Recenze Redmi Buds 3 Lite Review: Dostupné TWS pro každodenní použití. Redmi Buds 3 lite

Recenze Redmi Buds 3 Lite Review: Dostupné TWS pro každodenní použití

Xiaomi je jedna taková značka, která neustále přichází s řadou produktů IoT, které usnadňují život. Produkty TWS jsou také součástí tohoto katalogu a společnost nyní přišla s Redmi Buds 3 Lite. Redmi Buds 3 Lite je rozpočtové TWS zařízení, které přichází s dobrými funkcemi a specifikacemi. Pupeny přicházejí s nejnovější generací Bluetooth, AAC Codec, stylovým kompaktním designem a slibují dobrou baterii. Může být redmi pupeny 3 lite být vaším úvodem do zařízení TWS? Pojďme to zjistit.

Redmi Buds 3 Lite Розпаковка недорогих tws з суперовими басами!

Dostupnost ceny

Redmi Buds 3 lite přicházejí ve 2 barvách- černá a bílá. Jsou ceny za Rs. 1999 a bude na prodej od 31. července ve 12:00 přes MI.com a Amazon India. Prvních 48 hodin budou pupeny k dispozici pro RS. 1499.

Rozbalení

Redmi Buds 3 Lite Box obsahuje-

  • Redmi Buds 3 lite s pouzdrem
  • 3 páry extra ušních tipů
  • 2 páry ušních háčků
  • Uživatelský manuál

Pohled: Xiaomi Buds 3 lite specifikace

Specsxiaomi Buds 3 lite
Typ V uchu
Anc současnost, dárek
Kapacita baterie (pupeny) 68 mAh každý
Kapacita baterie (pouzdro) 390 mAh
Řada Bluetooth 10m
Bluetooth verze 5.2
Čas přehrávání (pouzdro) 18 hodin
Čas přehrávání (sluchátka) 5 hodin
Velikost (sluchátka)- 24.5 × 16.7 × 24.6 mm
Velikost (pouzdro) 60x46x23.7 mm
Nabíjecí přístav USB typ-c
Hodnocení IP52
Hmotnost (pouzdro) 36 gram
Hmotnost (sluchátka) 4.Každý 2 gramy

Xiaomi Buds 3 Lite Review: Design Fit

Redmi Buds 3 Lite přicházejí ve 2 barvách- černá a bílá. Obdržel jsem černou variantu pro účely kontroly, která vypadá osobně kompaktní a stylově osobně. Tvar a velikost pouzdra se zdá být inspirovaný oblázkem. Je to velikost carromova útočníka, ale v tom obdélníkové rozměry a zaoblené okraje. Pouzdro ve tvaru oblázky je velmi náchylné k šmouhám a škrábankám. Přední část má jediné LED světlo, které ukazuje, že stav nabíjení a spodní hrana zahrnuje port USB pro nabíjení. Víko obsahuje magnet a robustně zavírá. Pupeny se spárují pouze tehdy, když je vyjmete z případu.

Mluví o samotných pupenech, jsou kompaktní a kulaté s silikonovou ploutví, aby lépe fit. Pupeny se dobře hodí, když zmizí, když je nosíte. Pupeny jsou pohodlné nosit pro dlouhé doby a mají dotykový povrch s různými ovládacími prvky. Pupeny nesou pouze hodnocení IP54, takže vám doporučíme, abyste je nepoužívali v dešti. Přicházejí k jejich kondici, pupeny zůstávají stabilní v uchu, zatímco jogging a guma v nich také zajišťují, že mají pevné přilnavosti.

Xiaomi Buds 3 Lite Review: Connectivity, Controls Funkce

Ovládací prvky dotyku jsou přítomny na Redmi Buds Lite 3, ale jsou omezené. Jeden může držet L nebo R pro přehrávání/pozastavení hudby, dvojité klepnutím na L nebo r přeskočit na další skladbu, Triple Tap L nebo R aktivovat hlasový asistent a držet L nebo R, aby aktivoval nebo deaktivoval herní režim. Nemůžete vrátit skladbu ani změnit hlasitost prostřednictvím dotykových ovládacích prvků, což omezuje funkčnost.

Připojení je potvrzeno pomocí zvuku pípnutí a také pípne, aby se potvrdilo, když jej přepnete do herního režimu. Když aktivujete herní režim, uslyšíte 3 pípnutí a při deaktivování jsou slyšet 2 pomalejší. Hudba se nezastaví automaticky, když připojíte ucho. Pupeny mohou trvat trochu času na spárování a připojení k vašemu zařízení, ale síla spojení je dobrá.

Pupeny nemají podporu aplikací, takže neexistuje žádný prostor pro přizpůsobení, ale Bluetooth 5.2 zajišťuje, že získáte dobrý rozsah 10 metrů. Pupeny fungují stejně dobře se zařízeními Android i iOS, ale neexistuje žádný prostor pro žádné budoucí aktualizace.

Xiaomi Buds 3 Lite Review: Kvalita zvukového hovoru

Přijímání hovorů je povoleno přes Redmi Buds 3 lite. Hlas je většinou jasný, ale někdy zní příliš hlasitě, což může být nepříjemné. Hluk na pozadí nemá mnoho problémů a pupeny fungují stejně dobře během telefonních i videohovorů. Kvalita mikrofonu je průměrná a neexistuje žádná vyhrazená funkce redukce šumu. Těžký vítr brzdí kvalitu zvuku, ale pak člověk nemůže získat všechno za cenu menší než Rs 2k.

Bass je slušný v zvuku těchto pupenů. Stabilní basový bench nepředpokládá hudbu, ale poskytuje správné množství energie pro jakoukoli píseň. Během písní, které mají rychlé rytmy, tato basa není příliš vhodná, ale jinak to funguje dobře. Treble je dominantní součástí zvuku. Vokály pro muže a ženské jsou hlasité a jasné, zatímco maxima jsou také slušné. Středy nejsou příliš výrazné, ale zvuky jsou teplé a uklidňující. Celkově hudba zní svěží a jasně. Pupeny přicházejí s omezenými kodeky SBC a AAC a režim s nízkou latencí pomáhá během her, protože se ujistí, že nedochází k problémům s zpožděním nebo synchronizací. Svazek poslechu je poměrně vysoký a dobrá část je, že zvuky nezkreslují ani při nejvyšším objemu.

Xiaomi Buds 3 Lite Review: Baterie

Pupeny přicházejí s výdrží baterie 5 hodin na jednom nabití. S případem baterie trvá 18 hodin a výdrž baterie je do značné míry slušná. Životnost baterie nemusí být příliš působivá, ale také to není tak špatné.

recenze, redmi, buds, lite

Recenze Redmi Buds 3 Lite

Redmi India spustila své nejnovější bezdrátové sluchátka, Redmi Buds 3 Lite s designem SplashProof IP54, zrušení environmentálního šumu, Bluetooth 5.2 připojení a 18 hodin výdrže baterie s podporou rychlého nabíjení. Cena za Redmi Buds 3 Lite začíná na 1 499 GBP, což je v kategorii dostupné ceny. Zde je to, co musíme říci o uších v našich recenzích Redmi Buds 3 Lite.

Design, budování, ergonomie

Redmi Buds 3 Lite se jeví jako varianta Trim-Down jeho vyšších sourozenců Redmi Earbuds 3 Pro s aktivním zrušením šumu, který jsme viděli minulý rok, s jeho středními cenami 1 499 £, zdá se, že Redmi Buds 3 Lite lite má co nabídnout.

Na přední straně designu má Redmi Buds 3 Lite matný povrch a vypadá docela kompaktní. Buds 3 lite má extrémně lehký asi 4.04 gramů (sluchátka) a 35.5 gramů s jeho pouzdrem. Vejde se do rukou docela dobře díky jeho zakřivenému designu, celkový design a sestavení pouzdra je slušné kvality.

Uvidíte také značku Redmi reliéfy na pouzdro, indikátor napájení na přední straně a USB typu-C na spodní straně pro nabíjení. Na pouzdře nenajdete žádná fyzická tlačítka. Uší přicházejí pouze v černé barvě, proto nemusíte získat jiné barevné možnosti, jen jeden. Krabice zahrnuje náušnice, nabíjecí kabel USB, zaměnitelné náušnice a uživatelské příručky.

Otevření pouzdra a uvidíte uší s elegantním designem, lesklými hlavami a indikátorem LED výkonu. Obvykle nevidíme LED na uších, ale spíše jen na pouzdro. Uší mají ergonomický design, který se úplně vejde do uší a snadno nespadne.

Výkon, funkce, připojení

Redmi Buds 3 Lite přichází s podporou ENC (environmentální zrušení hluku), což pomáhá blokovat externí hluk. Není k dispozici žádné aktivní zrušení hluku (ANC), což je prvotřídní prvek a nachází se na uších ve vyšších cenových rozpětí.

Ve srovnání s Redmi Earbuds 3 Pro má lite varianta pouze ENC (zrušení šumu v životním prostředí) a nikoli špičkové zrušení šumu, proto je v kategorii cen pod 1 500 GBP. Kromě toho najdete režim hry s nízkou latencí pro zvuk bez zpoždění.

Kvalita zvuku Redmi Buds 3 Lite je slušná, za tuto cenu získáte docela dobře zvukovou kvalitu. Spojuje se přes Bluetooth 5.2, párování je snadné, okamžitě se připojuje, když otevřete případ.

O ovládání dotyku, dotykové ovládací prvky, zdvojnásobte klepnutím na doleva/pravý earbud a odpovězte na příchozí hovory nebo změňte skladbu, trojitý klepnutím doleva/pravé earbud zamítnete/ukončíte hovor nebo aktivujete hlasový asistent, stiskněte a držíte doleva/pravou earbud a přehrajte a stiskněte tlačítko a držte obě ucha k vstupu/výstupnímu hernímu režimu. Nicméně, nenabízí to uši, decention, nenašli jsme ji při používání uší, jakmile je odstraníte z uší, hudba stále hraje.

Životnost baterie

Redmi Buds 3 Lite přechází do výdrže baterie, přináší slušné 18 hodin výdrže baterie za úplné nabití (včetně pouzdra), zatímco sluchátka vydrží asi 5 hodin na jedno nabití a bez případu. Runtie baterie jsou podle vašich úrovní využití a hlasitosti.

Výdrž baterie je spravedlivá ve svém segmentu cen, pokud však chcete delší výdrž baterie, existují sluchátka s výdrží baterie více než 20 hodin, pokud prozkoumáte 1500 až 2 000 GBP cenovou cenu.

Získáte 10minutové nabíjení, očekávejte přehrávání až 100 minut za 10 minut nabíjení prostřednictvím kabelu USB typu-C.

Verdikt. Redmi Buds 3 lite

Redmi Bud 3 Lite nabízí lehký snadno přenášený design a dobře se hodí. Získáte design s hodnocením IP54, což znamená, že je na určitých limitech odolný a prachový odolný. Dodává se s 18 hodinami celkové výdrže baterie a 10 minut rychlého nabíjení, které jsou určitě dobré za jeho cenu. Kvalita zvuku je poměrně dobrá a při poslechu jsme nelišili žádné hlavní kapky připojení, dostanete režim nízké latence pro hraní her, ale několik vlastností, jako je detekce v uši, není k dispozici. Za cenu 1 499 GBP se nemůžete pokazit s Redmi Buds Lite 3. Pokud trochu zvýšíte svůj rozpočet, najdete více možností, jako jsou Budme Buds Q2 Neo, Dizo Buds P, Oppo Enco Buds a další.

Redmi Buds 3 Lite zasáhne dobrou rovnováhu mezi funkcemi a zvukem na rozpočtu

Dnes jsou skutečně bezdrátové uší v rozpočtové cenové rozpětí desetník. Každý z nich tvrdí, že nabízí lepší výdrž baterie a lepší zvuk za zlomek ceny. Ale jen několik skutečně žije podle jejich humbuku.

Takže když Redmi vydal nové Redmi Buds 3 Lite za pouhých Rs 1 499, nebyl jsem příliš nadšený, že jsem to vyzkoušel. Ale když jsem to udělal, chlapče, byl jsem překvapen!

Design

Kdybych měl popsat design Redmi Buds 3 Lite ve slově, bylo by to kompaktní. Od případu až po samotné uší, jsou opravdu malí a kompaktní, ideální pro někoho s malými ušima, který často zažívá sluch.

Drobné pupeny nemají design stonku a v kanálu ušního kanálu silně sedí. Pro další pohodlí a podporu získáte tři velikosti silikonových ušních špiček a dvě velikosti křemíkových křídel (malé a velké).

Jedná se o prach a stříkající odolné proti stříkání, takže mohou snadno přežít zpocené cvičení, ale je nejlepší je udržet v tašce během srážek.

Celková kvalita sestavení je v pořádku. Plast se ani necítí prémiové, ani levné. Přes, navzdory skutečnosti, že má v pouzdru pěkný matný povrch, je snadno náchylný k poškrábání.

Párování a gesta

Redmi Buds 3 Lite páry s vaším smartphonem pomocí Bluetooth 5.2. Na rozdíl od dražších uší na trhu však tento nemá žádné fantastické párování.

Musíte ručně vytáhnout oba sluchátka, abyste mohli zahájit párování, a přejít do sekce Bluetooth v telefonu, abyste se s nimi připojili. Po otevření pouzdra, který je v pořádku.

Abychom však spárovali další pár, musí být dřívější pár resetován a pro to, aby uživatelé potřebovali klepnout na tlačítko na obou uších, aby umožnili resetování a poté znovu projít procesem párování.

Pro některé uživatele to může být trochu těžkopádné, ale v tomto cenovém bodě mám pocit, že je to omluvitelné.

Jak již bylo zmíněno dříve, zvukový ovladač obsahuje dotykové kapacitní tlačítka, která spustí inteligentního asistenta v telefonu, když je dlouho stisknut (Siri v případě iPhone a Google Assistant, pokud jste měli zařízení Android), zatímco Taps fungovaly pro pozastavení a přeskočení stop.

Rád bych měl schopnost měnit objem pomocí gest, ale myslím, že z těchto drobných senzorů příliš žádá. Klepnutím pro pozastavení a dvojité klepnutím pro přeskočení skladby fungovala dobře.

Zvukový zážitek

Redmi Buds 3 Lite Sports 6 milimetrový dynamický ovladač, který byl v mém testování malý bass těžký.- Společná vlastnost mezi ušními ušními prostředky. To znamená, že nebyli v žádném případě hrozné.

Poslech „Žádná žena bez pláče“ od Timse, uší odvedli dobrou práci, když zdůrazňovali vokály. To bylo také patrné v jiných hlasových těžkých skladbách, jako je Tu Jhoom od Abida Parveen a Naseebo Lal.

Zvuková scéna na uších byla široká, ale nic, co by vaše ponožky vyhodilo. Poslech Meri Jaana z Gangubaje Kathiawadi vyjádřené Neeti Mohan Cítíte, že nedostatek hloubky. SUA však odvedla fantastickou práci při reprodukci tabla a dalších bicích.

recenze, redmi, buds, lite

Poslech Pasoori a Thagyaana z letošního studia Coke Studio, uší skutečně ukázaly, jak pohodlné je při vytváření správného množství nízkých frekvencí a překládá se na rány, ale také nesmírné.

Nakonec to, co pro mě vyřešilo většinu problémů (včetně mírně tlumených maxim), bylo zvýšení objem tak nepatrně (což bylo víc, než jsem byl pohodlný), aby se získala úroveň ostrosti, kterou jsem od ní očekával. I když by se vaše zkušenost výrazně lišila.

Volací zážitek

Redmi Buds 3 Lite Sports Dva mikrofony pro volání. Nyní jsou skutečně bezdrátové ušní sluchátka bez ohledu na značku docela hnusné, pokud jde o telefonní hovory, zejména v hlasitém prostředí.

recenze, redmi, buds, lite

Redmi však spárovala mikrofony s algoritmem snižování hluku, který identifikuje a extrahuje lidské hlasy při zrušení hluku na pozadí. To má za následek, že hlas nositele zní mnohem jasněji a mnohem méně tlumený. Testování to odhalilo, že i když to nebylo tak ostré, jako říkat mikrofon nebo ty, které se nacházejí ve špičkových TWS, bylo to stále docela jasné.

Alternativně je důležité si uvědomit, že Redmi Buds 3 Lite nemá aktivní zrušení hluku, které jsme viděli na jiných uších, pupeny stále pasivně ruší mimo hluk a dělají docela dobrou práci, aby tak dělali.

Stamina baterie

Redmi Buds 3 Lite tvrdí, že nabízí pět hodin přehrávání hudby pouze na uších a celkem 18 hodin přehrávání při zahrnutí případu nabíjení.

V mém případě používání jsem byl schopen snadno používat pupeny po dobu čtyř hodin pro hovory/hudbu, protože jejich diskrétní design mě cítil, jako bych opravdu neměl nic na sobě.

Používáním případu jsem byl také schopen natáhnout své použití až dva dny, dokud jsem nepožadoval, aby byl odšťavněn, což je slušné. Navíc nabíjení uší po dobu pouhých 10 minut nabízelo dostatek šťávy na to, aby je použila po dobu přes hodinu, což bylo také vítáno začlenění.

Redmi buds 3 lite not connecting to each other. solved

Pokud byste si koupili Redmi Buds 3 lite?

Redmi Buds 3 Lite nabízí slušnou kvalitu sestavení, zní to dobře, je pohodlně nosit a také vypadá slušně. Jistě, není to naloženo funkcemi, jako je zrušení aktivního šumu a inteligentní párování při používání více zařízení, ale stále je to pevný kus vybavení, na které se můžete spolehnout, zejména pokud jste někdo, kdo vezme tunu telefonních hovorů.

Pokud máte cenovou značku 1 499 Rs, pokud máte napjatý rozpočet a hledáte dobře znějící dvojici tws uší, opravdu to není lepší než tohle.

Pro více informací ve světě technologií a vědy pokračujte v čtení indiatimens.com.

Xiaomi Redmi Buds 3 lite

Ergonomický design Xiaomi Redmi Buds 3 zajišťuje, že nosíte uší jemně, kdekoli, kdekoli a snadno je udržujte v uších, i když cvičíte nebo jinou námahu s velkým pohybem. Jsou lehké (4.2 gramy) a cítím se na kůži jemně. Připojíte bezdrátové sluchátka přes Bluetooth 5.2 s AAC Codec a automatickým rozpoznáváním zařízení. Tato verze Bluetooth poskytuje stabilní a bez rušení spojení s křišťálově čistým zvukem.

6mm dynamický ovladač, odborně naladěný společností Xiaomi Sound Lab, vytváří fantastickou kvalitu zvuku, která oživuje každou notu. Zrušení hluku identifikuje hlasy ke snížení hluku na pozadí. Váš zvuk a vaše hovory jsou tak svěží a jasné, každý okamžik dne. Vestavěný mikrofon znamená, že nemusíte vytáhnout telefon z vašeho volání.

Při hraní použijte režim s nízkou latencí. Přesně produkuje i nejmenší zvuk, takže můžete snadněji rozlišovat mezi výstřely a stopy. Pohlcující zážitek!

Hodiny potěšení z poslechu

Sluchátka mají nabíjecí port USB-C a vydrží nejméně 5 hodin po jednom nabití. Dost na to, aby se vypracoval, poslouchal hudbu, sledoval film nebo na dlouhý telefonní hovor! S případem nabíjení můžete čepice nabít ještě 2krát. Tento vynikající výkon zajišťuje, že jste téměř nikdy bez energie (celková provozní doba 18 hodin). Ideální pro dovolenou nebo když jste na silnici po dlouhou dobu. Sluchátka mají hodnocení odolnosti proti prachu a vodě IP54, takže je můžete nosit při cvičení v dešti nebo na jízdě na kole v mokrý den.

Snadné ovládání

Ovládání Xiaomi Redmi Buds 3 je snadné s dotykem na uších: Dvojitý klepnutí doleva nebo doprava, aby odpověděl na příchozí hovor nebo přepnul na další píseň. S 3 kohoutky doleva nebo doprava odmítnete hovor nebo spusťte hlasový asistent a držením doleva nebo doprava je pauza a držení obou čepic je otevřené nebo uzavřené režim s nízkou latencí. Tímto způsobem snadno přepínáte mezi režimy. Šikovné a efektivní!

K dispozici ve 2 barvách

Budby Xiaomi Redmi 3 přicházejí ve 2 různých barvách: klasická černá nebo bílá. Toto je barva jak pro vaše pupeny, tak pro váš případ nabíjení. Redmi Bud 3 Lite je jedním z nejkompaktnějších uší na trhu a měří pouze 24.5 x 16.7 x 24.6 milimetrů. Jsou tak malí, že je nebudete cítit ve vašich uších a jsou zvenčí prakticky neviditelné. Malá velikost dokonce činí sluchátka ideální pro spaní!

  • Bluetooth 5.2 s kodekem AAC
  • 18 hodin celková doba hraní
  • IP54 vodotěsný (déšť a prach)
  • K dispozici v černé a bílé

Objednejte Xiaomi Redmi Buds 3 lite přímo online! Objednáno ve všední dny před 20:00 = doručil další pracovní den.

V uchu
6 mm
Bluetooth 5.2
Ano
Ano
Ano
USB-C
Ano, IP54
Ano
5 hodin
2.5 x 1.7 x 2.5 cm
18 hodin
6.0 x 4.6 x 2.4 cm
4.2 g
Na sluchátku
Černá nebo bílá
36 g
Redmi Buds 3 Lite, pouzdro na nabíjení, manuál, 3x tipy na uši (S/M/L), 2x háčky na sluchátko (S/L)
| Denial of responsibility | Contacts |RSS