Recenze Samsung Galaxy A90 5G. Samsung Galaxy A90 5G

Recenze Samsung Galaxy A90 5G

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte prostřednictvím jednoho z našich přidružených odkazů, můžeme vám získat přidruženou komisi bez dalších nákladů.

Galaxy A90 5G je alternativou pro cenu SAMSUng k ceně k jejich sestavě Galaxy S a Note, zatímco stále nabízí vysoce kvalitní sestavení a 5G připojení. Navzdory tomu se A90 5G stále cítí jako vlajková loď v mé ruce a dokonce má specifikace, aby vypadaly jako jeden, s procesorem Snapdragon 855 a 6 GB RAM. takže je to přinejmenším rozhodně zajímavý smartphone, přinejmenším.

Recenze videa

Displej má výřez slzy pro kameru směřující přední. Tloušťka rámečku je stejná kolem celého displeje, s jen trochu navíc na spodní bradě zařízení, která dává přední části zařízení příjemný jednotný vzhled.

Čtečka otisků prstů je také na přední straně, umístěná pod displejem, ačkoli to není ultrazvukový skener otisků prstů, který byl zaveden s řadou Galaxy S10 v březnu 2019, je to optický senzor otisků prstů, já bych to byl jeden z způsobů že Samsung dokázal udržovat prémiové pocity, ale také udržet cenu dolů.

Sklo, které převrátí přes zařízení, má zajímavý design s reflexním holografickým efektem. Design se mi docela líbí, protože je to něco jiného a myslím si, že bílé sklo vypadá skvěle, ale to je spíše s osobním vkusem.

Okraje křivky zadního skla dovnitř, ale na rozdíl od předchozích zařízení Samsung, na které jsem se podíval, je přední sklo ploché, což může pomoci snížit náhodné kohoutky podél okraje zařízení. Zadní část zařízení je také domovem pole Triple Camera, které je umístěno v rámci skromného rána kamery podél blesku kamery.

Pokud jde o fyzickou konektivitu, na dně je port USB typu-C pro nabíjení a použití Samsung Dex a slot pro kartu MicroSDXC na modelu 6 GB RAM, který je zabudován do zásobníku SIM karty nahoře. Pokud jste fanouškem kabelových uší, Samsung zahrnuje do krabice některé sluchátka USB typu-C, ale není nalezen žádný konektor pro sluchátka.

Několik dalších věcí, které jsem chtěl zmínit, jsou tlačítka napájení a hlasitosti na pravé straně a cítí se pěkně a kliky. Zařízení bohužel nemá hodnocení odolnosti vůči vodě IP, takže budete chtít tento telefon udržet daleko od tekutin.

Celkově se mi opravdu líbí design telefonu. vypadá to fantasticky a cítí se skvěle používat.

Zobrazit

A90 5G má 6.7palcový zaoblený displej s rozlišením 1080p, což mu dává hustotu pixelů 393ppi. Displej vypadá svěží, což má za následek ostrý text a snímky na obrazovce a je vysoký, což dává poměr stran 9:20, což vám umožňuje sledovat video 16: 9, aniž by se obával, že se kamera vyčnívá do výřezu.

Displej používá panel Super AMOLED, což má za následek fantastický kontrast s čistě černou a jasnou bílou barvou. Barvy jsou také dobře nasycené, a to může být dále upraveno v nastavení zařízení, pokud chcete živější vzhled, má displej také skvělé sledovací úhly při pohledu na telefon z úhlu.

Software

A90 5G lodě s Androidem 9.0 s jedním rozhraním Samsung One UI spuštěné přes horní část, ale zařízení lze upgradovat na Android 10 tak, aby obsahovalo nejnovější funkce Android a One UI 2.0. Jedno uživatelské rozhraní je příjemné rozhraní, které je k použití, protože je intuitivní a snadno se naviguje.

Zařízení zahrnuje mnoho předinstalovaných aplikací, což může být nevýhodou, protože to znamená, že zařízení může zahrnovat spoustu softwaru, který byste nemohli mít v úmyslu použít. Existují předinstalované aplikace nejen z Samsung, ale také Microsoft a Google. některé z nich se překrývají ve funkcích.

Zahrnuto je také zařízení Samsung Samsung Dex, což vám umožní používat telefon s rozhraním na plochu, když jej připojíte do monitoru. může to být docela užitečné, pokud dostáváte telefon do práce.

Zjistil jsem, že potřebuji udělat 3 samostatné aktualizace, než byl A90 5G plně aktuální, což jsem považoval za trochu zvláštní, ale po dokončení ne obrovský problém. Celkově je softwarový zážitek na zařízení velmi příjemný a tekutý.

Výkon

A90 5G má spoustu výkonu, aby poskytoval příjemný a hladký uživatelský zážitek, který nabízí dobrý výkon pomocí zařízení s procesorem Snapdragon 855 a 6 GB nebo 8 GB RAM, který poskytne nejen úzkostlivý výkon, ale také spoustu RAM pro tekuté multitasking.

Aplikace se rychle načítají a obecný výkon je elegantní a plynulý. Nejsem příliš mobilní hráč, ale našel jsem 3D tituly, jako jsou skutečné závody, aby dobře fungovaly s rozumnou kvalitou grafiky a responzivním výkonem.

Pokud jste fanouškem benchmarků, A90 5G funguje příznivě. Spuštění benchmarku CPU GeekBench 5, zařízení skóre jediné základní skóre 714 a vícejádrové skóre 2604, které se staví do souladu s dražší vlajkovou lodí Galaxy S20.

Pokud jde o bezdrátové připojení, zařízení podporuje NFC, takže můžete provádět bezkontaktní platby s Samsung Pay, AC Wi-Fi, Bluetooth 5.0 a samozřejmě mobilní 5G konektivita, kterou jsem bohužel nebyl schopen vyzkoušet, protože nejsem v oblasti pokrytí 5G.

Zařízení podporuje několik různých biometrických metod odblokování. Rozpoznání obličeje je podporováno, ale bohužel používá pouze kameru směřující přední část-takže je méně bezpečný než infračervený systém rozpoznávání obličeje, takže jsem používal optickou čtečku otisků prstů pod displejem. Čtečka otisků prstů reaguje, i když může být občas temperamentní a lze jej použít, když zařízení spí. zařízení nemusí být probuzeno pomocí tlačítka napájení.

Pokud nepoužíváte sluchátka, pravděpodobně budete používat vestavěný reproduktor A90 5G. Reproduktor zní dobře pro sledování videí na YouTube nebo televizních pořadech, ale při poslechu hudby je zážitek z poslechu trochu plechovka. Reproduktor pracuje po boku sluchátka, aby poskytl zvuk, o kterém si myslím, že je více pohlcující, ale na spodním konci je trochu chybějící.

Fotoaparát

Kamery na A90 5G fungují dobře a poskytují dobře vylučované obrázky, které jsou ostré s dobrým množstvím detailů. Zařízení je vybaveno 48-megapixelovým senzorem na zádech pro zachycení obrázků velkého rozlišení, ale pro uložení místa je nastaveno na zachycení 12megapixelového obrazu z krabice.

Pro fotografování krajiny odvede zařízení dobrou práci při vystavení jasné obloze i tmavší zemi. zajištění toho, že budete moci vidět detaily v obou částech fotografie. Je to díky funkčnosti HDR, která je zabudována do aplikace kamery, a určí, zda je třeba pořídit fotografii HDR, aniž byste se o to museli starat.

Vzorky fotoaparátu krajiny

Nasycení barev a kvality barev na fotografiích vypadá dobře, živě, ale neosvědčené. Nevšiml jsem si, že kamera se snaží zjistit správnou, zatímco zůstatek. což je dobré znamení.

A90 5G má také dva další senzory fotoaparátu na zádech, 8megapixelový ultrawide kameru a 5-megapixelový senzor pro použití režimu „Live Focus“ v aplikaci fotoaparátu. Jsem velkým fanouškem ultrawide objektivu a podaří se mu přidat značné množství zorného pole při použití, takže to může být užitečné pro získání tohoto výstřelu velkého předmětu nebo pro experimentování s.

Živé zaostření a vzorky ultrawide kamery

Hloubkový senzor dělá dobrou práci při zajišťování efektivního režimu živého zaostření, vzhledem k tomu, že je to pouze 5 megapixelů. Zjistil jsem, že to bylo schopné vhodně izolovat předmět od pozadí. Bylo to nejúčinnější s portréty, ale lze jej také použít pro jakýkoli objekt. vyzkoušel jsem to na některých květech a fungovalo to docela dobře a lze jej použít s různými efekty na pozadí. Někdy by okraje vypadaly trochu jemně mezi popředí a pozadí, ale celkově by to udělalo dobrou práci.

Fotoaparát směřující vpředu funguje stejně dobře jako kamera směřující dozadu. Podobně, pro kameru směřující dozadu má senzor senzor 32 megapixelů, který ve výchozím nastavení pořizuje 12-megapixelové fotografie, aby ušetřil v prostoru. Zajímavé je, že tato kamera má také ultrawide režim, který jednoduše snižuje plodinu, kterou aplikace kamery představí, nejsem si jistý, proč je to funkce, protože se zdá trochu zbytečná.

Vzorky kamery vpředu

Živé zaměření je také podporováno kamerou směřující přední stranou, ačkoli to nefunguje tak dobře kvůli nedostatku hloubkového senzoru, což má za následek měkčí hrany a halo kolem vašeho předmětu-zadní kamera s hloubkovým senzorem je určitě cesta jít, pokud chcete pěkné rozostření pozadí.

Zařízení může také natočit až 4k 30fps video. Uvízl jsem se střelbou 1080p 30fps, protože umožňuje, aby došlo k stabilizaci obrazu, aby pomohla zachytit hladší video, které je o něco méně roztřesené.

Samotná aplikace kamery obsahuje několik dalších režimů, jako je noc, zpomalený pohyb a profesionál. abychom jmenovali alespoň některé. Režim pro bohužel má podvádějící jméno, protože dává větší kontrolu nad nastavením fotoaparátu, ale ne plnou kontrolu-takže pokud chcete ručně nastavit rychlost závěrky, budete potřebovat aplikaci třetí strany.

baterie

A90 5G sportuje podstatně velkou baterii 4500 mAh, která byla schopna poskytnout dostatek energie pro používání zařízení po celý den. Hlavně jsem používal aplikace sociálních médií jako. Instagram a Messenger, stejně jako e.mail a Spotify s některými příležitostnými video sledováním na YouTube a zařízení bylo schopno pokračovat bez problémů.

V závislosti na vašem použití a aplikacích, které používáte každý den, byste měli být schopni jej snadno provést prostřednictvím denního využití se zařízením, možná i dvěma, než jej budete muset znovu nabít.

Ačkoli zařízení nepodporuje bezdrátové nabíjení, což je ostuda, je podporováno rychlé nabíjení. Můžete použít rychlou nabíječku 25 W k rychlému nabití zařízení.

Závěr

Galaxy A90 5G společnosti Samsung je přesvědčivá nabídka, která dokáže podkopat vlajkovou loď a zároveň nabízí mnoho vybavení, které byste očekávali, ale v dostupnějším balíčku. Pokud chcete použít připojení 5G a jste v oblasti, která podporuje, ale nechcete utrácet peníze za špičkovou vlajkovou loď, střední řada A90 5G je skvělá volba.

Tato recenze byla možná díky Vodafone UK. Galaxy A90 5G si můžete koupit od Vodafone nebo na Amazonu.

Recenze Samsung Galaxy A90 5G

Galaxy A90 5G je alternativou k jejich zařízení Galaxy S Samsung, která je vhodnější pro cenu, přičemž stále nabízí vysoce kvalitní sestavení a 5G připojení.

Galaxy A90 5G je alternativou k jejich zařízení Galaxy S Samsung, která je vhodnější pro cenu, přičemž stále nabízí vysoce kvalitní sestavení a 5G připojení.

Samsung Galaxy A90 5G Recenze smartphonu. Řezání rohů pro 5G

Super-rychlý internet pro všechny? Vize Samsung Galaxy A90 5G dělá smartphony s podporou 5G levnější. Při MSRP ve výši 749 EUR (~ 831) není zdaleka rozpočtový smartphone, nicméně, ale. V naší recenzi určíme, zda je cena odůvodněná.

Florian Schmitt. Florian Schmitt (přeloženo Mariusem.), Zveřejněno 12/09/2019

Série Samsung’s Galaxy A obsahuje vše od rozpočtu po špičkové chytré telefony. Galaxy A90 5G je nová vlajková loď a pravděpodobně jedním z nejlevnějších způsobů, jak využít nové sítě 5G. Nabízí také další funkce, které uživatelé očekávají od smartphonu v tomto cenovém bodě, jako je dobrý fotoaparát s více optikou, rychlým úložištěm a dobrým výkonem. V této recenzi se snažíme zjistit, zda je schopen konkurovat jiným nejlepším chytrým telefonům.

Qualcomm Snapdragon 855 Qualcomm Adreno 640

6.70 palců 20: 9, 2400 x 1080 pixelů 393 PPI, kapacitní dotyková obrazovka, super AMOLED, zářez WaterDrop, lesklý: Ano

1 USB 3.0/3.1 Gen1, zvukové připojení: USB typu-C, čtečka karet: microSD až 512 GB, 1 čtečka otisků prstů, NFC, senzor jasu, senzory: akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení, kompas, USB-C, USB-C, USB-C, USB-C, USB-C

802.11 A/B/G/N/AC (A/B/G/N = Wi-Fi 4/AC = Wi-Fi 5/), Bluetooth 5.0, 2G (850/900/1900/1900), 3G (B1/B2/B4/B5/B8), 4G (B1/B2/B3/B4/B5/ B7/B8/B12/B13/B17/B20/B26/B28/B38/B40/B41/B66), 5G (N78), Dual SIM, LTE, 5G, GPS, GPS

Primární kamera: 48 MPIX f/2.0, detekce fáze AF, LED blesk, video @2160p/30fps, rotuvatelná (kamera 1); 8.0MP, f/2.2, širokoúhlý objektiv (kamera 2); 5.0MP, f/2.2, hloubka pole (kamera 3) Sekundární kamera: 32 MPIX f/2.0

Reproduktory: Mono reproduktor na spodním okraji, klávesnice: virtuální klávesnice, rychlá nabíječka, kabel USB typu-C, náhlavní soupravu, nástroj SIM, záruka 24 měsíců, hodnota SAR: 0,377 W/kg (hlava), 1 547 W/kg ( tělo); Stáhněte si LTE: až 2 Gbit/s, Upload LTE: až 316 Mbit/s; Stáhnout 5G: Až 5 Gbit/s. bez fanoušků

Poznámka: Výrobce může používat komponenty od různých dodavatelů, včetně zobrazovacích panelů, disků nebo paměťových tyčinek s podobnými specifikacemi.

Práce pro notebookcheck jste techie, který ví, jak psát? Poté se připojte k našemu týmu! Chtěla:. Specializovaný novinový spisovatel. Spisovatel časopisu. Detaily překladatele (de)

Konkurenční zařízení

Průzkum se připojte k našemu průzkumu spokojenosti podpory 2023: Chceme slyšet o vašich zkušenostech! Zúčastněte se zde

Pouzdro. Velké a ergonomické

Při 206 gramech není Galaxy A90 příliš těžký pro to, že je tak velký smartphone: 6.7palcový displej a malý zářez WaterDrop umožňují hodně prostoru obrazovky. Slabě třpytivé pruhy na zádech vytvářejí lehké odrazy, díky nimž je případ, který je k dispozici v černé nebo bílé, vypadají zajímavěji.

Zatímco Galaxy A90 5G leží dobře v ruce, je to kvůli jeho velikosti poměrně nepraktické pro malé ruce. Knocking na zadní straně Galaxy A90 vytváří nudný zvuk, který přesně nepřispívá k jinak vysoce kvalitnímu dojmu zařízení. Podobně může být zadní část zařízení mírně depresivní. Telefon Samsung je však celkově dobře postaven a má pěkně zaoblené hrany a malé vůle.

Připojení. Galaxy A90 s microSD

S 6 GB RAM a 128 GB je konfigurace paměti v pořádku pro tento cenový bod, i když The OnePlus 7t Pro nabízí více v obou ohledech a dokonce i Galaxy A80, která výrazně klesla v ceně, alespoň nabízí více RAM. To ukazuje, že Samsung prořízl některé rohy, aby do rozpočtu vešel 5G modem. Přesto existuje UFS 3.0 paměť, která zaručuje rychlé čtení a zápis.

Čtečka karty microSD dále podporuje karty ve formátu exfat, i když vložení karty microSD snižuje počet dostupných slotů SIM karty na jedno.

Existuje také certifikace DRM, která umožňuje smartphonu streamovat obsah v plném HD. Samsung také zahrnuje balíček Knox, který obsahuje hardwarové a softwarové mechanismy pro ochranu uživatelských dat na smartphonu před neoprávněným přístupem.

Software. Oneui a propagační aplikace

Zařízení používá Samsung’s OneUI jako své uživatelské rozhraní. Software je dobře organizovaný, moderní a spíše intuitivní. Verze 1.5 je založeno na Androidu 9 a bezpečnostní záplaty se datují do 1. října 2019, což je v době testování poměrně nedávné.

Galaxy A90 5G přichází s různými aplikacemi, z nichž některé nelze odinstalovat, v závislosti na poskytovateli. Zatímco Samsung nezahrnuje mnoho svých vlastních aplikací, aplikace třetích stran, jako a Netflix. Nemohou být zcela odstraněny z úložiště a mohou být skryty pouze.

Komunikace a GPS. 5G jako trumfová karta

Vrcholem Galaxy A90 je samozřejmě její modem Qualcomm, který umožňuje 5G síťový přístup s rychlostmi stahování až 5 GB/s. Uživatelé budou samozřejmě také potřebovat vhodný internetový plán od svého dopravce a blízké rozhlasové věže 5G; V mnoha zemích není 5G dosud k dispozici po celém regionu. CNET hlásí velmi působivé rychlosti přenosu dat 5G v USA, i když je třeba poznamenat, že dosud není mnoho uživatelů, kteří musí sdílet šířku pásma sítě.

S Galaxy A90 je příjem uvnitř 4G sítí v městských oblastech dobrý, dokonce i uvnitř. Zatímco zde je zařízení teoreticky schopné stahování rychlosti až 2 GB/s, záleží také na počtu uživatelů, kteří jsou v síti v daném okamžiku aktivní v síti.

Galaxy A90 nepodporuje Wi-Fi 6 a rychlosti Wi-Fi pomocí našeho referenčního routeru Linksys Nighthawk AX12 jsou na úrovni, která není na rozdíl od jiných, podobně cenově dostupných chytrých telefonů.

recenze, samsung, galaxy

Zatímco smartphone nás těžko lokalizuje uvnitř, rychle nás lokalizuje venku s přesností do tří metrů. Stanovení naší pozice na mapách Google funguje dobře a kompas je poměrně přesný.

Náš test v reálném světě, jízda na kole s Galaxy A90 a Professional Navi Garmin Edge 520, ukazuje, že Galaxy A90 je velmi přesná a přestože se mírně zabloudí od skutečné trasy v malých uličkách ve starém městě, to se k němu vrací na průchodu mostu, kterou přesně sleduje. Galaxy A90 je tedy dobrou volbou pro navigační účely, i když jsou vyžadována relativně přesná data.

Telefonie a kvalita volání. Poněkud tlumený

OneUI zahrnuje vlastní telefonickou aplikaci Samsung, která je úhledně uspořádána do několika karet obsahujících nedávné hovory, kontakty v telefonu, klasickou vytáčenou podložku a oblíbená místa, na kterou lze přímo kontaktovat také.

Kvalita hovoru s sluchátkem je poněkud tlumená a zatímco hlasy jsou dobře zachyceny, uživatelé se budou muset ujistit, že nemluví příliš tiše. Totéž platí pro mikrofon při používání reproduktoru v režimu hands-free, i když zde náš konverzační partner zní mnohem lépe.

Kamery. Žádný nekonečně variabilní zoom

Hlavní kamera s rozlišením 48 megapixelů sedí na zádech a kombinuje čtyři pixely do jednoho, což zlepšuje množství zachyceného světla a výsledky na 12megapixelové obrázky. Je také možné zachytit 48 megapixelové obrázky. Kromě toho existuje širokoúhlý objektiv s rozlišením 8 megapixelů, který neumožňuje nekonečně variabilní optický zoom; Místo toho aplikace kamery přímo přepíná mezi optikou. Třetí senzor slouží výpočtu hloubky efektů pole v portrétech.

Obrázky krajiny svítí s slušně ostrými detaily a dobrým rozjasněním obrazu, i když obraz rostlin ukazuje znatelný nedostatek ostrosti, kterému by mohl zabránit stabilizátorem obrazu. Přesto je tento obrázek také dobře rozvíjený. V situacích s nízkým osvětlením mají obrázky velký dynamický rozsah a ostré detaily. Zatímco fotoaparát funguje dobře, chybí několik funkcí, jako je nekonečně proměnlivý zoom a optický stabilizátor obrazu.

Zatímco videa lze zaznamenat při rozlišení 4 kB, jsou omezena na 30 snímků za sekundu. Optika musí být také vybrána předem, protože přepínání mezi čočkami při nahrávání není podporováno. Osvětlení a autofokus jsou spolehlivé a relativně bezproblémové. Kvalita obrazu a úroveň detailů je uspokojivě vysoká.

Přední kamera má velkorysé rozlišení 32 megapixelů a ve výchozím nastavení zachycuje obrázky na 8 megapixelech, i když je k dispozici také maximální nastavení. Byli jsme spokojeni s kvalitou obrazu a osvětlením.

Vyberte scénu a navigujte na prvním obrázku. Jedno kliknutí Změní polohu na dotykové obrazovce. Jeden kliknutím na zvětšený obrázek Otevře originál v novém okně. První obrázek ukazuje škálovanou fotografii testovacího zařízení.

Samsung Galaxy A90 5G

Pokud chcete právě teď rychlosti 5g, měl by být Samsung A90 5G někde poblíž vrcholu vašeho užšího výběru. zvláště pokud jde o cenu a celkovou kvalitu designu.

Skóre uživatele

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Relativně levný smartphone 5g
 • Světlý displej
 • Dobrá úroveň výkonu
 • Dlouhá životnost baterie
 • Relativně přesné GPS
 • Rychlé úložiště
 • Čtečka karty microSD

Recenzentům se nelíbilo

 • Ne Wi-Fi 6
 • Displej non-HDR
 • Významné teplo při zatížení a škrcení
 • Průměrná kvalita hovoru
 • Fotoaparát nemá OIS (stabilizace optického obrazu)

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

Huawei Mate 20x 5G

Odborné recenze a hodnocení

Pokud chcete právě teď rychlosti 5g, měl by být Samsung A90 5G někde poblíž vrcholu vašeho užšího výběru. zvláště pokud jde o cenu a celkovou kvalitu designu.

Chcete rychlostní výhody 5G smartphonu bez vysokých nákladů na většinu telefonů připravených na 5G? Samsung Galaxy A90 5G je skvělá volba.Sdílí mnoho znaků svých špičkových konkurentů, jako je kamera, která pořizuje ostré a jasné fotografie.

Samsung Galaxy A90 5G je mírně nepříjemný telefon, který bude stárnout méně dobře než nejlepší Samsung. Jeho úkolem je učinit 5G trochu dostupnější, otevřít ji více lidem před příchozími technologiemi, které budou výrazně levnější 5G mobilů.

Dobrý smartphone pro 5G fanoušci, uživatelé, kteří chtějí 5G za dobrou cenu, se musí vzdát určitých funkcí. Zdá se, že se jedná o základní vhled z naší recenze Samsung Galaxy A90 5G. Na druhé straně zařízení také nabízí několik výhod oproti ostatním.

A90 5G se cítí jako vlajková loď ve většině způsobů, na kterých záleží. Úměrný design, rychlé specifikace a neuvěřitelný velký displej. A opomenutí většinou také dávají smysl. Bezdrátové nabíjení, hydroizolaci a zakřivené hrany jsou druhem pěkných chvění, které.

Samsung Galaxy A90 5G Single-SIM 128 GB 6.7palcový smartphone Android. Černá (britská verze) 669 GBP.00 Koupit nyní Samsung Galaxy A90 (5G) 128 GB/6GB RAM SM-A908B (pouze GSM, bez CDMA) Odemknuté smartphone Android Android. Mezinárodní verze (černá) 589.99 Koupit.

Na základě našich prvních dojmů je Samsung Galaxy A90 5G krásné zařízení a ten, který bychom vážně doporučili, aby někdo hledal smartphone 5G, by měl absolutně zvážit.Nabízí slavnou obrazovku (z toho, co jsme viděli), báječný solidní design a.

Samsung Galaxy A90 5G. 750 долларов Не зря

Není to úplně levné, ale pokud chcete skočit na rozjetý vůz 5G se Samsungem a nejste ochotni utratit velké peníze na poznámku 10 plus, pak by to mohlo být velmi dobře nejlepší nejlepší volbou.„Hands on Review“ je náš první dojem produktu.

Jak jsme již zdůraznili, Samsung se nezaměřuje na uživatele hledající prémii s Galaxy A90, ale místo toho se snaží poskytnout zážitek semi-flagship s 5G propojení za rozumnější cenu, pokud jde o 5G telefony, pokud jde o 5G telefony. Je to zdaleka.

Jako jeden z prvních cenově dostupných telefonů 5G tam není mnoho porovnat Samsung Galaxy A90 5G, ale jeho silný výkon a zobrazení naznačuje, že to není daleko od prémie.

recenze, samsung, galaxy

Od Techstage.DE 29. února 2020 83

Das Samsung Galaxy A90 5G IST EIN Tolles Smartphone. Positiv machen sich der Riesige Oled-Screen, Das Schicke Design, Die Ordentliche Kamera, Ausreichend Speicher und einfach ein gutes gesamtpaket inklusive 5g-konnektivitität bememerkbar. OBWOHL 5G.

Připojení.DE 20. ledna 2020 82

MIT DEM Galaxy A90 5G HAT SICH Samsung Für Den 2020 (Hoffentlich) Auch Hierzulande Bevorstehenden Großflächigeren 5G-Rollout Noch Breiter Aufgestellt. Dass sich der top-herausfororrer aus der preis-leistungsorientierten a-klasse am ende einige punkte.

Autor: počítač Bild 6. prosince 2019 78

Das Galaxy A90 5G IST Das bislang Teuerste Galaxy-Modell der A-Serie, Wartet Aber MIT Toller Verarbeitung, Großem oled-display und dem Sehr Schnellen prozessor Qualcomm Snapdragon 855 AUF. Technisch Gesehen Biettes také Nicht Nur Wegen der 5G-Technik.

Tecnoandroid.Je to 29. prosince 2019

IL 2019 CI Ha Regalato Grandi, Grandissime Sorprese Ed IL 2020 SAPRà PARE ALTRETTANTO. Fermiamoci, però, un Attimo ad elogiare I vincitori di quebo anno che volge al termine. Samsung, Che Torna Alla ribalta con la sua serie a ed s. Avm che kontinua a.

Inovativní telefon, který dává vašim zákazníkům sílu zažít nový způsob práce

A90 5G je prémiový pocit smartphonu, který nabízí inovace zaměřeným uživatelům dostupný nástroj, s nímž mohou prozkoumat blízké finanční prostředky.

Samsung Galaxy A90 má velký displej, vysoký výkon a 5G

Zapálit svět 5G a produktivitu na další úroveň.

Samsung Dex, který se objevil poprvé v sérii série Samsung, spojuje A90 5G s libovolným monitorem pomocí jediného kabelu pro zážitek podobný PC. Oživení práce na velké obrazovce a být multi-taskingovým guruem-vaši zákazníci mají nyní možnost dělat dvakrát tolik.

G připojení

Vaši zákazníci mohou zažít novou úroveň konektivity s příští generací inteligentního smartphonu pro podnikání.

A90 5G odemkne rychlejší rychlost dat s velmi nízkou latencí, což svým zákazníkům dává sílu stahovat velké dokumenty, streamovat videa a pracovat bez přerušení. Je to jejich brána k novému způsobu práce.

recenze, samsung, galaxy

Samsung Dex

Vaši zákazníci mohou zažít nové způsoby práce a být produktivnější.

Samsung Dex, která byla poprvé v seriálu Samsung série, spojuje A90 5G s monitorem s jedním kabelem pro zážitek podobný PC.

Vaši zákazníci mají přístup ke světu aplikací a dokumentů optimalizovaných tak, aby jim umožnili fungovat jako na PC.

Vaši zákazníci mohou stále používat každou funkci A90 5G, zatímco jsou připojeni k velké obrazovce.

Fotoaparát

Vaši zákazníci mohou s důvěrou zachytit každý detail.

A90 5G se může pochlubit trojnásobnou kamerou na profesionální úrovni proti stylovému geometrickému designu pouzdra plus 32MP přední kamera.

recenze, samsung, galaxy

Uživatelé mohou pořizovat ohromující portréty, zachytit poznámky na setkání.

S čočkami s vysokým rozlišením a ultralehkovým úhlem a senzory se slabým osvětlením, vaši zákazníci vždy dostávají přesné, omylné obrázky-dokonce i za slabého světla.

Displej Infinity-U

Vaši zákazníci mohou udělat více na cestách, s větší obrazovkou. Aktualizujte dokumenty v terénu nebo zkontrolujte jejich prezentaci připravenou na další schůzku.

6.7 ”Super AMOLED INFINITY-U na A90 5G umožňuje vašim zákazníkům pracovat bez přerušení.

Baterie a rychlý nabití

Váš zákazník si může užít sílu a rychlost, aby pokračoval. A90 5G jim pomáhá dosáhnout více. Pracujte na cestách, přepněte mezi aplikacemi a zobrazením dokumentů bez hledání nabíjecího bodu.

A90 5G je dostatečně výkonný, aby držel krok s nejrušnějším pracovním plánem. Dělají vaši zákazníci pracovat pozdě do noci? Rychlé nabíjení je rychle vrátí k plné síle. Nebo, pokud mají jen chvilku, mohou se dostat velmi převádějící, aby je provedli tímto voláním mimo hodinu.

Samsung Knox

A90 5G je chráněna společností Samsung Knox, bezpečnostní platforma Samsungu postavená z čipu.

Bez ohledu na to, kam vaši zákazníci jdou v tomto světě 5G, nebo co dělají, mohou si být jisti, že jejich data zůstávají v bezpečí s vynikající ochranou, která je snadno zvládnutelná.

Skener otisků prstů

Vaši zákazníci mohou s důvěrou pracovat s vědomím, že jejich telefon a data jsou plně chráněna. A90 5G má technologii skeneru otisků prstů na obrazovce, aby bylo jejich zařízení v bezpečí a jejich práci chránila.

Pokud vaši zákazníci opustí telefon ve vlaku při cestování mezi kanceláře. Vaši zákazníci se tedy nemusí starat o citlivá data spadající do nesprávných rukou.

Paměť

Vaši zákazníci s nimi mohou uchovávat základní soubory, kdekoli je potřebují. Když žonglují více projektů, není vždy snadné vědět, jaké soubory nebo dokumenty budou potřebovat po ruce. To není problém s A90 5G.

Může se pochlubit velkorysým vestavěným úložištěm-s možností přidat dalších 512 GB-váš zákazník bude mít dostatek místa pro slovní dokumenty, fotografie, prezentace PowerPoint nebo cokoli, co potřebují, aby zůstali produktivní.

Procesor

Vaši zákazníci mohou pracovat rychle a efektivně, s velmi rychlým telefonem.

A90 5G má výkonný procesor, který jim umožňuje hladce přepínat mezi úkoly, bez zpoždění nebo vyrovnávací paměti.

Vaši zákazníci tedy mohou zkontrolovat svůj deník, snadno číst e.maily a aktualizovat dokumenty. bez čekání na otevření aplikací. A se zvýšenou energetickou účinností funguje jejich telefon rychleji, aniž by na jejich baterii namáhal.

Samsung Galaxy A90 5G

Design 3D Glass | Kovový rám 164.8 x 76.4 x 8.4 mm | 206G

6.7 ″ FHD | 1080 x 2400 Super Amoled Infinity-U Display

Zadní kamera kamery | 48MP hlavní | Hloubka 5MP 8 MP Ultra Wide | Přední kamera 32MP

Procesor Octa-Core Snapdragon 885 | Single 2.84 GHz Triple 2.42 GHz | Quad 1.8 GHz

Paměť 6 GB | Vnitřní úložiště 128 GB

Napájení baterie 4 300 mAh

Další funkce sítě 5G | Skener otisků prstů na obrazovce Samsung Dex

| Denial of responsibility | Contacts |RSS