Recenze Apple Watch 7. Apple Watch 7 Green

Recenze Apple Watch Series 7: Snadné vítězství

Místo výkonu se Apple Watch Series 7 chytře zaměřuje na lepší viditelnost, dlouhověkost a trvanlivost. Je to obrovská upgrade, pokud máte sérii 3 nebo starší.

Šest let je bezpečné říci, že Apple Watch je tu, aby zůstal.

Je také bezpečné říci, že formový faktor. malý komunikátor na vašem zápěstí provozovaném dotykem, digitální korunou nebo siri. a jeho funkce jako zdraví a wellness zařízení se nemění. Tvar a materiály se mohou lišit na budoucích modelech a specifikace a senzory se mohou zlepšit pouze, ale velmi jsme na (nebo blízko) vrcholu Apple Watch, podobně jako to, jak iPhone v podstatě dosáhl své konečné podoby s iPhone 13 Pro.

Říkám, že to nebude alarmující nebo naznačuje, že je to všechno ztud pro Apple Watch. Apple Watch nikam nevede. Když je však produkt zralý, stejně jako Apple Watch, je důležitější než kdy jindy hodnotit nové verze v kontextu víceletého vlastnictví než ročně.

Meziročně je samozřejmě série Apple Watch 7 menší upgrade ve srovnání se sérií 6. Lidé, kteří chtějí nejnovější a největší, nepotřebují přesvědčivé. již si předem uspořádali. Ale pokud vlastníte Apple Watch Series 5 (nebo starší), měli byste získat sérii 7? Mám nějaké odpovědi.

Je to Apple Watch

Pokud jste očekávali, že Apple udělá Apple Watch a dá to kameru, jste mimo kontakt s realitou. Apple Watch Series 7 je revizí stejné dvou velikosti Smartwatch Apple iteruje od roku 2015.

Série 7 je dodávána v malém (41 mm) a velké (45 mm). Přestože jsou pouhý milimetr vyšší ve výšce než série 4/5/6/SE, sledovací pásky ze všech předchozích hodinek Apple jsou kompatibilní s novou řadou 7. Kapely 38 mm/40 mm pracují s pásem 41 mm a 42 mm/44 mm s 45 mm sérií 7. Můj oficiální náramek z nerezové oceli Apple Apple pro můj 42mm série 0 fungoval perfektně s zeleným hliníkem 45 mm série 7 Apple mě půjčil. (Ošklivá kombinace, ale pásy jsou kompatibilní!) Většinou jsem také používal novou grafickou skupinu Nike Graphic Sport Loop (Cargo Khaki Color) Apple také poslal. dokonale se páruje s zelenou řadou 7.

Barvy! Existuje pět nových barev pro hliníku Apple Watch Series 7. Moje jednotka Green Review mi připomíná Midnight Green iPhone 11 Pros; Je to tmavá vojenská zelená, která někdy vypadá černě. Neviděl jsem ostatní barvy osobně. Půlnoc je černá s náznaky modré, řekl jsem. Starlight je stříbrný se stopami narůžověného zlata. Modrá je světle modrá. A (produkt) červená je, dobře, červená. Vypadají dostatečně stylově. Barvy pro nerezovou ocel (grafit, stříbro a zlaté) a titanové verze (Space Black a Titanium Silver) jsou méně zábavné.

Kromě více zaoblených rohů případů, které jsem si ani nevšiml, dokud to Apple poukázal, vypadá řada 7 a funguje jako Apple Watch. Existuje digitální koruna a boční tlačítko. Pokud znáte cestu kolem Apple Watch, neexistuje žádná křivka učení. A pokud ne: Je to dost jednoduché přijít na to.

Lepší základy

Letos nedochází ke změně výkonu. Apple Watch Series 7 je poháněn S7 SIP (System in Package), což je rebranded S6 SIP ze série 6; Výkon WatchOS 8 je stejný na sérii 6 a 7. Neexistují také žádné nové senzory ani aplikace pro zdraví; Série 7 má všechny stejné zdravotní senzory a aplikace v řadě 6, včetně senzoru srdeční frekvence, monitoru kyslíku krve, aplikace EKG, nepravidelné oznámení o srdečním rytmu, sledování spánku a sledování cyklu. Sledování fitness je také stejné.

Pro jakoukoli jinou společnost by tento druh propuštění bez nárazu ve výkonu nebo senzorech byl sebevražda. Ale protože Apple Watch 6 již byl tak daleko před jinými chytrými hodinami, techniky a zkušenostmi, Apple zasáhl brzdy a senzory, aby se zlepšil další funkce.

Jak velký dopad měl omezený globální dodavatelský řetězec na funkce řady 7? Byl řízený redesign s plochou hranou, který měl dorazit letos, nebo to byl strategický falešný proběhnutí? Nikdy to nebudeme vědět. Nemá smysl přemýšlet, co když. Toto je recenze pro sérii 7 Apple Watch a funkce, které má, nikoli Vaporware.

Jaká jsou malá vylepšení a sčítají? Je jich docela málo a ano. Nejviditelnější změny jsou větší obrazovky (za chvíli dostanu hloubku). Větší obrazovky také znamenají, že WatchOS 8 je méně stísněný. K dispozici je více prostoru pro několik dalších řádků textu, tlačítka jsou větší a snadněji klepnutím a je zde nová klávesnice Qwerty pro textový vstup, který někdy funguje a někdy selže velkolepě. (Naštěstí je starý textový vstup, Scribble, stále možností.)

Rok starý čip může jít další a stále nechat konkurenci ve svém prachu.

Vždy, když je vaše zápěstí dolů, jsou vždy o 70 procent jasnější. Přední krystal (ion-x na hliníku a safírovém krystalu na modelech z nerezové oceli a titanu) je o 50 procent silnější a méně prasklý. Série 7 je plně odolná proti prachu s hodnocením IP6X.

A můj osobní favorit: Series 7 se účtuje o 33 procent rychlejší než série 6. Apple říká, že 8minutový poplatek poskytuje „8 hodin sledování spánku.„Tento statistika s vyzvednutím třešnic vám říká přesně nástroj, který Apple vidí rychlé nabíjení používané pro: rychlý poplatek před spaním. Zde je, jak rychle se baterie nabila, kdykoli moje revizní jednotka dosáhla 10 procent (nízký výstraha baterie Flash!): 27 procent za 8 minut, 40 procent za 16 minut a 75 procent za 32 minut. Výzva je, že musíte použít přiložený magnetický nabíjecí puk, abyste získali rychlejší rychlost nabíjení; Starší nabíječky Apple Watch se budou účtovat pomalejšími rychlostmi. To znamená, že pokud máte nabíjecí stojan nebo úžasná nabíječka Apple 2-in-1 Magsafe, jako já, jste zaseknutí pomalejším nabíjením. Apple odmítl komentovat, zda bude vydáno aktualizované duo Magsafe s rychlejším nabíjením puku.

Upřímně řečeno, myslím, že všechna tato vylepšení v řadě 7 jsou lepší než rychlejší čip. Lepší viditelnost a použitelnost, zlepšená trvanlivost a rychlejší nabíjení (větší baterie by byla hezká, ale bohužel, zdá se, že Apple je fixován 18 hodin) jsou mnohem smysluplnější než rychlejší výkon. Je to skutečný důkaz Apple Silicon, že rok starý čip může jít další a stále nechat konkurenci v prachu.

Větší obrazovky

Podle Apple jsou displeje na Apple Watch Series 7 přibližně o 20 procent větší než řada 4/5/6/SE a o více než 50 procent větší než série 0/1/2/3. Pojďme se rozdrtit některá čísla opravdu rychle, abychom viděli, o kolik více obrazovky opravdu dostáváme.

Zde jsou velikosti případů, velikosti displeje (diagonální) a usnesení pro každou generaci Apple Watch.

 • 38 mm: 1.33palcový displej (272 x 340)
 • 40 mm: 1.53palcový displej (312 x 390)
 • 40 mm: 1.54palcový displej (324 x 394)
 • 44 mm: 1.75palcový displej (368 x 448)
 • 41 mm: 1.69palcový displej (352 x 430)
 • 45 mm: 1.90palcový displej (396 x 484)
recenze, apple, watch, green

Jedna věc okamžitě vyniká: Pokaždé, když Apple zvětšuje velikosti zobrazení, udělal to až po zářezu čtyř modelů pod starými. Série 0-3 jsou všechny stejné velikosti; Série 4-SE jsou identické; Série 7 naráží na displeje znovu. Tento vzor naznačuje, že větší displeje (pokud se dokonce mohou zvětšit) by neměly dorazit až do série 11. Zajímalo by mě, jestli se Apple s touto kadence zlomí a uvolní přepracovaný pouzdro Apple Watch (plochý okraj?) v roce 2022 nebo 2023 při zachování stejných dvou velikostí obrazovky ze série 7. Zajímavé jídlo k zamyšlení.

Každopádně zpět na obrazovky. Od série 4/5/6/SE do řady 7, obrazovky pro malé i velké modely rostou přesně 0.15 palců větší. A od série 0/1/2/3 do série 7 získá menší model navíc 0.36 palců, zatímco větší verze získává 0.37 palců. Apple říká, že kolem displejů je o 40 procent méně hranic, přičemž rámečky nyní měří 1.7mm široký.

Nyní, když si můžete představit, o kolik větší jsou obrazovky, další otázka zní: Dělá větší displej nějaký smysluplný rozdíl pomocí Apple Watch? Pro mě, pocházející z mé série 4, navíc 0.15palcová částka představuje asi dva další řádky viditelného textu ve zprávě nebo e-mailovém oznámení. Nemusel jsem otočit digitální korunu tolik, abych si přečetl zprávy naplněné emodži, kterou moje máma miluje, aby mě poslala, ale dvě řádky také nejsou tak víc. Nestrávím tolik času čtením na mém Apple Watch, abych řekl, že další dvě řádky změnily můj život.

Ale pokud porovnáte displeje v sérii 0/1/2/3 s řadou 7, skok ve velikosti obrazovky je značný. Vytáhl jsem své OG 42mm Apple Sledování z mé starožitné krabice a je to výrazné, o kolik větší je obrazovka 45 mm série 7 a o kolik více informací může zobrazit. Zapomněl jsem, jak jsou displeje na sérii 3 (a dříve). Mám podezření, že mnoho uživatelů série 3 (a starších) upgraduje pociťové výhody větší obrazovky. Několikrát od otočení digitální koruny a přečtení celé textové zprávy, která ji nemusí vůbec otáčet.

než jen vidět trochu více informací, je snazší klepnout na komplikace a tlačítka. Nemám klobásy prsty ani nic a přesto vždycky zakládám svůj PIN kód nesprávně alespoň jednou denně. S většími body kopírování (tlačítka jsou jen výš Smidged) na sérii 7, zjistil jsem, že kohoutky a přejetí byly přesnější.

Abychom předvedli větší displeje, série 7 přichází se dvěma novými tvářemi hodinky: obrysy a modulární duo. Obrys tlačí čísla na samotný okraj displeje a je to úhledný způsob, jak zvýraznit „refrakční hranu“ krystalu. Jaká je hrana lomu? Je to jen fantastický způsob, jak říci, že křišťálové zakřivené okraje umožňují pro displeji širší sledování úhlů. Obrys je pěkný a můžete lépe vidět značky klíšťat na obličeji Meridian Watch, ale většina obličejů hodinek jednoduše nevyužívá refrakční hranu. Modulární duo má prostor pro dvě velké komplikace; Nikdy nepoužívám tuto tvář hodinek, ale vidím spoustu lidí, kteří to dělají. Přál bych si, aby Apple věnoval další úsilí na exkluzivní tváře hodinek pro sérii 7.

Kdo by měl získat řadu 7?

Nejlepší věc na vlastnictví Apple Watch je, že je jen velmi malý tlak. mimo FOMO., aby jej každý rok nahradil nejnovějším modelem. Apple hodinky mají neuvěřitelnou dlouhověkost; Jsou postaveny na poslední roky a aktualizace softwaru do nich každoročně vdechujte nový život.

Vezměte si to ode mě: Od roku 2018 mám na sobě sérii 4 z nerezové oceli Apple Watch 4. Můj tříletý smartwatch nemá vždy představený displej na sérii 5 nebo na monitoru Krevního kyslíku ze série 6 nebo větší obrazovky na nové řadě 7. Ale stále dělá to, co chci, aby to udělal: telefonovat, zobrazovat zprávy a oznámení, streamovat hudbu, a co je nejdůležitější, držte mě odpovědné za to, že zůstal fit.

V týdnu, který jsem strávil nošením 44 mm Apple Watch Series 7, jsem více přesvědčen, že není třeba upgradovat, pokud nemáte starší Apple Watch, která ji již neřeže. Důraz na jeho neřezání. Můžete to definovat sami.

Nemohu odpovídat za každou nákupní proměnnou. Pro jednoduchost si myslím, že by měl a neměl by upgradovat na sérii 7. Uživatelé série 0/1/2/3: Série 7 je masivní upgrade na každé frontě a bude trvat další 3-4 roky. Uživatelé série 4: Je to stále velká upgrade, ale myslím, že byste to mohli vydržet alespoň jeden rok. (To je to, co dělám.) Pokud máte sérii 5/6/se, můžete opravdu sedět série 7, pokud musíte mít nejnovější a největší. S tím není nic špatného-existují nejrůznější obchod, které pomáhají snížit cenu-ale jen vězte, že vylepšení se budou cítit přírůstko. Uživatelé Androidu: HA! Víte, The Spiel: Apple Watch Series 7 není pro vás, pokud přepnete na iPhone.

Noví uživatelé Apple Watch (kteří nejsou na Androidu): Ano. Pochopit to. Pokud nemáte na pevný rozpočet a nemyslíte si, že bude stačit SE. Rozhodně v tomto bodě nezískáte sérii 3. Nebo získejte sérii 5 nebo 6 v prodeji odkudkoli.

Uživatelé Apple Watch Series 3 (a starší): Je čas upgradovat. WatchOS 8 je pomalý a sotva funkční na sérii 3 a není k dispozici pro řadu 2 (a starší). Série 7 bude hlavním upgradem s rychlejším výkonem a znatelně větší, jasnější a odolnější displej. Je to vždy na zapnuté hodiny a řadu nových senzorů pro automatické sledování aktivity, sledování spánku, sledování srdce (i.E. EKG a nepravidelná detekce srdečního rytmu) a monitorování kyslíku v krvi.

Uživatelé Apple Watch Series 4: Stále jsem na sérii 4 a cítím, že je na jeho posledních nohou. Série 4 dokáže stále zpracovávat WatchOS 8 v pořádku a může být schopen ji vydržet na další hlavní aktualizaci, než podlehne do stáří. Pokud je váš stále v dobrém stavu a můžete žít bez funkcí, jako jsou vždy na tom, jako jsou hodiny a větší displeje, není třeba získat sérii 7. Pokud je vaše prasklá nebo baterie již nemá poplatek, který trvá den, měli byste zvážit řadu 7.

Uživatelé série Apple Watch 5: To byl první Apple Watch, který přišel s vždy zapnutými hodinami. Přidalo také kompas a více mobilních pásů. Nemyslím si, že někdo s řadou 5 potřebuje sérii 7. Ne, pokud si nemyslíte, že budete používat monitor kyslíku krve nebo se často zapojte do větší obrazovky k ospravedlnění upgradu.

Uživatelé Apple Watch Series 6: Není třeba upgradovat každý rok. Série 7 používá stejný čip. Větší displeje jsou pěkné, ale pokud na zápěstí nečtete spoustu e.mailů nebo textů, vaše série 6 by měla trvat ještě několik let.

Uživatelé Apple Watch SE: SE je mashup mezi sérií 4, 5 a 6. Je to v podstatě série 4 sans EKG, s čipem S5 série 5 a s vždy na výškoměru S6. Nemá vždycky zobrazení. Vzhledem k tomu, že S5 je stále velmi schopný a silnější než S4 v sérii 4, si myslím, že uživatelé SE to mohou vydržet na další rok nebo dva, pokud jsou vždy na zapnuté hodiny a větší displej Musts.

Vstup může získat část prodeje, pokud si zakoupíte produkt prostřednictvím odkazu v tomto článku. Zahrnujeme pouze produkty, které byly nezávisle vybrány redakčním týmem Input.

recenze, apple, watch, green

Apple Watch 7 je řada 6 s mírně větší obrazovkou

Techradar verdikt

Apple Watch 7 je v podstatě Watch 6 s mírně větší obrazovkou a schopností nabíjet rychleji a pokud je nenajdete za výrazně méně, vaše peníze jsou dnes lépe utraceny za sérii 8. To znamená, že stále obsahuje širokou škálu působivých funkcí a zůstává pro uživatele iPhone vynikající druhou obrazovkou pro iPhone.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Apple Watch 7 nahradil Watch 6 jako prémiový model v nositelném rozsahu Apple pro rok 2021, připojil se k Watch SE a sledoval 3 pro ty, kteří chtějí druhou obrazovku, aby doplnila jejich iPhone.

Když jsme se s ním poprvé setkali, nebylo to tolik upgrade oproti předchozímu modelu. hlavním rozdílem je obrazovka; což je o 20% větší. Stále sbaluje působivou sadu funkcí, díky které je hodný vaší úvahy, nebo alespoň do té doby, než na scénu dorazil Apple Watch 8. Přesto je to stále najde místo v naší nejlepší funkci Apple Watch, ačkoli to nyní spadlo z našich nejlepších možností smartwatch přímo.

Přesto, pokud vaše srdce zůstává nastaveno na sérii 7, získáte ideálního společníka, pokud nesnášíte, že musíte vytáhnout svůj iPhone z vašich oznámení, abyste zkontrolovali svá oznámení, stejně jako slušný fitness sledování. Také získáváte dobré sledování srdeční frekvence a řadu užitečných aplikací, vše zabalené v atraktivním balíčku.

K dispozici v pěti barvách as touto větší obrazovkou je vše o něco viditelnější než na předchozích hodinek 6 nebo SE. Rovněž si zachovává funkce vždy na displeji 6, což znamená, že nemusíte zvyšovat zápěstí, abyste viděli čas (něco, co ani hodinky SE nebo Watch SE 2 nabízí).

Doufali jsme, že jsme více upgradu designu mezi hodinky 6 a 7. plochými hranami, které odpovídají aktuálnímu jazyku designu iPhone, možná ještě větší obrazovky. něco, co by jasně ospravedlňovalo upgrade, ale změny Apple provedené s touto generací byly jemnější.

S touto větší obrazovkou se Apple také rozhodl, že je čas přidat klávesnici do Apple Watch a musíme říci, že jsme zjistili, že je docela snadné vytáhnout zprávy na 7 (i když diktát byl stejně dobrý a méně chmurný).

Síla uvnitř nebyla meziročně upgradována, takže ačkoli se zde čip nazývá S7, nepřináší žádnou energetickou výhodu. právě to bylo překonfigurováno, aby umožnilo mírně větší design. To neznamená, že budete chtít o sílu, protože všechno běží super hladce na Watch 7, s intuitivní platformou WatchOS 8 z krabice (vyberte si hodinky 7 nahoru a dnes to přijde běžet WatchOS 9), což vám umožní Snadno spusťte cvičení, zobrazení obrázků nebo čtení zpráv.

Pokud jde o fitness zdatnost Watch 7, získáváte vylepšený cyklistický režim. hodinky mohou detekovat, když na kole cyklistikum, a to pro nás fungovalo dobře, i když si to nevšimlo, když jsme se zastavili a zapomněl ukončit cvičení.

Celkově jsme zjistili, že Apple Watch 7 je slušným fitness společníkem, zejména když se sporovali s fitness; Což znamená, že v podstatě máte ve svém, ve dne nebo v noci cvičení.

Watch 7 dělá základy běhu, cyklistiky a plavání dobře (mimo jiné tréninky) a existuje několik pěkných doplňků, jako je meditační aplikace, kterou jsme si často užívali, plus Apple’s Ring System. což vám umožní vědět, jak aktivní jste aktivní „Během dne. je užitečné a zábavné zobrazit.

Monitorování elektrokardiogramu a kyslíku v krvi nebude pro mnoho lidí příliš užitečné; Do toho se budeme kopat více níže, ale tyto funkce nadpisu nebudou klíčovým důvodem k nákupu pro mnoho.

Pokud najdete sérii 7 se slevou, není k jeho nástupci dost přidáno, aby ospravedlnil placení plné ceny. Pokud se však sníží redukce, rozhodněte se místo toho pro novější hodinky 8.

Apple Watch 7 Cena a dostupnost

 • Spuštěno 14. září, v prodeji 15. října 2021
 • Cena začala na 399 / £ 369 / AU599
 • Velikosti, připojení a speciální vydání naráží na cenu
recenze, apple, watch, green

Apple Watch 7 debutoval 14. září 2021, s datem prodeje 15. října. Dorazil do obvyklých malých a velkých velikostí, i když mírně se rozšířil na 41 mm a 45 mm.

Při spuštění začala Apple Watch 7 na 399 / £ 369 / AU599 pro 41mm variantu a vzrostla na 429 / £ 399 / AU649 pro 45mm model.

Pokud jste chtěli buněčnou verzi, verze 41 mm stojí 499 / £ 469 / AU749 a 45mm model stojí 529 / £ 499 / AU799 (plus náklady na další datový plán).

Existují také edice Apple Watch Nike a Hermès varianty série 7, přičemž z nich jsou z nich docela dramaticky.

Hodinky 7 spuštěné v pěti nových hliníkových koncích: půlnoci (černá), hvězdička (šedá), zelená, modrá a (produkt) červená. Byly tam také tři nové barvy Nike Sport Loop, stejně jako nové kapely Apple Watch Hermès.

Apple Watch 7 Design and Display

 • 20% větší obrazovka než předchůdce
 • Další funkce vždy na displeji
 • Chráněno IP6X

Design Apple Watch je pravděpodobně jedinou změnou, kterou byste si všimli při porovnávání tohoto modelu s Watch 6 nebo Watch SE. v rámečku je o něco větší a displej je přibližně o 20% větší než u starších modelů (a pozemku Heckuva Větší než na rámečku série 3).

To, co nebudete moci rozeznat, když jej poprvé držíte, je zlepšená robustnost. s IP6x na palubě je nyní tyto hodinky v podstatě odolné proti prachu a vodotěsné (pro WR50, pro plavání otevřené vody a ponory), což znamená nečistoty a další škodlivé částice se nemohou dostat pod rám.

Sklo na vrcholu jasného a živého OLED displeje bylo také ztuhnuté, aby se snížila šance na poškrábání nebo rozbití. i když jsme nikdy neviděli čichání poškození na žádné z hodinek, které jsme v průběhu let zkontrolovali (za hlubokou Nicku se nám podařilo zatlačit do hodinek 6), a to samé platí zde, bez škrábanců v našem testování s hodinkami.

Předpokládáme, že tato ochrana je navržena tak, aby byly hodinky 7 atraktivní pro více venkovní, bílé voda, ale pak se pravděpodobně už pravděpodobně dívají na něco jako rozsah Garmin Fenix ​​nebo samozřejmě nejnovější Apple Watch Ultra (povolení rozpočtu), které nabízejí ještě lepší ochranu a více možností sledování aktivit.

Porovnání Watch 7 s Watch 6, ve srovnání vedle sebe můžete vidět další informace, které jsou k dispozici. Větší obrazovka (která se přenáší na hodinky 8) skutečně mění množství dat, které můžete vidět na obrazovce, a v důsledku toho usnadňuje interakce interakce.

To znamená, že jsme si nevšimli obrovského rozdílu při testování najednou, s přesností docela podobnou na hodinek 7 a sledujte 6.

Oba mají také stejný jas, přičemž Apple se nezmění, kolik nits může Watch 7 vydat, ale 70% extra jas, když je v „tlumeném“ režimu, je jako něco jako rozpor.

S Watch 7 je v nabídce pět barev, které mají fantastická jména jako „Starlight“, ale jsou v podstatě šedé, zelené, modré, stříbrné a červené, ale barvy jsou zde více utlumené než na předchozích modelech a jsou atraktivnější jako výsledek.

Na zadní straně hodinek 7 máte pod kůží obvyklou řadu LED vypalovaných světla. občas to může cítit trochu baňat, ale po chvíli si sotva všimnete, že je tam.

Apple je zjevně velmi hrdý na to, že sklo je více zakřivené na okraji hodinek 7. Do našich očí se toho moc nepřidává, ale dává to účinek displeje, který se rozlévá z okraje hodinek.

Jedním z klíčových způsobů, jak to Apple rád předvádí, je prostřednictvím přidané obrysové hodinky, kde se dívá ze strany hodinek 7. Ale často se snažit podívat se na vaše hodinky ze strany by spustilo obrazovku spát, takže to nemělo docela požadovaný účinek.

Existuje několik obličejů hodinek, které dorazily s hodináři 7, přičemž modulární duo bylo zvláštním standoutem, když jsme se s ním poprvé setkali.

Pokud však používáte Apple Watch 4 nebo dříve, všimnete si jedné velké změny: vždy na displeji. To je už od Watch 5, ale nyní je to jasnější, což usnadňuje prohlížení, když se jen díváte dolů na zápěstí.

Podpora pro vždy na displeji je nyní mnohem rozsáhlejší a vývojáři mohou do svých aplikací přidat funkčnost.

Neustále není vždy dobrá věc, protože jsou chvíle, kdy nechcete oslepující jasné hodinky, ale nechcete dát displej do divadelního režimu, který vypne displej.

Bylo by pro Apple tak těžké implementovat něco mezi těmito dvěma možnostmi-jen o volných hodinách, které se automaticky objevují ve velmi tmavých scénách?

To znamená, že vždy na zapnutém displeji je svět daleko od obtěžování, že nebudete moci vidět čas, pokud jste nechali zápěstí, což je to, jak to bylo na dřívějších hodinách Apple-nyní bychom řekli, že hodinky 7 je jako Dobré jako normální, ne-chytré hodinky, pokud jde o viditelnost.

Další funkcí, kterou větší obrazovka umožňuje, je klávesnice na obrazovce-nemůžeme říci, že je to něco, na co jsme na Apple Watch vykřikli, protože dřívější chytré hodinky od jiných značek měly tuto funkčnost a nikdy jsme ji opravdu nepoužívali.

Je to obsluhovatelné, pokud bychom mohli vypočítat krátké zprávy, ale raději bychom použili hlasový diktát, nebo jen v reakci na to poslali emodži.

Apple od první iterace přibil kvalitu displeje na svých hodinách a při každém upgradu se věci o něco zlepšily. to je stále jeden z nejlepších displejů na jakékoli chytré hodinky a je to jasné, jasné a čitelné v jakékoli situaci.

Apple Watch 7 Fitness

 • Vestavěné GPS a další senzory
 • Sledování EKG a SPO2
 • Snadný přístup k Apple Fitness Plus

Apple Watch Series 7 je soustředěna kolem fitness: ať už je to jednoduché pohybové prsteny, které vyplňují a povzbuzují, abyste byli aktivní, stále rostoucí počet tréninků, které lze sledovat, nebo přidané cyklistické funkce, je jasné, že se Apple snaží učinit hodinky 7 atraktivnější pro cvičení ďábly.

Pokud však jste někdo, kdo opravdu běží, na kole, plavání nebo podobný, je stále těžké doporučit Apple Watch. Pravidelní čtenáři budou vědět, že Apple Watch vždy zkontrolujeme s dobrým během a čekali jsme roky, až Apple jen přidáme několik základních věcí, jako jsou intervalová relace, upozornění na srdeční frekvence a podobně.

Místo toho získáváte základní zařízení GPS, které vám řekne, jak daleko jste spustili, jak dlouho, vaše srdeční frekvence a. No, to je většinou ono. Přesnost GPS se obecně zdála dobře, když byla porovnávána proti špičkovému Garmin Forerunner 945, v níž se pohybovala do 0.03 mil nad vzdáleností téměř osmi mil.

Hodinky 7 přichází s obrovským množstvím senzorů GPS: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a Beidou, v podstatě schopni vidět všechny klíčové satelity na obloze, aby se rychle zámek a dali slušné čtení, když jste, když jste byli klusání kolem a dávejte to rameni k rameni s mnoha dalšími špičkovými běžícími hodinkami.

Podobně byly hodnoty z monitoru srdeční frekvence téměř totožné s hodnotami z hrudního popruhu, proti které jsme testovali, stoupali a klesali během několika sekund popruhu, když jsme přepnuli rychlostní stupně mezi jemným klusem a tvrdšími kopcovskými sezeními nebo sprinty.

Tato přesnost však byla dosažena pouze tehdy, když jsme tlačili hodinky 7 dále nahoru po paži směrem k loktu, o kterém se ukázalo, že poskytuje lepší přesnost z monitoru srdeční frekvence. To je v pořádku, pokud máte sportovní kapelu na suchý zip (i když bude stále proklouznout vpřed nebo se zkroutit), ale pokud máte pogumovanou kapelu, začne to rychle sklouznout.

Nošení hodinek 7 na standardním místě pro hodinky prostě nepřinesly přesné výsledky srdeční frekvence po celou dobu. někdy to dalo rozumná čísla, ale jindy by čtení střílelo bez dobrého důvodu, když se naše úsilí nezvýšilo.

Zatímco mluvíme o srdeční frekvenci a kondici, pojďme si rychle povídat o monitorování elektrokardiogramu (EKG) a kyslíku krve (SPO2), protože se jednalo o velké prodejní body na Watch 5 a sledujte 6, a jsou zde přítomny a korektní znovu ( stejně jako nástupci 7).

Nejedná se ani o lékařskou třídu, což poněkud omezuje jejich použití, jsou tam spíše jako krok, který spatří problém. Pro ty, kteří to potřebují, jsou monitor EKG a SPO2 vynikající přírůstky; Pro mnohé je nebudete používat dostatečně často, ai když se pravidelně kontrolujete množství kyslíku v krvi nebo sledujete EKG, z cvičení se toho moc nedostanete.

Také, pokud jste na straně fitter a máte srdeční frekvenci, která pravidelně klesne pod 50 beatů za minutu, tento senzor prostě nebude fungovat, takže faktor, pokud jste tvrdý cvičení.

Je zde také nedostatek upozornění se senzorem SPO2. pokud váš krevní kyslík klesne příliš mnoho přes noc, bylo by užitečné získat o tom upozornění (stejným způsobem vám bude řečeno, pokud vaše srdeční frekvence klesne příliš nízko), takže tak, že by to bylo příliš Mohli byste se vydat na svého lékaře, abyste byli zkontrolováni na něco jako spánková apnoe.

I když je hezké být schopen zkontrolovat úroveň nasycení kyslíkem v krvi po celý den, zdá se, že tato funkce je spíše trik. Pokud lékaři nemohou data použít, a pokud vás hodinky nevystraší na žádné problémy, jak je to opravdu užitečné?

Máme rádi Apple Fitness Plus. Tato cvičení založená na trenérech jsou k dispozici v celém iPhone, iPadu a Apple TV a žádá o připojení vašeho Apple Watch a přečte si srdeční frekvenci atd. A zobrazení na obrazovce.

Existuje spousta tréninků na výběr a s pravidelným využitím přijdete na vývoj vztahu se svými trenéry (i když je to všechno digitálně zaznamenané a neživé) a přitahujte se k jejich relacím.

To jsou také tvrdá tréninky. užili jsme si konkurenční aspekt pokusu o převyšování průměrného člověka, který využívá třídu pomocí „popáleniny“, a zatímco některá cvičení by mohla být trochu náročnější a složitější, najdeme bezplatnou zkušební verzi (který Apple obvykle hrudky s relevantními novými nákupy produktů) je pro vás vynikající způsob, jak se dozvědět více o této službě a zjistit, zda to vyhovuje vašemu životnímu stylu.

Další výkonnou funkcí zdraví, o které jsme chtěli mluvit, je přepracovaná aplikace Breathe. to se nyní nazývá všímavost a nyní zabalí režim relaxaci.

V tomto režimu dostanete motivační otázku, na kterou se na začátku aktivity zamyslíte, a strávíte minimálně jednu minutu pohledem na sloučení a srážku barevných tvarů na hodinek a zároveň přemýšlet o stanovené představě.

Apple Watch Series 7 dělá malý krok vpřed s větším displejem

Existuje několik lidí, kteří by měli zvážit Apple Watch Series 7 (k dispozici v Apple). Patří mezi ně majitelé iPhone, kteří chtějí zachytit své první chytré hodinky, a současní majitelé Apple Watch s zastaralým modelem, který začíná překročit jeho přivítání. Kdokoli jiný, jako jsou ty s dokonale jemnými hodinkami řady 5 nebo 6, moc nevynechává přeskočením letošního modelu. To neznamená, že série 7 není lepší. jeho větší displej a rychlejší nabíjení jsou pozoruhodná vylepšení, ale nestačí to vylepšit, aby se zastínil loňský model.

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

 • O řadě Apple Watch 7
 • Co se nám líbí
 • Co se nám nelíbí
 • Měli byste si to koupit?

Nevýhody

Aktualizováno 16. září 2022: Nyní je k dispozici nová a vylepšená verze tohoto produktu, Apple Watch Series 8. Chcete.li zjistit více, podívejte se na naši recenzi kliknutím na odkaz.

O řadě Apple Watch 7

Pokud nejste na přímém slunečním světle, je těžké odlišit zelené pouzdro od černé možnosti.

 • Displej: 1.9palcový 484 x 396 OLED
 • Procesor: Apple S7
 • Navigace: A-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BDS
 • Připojení: LTE, Bluetooth 5.0, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, duální pás
 • Senzory: akcelerometr, gyro, srdeční frekvence, barometr, vždy na výškoměru, kompas, SPO2, VO2MAX
 • Odolnost proti prachu/vodě: Certifikována IP6X, 50 metrů odolný proti vodě (standard ISO)
 • Zvuk: mikrofon a reproduktor
 • Baterie: Až 18 hodin
 • Paměť a skladování: 32 GB

Série Apple Watch 7 je dodávána ve dvou velikostech: 41 mm a 45 mm, které pracují s různými kapelami. Model 41 mm začíná na 399 a 45 mm začíná na 429. Oba jsou dodávány v pěti hliníkových úpravách (půlnoci, hvězdné světlo, zelená, červená a modrá), stejně jako nerezová ocel.

Co se nám líbí

Větší displej

Displej série 7 (vpravo) je o něco větší než předchozí generace, ale není tak patrné, pokud je nemáte hned vedle sebe.

Návrh řady 7 se z předchozích modelů moc nevzdával, s jednou výjimkou: displej je tentokrát asi o 20% větší. Pravděpodobně si nevšimnete rozdílu, pokud se nedíváte na starší model, jako je řada 5 nebo série 6, spolu s řadou 7, ale v praxi je zvýšení velikosti trochu snazší číst text. Apple je přidán několik dalších velikostí písma pro lepší čitelnost, což usnadňuje čtení věcí, jako jsou pokyny GPS otočení.

Apple také využil větší displej jako příležitost k představení nové klávesnice vhodné pro hodinky k WatchOS, což vám umožní lovit a peckovat nebo přejetím přes klávesnici a vyrazit rychlý text nebo poznámku. Funguje to dobře, ale stále je to klávesnice založená na hodinách a ve většině případů je hlas-text efektivnější a pohodlnější.

Existují také dvě nové tváře hodinek, které doplňují novou velikost displeje: obrys a modulární duo. Obrys používá tvář hodinek simulovaného a analogového s čísly vyplňujícími okraje displeje. Účelem je předvést způsob, jakým se displeje série 7 ovine kolem okrajů obrazovky (něco jako olejové hodinky a vypadá to docela elegantní, ale nepřidává to víc užitečnosti než jiná analogová tvář. Mezitím vám obličej modulárního dua umožňuje vyplnit dvě komplikace plné šířky, které jsou podobné widgetům, které mohou na jeho tváři zobrazovat informace, jako je počasí a nadcházející schůzky.

Zatímco menší rámy a větší zobrazení řady 7 dělají hodinky hezčí, aby se na ně podívaly, a v některých případech zobrazují více informací, displeje na předchozích generacích, jako je řada 5 a 6.

Rychle se nabíjet

Životnost baterie je přibližně stejná na sérii 7 jako předchozí modely, ale Apple zmírnil některé nabíjecí trápení tím, že zrychlil jeho nejnovější poplatky za hodinky. Společnost tvrdí, že osm minut nabíjení může poskytnout až osm hodin sledování spánku, pro případ, že budete potřebovat trochu navíc šťávy, než se na noc uskutečníte. To většinou odhlásilo v našem testování a ponechání hodinek na účtování asi půl hodiny nám dalo dost šťávy, abychom se dostali přes den, i bez doplňování poplatku noc předtím.

To nemusí vyrovnat méně než ideální výdrž baterie (více o tom později), ale stále to jde dlouhou cestu. Například, pokud jste zapomněli nabít hodinky, než se vydáte do posilovny na trénink, nebo se musíte ujistit Sledujte, dokud to nebudete moci dát plné nabití.

Vylepšené sledování fitness

Hardware série 7 je většinou stejný jako loňský série 6: CPU je stejný a jeho funkce a senzory pro sledování fitness jsou téměř identické.

Je tu jedna výjimka: Série 7 může nyní automaticky detekovat cyklistická tréninky, když jste venku, takže už nemusíte své jízdy iniciovat, než vyrazíte ven. Při našem testování si hodinky zvedly naše jízdy asi tři minuty poté. To ani Samsung’s Galaxy Watch 4 to nedokáže udělat.

Obecně platí, že řada 7 trvale detekuje tréninky, ať už chůze nebo na kole, poměrně rychle po iniciaci vašeho pohybu. Pokud se budete chovat ke sledování všeho ručně, nebude to příliš změnit, ale je hezké získat připomenutí, takže se z vašich každodenních metrik nic nevynechává.

Co se nám nelíbí

Omezené tváře hodinek

Obrysová tvář hodinek vypadá hezky, ale je to exkluzivní pro sérii 7.

Kromě dvou nových hodinek exkluzivních pro sérii 7 můžete použít všechny stejné tváře poskytované jablkou a přizpůsobit je podle vašich představ v aplikaci Watch. Existuje spousta tváří, z nichž si můžete vybrat, s analogovými i digitálními možnostmi, které se liší v tom, kolik informací ukazuje na obrazovce, ale stále jste omezeni na možnosti, které Apple poskytuje.

To není problém, pokud máte několik, do kterého máte zvlášť, ale stále to omezuje to, co je jinak docela přizpůsobitelné zařízení. Můžete změnit widgety, které vaše hodinky udržují na obrazovce, přenášejte několik kapel, abyste si vyměnili v závislosti na vašem oblečení, a nainstalovat všechny aplikace, které potřebujete k získání zážitku z hodinek, které chcete. Na druhou stranu nemůžete zamířit do obchodu s aplikace.

Existuje také otázka, jak často Apple uvolňuje nové tváře hodinek. Obvykle jsou ponechány na sledování WatchOS nebo vydány spolu s novými modely, jako je modulární duo a obrys debutované sérií 7. Ale i tehdy staré modely tyto tváře nedostanou, takže pravděpodobnost získání nových tváří v budoucích aktualizacích není jistá.

Životnost baterie může být delší

S hodinky, které mají celodenní baterii, není nic špatného. Apple Watch Series 7 tam přináší, ale to je také o všem, co dodává. Při našem testování jsme byli schopni získat asi den a půl použití z jednoho náboje. Pokud se s hodinkami pravidelně nepracujete, použijte jej pro hlasový diktát nebo trávte spoustu času s obrazovkou, možná budete moci trochu více stisknout, ale to je s novou baterií.

I když je hezké, že společnost Apple zvýšila rychlost nabíjení řady 7, to pro baterii, která je za rok nebo dva degradována. Bylo by hezké vidět, jak Apple prodlužuje výdrž baterie Apple Watch o trochu, než aby ji jednoduše nechal na to, aby ji poskytl rychleji.

Měli byste si to koupit?

Ano, pokud používáte starší Apple Watch

I na přímém slunečním světle si můžete stále přečíst displej série 7.

Pokud jde o chytré hodinky, Apple Watch Series 7 patří mezi nejlepší, co můžete získat právě teď. Jeho displej je světlý a živý a zároveň ukazuje spoustu informací na první pohled, jeho sledování fitness spolehlivě pracuje a existuje celá řada barevných možností, z nichž si můžete vybrat.

To znamená, že jeho výdrž baterie nestačí k tomu, aby vás prošla mnohem více než jeden den, jeho možnosti tváře hodinek jsou stále velmi omezené a její rozdíly oproti sérii 6 nejsou dostatečně pozoruhodné, aby ospravedlnily upgrade pro většinu lidí. Pokud stále visíte na sérii 5 nebo 6, pravděpodobně stojí za přeskočení série 7.

Pro první kupující a ty, kteří upgradují ze staršího modelu, je však Apple Watch Series 7 vynikajícím nákupem díky svému ekosystému aplikací, vždy na displeji a robustním sledováním fitness.

Odborníci na recenze produktů mají všechny vaše nákupní potřeby zakryté. Sledujte recenze na a Instagram pro nejnovější nabídky, recenze produktů a další.

byly přesné v době, kdy byl tento článek zveřejněn, ale může se v průběhu času měnit.

Seznamte se s testerem

Jordan píše a kontroluje technologii od roku 2017, s produkty od tablet a aplikací po fanny balíčky a domácí vybavení.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.

Recenze Apple Watch Series 7

Větší displej společnosti Apple Watch 7 z něj učinil nejpraktičtější verzi této chytré hodinky. A neříkáme to jen proto, že milujeme klávesnici QWERTY.

Klady

 • Větší displej
 • Jasnější vždy na režimu
 • QWERTY klavesnice
 • Dodává se s magnetickou nabíječkou USB-C

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Počáteční cena: 399 velikostí: 41 mm, 45 mm čipová sada: S7 Storage: 32 GB Konektivita: buněčná (volitelná) Wi-Fi, Bluetooth, Trdotelnost U1: IPX6 vodotěsná: Až 50 metrů Senzory: Srdeční frekvence, EKG, SPO2, SPO2

Zkušenost s Apple Watch bez iPhone není otázkou, zda, ale kdy. Se svými štíhlejšími rámečky a většími displeji se Apple Watch 7 stal nejužitečnějším samostatným smartwatchem. předtím, než byl nahrazen Apple Watch Series 8, to je.

Smartwatch Apple Apple byla většinou přírůstkovým upgradem z Apple Watch 6, která udržovala 18hodinovou výdrž baterie, stejný CPU a přidal žádné nové funkce zdraví. Zvětšená displej však byla měnič her a ztěžovalo návrat k modelům předchozí generace. Velká obrazovka série 7 přizpůsobená nositelným počítačem pro každodenní aplikace, takže je praktické být produktivní z vašeho zápěstí.

Tato recenze Apple Watch 7 pokrývá všechny změny, od menších k majorům, které kdysi udělaly nejlepší chytré hodinky, kterou si můžete koupit. Pokud najdete Apple Watch 7 na slevu jako maloobchodníci čisté akcie, mohlo by mít smysl vyzvednout si jednu. Nezapomeňte si prohlédnout rozdíly mezi Apple Watch 8 vs. Apple Watch 7.

Tipy a triky Apple Watch Series 7

A pokud již máte tyto hodinky, podívejte se na naše tipy Apple Watch 7 a průvodce, jak používat Apple Watch pro více způsobů, jak si užít Smartwatch Apple. Můžeme vám také sdělit nastavení Apple Watch, které můžete okamžitě povolit.

Apple Watch 7 Cena a dostupnost

Apple Watch 7 začal na 399 pro 41mm model. Větší 45mm model začal na 429. Pro buněčnou podporu, která umožňuje vašemu Apple Watch volitelně pracovat z vašeho iPhone, byste utratili 499 za velikost 41 mm nebo 529 za velikost 45 mm.

Případy z nerezové oceli začaly v 699, zatímco pouzdra na titanium začaly na 799.

Recenze Apple Watch 7: Design

Apple Watch 7 má první skutečný redesign produktu od Apple Watch 4. Vzhledem k tomu, že to není velká změna. ikonický zakřivený squircle drží silné. ale je jasné, že Apple chtěl pro svou chytrou hodinky jemnější celkovou estetiku.

Za prvé, rohy jsou stále tak lehce zaoblené, zatímco displeje se zapadne do podvozku hladce než v řadě 6. Pravděpodobně bych si nevšiml těchto úprav, kdybych nesrovnal Apple Watch 7 vs. Apple Watch 6 bok po boku však. A ani s většími velikostmi Apple Watch 7 (41 mm a 45 mm), chytré hodinky ve skutečnosti nevypadá pro pouhé oko větší. Kdokoli má mikrometr?

Můžete lépe říct sérii 7 a řady 6 od Apple Watch 7 Colors, které jsou nové. Testuji zelený model. Půlnoc je druh černé, s jemným nádechem modré. Starlight je ohromující směs stříbra a zlata. Zatímco Apple loni nabídl modrou a červenou, jsou teď o něco jasnější. Pokud chcete více neutrálního kovu, budete muset nakupovat nerezovou ocel nebo titanovou verzi. To mi nevadí, ale máte právo být zvláštní o tom, jak něco, co každý den nosí, vypadá.

Apple Watch 7 má stejné hodnocení odolné proti plavání (až 50 metrů) jako předchozí modely, ale poprvé je také získána certifikaci IP6X pro odolnost proti prachu. Doufám, že se to vyplatí v kuchyni, protože jsem se v poslední době vydal na výrobu těstovin a mouka se jednoduše dostane všude. Změněná geometrie by měla učinit i nejnovější Apple Watch odolnější, takže je trochu bezpečnější nosit při sportu.

Recenze Apple Watch 7: Displej

Displej je větší a větší je lepší. S více obrazovkou se Smartwatch stále více a více mění na mini iPhone pro vaše zápěstí a je to úžasné. Displej Apple Watch 7 je téměř o 20% větší než displej řady 6 a o více než 50% větší než displej řady 3. Hranice displeje jsou o 40% tenčí než dříve.

Obrazovka je zakřivená způsobem, který usnadňuje čtení hodinek mimo úhel a zviditelňuje okraje uživatelského rozhraní ze strany. Efekt nalévání není tak zřejmý, jak naznačují promo videa. na tom v následující části WatchOS 8.

Kromě menších rámů a větší obrazovky je Apple Watch 7 70% jasnější v režimu vždy. To znamená, že neuvidíte rozdíl s obličejem vzhůru přímého slunečního světla, jako jsme to udělali s Apple Watch 6 vs. Apple Watch 5. Místo toho byste měli být schopni vidět svou obrazovku snadněji, když se vaše zápěstí zvedne. Viděl jsem hlavní rozdíl vedle sebe se sérií 6.

Recenze Apple Watch 7: WatchOS 8

V minulosti vypadala Apple’s WatchOS podobně ve všech svých chytrých hodinách, mínus vybrané aplikace exkluzivní pro nový hardware uvnitř daného modelu. Apple Watch 7 však nemá nové senzory, takže místo toho společnost změnila WatchOS 8 pro větší obrazovku. Kromě zavedených funkcí, jako je sledování spánku, sledování cyklu (proto je to jedna z nejlepších chytrých hodinek pro ženy,) upozornění na kalendář, oznámení o počasí a nalezení mé aplikace pro Apple Watch, WatchOS 8 má několik speciálních triků na sérii 7.

Je to většinou stejné uživatelské rozhraní, jaké jsem používal měsíce, s několika vylepšeními. Z ovládacího centra do aplikace kalkulačky jsou tlačítka větší všude kolem. Některé aplikace ohýbají chytré animace, jako je HomeKit. Obzvláště oceňuji větší uživatelské rozhraní Apple Maps, které vám umožní snadněji vidět nedaleké památky.

recenze, apple, watch, green

A pak je tu klávesnice QWERTY. Na seznamu přání jsem měl klávesnici Apple Watch pro doslovné roky. Je to dokonce jedna věc, kterou jsem řekl, Apple Watch 7 by měl ukrást z Galaxy Watch 4, takže jsem nadšený, že se to zhmotní. Je to také něco, co mi zabrání v návratu do staršího modelu Apple Watch.

Od té doby, co jsem vytáhl Apple Watch 7 z krabice, jsem posílal textové zprávy od zápěstí prakticky. Dávám přednost tomu, abych přejel svá slova místo toho, abych poklepával jednotlivé postavy, ale jedna metoda funguje dobře. Moje máma, která má na svém iPhone dostatečně těžký čas bez překlepů (omlouvám se, pokud to vidíte), by dokonce mohla spravovat koherentní zprávy pomocí klávesnice Apple Watch 7.

Zmínil jsem se o vyhrazené obrysové tváři v sekci displeje. Je to ostré, ale ne tak snadné číst. Hodně preferuji novou tvář modulárního duo, který vám umožní nahromadit dvě velké komplikace na zápěstí. Apple Watch 7-specifický portrét a světové hodiny čelí také velkému displeji. Poté, co jsem viděl Galaxy Watch 4 vyjít s kombinovanými tváře.

Recenze Apple Watch 7: Zdraví a fitness funkce

Myslím, že je zvláštní, že Apple Watch 7 nezavádí nové funkce wellness ve věku, kdy je většina lidí posedlá zdraví? Absolutně. Sledování Samsung Galaxy 4 posunuly hranice analýzou složení těla a nejlepší hodinky Fitbit zůstávají spíše holistické wellness nástroje. Tím, že letos přeskočíte na upgrade zdraví, rizika Apple Watch zakončí konkurenci.

To znamená, že Apple Watch je stále spolehlivým fitness sledovač a jeden z nejlepších běžících hodinek. Monitoruje vaši srdeční frekvenci, počítá vaše kroky a sleduje váš počet najetých kilometrů s GPS a nabízí podporu pro desítky typů tréninku. Přidal letos Tai Chi a automatické sledování cyklistiky venku, což znamená, že může detekovat, když jste naskočili na kole a umožnili cvičení. Cyklistický algoritmus byl také upraven tak, aby vyhovoval metrikám pro nejlepší elektrická kola, která jsou méně namáhavá na jízdu než běžná kola.

Apple Watch je můj go-to for fitness sledování, i když někdy také budu nosit jeden z nejlepších fitness sledovačů pro porovnání metrik nebo získat přístup k některým nástrojům aktivity, které Apple Watch postrádá. Nativní časovač Tabata a řízená cvičení jsou funkce nalezeny na některých z nejlepších hodinek Garmin a Fitbit, například. Podívejte se také na naše zúčtování Apple Watch 7 vs. Garmin Instinct 2.

Ale když jsem nosil Apple Watch na řadě venkovních procházek a indoor tréninku pro můj test tréninku Apple Watch 7, velký displej se na první pohled podíval na mé metriky středního cvičení na první pohled. Dělám hodně tréninku na bázi srdeční frekvence, takže schopnost prohlížet zóny srdeční frekvence za všech okolností je klíčová.

Největší chybějící funkcí z Apple Watch jsou nástroje pro zotavení. Chtěli bychom vidět, jak Apple Watch představí režim odpočinku nebo vám dá vydělaný způsob, jak ospravedlnit den volna.

Recenze Apple Watch 7: životnost baterie

Životnost baterie Apple Watch Series 7 může trvat až dva dny, ale to je, pokud předáte populární funkce. Místo toho se 18hodinová výdrž baterie zkontrolovala s každodenním sledováním aktivity a vždy na displeji a několik telefonních hovorů odpovědělo z mého zápěstí.

Apple Watch 7 nyní tvrdí, že účtuje 33% rychleji než Apple Watch 6, pokud je nabitý novou magnetickou nabíječkou USB-C, která je dodávána v krabici. (Nepřizuje to s adaptérem zdi však.) Ale když jsem účtoval Apple Watch 6 z kabelu USB-C, nabila to téměř stejně rychle. Zdokumentoval jsem nabíjecí testy na účtu Tom’s Guide Tiktok, které byste měli jít dodržovat, pokud jste již tak neučinili.

Jako někdo, kdo účtuje své Apple Watch po malou dobu po celý den, trávím méně energie starosti, zda mám dost šťávy, abych šel na venkovní procházku nebo prošel ji přes noc. Osm minut nabíjení před spaním mě má dostat osm hodin Sledování spánku Apple Watch. Asi už opravdu nepotřebuji toto 10 příslušenství Apple Watch, aby se prodloužila výdrž baterie.

Apple Watch 7 Recenze: Verdikt

Viděli jsme, že se to stalo s chytrými telefony. Rámy se zmenšily a displeje rostly, dokud jsme neukončili obří telefony a phablety, které nyní máme. S jeho větší obrazovkou nemohu pomoci, ale věřte, že Apple Watch je předurčen k podobné cestě k nezávislosti. Smartwatch je již rozšířením vašeho iPhone na zápěstí, ale je jasně schopný stát se více než příslušenstvím.

Je to nejlepší volba smartwatch pro každého s iPhone a snadno nejlepší Apple Watch vůbec. Klávesnice je změna, a pokud byl konečně čas plně doporučit přidání buněčné podpory do vaší chytré hodinky, nyní.

Měli byste se podívat na to, jak Apple Watch 7 vs. Apple Watch SE Porovnejte, zda jste roztrhani mezi modelem 279 středního a nejnovějšího smartwathu společnosti Apple. A pokud hledáte smartwatch za méně, vymysleli jsme seznam nejlepších levných chytrých hodinek celkově.

Zelená světla na Apple Watch: Co znamenají, jak je vypnout

Nositelé Apple Watch si mohou občas všimnout zelených světel na zadní straně jejich chytrých hodinek. Zde je to, co znamenají a jak je vypnout, když chtěli.

Nositelé Apple Watch si mohou občas všimnout zelených světel na zadní straně nositelných. I když je to naprosto normální, může to stát za to vědět, proč tam jsou, co dělají a jak je vypnout. Apple Watch je i nadále nejlepším chytrým hodinami pro majitele iPhone, ale zvyknout si na všechny funkce může nějakou dobu trvat. Použití zeleného světla je jedním takovým příkladem. Zadní část Apple Watch se pravidelně rozsvítí se světlými zelenými světly, a pokud si nejste jisti, co jsou, mohou být spíše alarmující.

Zelené světlo na Watch Apple se může zdát zlověstné, zejména s ohledem na to, že je na zadní straně zařízení a pravděpodobně si užijete nositel většinu času. Ve skutečnosti se zelená světla někdy mohou rozsvítit, i když se hodinky nenosí, a přidávají k jejich záhadné povaze. Navzdory tomu všemu se světla jednoduše používá k měření srdeční frekvence lidí. Apple Watch v podstatě používá tato zelená LED světla k detekci množství průtoku krve a poté je použije k určení skutečné srdeční frekvence. V době, kdy hodinky provádějí častější měření srdeční frekvence, budou zelená LED světla ještě aktivnější.

Jak vypnout zelená světla Apple Watch

Neexistuje žádný skutečný důvod vypnout zelená světla, protože se používají k měření srdeční frekvence. Mohou však být chvíle, kdy hodinky neúmyslně provádějí měření. Například, pokud se hodinky nenosí, ale jsou zelená světla, pak by to mohlo být výsledkem cvičení stále probíhajícího. Během těchto časů se Apple Watch bude snažit monitorovat srdeční frekvenci a způsobit častěji aktivující světla. Jednoduše zastavení tréninku také zabrání aktivaci zelených světel.

V případech, kdy uživatelé chtějí zcela deaktivovat zelená světla, pak je jedinou možností úplně vypnout senzor srdeční frekvence. Chcete.li to provést, jednoduše otevřete aplikaci Nastavení Apple Watch a poté přejděte na „soukromí“, následuje „zdraví“.„Zde uživatel najde možnost klepnout na„ srdeční frekvenci “a zakázat funkci. Opět to zcela zabrání Apple Watch, aby mohla provést měření, což vyžaduje, aby uživatel umožnil tuto funkci (a zelená světla), pokud chtějí znovu změřit srdeční frekvenci.

Jak zelená světla měří srdeční frekvenci

Apple Watch používá zelená světla k měření srdeční frekvence, protože krev absorbuje zelené světlo. Zelené LED světla jsou spárována s fotodiody citlivými na světlo, které mohou detekovat množství krve protékající zápěstí nositele. Vyšší srdeční frekvence se promítá do většího průtoku krve a v důsledku toho větší absorpce zeleného světla. I když to nemusí být zřejmé, zelená světla Apple Watch bliká stokrát za sekundu a senzor optického srdečního frekvence může měřit srdeční frekvenci uživatele v rozmezí 30-210 tepů za minutu.

Optický senzor srdeční frekvence společnosti Apple Watch může také použít infračervené světlo k měření srdeční frekvence na pozadí a poskytnout oznámení o srdeční frekvenci. Zelená světla na druhé straně se používají k měření srdeční frekvence nositele během tréninku a při použití aplikace Breathe. Kromě srdeční frekvence může Apple Watch také zachytit EKG, ale to se provádí umístěním prstu na digitální korunu.

Jaká jsou červená světla na Apple Watch?

Kromě zelených světel si uživatelé Apple Watch mohou také občas všimnout červených světel na zadní straně smartwatch. Stejně jako zelená světla, červená světla také označují další funkci sledování zdraví, v tomto případě monitorování kyslíku krve. Apple Watch Series 6 a novější jsou schopny měřit hladinu kyslíku krve (SPO2) Apple. Jasně červená světla fungují podobně jako zelená světla a pomocí fotodiodů vypočítají úroveň okysličení v krvi nositele.

Pokud jsou na Apple Watch povoleny hodnoty kyslíku krve a na pozadí, mohou si nositelé všimnout červených světel, když jsou v posteli, vzhledem k tomu, že měření se počítá během spánku. Pokud se jedná o problém, mohou uživatelé vypnout měření pozadí otevřením aplikace Nastavení na Apple Watch, klepnutím na „Krevní kyslík“ a poté vypnout „v Focus Sleep Focus“ a „V režimu kina.„Uživatelé Apple Watch mohou kdykoli vzít manuální čtení svého kyslíku krve otevřením aplikace Krevní kyslík a po výzvách.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS