Recenze Samsung Galaxy Watch. Galaxy Watch SM R810

Se čtyřmi dny výdrže baterie, atraktivního designu, skvělých rysů fitness. a zmínili jsme se o výdrži baterie?. Hodinky Samsung Galaxy byly pro chytré hodinky o krok vpřed.

Tom’s Guide Verdict

Se čtyřmi dny výdrže baterie, atraktivního designu, skvělých rysů fitness. a zmínili jsme se o výdrži baterie?. Hodinky Samsung Galaxy jsou krok vpřed pro chytré hodinky.

Klady

 • Stylový design
 • Dlouhá životnost baterie
 • Dobré fitness funkce
 • Vestavěné hudební úložiště

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Když Sledová galaxie Samsung poprvé vyšla, dokázalo se, že na světě je skutečné místo pro chytré hodinky. Jak se telefony zvětšují, je stále užitečné, abychom se mohli jednoduše podívat na zápěstí a najít čas, kdo volá nebo posílá posílání, počasí a další.

Ale jedna věc, která mi bránila v nákupu chytrých hodinek: výdrž baterie, nebo přesněji takový nedostatek. Dokonce i nyní, několik let poté, co jsem provedl tuto recenzi SAMSUNG Galaxy Watch, budou nejlepší chytré hodinky nanejvýš dva dny nejvíce.

Hodinky Samsung Galaxy se zdvojnásobily, že skromná vytrvalost, což je jeden z důvodů, proč se stala nejlepšími hodinkami pro majitele chytrých telefonů Android.

Poznámka editora: The Samsung Galaxy Watch a jeho nástupci, Active 2 a Samsung Galaxy Watch 3, jsou nahrazeny Samsung Galaxy Watch 4 a Samsung Galaxy Watch 4 Classic, který má osvěžující design, zdraví 3 v 1, zdraví 3 v 1, 3-in-1 zdraví Senzor pro měření srdeční frekvence, užívání EKG a složení těla a nový operační systém Wearos.

Žádný ze starších modelů nezíská sloučený software, ale pokud máte zájem o zrekonstruovaný model, nebo máte nějaké dotazy ohledně funkcí vašeho stávajícího smartwatch, přečtěte si recenzi Samsung Galaxy Watch níže.

Sledování Samsung Galaxy: Cena a dostupnost

Samsung nabízí hodinky Galaxy ve dvou velikostech a třech barvách. Menší model 42 mm je dodáván buď v celém černém nebo růžovém zlatě, zatímco 46mm model přichází pouze se stříbrným pouzdrem a černým rámečkem a popruhem.

Vyzkoušeli jsme jak 42 mm, tak 46mm galaxy hodinky. Můj kolega Caitlin našel menší ze dvou hodinek trochu velký a těžký (1.73 uncí) pro její vkus. Vyzkoušel jsem větší model, který pěkně zapadá do mého zápěstí. Je to však ještě vysoká 2.22 uncí. Pro srovnání, Garmin Forerunner 235 váží 1.6 uncí, ale ty hodinky mají all-plastický design

Ale oba jsme milovali způsob, jakým vypadaly hlídky galaxie, navzdory jejich hromadnému. Rose-gold model je skutečné růžové zlato, na rozdíl od růžové, které se ostatní výrobci pokusili předat jako růžové zlato. (Caitlin’s Rose-Gold Apple Watch Series 2 je růžová;.) A kruhový pouzdro je zaoblenější než u minulých hodinek Samsung, včetně loňského převodového sportu, který navzdory své kulaté tváři sportoval na družstevním pouzdru.

46mm model hodinek Galaxy má stříbrný pouzdro a černý rámeček; Tlačítka na pravé straně jsou také přelité černou gumou se zvýšeným vzorem, což jim dává pěkný hmatový pocit.

Zatímco Samsung nabízí pouze stříbrnou možnost pro 46mm model, 42mm hodinky jsou k dispozici v růžovém zlatě nebo černé.

Samsung inzeruje nové sledování Galaxy jako tvrdší než předchozí modely; Jeho obrazovka je chráněna Gorilla Glass DX a je to odolné proti prachu a vodě 165 stop. Existuje dokonce vysuzová funkce vody, která nutí kapalinu z hodinek vystřelením jejího reproduktoru.

Sledování Samsung Galaxy: Rozhraní a Tizen OS

K lepšímu a horšímu, Samsung se drží svého operačního systému Tizen. Organizačně je tento operační systém mnohem lepší než OS WEAR OS Google a do jisté míry Apple’s Watch OS. Obrazovky jsou logicky stanoveny a lze je snadno přeměnit a přizpůsobit pomocí několika lisů a kohoutků na obrazovce Galaxy Watch.

Kromě domovské obrazovky, která ukazuje datum, čas a úroveň baterie (v závislosti na tom, který Watchface používáte), existují obrazovky pro počasí, nedávné aplikace, statistiky zdraví, kalendář, kontakty a další. Stiskněte a podržte na kterékoli z těchto obrazovek a můžete je posunout dále nebo zpět do rotace.

Rotující rámeček na hodinky Galaxy je i nadále definujícím rysem. Spinning the Dial je skvělá alternativa k přejetím nebo pokusu o něco prstem. Například můžete přejet prstem doleva nebo doprava pro přístup k různým obrazovkám, nebo můžete otočit číselník, který má uspokojivý mechanismus klikání.

Stiskněte a podržte na obrazovce hodinek a můžete změnit její barvy, design, komplikace a další.

Také se mi líbí, že máte granulární kontrolu nad oznámeními, aplikacemi a dalšími. Můžete reagovat na oznámení, jako jsou textové zprávy, různými způsoby: diktování vaší odpovědi, výběr jednoho z více emodži, pomocí rychlé odpovědi (například ano, ok nebo s vámi promluvte později), zadáme odpověď pomocí Klávesnice na obrazovce nebo pomocí prstu k nakreslení písmen.

OS Tizen je také rychlý. S několika výjimkami hodinky okamžitě reagovaly na mé přejetí, stisknutí a kohoutky. Neubližuje to, že hodinky Galaxy mají mnohem novější procesor než všechny hodinky opotřebení OS, které používají CPU Qualcomm Snapdragon, který je 2 roky starý.

Abych byl spravedlivý, Google provedl několik hlavních vylepšení, aby nosil OS, který by měl přinést jeho funkčnost na stejné úrovni. A tento podzim se také očekává nový čip, který by měl zrychlit novější hodinky, včetně vlastních pixelů Google.

Sledování Samsung Galaxy: Fitness funkce

Hodinky Galaxy zavedly automatické sledování cvičení pro šest tréninků, včetně běhu a cyklistiky. Pokud v nabídce Nastavení hodinek povolíte detekci polohy (GPS a bezdrátové sítě), má hodinky zaznamenat vaši trasu. To však pro jednoho z nás nefungovalo v průběhu několika procházek, běhů a jízdy na kole. Pohled na mapu spíše ukázal obecné umístění toho, kde jsme byli, ale zaznamenaný počet najetých kilometrů byl docela blízko.

Když jsme ručně zahájili trénink, GPS hodinek se zamkla do 30 sekund, ať už jsme byli ve městě nebo na předměstí, a přesně to sledovalo naše pohyby. Zjistili jsme také, že hodinky byly přesné při zaznamenávání našich srdečních frekvencí, i když by se na displeji občas nepodařilo objevit.

I když existuje nedostatek aplikací Tizen od společností Bona Fide Companies, Under Armor byl jednou z mála, který vytvořil jeho aplikace. MapMyrun, UA Record, CalOrie Counter a Endomondo. kompatibilní s Tizen.

Aplikaci MapMyrun jsem používal v telefonu a dalších zařízeních několik let a její implementaci se mi líbí na Watch Galaxy Watch. Aplikace vám umožňuje vybrat si z mnoha činností a lze ji nastavit tak, aby poskytovala aktualizace stavu vokálního stavu v daných vzdálenostech nebo časech.

Můžete také přizpůsobit, v omezeném rozsahu, co se objeví na každé obrazovce statusu (tempo, čas, srdeční frekvence), a můžete přejet přejetím mezi různými obrazovkami, takže data, která jsou nejdůležitější. To je dobrá věc, protože menší datové body jsou těžko čtení, když běžíte.

Přál bych si, abyste mohli tyto obrazovky změnit před zahájením cvičení. Jeden další pěkný dotek: Jak se vaše srdeční frekvence zvyšuje, barva pozadí aplikace se mění, z modré na zelenou po červenou.

Sledování Samsung Galaxy: Baterie a nabíjení

Samsung tvrdí, že LTE verze jeho hodinek půjdou dál; 270-mah baterie v 42mm modelu bude trvat až tři dny, zatímco 472-mah baterie v 46mm modelu bude trvat až čtyři.

I když máme testovat pouze modely Bluetooth, zdá se, že jejich vytrvalost je zhruba stejná jako verze LTE. Použil jsem 46mm model a po úplném nabití jednoho noci jsem ho nosil na další čtyři dny, dostával e.mailová oznámení, kontroloval srdeční frekvenci a pomocí sledování automatické aktivity, než hodinky vyčerpaly na méně než 20 procent.

Mějte však na paměti, že používání GPS pro sledování vašich cvičení způsobí, že baterie vypouští mnohem rychleji. Třicet minut běhu pomocí GPS i monitoru srdeční frekvence snížily nabíjení baterie o 6 až 7 procent. Těšíme se, až na testu povedou nároky společnosti Samsung LTE.

Stejně jako předchozí hodinky Samsungu, Watch Galaxy sedí na jeho boku v přiloženém bezdrátovém nabíjení doku. Líbí se mi, že displej se automaticky otáčí o 90 stupňů, takže ho můžete použít jako mini-desk.

Sledování Samsung Galaxy: Kompatibilita iPhone

Pro většinu této recenze jsem testoval hodinky Galaxy ve spojení s Samsung Galaxy S8, ale jednou z „výhod“ Tizen je to, že také pracuje se zařízeními iOS, také. To nemůžete říct o Apple Watch.

Stejně jako u opotřebení OS však není používání Tizen se zařízením pro iOS skvělý zážitek. Interakce jsou mnohem omezenější. I když si můžete prohlédnout oznámení z e.mailu a další, nemůžete na ně reagovat. Můžete reagovat na textové zprávy, ale ne iMessages, a nemůžete iniciovat textové zprávy. Ani nemůžete poslat e.mail.

Bylo obtížnější najít také aplikace; Zobrazí se pouze ti, kteří jsou zdarma. A pokud chcete použít zdraví Samsung, uvědomte si, že GPS není podporován.

Sledování Samsung Galaxy: Aplikace

Jedna oblast, kde Tizen zaostává za Apple i Google, je v aplikacích. Zatímco Samsung říká, že existuje více než 70 000 aplikací Tizen, hodně štěstí nalezení cokoli od Google Yelp, Instagram nebo mnoho, mnoho dalších. To opravdu omezuje, co můžete udělat. Například, i když můžete přijímat a odpovědět na oznámení z těchto aplikací, jako je Messenger nebo. V této aplikaci nemůžete zahájit zprávu k kontaktu.

Огляд смарт-годинників Samsung Galaxy Watch 4 та Watch 4 Classic

Hodně štěstí pomocí map Google k nalezení pokynů. Místo toho musíte použít aplikaci zde Wego; Dříve produkt Nokia, mapy vypadají skvěle a poskytují pokyny pro řízení, tranzit, chůzi a další. Líbilo se mi, že pokud jsem začal pokyny na aplikaci Wego v telefonu, automaticky se objevili na hodinách.

Přesto, pro ty uživatele Androidu, kteří jsou hluboce investováni do ekosystému Google, je to trochu nevýhody, že chybí přístup k aplikacím této společnosti.

K dispozici jsou skóre na skóre obličeje hodinek, z nichž mnohé stojí kdekoli od 99 centů do 2. Měli byste být schopni najít dostatek volných tváří, abyste uspokojili vaše horologické touhy.

Sledování Samsung Galaxy: Bixby

Alexa, asistentka Google, Cortana, Siri, Bixby: Každá společnost chce svého vlastního osobního asistenta, ale ne všechny z nich daly práci, aby program vyplatil používat.

Bixby, Samsung’s Take on Voice Assistants, je pravděpodobně nejméně funkční ze všech. Na hodinky Galaxy, Bixby dobře fungoval pro některé úkoly, jako je volání a textové kontakty, vyhledávání počasí a zahájení tréninku. Nepodařilo se to však na jiných základních otázkách. „Hrajte Yankees dnes večer?“,“ Získejte pokyny domů, „a“ Vypněte mou podlahovou lampu „Všichni vrátili stejnou odpověď:„ Nemohl jsem najít odpověď na vaši otázku.“

Bixby by mi mohl dostat pokyny na stadion Yankee prostřednictvím aplikace Here Wego App a poskytnout možnosti pro automobily, veřejnou dopravu, chůzi a cyklistiku; Obrazovka hodinek však byla prázdná, když hodinky všechno vypočítaly a vyžadovaly, abych ji probudil. Pokyny jsou vhodné pro malou obrazovku hodinek: Displej dominuje velká šipka a řekne vám směr vašeho dalšího tahu. Pod tím je vzdálenost od tahu a názvu ulice.

Sledování Samsung Galaxy: Inteligentní integrace domů

Synergie! Poněkud. Společnost Samsung pomalu pracuje své schopnosti chytrých domů do dalších produktů společnosti, od chladniček po vakua až po routery. Aplikace SmartThings pro Watch Galaxy Watch také umožňuje ovládat inteligentní domácí zařízení z vašeho zápěstí. Našel jsem aplikaci trochu pomalu na načtení stavu všech mých inteligentních domácích zařízení (z nichž jsou tu desítky), ale poté jsem byl schopen vypnout světla a velmi rychle stisknutím tlačítka na displeji hodinek.

Stav hodinek můžete použít jako podmínku automatizace, ale s určitými omezeními. Můžete nastavit připojená zařízení, aby se změnila, pokud stav hodinek naznačuje, že jste vzhůru, spíte, cvičíte nebo nefungujete. takže pokud pracujete, můžete zapnout světla a přehrát inteligentní reproduktory hudba.

Přál bych si však, abyste mohli vytvořit automatizaci založenou na poloze hodinek. Takže například, kdybyste šli na běh (a zanechali telefon pozadu), SmartThings by automaticky zamkl dveře za vámi a vypnul světla.

Sledování Samsung Galaxy: Verdikt

Jen pro svou výdrž baterie jsou hodinky Samsung Galaxy nejlepším chytrým hodinami pro uživatele Androidu. Být schopen jít čtyři dny bez dobití je dostatečný důvod k vyzvednutí tohoto zařízení. Také se nám také líbí rozhraní Tizen, které je intuitivní a snadno se naviguje, ať už přejíždíte přes obrazovku nebo používáte praktický rotující rámeček hodinek.

Mít palubní úložiště hudby. nezbytné pro ty, kteří chtějí cestovat při tréninku. je také klíčovým odlišením od chytrých hodinek s operačním systémem Google. To znamená, že pro Tizen existuje mnohem méně aplikací, než je pro opotřebení OS, a Bixby je za asistentem Google Google.

Majitelé iPhone by se měli držet s Apple Watch, protože integrace je mnohem robustnější a plynulejší. Ale dokud Google (a další) nevyjde s hodinkami opotřebení OS, které mohou jít dál s hodinky Galaxy, je Samsung nositelný.

Samsung Galaxy Watch SM-R810 (42 mm) Černá (Bluetooth). Dobrá známka

Sledování Samsung Galaxy vám umožní více soustředit se na cvičení s menším plánováním. Je schopen měřit srdeční frekvenci a sledovat až šest aktivit při cvičení.Se společností Samsung Health můžete rozšířit stávající funkce Galaxy Watch, abyste sledovali a zaznamenali své zdraví ještě podrobněji, včetně srdeční frekvence a kalorií.

Odpočívej a odpočiňte si pro lepší

Hodinky Samsung Galaxy jsou navrženy tak, aby sledovaly a sledovaly kvalitu spánku a vytvořily protokol ze 4 fází spánku. Je také schopen sledovat vaše úrovně stresu, aby vám pomohl se snižováním stresu prostřednictvím řízeného dýchání.

Plot svůj kurz na to, co leží před námi

Ujistěte se, že vždy víte, kde jste a kam jdete s hodinky Samsung Galaxy, které je vybaveno GPS. Toto úžasné zařízení navíc obsahuje také vestavěný výškoměr a barometr, který je ideální pro to, když ho potřebujete sundat z vyšlapané stopy.

Navrženo k vydržení

Noste galaxii pozor v dešti nebo jiných náročných podmínkách. Jeho odolnost proti vodě 5 atm a odolnost vůči vojenskému standardu vám umožňují být aktivnější venku, a to i v těžkých podmínkách.

Poznámka: Nemusí být kompatibilní s Samsung Pay v AU/NZ kvůli globální kolísání akcií.

Poznámka: Jak je tento produkt zrekonstruován, může být změněn skutečný materiál/barva pásma hodinek a může se lišit od obrázku.

Hodinky jsou odolné proti vodě (ne odolné proti vodě) a jsou IP68 hodnoceny až do 164 ‚(5 atm) odolnosti vůči vodě. Hodinky se neměly nosit v pohyblivé vodě, jako je voda běžící z kohoutku, hadice nebo sprchy.

Kliknutím na následující odkaz získáte více informací o odolnosti vody.

https: // www.Samsung.com/au/podpora/mobilní zařízení/co-is-5atm/

SKU GLX-WAT-R810U-BLK-GD
Čárový kód # 8801643392345
Značka Samsung
Přepravní váha 0.5000 kg
Šířka přepravy 0.060m
Výška přepravy 0.130 m
Délka přepravy 0.180 m
Měrná jednotka ea

Být první, kdo zkontroluje tento produkt!

Pomozte dalším dokonalým pretoovaným uživatelům nakupovat chytřejší psaní recenzí na produkty, které jste zakoupili. Napište recenzi produktu

Z této kategorie

Zůstat v kontaktu

Copyright © 2023 Perfect Preowned. Software elektronického obchodování od Maropost Commerce Cloud

Všeobecné obchodní podmínky

Vítejte na našem webu. Pokud budete pokračovat v procházení a používání tohoto webu, souhlasíte s tím, že dodržujete a budete vázáni následujícími podmínkami použití. Pokud nesouhlasíte s jakoukoli částí těchto smluvních podmínek, nepoužívejte náš web.

Termín „Perfect Pretooned“ nebo „USA“ nebo „My“ se odkazuje na vlastníka webové stránky, jehož registrovaná kancelář je P.O Box 4299, Hoppers Crossing, Vic, 3029, AU. Naše ABN je. Termín „vy“ odkazuje na uživatele nebo diváka našeho webu.

Použití této webové stránky podléhají následujícím podmínkám použití:

 • Obsah stránek této webové stránky je pouze pro vaše obecné informace a používání pouze. Je předmětem změny bez předchozího upozornění.
 • Ani my ani žádné třetí strany neposkytují žádnou záruku ani záruku ohledně přesnosti, včasnosti, výkonu, úplnosti nebo vhodnosti informací a materiálů nalezených nebo nabízených na tomto webu pro jakýkoli konkrétní účel. Berete na vědomí, že takové informace a materiály mohou obsahovat nepřesnosti nebo chyby a výslovně vylučujeme odpovědnost za jakékoli takové nepřesnosti nebo chyby v plném rozsahu povoleném zákonem.
 • Vaše použití jakýchkoli informací nebo materiálů na této webové stránce je zcela na vaše vlastní riziko, za které nebudeme odpovědní. Je vaší vlastní odpovědností zajistit, aby jakékoli produkty, služby nebo informace dostupné na tomto webu splnily vaše specifické požadavky.
 • Tento web obsahuje materiál, který je ve vlastnictví nebo licencován nám. Tento materiál zahrnuje, ale není omezen na design, rozvržení, vzhled, vzhled a grafika. Reprodukce je zakázána jiná než v souladu s oznámením o autorských právech, která je součástí těchto podmínek.
 • Všechny ochranné známky reprodukované na tomto webu, které nejsou vlastnictvím nebo licencovány operátorovi, jsou na webových stránkách uznány.
 • Neoprávněné použití této webové stránky může vyvolat nárok na škody a/nebo být trestním trestným činem.
 • Čas od času může tento web také obsahovat odkazy na jiné webové stránky. Tyto odkazy jsou poskytovány pro vaše pohodlí a poskytují další informace. Neznamenají, že webové stránky podporujeme. Nemáme žádnou odpovědnost za obsah propojených webových stránek.
 • Vaše použití této webové stránky a jakýkoli spor vyplývající z takového použití webové stránky podléhají zákonům Austrálie.

Zásady ochrany osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů stanoví, jak používáme a chrání veškeré informace, které nám poskytujete, když používáte tento web.

Galaxy Watch Rose Gold 42mm. знакомство с умными часами от Samsung

Jsme odhodláni zajistit, aby bylo chráněno vaše soukromí. Měli bychom vás požádat o poskytnutí určitých informací, kterými můžete být identifikováni při používání této webové stránky, můžete si být jisti, že bude použito pouze v souladu s tímto prohlášením o ochraně osobních údajů.

Aktualizace této stránky můžeme čas od času změnit. Tuto stránku byste měli čas od času zkontrolovat, abyste se ujistili, že jste spokojeni s jakýmikoli změnami.

Co shromažďujeme

Můžeme shromažďovat následující informace:

 • Jméno a název práce
 • Kontaktní informace včetně e.mailové adresy
 • Demografické informace, jako je PSČ, preference a zájmy
 • další informace týkající se průzkumů a/nebo nabídek zákazníků

Co děláme s informacemi, které shromažďujeme

Vyžadujeme tyto informace, abychom pochopili vaše potřeby a poskytli vám lepší služby, a zejména z následujících důvodů:

 • Interní vedení záznamů.
 • Informace můžeme použít ke zlepšení našich produktů a služeb.
 • Můžeme pravidelně posílat propagační e.maily o nových produktech, speciálních nabídkách nebo jiných informacích, o kterých si myslíme, že vám může být zajímavá pomocí e.mailové adresy, kterou jste poskytli.
 • Čas od času můžeme také použít vaše informace k kontaktu s vámi pro účely průzkumu trhu. Můžeme vás kontaktovat e.mailem, telefonem, faxem nebo poštou. Informace můžeme použít k přizpůsobení webu podle vašich zájmů.

Jsme odhodláni zajistit, aby vaše informace byly bezpečné. Abychom zabránili neoprávněnému přístupu nebo zveřejnění, zavedli jsme vhodné fyzické, elektronické a manažerské postupy k ochraně a zabezpečení informací, které shromažďujeme online.

Jak používáme cookies

Cookie je malý soubor, který požaduje povolení k umístění na pevný disk vašeho počítače. Jakmile souhlasíte, soubor je přidán a cookie pomáhá analyzovat webový provoz nebo vám dá vědět, když navštívíte konkrétní web. Soubory cookie umožňují webovým aplikacím reagovat na vás jako jednotlivce. Webová aplikace může přizpůsobit své operace vašim potřebám, líbí a nelíbí se shromážděním a zapamatováním informací o vašich preferencích.

Používáme soubory cookie logů k identifikaci, které stránky se používají. To nám pomáhá analyzovat údaje o přenosu webové stránky a vylepšit náš web, abychom je přizpůsobili potřebám zákazníka. Tyto informace používáme pouze pro účely statistické analýzy a poté jsou data odstraněna ze systému. Celkově nám soubory cookie pomáhají poskytnout vám lepší web tím, že nám umožní sledovat, které stránky považujete za užitečné a které ne. Cookie nám v žádném případě neposkytuje přístup k vašemu počítači nebo jakýmkoli informacím o vás, kromě údajů, které se s námi rozhodnete sdílet. Můžete se rozhodnout přijmout nebo odmítnout cookies. Většina webových prohlížečů automaticky přijímá soubory cookie, ale obvykle můžete upravit nastavení prohlížeče tak, aby poklesly cookie, pokud dáváte přednost. To vám může zabránit v plném využití webu.

Odkazy na jiné webové stránky

Naše webové stránky mohou obsahovat odkazy na jiné zájmy. Jakmile však tyto odkazy použijete k opuštění našeho webu, měli byste si uvědomit, že nemáme žádnou kontrolu nad tímto jiným webem. Proto nemůžeme odpovídat za ochranu a soukromí jakýchkoli informací, které poskytujete při návštěvě takových stránek a takové stránky se neřídí tímto prohlášením o ochraně osobních údajů. Měli byste postupovat opatrně a podívat se na prohlášení o ochraně osobních údajů použitelné na dotyčných webových stránkách.

Ovládání vašich osobních údajů

Můžete se rozhodnout omezit sbírku nebo používání vašich osobních údajů následujícím způsobem:

 • Kdykoli jste požádáni o vyplnění formuláře na webu, vyhledejte pole, na které můžete kliknout a označit, že nechcete, aby informace používaly pro účely přímého marketingu
 • Pokud jste s námi již dříve souhlasili s použitím vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, můžete si myslet kdykoli tím, že nám píšete nebo e.mailem e.mailem.

Nebudeme prodávat, distribuovat ani pronajmout vaše osobní údaje třetím stranám, pokud nebudeme mít vaše povolení nebo je podle zákona povinno učinit. Můžeme použít vaše osobní údaje, abychom vám poslali propagační informace o třetích stranách, o kterých si myslíme, že vás mohou považovat za zajímavé, pokud nám řeknete, že si přejete, aby se to stalo.

Pokud se domníváte, že jakékoli informace, které na vás držíme. Okamžitě napravíme všechny informace, které jsou shledány nesprávnými.

Pro tebe? Pouze nejlepší.

Zabezpečení plateb

Vaše platební údaje jsou zpracovávány bezpečně. Neukládáme údaje o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Zásady vrácení peněz

Vzadu v krabici můžete procházet a koupit předem vlastněnou, renovovanou elektroniku, která byla profesionálně zkontrolována, je testována na práci a vypadají tak, jak je inzerováno. Naše certifikovaná zrekonstruovaná elektronika prochází mnoha kroky před vydáním na prodej, takže si můžete být jisti, že obdržíte řádně funkční předmět, na který můžete být hrdí. Chceme, abyste nakupovali s důvěrou a byli plně spokojeni s nákupem z zpět v krabici.

Pokud nejste spokojeni s produktem, který jste obdrželi, naše elektronika je podpořena zárukou záruky. S touto zárukou máte nárok na bezplatný návrat do 30 dnů od přijetí produktu, pokud to nefunguje podle očekávání. Tato záruka zahrnuje 6měsíční záruční období pro všechny naše výrobky.

Záruka zády v krabici je použitelná na všech elektronických produktech. Pokud nejste spokojeni s nákupem, vraťte produkt do 30 dnů od přijetí původního nákupu za náhradu. Všechny produkty jsou také pokryty zárukou na 6 měsíců.

Máme 30denní politiku návratu, což znamená, že máte 30 dní po obdržení položky, abyste mohli požádat o návrat.

Chcete.li mít nárok na návrat, musí být vaše položka ve stejném stavu, jako jste ji obdrželi, neohrabané nebo nevyužité, se značkami a v původním obalu. Budete také potřebovat potvrzení nebo důkaz o nákupu.

Chcete.li zahájit návrat, můžete nás kontaktovat na zákaznících@backninthebox.com. Pokud je váš návrat přijat, zašleme vám nástupní přepravní štítek a také pokyny, jak a kde poslat váš balíček. Položky zaslané nám zpět, aniž by nejprve požadovaly návrat, nebudou přijaty.

Vždy nás můžete kontaktovat pro jakoukoli návratovou otázku na zákaznících@backninthebox.com.

Škody a problémy prosím zkontrolujte svou objednávku na příjem a okamžitě nás kontaktujte, pokud je položka vadná, poškozená nebo pokud obdržíte nesprávnou položku, abychom mohli problém vyhodnotit a napravit to správně.

Výjimky / Neocenitelné předměty, které nepřijímáme výnosy za nebezpečné materiály, hořlavé kapaliny nebo plyny. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně vaší konkrétní položky, kontaktujte prosím. Bohužel nemůžeme přijímat výnosy na prodej nebo dárkové karty. Vyhrazujeme si právo odmítnout návratnost, pokud zjistíme, že je zneužívána záruka nebo záruka zpět v krabici.

Vyměňuje nejrychlejší způsob, jak zajistit, abyste získali to, co chcete, je vrátit položku, kterou máte, a jakmile je návrat přijat, proveďte samostatný nákup pro novou položku.

Vrácení peněz, budeme vás informovat, jakmile jsme obdrželi a zkontrolovali váš návrat, a dejte vám vědět, zda byla náhrada schválena nebo ne. Pokud je schválen, budete automaticky vráceni na původní metodu platby. Nezapomeňte, že může nějakou dobu trvat, než vaše banka nebo kreditní karta také zpracovává a zveřejní vrácení peněz.

Platforma pro opravu všech vašich spotřebičů

Snadno najděte správnou náhradní část, produkt údržby nebo příslušenství, aby se přizpůsobily vašemu zařízení.

Specialista na náhradní díly, výrobky údržby a příslušenství pro všechny vaše spotřebiče.

FixPart pracuje na udržitelné budoucnosti. Abychom zastavili šíření elektronického odpadu a udrželi jak životní prostředí, tak neporušenou peněženku, spolupracujeme s určitými organizacemi.

Oprava není tak těžká, jak si myslíte! Zobrazit nejběžnější problémy a jejich odpovídající řešení v našem opravném centru.

Zeptejte se na náš zákaznický servis a my se vám pokusíme co nejdříve pomoci!

Populární produkty

Tyto produkty se často prodávají.

Vyberte si zařízení

Pro které spotřebič hledáte produkt?

Vyberte si značku svého zařízení

Pro kterou značku hledáte produkt?

Kategorie produktů

Kterou kategorii produktů hledáte?

Služby zákazníkům

Můžeme vám pomoci? Náš tým zákaznických služeb je připraven vám pomoci!

Rozbité zařízení? Chcete ušetřit náklady a přispět k udržitelné budoucnosti opravou sebe sama? Ano můžeš!

FixPart má obrovský rozsah více než 15 000 000 náhradních dílů, výrobků údržby a příslušenství pro všechny vaše spotřebiče. To zahrnuje náhradní díly pro vaši kapuci extraktoru, lednici, myčku, kávovar, pračku, vysavač, televizi a mikrovlnná trouba. V našem webovém obchodě najdete známé značky a méně známé značky.

recenze, samsung, galaxy, watch, r810

Máme širokou škálu produktů pro bílé zboží, včetně náhradních dílů Bosch, náhradních dílů Braun, náhradních dílů Dyson, náhradních dílů Siemens a náhradních dílů Whirlpool. Skladujeme mnoho originálních produktů, stejně jako produkty OEM a náhradních dílů. U většiny našich produktů, pokud si objednáte dnes, můžete očekávat doručení dalšího dne, proto si objednejte si popisovač dveří, tryska vysavače, filtru, uhlíkového štětce, těsnění, otočného stolu, dveřních dveří ledničky a mřížky z FixPart nyní.

Zeptejte se na náš zákaznický servis a my se vám pokusíme co nejdříve pomoci!

Služby zákazníkům

Fixpart. na (Österreich) fixpart. být (belgië) fixpart. CH (Schweiz) FixPart. CO.UK (Velká Británie) FixPart. DE (Deutschland) FixPart. DK (Danmark) FixPart. es (españa) fixpart. fi (suomi) fixpart. fr (Francie) fixpart. hu (magyarország) fixpart. tj. (Irsko) fixpart. to (italia) fixpart. Lu (Lucembursko) fixpart. NL (Nederland) FixPart. ne (norge) fixpart. Ro (România) fixpart. SE (Sverige)

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu? Rádi vám pomůžeme! Kliknutím sem odešlete zprávu na náš zákaznický servis.

Pošlete zprávu Georgeovi

Děkujeme za vaši žádost o produkt, obdrželi jsme jej v dobrém stavu. Váš požadavek zpracujeme co nejdříve; V pracovní dny můžete od nás očekávat odpověď během několika hodin.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS