Recenze – Samsung Galaxy M33 5G: Spousta rozdílů. Samsung Galaxy M33 5G

Recenze. Samsung Galaxy M33 5G: Spousta rozdílů

Představujeme, nová Galaxy M33 5G společnosti Samsung. Tento telefon měl být exkluzivní pouze pro Indii, ale z nějakého důvodu je k dispozici v Malajsii výhradně prostřednictvím Lazady pouze. Udělali jsme další video ohledně našeho nákupního zážitku na Lazadě. proto to zkontrolujte v pravém horním rohu. Upřímně řečeno, nákupní zážitek byl rychlý a bezbolestný, ale bezpečný.

Ale toto video je o samotném telefonu. Co přináší Galaxy M33 5G ke stolu? No, zjistíme to dnes.

Pojďme projít všech 6 bodů smartphonu a zároveň zmínit Galaxy A33 5G, protože existuje docela mnoho rozdílů.

Design

Dobře, takže celkový tvar a velikost Galaxy M33 5G je docela podobný Galaxy A33, kterou jsme přezkoumali dříve, takže nemůžeme znovu použít příslušenství na těchto dvou telefonech.

Dostali jsme zelenou barvu Galaxy M33 5G a vypadá to velmi pěkně. Má za sebou matný lesk a díky tomu je tento telefon opravdu příjemný. Bump Camera je také v tomto domino tvaru, který připomíná některé telefony z poslední generace galaxie A série.

Kamery

Vidíte, Galaxy M33 5G má také celkem 4 různé kamery, ale pouze 2 z nich lze použít k fotografování, protože považuji jak hloubku, tak makro kamery za nepoužitelné. Hlavní kamera M33 navíc používá snímač 50MP a úplně jinou čočku. a nemá OIS.

Chci říct, pro telefony v tomto cenovém bodě je docela normální mít OIS. Galaxy M33 však může stále fotografovat. Hlavní kamera má nasycení a živost barvy Samsung, takže celkově žádné stížnosti. Je prostě smutné, že tento fotoaparát nemá OIS.

Chcete.li se podívat na všechny fotografie pořízené s Samsung Galaxy M33 5G, sledujte naše video v horní části této recenze.

Obrazovka

Obrazovka se také liší, protože Galaxy M33 je dodávána s větším 6.6-palcová obrazovka s rozlišením 2408 × 1080, ale je to IPS LCD obrazovka, ale také jde na 120 Hz. Osobně se nestarám o obnovovací frekvenci, ale místo toho mi záleží na přesnosti barev. Vytáhl jsem kolorimetr a testoval jsem ho.

Při 100 nits jasu může dosáhnout téměř 100% SRGB a asi 93.37% barevných gamutů DCI-P3 při zachování velmi nízké maximální delta e také! Jsem velmi ohromen kvalitou obrazovky Galaxy M33, i když se jedná o obrazovku IPS LCD.

Záleží zde o tom, že maximální jas Galaxy M33 je pro obrazovku LED ve skutečnosti poměrně vysoký. Může téměř dosáhnout 450 nitů jasu a to znamená, že je dost dobré na to, aby se venku používal venku pod nějakým stínem.

Galaxy M33 také nepoužívá skener otisků prstů pod displejem. Skener otisků prstů je integrován do tlačítka napájení po boku. což osobně preferuji. Je to rychlejší a spolehlivější než skenery otisků prstů.

Mimochodem, protože tento telefon používá IPS LCD obrazovku, nemá AOD.

Výkon

Pokud jde o základní specifikace Galaxy M33, je to úplně stejné jako Galaxy A33 5G. Pro naše jednotky používají oba stejnou čipovou sadu Exynos 1280 s 8 GB RAM a 128 GB úložiště. Předpokládal bych, že tyto dva telefony budou fungovat stejně dobře. v době psaní recenze však Galaxy M33 právě získala možnost „Alternate Game Performance Management“.

Stejně jako to, co jsme zmínili v naší recenzi Galaxy A33 a Galaxy A53, je Exynos 1280 probíhající práce. Ať tak či onak, Exynos 1280 funguje dostatečně dobře pro každodenní úkoly, takže nemám celkově žádné stížnosti.

Životnost baterie

Kombinace Exynos 1280 s baterií 5 000 mAh, výdrž baterie vycházející z Exynos 1280 je vynikající na Galaxy M33. a my jsme dostali asi 12 hodin a 48 minut prostřednictvím testu na výdrž baterie PCMark 10, když jsme testovali na 100 nits jasu! Myslím, že to už víme, protože Galaxy A33 již má vynikající výdrž baterie.

Nabíjení

Pro situaci nabíječky. je to stejné jako Galaxy A33. V krabici není žádná nabíječka, a proto jsme použili naši nabíječku Ugreen 100W Gan k jeho účtování. Dostali jsme se od 15% na 100% za asi 85 minut. což je docela standardní pro 25 W nabíječky na 5 000 mAh baterie.

Software

Pokud jde o software, používá také Samsung‚s One UI 4.1 na vrcholu Android 12. Uvědomil jsem si však několik dalších rozdílů.

Za prvé, Galaxy M33 nemá rutiny Bixby, což je bummer, protože se mi opravdu líbí automatizace, které má, a Galaxy M33 má také jiné zásady aktualizace softwaru.

Zeptal jsem se Samsung a informace, které jsem dostal, byly, že M33 získává 2 generace upgradů Android OS a 4 roky bezpečnostních záplat. Řekl bych, že to je velký rozdíl ve srovnání se 4 generacemi Galaxy A33 upgradů systému Android a 5 let bezpečnostních záplat.

Misc rozdíly

Když už mluvíme o galaxii A33, mezi těmito dvěma telefony existuje mnohem více rozdílů. Vytvořil jsem tento šikovný graf pro vás, abyste se rychle podívali na všechny rozdíly, které jsme našli. Chci jen zdůraznit několik rozdílů. zejména hodnocení IP, audio jack a také zásady aktualizace softwaru.

Věřím, že tyto 3 rozdíly budou nakonec záviset na tom, co si ceníte nejvíce, pokud jde o smartphone. Pro mě půjdu na Galaxy A33 5G, protože stejně nepoužívám zvukové konektory a já dávám přednost IP68 a dlouhé politice aktualizace softwaru.

Pokud byste si koupili Samsung Galaxy M33 5G? Nebo Galaxy A33 5G?

Poté musíme zdůraznit konečný rozdíl uvedený na tabulce. cena. Za předpokladu, že neexistuje žádná sleva, pak si samozřejmě vyberu Galaxy A33.

Protože však propagace jsou v Lazadě tak běžné, pak se stává obtížnou otázkou odpovědět. Pokud se nestaráte o všechny fantastické funkce, které má Galaxy A33, Galaxy M33 vám ušetří trochu peněz a zároveň poskytne stejnou úroveň výkonu.

A to je vše. to je vše, co s vámi musíme sdílet ohledně Galaxy M33. Osobně si myslím, že telefon musí být za nižší cenu, i když má slevu. Jinak je Galaxy A33 jasným vítězem.

Kde koupit? (Affiliate odkazy)

Nezapomeňte použít slevový kód „��������50“ (RM50 No Min Stránky) při pokladně! Platí pouze 24. května 2022.

Jako naše stránka zde v NasileMakTech.com pro další zprávy a hloubkové recenze! Připojte se také k naší skupině pro bystré informace a memy!

Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube!

Samsung Galaxy M33 5G Recenze 7/10

Nevýhody

Ve zkratce

 • Samsung Galaxy M33 5G začíná na Rs 18 999 pro variantu základny 6 GB128 GB a jde na 20 499 Rs.
 • Samsung Galaxy M33 5G vypadá dobře a čistě.
 • Samsung Galaxy M33 5G je poháněn Exynos 1280 SOC a podporuje 12 5g pásů.

Indičtí spotřebitelé často vytvářejí názor na telefon se druhem specifikací, které nabízí na papíře. Samsung to pravděpodobně chápe a představil svou řadu Galaxy M, již v roce 2019, s ohledem na stejnou strategii. Nabídnout nejlepší možné specifikace za nejlepší možnou cenu.

Od té doby, co byla v Indii představena řada Galaxy M, jsme viděli řadu modelů v různých cenových segmentech, od 10 000 do R 30 000 Rs. Jednou z nejnovějších nabídek v sestavě je Galaxy M33 5G, která také přichází s podporou 5G. Tento následuje Galaxy M32 5G z loňského roku, což je stále jedním z nejlepších telefonů dostupných za cenu 20 000 Rs.

Samsung Galaxy M33 5G začíná na Rs 18 999 pro variantu základny 6GB128 GB a jde na 20 499 Rs pro model Top-End 8GB128GB. Pro první kupující nabízí výrobce smartphonu telefon počínaje 17 999 Rs. Navíc jsou k dispozici některé nabídky bank, aby se z něj stala mnohem lákavější dohoda.

Už téměř 10 dní používám Samsung Galaxy M33 5G a otázkou je: Je to jeden z nejlepších dostupných telefonů za 20 000 Rs Rs? Za druhé, pokud by uživatelé Galaxy M32 5G upgradovali? Pojďme zjistit odpovědi na všechny tyto dotazy v recenzi.

Design, sestavení

Samsung Galaxy M33 5G vypadá dobře a čistě, ale není příliš jedinečný. Nabízí pravidelný čtvercový modul kamery vzadu a na přední straně zářez. Celkový design je inspirován Galaxy M32. Telefon přichází modře a zeleně.

I když je design trochu nudný, líbí se mi, jak lesklý zadní panel nezaregistruje otisky prstů, i když moje ruka byla zpocená, díky vlhkosti v Noidě.

Podle mého názoru je formulář formy docela dobrý. Je vhodné hrát hry, sledovat videa, zadat zprávy nebo psát e.maily. Ale cítím, že váha mohla být o něco vyváženější. Uvnitř je větší baterie, která přidává k hmotnosti, ale toto není první telefon Samsung s baterií 6000 mAh. Existují modely s tak velkým nastavením baterie a přesto velmi dobře vyvážené.

Jednou nevýhodou je však plastový panel vzadu. Většina značek v tomto segmentu ceny nabízí sklenici zpět, takže to, že to v Galaxy M33 5G je zklamáním. Ale dobrá věc je, že plastový panel nevypadá levně. Polský na vrcholu nejen pomáhá s šmouhy otisků prstů, ale také způsobuje, že telefon vypadá stylově a dražší. Dokonce i rámy, které si přeji, byly kovové a ne plastové.

Zatímco design je smíšený taška, Galaxy M33 5G nabízí vynikající sestavení. Je to jeden pevný telefon a v rukou se cítí robustní. Použil jsem telefon bez krytu a dokázal zvládnout hrubé manipulaci. Na obrazovce nebo na zadních panelech se zaregistrovalo mnoho škrában.

Zobrazit

Přestože Samsung Galaxy M33 5G nenabízí panel AMOLED, obrazovka se pod planoucím sluncem docela jasně. Má 6.6-palcový displej s plným HD s občerstvením 120 Hz a ochrana Gorilla Glass Corning. Nahoře je zářez na vodu, rámečky jsou také docela štíhlé po stranách.

Osobně se mi nelíbí obrazovka mého telefonu/notebooku, abych byla příliš jasná, takže úroveň jasu 60 % byla pro mě během ranního času vhodná. Avšak kolem 13:00, za jasného slunečního světla, musel být jas obrazovky maximálně viditelný, aby byl jasně viditelný.

Galaxy M33 5G nabízí slušný multimediální zážitek. Ať už je to pro sledování videí na YouTube nebo na pořadech na Netflixu nebo dokonce Browning Instagram nebo. Obrazovka byla dostatečně jasná na 60 % a barvy vypadaly punchy. Úhly sledování byly také docela slušné.

Je dobré vidět, jak Samsung nabízí v tomto segmentu cenového segmentu obnovující frekvenci obrazovky 120 Hz. Vypadá to dobře na papíře, ale nevykazuje významné rozdíly v reálném využití.

Výkon

Samsung Galaxy M33 5G je poháněn Exynos 1280 SOC a podporuje 12 5g pásů. Přichází sdruženo až 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště. K dispozici je rozšiřitelná podpora RAM až na 16 GB. Zahrnuje také technologii Power Cool pro kontrolu rozptylu tepla.

Během mých 10 dnů s telefonem nabídl slušný výkon a dokázal zvládnout základní denní úkoly, jako je procházení internetu, odesílání e.mailů a zpráv, kliknutí na fotografie a snadněji. Ale pokud jde o multitasking a neustále přepínání mezi aplikacemi, chytrý telefon zaostával v mnoha situacích. Těžká reakce a posouvání se někdy také cítila laggy. Dobrý kousek je, navzdory běhu až 15 aplikací na pozadí, které se telefon moc nevyhnala.

Na frontě softwaru se Galaxy M33 5G dodává s Android OneUI 4.1 z krabice. Stejně jako drahé telefony Samsung nabízí M33 5G také čistý software s velmi minimálními předinstalovanými aplikacemi, které lze v případě potřeby odstranit.

Fotoaparát

Oddělení kamery je místo, kde Galaxy M33 5G dělá docela dobrou práci, zejména za cenu, pro kterou přichází. Na zadním panelu zahrnuje smartphone čtyři kamery včetně 50-megapixelového primárního senzoru, 2-megapixelového makro senzoru, 20megapixelového senzoru a 5megapixelového ultra širokého objektivu.

Primární čočka byla schopna kliknout na docela dobré fotografie ve dnech a nízkých osvětleních. Fotografie zachycené docela dobré detaily a barvy také vypadaly docela skutečné. Dobrý kousek je, že fotografie nikdy nevypadaly příliš punchy nebo nasycené. Výkon kamery s nízkým osvětlením byl také docela působivý v segmentu cen. Existuje noční režim, který optimalizuje fotografii kliknutím na méně světla. Celkově, pokud máte rádi zveřejňování fotografií na Instagramu a. Galaxy M33 5G se zdá být docela dobrá volba v cenovém segmentu.

Snímky portrétu také vypadají docela působivě, s pozadím správně rozmazaným a zřetelnými hranami. Makro výkon však mohl být podle mého názoru lepší. Ve většině makro záběrů jsou podrobnosti často považovány za chybějící. Barvy v tomto vypadají dobře. Objektiv ultra širokých lidí také často chybí na detailech, což je opět trochu zklamáním.

Domnívám se, že i výkon přední kamery mohl být lepší. Galaxy M33 5G zahrnuje na přední straně senzor 8megapixelu, který sedí uvnitř zářezu WaterDrop. Selfies chybí detaily a barvy se dívají. Totéž s režimem portrétního selfie, kde pozadí vypadá správně rozmazané, ale okraje nejsou tak odlišné. Podle mého názoru by také mohly být lepší selfies v nízkém osvětlení.

baterie

Toto je jeden z nejlepších aspektů Samsung Galaxy M33 5G. Smartphone vydrží jeden celý den těžkého využití. Mírné využití může prodloužit životnost baterie na 1.5 dní velmi snadno, na jeden náboj. Podporuje rychlé nabíjení 25 W, ale v krabici není žádná nabíjení cihel. Krabice zahrnuje pouze port USB typu C.

Samsung Galaxy M33 5G: Pokud byste si koupili?

Samsung Galaxy M33 5G je docela slušná možnost zvážit, zda hledáte telefon pod 20 000 Rs. Vypadá to slušně s velkou kvalitou sestavení. Design se však domnívám, že by mohl být trochu jedinečný, ale stále to není tak špatné, prostě nudné. Představení je další oblast, kde mám pocit, že zařízení může být poklesem, ale oddělení jako baterie, displej a kamera jsou docela dobrá. Makro a selfies by však mohly být mírně vylepšeny.

Celkově, pokud jste fanouškem Samsung a chcete si koupit telefon za dostupnou cenu, která nabízí čistý uživatel a skvělou výdrž baterie, Galaxy M33 5G je dobrá volba zvážit. Pokud je výkon a kamera, na tom, na čem záleží, existují telefony jako Redmi Note 11 Pro, Realme 9 a další. Spotřebitelé, kteří mají Galaxy M32, mohou čekat na nástupce M33 5G.

Samsung Galaxy M33 5G Recenze. lepší než před Midranger

Série Samsung Galaxy A a S není jediné dostupné telefony Samsung. K dispozici je také řada Galaxy M, která se prodává výhradně online. Série Galaxy M má nabídnout specifikace na stejné úrovni sérií Samsung Galaxy A za dostupnější cenu.

Letošní Samsung Galaxy M33 5G má stejnou cenu jako Samsung Galaxy A33 5G. Oba jsou RM1499, ale mají velký rozdíl ve specifikacích, něco, co není v předchozí generaci tak zřejmé. Pojďme se podívat na to, co nabízí!

Design-dobře vypadající mobilní telefon pro masy

Galaxy M33 5G je telefon středního dosahu zaměřeného na uživatele s jednoduchými potřebami. To je vidět z jeho designu, který má celoplastický rám a tělo. Dokonce i barva je jednoduchá obyčejná hnědá. Na třpytivých tónech je něco zvláštního. Výřez na rámečku kamery však ukazuje, že materiál je jasně plastový. Vypadá hodně jako mystická hnědá barva A 6.67palcová IPS, která podporuje rychlost obnovení 120 Hz, zářez WaterDrop pro selfie kameru 3.Tlačítko napájení konektoru 5 mm s vestavěným čtečkou otisků prstů a tlačítky hlasitosti na pravé straně slotu SIM karty na druhé straně je tento telefon přístupnější, protože má levnější obrazovku IPS FHD (podporuje vysokou frekvenci 120 Hz) a pouze reproduktor s jedním kanálem). Má také čtečku otisků prstů zabudovanou do tlačítka napájení plus 3.5mm konektor pro sluchátka. O obrazovce Infinity-V WaterDrop, rámečky jsou sotva. Běží rámeček je však pozoruhodnější a vodní vodítko mírně jí na obrazovku, když jdete na celou obrazovku pro nějaký obsah. Pokud otevřete krabici, tentokrát nenajdete žádnou nabíječku. Uživatelé, kteří to chtějí, budou muset použít jeden, který již vlastní nebo si ho koupit samostatně. Naštěstí nabíjecí specifikace pro Galaxy M33 5G je jen 25 W. Proto je snadné najít dostupné nabíječky, které jsou kompatibilní. V krabici je pouze kabel

Technické specifikace a funkce. podobné Galaxy A33 5G, ale s méně funkcemi

Zde jsou technické specifikace pro Samsung Galaxy M33 5G:

 • 6.67palcová FullHD (1080 × 2412) LCD obrazovka, 120 Hz obnovovací frekvence, 800nits
 • Exynos 1280 5G čipová sada
 • 8 GB RAM až 8 GB expanzního RAM
 • 128 GB interní úložiště
 • Hlavní kamera 50MP 8MP Ultrawide Camera 2MP Senzor 2MP makro kamery
 • Přední kamera 8MP
 • 6000 mAh baterie
 • 25 W nabíjení
 • Jeden UI 4.1 operační systém založený na Androidu 12
 • Odolnost vůči vody/prachu IP67
 • Senzor otisku prstu na boku
 • Mono Speaker, 3.5mm zvukový konektor
 • Zelená, modrá, hnědá

Specifikace Galaxy M33 5G jsou víceméně stejné jako Galaxy A33 5G. Je vybaven procesorem Exynos 1280, 128 GB UFS 2.2 úložiště a 8 GB RAM. V zásadě je v souladu s dnešními mobilními telefony střední třídy. Ve srovnání s Galaxy A33 5G však tento telefon postrádá odolnost proti vodě/prachu IP67.

Pokud jde o kamery, Galaxy M33 5G má hlavní kameru 50MP, 5MP ultraletní kameru, 2MP hloubkovou senzor a 2MP makro čočky. To znamená, že můžete pořídit různé obrázky. Kamera 5MP ultra širokého úhlu však má nižší počet pixelů než 8MP kamera Galaxy A33. Neexistuje také žádná stabilizace OIS nebo optického obrazu pro hlavní kameru.

Pokud jde o uživatelské rozhraní, Galaxy M33 5G používá OneUI 4 založený na Android 12.1, který podporuje rozšiřování paměti RAM plus virtuální flash. Je také vybaven duálním SIM, podporou karty microSD a Samsung Pay. Tento telefon však nemá rutinu Bixby. Očekává se také, že získá 2 roky aktualizací systému a 4 roky aktualizací mobilních zabezpečení.

Fotoaparát může zachytit video 4K 30fps

Zabezpečená složka: Ano; Rutina Bixby: Ne

Zahrnuty jsou také prvky hrany a Ram Plus

Samsung M33 5G Unboxing �� #Shorts

Výkon-dobrý rovnováha pro telefon střední třídy

Výkon Galaxy M33 5G postačuje pro každodenní život našeho spisovatele. Jak můžete vidět z benchmarků, Galaxy M33 5G může vytlačit výkon smartphonu střední řady. Ale pokud jste chtěli silnější, tento telefon pravděpodobně není to, co hledáte.

Geekbench a 3dmark skóre pro Galaxy M33 5G

Recenze - Samsung Galaxy M33 5G: Spousta rozdílů. Samsung Galaxy M33 5G

Spotřeba baterie se snížila o 6% po 20 minutách nepřetržitého používání

Při neustálém používání bude Galaxy M33 5g schopna ještě více uplatňovat svou sílu. Provedli jsme stresový test, abychom zjistili, jak telefon zpracovává chlazení, a zjistili jsme, že to jde pouze až na 35 ° C, nižší než teploty by některé telefony střední třídy dosáhly. Ale vynikající tepelný výkon přichází na úkor výkonu CPU/GPU, což je zřejmé, když na něm hrajete mobilní hry.

Ačkoli Galaxy M33 5G podporuje výstup 90 Hz, můžete jej povolit pouze při nastavení kvality videa pouze. Na druhou stranu je celkový výkon hry opravdu hladký. Bohužel, reproduktor není tak dobrý, jak se očekávalo. Díky své poloze je mono reproduktor Galaxy M33 5G snadno pokrytý při hraní v režimu krajiny. Nejlepší možností je pouze použít sluchátka nebo sluchátka.

S tím bylo řečeno, kvalita zvuku Galaxy M33 5G je stále slušná. Zvuk je hlasitý a jasný a neexistují žádné praskání ani popy. Je vhodný pro videa a hudbu, plus sluchátka je také zcela jasná během hovorů. Bezdrátové připojení je také stabilní. Bohužel však nepodporuje Wi-Fi 6. Má také 5G, ale nezkoušeli jsme to kvůli nedostatku vybavení.

Pokud jde o výkon kamery, telefon si vedl docela dobře. Ačkoli počet pixelů kamery ultra širokého úhlu je o něco nižší, neovlivňuje to celkovou kvalitu. Ale kvůli nedostatku OIS byste měli trochu těžší fotografovat bez kamery nebo stativu. Níže se můžete podívat na některé z našich vzorkových snímků:

Makro záběry jsou docela dobré

Vlevo: Automatické režim, vpravo: Noční režim

Selfie kamera také podporuje širokoúhlé záběry

Závěr. dobrý výkon

Samsung Galaxy M33 5G je z hlediska výkonu docela dobrá. Celkově jsme s tím byli docela spokojeni. Pokud si jej zakoupíte online, mohly byste také existovat určité slevy, takže byste si mohli koupit telefon tak nízký jako RM1199. Za tuto cenu to vůbec není špatný obchod. Ale na RM1499 jsou na trhu k dispozici další možnosti.

Například byste mohli jít na redmi poznámku 11 Pro 5G. Stojí to stejné na RM1499, ale poskytuje lepší výkon a hlavní kameru 108MP. Další možností je OnePlus Nord CE 2 5G, která je také za stejnou cenu a má o něco lepší výkon než Galaxy M33 5G, ale používá čipovou sadu 900 a hlavní kameru 64MP. Nakonec je to však většinou otázka preferencí, takže je to na vás.

Pro více recenzí a nejnovějších technických zpráv zůstaňte naladěni na Technave.com!

Recenze Samsung Galaxy M33 5G

Samsung Galaxy M33 5G je nejnovějším přírůstkem do smartphonů společnosti Samsung M-Series vybavené ultra rychlým 5G konektivitou, hladkou obrazovkou obrazovky, více kamerovým systémem, velkorysým úložištěm a schopným procesorem a procesorem. Nyní zjistíme v této recenzi, zda jsou tyto specifikace dostatečně schopné nazvat tento smartphone správným středním smartphonem.

Design: Nic zvláštního

Galaxy M33 5G vypadá jako váš typický smartphone Samsung s zaoblenými rohy a boky. Na přední straně jsou byt 6.6-palcový displej FHD TFT Infinity-V s přijatelnými rámy obrazovky (s výjimkou obrovské brady), nepozorovatelný reproduktor volání a 8MP přední kameru v nastavení slzy.

Pravá strana je docela přeplněná, protože je umístěna objemní tlačítka, tlačítko napájení/zámku/odemknutí, které také zdvojnásobí jako skener otisků prstů a tlačítko Asistentka Google. Zatímco na levé straně je místo, kde se nachází SIM zásobník, ve kterém jsou umístěny dvě nano-sims a slot pro kartu microSD.

Jeho rám je vyroben z matného plastu, takže zde žádné otisky prstů. Stejný materiál se také používá na kliknutí a hmatové tlačítka. Zatímco tlačítko napájení/zámku/skener otisků prstů je dostatečně velký, aby skenoval otisky prstů a odemkl telefon. Je to vždy zapnuto a přesné, ale odemknutí bude vyžadovat reakci na rozdělení sekundy.

Nahoře je druhý mikrofon pro zrušení šumu, zatímco na dně je konektor pro sluchátka, který podporuje Dolby Atmos, primární mikrofon, port USB-C a mono reproduktor. Bohužel zde není žádný stereofonní reproduktor.

Držení toho se však cítí trochu kluzký. Strany jsou zakřivené a matné i plastové zadní kryt. Doporučil bych zde získat případ. Jen jednou výhodou je, že telefon vypadá a cítí se odolný kvůli materiálu a jeho hmotnosti 198 gramů.

Naše recenzní jednotka je hnědá barva, která se mírně podobá mystickému bronzu Note20 Ultra. prostě tmavší. Svítí, když je zasažen světlem, ale ne reflexním typem díky své matné úpravě. Tady však není nic zvláštního, jen typický smartphone, který se snaží ukrást nějaké vzhled.

Kamery jsou umístěny v rámci čtvercové kamery a ponechávají LED blesk na dně. Logo Samsung najdete také ve spodní části zadní části. Opět zde není nic zvláštního. Můžete se nudit jen při pohledu na to.

Displej: Typický Samsung

Pokud jste dlouhodobým uživatelem Samsung, budete se cítit jako doma 6.6-palcový displej FHD TFT Infinity-V. Pro displej 1080p tento smartphone produkuje živé a zářivé barvy, stejně jako dobrý kontrast a ostrost. Jas je v pořádku, ale není příliš jasný pro venkovní použití. A jediným zvláštním zde je obnovovací frekvence 120 Hz. Není to variabilní obnovovací frekvence, buď se držíte 60 Hz nebo 120 Hz.

Bohužel zde neexistuje žádný displej. Samsung mohl také dát displej AMOLED, ale to by také mohlo zvýšit cenu. V panelu Nastavení také není možnost upravit barvy na přirozené nebo živé.

Zvuk: Dost hlasitý

Galaxy M33 5G má pouze jediný reproduktory, který je ve většině poslechových situací dostatečně hlasitý-poslouchání hudby, sledování videí YouTube, streamování pořadů Netflix atd. Umístění na 100% hlasitosti však způsobí, že zvuk praskne. Tak to udělá na 80% až 90%. Středy a minima jsou slušné, ale není přítomna žádná basa. A protože se jedná o jediný mono reproduktor, je velmi snadné tlumit pouhým nasazením prstu na něj.

Naštěstí existuje 3.5 mm konektor pro sluchátka a Bluetooth, který také podporuje Dolby Atmos. Nesnáším, že vám to zlomí, ale zážitek není průkopnický, ačkoli hovory zněly hlasitě a jasně na reproduktoru hovoru a hlasy byly pěkně vyzvednuty na primárním mikrofonu.

Samsung Galaxy M53 vs Samsung Galaxy M33. Всё не так, как кажется?

Kamery: Ne o megapixelech

Na zadní straně Galaxy M33 5G je systém Quad-Camera umístěný na nárazním kameře s LED bleskem. Skládá se z 50MP hlavní kamery, 5MP ultra široké kamery, 2MP makro a 2MP hloubkového fotoaparátu. Kromě typického režimu portrétu má tento také zábavný režim, který mimo jiné zahrnuje filtry Snapchat, režim Pro a noční režim.

Zatímco fotoaparát směřující 8 MP pokrývá základy, jako je režim krásy, režim portrétu a režim zábavy.

Fotografie produkované hlavní kamerou jsou v pořádku. Jsou přítomny živé a zářivé barvy, stejně jako dobrý dynamický rozsah a kontrast, ale postrádají trochu ostrosti. Zatímco ultralehká kamera dokončí-produkuje ultralehké záběry. Neočekávejte však nic příliš, protože fotografie pořízené tímto fotoaparátem nejsou tak dobré, pokud jde o kvalitu.

Režim portrétu je v závislosti na předmětu trochu zásah nebo chybí, zatímco fotografie používající makro režim se používají pro sdílení na sociálních médiích. Noční režim je také dobrý v rozjasnění fotografií, ale pokud jde o ostrost, je to ne. Ačkoli fotoaparát navrhuje použití nočního režimu, pokud detekuje scénu s nízkým osvětlením, která je plus. Selfies jsou dobré kvality se správným množstvím ostrosti a světla vstupujícího do senzoru. Režim krásy může být také ručně vyladěn nebo vypnutý, pokud nemáte rádi jeho používání. Zde je několik vzorků:

Galaxy M33 5G může natáčet videa do 4 k 30 snímků za sekundu, což je překvapivé vzhledem k jeho cenovému bodu, takže je na stejné úrovni. Jedinou přidanou funkcí pro fotografování zde je super stabilní režim, který eliminuje potřebu stativu. Snižuje však rozlišení, aby kompenzovalo zbytečné koktejly. Zde je ukázkový klip:

Pro uživatele je k dispozici 128 GB interní úložiště z krabice, ale lze jej stále rozšířit prostřednictvím slotu pro kartu microSD. Dobrá věc, část interního úložiště může být také použita pro rozšíření RAM, pokud nestačí na palubní paměť 8 GB na palubě.

Když mluvíme o výkonu, opět je to pomalé a pomalé. Optimalizace jsou velmi nutné. Náhodné lisy jsou přítomny také zejména na okrajích obrazovky. Je snadné se telefon zahřát pouhým pořízením několika obrázků, posouváním webu a sociálními médii. Co víc, když provedou opakované testy benchmarku?

Kromě rychlého a vždy na skeneru otisků prstů je k dispozici také možnost odemknutí obličeje. Může snadno detekovat obličej a odemknout telefon nezajištěným způsobem, protože pouze používá kameru směřující přední část a nic jiného.

Pokrytí signálu je skvělé, protože toto je připojení 4G a 5g. Rychlosti internetu se budou stále lišit v závislosti na síti, na kterou jste připojeni, stejně jako s Wi-Fi.

Baterie: Velká a odvážná

Baterie 5000 mAh přispívá k hmotnosti Galaxy M33 5G, bezpochyby zde a já si nestěžuji. V mém typickém každodenním používání, které zahrnuje hodiny prohlížení webu, posouvání a Instagram a sledování videí na YouTube přes Wi-Fi, telefon trval 5 až 6 hodin obrazovky včas s zapnutým automatickému jasným. Ale věci se drasticky mění při používání LTE/5G.

Doby nabíjení jsou také skvělé. pokud máte správnou nabíječku. Dobrá věc, mám nabíječku 65W třetí strany, která ji může nabíjet na maximum 25 W, kterou Samsung nazývá super rychlé nabíjení. 0% až 100% může trvat asi hodinu až hodinu a 15 minut. Ale pokud si to nepřejete dobít rychleji, lze rychlé nabíjení deaktivovat při nastavení a zapnout adaptivní baterii a chránit baterii pro prodloužení životnosti baterie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS