Redmi Note 11 Pro 5G, Poznámka 11S 5G a Poznámka 10 5G Spuštěná, zde jsou specifikace…

Redmi Note 11 Pro 5G, Poznámka 11S 5G a Poznámka 10 5G spuštěna, zde jsou specifikace a ceny

Série Redmi je populární rozpočtová řada chytrých telefonů a zajišťovala uživatele smartphonu s vysokým rozpočtem a podle Xiaomi má nyní více než 250 milionů uživatelů po celém světě po celém světě. Dnes Redmi aktualizovala svou sérii Redmi Note s řadou 5G smartphonů, která zahrnuje redmi poznámku 10 5G, Redmi Note 11 Pro 5G a Redmi Note 11S 5G.

Jak je zřejmé iterací chytrých telefonů, které zde máme, to jsou všechna zařízení 5G a v pořadí cen, zde jsou ohlášeny chytré telefony.

Redmi Note 11 Pro 5G

Redmi Note 11 Pro 5G, docela ústní uhm? Toto je špičková série noty 11 a nejvíce prémie z telefonů. Přesahuje obvyklou nabídku obvyklé redmi poznámky mnoha různými způsoby, včetně 120w hyper nabíjení, parní komory pro ochlazení telefonu a poměrně výkonná čipová sada MediaTek 920 sama o sobě. Toto je kombinováno s menší 4, 500 mAh baterií než zbytek rodiny Note 11, A 6.67palcová obrazovka FHD AMOLED 120 Hz a boční skener otisků prstů.

Mezi další funkce patří hlavní zadní kamera 108MP doprovázenou 8MP ultrawide fotoaparátem s 120 O.FOV a 2MP makro senzor, spolu s 16MP přední střelcem. Sportuje také duální reproduktor navržený ve spolupráci s JBL, NFC a dalšími věcmi, které milujeme na smartphonech Redmi, jako je IR Blaster a Aux Port. Je splachota s hodnocením IP53 a je k dispozici na 369, 399 a 449 pro 6 GB/128 GB, 8 GB/128 GB a 8 GB/256 GB možností úložiště.

Redmi Note 11S 5G

Další smartphone 5G, s napojenými specifikacemi ve srovnání s výše uvedeným, ale stále slušným zařízením. Má procesor MediaTek Dimensity 810 a hlavní zadní kameru 5OMP, obnovovací frekvenci 90 Hz a rychlé nabíjení 33 W. Mezitím, zbytek specifikací jako 6.6palcová obrazovka FHD AMOLED, NFC, 5000MAH Battery and Design je totožné se zbytkem řady Note 11.

Existuje celá řada povrchových úprav, od Star Blue po Midnight Black a poté, Twilight Blue, přičemž stále udržuje stejný působivý design jako ostatní. Poznámka 11s bude pro 4 GB/64 GB, 4 GB/128 GB a 6 GB/128 GB pro 4 GB/64 GB.

redmi, note, poznámka, jsou, specifikace

Redmi poznámka 10 5G

Na další smartphone. redmi poznámka 10 5G. Je zde jiný design, zejména s modulem kamery vzadu s duálními 50MP střelci. Kromě toho vás také přivítá 5, oomah baterie, FHD 6.5palcová obrazovka AMOLED 90 Hz, rychlé nabíjení 18 W a připojení 5G. Uvnitř máte procesor Dimensity 700, 4 GB RAM s úložným prostorem 64 GB nebo 128 GB. První z nich jde pro 199 a druhý, pro 229.

Existuje časná sleva na ptáky mezi 20. 30 dolary, které poběží od 6. dubna do 8. dubna na Aliexpress, takže si to můžete prohlédnout, abyste ušetřili nějaké peníze, pokud budete na trhu pro jednu z těchto krás.

Xiaomi Redmi Poznámka 10 5G DUAL SIM 6GB 128GB 5G Čínská verze, noční modrá

Kapacita paměti: 6 GB Úložiště: 128 GB dotyková obrazovka: Ano Velikost obrazovky: 6.5 palcový operační systém: Android Barva: Noční modrá Zobrazit všechny podrobnosti o položce

Xiaomi Redmi Poznámka 10 5G DUAL SIM 6GB 128GB 5G Čínská verze, noční modrá

Vyzvěte své hranice sérií Redmi Note 10

Z Antarktidy do vesmíru převzala série redmi noty na světě. Naším postojem je znovu a znovu napadnout a překročit očekávání. Teď jsi na řadě! Vyzvěte své hranice a zjistěte, co jste schopni.

redmi, note, poznámka, jsou, specifikace

Užijte si výhody 5G, které už není nutné čekat

5g není jen rychlý, ale super rychlý. Při připojení k síti 5G vám Redmi Note 10 5G umožňuje bezprostředně vychutnat hladké hry v reálném čase a bezproblémové videohovory.

Dimenzita 700 MediaTek byla postavena pomocí vlajkové lodi na úrovni 7nm. Je vybaven Octa-Core CPU s rychlostí hodin až 2.2GHz a mocná paže Mali G57 GPU. Tento procesor zajišťuje hladký provoz a zajišťuje bezchybný uživatelský zážitek.

Načítání her vždy o krok napřed

6.5 “ FHD Adaptive Sync Display

Obnovová frekvence 90 Hz znamená, že obrazovka zobrazí 90 snímků za sekundu, což je o 50% více snímků než normální smartphony s displejem 60 Hz.

Senzory světla 360 ° se přizpůsobují vašemu okolí. Nastavení dvou 360 ° může detekovat a upravit jas 4096 různých úrovní přirozeným, inteligentním a přesným způsobem.

5000 mAh vysokokapacitní baterie dostatečně napájení, aby mohla dělat, co chcete

 • Kapacita na úrovni energie, užijte si Audiovizuální zábavu celé hodiny. Při normálním používání baterie snadno vydrží po celý den a ujistěte se, že se již nemusíte starat o úroveň baterie.
 • Vybaven rychlým nábojem 18 W. Rychle dosáhnout plného náboje.

48MP Triple Camera s lehkostí zachycuje vaše okolí

S hlavní kamerou 48MP, makro kamery, která zachycuje detaily, a hloubkovým senzorem pro podporu podmanivých portrétů, získáte ohromující fotografie bez ohledu na to, co natáčíte.

SPECIFIKACE

Xiaomi Redmi Note 10 5G Recenze: Zde se setkat s Xiaomiho spodní linií, a to je vše

Pokud byste se v posledním roce měli podívat na telefony vydané pod 250 EUR, pravděpodobně byste si všimli, že konkurence je docela divoká. Se společností jako Xiaomi, Motorola, OnePlus, Samsung a několik dalších můžete dokonce říci, že tato konkurence je mnohem vzrušující než současný vlajkový závod smartphonu smartphone.

Xiaomi je opět zpět, aby se pokusila nabídnout nejlepší zážitek z 250 EUR, který můžete najít díky redmi poznámce 10 5G. Tento telefon je však na trochu trapném místě vzhledem k tomu, co je nabízeno a jak se hromadí proti jiným možnostem za stejnou cenu. Dělá Xiaomi dost s jedním ze svých nejnovějších telefonů, aby se postavily od konkurence? Nebo je to jen další telefon, který má ve své sestavě?

Redmi Note 10 5g Design Display

Z krabice si nebudete opravdu všimnout nic „jedinečného“ o redmi poznámce 10 5G, ale to je druh bodu. Je to vaše standardní kombinace plastu a skla, s pěkným matným povrchem na zadní straně. To je měkké na dotek a dělá docela dobrou práci při odolání otisků prstů a olejů z vašich rukou ve srovnání s lesklými povrchovými úpravami na většině telefonů v dnešní době. V krabici najdete nabíjecí cihlovou, nabíjecí kabel, regulační papírování, spolu s jasným pouzdrem TPU pro ty, kteří chtějí nějakou ochranu.

Kolem okrajů redmi poznámky 10 5g najdete tlačítko napájení spolu s kolébkem hlasitosti na pravé straně. Tlačítko napájení se také zdvojnásobí jako skener otisků prstů, který je pěkný doplněk a způsobí, že si můžete telefon odemknout rychleji, než jen vstoupit do špendlíku nebo se pokusit položit prst na správné místo na jiném místě. Nahoře najdete 3.5mm konektor pro sluchátka, spolu s infračerveným senzorem na pravé straně. Pohybujte se na dno, máme nabíjecí port USB-C lemovaný mono-reproduktorem a mikrofonem. To vše je docela standardní, protože se zdá, že rozpočtové telefony přepravují hořák na sluchátka, protože byly z velké části odstraněny z vlajkových telefonů.

Po zapnutí redmi poznámky 10 5G vás přivítá docela základní 6.5palcový IPS LCD displej, který má slušnou přesnost barev, ale rozhodně není tak živý jako jiné možnosti. Ale telefon má skrytou funkci, kterou budete muset zapnout, a to je 90 Hz obnovovací frekvence. S výjimkou hrstky zařízení se obnovovací frekvence 90 Hz stává novým průmyslovým standardem napříč a vzdát se od 60 Hz, které jsme už roky měli. Je opravdu skvělé vidět, že taková vylepšení dorazí téměř na každý telefon Android, a není vyhrazena pouze pro zařízení střední nebo vlajkové lodi.

Co však pomáhá, aby tento displej ve srovnání s jinými zařízeními s rychlejšími obnovovacími frekvencemi pomohl, je to, že se jedná o adaptivní obnovovací frekvenci. To znamená, že displej se automaticky upravuje mezi standardem 60 Hz a 90 Hz. Xiaomi také slibuje, že budoucí aktualizace věci zpomalí ještě dále, protože do mixu přidá 30 Hz. S proměnlivou obnovovací frekvencí si můžete vychutnat rychlejší obnovovací sazby při doom-šroubování nebo hraní her, ale jen čtení článku nebo knihy zpomalí věci.

Je to docela zřejmé, když přejdete z telefonu, jako je Z Fold 2 nebo OnePlus 9, a přepněte do zařízení pomocí nižší obnovovací frekvence. Netřeba dodávat, že jsem rychle skočil do nastavení a umožnil rychlejší obnovovací frekvenci. Ale byl jsem uvítán koktavým nepořádkem, díky kterému jsem se cítil, jako by se moje oči snažily hrát na mě triky. Stěhování mezi nabídkami, otevírání a používání různých aplikací a jen interakce s telefonem jsem se cítil, jako by něco bylo nahoře.

Myslel jsem, že v systému možná byla jen chyba, továrna jsem resetoval poznámku 10 5G v naději, že to něco vyjasní. Bohužel se nic nezměnilo ani na druhém. Teprve když Xiaomi zasunul jednu ze svých nejnovějších aktualizací telefonu, že problémy byly napraveny, ale ani tehdy se stále necítí tak hladce, jak je povoleno jiné telefony s 90 Hz. Necítí se ani tak hladce jako můj iPhone 12 Pro s jeho panelem 60 Hz. Možná se Xiaomi stále snaží vytočit s proměnnou obnovovací frekvencí s tímto zobrazovacím panelem, ale doufáme, že se to bude opravovat dříve než později.

Redmi Note 10 5g Performance Battery Life

MediaTek dělá velký tlak, aby se pokusil nakrájet do uškrcení, který měl Qualcomm na chytrých telefonech za poslední desetiletí S redmi notou 10 5G máme Dimentuness 700 MediaTek, což nejen pomáhá udržovat nízké náklady na telefony, ale také přidává 5G konektivitu, kterou mnoho lidí hledá.

Jak se tedy v každodenním používání ve skutečnosti postaví dimenzita 700? Byl jsem příjemně překvapen, když jsem potvrdil, že jsem narazil na žádné znatelné problémy, kromě problémů s obnovovací frekvencí. Redmi Note 10 5G byla schopna odolat multi-taskingu, rychle se přepínat tam a zpět mezi aplikace.

Jak byste očekávali, Xiaomi zahrnoval MiUi 12 s redmi notou 10 5G, která je založena na Androidu 11. Ve skutečném módě miui je to jako mashup Android a iOS, zejména pokud povolíte ovládací centrum, které snižuje vaše rychlé přepínání při přejetí z pravé strany stavového řádku. Ve srovnání s Miui starých časů je to určitě „méně ve tváři“ a zároveň poskytuje dostatek launcher a vylepšení uživatelského rozhraní, které uklidňují přizpůsobení.

Největším problémem, který mám, je skutečnost, že existuje příliš mnoho předinstalovaných aplikací a her. Poprvé to spustíte a uvidíte spoustu bloatwaru, jako je blok, jako je blok strážce puzzle, prach, osídlení bublin, a dokonce i věci jako a LinkedIn Pre-Instalované. Myslel jsem, že jsme se odstěhovali od dnů telefonních výrobců, kteří instalovali spoustu kecy na telefony, ale zdá se, že tomu tak není. Samozřejmě můžete projít a odinstalovat aplikace a hry, které nechcete, ale nemělo by to být něco, o co se musíte starat.

Není toho moc příliš mnoho psát domů, pokud jde o výdrž baterie na redmi poznámce 10 5G, kromě skutečnosti, že je to docela skvělé. Buňka 5 000 mAh poskytuje alespoň jeden den energie, obvykle jde do následujícího dne v závislosti na tom, co používáte telefon. Místo toho je naším největším hrozbou 18W nabíjecí rychlosti, které jsou nejpomalejší nabízenou telefonem Redmi Note 10. Na jedné straně vidíme, jak Xiaomi tlačí limity toho, co mohou chytré telefony zvládnout, pokud jde o rychlosti nabíjení, ale na druhé straně hodí rychlost nabíjení šnečích za poznámku 10 5G. S baterií tak velkou jako tahle, přejeme si, aby Xiaomi tlačil obálku ještě trochu dále.

Redmi Note 11 Pro 5G Teardown

Redmi Note 10 5G Kamery

Jedna oblast, kde nadále vidíme, že tyto rozpočtové telefony chybí značka, je v oddělení kamery. Trend pokračuje v poli Redmi Note 10 5G a jeho pole „Triple Camera“. Jistě, na zadní straně jsou tři senzory, hlavně stejný objektiv 48MP, který se nachází ve verzi non-5G redmi poznámky 10. Ale máte také „potěšení“ z používání 2MP makra a 2MP hloubkového senzoru. Ale jak i nadále vidíme znovu a znovu, tyto další čočky nejsou ve skutečnosti nic jiného než vycpávky a ve skutečnosti nejsou užitečné.

Za denního světla se sluncem záříte, dostanete několik docela dobře vypadajících obrázků. Objektiv 48 MP je obsluhovatelný většinou účtů a zvládne téměř vše, co potřebujete, za předpokladu, že máte dostatek světla. Ale jakmile odnesete toto dobré osvětlení, budete velmi zklamaní. Je to jako telefony starých časů, kdy kamery byly promyšlené a ve skutečnosti nebyly použitelné v jiných podmínkách než s velkým osvětlením kolem vás. Přejeme si, aby se tento trend blížil ke konci, ale bohužel je to nepravděpodobné, že tak učiní, protože jde o marketing a méně o poskytování pevného pole kamery.

Poslední myšlenky

Redmi Note 10 5G je poněkud zajímavá díky své 5G konektivitě a pevnému výkonu. Variabilní obnovovací frekvence je příjemný dotek, i když si vezmete mé zkušenosti se vrháči a Dimenzita 700 zvládne většinu toho, co byste na to mohli chtít hodit. Dokonce i životnost baterie bude skvělá díky kombinaci LCD displeje a masivní baterii 5 000 mAh. Ale budete okamžitě být zasaženi zklamáním, až přijde čas na nabití telefonu.

To, co to dělá takovým obtížným telefonem, je čistě díky Xiaomi. Společnost Poco M3 Pro je cena ještě nižší, funkce prakticky stejného specifikačního listu a vypadá téměř identicky. To zahrnuje baterii 5 000 mAh, dimentu 700 Soc a stejné trojité kamery. Na M3 Pro je dokonce i 90Hz obnovovací režim, který přidává urážku ke zranění. Po pravdě řečeno, jediným důvodem, proč bychom opravdu doporučili chytit redmi notu 10 5G nad M3 Pro je, pokud nemůžete dostat ruce na možnost Poco.

Xiaomi Redmi Note 10 5G Hodnocení: Star_fullStar_fullStar_fullStar_50Star_empty (3.5/5)

Dobrý

 • Displej je pevný s obnovovací frekvencí 90 Hz
 • Skvělá výdrž baterie
 • 5g připojení
 • Ir Blaster je pěkný dotek
 • Miui 12 je vyleštěn

Špatný

 • Nelze zaznamenat 4K video
 • Žádný ultrawide senzor kamery
 • Jeden reproduktor je ohromující

Sečteno a podtrženo

Pokud jde o redmi notu 10 5G, je třeba se líbit několika věci, ale jakmile se začnete dívat na konkurenci, a to i v rámci vlastní sestavy Xiaomi, je snadné pochopit, proč byste mohli být lepší hledat jinde pro 5G připojené k zařízení.

Podmínky služby Zásady ochrany osobních údajů | Android je ochranná známka společnosti Google Inc. | © Phandroid.com, 2007-2023

Xiaomi Redmi Note 10 5G Recenze

Linka Xiaomi Redmi Note byla pro mnohé oblíbenou volbou, vzhledem k tomu, že nabízí návrh na hodnotu, kterou nabízí. V letošním roce však věci vypadají trochu jinak s dostupnými četnými varianty. Z redmi poznámky 10, Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 10s a nyní Redmi Note 10 5G. na co se v této recenzi více zaměříme.

Od samého začátku je jeho hlavním prodejním bodem jeho 5G schopnosti a specifikace, které mohou projít jako zařízení střední dolety. Pojďme tedy zjistit, jak dobře se hromadí proti jiným telefonům v sérii.

Design a konstrukce

Redmi Note 10 5G je elegantní a atraktivní zařízení. Většinou je vyrobeno z polykarbonátového materiálu, ale telefon je dobře vyroben takovým způsobem, že nemůžete opravdu říct, že je to plast. Strany jsou zakřivené, zatímco horní a dole má hřebeny. Je to relativně vysoké zařízení na 161.81 mm a měření 8.92 mm v nejsilnějším bodě.

Na zadní straně je jeho kamerový modul umístěn nastavení trojitého fotoaparátu spolu se senzory LED Flash a AF. Také si všimnete, že jeho design vypadá jako chladný matný sklo s nějakou značkou Redmi na boku. Vypadá to jednoduše skvěle, ale stále je to magnet rozmazání a otisků prstů, takže možná budete chtít použít pouzdro obsažené v balíčku.

Redmi Note 10 5G přichází v grafitové šedé, chromové stříbro, noční modré a aurora zelené. Jednotka, kterou máme po ruce, sportovní onyx šedá colorway, stejně jako Redmi Note 10 Pro.

Nachází se vpravo, jsou klíče hlasitosti a tlačítko napájení/zámku, které se zdvojnásobí jako skener otisků prstů.

Máme trojnásobnou kartu pro dvě nano velikosti SIM karty a microSD kartu vlevo.

Zatímco nahoře je IR Blaster a 3.5mm konektor pro sluchátka.

Dole jsou hlavní mikrofon, port USB-C a reproduktor.

Displej a multimédia

Převrácení k zobrazení, poznámka 10 5G má 6.5palcová obrazovka IPS s rozlišením FHD, 405PPI a hladkou možností obnovení 90 Hz. Uvědomte si však, že na tomto není žádná podpora HDR10.

Panel má malou punčovou díru soustředěnou na vrchol pro svou 8MP selfie kameru, a pokud jde o ochranu, je pokryt Corning Gorilla Glass 3 plus předinstalovaný chránič obrazovky.

Displej je v této konkrétní sestavě trochu anomálií, protože má displej 90 Hz, ale je vyroben pouze z IPS LCD panelů, na rozdíl od ostatních sourozenců, kteří používají AMOLED displeje, a to opravdu ukazuje z hlediska kvality barev. Jas není ani silným bodem. Telefon sotva se zviditelňuje za přímého slunečního světla, a to i při nastavení nejvyššího jasu, ale stále vypadá dobře uvnitř.

Telefon má také jediný reproduktor se dolů a tato věc je překvapivě nahlas. Nepoužíval bych to však na maximální hlasitosti, protože to může znít plechovku. Pokud chcete pohlcující zážitek z poslechu zvuku, lépe použijte konektor s poskytovaným sluchátkem k připojení k něčemu jinému. Zejména je to také dobré pro telefonní hovory, protože zdůrazňuje hlasové frekvence nad vším ostatním.

Fotoaparát

Redmi Note 10 5G je dodávána s čtyřkolka sestávající z 48MP F1.79 Main, 2MP F2.4 makro a 2MP F2.4 hloubkové senzory. 8MP F2.0 fotoaparátů zpracovává selfies.

Hlavní střelec trochu bojuje, pokud jde o osvětlení. Pokud jde o pořizování fotografií s vysokým rozlišením, 48MP, není mezi standardem žádný obrovský rozdíl.

V záběrech portrétu není oddělení předmětu a background není tak dobré, jak jsme si mysleli, fotografie však vycházejí ostré a mají dobrou reprodukci barev. Makro záběry na druhé straně jsou také dobré, ale vyžaduje čas na dokonalou střelu, takže se ujistěte, že získáte perfektní vzdálenost od předmětu.

Zde je vyhrazený noční režim a kvalita fotografií je v pořádku, podrobnosti jsou tam, ale stále můžete získat hodně hluku. Barvy a kontrast jsou také v pořádku, ale to je vše.

Pokud jde o selfies, přirozený tón pleti je docela bledý a pomocí režimu krásy je dobrá věc, že ​​nejde přes palubu. Režim portrétu selfie má také dobré oddělení pozadí a můžete také upravit rozostření v závislosti na tom, co dáváte přednost.

U videí můžete střílet až 1080p při 30 fps. Kvalita je dobrá s pulzujícími barvami a dynamický rozsah je také docela dobrý, což je použitelné pro některé příspěvky na sociálních médiích.

Výkon a benchmarky

Pokud jde o interní, napájení redmi poznámky 10 5g je mediatek dimentus 700 s 2.2GHz Octa-Core CPU a Mali-G57 MC2 GPU. Je k dispozici ve dvou možnostech RAM a úložiště, 4/6GB RAM a 64/128 GB interního úložiště. Naše jednotka má konfiguraci úložiště 4 GB a 128 GB.

Běží hladce s příležitostnými úkoly, jako je zasílání zpráv, prohlížení sociálních médií a streamování videa, pokud budete zařízení optimalizovat. Udržování příliš mnoho aplikací na pozadí může občas způsobit některé vrčení.

redmi, note, poznámka, jsou, specifikace

Pokud jde o hraní, není to tak dobré jako to, co chceme. Kromě obvyklých kapek rámu má Asphalt 9 tendenci havarovat s prodlouženým používáním i s nejnižšími dostupnými nastaveními. Dokonce i redmi poznámka 10s s jeho MediaTek G98 SoC by fungovala mnohem lépe než tohle.

Podívejte se na benchmarkové skóre, které jsme dostali:

 • Antutu V8. 257 914
 • PC Mark. 8 195 (práce 3.0)
 • Geekbench 5-553 (jednojádrový), 1 679 (vícejádrový), 1 341 (OpenCL)
 • Androbench. 932.67 MB/S (SEQ. Číst), 407. 67 MB/S (SEQ. Napsat)

Pro biometrii a zabezpečení můžete odemknout obrazovku pomocí bočního skeneru otisků prstů a rozpoznávání obličeje. Oba jsou docela spolehlivé a rychlé, ale samozřejmě očekávejte, že skener otisků prstů bude fungovat rychleji.

OS, UI a aplikace

Spuštění softwarového oddělení je Xiaomi’s MiUi 12, která je založena na Androidu 11. Je to docela nabité předinstalovanými aplikacemi, jako je Amazon Shopping. Rezervace.com, Iqyi, LinkedIn, WPS Office a obvyklé aplikace z Google. Pokud je neplánujete používat, můžete jednoduše odinstalovat takové aplikace.

Získáte své typické zkušenosti s MIUI s tunami možností přizpůsobení, přičemž tato konkrétní pokožka je mezi nejtěžšími kůže venku, získáte spoustu dalších věcí, které by vám mohly být užitečné nebo otravné, na základě našich minulých zkušeností s telefony Xiaomi, jako je její, jako je její Utility pro čistič telefonu a správce souborů. Má také vyhrazený tmavý režim, který lze přepínat v nastavení.

Úložiště, dostáváme 128 GB celkového úložného prostoru a pokud to nestačí, lze to dále rozšířit pomocí slotu pro kartu microSD.

Unbox Redmi Note 11 Pro 5G

Konektivita a životnost baterie

Redmi Note 10 5G přichází s obvyklými funkcemi připojení, jako jsou Dual-SIM, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, satnav systémy, USB-C, IR blaster, skener otisků prstů a 3.5mm zvukový konektor.

Udržování poznámky 10 5g běhu je velká baterie 5 000 mAh, která je skvělá pro cenově dostupný denní ovladač. Testovací testovací baterie PCMark to hodnotí 17 hodin a 37 minut, zatímco test video smyčky nám poskytl celkem 20 hodin přehrávání. Pokud jste lehký uživatel, pak by měla být výdrž baterie poznámky 10 5G více než dost pro vaše každodenní potřeby. Za nabíjení podporuje poznámka 10 5g rychlé nabíjení 18 W a trvá hodinu dosažení 100%.

Závěr

V tomto bodě bylo vytvořeno mnoho obětí, aby se vytvořil velmi cenově dostupný telefon 5G, a zdá se, že jsme se dostali k bodu, že telefon je bohužel sníženo, zejména ve srovnání s jeho sourozenci LTE a s technologií 5G stále v jejím Pojmenování, zdá se, že tyto kompromisy nedávají smysl, pokud hledáte jen levný a spolehlivý telefon, který můžete použít jako denní řidič. Pokud jste však v oblasti, která již těží z lepších rychlostí, které 5G může nabídnout, a nevadí vám kompromisy, které má tento telefon, určitě je to pro vás.

Xiaomi Redmi Note 10 5G a jeho varianty jsou ceny následovně:

4 GB RAM 128 GB. PHP 9 990 8 GB RAM 128 GB. PHP 11 490

Xiaomi Redmi Note 10 5G (globální) Specifikace: 6.5palcový FHD (2400 x 1080) IPS DOTDISPLAY 90Hz/60Hz/50Hz/30Hz AdaptiveSync Refresh Furse Corning Gorilla Glass 3 MediaTek Dimenzita 700 Octa-Core CPU MALI-G57 MC2 GPU 4GB, 6GB LPDDR4X RAM 64GB, 128GB UFS 2.2 Kamery s trojitým zachováním: 48MP F1.79 Main 2MP F2.4 Makro 2MP F2.4 hloubka 8MP F2.0 přední kamery Dual-SIM, dual-5G 5G SA/NSA, 4G LTE Wi-Fi 5 Bluetooth 5.1 GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS USB-C IR BLASTER BLASTER PRANYPRINT SCANner (Boční) Odemkněte Hi-Res Audio 3.5mm Audio Jack MIUI 12 (Android 11) 5 000 mAh baterie w/ 18w rychlé nabíjení 161.81 × 75.34 × 8.92 mm 190 g Chrome Silver, grafit šedá, noční modrá, aurora zelená

| Denial of responsibility | Contacts |RSS