Recenze Redmi Note 10S. Xiaomi Redmi Note 10s

recenze, redmi, note, xiaomi

Xiaomi Redmi Note 10S Test baterie: slušná autonomie a dobrá účinnost

Vydáno v březnu 2021, Xiaomi Redmi Note 10s je v naší základní (do 200) kategorie. Sportuje nastavení s více kambami s hlavní kamerou 64 MP a stereo reproduktory, mimo jiné. Pojďme se podívat na druh zážitku z baterie, který od ní můžete očekávat, na základě našich komplexních testů protokolu baterie.

  • Kapacita baterie: 5000 mAh
  • 33W nabíječka
  • 6.43palcový, 1080 x 2400, 60 Hz OLED displej
  • Čipová sada MediaTek Helio G95 (12 nm)
  • Testovaná kombinace RAM / Storage: 6 GB 64 GB

O testech baterie DxOmark: Pro hodnocení a analýzu v našich recenzích baterií smartphonu provádějí inženýři DXOMARK celou řadu objektivních testů po dobu týdenních období v interiéru i venku. Tento článek zdůrazňuje nejdůležitější výsledky našeho testování. (Viz naše úvodní a jak testujeme články pro více informací o našem protokolu baterií smartphonu.)

Shrnutí testu

Sub-scores and attributes included in the calculations of the global score.

Xiaomi Redmi Note 10s

These key points are derived from the lab measurements during testing and do not figure into the overall score. The lab measurements, however, are used for the overall score.

Mějte prosím na paměti, že za tímto bodem jsme neupravili počáteční výsledky testu. Zatímco data a produkty zůstávají plně srovnatelné, můžete se setkat s zmínkami a odkazy na předchozí skóre.

Klady

  • Dobře vyvážené zařízení
  • než 2.5 dní autonomie
  • Dosáhne 80% poplatku za pouhých 52 minut

Nevýhody

Xiaomi Redmi Note 10s přichází s lepší čipovou sadou, silnější nabíječkou, obrazovkou FHD vs a více RAM než jeho soupeři v tomto srovnání, Realme C21 a Vivo Y20s, také v základní kategorii. Níže uvedená tabulka ukazuje kapacitu baterie, nabíječku, typ zobrazení a rozlišení a specifikace procesoru pro všechna tři zařízení.

XIAOMI REDMI NOTE 10S VS NOTE 10 PRO. ЧТО ВЫБРАТЬ? ПОЛНОЕ СРАВНЕНИЕ!

Xiaomi Redmi Note 10s

Qualcomm Snapdragon 460 11 nm

Autonomie (78)

Jak dlouho trvá nabíjení baterie, záleží nejen na kapacitě baterie, ale také na jiných aspektech hardwaru a softwaru telefonu. Skóre autonomie baterie Dxomark se skládá ze tří dílčích skóre výkonu: (1) stacionární, (2) na cestách a (3) kalibrované případy použití. Každé dílčí skóre zahrnuje výsledky komplexní škály testů pro měření autonomie ve všech druzích scénářů v reálném životě.

Výkon autonomie Xiaomi Redmi Note 10S je pro tento segment mírně nadprůměrný

Stacionární

Robot umístěný v Faraday Cage provádí sadu dotykových akcí založených na dotykovém dotykovém během toho, co nazýváme „typickým scénářem využití“ (TUS)-volání, streamování videa atd4 hodiny aktivního používání v průběhu 16hodinového období plus 8 hodin spánku.„Robot opakuje tuto sadu akcí každý den, dokud zařízení nedojde z energie.

Redmi Note 10s trvala během našeho testování TUS téměř 3 dny.

Na cestách

Použití smartphonu na cestách si vybírá daň na autonomii kvůli dalším „skrytým“ požadavkům, jako je například nepřetržitá signalizace spojená s výběrem sítě mobilních telefonů, například. Odborníci na baterii DXOMARK vezmou telefon ven a provádějí přesně definovanou sadu aktivit a sledují stejnou tříhodinovou itinerář cestování pro každé zařízení.

Xiaomi Redmi Note 10s uvádí slabý výkon ve všech našich testech na Go, s podprůměrnými výsledky pro zařízení v jeho cenovém rozpětí a mezi jeho soupeři přicházejí v ast pro volání, navigaci a kameru.

Kalibrované

Pro tuto sérii testů se smartphone vrací do Faraday Cage a naše roboti opakovaně provádějí akce spojené s jedním konkrétním případem použití (jako je hraní, streamování videa atd.) včas. Počínaje 80% nábojem se všechna zařízení testují, dokud nevynakládají nejméně 5% jejich baterie.

Redmi Note 10s porazí své soupeře zde a ukazuje Drecent Idle Time Management, působivý výkon pro streamování videa 4G a nadprůměrné výsledky pro všechny kalibrované testy.

Nabíjení (77)

Skóre nabíjení baterie Dxomark se skládá ze dvou dílčích skóre, plného nabití a rychlého posílení. Testy s plným nábojem posoudí spolehlivost měřidla výkonu baterie; Změřte, jak dlouho trvá nabití baterie od 0% do 80% kapacity a od 80% do 100%; a změřte, jak dlouho a kolik energie trvá baterie z uvedeného 100% na skutečný plný nabití. S telefonem na různých úrovních nabíjení (20%, 40%, 60%, 80%), testy rychlého posílení měří množství náboje, které baterie přijímá po připojení po dobu 5 minut.

Díky své 33W nabíječce Xiaomi Redmi Note 10s přichází nejprve mezi jeho konkurenty zde.

Plné nabití

Trvá to Xiaomi Redmi Note 10s 52 minut, než přejde z prázdného na 80% poplatek a 1 hodinu 30 minut na úplné nabíjení. Trvá to Realme (10 W nabíječka) 3 hodiny 07 minut a vivo (18W nabíječka) 2 hodiny 28 minut, než dosáhnete plného náboje.

Jednou z nevýhod pro zařízení Xiaomi je, že když jeho rozchod poprvé zobrazí 100%, je to vlastně jen 92.9% plné, vyžadujících dalších 22 minut, aby se plně nabily.

Rychlá podpora

Uživatelé, kteří připojují redmi poznámku 10s po dobu 5 minut, získají v průměru 4 hodiny 27 minut autonomie, což je o 3 hodiny více než sféra a 2 hodiny více než vivo.

Xiaomi Redmi Note 10s Realme C21 Vivo y20s
Autonomie Boost (HH: MM) 20% 4:36 1:25 2:45
40% 4:21 1:27 2:36
60% 4:15 1:29 2:32
80% 2:54 1:20 1:45
Procentuální zvýšení 20% 9.5 % 3.7 % 5.5 %
40% 9 % 3.7 % 5.2 %
60% 8.8 % 3.8 % 5.1 %
80% 6 % 3.4 % 3.5 %
Spotřebovaná energie 20% 2373 MWh 1049 MWh 1508 MWh
40% 2250 MWh 1063 MWh 1425 MWh
60% 2197 MWh 1087 MWh 1387 MWh
80% 1496 MWh 981 MWh 962 MWh

Účinnost (90)

Our Efficiency score comprises two sub-scores, Charge up and Discharge. Charge up is the efficiency of a full charge (how much energy is drained from the wall outlet vs the energy capacity of the battery, as well as the efficiency of the charger and its residual consumption). Discharge is how much current the smartphone drains from the battery when in use (the ratio of battery capacity over autonomy). Better autonomy with a smaller battery means better efficiency.

Recenze Redmi Note 10S

Nyní je více než kdy jindy displej telefonu faktorem značky nebo zlomeniny. Protože všichni používáme naše telefony pro sledování videí nebo Netflixu, fotografování a dokonce i hraní, chceme je prohlížet ve vysoké kvalitě. Naštěstí redmi poznámka 10s ‘6.43 ”AMOLED DOTDISPLAY je svěží a jasný a vyvolává zářivé barvy. Vyzkoušel jsem to sledováním asi 4K videí na YouTube a telefon neměl žádný problém s zdůrazňováním vysoké kvality. Screenshoty to zjevně nemohou udělat spravedlnost, ale doufejme, že vám uvedou několik příkladů.

Vyšší jas může vypustit baterii rychleji jako u všech telefonů a možná se obáváte o oční napětí. Nebojte se však, protože můžete zapnout tmavý režim nebo ho dokonce naplánovat pro časy, kdy vaše oči potřebují odpočinout. K dispozici je také režim čtení, přizpůsobující se teplejším barvám a texturám, aby se snížilo buď modré světlo nebo napětí očí. Režim anti-flicker také snižuje blikání za nízkých světelných podmínek.

Byl jsem velmi ohromen nejen brilantním displejem, ale i rozmanitost možností, jak pomoci vašim očím, zejména jako někdo, kdo často musí nosit modré světlo brýle.

Světla, kamera, akce

Pro Shutterbugs venku je redmi poznámka 10s více než snadno vybavena tak, aby uspokojila tuto potřebu. S hlavní kamerou 64MP, 8MP ultra široký fotoaparát, 2MP hloubkovou senzor a 2MP makro kameru je výsledkem jasné fotografie v řadě prostředí. Noční režim však nebyl příliš velký, když jsem to vyzkoušel pozdě v noci, jen to trochu jasnější. Přesto si představuji, že by to fungovalo dobře s něčím, jako je ohňostroj s více světlem proti tmě, nebo někde docela matný.

Mohli byste získat nějakou opravdu pěknou hloubku ostrosti, která upravuje závěrku v režimu portrétu, a také přidat filtr fotoaparátu. Možnost, která se mi opravdu líbila, byl 2x zoom, který umožnil bližší obrázek bez ztráty kvality. Široký úhel čočky také nabídl mnohem větší pohled na ty fotografie, ve kterých se prostě nemůžete všechno hodit.

Natáčení až 30fps ve 4K bylo také příjemným překvapením pro telefon tohoto cenového rozpětí. Přidejte možnost udělat pomalý režim videa, časový prodleva a různé možnosti pro kameru a nemůžete opravdu požádat o mnohem více!

Zvýšení her

Ačkoli možná není priorita pro každého, schopnost hrát hry na cestách je zde důležitá při rychlých recenzích. Redmi Note 10s vás však pokryla procesorem, který zajišťuje „rychlost CPU hodin až 2.05 GHz a rychlost hodin GPU až 900 MHz.„Rozhodl jsem se to uvést do testu, který hraje mrtvý podle Mobile Daylight Mobile, protože verze PC je jednou z mých oblíbených her.

Ačkoli to není nejvíce nejnáročnější hra (to je úplně jiná recenze), má online hru. Měl jsem obavy z pádu snímků nebo zpoždění, zejména v této hře, kde musíte jednat rychle. Naštěstí jsem nic z toho vůbec nezažil a všechno běželo hladce.

Hřích v horní části výše uvedeného snímku může být vynesen přejetím z levého horního rohu obrazovky. Zde jste mohli vidět, jak vaše hra běžela, a také přistupovat k některým úhledným funkcím. To zahrnovalo, že je schopen obrazovka nebo spustit nahrávání obrazovky stisknutím tlačítka, což je skvělé pro sdílení klipů. Nebo byste mohli rychle přepnout na jiné aplikace, jako je váš internetový prohlížeč nebo hra Turbo.

Dostatek šťávy?

Spoléhám na můj telefon, aby mi vydržel po celý den jako mnozí z nás, takže výdrž baterie je jednou z nejdůležitějších věcí v telefonu. Redmi Note 10S tvrdí, že má rychlé nabíjení 33 W, přičemž zařízení dosáhne 54% za 30 minut. Poprvé jsem sledoval, jak jsem to poprvé nabíjel z přibližně 10%, a na plné nabití trvalo do dvou hodin. Myslím, že je to naprosto rozumné, zvláště když to trvá, pokud vidíte na obrázku níže!

Samozřejmě však různé faktory ovlivňují životnost baterie. Musím to vyzkoušet, když den venku, a můj partner, který ho chce použít k sledování fotbalu pomocí dat. Přestože je na dobrých několika hodinách, trvalo to výrazně déle než jeho vlastní galaxie Samsung.

Vyberte mi?!

Je tedy čas, abyste upgradovali na redmi poznámku 10s? Věřím, že je to skvělý telefon střední třídy s překvapivým množstvím špičkových funkcí, jako je kvalita turbo a kamery. Stojí to za peníze a upřímně soupeři dražší (nebo předražené…) telefonní značky, jako jsou telefony iPhone. Pokud jste někdo, kdo používá telefony Android, budete se cítit jako doma s OS, který je snadno použitelný. Existují také některá skvělá témata, která se použijí k personalizaci telefonu, placené i zdarma, například jsem použil minimalističtější téma zdarma!

recenze, redmi, note, xiaomi

I když jsem o řadě telefonů MI neslyšel, měly by být určitě na vašem radaru. Pro Redmi Note 10s je to fantastická volba pro telefon střední třídy, který se nehodí s prvotřídními funkcemi, za které byste museli zaplatit mnohem více, ale jde nad rámec toho, co byste očekávali.

Rychlé hodnocení hodnocení

3.5 z 5

Xiaomi Redmi Note 10S

Xiaomi Redmi Note 10S Recenze: Slušný prostřední ranger zastíněn jeho pro variantou

Redmi Note 10S je nejnovější nabídkou rozpočtu společnosti v segmentu smartphonu na základní úrovni. Je to také čtvrté zařízení v řadě Redmi Note 10, cena mezi redmi note 10 a Redmi Note 10 Pro. Zatímco se jedná o rozpočtovou zařízení, poznámka 10s se neslouží, pokud jde o jeho hardwarové nabídky. S tím bylo řečeno, podívejme se na specifikace telefonu.

Redmi Note 10S. Specifikace

Modelka Redmi poznámka 10s
procesor Procesor MediaK Helio G95
RAM 6GB LPDDR4X
Úložný prostor 128 GB UFS 2.2
Zobrazit 6.Rozlišení AMOLEDFHD 43 palců
GPU MILI-G76 MC4
Zadní kamera 64MP široký hlavní senzor8MP ultra široký úhel senzory2MP makro senzor2MP hloubka senzor
Přední kamera Hlavní senzor 13MP
baterie Rychlé nabíjení 5 000 mAh33W
Připojení Dual-pásmový Wi-Fi 5LTE ConnectivityBluetooth 5.0

Design

Redmi Note 10s má velmi podobný design jako Redmi Note 10 Pro, ale záda má místo toho lesklý, reflexní povrch, který může být také docela otisky prstů. Pokud nechcete, aby to šmouly tolik ukázaly, možná budete chtít fackovat na pouzdro (poskytované v krabici, což je hezké). Hrpovka fotoaparátu je také tenčí a má mírný úhel, který se zvyšuje z modulu Flash na čočky.

Vlevo máte slot SIM zásobníku, zatímco pravá strana má hlasové tlačítka a tlačítko napájení, které má snímač otisků prstů zabudovaný přímo do. Vrchol má mřížku reproduktoru a IR Blaster, zatímco spodní část má 3.5mm zvukový konektor, port USB typu-C a další mřížka reproduktoru pro vytvoření stereofonního reproduktorového systému.

Selfie zářez je přímo v horním středu obrazovky a rámy jsou poměrně minimální, s výjimkou spodní brady. Telefon má standardní design bonbónu a nic moc křičí.

Zobrazit

Redmi Note 10s má velký 6.43palcový displej FHD s panelem AMOLED. To je pravda, panel AMOLED, který nabízí lepší vizuální kvalitu a správu baterie. Displej je opravdu jasný i za tvrdých/přímých osvětlovacích podmínek a obrazovka je stále velmi viditelná. Senzor automatického jasnosti je trochu agresivní, ale to lze vždy napravit prostřednictvím aktualizací OTA.

Displej kvalitní moudré, barvy jsou živé, ale mají tendenci být pro mě na teplejší straně. Černí jsou poměrně černí, ale zážitek je stále skvělý při sledování filmů nebo hraní her. S poměrem stran 20: 9 vypadají filmy obzvláště dobře, protože poněkud odstraní černou tyč na horní a dolní části obrazovky. Video můžete maximalizovat tak, aby odpovídalo rámu, a to by zlepšilo celkový zážitek z prohlížení.

Je to nešťastné, že na displeji není refresh 120 Hz nebo dokonce 90 Hz, ale panel AMOLED by měl být více než schopen napravit to. Konec konců je to rozpočtové zařízení, takže museli obětovat určité aspekty.

Uživatelská zkušenost

Nemůžu uvěřit, že to říkám, ale redmi poznámka 10s se cítí příliš tenká (8.29 mm) Pro mě. Poskytuje mi dobrou přilnavost v mých rukou, ale stále dávám přednost tomu, jestli byl telefon o něco silnější. Možná by někteří z vás ocenili, jak je tenký, ale ne pro mě. Má správné množství váhy (179 g) a pro další ochranu telefonu má dokonce i odolnost proti prachu a vodě IP53 pomocí Gorilla Gloas 3 pro ochranu proti obrazovce. Toto je funkce, která je zřídka vidět na chytrých telefonech tohoto cenového rozpětí.

Telefon je 3.Zvukový konektor 5 mm může být překážkou, když sleduji film nebo hraji hry, zatímco jsou moje sluchátka připojena. Je tedy lepší místo toho použít Earbuds TWS pro příjemnější zážitek. Bylo by přirozenější, kdyby mohla být objem a tlačítko napájení umístěno o něco nižší, protože budu muset přemístit dlaň nahoru a dolů, abych je dosáhl.

33W nabíječka a transparentní pouzdro poskytované v krabici je také bonus, který vám umožňuje okamžitě nastavit, aniž byste museli získat zdroj pro další pouzdro nabíječky nebo třetí strany.

Výkon

Nabitý procesorem MediaTek Helio G95 spárovaný s 6 GB LPDDR4X RAM a až 128 GB UFS 2.Skladem založené na 2 nabízí zařízení slušný každodenní výkon. Pokud jde o správu aplikací a multitasking, slouží skvělému výkonu s velmi malými škytavkami. Ale pokud jde o navigaci, určitě můžete cítit, jak se objeví 60 Hz, ale to je většinou, protože jsem byl zvyklý na 90 Hz a výše. Pokud jste nikdy nepoužili nic nad 60 Hz, tento displej by pro vás nebyl problém.

Tepelné moudré, cítil jsem jen mírnou teplo v oblasti rány kamery, zejména když telefon manipuluje s intenzivnějšími úkoly, jako jsou hraní her nebo delší sezení fotografie a videografie.

Zde jsou benchmarky, které jsme provozovali pro Redmi Note 10s, s výjimkou 3Dmark:

Fotoaparát

Pokud jde o kameru, Redmi Note 10s má na zadní straně systém čtyřkolka kamery, který zahrnuje 64MP širokoúhlý senzor, 8MP ultralehkový úhel senzoru, 2MP makro senzor a senzor hloubky 2MP pro lepší výstřely bokeh/portrét pro Bokeh/Portrét Shots. UI je docela snadné s ním pracovat, ale makro režim bohužel stále vyžaduje několik kohoutků, aby to fungovalo správně.

Kvalita obrazu moudrá, fotografie pořízené za denního světla mají tendenci vypadat přehnaně. Ve svém obrázku získáte pěkné detaily, ale objekty, které jsou dále pryč. Je to divné, fotografie pořízené s režimem 64MP, mají nízký detail a nejsou tak ostré jako ty, které jsou zasaženy pixely. Pokud jste používali ultra široký úhel úhlu, obrázky jsou v pořádku, ale po stranách je nějaké znatelné zkreslení.

Makro snímky s AI zapnutým fungovaly lépe, protože telefon mohl zachytit zaostření rychleji. Portrétní záběry mi také umožnily vybrat množství rozostření, které jsem chtěl, než se vystřelí. Makro záběry jsou skvělé, ale omezují se na maximální rozlišení 2MP.

Pokud jde o noční výstřely, vypadají ploché a zrnité. Jakmile však zapnete noční režim, obrázky začnou vypadat lépe, když se zvětšují s lepšími detaily a zvýrazňují. Vyhýbejte se používání ultralehkého úhlového senzoru v noci, protože nenabízí nejlepší kvalitu obrazu. Místo toho se lépe používá pro denní výstřely.

Selfies jsou slušné a protože neberu selfies tak často, nemám moc. Blust a zkrášlení pozadí lze před vypálením ručně upravit.

Zde jsou vzorky fotografií pořízené s redmi note 10s:

Zvuk

V zvukovém oddělení dělají reproduktory skvělou práci při nabídce stereového zvukového efektu. Maxima jsou jasné a střední jsou nádherné, ale v basu chybí. Objem moudrý, zařízení může být opravdu nahlas s malým zkreslením na 100%. Ale můžete cítit, jak reproduktory vibrují na zadní straně zařízení. Sladké místo pro mě je tedy ve skutečnosti na značce 80% objemu, kde získáte slušný zvukový výkon bez vibrací.

Životnost baterie

Redmi Note 10s má baterii 5 000 mAh, stejně jako standardní redmi poznámka 10. Je také spojena s 33W rychlou nabíječkou uvedenou v krabici. Na jeden náboj bych mohl telefon používat déle než jeden den a nevšiml jsem si ani neobvyklé vypouštění baterie.

Nabíjení zařízení od nuly do 50% trvalo asi 45 minut, zatímco plné nabití trvalo asi hodinu a 18 minut.

Závěr

Redmi Note 10S je skvělé zařízení, které nejenže vypadá dobře, ale je to skvělý denní řidič pro ty, kteří mají rozpočet. Jistě, neexistuje žádná 5G na palubě nebo 120 Hz obnovovací frekvence, ale stále dostáváte hodně z panelu AMOLED, více než schopný CPU Helio G95 a 5 000 mAh baterie.

Za cenu je opravdu těžké nedoporučit redmi notu 10s, pokud to spadá do vašeho rozsahu rozpočtu. Pokud je 5G něco, po čem po něm, můžete zvážit standardní redmi poznámku 10 5G.

Xiaomi Redmi Note 10S Recenze. ekonomické a silné

Jen proto, že necítíte humbuk 5G, neznamená to, že si nezasloužíte lepší telefon, říká redmi poznámka 10s. Díky svému kompaktnímu designu a ekonomické ceně je telefon, aby se ujistil, že vaše možnosti nejsou omezeny na výběr mezi špičkou cenové funkce, oproti junkeru z Clintonových let.

Ale jak se telefon hromadí? Čtěte dál a zjistěte to.

Xiaomi Redmi Note 10S Specs (RM899)

Zobrazit 6.43 ”AMOLED DOTDISPLAY
Hlavní kamera 64MP Kamera širokoúhlého úhlu
8MP ultra široký úhel kamery
Makro kamera 2MP
Senzor hloubky 2MP
Přední kamera 13MP přední kamera
Rozměry 160.46 mm x 74.5 mm x 8.29 mm / 178.8G
Čipová sada MediaTek Helio G95
Zvuk Duální reproduktory
3.5mm konektor pro sluchátka
Certifikace zvuku hi-res
Bezpečnostní Senzor otisku prstu oblouku
Pengecaj 5 000 mAh (typ) baterie
Podporuje rychlé nabíjení 33 W
Připojení Dual Sim
Multifunkční NFC
Ir Blaster
Varianta 6GB64GB
6GB128GB
8GB128GB
Warna terdedia Onyx Grey
Pebble White
Oceán modrá

Pocit z toho

Stejně jako jeho sesterský telefon Redmi Note 10 5G, Redmi Note 10s se cítí docela dobře ve vašich rukou. Je to plastové pouzdro, je to neuvěřitelně lehké, takže ho můžete nosit bez obav, že se budete nosit po dlouhou dobu.

recenze, redmi, note, xiaomi

Jsem velkým fanouškem pláště odolné proti otiskům, což znamená.

Kde telefon opravdu svítí, je však na jeho obrazovce, která sportuje 6.43 palcový displej při 2400 x 1800p. Když uvažujete o velikosti telefonu, je to v podstatě jedno z nejlepších funkčních usnesení, které můžete získat, a dokonce i světská videa na YouTube vypadají úžasně na něm.

Kompromis je, že obrazovka má nízkou frekvenci obnovy pouze 60 Hz, takže z něj neočekávejte žádné vysoké intenzivní hry. Není to tak špatné kompromis, všechny věci zvažovány- konec konců, mnoho her konzoly je stále v popření, že chtějí být více než 30 snímků za sekundu, ale vzhledem k obrazovce 90 Hz Redmi Note 10 5G, pokud jste, pokud jste Hledání hry ve velkém stylu to pro vás pravděpodobně není telefon.

Fotoaparát

Redmi Note 10 S je dodávána s čtyřkolkou kamerou, funkce obvykle vyhrazená pro telefony vyšší end. To vám umožní pořídit různé fotografie, s čočkami přizpůsobenými pro různé situaci.

Stand Out Workhorse je hlavní kamera 64MP, která vám umožní pořizovat nádherné fotografie s vysokým rozlišením zachytit každý detail. To by mělo fungovat pro většinu každodenního používání, protože budete moci příjemně zachytit pravidelné výstřely.

Poté je další objektivem 8MP ultra široký, který vám umožní vzít nádherné zametací panoramata. To je skvělá čočka na dovolenou, což vám umožní vzít si nádherné výhledy s dobrou jasností.

Poté máte 2MP makro objektiv, což znamená, že budete moci vyfotografovat jakýkoli koníček. Dodává se také se senzorem hloubky 2MP, takže pořizování všech uměleckých výstřelů je skutečně možné s redmi notou 10s.

Přední kamera není ani sklouznutí, s 13MP kamerou, která bere skvělé selfies. Kvalita je také docela slušná, pokud jste ji chtěli použít pro živé vysílání, takže je to určitě něco, na co se můžete podívat na začínající tvůrce obsahu.

Hraní

Jak jsem již zmínil dříve, největším úzkým místem s telefonem je jeho obrazovka, která pouze omezuje rychlost 60 Hz obnovení. Nebudu to držet proti telefonu už mnohem déle, protože v hraní je mnohem víc než herní okno Genie s velkým číslem v sekci s framerate. Koneckonců, redmi poznámka 10 s provozuje čipovou sadu MediaTek Helio G95, která již provozuje OS telefonu docela dobře. Kromě toho má také 6 GB RAM, takže to není jako by telefon nebyl vytvořen pro běh her nebo tak něco.

Jedna z nejpopulárnějších mobilních her, PUBG Mobile běží dobře na telefonu, za předpokladu, že ji provozujete v nižším nastavení. Hraniční hranice hry nehraditelná v žádném z vyšších nastavení a díky obnovovací frekvenci obrazovky nebudete moci spustit vysoký režim snímkem. Hlavní chvála je zde pro možnosti PubG Mobile, kde je absolutně nastavení, že redmi poznámka 10 s může hru bezchybně provozovat. Nevypadá to úžasně, ale vypadá to dost dobře a co je důležitější, jediná věc, která zabíjíte, bude váš vlastní nedostatek dovedností.

Podobně jsme vyzkoušeli mobilní testovací přístroje Gamerbraves, dopad na genshin a výsledky nebyly skvělé. Jakýkoli pokus o spuštění hry ve vyšších nastaveních je splněn s úžasnou prezentací prezentace, zatímco také objevíte funkci tajné ruční teplejší ruky Redmi Note 10 S. Ve skutečnosti problémy s vytápěním zůstávají stejné i v pravidelné hře, ale přinejmenším je hra optimalizována dostatečně dobře, že byste mohli zabít nějaký čas v Genshin, než uděláte své deníky na PC.

Je pravda, že redmi poznámka 10 s není tak skvělá jako herní telefon. Na jedné straně to dělá holé minimum- může spustit hry. Ale neočekávejte, že budu brát slavné snímky obrazovky nebo se hodně chlubit výkonem moudrým a očekávejte, že s tím půjdou nějaké ošklivé námitky.

Závěrečné myšlenky

Na konci dne je Redmi Note 10 5s jedním z těch telefonů, které se zdá, že musíte skutečně učinit informované rozhodnutí, pokud jde o nákup. Pro svou cenu je obrazovka skvělá! Ale poskytuje dobré ceny a kvalitu zobrazení obchodováním v mnoha jiných funkcích, zejména pokud jde o hraní her.

Jako web mobilního her je těžké to brát trochu vážně, ale opět to všechno jde na osobní preference. Pokud jste typ, který právě hraje hry Auto Battler Gacha, nebudete mít žádné výhrady- koho to zajímá asi 90 Hz, když vaše waifu vypadá nádherně na obrazovce AMOLED? Ale pokud jste typ, který chce vyšplhat na vrchol mobilních eSports, možná si to udělejte.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS