Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Premium Samsung na zápěstí. Galaxy Watch 3 Titan

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Premium Samsung na zápěstí

Sečteno a podtrženo: Galaxy Watch 3 nabízí ohromující hardware a různé funkce zaměřené na zdraví, včetně senzoru EKG a krevního tlaku. Nemá nejširší podporu aplikací třetích stran, ale získáte dobrou výdrž baterie, jasný displej a software pro zippy Tizen OS Samsung.

Klady

 • Nádherný klasický design
 • Uspokojující rotující rámeček
 • Pevná životnost baterie
 • Podpora EKG přichází
 • Tizen je obecně skvělé rozhraní

Nevýhody

 • – Podpora aplikace stále chybí
 • – Tizen OS je na vypůjčeném čase
 • – Pomalá, neohrabaná nabíječka
 • – Žádný MST pro Samsung Pay

Proč můžete důvěřovat Android Central

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Kompromisy designu jsou jedním z nejvíce opakujících se problémů, s nimiž se musí chytré hodinky vypořádat. Koneckonců, je těžké napěchovat všechny různé specifikace a senzory, díky nimž jsou tyto malé počítače zápěstí tak funkční do něčeho, co byste chtěli nosit. Výsledkem je obvykle hustý, neatraktivní gadget, který stojí stejně jako pěkné tradiční hodinky, s dvojitou whammy, že musí být účtována jednou denně.

Bohužel, dokonce i v některých z nejlepších smartwatches Android se tyto kompromisy hardwaru setkají s stejně těžkopádným softwarem ve formě opotřebení OS, který je i nadále pomalu se pohybující katastrofou, což omezuje počet přesvědčivých možností na straně Android na straně Android. Se zavedením Galaxy Watch 4 a New Wear OS 3 se věci začnou stávat zajímavějšími.

Ale Samsung dělá věci trochu jinak. Řada Watch Galaxy Watch používá spíše software společnosti Tizen, než nosí OS a obsahuje hardwarové nižší, jako jsou kruhové displeje a rotující rámy pro navigaci přes rozhraní. Galaxy Watch 3 také přenáší zaměření aktivní linky Watch na zdraví a kondici a nakonec přináší dlouho očekávanou podporu pro některé pokročilé fyziologické hodnoty.

Samsung Galaxy Watch 3: Dostupnost cen

Galaxy Watch 3 byla vyhlášena 5. srpna 2020 vedle The Galaxy Note 20, Note 20 Ultra, Tab S7, Tab S7, Z Fold 2 a Galaxy Buds Live (Samsung měl rušný rok!), a vyšel další den, 6. srpna.

Spotřebitelé jsou k dispozici v několika konfiguracích, mohou si vybrat velikosti 41 mm a 45 mm, které mají v podstatě stejné specifikace, včetně Exynos 9110 a 8 GB interního úložiště. Při spuštění začaly velikosti 399.99 a 429.99, respektive, s volitelnou titanovou variantou 45mm modelu ceny na 599.99. Ačkoli od ledna 2022, můžete mnoho stylů v prodeji od přibližně 240. Kromě toho Samsung nabízí variantu schopné LTE obou velikostí při 50 prémii 50.

41mm Galaxy Watch 3 je k dispozici v mystickém bronzu nebo mystickém stříbra, zatímco 45 mm zaměňuje možnost Mystic Bronze pro Mystic Black. The Galaxy Watch 3 Titanium je k dispozici pouze v mystické černé barvě a vyměňuje založenou koženou kapelu s kovovou.

Samsung Galaxy Watch 3: Co miluji

Galaxy Watch 3 má docela ohromující hardware, pokud jde o chytré hodinky. Vyrobeno z nerezové oceli (nebo titanu, v závislosti na verzi, kterou koupíte, je pouzdro stejně skvěle, jak to vypadá. Je to však trochu na silnější straně; Samsung prodává hodinky 3 jako o 14% tenčí než původní hodinky Galaxy, ale 41mm revizní jednotka, kterou jsem byl poslán. Je to ještě o něco tlustší než 45mm verze, protože potřebuje napěchovat všechny stejné senzory do menšího podvozku.

Přesto se mi líbí, jak malá stopa, kterou Samsung dokázal tyto hodinky dávat, protože na mém zápěstí zabírá ještě méně místa než analogové hodinky, které obvykle nosím. Jsem také přísavek pro kožené pásky a mám nulové stížnosti s tím, který je zahrnut do krabice. i když jste do jiných materiálů, jako je kov nebo silikon, můžete jej snadno vyměnit standardním pásem 20 mm (22 mm, pokud rozhodnete se pro 45mm verzi).

Skvělý hardware a vzhled jsou na chytrých hodinách nesmírně důležitý. konec konců jsou hodinky stejně příslušenstvím jako nástroj. ale moc se nesčítají, pokud software není stejně dobrý. Naštěstí Tizen většinou drží. Vzhledem k tomu, že se Samsung přesunul, aby nosil OS počínaje Galaxy Watch 4, Tizen přestane dostávat aktualizace na lince.

Pojďme si však promluvit o tom softwaru Tizen na vteřinu. Opravdu se mi líbí obecné rozhraní, ale podpora aplikací třetích stran stále chybí i přes úsilí společnosti Samsung. Spotify je jedinou aplikací v mém telefonu, která naplnila aplikaci na hodinky 3. Zjistil jsem také, že tato aplikace Spotify je nesmírně nespolehlivá, často nedokázal správně ovládat přehrávání hudby.

Pokud nejste do Galaxy Watch 3 nebo se prostě nelíbí odhození několika set dolarů, abyste získali jeden hodinky se softwarem s očíslovanými dny, první možností, kterou je třeba zvážit, je vlastní možnost Os Samsung. The Galaxy Watch 4 Series. Nabízí dvě možnosti, standardní Galaxy Watch 4, která si hodně půjčí z Galaxy Watch Active 2, a Galaxy Watch 4 Classic, která zůstává věrnější pro Galaxy Watch 3.

Bez ohledu na to, které z nových hodinek si vyberete, získáte několik působivých možností sledování zdraví. Získáte EKG, srdeční frekvenci, monitorování kyslíku krve s oběma možnostmi, ale také si vyzvednete nový senzor BIA. Tato funkce poskytuje hlubší vhled do vašeho celkového zdraví vyhodnocení složení těla.

Pokud máte zájem o možnosti mimo Samsung, zvažte fosilní gen 6. Série Gen 6 obsahuje podhodnocený design a rotující korunu pro propojení se softwarem, podobně jako rotující rámeček Samsung. Dokonce získáte některé stejné funkce, včetně sledování srdeční frekvence a základního sledování fitness.

Pro koho to není

Galaxy Watch 3 jsou stejné části nádherné a funkční a jeho sbírka prvků zaměřených na zdraví uvádí přímou konkurenci se značkami jako Garmin a Apple. Rotující rámeček je nepochybně nejlepším (a nejzábavnějším) způsobem, jak komunikovat s chytrými hodinami, aniž by se vynuloval obrazovku. OS společnosti Samsung Tizen je pro kruhový displej plynulý, citlivý a dobře přizpůsobený, ale nebude to už mnohem déle.

Slabá síť aplikací třetích stran by mohla být pro některé dohody, ale Samsung začne do hodinek spoustu funkcí, a Watch 3 vykonává svou základní funkci jako agregátor oznámení dobře. Získáte dobrou životnost baterie (pokud opustíte vždy vypnuto funkci displeje), ostrý displej, který je dostatečně jasný na to, aby se používal venku bez závěsu, a fantastický hardware se stylovou koženou kapelou, která se snadno zaměřuje, pokud jste preferovat.

K dispozici je spousta skvělých alternativ OS OS za nižší ceny, které těží z širšího výběru aplikací třetích stran. Ve většině případů, kromě několika odlehlých hodnot, se vzdáte nějaké kombinace hardwarových polských a fitness senzorů. Přestože Galaxy Watch 3 nebude navždy podporována, jedná se o skvěle vypadající hodinky s pevnou sadou funkcí, dokud do té doby nepřijde.

Samsung Galaxy Watch 3 41mm 4 GB

Galaxy Watch 3 nabízí ohromující hardware a různé funkce zaměřené na zdraví, včetně senzoru EKG a krevního tlaku.

Recenze ChangeLog, leden 2022

Tento článek byl původně zveřejněn v srpnu 2020. Byl aktualizován v lednu 2022 s následujícími změnami.

 • Přidané informace o konci podpory Tisena.
 • Zahrnuto zmínku o nové Samsung Galaxy Watch 4 a Wear OS 3.
 • Aktualizovaná sekce soutěže.

Byl aktualizován v dubnu 2021 s následujícími změnami.

recenze, samsung, galaxy, watch, premium, zápěstí
 • Aktualizované ceny v polích produktu a textu těla.
 • Přidány další informace o zavádění podpory EKG a SPO2 v U.S.
 • Aktualizována sekce soutěže s odkazem na fosilní gen 5e a aktuální ceny.

Samsung Galaxy Watch 3 vrací zpět rotující rámeček. plus několik dalších triků

Tom’s Guide Verdict

Samsung Galaxy Watch 3 (399) přináší rotující rámeček, monitorování EKG a detekce pádu přímo na zápěstí. Je to nejlepší smartwatch Android Lifestyle, který můžete získat hned.

Klady

 • Štíhlejší design než originál
 • Fyzický rotující rámeček je zpět
 • Odečty EKG schválené FDA

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Samsung Galaxy Watch 3’s Fan-oblíbený rámeček-rotující luk na krásně zabalené, 399 smartwatch-je každý trochu uspokojivý, jak se zdá.

recenze, samsung, galaxy, watch, premium, zápěstí

Přestože fidget-swiveling je skvělé, život zachraňující zdraví, jako je senzor EKG schválený FDA a detekce výletů. Připevněte na SPO2 a VO2 Max Readings, obrovská knihovna tváří hodinek a ztenčená design a Samsung našel vítěze v tomto nositelném nositeli

V době, kdy byl spuštěn, nebylo pochyb o tom, že to byla nejlepší chytrá hodinka pro Android, kterou byste si mohli koupit. Samsung Galaxy Watch 3 však není nejnovější smartwatch Samsung, ale. V loňském roce společnost oznámila Samsung Galaxy Watch 4 a Samsung Galaxy Watch 4 Classic, které měly svěží design, zdravotní senzor 3 v 1 pro měření srdeční frekvence, užívání EKG a složení těla a nový operační systém Weanos a nový operační systém Weanos a nový operační systém Weanos a nový operační systém Weanos a nový operační systém Weanos a nový operační systém Weanos a nový operační systém Weanos a nový operační systém Weanos a nový operační systém Weanos a nový operační systém Weanos. Náš průvodce po Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3 má více na klíčových upgradech.

Ale v poslední době dorazila sestava Samsung Galaxy Watch 5. Naše recenze Samsung Galaxy Watch 5 a Samsung Galaxy Watch 5 Pro Review mají vše, co chcete vědět o nejnovějších zařízeních. Nezapomeňte si prohlédnout rozdíly mezi sledováním Samsung Galaxy 5 vs. Galaxy Watch 5 Pro také.

Ačkoli to bylo nahrazeno, tato recenze Samsung Galaxy Watch 3 vysvětluje, jak se tento nový uchazeč naskládá proti nejlepším smartwatches, stejně jako Apple Watch Series 6, který spustil stejný rok.

Samsung Galaxy Sledujte 3 Cena a dostupnost

Počáteční cena: 399 displej: 1.2 palce/1.Barvy 4 palce: Mystic Bronz, Mystic Black, Mystic White Velikost: 41 x 42.5 x 11.3 mm/45 x 46.2 x 11.1 mm RAM: 1 GB Úložiště: 8 GB Baterie: 247 MAH / 340 Mah Trvanlivost: 5atm IP68 OS: Tizen 5.5 funkcí: HRM, SPO2, VO2 MAX, EKG, Monitorování krevního tlaku

Sledování Samsung Galaxy 3 byly v prodeji 6. srpna 2020. Zájemci o výběr nového smartwatch mají několik velikostí a variací na výběr.

Počáteční Galaxy Watch 3 Cena 399 vám získá 41mm model v mystickém stříbra nebo mystickém bronzu. (Druhou možností je barva podpisu Samsung, která odpovídá Samsung Galaxy Note 20 Ultra a Samsung Galaxy Buds Live, která byla spuštěna současně).

Větší, 45mm model začíná na 429 a je dodáván v mystické černé nebo mystickém stříbra. Je nabízeno také ve variantě titanu, i když to přijde na prémii. A pokud chcete, aby vaše Samsung Galaxy Watch 3 s LTE, aby mohla telefonovat a reagovat na zprávy, když je váš smartphone mimo dosah Bluetooth, očekávejte přidání 50 k základní ceně.

Ať už si vyberete jakýkoli model, můžeme s našimi promo kódy Samsung srazit pár dolarů.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Design

Rámeček je zpět, zlato. Když jsme testovali mechanismus během našeho originálu Recenze Samsung Galaxy Watch, Zjistili jsme, že fyzický rámeček je užitečný a zábavný. Spinning Dial dobře fungoval s oběma bočními tlačítky a nabídl skvělou alternativu k přejetí nebo pokusu o hradbu na kruhový displej prstem.

Rámeček drží podruhé, ale cítí se ještě lépe, protože Samsung zmenšil Galaxy Watch 3. Je o 8% menší, 14% tenčí a o 15% lehčí než první hodinky Galaxy. Mluvíme zde milimetry, ale pokud jde o něco, co nosíte na zápěstí, rozdíl je patrný.

Přesto, 1.7-unce, 41mm mystický bronzový model I testoval vypadat robustní ve srovnání s mým Apple Watch 5. Kompromis je, že to vypadá spíše jako tradiční hodinky než high-tech. Zatímco bych mohl vykopat své Apple Watch na pěknou večeři nebo v noci, Samsung Galaxy Watch 3 drží svůj vlastní jako stylový doplněk.

Ještě lepší je, že Samsung Galaxy Watch 3 přichází s pravými koženými popruhy, které odpovídají barvě pouzdra a přispívají zvýšenou estetikou ve srovnání s zaměřením na fitness Samsung Galaxy Watch 2. Ale kůže se nehodí dobře proti potu nebo vodě, takže bych je vyměnil za sportovnější, kdybych měl pokračovat v používání Galaxy Watch 3 jako mého každodenního řidiče.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Zobrazení a sledování tváří

Obrazovka Samsung Galaxy Watch 3’s 360 x 360 pixelů je ostrá, dostatečně jasná, aby viděla na přímém slunečním světle a vždy zapnuto, ale to není to, co mě zaujalo.

Přiznám se, že mě komplikace Apple Watch stresují. Cítím se nucen používat kombinaci pěti různých tváří najednou, abych viděl vše, co jsem mohl po celý den potřebovat, a dokonce i potom si přeji, aby bylo více možností. Zadejte Galaxy Watch 3 s 80 000 různými hodinkami a 40 komplikacemi, z nichž si můžete vybrat.

Trvalo mi nějakou dobu, než jsem zjistil, která kombinace designu a dat mi přinesla pohodlí na Galaxy Watch 3, ale jsem přísavek pro pozadí zaměřené na počasí. Nedokážu vysvětlit, proč nikdy před odchodem z domu nikdy nekontroluji předpověď.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Výkon

Software společnosti Samsung Tizen stále stopuje za WatchOS Apple, ale je to významné zlepšení z nestydatelného operačního systému Google. Různé nabídky Galaxy Watch 3 jsou nejen vysoce přizpůsobitelné a plné užitečných aplikací, ale spuštění a přepínání mezi nimi je také ostré, také.

Díky rámu je navigace intuitivní a já jsem se na to spoléhal spolu s duálními knoflíky, abych se dostal tam, kam jsem chtěl jít. Na druhou stranu to pro mě nedělala pohybová gesta. Když jsem je mohl přimět, aby pracovali, cítil jsem se trochu pošetile.

Co se necítilo hloupě, je klávesnice T9 Galaxy Watch 3, kterou jsem se spoléhal na textové zprávy častěji, než jsem si myslel. Vím, psaní na tak malé obrazovce zní směšně, ale ocenil jsem schopnost odesílat zprávy v případech, kdy jsem nemohl použít mluvení s textem. Přál bych si, aby Apple Watch nahradil čmáranice upravenou miniaturní klávesnicí.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Fitness and Health Features

Samsung Galaxy Watch 3 může sledovat celkem 40 aktivit a sedm může být sledováno automaticky, což znamená, že si vždy nemusíte vybrat, jaký druh cvičení děláte předem. Potřeboval jsem to, když moje sprightly 85-liber černá laboratoř nechtěla zastavit, abych zahájil sledování procházek na našich rutinních trekech po celém městě.

Palubní GPS Galaxy Watch 3 měřila můj denní kurz dostatečně přesně (je to zhruba 1.2 mil, v závislosti na tom, kolikrát chce pes jít do kruhů). Stejné zkušenosti jsem měl, když jsem vzal cyklistiku a běh na hodinky, z nichž poslední byla informována o čtení Vo2 Max. Nejsem daleko od vytrvalostního běžce, takže jsem nevyvolala žádná varování, ale představuji si, že by více oddaných sportovců během tréninku ocenil tuto funkci.

Ale nemusí ocenit kožené popruhy. Určitě vím, že jsem to neudělal. Bylo mi divné, že je namočili potem, a já jsem ani neuvažoval o tom, že si vzali Samsung Galaxy Watch 3 poblíž bazénu, navzdory svému 5ATM hodnocení odolnosti vůči vodě. Doporučuji získat silikonové pásy, pokud plánujete použít Galaxy Watch 3 pro cokoli víc než lehké cvičení nebo se podívat na jednu z nich Nejlepší fitness sledovače namísto.

Přesto, bez ohledu na to, kde jste, senzory detekce výletů Samsung Galaxy Watch 3 zavolat pohotovostní služby vaším jménem, ​​když cítí, že jste si tvrdě a náhlý poklesl. Apple Watch má tuto funkci již několik let, takže je dobré vidět, jak se Samsung doháněl.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Odečty EKG a monitorování krevního tlaku

Galaxy Watch 3 má monitor EKG schválený FDA, což znamená, že nový smartwatch bude schopen detekovat známky fibrilace síní stejně jako Apple Watch.

Zatímco senzor EKG schváleného FDA Apple Watch je Old News (debutoval u série 4), Samsung byl pomalý, aby schválil svou verzi a nejprve vydělával na technologii na Galaxy Watch Active 2 v Jižní Koreji 2 v Jižní Koreji 2 v Jižní Koreji.

Nyní obě tyto chytré hodinky mohou podávat hodnoty EKG.

Společnost Samsung také získala vůli za monitor krevního tlaku v Jižní Koreji. Prozatím bude senzor sedět v Galaxy Watch 3, dokud nebude schválen FDA. Pokud brzy obdrží zelené světlo, byl by to první chytré hodinky od značky s velkým jménem s pracovním systémem monitorování krevního tlaku.

Samsung Galaxy Watch 3 sledování spánku

V posteli The Galaxy Watch 3 těží z partnerství společnosti Samsung s Národním spánkovým institutem s cílem poskytnout nositelům vhled do jejich cyklu REM, plus ranní zpráva o kvalitě spánku a tipy, jak zlepšit spánek.

Samsung Galaxy Watch 3: Nejlepší chytré hodinky na světě? (RECENZE #1217)

V noci, kdy jsem to nosil do postele, jsem současně testoval Sledování spánku Apple Watch. App App Apple Apple Sleepsing App mi připisovala trochu více spánku a věděl jsem, když jsem se probudil uprostřed noci během monstrózních bouřek, zatímco Samsung reagoval s více akčními daty.

Některé z těchto poznatků jsou poskytovány senzorem Spo2 Galaxy Watch 3 nebo Oxametr Pulse. Senzor SPO2 může během spánku informovat o poruchách dýchání, což je převládající příznak spánkové apnoe. Já pro jednoho nemám mnoho problémů se spánkem, ale někdo, kdo se může naučit, jak jednat o změně jejich spánkového cyklu s hodinky 3.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Aplikace a úložiště

Tizen OS má omezenější knihovnu výběrů třetích stran než Native Apple Watch App Store, ale existuje dostatek hlavních programů jako Uber a Spotify k dispozici.

A s 8 GB hudebního úložiště Galaxy Watch 3 můžete uložit melodie pro offline Play Black s předplatným Spotify Premium. Nepoužívám model LTE, takže se těším na k dispozici několik svých seznamů skladeb, když nechám telefon doma pro jízdy na kole. Oceňuji tuto funkci o mém Apple Watch 5, která má větší úložnou kapacitu 16 GB. Už jsem však zvyklý na polovinu mého úložiště Galaxy Watch 3 s několika svými oblíbenými seznamy skladeb, takže si budu muset mít na paměti vykládání zvuku, který už nepotřebuji.

Samsung Galaxy sledujte 3 výdrž baterie

Tam, kde se zdá, že nové hodinky Galaxy nedosahují předchozího modelu, je výdrž baterie. Na rozdíl od čtyřdenní výdrže původních hodinek Galaxy je baterie 340 mAh Galaxy Watch 3 hodnocena po dobu 2 dnů. To je spravedlivé pro standardy Smartwatch (Apple Watch 5 dostane pouze 18 hodin) a pravděpodobně přispívá k ztenčenému designu.

Galaxy Watch 3 žije podle odhadů baterie společnosti Samsung. I s hodinovými tréninky a sledováním spánku v prvních dvou dnech, které jsem nosil, hodinky trvaly asi 2 dny. Když jsem však povolil nastavení vždy na displeji, výdrž baterie klesla na 24 hodin ve svém druhém cyklu. Přesto je to lepší než moje Apple Watch 5.

Když potřebuje více šťávy, Galaxy Watch 3 může být nabita z jeho proprietárního poplatku nebo prostřednictvím bezdrátového výkonu s kompatibilním telefonem Samsung. Zkoušel jsem to Nabíjení kolébky z Amazonu Kvůli udržení mého nočního stolu také.

Samsung Galaxy Watch 3 Verdict

Sledování Samsung Galaxy 3 vyniká na přeplněném nositelném trhu. Existuje spousta stylových chytrých hodinek a vynikajících fitness sledovačů, které si můžete vybrat z těchto dnů, a Samsungovi se podařilo dosáhnout rovnováhy mezi nimi. Přineslo to nejlepší zdravotní rysy Galaxy Watch Active 2 k rámečkovému designu, který soupeří s nabídkou z fosilních hodinek Savant.

Ale tato konvergence přišla za cenu. Galaxy Watch 3 je dražší než hodinky Galaxy a nosit fosilní možnosti OS před ním a naklání více k životnímu stylu než fitness. Nemohu říci, že bych nahradil Apple Watch za stejnou cenu. Ale pokud jste si vzali telefon Android. zejména ten, který vytvořil Samsung. a chcete jeho prodloužení na zápěstí, ať jste kdekoli, nenajdete nic leštěnějšího a silnějšího než Galaxy Watch 3. Nebo cokoli s uspokojováním mechanismu spinningu, alespoň.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Recenze: Nejlepší nositelný pro fanoušky Android

Společnost Samsung’s Galaxy Watch 5 Pro přináší několik drobných vylepšení hardwaru a softwaru nad jinými modely Galaxy Watch, ale je to dost dobré na to, aby nahradilo GPS Sports Watch?

Matthew Miller začal používat mobilní zařízení v roce 1997 a od té doby píše novinky, recenze a názory. Byl spoluhostitelem s Kevinem Tofelem z podcastu MobileTechroundup po dobu 13 let a napsal tři knihy Wiley Companion Series.

 • Začal používat mobilní technologii v roce 1997. Vyhodnocoval stovky PDA, telefonů, tabletů a více, které běžely Palm, Linux, Symbian, Newton, Blackberry, iOS, Android, WebOS, Windows Mobile a Windows Phone operační systémy. Sportovec, který používá nositelný technol

Matthew Miller začal používat mobilní zařízení v roce 1997 a od té doby píše novinky, recenze a názory. Byl spoluhostitelem s Kevinem Tofelem z podcastu MobileTechroundup po dobu 13 let a napsal tři knihy Wiley Companion Series.

 • Začal používat mobilní technologii v roce 1997. Vyhodnocoval stovky PDA, telefonů, tabletů a více, které běžely Palm, Linux, Symbian, Newton, Blackberry, iOS, Android, WebOS, Windows Mobile a Windows Phone operační systémy. Sportovec, který používá nositelný technol

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

výhody a nevýhody

 • Lehké pouzdro titanu
 • Sapphire Glass AMOLED displej
 • Pro většinu uživatelů dostatečně velká baterie
 • Podpora aplikace Google Wear OS 3
 • Omezený, manuální proces GPX
 • Teplota kůže dosud nebyla povolena
 • Krevní tlak zůstává v USA nepolapitelný

Samsung v loňském roce oznámila dvě verze své Galaxy Watch 5, ale na rozdíl od předchozích let, kdy jsme viděli standardní model a jeden s fyzickým rotujícím rámečkem, Samsung odešel s fyzickým číselníkem a představil nový model „Pro“.

Pro marketing těchto hodinek je trochu přes vrchol, přičemž Samsung dělá spravedlivý podíl na propagaci toho, o kolik lepší je Watch 5 Pro pro venkovní dobrodružství než standardní model Watch 5. Fyzicky má tvrdší displej safírového skla, pouzdro na titanové hodinky a mnohem větší kapacitní baterii, takže to může pomoci odolat trochu většímu zneužívání.

Několik softwarových funkcí doplňuje přezdívku „Pro“, jako je schopnost importovat soubory GPX pro turistiku a cykloturistiku a zároveň nechat své návratové trasy automaticky mapováno, když to zapomenete sami. Pro všechny podrobnosti o tom, jak používat nové soubory dlaždic a GPX, naleznete v tomto podrobném průchodu. Je zřejmé, že Galaxy Watch 5 Pro nebude zpochybňovat vaše Garmin, Coros nebo Polar GPS Sports Watch pro vážná venkovní dobrodružství a touhu po týdenním nabíjení, ale je to nejdéle trvalá vlajková loď a uspokojí většinu příležitostných sportovců a uspokojí většinu příležitostných sportovců.

Během posledních tří týdnů jsem šel pěší turistikou, běh, rybaření a spal s černými titanovými galaxiemi Watch 5 Pro a vybudoval jsem spravedlivé porozumění tomu, co se Samsung snaží dělat s novými hodinkami. A i když to může být nejnovější chytré hodinky společnosti.- a první GoPro.- Existuje několik nedostatků, které lze opravit budoucími aktualizacemi softwaru.

1.4palcový displej Super AMOLED je nádherný, s ostrými písmami, brilantními barvami a bezproblémovým zážitkem dotykové obrazovky. S drsnými, venkovními chytrými hodinami, zpoždění vstupů a zpoždění mohou být časté. Ne s 5 pro; Kohoutky a přejetí fungovaly bezchybně a obzvláště si užívám výchozí možnosti obličeje hodinek.

Letos je pouzdro na hodinky vyrobeno s titanem a je k dispozici v černé nebo šedé. Budete si muset koupit pravidelné hodinky 5 pro živější barvy. Reproduktor je podivně umístěn na vrcholu hodinek.- kde to kapely nějak zakrývají.- zatímco mikrofon se nachází na pravé straně mezi navigačními tlačítky.

Výchozí kapela, která byla dodána s Watch 5 Pro, je nová kapela D-Buckle Sport, která je mnohem lepší než výchozí skupina, kterou jsem obdržel s hodinou 4 Classic v loňském roce. Je to měkký silikonový pás, který upravíte posunutím otevřeného západky, namontováním kapely a poté zamknutím západky. Jak bezpečná je nová spona? Ještě jsem neviděl kapelu popovou otevřenou během některého z mých tréninků nebo každodenních aktivit.

Na pravé straně Galaxy Watch 5 Pro: Domovská klíč a zadní klíč jsou umístěna dvě hardwarová tlačítka. Jediný stisknutí domácí klíče vás vezme zpět na výchozí obličej hodinek. Můžete přiřadit jakoukoli aplikaci, kterou chcete dvojitému stisknutí a dlouhým stisknutím tlačítka Home, takže mám nastavenou dolu na peněženku Google a asistentovi Google, v tomto pořadí. Tato integrace a podpora pro Google přeměnila zážitek z hodinek Samsung Galaxy na ten, s nímž budou spokojeni nadšenci Androidu.

Přesto ne všechno je zaměřeno na služby Google. Samsung Pay je výchozí akcí tisku a držení zpětného klíče a v současné době není k dispozici žádné nastavení, které by to změnilo na Google Pay nebo na jakoukoli jinou aplikaci. Doufejme, že společnost Samsung poskytuje aktualizaci softwaru, která také umožňuje přizpůsobení této akce tlačítka.

Převrácení hlídkujeme, vidíme bioaktivní senzor Samsung, který se používá k zachycení srdeční frekvence, bioelektrické impedance pro krevní tlak (ne v USA), nepravidelný srdeční rytmus (EKG), hladinu kyslíku v krvi a další. Na levé straně jednotky Sensor zadním způsobem je senzor teploty kůže, ale dosud to nebylo aktivováno, takže zůstaňte naladěni na další sledovací funkci.

OS Google Wear poháněný společností Samsung

Když poprvé napájíte na Galaxy Watch 5 Pro, jste uvítáni známým nositelným zážitkem Samsung. Existují obvyklé tváře sledování Tizen OS, prvky ui dlaždic, aplikace Samsung, Bixby a další. 5 Pro je zjevně stále galaxie hodinky a s Google Wear Os napájející software se hodinky pouze zlepšují.

Otevřete zásuvku aplikací a začnete vidět, proč Galaxy Watch 5 Pro Running Wear Os je měnič her pro Samsung a Google Watch Platform. V současné době mám nainstalované následující, které nebyly přítomny na mých minulých modelech Galaxy Watch: Google peněženka, Mapy Google, Google Assistant, Google Fit, Gboard (ano, klávesnice pro vaše hodinky) a další. Díky opotřebení OS získává Watch 5 Pro více funkčnosti a přístupu k některým z mých nejrozšířenějších aplikací napříč zařízeními.

To však neznamená, že softwarový zážitek.- zejména obchod Google Play.- je perfektní. Bylo mnohokrát, když jsem v telefonu hledal aplikace podporované hodinky a byly předloženy výsledky, které nebyly ani kompatibilní. Bylo to proto, že kdykoli jsem prohledal klíčové slovo, obchod Google Play by vyskočil ze svého systému filtru hodinek a ukázal mi všechny výsledky na trhu.- včetně mobilních a tabletových aplikací. Moje naděje na aplikaci Telegram nebo Starbucks byly několikrát přerušeny.

Chcete.li zjistit, které aplikací OS OS můžete s jistotou nainstalovat na svůj Galaxy Watch 5 Pro, skočte do obchodu Play nalezených přímo na samotných hodinek. Našel jsem mnoho dalších aplikací pomocí obchodu Play na hodinek, včetně vyhledávání prostřednictvím hlasového textu.

Personalizace zážitku od galaxie

Galaxy Watch 5 Pro je spravována prostřednictvím dvou klíčových aplikací Samsung: Galaxy Wearable a Samsung Health. Chcete.li vytěžit maximum ze svých chytrých hodinek, budete chtít synchronizovat s oběma službami, které jsou zdarma, ale velmi prospěšné.

  Galaxy Nositelná: Máte informace o základních informacích o galaxii, včetně názvu hodinek, stavu baterie, odkazů na sledování tváří, nastavení a dalších. Je to v aplikaci, kde můžete upravit prvky tváří hodinek Watch 5 Pro, včetně toho, jaké metriky byste se chtěli objevit na domovské obrazovce a barevné tématiky. V obličeji pro analogové hodinky je dokonce možnost indexu Compass, kterou můžete vyzkoušet.

Chcete.li povzbudit zdravé návyky, můžete také zahájit výzvy s přáteli, získat úspěchy a zobrazit týdenní zprávy o výkonu prostřednictvím Samsung Health. Existuje také fitness část společnosti Samsung Health, kde najdete programy poskytované službami třetích stran. Není tu spousta dostupných programů a mnoho z nich je zaměřeno na začátečníky, ale vypadá to jako slušná bezplatná služba poskytovaná společností Samsung Health.

Jediná skutečná funkce „Pro“: sledování GPX

Jediná funkce softwaru „Pro“ společnosti Galaxy Watch 5 Pro je podpora GPX pro turistiku a cyklistiku. GPX nebo soubor formátu výměny GPS je typ souboru, který obsahuje geografické informace, jako jsou stopy, trasy a trasové body. Je trochu zvláštní, že to je zaměření Watch 5 Pro, když není podpora pro běh stezek, horský kola nebo dokonce běh.

První věc, kterou budete potřebovat, je soubor GPX pro umístění, které plánujete na pěší výlet nebo na kole. Můžete zkusit hledat online, ale rychle si uvědomíte, že k vytváření souborů GPX je nutné předplatné služby třetích stran. Trailforks je poměrně cenově dostupné předplatné se soubory GPX pro populární túry. Osobně jsem předplatitelem Stravy.

Podpora GPX je zajímavá a pokud si vytvoříte knihovnu tras, mohla by být užitečná i pro offline cestování. Moje sportovní hodinky GPS však předilované topografické mapy a mnohem delší výdrž baterie, takže jsou mnohem užitečnější pro turistiku v divočině. Není jasné, zda Samsung bude upřednostnit čtení GPX, co se pohybuje vpřed. Doufám, že ano, protože zatímco funkce na Watch 5 Pro chybí ve srovnání s trhem sportovních hodinek, je to skvělý první krok.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro nebo Apple Watch Series 8?

Při porovnávání Galaxy Watch 5 Pro s The Apple Watch Series 8 běžící WatchOS 9 není mnoho bodů, protože oba modely jsou exkluzivní pro své příslušné operační systémy a platformy. Uživatel Androidu najde více výhod pomocí hodinek Galaxy, zatímco uživatelé iOS se budou cítit jako doma s Apple Watch.

To znamená, že Galaxy Watch 5 Pro porazí Apple Watch 8, pokud jde o měření výdrže baterie a složení těla. Apple WatchOS 9 Apple však přináší lepší podporu fitness s běžeckou energií z zápěstí, lepší možnosti pro prohlížení dat, jakmile pracujete, robustnější aplikace hodinek a výkonný systém Apple HealthKit.

Sečteno a podtrženo

Galaxy Watch 5 Pro je nyní k dispozici pro 449.99 v černém titanu a šedém titanu. Samsung nabízí přesvědčivé obchodní obchody, takže jsem poslal do své Galaxy Watch 4 Classic pro LTE Watch 5 Pro a oholil 140 z ceny. Watch 5 Pro se ukázal jako dokonalý společník mé Galaxy Z Fold 4. Pořádal jsem mnoho hovorů na hodinky, přes připojení Bluetooth a LTE a užíval jsem si všechny aplikace Google na hodinách Samsung.

Watch 5 Pro snadno vydrží dva celé dny, včetně sledování mého spánku v noci, a funguje do třetího dne. To snadno bije řadu Apple Watch 7 a 8, ale brzy to budeme testovat proti Apple Watch Ultra. Kapela D-Buckle vypadá skvěle, zůstává bezpečně na místě a je velmi pohodlná, zatímco brilantní displej Super AMOLED usnadňuje mému stárnoucímu očím interakci s hodinky.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro je snadno nejlepší nositelný pro majitele smartphonů Android a vyniká ve všech kategoriích chytrých hodinek. Vyrábí se z materiálů normálně vyhrazených pro špičkové sportovní hodinky GPS, ale stále je cena za 450. Samsung možná zmeškal na etiketě „Pro“, ale společnost přibila hodinky a v budoucích aktualizacích přichází více. Uživatelé smartphonu Android již nemusí být závislí uživatelům Apple Watch a iPhone.

Jaké jsou výhody a nevýhody Samsung Galaxy Watch 5 Pro?

Výhody Samsung Galaxy Watch 5 Pro jsou jeho lehké pláště titanium, safírového skla AMOLED displej, má dostatečně velkou baterii pro většinu uživatelů a má podporu aplikace Google Wear OS 3.

Nevýhody Samsung Galaxy Watch 5 Pro jsou, že má omezený, manuální proces GPX, funkce teploty kůže není dosud povolena a funkce krevního tlaku zůstává v USA nepolapitelná.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro nebo Apple Watch Series 8?

Při porovnávání Galaxy Watch 5 Pro s The Apple Watch Series 8 běžící WatchOS 9 není mnoho bodů, protože oba modely jsou exkluzivní pro své příslušné operační systémy a platformy. Uživatel Androidu najde více výhod pomocí hodinek Galaxy, zatímco uživatelé iOS se budou cítit jako doma s Apple Watch.

To znamená, že Galaxy Watch 5 Pro porazí Apple Watch 8, pokud jde o měření výdrže baterie a složení těla. Apple WatchOS 9 Apple však přináší lepší podporu fitness s běžeckou energií z zápěstí, lepší možnosti pro prohlížení dat, jakmile pracujete, robustnější aplikace hodinek a výkonný systém Apple HealthKit.

Samsung oznámila Galaxy Watch 3 Titan

Ačkoli hodně z reflektoru je dnes na Apple, jiná společnost dnes tiše spustila novou variantu smartwatch. Společnost Samsung oznámila Titanium Galaxy Watch 3, což pro společnost označilo první smartwatch založený na titaniu.

Zatímco první modely Galaxy Watch 3 přicházely s tradičními popruhy, varianta titanu s vojenským stupněm titanu. Navzdory drsnému designu nové varianty je nový model elegantní a odolný, takže je ideální pro aktivní i příležitostné opotřebení. Zahrnutý hliníkový popruh sportuje mystický černý povrch a matnou texturu. Je také snadno nastavitelný podle potřeb vašeho zápěstí.

Pod novým designem si uživatelé užijí stejné funkce, které jsou k dispozici v běžném Galaxy Watch 3. Smartwatch vyvážená vylepšenou aplikací pro zdraví (až 120 tréninků), má SmartWatch Advanced Health Detectors včetně odečtů VO2 Max a měření SPO2 na vyžádání na vyžádání. Z bezpečí je také přichází s detekcí pádu, která automaticky kontaktuje úřady, pokud uživatelé nereagují.

Technicky Galaxy sledují 3 lodě s duálním jádrem Exynos 9110 procesoru, 1 GB RAM a 8 GB interního úložiště. Přichází také s nositelným OS 5 založeným na Tisenu.5.

Pravidelná Galaxy Watch 3 stále začíná u nás 399.99. Mezitím začne Galaxy Watch 3 Titanium u nás 599.99 od 2. října. Spustí se ve variantě Bluetooth 45 mm.

Louis Vuitton Horizon rozsvítí sluchátka rozbalení

drahé než váš iPhone 14 Pro Max

Kolik byste měli platit za dobrý pár bezdrátových uší?

Michael Josh si osobně myslí, že by to nemělo být více než 300.

Tento od Louis Vuitton však stojí o 5x více.

Je to ještě dražší než iPhone 14 Pro Max!

Ale stojí to dokonce za každý cent?

Recenze OnePlus Buds Pro 2: Upozorněte zbrojnici

Uveďte si to. OnePlus Buds Pro 2 může být jen nejlepší pravdivé bezdrátové uší, které OnePlus nabízí. A má legitimní nárok na to, aby byl jedním z nejlepších v ceně.

Chcete.li věci uvést do perspektivy, OnePlus Buds Pro 2 v současné době prodává PHP 9 990 / USA 179. To je zlomek ceny více mainstreamových možností, jako jsou AirPods Pro a Sony WF-1000XM4. Výše uvedená zařízení se vznášejí kolem nás 200.

Za nižší cenu získáváte aktivní zrušení šumu (ANC), duální řidiče, příslib až 39 hodin přehrávání, zvuk hi-res, rychlé nabíjení a něco zřídka nalezeného v tomto cenovém bodě-prostorový zvuk.

Galaxy Watch 3 Titan. Подробный обзор и опыт использования.

Ale dostáváme se před sebou, pojďme se rychle podívat na balení a design.

„Dim the světlomety“ (rozbalení a design)

It starts with a stare. We’re both well aware. You’re pulling closer. Pulling me in.

Rychlé poznámky z rozbalení:

Krabice má stále podpis OnePlus. OnePlus Buds Pro 2 se otevírá jako véčka. Většina ostatních uší má vertikální orientaci, která se otevírá shora s magneticky klouzajícími stonky do několika slotů. Pouze skutečná výhoda je, že je snazší položit na stůl nebo na dlaň, aniž by se cítil kolísavý. To je skvělé pro neztrácení uší nebo jeho případu.

Ovládání zařízení je také docela jednoduché. Musíte jen sevřít stonek. Jednou hrát/pauza, dvakrát hrát další skladbu, třikrát se vrátit na začátek aktuální skladby nebo se vrátit na poslední skladbu.

Pokud sevřete a držíte, procházejete nastavením ANC. To je ANC, aby zavřel všechny, okolní, slyšet, co se děje ve vašem okolí, a Zen hrát relaxační zvuk, který je uložen na samotných uších.

Ne, neexistují žádné ovládací prvky hlasitosti. Možná to je největší bummer na tomto páru uší.

„Metoda chaosu“ (zvukové funkce)

Voices aren’t loud enough. You’re tuning your ears, while waiting for something to hear.”

Snad primárním důvodem, proč se kdokoli pro ušní sluchátko vůbec roztříští. ANC je každý výrobce implementován trochu jinak a má různé stupně úspěchu v závislosti na cenovém bodě.

Nejlepší používají hardware i software k dosažení důvěryhodného ANC. OnePlus Buds Pro 2 dělá něco podobného. Slibuje, že zavřete hluk 48 dB, za předpokladu, že uděláte celou věc skenování uší, které mají. Věc skenování uší není vůbec nová. Pokud jste vlastnili jakýkoli pár chytrých uší, mnoho výrobců to dělá, aby pomohlo naladit zařízení optimálně pro váš pár uší. Pokud jsou více prémiových uší na ANC 9-10/10, řekl bych, že OnePlus Buds Pro 2 jsou solidní 7-8/10. Není to nejlepší, ale ani pushover. Dělá to dost na to, aby utopilo zvuky, zejména když hudba odstřela. Když se nehraje žádná hudba. Ale to se dá očekávat u něčeho, co je relativně levnější.

Prostorový zvuk je pěkný malý doplněk. Ale funkce na OnePlus Buds Pro 2 konkrétně funguje pouze na telefonech Android 13 na YouTube a Disney. Může se zdát omezený, ale je tam a nabízí jiný zvukový zážitek. Prostorový zvuk se stále cítí trochu trik, ale lechtá to vaše uši, aby to bylo zajímavé.

Moje oblíbená funkce je však podpora zvuku Hi-Res. Konkrétně LHDC 4.05 kodek, který je to nejlepší, co můžete získat při streamování přes Bluetooth. OnePlus také slíbil aktualizaci na podporu LHDC 5.0.

Ale mám poněkud zvláštní zkušenost se zvukem Hi-Res.

„Důkaz“ (spárování na OnePlus vs iPhone)

Caught you in the arms of another. I’ve been dying everyday since then.

recenze, samsung, galaxy, watch, premium, zápěstí

Použil jsem OnePlus Buds Pro 2 na OnePlus 11 a iPhone 14 Pro Max. Z nějakého důvodu, zvuk vychází lépe, když je spárován na iPhone 14 Pro Max. A to je napříč mnoha aplikacemi: Spotify, YouTube, Apple Music, Netflix a další.

Osobně nemůžu vysvětlit, proč. Ale to se stalo i poté, co jsem udělal celou věc audio personalizace od OnePlus.

Ale znovu přeskočím dopředu. Párování je přirozeně rychlejší mezi zařízeními OnePlus. Získáte možnost rychlého páru, která se zobrazí bez potápění do nastavení. A když jsou zařízení OnePlus spárována, pro přístup k podrobnějším nastavení nepotřebujete samostatnou aplikaci. To zahrnuje EQ, herní režim, duální připojení a další.

Při párování s iPhone 14 Pro Max musíte nejprve přejít do nastavení zařízení. A pro přístup k EQ, hernímu režimu a dalším nastavením musíte stáhnout aplikaci Heymelody.

Vypadá to zvláštní, ale tak to je. Také s iPhone 14 Pro Max nemáte přístup k nastavení prostorového zvuku.

Ale jak již bylo zmíněno dříve, Spatial je šikovný trik, ale ten, o kterém si nemyslím, že je vytvořen pro více každodenního poslechu. Za tímto účelem si vážím podpory pro zvuk hi-res více. Což v tomto případě funguje tak dobře na Apple Music hraný s iPhone spárovaným s OnePlus Buds Pro 2.

Je to nepravděpodobné kombo, ale funguje to a ten, s nímž jsem se houpal po většinu času s OnePlus ‚Earbuds.

Je to váš gadgetmatch?

OnePlus Buds Pro 2 upevnil své místo jako mé primární uši v uši a odsunul mé Freebuds Pro 2 jako zálohu (omlouvám se, Huawei). Osobně je to zvuk hi-res, který to pro mě opravdu dělá. Poslouchání mých oblíbených skladeb, ať už se to houpá do Urbandubu, tančí dvakrát nebo jen chladí mé oblíbené tituly K-RNB, připadalo mi to, jako by se opět zažilo hudbu.

Pokud jde o další funkce, jsou to, co můžete očekávat od uší v tomto cenovém bodě. ANC není dokonalý, ale je to dost dobré. Životnost baterie se pohybuje kolem 39 hodin inzerovaných. Přirozeně se bude lišit v závislosti na vašem použití. Osobně se účtuji pouze jednou týdně při mírném použití.

OnePlus Buds Pro 2 je dobrý vyzvednutí, pokud se nemůžete roztřídit pro výběr hlavního proudu, ale chcete pocit jejich prémiových zvukových funkcí. Ovládání hlasitosti je bummer, pokud to plánujete používat při práci. Ale to je menší hrozba na jinak vynikající hodnotovém zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS