Recenze Redmi Note 12 Pro: Více než dostatek energie. Xiaomi Note 12 Pro

Recenze Redmi Note 12 Pro Review: než dostatek energie

Xiaomi přinesl svůj plný balíček superlativů na střední trh s redmi note 12 Pro: Aktualizovaný procesor, velmi rychlé nabíjení a 5G podpora. Ale je to 200megapixelová kamera, která ukradne reflektor. Stojí to za další babky nad pravidelnou notou 12 Pro? Zkontrolujte úplnou recenzi NextPit a zjistěte, jak se telefon Xiaomi nahromadí.

Zvýrazněte nedávné změny ANO NE

Cena a dostupnost

Redmi Note 12 Pro byla globálně spuštěna 23. března, spolu s dalšími třemi modely zaměřenými na západní publikum. Ačkoliv velmi podobný externě jako běžný redmi not 12 pro, plus model sbaluje vynikající konfiguraci paměti, rychlejší kabelové nabíjení a 200 megapixelů fotoaparátu pod 500 cenovým rozpětí.

Stejně jako v minulých sezónách je Xiaomiho prostřední ranger umístěn proti modelům Galaxy A Samsung, jmenovitě Galaxy A54, který ještě musí být přezkoumán NextPit. Oba telefony se pomalu pohybují směrem k více prémiovým zážitkům, ale zatímco Samsung zdůrazňuje svou dlouhodobou softwarovou podporu, Xiaomi stále více zabalí velká čísla na specifickém listu.

než 100 megapixelů/wattů/hertz. Není to tak dávno, co se týče funkcí prodávaných pro prodej vlajkových telefonů, jako je Xiaomi 11t Pro Revied v říjnu 2011, nyní jsou k dispozici za nižší cenové rozpětí. Pokud samozřejmě, žijete v USA, kde se telefon nebude oficiálně prodávat.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro

Najděte nejlepší nabídky na Redmi Note 12 Pro prostřednictvím prodejců třetích stran na Amazonu.

Návrh a zobrazení

S 6.67palcová obrazovka, Redmi Note 12 Pro je velký telefon, přesto se cítí v mých rukou neuvěřitelně lehký, zejména s ohledem na svou velikost baterie 5 000 mAh. S plochým displejem a biometrickým senzorem integrovaným do tlačítka napájení na boku sedí bezpečně v ruce a tlačítka jsou snadno dosažitelná. Dalším vrcholem je obrazovka AMOLED s rozlišením FHD s až 120 Hz obnovovací frekvencí, vše v telefonu, který stojí pod 500.

 • Je to působivě lehký.
 • Až 120 Hz obnovovací frekvence.
 • Dodává se s konektorem pro sluchátka.
 • Corning Gorilla Glass 5 odolný.
 • Xiaomi obsahuje případ v krabici.
 • Je to jen stříkaná odolnost.

Modul fotoaparátu na zadní straně zařízení je diskrétní a telefon je vybaven texturovaným povrchem, který Redmi tvrdí, že je nový materiál vytvořený pomocí pokročilého procesu CMF a leštěného skla a leštěného skla a leštěného skla a leštěného skla a leštěného skla a leštěného skla. Obdrželi jsme oblohou barevnou variantu pro testování a zasáhne to dobrou rovnováhu mezi vypadajícím sofistikovaným, aniž by jsme byli příliš honosní. Redmi Note 12 Pro 5G je také k dispozici v polární bílé a půlnoci černé.

Redmi uvádí, že displej se může pochlubit jasem o špičce 900 nit a dodává přes 1 miliardu barev. Podporuje také Dolby Vision. Aniž by se ponořila příliš hluboko do nastavení zobrazení, je Redmi Note 12 Pro čitelná venku s jeho jasným panelem AMOLED. Jak se očekávalo z displeje 120 Hz, animace jsou tekuté, ale stejně jako u všech telefonů středního dosahu, panel nemůže volně přizpůsobit jeho obnovovací frekvenci.

A konečně, pro ty, kteří jsou na honbě za zařízením střední dolety, které podporuje kabelová sluchátka, hádejte co: The Redmi Note 12 Pro přichází s portem konektoru pro sluchátka, totéž nelze říci o alternativách Samsung.

 • Zde zkontrolujte další rozdíly mezi Samsungem a Xiaomi Bestsellery

Xiaomi Redmi Note 12 Pro Performance

Redmi Note 12 Pro sbaluje procesor MediaTek Dimensity 1080, který kromě nabídky dobré rovnováhy mezi jádry výkonu a účinnosti zahrnuje také podporu 5G. Podobně jako u jiných telefonů v tomto cenovém rozpětí se Xiaomi nezaměřuje na to, aby rozbila rychlostní záznamy, což má za následek stabilní výkon v denních úkolech a hrách.

Benchmark výsledky z redmi poznámky 12 Pro ukazují úroveň výkonu na stejné úrovni jako ostatní telefony v tomto cenovém rozpětí, včetně nedávno revidované Galaxy A34, poháněné stejnou dimenzitou 1080 Soc. Mid-Ranger Samsungu se podařilo skóre při testu Geekbench trvale vyšší (z 5 testovacích běhů), ale skóre byla stále v rozpětí chyb.

V praxi Redmi Note 12 Pro nezklame, s dobrým výkonem pro každodenní úkoly, částečně díky bohatému 8 GB LPDDR4X RAM a 256 GB UFS 2.2 Úložiště podporující CPU MediaTek.

Hráči najdou obvyklá kompromisy na Xiaomi Redmi Note 12 Pro: Dokud se vyhnete maximálnímu grafickému nastavení, měli byste mít docela rozumný výkon bez problémů s přehřátím spojeným s vlajkovými lodí.

recenze, redmi, note, více, dostatek, energie

Xiaomi Redmi Note 12 Pro Camera

Hlavní prodejní body Xiaomi pro Redmi Note 12 Pro je zjevně hlavní kamera, se svými 200 megapixely Samsung Isocell senzor, čínská značka opět střílí první výstřely v jiné megapixelové bitvě, na rozdíl od toho to udělal pár let s MI Poznámka 10 Steffan přezkoumala na konci roku 2019. Poté, co byl poražen do prvního kamerama s 200 megapixely (s pochybnými výsledky z Moto Edge 30 Pro), může Xiaomi nyní tvrdit, že má první telefon střední řady s 200 MP kamerou.

 • Dobrý výkon za denního světla.
 • Ultra široké obrázky nejsou vyplaveny jako u jiných středních ranců.
recenze, redmi, note, více, dostatek, energie

A to je v podstatě vše, co Xiaomi nabízí v oddělení kamery. K dispozici je 8 megapixelů ultra široký objektiv a ta vždy tak populární 2 MP makro kamera. Selfies se stará o snímač 16 MP. Celkově podobný výběr pro trh středního doletu.

Celkově byly obrázky pořízené s Redmi Note 12 Pro, zejména za denního světla, s dobrou úrovní detailů a ne moc hluku (tento poslední bod také na ultralehkových úhlech). Noční obrázky (pořízené mým kolegou Camila Rinaldi v galerii níže) byly také příjemné, s slušnými výsledky s nočním režimem nebo vypnutým.

Jak se očekávalo, výsledky snímače 200 megapixelů nejsou lepší než podobně velikost 50 nebo dokonce 12 MP složky, jako ta, která se nachází na Google Pixel 6A NextPit recenzované v loňském roce. Ve výchozím nastavení kamera poznámky 12 pro ukládá obrázky s 12.Rozlišení 5 MP pomocí techniky výkonu 16 pixelů, ale uživatelé si mohou vybrat režim 50 MP v nastavení PRO.

Na rozdíl od toho, co obvykle vidíme na jiných telefonech v této kategorii, obrázky ultralehkého úhlu neměly naopak naopak: barvy byly o něco nasycenější než na hlavní kameře, ale stále s dobrými výsledky, s dobrými výsledky, s dobrými výsledky, s Pouze malá úroveň zkreslení v rozích.

Makro kamera dvou megapixelu provedla podle očekávání, s nízkou úrovní detailů díky nízkému rozlišení. A aplikace Xiaomi’s Camera stále považuje makro za občana druhé třídy, s zkratkou pro čočku skrytou v nastavení aplikace, namísto toho, aby byla (právem) zacházeno jako s režimem, jako v jiných aplikacích fotoaparátu.

Pokud jde o selfies, obrázky byly obvykle dobré, ale Xiaomiho tendence k nadměrnému zpracování obrázků se objevila znovu, s mírně nerealistickými tóny pleti na testovacích fotografiích. Portrétový režim pro umělce přední kamery podle očekávání s dobrým oddělením mezi subjekty a pouze některé volné prameny vlasů nejsou správně detekovány.

Životnost a software baterie

Dalším zvýrazněním Redmi Note 12 Pro je nabíjecí oddělení, s 120 W Hypercharge Tech zděděnou z vlajkových lodí Xiaomi. Tato technologie funguje tak, jak je inzerována, ačkoli jsme nemohli replikovat tvrzení o „do 20 minut nabíjení do 20 minut“. Softwarová stránka je na druhé straně jedním z nízkých bodů pro zařízení, zejména kvůli množství bloatwaru.

 • Opravdu rychlé nabíjení.
 • Nabíjení adaptéru je součástí krabice.
 • Dobrá výdrž baterie.

Kromě rychlého nabíjení nabídla baterie 5000 mAh dostatek šťávy na více než den pravidelného používání. Uživatelé skromných by mohli snadno dosáhnout dvou dnů výdrže baterie. Ale ani uživatelé hardcore neuvidí symbol nízké baterie příliš dlouho kvůli 120 W nabíječce zahrnuté v krabici.

Při našem testování dosáhl Redmi Note 12 Pro plné nabití za něco přes 30 minut. Ačkoli daleko od slíbené doby nabíjení, je to stále menší než polovina čekací doby nezbytné pro Galaxy A34. která získala velmi podobné skóre testu baterie PC značky. jak ukazuje níže uvedená tabulka:

Z továrny přichází Xiaomi Mid-Ranger s nejnovějším MIUI 14 založeným na Androidu 12. Ačkoli se nejedná o nejnovější operační systém Google, počet změn provedených Xiaomi, a to jak o funkcích, tak o vizuálních aspektech, z něj činí téměř problém-bod někdy vznesený fanoušky značky.

Samsung přesto nabízí lepší politiku aktualizace než Xiaomi, s dalšími upgrady Androidu a bezpečnostními záplatami na více let. A v posledních letech, kratší mezera mezi časem Google spustí novou verzi Android a její příjezd na linku Galaxy A.

Konečný verdikt

Xiaomi Redmi Note 12 Pro je kompetentní telefon střední třídy uprostřed zjevné stagnace jeho hlavních soupeřů. Čínská značka představila své obvyklé nedostatky na straně softwaru a dokonce i na pochybné zahrnutí makro kamery pouze se dvěma megapixely.

Ale pokud to ignorujete (nebo jste na to), Xiaomi se opravdu pokusil posunout trh středního doletu vpřed s jeho superlativními čísly na specifikačních listech. Můžeme argumentovat o tom, kolik megapixelů nebo wattů je příliš mnoho. s pochybnými výsledky v sekci kamery., ale v případě Redmi Note 12 Pro je to kvůli tomu za následek horší výsledky, a dokonce i v případě nabíjení, a to dokonce i v případě nabíjení Nabízejte skutečnou výhodu pro koncové uživatele.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro

Najděte nejlepší nabídky na Redmi Note 12 Pro prostřednictvím prodejců třetích stran na Amazonu.

S ohledem na to je více než fotoaparát, hlavním prodejním bodem Redmi Note 12 Pro na středním trhu je rychlost nabíjení. Nabízí měřitelný diferenciační faktor před svými soupeři Samsung, kromě adaptéru do krabice. Pokud jde o kameru, podobný našemu závěru o recenzi Galaxy A34, pokud hledáte telefon v tomto cenovém rozpětí, důrazně doporučuji, abyste se podívali na jednu z mnoha obchodů na Pixel 6a a Pixel 7, abyste chytili a chytili Lepší zážitek z fotografie.

Je stále obtížnější vyniknout v segmentu trhu, který prochází jedním z mnoha stagnovaných období, ale musíme Xiaomi chválit za to, že tlačí obálku, i když výsledky nemusí nutně v souladu s našimi přáním. Xiaomi Redmi Note 12 Pro (Phew) nemusí přinést stejné vývojové skoky přinesené jeho předchůdci, ale stále vyniká jako solidní volba na trhu středního rozsahu dnes.

NextPit obdrží provizi pro nákupy provedené prostřednictvím označených odkazů. To nemá žádný vliv na redakční obsah a nejsou pro vás žádné náklady. Více o tom, jak vyděláváme peníze na naší stránce transparentnosti.

Takto recenze NextPit smartphony, nosidla, sluchátka více: Přečtěte si více!

Když jsem psal o technologii od roku 2008 pro řadu webových stránek v Brazílii, Španělsku, Dánsku a Německu, se specializuji na mobilní ekosystém, včetně různých modelů, komponent a aplikací. Mám sklon nejen ocenit výkon a specifikace, ale také věci, jako je opravna, trvanlivost a podpora výrobce. Mám tendenci upřednostňovat pohled koncového uživatele, kdykoli je to možné.

Doporučené články

Matthias „Matt“ Zellmer před 1 dnem

Matthias „Matt“ Zellmer před 1 týdnem

Ne комментарии и мнения

Kliknutím na tlačítko výše souhlasíte s tím, že vám může být zobrazen externí obsah. Osobní údaje mohou být v tomto procesu předány poskytovatelům třetích stran. Více informací o tom najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Připojit se k komunitě trvá jen chvilku!

Připojit se k konverzaci trvá jen chvilku!

Váš komentář bude čekat.

Co je Id4me?

ID4ME je internetová služba, která umožňuje svým uživatelům přihlásit se do mnoha různých internetových služeb s jedním účtem. Toto je také známé jako „Jednoduše označení“.

Na rozdíl od stávajících globálních jednoznačných jednotek na řešení, jako jsou ta z Google nebo. ID4ME nesleduje a analyzuje návyky surfování na internetu svých uživatelů. ID4ME se ujistí, že návyky surfování zůstanou tajné.

Id4me také nepatří do podniku. Je to otevřený standard, který je udržován neziskovou organizací. Každý, kdo se chce zúčastnit. Tímto způsobem si mohou uživatelé volně vybrat mezi různými poskytovateli ID4ME a mohou také kdykoli změnit poskytovatele.

Nejnovější vlajková loď Xiaomi má fenomenální kamery a ultra rychlé nabíjení.

Android Central Verdict

Xiaomi 12 Pro přináší odvážný design s prvotřídním interním hardwarem, ohromující obrazovkou AMOLED o 120 Hz s reproduktory Quad a bezdrátové nabíjení / 50 W / 50 W bezdrátového nabíjení. Trio 50MP kamer na zadní straně pořizuje báječné fotografie v jakémkoli scénáři, a přestože zde není hodnocení IP68, Xiaomi 12 Pro vyhrává v mnoha klíčových oblastech.

Klady

 • Sublime 120Hz QHD AMOLED
 • Fantastické kamery
 • Nejnovější hardware
 • 120W Wired / 50W bezdrátové nabíjení
 • Android 12 z krabice
 • Tři aktualizace platformy
 • Úžasné reproduktory Quad

Nevýhody

 • – Žádný odolnost proti prachu a vodě IP68
 • – Pomalé aktualizace softwaru
 • – Omezená globální dostupnost

Proč můžete důvěřovat Android Central

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Xiaomi je nyní třetím největším výrobcem telefonu na světě, a to je přímo způsobeno dominancem rozpočtu značky. Série Redmi Note prodala za posledních pět let přes 240 milionů jednotek, ale s rostoucím soupeřením v této kategorii od likes Realme se Xiaomi zaměřuje trochu více na střední a špičkové úrovně.

Posun začal před několika lety zavedením MI 10 Pro; Zařízení bylo první z Xiaomi, které obsahovalo fotoaparát 108MP, a bylo umístěno proti S20 Ultra a další vlajkové lodě. Xiaomi pokračoval v této dynamice v loňském roce s řadou MI 11 a zejména MI 11 Ultra byl jedním z nejlepších telefonů roku.

V roce 2022 se Xiaomi z posledních dvou let vzal poznatky, aby dodal vlajkovou loď, která si může držet vlastní proti Galaxy S22 a Find X5 Pro. Výsledkem je Xiaomi 12 Pro a přináší spoustu lákavých funkcí, včetně tří kamer 50MP na zadní straně, rychlého nabíjení 120 W a odvážného nového designu. Uvidíme, co dostanete s Xiaomi 12 Pro, a zda byste si to měli vyzvednout místo Samsung a Oppo’s Tlagships.

Xiaomi 12 Pro: Cena a globální dostupnost

Xiaomi 12 Pro byl představen na konci prosince 2021 v Číně a Xiaomi zahájil zařízení na globálních trzích 15. března. K Xiaomi 12 Pro je spojeno Xiaomi 12 a 12x, se všemi třemi zařízeními dostupnými globálně na konci března. Xiaomi přináší zařízení na výběr trhů v Evropě, na Středním východě, jihovýchodní Asii, Africe a Latinské Americe.

Xiaomi prodává Xiaomi 12 Pro ve dvou variantách: základní model má 8 GB RAM a 256 GB úložiště a je zde také možnost 12 GB/256 GB. Neexistuje způsob, jak zvýšit úložiště nad rámec 256 GB, takže pokud chcete více prostoru, budete muset použít externí jednotku. Xiaomi 12 Pro začíná na 999.

Xiaomi 12 se prodává ve třech konfiguracích: 8 GB/128 GB, 8 GB/256 GB a 12 GB/256 GB. Základní model začíná na 749.

Xiaomi 12x si zachovává většinu stejných funkcí jako Xiaomi 12 s několika změnami a je k dispozici v modelech 8 GB/128 GB a 8 GB/256 GB, přičemž základní verze začíná na 649.

Stejně jako série 11T a Redmi Note 11, Xiaomi motivuje spuštění tím, že rozdává tři měsíce prémie na YouTube, kteří vyzvednou některou ze zařízení v řadě Xiaomi 12. Výzva je taková, že je platná pouze pro nové uživatele, takže pokud jste již v minulosti použili Premium YouTube, nebudete moci nabídku využít výhod nabídky.

Xiaomi 12 Pro: Design

Podívejte se na vlajkové lodě Samsung a OnePlus za poslední tři roky a uvidíte konzistentní estetiku designu. Xiaomi, ne tolik; Značka ráda experimentuje s designem a jako taková získáváme divoce proměnlivé telefony s každou novou generací.

Loňská série MI 11 měla duhový design s moderním pouzdrem kamery, které bylo čisté a minimalistické, as The Xiaomi 12 Pro, značka jde s okouzlujícím designem.

Kromě ostrova kamery najdete logo Xiaomi na zádech spolu s povinnou 5G značkou a globální verison, který používám, má hodně regulačního textu. i když ne tolik jako The Find X5 Pro. Samotný záda je potažena matnou texturou, která se cítí nádherně. Dělá skvělou práci při prevenci šmouhy a zakřivených stran spolu s matným povrchem znamená, že získáte dobrý pocit v ruce.

Telefon má zásobník s duálními sim karty, reproduktory Quad se stejnými kanály a IR blaster. Najdete tlačítka napájení a hlasitosti vpravo a zatímco je zařízení vysoké a úzké, má dobré rozdělení na váhu. necítí se jako telefon, který váží 204g nebo 9g více než Galaxy S22.

Xiaomi 12 Pro: Screen

Xiaomi šel All-in na panelech QHD v loňském roce s MI 11 a MI 11 Ultra a pokračoval tento trend pro 2022. Xiaomi 12 Pro má 6.73palcová QHD (3200 x 1440) 120Hz AMOLED obrazovka s HDR10, Dolby Vision a maximální jas až 1 500 nits. Obrazovka má vrstvu Gorilla Glass Victus.

Tentokrát Xiaomi používá Ltpo 2.0 Tech pro panel, což umožňuje obrazovce dynamicky škálovat z 120 Hz až po 1 Hz na základě obsahu. V nabídce je spousta přizpůsobitelnosti; Můžete si vybrat ze tří barevných režimů-živé, standardní a originální barvy-a je zde také schopnost přepnout na DCI-P3 nebo na barevný gam SRGB. Pokud potřebujete manuální ovládání, můžete vyladit rovnováhu barev podle svých preferencí.

Обзор Redmi Note 12 Pro �� ОПТИМАЛЬНЫЙ Xiaomi 2023 года!

Další standout funkcí jsou Quad Reproduktory; Xiaomi 12 Pro má dva tweeters vedle dvou reproduktorů, s jedním z nich se nachází nahoře a dole. Stručně řečeno, Xiaomi dodal nejhorší reproduktory, které jsem slyšel na telefonu. Zvuk je hlasitý a podrobný a je hodně zábavné hrát hry na telefonu.

Vibrance obrazovky AMOLED v kombinaci s reproduktory Quad dělá z Xiaomi 12 Pro powerhouse pro herní a streamování videí. Telefon není těžkopádný držet a používat a Xiaomi přibil barevnou kalibraci obrazovky. Přepínání mezi Ultra S22, najděte X5 Pro a Xiaomi 12 Pro, upřímně se nemůžu rozhodnout o tom, který telefon má nejlepší obrazovku. řekněme to remízou.

Xiaomi 12 Pro: Hardware

Stejně jako ostatní vlajkové lodě 2022 je i Xiaomi 12 Pro poháněn nejnovějším Snapdragon 8 Gen 1. Čipová sada zpracovává vše, co na to hodíte s lehkostí, a já jsem se nezabýval žádnými problémy za 10 dní, kdy jsem použil telefon.

Nebudu se soustředit na Geekbench a další syntetické skóre, protože na nich opravdu nezáleží. co je více rozdílem. Po nastavení telefonu jsem přešel na QHD na 120 Hz a při navigaci v uživatelském rozhraní nebo obecném každodenním prohlížení v Chrome jsem neviděl žádné zpoždění ani zpomalení při navigaci.

Xiaomi je lakomý, pokud jde o zahrnutí NFC do svých rozpočtových telefonů, ale to naštěstí není případ zde. Frustrovaně se značce podařilo snížit rohy jinde. Xiaomi 12 Pro nemá odolnost proti prachu a vodě IP68. Má rozlišení, že je jediným vlajkovým telefonem jiným než Iqoo 9 Pro, který na této funkci chybí.

Čínské značky nevěnovaly velkou pozornost vodoofilingu svých telefonů, ale to se změnilo za posledních 18 měsíců, protože Oppo, Xiaomi a Vivo začaly přidávat ochranu vstupu do svých vlajkových lodí.

To je to, co dělá tuto situaci tak nepříjemnou; Xiaomi nabídl ochranu IP68 na MI 11 Ultra a jeho rozpočtové telefony jako Redmi Note 11 Pro získají hodnocení IP53, takže pro Xiaomi 12 Pro, aby neměl odolnost vůči vodě jako dohled. Za to, co to stojí za to, Xiaomi říká, že 12 Pro je „chráněno před omezeným prachem a sprejem vody“, ale pro zařízení, které stojí přes 1 000, aby neměl funkci stolu, je zklamání.

Získáváte hardware na stejné úrovni s Ultra S22 a najdete zde X5 Pro, přičemž jedinou nevýhodou je nedostatek ochrany IP68 Ingress. Malé opomenutí mají potenciál vykolejit úspěch telefonu v tak pevně zpochybněné kategorii a nedostatek hodnocení IP dává Xiaomi 12 Pro v nevýhodě.

Xiaomi 12 Pro: Baterie

Xiaomi představila minulý rok svou technologii nabíjení Hypercharge 120w na 11t Pro a před několika měsíci se dostala na Xiaomi 11i. Xiaomi 12 Pro je první vlajkovou lodí, která získala 120w techniku, a budete rádi, že víte, že Xiaomi spojí nabíječku 120 W v krabici.

Sbalená nabíječka trvá necelých 20 minut, než se plně nabije baterie 4600 mAh. Stejně jako jiná řešení rychlého nabíjení, Xiaomi šel s designem duální buňky, která vidí dvě 2300 mAh baterie, které se nabíjí současně při až 60W, což vede k tomuto číslu 120W.

Xiaomi 12 Pro je jedinečný v tom, že má tři kamery 50 MP, se všemi třemi čočkami se stejnými moduly Sony IMX707. Dostanete 50MP f/1.9 primární čočky s 1.22UM pixelů a OIS, a to se připojilo 50MP f/2.2 široký úhel s zorným polem 110 stupňů a 50MP f/1.9 objektivu zoomu s 2x optickým zoomem.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Recenze: Brilantní umělec

Xiaomi oznámila nová zařízení ve své sestavě Redmi v Keni. Společnost spustila sérii Redmi Note 12 v zemi, která se skládá z Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12s a Redmi Note 12.

ROZBALENÍ

Redmi Note 12 Pro Plus 5G je dodáván v bílé krabici a uvnitř dostanete telefon, ochranný pouzdro, nástroj pro vysunutí SIM, kabel USB-C, nabíječku 120 W a obvyklá dokumentace uvnitř krabice.

DESIGN

Poznámka 12 Pro Plus má 6.67 ″ Full HD Plus Pro AMOLED obrazovka s frekvencí 120 Hz, 240 Hz dotykového vzorku a jasností 900 nits.

Displej a záda jsou chráněny Gorilla Glass 5.

Výřez pro úderné díry je umístěn 16MP Selfie Camera.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vs Redmi Note 12 Pro 5G. Детальное сравнение. Стоит ли переплачивать?

Na levé straně jsou boční čtečka otisků prstů a rockery hlasitosti. Skener je pro rychlé odemknutí opravdu rychlý. Můžete to také zdvojnásobit, abyste spustili kameru, zapnuli hořák a další funkce.

Ve spodní části máme port typu C, primární mikrofon, slot pro duální sim kartu a mřížku reproduktoru.

Nahoře jsou konektor pro sluchátka, IR Blaster, sekundární mikrofon a nejvyšší reproduktor.

Příchod na záda je ostrov kamery se třemi čočkami, o kterých budeme mluvit později a LED Flash. Mít sklo vzadu dává telefonu prémiový vzhled, ale je zakryt šmouhy otisků prstů, pokud není pokryta případem.

Má zakřivenou zpět pro snazší manipulaci.

Obrazovka je jedním z nejlepších ve středním smartphonu. Jedná se o 10bitovou obrazovku a podporuje Widevine L1 a HDR10. Získáte také Dolby Vision a Dolby Atmos.

Obrazovka AMOLED je krásná, ostrá, světlá a barevná. Nastavení stereofonního reproduktoru plus zvuk Dolby Atmos obohacuje celou zážitek z spotřeby médií.

Mít vysokou frekvenci obnovy vám dává plynulejší zážitek a způsobuje, že se telefon cítí více vstřícný.

Zaokrouhlení jeho prémiového designu je jeho hodnocení IP53, což znamená, že telefon bude v pořádku proti prachu a dešti.

VÝKON

Redmi Note 12 Pro Plus 5G SOPIPS s procesorem MediaTek LIDESTENT 1080 Spárovaný s MALI-G68 MC4 GPU. Získáte 8 GB RAM s dalším 5 GB virtuálního RAM a 256 GB na palubě úložiště. Telefon je spuštěn Miui 13 a Android 12 z krabice. Naše jednotka byla nedávno aktualizována na MiUi 14.

Kombinace plus frekvence obnovení 120 Hz poskytla telefonu vedení třídy. Mohl bych snadno multitask bez obav. Hry hrály také bez škytavek. Redmi Note 12 Pro 5G je působivě rychlý a citlivý telefon.

Xiaomi slíbila až čtyři roky čtvrtletních bezpečnostních záplat a dva roky aktualizací softwaru, takže očekáváme, že telefon získá Android 14.

ŽIVOTNOST BATERIE

Redmi Note 12 Pro Plus je jedním z nejrychlejších nabíjecích telefonů v zemi s nabíjením 120 W. Můžete jít od prázdného na 50% za méně než 10 minut. Potřebujete jen 24 minut, abyste se plně nabili, když je na nule. Oh a nabíječka, která používá technologii GAN, je zabalena do krabice na rozdíl od většiny ostatních telefonů v těchto dnech.

Rychlé nabíjení Xiaomi je bezpečné, protože začlenilo 34 nabíjení a bezpečnostní funkce baterie, které pokrývají celý nabíjecí cyklus od nabíječky do obvodu k baterii. 9 Tepelné senzory monitorují teplotu v reálném čase a zajišťují, že nabíjení je vždy bezpečné. Struktura nabíjení má také dvojí nabíjecí čerpadla a baterie s dvojitou buňkami pro lepší tepelný ovládání s větším příjmem proudu.

Super rychlé nabíjení není jediný trik v rukávu. Redmi Note 12 Pro Plus má baterii 5000 mAh, která dokáže bez námahy vytáhnout celý den s 5G, Bluetooth a umístěním a stále si zbývá nějaký poplatek za procházení pozdní noci. Mírné a lehké používání vám může poskytnout dva dny.

Celkově vzato, výkon výdrže baterie Redmi Note 12 Pro 5G je docela solidní a nikdy jsem se necítil, jako bych se musel držet blízko výstupu.

Kamery

Redmi Note 12 Pro 5G má výkonné nastavení trojitého fotoaparátu a jediný selfie fotoaparát pro úderné dílny. Máme 16MP přední kameru umístěnou na výřezu. Zadní kamery jsou vedeny 200MP primární čočkou s OIS podporovanou 8MP Ultrawide a 2MP makro.

Kvalita obrazu byla vynikající a telefon pořídil neuvěřitelně ostré obrázky a nabídl fotografie s vysokým rozlišením, které jsou dobře podrobné a barevné. Obrázky s nízkým světlem jsou také jasné.

Telefon pořizuje opravdu příjemně vypadající fotografie. Stojí za zmínku, že s tímto telefonem můžete zachytit 10 bitových surových obrázků.

Videa selfie jsou omezena na 1080p 60fps, zatímco videa z hlavní kamery jsou omezena na 4k 30 snímků a 1080p 60fps.

Mezi další režimy, s nimiž se hrajeme, patří časosběrná, dlouhá expozice, režim vlogů, zpomalený pohyb a přepínání mezi 50 m režimem a 200MP režimem.

Celkově má ​​Redmi Note 12 Pro Plus více než spolehlivé kamery.

VÝROK

Ultra rychlé nabíjení. Pevná životnost baterie. Světlá hladká posouvání. Skvělé kamery. Prémiová kvalita sestavení a rychlý výkon. Redmi Note 12 Pro Plus je docela zatraceně dobrý smartphone pro kohokoli na trhu, který chce upgradovat.

ANALIZAMOS EL SEGUNDO MODEOO DE PARYOR Calidad de la Familia Redmi Note 12, Con Procesador MediaTek Dimensity 1080 5G, Pantalla AMOLED Y Gran Batería.

A Finaes de 2022 Conocyamos Que Xiaomi Ya Habia Vendido 300 Millones de Unidades de Móviles de la familia redmi poznámka. Ne es una cifra extraña, pues ya conocemos la buena calidad que ofrecen estos terminalis a cambio de un precio muy aetible. Para Seguir Manteniendo Ese Éxito, E Incluso Aumentarlo, Xiaomi ha Lanzado Al Mercado La Redmi Note 12 Series, Una Familia con la que quire subir el nivel de la gama media.

Por Supuesto, en Andro4All Queremos comPORAR SI LASIATATIVAS de Xiaomi Son, korekci, Para ello hemos pasado unas semanas con el redmi note 12 Pro 5G. Para Ponernos en Contextoo, Este Modelo Se sitúa en la Segunda Posición de la familia redmi poznámka 12, justo por detrás de redmi poznámka 12 pro 5g que hemos analyzado. Entre sus grandes bazas se sitúan una pantAlla de 120 Hercios, un Potente Procesador MediaTek, Una Cámara ředitel DeSarrollada por Sony y una gran batería carga rápida de 67w.

El Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G LLEGA Para Situarse Directamente en La Gama Media Y Competirir Contra smartphones de Samsung, Realme y Motorola, Entre Otras Marcas. Ya sabemos que la buena relación Calidad-precio suele seera cacterística de los móviles xiaomi, ¿pero realmente merece la pena la compra de este móvil por unus 400 euros? En este annálisis descubrimos cómo es la Experiencia con el redmi Note 12 Pro 5G, Tanto los aspectros pozitivos como los negativos.

Klady

 • Pantalla de Calidad
 • Buen Rendimiento
 • Ředitel Buena Cámara
 • Buena autonomía y carga rápida de 67w

– Contras

 • Trasera subia con facilidad
 • Android 12 en 2023
 • Miui Sigue Dando más Problotas Que Coluciones

Precio del Redmi Note 12 Pro 5G Y Dónde comprarlo

El Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Esta Disponible Para la compra en tres configuraciones de memoria difentes. La Primera de Ellas tiene 6 GB de Ram, 128 GB de Almacenamiento y un precio de venti recomendado de 379,99 eur. Este modelo esta a la Venta en la tienda oficial de xiaomi y en pccomponentes, y no te astará encontrarlo con ofertas puntuales.

También Puedes comprar el redmi poznámka 12 pro 5g en una versión con 8 gb de ram y 128 gb de almacenamiento interno, con un precio originální DE 399,99 eur. Este Modelo Esta a la Venta en Amazon, en pccomponentes, en mediamarkt, en el corte inglés y e en la tienda oficial de xiaomi, y También te será Pozitivní encontrarlo más barato.

LA Configuración de Memoria Superior del Redmi Note 12 Pro 5G Es La Que CON 8 GB DE RAM Y 256 GB DE Almacenamiento Interno. Su Precio de Venta Recomendado es de 429,99 euro y la puedes comprar en amazon, en mediamarkt, en pccomponentes y en la web de xiaomi. Sí, Esta También Protagoniza descuentos de forma.

Una Vez que ya hemos conocido el precio del redmi poznámka 12 pro 5g y dónde puedes comprarlo, llega el momento de descubrir en qué colores esta divonible esta divonible. Bien, Podrás Elegir Entre El Modelo de Color Azul Cielo, El Blanco Polar Y El Negro Medianoche, Siendo este Último el que hemos podido probar durante uos dis en andro4all.

Ficha Técnica de Cacterísticas

Redmi Note 12 Pro 5G

Dimenze 162,9 x 76 x 7,9 mm187 gramos
Pantalla Flow AMOLED DE 6,67 Pulgadasfull HD (2.400 x 1.080 Píxeles) Tasa de regursco de 120 hzfrecuencia de Muestreo de 360 ​​hzdci-p3brillo de hasta 900 nitsdolby vision y hdr10/hdr10corning gorilla glor 5
Procesador MEDIATEK LIMENTUSE 1080 5G
RAM 6/8 lpddr4x
Sistema operativo MiUi 14 Basado en Android 13
Almacenamiento 128/256 GB UFS 2.2
Cámaras Traserassony IMX766 DE 50 MP, 1/1.56 „, f/1.88, OIS8 MP Ultra Gran Angular f/2.2, 119 ° 2 MP makro f/2.4Fronttal16 MP f/2.45
Batería 5.000 Mahcarga Rápida DE 67 W (Cargador DE 67 W Incluido en la Caja)
Otros Wi-Fi 65Gusb Tipo Cdual SIM microsdbluetooth 5.2nfcemisor de infrarroJoslector de Huellas lateralprotección ip53doble altavoz estyreodolby atmospuerto para auriculares de 3,5 mmmmmmmmmmmmmmmmmm

Diseño

Si echamos la vista atrás para nahrávka el redmi poznámka 11 pro 5g, percibimos que su suastituto protagoniza una důležitost renovación en Cuanto a diseño, tanto por e estética de la trasera como por la reducción de sun dimen. El Nuevo Redmi Note 12 Pro 5G Mantiene, Eso Sí, La Apuesta por Las Líneas rectas tanto en la Trasera, como en el frontální y en los laterales, algo clave en la Experiencia de USO.

El Módulo de Cámaras Traseras del Redmi Note 12 Pro 5G // Imagin: Beatriz Alcántara Gil.

Congresamos a los cambios para contarte que el modello que analyzamos cambia el módulo de cámaras para hacerlo más anument y eumentar espacio entre entre entre las difentes lentEs. En Nuestra Opinión, Consigue Asi Un Diseño más Sencillo y Elegante. En Cuanto A Las Dimensiones, El Grosor Pasa A Ser de 7,9 milímetros y el peso de tan sólo 187 gramos, algo que notamos rápidamente en la sensación de ligereza que nos ofre el redmi note 12 pro 5g Cuando lo sujetamos.

En Líneas Generanes, es un smartphone cómodo en el uso, teračí desemos destacar que los bordes dokončení rectos žádný syn nuestros preferosidos en cuanto a comodidad a comodidad. AdeMás, Debes tener en cuenta que es un móvil grande, pues al fin y al cabo una una gran pantAlla de 6,67 pulgadas. CUENTA CON CONS UNS CHASIS Construido en Plástico y Vidrio, OfReciendo Siempre una sensación de robustez, Se Siente un Móvil de Calidad en las manos.

Como Hemos Mencionado Přermomente, El Terminal Esta Disponible En los Colores Azul Cielo, Blanco Polar Y Negro medianoche. Debemos Darle Imporcia al Hecho de que Haya Pasado por nuestras manos el modelO de Color Negro, Pues CON UNA Trasera que refleja Todo Gracias al „Efecto espejo“. Esta Trasera Queda Muy Bonita Cuando Sacamos El Terminal de la Caja, Pero La Realidad es Que Después Atrae Todas Las Huellas y Suidedad con extrema facilidad.

La Trasera se queda fácinente con las huellas y la suiedad // imagen: beatriz alcántara gil.

Por lo tanto, en Cuanto usamos el redmi poznámka 12 Pro 5G Durante Unos Minutos, Su Trasera ya se ve subia. De Hecho, Asi lo podrás comProbar. ESO Sí, Creemos que este problémové žádné es tan evidente en los otros dos modelOs, el de color blanco y el de color azul. Para evitar la suisiedad y obtener un mejor agarre, hemos optado por utilizar la funda chettora que viene en la caja desde el primer moment.

En Cuanto A Los Elementos Situados en los laterales, Debemos Mencionar que en el derecho se encuentran los botones de volemen y el de encondido, que también actúa como lector de huellas dactilares, Mientras que el el e estaoo. En lo que al borde dolní respektu, Cuenta con uno de los dos altavoces, el Puerto de carga y la Bandeja para Las Tarjetas sim. Si nos fijamos en el borde superior, vemos que ahí se ubican el microfono, el emisor de infrarrojos, el segundo de los altavoces y un útny puerto de 3,5 milímetros para los auriculares con cable.

NOS Centramos en el frontální del redmi Note 12 Pro 5G Para contarte que es uno de los aparts que más nos gusta de su diseño. Nos parece que esta muy bien aprovechado el fronttal, pues la pallla ocupa el 86% gracias a los reducidos márgenes que la rodean. Además, SE Agradece La Estética Simétrica de Ese Frontal, Con El Agujero Para la Cámara Frontální situado justo en el medio.

Igual de Důležité es la Protección IP53 Del Terminal, que lo hace rezistente a Las Salpicaduras de agua y al polvo. Ojo, la funda de silicona que viene en la caja Cuenta con una tapa para para el puerto usb, sólo tienes que cerrarla para evitar aún más el polvo.

El resumen es que el redmi poznámka 12 pro 5g es un terminal con un diseño bonito, cómodo y rezistence. Sin Embargo, žádné podemos er el punto negativo que supene la facilidad que tiene su trasera para ensuciarse.

Pantalla

En la Teoría, El Redmi Note 12 Pro 5G MONTA UNA PANTALLA DE Tecnología Flow AMOLED DE 6,67 PULGADAS de Tamaño, Resolución Full HD (2400 x 1080 Píxeles), Tasa de refresco de 120 Hercios, Brillo Máximo de 900 Nits y compratidad con complibilidad con complibilidad comp HDR10. Viendo estos datos, potvrzení que comparte pantalla con el modelo pro plus de la serie redmi poznámka 12, por lo que esperamos que la calidad moře igual de buena.

Y así es en la proláctica. La Pantalla de Este Redmi Note 12 Pro 5G Tiene Buena Calidad en.Casi- todos los aparthados, Desde la Nitidez Hasta la Fluidez. Las Imágenes tienen un alto nivel de detallles, buena reproducción de coloreres y unes Ángulos de Visión korektos. AdeMás, Los 120 Hercios Aportan Una Suavidad Sin La Que Ya No Podemos Vivir, syn Claves a La Hora de Disfrutar de Una Experiencia fluida.

La Pantalla del Redmi Note 12 Pro 5G Tiene un brillo insuficiente // imagin: beatriz alcántara gil.

Ne es sorpresa que este smartphone epKipe una buena pantalla, pues la generación přední ya conba con el panel oled como uno de los puntos fuertes. Sin Embargo, Si Comparamos Ambas Pantallas, Vemos que el nuevo Modelo es dolní en un aspect en concreto, el brillo. Mientras que el redmi Note 11 Pro 5G Tentía un brillo máximo de 1.200 NITS, El del Redmi Note 12 Pro 5G SE QUEDA EN LOS 900 NITS de máximo. ¿SE nota esto en la Práctica? Desgraciadamente Sí, el brillo no es tan alto como nos gustaría, lo que provoka que la vizualización del contenido no moře dokonalé en exteriéry.

Lo que sí nos ha gustado el el funionamiento del modo de brillo automático, preso en la mayoría de ocasosion al configurar el nivel de luminosidad de la pantalla en base a la luz embiental. Otros puntos a laskavost de esta pantAlla es la certionación dolby vision y la compatibilidad con contenido hdr10, dos ascostos muy důležitosti.

SI ENTRAMOS EN EL ASPACADO „PANTALLA“ DENDRO DE AJUSTES, ENCONTRAMOS ALGUNAS OPCIONES QUE NOS Personalizar Las Imágenes. En primer lugar podemos cambiar la Viveza de los colores y la temperatura de color, con varias optiones para elegir. Por Supuesto, Puedes Cambiar La Tasa de Regureco del Móvil Xiaomi, Actirar El Modo de Lectura Y Cambiar La Fuente y el Tamaño del Texto.

El Resumen Es Que, PESE AL FROBECA Brillo, La Calidad del Redmi Note 12 Pro 5G es de Buena Calidad. Por lo tanto, podrás us.

Hardware y rendimiento

Una de Las Desilidades del Pasado Redmi Note 11 Pro 5g es que el rendimiento ofrecido por el el Procesador Qualcomm Snapdragon 695 Se Quedaba justo al ejecutar tareas pesadas. Xiaomi ha decidido arreglar este problémové cambiando de Fabricte.Qualcomm por mediatek- y apostando por un toque más de Potentia. Básicamente, lo que ha hecho ha ha sido elegir al mediatek dimentus 1080 5g como cerebro para el nuevo redmi poznámka 12 pro 5g.

SE TRATA DE UN PROCESADOR Enfocado A La Gama Media-Alta de Ocho Núcleos (Dos Núcleos Cortex-A78 A 2,6 GHz Y SEIS NúcLeos Cortex-A55 A 2 GHz) Acompañado de la mali-g68 como gpU. De Nuevo, El Equipo Coincide Con el que encontramos el el redmi Note 12 Pro 5G, por lo que esperamos el mismo buen rendimiento que nos ofrece esa versión más avanzada.

El Redmi Note 12 Pro 5G Tiene Potentia de sobra para ejecutar Apps como instagram // imagin: beatriz alcántara gil.

Estos dias con el terminal nos han povolení povolení disfrutar de una Experiencia muy fluida cuando se trata de las tareas más cotidianas. Nosotros hemos probado la Versión Con 8 GB de Ram y 128 GB de Almacenamiento y, La Verdad, No Hemos tenido ningún problémové cuando hemos utilizado aplikace como tiktok, whatsapp, whatsapp. Google Chrome, Tidal O La del Banco. SE HAN NOTADO LOS 8 GB DE RAM, PUES EN MALAS OCASIONS HEMOS MANTENIDO UN GRAN Número de Apps Abiertas en segundo plano sin que esto afectase al comportamiento del terminál.

La Sorpresa es Que, differencia del redmi Note 11 Pro 5G, El Redmi Note 12 Pro 5G Sí Mantiene El Buen Rendimiento Cuando le enfrentAMOS A tareas Más zavádějící. SE NOTA EL PLUS DE POTENCIA APORTADO Por El Mediatek Dimenture 1080, PUES la Experiencia es Fluida inkluso Cuando lo utilizamos para jugar o para editar imágenes. Sin Duda, Nos Parece Todo Un Acierto la Elección de Este Procesador.

SE NOTA, Y MUCHO, El Plus de Potentia aportado por el Chip de MediaTek.

Debemos Destacar También El Hecho de que el Mediatek Dimentures 1080 Tiene Módem 5g, por lo que podemos utilizar el terminál odstavec navegar a máxima velocidad. Por Su Calidad, Este Redmi Note 12 Pro 5G SE Posiciona Directamente Entre Los Mejores Móviles Xiaomi Con 5G. AdeMás, Tiene Dos Ranuras Para Tarjetas Sim, povolení La Conexión Simultánea de Las Dos Tarjetas al 5G. Por Otro Lado, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6/Wi-Fi 5/Wi-Fi 4/802.11a/b/g/n/ac y tecnología nfc.

Del Rendimiento del Redmi Note 12 Pro 5G También Destacamos la Presencia de Un Lector de Huellas Dactilares el el lateral derecho, justo en el botón de encondido. Teniendo en cuenta nuestra Experiencia, es un senzor que que actúa con buena presisión y rapidez a la hora de detectar nuestra huella para desbloquear el sistema.

Por Otro Lado, El Smartphone de Xiaomi Equipa dos Altavoces Compatibles Con Dolby Atmos. Puedes utilizar este redmi note para escuchar música o para ver videos, el sonido emitido por estos altavoces es de buena calidad tanto por nitidez como porten.

Software

De Nuevo, Miui Vuelve Ser El Punto Negro en El Análisis de Un Móvil Xiaomi. Teniendo en cuenta que salió al mercado en marzo de 2023, lo mas normální hubiese sido que este redmi note 12 pro 5g consase con android 13 como sistema operativo. Desgraciadamente, Viene con miui 14 Basado en Android 12, por lo que tenremos que esperar a una futura aadización para poder disfrutar, ahora Sí, de la Versión más skutečný de Android.

El Redmi Note 12 Pro 5G Viene Con Miui 14 Basado en Android 12 // Imagin: Beatriz Alcántara Gil.

El Problota no es Solo Que el smartphone CUENTE CONS UN SOFTWARE Anticuado, Sino que También Esta repto de Bloatware y Publidad, dos aspetos muy negativos en la Experiencia de Usuario. Por un lado, nos encontramos con un amplisimo número de apps preinstaladas cuando enndemos el redmi poznámka 12 pro 5g por primera vez. Aliexpress, slyšitelný, rezervace, LinkedIn, Snapchat y juegos como dlaždice zábavný syn Solo Algunas de Las Que Vienen Instaladas de Fábrica.

Si te gusta tener una interfaz minimalista, este redmi poznámka 12 pro 5g no es para ti, o al menos no desde el inicio. Debemos invertir un tiempo en eliminar iconos y aplikace para „limpiar“ la panalla de inticio y el aplicaciones odsta.

App del Tiempo en el redmi Note 12 Pro 5G // Imagin: Beatriz Alcantara Gil.

Por Otro Lado, Esta Versión de Miui Que Integra el Dispositivo También Se Caracteriza por tener Más publicidad de la que nos gustaría. Por eJEMplo, en algunas ocassion hemos tenido que ver anuncios en la aplicación para cambiar de fondo de pantalla.

AdeMás, Otro Detalle Negativo de Esta Capa de Persitanización Es Que, Por Culpa de Su Pesadez, Otorga a la Experiencia un toque de lentitud en ciertas ocasasosion. Miui Esta Tan Recargada Que Consume Más rekursos de los que debería, lo que puede derivar en lags ocasorales. En Defiritiva, no es una capa bien optimizada.

El Hecho de que miui esté tan cargada de apps y funciones no siempre es malo, pues nos da acceso a herramientas muy útiles el uso uso. Por ejemplo, podemos habilitar que la pantalla se ilumine con colores Cuando recibimos una notificación, contar con la ayuda de un un un un un un un ampliar la memorA ram virtual con Hastia 5 gb musty 5 gb m xia gb m xiaomi o ampliar la pamaria ram.

La Concrusión es que, de nuevo, Miui Vuelve a ser una capa de personalización que aporta más que coluciones. AdeMás, žádný Podemos eviar el hecho de que el redmi poznámka 12 pro 5g no viene con android 13 Cuando ha Salido a finále de Marzo de 2023.

Batería y carga

En el apartsado de batería encontramos dos cacterísticas ya muy comunes en la gama media. Por Un Lado, Una Capacidad de 5.000 Mah Y, por Otro Lado, La Carga Rápida de 67W. En la Práctica, Este Redmi Note 12 Pro 5G č. OS OFRECE UNA Jornada y Media de Autonomía Cuando le Damos Un USO Ligero, Es Decir, Cuando Utilizamos Principalmente Apps Como Tiktok. WhatsApp y Google Chrome Detro de Casa, Conectados a La Red Wi-Fi.

Como es normální, un uso intenso redukujte la Autonomía del terminál Hasta la Jornada Completa. Cuando utilizamos el redmi Note 12 Pro 5G Para Jugar, Para Hacer Sesiones de Fotos O Tiramos de datos móviles durante unas horas, lo mas normální es que tengamos que cargarlo al final del día. Si supera la Jornada de Autonomía con un un intenso, žádná Será con una batería restante muy amplia.

Mientras El Modelo Pro plus apuesta por unos brutales 120 Vatios de Potentia en la carga, el protagonista de este annálisis es más komedido y queda en los 67 vatios. Es Una Potentia También Muy Buena, pues nos dovolit llegar al 100% de batería en algo menos de una hora. La Verdad es que llega al 50% en tan sólo 15 Minutos, Pero el Último periodo de la carga es más lento parateger el estado de la batería.

Žádné preocupes por la compra del cargador de 67w, pues viene incluido en la caja, asa que podrás aprovechar la máxima potencea de carga desde un inicio.

Cámaras

El Redmi Note 12 Pro 5G Tiene Tres Cámaras Traseras // Imagin: Beatriz Alcántara Gil.

SI má estado atento durante todo el annálisis, Habrás comprobado que el redmi poznámka 12 pro 5g y el redmi poznámka 12 pro 5g que analysas žádný syn tan difentes hasta el momento. Más Allá de la carga rápida (120w frente a 67w), bez hemos visto grandes difficeas que expliquen los 70 eur que separan el precio de uno y otro. Sin Embargo, Hemos Llegado al Apartsado Que Realment Separa UNO Y Otro Terminál, El Fotográfico.

Las Cámaras reflejan los recortes que xiaomi ha realizado entre uno y otro smartphone de su nueva de gama media. Mientras que el modelo pro plus cuenta con una cámara ředitel Samsung de 200 megapixeles, Nuestro analizado se conforma con senzor Sony IMX766 de 50 megapixeles. Como Puedes Imaginar, La Calidad de los ResultAdos Syn Muy Difentes.

 • Cámara Principal Sony IMX766 DE 50 MegaPíxeles, Apertura f/1,88, Grabación de video 4k A 30 fps y estabilización de image.
 • Cámara Ultra Gran Angular de 8 MegaPíxeles con apertura f/2,2 y campo de visión de 119 °.
 • Cámara makro de 2 megapixeles con apertura f/2,4.
 • Cámara frontální DE 16 megapixeles con grabación de video a 1080p a 30/60 fps.

Como es Normal, La Lente de Mayor Calidad es la Principal DE 50 MegaPíxeles. De diía, este senzor nos dovolte obtener fotografías de gran calidad en Cuanto, nitidez, interpretación de Colores y rango dinámico. Nos gusta especialmente el hecho de que la sacuración no moře unclesa, pues éra algo común en anteries móviles de la firma. El Redmi Note 12 Pro 5G No Tiene Telefoto, Pero Su Zoom Digital NOS Proporciona Buen nivel de Detalls Cuando Recirrrimos AUmentos como el 2x.

Debemos Mencionar, ESO Sí, Que La Cámara Hace Las Fotos EN 12 MegaPíxeles con el modo automatico. Si Queremos Algo Más de resolución, debemos habilitar manualmente el modo de 50 megapixeles. AdeMás, Según Nuestra Experiencia, El Modo ia nos ha ha convencido del todo a provokar una satación desmida en ciertas ftos que hemos heso de di Día. Por lo tanto, hemos optado principalmente por activar la función hdr, pero no la ia.

Esta Cámara Hlavní Trasera HACE UN MUY BUEN TRABAJO TAMBIÉN CON EL MODO ROTORTO, NOS HA Gustado Mucho el Desenfoque Que Realiza Incluso Cuando la Hemos utilizado en condiciones ne muy favořib. HABLANDO DE ESTAS SITUACIONES, Debemos Mencionar Que El Sensor de 50 MegaPíxeles También Se Comporta Bien en Las Fotografías Nocturnas, Otro punto a laskavost SU.

Como Era de Esperar, La Calidad de Las Imágenes desinuye Cuando Pasamos al Ultra Gran Angular de 8 MegaPíxeles. Es un senzor ÚTIL CUANDO QUEREMOS HACER FOTOS DE DÍA, PUES LA CALIDAD DE Sus Capturas es korek. Sin Embargo, la nitidez es dolní a la de Las Imágenes del senzor principal y, Sobre Todo, Sufre Cuando Queremos utilizarlo de noche o en situaciones con poca luz. En el Día a Día lo más normální es que no loeilices mucho, sólo para alguna que otra foto puntual.

Más Prescindible es aún la cámara makro de 2 megapixeles que dokončit el Módulo trasero. Osobní osobní, sólo la On utilizado para las prebas para este annálisis, pero no tiene mucha utilidad en uso cotidiano.

Por Otro Lado, Si eres de los que usan el móvil para hacerse selfis anudo, estarás conten con la cámara frontální de 16 megapixeles. Esta Lente Arroja Buenos ResultAdos Cuando la utilizamos entonos con mucha luz y También con el modo retrato. Sufre Cuando cae la noche y en interiéry, pero es es algo con lo que ya contábamos.

Por último, La Cámara Trasera del Redmi Note 12 Pro 5G Puede Grabar video en 4K A 30 fps y en 1080p A 30/60 fps, Mientras que la Cámara frontální se queda en los los 1080p a 30/60 fps. En Defiritiva, con Ambas podrás obtener videos de buena calidad, evercialmente con la trasera y su estabilizador Óptico de imagen, consponsiente pérdida de calidad en las grabaciones nocturnas.

Mejores Alternativas al Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Srovnávací precios y Especifificaciones, Una de Las Mejores Alternativas al Redmi Note 12 Pro 5G El Samsung Galaxy A34 5G. Ambos Comparten Procesador, El MediaTek Dimensity 1080 5G, y por lo tanto buen rendimiento. Quizás El de Samsung Estyng por delante en diseño, sistema operativo y Autonomía, Mientras que el de Xiaomi Gana en carga rápida, en cámara ředitel y en en lector de Huellas. AdeMás, El Redmi Note 12 Pro 5G Es 20 euros más barato en la Versión dolní de 6GB128GB.

Por UNOS 400 Euros de Precio También Puede Ser Buena Alternativa El Poco X4 GT, Uno de los Móviles con mejor relación Calidad-precio del mercado. El de Poco Supera A Nuestro Protagonista en Aparthados como la Potentia y la Autonomía, pero se queda un poco atrás en cuanto a pantalla y diseño.

Závěr

El Redmi Note 12 Pro 5G Es Un Gama Media Muy Equilibrado // Imagin: Beatriz Alcantara Gil.

La Concussión Que Sacamos del Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5g es que es una opción muy equilibrada detro de la gama media. Tiene Un Cómodo Diseño, Una Pantalla AMOLED de Muy Buena Calidad, un Procesador Con Un Buen Rendimiento, Buena Cámara Principal y Buena Autonomía con carga rápida de 67W. En definitiva, es una apuesta segura si quieres disfrutar de un smartphone dokončit ne das PriorIdad nepaling.

Es Verdad que ha subido ligeramente de precio, que su trasera no es ideal por la suiedad y que miui supene uncleda má que que una ayuda, pero esos puntos debiles ne empañan la buena reverencia que que que que que que que que que que que que que que que que que que que. AdeMás, teniendo en cuenta que no tarráda mucho en bajar de precio, este redmi poznámka 12 pro 5g seosiona como una compra acertada entre los 300 y los 400 eur er.

Este dispositivo ha sido analizado de forma independiente gracias a una cesión por parte de la marca. El Articulo Contine Engares de compra por los que andro4all podría percibir una comisión. Únete al Canal de Chollos de Andro4All Para Enterarte de Las Mejores Ofertas Antes Que Nadie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS