Rychle sedí baterii na tabletu, co dělat

Smartphone rychle vybití. co dělat? 10 tipů, jak pracovat telefon déle

Pravděpodobně nejvíce dráždivý okamžik používání smartphonů. rychlé vypouštění gadgetu. Baterie zařízení kriticky postrádají na výletech nebo dlouhé cestě, pokud po dlouhou dobu zůstane bez přístupu k výstupu a Powerbank. Mnoho zařízení nežije vůbec až do konce dne a žije z výstupu do výstupu.

Smartphony a telefonní čísla jsou jiné a některé jednoznačné způsob, jak prodloužit životnost zařízení, není. Proto jsem shromáždil několik Lifhhakov na téma zvyšování autonomie vašeho zařízení. Přijmout a používat!

Je možné při práci nabíjet tablet?

Teoreticky v průběhu nabíjení, tablet nebrání nic vůbec. Nicméně v praxi není všechno tak jednoduché. Pokud použijete zařízení připojené k napájení, pak se může vyskytnout alespoň dvě potíže. První problém je, že můžete poškodit nabíjecí konektor nebo konektor na tabletu. Druhým problémem spočívá v tom, že baterie bude mnohem rychlejší snížit maximální energetickou náročnost v důsledku dlouhých cyklů dobíjení.

Proč rychle vypustit baterii na tabletu, jak tlačit baterii

Tablet se v současné době stala jednou z nepostradatelných asistentů v životě. Dokonce i tablety mají však své nedostatky, stejně jako v jiném e-mailovém vynálezu.

Zejména mnoho majitelů Gadget obličeje, v čase je zařízení zastaralé a baterie je rychle sesistována v tabletě, nebo dokonce se stane schopna vůbec nabíjet, aniž by reagovaly na připojený napájecí kabel.

Proč rychle vypouští baterii na tabletu? Co dělat, pokud je stále takový osud vlastníkem elektronického asistenta a baterie jeho gadgetu sedí najednou bez jakýchkoliv varování nebo ne nabíjení vůbec? Jak nabít baterii, která ve skutečnosti nebude účtovat a prodlouží životnost baterie, vyhnout se její výměně? Snažme se přijít společně.

Prostory prvních zdrojů

Důvody pro rychlé vypouštění zařízení nejsou opravdu tak málo. Nejprve je to jiný druh technických problémů spojených s baterií. Například existuje pravděpodobnost manželství továrny, což je docela typické pro padělky. Není eliminován, že je požadována kalibrace tabletové baterie. Stává se a tak. náboj rychle spadne kvůli skutečnosti, že baterie na tabletu. V takových situacích, samozřejmě rozšířit životnost a provozovatelnost zařízení, stojí za to vytáhnout baterii a nahradit ji jako bohatství.

Je však snadné nahradit nevhodný zdroj tabletového proudu přímo bez instrukcí, neví, jak dostat baterii, nebude uspět. Může skončit velmi špatně. Stojí za to myslet: Je možné změnit baterii doma, rozšířena na tabletu?

Oteklá baterie

Samozřejmě, pokud baterie nabobtila, může být bezpečně odeslána do jámy. Baterie, která vypadá jako nafouknutý sáček, je tak škodlivá jako ošklivá. Pokus o poplatek takového zařízení. dát ho mírně, neúspěšný nápad. Nebude účtováno, a možná se vůbec vypne navždy. Proto, aby se jakákoliv oprava, pokud byla baterie zametána na tabletu, nedává smysl. Musíte změnit současný zdroj, ale stojí za to myslet, protože by to mohlo stát.

A důvody pro bloat mohou být nejrůznější: tovární manželství, příliš dlouho termín samotného gadgetu, uzavření kontaktů. Jak zkontrolovat baterii: Sklopil nebo ne? Když je pohon oteklý, je velmi patrný i bez kontrol: Zadní panel zařízení bude zakoupen pod tlakem baterie. Pokud baterie zametly uživatele tabletů, můžete jim dát pouze jedno rady: Nic k odstranění defektů. V takových situacích se současný zdroj z přístroje okamžitě podnikne a vloží nový.

Samozřejmě, můžete to udělat doma, ale nevíte, jak dostat baterii z tabletu, stále stojí za to kontaktovat mistrovi pro pomoc. Takže gadget není vypuštěn, a zdroj. newell, musíte pečlivě přistupovat k volbě během nákupu, přístroj skladujte od vlhkosti a splňujte přijatelný rozsah teplot skladovacích teplot.

„Push“ pro baterie

Případy nejsou vyloučeny, když je tableta vypnuta v důsledku hlubokého výboje a nabíjení tabletu se zdá být sotva proveditelné. Přístroj se prostě není účtován standardní metodou. stojí za baterii pro vypouštění, a zapnout nebo provozovat zařízení k klasickému způsobu, který je prostě nemožný. Ačkoli opravdu v tomto případě, co se nazývá, zatlačte baterii elektronického asistenta. Ale jak to udělat? Jak zatlačit baterii tabletu, aby ji po takovém odpojení doma vrátila do „života“?

Zde můžete cítit šťastnější majitele čínských „žáby“. Tyto úpravy během jejich existence se již podařilo získat smutnou slávu. Nicméně, to nelze říci, že nechodí nikam: naopak, „žáby“ jsou velmi dobré tlačit „spící“ zdroje. Chcete-li to provést, musíte dát zařízení, které je zakázáno, pro nabíjení na „žába“. zkontrolujte a ujistěte se, že jednotka začne nabíjet rychleji bez jakýchkoliv hrozeb. Již asi půl hodiny bude možné vytáhnout nabitou baterii.

Kalibrační metoda

Tím, že eliminuje rychlé „stravovací“ náboj může být kalibrován tabletovou baterii. Mnozí začnou myslet, ale jak kalibrovat baterii? Ti, kteří věří, že „domácí“ provedení takových akcí neexistuje, mýlí: vlastně kalibrace se provádí poměrně jednoduše s několika alternativními způsoby. Například v zařízení pro Android můžete provést vypouštění datové aplikace a vytvořit nový soubor použití.

Můžete také použít kalibraci pomocí speciální nabídky ve hře trhu. kalibrace baterie, je požadována jednoduchá aplikace. Jak kalibrovat baterii? Musíte spustit a následovat všechny popsané pokyny. Na konci procedury, spoušť znovu a můžete bezpečně začít kontrolovat. tak jsme aktualizovali zdroj, hašení jeho života.

Je tu další opravdu snadný způsob, jak kalibrovat baterii.

Zahrňte svůj gadget, ať už se jedná o tabletu nebo smartphone, a dát ho za nabíjení nejméně osm hodin. 2. Po této době vypněte jídlo zařízení. 3. Zakázat samotný přístroj a dát ho nabitou další hodinu. 4. Odpojte potraviny. 5. Pro dvě minuty spusťte gadget. 6. Vypněte a přejděte na hodinu. 7. Odpojte napájení a znovu spusťte přístroj.

Poté musí gadget znovu fungovat v obvyklém režimu, aniž by byl spotřebován tolik energie jako dříve.

Chtěl bych říci, že pokud tablet začne ztrácet své energetické rezervace příliš rychle, pak to není důvod k odeslání zařízení na odpadky, protože je vždy způsob, jak se zbavit tohoto problému.

Proč vypouští tabletu

Někteří majitelé nemusí pochopit, proč může i postižený tablet rychle propustit. Možná, když je práce dokončena, namísto vypnutí gadgetu je prostě ponořen do režimu spánku. V tomto případě bude stále pokračovat v konzumaci energie. Chcete-li zcela vypnout gadget, musíte držet tlačítko napájení asi 5 sekund.

Dokonce i na úrovni nabíjení může ovlivnit přiložené Wi-Fi.

Navzdory skutečnosti, že výrobci tablet tvrdí, že Wi-Fi nemá vliv na úroveň úrovně baterie, někteří uživatelé si všimnou, že s funkcí zakázané Wi-Fi je zařízení vypouštěno pomalu.

Důvodem pro vypouštění zařízení v vypnutém stavu může být vady nebo poškození v technické části zařízení. Například mohou existovat jakékoli součásti základní desky nebo se vadnou přímo baterii. V tomto případě je lepší přičítat tablet k diagnostice a opravě specialisty.

Plný výtok také nepomůže

Pokud po kompletním vypuštění zařízení nechce nabíjet, pak s největší pravděpodobností budete muset kontaktovat servisní středisko. Ale před tím se můžete pokusit vrátit život smartphonu nebo tabletu. Takový problém vzniká v důsledku skutečnosti, že baterie je vypuštěna do takové míry, že se již nemůže spustit a přijmout náboj.

Nezapomeňte si zkontrolovat nabíječku, problém je banální a je to všechno o tom, a ne v tabletu nebo smartphonu.

Vytáhněte baterii a bez něj připojte zařízení k síti. Poté bez vypnutí napájení vložte baterii zpět a 20 minut Nedotýkejte se zařízení. Po určité době by měl začít nabíjení v normálním režimu.

Pokud to nefungovalo, zkuste baterii nabíjet z „žáby“, pokud je na ruce. Toto je zařízení, které umožňuje nabíjet baterie přímo, bez smartphonu nebo tabletu.

Pokud se poplatek přejde, pak je problém zřejmý v samotném zařízení, může mít rozbitou zásuvku pro nabíjení nebo zaslechnutí schématu. Chcete-li diagnostikovat a opravit, budete muset jít do servisního centra nebo soukromého workshopu.

Smartphone nebo tablet přestal nabíjení z zapalovače cigaret. jaký je důvod?

Existuje zřejmý problém: nebo vadnou nabíječku. Může být také vadné zařízení samotné, ale pokud doma od výstupu to normálně obvinění, to znamená, že není v něm.

Nejčastěji se všechny problémy vznikají z důvodu nesprávného výběru nabíječky. Pokud je příležitost, pak si koupit pouze ty, které přesně pro vaše zařízení. Vzhledem k různým parametrům napětí a napětí je baterie jednoduše nabíjet, pokud je nabíjení nesprávné. Pro jiné zařízení bude správné, ale konkrétně pro váš model není vhodný. Jedná se o špatné univerzální nabíječky.

Také zkontrolujte kabel pro mechanické poškození, je možné někde s opíráním a bez kontaktu.

Vypouští tabletu

Zkontrolujte, zda zařízení vypnete nebo jednoduše přeložit do režimu spánku? Chcete-li zcela vypnout gadget, musíte držet napájení alespoň pět sekund. Nezapomeňte jej vypnout z Wi-Fi, protože gadget bude neustále hledat přístupový bod a tráví energii.

Na rychlému vypouštění tablety může ovlivnit technické vady nebo poškození. Pokud byl ve základní desce vytvořen problém, má také negativní dopad na vybití baterie. V tomto případě je gadget nejlépe přisuzován diagnostice v servisním středisku.

rychle, sedí, baterii, tabletu

Proč se telefon nabíjí pouze v off stavu

Telefon je účtován pouze v samotném stavu? Je to docela logické, že by nemělo být. nabíjení baterie je povinna jít v libovolném režimu. Proč se tohle děje? Důvody takového chování nejsou vždy pochopeny, ale v některých případech se můžeme pokusit vypořádat se s problémem na vlastní pěst.

Pokud telefon nemá vliv na dopad, mělo by být připsáno servisním středisku. Ale nejprve se snažte vyrovnat s vlastní rukou. V naší recenzi zvážíme několik způsobů opravy a testování mobilních zařízení:

Túra do servisního centra opustíme jako extrémní opatření.

Dostupnost virů

Některé škodlivé aplikace, například pro těžbu, přinutily smartphone pracovat v maximálním zatížení. Výsledkem je, že nabíječka nemá čas zaplnit energii nebo pouze částečně doplnit průtok.

Tyto programy jsou pečlivě zvládnuty, takže pouze antivirová aplikace pomůže najít a odstranit škodlivý software.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS