Recenze Redmi Note 5 Pro Review: Pokud si koupíte. Xiaomi Redmi Note 5

Recenze Redmi Note 5 Pro Review: Pokud si koupíte?

Redmi Note 4 byla v loňském roce nejprodávanějším smartphonem v Indii, takže přirozeně byla očekávání vysoká pro jeho nástupce, Redmi Note 5, která byla nedávno představena společností Xiaomi. Zatímco Redmi Note 5 je dobrý upgrade z poznámky 4, Redmi Note 5 Pro (začíná na 14 999 £) smartphone, který vypadá jako skutečný nástupce velmi milované redmi poznámky 4. Je mocný, má aktualizovaný design, má několik skvělých schopností fotoaparátu. Ano, vypadá to jako vítěz, ale jak se to skutečně hodí? No, zjistíme to.

Redmi Note 5 Pro specifikace

Než budeme pokračovat v naší recenzi, podívejme se na specifikace Redmi Note 5 Pro:

Displej a design

Všiml jsem si, že jsem si všiml dvě hlavní věci, když jsem se poprvé dostal s redmi note 5 Pro. Za prvé, 6-palcový displej 18: 9 Full HD způsobuje, že smartphone vypadá jako špičkový telefon. Stačí se na to podívat vedle MI A1, poznámka 5 Pro vypadá krásně a moderně.

Není to rámeček, ale vypadá to skvěle a velmi podobně jako špičkové telefony, jako je Pixel 2 XL nebo LG V30. Navíc to pomáhá, že displej je skvělý. Je ostrý, barvy vypadají hezky a jas je dost dobrý pro venku. Opravdu se mi líbí displej na poznámce 5.

Dobře, tak přejděte na druhou hlavní změnu designu, no, je to nastavení kamery na zadní straně. Ano, vypadá to hodně jako nastavení na iPhone X, ale to je v pořádku, myslím. Myslím, že Xiaomi je jasně inspirován vlajkovou lodí Apple, ale je to v pořádku.

Kromě toho je to obvyklý Xiaomi, s IR blasterem nahoře, skenerem otisků prstů na zadní straně, konektorem sluchátka na dně, všechny věci, které se mají rádi. Je tu jedna věc, která se mi nelíbí, a to je port microUSB. Myslím, pojď Xiaomi, je to 2018, proč žádný USB C? Váš vlastní MI A1 přichází s USB C, tak proč to Redmi Note 5 Pro ne?

Každopádně je tu hodně, co se mi líbí o designu Redmi Note 5 Pro. Front vypadá krásně, díky novému, velkému a krásnému displeji 18: 9 a dokonce i s nastavením fotoaparátu podobného iPhone X se mi líbí zadní část zařízení. Křivky způsobují, že držení telefonu opravdu pohodlně. Ano, je to kovová stavba, ale je to překvapivě tak kluzké. Také další věc, která se mi líbí, jsou tlačítka, jsou prostě tak hmatatelná.

Takže ano, za svou cenu má Redmi Note 5 Pro má téměř dokonalý design. Žádné pochybnosti o tom. Ano, USB C by udělal věci perfektní z téměř dokonalého, ale vzhledem k všemu, co v této věci zabalí Xiaomi, myslím, že se mohu pohybovat kolem toho.

Výkon

Další velký upgrade, kterou přináší Redmi Note 5 Pro, je v procesoru. Redmi Note 5 Pro je první smartphone na světě, který přišel se Snapdragon 636, který by měl opravdu potěšit fanoušky, protože Snapdragon 625 v Redmi Note 4 byl trochu zklamáním, protože redmi nota 3 přišla s procesorem Snapdragon 650. Octa-core Snapdragon 636 je pouze druhou čipovou sadou mimo sérii vlajkové lodi 800, která má vlastní jádra CPU Kryo, a docela očekává, že výkon je špičkovým zářezem.

Pomocí více aplikací, přepínání mezi aplikacemi, rozsáhlými hrami, bez ohledu na to, telefon zpracovává vše jako šampion. Právě jsem se s zařízením dosud nesetkal s žádným zpožděním nebo koktáním. A máme 4 GB variantu zařízení. Ve skutečnosti si myslím, že je to jeden z nejrychlejších chytrých telefonů Xiaomi, jaké jsem kdy použil. Ano, je to tak dobré.

Kamery

Přechod na vrchol redmi poznámky 5 Pro. Fotoaparát. Pojďme mluvit specifikace. Zadní část je vybavena 12 MP f/2.2 5 MP f/2.0 Nastavení duální kamery s dvojitým LED bleskem. Primární kamera zachycuje 1.25 mikronových pixelů, což znamená, že kamera zachycuje více světla ve srovnání s poznámkou 5 a dokonce i poznámkou 4.

Poznámka: Testovali jsme kamery na Redmi Note 5 Pro s MIUI 9.2 noční stavba. Podle Xiaomi přinese stabilní sestava lepší výkon fotoaparátu. Až dorazí stabilní sestavení, budeme znovu testovat kameru a podle toho aktualizujte kontrolu.

Zde je několik fotografií, které jsme pořídili z Redmi Note 5 Pro:

Jak vidíte, fotoaparát občas pořizuje několik skvělých fotografií s dobrými barvami a detaily, ale občas kamera nedokáže posoudit vyvážení bílé správně nebo jen produkuje fotografie s vyplavenými barvami, a to možná proto, že naše revizní jednotka má Noční stavba Miui 9. Stejný problém přetrvává také na fotografiích slabého světla. Některé jsou dobré, jiné jsou v pořádku. Je to zvláštní.

Díky nastavení duální kamery na zadní straně, Redmi Note 5 Pro přichází také s portrétním režimem, ale právě teď je režim portrétu trochu hitem a chybí. Fotografie prostě nevypadají stejně dobře jako výstřely režimu portrétu z MI A1, což je opět divné, protože oba telefony pocházejí z Xiaomi.

Po přechodu na nahrávání videa je v poznámce 5 Pro EIS, takže videa jsou stabilní, ale kromě stability je kvalita videa docela průměrná a ve videích je koktání a zpoždění zaznamenáno. Také neexistuje žádná 4K nahrávka, o kterém Xiaomi říká, že přichází v budoucí aktualizaci.

Celkově, výkon kamery na kameře Note 5 je průměrný. Slovo „nekonzistentní“ se zdá být vhodné, ale myslím si, že kamera je zde docela schopná, a opravdu věřím, že tento průměrný výkon je kvůli beta povaze MIUI 9 na našem zařízení. Opravdu doufám, že Xiaomi opravuje věci s maloobchodní jednotkou zařízení, protože právě teď se kamera MI A1 zdá být lepší.

Každopádně se přesuňte na přední stranu, protože Redmi Note 5 Pro také zabalí výkonnou přední kameru. A 20 MP f/2.2 kamera s LED bleskem. Ano, masivní 20 MP kamera. Zde je několik selfies, které jsme si vzali. Ano, většina selfies je velmi podrobná a díky HDR dělá fotoaparát 20 MP docela skvělou práci. Navíc, přední kamera má také portrétní režim. Stejně jako Pixel 2, poznámka 5 Pro používá AI pro portrétní selfies. No, portrétní selfies, které jsme vzali, byly nadprůměrné. Některé jsou dobré, jako opravdu dobré, zatímco jiné jsou v pořádku.

Myslím, že software před vydáním je zde znovu na vině, protože při spuštění Xiaomi řekl, že portrétní selfies Redmi Note 5 Pro jsou lepší než portrétní selfies z Pixel 2 a iPhone X. Nyní je to jedno odvážné tvrzení. No, právě teď se toto tvrzení neshoduje, ale dobře, budeme testovat portrétní selfies note 5 Pro proti Pixel 2 a iPhone X, takže myslím, že to zjistíme.

Software

Výkon skutečně činí poznámku 5 Pro prémiovým zařízením a tento výkon také přichází díky dobře optimalizovanému MIUI 9. Je to stejný starý miui, který mnoho z nás miluje, ale to se dostalo pod upřesnění. Existuje režim celé obrazovky, který se ujistí, že se všechny aplikace protahují na nový poměr stran 18: 9, stránka App Vault na domovské obrazovce, v níž jsou umístěny zkratky aplikací, poznámky, události kalendáře atd.

A pak existují naše oblíbené funkce MIUI, jako je Locker App Locker, rekordér obrazovky, témata, druhý prostor, duální aplikace atd. Mohu pokračovat dál a dál, ale je tu jeden problém, Miui 9 je zde založen na Android Nougat. Ano, Nougat v době, kdy tu byl Oreo téměř 6 měsíců. Kromě toho je Miui 9 v pořádku, Miui a líbí se mi to.

baterie

Dále jsme testovali baterii a to je další oblast, kde série redmi noty vyniká a jak klišé, jak to zní, není výjimkou Redmi Note 5 Pro není výjimkou. 4 000 baterie MAH na poznámce 5 pro vás by měla snadno vydržet den nebo dokonce více než den, dokonce i při těžkém použití. Myslím, že mi to trvalo více než jeden den téměř ve všech příležitostech.

Navíc, sladká sladká věc s poznámkou 5 pro je skutečnost, že podporuje rychlé nabíjení 2.0. Z toho, co jsme slyšeli, se sbalená nabíječka nezúčastní zařízení, ale zařízení jej podporuje. Pokusili jsme se nabít poznámku 5 Pro s rychlou nabíječkou a dobře, fungovalo to. Redmi Note 5 Pro prošla z 10 na 100 za přibližně 2 hodiny 10 minut. Pokud tedy dostanete poznámku 5 pro, budete muset získat rychlou nabíječku.

Připojení

Redmi Note 5 Pro přichází se všemi možnostmi připojení, jeden spojuje s moderním smartphonem. Zařízení přichází s podporou duální SIM 4G LTE, ale je to hybridní slot SIM, což znamená, že jeden z nich lze použít pro kartu SIM nebo microSD až do 128 GB. Smartphone také přichází s Bluetooth 5.0, Díky procesoru Snapdragon 636, spolu s IR blasterem, jako většina telefonů Xiaomi. Neexistuje však NFC.

Pokud byste si koupili redmi poznámku 5 Pro?

No, to bylo skoro všechno o redmi poznámce 5 Pro. S jeho 4 GB verzí stojí 14 999 GBP a verze 6 GB stojí 16 999 GBP, jak se jí daří? Ve skutečnosti docela dobře.

Zde jsou nejprve pozitivní. Design je skvělý, díky displeji 18: 9, samotný displej je nádherný, výkon je tak dobrý, výdrž baterie je úžasná a Miui 9 je rafinován. Phew, to je spousta pozitiv. Pak je tu hodně medializovaná kamera, která v jeho současném stavu nesmí na standardy, které jsme očekávali. Opravdu si myslím, že Xiaomi to zlepší s aktualizacemi a doufám, že mám pravdu. Kromě kamery není mnoho negativů. Žádný USB C, žádný oreo a žádná rychlá nabíječka v krabici nejsou vše, na co si myslím.

Takže, měli byste si to koupit? Za tuto cenu telefon konkuruje vlastnímu Mi A1 společnosti a upřímně řečeno, MI A1 je stále dobrým nákupem pro někoho, kdo hledá zážitek z Androidu s schopnou kamerou. Snapdragon 625 se však zdá být zastaralý. A pokud jste v pořádku s Miui a můžete věřit Xiaomi o vylepšení kamer, můžete si bezpochyby koupit redmi notu 5 pro. Má lepší design, lepší výkon a další funkce.

K dispozici je také Moto G5s Plus, ale upřímně, telefon Moto se opravdu nemůže shodovat s poznámkou 5 Pro. Takže, tady to máte, Redmi Note 5 Pro je skutečně skutečným modrým nástupcem velmi milované redmi poznámky 4. Bude to rozpočtový telefon v roce 2018 a pokud se Xiaomi podaří zlepšit výkon fotoaparátu, bude to těžké rytmus Note 5 Pro. Tak je to dobré.

Pokud jste s Miui v pořádku a můžete věřit Xiaomi o vylepšení kamer, můžete si bezpochyby koupit redmi notu 5 Pro. Má lepší design, lepší výkon a další funkce.

Klady:

 • Skvělý displej
 • Moderní design
 • Výkon tekutin
 • MIUI je dobře optimalizován
 • Plné funkcí

Redmi Note 5 Pro Review: „Téměř“ nejlepší smartphone rozpočtu

Xiaomi má určitě vítěze s rukou s redmi note 5 pro a měl by to být bezpochyby jedním z nejprodávanějších telefonů letošního roku. Budete si tedy koupit redmi notu 5 Pro? Jaké jsou vaše myšlenky na nový smartphone Xiaomi? Dejte mi vědět v комментари и мнения. Také mi dejte vědět, pokud máte nějaké dotazy týkající se Redmi Note 5 Pro.

Xiaomi uvádí na trh Redmi Note 5 Redmi Note 5 Pro s 18: 9 5.99palcové LCDS

Xiaomi ve středu představil svou novou redmi notu 5 a redmi poznámku 5 pro smartphony v Indii. Klíčový rozdíl mezi novými phablety a jejich předchůdci je velký 5.99 ”displej s poměrem stran 18: 9, ale existuje i mnoho dalších vylepšení, včetně nového designu, kamery, softwaru atd. Redmi Note 5 bude i nadále zaměstnávat Qualcomm Snapdragon 625 Soc, ale Redmi Note 5 Pro použije výkonnější Snapdragon 636. Redmi Note 5 bude cena pod 200, zatímco Redmi Note 5 Pro bude řešit publikum vyžadující vyšší výkon/vylepšené funkce, a proto bude stát více než 200.

recenze, redmi, note, review, pokud

Nový vzhled displeje

Displeje s poměrem stran 18: 9 zavedené na masový trh LG G6 a Samsung Galaxy S8/S8 v loňském roce se letos rozšíří na vyšší, hlavní a specializované chytré telefony. Nová redmi poznámka 5 a redmi poznámka 5 Pro Pémata z Xiaomi jsou vybaveny velkými 5.99 ”IPS displeje s rozlišením 1080 × 2160 a zakryté Gorilla Glass Corningové pro ochranu.

Větší obrazovky mají přirozeně dopad na celkový návrh nových smartphonů, takže není překvapivé, že redmi poznámka 5 a redmi note 5 pro vypadají výrazně jinak než jejich předchůdci. Oba telefony přicházejí v hliníkové unibody podvozku se zaoblenými hranami a anténou oddělenou od zbytku zadního krytu pomocí polykarbonátových proužků, které vypadají jako kov. Ve srovnání s redmi notou 4 se zdá, že se zúžené zadní kryty redmi noty 5/note 5 pro prodlouží ještě více zaoblené hrany a mírně odlišnou texturu. Xiaomi říká, že nový tvar je pohodlnější používat, ale mějte na paměti, že všechny fyzické rysy všech mobilních gadgetů jsou velmi individuální.

Kromě nového designu nabídne Xiaomi také širší výběr barev s novými phablety. Redmi Note 5 a Redmi Note 5 Pro bude k dispozici v matné černé, matné modré, matné zlaté a matné barvě růžového zlata v Indii. Barevná sestava se může v jiných zemích lišit, ale je těžké se hádat o tom, co přesně výrobce v tomto bodě nabídne.

Pod kapotou

Nyní se podívejme pod kapotu. Xiaomi Redmi Note 5 je založena na Qualcomm Snapdragon 625 SOC, stejný model byl použit pro redmi notu 4. Čip má osm paže Cortex-A53 General-Furpose Cores, Graphics procesor Adreno 506 a také Modem Qualcomm X9 LTE, jeho výkon a schopnosti jsou dobře známy, takže zde není nic nového. Je trochu divné vidět, že jeden SoC je uvnitř Redmi Note 4 a Redmi Note 5, ale možná se Xiaomi rozhodl držet se čipu z důvodu nákladových důvodů ve snaze o cenu RM5 konkurenceschopně.

Naproti tomu Xiaomi Redmi Note 5 Pro je poháněn Snapdragon 636 s Cryo 260 CPU (čtyři jádra nápoje A73 v 1.8 GHz a čtyři poloviční jádra paže A53 v 1.6 GHz), ADRENO 509 GPU, LPDDRD4X PAMOBNÍ SPOLEČNOSTI A MODEM X12 LTE. Vzhledem k tomu, že jádra A73 patří mezi nejvyšší mobilní jádra CPU, nabídne Redmi Note 5 Pro výrazně vyšší výkon všeobecného účelu než redmi poznámka 5. Mezitím bude S636 také udržovat podobnou energetickou účinnost v režimu úspory energie (ve srovnání s S625), protože deriváty s nízkým výkonem A53 stále existují; Kromě toho jsou oba SOC vyráběny pomocí technologie procesu 14lpp společnosti Samsung, a proto jsou jejich napětí a další fyzikální vlastnosti podobné.

Pokud jde o konfigurace DRAM a úložiště, Xiaomi nabídne různé verze Redmi Note 5 a Redmi Note 5 Pro-budou existovat modely s 3 GB paměti a 32 GB NAND Flash (vstupní úroveň poznámky 5), varianty se 4 GB DRAM a 64 GB úložného prostoru a 6 GB LPDDR4X s 64 GB NAND (vlajková loď 5 Pro model). Nové smartphony Redmi Note 5 mají sloty microSD, které podporují karty až 128 GB, takže je snadné upgradovat interní úložiště nových zařízení (ale mějte na paměti, že budete potřebovat karty microSD s odznaky A1 nebo A2 na instalaci software na nich).

Pokud jde o operační systém, nová redmi poznámka 5 a redmi poznámka 5 pro se odešle s verzí Android Nougat verze 7.1.2 s miui 9 nahoře.

Zobrazování: nové senzory, vylepšený software a LED blesk pro selfies

Kromě různých SOC, redmi poznámka 5 a redmi note 5 pro má nesmírně odlišné zobrazovací schopnosti. Redmi Note 5 je vybavena senzorem 12 MP s f/2.2 clona a dvojitý tónový LED blesk na zádech a také 5 MP senzor s f/2.0 clony a LED blesk na přední straně. Xiaomi tvrdí, že nová kamera směřující do zády funguje lépe za nízkých světelných podmínek a má také zlepšenou vyvážení bílé, ale je třeba vyzkoušet telefonicky, aby se ověřila takové tvrzení.

Naproti tomu Redmi Note 5 Pro přichází s „duální“ kamerou na zádech, která se skládá z Sony IMX 486 12 MP (f/2.2, 1.25 μm) senzor, 5 MP (f/2.0, 1.12 μm) Hloubkový senzor z Samsungu a blesk s dvojitou tónem LED. Fotoaparát podporuje elektronickou stabilizaci obrazu, autofokus detekce fáze a také řadu schopností povolených hloubkovým senzorem. Xiaomi říká, že software pro zadní kameru Redmi Note 5 Pro je vylepšení založené na strojovém učení pro přesnější detekci okrajů pomocí sémantické segmentace. Na přední straně má telefon Sony IMX376 20 MP (f/2.0, 1/2.8 ”) Senzor s bleskem LED 4500 000. Tato kamera je také vybavena stejným softwarem založeným na ML pro detekci okrajů, ale protože nemá hloubkový senzor, algoritmus zde pravděpodobně funguje trochu jinak. Pro další zlepšení kvality selfies vytvořených přední kamerou, Xiaomi také vybavil svou redmi notu 5 Pro smartphone s jeho Beautify 4.0 Vylepšení softwaru, které podporuje více filtrů k odstranění různých nedokonalostí obličeje. Je pozoruhodné, že software fotoaparátu s Beautify 4.0 vylepšení byla naladěna s ohledem na Indii a zbývá zjistit, zda společnost představuje vylepšení kamery specifické pro region a/nebo v zemi v různých částech světa.

Připojení, baterie, zabezpečení

Připojení je smíšený sáček pro redmi notu 5. Smartphony podporují 802.11n Wi-Fi, Bluetooth 4.2 a microUSB 2.0 port pro nabíjení. Oba 802.11n a microUSB vypadají jako zastaralé pro smartphony 2018. Omezení Wi-Fi na 802.11n je něco, co Xiaomi udělal pro redmi notu založenou na S625, takže není úplně překvapivé, že společnost udělala totéž s Xiaomi Redmi Note 5. Možná, že Xiaomi přehodnotí podporu Wi-Fi pro Redmi Note 5 zaměřenou na různé trhy, ale řekne to jen čas (upřímně řečeno, je to něco nepravděpodobného). Konektivita Redmi Note 5 Pro byla výrazně vylepšena ve srovnání s RN4/RN5. Sluchátko podporuje 802.11AC Wi-Fi a Bluetooth 5.0, ale stále používá microUSB 2.0 port pro nabíjení.

Pokud jde o konektivitu WWAN, Snapdragon 625 a 636 podporují LTE, WCDMA, CDMA a GSM, ale protože se jednalo o oznámení specifické pro indické, Xiaomi odhalilo, že kapely jsou relevantní pro tuto zemi a konkrétní modely jsou relevantní a konkrétní modely jsou relevantní a konkrétní modely a konkrétní modely jsou relevantní a konkrétní modely a konkrétní modely jsou relevantní a konkrétní modely jsou relevantní a konkrétní modely. V každém případě je nejlepší věc, kterou lze dostat z S625/X9, 300 Mbps DL a 150 Mbps UL, zatímco S636/X12 podporuje až 600 Mbps DL a 150 Mbps UL. Přesné schopnosti konkrétních smartphonů závisí na tom, co se výrobci rozhodnou podporovat.

Další je biometrická zabezpečení, což je v současné době standardní schopnost. Redmi Note 5 a Redmi Note 5 Pro jsou vybaveny čtenáři otisků prstů, ale posledně jmenovaná bude také podporovat funkci odemknutí obličeje poté, co na konci března dostane aktualizaci OTA. Podle Xiaomi funguje jeho mechanismus rozpoznávání tváře rychleji než jeho čtenář otisků prstů, ale v současné době to společnost nepřesahuje.

Obě nové chytré telefony z Xiaomi jsou vybaveny baterií 4000 mAh, která jim umožňuje vydržet alespoň den aktivního použití (na základě škeble výrobce). Společnost je známá pro používání vysokokapacitních baterií ve svých sluchách, takže redmi poznámka 5 a redmi poznámka 5 pro nejsou výjimky.

5 MP (f/2.0, 1.12 μm) Senzor hloubky Samsung

Dostupnost ceny

Xiaomi začne tento měsíc prodávat svou novou redmi notu 5 a Redmi Note 5 Pro Smartphones v Indii a v nadcházejících měsících a čtvrtích postupně rozšíří svou dostupnost na jiné trhy. Redmi Note 5 bude maloobchodně od RS. 9 999 (156) pro verzi 3 GB 32 GB a RS. 11 999 (187) pro variantu 4 GB 64 GB. Redmi Note 5 Pro bude přirozeně dražší: vlajkový model s 6 GB LPDDR4X a 64 GB NAND bude stát RS. 16,999 (265), zatímco SKU se 4 GB DRAM a 64 GB úložiště bude cena za RS. 13 999 (219).

Xiaomi Redmi Note 5, Análisis: Cámara Doble y Batería Interminable Para El Gama Media Más ambicioso de Xiaomi

El Lío de Xiaomi con todos sus dispositivos de Gama Media Continúa. Ahora llega a españa el nuevo redmi poznámka 5, un móvil que se sitúa como el model de la gama redmi con más potencea y mejor calidadad. Durante el pasado mwc ya pudimos tener una primera toma de coccano, pero ha sido durante estas semanas que lo hemos tenido para Analizarlo a fondo, probar su autonomia y comprobar qué nos ofre respect a otros xiaomi como el redmi 5 plus 5 plus uns uns ofre respekt Gran Parecido.

A la Espera del Futuro Mi A2, Este Redmi Note 5 es el Móvil de Xiaomi Más Avanzado de la Gama Media y lo será presibilemente hasta la segunda mitad del año. En India Fue Presentado Como Redmi Note 5 Pro, Pero en Nuestro Mercado Lo Hace Como Redmi Note 5. UN.terminální que se cacteriza por una pantAlla de Seis pulgadas en formato 18: 9, Procesador Snapdragon 636, Cámara Doble Trasera, Una Cámara frontální de 13 megapixeles y una generosa generosa de 4.000 mAh, Una Cantidad Podobný a la de la generación přední.

Aquí Os Dejamos Con Nuestro Análisis del Xiaomi Redmi Note 5, OSN Smartphone Android Para Quienes Buscan Un Móvil con lo último de la primera mitad de 2018 pero no quieren gastarse mus de dscientos euros euros. Vamos a Ver Qué ResultAdos Hemos Conseguimos con él durante el Día a Día.

Xiaomi Redmi Note 5: Cacterísticas Técnicass

5,99 Pulgadas 18: 9 2.160 x 1.080 Píxeles 450 nits, poměr 77,4%

Snapdragon 636 Octa Core Kryo A 1,8 GHz GPU ADRENO 509

64 GB microSD (Hasta 128 GB)

125MP, f/1.9f/2.0, Flash Doble, PDAF, vídeos fullhd

13 MP, f/2.0, Modo Belleza, Luz Para selfies

Lector de Huellas Trasero, LTE, Dual SIM, Wi-Fi AC, Bluetooth 5.0, GPS, Radio FM, MicroUSB, Minijack

Xiaomi Redmi Note 5 Smartphones Full HD 5.99 „Pantalla 4 GB RAM 64 GB ROM Snapdragon 636 Octa Core SIM DUAL 13MP frontální 12MP 5MP 1.4μm Píxeles Grandes Dual Cámara Trasera Móviles Teéfono (Negro)

Un Cuerpo de Aluminio robusto y con grandes acabados

Después de Haber Probado Todos Los Xiaomi Redmi, Tenlía Dudas Si Este Redmi Note 5 Iba Sumoner Un Avance Respectto A Otros Terminaliles Con una Pantalla de 5 99 „y el mismo formato 18: 9: 9: 9: 9: 9: 9. Pero la DiFereencia Hlavní respekt a Otros Gama Media es la batería. Y esto condiciona todo el diseño del dispositivo. El Buen Trabajo del Fabrictate Chino Ha sido aprovechar el peso extra que provoka la batería de 4.000 mAh para přenosu una sensación premium.

Cuando tenemos el redmi poznámka 5 en mano seiente muy sólido y con unas sensaciones que nos recuerdan una gama más alta. De Hecho, Es La Combinación del Peso, El Cuerpo de Aluminio y el diseño lo que a veces provoka que pueda confundirlo con otros dispositivos. Es cierto que hoy en día todos los móviles se parecen más y es difícicil enntrar cierta personalidad, pero este redmi poznámka 5 ya sesemeja más a esa gama media premium donde los acabados un paso respect a lo visto el el redmi 5 plus o a lodis plus el populární mi a1.

Los bordes superior e nižší enterran en lo que respectto a lo que hemos visto en la gama media con pantalla 18: 9. Las Esquinas Estan Poco Redondeadas, Lo que le da un aspectto de Móvil más obdélníkový. El Trabajo de compactación es bueno pero más que en tamaño, desemos destacar lo bien kompenzová que esta esta. El Grosor es de Únicamente 8.1mm y se nota que xiaomi ha opto por mejorar el diseño pero no insementar la batería pese al aumento de pantalla.

El Diseño del Redmi Note 5 es Muy Bueno. En mano seiente sólido, equilibrado y el takto de la cubieerta trasera es agradable. Žádný es un terminal ultra compacto, pero en su interior sesconde una generosa batería sin oběť aspekt como el grosor.

Обзор Xiaomi Redmi Note 5A за 100: дешево и сердито (review)

El Redmi Note 5 es un gama media para quienes buscan un intensivo del móvil. Žádný estamos ante un terminal Para llevar en el bolsillo y olvidarse, sino una phablet económica y equilibrada pero con un lógico de peso debido a su batería. En la Comparativa con Otros terminalines de su estilo, vemos que el redmi poznámka 5 Básicamente calca los das del redmi 5 plus, logra una mejor compactación que el moto g6 plus, es más ligero que que que que que que que que que que que que que que que el el galaxy a8 a8 Grueso que el Zenfone max pro m1, quien eso sí logra añadir más batería hřích přírůstek el peso.

La Parte Delantera es Bastante Lisa. En el borde dolní no tenemos nada, ya que los botones estarán dentro de la pantalla. Afortunadamente Mediante la Opción de Gestos Se Podrán Ocultar, por lo que conseguiremos que el elemedo poměr del 77,4% moře aprovechable. En el borde superior encontramos la cámara fronttal, el flash led, el led de notificaciones y el auricular.

El Borde laterální derecho tiene el botón de volemen arriba y el apagado/encendido algo más abajojo. El recorrido es bueno aunque no destaca especialmente. El Otro Costado Es Liso y el Aluminio Únicamente esconde la Ranura Para la Doble nanosim y microsd. En la parte superior tenemos un microfono y el infrarrojo. La parte dolní es la más sobrecargada y tenemos el Puerto microUsb, Jack de 3.5 mm, Otro Microfono de CancerAción de Ruido y los altavoces.

La Cubieerta Trasera es de Aluminio Con un takto que se parece al del pixel 2 xl y teraque no se impregna de huellas fácinmente, luego žádný syn tan fáciles de limpiar de limpiar. Dos Franjas arriba y Abajo Delimitan Zonas Separadas con un takto menos resbaladizo pero todo el dispositivo seiente en mano genial.

El Lector de Huellas Esta Colocado En la Posición Central obvyklé y es bastante presiso y rápido. En la Esquina Superior Izquierda tenemos la Cámara Doble Trasera que sobresale algo más de lo deseaddo. PESE A Ello El Móvil No Baila PRACTICAMENTE NADA CUANDO LO DEJAMOS EN LA MESA.

El Xiaomi Redmi Note 5 Incorpora una funda de silicona muy delgada y que se ajusta a la perfekción. Žádný creemos que moře la más rezistente pero no invementa el peso, los botones se pulsan fácinmente, hay espacio para todos los huecos y conecteres dipOne de una pequeña inscripcij de ‚navrhl mi‘.

Žádné es un terminál rezistence al agua, žádný tenemos usb tipo c y no es precisamente ligero. Aún Asi el redmi Note 5 es un dispositivo con un excelente diseño, seiente en mano como algunos gama alta y es un perfecto eJemplo de cómo xiaomi también ha ido ido el nivel de la gama media sás aldá de Cámara.

Pantalla LCD DE 5,99 „Con Buen Brillo y contste

Es un panel que ya hemos visto en otras ocasoses alque al final cada remesa es differentte. Con el xiaomi redmi note 5 septa por una pantalla de 5,99 pulgadas y resolución fullhd de 2.160 x 1080 Píxeles, lo que nos da una Densidad de Unos 403 Píxeles por pulgada. La Tecnología ofrecida es ips lcd, algo Bastante común en la gama media por lo que no encontraremos grandes sorpresas.

Crecemos de Las 5,5 Pulgadas del Redmi Note 4x A Las 5,99 Pulgadas en este redmi poznámka 5. Un incremento que en el Día a Día segradece mucho, teraque como veremos luego tiene sus consecuencias.

El Fabricte Chino Sigue Siendo Conservador y de momento syn Buenas nocias, ya que la pantalla es de buen nivel. La Nitidez que tenemos es alta y eso segradece. En terminaliles más pequeños este aparthado quizes no es tan relevantní, pero quien se compra un dispositivo con una panalla de Seis pulgadas es porque va a estar tiempo utilizando el móvil, leyendo pátAs o dokumenta, viiddo videos o jugando. Y en todos estos usos contar con un buen nivel de deatalle siempre viene bien.

El Brillo Automático Suele Acertar y en pocas ocasasores Hay que ajustarlo manualmente. Temes 450 nits de brillo máximo y syn Suficientes. En exteriéry la Pantalla puede utilizarse y los reflejos del cristal Tampoco serán un impedimento. Los Ángulos de Visión Syn buenos y el panel es uniforme, por lo que no notaremos degradaciones de color.

La Reproducción de Color de Este lcd es korekce, con tonos bastante fieles y un buen equilibrio, sin něžné hacia colores cálidos ni fríos. Si bien es cierto que hay differencias en srovnávací con la Pantalla del redmi 5 plus. El constaste es algo mejor, pero los colores también estan ligeramente más satados. Todo Esto en el Mismo Modo de Pantalla.

Miui nos deja elegir desde el menú ajustes pantalla entre colores cálidos, estandar y fríos. AdeMás de que el constaste varía entre el ajuste automatico, el que utilizaremos normalmente, el constaste algo y el neutro. La rescuesta tactitil También es buena y en definitiva aunque no estamos ante un panel de Primera kategoría sí es uo más que suficiente para layoría de taras.

Un Sonido korektní y mantenemos el jack de 3.5 mm

Para el aparthado del sonido contamos con un altavoz en la parte dolní del dispositivo. SE Escucha con Buena Potentia y Sin Grandes Discorsiones, terénní hřích una fidelidad especialmente decacable. Muchos Móviles incorporan Doble Altavoz En la parte dolní, Pero Realmente El Solo Solo Sale Por Uno de los dos lados. En este redmi poznámka 5 Únicamente tenemos agujeros en la parte dolní derecha, pero su calidad es buena.

El Redmi Note 5 Cuenta con un altavoz en la parte dolní que produkce sonidos vibrates y sin grandes discorsion, terénní algo huecos.

No in incluyen auriculares en la caja, pero sí tenemos jack de 3.5mm en la parte dolní. Un agujero que parece preminado a desaparecer pero que en este tope de la gama redmi todavía mantienen.

Опыт использования Xiaomi Redmi Note 5

En Cuanto A Las Llamidas, sescuchan También Nítidamente en las dos direcciones y es que aquí con cans cancelón de ruido a travats de un microfono dedicado. Pequeños añadidos que žádný syn tan haabyales de encontrar en la gama media y el redmi note 5 sí incorpora para ofrecer un sonido ligeramente por enima de las gamas media ecos económicasas.

El Snapdragon 636 ES Un Paso Adelante

Después de probar el Mismo Procesador Durante Más de un año ya éra hora que xiaomi diera un paso adelante en la gama media. El Redmi Note 5 Monta Un Snapdragon 636, OSN Chip Que Creemos Jugará Un Papel Podobný Al del Snadragon 625 El Año Pasado. Junto al Procesador č. Encontramos con 4gb de memoria ram lpddr3. Durante la Presentación del Dispositivo Se Comentó Lpddr4, Pero Según los das de aida64 Marca Como lpddr3. En Nuestro caso hemos analizado la Versión estandar.

Este Snapdragon 636 Esta Fabricado en 14 Nanómetros, Igual Que El Snapdragon 625. Sin Embargo SE utiliza una arquitectura Big.Little Con Ocho Núcleos Kryo 260. SE Trata de Cuatro Núcleos Cortex A73 y Cuatro A53 Modificados Para Forn.FornEcer La Velocidad de reloj en 1,8GHz. En celkem, Según Las Cifras de Qualcomm y Xiaomi, ofrece hasta un 40% más de Rendimiento que el Snapdragon 625 que lleva el redmi 5 plus o el mi a1.

¿Se Nota Este Cambio de Procesador? Pues lo cierto es que sí. Mientras que los Snapdragon 626 y 630 Eran bastante podobné. Las Animaciones van Muy Fluidas, Todo Funciona Rápido y en una preba a ciegas entre u y otro, seguramente casi siempre artaríamos Cuál es el más potente.

El Snapdragon 636 es un Procesador Excelente Para todo tipo de tareas y un paso por delante del Snapdragon 625 a la hora de Mover juegos y aplicaciones pesadas.

La gpu que incorpora el redmi Note 5 es la Adreno 509, Una Gráfica que Rinde Especialmente bien y nos povolit jugar con soltura a la Gran Mayoría de Títulos. Por Poner Un EJEMPLO, El Pubg Mobile, Uno de los juegos que más requisitos elicitan en android, nos funionará de manera muy fluida con graficos medio.

El Xiaomi Mi 6x, Hermano del Futurible A2, Incorpora un Snapdragon 660. SE TRATA DE UN PROCESADOR MÁS AVANZADO, Pero Realmente Guarda un Gran Parecido Con Este Snapdragon 636 Salvo que Aquí Caemos en Velocidad de reloj y gpu. Desemos Recordar que pese a ser un Gama Media Avanzado Sigue Siendo un Modelo de la Gama Redmi, La Familia Económica del Fabricte Chino.

Como es Habiual, Aquí Os Dejamos los ResultAdos en benchmarks ded redmi Note 5 y lo enfrentAMOS a sus rivales. Hemos elegido el redmi 5 plus por el el móvil más parecido, el galaxy a8 y el huawei p20 lite por ser dos modelOs con chipsets i en potencea y el nuevo asus zenfone 5 que incorpora la neslima configuración.

Una Autonomía Enorme Pero Seguimos sin carga rápida ni usb tipo c

La Gama Redmi Note SE Differeencia del Resto de Models Redmi por su Capacidad de batería. Este caso se incorporan 4.000 mAh, una cantidad ligeramente dolní a los 4.100 mAh que Teníamos en el redmi note 4x. Es una diferencia menor, pero debemos tener en cuenta que la Pantalla También éra zvažování más pequeña.

La Hora de la Verdad, La Gestión de Miui es muy buena. Ne es la primera vez que lo Vemos y es que la capa de personalización de xiaomi es muy agresiva con los teys y eso tiene una repercusión pozitiva en la autonomía. Con el redmi note 5 no podonremos en llegar al final del Día incluso con un us muy intensivo. Lo normal es que nos dé para dos días con un uso medio a base de redes sociales, fotografía, música y algún juego ocasional.

recenze, redmi, note, review, pokud

LOS 4.000 mAh en el redmi poznámka 5 č. Ofrecen entre 8 y 10 Horas de Pantalla, Llegando Fácinente a los dos objeas de USO dokončit.

En Total Conseguimos alrededor de nueve horas de Pantalla con un tiempo de uso de más de Día y medio. Una batería que convenceriá inkluso a los usuarios que estan constantmente haciendo uso smartphone, teraque todo moře dicho, incluso en estos dispositivos se nos agortar a la noches el brillo al váximo y estamos viiddo vi thedeos o jugando.

Lamentablement, en este aparthado También Hay una nota negativa. PESE A Que la Autonomía es Excelente, El Tiempo de carga no lo es tanto. El Disvositivo es Compatible Con Quick Charge 2.0 Pero El Cargador Incluido no trae esta tecnología. Travys del Puerto microUSB FOTLATEREMOS LA CARGA EN UN Celkem de Casi 2 Horas y Media, Alcanzando de Manera Lineal Un 10% Cada Diez Minutos durante los primeros Cuarenta Minutos, lleg de dos horas.

Android 8.1 oreo y miui 9.5

Con el redmi 5 ya habiamos probado miui 9.5 Estable, Pero Seguíamos Sin Tener La Última Versión de Android. Con este nuevo xiaomi redmi Note 5, El Fabrigte Chino Corrige por fin Uno de sus puntos más kritiky. El Móvil Llega con miui 9.5 y Android 8.1 Oreo Con el Parche de Seguridad de Marzo.

Las Novedades de Android 8.1 syn Bastante Secundarias y Miui Sigue Su Propio Camino, Pero pese a ello syn Muy Buenas nocias que los redmi globales ya puedan disfrutar de la última versión de Android se que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que. 10.

Nuestro Modelo de 64GB NOS Deja Libras 50,31 GB, UNA CANTIDAD MÁS QUE Suficiente Para Instalar Todo Tipo de apliciones y juegos. Miui 9.5 ES UNA CAPA DE PERSOMIZACIón SIN CAJón Para aplicaciones, Muy Colorida y una una gran cantidad de aplicaciones propias preinstaladas. Afortunadamente, todas ellas syn utilidades y herramientas por lo que podemos llegar a utilizarlas. Aquí entran desde la aplicación de contactas, Calculadora Hasta la de Radiofm, Essáner o Grabadora de Voz, Pasando porp Apps Que Estan Disponibles En la Play Store Para Todos como su Explorador de Archivos O MI Drop.

El Rendimiento de Miui 9.5 es muy bueno, teraque extrañamente hemos to Notado algunos zpoždění puntuales o aplicaciones que no sebrían. Pequeños problémy que que que que žádný syn la norma, nos han dado la sensación que esta Versión con android 8.1 Oreo no esta tan bien depurada como la que Tenníamos con nougat.

Xiaomi por fin nos ofrece un redmi con miui 9.5 y Android 8.1 Oreo. Es una capa consolidada y que funciona bien, pero ya va necesitando una remodelación důležitost para dar un paso más.

La Cantidad de Opciones es enorme, como por ejemplo el desbloqueo obličej con la cámara frontální de 13 megapixeles, las aplicaciones duales o la optimización de energía. Es una capa de personalización que ha logrado forjarse su propio espacio. En esta versión 9.5 SE ÚVOD ADEMÁS Los Gestos, Muy Útiles Para Esconder Los Botones En la Pantalla y Aprovechar Las Ventajas de Las Pantallas 18: 9.

Delizar Hacia Arriba Para ir al escritorio, Deslizar desde la derecha para para ir atrás y deslizar hacia arriba y luego derecha para para i la multitarea. Syn Gestos Claramente inspirados en iPhone x y lo cierto es que podrían funcionar mejor. Aquí ya no entramos en un un tema de Potentia del dispositivo, sino fluidez del propio sistema de gesta. Existence rumores que en la próxima versión de miui el comportamiento de estos gesto cambiaría, por lo que las závěry de ahora pueden cambiar en un futuro.

El Software del redmi poznámka 5 es muy podobné al resto de Móviles xiaomi pese al salto a android 8.1 Oreo. Sí se nota que la relación entre el Fabricante chino y google va por buen camino. Mientras que en los dispositivos importados desde China No Hay Gran Rastro de los Services de Google, en este redmi poznámka 5 tenemos tanta compatibilidad con google play. Una normalidad que muestra como xiaomi se esta consolidando en el panorama internacional.

La Cámara Doble Llega A La Gama Redmi

En los últimos meses hemos visto como la cámara doble ha ido llegando divasitivos cada vez más baratos. Gracias Al Xiaomi Redmi Note 5, Esta Cámara Doble Llega A La Serie Redmi. Principal de 12 MegaPíxeles con una lentte de apertura f/1.9 y Un Secundario de Samsung Con Cinco MegaPíxeles con una lente f/2.0. Contamos además con enfoque continuo, duální flash led y posobilidad de hacer fotos con el modo retrato, una cacterística muy readada y para la que el redmi note 5 esta capacitadodo.

Pero AdeMás de la Cámara Doble, Xiaomi Aprovecha El DeSsembarco del Redmi Note 5 Para Mostronos Su Nueva aplicación de Cámara de Miui, Que También Vimos en la Gama Alta Con mix 2s 2s 2s 2s. Žádný estamos ante una revolución, pero sí se han modificAdo los menús para hacerlos más accesibles. En General La Aplicación Se Siente Mejor, Funciona bien y es algo Más Fácil de Acceder A Cada ajuste. En la Pantalla Hlavní tenemos el panel de Fotos, con botones para los filtros, el hdr, el dočasné los ajustes. El Hlavní Cambio es que deslizando podemos Acceder Al Vídeo, El Modo Retrato, Modo Cuadrado, Panorámica y Un Modo Manual Muy Sencillo que nos povolení ajustar el rovnováha de Blancos y la iso iso.

Xiaomi aprovecha la acToización a oreo para cambiar el diseño de su aplicación de cámara. Tenemos el mismo tipo de ajustes pero podremos acceder a ellos de forma más fácil.

SE Agradece Que Xiaomi Haya Rediseñado la aplicación, tedaví todavía sigue siendo algo Básica y Alejada de las más dokončí y mejor diseñadas. Aún Asi, Otro Paso en la Buena Dirección. Vamos a Ver Qué Tipo de Fotografías podemos obtener con la cámara trasera.

Calidad de Imagin

La Cámara del Xiaomi Redmi Note 5 SE Com Comporta Muy Bien, Con Un nivel de Calidad que sesemeja bastante al que pudimos experimentar en mi a1. De Día Las Imágenes tienen un Buen nivel de detalle, los colores syn korektní y los juegos de luces esrán bien trabajados. A la hora de enfocar es cierto que la cámara no es muy rápida, pero no suele ofrecer imágenes movidas.

El Rango dinámico es korektní terata echamos en falta algo más de constaste y viveza en los colores, para una cámara de este rango de precio esta muy bien bien. Si bien es cierto que esperamos algo más en el sucesor del mi a1, este redmi poznámka 5 ofrece fotos ligeramente mejores que su Hermano, el redmi 5 plus plus plus.

Si realizamos fotos de cerca, pese a la limeación de tener únicamente 12 megapixeles, sesiguen fotos con bastante dealle dealle. Aquí podemos ver Algunos Ejemplos de Miniaturas, Donde La Cámara del Redmi Note 5 Povolení apra divaticultad de pintar los ojos o aplicar tintas a los rostros a los rostros.

Sí se aprecia Algo de Ruido Cuando Ampliamos Zonas Muy Pequeñas, Pero Para la Mayoría de Redes Sociales y Fotos OCasionaales A Documentos U Objetos Pequeños, Esta Calidad es más que korekce. El el casos que que que enfocar a un punto concreto lo podremos hacer tocando la pallla, aquí tarda unos segundos en enfocar pero después hace un buen trabajojojojojo.

El el caso que que que que ampliar el rango dinámico, tenemos a nuestra distosición el modo hdr. Tenemos Opción de Activarlo, DeSactivarlo y HDR AUTÁTICO. El ResultAdo nos povolit realizar imágenes más claras, Donde en Las Zonas Oscuras Podremos apraciar más dealle.

Los cielos consiguen un tono más přírodní y se aprecia mejor el degradado. Si nos fijamos en los Árboles, Se podrán ver Mejor el Detalle de Las Hojas, Mientras que en el cielo podemos differenciar mejora los tonos y grises y grise.

Por el contrario, el modo hdr nos hace perder algo de deTalle y la imagin carece de Tanta Fuerza. PESE A ELLO, CREEMOS QUE NO ES UNS UND HDR HDR MUY AGRESIVO Y SE Consiguen Imágenes Suficiente Llamativas Como Para que en ocasioses valga la pena apostar por Él.

Y del modo hdr al modo noche. El Xiaomi Redmi Note 5 Consigue Fotos de Noche Bastante Logradas, con una buena gestión de la luz y no perdemos tanto dealle. El Ruido Esta Presente, Pero en unos niveles que entran dedr de lo espedo. SI Activemos El Modo Noche, La Imagin Aparecerá Más Luminosa y en ocassion También Podemos inkluso mejorar el dealle, terata loká que que low perdamos de manera podobné a lo querre con el hdr.

Gracias A La Cámara Secundaria de Cinco MegaPíxeles tenemos la Pobilidad de Hacer Fotos en modo retrato, para inseguir el populární efecto bokeh y difuminar el fondo fondo. Para Acceder A Él Delizaremos Hacia La Derecha desde la Pantalla Principal. Una Vez nos pedirá que nos coloquemos a unos dos metros del objetivo y entonces enfocaremos a la parte que queramos.

Las Imágenes obtenidas en el modo retrato syn Más pequeñas que que las fotografías normales. Mientras Que Las Imágenes Estandar Tienen Una resolución máxima de 4000 x 3000, el modo retrato nos quedamos en 2.752 x 2.064 Píxeles.

El enfoque de nuevo no es el mejor ni el más rápido. El Retrato AdeMás Captura una parte pequeña de la escena por lo que nos costará que salga como queramos. Aún Así Cuando Lo Logramos da un efecto bastante bueno e inkluso znas difíciles logran captarse de una manera realista.

Claro Esta, Si acercamos la imagen nos daremos cuenta que el modo bokeh ded redmi poznámka 5 es muy básico, pero suficiente efectivo como para darle esa profundidad deseada a nuestros retratos.

Aquí Os Dejamos con una pequeña galería de imágenes a resolución originální de algunas fotografías tomadas con la cámara trasera del xiaomi redmi note 5.

Ver Galería Completa »Imágenes Redmi Note 5 (32 Fotos)

La Cámara del Xiaomi Redmi Note 5 nos povolení Grabar video hasta resolución 1080p y 30 fps. Los resultAdos syn Aceptables, con un sonido bastante dissorsiodado pero que povolit escuchar los elementos sin probleas y con una fluidez korek.

recenze, redmi, note, review, pokud

Nivel de Estabilización anda bastante justo aunque disponga de eis y como nota curiosa, la aplicación de miui nos povolit Grabar Timelapses. Aquí un Pequeño Ejemplo Mientras Daba una Vuelta con el dispositivo. También Tenemos Posobilidad de Grabar a Cámara lentta en resolución 720p y 120fps.

Cámara frontální

La Cámara frontální adquiere bastante relevancia en el xiaomi redmi poznámka 5. Sensor TENEMOS OSN DE 13 MegaPíxeles con apertura f/2.0, Modo Belleza y blikal. Un Perfecto EJEMPLO de Esa Batalla de los MegaPíxeles en la parte delantera.

Las Capturas de la Cámara čelní syn Bastante Buenas, Con Un Buen Nivel de DeTalle y Un Rango Dinámico de Gran Nivel, que además podremos mejorar con hdr. La Cámara del Redmi Note 5 AdeMás Podrá Identifikar Nuestro Rostro, výpočetní la edad de manera aproximada y aplicar el modo retrato.

El Modo Retrato de la Cámara Frontal SE Nota Bastante Más Forzado que no el trasero pero aún así servirá para darle a los selfies un efecto de Profundidad llamativo. Un efecto, que en combinación con el modo belleza dovolte estilizar las imágenes. Como podemos apriciar en la imagen superior, el modo retrato difoumina el espejo miintras que el modo belleza me elimina las ojeras y la Barba.

Este Modo Belleza SE Compone de Cinco niveles por defecto o un modo avanzado que povolení konfigurar la firura de la cara, los ojos grandes, el tono de piel o la suavidad. Los resultados pueden gustar más o menos en funión de a quién enfoquemos, pero los efectos no syno artificiales y parecen en su mayoría creíbles, sin artectactos extraños.

Este Redmi 5 Note SE APUNTA A UNA tendencia que seguramente se establezca para los Próximos años y consigue hacer fotos de buena calidadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadad. De noche la Cámara frontální sufre más y el ruido es evidente, pero normaning los selfies nocturnos suelen Salir muy desenfocados y aquí el redmi poznámka 5 salva la situación.

Xiaomi Redmi Note 5, La Opinión y Nota de Xataka Android

El Xiaomi Redmi Note 5 es la Culminación de la Gama Redmi Para la Primera Mitad de 2018, Al Menos Eso Podemos předvídat si anedendemos a los modelos del año pasado. SE TRATA DEL GAMA Media Más Potente de la Marca y con unas cacterísticas que luchan de cerca co contra lo que reprezentativní el sucesor del mi a1.

Las Ventajas de este redmi Note 5 Son Múltiples. Tenemos un diseño algo pesado pero con un excelente agarre y aspecto muy sólido. Todos los xiaomi se parecen bastante y nos gustaría ver algún diseño novedoso, pero entendemos que eso serere la para los buques insignia. LOS komponenty elegidos como la Pantalla o el Procesador También Syn un Acierto. VEMOS UNA MEJORÍA A NIVEL DE POTENCIA EN LA GAMA BÁSICA DE XIAOMI, Pero También Se Han Añadido Cacterísticas Muy Soliciladas como la Aktualización a Android 8.1 Oreo o la Cámara.

El Redmi Note 5 es Otro EJEMPLO de lo que ofrece xiaomi: Componentes de Primer Nivel Para Su Rango, OSN software Cada Vez más Aktualizado y un diseño que nos přenos muy buenas sensaciones. Žádné es el más carismático y sigue sin sin tener nfc, pero su calidad-precio pone el listón muy alt.

Seguimos sin tener nfc, žádný tenemos carga rápida y miui esa una capa de personalización con algunos problémové. Tampoco es un móvil que se cacterice por tener un diseño único o una cacterística zvláštní. Su Lucha Esta en Convertirse en el móvil clásico con mejor calidad-precio dedr de su rango. Y para todos aquellos que busquen una buena autonomía, este redmi poznámka 5 es un excelente discositivo. Otro Sólido Candidato A Mejor Gama Media Donde Poco A Poco Vamos Subiendo de precio y Prestaciones.

Jak vyrobit Xiaomi Redmi Note 5, 6, 7 Record Video v rozlišení 4K

Xiaomi Redmi Note 5 (Poznámka 5 Pro, Poznámka 5 AI Dual Camera), stejně jako jeho sledovací model Redmi Note 6 Record Video v FullHD 1080p na maximum pomocí aplikace nativní kamery. Ale protože telefon má poměrně výkonný CPU Qualcomm Snapdragon 636, může bez problémů natáčet video s vyššími rozlišeními.

V této příručce vysvětlím, jak můžete vynutit svůj Xiaomi Redmi Note 5 Telefon Record 4k 30 FPS. Kromě toho se naučíte, jak opravit havárie aplikace během nahrávání videa a jak zlepšit kvalitu videa.

Upozorníme, že váš telefon nesmí natáčet video v usnesení, které oficiálně nepodporuje. Při pokusu o natáčení videa může vaše zařízení fungovat nestabilní (zmrazení, restartování).

Over, schopnost nahrávání 4K videa může zmizet po instalaci další aktualizace Androidu do telefonu. Lidé na internetu říkají, že automatické zaostření přestalo fungovat po určité aktualizaci MIUI na Redmi Note 5.

Jak nahrávat 4k video na Xiaomi Redmi Note 5/6/7

Cíl lze dosáhnout pouze instalací aplikací pro kamery třetích stran. Otevřená kamera a kino FV-5 může udělat trik.

 • Nainstalujte otevřenou kameru.
 • Otevřete aplikaci.
 • Přejděte na Nastavení nastavení videa
 • Zde klepněte na rozlišení videa a vyberte 4k.
 • Zakázat stabilizaci. To je důležité. Jinak budete čelit havárii aplikace nebo hodně zpomalíte.

Aplikaci Cinema FV-5 můžete také použít k nahrávání 4K videa na vašem Xiaomi Redmi Note 5. Zde je rozdíl v konfiguraci:

 • Než budete moci vybrat 4k, musíte aktivovat možnost prodlouženého rozlišení. Poté zvolte 4K nebo jakékoli jiné rozlišení, které chcete vyzkoušet na telefonu:
 • Chcete.li vypnout stabilizaci, klepněte na ikonu nabídky na obrazovce hledáčku a deaktivujte ikonu rukou:

Extra tipy pro zlepšení kvality videa

Vyberte bitovou rychlost 50 mbitů. Ve výchozím nastavení Redmi Note 5 natáčí video asi 40 mbitů. Ale můžete to vylepšit až 47-49 mbitů. V možnostech nemá smysl nastavit 70 mbitů nebo více.

Možná budete chtít snížit kontrast. Fotoaparát telefonu vytvoří příliš kontrastní obrázek. Přejděte na Nastavení Parametry obrazu videa.

Závěrečná slova

Doufejme, že tyto tipy vám pomohou začít nahrávat vysoce kvalitní 4K video se stereo zvukem na vašem Xiaomi Redmi Note 5 nebo podobné modely telefonu. Pokud máte nějaké zvědavé zkušenosti nebo máte nějaké cenné informace, které můžete přidat, neváhejte a upusťte komentář! Hodně štěstí!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS