Resetování nastavení na Android do továrny Xiaomi

Jak resetovat telefon Xiaomi do nastavení továrny

Obnovení telefonu do tovární nastavení je speciální postup, který se nejčastěji provádí před prodejem zařízení nebo k odstranění chyby, ke které došlo. Během takové operace jsou všechna data odstraněna ze smartphonu, včetně uložených fotografií, videí, textových dokumentů a aplikací. Zkušení uživatelé doporučují, aby před zahájením postupu přenesli všechny důležité informace na SD-kartu nebo jiné nucené. To vám umožní vrátit potřebná data do zařízení v případě potřeby.

V tomto článku podrobně řekneme, jak různými způsoby přehodit telefon Xiaomi do továrního nastavení. Doporučujeme vám, abyste se pečlivě seznámili s každou z metod a po přechodu k akci.

Jednoduchá metoda

Zejména pro taková zařízení existuje zjednodušená metoda. Chcete.li jej aktivovat, musí vlastník zařízení jednoduše otevřít nastavení, vybrat položku „Obnovení a resetování“ a poté provést resetovací postup do nastavení továrny.

Pokud mluvíme o tvrdém resetu pro Xiaomi Redmi 3S, pak zde můžete provést postup všemi dostupnými způsoby. Proč je to? Všechno je vše v odemčeném bootloaderu, což vám umožní proniknout hlouběji do parametrů zařízení.

Jednoduchá metoda prostřednictvím nastavení telefonu

Takové čištění se provádí v nabídce a nazývá se „tvrdý resetování programu“.

 • Přejděte na nastavení. Pokročilé nastavení. obnovení a vybíjení. O verzích jiných než Miui 9.5, požadovaný bod může být okamžitě v hlavní nabídce.
 • V části „Návrat k nastavení továrny“ klikněte na „Resetování nastavení“.
 • Ve spodní části obrazovky položka „Resetujte nastavení“, klikněte. Dále musíte zadat heslo pro odemknutí obrazovky, pin-kódu nebo grafického klíče, v závislosti na tom, která metoda telefonu je nainstalována.
 • Potvrďte záměr zadat heslo z účtu MI v okně vyskakovacího okna.
 • Poslední varování je zahájeno proces. Všechny soubory a data budou zničeny, včetně účtů, kontaktů, fotografií a aplikací.

Je náhodně nemožné resetovat gadget pro tovární nastavení, protože několik potvrzení je požadováno najednou. Buďte však opatrní a v případě potřeby udělejte zálohu předem, abyste změny vrátili.

Metoda re.flácování

Situace je možná, když žádná z výše popsaných metod umožňuje smartphonu vrátit pracovní stav. To znamená, že OS přístroje byl poškozen. Pak zbývá pouze reflatovat mobilní zařízení. Je třeba mít na paměti, že je nebezpečné provádět tento postup bez vhodné zkušenosti, telefon přestane reagovat na jakékoli akce, pokud uděláte něco špatného.

Co je třeba nainstalovat

První věc, kterou musíte udělat. Můžete to udělat pomocí programu MI Unlock. Pokud je smartphone odemknut, program to ukáže, pokud ne, lze jej odemknout výběrem odpovídajícího bodu. Pro provedení nezávislé aktivace režimu Fastboot v telefonu by do telefonu mělo být zahrnuto odpovídající rozlišení v režimu vývojáře. Pokud tato funkce nebyla aktivována předem, budete muset do servisního centra přenést chytrý telefon.

Můžeš použít:

Všechny možnosti vyžadují připojení k počítači přes USB. Výhodná metoda opětovné instalace OS pomocí TWRP je, protože je rychlejší. Současně lze samotný alternativní osvědčení nainstalovat pomocí ADB i na smartphonu, který nezačne.

Poslední věc, kterou budete potřebovat, je archiv s firmwarem. Je možné si stáhnout na oficiálních webových stránkách MIUI nebo najít na různých fórech v síti, pokud je výhodnější vlastní firmware. Je však třeba mít na paměti, že ten druhý se neliší ve stabilním výkonu a nelze jej nainstalovat na všechny modely smartphonů. Umístěte archiv na paměťovou kartu smartphonu. Nemusí být rozbaleno, TWRP pracuje s takovými formáty. Xiaomi Mi5, Redmi a některé další modely podporují pouze originální firmware.

resetování, nastavení, android, továrny

Proces čištění a firmwaru

Chcete.li reflash smartphone pomocí TWRP, musíte provést následující akce:

 • Stáhněte si smartphone v režimu obnovy (tým Win Recovery Shell by měl být otevřen).
 • První věc, kterou je třeba dokončit, je jít do části „Otírat“ a označit body „Dalvik Cache“, „System“, „Data“, „Internal Storage“, „Cache“. Nezznačujte položku „externí úložiště“, odstraní to archiv s firmwarem z paměťové karty.
 • Označte přejetím na tovární resetování položky posunutím posuvníku doprava. Poté se musíte vrátit na hlavní obrazovku a vybrat položku „Instalace“. Zobrazí se okno Správce souborů, kde si musíte vybrat složku s archivem.
 • Bude varovat o možných problémech, potvrďte operaci a spusťte firmware stisknutím tlačítka „Swipe to potvrďte Flash“. Čekáme na ukončení firmwaru (zobrazí se oznámení o „úspěšně“) a restartujte zařízení pomocí tlačítka Systém restartu.

Pokud je vše provedeno správně, gadget zavede v pracovním režimu.

Odstranění účtu Google

V některých případech musíte kromě bez ukončení a odebrání účtu MI odstranit účet Google na Xiaomi. Nejjednodušší způsoby jsou provádět stejné akce, jako při odstraňování nabídky nastavení MI ID, vyberte pouze položku „MI účet“, ale Google.

Soubor, který je zodpovědný za připojený účet Google

Pokud to nepomohlo, můžete se pokusit zrušit zařízení do továrního nastavení, často to pomáhá.

Pokud by takové postupy nedaly nezbytný výsledek. můžete použít jeden nestandardní, ale účinným způsobem pro jeho použití na smartphonu Xiaomi, práva Super Sexmana by měla být odemčena. Dále:

 • Stáhněte si a nainstalujte libovolný správce souborů, ve kterém je podpora pro root-right;
 • Po spuštění přejděte do/data/systém/složka, najděte tam soubor účtů.DB;
 • Dále musí být odstraněn;
 • Posledním krokem je restartování mobilního zařízení.

Po restartu nebude zařízení spojeno s žádným z účtů Google.

Důležité! V různých verzích operačního systému Android může být požadovaný soubor umístěn v mírně odlišné složce, ale samotný postup a jeho účinek zůstane stejný.

S ohledem na výše uvedené lze tvrdit, že odstranění MI a Google na mobilním zařízení jsou v některých případech obtížným postupem, ale je to docela realistický a jednoduchý uživatel.

Jak resetovat nastavení smartphonu Xiaomi Redmi 9C

Pro chytré telefony s MIUI pod 12 verzemi

Dále, ve spodní části obrazovky, klikněte na Resetovat nastavení.

V případě potřeby zadejte heslo nebo grafický klíč.

Pro telefony s MiUi 12

Otevřete nastavení telefonu. Dále vyberte nastavení resetovat. Klikněte na Otřete všechna data.

Silný reset nastavení. Hard Reset Smartphone Xiaomi Redmi 9C

Vypněte telefon Xiaomi Redmi 9C do nastavení vybití.

Současně podržte tlačítko zvýšení hlasitosti a tlačítko Telefonní napájení Xiaomi Redmi 9C.

Nechte tlačítka, když se na obrazovce telefonu objeví logo MI. Počkejte na zobrazení hlavní nabídky na obrazovce smartphonu.

Přepínání mezi položkami nabídky se provádí pomocí tlačítek hlasitosti/snížení. Výběr položky nabídky se provádí stisknutím tlačítka napájení.

V nabídce vyberte „Otřete data“ „Otřete všechna data“ „Potvrdit“. Počkejte na obnovení všech dat smartphonu. Dále vyberte „Zpět na hlavní nabídku“ „restartovat“ „Restartovat na systém“. Počkejte na konec stahování telefonu (asi jednu minutu).

Resetování nastavení Xiaomi Redmi Note 8t Smartphone

Pro telefony s MIUI pod 12 verzemi

Ve spodní části obrazovky klikněte na Obnovit nastavení.

Dále může být nutné zadat z účtu grafický klíč nebo heslo.

Pro telefony s MiUi 12

Přejděte na nastavení telefonu. Dále klikněte na reset nastavení. Vyberte, abyste vymazali všechna data.

Tvrdý resetování (těžko resetovat nastavení) Xiaomi Redmi Note 8t telefon

Chcete.li nastavení resetovat, vypněte svůj smartphone Xiaomi Redmi Note 8t.

Zároveň podržte tlačítko Inkluze a tlačítko Voluně hlasitosti Xiaomi Redmi Note 8t.

Uvolněte tlačítka poté, co se na obrazovce telefonu objeví logo. Počkejte na zobrazení hlavní nabídky na obrazovce smartphonu.

Přepínání mezi položkami nabídky se provádí stisknutím tlačítek tlačítek se zvyšujícím se/klesajícím objemem. Výběr položky nabídky se provádí stisknutím tlačítka napájení smartphonu.

V nabídce systému vyberte „Otřete data“. „Vymažte všechna data“- „Potvrdit“. Počkejte na konec procesu obnovy dat. Dále vyberte „Zpět na hlavní nabídku“ „restartovat“ „Restartovat na systém“. Počkejte na konec stahování telefonu (asi jednu minutu).

Jak vidíte, existuje mnoho nastavení resetování, navzdory skutečnosti, že Xiaomi má samostatnou verzi operačního systému Android, který se z hlediska funkčnosti velmi liší od ostatních modelů a výrobců.

Nezapomeňte vytvářet zálohy, připojit možnost „Najít telefon“, svázat cloudové služby a zapamatovat si hesla, která instalujete, jinak s těmito operacemi zažijete řadu problémů.

Pomocí služeb Google

Pokud dříve na mobilním zařízení Xiaomi byl vstup zadán do jakýchkoli služeb Google na základě osobního účtu, je možné pro toto nastavení vzdáleně resetovat pomocí služby „Najít zařízení“. Pro tohle:

 • Přejděte na stránku https: // www.Google.com/android/najděte z počítače a přihlaste se tam.
 • Systém začne hledat zařízení, která jsou spojena s tímto účtem.
 • Po dokončení vyhledávání bude k dispozici několik možností, musíte kliknout na položku „Epipate Data“.
 • Chcete.li potvrdit, musíte znovu kliknout na tlačítko „Vymazat data“.
 • Pro konečné potvrzení resetu zařízení je vybrána položka „Clean“.

Poté by mělo být zobrazeno oznámení o „vaší zařízení“, telefon se začne vypouštět. Pokud v tuto chvíli nemá smartphone přístup k internetu, bude proces resetování dokončen okamžitě po prvním připojení k síti.

Tvrdě resetujte pomocí služby Google „Najít zařízení“

Samozřejmě můžete dokončit kompletní propuštění mobilního zařízení do počátečního stavu v některých jiných metodách, včetně použití programů třetích stran pro telefon a počítač, ke kterým budete muset připojit smartphone. Dané metody jsou však současně jednoduché a spolehlivé, takže uživatelé pomůže uživatelům téměř stejně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS