Recenze Samsung Galaxy M51: uspokojivý telefon. Samsung Galaxy M51

Jednoduchost Galaxy M51 je to, co přesvědčuje běžného spotřebitele, aby si koupil takový telefon, přestože na trhu má tolik konkurenčních zařízení dostupných.

Samsung Galaxy M51 (reprezentativní obrázek)

Někdy to trvá čas, než pochopíte, co je produkt, jak to ovlivní koncového uživatele a proč existuje na prvním místě. A když dostanete zasílání zpráv, je snazší přijmout produkt tak, jak je. Takto popisuji své zkušenosti s Galaxy M51 Samsung. Přestože je Galaxy M51 přímý smartphone, to v žádném případě není nevýhoda. Jednoduchost Galaxy M51 je to, co přesvědčuje běžného spotřebitele, aby si koupil takový telefon, přestože na trhu má tolik konkurenčních zařízení dostupných.

Ad-lite zkušenosti

Přístup k prémiovým příběhům

Přístup k Epaperu

Ad-lite zkušenosti

Přístup k prémiovým příběhům

Přístup k Epaperu

Zde je naše podrobná recenze Samsung Galaxy M51.

Specifikace Samsung Galaxy M51: 6.7palcový FHD Super AMOLED plus Infinity-O Display | Procesor Qualcomm Snapdragon 730G, 6GB RAM 8GB RAM/128GB Úložiště | Android 10, OneUI 2.1 | Baterie 7000 mAh, 25 W Rychlá podpora nabíjení | Slot pro kartu microSD | Nastavení čtyřkolky, přední kamera 32MP

Cena Samsung Galaxy M51 v Indii: Rs 24 999

Recenze Samsung Galaxy M51: Co je nového?

Na první pohled vypadá Galaxy M51 téměř totožně s Galaxy M31s a Galaxy A51. dva z nejpopulárnějších chytrých telefonů společnosti Samsung na trhu. Tvar a estetika galaxie M51 jsou obeznámeny s jemnými zakřivenými hranami a plastovou sestavou. Je to bezpochyby atraktivní telefon se svými super-štíhlými rámečky a obdélníkovým modulem zadní kamery vlevo nahoře-stejně jako řada Galaxy S20.

Ale ano, Galaxy M51 je obrovský telefon s 6.7palcový displej. Pro lidi s menšími rukama by to mohlo být příliš velké. Mohl bych to držet v jedné ruce a pohodlně ji ovládat. Při 213 gramech je telefon na těžší straně kvůli své baterii 7000 mAh.

Na zadní straně Galaxy M51 jsou čtyři kamery. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express)

Opravdu se mi líbí snímač otisků prstů na boku zabudovaný uvnitř tlačítka napájení na pravé straně telefonu. Čtečka otisků prstů je stejně rychlá jako na předchozích chytrých telefonech Galaxy M. Ve spodní části je také port USB-C, který podporuje rychlé nabíjení 25 W. Spodní panel také drží jediný reproduktor a 3.5mm konektor pro sluchátka. Kombinovaná zásobník karty nanosim/microSD na pravé straně telefonu vám umožní rozšířit interní úložiště. Revizní jednotka měla 8 GB RAM a 128 GB úložiště se slotem microSD.

Senzor otisků prstů na boku je rychlý a rychlý. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express)

Galaxie M51 nenabízí hodnocení IP pro odolnost proti vodě a prachu. Ale to nemusí mít velký rozdíl pro běžné uživatele.

Recenze Samsung Galaxy M51: Co je dobré?

Displej Super AMOLED Plus má uprostřed výřezu děry pro kameru směřující přední. Je to 6.7palcový displej s poměrem stran 20: 9 a rozlišením 2400 × 1 080p. Obrazovka vypadá fantasticky s vynikajícími sledovacími úhly a zářivými barvami. Obrazovka se táhne až do horní a dolní části rámu M51. Je to pravidelný plochý displej a ne zakřivený, jak je vidět na špičkovém smartphonech Samsungu, jako je Galaxy Note 20 Ultra a Galaxy S20 Plus.

Nejsem velkým fanouškem mimořádně velkých displejů na telefonech, ale vím, že lidé, kteří mají něco pro obrazovky Jumbo. Galaxy M51’s 6.Velikost obrazovky 7 palců by měla být ideální pro sledování filmů, hraní her, úpravy dokumentu nebo spuštění dvou aplikací současně.

Obrazovka vypadá fantasticky s vynikajícími sledovacími úhly a zářivými barvami. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express)

Výkon galaxie M51 je více než úctyhodný. Telefon používá procesor Snapdragon 730G, což je čipová sada střední třídy. M51 funguje bezchybně. Nikdy jsem nebyl svědkem havárií aplikace, zmrazení obrazovky nebo koktání při spuštění aplikací nebo hraní her jako Call of Duty: Mobile a Sonic Dash. Neexistuje 5G, a to je v pořádku. Kvalita hovoru byla dobrá, ale kvalita reproduktorů mohla být lepší.

Moje oblíbená část Galaxy M51 je výdrž baterie. M51 má buňku 7000 mAh (ano, slyšeli jste to správně!). S těžkým použitím jsem prošel přes jeden a půldenní šťávu, než jsem musel připojit nabíječku zpět do zásuvky. Životnost baterie snadno překoná dva dny, pokud telefon používáte mírně. Zařízení se účtuje pomocí USB-C, rychlé nabíječky Samsung. Plně nabití baterie telefonu trvá téměř 100 minut.

S režimem Split Screen View můžete spustit dvě aplikace současně. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express)

Galaxy M51 má na zadní straně čtyři kamery; fotoaparát 64MPMAIN s objektivem Sony IMX682; Kamera hloubky 5MP; 12MP ultra široký fotoaparát; a makro čočka 5MP. Na přední straně najdete kameru 32MP. Galaxy M51 vykresluje pozitivní obrázek kvality obrazu, který v těchto dnech získáte na telefonního telefonu. Fotografie pořízené z hlavní kamery poskytují vynikající kvalitu. bez ohledu na čas, kdy je zachytíte. Za denního světla jsem dostal nejlepší záběry. Obrázky se ukázaly být ostré, s dobrými barvami a dynamickým rozsahem. Někdy kamera nadhodnocuje obrázky. ale to je tak Samsung. Barvy jsou trochu nasycenější. ale ano, kamera zachycuje jemné detaily. Myslím, že to je to, co většina spotřebitelů očekává od kamery svého telefonu.

Živý režim přidává rozostření na pozadí. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express) Kamera Galaxy M51 pořádá během soumraku dobré záběry. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express) Fotografie měly typickou Samsung Vibrancy. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express)

Při nízkém osvětlení byly obrázky v pořádku. Noční režim se hodí, když pořizuje výstřely během tmavé nebo extrémní tmy. Myslím, že většina lidí se bude líbit výkon kamery M51 při slabém osvětlení.

Střel do příkopu tma. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express) Sott in the Ditch Dark. ale tentokrát pomocí vyhrazeného nočního režimu. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express) Natočil jsem tuto fotografii brzy ráno. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express)

Přepínání mezi různými čočkami fotoaparátu je rychlé a rychlé. Neměl jsem problém automatického zaostření na toto téma v různých vzdálenostech. Ultralesená kamera je také vynikající. Obrázky jsou podrobné a působivé. Vyhrazená kamera 5MP vytváří vylepšené výstřely portrétu. Makro objektiv 5MP není působivý. Selfie fotoaparát směřující vpředu 32MP je však docela slušný. Také při slabém osvětlení jsou podrobné selfies.

Galaxy M51 zaznamenává opravdu dobré videa 1080p. Nebojte se, telefon může nahrávat videa i v poměrně náročných podmínkách osvětlení. Nemohl jsem důkladně vyzkoušet schopnosti nahrávání videa 4K Galaxy M51.

Hraní hry jako Call of Duty: Mobile je tekutina na Galaxy M51. (Image Credit: Anuj Bhatia/Indian Express)

Recenze Samsung Galaxy M51: Co není tak dobré?

Galaxy M51 provozuje nativní Oneui 2 Samsung.1, který je založen na Androidu 10. Podívej, oneui 2.0 bylo masivně vylepšeno, stále mám nějaké stížnosti na kůži Samsung. Nedostávám koncept dvou obchodů s aplikacemi, dvou webových prohlížečů a dvou hlasových asistentů. Stále si nemyslím, že by někdo na telefonu použil dva hlasové asistenty.

Recenze Samsung Galaxy M51: Samsung ve svém nejlepším pohánění

Kdy jste naposledy použili slušný telefonní telefon hned během týdne a účtovali jej jen dvakrát? Upřímně si nepamatujeme. Telefony s velkými bateriemi už nějakou dobu existují, ale s velkými bateriemi nevyhnutelně přicházejí ke kompromisům s designem a výkonem. telefon by byl příliš objemný nebo by byl relativně skromný specifikace.

Samsung Galaxy M51 je velmi odlišná konvice čaje. Není to nejmenší telefon kolem 163.9 mm na výšku a při přibližně 213 gramech, není to ani super lehký. Ale v 9.Tloušťka 5 mm, nezdá se příliš objemné. Je to prostě mírně velký telefon, což je v těchto dnech normální pohled. Hej, Galaxy Note 20 Ultra byla vyšší a přibližně stejná váha, dejte nebo si vezměte několik gramů.

Samsung Galaxy M51: Solidní záda (Glasstic není vždy fantastický na to, aby se podíval)

Je to spíše chytrý než velkolepý design, s plastovou/glastickou zpět sportovní nyní standardní obdélníkovou jednotkou s čtyřkamerou a zakřivením, aby se setkaly s boky. Povrch je mírně lesklý a barvy (nebeská černá a elektrická modrá) nejsou přesně otáčení hlavy, ale M51 je slušně vypadající telefon zezadu. Milujeme skutečnost, že senzor otisků prstů je na boku a je tam 3.5 mm zvukový konektor je přítomen, ale vzhledem k výšce telefonu může být kolébka hlasitosti mimo dosah pro ty s menšími rukama. A ano, je trochu smutné vidět odolnost proti prachu a vodě, stále není v nabídce řady M-ne zloděj dohody, ale určitě pomáhají!

Oh, ten displej AMOLED

Zepředu je to samozřejmě do značné míry velkolepé, s 6.7palcový super Amoled plus nekonečný displej, s údernou dírou uprostřed. Toto je displej Samsung Super Amoled, takže říkat, že je jasné a barevné, je stejně zřejmé, že říká, že štěňata jsou roztomilá. Někteří by mohli očekávat mírně jasnější displej (zejména poté, co viděli opravdu jasné na Realme 7 Pro a OnePlus Nord), ale většina uživatelů bude více než spokojená s bohatými barvami a naprostou velikostí displeje v tomto směřovat. Je to skvělé zařízení pro prohlížení obsahu, ať už jde o videa nebo jen staré staré webové stránky! Přejeme si, aby Samsung do mixu přidal lepší reproduktory. jediný reproduktor na M51 má objem, ale ne zcela největší kvalita zvuku (no, je tu 3.5 mm zvukový konektor pro uložení dne).

Senior Snapdragon vykonává hladkou práci (se spoustou Ram)

Většina uživatelů se také spokojí s Qualcomm Snapdragon 730G běžící pod kapotou zařízení. Ano, není to přesně nejnovější čip v bloku, ale pak cokoli, co je dost dobré pro pixel 4a (a stále hory velmi dobrého Poco X2) by mělo být dobré pro střední segmenta. Čip rozhodně není určen pro těžké hry, ale spojen s 6 GB nebo 8 GB RAM (získáte obě varianty), můžete hrát Call of Duty ve sníženém prostředí, snadno se více úkolů otevřít a otevřít svůj podíl na chromových kartách a sociálních sítě bez jakýchkoli zpoždění. Úložiště není problém ani. dostanete 128 GB na telefonu, rozšiřitelné pomocí paměťové karty. Konektivita je zde 4G, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Software je Samsung’s OneUI 2.1 Skin Over Android 10, který obecně poskytuje dostatečně čistý zážitek, jakmile se vyhnete pokusům o stažení dalších aplikací. Několik reklam se objevuje v rozhraní, ale nic, co by ztratilo spánek.

Recenze kamery Samsung Galaxy M51

Samsung nás příjemně překvapil kamerami na Galaxy M31s. A pokračuje v tomto procesu s M51. Opět máme 64 megapixel Sony IMX 682 jako hlavní senzor s 12megapixelovým ultrawide, 5-megapixelový senzor a 5megapixelový makro senzor také. Neexistuje žádná OIS, ale Samsung vložil některé softwarové funkce, které jsme viděli v řadě S20, včetně Single Take, která má řadu fotografií, boomerangů a krátkých videí, a přesto kamera také doporučuje režimy, které byste měli používat. A celkově M51 přináší některé vynikající obrázky denního světla se slušnými detaily a barvami, které jsou vždy tak mírně nasycené.

[Klikněte sem pro obrázky s plným rozlišením plus další vzorky]

Dokonce i za nízkých světelných podmínek jsme dostali překvapivě dobré barvy, i když detaily zasáhly. Kvalita videa nebyla největší, ale byla dost dobrá pro sociální sítě. 32-megapixelový selfie fotoaparát vzal několik velmi dobrých selfies, aniž by přeháněl digitální make-up, M51, které bychom řekli, jde přímo spolu s nejlepšími kamerami v jeho cenovém segmentu.

A baterie se valí a dále a dále

Takže zařízení s dobrým displejem, slušným procesorem a velmi dobrými kamerami a stále můžeme říci, že jsme zachránili to nejlepší za poslední. Pro, bezpochyby největší hvězdou Galaxy M51 je to masivní baterie 7000 mAh. Snadno to trvá dva dny statného využití a pokud je zacházeno s péčí. Poplatí se také relativně rychle. nabíječka 25 W v krabici ji získá od 0 do 100 za méně než dvě hodiny. A dobře, pro dobrou míru Samsung přidal do adaptéru USB typu C do krabice, což vám umožní nabíjet jiná zařízení s M51.

Telefon „vyplňte jej, zavřete, zapomeň“!

Nejedná se o nejsmutnější telefon ve městě a nebude zapálit měřítka, ale za počáteční cenu 24 999 R (za 6 GB/ 128 GB), Samsung Galaxy M51 balí hodně základního úderu. Nemusí to mít specifikace a jazzy vzhled podobných jako OnePlus Nord a stále impozantní Redmi K20 Pro nebo zpracovatelský výkon Realme X3, z nichž všechny přicházejí ve stejném cenovém rozpětí, ale Samsung Galaxy M51 přináší něco daleko Jednodušší pro tabulku smartphonů. důkladně zaškrtne ty tři políčka, která většina uživatelů považuje za důležité. zobrazení, kamery a baterie (dvakrát zaškrtne bateriovou skříňku pro dobrou míru!). A to z něj dělá perfektní zařízení pro ty, kteří skutečně používají telefon, spíše než ho chválí.

Jak jsme řekli v našem prvním řezu, Galaxy M51 je telefon „Vyplňte to, zavřete, zapomeň“. Je to telefon, který nabíjíte dvakrát nebo možná třikrát týdně a prostě používáte, aniž byste se obávali, zda vám dojde baterie nebo se dostane do krátkého výkonu.

recenze, samsung, galaxy, telefon

Nejde o formu nebo módu. Jen dobrá staromódní funkce!

Recenze Samsung Galaxy M51 s výhodou a nevýhody

Samsung nenabízí nejlepší rozpočtové smartphony ve srovnání s Realme nebo Xiaomi, protože Samsung vždy jde s procesorem Exynos, ale tentokrát se věci trochu změnily, protože nově spuštěná Galaxy M51 je poháněna procesorem Qualcomm Snapdragon 730G, což je mnohem lepší čipovou sadu 9611.

Samsung Galaxy M51 je také prvním smartphonem na světě, který má masivní baterii 7 000 mAh s 25w rychlou podporou nabíjení. Hmotnost Galaxy M51 je asi 213 gram, což je docela působivé, protože má masivní baterii. Tentokrát Samsung vyšel ven, protože také použili 64MP Sony IMX 682 Sensor okamžik svého vlastního.

Všechno se zdá být skvělé, není to tak, věci budou trochu složitější, když slyšíte cenu.

Cena Samsung Galaxy M51 Indie začíná od 24 999 R 22,999 za 6 GB RAM a 128 GB úložiště, zatímco 8 GB RAM a 128 GB Skladovací varianta je oceněna za 26,999 Rs 24 999 Rs 24,999. Pojďme to tedy zjistit v této recenzi Galaxy M51, ať už byste měli utratit téměř 25k za Galaxy M51 nebo prostě jít s OnePlus Nord?

Samsung Galaxy M51: Kvalita zobrazení

Samsung Galaxy M51 přichází s 6.70 palců displej AMOLED Punch-Hole s rozlišením 1080 x 2340 pixelů. Jedná se o displej 60 Hz, neexistuje žádná vysoká obrazovka frekvence, takže jste chtěli 90 Hz nebo dokonce 120 Hz, pak se můžete zastavit, protože to není telefon, který hledáte.

recenze, samsung, galaxy, telefon

Nyní, pokud chcete nejlepší kvalitu zobrazení za 25 000 Rs, pak jste na správném místě. Jak jsem řekl, Samsung produkuje nejlepší displeje na světě a to je to, co uvidíte na Galaxy M51. Displej na Galaxy M51 je prostě úžasný, černoši jsou černoši, můžete vidět každý detail, když hrajete hry, nebo dokonce, když sledujete filmy na Netflixu.

Mimochodem, Galaxy M51 má certifikát WideVine L1, což znamená, že můžete streamovat obsah FHD na všech platformách OTT. Zobrazení jasu na Galaxy M51 je 420 nits, což znamená, že tento telefon můžete bez problémů používat za slunečního světla, budete moci vidět správně zobrazení, můžete také hrát hry venku bez problémů.

Mějte na paměti, že se jedná o smartphone, takže pokud používáte telefon pod slunečním světlem. Takže bez ohledu na to, jak drahý mobil vlastníte, snažte se nepoužívat na slunci celé hodiny.

Celkově jsem neměl žádný problém s displejem Galaxy M51, ale nebudu dávat 10 z 10, protože tento telefon nemá displej 90 Hz, který není v roce 2020 přijatelný. Téměř každý smartphone s rozpočtem má buď 90 Hz nebo 120 Hz obrazovky. OnePlus Nord má také displej AMOLED 90 Hz. Takže Samsung mohl poskytnout 90 Hz, ale ne.

Samsung Galaxy M51: Kvalita budování

Myslím, že už víte, jaká je kvalita sestavení Galaxy M51, protože Samsung použil plastovou stavět na 70k smartphonu (hádejte telefon, HMMM), tak jak očekáváte, že sklo se staví na Galaxy M51. Ano, Galaxy M51 je dodáván se skleněnou přední část (Gorilla Glass 3), plastový záda, plastový rám.

Opravdu nechci říkat moc o kvalitě sestavení, protože je to plast a není to skvělé při 25k, takže musíte kompromis, pokud chcete Galaxy M51, ale pokud nemůžete oneplus nord zkontrolovat všechny políčka, jděte s tímto jedním. Jedna věc, kterou musím říct, telefon nemá zadní kameru jako to, co vidíte s mnoha chytrými telefony, což je dobré.

Samsung Galaxy M51: Kamery

Samsung Galaxy M51 je dodáván s 64MP primárním senzorem, 12MP ultra široký objektiv, 5MP hloubkový senzor, 5MP makro objektiv, zatímco je zde 32MP přední kamera. Telefon může také střílet 4K@30fps se zadní kamerou, což je dobré a nejedná se o funkci Addonu, protože je přítomen v smartphonu pod 20K, je dobré vidět na rozpočtu Samsung Phone.

Stejně jako Galaxy M31s, i tento telefon má funkci one-takeak. Funkce one-taked tedy pořádá řadu obrázků, videa s předem aplikovanými filtry, stejně jako hyper-uplynuté a boomerangové video efekty. Pro některé lidi by to mohla být dobrá funkce, ale nemyslím si, že normální uživatel bude tuto funkci používat, je to každodenní, ale je dobré mít ve smartphonu, než aby neměli vůbec, než aby neměli vůbec.

Telefon má také pro-režim v samotné aplikaci fotoaparátu, který vám umožní ovládat vše, můžete upravit rychlost Sutter, ISO a další. Mimochodem, Samsung nevyřízl žádnou funkci z aplikace kamery, je to stejná aplikace, která je k dispozici na Galaxy Note 20 Ultra.

To, že senzor 64MP Sony IMX 682 bude pořizovat několik úžasných obrázků za slunečního světla nebo s dobrým podmínkou osvětlení, je to nový senzor Sony, což znamená, že poskytne nejlepší možný výsledek.

„Jediná věc, která se mi nelíbila, je, někdy se ukázalo, že obrázky jsou nadměrné, což je většinu času, je živější než přírodní barvy. Mimochodem, většina lidí má ráda přeexponované obrázky, takže to nebude pro téměř každého obrovský problém.“

Nyní, pokud mě máte rádi, možná budete muset použít režim Pro. Přesto si myslím, že při 25k nemám stížnost, jsem spokojený s tím, co nabízí Galaxy M51.

Telefon má také vyhrazený noční režim, který je docela dobrý, ale přesto bych řekl čekat na nějakou dobu, někdo vytvoří verzi GCAM pro Galaxy M51 a poté to bude nejlepší kamery. K dispozici je také 12MP ultraletně široká čočka a 5MP5MP makro a hloubkový senzor, nebudu mluvit o těchto dvou senzorch 5MP-5MP, protože většina lidí nepoužívá makro a dokonce i hloubkové senzory, je to jen pro showcase.

12MP ultralesaná je dobrá ve srovnání s Galaxy M31s, obrázky se ukázaly k dobrému. Není to jako, získáte nejlepší ultralehké výstřely, ale při 25k to není tak špatné.

Samsung Galaxy M51: výkon

Samsung Galaxy M51 je poháněn Qualcomm Snapdragon 730G (8 nm) s oktajdou (2 × 2.2 GHz Kryo 470 Gold 6 × 1.8 GHz Kryo 470 Silver) a Adreno 618. Snapdragon 730G je dobrý procesor a zvládne téměř všechny hry, ale při 25 tiscích není tento čip nejlepší.

Обзор Samsung Galaxy M51. 7000mAh, NFC, 4 Камеры!

Snapdragon 855 můžete získat za stejnou cenu za Realme X3, ale to má také nějaké nevýhody, které by mohly změnit názor. Stručně řečeno, abyste něco získali. Nejprve se rozhodněte, zda chcete nejlepší displej nebo nejlepší výkon nebo čínštinu nebo čínštinu.

Neřeknu moc o procesoru, protože Snapdragon 730G je dobře otestovaný procesor, viděli jsme s mnoha rozpočtovými chytrými telefony. Galaxy M51 běží na OneUI 2.0 Což znamená, že procesor poskytne nejlepší možné výsledky.

Přesto bych řekl, že Snapdragon 765G by byla nejlepší volba, ale Samsung šel se Snapdragon 730G, můžete jasně vidět snižování nákladů. Samsung je značka, takže je zřejmé, že za tuto značku účtují nějaké peníze navíc, takže od Samsungu neočekávejte příliš mnoho za rozpočtovou cenu.

Samsung Galaxy M51: výdrž baterie

Samsung Galaxy M51 má masivní baterii o 7 000 mAh s 25 W na rychlé nabíjení. Podle Samsungu může tato nabíječka 25 W nabíjet telefon 0 až 100 % za 115 minut. Stručně řečeno, baterie vydrží dva dny, nakonec záleží na tom, jak používáte telefon.

Pokud dokončíte výdrž baterie telefonu za jeden den, nevím, co říct.

Pokud vím, telefon vydrží dva dny, musíte nabít telefon na konci druhého dne, ale pokud jste těžký uživatel, možná budete muset nabít v poledne. Telefon má také podporu rychlého nabíjení 25 W, takže nebude žádný problém, zkrátka je to nejlepší, pokud chcete telefon pro kancelář nebo jen pro volání nebo surfování, řekl bych, že si koupíme Galaxy M51 nad OnePlus Nord.

„Životnost baterie závisí na používání telefonu, pokud každý den hrajete hry po dobu 6 hodin, pak musíte nabít telefon za každých 6 hodin, ale pokud jste jako já a nepoužívejte telefon velmi často, bude to trvat.“ asi den “

Samsung Galaxy M51: Verdikt

Samsung Galaxy M51 kontroluje všechny políčka, telefon má výkonný procesor Snapdragon 730G, masivní baterii 7 000 mAh, nejlepší displej AMOLED, 25w rychlé nabíjení podpory. Všechno je perfektní na Galaxy M51, ale telefon je oceněn na 24 999 a to je místo, kde je to trochu složitější, je to předražený smartphone, ale je to Samsung. Přesto je Galaxy M51 nejlepší volbou i při 25k, můžete si koupit bez druhé pochybnosti.

Doporučuji Galaxy M51?

Ano, doporučuji Galaxy M51, protože má vše, co normální uživatelé hledají, takže i když hrajete hry, pak je tato Galaxy M51 dobrá volba, protože telefon má Qualcomm Snapdragon 730G, který bez jakéhokoli problému zvládne téměř každou hru. Telefon měl být spuštěn na Rs 21 999, ale je to sen, Samsung tyto specifikace nikdy nespustí na 22k.

Pokud si nechcete koupit čínský smartphone nebo i když jste v pořádku s čínským telefonem, můžete zvážit Galaxy M51, nebudete mít po nákupu problém.

  • Nejlepší kvalita zobrazení
  • Dobré kamery
  • Výkon
  • Masivní baterie 7000 mAh
  • 25 W Rychlá podpora nabíjení

Samsung Galaxy M51 Úplné specifikace

Recenze Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51 je zajímavý smartphone. Kromě obrovské baterie 7 000 mAh má také displej Super AMOLED plus, procesor Qualcomm Snapdragon 730G a mnoho dalších. vše za cenu 19 990 Php 19,990. Na papíře to vypadá jako vynikající obchod. Ale jak je to tarify Galaxy M51? Pojďme to zjistit v naší recenzi.

Design a konstrukce

Upřímně řečeno, s designem zařízení není nic nového, protože stále sportuje „Glasstic“ zpět, který jsme viděli v předchozích smartphonech Samsung. Vydává tuto pěknou skleněnou iluzi, i když je vyrobena z polykarbonátového materiálu. Uvědomte si, že to může být magnet otisků prstů a může se snadno poškrábat, takže je nejlepší použít pouzdro na tento.

Vzadu je v levé horní rovičce obdélníkový modul zadní kamery, stejně jako řada Galaxy S20.

Převrácení na jeho displej, dostaneme 6.7palcová obrazovka se středovým úderovým otvorem, štíhlými rámy a relativně tenkou bradou.

Vlevo máme trojnásobnou kartu s vyhrazenými sloty pro dvě karty nano-SIM a kartu microSD, která je rozšiřitelná až na 512 GB.

Mezitím máme na pravé straně tlačítko hlasitosti a tlačítko napájení, který je také integrován do skeneru otisků prstů.

Spodní část obsahuje port USB typu-C, mikrofon, 3.5mm konektor pro sluchátka a reproduktor. Dostaneme také sekundární mikrofon nahoru.

Při držení Galaxy M51 je docela šátek. Váží 213 gramů, což je pro nás v pořádku, vzhledem k tomu, že nese monstrózní baterii 7 000 mAh. Přesto je to mimořádně pohodlné a díky zakřiveným okrajům nabízí lepší přilnavost.

recenze, samsung, galaxy, telefon

Celkově pro design není nic na vrcholu. Je to jednoduché a jednoduché, což je něco z nás v kanceláři.

Displej a multimédia

Galaxy M51 má velký 6.7palcový super Amoled plus nekonečný panel s vysokým poměrem stran 20: 9. Získáte rozlišení plného HD a vrstvu ochrany Gorilla Glass 3 nahoře. Displej je docela obrovský a vysoký, díky čemuž je zážitek z hlediska docela dobrý. Barvy jsou punchy a dostanete hluboké černochy, protože je to panel AMOLED.

Máme vysoký kontrast, znatelně živé barvy a obrazovka je dostatečně jasná, aby viděla venku. K dispozici je také vždy funkce zobrazení s tunou témat z obchodu Samsung Store. V nastavení displeje v režimu obrazovky lze barvy nakonfigurovat z přírodního na živé. Živá možnost má vyvážení bílé a posuvník RGB pro uživatele, kteří chtějí více nakonfigurovat svůj displej.

Samsung Galaxy M51. ЭТО ВООБЩЕ ЛЕГАЛЬНО?

Jediný reproduktor se dolů, zvukově, může být dostatečně hlasitý a jasně, srovnatelný s většinou smartphonů střední třídy. Je však naladěn spíše na hlas než na hudbu, takže očekávejte vysoké hřiště. Na palubě je Dolby Atmos, ale budete muset připojit náhlavní soupravu, abyste ji povolili.

Kamery

Galaxy M51 má vzadu čtyři střelce sestávající z hlavního hlavního main, 12MP ultra široké, hloubky 5MP a 5MP makro čočky. Na jeho malém zářezu najdete jeho přední kameru 32MP.

Kvalitní, záběry od primárního zadního střelce udělaly několik vynikajících obrázků denního světla se slušnými detaily a barvami. Objektiv s širokým úhlem zde také dělá přiměřeně dobrou práci. Společnost Samsung také svázala funkci s jediným Takech, která zachycuje fotografie a videa se všemi kamerami a dává vám ty nejlepší záběry a momenty v jednom albu. Stejnou funkci jsme viděli na vlajkových lodích, jako je sestava Galaxy Note 20 a S20. Po zachycení všeho můžete udržet to nejlepší a zbytek zahodit. Je to pěkná funkce, která si poznamenává, že tato funkce nedělá upřednostňování získání nejvyššího rozlišení.

Pro podmínky slabého světla jsme dostali překvapivě dobré barvy, i když detaily mohou být rozmazané a zrnité.

Pokud jde o selfies, pořizuje slušné fotografie za správných světelných podmínek. Tón pleti se někdy mění, ale většinu času to fungovalo dobře. Neočekávejte však, že je v podmínkách nízkých osvětlení.

Nahrávání videa jde až do rozlišení 4 kB a kvalita je více než přiměřená. Jsou tu dostatečné detaily a hluk je dobře kontrolován, pokud máte dobré osvětlení.

Balíčky Samsung Galaxy M51 v pěkně všestranném nastavení kamery, které je schopné pořizovat dobré fotografie, které je také vhodné pro příspěvky na sociálních médiích bez úpravy nebo vylepšení.

OS, UI a aplikace

Pokud jde o software, Galaxy M51 provozuje jeden UI Core 2.1 Na vrcholu Android 10 z krabice. Dodává se s možností zásuvky a nabízí gesta i tlačítka na obrazovce pro navigaci.

Samsung přidal několik předinstalovaných aplikací, včetně Lazady, živého přepisu a několika aplikací Samsung, ale můžete je odinstalovat, což by neměl být problém. Má také nejnovější funkce, jako je vestavěný rekordér obrazovky, tmavý režim a režim zaostření.

Z 128 GB interního úložiště získáte použitelné úložiště 106 GB.

Výkon a benchmarky

Napájení Galaxy M51 je procesor Snapdragon 730G, což je poněkud známá čipová sada střední třídy. Je spárován s Adreno 618 GPU, spolu s 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště.

S touto konfigurací můžete provádět těžké úkoly a intenzivní multitasking, ale očekávejte některé příležitostné osuky. Vyzkoušeli jsme na něm těžké hry, jako jsou mobilní legendy a asfalt 9, a všichni fungovali dobře a reagovali. Doporučujeme používat standardní grafické nastavení pro více optimálnější hry.

Byly tam také nějaké problémy s minimálním vytápěním, ale nebyli tak obtěžující. Pro benchmarkové skóre jsou zde čísla, která máme:

Antutu V8.4.5. 229,555 3dmark Slingshot Extreme. 2 047 (OpenGL), 1 882 (VULKAN) PCMARK. 7511 (práce 2.0) Geekbench 5-539 (jednojádrový), 1649 (vícejádrový), 1 144 (OpenCL) Androbench-495.67 MB/S (SEQ. Číst), 188.53 MB/S (SEQ. Napsat)

Chcete-li odemknout M51, můžete použít skener otisků prstů na boku a jeho rozpoznávání obličeje. Oba jsou docela pohodlné a dobře fungují. Zatímco rozpoznávání obličeje trvá vteřinu odemknutí telefonu.

Konektivita a životnost baterie

Galaxy M51 přichází s obvyklými funkcemi pro konektivitu, jako jsou duální-SIM, 4G LTE, duální pásmo, Bluetooth 5.0, GPS a NFC.

Pokud jde o baterii, její masivní baterie 7 000 mAh je zdaleka největší kapacitou baterie, kterou jsme viděli na smartphonu. S tím by zařízení mělo vydržet dva až tři dny, snad pokud občas provozujete světelné úkoly a aplikace.

V testu baterie PCMark byla výdrž baterie hodnocena po 25 hodinách a 29 minutách, což je opravdu skvělé. Podporuje nabíjení 25W pomocí portů typu C, takže úplný náboj trvá asi dvě hodiny, což je přijatelné s ohledem na kapacitu baterie. Mezitím, v našem standardním testu video smyčky, který zahrnuje telefon s 50% jasem, 50% objem, režim letounu zapnutý a s připojenými sluchátky trvalo delší 31 hodin a 56 minut.

Závěr

U PHP 19 990 není Samsung Galaxy M51 dnes nejsmutnějším smartphonem na trhu. Stále však nabízí hodně, co byste mohli opravdu zvážit, zejména pokud se zaměřujete na nákup smartphonu Samsung.

Samozřejmě získáte masivní baterii 7 000 mAh, a pak je tu čipová sada Snapdragon 730G, displej Super AMOLED Plus a dobrá sada kamer. Je to dobře zaoblené zařízení a dělá z něj perfektní telefon pro lidi, kteří používají telefon, spíše než ho chválí.

Specifikace Samsung Galaxy M51: 6.7palcový super FHD Infinity-O (1080 x 2400) Super AMOLED plus displej Qualcomm Snapdragon 730G CPU 8GB RAM 128 GB Storage MicroSD Slot do 512 GB Quad-Rear Camera: 64 MP F.1.8 (hlavní) 12MP F2.2 (ultra široký) 5MP 2.4 (hloubka) 5MP 2.4 (makro) 32MP Front Camera 4K Video Recording při 30 FPS Dual-SIM (NANO) 4G LTE Wi-Fi A/B/G/N/AC Bluetooth 5.0 NFC USB Type-C 3.5mm audio jack GPS, glonass, beidou, galileo senzor otisků prstů (boční namontovaný) One UI Core 2.1 (Android 10) Samsung Knox 7 000 mAh baterie w/ 25w super rychlé nabíjení 163.9 x 76.3 x 9.5 mm 213g černá, bílá

| Denial of responsibility | Contacts |RSS