extras, nebudete mít nárok na vrácení ceny, kterou jste zaplatili za své členství.

7.3 Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Členství

Máme právo zrušit vaše doplňky Good Guys Gold Service, pokud spácháte materiální porušení některé z těchto smluvních podmínek, poskytli jste nám nějaké nepravdivé informace, když jste hledali službu nebo jinak, nebo z jakéhokoli jiného důvodu, který je zákonem povolen zákon. Poskytneme vám přiměřené oznámení o zrušení.

JINÁ INFORMACE

8.1 soukromí

Dobří kluci zapojili různé poskytovatele služeb třetích stran, aby pomohli při plnění a správě svých povinností v rámci doplňků Good Guys Gold Service a za tímto účelem souhlasíte s dobrými kluky poskytovateli těchto poskytovatelů služeb třetích stran s vašimi kontaktními údaji a informací o informacích o Váš přihlášený produkt.

Dobří kluci mohou používat a zveřejňovat informace o vás jakoukoli třetí straně, kterou jmenuje, aby spravovala doplňky zlatých služeb Good Guys Gold Service, jeho opraváři a další poskytovatele služeb třetích stran (včetně jakékoli osoby umístěné mimo Austrálii) za účelem:

a) poskytování služeb a výhod ve vztahu k vašim doplňkům Good Guys Gold Service;

(b) oprava nebo výměna přihlášeného produktu do vašeho období Good Guys Gold Service Extras; a

c) reklama, marketing a nabídka dalších produktů a služeb vám.

(d) Propojení tohoto členství Good Guys Gold Service Extras s rodinným příslušníkem, jako je váš manžel nebo dítě;

Souhlasíte s dobrými kluky a jejími poskytovateli služeb třetích stran, kteří vás kontaktují, včetně odesílání e.mailů, SMS, pošty nebo kontaktu telefonicky, pro účely stanovené v této části 8.1 (‘Soukromí). Potvrzujete, že máte potřebnou pravomoc poskytnout informace a poskytnout tyto souhlasy.

8.2 Zákon a jurisdikce

Tyto podmínky se řídí zákony státu nebo území v Austrálii, kde byl zakoupen váš zapsaný produkt.

8.3 oznámení

Jakékoli oznámení, které vám dáme, bude písemně a bude efektivní od doby:

doručení osobně; nebo

Poštovné na vaši adresu naposledy známé. Je důležité, abyste nás co nejdříve informovali o jakékoli změně vaší adresy.

8.4 spory

V případě sporu s dobrými kluky o členství v dobré službě Good Guys Gold Service nebo jakékoli služby, které vám poskytují v souvislosti s členstvím Concierge Gold Services Extras, máte právo požádat o přezkum rozhodnutí nebo výhody, které vám zaplatí, zaplacené vám zaplacené E.mailem podrobnosti o vašem nároku na ConciergeEscalations@theGoodGuys.com.AU

V každém případě obdrženém e.mailem vám bude poskytnuto nezávislé posouzení do 15 pracovních dnů od data vaší e.mailové žádosti.

8.5 Jak nás kontaktovat

Tým Concierge můžete kontaktovat;

Telefon: 1300 765 988

Online: www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

The Good Guys Concierge PO Box 238, Melbourne VIC 3205

Concierge je tu, aby pomohl, když potřebujete pomoc.

www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

1300 765 988

/TheGoodguysau

Nový iPhone SE poskytuje nejlepší výkon ve své třídě a skvělé fotografie za dostupnou cenu, pokud můžete žít s malou obrazovkou

Tom’s Guide Verdict

IPhone SE 2022 je nejrychlejší telefon, který si můžete koupit pod 500 a dodává skvělé fotografie z její jedno zadní kamery. Je to také nejlepší malý telefon, ale existují lepší cenově dostupné možnosti, pokud chcete větší obrazovku a delší výdrž baterie.

Klady

 • Nejrychlejší výkon peněz
 • Velmi dobrá kvalita fotografií
 • odolný design
 • Kompaktní a snadno použitelný jednou rukou

Nevýhody

 • – Malý displej s velkými rámečky
 • – Žádný noční režim pro kameru
 • – Nepodporuje mmwave 5g

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

IPhone SE (2022) je telefon, který napětí moderní vnitřnosti do klasického designu, který je tak malý, že je téměř kuriózní. Někteří by to mohli také přesně nazvat datovaným. Ale navzdory retro vibracím je konečný výsledek docela přesvědčivý pro ty, kteří mají rozpočet.

Pro 429 získáte 5G připojení a stejný bionický procesor A15, který je v iPhone 13, což znamená. Apple také slibuje dvě hodiny výdrže baterie s novou SE versus předchozí iPhone SE (2020) spolu s odolnějším designem. A i když nedostanete ID obličeje, někteří mohou dávat přednost známému tlačítku domova s ​​dotykem ID pro rychlé odemknutí telefonu.

Budete muset přijmout několik kompromisů, abyste získali iPhone tento dostupný, jako jsou robustní rámy, nedostatek nočního režimu a žádný ultra širokopásmový připojení Verizon. Ale jak uvidíte v mé recenzi iPhone SE (2022), nelze popřít přitažlivost přenášet kolem telefonu tento kompaktní, který je tak šílený mocný a schopný. Je to snadno jeden z nejlepších levných telefonů v okolí.

Nyní, když se zvěsti opírají kolem možného iPhone SE 4 s většími 6.1-palcový OLED displej, někteří možná budou chtít počkat, ale ten sluchátko se neočekává spuštění až do roku 2024. Zde jsou výhody a nevýhody iPhone SE 2022 a nezapomeňte se podívat na náš iPhone SE 2022 vs Pixel 6a rozpočtový telefon v záření.

IPhone SE (2022) Recenze: Datum a cena vydání

IPhone SE (2022) je nyní k dispozici, s datem vydání stanoveného na 18. března. Počáteční cena za nový iPhone SE je 429, což je o 30 dražší než předchozí iPhone SE (2020).

Pro iPhone SE (2022) jsou tři možnosti úložiště, z nichž si můžete vybrat. Za základní cenu je 64 GB, nebo můžete zaplatit 479 za 128 GB nebo 579 za 256 GB. Všechny nejnovější slevy najdete v naší stránce IPhone SE. Jen mějte na paměti, že možná budete muset počkat, až dorazí váš iPhone SE, protože dodávky předobjednávky pro iPhone SE 2022 již sklouzly do konce března.

A vy, pokud jste stále nerozhodnutím, možná se budete chtít rozhodnout pro renovovaný iPhone 12, který Apple právě začal prodávat.

IPhone SE (2022) Recenze: specifikace

Řádek 0. Buňka 0Počáteční cenaZobrazitprocesorÚložný prostorZadní kameryPřední kameraVelikostHmotnostBarvy
iPhone SE (2022)
429
4.7palcová LCD (1344 x 750)
A15 Bionic
64 GB, 128 GB, 256 GB
12MP (f/1.8)
7MP (f/2.2)
5.45 x 2.65 x 0.29 palců
5 uncí
Půlnoc, hvězdné světlo, (produkt) červená

IPhone SE (2022) Recenze: Design

Zvednutí iPhone SE (2022) pro mě je jako vydat se na cestu zpět včas. Místo ID obličeje je tlačítko Touch ID a rámy kolem displeje zabírají hodně místa ve srovnání s iPhone 13 Mini nebo Google Pixel 5a (podívejte se na náš iPhone SE (2022) vs. Google Pixel 5a Face Off).

Pak znovu, tento telefon není pro mě navržen. Je to pro lidi, kteří mají rádi malé telefony a pravděpodobně vystupují z iPhone 8 s displejem stejné velikosti a téměř stejným designem.

A to je určitě kompaktní zařízení, váží jen 5.09 uncí a měření 5.45 x 2.85 x 0.29 palců. Díky tomu můj iPhone 13 Pro Max vypadá jako mrakodrap a ocenil jsem pomocí telefonu, který bych mohl snadno proklouznout, aniž bych byl patrný. Také se mi líbilo, že jsem mohl udělat skoro všechno jednou rukou.

IPhone SE (2022) je odolný vůči vodě IP67, který jsem testoval tím, že jsem ji vložil do fontány. A toto sluchátko je odolnější než předchozí model, protože používá stejné tvrdé sklo jako iPhone 13.

Apple nám poslal půlnoční barvu iPhone SE (2022), což je hluboké námořnictvo, které přesouvá barvy ve slunečním světle na lehčí modrou. K dispozici je také Starlight (převzetí off-white) a produkt červená. Materiály použité k výrobě iPhone SE (2022) zahrnovaly hliník bez uhlíku, první pro Apple.

Pokud se obáváte trvanlivosti, byl iPhone SE (2022) podroben některým testům Drop a fungoval téměř stejně jako iPhone 13. Přežil dva ze tří kapek testů s pouze drobným šoupováním. V těchto dvou testech byl nový iPhone spadnut lícem dolů ze 6 stop na chodník a také spadl na jeho bok ze stejné výšky. Jediný kapkový test, který poškodil iPhone SE (2022), se vyskytl v testu dozadu z 6 stop. Přesto budete chtít zvážit jeden z nejlepších případů iPhone SE (2022) pro váš telefon.

IPhone SE (2022) Recenze: Displej

Řekněme, že sledování pořadů a filmů na iPhone SE (2022) není úplně pohlcující. To 4.7palcový panel LCD má rozlišení 1344 x 750 pixelů, takže není Full HD a není možné si nevšimnout velkých rámů při sledování filmů a videí v tomto telefonu.

Při sledování přívěsu Obi-Wan Kenobi na YouTube provedl iPhone SE (2022) skvělou práci, což činilo teplé barvy tetooinu a znepokojilo se grizzled vzhled Ewan McGregor, ale černé tyče nad a pod akcí se ukázaly jako rušivé, že se rušily rušivé. Chtěl jsem přitisknout se na zoom, aby se obrázek zvětšil.

Dalo by se tvrdit, že pixel 5a je pro jiné cílové publikum se svými 6.34palcový displej, ale nemůžete ignorovat, že můžete získat mnohem větší plnou obrazovku HD OLED pro pouhých 20 dalších.

Displej iPhone SE (2022) se přesto v našich laboratorních testech dobře vedl. Panel zaregistroval 114.7% barevného gamut SRGB a 81.2% náročnějšího barevného prostoru DCI-P3. To je dobré, ale za 119.3% a 84.5% se obrátilo na pixel 5a. Nový iPhone SE však stále vyhrává přesnost barev se skóre Delta-E 0.21 (kde 0 je perfektní); Pixel 5a skóroval 0.32.

IPhone SE (2022) Recenze: Kamery

Špatnou zprávou je, že hardware kamery iPhone SE (2022) se nezměnil. Získáte jen jednu 12MP zadního širokého fotoaparátu, takže není zde ultralesaná čočka, kterou najdete na iPhone 11 (499) a Pixel 5A. A přední kamera je i nadále mít poměrně s nízkým rozlišením 7MP senzor.

Dobrou zprávou je, že přidání bionického procesoru A15 otevírá nové funkce a schopnosti fotoaparátu prostřednictvím výpočetní fotografie. To zahrnuje inteligentní HDR 4 pro manipulaci s složitým osvětlením a poskytuje lepší vykreslování tváří, hlubokou fúzi pro lepší detaily a textury a fotografické styly, které vám poskytnou větší kreativní kontrolu.

Pro vyzkoušení fotoaparátu iPhone SE (2022) jsem pořídil řadu fotografií a porovnal je s pixelem 5a. Celkově se nový iPhone SE vedl dobře, ale nedostatek nočního režimu je hlavní nevýhodou a režim portrétu je stále poměrně omezený.

Na této fotografii květin pořízených uvnitř má iPhone SE (2022) mírnou hranu, protože dodává jasnější žlutou a modrou barvu a na fotografii je trochu větší kontrast. Ale obě kamery jsou docela rovnoměrně sladěny, pokud jde o detaily.

IPhone SE (2022) obecně provádí dobrou práci zachycující tuto sochu orla v podmínkách osvětlení, protože existuje těžká směs slunce a stínů. Dávám přednost teplejšímu tónu výstřelu iPhone, ale pixel 5a lépe vystavuje samotného orla, protože můžete snadněji rozeznat peří a zobák.

Měli byste vědět, že iPhone SE (2022) vyžaduje, abyste se dostali opravdu blízko svého předmětu, pokud chcete vzít portrét. A to proto, že to musí být splatné s jedinou čočkou a použít zaostřovací pixely (název Apple pro automatické zaostření fáze). Další telefony s dvojitými skutečnými kamerami nechají váš předmět stát o něco dále zpět.

Pokud jde o kvalitu obrazu, ale líbí se mi, jak iPhone SE vykresluje jasnější obraz mé tváře (bez toho, že jsem ji vyhodil) na přímém slunečním světle. A můžete rozeznat jemný vzor na mé mikině. Moc se mi také líbí portrét Pixel 5A, protože z pozadí vyskočím ještě výraznějším efektem Bokeh.

Nečekal bych příliš mnoho z 5x digitálního zoomu iPhone SE (2022). V tomto záběru některých kanadských hus můžete vidět, že 7x zoom pixelu 5a vás přiblíží k předmětu. A v tomto případě proti němu působí tendence iPhone k teplejším záběrům, protože kachny tolik nevyčnívají. Můžete také rozeznat trochu více podrobností v peřích ve výstřelu pixelů a dřevo v popředí.

IPhone SE (2022) na tuto fotografii ovoce pořízeného uvnitř trochu více zapůsobí. Citrony, pomeranče a jablka vypadají jasnější a na výstřelu je větší hloubka. Obraz pixelu 5a, i když je barevný, vypadá ve srovnání trochu plochý a slabý.

Tam, kde iPhone SE (2022) padá, je jeho nedostatek nočního režimu. Prostě nemůže trvat delší expozice jako iPhone 11 a iPhone 13 Mini. A série pixelů nabízí noční režim po celá léta.

Pořiďte tuto fotografii figurek Star Wars v místnosti, která má trochu okolního světla přicházející z okna doprava. Darth Vader a Han Solo vypadají mnohem jasněji ve výstřelu Pixel 5a a zelená dekorativní rostlina v pozadí je snazší vidět.

A můžete zapomenout na střelbu ve tmě s iPhone SE (2022), pokud nepoužíváte blesk. Sotva můžete říct, že figurky jsou tam, když jsme zavřeli záclony ve stejné místnosti, zatímco je můžete stále rozeznat ve výstřelu pixelů. i když je to docela zrnité.

Poté jsem vzal iPhone SE (2022) venku, abych viděl, jak se to dařilo jen s trochou světla. Odpověď není v pořádku. Bez nočního režimu můžete rozeznat keře a lavičku, ale výstřel Pixel 5 je je mnohem jasnější, zejména v boxových dřevech a cihelech, stejně jako záclony v okně.

Přestože má iPhone SE (2022) přední kameru s nízkým rozlišením 7MP, zachytil zde poměrně ostrý a barevný selfie. Moje tvář má více konturového efektu, než bych chtěl, ale v mých vlasech, bundě a mikině je velké množství detailů a modrá obloha vypadá v iPhone Shot vs. pixel 5a. Zatímco fotka pixelu je o něco měkčí, dávám přednost tomu, jak se zabývá stíny, protože jsou méně závažné.

IPhone SE (2022) Recenze: Video

IPhone SE (2022) může zachytit 4K video až do 60 fps a já jsem to zkoušel proti Pixel 5A, který střílel toto záběry zálivu Raritan v nedalekém parku. Video iPhone je teplejší a má větší kontrast, přičemž na pobřeží přináší trochu více podrobností ve dřevě.

Klip Pixel 5A však vypadá jasněji a v důsledku toho vypadají bílé body vln trochu ostřejší, stejně jako kanadské husy na pláži a ve vodě. Záběry jsou trochu více vyplavené, ale můžete zjistit více podrobností ve skalách, když se posouvám až doprava. Zatímco zoom iPhone SE je omezenější, pixel 5a je skokovitý a docela fuzzy na maximální úrovni.

IPhone SE (2022) Recenze: Výkon

Neměl bych být překvapen tím, jak rychle je iPhone SE (2022), protože zabalí stejný bionický čip A15, který je uvnitř iPhone 13. Ale to neznamená, že jeho výkon je méně působivý.

Měl jsem výbuch hraní hry Marvel Revolution jako kapitána Amerika a bojoval jsem s více nepřáteli s mým štítkem spolu s honosnými speciálními útoky. A pak jsem vzal na červenou lebku a jeho tvář měla děsivé množství detailů. Akce byla docela plynulá a grafika velkolepá.

Na Geekbench 5, který měří celkový výkon, se iPhone SE (2022) obrátil v jednorázovém skóre 1 718 a vícejádrový výsledek 4 482. IPhone 13 se obrátil na srovnatelné, ale dokonce o něco nižší skóre 1 684 a 4 129. Google Pixel 5A, který je poháněn středním rozsahem Qualcomm Snapdragon 765G Chip, shromáždil jednojádrový skóre pouhých 569 a vícejádrový skóre 1 595.

Na 3DMark Wild Life Benchmark dosáhl iPhone SE (2022) 50 snímků za sekundu a skóre 8 352. IPhone 13 byl o něco vyšší v 55.9 FPS, ale pixel 5a byl daleko za pouhých 10 fps a skóre 450.

Největší mezera v oblasti výkonu mezi iPhone SE (2022) a Pixel 5A přišla s naším testem kódování videa, ve kterém překročíme 4K klip na 1080p pomocí aplikace Adobe Premire Rush App. Nový iPhone SE potřeboval jen 27 sekund, ve srovnání s téměř 2 minutami pro Pixel 5a.

Tak jak 5G? Je důležité si uvědomit, že iPhone SE (2022) nepodporuje technologii MMWAV. Ale budete se moci připojit k sub-6GHz 5G sítím od všech hlavních dopravců, stejně jako C-pásmo 5G, jak to vynoří.

Používání nejrychlejších.Čistá aplikace na síti T-Mobile jsem dostal více než 100 Mbps ke stažení v New Yorku New Bryant Park a až 86 Mbps v centrálním New Jersey. To není super rychlé, ale je to okrajově lepší než LTE.

IPhone SE (2022) Recenze: životnost a nabíjení baterie

IPhone SE (2022) je hodnocen tak, aby dodal až dvě hodiny delší výdrže baterie než předchozí iPhone SE, díky mírně větší baterii a efektivitě z Bionic Chip A15 A15.

Nový iPhone SE trval 9 hodin a 5 minut na testu baterie Tom’s Guide, který zahrnuje nepřetržité surfování webu přes 5g při 150 nits jasu obrazovky. To je vlastně o něco méně než běh iPhone SE (2020) z 9:18; To však bylo přes 4G LTE spojení, které využívá méně energie. Google Pixel 5A s podporou 5G trval déle 9 hodin a 45 minut.

Na druhou stranu, iPhone SE se může nabíjet poměrně rychle, pokud máte nabíječku 20 W Apple. Za 30 minut jsme se dostali na 61%, což je lepší než 30minutové nároky společnosti Apple.

IPhone SE (2022) Recenze: Verdikt

429 iPhone SE (2022) je telefon, který rozkročí budoucnost a minulost. Bionický čip A15 uvnitř tohoto telefonu poskytuje vlajkovou loď pro stovky méně než iPhone 13. A kvalita obrazu je většinou vynikající, přestože je omezena na jednu zadní kameru. Jen bych si přál, aby Apple našel způsob, jak zahrnout správný noční režim.

A přesto návrh nového iPhone SE vypadá jako návrat s jeho malými 4.7palcový displej a obrovské rámy kolem displeje; iPhone 13 Mini ukazuje, že můžete napěchovat větší 5.4palcový displej do malého telefonu, ale stojí to 699.

Pokud nebudete trvat na koupi iPhone a žijete v ekosystému Apple, je Google Pixel 5a pravděpodobně lepší sázkou a nabízí větší 6.34palcový displej, noční režim a výrazně delší životnost baterie pro 449. Ale také to není zdaleka tak rychlé jako nový iPhone SE. Pixel 6A však má být spuštěn v červenci, což by mohlo nové SE poskytnout další konkurenci s jeho tenzorovým čipem a systémem duální kamery.

Celkově je iPhone SE (2022) většinou úspěšný z hlediska poskytování velké hodnoty. Ale příště bych rád viděl design, který lépe odpovídá špičkové vibraci vnitřnosti.

iPhone SE 2 vs. Průvodce kupujícím iPhone 11

Iphone SE druhé generace a iPhone 11 jsou levné možnosti ‌iphone‌. Apple vydal ‌iphone‌ 11 na konci roku 2019 a od té doby jej narazil v ceně, aby byl dostupnější, protože byly uvolněny nové modely ‌iphone‌, které jej přerušily později v roce 2022. Na druhé straně, ‌iphone se‌ spuštěn na začátku roku 2020 jako levnou možnost ‌iphone‌, před nahrazením modelu třetí generace v roce 2022.

Pokud dostanete menší základní úroveň ‌iphone‌ nebo větší standardní model, který se snížil v ceně? Náš průvodce pomáhá odpovědět na otázku, jak se rozhodnout, který z těchto dvou iPhonů je pro vás nejlepší.

Porovnání iPhone SE a iPhone 11

‌Iphone se‌ a ‌iphone‌ 11 sdílejí řadu funkcí, jako je nahrávání videa 4K, odolnost proti vodě a bezdrátové nabíjení QI. Apple uvádí tyto identické vlastnosti ‌iphone se‌ a ‌iphone‌ 11:

Podobnosti

 • LCD displej sítnice HD s 326 PPI, technologií IPS, True Tone, P3 široký barvu, haptickým dotykem a až 625 nits jas
 • A13 Bionic Chip
 • Wi.Fi 6 a Bluetooth 5.0
 • 4G buněčné konektivita LTE
 • Dual Sim (Nano-SIM a ESIM)
 • 12MP zadní široká kamera s ƒ/1.8 Clona, ​​optická stabilizace obrazu, digitální přiblížení až 5x, True Tone Flash s pomalou synchronizací, portrétní režim, portrétní osvětlení a inteligentní HDR pro fotografie
 • 4K Video Recording při 24 spls, 25fps, 30fps nebo 60fps, optická stabilizace obrazu, Video Quickvake, Slo-Mo Video podpora pro 1080p při 120 snímků za sekundu, časosběrné video se stabilizací a stereo nahrávání
 • Fotoaparát směřující vpředu s ƒ/2.2 clony, sítnice Flash, HDR, režim portrétu, portrétní osvětlení, 1080p HD video nahrávání při 25 snímku, 30fps nebo 60fps, filmové stabilizace videa a video rychlé protake
 • Podporuje přehrávání videa Dolbyho Vision, HDR10 a HLG
 • Tříosý gyro, akcelerometr, senzor blízkého světla, senzor okolního světla a barometr
 • Bezdrátové nabíjení Qi
 • Až 50 procent poplatků za 30 minut
 • Blesk port
 • Skleněná přední a zadní strana
 • Aerospace-stupeň hliník
 • Voděodolnost
 • K dispozici v černé, bílé a produktu (červená)
 • 64 GB, 128 GB a 256 GB možností úložiště

Rozpis společnosti Apple ukazuje, že iPhony sdílejí velké množství pozoruhodných klíčových prvků, jako je Bionic Chip A13, displej sítnice HD a zadní kamera 12MP. Přesto existují smysluplné rozdíly mezi ‌iphone se‌ a ‌iphone‌ 11, jako jsou jejich velikosti displeje a ověřovací technologie.

Rozdíly

 • Menší formový faktor, váží 148 gramů
 • 4.7palcový displej sítnice HD
 • Domácí tlačítko s dotykem ID
 • Jedna zadní kamera (široká)
 • HD fotoaparát FaceTime HD FaceTime s 1080p HD nahráváním a automatickou HDR
 • Životnost baterie s přehráváním videa až 13 hodin
 • Hodnocené IP67 odolné vůči vodě do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut
 • Větší formový faktor, váží 194 gramů
 • 6.1-palcový displej kapaliny HD HD
 • ID obličeje
 • Duální zadní kamery s dvojnásobným optickým rozsahem zoomu (široký a ultra široký)
 • Noční režim a hluboká fúze
 • Zvukový zoom
 • Kamera 12MP Truedepth Front s 3MP s videem 4K, inteligentní HDR, Slo-Mo Video podpora, Animoji a Memoji
 • Životnost baterie s přehráváním videa až 17 hodin
 • Hodnocené IP68 odolné vůči vodě do hloubky dvou metrů po dobu až 30 minut
 • U1 ultra širokopásmový čip pro prostorové vědomí
 • Podporuje přehrávání zvuku Dolby Atmos
 • Další fialové, žluté a zelené barevné možnosti

Přečtěte si dále, abyste se podívali na každý z těchto aspektů a podívejte se, co přesně oba levné telefony nabízejí.

Design a barvy

Konstrukční a formové faktory ‌iphone se‌ a ‌iphone‌ 11 se výrazně liší. Přestože obě zařízení sdílejí zaoblené hrany, používejte hliník na úrovni letectví a mají skleněné záda, ‌iphone se‌ má silné hranice podél horní a dolní části displeje, stejně jako tlačítko domov. ‌Iphone‌ 11 je vybaven designem celé obrazovky bez tlačítka pro domácí, s výřezem pole Truedepth Camera v horní části displeje.

Návrh ‌iphone se‌ je stejný jako ‌iphone‌ 8, který sdílel podobný design jako starší zařízení, jako je ‌iphone‌ 6, ‌iphone‌ 6s a ‌iphone‌ 7. ‌Iphone‌ 11 má modernější design díky svému vzhledu na celé obrazovce, „zářezu“ z horní části displeje a bez tlačítka domova. Pokud se vám líbí starší styl ‌iphone‌ s tlačítkem domů nebo jednoduše preferujte menší zařízení, budete chtít koupit ‌iphone se‌, ale většina uživatelů bude pravděpodobně dávat přednost aktuálnímu designu ‌iphone‌ 11.

‌Iphone‌ 11 je vyšší a širší než ‌iphone se‌ a je o 31 procent těžší, takže pro nejschopnější a nejlehčí ‌iphone‌, který je také snadnější používat jednou rukou, bude ‌iphone se‌ lepší volbou.

Obě zařízení jsou k dispozici v černé, bílé a produktu (červené), ale ‌iphone‌ 11 také nabízí další fialové, žluté a zelené barevné možnosti, které někteří uživatelé mohou preferovat.

Zobrazit

Obě zařízení obsahují LCD displej sítnice HD s 326 PPI, technologií IPS, True Tone, P3 Wide Color, ‌Haptic Touch‌ a až 625 nits jasu, ale displej ‌iphone‌ 11 je výrazně větší větší. Displej ‌iphone se‌ je 4.7 palců, zatímco displej ‌iphone‌ 11 je 6.1 palce.

Pro jako konzumace médií, čtení a hraní her, další 1.4 palce prostoru obrazovky mohou nabídnout lepší zážitek, i když to může být v ruce o něco více těžkopádně.

Dotkněte se id vs. ID obličeje

Další hlavní oblastí rozdílu mezi těmito dvěma zařízeními je ověřovací technologie. ‌Iphone se‌ má skener ‌Touch ID‌ zabudovaný do domácího tlačítka pod displejem, zatímco ‌iphone‌ 11 obsahuje ‌face id‌ jako všechny prémiojší iPhone Apple.

‌Face id‌ debutoval na ‌‌iphone‌‌ x v roce 2017. V té době Apple uvedl, že pravděpodobnost, že by náhodný člověk mohl odemknout někoho jiného ‌‌iphone‌‌ x bylo přibližně jeden z 1 000 000, oproti jednomu z 50 000 pro ‌‌Touch ID‌‌. Jak již bylo řečeno, obě formy ověřování jsou docela bezpečné.

Idface ID‌ nefunguje dobře s maskami, zatímco ‌Touch id‌ nefunguje dobře s mokrými nebo zpocenými prsty, takže žádný systém není dokonalý. Vzhledem k tomu, že nový ‌iphone se‌ chybí ‌face id‌, nepodporuje animoji nebo memoji. Který systém ověřování dáváte přednost.

Apple iPhone SE 2020 UNBOXING: Nejlepší poměr ceny a výkonu!

Kamery

Přestože mají 12MP zadní široký fotoaparát s ƒ/1.8 Clona, ​​schopnost nahrávání videa 4K a stabilizace optického obrazu jsou nastavení kamery obou zařízení velmi odlišné.

Zadní kamery

‌Iphone‌ 11 má dvě zadní kamery, které nabízejí širokou a ultra široký objektiv. ‌Iphone se‌ má na zadní straně jediný široký fotoaparát. Ultra široký fotoaparát dává ‌iphone‌ 11 dvojnásobný rozsah optického zoomu. ‌Iphone‌ 11 může také pořizovat vysoce kvalitní fotografie v prostředí nízkých osvětlení pomocí nočního režimu a také použít hlubokou fúzi k zobrazení více podrobností na fotografiích.

Ačkoli schopnost nahrávání videa obou zařízení je stejná, ‌iphone‌ 11 může použít funkci s názvem Audio Zoom k izolaci zvuku při natáčení zvětšeného videa. Pokud doufáte, že pořídíte velké množství fotografií a videí, můžete upřednostňovat přidané možnosti fotoaparátu ‌iphone‌ 11, ale ‌iphone Se‌ má stále vysoce kvalitní kameru, která je pro většinu lidí adekvátní pro případy použití většiny lidí.

Fotoaparáty směřující dopředu

‌Iphone se‌ má 7MP ‌facetime‌ HD přední kameru, která může nahrávat 1080p video pomocí automatického HDR, ale ‌iphone‌ 11 má mnohem lepší 12MP Truedepth Front-the-Camera, která může nahrávat 4K video s inteligentním HDR a SLO-Mo-Mo-Mo-Mo. Pokud používáte kameru směřující přední část, například pro selfies nebo videohovory, bude to výrazně lepší fotoaparát směřující přední strana ‌ipHone‌ 11.

Životnost baterie

Při přehrávání videa může ‌iphone Se‌ dodat až 13 hodin výdrže baterie, zatímco ‌iphone‌ 11 může dodat až 17 hodin. Pokud jde o streamování videa, to se promítá na osm hodin výdrže baterie pro ‌iphone se‌ a deset hodin pro ‌iphone‌ 11. Při přehrávání zvuku může ‌iphone Se‌ dodat až 40 hodin výdrže baterie, ale ‌iphone‌ 11 může dodat až 65 hodin.

Životnost baterie obou zařízení by měla být stále dostatečně dobrá pro normální denní používání, ale pokud se často ocitnete předčasně vypouštět baterii, můžete těžit z přidané výdrže baterie ‌iphone‌ 11.

Další funkce

Obě tato zařízení mají odolnost vůči vodě až 30 minut, ale ‌iphone se‌ má hodnocení IP67 pro vodu až do jednoho metru hluboko, zatímco ‌iphone‌ 11 má hodnocení IP68 pro vodu až do dvou metrů hluboký. Je nepravděpodobné, že by to byla relevantní úvaha pro většinu uživatelů, ale ‌iphone‌ 11 je zjevně odolnější pro ty, kteří pravidelně používají svůj ‌iphone‌ kolem vody.

Over, ‌iphone‌ 11 obsahuje u1 ultra širokopásmový čip pro prostorové povědomí, což mu umožňuje sledovat airtagy nebo pracovat jako digitální automobilový klíč. ‌Iphone‌ 11 také podporuje přehrávání zvuku Dolby Atmos prostřednictvím vestavěných reproduktorů, ale kvalita pravděpodobně nebude dost dobrá na to, aby si všimla velký rozdíl ve srovnání s ‌iphone se‌. Tyto funkce nejsou zásadní, takže je na vás, pokud máte pocit, že byste se z nich využili.

Další možnosti iPhone

‌Iphone se‌ a ‌iphone‌ 11 jsou nejlevnější možnosti ‌iphone‌ Apple se v současné době prodává za 399 a 499, ale pokud hledáte novější zařízení s novějšími funkcemi, existuje také iPhone 12 Mini, který začíná na 599 a iPhone 12. který začíná na 699.

Pokud je vaše priorita získávání menšího ‌iphone‌, a proto uvažujete o ‌iphone se‌, je ‌iphone 12 mini‌ fyzicky menší, ale má větší 5.4palcový displej a mnohem lepší technické specifikace. Na druhé straně má ‌iphone 12‌.1-palcový displej jako ‌iphone‌ 11, ale je o něco menší kvůli štíhlejším rámům a plochým okrajům.

Modely ‌iphone 12‌ jsou vybaveny modernějším družstvem, který je tenčí a světlejší, OLED displeje s HDR, čip A14, přední sklo keramické štít, magsafe a vylepšené kamery, což způsobuje znatelné zlepšení oproti ‌iphone‌ 11, pokud můžete si to dovolit.

Poslední myšlenky

Celkově je ‌iphone se‌ dobrou možností na základní úrovni ‌iphone‌, pokud ji najdete za rozumnou cenu. Se stejným displejem, čipem A13 a zadní 12MP široký fotoaparát jako ‌iphone‌ 11, uživatelé ‌iphone se‌ nebudou chybět žádné hlavní funkce.

Pro pouhých 499 nabízí ‌iphone‌ 11 modernější design, větší displej, ultra široký fotoaparát, noční režim a hlubokou fúzi, výrazně lepší fotoaparát směřující dopředu a delší výdrž baterie. K dispozici je také výhoda vylepšeného odolnosti vůči vodě, čipu U1 a zvuku Dolby Atmos a dokonce i dalších barevných možností, z nichž si můžete vybrat. To vše způsobuje poměrně významný upgrade oproti ‌iphone se‌, pokud si můžete dovolit další náklady.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS