Sada připojení fotoaparátu Apple iPad. Sada připojení fotoaparátu iPad

Sada připojení kamery Apple. 30 pin

S soupravou připojení k fotoaparátu iPad je neuvěřitelně snadné stahovat fotografie a videa z digitálního fotoaparátu na iPad, takže je můžete zobrazit na nádherném zobrazení iPadu a sdílet je s rodinou a přáteli.

Sada obsahuje dva konektory, z nichž každá má jiné rozhraní:

  • Konektor fotoaparátu má rozhraní USB. Stačí jej připojit do portu konektoru Dock na iPadu, poté připojte digitální fotoaparát nebo iPhone pomocí kabelu USB (není zahrnut). iPhone 3G není podporován.
  • Pomocí čtečky karet SD k importu fotografií a videí přímo z karty SD fotoaparátu. Připojte jej k iPadu a poté vložte SD kartu digitálního fotoaparátu do slotu.

Poté, co vytvoříte připojení, váš iPad automaticky otevře aplikaci Fotografie, která vám umožní vybrat, které fotografie a videa k importu, poté je uspořádá do alb. Když synchronizujete iPad s PC nebo Mac, fotografie a videa na iPadu jsou přidány do knihovny fotografií vašeho počítače.

Tech specifikace

Funguje pouze pro raný model iPad / ipone s 30 pin a iOS 7 a níže.

iPad a souprava pro připojení fotoaparátu podporují standardní formáty fotografií, včetně JPEG a RAW, spolu s formáty videa SD a HD, včetně H.264 a MPEG-4.

Zabezpečení plateb

Vaše platební údaje jsou zpracovávány bezpečně. Neukládáme údaje o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Zásady vrácení peněz

Návraty pro změnu produktů Mind Naše politika trvá 7 dní. Pokud od nákupu uplynulo 7 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz nebo výměny. Bohužel položky prodeje nelze vrátit ani vrátit vůbec. Chcete.li mít nárok na návrat, musí být vaše položka neotevřená, nevyužitá a ve stejném stavu, kdy jste ji obdrželi. Musí to být také v původním obalu a jako důkaz nákupu vyžadujeme potvrzení.

Několik typů zboží je osvobozeno od návratu, které zahrnují baterie, sluchátka jakéhokoli typu, položky zdraví a osobní péče, spotřební materiál, mikrofony, nebezpečné materiály nebo hořlavé kapaliny nebo plyny. Mezi další nezbytné položky patří: dárkové karty, poukázky Epay, délky kabelového řezu na objednávku, knihy ke stažení softwarové produkty

Vrácení peněz (pokud je to použitelné) Jakmile je váš návrat obdržen a zkontrolován, zašleme vám e.mail, abychom vám oznámili, že jsme obdrželi vaši vrácenou položku. Také vás upozorníme na schválení nebo odmítnutí vrácení peněz. Pokud jste schváleni, bude vaše vrácení peněz zpracováno a úvěr bude automaticky použit na vaši původní způsob platby, do 24 hodin od schválení a kopie vrácení Docket vám bude zaslána e.mailem.

Pokud jste nedostali vrácení peněz do 5 dnů, kontaktujte společnost pro kreditní karty, může to nějakou dobu trvat, než bude vaše vrácení peněz oficiálně zveřejněno.

Vadné položky. Kontaktujte středisko zákaznické podpory výrobců a najděte agenta servisního agenta, který je vám blízký, nebo promluvte si s jejich střediskem technického servisu, abyste vám pomohli s nastavením. Pokud se produkt ukáže jako vadný, vraťte nám položku k inspekci a zpracování.

Doprava Chcete-li vrátit svůj produkt, měli byste svůj produkt poslat do P O Box 5137, Gladstone QLD 4680 nebo na: 3-5/28 Tank Street Gladstone Queensland AU 4680

Budete zodpovědní za úhradu za své vlastní náklady na přepravu za vrácení položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte vrácení peněz, náklady na vrácení budou odečteny z vašeho vrácení peněz.

Распаковка iPad Pro 11

Pokud přepravujete položku nad 75 let, měli byste zvážit použití sledovatelné přepravní služby nebo nákupu pojištění přepravy. Nezaručujeme, že obdržíme vaši vrácenou položku.

Pětihvězdičkové aplikace: Fotografie

Jsi kamera. Přenášení iPhone nebo nejnovějšího iPod Touch znamená, že nikdy není čas, kdy nebudete připraveni vyfotit. Ale je pro vás připraven obrázek? V této kapitole se naučte, jak udělat obyčejnou fotografii mimořádnou, hrát si a zobrazit výsledky.

Hipstamatic

1.99 Syntetická pobuřování http: // 5str.US/VWX

Použijte klasické ošetření a efekty fotoaparátu pro udeření standardních obrázků pro iPhone

Fotografové jakéhokoli ročníku vám řeknou, že film je součástí toho, co dělá obrázek. Stejně tak jsou objektivy a tělo kamery. Střel můžete zarámovat, nastavit expozici a zvolit si pravý čas, ale fotografie byly vždy výsledkem nepředvídatelných výsledků ze všech faktorů, které do nich vstupují.

Hipstamatic se pokouší dát některé z těchto kombinací pod sklíčku tím, že napodobuje účinky konkrétních kamer, barvy a vývojové zvláštnosti, a filtr a odlitky záblesků a odlitky záblesků.

Všechny obrázky jsou pořízeny pomocí hipstamatického těla 150 fotoaparátu (špička klobouku na 30letý model), které nabízí tři čočky, tři filmy a dvě volby blesku. Sady fotoaparátu, záblesků a filmů lze zakoupit v aplikaci za 99 ¢.

Při nastavování výstřelu vám aplikace umožňuje vybrat si mezi možnostmi fotoaparátu. Klepněte na šipku otočení vpravo vpravo a proveďte výběr. Ikony podél dna odpovídají filmu, blesku a čočkám. Klepněte na kteroukoli z nich a můžete přejetím přejetím tam a zpět mezi tím, co je k dispozici. (Je to také prodejní hřiště pro položky, které nevlastníte, s přístupem do obchodu v aplikaci ze stejného pohledu.) Klepněte na jakoukoli speciální položku, jako je Flash, a obrazovka vyplňuje podrobné informace o tom, jaké výsledky očekávají. Opětovným klepnutím na šipku otočení se vrátíte do hlavního zobrazení kamery a fotografujete.

Zařízení iOS s kamerou.

ROTAJÍTE STRÁNKY SOUHRY SKUTEČNĚ nepříjemně: hledáček vám ukazuje pouze součást oblasti obrazu, což znamená. Můžete to vypnout a vidět celou orámovanou oblast, ale možná se vám bude líbit s oříznutím hledáka; Myslel jsem, že to přidalo náhodnost. (Spusťte aplikaci Nastavení a přejděte na ikonu Hipstamatic.)

Ze strany fotoaparátu přejeďte záblesk dno na „Napněte jej“ a klepnutím na velké žluté tlačítko vyfoťte. Na okamžik se objeví vyvíjející se štítk a pak musíte počkat, až se na levé dolní dole mrkne, až se zelený tisk mrkne. (Verisimilitude se může po několika z nich ztenčit.)

Klepnutím na náměstí na fotografii zobrazíte obrázky, které jsou vždy orámovány jako čtverce. Z pohledu fotografií můžete vytvářet sbírky obrázků (nazývaných zásobníky), které lze e.mailem nebo sdíleny. Flickr, nebo web Tumblr. Můžete si také objednat výtisky v sadách 9 nebo 27, s jakýmkoli množstvím pro každý obrázek.

iPhone J.D.

iPhone J.D. je nejstarší a největší web pro právníky používající iPhony a iPady. iPhone J.D. je publikován Jeff Richardson, Advokát v New Orleans, Louisiana. Tato stránka neposkytuje právní radu a jakékoli názory vyjádřené na tomto webu jsou pouze názory autora a neodrážejí názory Jeffovy advokátní kanceláře, Adams a Reese LLP. iPhone J.D. není spojena s Apple, Inc.

Kontaktujte mě

[Ochránce e.mailů]: @JeffRichardson (příležitostné aktualizace ode mě na témata iPhone a někdy i jiné položky) a @IPHONEJD (automatické oznámení o každém novém příspěvku na iPhone J iPhone J.D.)

Oznámení FTC

Podle 16 CFR část 255, Průvodci federální obchodní komise o používání doprovodů a posudků v reklamě, Upozorňujeme: (1) Software a hardware pro iPhone, které mi rutinně pošlete verze svých produktů zdarma ke kontrole. Někdy udržuji a pokračuji v používání těchto produktů, za které jsem nezaplatil po zveřejnění své recenze, což by mohlo být považováno za formu kompenzace za mou recenzi, ale nevěřím, že jsem tuto barvu nechal svou recenzi. (2) Když zveřejňuji odkazy na stránky produktu v určitých obchodech, včetně, ale nejen na Amazon a The iTunes App Store, moje odkazy obsahují doporučení, takže když jsou produkty zakoupeny po kliknutí na odkaz, často dostávám velmi malý Procento prodeje. Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikačních nákupů. Opět si nevěřím, že jsem nechal tuto zbarvení mé recenze produktů. (3) Některé reklamy, které běží na tomto webu. Pokud jedna z těchto reklam pochází od prodejce produktu přezkoumaného na iPhone J.D., to je náhoda a já si nemyslím, že to zbarví mou recenzi tohoto produktu. Další reklamy pocházejí od placených inzerentů a pokud diskutuji o produktu od společnosti, která je současným inzerentem, všimnu si to. (4) Některé reklamy, které běží na tomto webu, jsou od měsíčních sponzorů iPhone J.D. Když diskutuji o produktech z těchto společností na iPhone J.D., Dělám tak, abych předal informace, které mi poskytl sponzor. Často také poskytnu svůj vlastní komentář k produktu, a zatímco mým cílem je být upřímný, mějte na paměti, že jsem byl kompenzován pro propagaci produktu. Máte-li jakékoli dotazy o tom, pošlete mi e-mail nebo pošlete komentář k konkrétní recenzi produktu.

2. července 2011

Recenze: Kit připojení kamery Apple.- Přeneste obrázky z fotoaparátu do iPadu

Moje žena a já jsme vzali naše děti do oblasti San Francisco asi týden před 4. červencem. Strávili jsme nějaký čas jižně od města v Monterey, severně od města v Bodega Bay, a nějakou dobu ve městě samotném. Pomocí našeho fotoaparátu Nikon D50 SLR jsme pořídili asi 1500 obrázků, když jsme tam byli, ale jen asi třetina z nich stála za to udržet. Často pořizuji velmi podobné záběry dvě nebo tři v řadě pomocí různých nastavení fotoaparátu s vědomím, že jen jeden bude ten, který stojí za to udržet, a pokud máte malé děti jako já, víte, že to často trvá velké množství pokusů Než získáte pěkný z nich, oba se dívají na kameru.

V minulosti jsem právě pořídil spoustu obrázků, používal několik SD karet a pak jsem je všechny prošel, když jsem šel domů. Ale těsně před touto cestou jsem si koupil soupravu Apple iPad Camera Connection Kit, když jsem byl v obchodě Apple. Pomocí této soupravy bych každou noc vytáhl svou SD kartu z kamery a vložil ji do zařízení, přenesl obrázky na můj iPad. To mi umožnilo trvat několik minut každou noc, abych se podíval na obrázky na mém iPadu a smazal většinu špatných obrázků, což mě zachránilo před tím, než jsem to musel dělat pro obrovské množství obrázků, když jsem se vrátil domů. Také to dovolí, abych si prohlédl některé z našich obrázků na velké, jasné obrazovce, když jsme byli na cestě, což byla skvělá zábava a usnadnilo se sdílení obrázků s ostatními. A protože jsem každou noc odstranil obrázky z mé karty SD, nikdy jsem nemusel používat více než jednu SD kartu celou cestu. Opravdu se mi líbilo používání tohoto zařízení a v budoucnu ho určitě znovu použiji.

Když si zakoupíte soupravu, skutečně získáte dvě zařízení. Jeden z nich má slot SD karty, což je jediný, který jsem použil. Ten druhý má slot USB, který lze připojit přímo k kameře pomocí kabelu USB, která je dodávána s prakticky každou kamerou.

Použití zařízení nemohlo být snazší. Stačí si vezměte kartu SD z fotoaparátu a vložte ji do zařízení a poté zapněte zařízení do iPadu.

Aplikace fotografií bude spuštěna a ukáže vám náhledy všech obrázků na kartě SD. Klepnutím na tlačítko ve spodní části obrazovky importujte své obrázky a můžete sledovat pokrok, přičemž každý obrázek získá zaškrtnutí po načtení do iPadu.

sada, připojení, fotoaparátu, apple

Import obrázků nastává velmi rychle, i když máte větší počet fotografií. Zmíním se o tom, protože před lety (pre-iphone) jsem používal soupravu připojení Apple Camera s ipodem založeným na pevném disku. Proces fungoval, ale byl velmi pomalý. IPad je zjevně mnohem silnější a rychlejší než starý ipod.

Až budete hotovi importovat obrázky, máte možnost odstranit obrázky z karty SD. Rozhodl jsem se tak učinit na této cestě, ale také byste se mohli rozhodnout ponechat všechny své obrázky na kartě SD, což vám poskytne zálohu vašich obrázků. jedna sada na SD kartě, jedna na vašem iPadu.

Jakmile jsou obrázky přeneseny na iPad, můžete je smazat, použít aplikaci k jejich úpravě, e-mailem atd. Později, když připojíte iPad do počítače, budete mít možnost importovat všechny tyto obrázky, jako byste připojili kameru samotnou do počítače.

Pokud vlastníte jak iPhone, tak iPad, můžete pomocí zařízení pro připojení k fotoaparátu s portem USB připojit iPhone s iPadem, jako by byl iPhone standardní kamerou. Tímto způsobem si můžete prohlédnout obrázky pořízené s vaším iPhone na mnohem větší obrazovce iPadu a při použití aplikace můžete využít větší obrazovku k úpravě těchto obrázků. Mimochodem, i když toto zařízení zapadá do spodní části iPhone a zdálo by se, že by mělo být možné přenášet obrázky do iPhone, jak můžete na iPad, iPhone 4 pomocí iOS 4.3.3 Nepoznává zařízení. Možná bude podpora přidána v budoucnu.

Mějte na paměti, že obrázky mohou být velké. Když synchronizujete fotografie z počítače do svého iPadu, váš iPad dostane soubor zmenšené velikosti, který optimalizoval pro iPad. Na druhou stranu, když používáte soupravu připojení kamery, získáte na iPadu obrázek plné velikosti na svém iPadu. Na konci své cesty jsem na iPadu používal téměř 3 GB prostoru k ukládání téměř 600 obrázků. (Kdybych se nepodléhal špatné obrázky, pravděpodobně bych měl třikrát tolik obrázků pořizovat třikrát tolik místa.) Pokud vlastníte 16 GB verzi iPadu a pokud máte spoustu obrázků k přenosu, možná nemáte dostatek místa. Před mým výletem jsem naložil svůj 32 GB iPad 2 s filmy pro děti jen pro případ, že by byly potřebné pro jízdu letadlem nebo v noci s vědomím, že je mohu v případě potřeby smazat později, a natolik, asi dvě třetiny do své cesty Smazal jsem film Wall-E z mého iPadu, abych vytvořil prostor pro další obrázky, jako je ten, který jsem pořídil z krásného Monterey Bay a další, který jsem pořídil z ohromujícího vodopádu Mcway poblíž Big Sur:

sada, připojení, fotoaparátu, apple

Pokud podnikáte výlet a přinášíte s sebou fotoaparát i iPad, nebo dokonce, když jste pryč od počítače a chcete použít iPad k provedení rychlého úpravy na obrázek, sada připojení kamery Apple iPad je a Velmi užitečné příslušenství.

₹200 ka iPad ka Bhai! �� #shorts

Recenze: Sada připojení kamery iPad

TL; DR: Souprava připojení kamery iPad je vynikajícím příslušenstvím pro iPad, který uživatelům umožňuje importovat fotografie z většiny fotoaparátu (RAW nebo JPEG) a připojit se k některým jiným užitečným zařízením prostřednictvím USB.

Pokud jste to ještě neučinili, podívejte se na moji recenzi iPad (od prvních několika dnů používání a zahrnutí některých důležitých aktualizací).

Po několika týdnech čekání lidé (včetně mě) začali přijímat své soupravy připojení k fotoaparátu iPadu. Tato malá sada přichází se dvěma konektory Dock, které vám umožní zapojit standardní kartu SD nebo SDHC, nebo kabel USB do iPadu. (Bohužel konektory na iPhone nedělají nic. alespoň ještě ne).

Import, prohlížení a rotující fotografie

Získání obrázků do aplikace „fotografie“ na iPadu je bezbolestné a docela rychlé; Podařilo se mi stáhnout asi 60 MB RAW obrázků, plus HD video z 8 GB SDHC karty Nikon D90 za asi 30 sekund (také jsem použil svůj Canon G11 a výsledky byly stejné). Všechny fotografie byly uloženy na iPadu v normálním rozlišení (down-konvertované pro prohlížení na iPad) a surové soubory jsou také zachovány pro import pomocí iPhoto, snímání obrázků nebo clony.

Po dokončení importu se vás iPad zeptá, zda byste chtěli smazat všechny fotografie z karty. pěkný malý pohodlí, pokud máte pouze jednu kartu a nechcete jít do systému Arcane nabídky fotoaparátu formátovat kartu. Formátování trvá pouze sekundy (lze očekávat).

Upravit importované fotografie v aplikaci fotografií; Všimněte si malého tlačítka „rotace“ v pravém horním rohu.

Aplikace vestavěné fotografie nabízí možnost otáčet fotografie, ale to je o tom, pokud jde o úpravy. Můžete použít jiné aplikace (jako je Photogene), jako byste měli dělat více úprav (oříznutí, změnu velikosti, tónování atd.).

V cloně je zajímavá chyba (možná také v iPhoto), která ukazuje fotografie s hodnocením iPadu ve správném (rotovaném) poměru stran, ale se skutečným obrázkem nezdobeným (viz obrázek níže), ale není to vůbec velký problém; po importu je fotografie normální.

IPhone by měl být pravý.

sada, připojení, fotoaparátu, apple

Další skvělý útržek: Když pošlete e.mail fotografii, která byla původně surová, iPad pošle e.mailem původní RAW obrázek (spíše než JPG, který je uložen na iPadu pro rychlé prohlížení)! Bylo by však hezké, kdyby vám Apple umožnil vybrat si komprimovaný JPG; Myslím, že tato funkce přichází v poštovní aplikaci OS 4.

Import, přehrávání a úpravy videa

Video HD natočilo z mého D90, i když trochu trhaného. bylo to 720p při 30 fps a na iPad kredit, Nikon nedělá tak skvělou práci komprimující video. Video SD z mého Canon PowerShot G11 hrálo mnohem hladce (ačkoli rozlišení 640×480 VGA je procházka v parku ve srovnání s 720p).

Můžete dokonce provádět základní úpravy videa na samotném iPadu a poté nahrát video na YouTube. Pěkné úhledné triky. Hádám, že jednoho dne budou nějaké pěkné aplikace pro úpravu videa pro iPad; Pokud ne při této revizi, pak při budoucí revizi s více RAM a více úložiště.

Jiné nežáctví. Podpora USB, kryty konektoru Dock

Jednou z nejkrásnějších věcí na těchto adaptérech je rozhodnutí společnosti Apple zahrnovat malé obálky konektorů doků; Bez nich se obávám, že několik měsíců bouchne v mém silničním pouzdře. Nevím, proč kryt nebyl součástí adaptéru bezcenného iPadu VGA.

Kromě připojení k fotoaparátům prostřednictvím adaptéru USB budou s iPadem také fungovat některé nízkoenergetické USB klávesnice a náhlavní soupravy; Klávesnice Apple USB však nefungují; Vyžadují příliš mnoho energie (podle iPadu). Ani si nemůžete nabít iPhone (nebo většinu ostatních zařízení) z vašeho iPadu.

Zde je několik věcí, které jsem se pokusil zapojit do iPadu a zda fungovaly:

  • Apple USB klávesnice s Numpadem. nefungoval (vyžaduje příliš mnoho energie)
  • 4 GB USB palcový pohon. nefungoval („USB zařízení není podporováno“)
  • Laserová tiskárna. nefungoval (duh). bylo by úžasné, kdyby se však mohla vytištěna aplikace.
  • Čtečka paměťových karet Kingston USB 21-in-1. fungovalo! (Překvapivě. To znamená, že mohu importovat z karet CF na iPad.!)
  • Griffin Imic. fungovalo! (Bonbón! Mohu použít toto zvukové rozhraní pro zapojení do zvukových desek!)
  • Něco dalšího? Zeptejte se v комментарии и мнения. A uvidím, co mohu udělat.

Celkově: Pěkné příslušenství pro iPad

Celkově vzato je pro mě definitivní vítězství; I když bych se raději mohl rozhodnout koupit buď adaptér USB, nebo adaptér SD karty. Doufejme, že budoucí iPady budou mít jednoduše vestavěný slot pro SD karty, což neguje potřebu poloviny této soupravy. Ale nedostaňte své naděje; Získání slotu ve většině Mac trvalo asi 5 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS