Samsung duos jak ukládat na paměťovou kartu

Samsung Duos jak ukládat na paměťovou kartu

Každý moderní smartphone má určitý objem interní paměti, ale ne všechny telefony podporují paměťové karty. Někteří uživatelé mohou mít dostatek tohoto zdroje pro ukládání aplikací, fotografií, hudby, her a dalších souborů, zatímco jiní musí standardně instalovat kartu microSD, aby na ni mohli ukládat potřebný obsah. Karty SD mají různou rychlost čtení a zápisu, kapacitu a životnost, ale mechanismus jejich používání nevyžaduje příliš mnoho dovedností. Podívejme se, jak vybrat paměťovou kartu a jak používat karty SD v telefonech.

Stejně jako ostatní chytré telefony jsou i telefony Samsung vybaveny omezeným množstvím interní paměti. Skutečná velikost úložiště je menší kvůli předinstalovaným aplikacím a systémovým souborům, takže dostupné místo může být nedostatečné pro další používání smartphonu.

Paměťové karty se podle velikosti dělí do tří tříd:

 • microSD. standard má limit až 2 GB;
 • microSDHC. disky s kapacitou od 4 GB do 32 GB;
 • microSDXC. maximální kapacita až 2 TB.

Karty SD se také dělí do kategorií podle rychlosti čtení a zápisu, což má přímý vliv na cenu disku. Čím vyšší rychlost, tím vyšší cena paměťové karty.

Existují 3 hlavní rychlostní třídy pro nejběžnější disky SD a microSD a každá třída je rozdělena do kategorií. Pro snadnější orientaci jsou údaje uvedeny v následující tabulce.

Více informací o rychlosti microSD, stejně jako o maximální rychlosti záznamu, by mělo být objasněno pro každý jednotlivý model disku, protože vyžaduje určitou konfiguraci a schopnosti smartphonu.

Odolnost a kompatibilita

Většina výrobců paměťových karet garantuje životnost 5 let, ale karta microSD vydrží při běžném používání déle. Moderní pohony jsou také mechanicky robustní a testované v náročných podmínkách, takže často vydrží déle, než je stanovená doba. Žádná paměťová karta však není imunní vůči předčasnému selhání způsobenému škodlivými soubory nebo nadměrnou silou.

Při rozhodování, který formát použít, se podívejte na specifikace svého smartphonu, protože telefony jsou často kompatibilní s paměťovými kartami microSD.

Chcete-li si koupit paměťovou kartu pro smartphone Samsung, zjistěte, s jakým formátem je jednotka kompatibilní, a poté si vyberte model podle toho, jak často ji budete používat.

Jak přenášet soubory na paměťovou kartu

Karta MicroSD je plnohodnotným úložištěm pro nejrůznější soubory. Uživatel tak může snadno přesouvat fotografie, videa a další data z interního úložiště na externí disk.

Chcete-li provést operaci, musíte nainstalovat paměťovou kartu a poté v telefonu otevřít Správce souborů. Zde bude vlastník zařízení vyzván k výběru všech médií, která mají být přesunuta. Po označení všech požadovaných souborů klikněte na tlačítko „Přesunout“ a zadejte, kam je chcete přesunout. Měla by to být jedna ze složek na kartě MicroSD.

Tím se zahájí proces migrace. Nějakou dobu to potrvá. V závislosti na počtu souborů, které mají být přeneseny, a na tom, jak specifická je paměť, trvá operace od 1 do 30 minut. Nenechte se však touto horní časovou hranicí zastrašit. Přenos trvá obvykle méně než 5 minut. Během čekání můžete telefon normálně používat a prohlížet si sociální sítě nebo sledovat videa na YouTube.

Jak vytvořit kartu SD jako hlavní paměť zařízení Samsung j2?

Nastavte přepínač vedle položky „Interní paměť“ a stiskněte tlačítko „Další“. Nebo na tabletu přejděte do: „Nastavení“. „Úložiště a jednotky USB“ a klepněte na „Karta SD“. Poté zobrazte nabídku možností (obvykle kliknutím na tři tečky nebo pomlčky v pravém horním rohu obrazovky „Karta SD“), vyberte možnost „Nastavení“.

 • Po vstupu do nastavení otevřete sekci „Paměť“.
 • Klepněte na „Preferované umístění instalace“ a vyberte „Karta SD“.
 • Můžete také přiřadit úložné místo pro ukládání dalších souborů tím, že kartu SD označíte jako „Výchozí paměť“.

Jak instalovat aplikace na paměťovou kartu v zařízení Samsung?

Otevřete nabídku, vyberte „Nastavení“ a poté „Aplikace“ a přesuňte libovolnou aplikaci na kartu SD. Chcete-li to provést, jednoduše klikněte na aplikaci a klikněte na „Přesunout na kartu SD“.

 • Otevřete aplikaci Soubory Google. v zařízení se systémem Android
 • Stiskněte ikonu „Vymazat“ v levém dolním rohu obrazovky.
 • V části „Přenos souborů na kartu SD“ klikněte na tlačítko Uvolnit až XX MB
 • Vyberte soubory, které chcete migrovat.
 • Stiskněte tlačítko Přesunout na kartu SD.

Často kladené dotazy k přesunu aplikací na kartu SD v zařízení Samsung

Proč nemohu přesunout aplikace na kartu SD v zařízení Samsung??

Existuje několik důvodů, proč uživatelé nemohou přesouvat aplikace, které mohou souviset s výběrem vývojářů, podporou widgetů a synchronizací, rozhraními služeb nebo účtů. Vývojář ji možná zakázal. Podpora widgetů může zabránit spouštění aplikací na kartě SD. A konečně, aplikace nebude plně fungovat, dokud je připojena.

Bohužel ano. Karta SD pomáhá rozšířit interní paměť. Nemůžeme však popřít, že interní paměť telefonu, jako je Samsung, je rychlejší než paměťová karta.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače na libovolné místo bez ztráty dat.

 • Přesouvání souborů mezi zařízeními iPhone, iPad, iPod touch a Android.
 • Import souborů ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přesun souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Ukládání souborů z počítače do iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu.

Abyste to měli za sebou, víte, jak přesunout aplikace na kartu SD v zařízení Samsung, když chcete uvolnit místo ve vnitřní paměti. Mezi těmito metodami si můžete zvolit libovolnou metodu. A my vám zaručujeme, že všechny fungují a patří k nejlepším způsobům.

Jak přesunout fotografii na paměťovou kartu v telefonu Samsung?

Pokud jste v paměti smartphonu nashromáždili velké množství uložených fotografií, můžete je přenést na paměťovou kartu (pokud ji dotykové zařízení podporuje). Jak to udělat v zařízení Samsung? Jak na to.

Nejprve bychom rádi připomněli, že smartphony Samsung umožňují ukládat pořízené snímky přímo na paměťovou kartu. Za tímto účelem vložte paměťovou kartu do slotu, slot do chytrého telefonu.

Pokud chcete obrázky přenést ručně, použijte Správce souborů.

Klepnutím na požadované obrázky, které chcete kopírovat nebo přenést, a podržením prstu po dobu asi jedné sekundy je vyberte. Poté podle potřeby vyberte možnost „Přenést“ nebo „Kopírovat“.

Vraťte se na domovskou stránku Správce mých souborů a vyberte možnost „Paměťová karta“.

Vyberte složku nebo přesuňte soubory do kořenového adresáře jednotky flash kliknutím na tlačítko „Přesunout sem“.

samsung, duos, ukládat, paměťovou

Jak přenést fotografie na kartu SD v zařízení Samsung pomocí Průzkumníka souborů

Průzkumník souborů je výchozí aplikace pro správu souborů v počítačích se systémem Windows, kterou můžete používat. Průzkumníka můžete použít k přenosu dat mezi zařízeními Samsung a jinými zařízeními i mezi počítači. Tato metoda je také přímým způsobem přenosu fotografií ze zařízení Samsung na kartu SD a představuje rychlý a snadný postup.

Postup přenosu fotografií na kartu SD v zařízení Samsung pomocí Průzkumníka:

Krok 1 Nejprve připojte zařízení Samsung k počítači pomocí kabelu USB. Okamžitě otevřete Průzkumníka, přejděte do telefonu Samsung a otevřete Interní úložiště.

Krok 2 Za druhé otevřete DCIM nebo složku s fotografiemi, které chcete přenést. Při výběru fotografií pak stiskněte klávesu Ctrl nebo stiskněte klávesu Ctrl A pro výběr všech fotografií. Po výběru můžete fotografie zkopírovat nebo přesunout kliknutím pravým tlačítkem myši nebo stisknutím klávesy Ctrl C, resp. Ctrl X.

Krok 3 Za třetí se vraťte do hlavní nabídky telefonu Samsung a tentokrát vyberte možnost Karta SD. V něm nastavte cílovou složku pro fotografie a poté je vložte. To provedete kliknutím pravým tlačítkem myši a výběrem možnosti „Vložit“ nebo současným stisknutím klávesy Ctrl V.

Všimněte si, že když se na obrazovce Samsung zobrazí oznámení, musíte stisknout tlačítko „Povolit“, aby počítač získal přístup k datům vašeho zařízení. Případně nechte zařízení Samsung po dobu přenosu připojené k počítači. V opačném případě se přenos přeruší, dojde ke stresové chybě a proces se opakuje.

V této souvislosti potřebujete od začátku to nejlepší a nejefektivnější řešení. Proto se doporučuje používat aplikace třetích stran, které nikdy nepovedou ke zklamání nebo neúspěšným překladům.

Zobrazení souborů nebo aplikací uložených na paměťové kartě

V telefonu si můžete zobrazit seznam všech souborů, aplikací a aplikací. Systém Android vás také informuje o tom, kolik volného místa zbývá na kartě SD.

Pokud jste při nastavování jednotky vybrali možnost „Interní paměť“

 • Přístup k nastavení zařízení.
 • Vybrat paměť.
 • V seznamu vyberte paměťovou kartu.
 • Nyní můžete zjistit, kolik místa je využito a kolik paměti je na disku ještě k dispozici. Výběrem různých kategorií můžete zobrazit, které soubory jsou staženy na kartu SD.

Pokud je při nastavování jednotky vybrána možnost „Vyměnitelná jednotka“

 • Vysuňte ovládací panel posunutím prstu po displeji smartphonu shora dolů.
 • Klepněte na tlačítko „Otevřít“ pod aktivním oznámením o nastavení paměťové karty.

Proč telefon neukládá na paměťovou kartu

Během zapínání a nastavování paměťové karty může dojít k různým poruchám. Nejčastější problémy jsou popsány v následující tabulce.

Několik let pracoval v prodejnách mobilních telefonů dvou velkých operátorů. Dobře se orientují v tarifech a vidí úskalí. Láska gadgets, zejména Android.

Restartujte smartphone a zkontrolujte, zda karta funguje. Pokud na jiných zařízeních funguje bez problémů, postupujte podle následujících kroků. Odstranění dat mezipaměti; Kontrola chyb paměťové karty prostřednictvím počítače; Formátování média; Vytvoření prázdného svazku.

Při zapnutí smartphonu po vložení vyměnitelného média se zobrazí zpráva „SD karta poškozena“

Chcete-li chybu opravit, musíte: zkontrolujte, zda se jedná o ojedinělý případ; zkontrolujte kontakt mezi slotem pro kartu a kartou; zkontrolujte, zda se v tabulce souborů nevyskytují chybné sektory. V závislosti na situaci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS