Recenze Redmi Note 9S: Patience je ctnost. Xiaomi Redmi 9s

Recenze Redmi Note 9S: Patience je ctnost

Redmi Note 9S je zařízení deváté generace v sérii Redmi Note a je to typický třesk pro chytrý telefon Buck, jehož cílem je poskytnout výkonnost zákazníkům za dostupnou cenu. Xiaomi, cena za cenu RM799, nám poslala pro kontrolu variantu 4 GB RAM 64GB a podíváme se, pokud Redmi Note 9s splní své očekávání.

Redmi Note 9S. Specifikace

brejle Redmi Note 9s
procesor Qualcomm Snapdragon 720G
Zobrazit 6.67palcová fhdips Lcd
GPU Adreno 618
RAM 4 GB
Úložný prostor 64 GB
Kamera (zadní) 48MP široký hlavní senzor8MP Ultrawide Sensor5MP makro senzor2MP hloubka senzor
Fotoaparát (vpředu) 16MP in-display
Připojení Bluetooth 5.0USB typový senzor namontovaný
baterie Rychlé nabíjení 5 020 mAh18W
Barvy Aurora Blueglacier Whiteinterstellar Grey

Design

Redmi Note 9s skáká docela estetický design. Jakmile to rozbalíte, ten velký displej a záda sklenice vypadá opravdu pěkně. Na zadní hraně je pěkná křivka, takže je opravdu pohodlné držet v ruce. Také záda skla má překvapivě pěknou přilnavost a snižuje možnost, že smartphone vyklouzne z rukou.

Jak již bylo řečeno, Redmi Note 9s je velký a těžký telefon. Váha 209 g, váha pochází většinou ze záda skla a obrovské 5 020 mAh baterie. Pro někoho s velkými rukama mi to opravdu nevadilo. Ale pokud hledáte něco, co je lehké a schopné, možná to budete chtít vzít v úvahu.

Jedinou hrozbou, kterou mám s celým designem telefonu, je umístění tlačítka napájení a hlasitosti. Je docela otravné, že je umístěna tak vysoko, že musím pohnout celou svou ruku nahoru, jen abych se dostal k tlačítku napájení a posunout ho zpět dolů, abych mohl použít telefon. Věci byly také ještě horší, protože senzor otisků prstů je zabudován do tlačítka napájení. Senzory otisků prstů by měly být umístěny někde palce nebo prsty by přirozeně odpočívaly a redmi nota 9s to nedělá. Navíc neexistují žádná gesta, která by mohla jít spolu se snímačem otisků prstů na boku.

Kromě toho je všechno ostatní na redmi poznámce 9s dokonale tam, kde by měly být.

Zobrazit

Displej na redmi poznámce 9s je 6.67palcová fhdips Lcd. O displeji není nic moc mluvit, opravdu. S cenou, kterou Xiaomi žádá, je pochopitelné, že telefon nepřichází s OLED panelem. Panel LCD na zařízení je jen dostatečně světlý a s barvami trochu nudný. Znovu, za tuto cenu, získáte také panel FHD místo pouhého panelu HD, což je pro mě plus.

Oceňuji také skutečnost, že Redmi Note 9S má obrovskou obrazovku. Skutečnost, že není příliš široká, vidím více obsahu, který se zobrazuje shora dolů.

Ne, neexistuje vždy na displeji kvůli nedostatku panelu AMOLED. Ale redmi poznámka 9s se vyrovná s funkcí dvojitého klepnutí. To je skvělá funkce, pokud se chcete rychle podívat na oznámení, která máte, ale je také v rozporu se snímačem otisků prstů namontován na boku. Pokud si chcete prohlédnout oznámení, máte dvě možnosti. Buď vyzvednete telefon a odemknete jej, nebo zdvojnásobte klepnutím na obrazovku a založte si v PIN nebo Heslo. Je to prostě divné, když probudíte obrazovku a trapně položte prst na bok, když telefon leží na povrchu.

S tak obrovskou obrazovkou bych očekával, že smartphone použije navigační gesta k plnému využití velkého displeje. Ale ne, během celé mé doby s tím jsem uvízl s tradičním černým navigačním pruhem na dně a neměl jsem štěstí při hledání nebo aktivaci navigačního gesta na redmi poznámce 9s. Jedná se o promarněnou příležitost, protože zahrnutí navigačních gest by bylo redmi poznámku 9 příznivější a snadno použitelné.

Výkon

Když se podíváte na název této recenze, říká se „trpělivost je ctnost“ a redmi poznámka 9s je smartphone, který mě naučil být trpělivějším člověkem. Tady je důvod. Procesor Qualcomm Snapdragon 720G by měl být více než schopen nabídnout hladký zážitek při používání telefonu. Při spárování se softwarem MiUi 11 by animace měly být také plynulejší.

Během mých zkušeností s redmi notou však se telefon v určitých časech cítil pomalý. Po klepnutí na aplikaci by to trvalo jednu nebo dvě sekundy, aby se aplikace objevila a začala načíst. Klepnutím na textové pole by také trvalo druhou nebo dvě, aby se vyskočila klávesnice. Dokonce i odemknutí telefonu může někdy trvat dobré dvě sekundy, než naloží vše na domovské obrazovce, je to, jako by telefon šel do hlubokého spánku a dostal překvapivé probuzení ze snímače otisků prstů. To se nestává často, ale může to být nepříjemné, když ano.

Provedli jsme redmi poznámku 9s přes Geekbench 5 a 3Dmark, abychom otestovali jeho výkon CPU a GPU.

Xiaomi Redmi Note 9S — обзор смартфона

Geekbench 5

Mít 6 jader na 1.80 GHz a 2 jádra ve 2.32 GHz, Redmi Note 9S skóre 559 v testu s jedním jádrem a 1 738 při testu s více skóre.

3Dmark. Sling Shot Extreme Sling Shot

Redmi Note 9s fungovala docela dobře na testech sloubového výstřelu a během testu chrlila průměrně 11 až 23 fps. Během testu se telefonu podařilo zůstat v pohodě kolem 37 až 38 stupňů. To je jen mírný náznak tepla na zádech poblíž oblasti senzorů kamery, a to je docela dobré. Nyní přejděte do herní sekce!

Hraní

Hraní na redmi poznámce 9s je hračkou, takže tam žádné stížnosti. Zářez je umístěn uprostřed zařízení, takže to moc nebrání z herního zážitku. Grafika je relativně hladká, s velkým detailem. Takže, hráči, pokud dostáváte redmi notu 9s do hry s velkým displejem a baterií, nemusíte se bát. Redmi Note 9s vyniká v tomto oddělení.

Zvuk

Audiofilové, odvrátit se, protože reproduktory Redmi Note 9s na vás nezapůsobí. Jeden reproduktor se dolů je vybaven pouze pro svou práci-vydat zvuk. Svazek může být nepříjemně hlasitý, ale to by pouze pozvalo zkreslení zvuku a praskající kousky. Postrádá správné minima a má příliš mnoho výšin. Poměrně trochu detailů písně jsou během přehrávání tlumené nebo ztraceny. Středy jsou v pořádku, takže je skvělé, pokud posloucháte spoustu dialogu ve svém obsahu. filmy, videa a atd. Značka objemu 55% by byla pro mě nejpohodlnější a nejpřijatelnější úroveň hlasitosti.

Také jsem si všiml, že když je obrazovka uzamčena, držení/dolů na tlačítek hlasitosti nepřetržitě nepřináší hlasitost nahoru nebo dolů. Zvuk by to jen o jednu úroveň snížilo pouze o jednu úroveň. Pokud tedy potřebujete rychle snížit hlasitost, budete muset rychle rozdrtit tlačítko Volume Up/Down.

Pokud však používáte sluchátko nebo pár bezdrátových uší, pak by byl zážitek lepší.

Fotoaparát

Konstrukce fotoaparátu na redmi poznámce 9s ve skutečnosti vypadá docela dobře. Líbí se mi rozložení, se kterým Xiaomi šel, kde je celý kamerový systém zarovnán ve střední horní části zařízení. I když je tu rána kamery, nemůžete to cítit tolik, protože zařízení se nekolísí, když je umístěno na rovném povrchu. Vzhledem k jeho polohování nedovolí, aby se vaše prsty nebo palec dostali do cesty, když si vyfotíte.

Uvědomuji si, že redmi poznámka 9S má toto 0.5 sekundy zpoždění závěrky při fotografování a přepínání režimů fotoaparátu. Opět se to nestane často, ale může to být docela otravné, zvláště když se pohybujete v telefonu.

Fotografie jsou jasné, ale někdy příliš jasné. Kamera smartphonu bojuje s úrovněmi expozice a často může vést k nadměrnému exponovanému obrázkům. Pokud je však osvětlení správné (ne příliš jasné, s dostatečným množstvím nepřímého slunečního světla), obrázky se mohou ukázat velmi svěží a podrobně. Barvy jsou skvělé a nejsou zbytečně jasné.

Pokud jde o noční režim, zpracování obrazu vyhladí obraz a zvyšuje jas, což má za následek šedivé černé oblasti a jemně rozmazané podrobné podrobnosti. Abych byl upřímný, raději bych jen používal standardní režim kamery s HDR na auto, protože by to obecně pořizovalo lepší fotografie.

Pokud jde o video, stabilizace je přijatelná, ale když se pohybujete při nahrávání videa, je tu velmi znatelný chvění obrazovky. Zaostření je docela rychlé, s barvami jasnými a svěží, ale pod určitým osvětlením lze také přeexponovat světlé oblasti.

Zde jsou některé z fotografií pořízených s redmi poznámkou 9s:

baterie

Zůstal jsem jen doma, použil jsem redmi notu 9s s níže uvedenou rutinou ve dvou nastaveních-pouze Wi-Fi a pouze mobilní data. Scénář Wi-Fi je simulovat, jak by byla použita úroveň baterie telefonu, když zůstanete doma celý den, a mobilní data by měla simulovat, kdybyste byli venku a asi celý den.

Zde je to, jak moje každodenní rutina vypadá v CMCO:

 • Probuď se v 10 hodin.
 • Aplikace pro sociální média a eCommerce posouvají až do 11:00.
 • Připravte se a jděte do práce na mém počítači až do 12 let.30pm.
 • Hrajte hry a surfujte sociální média při obědě do 14:00.
 • Pokračovat v práci ve 14:00.
 • Poslouchejte hudbu z mého telefonu s bezdrátovými sluchátky a reproduktory (přejdu čas od času), zatímco pracuji do 17:00.
 • Chill na gauči a surfování sociálních médií a sledujte videa na YouTube do 19:00.
 • Na večeři při hraní her do 20:00.
 • Netflix od té doby do 12:00.
 • Surfojte sociální média a stránky elektronického obchodování do 1:00.
 • Poznámka: Odpověď na zprávy WhatsApp, přijímání hovorů a odpovědí na e.maily se provádějí po celý den.

Pouze na Wi-Fi zakončím svůj den asi 42% baterií. A to je docela dobré, vzhledem k tomu, že mám o něco méně než polovinu z 5 020 mAh baterie. Technicky by mělo být dokonce schopno dostat mě až do dalšího dne.

Pouze na mobilních datech ukončím svůj den asi 34% baterií. To mi dává více než dost času na to, abych se zařízení vrátil do jeho nabíječky.

Když už mluvíme o nabíječce, nabíjecí adaptér, který přišel v krabici, se odšla o redmi notu 9s zpět z 0% na 38% za 30 minut, 61% za 50 minut, kde mi celý poplatek trval asi 1 hodiny a 47 minut. Zařízení podporuje rychlé nabíjení 18 W, což je stále lepší než většina standardních rychlostí nabíjení 10 W nebo 15 W v dnešní době.

Závěr

Pro Xiaomi Malajsie požadovala cena RM799 pro redmi notu 9s, řekl bych, že to stojí za to, pokud jste pacient. Telefon může občas jen zřídka zaostávat, ale není to úplně obchodník. Stále dostáváte velké 6.67palcový displej FHD, masivní baterie 5 020 mAh s rychlým nabíjením 18 W, hvězdný herní výkon a systém čtyřkamera hlavy hlavního senzoru 48MP. Redmi Note 9s pro mě rozhodně splnila Bang for Element Buck.

Pokud chcete trochu více rychlosti a úložného prostoru, je zde varianta úložiště RAM 128 GB RAM, která se na RM899 dostane pouze RM100. To je o 50% více RAM a zdvojnásobte úložný prostor pro jen RM100, to je ještě více třesku pro Buck právě tam.

Redmi Note 9S ROM aktualizace

Redmi Note 9S Firmware (Codename Curtana) Níže jsou akcie stabilní MIUI, kterou lze stáhnout jako Fastboot ROM, Recovery ROM a OTA Update.

Název modelu telefonu odpovídá M2003J6A1G (9S Global), M2003J6A1R (9S Japonsko Korea), M2003J6A1I (9 Pro Indie). Xiaomi ROM jsou staženy zdarma z oficiálních webových stránek Bigota.d.Miui.com. Zveřejňujeme odkazy na sklady Redmi Note 9S Flash soubory a originální aktualizace.

Global 14.0.3.0.Sjwmixm

Nejnovější verze stabilního globálního firmwaru pro redmi poznámku 9s od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.3.0.SJWMIXM System MIUI 14 Android Android 12 Datum vydání 2023-03-31 velikost souboru 2.89 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

funkce a vylepšení

 • Hledání v nastavení je nyní pokročilejší. S historií vyhledávání a kategoriemi ve výsledcích teď všechno vypadá mnohem ostřejší.

Fastboot Rom

Verze 14.0.3.0.SJWMIXM Systém MIUI 14 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-10 Flash File Velikost 4.93 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Aktualizace OTA

Starší oficiální globální firmware pro redmi poznámku 9S:

MiUi 12.5.5.0.RJWMIXM RECUROVALA (2.66 GB) 2022-04-27 Fastboot (4.91 GB) 2022-04-30 OTA (364.31 MB) pro 12.5.4.0.Rjwmixm

MiUi 12.5.4.0.RJWMIXM RECUROVALA (2.64 GB) 2022-02-22 Fastboot (5.06 GB) 2022-03-01 OTA (574.33 MB) pro 12.5.2.0.Rjwmixm

MiUi 12.5.2.0.RJWMIXM RECUROVALA (2.63 GB) 2021-12-24 Fastboot (4.92 GB) 2021-12-31 OTA (650.35 MB) pro 12.5.1.0.Rjwmixm

MiUi 12.5.1.0.RJWMIXM RECUROVALA (2.57 GB) 2021-09-23 Fastboot (4.96 GB) 2021-09-03 OTA (787.44 MB) pro 12.0.4.0.Rjwmixm

Evropa 14.0.4.0.Sjweuxm

Nejnovější verze stabilního evropského firmwaru pro Redmi Note 9S od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.4.0.SJJWEUXM System MIUI 14 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-23 Velikost souboru 2.95 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

funkce a vylepšení

 • Hledání v nastavení je nyní pokročilejší. S historií vyhledávání a kategoriemi ve výsledcích teď všechno vypadá mnohem ostřejší.

Fastboot Rom

Verze 14.0.4.0.SJJWEUXM SYSTÉM MIUI 14 Android Android 12 Datum vydání 2023-05-09 Flash File Velikost 4.86 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Aktualizace OTA

Verze 14.0.4.0.Velikost souboru SJWEUXM 442.03 MB Požádejte o 13.0.2.0.Oficiální odkaz SJWeuxm Download (.zip)

Starší oficiální evropský firmware pro redmi poznámku 9S:

Miui 13.0.2.0.Obnovení SJWeuxm (2.92 GB) 2022-11-07 Fastboot (5.15 GB) 2022-11-22 OTA (919.99 MB) pro 13.0.1.0.Sjweuxm

MiUi 12.5.6.0.RJweuxm Recovery (2.73 GB) 2022-04-24 Fastboot (5.07 GB) 2022-04-29 OTA (374.13 MB) pro 12.5.5.0.Rjweuxm

MiUi 12.5.5.0.RJweuxm Recovery (2.70 GB) 2022-02-15 Fastboot (5.15 GB) 2022-02-24 OTA (576.48 MB) pro 12.5.3.0.Rjweuxm

MiUi 12.5.3.0.RJweuxm Recovery (2.69 GB) 2021-12-31 Fastboot (4.92 GB) 2022-01-17 OTA (803.82 MB) pro 12.5.2.0.Rjweuxm

MiUi 12.5.2.0.RJweuxm Recovery (2.62 GB) 2021-10-29 Fastboot (5.10 GB) 2021-11-10 OTA (284.86 MB) pro 12.5.1.0.Rjweuxm

MiUi 12.5.1.0.RJweuxm Recovery (2.62 GB) 2021-08-10 Fastboot (5.00 GB) 2021-08-05 OTA (897.80 MB) pro 12.0.2.0.Rjweuxm

Rusko 14.0.1.0.Sjwruxm

Nejnovější verze stabilního ruského firmwaru pro Redmi Note 9S od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.1.0.SJWRUXM SYSTÉM MIUI 14 Android Android 12 Datum vydání 2023-05-04 Velikost souboru 2.91 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

funkce a vylepšení

 • Hledání v nastavení je nyní pokročilejší. S historií vyhledávání a kategoriemi ve výsledcích teď všechno vypadá mnohem ostřejší.

Fastboot Rom

Verze 14.0.1.0.SJWRUXM SYSTÉM MIUI 14 Android Android 12 Datum vydání 2023-05-12 Flash File Velikost 4.48 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Aktualizace OTA

Verze 14.0.1.0.Velikost souboru SJWRUXM 523.77 MB Požádejte o 13.0.2.0.Oficiální odkaz SJWRUXM Stáhnout (.zip)

Starší oficiální ruský firmware pro redmi poznámku 9S:

MiUi 12.5.4.0.RJWRUXM RECUROVALA (2.70 GB) 2022-04-25 Fastboot (4.43 GB) 2022-05-05 OTA (373.03 MB) pro 12.5.3.0.Rjwruxm

MiUi 12.5.3.0.RJWRUXM RECUROVALA (2.69 GB) 2022-02-28 Fastboot (4.61 GB) 2022-03-08 OTA (568.28 MB) pro 12.5.2.0.Rjwruxm

MiUi 12.5.2.0.RJWRUXM RECUROVALA (2.68 GB) 2021-11-28 Fastboot (4.65 GB) 2021-12-07 OTA (740.77 MB) pro 12.5.1.0.Rjwruxm

MiUi 12.5.1.0.RJWRUXM RECUROVALA (2.63 GB) 2021-08-26 Fastboot (4.50 GB) 2021-08-23 OTA (908.09 MB) pro 12.0.2.0.Rjwruxm

Turecko 14.0.1.0.Sjwtrxm

Nejnovější verze stabilního tureckého firmwaru pro Redmi Note 9S od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.1.0.SJWTRXM System MIUI 14 Android Android 12 Datum vydání 2023-05-05 Velikost souboru 2.92 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

funkce a vylepšení

 • Hledání v nastavení je nyní pokročilejší. S historií vyhledávání a kategoriemi ve výsledcích teď všechno vypadá mnohem ostřejší.

Fastboot Rom

Verze 14.0.1.0.SJWTRXM System MIUI 14 Android Android 12 Datum vydání 2023-05-12 Flash File Velikost 4.53 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Aktualizace OTA

Verze 14.0.1.0.Velikost souboru Sjwtrxm 523.97 MB Požádejte o 13.0.2.0.Oficiální odkaz SJWtrxm Download (.zip)

Starší oficiální turecký firmware pro redmi poznámku 9s:

MiUi 12.5.5.0.RJWtrxm Recovery (2.71 GB) 2022-04-28 Fastboot (4.33 GB) 2022-05-07 OTA (374.35 MB) pro 12.5.3.0.Rjwtrxm

MiUi 12.5.3.0.RJWtrxm Recovery (2.69 GB) 2022-02-24 Fastboot (4.42 GB) 2022-03-18 OTA (569.34 MB) pro 12.5.2.0.Rjwtrxm

MiUi 12.5.2.0.RJWtrxm Recovery (2.68 GB) 2021-11-23 Fastboot (4.26 GB) 2021-11-30 OTA (748.56 MB) pro 12.5.1.0.Rjwtrxm

MiUi 12.5.1.0.RJWtrxm Recovery (2.62 GB) 2021-08-23 Fastboot (4.10 GB) 2021-08-17 OTA (904.18 MB) pro 12.0.2.0.Rjwtrxm

Nejnovější aktualizace MIUI nutně neznamená, že je to nejlepší. Před instalací nové aktualizace softwaru na Redmi Note 9S Curtana si přečtěte recenze na webových stránkách vývojářů 4PDA nebo XDA. Pokud jste stáhli Flash File, Full ROM nebo nejnovější problémy OTA Aktualizace a setkání s vaším zařízením po instalaci, napište o něm v коменения.

Xiaomi vydává měsíční a čtvrtletní aktualizace bezpečnostních oprav pro Xiaomi, Redmi a Poco po dobu 2-3 let po spuštění trhu. Měsíční a čtvrtletní aktualizace zabezpečení zahrnují záplaty zabezpečení Android z Google a také opravy Xiaomi.

[Aktualizace: 14. dubna] Xiaomi Redmi Note 9S Android 11 Stabilní aktualizace zavádí ve fázích (odkaz ke stažení uvnitř)

Xiaomi Redmi Note 9S je také známý jako Redmi Note 9 Pro v Indii a byl propuštěn minulý rok v dubnu. Proto bylo pouze nevyhnutelné, aby obdržela aktualizaci Android 11.

A zařízení nedávno obdrželo aktualizaci Android 11 v Indii, kde, jak již bylo zmíněno, je označováno jako Redmi Note 9 Pro bez zjevného důvodu.

Poté uživatelé Redmi Note 9S čekali v očekávání, aby také ochutnali Android 11. A teď jejich čas konečně dorazil.

Aktualizace Android 11 se nyní začala rozšiřovat pro zařízení po celém světě a měla by se do svého velmi brzy dostat do vašeho. Pokud to z nějakého důvodu ještě není, pak se nebojte, protože Xiaomi zavádí aktualizace v dávkách.

Tím je zajištěno, že se některá nežádoucí chyba nedostane do mas. Zavedení v dávkách umožňuje společnosti zastavit aktualizace v případě neočekávaného chování s minimálním počtem postižených zařízení.

Ale opět, šance na jakékoli hlavní chyby jsou poměrně nízké, protože software je obvykle testován důkladně před konečným vydáním.

To znamená, že odkaz ke stažení pro aktualizaci byl uveden níže. Lednová bezpečnostní záplata, která se od nynějška stane nejnovější, byla také spojena s balíčkem.

 • Zařízení: Redmi Note 9S
 • Codename: Curtana
 • Kanál: Globální stabilní
 • Verze: 12.0.1.0.Rjwmixm
 • Android: 11
 • Typ: Obnova
 • Stahování: odkaz
 • MD5: E29D7B7C84EDCFA43232BF2C6E55934D

Aktualizovaná zabezpečení systému Android do ledna 2021. Zvýšená zabezpečení systému.

Můžete nainstalovat výše uvedené prostřednictvím aplikace MIUI Updater. Mějte však na paměti, že není přesně zaručeno, že by to mělo za následek úspěšnou instalaci. Přesto je stále bezpečné vyzkoušet.

S touto aktualizací se nyní varianta Global Redmi Note 9S nyní připojila k Android 11 Ranů.

Rovněž je třeba zmínit, že aktualizace přicházejícího Androida 11 pro poznámku 9 je stále založena na MIUI 12. Zařízení je samozřejmě způsobilé pro MIUI 12.5 a také by to mělo být dostatečně brzy. Pro svůj status se nezapomeňte podívat na náš MiUi 12.5 Aktualizační sledovač.

Xiaomi Redmi Note 9S, 9Pro. Подробный обзор и опыт использования

Aktualizace 1 (1. března)

10:56 AM (IST): Globální aktualizace Android 11 pro Redmi Note 9s byla zastavena kvůli chybám, ale měla by se uvolnit brzy, podle komunity. Můžete si o tom přečíst více prostřednictvím tohoto odkazu.

recenze, redmi, note, patience, ctnost, xiaomi

Aktualizace 2 (13. dubna)

14:23 PM (IST): Aktualizace Android 11 pro redmi poznámku 9s je nastavena na širší vydání s nejnovějším sestavením pilota Miui 12. Odkaz ke stažení byl uveden níže:

 • Zařízení: Redmi Note 9S
 • Codename: Curtana
 • Kanál: Global MI Pilot
 • Verze: 12.0.1.7.Rjwmixm
 • Android: 11
 • Typ: Obnova
 • Stahování: odkaz

Aktualizace 3 (14. dubna)

06:51 PM (IST): Ukazuje se, že výše uvedená sestava byla pro testery MI pilotní vysunuta omylem kvůli „problémům s serverem“, když to mělo být ve skutečnosti jako interní testovací sestavení.

Pokud jste jedním z testerů, kteří se skutečně aktualizovali na sestavení, pak se obávejte, že nad tím stále obdržíte OTA.

Piunikaweb začal čistě jako vyšetřovací webová stránka žurnalistiky s hlavním zaměřením na „Breaking“ nebo „Exclusive“ News. V žádném okamžiku byly naše příběhy vyzvednuty jako Forbes, Fox News, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, MacRumors a mnoho dalších. Chcete o nás dozvědět více? Hlava sem.

Xiaomi Redmi Note 9S Recenze

Velká baterie, velká obrazovka a velký výkon dělají redmi poznámku 9s další zabijácký rozpočet telefon pod 200 liber.

Náš verdikt

Nemůžete se hádat s hodnotou nabízenou Redmi Note 9S. Telefon nejvyššího rozpočtu Xiaomi je skvělým příkladem toho, jak produkovat levnější telefony bez řezání rohů. Design, výkon, fotografie, vše dobré. a v životnosti baterie vyniká, s nejdelší dobou, kterou jsme zaznamenali v syntetických benchmarcích. Několik položek zůstává na našem seznamu přání pro linku Redmi, ale poznámka 9s nedokáže zapůsobit na všechny kromě nejnáročnějších uživatelů.

Linie Xiaomi Redmi byla vždy synonymem s úžasnou hodnotou a nová redmi poznámka 9s, která byla oznámena na konci března. V Indii je tento telefon známý jako Redmi Note 9 Pro.

Tento smartphone v dílčích 200 liber obsahuje masivní baterii 5 020 mAh, která slibuje až do dvoudenního života, spolu s některými slušnými jádrovými hardware a fotografování, které by byly ve střední doletu doma více doma.

recenze, redmi, note, patience, ctnost, xiaomi

V návaznosti na vedení třídy Redmi Note 7 a Redmi Note 8t před ní je poznámka 9s dalším uchazečem, který bude létat vysoko v našem nejlepším rozpočtovém telefonním žebříčku-ale v roce 2020 čelí tvrdé konkurenci od společnosti Realme 6 a Xiaomi’s vlastní Redmi Note 8t.

Redmi Note 9S se nyní připojila k Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pro. Přečtěte si naši recenzi Redmi Note 9.

Design. Vidění červené (MI)

Každý nový telefon Redmi je dodáván se stále velmi xiaomi, ale mírně rafinovaným designem. Zde, s redmi notou 9s, jsme se přesunuli od obrazovky, kterou jsme viděli v předchozích generacích na nový displej „Dot Drop“. To zahrnuje malý výřez v horní části displeje pro fotoaparát selfie, zatímco reproduktor lze snadno vynechat na samém horní části displeje zasunutého do rámečku a ponechává vše ostatní zdarma pro obrazovku, obrazovku a další obrazovku.

A co je hodně obrazovky. V 6.67, víte, proč Xiaomi odkazuje na tento telefon redmi jako model „poznámky“. Ale i když je to na velké straně, samotný telefon není těžkopádný.

S působivým 91% poměrem obrazovky k tělu a vysokým aspektem 20: 9 je poznámka 9s pohodlná v jedné ruce, pokud je trochu obtížné dosáhnout palce přímo přes obrazovku a provozovat se bez uchýlení se ke dvěma rukama.

Je to také na těžké straně 209 g, což je díky velkorysé baterii uvnitř, ale přiměřeně štíhlé 8.8 mm podvozek a zaoblené okraje vzadu pomáhají udržovat věci zvládnutelné.

Velké tělo kombinované s kluzkým povrchem může znamenat, že je pravděpodobnější, že z vašeho přilnavosti spadne, ale ochranná gorilská sklo 5 jde dlouhou cestu před poškozením. V krabici je také dodáván jasný silikonový pouzdro, které pomůže odvrátit některé z otisků prstů, které přitahuje tělo zrcadlového povrchu.

Mezi zadním panelem s vysokým leskem a matným plastovým rámem je mírně zvláštní kontrast. Nejsme si jisti, zda se nám to líbí nebo nelíbí. To je zajímavé.

Samotná obrazovka je obtížné zavinit, spousta jasných pod přímým slunečním světlem, přičemž Xiaomi si nárokuje hodnocení 450 nits. Barvy jsou realistické, úhly sledování jsou dobré a rozlišení celého HD je ostré. Ale chybí nám Vibrance a Deep Blacks of OLED, že vidíte vyšší řadu Xiaomi, s tímto modelem místo toho pomocí panelu IPS.

Všimněte si, že se jedná o panel 60 Hz, zatímco Realme 6 je v současné době nejlevnějším telefonem, který podporuje rychlejší obnovovací frekvenci 90 Hz. Mnoho dnešních vlajkových lodí nyní specifikuje 120 Hz. (Přečtěte si více o tom, co to znamená.)

Design celkově je příjemný a obzvláště se nám líbí Aurora Blue Finish v našem vzorku recenze. Redmi Note 9S je také k dispozici v ledovcové bílé a mezihvězdné šedé.

Existuje několik pěkných doteků navíc, které jsou stále vzácnější na dražších telefonech, od IR blasteru nahoře až po vyhrazené 3.5mm konektor pro sluchátka na dně, což znamená, že pokud chcete něco osobnějšího, než vystřelit zvuk z mono reproduktoru telefonu, můžete současně nabíjet redmi a poslouchat hudbu, aniž byste se museli hádat kolem adaptérů.

Zvláštní zmínku si také zaslouží také zásobník SIM pro nakládání slotů vlevo, a to nejen schopné ubytovat jak kartu microSD (až 512 GB), tak dva nano-SIM, aniž by vás přinutily vybrat si mezi dalším úložištěm a druhým telefonním číslem. ale oba tyto sloty SIM podporují 4G.

V tom, Redmi Note 9S nepodporuje 5G sítě a NFC pro provádění mobilních plateb také chybí, ale všechny ostatní základny pro připojení jsou pokryty dvojím pásma 802.11ac Wi-Fi s 2 × 2 MIMO, GPS a Bluetooth 5.0. Pokud chcete NFC, možná budete chtít místo toho zvážit Realme 6 nebo Redmi Note 8t, což jsou dva velmi blízcí konkurenti.

Zatímco senzory otisků prstů otisků prstů jsou všemi rozsahem pro smartphony vyšší v potravinovém řetězci a stále více se vplíží do levnějších modelů, Redmi Note 9s má místo toho zabudovaný senzor na tlačítko napájení-něco, co jsme poprvé viděli v Sony Xperia čára.

Ve skutečnosti se nám toto umístění opravdu líbí, pravděpodobně více, než když se objeví na displeji, protože je to jen tak přirozená akce pro vyzvednutí telefonu a stisknutím tlačítka napájení pro probuzení obrazovky a aniž byste si uvědomili, že ji odemknete A připraven jít. Snadný.

Ale pro vše, co milujeme o designu Redmi Note 9S, existuje jeden prvek, který je obtížné přehlédnout, a to je robustní čtvercový modul square-Lens Camera vyčnívající vzadu. Možná, kdyby byl telefon také černý, může to méně, ale podle našeho názoru to opravdu snižuje celkový design.

To, že je centrálně umístěno, je dobrá věc pro stabilitu při používání telefonu na rovném povrchu, jako je stůl, ale my preferujeme vzhled svislé sestavy vlevo nahoře na obou Realme 6 a Redmi Note 8t.

Baterie. páni

Klíčovým prodejním bodem tohoto telefonu je pravděpodobně jeho baterie. Jedná se o masivní buňku 5 020 mAh a vzhledem k hardwaru rozpočtu do střední třídy v tomto telefonu vám může snadno vydržet až dva dny, v závislosti na vašem použití.

Pokud jste někdo, kdo vždy vyzvedával váš telefon, zajistí to alespoň celý den, od okamžiku, kdy se probudíte do doby, kdy zavřete oči v noci.

Redmi Note 9s ve skutečnosti zaznamenala nejdelší výdrž baterie, jakou jsme kdy viděli v testu baterie Geekbench 4, se skóre 15 hodin 3 minuty. Je to spíše syntetický měřítko než testování v reálném světě, ale toto skóre je neuvěřitelné.

Jedná se však o rozpočtový telefon, takže postrádá bezdrátové, reverzní bezdrátové a super rychlé kabelové nabíjení některých více prémiových modelů. Zatímco Realme 6 může podporovat až do 30 W kabelového nabíjení, tato redmi poznámka 9s se maximalizuje na 18w. což je spravedlivé, je stále hodně rychlé.

V krabici získáte rychlejší 22.5W nabíječka, která se cítí, jako by to měla být dobrá věc, ale ve skutečnosti to zapůsobí, pouze pokud máte jiný gadget schopný přijmout tento rychlejší vstup.

Pomocí dodané nabíječky se nám podařilo získat 36% nabíjení za 30 minut, což je významné, když vezmete v úvahu vysokou kapacitu baterie. Nemějte však to, že v krabici přišla evropská dvoukolíková zástrčka, takže jsme pro testování museli použít tříkolový adaptér s ním.

Výkon. děrování

Redmi Note 9s Xiaomi může být rozpočtový telefon, ale jeho výkon je rozhodně střední rozsah-rychlejší než podobné jako Google Pixel 3A a Samsung Galaxy A70, pokud nedosáhne Galaxy S10 Lite.

Jeho specifikace na papíře naznačují, že by měla sedět někde mezi Realme 6 a Realme 6 Pro, se stejným 4 GB přidělením paměti jako standardní model (alespoň v našem vzorku recenze-je také k dispozici s 6 GB), ale 2.3GHz Qualcomm Snapdragon 720G procesor Pro.

Podivně, v testu výkonu zpracování Geekbench 5 to překonalo oba modely, ale ne natolik, že byste mohli skutečně vnímat rozdíl ve skutečném světě. Přesto to fungovalo méně dobře ve starším testu Geekbench 4, takže jsou to opravdu houpačky a kruhové objezdy, a jen ukazuje, kolik byste se měli spoléhat na syntetické benchmarky.

V našem vlastním testovacím výkonu v reálném světě byl bezchybný, a ačkoli to je nějaký způsob, jak to mimo špičkové modely, které stojí čtyřikrát nebo pětkrát, příležitostní uživatelé se nebudou cítit, jako by obětovali nic.

Když se navigujete kolem telefonu, můžete zjistit, že Xiaomi také upgradoval haptický motor zpětné vazby (vibrace), díky čemuž se cítí citlivější.

Grafické testy využívající GFXBench ukázaly všechny tři telefony do značné míry na par. Úplné výsledky můžete vidět ve výše uvedeném grafu.

Fotografie s kamerami. Quad Squad

Xiaomi nakupuje myšlenku, že zákazníci jsou snadno ovlivněni jak počtem objektivů kamery, tak počtem nabízených megapixelů. Tento rozpočtový telefon má na přední straně fotoaparát 16MP selfie a stává se plně splaceným členem Quad Squad se čtyřmi čočkami zadní kamery.

Hlavní hlava je zde objektiv 48 MP, ale nepředpokládejte, že všechny čtyři jsou tak vysoce hodnoceny. K dispozici je také 8MP ultra široký objektiv, 5MP makro kamera a senzor hloubky 2MP. Takže je to v podstatě stejný fotoaparát jako na redmi poznámce 8t, ale s upgradovaným makro objektivem.

Stejně jako u mnoha svých vysokomegapixelových telefonů používá Xiaomi pixel binning ke kombinování informací ze čtyř jednotlivých pixelů do jednoho super pixelu, takže výsledné záběry jsou ve skutečnosti 12 MP. Pokud je neplánujete, budete je držet na billboardu, bude to spousta. Pokud opravdu chcete masivní fotografie, existuje režim střelby 48MP, ale očekávejte mnohem nižší kvalitu výsledků.

Jak můžete vidět z níže uvedené prezentace fotografie (kliknutím na obrázek procházejte některými z našich zkušebních výstřelů), obrázky nařízené na pěkný světlý, slunečný den na první pohled dopadnou docela dobře. Barvy jsou obecně realistické, pokud se dotek příliš nasycený, ale je to pouze tehdy, když se ve vás přiblížíte, že obrázky jsou ve skutečnosti poněkud zrnité a ne ostré přímo na okraje.

Aplikace fotoaparátu se obecně snadno používá a můžete vyměnit mezi standardní fotografií, výše uvedeným 48MP, portrétem, noc, panorama a profesionály, ale to je kamera AI, obecná myšlenka je namířit a natočit natáčení a natočit. Pokud jste horlivý fotograf, nebudete tento telefonní fotoaparát milovat, ale pro většinu lidí to bude snadno stačit. a zejména za tuto cenu.

Fotoaparát může také natočit 4K video na 30 snímků za sekundu a podporuje stabilizaci obrazu. Kromě výchozího režimu videa jsou režimy natáčení zpomaleného pohybu a krátkého videa.

Software. vy a Miui

Jako dlouhodobý uživatel Xiaomi se pro mě rozhraní MiUi stalo tak známým, že sotva zamrkávám jeho rozdíly ve srovnání se standardem Android. Faktem je, že Miui je Android, ale s vlastním rozhraním, které jsme přišli preferovat. Redmi Note 9S provozuje nejnovější OS MIUI 11, který je založen na Androidu 10.

Je spravedlivé říci, že se v posledních letech k sobě přiblížili mnohem blíže, ale přesto jednou z prvních věcí, které si na MiUi všimnete. O nejnovější verzi MIUI 11 se říká, že obsahuje možnost pro zásuvku aplikací, ale nebyla k dispozici na tomto vzorku recenze, spuštěna MIUI 11.0.6.

Zdá se, že většina vlastních rozhraní Android zaujme tento přístup, a pokud jste někdy použili iPhone, můžete jej dokonce upřednostňovat. Toto nastavení jistě zmenší pravděpodobnost, že jste skončili se stovkami aplikací, které jste nainstalovali, a zapomněli na pohřbeny někde hluboko v zásobníku aplikace.

Existují také určité rozdíly v rozvržení nabídky Nastavení (vyhledávací lišta usnadňuje nalezení toho, co potřebujete), ale ve skutečnosti je hlavní rozdíl v předinstalovaných aplikacích a další funkčnost, kterou nabízí MIUI.

Najdete vlastní aplikace Xiaomi pro věci, jako jsou témata, zabezpečení, čistší, hudba, video, poznámky, počasí, mistry MI, komunita MI a další. Toto není bloatware, ale možná se rozhodnete, že nejsou pro vás. A to je v pořádku, prostě je nepoužívejte. Držte je všechny do složky, aby se vám nedostaly do cesty. Opravdu se nemusíte starat o úložný prostor, který konzumují, s standardem 64 GB a 128 GB jako možnost.

Miui Global ROM podporuje plné služby Google, včetně Google Play Out of the Box, takže je snadné nainstalovat všechny aplikace, které chcete použít. Neměli jsme žádné problémy s kompatibilitou a ve skutečnosti jsme považovali MiUi snadnější používat pro správu takových věcí, jako jsou povolení k aplikaci. Panel Google Discover, přejetím přejetím zleva z domovské obrazovky, lze také zapnout a vypnout.

Miui opravdu přichází do sebe, když přijdete k věcem, jako jsou duální aplikace a druhý prostor, což vám umožní spustit dva samostatné instance jakékoli aplikace nainstalované v telefonu (velmi užitečné, pokud používáte dva Sims), nebo na Cordon Off A Section telefonu pro zastrčení aplikací a médií mimo dohled.

Pokud bojujete s velikostí displeje, můžete také přistupovat k jednoručnímu režimu nebo rychlému kouli, obě dlouhodobé komponenty MIUI. Bývalý se zmenšuje po tappable oblasti displeje, aby vše snadno dosáhl palce, a ten druhý poskytuje snadný přístup k častým funkcím.

Pokud však opravdu chcete oslavit naprostou velikost této obrazovky, můžete také skrýt navigační tlačítka na obrazovce a najít cestu prostřednictvím operačního systému pomocí pouze gest.

Redmi Note 9S také těží z tmavého režimu v celém systému Miui 11 a můžete zapnout rychlé odpovědi, které vám umožní přímo reagovat na zprávy v rozbalovacím rozbalováním oznámení. Něco, co zde v tomto rozpočtovém modelu chybí, je však funkce vždy zapnuto, ale.

Jsou rozpočtové telefony lepší než tohle?

Dokonce i pro někoho, kdo rutinně kontroluje čínské chytré telefony, je stále obtížné pochopit, kolik telefonu můžete získat za tak málo peněz. doslova a obrazně.

Vraťte se zpět jen několik let a nákup rozpočtového telefonu by vyžadoval kompromis někde ve své specifikaci, ať už je to ve výkonu nebo designu, fotografii nebo baterie. Naše nejtvrdší kritika redmi poznámky 9s je, že postrádá NFC (což je vlastně docela nepříjemné, pokud doufáte, že ji použijete pro mobilní platby).

Tento telefon není bezchybný, ale za relativně malé množství peněz Xiaomi sestavil sluchátko, které se může pochlubit stylovým, prémiovým designem, dostatek energie pro každodenní úkoly, přiměřeně slušnou kameru a dlouhodobá baterie. Je tedy zajímavé, že redmi poznámka 9s je pouze druhým nejlepším rozpočtovým telefonem, který zdodává dveře testovacího centra Tech Advisor.

Rozhodnutí společnosti Realme o masivně podceňování své rozpočtové linie v žádném případě neodrazuje od úžasného balíčku nabízeného nejlepším levným telefonem Xiaomi, který jsme dosud viděli. Bez ohledu na to je obtížné ignorovat to, co získáte od společnosti Realme za jen trochu navíc hotovost. a vlastně, když Xiaomi Redmi Note 9S oficiálně prodává ve Velké Británii, je pravděpodobné, že se tabulky otočí a budou to stát £ 30 více než řídí 6.

Je-li problém Redmi nedostatek NFC problémem, má to Realme-spolu s rychlejším obnovovací frekvencí 90 Hz, vyšším hodnoceným 64MP kamerou, rychlejším 30W kabelovým nabíjením a hezčí design, který je více v souladu s redmi notou 8T. Pokud je vaše primární zájem, budete stále dávat přednost poznámce 9s, pokud je výdrž baterie.

Kde koupit Xiaomi Redmi Note 9s

Přestože Xiaomi potvrdil, že do Velké Británie a Evropy přijde redmi poznámka 9, v současné době je k dispozici předobjednat pouze v Evropě a Spojené království stále čeká na datum prodeje a ceny. Jak je tomu často u spuštění telefonu Xiaomi, mohli bychom být na dlouhé čekání.

Pokud má evropské ceny co projít, měli bychom se podívat na 64 GB modelu a 279 GBP za 128 GB. Tyto telefony budou v Evropě prodávat za 249 a 279 EUR.

Ale nemusíte tolik platit a nemusíte čekat.

Je možné koupit redmi poznámku 9s z mimo Velké Británie a provést významné úspory v tom. GearBest uvádí modely 64 GB a 128 GB za 179 GBP.58 a 204 GBP.18, ale kuponové kódy snižují je na 171 GBP.38 a 187 GBP.78, dokonce i nejlepší možnost o 30 £ levnější než 219 liber Realme 6.

Použijte Gbredmin9S123 pro model 64 GB a GBNOTE9S456 pro 128 GB, ale uvědomte si, že tyto kódy budou fungovat pouze pro zákazníky ve Velké Británii. Kliknutím sem zakoupíte Xiaomi Redmi Note 9s od GearBest.

Jedná se o globální verze redmi poznámky 9s a přicházejí předinstalované s plnými službami Google a operačním systémem v anglickém jazyce mimo krabici. Důrazně vám doporučujeme za nákup čínských ROM verzí, které budou pravděpodobně uvedeny na nižší.

Úlovek při nákupu z čínských webů, jako je Gearbest. To se počítá na 20% jakékoli hodnoty vytištěno na vaší přepravě papírování. Přesto Redmi Note 9S nabízí fenomenální hodnotu.

Závěr

Redmi Note 9S (aka Redmi Note 9 Pro v Indii) by mohla mít svůj hrom ukradeno stejně úžasným Realmeem 6, ale zůstává jedním z nejlepších rozpočtových telefonů, které jsme viděli. Jedná se o fantastický telefon za méně než 200 liber, skutečný všestranný s slušným výkonem a kamerami, stejně jako výdrž baterie ohromující mysl. Redmi zaznamenal nejdelší dobu v testu výdrže baterie Geekbench 4, který jsme dosud viděli.

Nejsme fanoušci modulu zadní kamery a nedostatek NFC je nečekaná škoda, ale ty niggly stranou zatrhnou všechny naše políčka v tomto cenovém bodě.

V další aktualizaci bychom rádi viděli hydroizolaci (Redmi Note 9s je pouze stříkající otof) a bezdrátové. nebo alespoň rychlejší kabelové. nabíjení, které se postupně vplíží do levnějších telefonů. Abychom skutečně převzali Realme, potřebuje také displej 90 Hz. Ale prozatím je to skvělý příklad toho, že není moc dobře vynaloženo mnoho peněz.

recenze, redmi, note, patience, ctnost, xiaomi

Související příběhy pro další čtení

 • Nejlepší rozpočtové telefonní nabídky
 • Nejlepší nabídky Xiaomi
 • Nejlepší nabídky pouze SIM
 • Nejlepší telefonní síť
 • Všechny recenze chytrých telefonů
 • Nejlepší rozpočtové telefony
 • Nejlepší telefony o životnosti baterie
 • Nejlepší čínské telefony
 • Nejlepší rozpočet čínské telefony
 • Nejlepší telefony s duálním SIM
 • Nejlepší telefony Xiaomi
 • Jak testujeme chytré telefony
 • Nejlepší nové telefony přicházejí brzy

brejle

Xiaomi Redmi Note 9S: Specifikace

 • 6.67in Full-HD (2400 × 1080, 20: 9) IPS DOT displej, 91% poměr obrazovky k tělu, 450nity jas
 • MiUi 11.0.6
 • 2.3GHz Qualcomm Snapdragon 720G Processor (8nm)
 • 5. generace Qualcomm AI Engine
 • Adreno 618 GPU
 • 4 GB/6GB RAM
 • Úložiště 64 GB/128 GB s podporou microSD do 512 GB
 • Dual-band 802.11a/b/g/n/ac wi-fi s 2 × 2 mimo
 • DUAL-4G NANO-SIM
 • Bluetooth 5.0
 • GPS
 • Kamera AI Quad-Lens: 48MP (f/1.79, 1.6um super pixel 4-in-1) 8MP ultra široký (f/2.2, 1.12UM) 5MP makro (AF 2-10cm) 2MP hloubkový senzor (1.75UM), 4K Video @30fps
 • 16MP Punch-Hole AI Selfie Camera
 • 3.5mm konektor pro sluchátka
 • Ir Blaster
 • Senzor otisků prstů zabudovaný do tlačítka napájení na boku
 • USB-C
 • 5020Mah nevysvětlitelná baterie
 • 18 W Rychlé nabíjení (22.5W Fast nabíječka v krabici)
 • 165.8 × 76.7 × 8.8 mm
 • 209G
| Denial of responsibility | Contacts |RSS