Recenze Sony Linkbuds: Nejlepší průchod je, když máte v…

Recenze Sony Linkbuds WF-L900: Revoluce v designu!

Viděl jsem mnoho inovativních návrhů uší a sluchátek, ale Sony Linkbuds mi opravdu zasáhl mysl. Když je Sony odhalila, design mě okamžitě upoutal.

 • Otevřený prsten design- slyšet hovory.
 • Ultra-maličké ucho světlo-bluetooth.
 • Křišťálově čisté telefonní hovory- s.

Ano, vypadají jako kobliha a já jsem nikdy takové uší neviděl.

Nejen já, ale mezi všemi zvukovými nadšenci, tato nová dvojice uší vytvořila vlnu zvědavosti. A předpokládám, že nejste výjimkou. Otázkou však je, jsou tyto ušní sluchátka za vaše penny?

Nebojte se, dnes poskytnu důkladnou recenzi Sony Linkbuds WF-L900, která vám v tomto ohledu pomůže.

Recenze Sony Linkbuds WF-L900: Anti-šum-canceling!

V této recenzi Sony Linkbuds se budu podělit o pohodlí těchto uší i nevýhody.

Od kvality zvuku, pohodlí, výhod nevýhody po trvanlivost bude zde představena každá informace o nich, takže můžete určit, zda si koupíte pár nebo ne.

Nejprve se nahlédněte na jejich speciální funkce.

Na první pohled

Po získání plíživého nahlédnutí tohoto ušního ucha, co si myslíte? Předpokládám, že jsi stejně nadšený, jako jsem o tom měl důkladně vědět.

Ano, moje zvědavost byla nad oblohou, když Linkbuds poprvé klesl 15. února 2022.

Naštěstí jsem dokázal získat pár pro sebe, abych uhasil můj zájem. Po obdržení balíčku jsem nemohl mnoho čekat a okamžitě jsem ho otevřel.

Co je v krabici

Musím říci, že společnost Sony dělá skvělou práci tím, že se vyhýbá plastu v obalovém materiálu pro odkazy, což odráží jejich závazek snížit dopad jejich produktů na životní prostředí.

Na obalu není na co stěžovat a zahrnout materiály.

Můžeme tedy přejít a nyní vidět klíčové specifikace uší spolu s výhodou a nevýhodách.

Klíčové specifikace

Vzhledem k tomu, že design Sony WF L900 je zcela jedinečný, měl jsem obavy z nejvíce pohodlí.

Předpokládám, že máte také stejné obavy, protože bez ohledu na to, jak vynikající jsou ostatní funkce, potřebujete pohodlný pár uší, abyste je udržovali v uchu delší dobu.

Proto odtud budu diskutovat o tomto termínu.

Jsou Sony Linkbuds pohodlné?

Ano, tyto jedinečně vypadající sluchátka mě překvapila. Nemá žádné náušnice, které by se vešly do ušního kanálu, jako jsou rytmy fit Pro, Apple Airpods nebo jiné skutečné bezdrátové uší.

Místo toho má špičky ve tvaru kroužku, které se jemně hnízdí do křivek ucha.

Během práce v kanceláři jsem je používal dlouho a nečelil žádným problémům ohledně pohodlí. I když jsem se zpočátku cítil trochu divně kvůli tvaru, rychle jsem se přizpůsobil novému designu.

Další pozoruhodnou věcí je, že jsou lehce váženi a nebudou se pohybovat, pokud zjistíte, že je pro vaše ucho perfektní fit.

Vzhledem k tomu, že balíček přichází s různými velikostmi (XS, S, M, L a XL) Earloops, aby vyhovoval různým tvarům uší, najdete také pro vás vhodný. Nezapomeňte tedy vyměnit smyčku podle tvaru ucha.

Jak však víte, že různí lidé mají různé názory a zkušenosti, fit a pohodlnost se mohou lišit od člověka k člověku.

Například včera, můj mladší bratr poslouchal písně s těmito sluchátky, a když zívl, pupeny vypadly.

A tento incident mě přiměl věřit, že to nemusí být vhodné pro každého. Přesto je možné, že pokud nosíte náušnice přiměřeně, nemusí vypadnout.

V takovém případě vám můj další segment může pomoci zjistit proces nošení.

Jak nosit Sony Linkbuds?

Nejprve najděte správnou velikost prstencové smyčky, která bude mít skvělou přilnavost vašeho tvaru ucha.

Pokud si vyberete malý, který s vaším tvarem ucha nejde dobře, ucho pravděpodobně brzy vypadne.

Příliš velké křídlo, které nakonec tlačí do sluchy do nesprávného úhlu, což buď způsobí, že pupeny vyklouznou ven nebo způsobí, že zvuk projde méně jasně.

Poté, co nahradí ploutev za vhodný, položte zadní část ucha přímo na bok ucha a nechte část koblihy naklonit se stejně jako váš tvar ucha.

Ani to nesnažte tlačit to tvrději nebo to zaseknout!

Mimochodem, doprovodná aplikace má návod, jak tyto pupeny správně nosit. Nebo si můžete prohlédnout níže uvedené video o tom, jak vyměnit oblouk a nosit je.

Dobře, je nejvyšší čas mluvit o jedné z nejvýznamnějších rysů jakýchkoli uší nebo sluchátek, kvality zvuku.

Zvukový výkon

Hlavním motivem těchto uší je udržet vás ve spojení se světem, zatímco posloucháte písně, mluvíte s někým nebo hrajete hry.

Takže, abych získal autentický zážitek z poslechu, aniž by byl rozptýlen vnějším šumem, rozhodl jsem se je nosit uvnitř svého domova. Myslím, že je to nejlepší způsob, jak posoudit jejich kvalitu zvuku.

Protože jsou vybaveny integrovaným procesorem V1, slyšel jsem veškerý detail v hudbě s bez povšimnutí zkreslení.

Buben buben v „Vítejte na černé přehlídce“ od chemické romantiky vyšel nahlas a jasně. Jakmile se však zbytek instrumentálních začnou stavět, je poměrně těžší slyšet nuance.

Řeknu tedy, že jejich kvalita zvuku je vynikající, ale neuspokojí potřeby těžkého milovníka basů.

Hudba s méně basy však pěkně přichází. Kytarové strumech a vokály s vyšším pádmi se ostatními nástroji neutopí. Jsou také skvělou volbou pro poslech klasické hudby.

S tímto sluchem můžete zkusit slyšet orchestrální verzi prostoru Biffy Clyro (zaznamenané na Abbey Road). Určitě padnete na hlasový a hudební přechod.

Zjistíte, že hudba je přirozenější, o které se mnoho sluchátka snaží doručit.

Mimochodem, to vše je založeno na poslechu ve vnitřním prostředí, kde není tuna externího zvuku.

Pokud jste na rušném nebo přeplněném místě s hlukem na pozadí, hudba, kterou budete poslouchat s těmito sluchem, nezní tak skvěle.

Kvalita zvuku je tedy slušná pouze pro klidné prostředí.

Celkově je nízká frekvence těchto uší postrádá úder a pevnost, ale maxima a středy jsou znatelné.

Mimochodem, Sony přichází s adaptivním objemovým režimem, který můžete zapnout z jejich aplikace Connect.

Může upravit úroveň hlasitosti vaší hudby podle vašeho prostředí. Pokud jste na klidném místě, sníží to objem a když jste v hlučném prostředí, automaticky to zvýší objem.

Soundstage

Vzhledem k tomu, že sluchátka otevřeného ucha vždy fungují dobře, pokud jde o poskytování dobrého zážitku z zvukových sad, odkazů nejsou výjimkou.

Dokonce i podporují zvuk společnosti Sony 360 reality, takže uslyšíte zvuk přicházející z celého vás. Zvuk vychází stejně skutečný jako prožívání živého koncertu nebo s uměleckým nahrávkou ve studiu.

Nyní je otázkou, kdy jste plně ponořeni do hudby, osoba vedle vás to bude moci slyšet?

Odpověď najdete v mém dalším segmentu.

Únik zvuku

Předpokládejme, že konverzujete s vaším BAE a váš otec je vedle vás. I když moc neříkáte, vaše zlatíčko mluví o všech milovaných dovey slovech.

Můj příteli, tvůj otec bude moci slyšet všechno.

Ano, Sony Linkbuds uniká zvuk ve velkém objemu, takže ani nemyslete na jejich použití na místě, kde je prostředí tiché a někdo je vedle vás.

Ale udržení hlasitosti nižší nezpůsobí žádné potíže od vašeho otce, protože nic neslyší.

Anti-šápná pozice

LinkBuds používají nově vyvinutý ovladač typu prstenu se středem membrány otevřené pro zvukovou čistotu, která vám umožní slyšet zvuky kolem vás.

Zatímco většina sluchátek nabízí jak zrušení hluku, tak režim prostoru, tyto uší vám nikdy nedovolí odpojit se od světa.

I když posloucháte hudbu s nejvyšším svazem, stále uslyšíte každý kus okolního zvuku.

Když jsem pracoval u mého stolu s pupeny, slyšel jsem, jak můj bratr kňučí mamince o získání nového herního počítače, dokonce i s objemem přibližně 80%.

Konverzace zní docela přirozeně, vzhledem k tomu, že LinkBuds nepoužívají žádný mikrofon k tomu, aby okolní hluk nechali.

Někdy jsem slyšel, jak náš pes Lily běží nahoru a dolů po schodech, máma mytí nádobí v kuchyni a táta mluví o současných záležitostech.

V zásadě vás ucha budou vždy informovat o vašem okolí.

Pokud přemýšlíte o bezpečnostním aspektu, zjistíte, že je velmi užitečné za okolností, kdy budete muset být pozorní, jako je překročení silnice, veřejnou dopravu, čekání na let, chůzi v noci nebo práce v kanceláři.

Budete moci slyšet důležité oznámení nebo vaši kolegové, kteří si stěžují na pracovní zatížení.

Neexistuje žádný způsob, jak blokovat vnější hluk pomocí LinkBuds, a proto jsem je nazval anti-šum-canceling sluchátka.

Jak je mikrofon?

Tato sluchátka jsou vybavena přesnou technologií pro vyzvednutí hlasu, která optimálně řídí více mikrofonů a provádí pokročilé zpracování zvukového signálu.

Osoba na druhém konci hovoru proto bude schopna jasně slyšet váš hlas, i když jste v hlučné situaci.

Společnost Sony uvedla, že jejich technologie snižování hluku byla založena pomocí strojového učení AI s využitím více než 500 milionů vzorků hlasu k odstranění okolního hluku a jasně extrahujte váš hlas v celé řadě prostředí.

Během svých schůzek jsem je několikrát použil a moji kolegové neslyšeli žádné zvuky.

Mikrofon však trochu bojuje s nepřetržitým šumem, jako je někdy slyšet psaní šumu. Ale nebylo příliš zřejmé, aby je rušil.

Z mého pohledu to je skvělá volba pro prostředí domácí kanceláře a pro křišťálově čistou konverzaci. Ale nebudu je navrhovat používat ve velkém hlučném prostředí.

Při rozhovoru o kvalitě nahrávání mikrofonu znějí lépe než většina mikrofonů bezdrátových uší. Neočekávejte však, že budou fungovat jako profesionální nahrávací sluchátka, protože žádné z uší to nemůže udělat.

Jak mohu ovládat Sony Linkbuds?

S výjimkou designu koblihy existuje další rys od LinkBuds Sony, který mi připadá opravdu zajímavý: jejich kontrolní systém.

Uší mají dotykové strany citlivé. Ve výchozím nastavení bude klepání dvakrát přehrávat nebo pozastavit vaše média a klepání třikrát přeskočí stopu.

recenze, sony, linkbuds, nejlepší, průchod, když

Přestože jsou ovládací prvky omezené, použití je cítí pěkně kvůli jejich inovativní široké ovládání kopírování.

Pokud jste někdy použili ovládací prvek klepnutí, které jsou bezdrátové uší s ušními špičkami, pak vás nekompetická sací efekt obtěžovala, kdykoli jste se dotkli uší. Že jo?

Ale pomocí linkbudů nevysídlí vaše pupeny z ucha.

Ano, to je specialita těchto kontrolních systémů sluchátka, které se mi nejvíce líbily.

Každopádně, pokud nemáte žádnou představu o tom, jak funguje široká oblast, podívejte se na následující část, kde jsem o ní diskutoval.

Co je to Tap Sony Wide Area Tap? Vědět podrobně

Společnost Sony představila novou metodu ovládání s názvem Wide Area Tap. Je to stejná metoda jako obyčejná ovládání kohoutku na uši, ale namísto ucha musíte klepnout na prostor přímo před uchem.

Vzhledem k kašli nebo během připojení/oddělování příslušenství kolem vašich uší nemusí tyto sluchátka fungovat správně. Pokud k tomu dojde, vypněte funkci široké oblasti Tap pomocí aplikace Sony Connect Connect.

Jen lehce klepněte na povrch kůže před uchem. Z mé zkušenosti jsem zjistil, že klepnutí na tragus poskytuje nejlepší odpověď ohledně kontroly.

Build Quality Design

WF-L900 váží asi 4 gramy a je extrémně malý. Zabírají téměř o 51% menší objem než vlajkové náušnice WF-1000XM4.

Popáleny a pouzdro na nabíjení jsou vyrobeny z recyklovaného plastu z automobilových částí. Cítí se měkčí k dotyku než typický plast. Smyčky uší jsou vyrobeny s gumou a jsou flexibilní.

Na rozdíl od běžných uší je ochranný povrchový povlak bránice reproduktoru integrován do pouzdra pro úsporu prostoru.

Jednotka ovladače otevřeného prstenu mi připomíná pólo mincovnu, kterou jsem během dětství hodně jedl. Můžete jim také nazvat mini koblihou.

Několikrát jsem je upustil, abych vyzkoušel jejich trvanlivost, a naštěstí to vydrželi. Nenašel jsem žádný problém s kvalitou zvuku nebo jinými funkcemi.

Over, Sony hrála v bezpečí s variantou barev, která ji udržuje jednoduchá. Máte pouze dvě možnosti (bílá a šedá).

Přenosnost

Tyto uší přicházejí s roztomilým malým pouzdrem. Když jsem to dal vedle svých Apple Airpods a Beats Fit Pro nabíjení, vypadá to miniature.

Osobně mám fascinaci za roztomilé malé věci; Proto se v případě nabíjení způsobuje, že se cítím jako „aww.„Může se snadno zapadnout do vašich kalhot nebo dokonce do hrudníku

Proto nebudete čelit žádnému problému, kde je vezmete kdekoli.

Jsou stabilní?

WF-L900 společnosti Sony má tvar, který dokáže dokonale odpovídat lidskému uchu s uživatelsky přívětivým designem, aby poskytoval stabilní fit.

Společnost tvrdila, že od roku 1982 navrhli odkazy využívající velké údaje o tvaru ucha.

Když jsem byl schopen najít perfektní fit, ušní ucha nikdy nevyklouzly z mého ucha. Také jsem je použil během lehkého joggingového cyklistiky a nelišil jsem žádným problémům.

Ale jak jsem řekl dříve, můj bratr se snažil najít perfektní fit a pupeny klesly, zatímco zívl. Několik lidí se může stát, že uší vyjde z ucha během těžkých tréninků nebo žvýkání potravin.

Stručně řečeno, pokud získáte perfektní fit, jsou tyto sluchátka slušnou párem, pokud jde o stabilitu.

Voděodolný

S hodnocením odolnosti vůči vodě IPX4 může toto ucho odolat potu a vodě se stříká z jakéhokoli směru.

Takže, i když je používáte během běhu, pot je nepronikne. Stačí si nasadit pupeny, poslouchat svou oblíbenou hudbu a také svou každodenní práci.

Každopádně mě jedna konkrétní věc na těchto sluchách opravdu hodně obtěžovala: výdrž baterie.

Chci vědět důvod, proč to za tím? Poté přejděte na další sekci.

Podrobnosti o baterii

Abych byl spravedlivý, jsem trochu zklamaný výdrží baterie. I když 5.5 hodin nepřetržitého přehrávání není vůbec špatné, je to poměrně níz.

Případ nabíjení navíc poskytuje dalších 12 hodin doby poslechu, což není na značce.

Jen pomyslete na AirPods 3, který má téměř podobnou cenu, což dává 6 hodin času na poslech a 30 hodin s případem nabíjení.

Kromě toho případ nabíjení LinkBuds nepodporuje ani bezdrátové nabíjení.

Jedna věc, která by mě mohla uspokojit, je rychlé nabíjení (10 minut nabízí 90 minut poslechu).

Doufám, že společnost Sony zváží zlepšení výdrže baterie v budoucnu.

Bluetooth podrobnosti

Udržování nízké latence a vysoké kvality zvuku je signál Bluetooth přenášen na obou uších současně. Budete si moci vychutnat bez přeskočení stabilního zvuku kvůli jeho výkonnému integrovanému procesoru V1.

Navzdory skutečnosti, že jsem během mé poslechové relace čelil žádným výpadkům signálu, můj přítel to jednou zažil. Mám pocit, že se to může stát náhodným lidem a nebude to pravidelný problém.

Sony WF L900 se může připojit k vašemu zařízení pomocí Bluetooth 5.2 a podporuje kodek AAC SBC.

Pro uživatele Androidu není k dispozici žádný vysoce kvalitní zvukový kodek, ale připojení přes SBC je docela stabilní.

Přes je nemůžete spárovat se dvěma zařízeními současně, takže jste omezeni na použití jednoho připojení Bluetooth najednou.

Jedna dobrá věc je, že můžete alespoň poslouchat v mono režimu s pravým uchovým.

Jak spárovat se zařízeními?

LinkBuds podporuje rys Rychlé páry společnosti Google. Umožňuje rychlé a bez námahy Bluetooth párování se zařízeními Android s jedním klepnutím na vyskakovací pokyny.

Můžete také najít tam, kde jste opustili sluchátko zazvoněním nebo dokonce kontroly jejich posledního známého umístění z vašeho smartphonu. Když vaše baterie sluchátek snižuje nízko, budete informováni o jejich účtování.

Podporují také Swift Pair, což usnadňuje spárování s Windows 11 nebo 10. Když je vybrán režim párování, objeví se vyskakovací okno se směrem párování v okolí Windows 10 nebo 11.

Chcete.li je spárovat se zařízením pro iOS, musíte podržet tlačítko párování umístěného na zadní straně pouzdra nabíjení. Poté otevřete nastavení Bluetooth a odtud vyberte zařízení.

Mimochodem, abyste mohli používat některé funkce, musíte si stáhnout aplikaci Sony Sluchátka Connect. Nyní zjistíme, co vám tato aplikace nabízí.

Použití sluchátek Sony Connect App

Tato aplikace přináší přístup k aktualizacím EQ a firmwaru a 360 Audio Reality. Odtud můžete také přizpůsobit ovládání na uši.

Přestože je ovládání 2 nebo 3 kohoutků docela pohodlné, můžete nastavit každý sluch na samostatný ovládací profil. Bude snadné ovládat hlasitost, přeskočit skladbu, aktivaci hlasového asistenta a přístup Spotify.

Aplikace Connect také umožňuje zapnout atribut Sony DSEE, který může zlepšit kvalitu zvuku zvuku vysoce komprimovaných zvuků.

Adaptivní možnost řízení hlasitosti, která upravuje objem podle prostředí, může být zapnuta nebo vypnuta z aplikace.

Bohužel však není možné přizpůsobit citlivost, což znamená, že pokud jste na klidném místě, pupeny neustále upraví objem přehrávání, když je funkce zapnuta.

Použití mnoha funkcí najednou může rychle vypustit výdrž baterie.

Předpokládejme, že mám dvě možnosti, pomocí této automatické vlastnosti ovládání hlasitosti nebo lehce klepání před uchem, abych zvýšil nebo snížil objem, vyberu fyzickou kontrolu.

Je to proto, že někdy rád poslouchám hudbu na vyšší svazku na klidném místě a LinkBuds mi to nedovolí.

Opět se preference liší od člověka k člověku a může to být pro vás cennou charakteristikou.

Karbudy podporují funkci mluvení, která automaticky pozastaví hudbu, pokud začnete mluvit. Pokud LinkBuds nezjistí váš hlas po dobu patnácti sekund, předpokládají, že vaše konverzace skončila a obnovila hudbu. A pro povolení této funkce potřebujete aplikaci.

Stručně řečeno, tato aplikace je nutností dostat ruce na různé rysy těchto uší.

Jsou vhodné pro hraní

Tato ušní sluchátka nejsou navržena pro hraní her. Můžete je použít pro základní hry, ale nejsou vhodné pro vysoce profilované nebo online hry.

Pokud hledáte bezdrátové uší pro hraní, můžete zkontrolovat tento článek, kde jsme navrhli některé špičkové herní pupeny.

Zdaleka máte dostatek znalostí o LinkBuds. Takže si to koupíte, nebo stále zmatení?

Nebojte se. V tomto ohledu vám pomůžu trochu více tím, že uvedu přehled o tom, zda byste si ho měli koupit nebo ne.

Kdo by to měl dát šanci?

Sony konkrétně navrhla toto ucho pro lidi, kteří chtějí zůstat ve spojení s vnějším světem. Pokud dáváte přednost poslechu hudby a slyšením, co se kolem vás děje, jděte na to.

Poskytují také vynikající pohodlí pro delší relaci a pokud zjistíte perfektní fit, jsou prostě úžasné.

Vzhledem k tomu, že ucho produkuje vysoce kvalitní zvuk s jasnou střední doletou, můžete jej použít pro příležitostné poslech uvnitř.

Z mé osobní zkušenosti jsou nejlépe vhodné pro domácí kancelář, protože pupeny si mohou přesně vyzvednout hlas a doručit na druhý konec s maximální průhledností.

Kdo by to mohl přeskočit?

Pokud jste milovníkem hardcore metal nebo basového zvětšeného písně, vůbec vás neuspokojí. Dokonce i jejich nejhlasitější objem se cítí relativně nízko, což nemusí vyhovovat potřebám mnoha lidí.

Kromě toho se vyhněte WF L900, pokud hledáte sluchátka pro potlačování hluku, protože bez ohledu na to, že vám nedovolí odpojit se od vnější strany. I když vložíte nejvyšší objem, budete si vědomi okolí.

Nejvíce zklamáním je, že jejich výdrž baterie je poměrně nízká. Pokud tedy chcete uší, které zůstanou odšťavněné po celý den, nejedná se o váš šálek čaje.

Doufejme, že jsem objasnil, pro koho je tento ucho vhodný a kdo ho může přeskočit.

Právě teď budu porovnat LinkBuds s některými dalšími podobnými sluchátky. A myslím si, že srovnání vám pomůže pochopit výhody a slabé stránky LinkBudů.

Ve srovnání s jinými sluchátky

Zde najdete srovnávací diskusi mezi WF-L900 s WF-1000XM3 a AirPods Pro.

Sony Linkbuds vs. Sony WF-1000XM3

Obě tyto sluchátka jsou vybaveny hlasovým ovládáním a vestavěným mikrofonem pro volání hands-free. Poskytují podobné rychlé nabíjení, 10 minut poplatek za 90 minut přehrávání.

Celková životnost baterie WF 1000xm3 je však lepší než Sony WF-L900.

Když LinkBuds dávají jen 17.5 (budscase) hodin doby poslechu, XM3 nabízí 24 hodin hraní doby.

Na druhou stranu jsou linkbudy potem stříkajícím, ale 1000xm3 nemá žádnou odolnost vůči vodě.

Sony Linkbuds vs. Apple Airpods Pro

AirPods Pro přichází s režimem ANC i průhlednosti. Můžete se rozhodnout, že budete ponořeni do hudby s funkcí ANC nebo zůstat napojeni na okolí, ať už dáváte přednost.

Mohou naladit hudbu do ucha s adaptivními charakteristikami EQ. Také tyto sluchátka podporují prostorový zvuk s dynamickým sledováním hlavy, které zadává všude kolem vás.

Naopak, design otevřeného prstenu Linkbuds je speciálně navržen tak, aby umožnil vnější hluk. Proto nemůžete blokovat žádný hluk, i když chcete.

Když podporují zvuk společnosti Sony 360 reality, budete moci slyšet zvuk přicházející z různých úhlů.

Kromě toho jsou obě tyto sluchátka potí a odolné vůči vodě.

Jsou odkazy, které stojí za nákup?

Už víte, pro koho je toto sluch vhodný. Pokud si ji koupíte pro tyto účely, nebudete nic litovat.

Jsou to pohodlné, super lehce vážené a vynikající volba pro čistý výkon hovorů na klidném místě.

Jen pomyslete na všechny své vlastnosti a zda splňují vaše požadavky. Pokud ano, pak na to jděte bez druhé myšlenky.

V případě, že nejste s těmito pupeny spokojeni, mám pro vás nějaké alternativní možnosti.

Alternativní možnosti

Obě výše uvedené sluchátka mají úžasné rysy a v některých případech poskytnou lepší zážitek než LinkBuds. Dokonce i jejich cena je téměř podobná.

Ale pokud můžete zvýšit svůj rozpočet, pak si myslím, že Sony WF-1000XM4 bude bezpochyby nejlepší volbou.

Dobře, nemám co informovat. Takže teď ukončím svůj zápis.

Závěr

Po prozkoumání mé recenze Sony Linkbuds WF-L900 doufám, že se konečně můžete rozhodnout, zda je přidat do košíku nebo ne.

A myslím, že nakonec budete moci učinit správné rozhodnutí.

Recenze Sony Linkbuds: Nejlepší průchod je, když máte v uších díru

No, lidi. nemyslitelné se stalo. Společnost Sony konečně spustila mobilní produkt, který má skutečný název.

To jsou Sony Linkbuds-ale můžete jim velmi nazvat Sony WF-L900, pokud dáváte přednost tomuto odlišnému systému pojmenování.

�� Sluchátka SONY WF-1000XM4: Nejlepší ANC špunty! Tečka. [4K]

Vtipy stranou, LinkBuds jsou novou formou uší, které jsou protikladem sluchátka pro hluk-LinkBuds jsou navrženy tak, aby velmi úmyslně propustily vnější hluk a přitom stále vydávaly zvuk vašeho obsahu.

V podstatě jsou určeny pro ty lidi, kteří by chtěli, aby diskrétní sluchátka poslouchala jejich média, ale bez ztráty jakéhokoli kontaktu s vnějším světem. Odtud pochází jméno. tyto pupeny vás udržují „propojeny“ se vším.

Ano, můžete to udělat s ušími s opravdu dobrým režimem průchodu, ale linky to dělají o krok dále. Není třeba průchod, pokud je uprostřed pupenů doslovná díra, jo?

Cena za 179.99, jsou produktem pro prémiový trh, ale ne alternativou k nebo náhradu za Sony WF-1000XM4. LinkBuds jsou ve výklenku produktu, který je zcela jejich vlastní. Jak jim budeme říkat? Průchodní sluchátka?

recenze, sony, linkbuds, nejlepší, průchod, když

Sony Linkbuds WF-L900

V každém případě jsou Sony Linkbuds dobré? Jo, splní úkol, který jsou určeni docela dobře. Hodí se dobře, stále znějí dobře, přestože mají uprostřed nich velkou díru a aplikace Sony pro sluchátka má několik triků, které je dále vylepšují.

Sony Linkbuds Design and Fit

Když se poprvé podíváte na LinkBuds, můžete se cítit trochu zmatení, jak je nasadit. Ale je docela snadné zjistit. zejména proto, že designový tým společnosti Sony odvedl skvělou práci s ergonomií těchto uší.

Stačí položte část „koblihy“ na ušní kanál a zamkněte horní část proti svému ušnímu lastíčku. Je to tak snadné.

Sony Linkbuds zamknou na místě prostřednictvím speciálního gumového „křídla“, který jemně tlačí proti uchu. V krabici je celkem 5 velikostí křídel s odkazy, takže existuje opravdu vysoká šance, že se vám hodí.

Ve skutečnosti designérský tým společnosti Sony strávil spoustu času pohledem na tvary a velikosti uší z celého světa a zaměřil se na to, aby se linkbudy staly co nejvíce univerzálními.

This feels WRONG. Sony Linkbuds

Podle mých zkušeností je v pravém uchu lehký tlak a bod bolesti. Tenhle mi vždycky dal potíže s ušími, takže mě stěží překvapí. Jen to tam vyhodíte pro můj bretheren s podivně tvarovanými ušima, můžete nebo nemusí zažít něco podobného.

Přesto je mohu udržet v uších na několik dobrých hodin bez problému a LinkBuds se opravdu dobře zamknou s gumovými křídly.

Kvalita zvuku Sony Linkbuds

Dobře, tak jak ve skutečnosti zní sluchátko, které sedí mimo vaše uši? No, v případě odkazů. překvapivě dobře!

Reproduktor je zde vlastní řidič 12 mm ve tvaru kruhu, který Sony vedl mimořádně dobře při ladění.

Pokud udržíte objem mezi 50% a 70%, získáte docela vyvážený zvuk. Jistě, nejsou super-bassy, ​​ale basa je slyšitelná. A mohou se dostat jen trochu plechovky kolem horních středních středů, ale to je velmi snadno napraveno, pokud používáte EQ v aplikaci Sony Sluchátka Connect.

Nyní, pokud jdete nad 70%, můžete slyšet, jak řidiči začínají namáhat, basy zmizí a ustupují některým poněkud nepříjemným středům. Představuji si, že to budete chtít udělat pro telefonní hovory, pokud chcete získat větší jasnost v příchozím hlase. Pro hudbu. to prostě je nepříjemně hlasité.

V zásadě jsou tyto sluchátka určeny k tomu, abyste mohli poslouchat podcast, video na YouTube nebo zvukovou knihu bez odpojení od vašeho každodenního života. Osobně jsem je použil pro hudbu v pohodě a užil jsem si zvuk pro to, co to je. zvukový doprovod za mými rutinními aktivitami.

Procházka psem, jízda na kole, běh-jakákoli aktivita, kde by sluchátka byla trochu nepříjemná překážka, se místo toho místo toho cítila mnohem lépe. Dokonce jsem je zapomněl sundat při nakupování v obchodě, protože tak bez námahy slyším své prostředí. Hodnocení IPX4 pro odolnost vůči vodě zajišťuje, že je potem nezničí, ale neponořte je.

Pro telefonní hovory a videokonference. LinkBuds jsou vynikající. Hlas prochází nedotčeným a jasným a mikrofon velmi, velmi, velmi dobře. Algoritmy AI jsou zavedeny, aby vyčistily okolní hluk a procházely pouze hlasem.

Žádný volající neposkytli žádné stížnosti a my jsme poslouchali konferenci na druhém konci reproduktoru LinkBuds. znělo to skvěle.

SONY LINKBUDS Klepnutím ovládací prvky

Sony udělala něco opravdu cool s ovládacími prvky LinkBuds. Podívejte se, stejně jako mnoho jiných bezdrátových uší, tyto dotykové ovládací prvky pro vaše přehrávání nebo odpovědi na volání.

Nemusíte však klepnout na skutečný pupen (a během procesu ho zakopat do ucha)). Vibrace odkazů smysly a jsou tak citlivé, že můžete klepnout na oblast hned vedle ucha. Společnost Sony nazývá tento „širokoúhlý klepnutí“ a pokud si přejete, můžete jej vypnout, i když si neumím představit, proč bych to udělal.

Funguje to skvěle a pokaždé jsem dostal gesta. Mezitím jsem nikdy nedostal náhodný kohoutek kvůli jiným vibracím nebo akcím.

Gesta jsou dvojí klepání nebo trojnásobné klepnutí do levého nebo pravého uší. Ty mohou být do určité míry přizpůsobeny uvnitř aplikace Sony Connect.

Pouzdro Sony Linkbuds a výdrž baterie

Linkbuds přicházejí s extrémně malým případem nabíjení, který pokračuje ve filozofii samotných pupenů. Mají být lehké a cítit se, jako by tam byli sotva. Případ dělá totéž.

Bohužel, s tak malou velikostí, Sony neměla spoustu prostoru pro práci, takže se inženýři rozhodli obětovat bezdrátové nabíjení a naplnit ho tak velkou baterií, jak jen mohli.

Oficiální statistiky říkají, že LinkBuds mohou trvat 5.5 hodin na jeden poplatek a případ poskytuje dalších 12 hodin. Takže celkem. 17.5 hodin hraní na jednom doplňku případu.

Zatímco jsem se nepokoušel vypustit nebo nastát baterie linkbudů, nikdy jsem se necítil pod tlakem k dobití. Jinými slovy. životnost baterie je v pořádku. Pokud však jste ten, kdo hodně cestuje, uší s více než 20 hodinami šťávy může být vhodnější volbou.

Spojení Sony Linkbuds a další funkce

LinkBuds podporuje rychlý pár Google a Swift pár společnosti Microsoft. To znamená, že na Androidu nebo Windows, jakmile otevřete případ pupenů, vyskakovací okno navrhne párování.

To je pěkné a pohodlné, ale. bohužel. Sony Linkbuds nepodporují Bluetooth Multipoint, takže je nemůžete nechat spárovat se dvěma zařízeními najednou. Toto je promarněná příležitost, s ohledem na typ produktu, který se snaží být.

LinkBuds jsou vybaveny vlastním čipem společnosti Sony V1, který je navržen tak, aby dodával vysoce kvalitní hudbu prostřednictvím připojení Bluetooth a na palubě je DSEE společnosti Sony, která může upscale degradované stopy zpět na zvuk s vysokým defem.

K dispozici je také adaptivní ovládání hlasitosti přístupné prostřednictvím aplikace Connect Sluchátka, která bude poslouchat vaše prostředí a automaticky upravit úrovně hlasitosti. Nechal jsem to dál a nikdy jsem si toho nevšiml, takže bych předpokládal, že to dělá svou práci správně?

Společnost Sony’s Linkbuds podporují Dolby Atmos a 360 Reality Audio. To znamená, že pokud máte přílivové předplatné Hi-Fi, můžete si užít rozšířené stopy s masaru v prostoru.

Sony Linkbuds Final Words

Než pokračuji v dokončení této recenze, myslím, že stojí za zmínku, že Sony Linkbuds a jejich pouzdro na nabíjení jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, což je docela v pohodě. A co se týče balení, Sony pokračuje v trendu bez plastových, recyklovaných papírových obalových materiálů.

Takže jak hodnotíte jediné skutečně bezdrátové průchody na trhu? Tvrdý hovor.

Pro to, co se to snaží udělat, jsem zjistil, že jsou vynikající. Opravdu jsem byl překvapen, že drobní 12 mm řidiči, kteří sedí mimo mé ušní kanály, mohou stále dodávat podrobný zvuk, aniž by byli drsné. A kvalita mikrofonu je prostě skvělá, pravděpodobně dělá jiná sluchátka Bluetooth mírně závistivá.

Absolutně si myslím, že tyto potřebné Bluetooth multipoint, aby bylo mnohem snazší přepínat mezi zařízeními (jako je skok z mého pracovního notebooku do mého smartphonu s lehkostí). A opravdu jsem cítil nedostatek bezdrátového nabíjení. Jo, jsme tak zkaženi v roce 2022.

Měli byste utratit 180 za pár Sony Linkbuds? Pokud jejich případ použití zní jako něco, co popisuje váš každodenní život, mohl by to být dobrý nákup. Pokud jste typ člověka, který nemá rád sluchátka kvůli tomu, že vás izolují od světa, nebo pokud jste uživatelem, který se velmi často používá jako zařízení na handsrae, jsou to pro vás.

Avšak vzhledem k tomu, že nemají být (a nefungují jako) izolovat sluchátka, která vás naprosto odfouknou hlubokým, pohlcným zvukem, může být trochu obtížné rozloučit se s tímto množstvím peněz na chytání páru odkazů. Jsou tam venku pro osobu se specifickými potřebami, pravděpodobně někoho, kdo již má sluchátka pro hudbu a chce něco, co je mnohem pohodlnější pro „každodenní příležitostné použití“.

Recenze Sony Linkbuds

Sony Linkbuds jsou nejpodivnější skutečné bezdrátové uší, jaké jsme kdy viděli, ale společnost podstoupila dobře vypočítané riziko při vytváření páru sluchátka do uší, které lze nosit po celý den. Prostorná zvuková scéna by měla udržovat šťastné audiofily, zatímco geniální ovládací prvky a vynikající doprovodná aplikace osloví techniky. Basové hlavy by se však měly dívat jinde.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Minutová recenze

Sony Linkbuds jsou nejpodivnější skutečné bezdrátové uší, které jsme viděli. Jsou to první sluchátka v uši na světě, design, který vaše ušní kanály zcela volně slyšíte vaše prostředí, zatímco si užíváte hudbu, poslouchejte podcasty nebo telefonujte.

Jsou to také dosud nejmenší sluchátka společnosti a jsou mnohem chudší než Sony WF-1000XM4. Ve skutečnosti jsou tak malé, že Sony zaměstnávala geniální ovládací prvky, které znamenají, že se nemusíte hádat s miniaturními pouzdrami, abyste upravili přehrávání hudby. Místo toho můžete klepnout na obličej a přeskočit skladby, změnit hlasitost a přijmout hovory. To je v pohodě.

Sony podstoupila velké riziko tím, že se vyhýbala dvěma hlavním skutečným návrhům bezdrátového uší: pupeny ve stylu AirPods s vyčnívajícími stonky a zaoblenými pouzdrami, které si strčíte do ucha.

S potěšením oznámíme, že se hazard vyplatil. Sony se podařilo vytvořit pár bezdrátových uší, které lze opravdu nosit celý den, ať už pracujete ve sdílené kanceláři, nebo se potýkáte s domem a nechcete si, aby vaše hudba zmeškala zaklepání na dveře.

Kvalita zvuku je výjimečná, s pozoruhodně širokou zvukovou scénou, která dává každý nástroj ve vašich oblíbených písních, místnost, kterou potřebují k záři. Detail, jasnost a rytmická přesnost jsou také vynikající.

Otevřená fit však přichází s některými nevýhodami; Basová reakce není nijak zvlášť silná a schopnost slyšet vaše prostředí znamená, že detaily, které získáte z odkazů, lze zakrývat tím, co se děje v pozadí.

Přesto jsou to věci, které obětujete pro pár uší, které jsou skutečně na rozdíl od jiných modelů na dnešním trhu. Pokud při poslechu hudby chcete basy a pocit čisté izolace, namísto toho hledejte dvojici sluchátka pro sluchátka. Ale pokud jste na lovu něčeho trochu jiného, ​​SONY LINKBUDS stojí za to využít šanci.

SONY LINKBUDS Cena a datum vydání

Sony Linkbuds byly propuštěny 15. února 2022 a jsou k dispozici ke koupi za 179 / £ 149 / AU299.

To je mnohem levnější než vlajková loď značky True Wireless Earbuds, Sony WF-1000XM4, která stojí 279.99 /250 £ / AU449.95, a podobná cena jako Apple AirPods 3.

Tato cena se zdá o tom, že je to správné pro pár uší Sony, které nepřicházejí s aktivním zrušením hluku, i když byste mohli tvrdit, že počet funkcí navíc kvality života, které získáte z odkazů.

Design

Nikdy jsme neviděli pár skutečných bezdrátových uší, které vypadají jako Sony Linkbuds, které jsou první, kdo má plně otevřený design, který nechává vaše ušní kanály odkryté.

Každé sluchátko obsahuje řidič ve tvaru kroužku připojeného k zaoblenému bydlení; Část prstenu obklopuje váš ušní kanál, zatímco skříně sedí těsně nad lasturou ucha, držená na místě gumovou ploutev. Sony zahrnuje v krabici řadu ploutve. To je důležité, protože LinkBuds nezůstanou na místě, pokud se ploutví háček pod chrupavkou, která se sklopí uprostřed ucha. Pokud jste zmatení o tom, jak nosit LinkBuds, společnost Sony obsahuje užitečné video v aplikaci Sluchátka Connect, abyste mohli začít.

Společnost Sony Linkbuds, která přichází v černé a šedé barvě, jsou nejmenšími skutečnými bezdrátovými sluchátky společnosti; mají o 51% menší objem než Sony WF-1000xm4 a váží jen 4.1G. Případ je také malý. o velikosti prstencového krabice. a je o 44% lehčí než v případě, že získáte s WF-1000xm4.

Na přední straně pouzdra nabíjení je malé tlačítko; Stisknutím tohoto a víka se otevřete a odhalíte uší a LED světlo, které vám umožní vědět, kolik výdrže baterie zbývá. Kolem zadní části pouzdra je tlačítko párování a port USB-C. Pouzdro nabíjení je vyrobeno z recyklovaného plastu odvozeného z částí automobilu; To, v kombinaci s papírovým balením bez plastů od LinkBuds, dává sluchům Sony nějaké přihlašovací údaje Eco Eco.

Kořiče přicházejí s hodnocením odolnosti vůči IPX4, takže je můžete použít při cvičení, aniž byste se museli bát trochu potu nebo několika kapek deště. Jsou také dostatečně bezpečné na to, aby se při běhu nosily. Museli byste opravdu tvrdě potřást hlavou, abys uvolnil odkazy.

Navzdory své malé velikosti jsme byli zklamaní, když jsme zjistili, že Sony Linkbuds je nepříjemný nosit. To není něco, co budeme držet proti Sony; Nikdy jsme se nedostali s ušími, které sedí v lastuře našich uší, a to je jen kvůli naší anatomii. Takže si uvědomte, že pokud jsou vaše uši menší, možná zjistíte, že LinkBuds je nevhodný pro dlouhé poslechové relace.

Ovládací prvky a nastavení

Ovládací prvky pro Sony Linkbuds jsou spíše geniální. Stejně jako mnoho jiných skutečných bezdrátových sluchátků můžete klepnout na poulita a ovládat přehrávání hudby, ale protože odkazy jsou tak malé, může být složité k nim přesně klepnout.

Aby se to obešla, společnost Sony implementovala funkci s názvem Wide Area Tap, která vám umožní zdvojnásobit nebo trojnásobnou klepnutí před ušima ovládat uší. To je správně. Musíte klepnout pouze na obličej, abyste pozastavili/přehrávali svou hudbu nebo přeskočili na další skladbu.

Tyto ovládací prvky fungovaly pozoruhodně dobře, i když je třeba docela pevně klepnout, aby ušní sluchátka zaregistrovala vaše pohyby. Našli jsme nejlepší místo, kde jsme se mohli klepnout, byl Tragus (to je malá klapka chrupavky, která sedí před vaším ušním kanálem).

Ovládací prvky můžete změnit podle svých představ v aplikaci Sony Sluchátka Connect; Například byste mohli přiřadit dvojitý klepnutí levému uši, abyste snížili objem.

Stejně jako Sony WF-1000XM4, i nové linkybudy přicházejí s funkcí společnosti Speak-to-Chat, která automaticky pozastaví vaši hudbu, pokud začnete mluvit. A pokud sluchátka nezjistí váš hlas po dobu 15 sekund, předpokládají, že vaše konverzace skončí a vaše hudba bude pokračovat.

Chcete-li nastavit odkazy, stáhnete si aplikaci Sluchátka Connect a sledujte výzvy na obrazovce. Chcete.li povolit zvukovou funkci Sonyho 360 reality, vyfotíte každé ucho a aplikace poté analyzuje jejich tvar pro pohlcující zvuk, který je pro vás přizpůsoben.

Budete muset použít kompatibilní aplikaci pro streamování hudby k zažití zvuku 360 reality, jako jsou Tidal, Deezer, Amazon Music HD a NUGS.síť.

Aplikace Connect také umožňuje vidět, jak velkou výdrž baterie vaše sluchátka a pouzdro na nabíjení zbývají, přepněte mezi předvolbami ekvalizéru (nebo upravte frekvenční posuvníky sami, pokud chcete), zapněte rychlý přístup Spotify pro rychlé přehrávání Spotify a zapněte adaptivní hlasitost Control, což dělá hlasitě hlasitější hudby, pokud uší detekujte, že jste v hlučném prostředí. Můžete také otočit DSEE Audio Upscaling a mluvit a vystupovat a vypínat, zvolit, zda chcete, aby vaše hudba byla automaticky pozastavena, když odstraníte uší, a zkontrolovat aktualizace softwaru.

Našli jsme aplikaci komplexní a snadno použitelnou a líbilo se nám, že si můžete přizpůsobit, které funkce chcete použít. Obzvláště když Sony varuje, že používání mnoha dalších funkcí může najednou vyčerpat výdrž baterie linkbudů.

Zvukový výkon

Návrh otevřeného prstenu Sony Linkbuds znamená, že nabízejí pozoruhodně prostornou a širokou zvukovou scénu, kterou byste normálně nedostali z páru sluchátka v uši.

Nabízejí také spoustu detailů, vynikající rytmickou přesnost a dobře vyváženou zvukovou scénu, která umožňuje, aby každý nástroj ve vašich oblíbených písních prošel s jasností. 12mm řidiči jsou poměrně výkonní, zatímco integrovaný procesor společnosti Sony V1 zajišťuje, že vaše hudba zní autenticky s minimálním zkreslením.

Otevřené řidiče však existuje několik nevýhod. Pro jednu věc, pustili spoustu zvuku environmentálního. což je přesně to, k čemu jsou tyto sluchátka navrženy. A to znamená, že všechny detaily, které získáte z vaší hudby.

Skutečnost, že sluchátka nevytvářejí pečeť proti vašemu ušnímu kanálu. A jako takový nemáte ten vysoce emotivní zážitek ze skladby ze stop, které mají silný spodní část.

To jsou kompromisy, které děláte pro pár uší, které lze nosit po celý den a používané pro jakoukoli situaci. Ať už to bere hovory, poslech podcastů, cvičení nebo náhodně poslouchání hudby při práci. Únik zvuku, který byste očekávali, že dráždíte kohokoli ve vaší bezprostředním okolí, není zdaleka tak špatný, jak jsme si mysleli, že to bude, ať už by to bylo.

Když jsme poslouchali Beatles, tohoto chlapce, disonantní harmonie zněly tak krásně, jak jsme doufali, s bezvadně vyváženou zvukovou scénou umožňující každé hlasové linii prostor, který potřebují k rozkvětu. Rytmická část Chugging Motown je procházena línámi kytarovými snímky, které linkbudy sdělují s příjemným jasem.

V černé zemi je New Road The Place, kde vložil čepel, jemný klavírní úvod se roztavil do řezané kytary a zamáčky flétny, přičemž každý nástroj dostal dostatek prostoru.

Zranitelné vokály zní jasně a podrobně, když nástroje sestupují do sboru, z nichž každá hraje na svůj vlastní rytmus. Jakmile se různé rytmy stávají složitějšími a do mixu vstupují více nástrojů a hlasů, mají odkazy přesnost, aby se zajistily, že zní zřetelně, aniž by zněly disharmonious.

Abychom testovali rytmickou přesnost odkazů. Jazzy Vaporwave Synths přerušované komplikovanými bubnovými polyrhytmy a výplňmi jsou odborně řešeny odkazy, s vynikajícím pocitem načasování a zvukovým prostorem.

Bass je v pořádku, ale mohlo by to být mnohem bohatší a hlubší. To se dá očekávat od dvojice uší s tímto otevřeným designem, protože sluchátka, která uzavírají kanál uší, zcela vyvolávají silnější basovou reakci. Pokud posloucháte hip hop, elektroniku nebo cokoli s velkou basovou linií, můžete být zklamáni zvukem odkazů.

Přesto vynikající rovnováha, kterou nabízí LinkBuds.

Stejně jako Sony WF-1000XM4 a Sony WH-1000XM4, i LinkBuds přicházejí s funkcí DSEE značky, která ztrácí ztrátové soubory téměř na zvuk s vysokým rozlišením. Nejsme si jisti, jak je tato funkce úspěšná, ale nemáme žádné stížnosti na kvalitu zvuku skladby, které jsme poslouchali, ať už jsme používali Spotify nebo kvalitnější beztvaré stopy na Apple Music.

Existuje také podpora pro zvuk SONY 360 Reality, což znamená, že můžete zažít pohlcující zvuk, který umístí prvky vaší hudby ve virtuální sféře. Jinými slovy, zní to, jako by na vás hudba přicházela ze všech směrů.

Tato funkce fungovala pozoruhodně dobře pro takový malý pár uší, a to by mohlo být na prostornou zvukovou scénu, kterou nabízí jejich otevřený design. Opravdu získáte pocit zvukového směru z vaší hudby. Budete však potřebovat přístup k jedné z mála služeb kompatibilních streamování, které tuto funkci podporují, aby využily výhody.

Životnost baterie a připojení

Životnost baterie Sony Linkbuds přichází v 17.5 hodin. to je 5.5 hodin od uší a dalších 12 hodin od případu nabíjení. Rychlý 10minutový poplatek vám dá 1.5 hodin přehrávání.

Tato životnost baterie je trochu zklamáním; Sony WF-1000XM4 nabízí celkem 24 hodin a většina skutečných bezdrátových uší bez aktivního zrušení hluku vám dává 25 nebo více hodin a více hodin nebo více hodin.

Můžete to odložit na velikost odkazů. Underssings prostě není prostor pro obrovskou baterii. A jak varuje Sony v aplikaci Connect, s funkcemi, jako je řeč k chat, dsee a adaptivní ovládání hlasitosti, vše zapnuté najednou vyčerpá baterii ještě rychleji. Budete muset připojit nabíječku do portu USB-C v případě nabíjení odkazů, což je škoda, pokud jste investovali do bezdrátové nabíjecí podložky.

Připojení přichází s laskavým svolením Bluetooth 5.2. Uživatelé Androidu mohou využít rychlé pár pro rychlé spojení s jejich zařízeními a to samé platí pro uživatele Windows a Swift Pair.

recenze, sony, linkbuds, nejlepší, průchod, když

Je dost snadné je spárovat také se zařízením iOS. Stačí podržet tlačítko párování na zadní straně nabíjecího pouzdra odkazů, otevřít nastavení Bluetooth a odtud vybrat odkazy. Je škoda, že neexistuje žádné multipoint párování, které by umožnilo rychlé přepínání mezi vašimi zařízeními, ale to není obchodník.

Zjistili jsme, že konektivita je většinou dobrá. I když, pokud jsme opustili naše zařízení v jedné místnosti a přesunuli jsme se k druhé, zjistili jsme, že spojení vypadne. To není neobvyklé, protože fyzické překážky, jako jsou stěny, se mohou dostat do cesty připojení Bluetooth, ale zdálo se, že rozsah je kratší než jiné uší, které jsme testovali.

Koupit je, pokud.

Chcete pár uší, které můžete nosit celý den se schopností slyšet vaše prostředí, adaptivní ovládání hlasitosti a mluvit k chatu, není třeba vyřadit odkazy ven.

Máte rádi prostornou zvukovou scénu Otevřený design linkbudů znamená, že se mohou pochlubit pozoruhodně širokou zvukovou scénou, která dává všechny nástroje ve vašich oblíbených písních prostoru k záři.

recenze, sony, linkbuds, nejlepší, průchod, když

Velikost záleží na vás, patří mezi nejmenší a nejlehčí pravé bezdrátové uší, které jsme testovali, a přicházejí s malým pouzdrem na nabíjení, které odpovídají.

Nekupujte je, pokud.

Jste basová hlava, kterou jsou odkazy velmi dobře vyvážené, ale basa reakce zklamá, pokud máte rádi silného dolního konce.

Chcete aktivní zrušení šumu, které odkazují, uslyšíte všechno, co se děje kolem vás. pro lepší nebo horší.

Chcete dlouhou životnost baterie 17.5hodinová výdrž baterie je zklamáním, pokud vždy zapomenete nabití uší.

Sony Linkbuds WF-L900. Nikdy mimo opravdu bezdrátová sluchátka s bezdrátovým uším s designem s otevřeným prstencem

Udržujte každý svět

LinkBuds dokonale spojují všechny vaše světy s otevřeným designem prstenu, který vám umožní slyšet hovory, hudbu a další online obsah, stejně jako okolní zvuky kolem vás transparentně a necítíte nic na uchu. Malé a lehké se super-fit stylingu po celé hodiny pohodlného nošení, zajišťují, že jste vždy připojeni k vašemu životu, takže vám nikdy nezmeškáte nic.

Připojené a vědomé

Nově vyvinutá jednotka ovladače typu prstenců se středem bránice otevřené pro zvukovou průhlednost vám umožní jasně slyšet zvuky kolem vás. Slyšíte, když někdo během hovoru zavolá vaše jméno a může si při poslechu hudby povídat s přáteli.

Super malé a lehké

Přibližně čtyři gramy ve váze a extrémně malé, linky jsou zázrakem miniaturizace. Na rozdíl od konvenčních sluchátků je ochranný povrch pokrývající bránici reproduktoru integrován do pouzdra, což šetří prostor.

Specifikace a funkce

LinkBuds skutečně bezdrátová ušní sluchátka spojují všechny vaše světy dokonale s designem s otevřeným prstencovým, který vám umožní slyšet hovory, poslouchat hudbu, hrát hry a slyšet jiné typy online obsahu, a přitom zůstat přirozeně spojené s okolními zvuky kolem vás kolem vás.

 • Design: Design s otevřeným prstenem, který vám umožní slyšet hovory, poslouchat hudbu, hrát hry a slyšet jiné typy online obsahu, a to vše přirozeně spojeno s tím, co se děje kolem vás.
 • Senzor klepnutí: Ovládejte zvuk poklepáním před ušima.
 • Vestavěný mikrofon: Křišťálově čisté telefonní hovory a konverzace s přesnou technologií vyzvednutí hlasu.
 • Procesor: Integrovaný procesor V1 pro vyvážený vysoce kvalitní zvuk.
 • Životnost baterie: až 5.5 hodin výdrže baterie a až 17.5 hodin s nabíjením. Rychlé nabíjení dává až 90 minut přehrávání s 10minutovým nábojem.
 • Dodané ACCY: Ultra-nesmírné a světlo s 5 velikostmi příznivců přizpůsobení, aby vyhovovaly různým tvarům uší, a nabíjecí kabel USB-C.
 • Proof Splash: IPX4 Splash-Ofall a Design odolný proti potu.
 • Operace: Adaptivní kontrola hlasitosti optimalizuje zvuk do vašeho prostředí.
 • Podpora AI: Google, Siri Alexa povoleno pro hlasový přístup k hudbě, informacím a dalším. Aktivujte jednoduchý dotek.

Sluchátka Bluetooth Sony WH-CH520 Bluetooth

Bezdrátový hluk z bezdrátového šumu Sony-inzone H9, sluchátka nad uším s 360 prostorovými zvuky, WH-G900N

Bezdrátové herní sluchátka Sony-inzone H7, sluchátka s 360 prostorovými zvuky, WH-G700

Sony NW-A306 32GB Walkman Hi-Res Portable Digital Music Player s Androidem 12.0, 3.6 „Dotyková obrazovka, S-Master HX, DSEE-HX, Wi-Fi Bluetooth a USB typu-C. Černá

Sony SRS-XB13 Extra Bass Wireless Portable Compact Reproduktor IP67 Vodotěsný Bluetooth (SRSXB13)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS