Rozdíl mezi Galaxy S6 Edge a S6 Edge Plus. Galaxy S6 Edge Plus

Klíčové rozdíly. Galaxy S6 Edge vs S6 Edge Plus

Galaxy S6 Edge Plus a S6 Edge jsou chytré telefony, které jsou vyráběny a prodávány společností Samsung Electronics. Samsung Galaxy S6 je běžně známá jako jeden z nejlepších telefonů, jaké kdy společnost Samsung vytvořila s schopnostmi designu a výkonu. Očekává se však, že Samsung Galaxy S6 Edge bude zpochybněna Samsung Galaxy S6 Edge společností Samsung Galaxy S6 Edge Plus, která bude spuštěna během oficiální rozbalení události naplánované na 13. srpna. Očekávaný rozdíl klíčů mezi těmito dvěma chytrými telefony je, že Galaxy S6 Edge Plus bude větší a bude zahrnovat několik dalších upgradů výkonu ve srovnání s hranou Galaxy S6 Edge.

Galaxy S6 Edge Plus Review. funkce a specifikace

Podle spolehlivých zdrojů jsou rozměry Galaxy S6 Edge Plus 154.45 x 75.80 x 6.85 mm a velikost displeje se očekává, že bude 5.5 palců. Displej by se mohl ukázat jako větší v 5.7 palců nebo menší v 5.4 palce. Displej však bude určitě větší než běžná hrana Galaxy Edge S6. Jak napovídá název „plus“, větší displej bude mít zakřivenou hranu podobnou hraně Galaxy S6. Předpokládá se, že Galaxy S6 Edge Plus bude mít obrazovku stejné velikosti jako Galaxy Note 4.

Říká se také, že podporovaná baterie by mohla být větší a mohla by podporovat větší kapacitu než hrana Galaxy S6, aby vyhovovala větší velikosti telefonu. Baterie by mohla skončit spíše kapacitou 3000 mAh než normální 2600 mAh jako na okraji Galaxy S6.

Procesor, u kterého se očekává, že bude poháněn společností Qualcomm Snapdragon 808 Hex Core Processor jako v LG G4. Jedná se o velmi výkonný procesor, který účinně spotřebovává sílu.

Kapacita skladu

Očekává se, že vnitřní skladování Galaxy S6 Edge Plus bude 32 GB.

Kvalita kamery

Očekává se, že zadní kamera bude mít rozlišení 16 megapixelů a přední kamera se říká, že má 5-megapixelovou přední kameru. Očekává se, že kamera bude podporovat optickou stabilizaci obrazu a záznam 4 kB se současně.

Očekává se, že Galaxy S6 Edge Plus bude podporovat RAM při 4 GB, což je lepší než RAM Galaxy S6 Edge, která je pouze 3 GB.

Revizní funkce a specifikace Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy S6 Edge je prémiovým členem rodiny S6. Lze jej klasifikovat jako návrhářská verze Galaxy S6. Tento telefon je vůbec první, který byl navržen jako smartphone s duálním zakřiveným displejem. Upgrade designu přichází s těžkou cenovkou ve srovnání s Samsung Galaxy S6. Telefon je štíhlý a úzký, ale vzhledem k zakřiveným okrajům se někdy cítí nepříjemně v ruce.

Obrazovka okraje Galaxy S6 je rozlišení QHD 1440 x 2560 pixelů, které je jednou z nejlepších dostupných obrazovek s chytrými telefony. Velikost obrazovky je 5.1 palce a hustota pixelů se rovná 577ppi. Displej je poháněn technologií Super AMOLED. Poměr obrazovky k tělu je 71.75% a vyrobené z gorilského skla odolného odolného proti poškrábání, které je o 80% odolnější než konvenční sklo. Displej je vysoké rozlišení a vytváří ostré a jasné obrázky.

Nevybytečná baterie napájecí okraj Galaxy S6 má kapacitu 2600 mAh. Displej s vysokým rozlišením a vysokorychlostní procesor konzumují hodně energie, což způsobuje, že telefon vydrží pouze méně než jeden den, když se rozsáhle používá.

Procesor umístěný na okraji Galaxy S6 je procesor Exynos 7420. Specialitou tohoto procesoru je, že má menší problémy s nadbytečným vyhřátím ve srovnání s jeho protějškem, Snapdragon 810 čipová sada.

Galaxy S6 nepodporuje slot microSD, což je nevýhodou, když je třeba rozšířit paměť. Jako alternativa je k dispozici mnoho online skladovacích zařízení.

Sjední okraje

Tyto hrany nejsou zde jen pro design, ale také podporují některé funkce při sledování videí.

Funkce kamery

Kamery produkované společností Samsung byly vždy jedním z jejich nejlepších a Galaxy S6 Edge není výjimkou. Zadní kamera je schopna fotografovat fotografie na 16 megapixelech. Rozlišení může být maximálně 5312 x 2988 pixelů v poměru stran 16: 9. Schopnosti sběru videa jsou v rozlišení VGA (640 x 480) na maximální rozlišení UHD (3840 x 2160). Existuje mnoho zařízení, která jsou schopna stejných čísel, ale zpracování obrázků provedené softwarem navrženým Samsung je to, co jej odlišuje od zbytku.

Funkce optimalizace obrázků v Galaxy S6 zmocňuje kameru, aby zachytila ​​skvělé obrázky během dne. Fotoaparát předního snapperu je 5 megapixelů a rozlišení obrazu je podporováno až 2592 x 1944 pixelů v poměru stran 4: 3. To je zvláště skvělé pro videohovory a selfies.

RAM podporovaný fotoaparátem je 3 GB, což je dostatečná paměť pro spuštění multitaskingu.

Jaký je rozdíl mezi Samsung Galaxy S6 Edge vs. Galaxy S6 Edge Plus?

Velikost Displeje

Galaxy S6 Edge Plus: Očekává se, že velikost Galaxy S6 Edge Plus velikost displeje Galaxy S6 Edge.5 palců nebo 5.7 palců

Galaxy S6 Edge: Velikost displeje Galaxy S6 Edge je 5.1 palce

Rozměry telefonu

Galaxy S6 Edge Plus: Rozměry Galaxy S6 Edge Plus jsou 154.4 x 75.8 x 6.9 mm

Galaxy S6 Edge: Rozměry Galaxy S6 Edge jsou 142.1 x 70.1 x 7 mm

Poměr obrazovky k tělu

Galaxy S6 Edge Plus: Očekává se, že poměr obrazovky k tělu Galaxy S6 Edge Plus bude 71.34 %

Galaxy S6 Edge: Poměr obrazovky Galaxy S6 Edge k tělu je 71.75 %

Systém RAM

Galaxy S6 Edge Plus: Galaxy S6 Edge Plus podporuje 4 GB RAM

Galaxy S6 Edge: Galaxy S6 Edge podporuje 3GB RAM

Kapacita baterie

Galaxy S6 Edge Plus: Kapacita baterie Galaxy S6 Edge Plus je 3000 mAh

Galaxy S6 Edge: Kapacita baterie Galaxy S6 Edge je 2600 mAh

Сравнение Galaxy S6 и S6 Edge. Плюс обзор

Procesor

Galaxy S6 Edge Plus: Procesor umístěný společností Galaxy S6 Edge Plus je Qualcomm Snapdragon 808

Galaxy S6 Edge: Procesor umístěný Galaxy S6 Edge je procesorem Exynos 7420

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Mobile Review: Větší a lepší pro fotografii

Toto zařízení bylo testováno v roce 2015. Vezměte prosím na vědomí, že níže uvedené skóre a obsah se vztahují na starší testovací protokol fotoaparátu.

Úvod

S mobilním skóre Dxomark o 87 bodech, Samsung Galaxy S6 Edge Plus pro nejlepší skóre v naší databázi vedle Sony Xperia Z5. Nejnovější vlajkový smartphone společnosti Samsung jen okraje svůj sesterský model Galaxy S6 Edge, který nyní sedí na 2. místě s mobilním skóre dxomark 86 bodů. Tyto horní část rozsahu Samsung a Sony nastavují nový standard pro kvalitu mobilního obrazu.

Velké expozice za všech podmínek

V dobrých podmínkách osvětlení jsou expozice v hlavním výboru s dobrým dynamickým rozsahem díky režimu HDR S6 Edge Plus, který je automaticky spuštěn za jasných podmínek.

Ve velmi vysokých kontrastních scénách došlo k občasnému selhání, přičemž nejjasnější zvýraznění se stalo nadjezdem, ale nic příliš alarmujícího.

Expozice je dobrá ve všech podmínkách osvětlení, dokonce i ve scénách s vysokým dynamickým rozsahem díky režimu HDR, který se automaticky spustí. Použitelné jsou i za extrémních nízkých světelných podmínek 5 luxů (vpravo)

Za opětovných podmínek za nízkých osvětlení jsou expozice obecně vynikající s dobrým dynamickým rozsahem a silnou barvou.

Vynikající vyvážení bílé a reprodukce barev

Vyvážení bílé i reprodukce barev jsou také vynikající v dobrém světle s hranou S6 Plus nahrávání živé, příjemné a realistické barvy.

Střelba pod wolframovým zdrojem světelného zdroje bílé vyvážení bílé se změní mírně žluté/růžové a také je vidět nějaké barevné stínování, ale opět je to zdaleka urážlivé.

V dobrých podmínkách osvětlení je vyvážení bílé přesné a vykreslování barev je dobré

Při slabém světle (20 lux) pod wolframským zdrojem vyvážení bílé bílé se mění mírně žluté/růžové, ale barvy zůstávají příjemné

Vysoká úroveň konzervace detailů pro jasnou a slabé světové podmínky

Byly také zaznamenány vysoké úrovně konzervace detailů, s složitými detaily, jako je zdivo jasně viditelné. Nevýhodou tohoto velkého detailu je však to, že hromadění hluku je patrné, i když při střelbě za dobrých osvětlovacích podmínek. Není to urážlivé a většina lidí si to pravděpodobně vůbec nevšimne, ale pokud máte tendenci k pixelu peep, je to tam.

V dobrém světle, i když jemné detaily zaznamenávají senzor 16MP, je také viditelný hluk

Dobré detaily jsou také zaznamenány za slabého světla a pod 20 luxusními světelnými zdroji se ztratí pouze velmi jemné detaily. Přestože je za těchto podmínek opět patrná hromada svítidla, ale je to dobře kontrolované ve srovnání s mnoha chytrými telefony, které jsme testovali.

V rámci wolframu 20 luxů se zaznamenávají dobré detaily, přičemž se ztratí pouze ty nejlepší detaily. V těchto podmínkách je viditelný nějaký hluk jasu, ale je to velmi dobré ve srovnání s jinými chytrými telefony, které jsme za stejných podmínek testovali

Skvělý blesk a autofokus

Použití blesku bez dalšího zdroje světla jsou výsledky vynikající s dobrým detailem, dobře kontrolovaným hlukem a příjemnou barvou. Míchání záblesku se zdrojem wolframu světla se však reprodukce barev začne stát trochu nestabilní, s nekonzistentností vyvážení bílé mezi po sobě jdoucími snímky, kde se některé obrázky stanou žlutě než jiné. Nakonec je automatické zaostření S6 Edge Plus rychlé a přesné ve všech podmínkách osvětlení s několika menšími nestabilitami a překročením v režimu náhledu.

Stejně jako u fotografií, video expozice na Samsung Galaxy S6 Edge Plus jsou obecně velmi dobré s příjemnou reprodukcí barev. To platí zejména za jasných světelných podmínek. Video zachycuje také velmi vysokou úroveň detailů.

To však není tak při nízkém osvětlení, kde dochází k viditelné ztrátě jemných detailů ve srovnání s pohyblivými obrazy vyřízenými venku, s určitým časovým šum o jaru také viditelný při přechodech okrajů za těchto okolností. Handheld Walking Movement na videích natočených za slabého světla má za následek některé znatelné artefakty chvění na vašich videích, což může být během přehrávání trochu rušivé. Automatické zaostření se může také trochu pomalu přizpůsobit měnícím se scénám natáčení videa v interiéru, ale venku je mnohem více reagující s dobrými schopnostmi sledování.

Nejnovější phablet Samsung je Whopper. Ale je to příliš obrovské na to, abys to zvládl?

Je to pro verdikt

Vynikající telefon podle svých vlastních zásluh, The Edge Plus je bohužel zklamán skutečností, že je to trochu zbytečné ve srovnání s jeho předchůdcem.

Nevýhody

  • – Drahý; Může být obtížné používat jednoruční; Životnost baterie je trochu zklamáním; Hrana zůstává zbytečná

Samsung Galaxy S6 Edge byl jedním z nejlepších telefonů z roku 2015 a jak si můžete představit, jeho větší nástupce Galaxy S6 Edge Plus je podobně působivý.

Bohužel, protože většina interních zařízení je totožná s vanilkovým okrajem, tento telefon pravděpodobně bude žít a zemřít na jeho zvýšené velikosti. Ale může přidat další půl palce, nebo je S6 Edge plus příliš velký?

Poslední zprávy

12/07/2016: Uživatelé Samsung Galaxy S6 a S6 Edge na balíčcích Verizon v USA mají získat novou aktualizaci jejich zařízení, která vyřeší problém, který vyústil v to, aby zákazníci ztratili všechna jejich data.

Softwarová chyba spustí „neúmyslné resetování datových datových dat (FDR) po několika neúspěšných pokusech o použití otisku prstu k odemknutí zařízení.“

Aktualizace znamená, že uživatelé mohou mít až 15 neúspěšných pokusů o odblokování zařízení pro zahájení FDR. Uživatelé budou mít 10 pokusů odemkněte zařízení pomocí otisku prstu a pět se používá jejich záložní kolík nebo heslo.

Aktualizace vezme verzi softwaru na MMB29K.G920VVRU4CPF2 pro Galaxy S6 a MMB29K.G925VVRU4CPF2 pro verzi Edge.

08/03/2016: Nástupce Samsung Galaxy S6 je téměř tady. Samsung Galaxy S7 a S7 Edge, oznámené minulý měsíc v MWC, se chystá v pátek 11. března na obecný prodej.

Na vnější straně nové modely nevypadají nesmírně odlišně od Galaxy S6, což si zachovává stejné kovové a skleněné pouzdro, i když vanilka S7 má nyní zakřivenou zadní skořápku.

Kde se liší, je ve interních. Nejen, že mají upgradovaný procesor Samsung Exynos 8890 (alespoň ve Velké Británii). podle zpráv nejméně 4 GB.

Mají také větší baterie. S7 má kapacitu 3000 mAh, zatímco S7 nese neuvěřitelný poplatek za 3600 mAh.

Ačkoli tyto musí napájet upgradované komponenty, nároky na Bold Efektivitu týkající se nových čipů naznačují, že nová řada S7 pravděpodobně zlepší již tak působivou výdrž baterie hrany S6 a S6.

Společnost Samsung také obnovila některé funkce oblíbených fanoušků a přinesla zpět vodu a zatížení prachu s hodnocením IP68 a také rozšiřitelné úložiště pomocí karty microSD.

Zajímavé je, že Samsung neobjevil variantu S7 „Edge Plus“ podle očekávání. I když by to mohlo dorazit později v roce.

Zde si můžete přečíst naše plné hands-on s novými zařízeními a brzy se podívat na úplnou recenzi!

05/02/2016: Nástupce Galaxy S6 Edge Plus je hned za rohem. Samsung stanovil 21. února jako datum spuštění nové řady Galaxy S7.

Společnost pořádá speciální akci těsně před letošním mobilním světovým kongresem v Barceloně a vysílá pozvánky s hashtagem „#thenextgalaxy“.

Očekává se, že spuštění bude zahrnovat nejen hranu Galaxy S7 a S7, ale také Galaxy S7 Edge Plus.

rozdíl, mezi, galaxy, edge

To je na rozdíl od předchozí generace rodiny Edge and Edge Plus, která byla propuštěna asi šest měsíců od sebe.

Očekává se, že zařízení budou v prodeji v dubnu, s pravděpodobným cenovým bodem ve Velké Británii přibližně 599 Inc. káď. Očekává se, že společnost Samsung debutuje na stejné akci nové produkty virtuální reality.

Kvalita navrhujte, zobrazujte a vytvářejte

The Edge Plus je opravdu velkolepý telefon, z velké části díky výrazné zakřivené obrazovce. Ve spojení s kovovým podvozkem a podložkou Gorilla Glass je celý balíček poněkud elegantní a je to jeden z prvních telefonů Androidu, které jsme viděli, že Apple skutečně dává běh za peníze ve vizuálním oddělení.

I bez křivky je však samotný panel stále stejně nádherný jako předchozí modely S6. Displej je jasný, jasný a živý a patří mezi nejatraktivnější, co jsme viděli. Obrovská obrazovka znamená, že prohlížení obrázků a filmů je absolutní radostí a kontrast je také skvělý, což znamená, že i malý text by měl být nesmírně čitelný.

Bohužel z pohledu funkčnosti zůstává zakřivený okraj stejně zbytečný jako na standardní hraně S6. Samsung přidal kromě existujícího seznamu oblíbených kontaktů Edge oblíbenou nabídku aplikací, ale není to obrovské množství užitečnější než jakýkoli jiný systém zkratky a není důvod, proč by to mělo vyžadovat zakřivenou obrazovku.

Baterie a nabíjení

Krásná, i když je displej Edge Plus ‚, nevýhodou k takovému ohromně vysokému počtu pixelů je to, že může vybírat svou daň na baterii, což vede k mírně ohromující výdrži baterie, pokud si nejste opatrní, jak ji používáte. To vůbec nepomáhá skutečnost, že buňka 3220 mAh S6 byla upravena zpět na pouhých 3000 mAh.

rozdíl, mezi, galaxy, edge

Toto bylo podtrženo našimi testy, ve kterých Edge plus dosáhl poměrně skličujícího skóre necelých sedm hodin. To není vůbec povzbudivý čas a je zhruba na stejné úrovni jako Tesco Hudl 2.

Na druhé straně testování v reálném světě bylo výrazně laskavější. Přestože jsme to museli účtovat denně, Edge Plus obecně trval pohodlně po celý pracovní den. I když jsme to během oběda museli poplatky, Samsung zajistil, že zážitek je co nejrychlejší a bezbolestnější.

Správa energie je pro smartphony vždy klíčovým problémem a Samsung se o to zabýval zahrnutím rychlého nabití do Edge Plus ‚předchůdce. Patří mezi nejužitečnější nové funkce a podařilo se nám nabít Edge plus o 90 procent za něco přes hodinu.

Také v původním S6 je bezdrátové nabíjení užitečné pro krátké výbuchy šťávy, ačkoli tyto dvě funkce nefungují, což je škoda. Funguje také s globálním standardem Qi, takže můžete nabít Edge plus s celou řadou podložek třetích stran.

Tyto vlastnosti znamenaly, že poněkud podceňovaná výdrž baterie byla ve skutečnosti nevydáním, protože dokonce i deset nebo patnáct minut poskytovalo více než dostatek energie na to, aby ji doplnil, a jen několikrát jsme se ocitli frustrovaní menší baterií.

Klávesnice

Jedním z největších obav o větší telefony je použitelnost. V 5.7 v napínání limitů jak schopnosti, tak pohodlného použití. Lidé se středně až velké ruce nebudou mít problém, ale kdokoli s menšími palci by mohl.

Stejně jako u mnoha phabbletů se Samsung pokusil zabránit tomu, aby se do S6 Edge plus vytvořila jednoruční funkce. V kombinaci s okrajovými zkratky se pohybují nějakým způsobem ke zmírnění problémů s dosažením nejvzdálenějších částí obrazovky.

Navzdory těmto funkcím a některým důkazům o technologii rejekce palmy jsme zjistili, že jednoruční použití často vedlo k náhodnému stisknutí nesprávných tlačítek a vložení nežádoucích přestávek na linii při psaní.

Naštěstí jsou tyto problémy vyváženy užitečností obouruční použití. Větší velikost obrazovky znamená, že pro velkou klávesnici je dostatek místa, díky čemuž jsou psaní textů a e.mailů absolutní vánek, zejména proto, že do horní řady klávesnice jsou zabudovány numerické znaky.

Vysoký a tenký poměr stran je trochu složitý používat v režimu krajiny pro cokoli jiného než krátký výbuch psaní, ale v režimu portrétu je odlehčení prodloužených bloků textu doddle.

Někteří lidé samozřejmě stále dávají přednost skutečným tlačítkům k dotykové obrazovce klávesnice. Pro tyto lidi vytvořil společnost Samsung pouzdro na klávesnici, které obsahuje odnímatelnou fyzickou klávesnici, která uživatelům umožňuje psát zprávy staré školy ve stylu staré školy.

Produktivita, software a funkce

Užitečnost Edge Plus jako nástroje produktivity je zdůrazněna zahrnutím některých klíčových kancelářských aplikací společnosti Microsoft s Wordem, PowerPoint a Excel předem nainstalovanými jako standard.

I když jsme obecně proti bloatwaru na zařízeních, jsme vlastně fanoušci toho. Daleko od obvyklého nesmyslu Samsung trvá na plnění svých telefonů, měly by to být pro firemní uživatele základní aplikace, takže je nechat je předem nabitý.

Jako jeden z dárků Galaxy ‚, které Samsung svazky s Edge Plus. Je to pravděpodobně kompenzovat skutečnost, že tolik rozšiřitelné úložiště společnosti Samsung stále chybí, ale je to dobrý obchod bez ohledu na to.

Rovněž je přítomno a správné více úkoly společnosti Samsung s více úkoly. Mammoth obrazovka znamená, že je to užitečnější než na menších telefonech, ale stále zůstává méně funkční než na tabletech. Je to také opravdu životaschopné pouze při dělení obrazovky vodorovně, protože vertikální rozdělení ponechává každou aplikaci s přibližně palec šířky obrazovky.

Stejně jako u předchozích vlajkových lodí zahrnuje společnost Samsung čtečku otisků prstů s Edge Plus, primárně používaný pro bezpečnostní účely, jako je odemknutí zařízení. Funguje to dobře, obvykle čtení tisku rychle a přesně.

Zpočátku jsme zjistili, že je potíží, abychom drželi telefon v jedné ruce, zatímco jsme ho odemkli druhou. Schopnost zaregistrovat více číslic na zařízení však znamenala, že bychom mohli naskenovat naše palce vodorovně, abychom odemkli zařízení jednou rukou.

rozdíl, mezi, galaxy, edge

Kromě odemknutí ji Edge Plus přirozeně používá jako podporu pro službu Samsung Pay společnosti, což uživatelům umožňuje provádět nákupy pomocí jejich mobilního telefonu jako bezkontaktního platebního metody. Toto je užitečný doplněk, ale může se nakonec stát mírně irelevantní, jakmile Google Android Pay dorazí v rámci aktualizace Android Marshmallow.

Specifikace a hardware

Jak byste mohli očekávat od sledování po jedno z nejlépe vypracovaných zařízení. Ačkoli je to stejný CPU, jak je vidět na základním okraji, procesor Edge Plus ‚Octocore Exynos 7420 spojený s upgradovaným 4 GB RAM je absolutní zvíře a naštěstí se zabývá všemi, kam se staráme o to podrobeno podrobení. Nepřekvapujeme, že vzhledem k tomu, že má zhruba stejné množství paměti jako rozpočtový notebook.

Naše měřítka ukázala, že navzdory nepopiratelně působivému výkonu Edge Plus je to mírně zaostává za Apple iPhone 6s Plus, zejména v říších vykreslování HTML. Kromě toho však šikovně uchvátil téměř každý jiný telefon a tablet, který jsme testovali a osvědčili se jako nesmírně schopné zařízení.

Fotoaparát

Samsung má silnou historii zahrnutí výjimečně dobrých fotoaparátů se svými vlajkovými lodí galaxie a senzor 16MP na okraji S6 Plus není výjimkou. Je to fantastický kanic, s rychlým autofokusem, skvělým detailem obrazu a přesnou reprodukcí barev.

Spolu s řadou zábavných funkcí, jako je režim okamžitého GIF a režim pro vytváření 360 stupňů fotografií, Edge Plus také obsahuje 4K video nahrávání při 30 FPS, HDR a optickým stabilizací obrazu. Je to špičkový fotoaparát a do značné míry zaručeno, že fotografie vyjde skvěle.

Výrok

Samsung Galaxy S6 Edge Plus je nepopiratelně působivý telefon. Má na trhu jeden z nejlépe výkonných hardware, skvělý fotoaparát a je nádherné podívat se na. Problém je v tom, že vše krásné vás bude stát lepší část 1 000. vysoká prémie pro zařízení, které je v podstatě totožné s zařízením spuštěno dříve v roce.

V zásadě se S6 Edge Plus neliší od svého předchůdce. Pokud z nějakého důvodu zoufale nepotřebujete další GB RAM, hlavním důvodem k baculatému okraji plus originálu je jednoduše zvýšená nemovitost na obrazovce.

Opravdu si nejsme jistí, že větší obrazovka stojí za zvýšení ceny, zejména vzhledem k tomu, že se unáší do arény nepravidelného. Pokud máte výjimečně velké ruce a jste rádi, že platíte téměř 100 v hodnotě prémie za standardní model, S6 Edge Plus je jedním z nejlepších prémiových smartphonů v okolí kolem. Většina uživatelů by však byla lepší držet se levnější a zvládnutelnější galaxie S6.

Samsung Galaxy S6 и Galaxy S6 Edge: обзор смартфонов (60 fps)

Výrok

Vynikající telefon podle svých vlastních zásluh, The Edge Plus je bohužel zklamán skutečností, že je to trochu zbytečné ve srovnání s jeho předchůdcem.

Samsung Galaxy S6 Edge Review

Samsung Galaxy S6 Edge Plus je velmi podivné zařízení (a ústa k říct). Má stejnou velikost jako Samsung Galaxy Note 5, ale postrádá pero S a všechny ostatní notové funkce. Je to prostě větší verze Samsung Galaxy S6 Edge.

V tom spočívá hlavní otázka o okraji. Pokud se chystáte získat zařízení velikosti poznámky, neměli byste získat telefon s poznámkou? Společnost Samsung přiměla lidi, aby chtěli obří telefony zahrnout skvělý stylus. Mohou to udělat znovu pomocí zakřiveného displeje? Pojďme to zjistit.

Design

Skutečnost, že hrana vypadá úžasně. Samsungův značně vylepšený sklo a kovový design vypadá stejně skvěle na okraji jako na poznámce 5 a Samsung Galaxy S6. Zakřivený displej posouvá na další úroveň. Vypadá to, že držíte kus futuristického materiálu.

Bohužel držení zařízení je místo, kde design jde z dobrého na špatné. Zakřivený displej vytváří ostré hrany, díky čemuž je nepříjemné držet. To byl problém také s původní hranou Galaxy S6, ale protože telefon je větší, je to ještě horší.

Zařízení je také velmi kluzké. Sklo na přední a zadní straně vypadá opravdu cool, ale ztěžuje to držení. Když je zařízení vyrobeno ze skla, jste v neustálém strachu z jeho upuštění. Dobrou zprávou je, že případ může zlepšit pohodlí a přilnavost.

Zobrazit

Displej na okraji je 5.7 palců krásy. Samsung udržoval stejné rozlišení 2560 × 1440 z menší hrany S6, ale na 518 PPI stále nevidíte žádné pixely. Super AMOLED zobrazuje zářivé barvy a hluboké černé. Pokud dáváte přednost méně nasyceným barvám, můžete v nastavení zobrazení upravit „režim obrazovky“. „Základní“ nastavení zobrazuje barvy, které jsou více pravdivé.

Jedním z nich se zdá, že s displeji Samsung vždy máme, je nastavení automatického jasnosti. Zdá se, že to nikdy nefunguje tak dobře, jak bychom chtěli. Displej je obvykle na horním konci jasu, dokonce i v temném prostředí.

Hardware

Již jsme zmínili, že hrana je v podstatě foukanou verzí původního okraje S6. Specifikace jsou téměř identické, s výjimkou dvou velkých rozdílů: 4 GB RAM a 3 000 mAh baterie. Má stejný procesor Octa-Core Exynos, stejný displej, stejné kamery, stejný snímač otisků prstů a stejný snímač srdeční frekvence.

Extra RAM ještě zlepšuje multitasking. Procesor společnosti Samsung Exynos zůstává jedním z nejrychlejších na trhu. Naším jediným obavami je, jak bude stárnout. Původní hrana S6 se začala zpomalovat po několika měsících použití.

Životnost baterie se hodně zlepšuje, jak byste mohli očekávat od velkého zařízení s velkou baterií. Obvykle jsme se dostali kdekoli od 12 do 15 hodin na jeden náboj. Pokud to není dost dobré, můžete pomocí rychlého nabíjecího kabelu získat až 50% poplatek za méně než 30 minut. Můžete také použít rychlé bezdrátové nabíjení k získání plného nabití za dvě hodiny.

rozdíl, mezi, galaxy, edge

Hrana má stejné špatné uspořádání reproduktorů jako poznámka 5. Zatímco většina výrobců přechází na dvojité stereofonní reproduktory směřující na přední stranu, Samsung vám dává jeden malý reproduktor. A co je ještě horší, je neuvěřitelně snadné zablokovat rukou.

Měli bychom také zmínit, že hrana nemá IR blaster, jako je S6 Edge. Existují způsoby, jak napravit chybějící funkce, jako je slot SD karty nebo odnímatelná baterie, ale ir blaster je něco, co nemůžete nahradit.

Obrazovka okraje

Dobře, pojďme si promluvit o této funkci, která dává tomuto zařízení název. Obrazovka okraje je část displeje, která se ovine kolem levého a pravého okraje. Samsung používá tento prostor pro několik speciálních triků.

Hlavní rysy obrazovky okraje se točí kolem něčeho, co se nazývá „People Edge.„Přejetím na obrazovce Edge„ Hand “můžete vidět svých pět oblíbených kontaktů. Lidé mohou být otevřeni odkudkoli. Lidové Edge můžete použít jako rychlý způsob, jak kontaktovat své přátele, ale je to víc než to. Pokud máte oznámení z jednoho z těchto kontaktů, zobrazí se na obrazovce okraje barevnou kartu. Můžete přejeďte na kartu a zobrazit podrobnosti a jednat.

Obrazovka okrajů může také dělat jiné věci. Stejně jako rozsvítit stranu displeje, když je telefon na obličeji, zobrazte ticker informací gestem, zkratky do svých pěti oblíbených aplikací nebo v noci ukažte malé hodiny na okraji. Všechno docela v pohodě.

Jsou některá z těchto funkcí skutečně užitečná? Odpověď na tuto otázku je výrazná „sorta.„Pokud používáte skladové dialer, SMS a e.mailové aplikace společnosti Samsung, lidé Edge jsou skvělí. Pokud používáte aplikace třetích stran, je to v podstatě zbytečné. Funkce obrazovky hrany jsou úhledné, ale ne každý je použije.

Fotoaparát

Hrana je vybavena stejným skvělým fotoaparátem jako Galaxy S6, S6 Edge a Note 5. V minulosti jsme tuto kameru ocenili a stále je to nejlepší na trhu.

Fotoaparát 16MP na zadní straně používá senzor Sony IMX240 s f/1.9 Stabilizace clony a optického obrazu.Fotoaparát směřující vpředu přichází na 5MP. Fotografie vypadají jednoduše ohromující, téměř v každém stavu. Samsung se svými kamerami opravdu odvedl skvělou práci.

Dokonce i software kamery společnosti Samsung je skvělý. Výchozí režim „Auto“ má jednoduché ovládací prvky pro začátečníky. Režim „Pro“ nabízí ovládací prvky pro ISO, rychlost závěrky, expozice a vyvážení bílé bílé. Samsung také nabízí hrst režimů a efektů ke stažení v jejich obchodě.

Snad nejlepší věcí na softwaru fotoaparátu je jeho rychlost. Zdvojnásobte tlačítko Domů odkudkoli (i s vypnutým obrazovkou) a kamera se otevře za méně než sekundu.

Software

Software nebyl tradičně Samsungův chléb a máslo. V minulosti byl software neohrabaný, nafouklý a ošklivý. Naštěstí to hodně zmírnili.

TouchWiz na okraji je relativně čistý a neúčinný. Z velké části to zůstává mimo cestu, což je to, co chcete od uživatelského rozhraní. Samsung vyřízl hodně tuku, aby to získal tímto způsobem.

Některé nepříjemné věci jsou stále v kontaktu. Nastavení nemůžete vložit do standardního seznamu, pokud se vám nelíbí karty a zásuvka aplikací automaticky organizuje aplikace. Odstranili několik užitečných možností, jak vyčistit věci, ale to, co skutečně měli udělat, bylo odstranit bloatware. Jednou z prvních věcí, které budete chtít udělat, je odinstalovat/Zakázat spoustu předinstalovaných aplikací.

Závěr

Samsung způsobil, že pero S na poznámce cítil jako něco, co musíte použít. Není to jen trik. Totéž nelze říci pro obrazovku okraje ještě. Může to být velmi užitečné, ale může to být také velmi zbytečné.

Jedna věc, kterou si obrazovka hrany dělá dobře, je vypadat skvěle. Hrana je jedním z nejchladnějších telefonů, které si můžete koupit právě teď. Lidé si tento telefon všimnou, když jej použijete. Ale nejde jen o módní prohlášení. Také získáváte krásný displej, skvělý výkon a nejlepší fotoaparát na trhu.

S tímto telefonem se nemůžete pokazit. Není nic jiného jako (s výjimkou mírně menší hrany S6). Živý život na okraji se nikdy necítil tak dobře.

Hodnocení okrajů Samsung Galaxy S6: Star_fullStar_fullStar_fullStar_fullStar_empty (4/5)

Dobrý

  • Futuristický design
  • Krásný displej
  • Vynikající fotoaparát
  • Rychlý výkon
  • Životnost baterie je dobrá

Špatný

  • Nepříjemné držet se
  • Špatné umístění reproduktorů
  • Funkce hrany jsou neobvyklé

Sečteno a podtrženo

Okraj Galaxy S6 je honosný telefon. Vypadá to jako jen módní prohlášení, ale má specifikace k jeho zálohování. Získáte opravdu dobrý telefon s některými neobvyklými funkcemi, které můžete nebo nemusíte používat.

Podmínky služby Zásady ochrany osobních údajů | Android je ochranná známka společnosti Google Inc. | © Phandroid.com, 2007-2023

| Denial of responsibility | Contacts |RSS