Recenze Samsung Gear S3 Frontier: Pokud si ji koupíte. Hranice Galaxy Gear S3

Recenze Samsung Gear S3 Frontier: Pokud si ji koupíte?

Frontier Samsung Gear S3 byla poprvé propuštěna na trh Smartwatch 18. listopadu 2016. Dodnes to zůstává nejprodávanějším smartwatch č. 1 na Amazonu.

Existují dobré důvody. V neposlední řadě je to skutečnost, že na rozdíl od nejoblíbenějších, čtvercových smartwatches má Samsung Gear S3 kruhovou tvář, která vypadá jako pravidelné hodinky.

Zejména hranice Samsung Gear S3 je obzvláště populární díky svému inovativnímu rotujícímu rámu pro propojení s OS, působivé tváře hodinek, které si můžete stáhnout, a funkce, díky nimž se budete cítit, jako byste se cítili, jako byste byli James Bond.

V této recenzi Samsung Gear S3 Frontier se dozvíte vše, co jste kdy chtěli vědět o hranici Samsung Gear S3, a proč byste pravděpodobně měli vlastnit jednu.

Samsung Gear S3 Frontier Design and Specs

Gear S3’s 1.3palcový displej Super AMOLED má více prostoru pro aplikace, než byste mohli očekávat, ve srovnání s Square Smartwatches.

Kruhový rámeček vám umožní rychle procházet aplikacemi, procházet zprávami a dokonce odpovídat na volání. One Twist Left vám ukazuje všechna oznámení a jedno zvraty vám umožní rychle přepnout na více widgetů.

Tělo, rámeček a knoflíky jsou vyrobeny z nerezové oceli, což znamená.

Jeden poplatek za 380 mAh li-ion baterie vám obvykle vydrží pár dní a můžete si zakoupit bezdrátovou nabíječku Qi, abyste si mohli nabíjet doma, kancelář nebo během cestování.

 • IP68 hodnoceno tak, aby odolalo prachu, nečistotům a ponoření až do 1.5 metrů vody po dobu 30 minut.
 • Gorilla Glass 1.3 palcová dotyková obrazovka nabízející 16 milionů barev
 • OS založený na Tisenu běžící na duálním jádru 1.0 GHz Cortex-A53 Procesor
 • 768 MB Flash RAM s 4 GB interního úložiště
 • 802.11 b/g/n adaptér Wi-Fi
 • Bluetooth kompatibilní
 • Vestavěný přijímač GPS GLONASS
 • Mezi senzory patří akcelerometr, gyro, srdeční frekvence a barometr

Hodinky váží 64 gramů (2.22 oz), který se cítí o něco těžší než hodinky velkých pánů.

Samsung Gear S3 Frontier Watch Faces

Tváře hodinek, které jsou k dispozici pro rodinu hodinek Samsung Gear S3, jsou pozoruhodné. Ty nejvyšší a nejkrásnější jsou obvykle nabízeny za cenu od 1 do 5. Většina stojí za cenu.

I když je zde také široký výběr vynikajících tváří bez volných hodinek.

Sledujte obličej v rozsahu od zaměřeného na zdraví nebo elegantní a stylové po vojenský styl nebo komiks a animované. Je tu Samsung Gear S3 Watch Face pro téměř kohokoli venku.

Nejhorší věc na výběru je, že budete mít těžko rozhodování, který z nich použít. Jednou z možností je použít jinou tvář hodinek každý den v týdnu!

Samsung Gear S3 Frontier GPS aplikace

Všechno tento hardware vám nabízí některé z nejchladnějších funkcí na podporu všech vašich dobrodružství.

recenze, samsung, gear, frontier, pokud, koupíte

Chcete.li nainstalovat aplikace a sledovat tváře na hodinky, budete muset nainstalovat aplikaci Galaxy Wearable do Android z Google Play nebo iPhone z obchodu Apple (ano, hodinky jsou kompatibilní s oběma).

Vložený GPS přijímač je jednou z nejužitečnějších funkcí hranice Samsung Gear S3.

MapMyrun

Pokud například nainstalujete aplikaci MapMyRun na svůj Android nebo do svého iPhone, můžete nainstalovat aplikaci společnosti Samsung Gear MapMyrun, aby se zaznamenal procházku nebo spuštěn, i když necháte telefon v autě.

Navigace Pro

Pokud nainstalujete navigační pro: Google Maps Navi na svůj Android nebo iPhone, můžete nainstalovat aplikaci doprovodné navigace na svůj výstroj Samsung, aby zobrazovala navigační pokyny přímo na zápěstí.

To znamená, že můžete svůj telefon odložit, když jedete, a jen se podíváte na zápěstí pro pokyny.

Samsung Gear S3 Frontier Health Apps

Pokud jde o zdraví, Samsung Gear S3 nevypadá jako jiné elegantní a stylové sportovní chytré hodinky. Ale pokud jde o funkčnost, nabízí vše, co byste mohli potřebovat.

Samsung Health

Pokud jde o sledování vašeho zdraví, aplikace Samsung Gear Health používá k zaznamenávání pohybů, cvičení a srdeční frekvence monitor srdeční frekvence a monitor srdeční frekvence.

Všechny jsou zaznamenány a synchronizovány s aplikací Samsung Health v telefonu. Aplikace Samsung Health je ústřední pro všechny funkce sledování dostupných v telefonu:

Mnoho obličejů hodinek zobrazí vaše aktuální kroky, spálené kalorie a srdeční frekvenci.

Gymrun

Aplikaci Gymrun Workout můžete také použít na svém samsungovém zařízení S3 ke sledování tréninků, aniž byste museli přenášet smartphone kolem tělocvičny.

Použijte vlastní tréninky, která jste navrhli z aplikace telefonu, sledujte cvičení pomocí telefonu, když jste v tělocvičně.

Mějte na paměti, že prémiová verze Gymrunu je nutná, aby byla doprovodná aplikace Samsung Gear S3 Fung.

Stáhněte si Gymrun pro Android. Tato aplikace není k dispozici pro iPhone.

G’night Sleep Tracker

Dalším důležitým aspektem zdraví je, jak dobře spíte, a ano, existuje aplikace pro to. Aplikace pro sledování spánku G’night je jednou z nejlepších. Toto je samostatná aplikace, která běží na pozadí a smysluje každý malý pohyb, který během noci provedete.

Je to o něco podrobnější než aplikace Samsung Health v podrobnostech, které poskytuje o vašich pohybech a jak dlouho jste strávili v REM spánku.

Další užitečné aplikace Samsung Gear S3 Frontier

Pokud opravdu chcete zapůsobit na lidi kolem vás, když přijde čas platit v obchodě s potravinami, stačí si svůj telefon na čtení.

Samsung Pay

Tato technologie je umožněna díky aplikaci Samsung Pay. Aplikace používá schopnost vašeho zařízení k přenosu signálu NFC do terminálu Pay. Terminál odměn uznává tento signál stejně jako kdybyste přejeli bankovní kartu.

Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat aplikaci Samsung Pay na vaše chytré hodinky a na smartphone Android (ještě není k dispozici na iPhone). Poté nakonfigurujte své bankovní karty pomocí pokynů v aplikaci.

Zapomeňte na svou peněženku nebo kabelku doma? Žádný problém!

Udělejte a přijímejte telefonní hovory

Jednou z nejchladnějších funkcí dostupných s vaším zařízením Samsung S3 je schopnost provádět nebo přijímat telefonní hovory přímo z vašich hodinek.

Je to proto, že hardware hodinek zahrnuje reproduktor i mikrofon.

Tato funkce zahrnuje plný přístup ke všem kontaktům telefonu, schopnost vytočit z vašich hodinek a schopnost odmítnout i hovory také.

Při přijímání příchozího hovoru klepněte na zelené tlačítko telefonu a můžete provést úplnou konverzaci s osobou, která mluví přímo do hodinek.

Můžete získat nějaké zvědavé pohledy od lidí kolem vás, ale nenechte se to zastavit.

Navíc, pokud nechcete, aby lidé slyšeli vaši konverzaci, jen spárujte svá sluchátka Bluetooth s vaším zařízením Samsung Gear S3 a můžete místo toho použít uší na konverzaci.

Barometr a nadmořská výška

Senzor barometru ve vašem zařízení Samsung S3 znamená, že získáte přístup ke dvěma užitečným hodnotám pro vaše prostředí.

recenze, samsung, gear, frontier, pokud, koupíte

Protože tlak vzduchu na hladině moře je zhruba 14.7 liber na čtvereční palec na hladině moře a protože GPS hodinky zná vaši polohu, může kalibrovat hodinky, aby detekovala vaši nadmořskou výšku nad hladinou moře.

Můžete také sledovat čtení barometru, abyste zjistili, zda to stoupá nebo padá a předpovídá přicházející bouře.

Měli byste si koupit hranici samsung geot s3?

Tento chytrý hodinky je ideální pro lidi, kteří se chystají na robustnější vzhled hodinek. Protože je to o něco těžší než něco jako Fitbit, nemusí to být nápad pro běžce nebo lidi s menším rámem těla.

Pokud však máte rádi turistiku nebo zkoumání a hledáte chytré hodinky „dobrodružství“, která sleduje vaše zdraví, sleduje vaši polohu a nadmořskou výšku a umožní vám uskutečňovat a přijímat hovory a přitom si nechat telefon ve svém telefonu. Pak je to pro vás chytré hodinky.

Jak používat smartwatch Samsung Gear S3 s iPhone. a proč byste možná chtěli

Samsung má své prsty téměř v každém segmentu technologického průmyslu, na který si vzpomenete, takže je stěží šokující, že společnost má svou vlastní řadu chytrých hodinek. Ale to by vás mohlo překvapit: některé z nich jsou kompatibilní s vaším iPhone.

To je pravda! Stejně jako Android Wear před tím, Smartwatches společnosti Samsung Gear S3 a S2 nakonec získaly kompatibilitu iPhone, což uživatelům Apple telefonuji další nositelnou možnost, která není The Apple Watch. A hodinky společnosti Samsung jsou také docela působivé, s jasnými zaoblenými tvářemi dotykové obrazovky zabalené rotujícím rámečkem, který můžete použít k navigaci v uživatelském rozhraní.

Jak dobře však tyto hodinky poháněné OS pracují s iOS a jakou funkčnost získáváte-a ztratíte-pomocí hardwaru společnosti Samsung místo Apple Watch? Nedávno jsme používali Frontier Gear S3 s iPhone 7 Plus, takže zde je pohled na to, jak je používat společně a co očekávat.

Co je to Gear S3?

Gear S3 je nejnovějším a pravděpodobně největším pokusem o vybudování prémiových chytrých hodinek po progresi zařízení v posledních několika letech. Například původní Gear S bylo obrovské, trapné, samostatné smartwatch/telefonní zařízení, které naše sesterské stránky Greenbot Roundly Pasted.

Ale Gear S2 byl úplnou reinvencí: menší, elegantnější a mnohem užitečnější a pohodlnější. a Gear S3 je nakonec revizí tohoto jádra designu. Gear S3 a Gear S2 jsou kompatibilní s iPhone, spárování s vaším zařízením, aby se oznámila na zápěstí a vytáhla z připojení k internetu telefonu a obě hodinky mají své výhody.

Všechny modely Gear S3 a Gear S2 jsou definovány rotujícím rámečkem kolem velkého kruhového dotykového obrazovky. Rozhraní můžete navigovat, ale prosím, buď přejetím obrazovky, nebo postupně přesunutím rámečku v obou směrech. Všechno to funguje překvapivě dobře a Samsung odvedl pěknou práci, budování uživatelského rozhraní, které není v rozporu mezi typy vstupů.

Jak napsal Michael Simon ve své recenzi na Frontier Gear S3 Frontier for Greenbot, „i když to bylo poprvé používání Smartwatch Samsung, můj první instinkt byl často ten správný.„Chcete.li si půjčit frázi od Apple, prostě to funguje. Na pravé straně jsou dvě fyzická tlačítka: ten horní se vrací zpět do navigace, zatímco spodní část vás přivádí domů do tváře hodinek.

Stejně jako Apple Watch Series 2 má Gear S3 vestavěný GPS pro sledování běhů a aktivitu na cestách. Modely Gear S2 postrádají GPS, podobně jako původní Apple Watch, ale obě možnosti ozubených kol jsou odolné vůči vodě a prachu s hodnocením IP68 a mají bezdrátové nabíjení s zahrnutým dokem.

Co je Tizen?

Nevím o Tizen? Nebojte se: Určitě jste ve většině mezi uživateli gadgetů, zejména v Severní Americe. Tizen je operační systém založený na linuxu, který byl původně koncipován řadou technických gigantů, ale Samsung nakonec běžel s technikou a vyvinul jej jako alternativu k Androidu.

To je pravda: Tizen není založen na Androidu a Gear S3 a S2 nejsou zařízení Android Wear. Přestože nejznámější a nejprodávanější telefony společnosti Samsung používají Android, společnost dodala několik rozpočtových telefonů, které běží na Tizen v rozvojových zemích, a na operačním systému založila několik svých nositelných zařízení na operačním systému.

Co to pro vás znamená jako potenciální kupující S3 nebo S2, který používá iPhone? Ne moc, opravdu. Tizen a Android jsou mimozemské operační systémy pro iOS, ale hodinky Samsung a zařízení Android Wear nabízejí kompatibilitu iPhone prostřednictvím svých aplikací pro iOS. Existuje určitý rozdíl v druzích aplikací, které najdete v obchodě Samsung, na rozdíl od Google Play Store pro Android Wear 2.0 hodinek a nabízejí různá rozhraní, ale nakonec najdete mnoho stejných funkcí na obou platformách, když se používají s iOS.

Jaké jsou moje možnosti?

Používal jsem stejný model Frontier Gear S3, který Greenbot zkontroloval, a je to velké, těžké, sportovní zařízení s černými gumovými pásy. Alternativně můžete získat klasiku Gear S3, která je funkčně totožná s hranicí a má stejnou 1.3palcový displej Super AMOLED, ale nabízí rafinovanější vzhled s hladší tváří a koženými pásmami. Pokud půjdete na běh, stále bude sledovat vaše fitness data, ale pogumované pruhy hranice jsou vhodnější pro pocení. Vždy můžete vyměnit standardní 22mm pásy, ale.

Oba modely jsou k dispozici s volitelným samostatným připojením LTE, což znamená, že můžete přijímat hovory a zprávy přímo z hodinek a nagyback do datového plánu vašeho telefonu. V obou případech se hodinky Non-LTE prodávají za 350 za kus (oba styly), zatímco verze LTE jde o 350 až 400 v závislosti na nosiči.

Stejně jako Apple to udělal s původním Apple Watch a Series 2, Samsung stále prodává Gear S2, který je funkčně velmi podobný Gear S3 a může vám ušetřit trochu peněz. Gear S2 je podobný přístupu, se stejným druhem rotujícího rámečku, ale má o něco menší 1.2in displej. a je to o něco méně objemné, i když s menší baterií uvnitř. Chybí také vestavěný GPS.

Gear S2 je dodáván ve standardním modelu s pouzdrem z nerezové oceli a elastomerovým pásem a má velmi zjednodušený vzhled ideální pro aktivní použití, nebo je zde elegantnější převodovka S2 s koženými pruhy a prémiovým povrchem. K dispozici je také verze LTE pro model základního vybavení S2, která vám umožní získat stejný druh neregulovaného zážitku jako Gear S3 s LTE.

Jak to spáruji?

Na iPhone budete muset stáhnout aplikaci Samsung Gear S, která vyžaduje iOS 9.0 nebo novější pro spuštění. Aplikace Gear S slouží jako hlavní rozbočovač nejen pro připojení a odpojení vašich hodinek, ale také pro přidání aplikací a sledování tváří a správu obsahu zdraví a fitness.

Aplikace vás projde procesem spárování sledování vašeho telefonu přes Bluetooth. V případě Frontier Gear S3 (s LTE), které používám, to ve skutečnosti vyžadovalo spárovat dvě různé připojení Bluetooth. první pro primární funkčnost a druhý pro odesílání hovorů z telefonu na hodinky. Není jasné, zda musíte spárovat druhé připojení Bluetooth pro hodinky bez LTE, ale aplikace vám dá vědět na základě modelu, který si vyberete.

Tady je ten zádrhel, kterému budete čelit s aplikací pro iOS: musí být vždy spuštěno, aby hodinky Gear zůstaly spojeny s telefonem. Při procházení e.mailu, poslouchání hudby, hraní her nebo s telefonem může být na pozadí, posloucháte e.mail, posloucháte hudbu, hrají něco jiného. nebo telefon může být zasazen ve vašem nebo tašce.

Ale pokud aplikaci zavřete, hodinky ztratí své připojení a přestanou tahat oznámení, zprávy a hovory z vašeho zařízení. Je to stejný druh problému, který Android Wear čelí se svou kompatibilitou iPhone, takže se tento problém nevyhýbáte tím, že se místo toho rozhodnete pro hodinky schválené Google.

Co to může dělat?

Stejně jako jakékoli funkční hodinky, Gear S3 a S2 mohou říct čas. takže je tato část zpracována. Phew! Tato hranice Gear S3 má k dispozici 12 výchozích obličejů, od minimálních analogových vzorů po chronograf, digitální přístrojový panel a řadu dalších tváří s různými kousky informací (jako je počasí a výdrž baterie) zasazené. Vzhled tváří si můžete lehce přizpůsobit vyladění komplikací nebo v některých případech také zbarvení.

Převodové hodinky jsou také velmi rychlé při odesílání oznámení z telefonu, ať už se jedná o textové zprávy nebo z jiných aplikací pro zasílání zpráv, e.maily, připomenutí jiných aplikací a her nebo opravdu cokoli jiného. Vaše hovory lze také procházet z vašeho telefonu, jak již bylo zmíněno, a všechno znělo v mém testování ostré a jasně. osoba na druhém konci linky neměla podezření, že mluvím do hodinek místo mého iPhone.

Ve výchozím nastavení najdete hrst základních aplikací. Tento Gear S3 Frontier má aplikaci pro počasí, aplikaci budíků, kalendář/rozvrh, flipboard zpravodajské briefingy, hudební přehrávač, fotogalerie a pár aplikací ATT/DirecTV od dopravce. Objednávání můžete znovu uspořádat v kruhové nabídce z aplikace IOS a také odinstalovat několik výchozích aplikací.

Aplikace (spolu s hodinkami) si můžete stáhnout z aplikace pro iOS, s několika velkými jmény v partě. najdete oficiální aplikace pro Spotify, Yelp a NPR One One. ) Stačí to říct, že v tomto prostoru se toho moc neděje.)

A zdravotní platforma Samsung S je mírně vybavena na Gear S3/S2 s vaším iPhone, automaticky sledovací kroky, podlahy, vyšplhavé, data spánku, vaše srdeční frekvence, cyklistika a turistika. Žádná z těchto dat však nemůže být zapojena do zdravotní platformy Apple, takže je to bummer.

Co mi chybí?

To je opravdu špička ledovce za to, co s vaším iPhone nemůže dělat Gear S3 a S2, a existují opomenutí a omezení velká i malá. Hodinky společnosti Samsung mají pocit, že jsou v ekosystému Apple cizincem, ai když jsou zařízení spojena pomocí Bluetooth, dochází k takovému odpojení v kontinuitě, že to budete cítit téměř v každé části zážitku.

Například nemůžete reagovat na textové zprávy žádným způsobem. nejsou k dispozici konzervované odpovědi, když zprávy pocházejí z iPhone, ani nemůžete mluvit odpovědí. Stejně tak nemůžete komunikovat s e.maily, než je čtení. Oznámení se má číst pouze na Gear S3. To je velké zklamání.

A vestavěné aplikace společnosti Samsung vyžadují spravedlivé množství manuální práce, aby se zapojily do vašeho obsahu, protože s vašimi stávajícími aplikacemi a službami iOS nehrají hezky. Chcete mít na telefonu nějaké fotky? Budete je muset ručně poslat do galerie Samsung prostřednictvím aplikace Gear iOS. Chcete poslouchat hudbu, která není na Spotify? Odpojte připojení Bluetooth, připojte se přes Wi-Fi ke stejné síti jako váš počítač a poté můžete ručně přesunout písně do hodinek prostřednictvím webového prohlížeče.

Mobilní platby jsou také deaktivovány při používání iPhone. Gear S3 nefunguje s Apple Pay, samozřejmě. ale Samsung Pay je také deaktivován, když je propojen s telefonem Apple. Aplikace se na hodinách vůbec neobjeví a zkratka, která funguje ve spojení se zařízením pro Android, zde nic nedělá. Nemáte k dispozici žádné jiné možnosti.

Mezitím hlas. který je jako omezenější verzi Siriho Samsunga. v mém testování vůbec nefungoval. Snažil jsem se zeptat a.I. pomocník, aby uvedl hovory, posílat textové zprávy, nasměrovat mě do nedalekých restaurací nebo prohledat internet a pokaždé to selhalo. Z toho, co jsem četl, je to nekonzistentní problém s hodinami a iPhone: pro některé uživatele to funguje dobře, ale pro ostatní méně nebo vůbec ne nebo vůbec ne.

recenze, samsung, gear, frontier, pokud, koupíte

Zmínil jsem se o těch několika několika nejvyšších aplikacích výše, ale téměř nic jiného, ​​co bych vlastně chtěl stáhnout ze stránky Galaxy Apps v aplikaci iOS. Mnoho z aplikací je knock-off, jako jsou falešné aplikace YouTube a BBC na grafech, spolu s falešnými verzemi her jako Fruit Ninja a Tetris. Apps Galaxy Apps většinou dominují sledovací tváře všeho druhu, které davují grafy a výpisy, ale stejně nestojí mnoho aplikací, které stojí za to najít. Je tu velmi malá podpora vývojářů.

A konečně, získání obsahu na hodinky může trvat věky. Stáhnutí tváře hodinek z aplikací Galaxy trvalo 10 minut a když jsem se pokusil poslat fotografii z mého iPhone do aplikace Watch’s Gallery, přestala po několika minutách pokrok postupovat. Právě jsem to zrušil a pokračoval.

Stojí to za to?

O samotném Gear S3 se toho hodně líbí, zejména když jej porovnáte s Apple Watch. Modely Gear S3 jsou větší a vážnější, pokud jste v takové věci, zatímco kruhová tvář a oky to vypadají mnohem blíže tradičním hodinám. To platí zejména, pokud povolíte vždy na tváři, která vypouští baterii rychleji, ale dokončí iluzi, že je to standardní hodinky.

Bohužel, o tom, jak si s vaším iPhone hrají Gear S3 a S2. Získáte nějakou standardní funkčnost prostřednictvím aplikace Gear S, která vám umožní volat z telefonu, číst. ale neodpovídat. neotevřené, sledovat data fitness, poslouchat hudbu a získat rychlé podrobnosti o počasí a zpravodajských příbězích.

Ale zatímco vztah mezi iPhone a Apple Watch je v některých ohledech docela harmonický a dokonce bezproblémový, vztah s zařízením je většinou jednostranný. Váš telefon může na hodinky poslat nějaké informace, ale na oplátku se moc nevrátí. Je to skoro jako by hodinky existovaly: „Hej, vyzvedněte si telefon.“Ale nepotřebuji hodinky, abych to řekl.“.

Pokud vám nevadí zjednodušená úroveň konektivity mezi zařízeními a hlavně jen chcete úhledné chytré hodinky, která vám může házet oznámení, pak je tu vzhůru těmto hodinek. Vzhled může být nejpřitažlivější součástí, ale také je cena: najdete Gear S2 za méně než 180 nových, zatímco původní Apple Watch začíná na 269 pro model 38 mm. i když byste mohli najít renovované verze za mnohem méně než mnohem méně než mnohem méně než že na obou stranách.

Pokud jde o nákup nového Gear S3 nebo Apple Watch Series 2, je však mnohem těžší ospravedlnit jít s Samsungem zde. Gear S3 začíná na 349 s Apple Watch Series 2 na 369/399 v závislosti na velikosti a funkčnost Apple Watch je docela obrovská, když je spárována s iPhone.

Nejedná se o spravedlivý boj a pravděpodobně to není chyba společnosti Samsung. některá kompatibilita je mnohem lepší než vůbec žádná a Apple zde stanoví pravidla. Ale to dělá Gear S3 a Gear S2 mnohem méně funkční, než by mohli být, a již jsou s telefonem Android. Pokud se chystáte utratit několik stovek babek na hodinky, pak je těžké se spokojit s něčím, co prostě nemůže dělat to, co dnes očekáváme, že drahé chytré hodinky dělají.

Обзор смарт-часов Samsung Gear S3: Classic и Frontier

Smartwatch Recenze Samsung Gear S3 Frontier

Mám přiznání. nemám rád hodinky. Nelíbí se mi, jak se narazili na dveře a chytili se do mých šatů, nelíbí se mi, jak mi připomínají školu, kde jsem se musel okamžitě dostat z jedné třídy do druhé, nelíbí se mi myšlenka, že mají za cíl sloužit jako módní doplněk (ne na rozdíl od peří páv) a zvlášť se mi nelíbí, že nemohou dělat moc mimo řeč času. něco, co můj telefon dělá dokonale.

Ale když jsem minulý rok zkontroloval Smartwatch Samsung Gear S2, vlastně jsem si to užil. Nositelné vypadaly dobře a cítily se dobře na mém zápěstí, ale především by to mohlo udělat mnohem víc, než mi říct, že jsem byl pozdě na své týdenní redakční setkání. Proto jsem nyní nadšený, že testuji hranici Samsung Gear S3, která je dodávána s větší baterií, vestavěným reproduktorem a vyhrazeným GPS pro vylepšené sledování polohy. Pojďme zjistit, zda to stojí za to 350 požadovanou cenu.

 • Smartwatch Samsung Gear S3 Frontier
 • Magnetická bezdrátová nabíjecí kolébka
 • Kabelová nabíječka (připojuje se k kolébce přes microUSB)
 • Pravidelná a malá gumová náramková kapela
 • Rychlý návod

ЛУЧШИЕ СМАРТ-ЧАСЫ 2020 : Samsung Galaxy Watch или Gear S3 Frontier плюсы и минусы, отзыв

Design

Frontier Gear S3 je chytrý hodinky pro dobrodruhy. silné, solidní, tvrdé. Rotující rámeček je stejně spolehlivý jako dříve.

Toto nejsou žádné dětské hodinky, to je jisté. Na rozdíl od Samsung Gear S2 z loňského roku to také nevypadá skvěle, na rozdíl od Samsung Gear S2. Vyrobeno z nerezové oceli, hranice Samsung Gear S3 je velká a pevná, s mužným vzhledem a je znatelně na těžké straně. Omotá se kolem zápěstí silnou gumovou páskou poskytující pevnou a bezpečné přilnavost, dále posílená kovovou sponou. Kdybych tedy plánoval strávit víkend ve společnosti Bear Grylls, byl by to ideální smartwatch.

Robustní vzhled a dojem z hranice Gear S3 není žádným překvapením. Společnost Samsung inzeruje své chytré hodinky jako certifikaci IP68 a v souladu se standardy MIL-STD-810G pro trvanlivost. Nebo jasně, nositelný je odolný vůči vnikání vody a prachu, stejně jako k neočekávaným pádům a extrémních teplotách. Mějte na paměti, že hodinky nejsou vhodné pro použití při plavání, ale po cvičení to neublíží. Mezitím zvednutý rámeček obklopující obrazovku chrání svůj povrch odolný proti poškrábání před fyzickým poškozením.

O kapelách, s nimiž je Frontier Gear S3 spojena, je vyrobeno z toho, co Samsung nazývá „aktivní křemík“. Materiál je přilnavý, což znamená, že pevně drží na zápěstí nositele. Neřekl bych to nejpohodlnější nebo nejkrásnější kapela, jakou jsem kdy vyzkoušel, ale časem jsem si na to zvyklý. Kromě toho, vzhledem k tomu, že smartwatch má apelovat na aktivní, sportovní lidi, dal bych jeho akciové kapele.

Měl bych poukázat na to, že nositelné je kompatibilní se standardními 22 mm náramky, takže pokud nejste spokojeni s kapelou, můžete si ji vyměnit s jedním z vašich vlastních. Například kožená kapela by byla mnohem vhodnější pro nošení na ozdobnou večeři a Samsung má cenu za 30 za kus.

Na pravé straně hranice Gear S3 jsou umístěny záda a domácí knoflíky. Oba jsou snadno dostupné a snadno se cítit bez pohledu. Ale pro navigaci přes uživatelský rozhraní budete většinou používat rotující rámeček. Toto je přístup k designu, který se mi při testování Gear S2 opravdu líbil, a jsem rád, že je to tak spolehlivé jako tehdy. Každý zvrat má za následek uspokojivé, hmatové kliknutí a hřebeny na vnějším okraji rámečku usnadňují cítit se. Moje jediná stížnost je, že jsem nechal rámeček otáčet náhodou několikrát, když se během cvičení chytil v rukávu běžící bundy.

Zobrazit

Světlý a svěží, obrazovka na hranici Gear S3 je potěšením se na ni podívat.

Kulatý smartwatch je nóbl smartwatch a hranice Gear S3 spadá do této kategorie. Na jeho frontě máme 1.3palcový kruhový displej Super AMOLED, chráněný Gorilla Glass SR odolným proti poškrábání.

Abychom to všechno shrnuli, obrazovka je potěšením se na ni podívat. To není jen kvůli jeho vysokému rozlišení. 360×360 pixelů pro 278ppi. Je to také proto, že zobrazuje grafiku ve vysokém kontrastu. Například oznámení jsou pěkná, ostrá a jasně čitelná, protože text je zobrazen bílými písmeny proti černému pozadí. Barvy jsou jasné a živé, takže hodinky, aplikace a widgety vypadají nejlépe. A neméně důležitější je, že jsem nikdy nezažil problémy s viditelností venku.

Jedna věc, kterou bych měl zmínit, je, že hranice Gear S3 má možnost nechat displej vždy. Pokud se nepoužívá, obrazovka se po dobu časového limitu ztmavne mezi 15 sekundami do 5 minut. To má vážný dopad na výdrž baterie, ale to způsobuje, že hodinky se cítí spíše jako hodinky. Pokud se rozhodnete tuto možnost zakázat, obrazovka se zapne automaticky, když zvednete ruku nebo otočíte zápěstí. gesta, která fungují docela dobře, podle mých zkušeností.

Pokud jde o citlivost, hranice Gear S3 funguje lépe, než jsem čekal. Vlhkost může snadno učinit dotykovou obrazovku nepoužitelnou, ale po 1hodinovém tréninku se nashromáždil pot, aby způsobil žádné potíže. Přesto mějte na paměti, že dotyková obrazovka začne jednat, pokud bude příliš mokrý.

Smartwatch Samsung Gear S3 zasáhne historicky nízké: 180 (aktualizace: vypršela)

Plus: Sladká dohoda o filmu Star Trek a vaše šance vyhrát Galaxy S10 Plus!

Rick Broida je autorem mnoha knih a tisíců recenzí, funkcí a blogových příspěvků. Píše Populární blog a spoluhostitele CNET pro protokol 1: A Travellers Podcast (o televizní show Travelers). Žije v Michiganu, kde dříve vlastnil dvě únikové místnosti (zaznamenané v ebooku „Byl jsem zombie středního věku“).

Michigan Cheeps! Mám další dva knihovní programy, včetně nového na řezání šňůry! Nejprve budu zítra 9. dubna v 6:30 str.m. Téma: Moje oblíbené způsoby, jak ušetřit peníze při nakupování online.

Poté, tuto sobotu 13. dubna, připojte se ke mně v okresní knihovně Ypsilanti na 3 str.m. naučit se vše, co vím o řezání šňůry.- což mám na mysli ušetřit peníze na televizi a filmy, samozřejmě. Oba programy skončí tombola, takže pojďte se naučit nové věci a možná vyhrát cenu!

Zařadit na méně

Pokud je Apple Watch de facto volbou pro uživatele iPhone, řekl bych, že řada hodinek Samsung je pro majitele galaxie nejlepším výběrem. Také to bývá drahý výběr, a proto jsem touto dohodou nadšený.

Po omezenou dobu a zatímco zásoby vydrží, Amazon má Smartwatch Samsung Gear S3 (Frontier) pro 179.99 Když opíráte kupón na stránce, který se oholí 49.01 z běžné ceny. Gear S3 původně prodával za 350, a tato dohoda je 10 pod nejnižší cenu dosud. Aktualizace: Je nám líto, že možnost kupónu je nyní pryč. Pokud jste však členem Costco, můžete získat S3 za stejnou cenu 180 tam.

recenze, samsung, gear, frontier, pokud, koupíte

Dovolte mi okamžitě poznamenat, že Gear S3 pracuje s mnoha dalšími telefony poháněnými Androidem a může dokonce pracovat s iPhony.- Ačkoli je tam funkce omezená. (Například můžete získat oznámení o textové zprávě, ale nemůžete na ně odpovědět.)

Gear S3 debutoval před více než dvěma lety, což vyvolává otázku: Nebyl ji již následován Gear S4? Něco: Samsung představil loni v létě Galaxy Watch a účinně zabil značku Gear ve prospěch této nové nomenklatury.

Ale je S3 příliš zastaralý? Stěží. Stejně jako jedna generace stará řada 3 je nyní nejlepší dohoda Apple Watch, máme zde dokonale cromulentní hodinky Samsung téměř 50% z původní ceny.

Nejsem s tím důvěrně obeznámen, takže vás nasměruji k recenzi Scott Stein Gear S3 pro všechny důležité podrobnosti. Klíčové věci, které je třeba vědět: K lepšímu nebo horšímu provozuje společnost Samsung Tizen OS, nikoli Android Wear. Je to velmi atraktivní hodinky, které podporuje Samsung Pay a LTE a Spotify streamování. A má 4.Průměrné hodnocení 2-hvězdičky od více než 3 000 zákazníků Amazonu.

Za tuto cenu si myslím, že je to krádež.

Vlastní prvních 10 filmů Star Trek za 30

Nejsem si jistý, jak dlouho bude tato dohoda naživu (poprvé jsem ji spatřil přes víkend), ale po omezenou dobu VUDU nabízí sbírku Star Trek 1-10 pro 29.99. Sítě vám všechno od Star Trek: The Motion Picture to Star Trek: Nemesis. Většina z těchto filmů se prodává za 10 za kus, takže je to hodnota 120.

Protože jsem s vámi sdílel tuto dohodu, nyní mám nárok na filmy. Je zřejmé, že Wrath of Khan je na prvním místě a já budu dát hledat Spocka (což je mnohem lepší než většina lidí, za které mu dává uznání) a plavbu domů vedle sebe, protože celý třícechový oblouk funguje tak dobře.

První kontakt je také vynikající a mám zvláštní laskavost pro neobjevenou zemi. Star Trek: Film, generace a povstání jsou v pořádku. Ale konečná hranice a nemesis: Total Missires.

Vaše šance vyhrát Galaxy S10 Plus!

Naši přátelé na ZDNET mají prozradí zabijáky: vaše šance vyhrát Samsung Galaxy S10 Plus s 1TB úložiště. Tento telefon má přibližnou maloobchodní hodnotu 1600.- A je to úžasné, podle recenze CNET.

Máte do 24. dubna, abyste se dostali do svých příspěvků. Začněte vyplněním jednoduchého formuláře a poté naleznete na sociální média, pokud chcete získat další položky. Hodně štěstí!

Super-uzavřený pohled na Galaxy S10, S10E a S10 Plus pod makro objektivem

CNET’s Cheapskate hledá web za skvělé nabídky na technologické produkty a mnoho dalšího. Pro nejnovější nabídky a aktualizace sledujte CheapSkate On a naleznete další skvělé nákupy na stránce CNET nabídek a podívejte se na naši stránku CNET Coupons, kde najdete nejnovější promo kódy od Best Buy, Walmart, Amazon a další. Otázky týkající se blogu Cheapskate? Najděte odpovědi na naší stránce FAQ.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS