Recenze Lenovo Yoga 720 15 palců. Lenovo jóga 720 15ikb

Recenze Lenovo Yoga 720: Diskrétní grafika GTX 1050 stojí za váhu

Flexibilní design, diskrétní grafika a atraktivní displej činí jógu 720 všestrannou a cenově dostupnou přenosnou.

Nejlepší dnes: jóga 720 (80x7001wus)

Lenovo Yoga 720 může vypadat jako hlavní notebook, ale pod jeho mírně vychovaným exteriérem je tajná síla: diskrétní grafika Nvidia GTX 1050. Není to super-výkon-můžete najít herní notebooky s výkonnějším GPU. Plnění diskrétního GPU do notebooku vytváří také některé kompromisy, zejména v hmotnosti a termálech. Přesto, jóga 720 vám dává nějaké herní kotlety za rozumnou cenu. Vzhledem k tomu, že se jedná také o 360 stupňový kabriolet, získáte za peníze hodně všestrannosti.

Cena, specifikace a funkce

Model, který jsme testovali (80x7001wus), je ve skutečnosti na spodním konci produktové řady jógy 720 od tohoto psaní 1 260. Lenovo sem a tam skenuje, aby udržel nízké náklady, jak uvidíte, když procházíme specifikacemi, ale neposuzujte to, dokud neuvidíte, jak to funguje v našich testech.

CPU: Intel Core i7-7700HQ. Toto je rychlý mobilní procesor, který také uvidíte v prémiovém Dell XPS 15. Je to část Kaby Lake 7. generace se čtyřmi jádry a osmi vlákny a uvidíte, co mohou udělat v našich testech výkonu náročné na CPU.

RAM: 8 GB DDR4 2 400 MHz. V této produktové řadě byste museli vydělat nejméně 90 dalších, abyste získali model 16 GB, a jednokanálovou paměť může být také mírnou újmou o výkonu jógy 720.

GPU: Nvidia GTX 1050 s 2 GB paměti. Jak je uvedeno výše, najdete notebooky s GPU vyššího konce, ale tohle zasáhne dobrý zůstatek v oblasti ceny a výkonu. K dispozici je také integrovaná grafika Intel HD 630

Displej: 15.6-palcový FHD (1920 × 1080) vedl IPS dotykovou obrazovku s kamerou 720p podél horního rámečku. Tento displej vypadá svěží, ale měřili jsme maximální jas obrazovky naší testovací jednotky na pouhých 296 nits. To stačí pro většinu situací (250 nits je dobrá úroveň pro vnitřní použití) a pravděpodobně to pomohlo Lenovo oholit trochu nákladů ve srovnání s notebooky, jejichž displeje svítí tak jasně jako 350 nebo dokonce 400 nits. Pokud je to nějaká útěcha, jasnější nastavení displeje použijte větší výdrž baterie.

Yoga 720 také přichází ve verzích s obrazovkou 4K. Zatímco toto vznešené usnesení je vždy lákavé, je důležité si uvědomit, že takové zobrazení daň z GPU a výdrž baterie notebooku a výdrž baterie. Můžete vidět rozdíl v naší sekci Performance, kde porovnáváme jógu 720 s 4K vybaveným Dell XPS 15.

Displej může přijmout vstup pera, ale aktivní pero Lenovo není součástí našeho modelu.

Úložiště: 256 GB Samsung PM961 NVME SSD. Toto je velké množství úložiště na pěkném rozhraní NVME.

Porty: Dva USB-A typ 3.0 (5Gbps) a jeden USB-C typ 3.1 (10 Gbps) s podporou Thunderbolt pro připojení zobrazení a rychlým přenosem dat. K dispozici je také čtečka otisků prstů pro ověřování přes Windows Hello.

Hmotnost: Měřili jsme notebook ve 4.55 liber na naší poštovní stupnici, trochu na těžké straně. Ale ještě to neuděláme: Přidejte 6-buněčný, 72Wh, 135-W adaptér AC, který souvisí s diskrétním GPU, a váží další 1.25 liber a máte téměř 6 liber hardwaru. Nebo se prostě vzdáte a udržujte ho na konferenčním stolku.

Rozměry: 14.3 x 9.5 x 0.75 palců

Materiál podvozku: Horní a dolní část jsou hliník, v matném povrchu železné šedé v naší recenzní jednotce. Přichází také v platinovém stříbra. Silné, 360 stupňové závěsy se cítily neomylné a mezi oběma polovinami notebooku došlo k jakémukoli flexi.

Zvuk, klávesnice a trackpad

Je těžké si stěžovat na notebook s velkým, ostrým displejem. Každodenní aplikace vypadají skvěle a mají spoustu prostoru k rozprostření. Streamované filmy ukazují podrobnosti, které byste na obrazovkách běžeckého mlýna chyběli.

Dokonce se mi líbila kvalita zvuku, kterou normálně očekávám, že na notebookech zklamáním. V tomto případě se duální reproduktory JBL s Dolby Audio Premium zdály lepší než obvykle pro mé uši v režimu véčky, přičemž zvuk odrážel z mé pracovní plochy. Když jsem otočil jógu 720 do režimu stanu nebo tabletu, reproduktory na mě střílely přímo a vypadaly pěkně hlasité a živé. ne plechovky a slabé.

Je hezké mít tu všestrannost 360 stupňů, ale realisticky je jóga 720 těžká pro tablet-nechtěl bych ho dlouho vyvážit v klíně, natož ji držet ve vzduchu. Toto je stroj, který budete s největší pravděpodobností udržovat na pracovní ploše v jakékoli konfiguraci.

Klávesnice a trackpad mě bohužel obtěžovaly mnohem víc, než bych chtěl. S povrchy tak hladkým a matným jako zbytek podvozku byly obě komponenty neuvěřitelně kluzké. Na trackpadu jsem udělal všechny druhy mylných přejetí a kohoutků a prsty stále náhodou létaly z klíčů. Klíče nemají žádnou konkávitu, což by mi pomohlo prsty zůstat. Tyto komponenty jsou nejúspěšnějšími aspekty notebooku, takže jsem tyto zkušenosti nenechal skryt celou recenzi, ale kdybych si měl koupit tento notebook, bylo by to navzdory těmto dvěma částem.

Je třeba také říci: Když získáte diskrétní sílu GPU, získáte také hluk fanoušků a velké větra. Jóga 720 má podél spodního panelu širokou mřížku vzduchu a výfukové plyny z stejně širokého pásma otvorů podél závěsu. Fanoušci se často během testování a používání často kopali. Svazek byl patrný a horký výfuk by se mohl cítit nepříjemně, pokud jste ho drželi jako tablet na straně závěsu, nebo pokud jste ho vyvažovali na klíně.

Jóga 720 PŘEDSEDA: Štěňování na XPS 15

Tepelný profil jógy 720 přišel na jeho výkon v našich testech. Porovnáváme výkon Lenovo Yoga 720 primárně s výkonem Dell XPS 15. Mají stejný čtyřjádrový procesor Intel Core i7-7700HQ a NVIDIA GTX 1050 diskrétní GPU, ale Dell XPS 15, který jsme zkontrolovali, má 16 GB RAM ve srovnání s 8 GB jógy 720 a 4K displej ve srovnání s Yoga 720s 1080p.

recenze, lenovo, yoga, palců, jóga

Yoga 720 15 Lenovo je 2-v-1, což je tajně rozpočtový herní notebook

Trh Windows 10 2-in-1 je plný vynikajících možností, od odnímatelných tablet, které jsou neuvěřitelně tenké a lehké, až po 360 stupňové konvertible, které fungují, stejně jako standardní notebooky vstřikování, stejně jako tablety s podporou pera. Velikosti displeje se pohybují od méně než 12 palců do 17 palců a konfigurace sahají od sipperů po silným umělcům produktivity.

Na druhé straně byl segment světlo na komponenty vyššího konce s primárně duálními procesory a buď integrovanými nebo poslední generací, na základě diskrétní grafiky na základní úrovni. Lenovo promíchává věci se svými nejnovějšími 15.6-palcový 360 stupňový kabriolet, jóga 720 15 palců.

Poháněný rychlým procesorem Intel Core i7, rychlým dDR4 RAM a grafickou kartou Nvidia Geforce GTX, jóga 720 15 slibuje silný výkon za rozumnou cenu (přečtěte si naši recenzi jógy 720 13 palců). V naší recenzi jógy 720 15 nás zajímá, dává jeho síla vítězství nad tvrdou konkurencí?

Ztlumený design a pevná kvalita sestavení

Stejně jako je to menší sourozenec, jóga 720 13 palců, jóga 720 15 palců má podhodnocený design, který nevyčnívá. Lenovo k dispozici v Iron Grey a Platinum Silver popisuje tento stroj jako „elegantní… a určitě otočí hlavy.„I když souhlasíme s tím, že je to elegantní, nepředstavujeme si, že to upouští pozornost někoho.

Jedná se o 360 stupňový kabriolet, což znamená, že hladce přechází z tradičního notebooku véčky a do poměrně velkého a těžkopádného tabletu.

Kvalita budování je solidní, s all-hliníkovým podvozkem, který je hladký, aniž by byl kluzký a cítil se pohodlně v ruce. Jóga 720 15 je celkově dobře vyvážená, s tmavším krytem a základnou a lehčí klávesnicí. Minimální rámy displeje vytvářejí minimalizovanou stopu a přitom udržují webovou kameru na správném místě nad obrazovkou.

Jóga 720 15 je 360 ​​stupňový kabriolet, což znamená, že se spoléhá na jeho závěs, aby umožnil hladký přechod z tradičního notebooku vézky prostřednictvím prezentačních a stanových režimů a do poměrně velké a nepravidelné tablety. Závěs drží displej na místě, což je pozitivní, ale je poměrně tuhý v celém jeho dosahu. Chcete.li jej otevřít a upravit dozadu, budete muset použít dvě ruce, což může být trapné.

Při používání jógy 720 si nevšimnete žádného vrzání a pro 15palcový notebook s tak výkonnými komponenty je tenký, v 0.75 palců a světlo ve 4.4 libry. Je pohodlné používat ve většině svých režimů, takže pro dokonale obsluhovatelný notebook.

Stejně jako u jakéhokoli velkého 2-in-1 je režim tabletu těžkopádný. Je to nejlepší, když se opřete na rovný povrch nebo v klíně pro podporu. A jako konvertibilní s 360 stupni, pocit klávesnice a touchpad pod prsty, když držíte jógu 720 15, protože tablet je zpočátku znepokojující. To není těžké si na to zvyknout, ale bude vám chybět mít k dispozici tlačítka Hardware Volume, které máte k dispozici.

Typ, přejetím a dotýkejte se pohodlí a efektivity

Byli bychom šokováni, kdybychom objevili klávesnici Lenovo, která nebyla alespoň slušná, zejména na jakémkoli stroji, který stojí více než 1 000. Jóga 720 15 nás nekořila. Jeho klávesnice má pěkný pružný mechanismus, který je tichý a konzistentní a poskytuje dobrou zpětnou vazbu. Cestování nebo hloubka klíčů, když je stisknete, byla jen krátká dotek, ale nebyla žádná nepříjemná akce, na kterou by si stěžoval. Podsvícení je rovnoměrné, efektivní a trpí kolem každého klíčového uzávěru malý únik světla.

Amazon za 40, a je často k dispozici se slevou.

Dotykový displej byl citlivý a přesný, protože dnešní dotykové obrazovky jsou obvykle a poskytovaly vynikající podporu v každém z režimů 2 v 1s.

Nakonec se Lenovo rozhodl pro skener otisků prstů pro Windows 10 ahoj bez hesla přihlášení. Během našeho testování jsme zjistili, že je to 100 procent přesné a velmi rychle.

V žádném případě to není totéž jako specializovaný herní systém, ale měl by to poskytnout trochu herní opravy, aby se rozbila monotónní záchvaty produktivity.

Není těžké získat preferenci pro skenery otisků prstů nad infračerveným rozpoznáváním obličeje používané v některých systémech, protože skenování otisků prstů se zdá být spolehlivější. Rozpoznávání obličeje je však výhodnější u 2 v 1, protože skener otisků prstů je někdy obtížné najít, když stroj není v tradičním notebooku.

O několik méně portů, než obvykle očekáváme na velkém stroji

Jóga 720 15 není zvlášť malý stroj, ale přichází s poměrně malým počtem přístavů. Existují dva staré školy USB 3.0 portů typu A, jeden na každé straně a jediný USB 3.1 port typu C s podporou Thunderbolt 3 (se dvěma k dispozici. 3.5 mm náhlavní soupravy završuje fyzické spojení.

Napájení je dodáváno obvyklým konektorem A/C Lenovo (nemohli jsme přimět stroj, aby se nabíjel přes jeho port USB typu-C) a bohužel neexistuje žádná čtečka SD karty. Wi-Fi a Bluetooth 4.0 Konektivita je poskytována společností Intel’s Dual-band AC 8265 Controller. Celkově vzato si myslíme, že Lenovo mohl lépe využít veškerý dostupný prostor s přístavem navíc.

Průměrný displej, který potřebuje více pixelů

Naše recenze Lenovo Yoga 720 přišla s 15.Displej s rozlišením 6-palců Full HD (1 920 x 1 080 pixelů), pokrytý gorilským sklem a relativně malé rámy (rámování/okraje). Jako obvykle jsme našli prvky textového a uživatelského rozhraní, které mají být trochu pixelované. jednoduše řečeno, tento velikost displej prosí pro 4K UHD (3 840 x 2 160 pixelů), které Lenovo nabídne jako možnost.

Naše objektivní testy zjistily, že displej není průměrný pouze v řešení. Ve srovnání s nejdůležitějšími 15.6-palcové alternativy, HP Specter X360 15 a Dell XPS 15, které nabízejí 4K UHD displeje, displej jógy 720 15 nebyl nic zvláštního. Kontrast byl pevný na 800: 1 při plném jasu a barevný gamut SRGB byl konkurenceschopný na 95 procent, ale Adobergb byl nízký na 71 procent. Průměrný rozdíl barev byl dobrý v 1.49, kde je cokoli pod jedním považováno za vynikající, ale gama byla ve 2 trochu jasná.3.

recenze, lenovo, yoga, palců, jóga

Jóga 720 13, ale stále nestačí k přesunutí stroje před svou soutěž 4K. Ve skutečném použití byl displej v pořádku, ale opravdu na nás na nás nezapůsobil. Jak navrhovalo objektivní opatření, barvy a kontrast byly dobré, ale jab displeje muselo být zasaženo na 75 procent nebo vyšší, aby bylo užitečné v jakékoli místnosti s trochou okolního osvětlení.

Displej měl také trochu nažloutlé obsazení, které provedl jógu 720 15 bez laskavosti při pohledu vedle sebe s příznivějším displejem HP Specter X360 15.

Těšíme se, až uvidíme displej 4K UHD, který si Lenovo vybere pro stroj. A 15.6-palcový 2-v-1 jen prosí být použit pro sledování televize a filmů a panel 1080p to neřeší.

Vyplníte středně velký pokoj s lepší než průměrný zvuk

Jóga 720 15 má dva reproduktory narušujícího se na přední spodní části podvozku. Jsou naladěny JBL a nabízejí podporu Dolbyho Audio Premium a jsou řezem nad typickými reproduktory notebooku. Svazek byl hojný, a zatímco Bass chyběl (jako obvykle), celkově jsou velmi dobré pro sledování videí a naplnění pokoje střední velikosti s průchodnými melodiemi.

Silný výkon pro Windows 10 2-in-1

Jóga 720 15 je velmi dobře vybavená pro Windows 2-in-1. Sportuje rychlý čtyřjádrový procesor Intel Core i7-7700HQ ve 2.8GHz, s turbo zvýšením na 3.8GHz. Naše revizní jednotka byla vybavena 8 GB RAM a tyto specifikace slibují určitý vážný výkon.

Geekbench Syntetic Benchmark, jóga 720 15 měla silné skóre ve srovnání s dvojitými jádrovými stroji v naší srovnávací skupině, ale padlo za Dell XPS 15, kterou jsme zkontrolovali se stejným čtyřjádrovým procesorem.

Náš namáhavější test ruční brzdy, který kóduje video 420 MB z MP4 do x.265, vyprávěl stejný příběh. Jóga 720 15 se chrlila testem za zhruba polovinu času ve srovnání s dvoujádrovými stroji, ale za XPS 15 klesla.

Hádáme, že společnost Dell vyladila jeho stroj jinak než Lenovo, který udělal vlastní jógu 720 15, nebo snad tepelný design společnosti Dell umožnil běžet plnou rychlostí po delší dobu. Přesto 45 W jádro i7-7700HQ a GTX 1050 GPU vygenerovalo nějaké teplo, což mělo za následek horká místa na dně podvozku a způsobila, že se hluk ventilátoru stal nepříjemným při těžkém procesoru a grafickém zatížení.

Kromě toho Lenovo umístil výfukové ventilátory na zadní stranu stroje pod displejem, takže spěch horkého vzduchu způsobuje, že stroj je nepříjemný použít na klíně. Místo toho budete chtít použít zásobník notebooku.

Inteligentní volba SSD má za následek super rychlé úložiště

Naše revizní jednotka byla vybavena 256 GB Samsung PM961 PCIE NVME M.2 SSD (Drive s pevným státem), velmi rychlý model, který má tendenci se umístit na vrcholu současných systémů. Kdykoli uvidíme Samsung SSD uvedený ve správci zařízení, máme sklon očekávat vynikající výkon úložiště.

Benchmark CrystalDiskmark, bodování 1 826 megabajtů za sekundu v testu čtení a 1,206 MB/s v zápisech. Všechny SSD založené na Samsungu skórovaly podobně a umístily HP Specter X360 15 Dead Last.

Ve skutečném použití byla jóga 720 15 stejně rychlá, jako její syntetické benchmarky předpovídaly. Všechno, co se týkalo čtení a psaní dat, bylo bleskové a stroj se během žádného z našich rozsáhlých testů nikdy zpomalil.

Lepší než vstup na diskrétní grafiku slibuje slušný herní výkon

Většina lidí nekupuje 2 v 1, protože jsou v hardcore hraní. Jóga 720 15 tuto skutečnost nezmění, ale využívá NVIDIA GeForce GTX 1050 GPU s 2 GB paměti. I když to nestanoví stroj do území skutečného herního systému, slibuje slušný výkon s moderními hrami při nastavení 1080p a středních detailů.

3Dmark Syntetic Benchmark tyto očekávání vynořil. Stroj byl o něco pomalejší než Dell XPS 15, který také sportuje GTX 1050. ačkoli s plnou 4 GB grafické paměti, opět naznačoval konzervativnější ladění na části Lenovo. Přesto byla jóga 720 15 více než dvakrát rychleji než další nejlepší stroj v naší srovnávací skupině, HP Specter 360 15, s jeho GeForce GTX 940MX, a vyhladil jeho menší 13 13.3palcový sourozenec s integrovanou grafikou Intel HD.

Naše systémy také testujeme spuštěním některých moderních her na podporovaných rozlišeních při mírném až vysokém grafickém nastavení. Jóga 720 15 se ukázala docela schopná spustit některé z našich testovacích her při 1080p a střední nastavení, což přesahuje minimálně 30 snímků za sekundu v civilizaci VI (40 fps), Battlefield 1 (55 FPS) a pro čest (39 fps (39 fps (39 fps (39 fps ). Deus Ex: Divided Mankind byl o něco náročnější, s jógou 720 15 bodováním 27 fps ve vysoce detailních předvolbách.

Stručně řečeno, jóga 720 15 je pravděpodobně nejlepší 2 v 1 pro hraní her. V žádném případě to není totéž jako specializovaný herní systém, ale měl by to poskytnout trochu herní opravy, aby se rozbila monotónní záchvaty produktivity.

Zároveň GTX 1050 spolu s čtyřjádrovým procesorem pomůže výrazně s kreativními úkoly, jako je úprava videa, a práce s masivními obrazovými soubory. Pokud potřebujete lepší výkon pro tyto druhy úkolů, ale stále chcete formát 2 v 1, pak jóga 720 15 přináší.

Menší baterie má za následek zklamání výdrže baterie

Stejně jako u výběru portu Lenovo zanedbával využívání veškerého dostupného prostoru uvnitř větší jógy 720 15, pokud jde o balení v kapacitě baterie. Konkrétně stroj obsahuje 6-buňka 72 watthodinovou baterii, která není absolutně malá, ale nedosahuje některých konkurenčních systémů.

Naše testy benchmarku vydávají příslib špičkových komponent Yoga 720 15, ačkoli Dell XPS 15 je o něco rychlejší.

Při našem testu pro prohlížení webového prohlížení, který prochází řadou živých testů, jóga 720 probíhala sedm hodin a 12 minut, ve srovnání se sedmi hodinami a 10 minutami nebo HP Specter X360 15 a šest hodin a 31 sekund pro Dell XPS 15.

Jóga 720 15 však také těží z displeje s plným HD, oproti 4K UHD displeji používaným HP Spectrem X360 15 a Dell XPS 15. Displeje 4K UHD jsou notoricky známé pro zabíjení výdrže baterie, takže je zřejmé, že použití menší baterie-například HP má 79 watthodinovou baterii a Dell A neuvěřitelných 97 W-a robustnější komponenty a nucené a kompromis v dlouhověkosti. Kromě toho nabízí Dell XPS 15 model 1080p. Očekáváme, že by to výrazně přežilo lenovo jógu 720 15.

Pokud jste v pořádku s displejem Full HD, pak vás jóga 720 15 pravděpodobně udrží po většinu obchodu nebo školního dne. Samozřejmě, že se roztočit, že GTX 1050 nebo opravdu tlačit na to Core i7-7700HQ, dramaticky zkrátí jeho životnost. A pokud se rozhodnete, že opravdu chcete displej 4K UHD, budete pravděpodobně nuceni vzdát se vážné výdrže baterie na oplátku za veškerou moc.

Software

Naše recenzní jednotka byla vydání Microsoft Signature, takže trpěla minimálním nadýmáním. Obvyklé a užitečné, využívající správu Lenovo, byla přítomna a nenápadná a byly nainstalovány typické aplikace Windows 10. Jinak bylo softwarové zatížení minimální a nepředstavovalo žádné významné obavy.

recenze, lenovo, yoga, palců, jóga

Záruka

Lenovo nabízí obvyklou jednoroční hardwarovou záruku s jógou 720 15. To je o nic lepšího a o nic horšího, než jeho konkurence v spotřebitelském prostoru.

Náš pohled

Lenovo se rozhodl poskytnout Windows 10 2-in-1 s lepším než obvyklý výkon produktivity a uspěl. Každý, kdo potřebuje přenosný stroj, který zvládne vážnější úkoly pro úpravu videa a obrázků, nebo který chce schopnost hrát některé moderní hry v 1080p a mírné nastavení, zjistí, že jóga 720 15 je vynikající volbou. Kombinace rychlého hardwaru a skromné ​​baterie znamená, že stroj netrvá tak dlouho od náboje.

Existuje lepší alternativa?

Dva stroje vynikají jako nejpřímější konkurence s jógou 720 15. HP Spectre X360 15 je 360 ​​stupňů 2-v-1 s 15.6-palcový displej, a tak je ve stejné třídě jako Lenovoův stroj. Dell’s XPS 15 nabízí stejný jádro I7-7700HQ CPU a GTX 1050 GPU v tradičním notebooku, i když Dell má 4 GB grafiky VRAM, zatímco Lenovo má 2 GB.

Ve srovnání s HP Specter X360 15 nabízí jóga 720 15 vynikající výkon procesoru a grafiky. Ceny jsou zhruba stejné. HP je však vybaven nesmírně nadřazeným displejem 4K UHD a je dodáván s aktivním perem.

Spectre X360 15 má také elegantnější a rafinovanější design a obecně se setkává jako s více prémiovým strojem. Pokud opravdu potřebujete sílu jógy 720 15, buďte připraveni vzdát se dobrého vzhledu.

Pokud opravdu nepotřebujete stroj 2 v 1, pak společnost Dell XPS 15 poskytuje ještě lepší výkon a mnohem větší baterii. Zaplatíte asi 100 dalších, 1 350 za 8 GB RAM, 256 GB SSD a Full HD bez dotyku, ale také získáte lepší výdrž baterie. Vzdáte se flexibility formového faktoru 2 v 1, spolu s schopností dotknout se nebo psát na obrazovce.

Nezapomeňte také podívat na náš seznam nejlepších notebooků, nejlepších herních notebooků a nejlepších levných notebooků, pokud hledáte jiné alternativy.

Jak dlouho to vydrží?

Lenovo Yoga 720 15 nabízí dostatečné připojení k budoucnosti s připojením USB typu-C. Jeho čtyřjádrový procesor a GTX 1050 GPU jsou dnes nejmodernější a měly by poskytovat dostatečný výkon-s výjimkou her, což je pro notebooky nemožné udržet krok-dobře do budoucnosti. Pokud se rozhodnete pro displej 4K UHD, když je k dispozici, budete mít stroj, který by vám měl dobře sloužit po celá léta.

Měli byste si to koupit?

Ne. Lenovo Yoga 720 15 je pravděpodobně nejvýznamnějším Windows 10 2-in-1 právě teď, a pokud potřebujete čistý výkon, pak je to skvělá volba. Ale to předpokládá, že jste v pořádku s průměrným displejem Full HD a skromnou výdrží baterie a že jste ochotni obětovat výdrž baterie pro displej s vyšším rozlišením, abyste mohli s tímto výkonem jít.

Přesto se jóga 720 15 hodí velmi specifický výklenek-herní 2 v 1. Vidíme, že tento systém je oblíbený u hráčů studentů, protože je dostatečně přenosný, aby mohl často nosit, ale dostatečně rychlý, aby mohl hrát moderní tituly. I když není mnoho lidí takové specifické potřeby, ti, kteří to dělají.

Lenovo jóga 720-15IKB Notebook. 15.6 „Full HD/8. Gen Intel Core i7/128GB SDD1TB HDD/16GB RAM/Radeon RX560/Windows 11- 81C7003WAU

Lenovo Yoga 720-15IKB (15.6 „Full HD)

81C7003WAU. Minerální šedá

Poznámka. Funkce dotykové obrazovky je deaktivována

Udělejte věci na cestách s jógou 720 (15.6 „). Stylicky kompaktní jóga 720 se může pochlubit výkonným zpracováním včetně vyhrazené grafické karty Radeon RX560, špičkové porty a pohodlí a zabezpečení přihlášení otisku prstu prstu. Budete si užívat ohromující vizuální a zvuk díky plnému HD displeji a prémiovým, vylepšeným reproduktorům. Přichází v krásném podvozku All-Aliminium Grey.

Klíčové funkce

CPU: 8. gen Intel Core i7-8550U procesor 8m mezipaměť, až 4.00 GHz 4 jádro
Grafika: AMD Radeon RX560 (4GB specializovaná video paměť) Intel HD 620 Integrovaná grafika

Porty: 1 x USB Type-C. 2x USB 3.0 typu A, 1x zvukový konektor, 1x HDMI, 1x SD karta Slot, 1x RJ-45 Ethernet Port

Obrázky jsou pouze pro informaci, nejsou ze skutečného produktu. Adaptér AC a napájecí kabel jsou zahrnuty pro všechny produkty.

Obnovit. Certified Renominghed Excellent Plus

Produkt je jako nový stav, tato klasifikace je vyhrazena pro zařízení, které ukazují důkazy o velmi lehkém předchozím použití, včetně bez škrábance, žádné škrábance na vnějších površích, žádné škrábance na obrazovce, bez opotřebení na klávesnici, Palm Rest nebo Touchpad

Obnovit. Certified Renomised vynikající

Produkt je ve výborném stavu, tato klasifikace je vyhrazena pro D eviction, které ukazují důkazy o předchozím použití, které mohou zahrnovat minimální oděr, světelné škrábance na externích / vnitřních površích, minimální opotřebení na dlaní, klávesnici a touchpad.

Obnovit – Certified Renovovaně skvěle

Produkt je ve skvělém stavu, tato klasifikace je vyhrazena pro D eviction, které ukazují důkazy o mírném použití, které by mohly zahrnovat otřesy, škrábance, malé promáčknutí na vnějších površích.

Obnovit. Certified Renominghed Good

Produkt je v dobrém stavu, tato klasifikace je vyhrazena pro D evices, které budou vykazovat důkaz těžšího použití, které by mohly zahrnovat oděrování, těžší škrábance, promáčknutí a hranolky na vnějších površích, opotřebení, na palubním odpočinku, klávesnici a dotykovém obrazovce, obrazovku, obrazovka mohou mít drobné škrábance, bílé vady mohou být zřejmé na obrazovce, panty mohou mít malé trhliny.

Naše 3 typy záruky.

Renewd má 3 typy záruk se všemi produkty. Máme bezplatnou 90denní záruku, která přichází se všemi produkty zakoupenými od nás. 12měsíční záruka a 12 měsíců vyjádřit výměnu záruky. Záruka Renewd bude zrušena, pokud zákazník otevře stroj. Záruka nezahrnuje náhodné poškození, úniky kapaliny. Renewd musí být upozorněn do 24 hodin od dodání produktu, pokud má produkt poškození skleněné.

90denní záruka

Naše 90denní záruka přichází se všemi nákupy, kde opravujeme zařízení v období záruky. Renewd zaručuje tento zrekonstruovaný hardwarový produkt proti vadám materiálů a zpracování po dobu 90 dnů od data původního maloobchodního nákupu. Tato záruka je platná pouze v zemi, ve které je produkt zakoupen. Náhradní část má devadesát (90) denní záruka od data opravy. Když se vyměňuje produkt nebo část, jakákoli náhradní položka se stane vaším majetkem a nahrazená položka se stane majetkem obnovy. Když je vrácení peněz, váš produkt se stane majetkem obnovy nebo vám můžeme nabídnout úvěr na obnovení obchodu.

12měsíční záruka

12měsíční záruka Renewd je k dispozici za nákup za dodatečnou cenu. Renewd zaručuje tento zrekonstruovaný hardwarový produkt proti vadám materiálů a zpracování po dobu 12 měsíců od data původního nákupu maloobchodu. Tato záruka je platná pouze v zemi, ve které je produkt zakoupen. Pokud existuje vada a obnovuje je podle této záruky povinno obnovit, na její opci obnoví produkt bez poplatku pomocí nových nebo zrekonstruovaných náhradních dílů.Náhradní část má devadesát (90) denní záruka od data opravy. Když se vyměňuje produkt nebo část, jakákoli náhradní položka se stane vaším majetkem a nahrazená položka se stane majetkem obnovy. Když je vrácení peněz, váš produkt se stane majetkem obnovy nebo vám můžeme nabídnout úvěr na obnovení obchodu.

12 měsíců Expresní záruka

12měsíční záruka Renewd je k dispozici za nákup za dodatečnou cenu. Renewd zaručuje tento zrekonstruovaný hardwarový produkt proti vadám materiálů a zpracování po dobu 12 měsíců od data původního nákupu maloobchodu. Tato záruka je platná pouze v zemi, ve které je produkt zakoupen. Pokud existuje vada a obnovuje je podle této záruky povinno obnovit, na její opci obnoví produkt bez poplatku pomocí nových nebo zrekonstruovaných náhradních dílů. Edred produktu s produktem, který je zrekonstruovaný nebo který byl vyroben z nových nebo obsluhovatelných použitých dílů a je alespoň funkčně ekvivalentní původnímu produktu. Náhradní část má devadesát (90) denní záruka od data opravy. Když se vyměňuje produkt nebo část, jakákoli náhradní položka se stane vaším majetkem a nahrazená položka se stane majetkem obnovy. Když je vrácení peněz, váš produkt se stane majetkem obnovy nebo vám můžeme nabídnout úvěr na obnovení obchodu.

Získání záruční služby

Kontaktujte nás s původními údaji o nákupu prostřednictvím webu www.obnovit.com.AU před odesláním je vaší odpovědností ponechat samostatnou záložní kopii systémového softwaru, aplikačního softwaru a dat a deaktivovat všechna zabezpečovací hesla. Budete zodpovědní za opětovné nainstalování všech takových softwaru, dat a hesel. Obnova dat není zahrnuta do záruční služby a Renewd není odpovědný za data, která mohou být ztracena nebo poškozena během tranzitu nebo opravy.

Vyloučení a omezení

Software se nevztahuje na tuto omezenou záruku. Vezměte prosím na vědomí, že záruka se nevztahuje na přirozené zhoršení kapacity baterie. Renewd neodpovídá za poškození nebo ztrátu jakýchkoli programů, dat nebo jiných informací uložených v žádném médiu. Obnovení a opětovné nainstalování systému a aplikačního softwaru a uživatelských údajů se nevztahuje na tuto záruku Renewd Limited, tato záruka nevztahuje: a) na poškození způsobené náhodou, zneužití, zneužití, nesprávném použití b) na poškození způsobené službou ( včetně upgradů a expanzí), který provedl kdokoli, kdo není autorizovaným poskytovatelem služeb; (c) Pokud bylo odstraněno nebo znehodnoceno jakékoli sériové číslo.

Renewd konkrétně nepředstavuje, že bude schopen opravit jakýkoli produkt podle této záruky nebo provést výměnu produktu bez rizika nebo ztráty programů nebo dat.

Australské zákon o spotřebitele vaše práva

Australské spotřebitelské právo (ACL) chrání spotřebitele tím, že jim poskytuje určitá zaručená práva, když kupují zboží a služby. Například ACL vyžaduje, aby zboží muselo být bez vad a dělat to, co mají dělat. Služby musí být prováděny opatrně a dovedností. Tato práva, která ACL tvrdí, že se automaticky vztahuje, když je zboží nebo služby poskytováno spotřebiteli, se nazývají „záruky spotřebitelů“.Naše zboží přichází s záruky, které nelze vyloučit podle australského spotřebitelského práva. Máte nárok na náhradu nebo vrácení peněz za hlavní selhání a za kompenzaci za jakékoli jiné přiměřeně předvídatelné ztráty nebo poškození. Máte také nárok na opravu nebo nahrazení zboží, pokud zboží není v přijatelné kvalitě a selhání nepředstavuje zásadní selhání. Záruky spotřebitelů nemají stanovenou časovou limit, ale obecně vydrží po dobu, která je rozumná očekávat dané faktory, včetně nákladů a kvality produktu nebo jakýchkoli provedených reprezentací.

Přepravní informace

Poskytujeme standardní a prémiové možnosti přepravy pro všechny naše objednávky v Austrálii. S výjimkou stolních počítačů/AIO. Plochová přeprava 49 Austrálie široká

Všechny naše položky jsou odeslány prostřednictvím CourierPlease a ExpressPost, které se snaží dodat v odhadovaných 5-10 pracovních dnech ode dne, kdy byla objednávka odeslána. Obvykle odesíláme položky do 3 pracovních dnů. To znamená, že to může trvat až 5 pracovních dnů, než se k vám objedná objednávka.

Pokud jste vybrali možnost přepravy Express. 9.99, vaše objednávka bude odeslána příští den a dorazí do 5-10 pracovních dnů. Není k dispozici pro stolní počítače/AIO

Pokud jste si vybrali možnost přepravy priority. 19.99, vaše objednávka bude odeslána příští den a dorazí do 1-3 pracovních dnů. Není k dispozici pro stolní počítače/AIO

Vezměte prosím na vědomí, že tyto možnosti přepravy jsou pouze pro Austrálii, Singapur a Nový Zéland mají různé možnosti.

Po odeslání vaší objednávky vám poskytujeme informace o sledování e.mailem. Počkejte prosím několik hodin od odeslání e.mailu pro informace o sledování, které je ověřeno kurýrní společností.

Pokud jste neobdrželi sledování pro vaši objednávku, kontaktujte nás.

Děláme také loď na Nový Zéland a Singapur

Se vrací

Všechny naše výrobky jsou pokryty 90denní zárukou obnovy jako standard. Pokud byste chtěli vrátit položku, která je stále v záruce, spojte se s námi, prosím. Mimo toto období nás prosím kontaktujte. A uvidíme, zda může podpora obnovy pomoci.

Jakýkoli software (pokud je to použitelný) doručený s renovovaným produktem je poskytnut „AS-IS“ Renewd nezaručuje nepřetržitý nebo bezchybný provoz jakéhokoli softwaru s produktem. Pokud máte při používání renovovaného produktu nějaké technické problémy související s softwarem, doporučujeme vám zkontrolovat webovou stránku výrobců produktů k provádění předběžných potíží s natáčením potíží. Problémy související s softwarem se nevztahují na 90denní záruka.

Všechny baterie jsou testovány během rekonstrukce, aby se zajistilo, že jsou v pracovním stavu. Maximální kapacita jakékoli baterie snižuje s používáním a v průběhu času. Ztráta kapacity baterie se liší v závislosti na konfiguraci a využití notebooku počítače. Model a funkce, typy spuštění aplikací a nastavení správy napájení ovlivňují výdrž baterie. Vezměte prosím na vědomí, že záruka se nevztahuje na přirozené zhoršení kapacity baterie.Všechny jednotky jsou odeslány přes Austrálii Post. Není k dispozici žádné vyzvednutí.

Notebook jógy 720 poskytuje ohromující vizuální prvky díky špičkové NVIDIA GeForce GTX 1050 Diskrétní grafická karta. Jako jedna z jediných kabrioletů na trhu nabízející tuto úroveň grafické síly, jóga 720 je řez výše.

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu můžete shromáždit až 99 věrnostních bodů. Váš vozík bude celkem 99 bodů, které lze převést na poukaz 9.90.

Odeslat kamarádovi

Lenovo Yoga 720-15IKB Core i7-7700HQ 2.8GHz 256 GB SSD 8GB 15.6 „(1920×1080) dotyková obrazovka Win10 NVIDIA GTX 1050 FP Reader

Notebook jógy 720 poskytuje ohromující vizuální prvky díky špičkové NVIDIA GeForce GTX 1050 Diskrétní grafická karta. Jako jedna z jediných kabrioletů na trhu nabízející tuto úroveň grafické síly, jóga 720 je řez výše.

Přeměnitelný notebook

Yoga 720 je prvním konvertibilním notebookem na světě, který nabízí standardní procesor série Hodnoty H. série Hodnoty H. Představujeme nejnovější procesory Intel a až 256 GB SSD SSD, budete si užít bleskové rychlé spouštění a časy přenosu. A s až 8g pamětí na palubě a Max 16G budete moci používat více aplikací, velkých programů a souborů, aniž byste byli zpomaleni. Až 7. procesor Gen Intel Core i7 nabízí dynamickou produktivitu a lightning-rychle citlivosti.

Usnadněte život s domovem Windows 10

Kombinace toho nejlepšího z oken s zcela novými funkcemi je Windows 10 Home navržen tak, aby zefektivnil váš život. Potřebujete návrh restaurace? Zeptejte se našeho digitálního asistenta Cortany. přiměli jsme vás.

Pokročilá grafická síla s Nvidia

Yoga 720 poskytuje ohromující vizuální prvky díky špičkové NVIDIA GeForce GTX 1050 Diskrétní grafická karta. Jako jedna z jediných kabrioletů na trhu nabízející tuto úroveň grafické síly, jóga 720 je řez výše. Vykreslete více videí, hrajte pokročilé hry, upravujte fotografie. nebo udělejte všechny tři najednou. Nikdy vám nebude chybět.

Skvělá jasnost až do plného HD

Užijte si pulzující barvu a detaily s plnou obrazovkou s vysokým rozlišením, lemovanou na třech stranách s tenkými rámy břitvy, které maximalizují váš zážitek z prohlížení. Budete moci sledovat filmy a videochat s jasností, díky kterému se budete cítit, jako byste tam opravdu byli.

Flexibilita stylu standout

Elegantní design hliníku z jógy 720, který je k dispozici v Iron Grey a Platinum Silver, určitě otočí hlavy. Pouze 0.75 „(19 mm) tlustý, je to perfektní doplněk k aktivnímu životnímu stylu. A je to více než jen tradiční notebook: 360 stupňový závěs jógy 720 znamená, že budete moci plynule přecházet do režimu tabletu pro čtení na cestách, režim stanu pro streamování videí a další. Tato elegantní, pokud design oceněný konvertibilní ohyby, aby vyhovoval každé situaci: od setkání klientů po procházení křesla-as až deseti hodinami výdrže baterie se budete moci pohybovat s lehkostí.

Získejte kreativní s volitelným aktivním perem Lenovo (vyberte modely)

Načrtněte portrét pro váš další dárek nebo pošlete poznámky k povídkovému příběhu přítele s aktivním perem Lenovo. Přesnost bodu, technologie rejekce palmy a úžasná citlivost na tlak poskytují přirozený, intuitivní zážitek z pera. Připomíná vám, jak jste již kreativní.

Zůstaňte v kontaktu se zvukem Crystal-Clear

Povzbuzujte pokoj s vaším oblíbeným seznamem skladeb nebo zůstaňte dokonale naladěni na konferenčním hovoru. JBL reproduktory s Dolby Audio Premium dynamicky upravte zvuk tak, aby poskytoval vylepšené basy a hlasitost bez zkreslení. Budete si moci spolehnout na bohatý, pohlcující zvuk.

Všestranná konektivita s Thunderbolt USB porty

Yoga 720 má port USB typu-C s podporou z revolučního portů Thunderbolt, který poskytuje bleskové růst a pohodlí-ať už nabíjíte, přenášíte soubory nebo chcete připojit obrazovku s větším displejem.

Zjednodušené zabezpečení s čtečkou otisků prstů

Zjednodušte svůj den pomocí čtečky otisků prstů jógy 720, což bezpečně a bezpečně činí hesla nepříjemnosti minulosti. A s podporou Windows Hello, budete moci provádět bezpečné nákupy u zúčastněných maloobchodníků s jedním dotykem prstu.

Operační systém Windows 10 Windows 10 Windows 10 přináší zpět nabídku Start z Windows 7 a představuje nové funkce, jako je webový prohlížeč Edge, který vám umožňuje označit webové stránky na obrazovce.

Postaveno pro inkoust Windows Inkoust Vychutnejte si inkoustové zážitky v aplikacích jako Office, Messenger, Microsoft Edge a také aplikace od značek jako Adobe. Inkoust Windows je integrován do Illustratoru, aby vám přinesl intuitivní zážitek z pera. Pero se prodává samostatně.

Lenovo Yoga 720-15IKB Upgrade and thermal paste replacement

15.6 „Dotyková obrazovka Full HD pro praktické ovládání rozlišení 1920 x 1080 se může pochlubit působivou barvou a jasností. Navigace přirozeného dotyku prstů využívá maximum Windows 10. Technologie IPS. LED podsvícení.

gen Intel Core i7-7700HQ Mobilní procesor výkonný čtyřjádrový výkon zpracování.

Systémová paměť 8GB pro pokročilé multitasking podstatné RAM s vysokou šířkou pásma pro hladké provozování vašich her a aplikací pro úpravu fotografií a videa, jakož i více programů a záložek prohlížeče najednou najednou.

256 GB Drive pro pevný stav (SSD), zatímco nabízí méně úložného disku než pevný disk, SSD na bázi blesku nemá žádné pohyblivé díly, což má za následek rychlejší čas spuštění a přístup k datům, žádný hluk a sníženou výrobu tepla a nakreslení napájení z baterie.

360 ° Flip-and-Fold Design nabízí čtyři všestranné režimy-notebook, tablet, stan a stojan. Přechod Lenovo automaticky přepíná konkrétní aplikace na celou obrazovku při přechodu z PC na tablet, stan nebo postavení stojanu.

Grafika NVIDIA GEFORCE GTX 1050 Graphics In-Processor se sdílenou video pamětí poskytuje kvalitu každodenního obrazu pro používání internetu, základní úpravy fotografií a příležitostné hry.

Váží 4.41 liber. a měření 0.8 „Thin UltraPorteable Design, představující menší velikost obrazovky a vynechání jednotky DVD/CD k dosažení kompaktního faktoru formy. Lithium-iontová baterie.

Lenovo Yoga 720 15″ Review

Rozhraní Bluetooth se synchronizuje s kompatibilními zařízeními bezdrátově přenosu fotografií, hudby a dalších médií mezi notebookem a vaším mobilním telefonem nebo MP3, nebo připojte bezdrátové příslušenství Bluetooth.

1 port USB typu-C pro maximalizaci výkonu na nejnovějších vysokorychlostních zařízeních.

Superspeed 10GBS USB 3.1 Port Ultra-rychlé datové připojení k rychlému přenosu velkých souborů.

2 USB 3.0 portů maximalizuje nejnovější vysokorychlostní zařízení USB 3.0 portů je zpětně kompatibilní s USB 2.0 zařízení (ve 2.0 rychlosti).

Thunderbolt Port pro připojení pokročilých monitorů a externích pohonů Toto jediné rozhraní podporuje jak vysokorychlostní data, tak video s vysokým rozlišením-plus napájení kabelu pro zařízení poháněná autobusem-ideální pro tvůrce digitálního obsahu.

Bezdrátová připojení nové generace se připojuje k vaší síti nebo hotspoty na základě všech aktuálních standardů Wi-Fi. Připojte se k bezdrátovému routeru pro rychlost téměř 3x rychleji než bezdrátové n.

Vestavěná HD webová kamera se dvěma mikrofony usnadňuje video chatování s rodinou a přáteli nebo telekonference s kolegy nad Skype nebo jinými populárními aplikacemi.

Další kombo konektor pro sluchátka/mikrofon.

Poznámka: Tento notebook nezahrnuje vestavěnou DVD/CD jednotku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS