Recenze Samsung Galaxy S21. Samsung Galaxy S21 256GB

Není to nejlepší z nejlepších, ale Samsung’s S21 je fantasticky dohromady

Techradar verdikt

Galaxy S21 není hvězdou série Samsung S v roce 2021, jako jsme byli zvyklí po většinu posledních desetiletí, ale je to solidní volba smartphonu s působivou kamerou, výkonnými interními a velkou výdrž baterie. Pokud chcete to nejlepší z nejlepších, podívejte se na Galaxy S21 Ultra; Ale pokud chcete sluchátko, které je levnější než Galaxy S20 byl při spuštění, s celou řadou prémiových funkcí, Galaxy S21 je potěšením použít a udělá vám hrdý.

Klady

 • Fantastický, všestranný fotoaparát
 • Levnější než Galaxy S20
 • Výkonný a schopný telefon

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Je to zvláštní sluchátko na papíře, ale když jsme strávili týden prací na této recenzi Samsung Galaxy S21, zjistili jsme, že je to vysoce schopný telefon, který je potěšením používat, přestože se několik specifikací upustilo z předchozích telefonů, zejména Galaxy S20 od roku 2020.

Proč má Samsung Galaxy S21 menší specifikace než Galaxy S20? Dva důvody. První je, že Samsung chtěl snížit cenu svého sluchátka. S21 spuštěno s počáteční cenou 799 /769 GBP / AU1 249 ve srovnání s Galaxy S20 5G 999 /899 £ / AU1,499.

Druhým je, že společnost se také zaměřuje na svůj Samsung Galaxy S21 Ultra. a na rozdíl od Ultra Galaxy S20 v roce 2020 je to telefon, který bychom snadno doporučili těm, kteří se zoufale snaží vyzkoušet nejnovější inovace společnosti a šťastní a šťastní platit za ně.

Díky tomu je S21 výrazně méně vzrušujícím telefonem Galaxy S, než jsme zvyklí vidět, ale nedělejte chybu: Galaxy S21 je stále fantastickou volbou sluchátka, i když s několika vylepšenými specifikacemi ve srovnání s Galaxy S20. a ta pokles cen. a ta pokles cen. a ta pokles cen. a ta pokles cen. a ta pokles cena pravděpodobně přiláká mnohem více lidí do série S.

Pokud chcete větší obrazovku, ale podobné specifikace, je zde také Samsung Galaxy S21 Plus. To je pozoruhodně podobný telefon a velké rozdíly jsou velikost telefonu, kapacita baterie a že má o něco více prémiového skla zpět.

Nebo pokud chcete novější model, nyní existuje linka Samsung Galaxy S22. Ale tyto telefony vás budou stát více.

Zpět na S21 a čipová sada je výkonná, software fotoaparátu se zlepšil oproti předchozím modelům a výdrž baterie je silná, což vám dává solidní den použití z plného nabití, spolu s efektivními možnostmi rychlého nabití a bezdrátového nabíjení možností.

Samsung se rozhodl pro obrazovku s nižším spekum než ta na S20, s plným HD 6.2-palcový displej, ale nabízí občerstvení 120 Hz pro super hladké rolování a grafiku, plus fantastické barvy a silné úrovně jasu-a ve většině našich testů jsme si nevšimli nižšího rozlišení.

Čipová sada-testovali jsme verzi telefonu Exynos 2100-je také výkonná a přináší některé fantastické výsledky v reálném použití a také v benchmarkingovém softwaru.

Pokud již vlastníte Samsung Galaxy S20, nebo pokud najdete toto sluchátko pro významnou slevu, nebudete se chtít rozhodnout pro Galaxy S21. zatímco novější telefon v některých oblastech, které v jiných ztratí, a celkově ne neexistuje a celkově ne Hodně mezi těmito dvěma telefony. rozhodně nestačí na to, aby ospravedlnil placení pár set dolarů nebo liber.

Naopak, pokud jste po špičkové technologii, kterou Samsung prodává v řadě S21, budete chtít vyzkoušet Ultra Samsung Galaxy S21. Nebo jděte na něco novějšího s S22, Galaxy S22 Plus nebo Samsung Galaxy S22 Ultra.

Ale pokud jste po levnější alternativě k těmto telefonům a která funguje fantasticky dobře pro každodenní úkoly, Galaxy S21 je právě to, že.

Samsung Galaxy S21: Datum a cena vydání

Hmotnost: 169G Rozměry: 151.7 x 71.2 x 7.Velikost displeje 9 mm: 6.Rozlišení 2 palce: FHD (2400 x 1080) Obnovení: 120 Hz hustota pixelů: 421ppi Chipset: Snapdragon 888 / Exynos 2100 RAM: 8 GB Storage:

Datum vydání Samsung Galaxy S21 bylo pátek 29. ledna 2021 pro většinu světa, včetně USA, Velké Británie a Austrálie. To znamená, že si nyní můžete smartphone snadno koupit od různých maloobchodníků, dopravců a sítí ve všech třech těchto zemích.

Samsung S21 byl oficiálně představen 14. ledna 2021, což bylo nejdříve za rok, kdy jsme viděli, že společnost představuje svou novou technologii smartphonu.

Jeho cena je pozoruhodně nižší než cena S20 při spuštění, přičemž Samsung ořízl několik specifikací, včetně snížení maximálního rozlišení displeje a poklesu podpory microSD, aby to bylo možné.

Cena Galaxy S21 oficiálně začíná na 799 /769 £ / AU1,249 pro verzi s 128 GB úložného prostoru a 8 GB RAM. K dispozici je také varianta RAM 256 GB a 8 GB, která stojí 849 /819 GBP / AU1 349. Přestože to byly ceny zahájení, některé obchody nyní prodávají Samsung Galaxy S21 za méně. A to je také dobrá věc, protože Samsung Galaxy S22 od té doby přistál za stejnou cenu.

Cena Galaxy S20 5g začala na 999 / £ 899 / AU1 499, takže novější telefon byl při spuštění o něco levnější, a to i bez poklesů ceny. Pokud chcete samotný vrchol linky, budete hledat Galaxy S21 Ultra, které sportovní výhody jako displej QHD a rozšiřitelné úložiště, ale které přichází s mnohem vyšší cenovkou. nebo pro nejlepší telefon Samsung je ještě dražší Galaxy S22 Ultra.

Rovněž stojí za zmínku, že všechny telefony Samsung S21 jsou kompatibilní s 5g, takže si nebudete moci koupit variantu pouze pro 4G. Místo toho společnost Samsung učinila své smartphony kompatibilní s 5G konkurenceschopnějšími ceny, takže získáte možnost odolné vůči budoucnosti, i když v blízké budoucnosti nemáte v úmyslu použít připojení příští generace.

Hledáte poněkud vyšší spec samsung galaxy S21 sluchátka? Samsung Galaxy S21 Plus začíná na 999 / £ 949 / AU1,549, přičemž Galaxy S21 Ultra vezme čest nejdražšího telefonu série 1 199 /1 149 GBP / AU1,849 / AU1,849.

Ty jsou znovu spuštěny. Nakupujte kolem a pravděpodobně najdete některý z těchto telefonů za méně než to, a cena by mohla klesnout ještě nižší na Amazon Prime Day (12. a 13. července).

Samsung Galaxy S21: Design

Design je místo, kde společnost Samsung provedla nejzřetelnější změny oproti S20 (které jsme korunovali nejlepším smartphonem 2020), přepracovali použité materiály, barvy a celkový vzhled zařízení.

Je tu 6.2-palcový displej s plným HD AMOLED na tomto sluchátku, který se ponoříme do více v sekci displeje níže. Tento telefon je nejmenším členem rodiny Galaxy S21, a přestože to nemusí být tak oříznutí jako iPhone 13 Mini, ti s menšími rukama by neměli mít příliš mnoho problémů.

Pokud chcete větší telefon, Samsung Galaxy S21 Plus je dodáván s větší obrazovkou a Galaxy S21 Ultra má největší obrazovku celé série. Obě tyto telefony jsou však dražší.

Společnost Samsung přepnula z plné skleněné zadní části na Galaxy S20. design, který nebyl příliš vzrušující v těle. na „Glasstic“ zadní část, která je dodávána s matným povrchem a zahrnuje nový design bloku fotoaparátu kamery.

Glasstic je vlastní jméno společnosti pro materiál, který, jak naznačuje název, je někde mezi plastem a sklem. Necítí se tak prémiová jako skleněná zadní část, ale matný povrch také znamená, že se necítí jako levný plast.

Samsung použil stejný materiál na Galaxy Note 20, ale matný povrch se zde cítí vhodnější a je mnohem méně lesklý než skleněná zadní část na Galaxy S20, což znamená, že je to méně magnet otisků prstů. Kovové okraje kolem vnější strany zařízení přidávají nádech prémiového polštiny.

Při spuštění máte čtyři možnosti barev: Phantom Grey, Phantom White, Phantom Pink a Phantom Violet (stín, který vidíte na obrázku v této recenzi). myslíme si, že Violet je standout barva zde.

Společnost způsobila, že pole fotoaparátu na telefonech S21 vypadalo odlišně od jakéhokoli jiného na trhu.Samsung to nazývá svou kamerou Contur Cut Camera a je to přinejmenším dělící design. i když si myslíme, že to vypadá odvážně a je to něco, na co jsme si během našeho času testovali telefon. Pole zlaté kamery na variantě Phantom Violet je obzvláště dobře vypadající a cítí se štíhlejší než na Galaxy S20, takže se tolik nevyhodí ze zadní části telefonu.

Elegantní okraje telefonu je velmi málo, co rozbije: spodní hrana obsahuje podnos SIM, port USB-C a mřížku reproduktoru, zatímco na pravé straně jsou tlačítko napájení a svazek; Tlačítko Bixby nalezené na jiných sluchátcích od společnosti však se zde nevrátilo. Místo toho můžete spustit asistent společnosti Samsung dlouhým stisknutím tlačítka napájení.

Jedním z negativních pro některé je přechod na zcela plochou obrazovku na Galaxy S21. Společnost Samsung použila obrazovky, které se zakřivují atraktivně do těla na levém a pravém okraji po několik generací, ale to bylo pro Galaxie S21 upuštěno pro Galaxy S21.

Je nepravděpodobné, že by to bylo něco, co si všimnete, pokud si na tyto zakřivené hrany zvyknete, ale stojí za zmínku, zda jste někdo, kdo se této funkce designu obzvláště líbí. a jako je tomu u jiných vypuštěných funkcí, Samsung si zachoval zakřivené zakřivené.Edge Obrazovka pro prémiové S21 Ultra.

Celkově vzato, Samsung Galaxy S21 se cítí jako prémiové zařízení, i když je nepravděpodobné, že se bude cítit stejně špičkový jako Samsung Galaxy S20, pokud vlastníte toto sluchátko, nebo Galaxy S21 Ultra Ultra.

Samsung Galaxy S21: displej

Downgrade na displej je snad nejkontroverznější změna, kterou Samsung provedl pro Galaxy S21, přičemž společnost přešla na obrazovku Full HD na spodním rozlišení než displej Quad HD dostupné na Galaxy S20 2020.

Jak již bylo zmíněno, Samsung to udělal, aby pomohl udržet si cenu nového telefonu dolů, a pokud jste nepoužili telefon s rozlišením QHD, nevěříme, že budete moci snadno rozeznat rozdíl. zjistili jsme, že je vše Videa, která jsme sledovali na S21, vypadala vhodně vysoce kvalitní na panelu Full HD.

Pokud již vlastníte Samsung Galaxy S20, i když tímto rozhodnutím pravděpodobně nebudete ohromeni, a pokud hledáte jeden z nejlepších telefonů Samsung pro technologii obrazovky, budete se chtít rozhodnout pro Galaxy S22 Ultra, který udržuje obrazovku QHD.

Samsung Galaxy S21 bere některé funkce pryč, ale stále je to skvělý telefon Android za cenu.

Tom’s Guide Verdict

Galaxy S21 společnosti Samsung je rafinovanější, chytřejší a rozhodující levnější nová vlajková loď.

Klady

 • Vynikající dynamický displej 120Hz
 • Silný výkon
 • Rafinovaný design
 • Výkonný zoom fotoaparátu

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

OS: Android 11 s jednou velikostí obrazovky UI 3: 6.2 palce (2400 x 1080) Obnovová frekvence: 48-120Hz Processor: Snapdragon 888 RAM: 8 GB Storage: 128 GB, 256 GB microSD: Žádné zadní kamery: 12MP široký (f/1.8), 12MP ultra široký (f/2.2), 64MP teleobjektiv (f/2.0) S 3x Hybrid Zoom/30x Digitální video: Až 8k při 24 fps přední kamery: 10MP baterie: 4 000 mAh baterie životnost: 9 hodin a 53 minut (60 Hz), 6 hodin a 31 minut (adaptivní) nabíjení: 25W (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka Není zahrnuto) Barvy: Phantom Violet, Phantom Pink, Phantom White, Phantom Grey Velikost: 5.97 x 2.8 x 0.Hmotnost 31 palců: 5.95 uncí

Zatímco dorazila řada Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S21 stále zůstává relevantní. Je to proto, že Galaxy S22 je jen iterativní upgrade oproti jeho předchůdce. A pokud najdete Galaxy S21 za dobrou cenu nebo v prodeji, pak stojí za to se dostat.

Série Samsung Galaxy S byla do-vše, co má všechno vlajkové telefony. Ale s Galaxy S21 se Samsung rozhodl odnést téměř tolik, kolik je upgradován. Co by mohl být recept na selhání, ve skutečnosti přinesl vynikající smartphone Android, který přišel o 200 levnější než Galaxy S20 při spuštění.

S jeho 6.2-palcový displej, trojice zadních kamer a stejná baterie 4 000 mAh, Galaxy S21 není moc upgrade oproti předchůdci. Jistě, přichází s novým modulem kamery a barevnými schématy a také s Qualcomm’s Snapdragon 888. Ukázalo se však, že Galaxy S21 je velmi iterativní upgrade; Velké změny přišly s Samsung Galaxy S21 Ultra, který byl nyní nahrazen ultra Galaxy S22.

S ohledem na to si přečtěte s naší recenzí Samsung Galaxy S21, abyste zjistili, proč odstranění věcí vyšlo pro nový vlajkový telefon společnosti Samsung docela dobře.

Recenze Samsung Galaxy S21: Datum a cena vydání

Samsung Galaxy S21 si můžete koupit právě teď, buď samo o sobě, nebo prostřednictvím smlouvy o dopravce.

V u.S., Za počáteční cenu 799 můžete získat Galaxy S21 s 128 GB úložného prostoru, ale rozšiřte další 50 a můžete získat 256 GB model pro 849. To je o 200 levnější než cena Galaxy S20 před rokem. docela úspora. Podívejte se na naši stránku Samsung Promo Codes, kde najdete nejnovější slevy.

V u.K. Samsung Galaxy S21 začíná na 769 GBP za 128 GB model, s dvojitým nastavením úložiště zpět 819 GBP. 5G Galaxy S20 přišla za 899 GBP, takže S21 je o 130 GBP levnější.

Jen mějte na paměti, v krabici je pouze kabel USB-C, takže pokud ji již nemáte, budete muset za nabíječku zaplatit. A S21 přichází pouze s 8 GB RAM, bez možnosti získat 12 GB Galaxy S20, pokud se rozhodnete pro výrazně dražší Galaxy S21 Ultra.

Nakupujte a měli byste najít Galaxy S21 nyní pod původní spuštění ceny. Ve skutečnosti pravděpodobně zjistíte, že je to levnější než údajně cenově dostupný Samsung Galaxy S21 Fe. To znamená, že si můžete koupit certifikovanou zrekonstruovanou Galaxy S21 od Samsungu, přestože výrobce telefonu toto zařízení již neprodává zcela nové.

Recenze Samsung Galaxy S21: Návrh

Zepředu vypadá Galaxy S21 hodně jako Galaxy S20, s jeho 6.2palcový displej kompletní s úhledným fotoaparátem pro úderné díry v horním středu obrazovky. Podívejte se blíže a uvidíte, že S21 upustil zakřivený displej svého předchůdce a rozhodl se pro ploché hrany.

Může to znít jako downgrade, vzhledem k tomu, že nový telefon nevypadá ticho jako elegantní, ale jsem s tím v pořádku. Myslím, že zakřivené obrazovky na telefonech Android s displeji do 6 let.5 palců bývá trochu kluzký, zejména protože je většinou můžete použít jednoruční; Velká sluchátka mají tendenci se cítit trochu pohodlněji se zakřivenými hranami, když provádíte gymnastiku prstu, abyste dosáhli aplikací na druhé straně displeje.

Ploché okraje na Samsung Galaxy S21 vedou k kovovým okrajům proudícím do nového designu kamery „Contur Cut“, kde se zdá, že se modul zadní kamery mísí do levé okraje S21, stejně jako dozadu.

recenze, samsung, galaxy, 256gb

Když už mluvíme o tom, kov ustupuje tomu, co je pravděpodobně největší změnou Samsung Galaxy S21: plast zpět. Samsung to nazývá polykarbonátem, ale je to v podstatě fantastický plast, zatímco S20 využívá sklo.

Rozhodnutí o plastové záda je pravděpodobně největším důvodem, proč může Samsung nabídnout Galaxy S21 za jeho levnější cenu. A zatímco nedostatek záda na zádech se může zdát zvláštní pro vlajkovou loď, byl jsem příjemně překvapen, když jsem zjistil, že se necítil levně. Nejen, že si myslím, že je to o něco hezčí než polykarbonát na zadní straně S20 Fe, má také hmatatelnější povrch než série Galaxy S skelovanou. Osobně jsem šťastný z úspor, pokud to pomůže snížit náklady.

A Phantom Violet S21 jsem musel zkontrolovat, vypadá fantasticky, i když jméno zní trochu daft. Fialový panel má příjemně měkký odstín, zatímco slabá barva měděné barvy kamery a okraje dává S21 pseudo retro sci-fi vzhled; myslím, že Star Trek Meets Art Deco.

K dispozici jsou tři další barevné možnosti. fantomová šedá, fantomová růžová, fantomová bílá. ale já je ještě nevidím v kovu a plastu.

Měření 6 x 2.8 x 0.31 palců a vážení 6.07 uncí, Galaxy S21 je o něco menší, ale o něco těžší než Galaxy S20 (5.9 x 3 x 0.31, 5.7 uncí). Ale myslím, že je to ideální velikost a hmotnost pro jednu ruku; Dost malý na to, aby můj palec dosáhl dvou třetin displeje, ale dostatečně velké, abych se posadil a sledoval hodiny videí.

Ultrazvukový otispívající čtečka Galaxy S21 je také citlivější díky použití nového skeneru Qualcomm, což je 1.7x větší a 50% rychlejší než předchozí generace. Zjistil jsem, že S21 jen zřídka odmítl unáhlený kohoutek z mého palce, který dělá zázraky pro můj rychlý temper.

Co není ideální je, že Galaxy S21 upustil, že slot karty microSD, její předchůdci na chvíli sportovali. Nejsem si jistý, proč to Samsung udělal, protože uvnitř Galaxy S21 neexistuje zjevná omezení prostoru, ani bych neočekával, že jeho odstranění změní výrobní náklady o mnoho. Možná je to jeden ze způsobů, jak společnost Samsung povzbudit lidi, aby si koupili 265 GB verzi, i když s tolika bezplatnými službami cloudového úložiště jsem nakonec příliš rozrušený o nedostatku rozšiřitelného úložiště.

Recenze Samsung Galaxy S21: Displej

Samsung snížil a upgradoval 6 Galaxy S21.2-palcový displej AMOLED z toho, co dříve představoval S20. Už si nemusíte vybrat mezi rozlišením plného HD běžícího při 120 Hz nebo QHD běžícím na 60 Hz, jako jste to udělali s Galaxy S20, ale je to proto, že S21 vrcholí při rozlišení 1080p.

I když je to více restriktivnější, cítím, že to odstraňuje složitost. Můžete jít a nastavit displej tak, aby se držel 60 Hz, pokud chcete vystoupit co nejvíce výdrže baterie, nebo jen milujete trochu soudce při procházení webových stránkách. Ale pak byste se vzdali dynamické obnovovací frekvence, která umožňuje S21 snížit jeho obnovovací frekvenci z 120 Hz na 48Hz v závislosti na úkolu, který je v ruce. Nejedná se o upgrade, který si nutně všimnete, když se neposouváte, ale je to chytrý, který tiše dělá S21 příjemnější použít.

Testování jeho „přirozeného“ nastavení obrazovky, displej Galaxy S21 přináší 109.2% SRGB a 77.4% DCI-P3 Color Gamut pokrytí a delta-e 0.29. To jsou dobré skóre, i když iPhone 12 a Samsung Galaxy Note 20 Ultra Porazte S21 z hlediska přesnosti pokrytí a barev.

Při praktickém použití je však displej Galaxy S21 fantastický. Držte jej v režimu „živého“ a uvidíte hromady kontrastu a barvy, i když se posledně jmenované chyby na straně přesycení. Displej je skvělý pro sledování videí a filmů, oglingových obrázků Instagramu a hraní her. Samsung má na svých telefonech Galaxy S. a S21 není výjimkou.

Recenze Samsung Galaxy S21: Kamery

Hardwarové kamery Galaxy S21 jsou úplně stejné jako Galaxy S20. Pole trojité kamery zahrnuje hlavní 12MP širokoúhlý objektiv, 12MP ultralehkovou objektiv a 64MP teleobjektiv s 3x hybridní optický zoom a 30x vesmírný zoom.

Ale Samsung táhne Google a tvrdě se nakláněl na software a vylepšení výpočetní fotografie, aby se zlepšilo trio zadních kamer. A z velké části to Galaxy S21 dosahuje. Ale teď, když je Galaxy S22 novým klukem v bloku, Samsung oznámil, že do Galaxy S21 přináší některé z funkcí tohoto telefonu, jako je noční portréty s teleobjektivem.

Začněme standardním režimem fotografií. Podívejte se na níže uvedenou fotografii; S více barvami a odstíny, se kterými se můžete vypořádat, plus světlo přicházející zleva, představuje trénink fotoaparátu smartphonu.

Fotografie Galaxy S21 je spláchnutí s barvou a detaily, i když jako telefony Galaxy v minulosti jsou barvy možná trochu nasycenější než barvy Google Pixel 5, které jsem použil pro srovnání. Pixel 5 poskytuje teplejší tón a více skutečných barev, s lepší dynamický rozsah.

Přiblížení však S21 vybírá některé jemnější detaily, pravděpodobně díky své teleobjektivské kameře, s grilem na modelu Aston Martin DB5 a čísla na zesilovačem sluchátka Vox než na fotografii Pixel 5.

Stojí za zmínku, že jsem vypnul funkci optimalizátoru scény, která používá AI k identifikaci toho, co je v rámci, a odpovídajícím způsobem upravit kameru, aby získal nejlepší výstřel. V praxi mám pocit, že to může mít za následek určité zpracování.

Venku v přirozeném světle a hlavní kameře S21 dělá skvělou práci. I když to byla stěží ideální situace v fotografii, Galaxy S21 vybírá více podrobností než Pixel 5 v budovách věže na pravé straně a londýnský kanárský přístaviště v pozadí. Pixel 5 však však nabízí dynamičtější rozsah a barvy, které jsou doživotnější.

Když už mluvíme o tom, věci se trochu komplikují v situacích nebo prostředích s nižším světlem zapálené umělým světlem. Zjistil jsem, že pixel 5 byl lepší při detekci okrajů a rozlišování detailů v oblastech se slabým světelným způsobem, zatímco S21 občas vrhá rozmazané a přehnané výsledky.

Opravdu to však musíte hledat a já věřím. Mám podezření, že by to mohly být některé problémy s ozubením, když se zpracování AI aplikuje na oblasti nízkých osvětlení, což by Samsung mohl opravit pomocí aktualizace softwaru.

Špatné světlo také nepomáhá režimu portrétu. Díky pravidlům sociálního distancování v U.K. Když slunce sestoupilo, musel jsem si pořizovat obrázek své přítelkyně Claire na prahu; To znamenalo, že na jedné straně byla výzva vypořádat se s nízkým světlem a na druhé straně verandy.

Pixel 5 obdivuhodně se vyrovnává, dodává přirozenější tóny pleti a vybírá podrobnosti ve světlech a ve stínu. Ale S21 trochu bojuje, vymývá a nadměrně vyhladí Claireho tvář. A nedokáže si vybrat mnoho detailů ve vlasech, zejména na levé straně.

Fotografie non-portrétu S21 se lépe hodí, takže mám podezření, že algoritmus režimu portrétu se snaží vybrat to, co je v popředí a co by mělo být rozmazané; něco, na co je Pixel 5 obzvláště dobré.

V lepších světelných podmínkách je režim portrétu mnohem lepší jak pro kameru zadní i 10MP vpředu; Jako příklad se podívejte na fotografii níže uvedeného Marka Spoonauera Toma.

A střelba předměty spíše než tváře vidí, že Galaxy S21 dodává pěknou fotografii portrétu.

Galaxy S21 nepřináší nejostřejší výřezy režimu portrétu, jako je Pixel 5, jak se Samsung rozhodne pro postupnější efekt rozmazání. Upřednostňuji jasnost sluchátka Google, ale S21 stále získává nějaké pěkné výsledky.

Přepněte do nočního režimu S21 a problémy s nízkým osvětlením jsou zameteny. Ve výstřelu níže poskytuje S21 jasný obrázek, který je podrobnější (zejména v pouličních osvětleních) než pixel 5. S více kamerami, které se mají použít pro zachycení světla a detailů, S21 ukazuje omezení duálních zadních kamer Pixel 5.

Upřednostňuji barvy, které Pixel 5 nabízí. A zdá se, že S21 aplikuje na jeho noční výstřely velké množství ostření. Noční režim lze také použít ve všech třech kamerách Galaxy S21.

Výstřely ultra širokých úhlu jsou drahé na Galaxy S21, ale jakmile se přiblížíte. I když zachycuje širší pohled než pixel 5, děrování do výstřelu odhaluje mlhavé detaily, zatímco telefon Google je mnohem jasnější. Budete muset zvážit, zda nedostatek jemných detailů stojí za dražší fotografii.

Je to s teleobjektivskou kamerou 20x a 30x „Space Zoom“, kde se do hry vstupují skutečné upgrady kamery S21. Zejména funkce Nového zámku zoomu, která používá AI k identifikaci předmětu a ustálení výstřelu.

Funguje to docela dobře a můžete získat výstřely, které jsou pro takové extrémní zoomy překvapivě jasné, i když máte poněkud roztřesené ruce. Poté zpracování poté vyčistí fotografii a vyústí v zvětšený výstřel, který není blátivým nepořádkem.

Pomocí vesmírného zoomu bych mohl získat přiměřeně jasný obrázek malé mátové plechovky na mém okně stále z druhé strany místnosti. Nejsem si jistý, jak je to praktické pro každodenní fotografii smartphonů, ale je to působivá přehlídka pro AI Tech.

Na frontě videa Galaxy S21 pokrývá mnoho základen. Stejně jako Galaxy S20 nabízí až 8k zachycení při 24 fps, což je pro většinu nadměrné, ale umožňuje vám pořizovat vysoce kvalitní fotografie při zaznamenávání videí s velmi vysokým rozlišením. Mezi další špičkové funkce patří 1080p nahrávání videa při 120 fps, díky čemuž jsou super hladké. Když už mluvíme o hladkém, super stabilní režim, který používá AI k kompenzaci roztřeseného nahrávání, bude fungovat na 1080p 60 FPS Video Capture.

Dalším vrcholem je pohled nového režiséra, když natáčíte video. Můžete střílet pomocí předních a zadních kamer současně a také zobrazit živé miniatury z více kamer. To usnadňuje přechod na nejlepší snímek pro vaše video. Funguje to docela dobře a je méně trik, než jsem si nejprve myslel.

Video Portrét, které je v podstatě přejmenováním videa Live Focus, je také spíše úhledné a dodává záběry, kde jsou subjekty v soustředění, zatímco pozadí je rozmazané. Pokud se hodně pohybujete, můžete vidět, že S21 pracuje jeho algoritmy, což někdy vede k nadměrnému vyhlazování detailů na tvářích.

Mezi další upgrady fotoaparátu patří vylepšená funkce Single Take. Single Take nyní poskytuje zvýrazněné video a dynamické klipy s pomalým motem.

Všechny výše uvedené, Galaxy S21 poskytuje upgrade nad Galaxy S20. Nemyslím si, že má to, co je potřeba k zaklenutí iPhone 12 Pro Max mimo naše Nejlepší telefonní kamery Seznam a iPhone 12 by to mohly ještě nechat porazit, ale obchody S21 fouká s Pixel 5 a porazí telefon Google v mnoha oblastech. Potenciál pro další zdokonalení na AI a výpočetní fotografii na straně Samsung ponechává dostatek prostoru pro kameru S21S, aby se v průběhu času zlepšila.

Recenze Samsung Galaxy S21: Výkon

V u.S, Galaxy S21 přichází s nejnovějším čipem Snapdragon 888, který slibuje o 20% lepší výkon CPU, o 35% větší rychlost GPU, stejně jako zvýšený výkon AI. I když neexistuje žádná 12 GB RAM, S21 dělá spoustu se svými 8 GB a já jsem se nesetkal s žádným zpomalením v mém testování.

Když už mluvíme o tom, že uvedení Snapdragon 888-vybavené S21 prostřednictvím řady benchmarků viděl, že čip poskytl vícejádrový skóre 3 302 v Geekbench 5. To je pomalejší než iPhone 12, který se vrhl ve skóre 3 859. Ale není divu, že S21, překonaje mnoho dalších telefonů s Androidem s staršími Snapdragon 865.

Pokud jde o grafický výkon, S21 doplnil na 33 snímků za sekundu v 3DMark Wild Life Graphics Benchmark. Je to zbit 39 FPS iPhone 12, ale je před dalšími vlajkovými telefony Android. V praktickém použití však S21 žvýká hry.

Oba Call of Duty: Mobile a Asphalt 9 Legends probíhaly hladce v Max nastavení, přičemž refresh 120 Hz dále přispívá k hladkosti. Stojí za zmínku, že zatímco jsme testovali Snapdragon 888 Galaxy S21, používal jsem sluchátko s Exynos 2100.

Exynos 2100 je postavena na 5-nanometrovém procesním uzlu, jako je Snapdragon 888. Házení S2100 na Geekbench 5, získalo skóre 3 391, takže je na stejné úrovni jako Snapdragon Chip, který je potěšující, jak se Chips Exynos dříve zaostával.

S otevřenými hrami a spoustou dalších aplikací běžících současně jsem si nevšiml žádného zpomalení nebo nedostatku citlivosti ze S21, i když se jeho záda trochu zahřála.

Recenze Samsung Galaxy S21: životnost baterie a nabíjení

Stejně jako jeho předchůdce, Galaxy S21 přichází s baterií 4 000 mAh. To je v pořádku pro telefon jeho velikosti, i když je to škoda, že Samsung trochu nevyrovnal kapacitu. Adaptivní obnovovací frekvence a zlepšená účinnost čipu by však měla poskytovat lepší výdrž baterie.

Galaxy S21, nastaveno při obnovovací frekvenci 60 Hz, spravovala 9 hodin a 53 minut v testu Toma Guide Battery, který zahrnuje nepřetržité surfování na webu při 150 nits jasu obrazovky nad 5G.

To není dost dlouho na to, aby se naše Nejlepší životnost baterie telefonu Seznam, ale bije 8 hodin a 25 minut iPhone 12. A to jen o přestávce Galaxy S20 s 9 hodinami a 31 minutami, takže se zdá, že nový křemík hraje svou roli.

Ponechána ve svém výchozím „adaptivním“ režimu, který dynamicky upravuje frekvenci obnovení displeje, Galaxy S21 trval 6 hodin a 31 minut. To není úžasné, ale není to zdaleka špatné, když dostanete pulzující displej s obnovovací frekvencí 120 Hz.

Kromě toho by se inteligentní AI v S21 měli dozvědět o mém telefonu v průběhu času a lépe optimalizovat spotřebu baterií, ale to se nebude něco, co se stane přes noc.

Nabíjení je místo, kde se věci trochu chaoticky. Rychlé nabíjení je v nabídce nad standardem USB-C PD, odšťavňuje baterii na 55% za 30 minut v našem testování. Problém je v tom, že se musíte ujistit, že máte na ruce nabíjecí cihlu, protože Samsung pouze vloží kabel USB-C do krabice. Pokud nemáte nabíječku, Samsung vám prodá nabíječku 25 W.

Samsung udělal velkou píseň a tančil o tom, že toto rozhodnutí je šetrné k životnímu prostředí; Samozřejmě to také šetří peníze Samsung. Nakonec mám pocit, že je to správný krok, bez ohledu na motivaci. Pomáhání snižování elektronického odpadu stojí za další výdaje a drobné nepříjemnosti by to mohlo způsobit, že někteří kupující S21, kteří nejsou spláchnuty s nabíječkami telefonu.

Recenze Samsung Galaxy S21: Software a jedno uživatelské rozhraní

I když jsem používal telefony Samsung po celá léta, nejsem největším fanouškem uživatelského rozhraní, které spadne na Android. Ale se zavedením jednoho uživatelského rozhraní v roce 2018 jsem se pomalu zahříval do série Galaxy na mobilní operační systém Google. Verze One UI 3, která debutovala s Galaxy S21 postavenou na této dobré vůli.

Rozhraní je elegantnější, kompletní s přepracovaným rychlým panelem a obrazovkou oznámení, která se cítí méně přeplněná. Obzvláště oceňuji přepracované widgety obrazovky zámku a také schopnost umístit widgety na obrazovku a upravit jejich průhlednost.

Zatímco jedno uživatelské rozhraní nabízí spoustu možností, jak vyladit zážitek z galaxie, může to být trochu ohromující v době, kdy chcete jen najít jedno konkrétní nastavení. A moje slovo, nelíbí se mi hlavní zásuvka aplikací One UI. Navzdory své třetí iteraci jsou aplikace uspořádány zdánlivě náhodným způsobem, který, pokud se přesunete z jednoho telefonu s těžkým aplikací, může přinést nalezení aplikací, které chcete nastavit svou domovskou obrazovku, menší noční můra. Ve srovnání s elegancí zásuvky aplikací ve skladu Android je Samsung’s nepořádek.

Chápu, že by Samsung chtěl, abych využil své služby, ale tolik dalších telefonů pro Android výchozí pro funkce Google, například automatické vyplnění pro hesla. Ale jeden UI 3 se mě snaží přinutit použít Samsung Pass a můj účet Samsung, který ironicky často zapomínám na heslo. Jakmile se nastavíte, je to v pořádku, ale může být frustrující používat, dokud se k němu nepřizpůsobí. Pro Samsung je stále určitě prostor pro zlepšení.

Vlajkové lodě společnosti Samsung podporují Samsung Dex. Tato funkce vám umožní vzít Galaxy S21 a připojit ji k externímu monitoru, aby se telefon proměnil v pseudo chromový OS zážitek. Získáte také čtyři roky aktualizací platformy a pět let bezpečnostních záplat od společnosti Samsung, což je nejlepší politika aktualizace, kterou můžete získat na telefonu Android (ano, dokonce i porazit pixely Google).

Recenze Samsung Galaxy S21: Android 12

Samsung vydal v polovině listopadu 2021 One UI 4 pro Galaxy S21. Tato aktualizace přináší Android 12, který nabízí několik klíčových vylepšení prvků uživatelského rozhraní a soukromí. Nyní si můžete vybrat barvu systému Accent s barevnou paletou nebo přistupovat k přístrojové desce soukromí a zjistit, které aplikace používají váš mikrofon, kameru a umístění.

Za tímto účelem, jeden UI 4.1 se zaváděno do Galaxy S21, mimo jiné telefony. A přineslo mnoho softwarových funkcí zavedených s Galaxy S22. S jedním UI 4.1, vaše Galaxy S21 nyní podporuje řadu schopností fotoaparátu, včetně nočního portrétu, rozpoznávání domácích zvířat, teleobjektivu portrétu a dalších.

Zatímco Samsung upravil něco z toho, co najdete na telefonu Pixel, můžete si přečíst naši recenzi Android 12, abyste se dozvěděli více o tom, co můžete s aktualizací očekávat.

Recenze Samsung Galaxy S21: Verdikt

Když Samsung odstranil tolik z tohoto telefonu, jak dodává, byl jsem připraven být zklamán Galaxy S21. Ale nemusel jsem se bát.

Jistě, plastový záda není ideální na vlajkové lodi, ale brzy jsem si zvykl na polykarbonát a celkový design Galaxy S21 je krásný a také praktičtější než S20. Nedostatek jakýchkoli aktualizací hardwaru pro kamery byl trochu zklamáním, ale pak stále vytvářejí vlajkové lodi a mají obrovské množství funkcí a nástrojů, které se mohou opravdu kopat.

Rád bych viděl, jak Samsung tlačí hardwarovou obálku pro Galaxy S21, ale to je doména Galaxy S21 Ultra. Galaxy S21 tím, co jsem cítil, byla správná volba, pokud jde o odstranění funkcí, stále nabízí nejnovější vlajkové žetony, fantastický displej a výkonné kamery v rafinovaném smartphonu za konkurenceschopnou cenu; ten, který by se měl bát iPhone 12.

Jediná moucha v masti, je Galaxy S20. Pokud již máte S20, nemyslím si, že budete mít prospěch z upgradu. Cítím, že to Samsung ví a S21 je spíše pro lidi se staršími telefony Galaxy nebo se snaží přejít na další telefon. Pokud jste v takové pozici, pak opravdu navrhuji, abyste zvážili Galaxy S21, protože nebudete zklamáni.

Samsung Galaxy S21 bere některé funkce pryč, ale stále je to skvělý telefon Android za cenu.

Tom’s Guide Verdict

Galaxy S21 společnosti Samsung je rafinovanější, chytřejší a rozhodující levnější nová vlajková loď.

Klady

 • Vynikající dynamický displej 120Hz
 • Silný výkon
 • Rafinovaný design
 • Výkonný zoom fotoaparátu

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

OS: Android 11 s jednou velikostí obrazovky UI 3: 6.2 palce (2400 x 1080) Obnovová frekvence: 48-120Hz Processor: Snapdragon 888 RAM: 8 GB Storage: 128 GB, 256 GB microSD: Žádné zadní kamery: 12MP široký (f/1.8), 12MP ultra široký (f/2.2), 64MP teleobjektiv (f/2.0) S 3x Hybrid Zoom/30x Digitální video: Až 8k při 24 fps přední kamery: 10MP baterie: 4 000 mAh baterie životnost: 9 hodin a 53 minut (60 Hz), 6 hodin a 31 minut (adaptivní) nabíjení: 25W (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka (nabíječka Není zahrnuto) Barvy: Phantom Violet, Phantom Pink, Phantom White, Phantom Grey Velikost: 5.97 x 2.8 x 0.Hmotnost 31 palců: 5.95 uncí

Zatímco dorazila řada Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S21 stále zůstává relevantní. Je to proto, že Galaxy S22 je jen iterativní upgrade oproti jeho předchůdce. A pokud najdete Galaxy S21 za dobrou cenu nebo v prodeji, pak stojí za to se dostat.

recenze, samsung, galaxy, 256gb

Série Samsung Galaxy S byla do-vše, co má všechno vlajkové telefony. Ale s Galaxy S21 se Samsung rozhodl odnést téměř tolik, kolik je upgradován. Co by mohl být recept na selhání, ve skutečnosti přinesl vynikající smartphone Android, který přišel o 200 levnější než Galaxy S20 při spuštění.

S jeho 6.2-palcový displej, trojice zadních kamer a stejná baterie 4 000 mAh, Galaxy S21 není moc upgrade oproti předchůdci. Jistě, přichází s novým modulem kamery a barevnými schématy a také s Qualcomm’s Snapdragon 888. Ukázalo se však, že Galaxy S21 je velmi iterativní upgrade; Velké změny přišly s Samsung Galaxy S21 Ultra, který byl nyní nahrazen ultra Galaxy S22.

S ohledem na to si přečtěte s naší recenzí Samsung Galaxy S21, abyste zjistili, proč odstranění věcí vyšlo pro nový vlajkový telefon společnosti Samsung docela dobře.

Recenze Samsung Galaxy S21: Datum a cena vydání

Samsung Galaxy S21 si můžete koupit právě teď, buď samo o sobě, nebo prostřednictvím smlouvy o dopravce.

V u.S., Za počáteční cenu 799 můžete získat Galaxy S21 s 128 GB úložného prostoru, ale rozšiřte další 50 a můžete získat 256 GB model pro 849. To je o 200 levnější než cena Galaxy S20 před rokem. docela úspora. Podívejte se na naši stránku Samsung Promo Codes, kde najdete nejnovější slevy.

V u.K. Samsung Galaxy S21 začíná na 769 GBP za 128 GB model, s dvojitým nastavením úložiště zpět 819 GBP. 5G Galaxy S20 přišla za 899 GBP, takže S21 je o 130 GBP levnější.

Jen mějte na paměti, v krabici je pouze kabel USB-C, takže pokud ji již nemáte, budete muset za nabíječku zaplatit. A S21 přichází pouze s 8 GB RAM, bez možnosti získat 12 GB Galaxy S20, pokud se rozhodnete pro výrazně dražší Galaxy S21 Ultra.

Nakupujte a měli byste najít Galaxy S21 nyní pod původní spuštění ceny. Ve skutečnosti pravděpodobně zjistíte, že je to levnější než údajně cenově dostupný Samsung Galaxy S21 Fe. To znamená, že si můžete koupit certifikovanou zrekonstruovanou Galaxy S21 od Samsungu, přestože výrobce telefonu toto zařízení již neprodává zcela nové.

Recenze Samsung Galaxy S21: Návrh

Zepředu vypadá Galaxy S21 hodně jako Galaxy S20, s jeho 6.2palcový displej kompletní s úhledným fotoaparátem pro úderné díry v horním středu obrazovky. Podívejte se blíže a uvidíte, že S21 upustil zakřivený displej svého předchůdce a rozhodl se pro ploché hrany.

Může to znít jako downgrade, vzhledem k tomu, že nový telefon nevypadá ticho jako elegantní, ale jsem s tím v pořádku. Myslím, že zakřivené obrazovky na telefonech Android s displeji do 6 let.5 palců bývá trochu kluzký, zejména protože je většinou můžete použít jednoruční; Velká sluchátka mají tendenci se cítit trochu pohodlněji se zakřivenými hranami, když provádíte gymnastiku prstu, abyste dosáhli aplikací na druhé straně displeje.

Ploché okraje na Samsung Galaxy S21 vedou k kovovým okrajům proudícím do nového designu kamery „Contur Cut“, kde se zdá, že se modul zadní kamery mísí do levé okraje S21, stejně jako dozadu.

Když už mluvíme o tom, kov ustupuje tomu, co je pravděpodobně největší změnou Samsung Galaxy S21: plast zpět. Samsung to nazývá polykarbonátem, ale je to v podstatě fantastický plast, zatímco S20 využívá sklo.

Rozhodnutí o plastové záda je pravděpodobně největším důvodem, proč může Samsung nabídnout Galaxy S21 za jeho levnější cenu. A zatímco nedostatek záda na zádech se může zdát zvláštní pro vlajkovou loď, byl jsem příjemně překvapen, když jsem zjistil, že se necítil levně. Nejen, že si myslím, že je to o něco hezčí než polykarbonát na zadní straně S20 Fe, má také hmatatelnější povrch než série Galaxy S skelovanou. Osobně jsem šťastný z úspor, pokud to pomůže snížit náklady.

A Phantom Violet S21 jsem musel zkontrolovat, vypadá fantasticky, i když jméno zní trochu daft. Fialový panel má příjemně měkký odstín, zatímco slabá barva měděné barvy kamery a okraje dává S21 pseudo retro sci-fi vzhled; myslím, že Star Trek Meets Art Deco.

K dispozici jsou tři další barevné možnosti. fantomová šedá, fantomová růžová, fantomová bílá. ale já je ještě nevidím v kovu a plastu.

Měření 6 x 2.8 x 0.31 palců a vážení 6.07 uncí, Galaxy S21 je o něco menší, ale o něco těžší než Galaxy S20 (5.9 x 3 x 0.31, 5.7 uncí). Ale myslím, že je to ideální velikost a hmotnost pro jednu ruku; Dost malý na to, aby můj palec dosáhl dvou třetin displeje, ale dostatečně velké, abych se posadil a sledoval hodiny videí.

Ultrazvukový otispívající čtečka Galaxy S21 je také citlivější díky použití nového skeneru Qualcomm, což je 1.7x větší a 50% rychlejší než předchozí generace. Zjistil jsem, že S21 jen zřídka odmítl unáhlený kohoutek z mého palce, který dělá zázraky pro můj rychlý temper.

Co není ideální je, že Galaxy S21 upustil, že slot karty microSD, její předchůdci na chvíli sportovali. Nejsem si jistý, proč to Samsung udělal, protože uvnitř Galaxy S21 neexistuje zjevná omezení prostoru, ani bych neočekával, že jeho odstranění změní výrobní náklady o mnoho. Možná je to jeden ze způsobů, jak společnost Samsung povzbudit lidi, aby si koupili 265 GB verzi, i když s tolika bezplatnými službami cloudového úložiště jsem nakonec příliš rozrušený o nedostatku rozšiřitelného úložiště.

Recenze Samsung Galaxy S21: Displej

Samsung snížil a upgradoval 6 Galaxy S21.2-palcový displej AMOLED z toho, co dříve představoval S20. Už si nemusíte vybrat mezi rozlišením plného HD běžícího při 120 Hz nebo QHD běžícím na 60 Hz, jako jste to udělali s Galaxy S20, ale je to proto, že S21 vrcholí při rozlišení 1080p.

I když je to více restriktivnější, cítím, že to odstraňuje složitost. Můžete jít a nastavit displej tak, aby se držel 60 Hz, pokud chcete vystoupit co nejvíce výdrže baterie, nebo jen milujete trochu soudce při procházení webových stránkách. Ale pak byste se vzdali dynamické obnovovací frekvence, která umožňuje S21 snížit jeho obnovovací frekvenci z 120 Hz na 48Hz v závislosti na úkolu, který je v ruce. Nejedná se o upgrade, který si nutně všimnete, když se neposouváte, ale je to chytrý, který tiše dělá S21 příjemnější použít.

Testování jeho „přirozeného“ nastavení obrazovky, displej Galaxy S21 přináší 109.2% SRGB a 77.4% DCI-P3 Color Gamut pokrytí a delta-e 0.29. To jsou dobré skóre, i když iPhone 12 a Samsung Galaxy Note 20 Ultra Porazte S21 z hlediska přesnosti pokrytí a barev.

Při praktickém použití je však displej Galaxy S21 fantastický. Držte jej v režimu „živého“ a uvidíte hromady kontrastu a barvy, i když se posledně jmenované chyby na straně přesycení. Displej je skvělý pro sledování videí a filmů, oglingových obrázků Instagramu a hraní her. Samsung má na svých telefonech Galaxy S. a S21 není výjimkou.

Recenze Samsung Galaxy S21: Kamery

Hardwarové kamery Galaxy S21 jsou úplně stejné jako Galaxy S20. Pole trojité kamery zahrnuje hlavní 12MP širokoúhlý objektiv, 12MP ultralehkovou objektiv a 64MP teleobjektiv s 3x hybridní optický zoom a 30x vesmírný zoom.

Ale Samsung táhne Google a tvrdě se nakláněl na software a vylepšení výpočetní fotografie, aby se zlepšilo trio zadních kamer. A z velké části to Galaxy S21 dosahuje. Ale teď, když je Galaxy S22 novým klukem v bloku, Samsung oznámil, že do Galaxy S21 přináší některé z funkcí tohoto telefonu, jako je noční portréty s teleobjektivem.

Začněme standardním režimem fotografií. Podívejte se na níže uvedenou fotografii; S více barvami a odstíny, se kterými se můžete vypořádat, plus světlo přicházející zleva, představuje trénink fotoaparátu smartphonu.

Fotografie Galaxy S21 je spláchnutí s barvou a detaily, i když jako telefony Galaxy v minulosti jsou barvy možná trochu nasycenější než barvy Google Pixel 5, které jsem použil pro srovnání. Pixel 5 poskytuje teplejší tón a více skutečných barev, s lepší dynamický rozsah.

Přiblížení však S21 vybírá některé jemnější detaily, pravděpodobně díky své teleobjektivské kameře, s grilem na modelu Aston Martin DB5 a čísla na zesilovačem sluchátka Vox než na fotografii Pixel 5.

Stojí za zmínku, že jsem vypnul funkci optimalizátoru scény, která používá AI k identifikaci toho, co je v rámci, a odpovídajícím způsobem upravit kameru, aby získal nejlepší výstřel. V praxi mám pocit, že to může mít za následek určité zpracování.

Venku v přirozeném světle a hlavní kameře S21 dělá skvělou práci. I když to byla stěží ideální situace v fotografii, Galaxy S21 vybírá více podrobností než Pixel 5 v budovách věže na pravé straně a londýnský kanárský přístaviště v pozadí. Pixel 5 však však nabízí dynamičtější rozsah a barvy, které jsou doživotnější.

Když už mluvíme o tom, věci se trochu komplikují v situacích nebo prostředích s nižším světlem zapálené umělým světlem. Zjistil jsem, že pixel 5 byl lepší při detekci okrajů a rozlišování detailů v oblastech se slabým světelným způsobem, zatímco S21 občas vrhá rozmazané a přehnané výsledky.

Opravdu to však musíte hledat a já věřím. Mám podezření, že by to mohly být některé problémy s ozubením, když se zpracování AI aplikuje na oblasti nízkých osvětlení, což by Samsung mohl opravit pomocí aktualizace softwaru.

Špatné světlo také nepomáhá režimu portrétu. Díky pravidlům sociálního distancování v U.K. Když slunce sestoupilo, musel jsem si pořizovat obrázek své přítelkyně Claire na prahu; To znamenalo, že na jedné straně byla výzva vypořádat se s nízkým světlem a na druhé straně verandy.

Pixel 5 obdivuhodně se vyrovnává, dodává přirozenější tóny pleti a vybírá podrobnosti ve světlech a ve stínu. Ale S21 trochu bojuje, vymývá a nadměrně vyhladí Claireho tvář. A nedokáže si vybrat mnoho detailů ve vlasech, zejména na levé straně.

Fotografie non-portrétu S21 se lépe hodí, takže mám podezření, že algoritmus režimu portrétu se snaží vybrat to, co je v popředí a co by mělo být rozmazané; něco, na co je Pixel 5 obzvláště dobré.

V lepších světelných podmínkách je režim portrétu mnohem lepší jak pro kameru zadní i 10MP vpředu; Jako příklad se podívejte na fotografii níže uvedeného Marka Spoonauera Toma.

A střelba předměty spíše než tváře vidí, že Galaxy S21 dodává pěknou fotografii portrétu.

Galaxy S21 nepřináší nejostřejší výřezy režimu portrétu, jako je Pixel 5, jak se Samsung rozhodne pro postupnější efekt rozmazání. Upřednostňuji jasnost sluchátka Google, ale S21 stále získává nějaké pěkné výsledky.

Přepněte do nočního režimu S21 a problémy s nízkým osvětlením jsou zameteny. Ve výstřelu níže poskytuje S21 jasný obrázek, který je podrobnější (zejména v pouličních osvětleních) než pixel 5. S více kamerami, které se mají použít pro zachycení světla a detailů, S21 ukazuje omezení duálních zadních kamer Pixel 5.

Upřednostňuji barvy, které Pixel 5 nabízí. A zdá se, že S21 aplikuje na jeho noční výstřely velké množství ostření. Noční režim lze také použít ve všech třech kamerách Galaxy S21.

Výstřely ultra širokých úhlu jsou drahé na Galaxy S21, ale jakmile se přiblížíte. I když zachycuje širší pohled než pixel 5, děrování do výstřelu odhaluje mlhavé detaily, zatímco telefon Google je mnohem jasnější. Budete muset zvážit, zda nedostatek jemných detailů stojí za dražší fotografii.

Je to s teleobjektivskou kamerou 20x a 30x „Space Zoom“, kde se do hry vstupují skutečné upgrady kamery S21. Zejména funkce Nového zámku zoomu, která používá AI k identifikaci předmětu a ustálení výstřelu.

Funguje to docela dobře a můžete získat výstřely, které jsou pro takové extrémní zoomy překvapivě jasné, i když máte poněkud roztřesené ruce. Poté zpracování poté vyčistí fotografii a vyústí v zvětšený výstřel, který není blátivým nepořádkem.

Pomocí vesmírného zoomu bych mohl získat přiměřeně jasný obrázek malé mátové plechovky na mém okně stále z druhé strany místnosti. Nejsem si jistý, jak je to praktické pro každodenní fotografii smartphonů, ale je to působivá přehlídka pro AI Tech.

Na frontě videa Galaxy S21 pokrývá mnoho základen. Stejně jako Galaxy S20 nabízí až 8k zachycení při 24 fps, což je pro většinu nadměrné, ale umožňuje vám pořizovat vysoce kvalitní fotografie při zaznamenávání videí s velmi vysokým rozlišením. Mezi další špičkové funkce patří 1080p nahrávání videa při 120 fps, díky čemuž jsou super hladké. Když už mluvíme o hladkém, super stabilní režim, který používá AI k kompenzaci roztřeseného nahrávání, bude fungovat na 1080p 60 FPS Video Capture.

Dalším vrcholem je pohled nového režiséra, když natáčíte video. Můžete střílet pomocí předních a zadních kamer současně a také zobrazit živé miniatury z více kamer. To usnadňuje přechod na nejlepší snímek pro vaše video. Funguje to docela dobře a je méně trik, než jsem si nejprve myslel.

Video Portrét, které je v podstatě přejmenováním videa Live Focus, je také spíše úhledné a dodává záběry, kde jsou subjekty v soustředění, zatímco pozadí je rozmazané. Pokud se hodně pohybujete, můžete vidět, že S21 pracuje jeho algoritmy, což někdy vede k nadměrnému vyhlazování detailů na tvářích.

Mezi další upgrady fotoaparátu patří vylepšená funkce Single Take. Single Take nyní poskytuje zvýrazněné video a dynamické klipy s pomalým motem.

Všechny výše uvedené, Galaxy S21 poskytuje upgrade nad Galaxy S20. Nemyslím si, že má to, co je potřeba k zaklenutí iPhone 12 Pro Max mimo naše Nejlepší telefonní kamery Seznam a iPhone 12 by to mohly ještě nechat porazit, ale obchody S21 fouká s Pixel 5 a porazí telefon Google v mnoha oblastech. Potenciál pro další zdokonalení na AI a výpočetní fotografii na straně Samsung ponechává dostatek prostoru pro kameru S21S, aby se v průběhu času zlepšila.

Recenze Samsung Galaxy S21: Výkon

V u.S, Galaxy S21 přichází s nejnovějším čipem Snapdragon 888, který slibuje o 20% lepší výkon CPU, o 35% větší rychlost GPU, stejně jako zvýšený výkon AI. I když neexistuje žádná 12 GB RAM, S21 dělá spoustu se svými 8 GB a já jsem se nesetkal s žádným zpomalením v mém testování.

Když už mluvíme o tom, že uvedení Snapdragon 888-vybavené S21 prostřednictvím řady benchmarků viděl, že čip poskytl vícejádrový skóre 3 302 v Geekbench 5. To je pomalejší než iPhone 12, který se vrhl ve skóre 3 859. Ale není divu, že S21, překonaje mnoho dalších telefonů s Androidem s staršími Snapdragon 865.

Pokud jde o grafický výkon, S21 doplnil na 33 snímků za sekundu v 3DMark Wild Life Graphics Benchmark. Je to zbit 39 FPS iPhone 12, ale je před dalšími vlajkovými telefony Android. V praktickém použití však S21 žvýká hry.

Oba Call of Duty: Mobile a Asphalt 9 Legends probíhaly hladce v Max nastavení, přičemž refresh 120 Hz dále přispívá k hladkosti. Stojí za zmínku, že zatímco jsme testovali Snapdragon 888 Galaxy S21, používal jsem sluchátko s Exynos 2100.

Exynos 2100 je postavena na 5-nanometrovém procesním uzlu, jako je Snapdragon 888. Házení S2100 na Geekbench 5, získalo skóre 3 391, takže je na stejné úrovni jako Snapdragon Chip, který je potěšující, jak se Chips Exynos dříve zaostával.

S otevřenými hrami a spoustou dalších aplikací běžících současně jsem si nevšiml žádného zpomalení nebo nedostatku citlivosti ze S21, i když se jeho záda trochu zahřála.

Recenze Samsung Galaxy S21: životnost baterie a nabíjení

Stejně jako jeho předchůdce, Galaxy S21 přichází s baterií 4 000 mAh. To je v pořádku pro telefon jeho velikosti, i když je to škoda, že Samsung trochu nevyrovnal kapacitu. Adaptivní obnovovací frekvence a zlepšená účinnost čipu by však měla poskytovat lepší výdrž baterie.

Galaxy S21, nastaveno při obnovovací frekvenci 60 Hz, spravovala 9 hodin a 53 minut v testu Toma Guide Battery, který zahrnuje nepřetržité surfování na webu při 150 nits jasu obrazovky nad 5G.

To není dost dlouho na to, aby se naše Nejlepší životnost baterie telefonu Seznam, ale bije 8 hodin a 25 minut iPhone 12. A to jen o přestávce Galaxy S20 s 9 hodinami a 31 minutami, takže se zdá, že nový křemík hraje svou roli.

Ponechána ve svém výchozím „adaptivním“ režimu, který dynamicky upravuje frekvenci obnovení displeje, Galaxy S21 trval 6 hodin a 31 minut. To není úžasné, ale není to zdaleka špatné, když dostanete pulzující displej s obnovovací frekvencí 120 Hz.

Kromě toho by se inteligentní AI v S21 měli dozvědět o mém telefonu v průběhu času a lépe optimalizovat spotřebu baterií, ale to se nebude něco, co se stane přes noc.

Nabíjení je místo, kde se věci trochu chaoticky. Rychlé nabíjení je v nabídce nad standardem USB-C PD, odšťavňuje baterii na 55% za 30 minut v našem testování. Problém je v tom, že se musíte ujistit, že máte na ruce nabíjecí cihlu, protože Samsung pouze vloží kabel USB-C do krabice. Pokud nemáte nabíječku, Samsung vám prodá nabíječku 25 W.

Samsung udělal velkou píseň a tančil o tom, že toto rozhodnutí je šetrné k životnímu prostředí; Samozřejmě to také šetří peníze Samsung. Nakonec mám pocit, že je to správný krok, bez ohledu na motivaci. Pomáhání snižování elektronického odpadu stojí za další výdaje a drobné nepříjemnosti by to mohlo způsobit, že někteří kupující S21, kteří nejsou spláchnuty s nabíječkami telefonu.

Recenze Samsung Galaxy S21: Software a jedno uživatelské rozhraní

I když jsem používal telefony Samsung po celá léta, nejsem největším fanouškem uživatelského rozhraní, které spadne na Android. Ale se zavedením jednoho uživatelského rozhraní v roce 2018 jsem se pomalu zahříval do série Galaxy na mobilní operační systém Google. Verze One UI 3, která debutovala s Galaxy S21 postavenou na této dobré vůli.

Rozhraní je elegantnější, kompletní s přepracovaným rychlým panelem a obrazovkou oznámení, která se cítí méně přeplněná. Obzvláště oceňuji přepracované widgety obrazovky zámku a také schopnost umístit widgety na obrazovku a upravit jejich průhlednost.

Zatímco jedno uživatelské rozhraní nabízí spoustu možností, jak vyladit zážitek z galaxie, může to být trochu ohromující v době, kdy chcete jen najít jedno konkrétní nastavení. A moje slovo, nelíbí se mi hlavní zásuvka aplikací One UI. Navzdory své třetí iteraci jsou aplikace uspořádány zdánlivě náhodným způsobem, který, pokud se přesunete z jednoho telefonu s těžkým aplikací, může přinést nalezení aplikací, které chcete nastavit svou domovskou obrazovku, menší noční můra. Ve srovnání s elegancí zásuvky aplikací ve skladu Android je Samsung’s nepořádek.

Chápu, že by Samsung chtěl, abych využil své služby, ale tolik dalších telefonů pro Android výchozí pro funkce Google, například automatické vyplnění pro hesla. Ale jeden UI 3 se mě snaží přinutit použít Samsung Pass a můj účet Samsung, který ironicky často zapomínám na heslo. Jakmile se nastavíte, je to v pořádku, ale může být frustrující používat, dokud se k němu nepřizpůsobí. Pro Samsung je stále určitě prostor pro zlepšení.

Vlajkové lodě společnosti Samsung podporují Samsung Dex. Tato funkce vám umožní vzít Galaxy S21 a připojit ji k externímu monitoru, aby se telefon proměnil v pseudo chromový OS zážitek. Získáte také čtyři roky aktualizací platformy a pět let bezpečnostních záplat od společnosti Samsung, což je nejlepší politika aktualizace, kterou můžete získat na telefonu Android (ano, dokonce i porazit pixely Google).

Recenze Samsung Galaxy S21: Android 12

Samsung vydal v polovině listopadu 2021 One UI 4 pro Galaxy S21. Tato aktualizace přináší Android 12, který nabízí několik klíčových vylepšení prvků uživatelského rozhraní a soukromí. Nyní si můžete vybrat barvu systému Accent s barevnou paletou nebo přistupovat k přístrojové desce soukromí a zjistit, které aplikace používají váš mikrofon, kameru a umístění.

Za tímto účelem, jeden UI 4.1 se zaváděno do Galaxy S21, mimo jiné telefony. A přineslo mnoho softwarových funkcí zavedených s Galaxy S22. S jedním UI 4.1, vaše Galaxy S21 nyní podporuje řadu schopností fotoaparátu, včetně nočního portrétu, rozpoznávání domácích zvířat, teleobjektivu portrétu a dalších.

Zatímco Samsung upravil něco z toho, co najdete na telefonu Pixel, můžete si přečíst naši recenzi Android 12, abyste se dozvěděli více o tom, co můžete s aktualizací očekávat.

Recenze Samsung Galaxy S21: Verdikt

Když Samsung odstranil tolik z tohoto telefonu, jak dodává, byl jsem připraven být zklamán Galaxy S21. Ale nemusel jsem se bát.

Jistě, plastový záda není ideální na vlajkové lodi, ale brzy jsem si zvykl na polykarbonát a celkový design Galaxy S21 je krásný a také praktičtější než S20. Nedostatek jakýchkoli aktualizací hardwaru pro kamery byl trochu zklamáním, ale pak stále vytvářejí vlajkové lodi a mají obrovské množství funkcí a nástrojů, které se mohou opravdu kopat.

Rád bych viděl, jak Samsung tlačí hardwarovou obálku pro Galaxy S21, ale to je doména Galaxy S21 Ultra. Galaxy S21 tím, co jsem cítil, byla správná volba, pokud jde o odstranění funkcí, stále nabízí nejnovější vlajkové žetony, fantastický displej a výkonné kamery v rafinovaném smartphonu za konkurenceschopnou cenu; ten, který by se měl bát iPhone 12.

Jediná moucha v masti, je Galaxy S20. Pokud již máte S20, nemyslím si, že budete mít prospěch z upgradu. Cítím, že to Samsung ví a S21 je spíše pro lidi se staršími telefony Galaxy nebo se snaží přejít na další telefon. Pokud jste v takové pozici, pak opravdu navrhuji, abyste zvážili Galaxy S21, protože nebudete zklamáni.

Samsung Galaxy S21 Fe 5G 256GB Graphite

Představujeme nejnovější edici do rodiny Galaxy S21 série: Samsung Galaxy S21 Fe 5G 256GB Graphite. Fan vydání. Postaveno s tím, co máte nejraději, abyste mohli zažít své každodenní vášně na absolutně plné, S21 Fe je konečný telefon inspirovaný fanouškem. Mezi funkce patří nejrychlejší vlajková lodi pro výkonné lodi společnosti Samsung. Více představení nejnovějšího vydání do rodiny Galaxy S21 série: Samsung Galaxy S21 Fe 5G 256GB Graphite. Fan vydání. Postaveno s tím, co máte nejraději, abyste mohli zažít své každodenní vášně na absolutně plné, S21 Fe je konečný telefon inspirovaný fanouškem. Mezi funkce patří nejrychlejší vlajková lodí s příštím generátem společnosti Samsung pro výkonný výkon, aby udržovala krok s vašimi požadavky na multitasking a her, vážně rychlé rychlosti s 5G (1). Plus zadní kamera pro třídění objektivu pro-stupeň s 30x Space Zoom (2) pro fotografie kvality a videa s nejneuvěřitelnějším detailem. Zřeknutí se odpovědnosti: (1) K dispozici ve vybraných plánech na způsobilé sítě 5G. Aktuální dostupnost je omezena na hlavní město CBD a další vybrané oblasti s vysokým provozem. Skutečné dosažitelné rychlosti se budou lišit v závislosti na dostupnosti služeb a dalších faktorech.(2) 30 x Space Zoom zahrnuje digitální zoom, který může způsobit méně zhoršení obrazu

Přihlaste se hned

K dispozici pouze na zúčastněných kreditních kartách. Pokud ještě nemáte kreditní kartu GEM pro GEM, můžete se přihlásit online za pouhých 10 minut.

Zažádat online

Máte již kreditní kartu GEMTIDE GEADITY GEM? Skvělá zpráva! Právě jste připraveni na nakupování bez zájmu. Jednoduše navštivte místní obchod nebo nakupujte online.

Zeměpisná šířka zdarma. Podmínky, podmínky a poplatky

Platí úroky podle podmínek zeměpisné šířky, poplatky a poplatky. K dispozici pouze schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Apple, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován v 25.90% str.A. Poplatek za službu účtu 9.Platí 95 za měsíc. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Viz webové stránky produktu prostřednictvím www.LatitudeFinancial.com.AU/ Credit-Cards/ pro více informací o podmínkách, poplatcích a poplatcích. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online. Stejné měsíční platební plány Payable ve 24, 36, 50 nebo 60 rovné měsíční platby (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení). Pokud je stejný měsíční platební plán (splátka bezúrovňová propagace) po dobu kratší než 33 měsíců, bude minimální měsíční platba větší než úroková platba za stejný období a můžete zaplatit více úroků z jakéhokoli jiného nesplaceného zůstatku na vašem Účet na kreditní kartě, protože vaše splátky budou na tento plán přiděleny. Pokud neprovedete minimální měsíční platbu, souhlasíte s tím, že všechny stejné měsíční platební plány (splátka bezúrovňová propagace) s termínem méně než 33 měsíců se změní na minimální měsíční platební plán (bezúročná propagace) Po zbytek původního plánu. Flexibilní platební plány a platby jsou splatné za jakýkoli nesplacený zůstatek po uplynutí plánu. Během propagačního období musí být provedeny minimální měsíční plány splácení. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu.

Další nabídky slevy

Naskládejte tyto nabídky

1000 EGIFT CARD (K) Když připojíte nové číslo nebo podejte své číslo s nejlepším mobilním plánem Good Guys Poháněný Telstra. Učit se

Obchodujte ~ Chcete-li získat eGift Card Trade-In vašeho způsobilého zařízení a obdržet okamžitou egift kartu, kterou můžete utratit za nákup. Začněte svůj obchod hned teď

Získejte více z nákupu s skvělými funkcemi Exkluzivní výhody.

Zlatá služba Extras je vaše produkty Best Friend. Přidejte jej ke svému nákupu za účelem podpory bez stresu při opravách, náhradách a dalším zahrnutí 30denní cenové záruky, obchodu s kredity Exkluzivní nabídky.

O péči o produkt zlaté služby doplňky

Produkty se občas stanou vadnými. ale nebojte se, protože doplňky Concierge Gold Service Extras zahrnují péči o produkty, od prvního dne po celý život vašeho členství. Hlavní výhodou péče o výrobky z Gold Service Extras je to, že vám dává jistotu, že budete mít nárok na opravu nebo nahrazení vašeho produktu, pokud se stane vadným po uplynutí vašich práv pod minimální dobrovolnou zárukou dobrých lidí, až do konce vašeho Zlatá služba Extras Členství. I když si nekupujete doplňky zlatých služeb, pokud je váš produkt vadný, můžete mít nárok na bezplatnou opravu nebo výměnu podle záruky výrobce (v závislosti na délce a podmínkách záruky výrobce) a minimální dobrovolnou záruku dobrých lidí (dobrých lidí (dobrých kluků ( během období uvedených v porozumění vaší brožuře o právech). Můžete mít také práva podle australského zákona spotřebitelů na bezplatný lék i po uplynutí záruky výrobce a minimální dobrovolné záruky dobrých lidí, ale přesná doba práv na australský spotřebitel je nejistá.

Pokračujte na web Samsung

Žádné obchody nelze nalézt do 500 km od místa dodávky. Zkuste prosím jiný pohlednice nebo předměstí

Nastavte prosím svůj preferovaný obchod, abyste zkontrolovali náklady na zásoby nebo doručení. Potvrďte prosím svůj preferovaný obchod a umístění doručení v pravém horním rohu stránky nebo nastavte níže uvedený preferovaný obchod, abyste zkontrolovali náklady na zásoby nebo doručení. Nastavte svůj obchod

Získejte to rychle

Nový způsob řešení. Zavolej nám! Vyjednáváme, takže platíte méně, každý den na dobrých klucích volejte 1300 942 765 za prodej přes telefon. 9:00-21:00 7 dní (liší se u svátků). Jakmile je váš přes telefon dokončen, pošleme vám odkaz na plateb, abyste bezpečně a bezpečně zaplatili za váš nákup. Příliš snadné!

6 GB

Zdarma úrok podle zeměpisné šířky

K dispozici pouze schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován ve 24.99%. Poplatek za službu účtu 8.95 za měsíc platí vízum GALITITY GEM. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online.

Stejné měsíční platební plány

Plán je splatný o 36, 50 nebo 60 přibližných stejných měsíčních splátek podle vybraného plánu (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení).

Minimální měsíční plány splácení

Během propagačního období musí být prováděny měsíční platby. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu. Zavřít

Zdarma úrok podle zeměpisné šířky

Dobří kluci mají řadu možností financí, takže můžete získat to, co potřebujete, když to potřebujete a všichni za placení méně každodenní ceny. Plány bez úroků z zeměpisné šířky se pohybují od 6 do 60 měsíců, s k dispozici flexibilní možnosti plateb. Další informace o možnostech financí najdete zde.

Kterákoli z těchto čtyř karet lze použít k provedení 0% na nákupy úroků

Kupuj teď

Galaxy S21: Návrat do hry o trůny? | Recenze

Přihlaste se hned

Nemáte kartu? Požádejte o vízum GEM ještě dnes

✓ Plány platebních plateb GEM Visa GEM Visa vám umožňují koupit věci, které nyní potřebujete, s použitím flexibilních platebních možností zajištěných podle vašeho rozpočtu. ✓ Můžete také použít vízum GEM jako každodenní kreditní kartu.Nakupujte s lehkostí. kdekoli, kdykoli. ✓ Užijte si 0% úrok po dobu 6 měsíců při nákupech každodenních víz nad 250.

Použijte nyní méně než 10 minut

Získejte odezvu 60 sekund

Pokud je schválen, začněte nakupovat

Platí podmínky- dostupné na vybrané produkty za inzerované nebo tiketované ceny. Platí podmínky. Zavřít

Všeobecné obchodní podmínky

Zdarma úroky od latitudeavaitable pouze pro schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Apple, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován ve 24.99%. Roční poplatek 99 platí pro vízum GEADITY GEM. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. K dispozici také CreditLine, Latitude Go MasterCard a Kupujícího Edge zákazníci. Podrobnosti naleznete v dalších podmínkách, poplatcích a poplatcích, viz webové stránky produktu. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online. Stejné měsíční platební plány Plán je splatný o 36, 50 nebo 60 přibližných stejných měsíčních splátek podle vybraného plánu (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení). Po uplynutí plánu nejsou splatné žádné plány splácení a platby nejsou splatné za žádný nesplacený zůstatek. Během propagačního období musí být provedeny minimální měsíční splátky. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu. LatitudepaysUbject ke schválení. Platí podmínky a pozdní poplatky. K dispozici při nákupech mezi 20 a 1000. Platební plán poskytnutý společností LatitudePay Australia Pty Ltd ABN 23 633 528 873. Pro naše úplné podmínky navštivte LatitudePay.com/podmínky.

Doplňky zlaté služby

Když k nákupu přidáte doplňky zlatých služeb, získáte:

 • Osobní a komplexní podpora bez stresu-jen hovor pryč, abyste pomohli s jakýmikoli opravou, náhradami a nároky.
 • Částky 3 x 20 StoreCash každých 12 měsíců.
 • 30denní cenová záruka. Získejte 120% rozdílu zpět, pokud cena vašeho produktu klesne na dobré lidi nebo jakýkoli schválený konkurent.
 • Exkluzivní přístup k prodeji, slevám, soutěžům pouze pro členy, dárky a ještě mnohem více!

Dobří kluci Concierge Gold Service Extras Smluvní podmínky

ÚVOD

1.1 strany těchto podmínek

Good Guys Gold Service Extras je poskytován dobrými kluky na pódiu, 60 City Road, Southbank Vic 3006. Tyto podmínky se vztahují mezi vámi a námi ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras.

1.2 australské zákon o spotřebitelském

Naše zboží přichází s záruky, které nelze vyloučit podle australského spotřebitelského práva („ACL“). Máte nárok na náhradu nebo vrácení peněz za hlavní selhání a za kompenzaci za jakékoli jiné přiměřeně předvídatelné ztráty nebo poškození. Máte také nárok na opravu nebo nahrazení zboží, pokud zboží není v přijatelné kvalitě a selhání nepředstavuje hlavní selhání. Vaše práva v rámci ACL existují nezávisle na nich

1.3 Žádná záruka výkonu nebo pojištění

Good Guys Gold Service Extras není zárukou výkonu nebo pojistky, ani nejsme pojišťovny.

1.4 úpravy podmínek

V rozsahu povoleném zákonem mohou dobří kluci změnit přijaté výhody a podmínky Good Guys Gold Service Extras čas od času po přiměřeném předchozím upozornění. Při jakékoli změně výhod nebo podmínek vás dobří kluci upozorní přímo nebo aktualizací podmínek na jeho webových stránkách umístěných na WWW. Thegoodguys.com.AU.

Definice

V těchto podmínkách:

Přidružené prostředky, ve vztahu k Tggdwě, jakékoli entity, která přímo nebo nepřímo ovládá, nebo je ovládána nebo je pod společnou kontrolou s TGGDWA nebo holdingovou společností TGGDWA. Pro účely této definice:

Pro účely této definice:

a) „kontrola“ znamená ve vztahu k TGGDWA, kde entita:

 • i) řídí složení desky TGGDWA;
 • ii) je schopen obsadit nebo ovládat obsazení více než jedné poloviny maximálního počtu hlasů, které by mohly být odevzdány na valné hromadě Tggdwa;
 • iii) drží více než polovinu vydaného základního kapitálu nebo jednotek TGGDWA; nebo
 • (iv) má schopnost určit výsledek rozhodnutí o finanční a provozní politice TGGDWA.

(b) „Holding Company“ znamená ve vztahu ke straně entita, která ovládá TGGDWA.

Obchodní dny znamenají, že den není sobota nebo neděle nebo státní svátek ve státě nebo na území, na kterém je váš zapsaný produkt umístěn.

Tým Concierge znamená datum, kdy se držíte svého přihlášeného produktu.

14 ДНЕЙ с Galaxy S21 FE: МИНУСЫ И ПЛЮСЫ СМАРТФОНА

Komunikace členských členů Concierge znamená veškerou komunikaci zaslanou dobrými kluky a týmem Concierge pro členy Good Guys Gold Service Extras týkající se jejich členství.

Odměny Concierge znamenají odměny poskytované dobrými kluky čas od času, které jsou vždy podléhají podmínkám, které vám občas informují dobří lidé.

Kredity v obchodech Concierge mají význam uvedený v části 5.2 („Kredity v recepci“) těchto smluvních podmínek.

Tým Concierge znamená náš specializovaný tým zákaznických služeb k dispozici členům Good Guys Gold Service Extras.

Přihlášený produkt znamená produkt, který jste zakoupili od dobrých chlapů s Good Guys Gold Service Contaips (jak je popsáno v původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro produkt)

Ekvivalentní náhradní produkt znamená produkt stejné nebo podobné značky a technickou specifikaci jako váš přihlášený produkt (jak jsme určili my), který může mít nižší prodejní cenu než váš zapsaný produkt a není omezen na původního výrobce vašeho zapsaného produktu.

Základní zařízení se rozumí televizní, lednička, sušička, pračka, myčka nádobí, rozdělená systémová klimatizace, trouba a varná deska

Událost na vyšší síle znamená jakoukoli válku, sabotáž, teroristickou činnost, národní nouzová situace, blokády, vládní akce, bouře, povodně, zemětřesení, epidemie nebo pandemie.

Velké zařízení znamená velké televizory (e.G. S velikostí obrazovky čtyřicet palec a vyšší), pračky, sušičky, ledničky, mrazničky, myčky nádobí a velké/pevné kuchyňské zboží, jako jsou nástěnné pece, pod lavičkou, volně stojící pece, varné desky, dosah a integrované mikrovlny.

Záruka výrobce znamená dobrovolnou záruku (pokud existuje) na díly a/nebo práci poskytovanou výrobcem zapsaného produktu.

Minimální dobrovolná záruční doba znamená období podle naší politiky minimální dobrovolné záruky (stanoveno v dobrých klucích, které porozumíte brožuře o právech dostupné na https: // www. Thegoodguys.com.Au/Gold-Service-Extras-Termm-and Conditions), během kterého máte nárok na opravu nebo nahrazení vašeho produktu v případě, že se váš produkt stane vadným bez vlastní viny.

Mechanické nebo elektrické selhání znamená náhlé a nepředvídané poruchy vašeho zapsaného produktu vyplývajícího z mechanické nebo elektrické poruchy, včetně v důsledku normálního opotřebení (s výjimkou postupného snížení provozního výkonu zapsaného produktu), ale nezahrnuje však Jakékoli rozpis vašeho zapsaného produktu způsobeného těmito chybami uvedenými v části 6.1 („Vyloučené chyby“) těchto smluvních podmínek.

Původní kupní cena znamená částku zaplacenou vám dobrým lidem na nákup přihlášeného produktu, jak je zaznamenáno na původním účtenku a/nebo daňové faktuře.

Platební karta znamená dárkovou kartu EFTPOS nebo uloženou hodnotovou kartu, kterou lze použít u jakéhokoli obchodníka, který přijímá EFTPOS, Visa nebo MasterCard, ale nelze uplatnit za hotovost.

Nárok na opravu/výměnu znamená nárok na to, aby váš přihlášený produkt opravil nebo nahradil za těchto podmínek, protože utrpěl mechanické nebo elektrické selhání.

Doba přenosu produktu náhradní znamená:

a) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu 500 nebo méně, 12měsíční období začíná v den, kdy přebíráte svůj přihlášený produkt; nebo

(b) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, období začíná v den, kdy převzalate svůj přihlášený produkt a skončí na pozdějším: (i) vypršení minimálního dobrovolného záručního období ;; a (ii) vypršení záruky výrobce.

Malé zařízení znamená zařízení, které není velkým zařízením.

Kredit v obchodě znamená hodnotu se stanoveným datem vypršení, než je možné použít na dobrých klucích nebo online k nákupu zboží a služeb.

Smluvní podmínky znamenají tyto smluvní podmínky Good Guys Gold Service, jak je čas od času aktualizováno v souladu s oddílem 1.4 („Úpravy podmínek“).

Tggdwa znamená, že dobré skladby Good Guys (Austrálie) Pty Ltd (ACN 004 880 657).

Dobří kluci znamenají Tggdwa a jeho přidružené subjekty, ze kterých byl produkt zakoupen, a jakákoli další strana uvedená na vašem původním nákupu a/nebo daňové faktuře.

Doplňky Good Guys Gold Service znamená, že výhody a prioritní služba vztahující se na váš zapsaný produkt, jak je podrobně popsáno v těchto podmínkách.

Domácí služby Good Guys znamená síť domácích služeb Pty Ltd ACN 622 336 350 obchodování jako domácí služby Good Guys.

Poskytovatel třetích stran znamená jakýkoli poskytovatel služeb třetích stran, který je jmenován k poskytování služeb třetích stran.

Služba třetích stran znamená poskytování odměn Concierge, služby instalace domů, služeb opravy produktů a všech ostatních služeb, které mohou být vyžadovány k správě doplňků zlatých služeb Good Guys nebo které jsou nabízeny dobrými kluky, včetně těch, které mohou být přidány z čas od času.

My, my, naše odkazujeme na dobré lidi nebo jakéhokoli oprávněného agenta nebo dodavatele dobrých lidí.

Vy, vaše nebo vaše znamená, že osoba nebo osoby pojmenované jako kupující na původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro váš produkt a vaše Good Guys Gold Service Extras.

Důležité věci, které byste měli vědět o Good Guys Gold Service Extras

3.1 Jak si můžete koupit Good Guys Gold Service Extras?

Doplňky Good Guys Gold Service lze zakoupit s způsobilým produktem (viz část 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek) z dobrých kluků v obchodě, online nebo po telefonu. Good Guys Gold Service Extras musí být zakoupen současně s nákupem způsobilého produktu.

3.2 Kdy se začne členství v Good Guys Gold Service Extras a jak dlouho to trvá?

Vaše členství v Good Guys Gold Service Extras začíná od data zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a s výhradou oddílu 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek pokračuje v období členství, které jste zakoupili (pokud není zrušeno dříve v souladu s oddílem 7.2 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras You“) nebo oddíl 7.3 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Us“) těchto smluvních podmínek).

Doba trvání členství Good Guys Gold Service Extras, které si můžete koupit, bude záviset na zakoupeném přihlášeném produktu:

Zapsaný typ produktu

Zapsané výrobky v hodnotě 500 nebo méně

Zapsané výrobky v hodnotě více než 500 (s výjimkou rozdělených systémových klimatizací)

Rozdělení systémové klimatizace v hodnotě více než 500

Členské období k dispozici k nákupu

3.3 způsobilé produkty

Good Guys Gold Service Extras je k dispozici pouze v případě, že způsobilý produkt zakoupený:

b) se zakoupí tak, aby se používal především v Austrálii;

(c) je jedním z následujících typů produktu: (i) domácí produkt používaný, pouze pro domácí nebo osobní účely; nebo (ii) kancelářský produkt, jako je PC, notebook, tablet, faxový stroj, kopírka, počítač, skener, tiskárna, další počítačové periferní nebo telefon, navržené a používané vámi, pro osobní nebo kancelářské účely (za předpokladu, že produkt za předpokladu se používá v kanceláři maximálně pěti (5) lidí); a

(d) Ani jeden z následujících typů vyloučených produktů: BBQ, BBQ příslušenství, BBQ Nástroje, BBQ čištění, umyvadla, kuchyňské dřezy, filtry kuchyňských kohoutků, kuchyňské zařízení, vodopřivé filtry, čistič kávovarny, všechny výrobky pro kuchyňské nádobí (kromě Potravinové vakuové těsnění), příslušenství lednic, žehlicí desky Příslušenství, příslušenství pro pračku a sušičky, příslušenství pro prádlo, vakuové přílohy, koupelnové stupnice, DVD Blu-ray filmy, televizní kabely doplňky, vedení pro rozšíření, televizní antény, stojany na stěny, TV TV, TV TV, TV TV, TV TV TV TV TV TV TV TV Konzoly stěn, stojany na televizní skříňky, mobilní příslušenství, zvukové příslušenství, chrániče případů, zvukové kabely, tablety příslušenství, periferie softwaru, herní příslušenství, pevné disky USB, počítačové tašky, domácí bezpečnostní software, mobilní širokopásmové připojení, počítačové příslušenství, inkoustový toner, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír Kabely, kancelářské potřeby, příslušenství GPS, doplňky fotoaparátu, drony,Jakýkoli produkt prodávaný jménem dodavatele třetích stran na základě dohody nebo dohody agentury.

3.4 není k dispozici pro produkty, které budou podléhat komerčnímu použití

Kromě nákupu technologických produktů pro malé kancelářské použití (5 lidí nebo méně), Good Guys Gold Service Extras není k dispozici pro produkty používané pro komerční účely. Poraďte prosím dobré lidi z zamýšleného používání produktu v době nákupu, protože nebudete mít nárok na Good Guys Gold Service Extras pro jakýkoli produkt, který má být komerčně používán komerčně.

3.5 Jak podat nárok pod vašim členstvím v Good Guys Gold Service

Abychom pomohli týmu Concierge při poskytování nejrychlejšího možného řešení jakýchkoli nároků nebo dotazů, které máte ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras, doporučujeme, abyste podali všechny nároky a dotazy;

Online přes www.Thegoodguys.com.AU/Contact-Concierge-Team nebo předložením dotazu na stránce Concierge Team Kontaktujte nás: (www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US).

Zavoláním týmu Concierge na 1300 765 988

3.6 Kreditů v obchodech

Kredity skladu vydané v souvislosti s Good Guys Gold Service Extras podléhají podmínkám, které jsou k dispozici na https: // www.Thegoodguys.com.AU/ZLATÉ-SERVICE-Extry-a-Termssions, které můžeme čas od času měnit.

Zejména si uvědomte, že kredity ukládání nelze použít k nákupu určitých produktů, včetně uložené hodnoty/dárkových karet, digitálních produktů a produktů, které dobří kluci prodávají jako agent pro příslušného výrobce nebo dodavatele. Pokud není uvedeno jinak, úvěry ukládání jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání.

Jakýkoli kredit v obchodě vydaném v souvislosti s vašimi členstvími Good Guys Gold Service Extras může také podléhat dalším smluvním podmínkám, o kterých vás čas od času upozorňujeme.

3.7 Další informace

Nároky na opravu/výměnu

4.1 Jakmile podáte svůj nárok na opravu/výměnu

Do 1 pracovního dne od data, kdy podáte svůj nárok na opravu/ výměnu, vám tým Concierge poskytne pokyny k dalším krokům ve vztahu k vašemu nároku.

Souhlasíte s účastí na jakémkoli procesu řešení problémů (telefonem nebo online videohovorem), že tým Concierge může přiměřeně požádat, abyste se provedli ve vztahu k přihlášenému produktu za účelem řešení jakýchkoli problémů, které máte s přihlášeným produktem. Abychom se vyhnuli pochybnostem, žádný takový proces odstraňování problémů nepředstavuje inspekci vašeho zapsaného produktu pro účely oddílu 4.6 („Záruka období opravy“).

4.2 jednoduchá náhrada (zapsané produkty s původní kupní cenou 500 nebo méně)

Pokud je původní kupní cena za váš zapsaný produkt 500 nebo méně a potvrdili jsme, že utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, váš přihlášený produkt bude vyměněn, takže nemusíte čekat, až bude opraven.

Jak jednoduchá náhrada funguje: Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením:

Tým Concierge vám poskytne číslo žádosti, které si můžete vzít do obchodu s dobrými kluky podle vašeho přihlášeného produktu a jakéhokoli příslušenství;

Možná budete povinni se účastnit řešení problémů s přihlášeným produktem; Náš tým posoudí váš zapsaný produkt v obchodě, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; Po ověření, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, bude podle oddílu 4 vydán ekvivalentní náhradní produkt.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením:

Tým Concierge zajistí oprávněného agenta, aby dokončil domácí hodnocení vašeho zapsaného produktu, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; a

Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem;

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, tým Concierge vám poskytne číslo nároku, který si můžete vzít do obchodu Good Guys podle vašeho výběru, kde bude vydán ekvivalentní náhradní produkt v souladu s sekcí

4.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Za určitých okolností můžete raději nechat napravit svůj zapsaný produkt, než aby byl nahrazen. Pokud takovou žádost podáte, můžeme vám tuto možnost nabídnout na základě našeho uvážení.

4.3 Oprava nebo výměna (zapsané produkty s původní kupní cenou vyšší než 500))

Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, pak:

(a) Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, tým Concierge bude kontaktovat oprávněného agenta vaším jménem a uspořádat posouzení vašeho zapsaného produktu. Oprávněný agent vás bude kontaktovat a potvrdit čas schůzky, který je výhodný, aniž byste museli opustit domov;

(b) Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem

(c) Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, tým Concierge vás bude kontaktovat a požádá vás, abyste svůj přihlášený produkt odvezli do obchodu The Good Guys v blízkosti vašeho domova nebo pošlete svůj přihlášený produkt autorizovanému opraváři, abychom mohli zajistit vhodné posouzení. Prosím, dejte nám vědět, pokud nemůžete vzít svůj přihlášený produkt do obchodu v blízkosti vašeho domova nebo do autorizovaného opraváře a tým Concierge s vámi bude spolupracovat na přiměřené alternativní uspořádání.

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt má utrpení mechanické nebo elektrické selhání, budeme buď:

(a) Nechte náš schválený opravář opravit váš registrovaný produkt do normálního provozního pořadí v souladu s oddílem 4.4 („„ podmínky opravy “) těchto smluvních podmínek; nebo

(b) Pokud se rozhodneme, že zapsaný produkt není schopen být opraven na normální provozním pořádku nebo je neekonomické, nahraďte svůj registrovaný produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

4.4 podmínky opravy

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl opraven.

Opravy a/nebo náklady spojené s opravou přihlášeného produktu pro vás budou bez nákladů za předpokladu, že v těchto podmínkách nepodléhají vyloučení.

Opravíme váš zapsaný produkt nebo relevantní díly se stejnými nebo ekvivalentními částmi. Váš produkt můžeme nahradit renovovaným ekvivalentním náhradním produktem, spíše než jej opravit a nahrazení vašeho zapsaného produktu zrekonstruovaným ekvivalentním náhradním produktem bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek a podmínek bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek. Renovované díly mohou být také použity k opravě přihlášeného produktu.

4.5 náhradních podmínek

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl nahrazen.

Určíme, co je ekvivalentní náhradní produkt. Pokud je to možné, poskytneme vám až 3 ekvivalentní možnosti náhradního produktu, z nichž si můžete vybrat před zpracováním vašeho nároku na náhradu.

Pokud jsme vám doručili váš přihlášený produkt, když jste jej zakoupili, a rozhodnete se obdržet jednu z ekvivalentních náhradních produktů nabízených vám, pak doručíme (za vlastní náklady) váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt do vašeho domova (a pokud vaše Vadný zapsaný produkt je stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku).

Navíc, pokud domácí služby Good Guys nainstalovali váš registrovaný produkt, když jste jej zakoupili a zvolíte, abyste získali jednu z ekvivalentních možností náhradních produktů, které vám nabízejí, pak (za naše vlastní náklady) zajistí, aby instalaci služeb Good Guys Home Services Váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt u vás doma (a pokud je váš vadný zapsaný produkt stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku). Pokud má být váš přihlášený produkt vyměněn, vezměte prosím na vědomí následující:

Pokud pro vás není přijatelná žádná z nabízených ekvivalentních možností náhradního produktu, můžete požádat o alternativní náhradní produkt s podobnými specifikacemi od nás. Pokud tak učiníte, můžeme vám na základě našeho uvážení umožnit vybrat alternativní produkt s podobnými specifikacemi, které jsou hodnoceny ne více než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu.

Pokud má ekvivalentní náhradní produkt, který si vybral, má cenu, která je nižší než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu, nebo se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentní náhradní produkt a tento produkt má nižší cenu než původní kupní cena Z vašeho přihlášeného produktu nebudete mít nárok na vrácení rozdílu mezi původní kupní cenou přihlášeného produktu a hodnotou vašeho vybraného ekvivalentního náhradního produktu nebo jiného vybraného produktu, pokud neurčíme jinak.

Pokud vám nabídneme ekvivalentní náhradní produkt, ale místo toho se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentním náhradním produktem (nekvalitní náhradní produkt), a že nekvalitní náhradní produkt má cenu, která je vyšší než ekvivalentní náhradní produkt (s. ) Nabízeno vám, budete muset zaplatit rozdíl v ceně mezi nekvalitním náhradním produktem a ekvivalentní náhradní produktem (s nejvyšší cenou) vám nabídl.

Pokud rozumně věříme, že vám nemůžeme poskytnout ekvivalentní náhradní produkt, poskytneme vám úvěr na hodnotu původní kupní ceny vašeho zapsaného produktu místo ekvivalentního náhradního produktu.

Zda budou vaše doplňky Gold Guys Gold Services i nadále platit po výměně vašeho přihlášeného produktu, bude záviset na okolnostech, za kterých je nahrazen váš přihlášený produkt:

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu uplatněn v období přenosu náhradního produktu a přejete si přidat Good Guys Gold Service Extras (jak to může být), váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt, váš nevybraný neekvivalentní náhradní produkt nebo náhradní produkt Zakoupili jste si s kreditem obchodu, který vám byl poskytnut místo ekvivalentního náhradního produktu (vyvolená možnost náhrady), pak vám můžeme nabídnout kredit na původní cenu, kterou jste zaplatili za vaše členství Umístěte na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti výměny.

o Pokud se rozhodnete vzít naši nabídku a použít tento kredit na náklady na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší vybrané možnosti náhrady, vaše stávající členství v Gold Gold Services Extras přestane a veškerá zbývající nároky pod že členství v Good Guys Gold Service Extras bude propadne.

o Pokud se rozhodnete nepřijmout naši nabídku kreditu na nákup nového členství v Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti náhrady, pouze zbývající nároky a výhody uvedené v části 5 („Jiné služby Good Guys Gold Service Výhody členů Extras ‚) těchto smluvních podmínek podle vašich členů Good Guys Gold Service Extras bude pokračovat po zbytek funkčního období vašich členů Good Guys Gold Service Extras. Nebudete moci uplatnit nárok na opravu/ nahrazení podle vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší zvolenou možností výměny.

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu podáván po uplynutí doby přenosu náhradního produktu, nebudete moci uplatnit nárok na opravu/výměnu podle vašeho členství Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší vybranou možností výměny. Zbývající zbývající Good Guys Gold Service Extras Členství nároky a výhody uvedené v oddíle 5 („Jiné výhody členů zlaté služby“) těchto podmínek, včetně kreditů z recepce a přístupu k odměnám v Concerge, budou pokračovat po zbytek Termín vašich členů Good Guys Gold Service Extras.

Kde jsme nahradili váš zapsaný produkt s možností zvoleného výměny, váš zapsaný produkt se stane naším majetkem. Pokud písemně souhlasíme, můžete zlikvidovat přihlášený produkt.

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním, které se týká pouze připojení nebo příslušenství, může být přílohy/příslušenství nahrazeno (s výhradou vyloučení v části 3.3 („způsobilé produkty“), oddíl 6.1 („Vyloučené chyby“), oddíl 6.2 („Vyloučené opravy“) a oddíl 6.3 („Vyloučené náklady, ztráta a škody“ těchto smluvních podmínek), spíše než nahrazení přihlášeného produktu.

Pokud souhlasíme s nahrazením vašeho registrovaného produktu pomocí zvolené možnosti výměny, budete mít 90 dní ode dne, kdy souhlasíme s uspořádáním sběru nebo převzetí dodání zvolené možnosti výměny a dokončení vašeho nároku. Pokud jste tak neučinili během tohoto 90denního období, budete muset vyvolat novou žádost o náhradu za přihlášený produkt. Tento nový požadavek na výměnu vyhodnotíme v té době, nezávisle na předchozí žádosti o náhradní produkt.

4.6 Opravte doba záruky

Pokud váš přihlášený produkt není opraven na normální provozním stavu do 20 pracovních dnů od:

 • Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, datum, kdy jsme jej poprvé zkontrolovali; nebo
 • Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, datum, kdy od vás dostaneme váš produkt,

Na vaše žádosti nahradíme váš produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek. Pokud byste raději pokračovali v opravě po uplynutí tohoto období 20 pracovních dnů, můžete o to požádat a my vám poskytneme 100 kreditů z obchodu.

4.7 Žádná citronová záruka

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje více než 2 samostatné a odlišné opravy v důsledku mechanického nebo elektrického selhání během období vašeho členství Good Guys Gold Service Extras, nahradíme váš přihlášený produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

4.8 Oprava domácího zařízení pro velké spotřebiče

Ve většině případů budou opravy přihlášených produktů, které jsou velké spotřebiče, prováděny u vás doma, pokud tyto opravy mohou být prováděny efektivně a bezpečně. Všechna velká spotřebiče musí být v obslužné poloze a možná budeme muset koordinovat to před tím, než náš schválený opravář dorazí doma. Pokud je třeba provést opravy v prostorách schváleného opraváře, budeme nést veškeré náklady na odstranění, opětovné nainstalování a přepravu vašeho přihlášeného produktu do těchto prostor az těchto prostor. V těchto případech, oddíl 4.6 („Záruka doba opravy“) těchto smluvních podmínek se bude i nadále platit.

4.9 Mechanické nebo elektrické selhání způsobené opotřebením

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním v důsledku opotřebení vyplývajícího z normálního používání produktu, opravíme nebo nahradíme váš registrovaný produkt v souladu s těmito smluvními podmínkami.

Mechanické nebo elektrické selhání je způsobeno opotřebením, pokud k tomu dojde v důsledku normálního opotřebení a není výsledkem vnějšího vlivu, jako je fyzický dopad nebo poškození vodou.

4.10 Doprava zdarma

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje opravu a požadujeme, aby byl váš přihlášený produkt odeslán našemu opraváři, zařídíme přepravu a zaplatíme za náklady na odeslání přihlášeného produktu do Austrálie, s výjimkou jakýchkoli nákladů na člun nebo trajekt, z domova do našeho schváleného opraváře a na našem schváleném opraváři a od našeho schváleného opraváře zpět do vašeho domova.

4.11 Essential Appliand Opodvaz Úvěr na opravu

Tam, kde je váš zapsaný produkt nezbytným zařízením, jsme potvrdili, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a váš přihlášený produkt má být opraven, pokud není, nebo je nepravděpodobné, že by byl opraven do deseti pracovních dnů ode dne, kdy posoudíme to, na vaši žádost, vám poskytneme 100 kreditu obchodu. Váš nárok na 100 kreditních úvěrů podléhá, ​​že jste k dispozici pro jakoukoli schůzku přiměřeně navrženou naším opravným agentem.

4.12 Zkažení potravy úhrada

Pokud je váš přihlášený produkt ledničkou nebo mrazákem a potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, možná upozorníte tým Concierge a my na vaši žádost poskytneme 100 platební karty za kazení potravin. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

4.13 nákladů na prádlo

Pokud je váš přihlášený produkt pračkou, potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a v průběhu období, kdy váš produkt není v provozním stavu, utrpěl náklady na prádlo, můžete oznámit týmu Concierge a budeme, na adrese na Váš požadavek, poskytněte 100 platební karty, která vám uhradí náklady na prádlo. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

Další výhody člena Gold Service Extras

5.1 recepce 30denní cenová záruka

Chcete.li mít nárok na nárok na 30denní cenovou cenu Concierge.Thegoodguys.com.AU) Do 30 kalendářních dnů od data nákupu. 30denní cenová záruka nelze uplatnit na skladě.

Důkazy o nižší inzerované online ceně musí být poskytnuty v době, kdy je pohledán. Platba za příslušný nákup musí být zaplacena v plné výši a zařazený doručený nebo doručený (pokud je to použitelné). Ověříme, že jakákoli cena konkurence je aktuální a že položka je k dispozici pro okamžitý prodej a doručení. Nižší inzerovaná cena musí být pro stejnou značku a model jako váš přihlášený produkt a být krytý zárukou vydanou výrobcem, která je použitelná v Austrálii. Cena musí být v australských dolarech a zahrnovat všechny poplatky a daně.

Nároky podle 30denní cenové záruky Concierge jsou omezeny na jednotlivé nakupující. Nároky firemních nebo obchodních zákazníků nejsou povoleny. Existuje limit jednoho nároku na přihlášený produkt. Jakmile je podán nárok na 30denní cenovou záruku, pokud jde o přihlášený nárok na produkt, nelze s ohledem na tento zapsaný produkt uplatnit žádné budoucí nároky.

Nároky na 30denní cenovou cenu Concierge mohou být uplatněny pouze s ohledem na inzerované na webových stránkách Good Guys nebo na webových stránkách 11 nominovaných konkurentů (spotřebiče online, Big W, Bing Lee, David Jones, Harvey Norman, JB Hifi, Joyce Mayne, Myer, Myer. Retvision, Target a Officeworks).

Nároky na záruku ceny recepce 30denní cenová záruka nejsou k dispozici pro chyby v reklamě nebo chyby, vyjednávané ceny, promo kód a finanční nabídky nebo zády k hotovosti, včetně toho, kde je nabízeno přímo dodavatelem nebo třetí stranou. Nároky na recepci 30denní cenová záruka nejsou k dispozici za procento vypnuté a další prodejní akce nabízené dobrými kluky a dobrými kluky Concierge, Bonus nabídky, omezené nebo minimální množství nabídek, odbavení a předměty prodané na tržních webových stránkách, jako je eBay a Amazon nebo jakékoli jiné nebo jakékoli Značka, kterou prodává jménem dodavatele třetích stran na základě dohody o agentuře.

Členové Good Guys Gold Service Extras, kteří podávají nárok na 30denní cenovou záruku, souhlasí s přijetím komunikace členů Concierge a budoucích marketingových materiálů od dobrých lidí o speciálních nabídkách a událostech. Členové se mohou kdykoli odhlásit z přijímání marketingového materiálu aktualizací jejich preferencí prostřednictvím www.Thegoodguys.com.AU/ Concierge/ Concierge-Contact-US

Způsobilé nároky obdrží 120% rozdílu v kupní ceně zpět jako úvěr na obchod (prostřednictvím SMS nebo e.mailu, jak určí nás). Nároky mohou být zaokrouhleny na nejbližší dolar podle uvážení dobrých lidí. Na formuláři online nároku musí být dodána platná e-mailová adresa a číslo mobilního telefonu.

Jakýkoli kredit obchodu vydaný za účelem uspokojení nároku na 30denní cenovou cenu concierge bude platný po dobu 30 dnů od data vydání.

5.2 kredity Concierge Store

Za každé dvanáctiměsíční období začínající k datu zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a každé výročí tohoto datu zahájení bude vám 20krát během každého takového dvanácti měsíce zasláno 20 kreditních obchodů (Concierge Store Credit) Vaše Good Guys Gold Service Extras Členství vyprší. Svůj kredit Store Concierge můžete obdržet prostřednictvím SMS nebo e.mailu, na platné mobilní číslo nebo e.mailovou adresu poskytovanou dobrým klukům. Metoda přijímání kreditů v obchodech Concierge se může čas od času změnit a bude na uvážení dobrých kluků.

Kredity v obchodech concierge lze uplatnit buď online, nebo v některém z obchodů s dobrými kluky po celé Austrálii, do data vypršení platnosti, které vám oznámí. Pro zákazníky, kteří si zakoupí více členství z Gold Service Extras, bude libovolnému zákazníkovi vydáno maximálně devět kreditů. Kredity na recepci jsou vydávány na zákazníka. Poskytování více mobilních čísel a / nebo e.mailových adres nebude přijímáno a pro členy, kteří drží 4 nebo více oddělených členů Good Guys Gold Service, nebudou vydány žádné další kredity.

Musíte se přihlásit k přijímání komunikace členů Concierge, abyste získali kredity Concierge Store. Pokud se nepřihlásíte nebo později se rozhodnete odhlásit se z přijímání komunikace členů Concerge. Toto pozastavení platí pro období členství, během kterého jste se rozhodli neobdržet komunikaci členů Concierge.

Každý kredit v obchodě Concierge je jedinečný, lze jej uplatnit pouze jednou a musí být použit v datu vypršení platnosti, protože jej nelze znovu vydat. Pokud vám není oznámeno jinak, kredity obchodu Concierge jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání. Kredity v obchodech concierge lze použít pouze na cenu lístku produktů, žádné další slevy se nevztahují na. Kredity v obchodech concierge nelze použít ve spojení s žádnými dalšími nabídkami úvěru v obchodě. Nákupy využívající kredity Concierge Store musí být plně zaplaceny a odeslány podle data vypršení platnosti úvěru Concierge Store, pokud není produkt na objednávku, v takovém případě musí být plně zaplaceno před vypršením úvěru.

Vyhrazujeme si právo čas od času vás informovat o dalších smluvních podmínkách platných pro použití kreditů Concierge Store, včetně jednotlivých prodejen, kde lze kredity uplatnit a zda je před jejich použitím vyžadováno minimální výdaje.

5.3 odměny recepce

Když si zakoupíte členství v Good Guys Gold Service Extras, budete mít nárok na přístup k dalším odměnám za recepční recepce, které občas poskytují dobré lidi, které můžete uplatnit na řadě produktů, nabídek a slev.

Chcete-li získat nárok na odměny za concierge, musíte poskytnout platnou e-mailovou adresu a platné mobilní telefonní číslo dobrým klukům, když přidáte Good Guys Gold Service Contaips k nákupu svého přihlášeného produktu a zůstat „rozhodnut“, aby obdržel concierge Členská komunikace. Váš nárok na přístup k odměnám v recepci bude pozastaven po libovolné období, během kterého se rozhodnete neobdržet komunikaci členů Concierge.

Odměny Concierge mohou přicházet ve formě výhod členů, včetně exkluzivních nabídek členů, pozvánek pouze na události, slevy a odměny od partnerských značek a dárků.

Vyloučení produktu a služby

Vyloučení produktu a služby

6.1 Vyloučené chyby

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá:

a) chyba nebo nedostatek v provozu, kvalitě nebo vzhledu v přihlášeném produktu vás upozornil před vámi, zakoupil přihlášený produkt; nebo

b) chyby způsobené: (i) nedbalost, náhodné poškození, náhodné nebo úmyslné zneužití nebo neoprávněné změny; ii) nedodržení pokynů výrobce pro použití, instalaci, provoz nebo údržbu; iii) vnější zdroje, včetně elektrického rušení, přepětí výkonu a kolísání napětí; iv) zamoření škůdců, škůdců nebo hmyzu; (v) Boží činy nebo katastrofy vytvořené člověkem; vi) poškození vodou, rez nebo koroze.;; a (vii) upgrady firmwaru a počítačové viry.

6.2 Vyloučené opravy

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá opravy:

a) Opravte kosmetické poškození, jako je barva nebo dokončení, promáčknutí nebo škrábance, které neovlivňují provoz zapsaného produktu;

b) příslušenství používané v nebo s registrovaným produktem (s výjimkou jinak výslovně stanoveného v těchto podmínkách);

c) kazety, pásky, software nebo možnosti doplňků začleněné do přihlášeného produktu; nebo

d) Data nebo odnímatelná datová média způsobená mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu.

6.3 Vyloučené náklady, ztráta nebo poškození

recenze, samsung, galaxy, 256gb

Následující náklady, ztráta nebo poškození jsou vyloučeny z a nekrytých doplňků Good Guys Gold Service:

a) Náklady na výměnu jakékoli položky nebo příslušenství, ať už externích nebo vnitřních, které mají být vyměnitelné, včetně polic, pojistky, dobíjecího baterií, žárovek, zářivkových trubek a příbuzných předkrmů, filtrů, kabelů, zástrček, osvětlových krytů nebo dešťové pokrývky (s výjimkou jinak výslovně stanovené v těchto smluvních podmínkách);

b) ztráta, poškození nebo náklady vzniklé v důsledku: (i) poškození nebo ztráty softwaru, dat nebo odnímatelného datového média způsobeného mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu; ii) poškození baterií nebo jiných spotřebních materiálů, interní nebo externí k zapsanému produktu; (iii) Použití registrovaného produktu pro jiné účely než ty, které jsou popsány v odstavci (c) oddílu 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek; (iv) jakékoli použití přihlášeného produktu v rozporu s pokyny výrobce nebo jakýmkoli selháním při údržbě vašeho registrovaného produktu v souladu s pokyny výrobce; (v) přeprava, instalace nebo odstranění přihlášeného produktu, pokud není v těchto smluvních podmínkách výslovně stanoveno jinak; vi) ztráty, poškození nebo náklady, pokud není identifikováno žádné mechanické nebo elektrické selhání; vii) normální náklady na údržbu, čištění, servis, opětovné zařazení mazání nebo externí úpravy; (viii) jakékoli mechanické nebo elektrické selhání vašeho zapsaného produktu, pokud je vyvolán výrobcem, dovozcem nebo vládní agenturou; (ix) jakýkoli nárok proti vám jakoukoli třetí stranou, včetně zranění nebo poškození majetku; nebo (x) jakýkoli nárok na zranění nebo poškození majetku;

c) náklady vzniklé za dodávání a instalaci náhradního produktu pro váš přihlášený produkt nebo extrakci a likvidaci stávajícího produktu, pokud jde o to, pokud je v těchto podmínkách výslovně stanoveno jinak;

d) pokud je zapsaný produkt televizí: (i) náklady na výměnu stojanů nebo nástěnných závorky, pokud není výslovně zahrnuta samostatnou dohodou; ii) poškození obrazovek, stojanů nebo držáků na stěnách, které jsou způsobeny vadnými nebo nesprávně nainstalovanými stojany nebo nástěnnými konzolami; (iii) defekty obrazovky vyplývající z „po obrázku“ nebo „spálení“; a (iv) poruchy, kde produkt pracuje v normálním rozsahu výkonnostních specifikací výrobce, například specifikace ve vztahu k abnormálnímu provozu pixelů, standardní redukci jasu nebo šumu ventilátoru.

6.4 odmítnutí nároků

Můžeme odmítnout službu nebo prospěch podle Good Guys Gold Service Contaim, pokud podle našeho přiměřeného názoru provedete jakékoli zkreslení nebo spácháte jakýkoli podvodný nebo nepoctivý akt nebo opomenutí v souvislosti s žádostí o službu. Můžeme také odmítnout službu nebo prospěch, pokud se vyloučení vztahuje, pokud nesplníte významný období těchto podmínek nebo v souladu s našimi právy stanoveným v oddíle 7.3 („Zrušení tohoto Good Guys Gold Service Extras u nás“) nebo oddíl 6.5 („„ Majetek síly “) těchto smluvních podmínek.

6.5 Vyšší síla

Pokud nemůžeme splnit závazek nebo je jinak zabráněno v plnění jakékoli povinnosti za těchto podmínek z důvodu jakékoli názvy síly, pak:

a) Povinnost je pozastavena do té míry, že je ovlivněna událostí vyšší moci po dobu, dokud bude událost vyšší síly pokračovat; a

(b) Používáme přiměřené úsilí k odstranění, překonání nebo minimalizaci účinků mozku síly, jakmile to bude možné.

Převod a zrušení

7.1. Převod

Můžete převést své členství v Good Guys Gold Service Extras na nový vlastník zapsaného produktu bez nákladů. Chcete.li zajistit převod, zavolejte prosím týmu Concierge. Převod členství v oblasti Gold Good Guys Gold Service Extras vyloučí všechny výhody odměn Concierge. Výhody odměny Concierge mohou zůstat pouze s vámi, protože původní kupující přihlášeného produktu.

7.2 Zrušení tohoto zlatého služby Good Guys Gold Service Extras

Pokud jste neposkytli nárok na opravu/náhradu nebo jste použili žádnou z vašich výhod Good Guys Gold Service Extras nebo nároky uvedené v části 5 („Jiné dávky členů zlaté služby“) těchto podmínek do třiceti dnů od zahájení Datum, můžete se vrátit do jakéhokoli obchodu Good Guys a požádat o zrušení vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras a získat plnou vrácení ceny, kterou jste zaplatili za vaše členství.

Můžete také zrušit své členství v Good Guys Gold Service Extras a získat kredit za cenu zaplacenou za vaše členství v Gold Guys Gold Service Extras v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

S výhradou vašich práv podle práva, včetně australského zákona o spotřebitelském zákoně, pokud jinak zrušíte své členství v Good Guys Gold Service Extras, nebudete mít nárok na vrácení ceny, kterou jste zaplatili za své členství.

7.3 Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Členství

Máme právo zrušit vaše doplňky Good Guys Gold Service, pokud spácháte materiální porušení některé z těchto smluvních podmínek, poskytli jste nám nějaké nepravdivé informace, když jste hledali službu nebo jinak, nebo z jakéhokoli jiného důvodu, který je zákonem povolen zákon. Poskytneme vám přiměřené oznámení o zrušení.

JINÁ INFORMACE

8.1 soukromí

Dobří kluci zapojili různé poskytovatele služeb třetích stran, aby pomohli při plnění a správě svých povinností v rámci doplňků Good Guys Gold Service a za tímto účelem souhlasíte s dobrými kluky poskytovateli těchto poskytovatelů služeb třetích stran s vašimi kontaktními údaji a informací o informacích o Váš přihlášený produkt.

Dobří kluci mohou používat a zveřejňovat informace o vás jakoukoli třetí straně, kterou jmenuje, aby spravovala doplňky zlatých služeb Good Guys Gold Service, jeho opraváři a další poskytovatele služeb třetích stran (včetně jakékoli osoby umístěné mimo Austrálii) za účelem:

a) poskytování služeb a výhod ve vztahu k vašim doplňkům Good Guys Gold Service;

(b) oprava nebo výměna přihlášeného produktu do vašeho období Good Guys Gold Service Extras; a

c) reklama, marketing a nabídka dalších produktů a služeb vám.

(d) Propojení tohoto členství Good Guys Gold Service Extras s rodinným příslušníkem, jako je váš manžel nebo dítě;

Souhlasíte s dobrými kluky a jejími poskytovateli služeb třetích stran, kteří vás kontaktují, včetně odesílání e.mailů, SMS, pošty nebo kontaktu telefonicky, pro účely stanovené v této části 8.1 (‘Soukromí). Potvrzujete, že máte potřebnou pravomoc poskytnout informace a poskytnout tyto souhlasy.

8.2 Zákon a jurisdikce

Tyto podmínky se řídí zákony státu nebo území v Austrálii, kde byl zakoupen váš zapsaný produkt.

8.3 oznámení

Jakékoli oznámení, které vám dáme, bude písemně a bude efektivní od doby:

doručení osobně; nebo

Poštovné na vaši adresu naposledy známé. Je důležité, abyste nás co nejdříve informovali o jakékoli změně vaší adresy.

8.4 spory

V případě sporu s dobrými kluky o členství v dobré službě Good Guys Gold Service nebo jakékoli služby, které vám poskytují v souvislosti s členstvím Concierge Gold Services Extras, máte právo požádat o přezkum rozhodnutí nebo výhody, které vám zaplatí, zaplacené vám zaplacené E.mailem podrobnosti o vašem nároku na ConciergeEscalations@theGoodGuys.com.AU

V každém případě obdrženém e.mailem vám bude poskytnuto nezávislé posouzení do 15 pracovních dnů od data vaší e.mailové žádosti.

8.5 Jak nás kontaktovat

Tým Concierge můžete kontaktovat;

Telefon: 1300 765 988

Online: www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

The Good Guys Concierge PO Box 238, Melbourne VIC 3205

Concierge je tu, aby pomohl, když potřebujete pomoc.

www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

1300 765 988

/TheGoodguysau

| Denial of responsibility | Contacts |RSS