Recenze Poco X4 Pro 5G: Poskytuje většinu aspektů. Xiaomi Poco X4 Pro

Recenze Poco X4 Pro 5G: Poskytuje většinu aspektů

Bývalá poco značka Xiaomi prošla dlouhou cestu od doby, kdy se prohlásila za nezávislou na své mateřské společnosti. Poco F1 (recenze) je potištěna tak jasný jako den v mé mysli pro přinášení vlajkových lodí nabitých energií za super dostupné cenové body, které ani OnePlus nemohl odpovídat. Od té doby diverzifikace portfolia produktů PoCo mírně zablákala svou počáteční strategii. Společnost však nadále poskytovala svou mantru skvělého poměru ceny k výkonu. Poco X3 Pro (recenze) z loňského roku bylo moje doporučení číslo jedna v segmentu Under Rs 20 000 pro hráče a energetické uživatele, zatímco v rozmezí pod 30 000 to byla Poco F3 GT (recenze). Tentokrát však mám pocit, že Poco udržoval výkon na zadním sedadle, aby vytvořil prostor pro odlišnou funkci.

Poco X4 Pro 5G, cena za R 18 999, balíčky v 5G, což je funkce chybějící z loňského modelu. Telefon také zaměňuje LCD panel pro přesnější obrazovku OLED při zachování hladké frekvence 120 Hz. Rychlosti nabíjení byly podány rány a zatímco kapacita baterie zůstala stejná, Poco se výrazně ořízl na hmotnosti zařízení ve srovnání s X3 Pro. Moje jediná hrozba, alespoň z pohledu na specifikace na papíře? Qualcomm Snapdragon 695 SOC je velkým odklonem od blízkého luxusního Snapdragon 860 loňského roku. Pojďme se ponořit do recenze a podívejte se, zda Poco X4 Pro 5G stojí za to utratit vaše peníze.

Výrok

Poco X4 Pro je nesmysly, zabalené do okraje smartphonu s pouhými dvěma upozorněními. Má procesor, který by mohl nechat mobilní hráče, kteří chtějí více a zařízení se stále balí v Androidu 11. Pokud jste s nimi v pořádku, může být pro uživatele smartphonů nejlepší volbou Poco X4 Pro.

Návrh a zobrazení

I z dálky je Poco X4 Pro okamžitě rozpoznatelný, zejména možnost žluté barvy, která se docela skvěle střetává s masivním pruhem černé kamery nahoře. Design má nápadnou podobnost s Poco M3 Pro s značkou společnosti výrazně přítomno kromě velké primární kamery. Na zádech byla použita skleněná záda, i když otisky prstů a šmetí nejsou překvapivě problémem. Pro symetričtější vzhled, Poco uspořádal své kamery, aby to vypadalo, jako by existovaly čtyři senzory, když ve skutečnosti jeden z kruhů čoček má slova ai reliéfní uvnitř. Byl to starý trik v několika knihách OEMS a stále je pro mě těžké ocenit. X4 Pro je určitě silný telefon s hloubkou 8.1 mm, i když z hlediska jeho váhy se 205G cítí dostatečně lehká vzhledem k obrovské velikosti zařízení. Poco poskytl IP53 Splash a Odolnost proti prachu, aby odolala světelným dešťům nebo zpocenému tréninku, ale nic intenzivnějšího. Stereo reproduktory jsou přítomny na zařízení, které je podle obvyklých standardů stanovených Poco. I když stále nenávidím 3.Pozice kopce 5 mm na vrchol, myslím, že bych měl být vděčný, že funkce je dokonce tam, na začátku. Zbytek telefonu je s boxy vzhledem docela standardní, i když nerovnoměrné rozdělení hmoty napříč rámem neumožňuje telefon bez podpory stát rovně. Celkově musím pochválit tým Poco Design za to, že zaznamenal skutečné oční bonbóny zařízení, které jistě chytí tunu očních bulv a zároveň být robustní a dobře postavené.

Displej-moudrý, Poco provedl na X4 Pro obrovská vylepšení ve srovnání s předchozí iterace. Ve skutečnosti to vypadá, že společnost vzala panel AMOLED F3 GT a téměř ho vložila, jak je na X4 Pro. Od 6.Velikost 67 palců k obnovovací frekvenci 120 Hz, a dokonce i nepatrná děrová díra nahoře byla do vizuálního zážitku Poco X4 Pro přidána každá důležitá displej. Při 1200 nits je jasnost vrcholu na zařízení převyšuje jeho dražší sourozenec faktorem dvou. Díky tomu je X4 Pro absolutní pochoutka, aby si užíval jakýkoli obsah bez ohledu na podmínky osvětlení. Pokud jde o paletu barev a úroveň nasycení, příroda AMOLED zařízení zařízení umožňuje mnohem širší barevný gamut DCI-P3 a vynikající sledovací úhly. K dispozici jsou obvyklé tři profily, tj., Živé, nasycené a standardní, z nich. Hluboké černoši jdou snadno na oku a dávají další pop vibrance na jakýkoli obsah OTT, který se spotřeboval na zařízení. Když už mluvíme o tom, že displej ukazuje certifikaci HDR10 na DRMINFO, ale v současné době to nepodporuje ani Netflix ani Prime Video. Pro hráče je 360 ​​Hz rychlosti dotyku více než dost pro okamžitou interakci s dotykovým panelem. Cítil jsem, že občas 120 Hz dalo nervozitu, ale z velké části to fungovalo bezchybně.

Kamery

Nyní mluvíme o optice, která se v této masivní desce fotoaparátu nestala, primárním střelcem je senzor 64MP, zatímco podpůrné obsazení zahrnuje 8MP ultra široký senzor a 2MP makro střelce. Na přední straně může fotoaparát selfie kliknout na 16MP fotografií, zatímco nahrávání videa na zadní straně Max Out při 1080p@30fps. Pokud jde o fotografování denního světla, primární senzor může chrlit výstřely s ostrými detaily, dobrým dynamickým rozsahem a ostrým zaostřením. Extra úrovně nasycení v barvách nebyly přesně podle mého vkusu, i když automatické HDR se kopí o oživení matně vyhlížejícího scénáře. Rychlosti závěrky byly o něco pomalejší, než by se mi líbilo, ale to pro střelbu stále příliš nezmění. Zaostřovací rychlosti zůstaly optimální a senzor zbytečně nezvýšil expozici, aby získal detaily ve stinných částech rámu. Samozřejmě jsem udržoval režim fotoaparátu AI vypnutý pro přirozeně vypadající záběry, ale uživatelé, kteří dávají přednost více živosti na svých obrázcích, považují funkci docela užitečnou. Objektiv Google je zapečen do aplikace kamery, aby rychle identifikoval a hledal objekty uvnitř hledáčku a existuje několik filtrů jako předvolby, které získají živější pohled z fotografií. Ultralesená kamera zavedla na okrajích rámu značné množství deformace a zaměření je obecně měkké, avšak dynamický rozsah a teploty barev jsou dostatečně slušné dostatečně slušné. Detekce okrajů a rozostření pozadí v režimu portrétu fungovaly jako kouzlo s kamerou schopnou oddělit subjekt v popředí i za náročných podmínek osvětlení. Makro 2MP je rozhodně nejslabším senzorem na rozložení kamery X4 Pro a jeho nízké rozlišení znamená, že pravděpodobně nebudete používat většinu obrázků kliknutím na jakékoli využití sociálních médií.

Recenze Poco X4 Pro: Dobrá obrazovka, ale ne moc jiného

Poco, spinoff značky Xiaomi, byl vždy o ceně, bez ohledu na to, jak se společnost snaží od tohoto vyprávění odstoupit. Úplně první Pocophone F1 rozhodně vyvolal zájem a generoval prodej díky kombinaci špičkových specifikací a ceny polních letou. Vzhledem k jeho cenovce se samozřejmě očekávalo, že některé rozřezané rohy se očekávaly, ale zdálo se, že oběti stojí za to. Od té doby společnost Poco začala diverzifikovat své mobilní portfolio a dabblikovala na trhu smartphonu střední úrovně s řadou X.

V letošním roce se společnost pokusila vyvinout statečné úsilí o upgrade této linky na úroveň „vlajkové lodi střední třídy“, což je docela odvážný nárok na model, který musí udržovat nízkou cenu. Testovali jsme Poco X4 Pro, abychom zjistili, zda se živí marketingovým nárokům společnosti a tady jsme našli.

Prvky designu

„Pokjování“ je pravděpodobně nejvíce neutrální způsob, jak bychom mohli popsat design Poco X4 Pro. Zahrnuje nový trend rovinnosti téměř do extrému a přitom je příjemný na pohled. Design dává telefonu hodně charakteru, aniž by překročil přes palubu, jako je Poco X3 Pro před ním.

POCO x4 pro 5g ПОЛЬЗУЮСЬ НЕДЕЛЮ, КАКОЙ ВЫВОД?

Zatímco některé telefony se letos přepnuly ​​zpět na používání plochých okrajů, Poco X4 Pro používá plochou obrazovku a zcela plochý zadní panel, i když obě tváře mají na okrajích mírnou křivku, kde se setkávají s polovinou frame.

Bump Camera je také plochý blok, který téměř překlenuje celou šířku telefonu. Nemusí to být tak velké, protože nachází pouze tři kamery a LED blesk. Zbytek jsou jen zdobení, i když to dává modulu kamery symetričtější vzhled.

Tento nejnovější telefon Poco je nepřekvapivě celoplastickou záležitostí, která má své výhody a nevýhody. Přežije rány lépe než sklo, ale také se snadněji dostane poškrábání. Také se cítí lehčí v ruce, ale určitě budete cítit levnější materiál. Na druhou stranu má telefon hodnocení IP53, což je lepší než nic.

Přes materiál méně než premiové. S využitím některých osvětlovacích triků, jeho speciální gravírování vypadá, že z dolních rohů telefonu přicházejí reflektory. Stejnou hru světla lze také pozorovat z hlavní kamery, které hladce vedou oči k hlavním bodům zájmu na zádech telefonu.

Displej a zvuk

Pokud existuje jedna věc, na kterou by se mohl pamatovat Poco X4 Pro, bude to jeho nový displej. Velké, jasné a responzivní, 6.67palcová obrazovka AMOLED je něco, co můžete očekávat v dražších modelech. Jistě, ve skutečnosti to nemusí být nejlepší ve třídě, ale s tímto dostupnějším sluchátkem nebudete moc chybět.

Barvy se zdají svěží a živé, černoši skutečně dávají hloubku videím a jeho jabýž maximálních 1300 nits (standard 700 nits) je velmi použitelný venku. Obnovová frekvence 120 Hz je v chytrých telefonech stále běžnější, ale někteří z jeho středních řad maximalizovali pouhých 90 Hz. Hráči mohou být nadšeni mírou odezvy 360 Hz, ale to nebude úzký profil v hraní, jak uvidíme později.

Telefony střední třídy také začaly sportovní nastavení stereofonních reproduktorů, ale většina z nich se vyrovnává s používáním reproduktoru sluchu pro druhý zvukový výstup. Na druhé straně má Poco X4 Pro vyhrazenou mřížku pro reproduktor na jeho horním okraji, přímo vedle toho vzácného 3.5mm konektor pro sluchátka. To dává hudbě plnější zvuk kromě hlasitého svazku, i když pravděpodobně ne v nejlepší kvalitě, kterou lze nabídnout profesionálními mluvčími. Za to máte alespoň ten konektor pro sluchátka.

Výkon a baterie

Poco Poco X4 Pro’s Mid-Range je označena jejím použitím Snapdragon 695 5G. Zatímco samotný procesor je pro většinu úkolů dobře vybaven, je to jedna z pochybnějších čipových sad Qualcomm v řadě 600. Není to tak, že představení je pro svou úroveň hrozný, jen že má několik vtípků, které nás nutí ptát se, proč se s ním drží výrobci telefonů.

recenze, poco, poskytuje, většinu, aspektů

Skutečný výkon, zejména v syntetických benchmarcích, se pohybuje od průměrného k dobrému, i když byste měli očekávat, že několik snímkových sazeb poklesne v grafických hrách, jako je „Impact Genshin Impact.„Jedna z největších nedostatků Snapdragon 695 je však ve zobrazovacím oddělení, kde jsou schopnosti nahrávání videa omezeny na rozlišení 1080p a 30 nebo 60 FPS. Bez ohledu na to, jak silný může být váš fotoaparát, v tomto ohledu z něj nebudete moci více vytlačit.

Telefon má masivní baterii 5 000 mAh, která zahanbuje mnoho prémiových vlajkových lodí. S technologií Xiaomi’s 67W Turbocharging potřebujete jen asi 40 minut, abyste mohli přejít z nuly na 100%. Navzdory plastovým záda zde neuvidíte žádné funkce bezdrátového nabíjení. To není neočekávané, ale doufejme, že se telefony středního rozsahu začnou pohybovat, aby se tento rok přizpůsobily.

Kamery a výstup fotografie

Poco využívá největšího senzoru Samsung pro svůj nejnovější telefon a jako hlavní hvězdu pole umístí 108MP kameru. Je to také jasný příklad toho, jak se počty pixelů ne vždy počítá. Není to hrozné, ale také to není přesně páni.

Ve výchozím nastavení fotoaparát vydává 12MP fotografii s přesnou barvou s přesnými barvami a vyváženou expozicí. Pokud chcete více podrobností na pixel, můžete přejít na plný výstup 108 MP, i když to bude trochu trpět z hlediska barvy. Hlavní kamera není divu, že kolem není mnoho světla a zjistíte, že aktivujete noční režim častěji než ne. Bohužel, nedostatek OIS dělá to méně přesné a méně působivé.

Poco X4 Pro 5G vs Poco X3 Pro Speed Test. Video rendering Comparison

Ewdison pak/slashgear

Ewdison pak/slashgear

Existuje 8MP ultralehková kamera, kterou lze nejlépe popsat jako „meh.„Dokončí to práci a nic víc. Neexistuje ani teleobjektiv, který by se mohl promluvit, takže se budete muset vyrovnat s 2x zoomem hlavní kamery.

Je tu další člen posádky kamery a pravděpodobně nebudete překvapeni, že je to 2MP makro střelce. O tom není nic řečeno, vzhledem k špatné kvalitě jeho výstupu a nevýrazného rozsahu zvětšení. Ještě méně působivé jsou však schopnosti nahrávání videa Poco X4 Pro. Bez OIS a omezeno na 1080p30, je trochu bolestivější nahrávat pohyblivé obrázky, pokud nenastavíte vaše očekávání nízká.

Zkušenosti softwaru a použitelnosti

Jako sub-značka Xiaomi používá Poco software MIUI svého rodiče, který je v současné době ve verzi 13. Navzdory tomuto číslu to znamená, že Poco X4 Pro v tomto bodě stále běží Android 11. Bohužel, Xiaomi zůstává nespolehlivé, pokud jde o upgrady Androidu, a to přirozeně ovlivňuje telefony Poco také. K dnešnímu dni se značka nepřijala žádné silné závazky týkající se své strategie podpory softwaru.

Samotný MiUi je stále jedním z nejvíce přizpůsobených zkušeností Androidu ve městě. Společnost to v minulých letech trochu vytočila, alespoň se odstěhovala od vypadajícího klonu iOS. Nedávno však zvýšila své změny, dokonce i tak daleko, že si znovu půjčila nějaké nápady od Apple.

V Poco X4 Pro je spousta možností přizpůsobení a některé by mohly být přiznávají žádoucí, jako je podpora plovoucích oken a rychlý boční panel pro spuštění.

Je Poco X4 Pro, stojí za to koupit?

Ve srovnání s jeho bezprostředním předchůdcem je Poco X4 Pro nepochybně hodný upgrade. Přepnutí na velkou obrazovku 120 Hz AMOLED je hodná chvály. Jeho design je rozhodně pozoruhodný, i když plast nemusí s některými lidmi dobře sedět. Oceňuje se také pocta klasickým funkcím, jako je konektor pro sluchátka a rozšiřování úložiště. S počáteční cenou 299 EUR (zhruba 340) pro základní 6 GB RAM a 128 GB úložný model, který ve skutečnosti zní jako krádež.

Bohužel, ďábel je v detailech. Snapdragon 695 5G, i když je v pořádku, přichází s některými omezeními, která ovlivňují nejen výkon, ale také kamera. Tyto kamery jsou také dobré, ale nevyčnívají žádným zvláštním způsobem. A jak si uživatelé více uvědomují software, který používají, Xiaomiho nevýrazný záznam je stále výraznější.

S velmi přeplněným trhem s polovinou třídy nemusí být Poco X4 Pro odlišit se s nízkým samotným a může to být trochu těžší vytáhnout více zákazníků, dokud nevyjde nový vzorec, který má použít.

Xiaomi Poco X4 Pro 5G, Análisis: un Claro Aspirante a superventas con una batería de infarto

Ne Sé Cuántas Veces On Recomendado El Poco X3 Pro en 2021, Pero no Han Sido Pocas. „Oye Jose, Tengo Que Cambiar de Móvil y no Me quiero Gastar más de 300 eur, ¿Cuál Me compro?“. Éra la resfuesta evidente. El Poco X3 Pro Funcionó Muy Bien Gracias, en parte, Esa Ficha Técnica Tan Jugosa. Pues Hoy Temos Entre Mano Sucesor, El Poco X4 Pro 5G.

Esta recién Salido del Horno y nosotros llevamos ya unos cuantos Días probandolo a fondo para traeros este, su annálisis. Es un Telefono Que, Desde Mi Punto de Vista, VA Directo A Convertirse en uno de esos mejores móviles doporučení Cuando el prepupuesto es bajo, aunque distaly deer perfektní. Sin Más dilación, vamos con ello.

Ficha Técnica del Poco X4 Pro 5G

164,2 x 76,1 x 8,1 milímetros 205 gramos

AMOLED DE 6,67 Pulgadas Formato 20: 9 Fullhd (2.400 x 1.080 Píxeles) Rango de Color DCI-P3 Tasa de Regursco: 120Hz Muestreo Táctil: 360Hz Brillo de 1.200 nits (pico) Gorilla Glass 5

recenze, poco, poskytuje, většinu, aspektů

Qualcomm Snapdragon 695 5G GPU ADRENO 619

128/256 GB UFS 2.2 Amplible Con Tarjetas microSD 1 TB

108 MP f/1.9 Gran Angular: 8 MPF/2.2, 118 ° makro 2 megapixeles f/2.4

5.000 mAh carga rápida de 67w Cargador de 67W incluido

Android 11 MiUi 13 pro poco

5G DUAL 4G WI-Fi 5 Bluetooth 5.1 GPS NFC

Lector de Huellas boční altavoces estéreo vibración z-osa hi-res audio dolby atmos senzor ir jack de auriculares rezistencea ip53

Poco X4 Pro 5G. Smartphone 6128GB, Pantalla de 6.67 ”120Hz AMOLED DOTDISPLAY, Snapdragon 695, Triple Cámara de 108MP, 5000MAH, Laser Black (Versión Es 3 Años de Garantia) con Alexa Manos Libres

Diseño: Todo Un Cambio

¿Záznam El Poco X3 Pro? Pues el poco x4 pro 5g no tiene nada que ver con él. DONDE ANTES TENÍAMOS BORDES REDONDEDOS Y UNA TRASERA DE PLÁSTICO, AHORA TEREMOS BORDES PLANOS Y CRISTAL. Es uns salto en calidad de materiaes významné que segradece en mano. Y Ne, Calma, žádný hemos detecado que sujetar el móvil moře menos cómodo ahora que los bordes syna más „afilados“, en absoluto.

La Trasera de Cristal Juega Con La Luz Para ofrecer Una Serie de Destellos Que Cambian Según El Ángulo de la Luz. Para Gustos, barvy. Es un acabado bastante más sobrio que el del modelOlo přední, más elegante si cabe. SE HA Eliminado El Nombre de la Marca y el Módulo Circular Para, En Su Lugar, Dejar la Trasera limpia y apostar por un enormísimo módulo, podobný al del poco m4 pro 5g, que seguramente moře objeto de Porémica entre entre los usUaor.

Este Módulo, Que Ocupa Toda La Parte Superior, Tiene Dos Relieves: El Del Módulo en sí y el del módulo con el senzor ředitele. Vamos, Que Sbresale dos Veces del Chasis. Esto provoka que el terminál baile un poco Cuando lo dejamos sobre la mesa, sobre todo sisionamos en la esquina superior izquierda. AdeMás, Me Preocupa Que El El Princisiol FOCO de Impact Sea la Cámara ředitel. Veremos Cómo afecta esto a largo plazo.

En Cuanto A senseciones en mano, es un teléfono cómodo, más bien grande y algo pesado. Más o menos, es tan alto y ancho como emo el poco x3 pro, pero diez gramos más ligero y bastante más delgado, pasando de los 9,4 mm de Grosor del poco x3 pro sólo 8,1 mm. En la tabla dolní tenéis una foto más globální:

Altura (Milímetros) Anchura (Milímetros) Grosor (Milímetros) Peso (Gramos) Pantalla (Pulgadas) Batería Superficie (Cm²) (CM3) Poco X4 Pro 5G

Google Pixel 6

Samsung Galaxy S21

Realme Gt

Xiaomi Mi 11 Utra

Sony Xperia 5 III

Huawei P40 Pro

OnePlus 9 Pro

164,2 76,1 8,1 205 6,67 5.000 124,95 101,21
158,6 74,8 8,9 210 6,4 4.600 118,63 105,58
151,7 71,2 7,9 171 6,2 4.000 108,01 85,33
158,5 73,3 9,1 186,5 6,43 4.500 116,18 105,73
164,3 74,6 8,38 234 6,81 5.000 122,57 102,71
157 68 8,2 169 6,1 4.500 106,76 87,54
158,2 72,6 8,95 209 6,58 4.200 114,85 102,79
163,2 73,6 8,7 197 6,7 4.500 120,12 104,5

Lo que sí es důležitost destacar es que la trasera de cristal se ensrucia con sólo mirarla. Si sois un poquito maniáticos, os Advierto que vais a pasar bastante tiempo limpiando las huellas de la trasera. Žádný překážku, Si Vais A Ponerle Una Funda (Como la Que Viene incluida en la Caja del Móvil) Mataréis dos Pájaros de Un Tiro: La Suicad de la Trasera y El Meneo Al Dejarlo Soobre la Mesa. Gusto del Consuidor.

En canto derecho tenemos el botón de inicio, que hace a la vez de lector de Huellas, y los botones de volumen. Todo se encuentra en una posición cómoda y. En el canto dolní tenemos el puerto usb tipo c, un altavoz, un microfono y la bandeja para la sim.

recenze, poco, poskytuje, většinu, aspektů

El canto izquierdo no tenemos Absolutamente nada y en canto superior, finamate, encontramos un Segundo altavoz, Otro Microfono, El Jack de Auriculares (Una especie en peligro de extinción).

Finalte, Cabe Destacar que la Cámara Interna se ha alojado en una pequeña perforación en la pantAlla. El agujero es bastante pequeño y llegas a olvidarte de que esta ahí, teraque seno una especie de aLillo brillante rosteando la Lente que brilla cuando la luz le de desde cierta posición. No Es Nada Preocupante y, en la Práctica, Cuando Estemos usando el móvil lo acabaremos ignorando.

Pantalla: AMOLED A 120 Hz

Si en el diseño hemos visto un salto důležitost en calidad, de la Pantalla podemos decir exactiomente lo mismo. Una de Las cosas que que podemos esperar de los móviles de 2022 es que los panel OLED Sigan Llegando a Cada Vez más Smartphones y Xiaomi / Poco, en ese aspectto, Han Tomado Buena nota nota.

El Poco X4 Pro 5G Incorpora UN PANEL AMOLED DE 6,67 PULGADAS EN FORMATO 20: 9, Con Resolución Fullhd (2.400 x 1.080 Píxeles), 120 Hz de Tasa de Regursco y 360 Hz de Muestreo Táctitil, Todo Ello Acompañado de un brillo máximo de 1.200 nits y Protegido por Gorilla Glass 5. Un Pantallote, Vaya, Sobre Todo Para Un Smartphone Que Cuesta Alrededor de 300 EUR. Y Plano, Nada de Curvaturas ni cosas extrañas.

La Pantalla Se ve estándalo, en Pocas Palabras. Es ideální tanto para reproducir contenido multimedia como para jugar. La Tecnología AMOLED povolení que los Colores Sean Algo Más vividos y los negros dokončení Puros, lo que aumenta el contreste. Es Una Pantalla Que, Sin Llegar A La Calidad Que ofrece la Gama Más Alta, Se Com Comporta PerfectAmente y no dejará indiferente a ningún usuario.

recenze, poco, poskytuje, většinu, aspektů

El Panel Viene Bien Calibrado de Fábrica, Pero desde los ajustes podemos ajustar la reprezentaci dejarlo dejarlo más a nuestro gusto. También Podemos Activar los 120 Hz, Que Por Algún Motivo no Vienen Activados por defecto. ES Absurdo, Desde Luego, Puesto que es uno de los grandes argumenty de este smartphone. En Cualquier caso, ya sabéis. Primera Parada: Ajustes Pantalla 120 Hz.

El brillo máximo es más que Suficiente Para no tener ningún tipo de problému a la hora de usar el móvil en el el exteriér. El Brillo Automatico, por su parte, También Funciona Como éra de esperar. Lo que tenemos es compatibilidad con contenido hdr, algo que es normal en esta y rango de preosio.

En Cuanto al Aprovechamiento del Fronttal, Los Marcos Laterales y Superior Estan Muy Bien Aprovechados, Pero La Realidad es Que Temos una generosa Barbilla dolní que, para Colmo, no es del Mismo Grosor que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que el. Amantes de la Simetría y del orden en el Universo, reklama quedáis.

Rendimiento: del 8 al 6 y tiro porque me toca

Pasamos Asi Asího Asího ASIL ASION RENDIMIENTO Y, ANTES DE NADA, VAMOS A DAR ALLGO DE ContextO. Cuando Poco Lanzó El Poco X3 NFC Lo Hizo Con Un Snapdragon de la Serie 700 (Gama Media Premium). Luego, Cuando Lanzó El Poco X3 Pro, Montó Directamente un De La Serie 800 (Gama Alta). Tiene sentido, ¿ne? Si es un modelo pro, Qué Menos Que Montar un Procesador a La Altura. Este soc es, en parte, el culpeble de que el poco x3 pro fuese como un tiro y que no tuviera 5g.

¿Qué tenemos en el poco x4 Pro? UN Snapdragon 695 5G, ES Decir, OSN PROCESADOR DE GAMA MEDIA. Hemos Pasado de Un Snapdragon 860 (Siete Nanómetros y Ocho Núcleos a Una Velocidad Máxima de 2,96 GHz) A OSN Snapdragon 695 5G (SEIS Nanómetros y Ocho Núcleos A 2,2 GHz). Hemos Perdido Bastante Potentia y Hemos Ganado Conectividad 5G. LOS Benchmarks Hablan por sí sóla.

Popis

Hlavní kamera: 108 MP, f/1.9, 26 mm (široký), 64 MP, f/2.2, 119˚ (Ultrawide) 8 MP, f/2.4, 50 mm (makro),

Nedávno shlédnutý

Rombus, Majeedhee Magu, Maafannu, Male’332-1914 | 779-1914

Iruvai, Majeedhee Magu, Henveiru, Male’332-6969 | 786-6969

Whiteline, Majeedhee Mugu, Maafannu, Male’330-1914 | 779-2345

Nirolhu Mugu, Lot 10837, Hulhumale ‚, 335-1914 | 788-1418

Ve společnosti XeonMobiles se daří poskytnout našim zákazníkům vedoucí skutečnou technologii za nejlepší ceny na Maledivách. Poskytování bezproblémového zážitku z nákupu a po podpoře prodeje, aby byla zajištěna spokojenost zákazníků na nejvyšší úrovni.

Pro jakékoli další informace a pro citace nám prosím pošlete e.mail na: info@xeonmobiles.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS